O stronie kody-bonusowe.pl, czyli kim jesteśmy

Na polskim rynku bukmacherskim działa sporo podmiotów, które oferują legalne typowanie zakładów. Mają różne oferty, sposoby rejestracji, metody płatności i przede wszystkim różne bonusy powitalne. Na stronach branżowych w internecie można znaleźć różne kody promocyjne, które powiększają bonusy na start. Skąd masz mieć pewność, że kod który znalazłeś umożliwi otrzymanie najlepszej oferty na rynku? Po to powstała strona kody-bonusowe.pl. By pomóc ci wybrać kod uruchamiający najkorzystniejszy bonus na start.

o stronie kody-bonusowe.pl

Odbierz z nami najlepsze kody promocyjne

Nasza strona powstała w 2016 roku z myślą o graczach. Od początku śledzimy rynek bukmacherski w Polsce i na bieżąco sprawdzamy strony oferujące kody promocyjne do bukmacherów online. Analizujemy poszczególne bonusy, ich wysokość, rodzaj i warunki jakie musi spełnić gracz, by je otrzymać. Spośród dostępnych kodów do bukmachera wybieramy ten najlepszy i omawiamy szczegóły w naszych artykułach.

Nasi eksperci testują kody promocyjne i dostępne z nimi bonusy. Sprawdzają czy proces rejestracji nie sprawia problemów i czy odbiór bonusów przebiega sprawnie i bez komplikacji. Spełniają też warunki obrotów i oceniają ich trudność. Wszystko po to, żeby gracze dostali gotową odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące kodów bukmacherskich. Chcemy ci pomóc, abyś nie musiał tracić czasu na poszukiwania najlepszej oferty i dostał to co najlepsze.

Zaufało nam już tysiące graczy

Mobile kody bonusowe

Każdego miesiąca niemal 10 tysięcy użytkowników odwiedza naszą stronę w poszukiwaniu kodów promocyjnych do bukmacherów. Niezależnie od tego czy założyłeś już konto u bukmachera, czy dopiero szukasz odpowiednich dla siebie zakładów z najlepszymi promocjami, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na kody-bonusowe.pl znajdziesz nie tylko najlepszy kod promocyjny, ale również wskazówki jak z niego skorzystać. Nasi autorzy dostarczają również szeregu artykułów poradnikowych, dzięki którym dowiesz się wszystkiego o rodzajach bonusów, promocjach bukmacherskich oraz rankingi najlepszych ofert. Znajdziesz u nas też materiały, które pomogą ci w typowaniu zakładów online.

Źródło: Google Analytics, wrzesień 2020

Nasz zespół

Zespół serwisu kody-bonusowe.pl zapewnia, że treści zawarte na stronie są obiektywne i godne zaufania. Rzetelnie analizujemy oferty bukmacherów, a wyniki naszych analiz zamieszczamy w artykułach. Nasi autorzy są ekspertami w branży bukmacherskiej, którą śledzą od długiego czasu. Przyglądamy się też z uwagą najważniejszym wydarzeniom sportowym, analizujemy statystyki, by dostarczyć rzetelnych informacji, które ułatwią typowanie.

Adrianna Sulska redaktor

Autorka i redaktorka tekstów. Specjalizuje się w analizie ofert bukmacherów i porównywaniu ich, a następnie tworzeniu artykułów eksperckich związanych z kodami promocyjnymi, bonusami i promocjami bukmacherskimi. Od 2019 roku zajmuje się tworzeniem i redagowaniem treści na naszej stronie. Specjalizuje się w tworzeniu recenzji bukmacherów, a także materiałów poradnikowych i opinii.

Łukasz Nowicki redaktor

Redaktor z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w pisaniu tekstów z różnych dziedzin. 0d kilku lat zajmuje się szeroko pojętym tematem zakładów bukmacherskich i branży gamingowej. W naszym serwisie jest obecny od 2019 roku. W pierwszej kolejności odpowiada za tworzenie treści dotyczących ofert bukmacherów, promocji i bonusów, a także testowanie ich możliwości.

Łukasz Żaguń  redaktor

Autor tekstów, były dziennikarz. Zakręcony na punkcie sportu. Naszą drużynę zaczął tworzyć w 2019 roku. W firmie odpowiada za social media, SEO, tworzenie treści, a także za działania marketingowe i public relations. Prowadzi negocjacje z bukmacherami i dba o to, by nasi gracze otrzymali jak najlepsze kody promocyjne, a co za tym idzie – najwyższe bonusy.

Każdy z autorów ma określony zakres tematyczny, o którym pisze. Część z nich jest specjalistami w analizie ofert bukmacherów. Wie na co zwrócić uwagę, żeby wybrać spośród kilkunastu propozycji tę najlepszą. To oni też wiedzą jak znaleźć najciekawsze bonusy powitalne i kody, które je powiększą. W naszym zespole są również osoby, które specjalizują się w typowaniu zakładów bukmacherskich. To one udzielają wskazówek i porad jak skutecznie typować poszczególne dyscypliny, jakich ruchów unikać, by zminimalizować ryzyka i gdzie znajdziemy najlepsze marże na poszczególne sporty czy ligi. Ostatnim, ale równie ważnym ogniwem redakcji serwisu kody-bonusowe.pl są esperci od typów bukmacherskich. To znawcy piłki nożnej, MMA, boksu i innych popularnych dyscyplin. Analizują najciekawsze wydarzenia, formę drużyn i zawodników i proponują gotowe typy.

Polityka afiliacyjna

Na naszej stronie prezentujemy produkty w postaci bonusów powitalnych legalnych bukmacherów oraz kody promocyjne umożliwiające ich otrzymanie. Opisujemy wysokość bonusów i ich rodzaje. Sprawdzamy warunki obrotu i wskazujemy ich plusy i minusy. Krok po kroku omawiamy proces rejestracji i najważniejsze elementy oferty bukmachera, jak metody płatności, aplikacja mobilna, promocje czy obsługa klienta.

Jak wspomnieliśmy wyżej nasze artykuły tworzone są przez ekspertów w branży bukmacherskiej i ich treść jest niezależna redakcyjnie. Staramy się w obiektywny sposób przedstawić informacje na temat danego produktu czy oferty. Tak więc kody bonusowe, które opisujemy na stronie wybraliśmy na podstawie badań, które przeprowadzili nasi eksperci. Przejrzeli oni sieć w poszukiwaniu tych najlepszych. Na tej podstawie tworzymy wszystkie materiały i nie faworyzujemy żadnego z bukmacherów.

W naszych artykułach porównujemy również poszczególne bonusy bukmacherów czy kody promocyjne. Analizujemy dogłębnie wszystkie związane z nimi elementy i na tej podstawie wybieramy najlepsze oferty. Nie nakłaniamy do rejestracji, tylko wskazujemy obiektywnie, która opcja jest najkorzystniejsza dla gracza. Użytkownicy, którzy trafiają na naszą stronę to osoby, które są już graczami bukmacherów online i szukają alternatywy lub nowe osoby zainteresowane zakładami wzajemnymi. Pomagamy im w gąszczu ofert powitalnych znaleźć tę, która da im najwięcej na najlepszych warunkach. Ale wybór zawsze należy do gracza.

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania związane z bonusami powitalnymi bukmacherów, kodami promocyjnymi, czy po prostu ofertami bukmacherów, skontaktuj się z nami:
    E-mail: info@kody-bonusowe.pl