Fuksiarz kod promocyjny

Oceń bonus
4.4(64)
Maksymalny bonus Fuksiarz
770 PLN
Cashback na start

500 PLN bez ryzyka

Freebet

20 PLN na La Ligę

Bonus mobile

50 PLN freebet

Cashback bez końca

do 200 PLN za kupony na La Ligę

Kod promocyjny
FKVIP
Odbierz kod

Jaki jest Fuksiarz kod promocyjny?

Spis treści

Fuksiarz kod promocyjny to: FKVIP. Wpisz kod i odbierz najwyższą ofertę na start, która wynosi 770 PLN. Fuksiarz kod promocyjny gwarantuje cashback 500 zł, freebet w aplikacji 50 zł, freebet na La Ligę 20 zł i cashback bez limitu na La Ligę do 200 zł.

Kod zadziała tylko wtedy, jeśli przejdziesz na stronę bukmachera przez nasz link.

Wszyscy legalni bukmacherzy mają pakiety bonusów na start i większość udostępnia kody promocyjne, które umożliwiają otrzymanie dodatkowego bonusu powitalnego. Cieszymy się, że również Fuksiarz bukmacher dołączył do tego grona.

Fuksiarz kod promocyjnyFKVIP
Cashback na start50 % do 500 PLN
Bonus w aplikacji50 PLN freebet
Freebet na start20 PLN na La Ligę
Cashback bez limituzwrot do 200 PLN za kupony na La Ligę
Mega Kursy Boostpodwyższone kursy

Kod promocyjny Fuksiarz – jaki bonus?

Chcąc zarejestrować konto u bukmachera Fuksiarz zachęcamy do skorzystania z kodu promocyjnego: FKVIP. Jako nowy gracz otrzymasz wtedy pakiet bonusów składający się z:

 • cashbacku 50 % do 500 PLN
 • 20 PLN freebet na La Ligę
 • 50 PLN freebet w aplikacji
 • do 200 PLN cashback bez limitu na La Ligę

Fuksiarz zakłady bukmacherskie przygotowały również szereg promocji dla graczy. Przetestowaliśmy ofertę bukmachera, przeszliśmy proces rejestracji, oceniliśmy Fuksiarz bonus na start i sprawdziliśmy jak działa Fuksiarz kod promocyjny na 2023. Wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu.

Fuksiarz kod promocyjny vip

Fuksiarz bonus na start za Fuksiarz kod promocyjny 2023

Jak wspomnieliśmy wyżej, bukmacher Fuksiarz zdecydował się na popularny wśród graczy zakład bez ryzyka o wartości 50 % do 500 zł. Kod promocyjny Fuksiarz umożliwia również skorzystanie z promocji cashback bez końca i dwóch freebetów. Jak skorzystać z każdej tych promocji? Wyjaśniamy.

Fuksiarz zakład bez ryzyka na start

W skrócie zakład bez ryzyka, działa następująco: gracz typuje zakłady i przegrywa, bukmacher zwraca całość lub część stawki przegranego zakładu. Oczywiście bukmacherzy określają warunki takiego bonusu, czyli minimalny depozyt jaki należy wpłacić, liczbę zdarzeń i ich kurs czy czas w jakim należy postawić zakład. Cashback Fuksiarz ma następujące wymagania:

 1. rejestracja konta i weryfikacja numeru telefonu

 2. wpłata pierwszego depozytu min. 50 zł

 3. pierwszy kupon AKO z min. 2 zdarzeniami, min. kurs zdarzenia 1.60, min. stawka kuponu 50 zł

Jeśli kupon spełniający powyższe warunki jest przegrany to gracz otrzymuje zwrot 50 % stawki kuponu pomniejszony o podatek od gier (12 %). Maksymalny zwrot wynosi 500 zł. Zwrotu nie trzeba obracać. Jak działa cashback Fuksiarz w praktyce? Sprawdziliśmy to przechodząc wszystkie etapy krok po kroku.

 1. Zarejestrowaliśmy konto w Fuksiarzu przez link z naszego artykułu (dokładny opis procesu rejestracji w poprzednim rozdziale). Zweryfikowaliśmy numer telefonu.
 2. Przeszliśmy do zakładki „wpłata”, by wpłacić depozyt na nasze konto. Wybraliśmy zasilenie konta za pomocą systemu Przelewy24. Wpisaliśmy kwotę depozytu 100 zł, wybraliśmy opcję Przelewy24 i zostaliśmy przekierowani na stronę banku. Po dokonaniu wpłaty przelogowaliśmy konto Betters i środki pojawiły się na naszym koncie gracza.
 3. Postawiliśmy za stawkę 100 zł kupon z dwoma zdarzeniami. Pierwszym był mecz Manchesteru United z Chelsea Londyn, gdzie postawiliśmy na zwycięstwo Manchesteru po kursie 3.10. Drugim zakładem było wytypowane zwycięstwo Atletico Madryt z Athletic Bilbao po kursie 2.50. Niestety drugi z naszych typów był przegrany.
 4. Po rozliczeniu obu zakładów na kuponie na nasze saldo bonusowe trafił zwrot 50 % stawki przegranego zakładu.
 5. Zwrot był pomniejszony o 12 % podatku, zatem otrzymaliśmy 44 zł.
 6. Fuksiarz bonus wypłaciliśmy z konta.

Dobrze by było, gdyby Fuksiarz bukmacher nieco uatrakcyjnił swój bonus zwracając 100 % stawki. Dobrym pomysłem byłaby też możliwość otrzymania zwrotu za pierwszy przegrany, a nie pierwszy postawiony kupon. Cashback byłaby wtedy o wiele bardziej atrakcyjny, a są bukmacherzy, jak chociażby PZBuk, którzy mają właśnie taką promocję na start.

Jak obrócić bonus Fuksiarz?

Nawet jeśli zaproponowany przez jakiegoś bukmachera bonus powitalny jest wysoki i wydaje się atrakcyjny to może on mieć wymagające warunki obrotu, które sprawiają, że promocja zdecydowanie traci na wartości.

Na szczęście tego problemu nie ma w Fuksiarzu.

wykrzyknik

Cashback na start 50 % do 500 zł można od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Naszym zdaniem należy się za to bukmacherowi duży plus.

Fuksiarz freebet w aplikacji

Jako jeden z niewielu bukmacherów Fuksiarz zdecydował się na wprowadzenie do oferty bonusu dla użytkowników aplikacji. Nie jest tajemnicą, że większość graczy właśnie przez aplikację stawia zakłady, tak jak ja. Dlatego plus dla Fuksiarza, że pomyślał o takim bonusie. Jak działa?

 1. zarejestruj konto w Fuksiarzu (najlepiej z kodem promocyjnym)

 2. Pobierz i zainstaluj najnowszą aplikację Fuksiarza

 3. Postaw przez aplikację kupon za stawkę min. 25 zł

 4. Po rozliczeniu kuponu otrzymasz freebet 50 PLN

 5. Wykorzystaj freebet na kupon AKO ze zdarzeniami prematch lub live (kurs poj. min. 1.40)

 6. Zaznacz pole na kuponie oznaczone jako “freebet”

 7. Jeśli wygrasz otrzymasz zysk netto (czyli bez freebetu, który stanowił stawkę kuponu)

Same warunki freebetu są naprawdę ok i w sumie łatwe do spełnienia. Za minus uznaję tylko to, że od wygranej kuponu postawionego za freebet odliczana jest jego stawka.

Freebet Fuksiarz na La Ligę

Informacja o tym, że bukmacher Fuksiarz został oficjalnym sponsorem La Liga w Polsce szybko obiegła cały internet. W związku z tak ważnym wydarzeniem bukmacher wprowadził do oferty powitalnej freebet Fuksiarz 20 PLN na La Ligę. Jak działa?

 1. zarejestruj konto w Fuksiarzu

 2. wpłać dowolny depozyt (zachęcamy jednak wpłacić min. 50 zł, abyś mógł skorzystać z zakładu bez ryzyka)

 3. bez względu na wysokość depozytu do twojego konta zostanie dodany freebet 20 PLN

 4. freebet wykorzystaj na kupon AKO wyłącznie ze zdarzeniami z oferty na La Ligę (kurs poj. min. 1.40)

 5. wygrana z kuponu postawionego za freebet ląduje na koncie depozytowym i możesz ją wypłacić

 6. czas na wykorzystanie freebetu to 3 dni

Ten freebet to naprawdę fajna opcja, z niewielkimi wymaganiami. W końcu musisz tylko wpłacić depozyt. Do tego warunki kuponu, na którym można wykorzystać freebet również są niezłe.

Cashback bez limitu – do 200 PLN za każdy kupon na ligi hiszpańskie

Cashback bez limitu to wyjątkowa promocja, której nie znajdziesz u innych bukmacherów. Typuj zdarzenia z zakładki „cashback La Liga”; im więcej zdarzeń na kuponie tym większy zwrot w razie przegranej:

Liczba zdarzeńZwrot stawki
1 1%
2 2%
33%
44%
55%
68%
712%
815%
917%
10-1920%
20-2935%
3050%

Maksymalny cashback to 50 % za kupon z min. 30 zdarzeniami. Otrzymane środki można wypłacić lub przeznaczyć je na dalszą grę. Pamiętaj, że na kuponie mogą znaleźć się tylko zdarzenia dotyczące La Ligi lub innej ligi hiszpańskiej z zakładki „cashback La Liga”.

Pakiet Polsat Box Go Sport – Fuksiarz kod promocyjny

Przez długi czas rejestracja z kodem promocyjnym Fuksiarz umożliwiała również otrzymanie pakietu Polsat Box Go Sport. Niestety, aktualnie nie ma takiej promocji. Dzięki temu pakietowi gracze mogli na przykład oglądać mecze Ligi Mistrzów za darmo. Liczymy, że wkrótce ponownie pojawi się możliwość otrzymania pakietu sportowego Polsatu.

Bukmacher Fuksiarz – bonus bez depozytu

Niepozorny, bo mający niską wartość bonus bez depozytu jest promocją, z której najchętniej korzystają gracze. Dlaczego? Bo są to darmowe środki, które otrzymuje gracz za samo zarejestrowanie konta. Nie trzeba wpłacać żadnego depozytu, by go otrzymać. Można go zwykle przeznaczyć na dowolne zakłady. Jeśli pojawi się Fuksiarz bonus bez depozytu to będzie to naszym zdaniem strzał w dziesiątkę. Jednak póki co nie ma takiej promocji, co nie znaczy że za jakiś czas zostanie wprowadzona. Być może będzie ją uruchamiał Fuksiarz kod promocyjny.

Fuksiarz bukmacher – rejestracja konta

Zacznijmy od rejestracji konta w Fuksiarzu. Klikając w nasz link zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do formularza rejestracyjnego, który składa się z dwóch kroków. Założyliśmy konto, by zobaczyć jak przebiega ten proces i czy nie ma z nim żadnych problemów.

 • Krok pierwszy – dane konta
Fuksiarz rejestracja krok 1

Podaliśmy adres email, wybrane przez nas hasło i numer telefonu. Zaznaczyliśmy opcję, w której potwierdziliśmy ukończenie 18 lat. W tym samym komunikacie potwierdziliśmy zapoznanie się z treścią regulaminu serwisu, regulaminu odpowiedzialnej gry i komunikatów.

Warto rozwinąć treść komunikatu związanego z regulaminami, gdyż znajdziemy tam kilka istotnych informacji dotyczących tego na co dokładnie wyrażamy zgodę.

Jest też możliwość wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych od Fuksiarza. Wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję. Wtedy bukmacher będzie nam wysyłał drogą elektroniczną komunikaty o bonusach i promocjach. Nie jest konieczne zaznaczenie tej opcji, więc jej nie wybraliśmy.

 • Krok drugi – dane osobowe
Fuksiarz rejestracja krok 2

Wymagane jest podanie kilku informacji: imienia, nazwiska, narodowości i numeru PESEL. Wpisaliśmy też kod sms, który otrzymaliśmy na numer telefonu podany w pierwszym kroku rejestracji. Istnieje też możliwość aktywacji konta przez email.

Ostatnią opcją, jest zgoda na otrzymanie bonusu powitalnego. Z automatu jest zaznaczona, ale jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz otrzymać promocji na start to odznacz tę opcję.

Na koniec kliknęliśmy przycisk „zarejestruj” widoczny na dole drugiej strony formularza. Wtedy konto będzie już aktywne.

Trzeba jeszcze tylko ustalić indywidualne limity i można rozpocząć grę.

Cały proces nie sprawił żadnych trudności i zajął dosłownie chwilę.

Konto, które otworzyliśmy jest kontem tymczasowym. Można z niego korzystać 90 dni lub do momentu osiągnięcia limitu stawek zakładów, który w przypadku Fuksiarza wynosi 5000 zł. Aby przekształcić konto w stałe należy uzupełnić brakujące dane, podać numer konta oraz wysłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości.

Najlepsze kody promocyjne 2023

BukmacherBonus na start 2023Kod bonusowy
STS1500 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + 60 PLN za zadaniaSprawdź kod
Fortuna20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzyka + 15 PLN freebet + 5 PLN za kuponSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 45 PLN freebety + 200 PLN bez ryzykaSprawdź kod
forBET 1200 PLN cashback + 2000 PLN od depozytu + 150 PLN freebetSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne bukmacherów 2023

Promocje bukmacherskie

Gdy już uda się przyciągnąć graczy i założą oni konto u bukmachera, trzeba mieć sposób na to, żeby zostali na dłużej. Oczywiście bardzo ważnym elementem jest sama oferta, ale jeśli wielu bukmacherów taką ma, to trzeba zrobić coś więcej. Takim elementem są promocje bukmacherskie. Fuksiarz zaproponował kilka opcji dla graczy:

 • Early Payout – jeśli drużyna, na której zwycięstwo postawiłeś zakład (1×2) zdobędzie dwie bramki przewagi w meczu twój zakład zostanie rozliczony jako wygrany, nawet jeśli ostatecznie twoja drużyna przegra
 • Mega Kursy Boost – zakłady z maksymalnie podwyższonym kursem; bukmacher oferuje codziennie zdarzenia, na które oferuje wyższy kurs niż w standardowej ofercie, dzięki temu można wygrać więcej
 • Cashback na wirtuale – zwrot części stawki za kupony postawione na wirtualną piłkę nożną; maksymalny zwrot to 14 % stawki za kupon z min. 6 zdarzeniami z kursem min. 1.20

Fuksiarz zakłady bukmacherskie – oferta

Zacznijmy od zakładów przedmeczowych. Gracze Fuksiarza mają do wyboru ponad 20 dyscyplin co plasuje bukmachera mniej więcej w środku stawki biorąc pod uwagę wszystkich buków. Nie najlepiej wygląda liczba rynków zdarzeń, także tych na piłkę nożną. Jest ich zdecydowanie mniej, niż np. w LVBET czy STS.

Kiepsko prezentują się też zakłady live. Jest mało dyscyplin do wyboru (zwykle 6-7), liczba rynków zdarzeń też nie powala, w przypadku popularnych meczów piłki nożnej jest to mniej więcej 20 zakładów. Przydałyby się również transmisje na żywo.

W ofercie znajdziemy również zakłady na sporty wirtualne. Gracze mają do wyboru:

 • piłkę nożną,
 • koszykówkę,
 • tenis.

Dobrze prezentują się rynki zdarzeń w virtualach. W przypadku piłki nożnej jest ich około 35 i po kilkanaście w koszykówce i tenisie.

Bardzo zastanawia ograniczona oferta na esporty. Dostępne są głównie zakłady na League of Legends, Dota 2 i CS:GO.

Fuksiarz oferuje też zakłady na gry karciane. Jest to spory plus, gdyż były dostępne w ofercie od samego początku. Można typować pokera (również na polskim stole) i blackjacka.

Fuksiarz aplikacja mobilna

Aplikacja Fuksiarz jest całkiem niezła. Niestety dostępna jest tylko jedna jej wersja, ta na urządzenia z systemem Android. Pobieranie i i instalacja przebiega szybko i sprawnie. Minusem jest brak promocji na urządzenia mobilne.

Jakie są największe plusy aplikacji Fuksiarza?

 • pełna oferta zakładów (sportowe, zakłady na gry karciane, sporty wirtualne)
 • szybkie płatności (dotyczy to zarówno wpłat, jak i wypłat)
 • historia kuponów
 • Early Payout

Sprawdziliśmy też jak długo ładują się poszczególne zakładki i nie ma na co narzekać. Trwa to zaledwie kilka sekund. Wiadomo, że gry karciane czy sporty wirtualne mogą potrzebować nieco więcej czasu na wczytanie podstrony, niż na przykład klasyczne zakłady przedmeczowe. Naszym zdaniem działa to jednak w Fuksiarzu bardzo przyzwoicie.

Metody płatności

Fuksiarz wpłaty

Kolejny istotny element przy wyborze bukmachera. Po rejestracji przychodzi czas na wpłacenie depozytu. Czasami niestety okazuje się, że bukmacher ma tylko dwie metody wpłat i żadna nam nie odpowiada. Fuksiarz oferuje możliwość wpłacenia depozytu za pomocą czterech opcji:

 • systemem płatności DotPay
 • płatnościami internetowymi Tpay
 • płatnością mobilną BLIK
 • systemem płatności Przelewy24

To zdecydowanie za mało metod. Nie ma tu kart płatniczych VISA i MasterCard, portfeli elektronicznych czy kart pre-paid. Co najmniej kilku bukmacherów (Superbet, Fortuna) mają więcej metod płatności.

Tak jak wspominaliśmy wyżej, przetestowaliśmy opcję wpłaty przez system Przelewy24 i nie ma się do czego przyczepić. Środki znalazły się na koncie bardzo szybko.

Fuksiarz wypłaty

W przypadku wypłat jest opcja szybkiej wypłaty, która obejmuje 12 banków. Gracze nie lubią czekać na swoje wygrane, więc dobrze, że jest taka możliwość. Wypłata trwa średnio 15 minut. Wielu bukmacherów umożliwia szybkiej wypłaty nawet do 20 banków, więc Fuksiarz powinien rozwinąć się na więcej banków.

Obsługa klienta

Fuksiarz udostępnia następujące formy kontaktu:

 • czat na żywo (czynny codziennie od 8:00 do 23:00)
 • formularz rejestracyjny (kliknij „wyślij zapytanie”)

W sekcji „pomoc” można również znaleźć FAQ – czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane przez graczy pytania. Podzielone są one na kategorie: rejestracja, wpłaty, moje konto, wypłaty, zakłady oraz bonusy i promocje.

Skorzystaliśmy z czatu na żywo, gdyż mieliśmy pytanie o konto tymczasowe Fuksiarz. Z początku łączymy się z botem, który próbuje odpowiedzieć na nasze pytania. Jeśli jednak mu się nie uda szybko możemy przełączyć się na czat z „prawdziwym” konsultantem. Odpowiedź na pytanie otrzymaliśmy niemal natychmiast.

Fuksiarz – opinie o bonusach

W naszej ocenie Fuksiarz nie należy do czołówki bukmacherów online jeśli patrzylibyśmy na ofertę bonusową i promocyjną. W ofercie z kodem promocyjnym można otrzymać cashback do 500 PLN i korzystać z promocji cashback bez limitu. Warto jednak dodać, że Fuksiarz zakład bez ryzyka na start nie wymaga obrotu, trafia on na konto depozytowe i można go wypłacić. To duży plus.

Sądzimy, że Fuksiarz znalazł na siebie jakiś pomysł i idzie w konkretnie wyznaczonym kierunku. Dlatego też spodziewamy się, że z czasem bonusy będą coraz lepsze.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny Fuksiarz?

Kod promocyjny bukmachera Fuksiarz to FKVIP. Umożliwia on otrzymanie cashbacku na start do 500 PLN, cashbacku bez limitu do 200 PLN, freebetu w aplikacji 50 PLN i freebetu 20 PLN na La Ligę.

Jak obrócić zakładem bez ryzyka Fuksiarz?

Otrzymany cashback za przegrany zakład w Fuksiarzu trafia na konto depozytowe, nie trzeba nim obracać.

Jaki jest bonus w Fuksiarz?

Nowi gracze mogą otrzymać cashback 50 % do 500 zł, bonus mobile 50 zł i freebet 20 zł na La Ligę. Dodatkowo możesz również otrzymywać do 200 PLN zwrotu za każdy przegrany kupon.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *