Kody promocyjne na zakłady bukmacherskie w Polsce

Przed założeniem konta u bukmachera warto, poza zapoznaniem się z ofertą na zakłady, poznać bonusy powitalne i kody promocyjne, z których możemy skorzystać. Sprawdziliśmy wszystkie dostępne opcje i kody bonusowe, byście nie musieli robić tego sami. Wybraliśmy najlepsze oferty, w których gracze otrzymają maksymalne bonusy za darmowe kody i opublikowaliśmy je w tym artykule. Który bukmacher oferuje najlepszy kod bonusowy? Sprawdźcie nasz ranking.

TOP 10 kodów promocyjnych do bukmacherów – ranking

 1. z naszym kodem: 2000PLN 2150PLN
  od depozytu
  600PLN
  zakład bez ryzyka
  20PLN
  bez depozytu
 2. z naszym kodem: +35PLN
  freebet od wpłaty
  1300PLN
  zakład bez ryzyka
  220PLN
  od depozytu
 3. z naszym kodem: 1000PLN +1200PLN
  zakład bez ryzyka
  z naszym kodem: +100PLN
  freebet od wpłaty
  2000PLN
  od depozytu
 4. z naszym kodem: +100PLN
  zakład bez ryzyka
  20 + 20PLN
  cashback
  1500PLN
  od depozytów
 5. z naszym kodem: 100PLN +115PLN
  zakład bez ryzyka
  500PLN
  od depozytu
 6. z naszym kodem: +60PLN
  freebet
  500PLN
  zakład bez ryzyka
  50PLN
  darmowy zakład
 7. z naszym kodem: +20PLN
  bonus w aplikacji
  z naszym kodem: 300PLN 360PLN
  bonus od wpłaty
 8. z naszym kodem: +35PLN
  freebet
  2500PLN
  od depozytów
  20PLN
  bonus mobile
 9. z naszym kodem: 3000PLN +3030PLN
  od depozytu
  333PLN
  zakład bez ryzyka
  20PLN
  bonus bez depozytu
  20PLN
  na sporty wirtualne
 10. z naszym kodem: 700PLN +710PLN
  bez ryzyka
  z naszym kodem: 20PLN 40PLN
  freebety

Jak widać na powyższym zestawieniu bukmacherzy oferują różne opcje bonusów powitalnych dostępnych z kodami promocyjnymi. Są wśród nich bonusy od wpłaty, które oferuje niemal każdy bukmacher. Często zdarzają się zakłady bez ryzyka, które umożliwiają typowanie bez obawy o stratę postawionej stawki. Są też bardzo atrakcyjne bonusy bez depozytu, czyli darmowe środki na grę przyznawane po rejestracji konta. Naszym zdaniem najlepsze bonusy, które umożliwiają kody bonusowe znaleźć można u bukmacherów: Fortuna, STS i forBET.

Najlepsze kody promocyjne online

Przeanalizowaliśmy oferty powitalne bukmacherów dostępne z kodami promocyjnymi i wybraliśmy te, które naszym zdaniem są najlepsze i oferują użytkownikom najwięcej bonusów na start na najkorzystniejszych warunkach.

STS kod promocyjny – dodatkowe 39 zł zakładu bez ryzyka

Zacznijmy od kodu promocyjnego STS, największego polskiego bukmachera. Oczywiście w ofercie powitalnej znajdziemy bonus od depozytu i wynosi on 100 % do 1200 zł. Niektórzy bukmacherzy mają jeszcze wyższe bonusy od wpłaty, ale ten w STS ma dobre warunki obrotu – należy obrócić nim trzykrotnie wygranymi kuponami po kursie 1,91.

Kolejnym bonusem jest zakład bez ryzyka do 239 zł, który otrzymają gracze rejestrujący się z kodem promocyjnym. Polega on na tym, że stawiając nasz pierwszy zakład, w przypadku przegranej, bukmacher zwróci nam stawkę maksymalnie do 239 zł. W standardowej ofercie cashback wynosi 200 zł. Nowi gracze otrzymają też bonus bez depozytu w wysokości 25 zł. Warto dodać, że freebety są stosunkowo rzadko oferowane przez bukmacherów. Zatem rejestrując się z kodem w STS możesz uzyskać nawet trzy różne bonusy. Do tego gracze rozpoczynający przygodę z tym bukmacherem mogą skorzystać z cashbacku na gry karciane Betgames w wysokości 20 zł i zakładu bez ryzyka na sporty wirtualne, również o wartości 20 zł.

Kod promocyjny STS:

 • aż 39 zł dodatkowo do zakładu bez ryzyka
 • cashback zwracany na konto depozytowe

Fortuna kod promocyjny – dodatkowe 150 zł bonusu od wpłaty

Wśród najciekawszych ofert powitalnych znalazł się również pakiet Fortuny. Pierwszy postawiony zakład będzie bez ryzyka i wyniesie do 600 zł, czyli bukmacher zwróci stawkę postawionego zakładu do tej kwoty, pomniejszoną o 12% podatku. To najwyższy tego typu bonus na rynku. Tu również nowi gracze otrzymają na start wysoki bonus od drugiego depozytu, 100 % o wartości do 2000 zł. Używając kodu promocyjnego można go powiększyć nawet do 2150 zł. Trzecim freebetem jest 20 zł w formie 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Jest to bonus bez depozytu, czyli otrzymamy go niezależnie od naszych wpłat. Taka oferta powitalna jest dostępna tylko z kodem promocyjnym FORTUNAVIP. 

Kod promocyjny Fortuna:

 • kody promocyjne u tego buka zapewniają jeden z najwyższych bonusów
 • obrót zakładem bez ryzyka bez wymogu kursowego

forBET kod promocyjny – zakład bez ryzyka 1200 zł i freebet 100 zł

Bardzo atrakcyjny pakiet na start z kodem promocyjnym znajdziemy również w forBET. W sumie może on wynieść aż 3300 zł. Osoby, które zdecydują się założyć konto u tego buka otrzymają zakład bez ryzyka do 1200 zł za pierwszy kupon. Zaś za drugą wpłatę przyznawany jest bonus 100 % do 2000 zł. Jest też freebet od drugiej wpłaty 100 zł dostępny z kodem promocyjnym. By go otrzymać należy wpłacić pierwszy depozyt min. 100 zł. Dodatkowo gracze mogą typować bez podatku przez 30 dni od rejestracji.

Zakład bez ryzyka wystarczy obrócić jeden raz na kuponie z min. 3 zdarzeniami. Bonus od wpłaty to aktywacja w postaci jednokrotnego obrotu depozytem, a następnie dwukrotnego obrotu bonusem na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami.

Kod promocyjny forBET:

 • wysoki bonus cashback (1200 zł) dostępny tylko z kodem
 • 30 dni gry bez podatku

Poza wymienionym wyżej najlepszymi, naszym zdaniem, kodami promocyjnymi istnieje również kilka innych bardzo ciekawych kodów bukmacherskich dla graczy, którzy zdecydują się założyć konto u bukmachera.

Superbet kod promocyjny – 35 zł od depozytu

Możliwość rejestracji z pomocą linku promocyjnego i kodu umożliwia również Superbet. Dzięki niemu możesz uzyskać 35 zł od wpłaconego depozytu. Poza tym, na jego ofertę powitalną składa się również zakład bez ryzyka o wartości 1300 zł, bonus od depozytu 200 zł i bonus mobile od wpłaty 20 zł. Bonusem przyznanym z cashbacku, od wpłaty i mobile należy obrócić dwa razy na kuponach z kursem min. 1.80. Freebet wystarczy obrócić jeden raz po kursie 1.60.

Kod promocyjny Superbet:

 • 35 zł przyznawane w formie freebetu
 • niskie wymagania obrotowe freebetu (1x kurs 1,60)

eWinner kod promocyjny – dodatkowe 15 zł do zakładu bez ryzyka

Kolejnym bukmacherem, który ma w swojej ofercie zarówno bonus od depozytu, jak i zakład bez ryzyka jest eWinner. Zwrot za pierwszy zakład w Ewinner wynosi 100 PLN w podstawie, jednak z pomocą kodu bonusowego możesz zwiększyć jego wartość do 115 zł, tradycyjnie pomniejszonych o 12% podatku. Żeby skorzystać z tej oferty należy podać kod EWINVIP podczas rejestracji – nie ma żadnych ukrytych kosztów i haczyków. Z kolei bonus od depozytu obejmuje drugą wpłatę na konto u tego bukmachera i wynosi 50% jego wartości, do maksymalnie 500 zł. Bonusem należy obrócić 6-krotnie po kursie 2,50 lub wyższym. 

Kod promocyjny eWinner:

 • 15 PLN więcej do bonusu cashback z kodem
 • cashback nie wymaga obrotu

TOTALbet kod promocyjny – 20 zł bez depozytu

Kody promocyjne akceptuje również bukmacher TOTALbet. Rejestrując u niego konto z kodem TBVIP, zostaniesz uprawniony do freebetu za weryfikację 30 zł. W podstawie, bukmacher ten oferuje bardzo wysoki bonus od wpłaty o maksymalnej wartości nawet 5000 zł, który uwalniany jest etapami, po każdym jednokrotnym obrocie depozytem. Możesz liczyć również na zakład bez ryzyka 200 zł i 10 zł freebetu za zgody marketingowe.

Kod promocyjny TOTALbet:

 • freebety przyznawane bez konieczności wpłacania jakiegokolwiek depozytu
 • freebet wystarczy obrócić 1x (po kursie 2,0)

Noblebet kod promocyjny – freebet 35 zł

Noblebet to w dalszym ciągu stosunkowo nowy gracz na polskim rynku zakładów wzajemnych online. Jego oferta powitalna składa się z bonusów od trzech pierwszych depozytów o łącznej wartości 2500 zł oraz możliwości gry bez podatku przez 30 dni od momentu rejestracji. Ponadto, możliwe jest uzyskanie dodatkowego freebetu od wpłaty 35 zł, jeśli dokonasz rejestracji i wpiszesz kod NBVIP. Na graczy już posiadających konto czeka również bonus 20 zł za pierwszy zakład postawiony przez aplikację mobilną.

Kod promocyjny Noblebet:

 • bonus za kod przyznawany w formie freebetu od wpłaty
 • aż 30 dni gry bez podatku

LVBET kod promocyjny – 20 zł bez depozytu

Oferta powitalna LVBET może wynieść aż 3453 zł, na które składa się bonus powitalny 1500 zł od pierwszej wpłaty, bonus od drugiej wpłaty o wartości do 1500 zł z mnożnikiem x50 oraz zakład bez ryzyka 333 zł od trzeciego depozytu. W przypadku promocji z mnożnikiem, kupon objęty promocją musi składać się z minimum trzech zdarzeń o łącznym kursie 2,50, pamiętając, że minimalny kurs każdego ze zdarzeń to 1,25. Decydując się na rejestrację u tego buka, możesz zyskać również bonus bez depozytu o wartości 20 zł. Dodatkowo, nowi gracze LVBET mogą zdobyć 20 zł na sporty wirtualne oraz 50 zł na zakłady sportowe, jeśli są posiadaczami karnetu u jednego ze sponsorowanych przez tego bukmachera klubów.

Rejestrując konto w LVBET z kodem promocyjnym VIPLB otrzymasz również niedostępny w standardowej ofercie freebet od wpłaty 30 zł. Pamiętaj, że pole kodowe pojawi się w formularzu tylko wtedy, gdy przejdziesz do niego przez nasz link.

Kod promocyjny LVBET:

 • freebet 30 zł od wpłaty za rejestrację z kodem
 • najwyższa oferta powitalna dostępna z kodem

Betcris kod promocyjny – freebet 60 zł na start

Na standardowy bonus powitalny Betcris składa się zakład bez ryzyka 50 zł oraz freebet 200 zł. By skorzystać z cashbacku wystarczy postawić pierwszy kupon SOLO lub AKO za min. 20 zł i z kursem min. 1.80. Jeśli będzie przegrany otrzymasz zwrot 50 % stawki do 50 zł. Freebet jest przyznawany również za pierwszy kupon za min. 20 zł, gracz po rozliczeniu kuponu otrzymuje bonus równy 50 % stawki do kwoty 200 zł. Freebet należy przeznaczyć na kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 2.50.

Kod promocyjny Betcris – BSVIP umożliwia otrzymanie dodatkowego freebetu w wysokości 60 zł. Należy zarejestrować z kodem konto stałe i postawić pierwszy kupon za min. 100 zł z kursem min. 1.80. Po rozliczeniu kuponu otrzymasz darmowy zakład, który należy przeznaczyć na taki sam kupon AKO jak w przypadku pierwszego freebetu.

Kod promocyjny Betcris:

 • freebet 60 zł wyłącznie z kodem
 • przyznany zakład bez ryzyka można wypłacić

Etoto kod bonusowy – 200 % od wpłaty i bonus mobile

Jedynym bonusem na jaki w standardowej ofercie powitalnej mogą liczyć nowi gracze Etoto jest bonus 200 % od wpłaty. Wynosi on maksymalnie 200 zł, ale dzięki rejestracji z kodem może wynieść 240 zł. Zatem wpłacając 120 zł pierwszego depozytu będziesz miał na grę 360 zł. Niestety, wymagany obrót bonusem to aż 6 razy po kursie kuponu min. 2.20. Kod bonusowy otwiera też możliwość do otrzymania freebetu 20 zł w aplikacji. Wystarczy wpłacić pierwszy depozyt min. 50 zł.

Kod bonusowy Etoto:

 • wyższy bonus 200 % z kodem
 • bonus w aplikacji 20 zł wyłącznie z kodem bonusowym

PZBUK kod promocyjny – freebet 50 zł

Na ofertę powitalną u bukmachera PZBUK składa się zakład bez ryzyka o wartości 1000 zł i freebet 50 zł. Bonus cashback przysługuje od pierwszego przegranego zakładu wielokrotnego z minimalnym kursem 1,40 na każde zdarzenie. Ponadto gracz może otrzymać freebet 50 zł na start. Zarejestruj się w PZBUK przez nasz link a otrzymasz oba bonusy powitalne. Kod bonusowy PZBuk nie jest wymagany.

Bonusy PZBuk:

 • freebet 50 zł na start
 • niskie wymagania obrotowe (1x 2 zdarzenia po kursie min. 1,40 każdy)

Fuksiarz kod promocyjny – pakiet sportowy za rejestrację z kodem

Bonusem jaki można otrzymać na start w Fuksiarzu jest cashback 50 % do 500 zł. Promocja dotyczy tylko pierwszego kuponu postawionego po rejestracji konta z min. 2 zdarzeniami (każde z kursem min. 1.20). Stawka kuponu musi być nie mniejsza niż 20 zł. Jeśli kupon będzie przegrany bukmacher zwróci 50 % stawki. Rejestracja konta z kodem promocyjnym Fuksiarz umożliwia skorzystanie z dodatkowej specjalnej promocji – miesięcznego pakietu Polsat Box Go Sport. Po rejestracji wpłać depozyt min. 50 zł a bukmacher przyzna kod dostępu do pakietu.

Kod promocyjny Fuksiarz:

 • promocja na start z kodem – pakiet Polsat Box Go Sport
 • cashback można wypłacić

Totolotek kod promocyjny – zdobądź 25 zł bez depozytu

Jeśli dokonasz rejestracji w Totolotku z kodem TTVIP będziesz mógł zyskać bonus bez depozytu o wartości 25 zł. Na ofertę tego bukmachera w podstawie składa się jeszcze bonus 500 zł o wartości 100% pierwszego depozytu. Żeby uwolnić bonus powitalny od wpłaty należy obrócić trzy razy sumą pierwszego depozytu i bonusu.

Kod bonusowy Totolotek:

 • 14 dni na wykorzystanie freebetu
 • bonus 25 zł bez konieczności wpłacania depozytu

Betters kod promocyjny – cashback 300 PLN

Rejestrując się w Betters z kodem promocyjnym BTVIP otrzymasz na start do 750 zł. Zakład bez ryzyka dzięki kodowi zostanie podniesiony z 700 na 710 zł, zaś freebet z 20 na 40 zł. Z kodem zyskujesz 30 zł. Freebet otrzymasz za postawienie pierwszego kuponu za środki własne za min. 40 zł. Cashback przyznawany jest za kupon za stawkę min. 30 zł. Warto dodać, że zwrot jest przyznawany również za wygrany kupon (wtedy wyniesie maksymalnie 355 zł).

Kod promocyjny Betters:

 • wysoki freebet na start z kodem
 • zwrot za wygrany i przegrany kupon

Czym są kody promocyjne?

Kody promocyjne, zwane również kodami bonusowymi i voucherami, są stosowane przez liczne firmy działające w szeroko pojętej branży e-commerce. Mają one na celu przyciągnięcie możliwie jak największej liczby klientów poprzez oferowanie im dodatkowych korzyści, na które mogą liczyć, jeśli podadzą podczas zakupu lub rejestracji specjalny ciąg liter i liczb. Praktyka ta jest często stosowana również przez bukmacherów online, którzy z reguły umożliwiają wpisanie kodu w przeznaczonym do tego polu w formularzu rejestracyjnym.

Kody promocyjne do legalnych bukmacherów znajdziesz w Internecie, m. in. w serwisach sportowych i informacyjnych. Na naszej stronie zamieściliśmy najlepsze oferty tego typu dostępne w sieci, zebrane w jedno miejsce. Pamiętaj, że aby mieć 100% pewność, że dany kod zadziała, najlepiej skorzystać z linku promocyjnego. Dzięki temu, treść kodu zostanie automatycznie przypisana w odpowiednie pole, gwarantując, że po spełnieniu warunków promocji do Twojego konta dodane zostaną dodatkowe środki na darmowe zakłady.

Jak skorzystać z kodu promocyjnego?

Jeśli zamierzasz zarejestrować się u któregoś z bukmacherów skorzystaj podczas rejestracji z kodu promocyjnego, żeby zyskać możliwość zwiększenia wartości pakietu powitalnego. Gdy już wybrałeś zakłady, do których chcesz dołączyć kliknij w przycisk „Rejestracja”, „Zarejestruj się” lub „Załóż konto”. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego, w którym będziesz musiał wypełnić pola ze swoimi danymi. Część bukmacherów ma opcję szybkiej rejestracji. Co to oznacza? Że formularz zawiera tylko kilka podstawowych danych, a sam proces zajmuje zaledwie minutę. Nie jest też konieczne wysyłanie skanu dowodu tożsamości, musisz to zrobić dopiero w momencie wypłaty środków. Przy pełnej rejestracji formularz zawiera więcej pól do wypełnienia, między innymi adres zamieszkania i datę urodzenia.

W formularzu znajdziesz też pole nazwane „Kod promocyjny” lub „Kod bonusowy”. Tam wpisujesz kod promocyjny dostępny na naszej stronie. Tylko u niektórych bukmacherów, dokonując szybkiej rejestracji, otrzymasz wszystkie bonusy na start (STS, eWinner), te standardowe i te dostępne z kodem. Dlatego zanim założysz konto sprawdź czy nie jest konieczne założenie konta stałego.

Wszystkie informacje dotyczące tego, jak założyć konto u legalnych bukmacherów online, co zrobić by odebrać bonus, kody promocyjne i jakie są warunki obrotu bonusami znajdziesz na naszej stronie.

FAQ

Który bukmacher oferuje najlepszy kod promocyjny?

Najlepszy kod promocyjny znajdziesz u bukmacherów: Fortuna, STS i forBET. Rejestrując się z kodem można otrzymać u tych buków dodatkowe bonusy niedostępne w standardowej ofercie. W Fortunie pakiet na start może wynieść do 2770 zł, w STS do 1504 zł, zaś w forBET do 2450 zł.

Gdzie wpisać kod promocyjny do bukmachera?

Kod promocyjny należy wpisać w formularzu rejestracyjnym na stronie wybranego bukmachera. Będzie tam pole nazwane: "kod promocyjny" lub "kod bonusowy" i tam należy wpisać wybrany kod. U większości bukmacherów pole kodowe znajduje się właśnie w formularzu.

Czy każdy bukmacher internetowy ma swój kod bonusowy?

Nie. Część bukmacherów nie udostępnia kodów, które powiększają pakiet bonusów powitalnych, jednak większość z nich posiada takie opcje.

Czy do jednego bukmachera można znaleźć więcej kodów?

Tak, w sieci można znaleźć wiele stron, które oferują kody promocyjne do bukmacherów. Sprawdziliśmy je wszystkie, abyś sam nie musiał tego robić i wybraliśmy te najkorzystniejsze. W naszym zestawieniu znajdziesz 10 najlepszych kodów promocyjnych do bukmacherów online.

Czy kody promocyjne są darmowe?

Tak! Na naszej stronie znajdziesz darmowe kody promocyjne do bukmacherów online. Wystarczy wpisać je w formularzu i cieszyć się pakietem powitalnym.

Co to są kody promocyjne bez depozytu?

Kody promocyjne bez depozytu to kody, dzięki którym gracz otrzyma bonus bez wpłaty. Wystarczy, że podczas rejestracji wpisze kod i otrzyma darmowy bonus bez konieczności wpłacania depozytu. Taką opcję znajdziemy między innymi u bukmachera TOTALbet.