Regulamin Serwisu

Postanowienia Ogólne

  1. Strona kody-bonusowe.pl to serwis dla wszystkich, którzy interesują się grami losowymi, grami hazardowymi, grami na automatach lub zakładami wzajemnymi. Informacje zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i rozrywkowy.
  2. Strona przeznaczona jest dla pełnoletnich użytkowników polskojęzycznych, zainteresowanych grami losowymi, grami hazardowymi lub grami na automatach przez internet w krajach w których gry losowe, gry hazardowe i gry na automatach są dozwolone.
  3. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za sposób i konsekwencje ich użycia.
  4. Portal kody-bonusowe.pl nie promuje jakiejkolwiek nielegalnej działalności związanej z hazardem, nie zachęca do udziału w niej i nie udziela jakiegokolwiek wsparcia.
  5. Informacje i rekomendacje portalu kody-bonusowe.pl w odniesieniu do gry na prawdziwe pieniądze skierowane są do graczy posługujących się językiem polskim i przebywających w krajach gdzie rozrywka taka jest legalna (np. Wielka Brytania).
  6. Strona kody-bonusowe.pl zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych, nad którymi jej właściciele ani administratorzy nie mają kontroli i mogą przyjąć odpowiedzialności za ich treść. Operator lub operator jest zawsze odpowiedzialny za zawartość tych stron. Po otrzymaniu zgłoszenia naruszeń, będziemy niezwłocznie usuwać takie linki.
  7. Jeżeli w miejscu w którym się znajdujesz gry hazardowe, gry na automatach lub zakłady wzajemne są niedozwolone opuść stronę.

Postanowienia końcowe

  1. Regulamin wchodzi w życie z dniem 20 marca 2015 r.
  2. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w dowolnym momencie.
  3. Każdy użytkownik serwisu ma obowiązek zapoznać się z treścią regulaminu i akceptuje jego warunki