Kody promocyjne na zakłady bukmacherskie w Polsce

Przed założeniem konta u bukmachera warto, poza zapoznaniem się z ofertą na zakłady, poznać bonusy powitalne i kody promocyjne, z których możemy skorzystać i dowiedzieć się, jaki bukmacher daje pieniądze na start. Przeanalizowałam ofert bukmacherów i przygotowałam zestawienie kodów bonusowych do legalnych bukmacherów.

Kody bonusowe na zakłady bukmacherskie 2024

Który bukmacher daje kasę na start? Sprawdziłam wszystkie dostępne opcje i kody bonusowe i wybrałam najlepsze, najwyższe oferty, w których gracze otrzymają maksymalne bonusy za darmowe kody. Oto nasz ranking kodów bonusowych u bukmacherów.

Ranking kodów promocyjnych do bukmacherów czerwiec 2024

Oto najlepsze kody promocyjne u bukmacherów na oferte powitalną. Czerwonym kolorem oznaczyliśmy te bonusy, które są dodane lub powiększone w stosunku do standardowej oferty, ale warunkiem ich otrzymania jest użycie kodu. Aby sprawdzić, jaki kod należy wpisać w formularz rejestracji, kliknij w przycisk „sprawdź kod”.

 1. z kodem 35PLN
  freebety
  3500PLN
  zakład bez ryzyka
  20PLN
  freebet mobile
  200PLN
  od depozytu
 2. z kodem 15PLN
  freebet
  300PLN
  3x zakład bez ryzyka
  20PLN
  bez depozytu
  5PLN
  bonus za kupon
 3. z kodem 100PLN
  zakład bez ryzyka
  60PLN
  bonus za zadania
  600PLN
  od depozytów
 4. 50PLN
  zakład bez ryzyka
 5. z kodem 30PLN
  freebet od wpłaty
  20PLN
  bonus bez depozytu
  90PLN
  dodatkowe bonusy
  2000PLN
  bonusy od wpłat
 6. z kodem 1200PLN
  zakład bez ryzyka
  z kodem 150PLN
  freebet od wpłaty
  2000PLN
  od depozytu
 7. z kodem 30PLN
  freebet vip
  1400PLN
  freebety za depozyty
 8. z kodem 5PLN
  freebet za rejestrację
  333PLN
  zakład bez ryzyka
 9. z kodem 30PLN
  freebet bez depozytu
  200PLN
  bonus od wpłaty
 10. z kodem 30PLN
  freebet
  300PLN
  cashback
  300PLN
  freebet od wpłaty
 11. z kodem 25PLN
  freebet za rejestrację
  400PLN
  bonus od wpłaty
 12. z kodem 220PLN
  cashback
  z kodem 10PLN
  bez depozytu
  25PLN
  freebet na Euro
 13. 50PLN
  zakład bez ryzyka
  200PLN
  cashback bez końca
 14. 100PLN
  bonus od depozytu
 15. 250PLN
  freebet
 16. 700PLN
  od depozytów
  77PLN
  freebet od wpłaty
  20PLN
  frebet na aplikację

Jaki bukmacher ma najlepszy bonus?

Jak widać na powyższym zestawieniu bukmacherzy oferują różne opcje bonusów powitalnych dostępnych z kodami promocyjnymi. Są wśród nich bonusy od wpłaty, które oferuje niemal każdy bukmacher. Często zdarzają się zakłady bez ryzyka, które umożliwiają typowanie bez obawy o stratę postawionej stawki. Są też bardzo atrakcyjne bonusy bez depozytu, czyli darmowe środki na grę przyznawane po rejestracji konta. Naszym zdaniem najlepsze bonusy, które umożliwiają kody bonusowe znaleźć można u bukmacherów: Fortuna, Superbet, STS i forBET.

U niektórych wymienionych wyżej bukmacherów możesz również znaleźć kody promocyjne na specjalne wydarzenia sportowe.

Najlepsze kody promocyjne – bukmacherzy online

Przeanalizowaliśmy oferty powitalne bukmacherów dostępne z kodami promocyjnymi i wybraliśmy te, które naszym zdaniem są najlepsze i oferują użytkownikom najwięcej bonusów na start na najkorzystniejszych warunkach.

1. miejsce w rankingu: Superbet kod promocyjny

Możliwość rejestracji z pomocą linku promocyjnego i kodu umożliwia bukmacher Superbet. Dzięki niemu możesz uzyskać 35 zł freebetu od wpłaconego depozytu. Poza tym, na jego ofertę powitalną składa się również zakład bez ryzyka o wartości 3500 zł, bonus od depozytu 200 zł i bonus mobile od wpłaty 20 zł. Bonusem przyznanym z cashbacku należy obrócić 3 razy z kursem min. 1.91, a od wpłaty – dwa razy na kuponach z kursem min. 1.80. Freebet i bonus mobile wystarczy obrócić jeden raz po dowolnym kursie.

Kod promocyjny Superbet:

 • 35 zł przyznawane za rejestrację z kodem
 • niskie wymagania obrotowe bonusów

2. miejsce w rankingu: Fortuna kod promocyjny

Wśród najciekawszych ofert powitalnych znalazł się również pakiet Fortuny. Możesz otrzymać zwrot stawki trzech przegranych kuponów (100 PLN + 100 PLN + 100 PLN) na łączną kwotę 300 PLN Oznacza to, że bukmacher zwróci pełną stawkę postawionego zakładu do wskazanej kwoty. Co istotne, otrzymanego zwrotu nie trzeba obracać, cashback możesz wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. To jeden z najlepszych tego typu bonusów na rynku. Używając kodu promocyjnego można otrzymać również 10 PLN freebetu. Ostatni bonus to ten przyznawany bez depozytu. Wynosi 20 PLN w formie 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Jest to bonus bez depozytu, czyli otrzymamy go niezależnie od naszych wpłat. Osobnym bonusem jest 5 zł za udostępnienie swojego kuponu. Taka oferta powitalna jest dostępna tylko z kodem promocyjnym FORTUNAVIP. 

Kod promocyjny Fortuna:

 • kod promocyjny u tego buka zapewnia jeden z najatrakcyjniejszych bonusów
 • brak wymogu obrotu zakładów bez ryzyka

3. miejsce w rankingu: STS kod promocyjny

Przejdźmy do kodu promocyjnego STS, największego polskiego bukmachera. Oczywiście w ofercie powitalnej znajdziemy bonus od depozytu i wynosi on do 600 PLN od trzech pierwszych depozytów. Niektórzy bukmacherzy mają jeszcze wyższe bonusy od wpłaty, ale te w STS mają dobre warunki obrotu – należy obrócić nimi dwukrotnie wygranymi kuponami po kursie 1,91.

Kolejnym bonusem jest zakład bez ryzyka do 100 PLN, który otrzymają gracze rejestrujący się z kodem promocyjnym. Polega on na tym, że stawiając nasz pierwszy zakład, w przypadku przegranej, bukmacher zwróci nam stawkę maksymalnie do 100 PLN. W standardowej ofercie bukmachera nie ma cashbacku. Do tego gracze rozpoczynający przygodę z tym bukmacherem mogą skorzystać z bonusu 60 PLN przyznawanego za wykonanie 6 zadań (po każdym z 3 pierwszych depozytów należy wykonać 2 zadania).

Kod promocyjny STS:

 • aż 100 PLN dodatkowo do zakładu bez ryzyka
 • cashback zwracany na konto depozytowe

4. miejsce w rankingu: Betclic kod promocyjny

Bukmacher Betclic przygotował jeden bonus dla nowych graczy, zakład bez ryzyka. Jest to cashback do  50 PLN. Dotyczy on pierwszego postawionego po rejestracji kuponu za środki własne. Jeśli przegrasz otrzymasz zwrot do 50 PLN. Cashbackiem należy obrócić jeden raz na kuponie z kursem min. 2.14.

Kod promocyjny Betclic:

 • tylko jeden bonus powitalny
 • wymagany jednokrotny obrót cashbackiem

5. miejsce w rankingu: LVBET kod promocyjny

U dobrze znanego bukmachera LVBET również można skorzystać z kodu promocyjnego podczas rejestracji. Zakładając konto z kodem VIPLB gracz może otrzymać ekstra freebet 30 PLN. Przyznawany jest za postawienie kuponu z określonymi warunkami. Poza tym bukmacher oferuje trzy bonusy od wpłaty: 500 PLN, 600 PLN i 900 PLN. Ponadto LVBET przyznaje bonus bez depozytu 20 PLN, cashback mobile 20 PLN i 20 PLN bonusu na sporty wirtualne. Można również gracz bez podatku przez 33 dni od założenia konta.

Kod promocyjny LVBET:

 • bonus za kod przyznawany w formie freebetu od wpłaty
 • aż 33 dni gry bez podatku

6. miejsce w rankingu: forBET kod promocyjny

Bardzo atrakcyjny pakiet na start z kodem promocyjnym znajdziemy również w forBET. W sumie może on wynieść aż 5350 zł. Osoby, które zdecydują się założyć konto u tego buka otrzymają zakład bez ryzyka do 1200 zł za pierwszy kupon (powiększony z kodem promocyjnym). Zaś za drugą wpłatę przyznawany jest bonus 100 % do 2000 zł. Jest też freebet od drugiej wpłaty 150 zł dostępny tylko z kodem promocyjnym. Aby go otrzymać należy wpłacić pierwszy depozyt min. 100 zł. Dodatkowo gracze mogą typować bez podatku przez 30 dni od rejestracji.

Zakład bez ryzyka wystarczy obrócić jeden raz na kuponie z min. 3 zdarzeniami. Bonus od wpłaty to aktywacja w postaci jednokrotnego obrotu depozytem, a następnie dwukrotnego obrotu bonusem na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami.

Kod promocyjny forBET:

 • wysoki bonus cashback (1200 zł) dostępny tylko z kodem
 • 30 dni gry bez podatku

7. miejsce w rankingu: Betcris kod promocyjny

Kod promocyjny do Betcris to BSVIP. Umożliwia on otrzymanie ekskluzywnego freebetu na start 30 PLN. Jest to najwyższa oferta jaką można otrzymać. Freebet przyznawany jest za depozyt min. 100 zł i pierwszy kupon AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. min. 1.30) postawiony za min. 100 zł.

Bonusy powitalne Betcris to trzy freebety, które otrzymasz za 3 pierwsze depozyty min. 50 zł. Po wpłacie należy również postawić zakład kwalifikujący za min. 50 zł, który składa się z min. 3 zdarzeń z kursem poj. min. 1.30. W przypadku dwóch pierwszych freebetów (100 % do 400 zł i 50 % do 500 zł) otrzymasz je tylko jeśli zakład kwalifikujący będzie przegrany. Trzeci freebet 50 % do 500 zł otrzymasz bez względu na wynik kuponu kwalifikującego.

Kod promocyjny Betcris:

 • freebet przyznawany za kod promocyjny
 • wysoka kwota bonusów
 • codzienna aktualizacja kodowych 
 • promki

8. miejsce w rankingu: TOTALbet kod promocyjny

Kody promocyjne akceptuje również bukmacher TOTALbet. Rejestrując u niego konto z kodem TBVIP, zostaniesz uprawniony do freebetu za kod promocyjny 5 zł. Po założeniu konta będziesz mógł skorzystać jeszcze z trzech zakładów bez ryzyka o wartości 111 zł każdy.

Kod promocyjny TOTALbet:

 • freebet bez depozytu z kodem
 • brak wymogu obrotu zakładem bez ryzyka

9. miejsce w rankingu: Betfan kod promocyjny

U tego bukmachera w standardowej ofercie znajdziemy tylko jedna promocję na start i jest on dostępny z kodem promocyjnym. Jest to bonus od pierwszej wpłaty 200 % do 400 PLN. Minimalna wpłata uprawniająca do skorzystania z bonusu to 50 zł. Po wpłacie należy najpierw obrócić wpłaconym depozytem jeden raz na jednym lub kilku kuponach. Następnie przejść na konto bonusowe i obrócić środkami jeden raz na jednym lub kilku kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 3.00.

Natomiast, jeśli zarejestrujesz się z kodem BFVIP otrzymasz dodatkowo freebet o wartości 25 zł (jeśli Twój pierwszy depozyt wyniesie min. 75 zł). Freebet nalezy wykorzystać w ciągu 48 godzina na dowolny kupon.

Kod promocyjny Betfan:

 • jako jedyny bukmacher oferuje bonus 200 %
 • freebet za rejestrację z kodem

10. miejsce w rankingu: Go+Bet kod promocyjny

Młody bukmacher GO+Bet ma w sumie dwie stałe promocje powitalne. Freebet bez depozytu 30 zł otrzymają osoby, które zarejestrują konto u bukmachera z kodem promocyjnym. W standardowej ofercie bonus ten wynosi 20 zł. Drugi promocja to bonus od wpłaty 100 % do 200 zł.

Aby skorzystać ze wszystkich promocji należy zarejestrować konto, zaznaczając pełne zgody marketingowe i weryfikując konto. W miejscu „kod promocyjny” wpisać kod GBVIP. By otrzymać freebet za kod należy po prostu zarejestrować konto z kodem, zaznaczyć pełne zgody marketingowe i zweryfikować konto. Aby uzyskać bonus od wpłaty złóż depozyt min. 20 zł.

Kod promocyjny GO+Bet:

 • freebet bez depozytu dostępny z kodem promocyjnym
 • bonus 100 % od wpłaty

Pozostałe kody promocyjne u bukmacherów 2024

Poza opisanymi wyżej najlepszymi, naszym zdaniem, kodami promocyjnymi istnieje również kilka innych bardzo ciekawych kodów bukmacherskich dla graczy, którzy zdecydują się założyć konto u wybranych bukmacherów.

BetX kod promocyjny – wiele bonusów

Nowi gracze BetX mogą liczyć na bonusy powitalne, które łącznie mogą wynieść 630 PLN. W standardowej ofercie można otrzymać 600 PLN. Gracz rejestrujący się z kodem otrzyma cashback 100 % do 300 PLN, freebet 100 % do 300 PLN oraz frebet 30 PLN (przyznawany wyłącznie za rejestrację z kodem BXVIP), a także do 5000 punktów do sklepu BetX, które można wymienić na freebety o wartości 115 PLN.

Kod promocyjny BetX:

 • freebet przyznawany za kod promocyjny
 • dodatkowe punkty do sklepu BetX

Betters kod promocyjny – bonusy do wyboru

Rejestrując się w Betters z kodem promocyjnym BTVIP otrzymasz na start do  255 PLN. Przede wszystkim przyznany zostanie bonus bez depozytu 10 zł. Poza tym gracz, po rejestracji z kodem, otrzyma zakład bez ryzyka (standard 200 zł, z kodem 220 zł), freebet 25 zł na Euro 2024 i boost bonus 50% do wygranej na kuponie, zawartym po drugim depozycie.

Kod promocyjny Betters:

 • powiększony cashback na start
 • freebet 10 zł
 • wyższy o 20 zł bonus powitalny

ComeOn kod promocyjny – zakład bez ryzyka do 100 zł

Bukmacher ComeOn bukmacher oferuje nowym graczom tylko jeden bonus na start. Jest to zakład bez ryzyka do 100 PLN, czyli zwrot za przegrany kupon. Otrzymasz go po rejestracji konta przez naszą stronę. Kod promocyjny ComeOn nie jest konieczny, aby skorzystać z tego bonusu.

Po rejestracji przez nasz link, należy zweryfikować numer telefonu i wpłacić pierwszy depozyt min. 100 zł. Następnie otrzymasz zakład bez ryzyka, czyli zwrot stawki pierwszego przegranego kuponu do 100 zł (jeśli chcesz otrzymać maksymalny zwrot zagraj za stawkę 113,64 zł). Pamiętaj, aby przy tworzeniu kuponu wybrać z dostępnych bonusów zakład bez ryzyka.

Bonus ComeOn:

 • zakład bez ryzyka do 100 zł

Fuksiarz kod promocyjny – cashback bez obrotu

Bonusem jaki można otrzymać na start w Fuksiarzu jest zakład ZERO ryzka 50 zł. Promocja dotyczy tylko pierwszego kuponu postawionego po rejestracji konta z min. 2 zdarzeniami (każde z kursem min. 1.60). Stawka kuponu musi być nie mniejsza niż 50 zł. Jeśli kupon będzie przegrany, bukmacher zwróci 50 zł.

Rejestracja konta przez nasz link z kodem promocyjnym Fuksiarz umożliwia skorzystanie właśnie z tej promocji. Nowi gracze mogą otrzymywać także do 200 zł zwrotu za każdy przegrany kupon w ramach promocji Cashback bez Limitu. Akcja dotyczy tylko zdarzeń z hiszpańskich lig piłkarskich z sekcji „cashback La Liga”.

Kod promocyjny Fuksiarz:

 • cashback 50 zł można wypłacić
 • opcja otrzymywania zwrotu za przegrane kupony

PZBUK kod promocyjny – freebet 250 zł

Na ofertę powitalną u bukmachera PZBUK składa sie tylko je bonus, freebet do 250 zł. Wystarczy zarejestrować się w PZBUK przez nasz link, wybrać wysokość pierwszej wpłaty oraz obstawić za nią pierwszy zakład. Od tej wysokości uzależniona jest wysokość freebetu. Można otrzymać od 50 do 250 zł. Oto warunki wysokości wpłaty/zakładu oraz wysokości freebetu:

 • za wpłatę 50-99 zł oraz postawiony zakład wielokrotny o stawce 50-99 zł z kursem łącznym minimum 3.0 przyznawany jest freebet 50 zł
 • za wpłatę 100-149 zł oraz postawiony zakład wielokrotny o stawce 100-149 zł z kursem łącznym minimum 3.0 przyznawany jest freebet 100 zł
 • za wpłatę 150-199 zł oraz postawiony zakład wielokrotny o stawce 150-199 zł z kursem łącznym minimum 3.0 przyznawany jest freebet 150 zł
 • za wpłatę 200-249 zł oraz postawiony zakład wielokrotny o stawce 200-249 zł z kursem łącznym minimum 3.0 przyznawany jest freebet 200 zł
 • za wpłatę min. 250 zł oraz postawiony zakład wielokrotny o stawce min. 250 zł z kursem łącznym minimum 3.0 przyznawany jest freebet 250 zł

Freebet zostanie dopisany do konta gracza w ciągu kilku minut po postawieniu pierwszego zakładu. Gracz ma 30 dni na wykorzystanie otrzymanego freebetu na kupon wielokrotny z kursem łącznym min. 2.0. Od wygranej z freebetu odejmowana jest wartość przyznanego freebetu.

Bonus PZBuk:

 • freebet 250 zł na start

Etoto kod bonusowy niewymagany

Nowi gracze rejestrując się w Etoto otrzymają pakiet bonusów. Nie jest wymagany kod promocyjny, aby skorzystać z tych promocji. Po rejestracji gracz jest uprawniony do otrzymania bonusów od trzech wpłat o wartości 700 zł. Ponadto nowi gracze, którzy wpłacą trzeci depozyt minimum 700 zł otrzymają freebet 777 PLN. W Etoto odbierzesz także freebet na aplikację mobilną (20 zł).

Bonus Etoto:

 • wysoka kwota bonusu
 • wymagany trzykrotny obrót bonusem

Kody promocyjne bukmacherów na wydarzenia sportowe

Często u bukmacherów online można również znaleźć specjalne oferty na konkretne wydarzenia sportowe. Można wtedy skorzystać z kodów promocyjnych, które umożliwiają otrzymanie specjalnych bonusów.

FAME MMA kod promocyjny

Betclic posiada ofertę na FAME MMA na wyłączność. Bukmacher oferuje kod promocyjny, który umożliwia obstawianie freak fightów bez ryzyka.

Prime MMA kod promocyjny

Jedynym bukmacherem, który posiada ofertę na Prime Show MMA jest Fortuna. Bukmacher posiada kod promocyjny, które umożliwia otrzymanie bonusów na to wydarzenie.

KSW kod promocyjny

Choć ofertę na zakłady na KSW znajdziemy u wszystkich bukmacherów, to tylko Fortuna przewiduje specjalne promocje na te gale i może się poszczycić bardzo wysokimi kursami. Do tego można skorzystać z kodu promocyjnego i otrzymać freebet.

Clout MMA kod promocyjny

Zakłady na Clout MMA znajdziesz tylko u bukmachera Fortuna. Dodatkowo możesz też otrzymać u tego buka bonusy, dzięki którym wytypujesz walki za darmowe środki lub otrzymując zwrot za przegrane zakłady. Przeczytaj więcej o kodzie promocyjnym Clout MMA.

Move Federation kod rabatowy

Move Federation to pierwsza w Polsce federacja piłkarska, w której grają influencerzy. Drużyny gwiazd Internetu, których kapitanami są najbardziej rozpoznawalni twórcy, rywalizują między sobą. Zakłady na Move Federation znajdziesz tylko u bukmachera Fortuna.

Kod promocyjny Lotto i Total Casino

Na polskim rynku działa legalne kasyno online Total Casino. Są też legalne gry liczbowe Lotto. Oba te podmioty są prowadzone przez Totalizator Sportowy. Tam również można skorzystać z bonusów.

Total Casino kod promocyjny

Total Casino to jedyne legalne kasyno internetowe w Polsce. Nowi gracze mogą liczyć na szereg promocji, które mogą otrzymać po rejestracji. Są to bonusy od wpłaty, darmowe spiny i bonusy w kasynie live.

Lotto kod promocyjny

Gry liczbowe Lotto są znane wszystkim w naszym kraju. Kilka lat temu pojawiła się możliwość grania w nie przez internet. Na stronie lotto.pl można znaleźć wszystkie najpopularniejsze gry i gierki Totalizatora Sportowego. Zarejestruj się i graj o miliony!

Czym są kody promocyjne bukmacherów?

Kody promocyjne, zwane również kodami bonusowymi i voucherami, są stosowane przez liczne firmy działające w szeroko pojętej branży e-commerce. Mają one na celu przyciągnięcie możliwie jak największej liczby klientów poprzez oferowanie im dodatkowych korzyści, na które mogą liczyć, jeśli podadzą podczas zakupu lub rejestracji specjalny ciąg liter i liczb. Praktyka ta jest często stosowana również przez bukmacherów online, którzy z reguły umożliwiają wpisanie kodu w przeznaczonym do tego polu w formularzu rejestracyjnym.

Kody promocyjne do legalnych bukmacherów znajdziesz w Internecie, m. in. w serwisach sportowych i informacyjnych. Na naszej stronie zamieściliśmy najlepsze oferty tego typu dostępne w sieci, zebrane w jedno miejsce. Pamiętaj, że aby mieć 100% pewność, że dany kod zadziała, najlepiej skorzystać z linku promocyjnego. Dzięki temu, treść kodu zostanie automatycznie przypisana w odpowiednie pole, gwarantując, że po spełnieniu warunków promocji do Twojego konta dodane zostaną dodatkowe środki na darmowe zakłady.

Jak skorzystać z kodu promocyjnego?

Jeśli zamierzasz zarejestrować się u któregoś z bukmacherów skorzystaj podczas rejestracji z kodu promocyjnego, żeby zyskać możliwość zwiększenia wartości pakietu powitalnego. Gdy już wybrałeś zakłady, do których chcesz dołączyć kliknij w przycisk „Rejestracja”, „Zarejestruj się” lub „Załóż konto”. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego, w którym będziesz musiał wypełnić pola ze swoimi danymi. Część bukmacherów ma opcję szybkiej rejestracji. Co to oznacza? Że formularz zawiera tylko kilka podstawowych danych, a sam proces zajmuje zaledwie minutę. Nie jest też konieczne wysyłanie skanu dowodu tożsamości, musisz to zrobić dopiero w momencie wypłaty środków. Przy pełnej rejestracji formularz zawiera więcej pól do wypełnienia, między innymi adres zamieszkania i datę urodzenia.

W formularzu znajdziesz też pole nazwane „Kod promocyjny” lub „Kod bonusowy”. Tam wpisujesz kod promocyjny dostępny na naszej stronie. Tylko u niektórych bukmacherów, dokonując szybkiej rejestracji, otrzymasz wszystkie bonusy na start (STS, eWinner), te standardowe i te dostępne z kodem. Dlatego zanim założysz konto sprawdź czy nie jest konieczne założenie konta stałego.

Wszystkie informacje dotyczące tego, jak założyć konto u legalnych bukmacherów online, co zrobić by odebrać bonus, kody promocyjne i jakie są warunki obrotu bonusami znajdziesz na naszej stronie.

Kody bonusowe na zakłady bukmacherskie – pytania i odpowiedzi

Najlepszy kod promocyjny znajdziesz u bukmacherów: Fortuna, Superbet, STS i forBET. Rejestrując się z kodem, można otrzymać u tych buków dodatkowe bonusy niedostępne w standardowej ofercie.

Kod promocyjny należy wpisać w formularzu rejestracyjnym na stronie wybranego bukmachera. Będzie tam pole nazwane: „kod promocyjny” lub „kod bonusowy” i tam należy wpisać wybrany kod. U większości bukmacherów pole kodowe znajduje się właśnie w formularzu.

Nie. Część bukmacherów nie udostępnia kodów, które powiększają pakiet bonusów powitalnych, jednak większość z nich posiada takie opcje.

Tak, w sieci można znaleźć wiele stron, które oferują kody promocyjne do bukmacherów. Sprawdziliśmy je wszystkie, abyś sam nie musiał tego robić i wybraliśmy te najkorzystniejsze. W naszym zestawieniu znajdziesz 10 najlepszych kodów promocyjnych do bukmacherów online.

Tak! Na naszej stronie znajdziesz darmowe kody promocyjne do bukmacherów online. Wystarczy wpisać je w formularzu i cieszyć się pakietem powitalnym.

Kody promocyjne bez depozytu to kody, dzięki którym gracz otrzyma bonus bez wpłaty. Wystarczy, że podczas rejestracji wpisze kod i otrzyma darmowy bonus bez konieczności wpłacania depozytu. Taką opcję znajdziemy między innymi u bukmachera TOTALbet.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *