Fuksiarz kod promocyjny

Oceń bonus
4.4(64)
Maksymalny bonus Fuksiarz
700 740 PLN
Pakiet Polsat Box Go Sport

0 40 PLN

Cashback na start

500 PLN bez ryzyka

Cashback bez końca

do 200 PLN na każdym kuponie

Kod promocyjny
FKVIP
Odbierz kod

Oglądaj mecze Ligi Mistrzów za darmo dzięki bukmacherowi Fuksiarz! Zarejestruj konto u bukmachera przez nasz link z kodem FKVIP. Wpłać pierwszy depozyt min. 100 zł w ciągu 48 godzin od założenia konta. Gdy spełnisz te warunki w ciągu 48 godzin otrzymasz na maila kod dostępu do miesięcznego pakietu Polsat Box Go Sport. Dzięki temu będzie mógł oglądać mecze Ligi Mistrzów za darmo. Dodatkowo otrzymasz też zakład bez ryzyka, za który będziesz mógł typować Champions League bez ryzyka.

Jaki jest Fuksiarz kod promocyjny?

Spis treści

Fuksiarz kod promocyjny to: FKVIP. Kod zadziała tylko wtedy, jeśli przejdziesz na stronę bukmachera przez nasz link. Dzięki użyciu kodu gracz otrzyma pakiet Polsat Box Go Sport. Promocja ta łączy się ze standardowym bonusem Fuksiarz na start czyli zakładem bez ryzyka.

Wszyscy legalni bukmacherzy mają pakiety bonusów na start i większość udostępnia kody promocyjne, które umożliwiają otrzymanie dodatkowego bonusu powitalnego. Cieszymy się, że również Fuksiarz bukmacher dołączył do tego grona.

Kod promocyjny Fuksiarz – jaki bonus?

Chcąc zarejestrować konto u bukmachera Fuksiarz zachęcamy do skorzystania z kodu promocyjnego: FKVIP. Jako nowy gracz otrzymasz wtedy pakiet bonusów składający się z:

 • cashbacku 50 % do 500 PLN
 • pakietu Polsat Box Go Sport o wartości 40 PLN (pakiet dostępny tylko po rejestracji z kodem)
 • do 200 PLN cashback bez końca

Fuksiarz zakłady bukmacherskie przygotowały również szereg promocji dla graczy. Przetestowaliśmy ofertę bukmachera, przeszliśmy proces rejestracji, oceniliśmy Fuksiarz bonus na start i sprawdziliśmy jak działa Fuksiarz kod promocyjny na 2023. Wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu.

Fuksiarz kod promocyjny vip

Fuksiarz kod promocyjny 2023

Fuksiarz kod promocyjnyFKVIP
Cashback na start50 % do 500 PLN
Pakiet Polsat Box Go Sportmiesięczny dostęp o wartości 40 PLN
Cashback bez limituzysk do 200 PLN na każdym zakładzie
Early Payoutwcześniejsza wypłata za dwie bramki
Mega Kursy Boostpodwyższone kursy

Fuksiarz bonus na start

Jak wspomnieliśmy wyżej, bukmacher Fuksiarz zdecydował się na popularny wśród graczy zakład bez ryzyka o wartości 50 % do 500 zł. Kod promocyjny Fuksiarz umożliwia również otrzymanie dostępu do Polsat Box Go Sport. Jak skorzystać z tych promocji? Wyjaśniamy.

Fuksiarz zakład bez ryzyka na start

W skrócie zakład bez ryzyka, działa następująco: gracz typuje zakłady i przegrywa, bukmacher zwraca całość lub część stawki przegranego zakładu. Oczywiście bukmacherzy określają warunki takiego bonusu, czyli minimalny depozyt jaki należy wpłacić, liczbę zdarzeń i ich kurs czy czas w jakim należy postawić zakład. Cashback Fuksiarz ma następujące wymagania:

 1. rejestracja konta i weryfikacja numeru telefonu

 2. wpłata pierwszego depozytu min. 50 zł

 3. pierwszy kupon AKO z min. 2 zdarzeniami, min. kurs zdarzenia 1.60, min. stawka kuponu 50 zł

Jeśli kupon spełniający powyższe warunki jest przegrany to gracz otrzymuje zwrot 50 % stawki kuponu pomniejszony o podatek od gier (12 %). Maksymalny zwrot wynosi 500 zł. Zwrotu nie trzeba obracać. Jak działa cashback Fuksiarz w praktyce? Sprawdziliśmy to przechodząc wszystkie etapy krok po kroku.

 1. Zarejestrowaliśmy konto w Fuksiarzu przez link z naszego artykułu (dokładny opis procesu rejestracji w poprzednim rozdziale). Zweryfikowaliśmy numer telefonu.
 2. Przeszliśmy do zakładki „wpłata”, by wpłacić depozyt na nasze konto. Wybraliśmy zasilenie konta za pomocą systemu Przelewy24. Wpisaliśmy kwotę depozytu 100 zł, wybraliśmy opcję Przelewy24 i zostaliśmy przekierowani na stronę banku. Po dokonaniu wpłaty przelogowaliśmy konto Betters i środki pojawiły się na naszym koncie gracza.
 3. Postawiliśmy za stawkę 100 zł kupon z dwoma zdarzeniami. Pierwszym był mecz Manchesteru United z Chelsea Londyn, gdzie postawiliśmy na zwycięstwo Manchesteru po kursie 3.10. Drugim zakładem było wytypowane zwycięstwo Atletico Madryt z Athletic Bilbao po kursie 2.50. Niestety drugi z naszych typów był przegrany.
 4. Po rozliczeniu obu zakładów na kuponie na nasze saldo bonusowe trafił zwrot 50 % stawki przegranego zakładu.
 5. Zwrot był pomniejszony o 12 % podatku, zatem otrzymaliśmy 44 zł.
 6. Fuksiarz bonus wypłaciliśmy z konta.

Dobrze by było, gdyby Fuksiarz bukmacher nieco uatrakcyjnił swój bonus zwracając 100 % stawki. Dobrym pomysłem byłaby też możliwość otrzymania zwrotu za pierwszy przegrany, a nie pierwszy postawiony kupon. Cashback byłaby wtedy o wiele bardziej atrakcyjny, a są bukmacherzy, jak chociażby PZBuk, którzy mają właśnie taką promocję na start.

Jak obrócić bonus Fuksiarz?

Nawet jeśli zaproponowany przez jakiegoś bukmachera bonus powitalny jest wysoki i wydaje się atrakcyjny to może on mieć wymagające warunki obrotu, które sprawiają, że promocja zdecydowanie traci na wartości.

Na szczęście tego problemu nie ma w Fuksiarzu.

wykrzyknik

Cashback na start 50 % do 500 zł można od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Naszym zdaniem należy się za to bukmacherowi duży plus.

Pakiet Polsat Box Go Sport – Fuksiarz kod promocyjny

Rejestracja przez nasz link i użycie kodu promocyjnego FKVIP umożliwia otrzymanie skorzystanie z jeszcze jednej promocji:

 • miesięczny pakiet Polsat Box Go Sport o wartości 40 zł

Aby go otrzymać należy po rejestracji przez link i użyciu kodu wpłacić pierwszy depozyt min. 100 zł. Musi to nastąpić najpóźniej 48 godzin od założenia konta. Po wpłacie bukmacher przyzna kod dostępu do pakietu, który zostanie wysłany na adres mailowy. Stanie się to do 48 godzin od wpłaty. Gracz ma 3 miesiące na aktywowanie pakietu sportowego. W pakiecie Polsat Box Go Sport będziesz mógł oglądać Ligę Mistrzów za darmo.

Bukmacher Fuksiarz – bonus bez depozytu

Niepozorny, bo mający niską wartość bonus bez depozytu jest promocją, z której najchętniej korzystają gracze. Dlaczego? Bo są to darmowe środki, które otrzymuje gracz za samo zarejestrowanie konta. Nie trzeba wpłacać żadnego depozytu, by go otrzymać. Można go zwykle przeznaczyć na dowolne zakłady. Jeśli pojawi się Fuksiarz bonus bez depozytu to będzie to naszym zdaniem strzał w dziesiątkę. Jednak póki co nie ma takiej promocji, co nie znaczy że za jakiś czas zostanie wprowadzona. Być może będzie ją uruchamiał Fuksiarz kod promocyjny.

Fuksiarz bukmacher – rejestracja konta

Zacznijmy od rejestracji konta w Fuksiarzu. Klikając w nasz link zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do formularza rejestracyjnego, który składa się z dwóch kroków. Założyliśmy konto, by zobaczyć jak przebiega ten proces i czy nie ma z nim żadnych problemów.

 • Krok pierwszy – dane konta
Fuksiarz rejestracja krok 1

Podaliśmy adres email, wybrane przez nas hasło i numer telefonu. Zaznaczyliśmy opcję, w której potwierdziliśmy ukończenie 18 lat. W tym samym komunikacie potwierdziliśmy zapoznanie się z treścią regulaminu serwisu, regulaminu odpowiedzialnej gry i komunikatów.

Warto rozwinąć treść komunikatu związanego z regulaminami, gdyż znajdziemy tam kilka istotnych informacji dotyczących tego na co dokładnie wyrażamy zgodę.

Jest też możliwość wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych od Fuksiarza. Wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję. Wtedy bukmacher będzie nam wysyłał drogą elektroniczną komunikaty o bonusach i promocjach. Nie jest konieczne zaznaczenie tej opcji, więc jej nie wybraliśmy.

 • Krok drugi – dane osobowe
Fuksiarz rejestracja krok 2

Wymagane jest podanie kilku informacji: imienia, nazwiska, narodowości i numeru PESEL. Wpisaliśmy też kod sms, który otrzymaliśmy na numer telefonu podany w pierwszym kroku rejestracji. Istnieje też możliwość aktywacji konta przez email.

Ostatnią opcją, jest zgoda na otrzymanie bonusu powitalnego. Z automatu jest zaznaczona, ale jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz otrzymać promocji na start to odznacz tę opcję.

Na koniec kliknęliśmy przycisk „zarejestruj” widoczny na dole drugiej strony formularza. Wtedy konto będzie już aktywne.

Trzeba jeszcze tylko ustalić indywidualne limity i można rozpocząć grę.

Cały proces nie sprawił żadnych trudności i zajął dosłownie chwilę.

Konto, które otworzyliśmy jest kontem tymczasowym. Można z niego korzystać 90 dni lub do momentu osiągnięcia limitu stawek zakładów, który w przypadku Fuksiarza wynosi 5000 zł. Aby przekształcić konto w stałe należy uzupełnić brakujące dane, podać numer konta oraz wysłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości.

Najlepsze kody promocyjne 2023

BukmacherBonus na startKod bonusowy
Fortuna2150 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 275 PLN bez ryzykaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 40 PLN freebetySprawdź kod
forBET 2200 PLN od depozytu + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne do bukmacherów

Promocje bukmacherskie

Gdy już uda się przyciągnąć graczy i założą oni konto u bukmachera, trzeba mieć sposób na to, żeby zostali na dłużej. Oczywiście bardzo ważnym elementem jest sama oferta, ale jeśli wielu bukmacherów taką ma, to trzeba zrobić coś więcej. Takim elementem są promocje bukmacherskie. Fuksiarz zaproponował kilka opcji dla graczy:

 • Cashback bez limitu – typuj zdarzenia z zakładki „cashback”; im więcej zdarzeń na kuponie tym większy zwrot w razie przegranej; za jedno zdarzenie jest to 5 % zwrotu, zaś za 15 zdarzeń aż 50 %; otrzymane środki można wypłacić lub przeznaczyć je na dalszą grę
 • Early Payout – jeśli drużyna, na której zwycięstwo postawiłeś zakład (1×2) zdobędzie dwie bramki przewagi w meczu twój zakład zostanie rozliczony jako wygrany, nawet jeśli ostatecznie twoja drużyna przegra
 • Mega Kursy Boost – zakłady z maksymalnie podwyższonym kursem; bukmacher oferuje codziennie zdarzenia, na które oferuje wyższy kurs niż w standardowej ofercie, dzięki temu można wygrać więcej
 • Cashback na wirtuale – zwrot części stawki za kupony postawione na wirtualną piłkę nożną; maksymalny zwrot to 14 % stawki za kupon z min. 6 zdarzeniami z kursem min. 1.20

Fuksiarz zakłady bukmacherskie – oferta

Zacznijmy od zakładów przedmeczowych. Gracze Fuksiarza mają do wyboru ponad 20 dyscyplin co plasuje bukmachera mniej więcej w środku stawki biorąc pod uwagę wszystkich buków. Nie najlepiej wygląda liczba rynków zdarzeń. Dla przykładu na mecze w ramach rozgrywek 1/8 Ligi Narodów Fuksiarz oferuje niecałe 140 rynków do jednego meczu, a na przykład eWinner ponad 170.

Kiepsko prezentują się też zakłady live. Jest mało dyscyplin do wyboru (zwykle 6-7), liczba rynków zdarzeń też nie powala, w przypadku popularnych meczów piłki nożnej jest to mniej więcej 20 zakładów. Przydałyby się również transmisje na żywo.

W ofercie znajdziemy również zakłady na sporty wirtualne. Gracze mają do wyboru:

 • piłkę nożną,
 • koszykówkę,
 • tenis.

Dobrze prezentują się rynki zdarzeń w virtualach. W przypadku piłki nożnej jest ich około 35 i po kilkanaście w koszykówce i tenisie.

Bardzo zastanawia ograniczona oferta na esporty. Dostępne są głównie zakłady na League of Legends, Dota 2 i CS:GO.

Fuksiarz oferuje też zakłady na gry karciane. Jest to spory plus, gdyż były dostępne w ofercie od samego początku. Można typować pokera (również na polskim stole) i blackjacka.

Fuksiarz aplikacja mobilna

Aplikacja Fuksiarz jest całkiem niezła. Niestety dostępna jest tylko jedna jej wersja, ta na urządzenia z systemem Android. Pobieranie i i instalacja przebiega szybko i sprawnie. Minusem jest brak promocji na urządzenia mobilne.

Jakie są największe plusy aplikacji Fuksiarza?

 • pełna oferta zakładów (sportowe, zakłady na gry karciane, sporty wirtualne)
 • szybkie płatności (dotyczy to zarówno wpłat, jak i wypłat)
 • historia kuponów
 • Early Payout

Sprawdziliśmy też jak długo ładują się poszczególne zakładki i nie ma na co narzekać. Trwa to zaledwie kilka sekund. Wiadomo, że gry karciane czy sporty wirtualne mogą potrzebować nieco więcej czasu na wczytanie podstrony, niż na przykład klasyczne zakłady przedmeczowe. Naszym zdaniem działa to jednak w Fuksiarzu bardzo przyzwoicie.

Metody płatności

Fuksiarz wpłaty

Kolejny istotny element przy wyborze bukmachera. Po rejestracji przychodzi czas na wpłacenie depozytu. Czasami niestety okazuje się, że bukmacher ma tylko dwie metody wpłat i żadna nam nie odpowiada. Fuksiarz oferuje możliwość wpłacenia depozytu za pomocą czterech opcji:

 • systemem płatności DotPay
 • płatnościami internetowymi Tpay
 • płatnością mobilną BLIK
 • systemem płatności Przelewy24

To zdecydowanie za mało metod. Nie ma tu kart płatniczych VISA i MasterCard, portfeli elektronicznych czy kart pre-paid. Co najmniej kilku bukmacherów (Superbet, Fortuna) mają więcej metod płatności.

Tak jak wspominaliśmy wyżej, przetestowaliśmy opcję wpłaty przez system Przelewy24 i nie ma się do czego przyczepić. Środki znalazły się na koncie bardzo szybko.

Fuksiarz wypłaty

W przypadku wypłat jest opcja szybkiej wypłaty, która obejmuje 12 banków. Gracze nie lubią czekać na swoje wygrane, więc dobrze, że jest taka możliwość. Wypłata trwa średnio 15 minut. Wielu bukmacherów umożliwia szybkiej wypłaty nawet do 20 banków, więc Fuksiarz powinien rozwinąć się na więcej banków.

Obsługa klienta

Fuksiarz udostępnia następujące formy kontaktu:

 • czat na żywo (czynny codziennie od 8:00 do 23:00)
 • formularz rejestracyjny (kliknij „wyślij zapytanie”)

W sekcji „pomoc” można również znaleźć FAQ – czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane przez graczy pytania. Podzielone są one na kategorie: rejestracja, wpłaty, moje konto, wypłaty, zakłady oraz bonusy i promocje.

Skorzystaliśmy z czatu na żywo, gdyż mieliśmy pytanie o konto tymczasowe Fuksiarz. Z początku łączymy się z botem, który próbuje odpowiedzieć na nasze pytania. Jeśli jednak mu się nie uda szybko możemy przełączyć się na czat z „prawdziwym” konsultantem. Odpowiedź na pytanie otrzymaliśmy niemal natychmiast.

Fuksiarz – opinie o bonusach

W naszej ocenie Fuksiarz nie należy do czołówki bukmacherów online jeśli patrzylibyśmy na ofertę bonusową i promocyjną. W standardowej ofercie można otrzymać tylko cashback i to 50 %. Dopiero rejestracja z kodem umożliwia otrzymanie czegoś ekstra, w tym przypadku pakietu do Polsat Box Go Sport. Liczba promocji dla zarejestrowanych graczy też nie powala.

Sądzimy jednak, że Fuksiarz znalazł na siebie jakiś pomysł i idzie w konkretnie wyznaczonym kierunku. Dlatego też spodziewamy się, że z czasem bonusy będą coraz lepsze.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny Fuksiarz?

Kod promocyjny bukmachera Fuksiarz to FKVIP. Umożliwia on otrzymanie pakietu Polsat Box Go Sport o wartości 40 zł. Gracz otrzyma również cashback 500 zł na start.

Jak obrócić zakładem bez ryzyka Fuksiarz?

Otrzymany cashback za przegrany zakład w Fuksiarzu trafia na konto depozytowe, nie trzeba nim obracać.

Jaki jest bonus w Fuksiarz?

Nowi gracze mogą otrzymać cashback 50 % do 500 zł. Dodatkowo rejestrując się z kodem promocyjnym można otrzymać pakiet Polsat Box Go Sport.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *