Zwrot do 40 PLN za zakład live w Lidze Mistrzów na Betclic

Zwrot za zakład na żywo na Ligę Mistrzów – Odbierz do 40zł

Na dzisiejsze mecze rewanżowe Zenit – Benfica i Chelsea – PSG w 1/8-finału Ligi Mistrzów, bukmacher Betclic przygotował bardzo ciekawą promocję. Za postawiony zakład na żywo na Ligę Mistrzów, otrzymasz zwrot do 40 PLN w przypadku przegranego zakładu live.

Zakład bez ryzyka na Ligę Mistrzów – Nowy gracz

Jeśli jesteś nowym graczem na Betclic, koniecznie zarejestruj się z naszym bonus kodem. Aktywuj cashback  do 100 PLN  i otrzymaj zwrot postawionej stawki – w przypadku przegranej Betclic odda Ci postawione środki, których nie będziesz musiał obracać przed wypłatą. Dodatkowo otrzymasz też zwrot do 40 PLN za pierwszy zakład mobile. Jeśli będziesz miał szczęście i w czasie rejestracji wyskoczy Ci reklama z Mateuszem Borkiem otrzymasz extra jeszcze 10zł cashaback.

Zwrot za zakład na żywo w Betclic

Jeśli posiadasz już konto na Betclic, wykorzystaj promocję i postaw zakład na żywo do 40 PLN bez ryzyka! Aby uruchomić bonus, należy zalogować się na Betclic, następnie przejść do podstrony z promocją i kliknąć w “Zarejestruj się”.

Aby otrzymać zakład na żywo bez ryzyka, musisz postawić zakład przedmeczowy na jeden z dzisiejszych meczów w Lidze Mistrzów po minimalnym kursie 1.45 za stawkę nie mniejszą niż 45 PLN. Jeśli tak zrobisz, gdy tylko mecz LM się zacznie, postaw zakład bukmacherski live na dowolne wydarzenie dostępne w zakładce “na żywo” na Betlcic. W przypadku przegranej w ciągu 24h od momentu rozliczenia zakładu, otrzymasz zwrot do 40 PLN w formie bonusowej gotówki.

Jak wypłacić otrzymany zwrot za przegrany zakład na żywo

W przypadku przegranej Betclic wypłaci Ci zwrot za postawiony zakład na żywo do kwoty 40 PLN. Otrzymane bonusowe pieniądze, przed wypłatą należy obrócić 6-krotnie po minimalnym kursie 2.0. Aktualny status wyrobionego bonusu sprawdzisz w zakładce bonusy po zalogowaniu.