Kody promocyjne na zakłady bukmacherskie w Polsce

Niemal wszyscy legalni bukmacherzy online w Polsce mają przygotowane dla nowych graczy specjalne kody promocyjne. Dzięki nim można otrzymać wyższe bonusy na start. U jednych kod może zwiększyć bonus od depozytu, u innego bukmachera otrzymasz freebet, kolejny sprawia, że otrzymasz zakład bez ryzyka lub bardzo pożądany bonus bez depozytu. Przed założeniem konta u bukmachera warto, poza zapoznaniem się z ofertą na zakłady, poznać bonusy powitalne i kody promocyjne, z których możemy skorzystać. Który bukmacher oferuje najlepszy kod bonusowy? Sprawdźcie nasz ranking.

Ranking kodów promocyjnych u legalnych bukmacherów

Bukmacher Bonus z kodem promocyjnym Kod bonusowy
1. STS 35 PLN zakład bez ryzyka + 25 PLN bez depozytu + 1200 PLN od depozytu Sprawdź kod
2. Fortuna 130 zakład bez ryzyka + 20 PLN bez depozytu + 1000 PLN od depozytu Sprawdź kod
3. forBET 100 PLN zakład bez ryzyka + 100 PLN freebet + 2000 PLN od depozytu Sprawdź kod
4. LV BET 20 PLN bez depozytu + freebet 50 PLN za karnety + 1500 PLN od depozytu Sprawdź kod
5. BETFAN 100 PLN zakład bez ryzyka + 3000 PLN od depozytu Sprawdź kod
6. Betclic 550 PLN Cashback Sprawdź kod
7. TOTALbet 25 PLN bez depozytu + 500 PLN od depozytu Sprawdź kod
8. Milenium 770 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN freebet + 1000 PLN od depozytu Sprawdź kod
9. PZBuk 100 PLN freebet + 500 PLN od depozytu Sprawdź kod
10. Totolotek 100% do 1000 PLN od depozytu Sprawdź kod
11. Etoto 200 % bonus od depozytu do 200 PLN Sprawdź kod

Jak skorzystać z kodu promocyjnego?

Jeśli zamierzasz zarejestrować się u któregoś z bukmacherów skorzystaj podczas rejestracji z kodu promocyjnego i zwiększ pakiet powitalny. Gdy już wybrałeś zakłady, do których chcesz dołączyć kliknij w przycisk “Rejestracja”, “Zarejestruj się” lub “Załóż konto”. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego, w którym będziesz musiał wypełnić pola ze swoimi danymi. Część bukmacherów ma opcję szybkiej rejestracji. Co to oznacza? Że formularz zawiera tylko kilka podstawowych danych, a sam proces zajmuje zaledwie minutę. Nie jest też konieczne wysyłanie skanu dowodu tożsamości, musisz to zrobić dopiero w momencie wypłaty środków. Przy pełnej rejestracji formularz zawiera więcej pól do wypełnienia, między innymi adres zamieszkania i datę urodzenia. W formularzu znajdziesz też pole nazwane “Kod promocyjny” lub “Kod bonusowy”. Tam wpisujesz ekskluzywny kod dostępny na naszej stronie. Tylko u niektórych bukmacherów, dokonując szybkiej rejestracji, otrzymasz wszystkie bonusy na start (STS, BETFAN, Milenium), te standardowe i te dostępne z kodem. Dlatego zanim założysz konto sprawdź te informacje.

Najlepsze kody promocyjne online

Przeanalizowaliśmy oferty powitalne bukmacherów dostępne z kodami promocyjnymi i wybraliśmy te, które naszym zdaniem są najlepsze i oferują użytkownikom najwięcej bonusów na start na najkorzystniejszych warunkach.

Zacznijmy od kodu promocyjnego STS, największego polskiego bukmachera. Oczywiście w ofercie powitalnej znajdziemy bonus od depozytu i wynosi on 100 % do 1200 zł. Kolejnym freebetem jest zakład bez ryzyka do 35 zł, czyli stawiając nasz pierwszy zakład, w przypadku przegranej, bukmacher zwróci nam stawkę maksymalnie do 35 zł. Nowi gracze otrzymają też bonus bez depozytu w wysokości 25 zł. Zatem rejestrując się z kodem w STS otrzymasz aż trzy atrakcyjne bonusy.

Wśród najlepszych ofert powitalnych jest także pakiet Fortuny. Tu rownież nowi gracze otrzymają na start bardzo atrakcyjny bonus od depozytu, czyli 100 % do 1000 zł. Do tego pierwszy postawiony zakład będzie bez ryzyka i wyniesie do 130 zł, czyli bukmacher zwróci stawkę postawionego zakładu do tej kwoty. Trzecim freebetem jest 20 zł w formie 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Jest to bonus bez depozytu, czyli otrzymamy go niezależnie od naszych wpłat.

Bardzo atrakcyjny pakiet na start z kodem promocyjnym znajdziemy również w forBET. Osoby, które zdecydują się założyć konto u tego buka otrzymają bonus od trzech pierwszych depozytów do 2000 zł. To naprawdę niezła suma. Dodatkowo do zdobycia jest freebet 100 zł podzielony na dwa bonusy po 50 zł. Jest także zakład bez ryzyka do 100 zł.

Polecane kody promocyjne: