Fuksiarz kod promocyjny

Fuksiarz kod promocyjny

W ostatnich latach śledziliśmy prawdziwy wysyp nowych bukmacherów online. Co roku licencje otrzymywały nowe podmioty lub ci, którzy już je mieli wprowadzali swój produkt na rynek. Wydawało się, że rynek bukmacherski trochę wyhamował. Nic bardziej mylnego. Już na samym początku 2021 roku licencję otrzymał kolejny podmiot – Fuksiarz zakłady bukmacherskie. Sprawdziliśmy co wiemy o tym bukmacherze, jaki jest Fuksiarz kod promocyjny i jakiej oferty na zakłady możemy się spodziewać.

Możemy spodziewać się, że strona z zakładami Fuksiarz.pl wystartuje w 2021 roku. W oczekiwaniu na ofertę nowego bukmachera polecamy ofertę Fortuny. To dobrze znany graczom w Polsce bukmacher, który ma dobre kursy i ciekawy bonus powitalny.

Fuksiarz kod promocyjny 2021

Jednym z pytań, jakie zadają sobie gracze, którzy usłyszeli o nowym bukmacherze jest: jaki jest Fuksiarz kod promocyjny? Póki co nie wiemy jaki jest kod, a tak naprawdę nie wiemy czy bukmacher w ogóle zdecyduje się go wprowadzić. Wiemy jednak, że aby zachęcić użytkowników do rejestracji i pokazać się z jak najlepszej strony, to taki kod powinien się pojawić. Wpisanie kodu promocyjnego Fuksiarz podczas rejestracji powinno umożliwić otrzymanie wyższego bonusu powitalnego, niż w standardzie lub dodatkowej promocji na start. Wszyscy legalni bukmacherzy mają pakiety bonusów na start i większość udostępnia kody promocyjne, dlatego zdziwilibyśmy się jeśli Fuksiarz nie wprowadziłby takiej opcji. Gdy tylko wystartuje strona z zakładami nowego bukmachera poinformujemy graczy jaki jest bonus na start i czy Fuksiarz posiada kod promocyjny.

Fuksiarz bonus na start

Jak wspomnieliśmy wyżej, wszyscy legalni bukmacherzy posiadają bonus powitalny. Oferty te znacznie się od siebie różnią. Jedni decydują się na tylko na jeden rodzaj bonusu, inni oferują aż trzy różne promocje. Różnią się również wysokości poszczególnych bonusów. Jesteśmy przekonani, że Fuksiarz umożliwi nowym graczom skorzystanie z jakiejś promocji na start. Nie wiemy jeszcze z jakiej, ale na pewno musi to być coś atrakcyjnego, jeśli chce konkurować z innymi bukmacherami. Absolutną podstawą jest bonus od depozytu. Popularne wśród graczy są również zakłady bez ryzyka. A najbardziej pożądaną promocją jest bonus bez depozytu.

Bukmacher Fuksiarz – bonus bez depozytu

Niepozorny, bo mający niską wartość bonus bez depozytu jest promocją, z której najchętniej korzystają gracze. Dlaczego? Bo są to darmowe środki, które otrzymuje gracz za samo zarejestrowanie konta. Nie trzeba wpłacać żadnego depozytu, by go otrzymać. Można go zwykle przeznaczyć na dowolne zakłady. Jeśli pojawi się Fuksiarz bonus bez depozytu to będzie to naszym zdaniem strzał w dziesiątkę. Zapewne jego wartość nie będzie przekraczała 30 zł, ale i tak jesteśmy przekonani, że gracze chętnie założą konto u tego buka, by móc skorzystać z tej promocji. Dobrze by było, gdyby nie miał zbyt wygórowanych warunków obrotu, maksymalnie dwukrotny obrót na kuponach SOLO lub AKO.

Zakład bez ryzyka Fuksiarz

Drugim w kolejności najpopularniejszym bonusem powitalnym u bukmacherów jest zakład bez ryzyka. W skrócie, działa on następująco: gracz typuje zakłady i przegrywa, bukmacher zwraca stawkę przegranego zakładu. Brzmi nieźle. Oczywiście bukmacherzy określają też warunki takiego bonusu, czyli minimalny depozyt jaki należy wpłacić, liczbę zdarzeń i ich kurs czy czas w jakim należy postawić zakład. Zwykle cashback (czyli zakład bez ryzyka) dotyczy pierwszego postawionego po rejestracji kuponu. My sugerowalibyśmy, aby nowy bukmacher zaoferował nowym graczom Fuksiarz zakład bez ryzyka za pierwszy przegrany, a nie pierwszy postawiony kupon. Cashback byłaby wtedy o wiele bardziej atrakcyjny, a są bukmacherzy, jak chociażby PZBuk, którzy mają właśnie taką promocję na start.

Najlepsze kody promocyjne 2021

BukmacherBonus na startKod bonusowy
Fortuna2000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 215 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 75 PLN bez ryzykaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 40 PLN freebetySprawdź kod
forBET 2200 PLN od depozytu + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne do bukmacherów

Fuksiarz nowy legalny bukmacher online

Operatorem, który otrzymał licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów bukmacherskich Fuksiarz jest Bukmacherska sp. z o.o. zarejestrowana w Warszawie. Spółka została założona w maju 2019 roku. Jej właściciele sądzili, że licencję otrzymają jeszcze w 2020 roku, ale udało się to dopiero na początku 2021. Prezesem spółki jest Marcin Szpelarski, dobrze znany w środowisku bukmacherskim, gdyż najpierw pracował w firmie BetClic Everest Group, a następnie w Betsson. Poza Szpalerskim w zarządzie spółki znajduje się również Radosław Baran, który był wcześniej powiązany z Agorą i Interią oraz Johan Pontus Lindvall, właściciel Betsson AB.

Patrząc na zarząd spółki można się spodziewać, że oferta nowego bukmachera będzie imponująca. Takie nazwiska zobowiązują. Prezes spółki z wieloletnim doświadczeniem marketingowym na pewno zadba o to, żeby o Fuksiarz było głośno. Można spodziewać się, że Fuksiarz będzie aktywny w mediach społecznościowych, takich jak twitter czy facebook. Możliwe, że jakiś znany sportowiec lub inna osoba związana z branżą sportową zostanie twarzą nowego buka. Dobrym pomysłem byłoby też sponsorowanie jakiejś polskiej drużyny, to pomogłoby dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

Szybka rejestracja Fuksiarz

Powiedzmy, że Fuksiarzowi udało się zachęcić graczy do rejestracji. Również ten proces powinien być dobrze przemyślany. Formularze zawierające kilka stron, mnóstwo danych do wypełnienia – to odstrasza użytkowników. Zatem właściwym krokiem będzie szybka rejestracja Fuksiarz. W formularzu powinny znaleźć się pola na nazwę użytkownika, hasło, adres email, imię, nazwisko, numer telefonu i PESEL. Oczywiście dobrze byłoby, aby znalazło się też pole Fuksiarz kod promocyjny, gdzie można by wpisać kod powiększający bonus na start.

Fuksiarz zakłady bukmacherskie – oferta

Jaką ofertę przedstawi nowi bukmacher? Trudno powiedzieć, ale wiemy co musi się w niej znaleźć, by mógł z powodzeniem konkurować z innymi bukmacherami. Na pewno spora liczna dyscyplin, również tych mniej popularnych jak baseball, golf czy krykiet. Z kolei te najpopularniejsze dyscypliny jak oczywiście piłka nożna, tenis, koszykówka czy siatkówka, powinny mieć duży wybór rynków zdarzeń. Gracze często korzystają z mniej popularnych rynków, gdzie mają szansę na duże wygrane. Oferta live powinna obejmować co najmniej kilka, jak nie kilkanaście dyscyplin i również być bogata w rynki zdarzeń. Dodatkowym atutem byłyby transmisje na żywo z najciekawszych wydarzeń sportowych.

Poza tym nie może zabraknąć esportów, także w ofercie live. Dobrej jakości sporty wirtualne to również już podstawa w ofertach bukmacherów. Kilku bukmacherów ma również w ofertach zakłady na gry karciane, które jak się okazuje, bardzo spodobały się graczom. Zatem mile widziane byłyby w Fuksiarzu zakłady na pokera, blackjacka i wojnę.

Promocje bukmacherskie

Gdy już uda się przyciągnąć graczy i założą oni konto u bukmachera, trzeba mieć sposób na to, żeby zostali na dłużej. Oczywiście bardzo ważnym elementem jest sama oferta, ale jeśli wielu bukmacherów taką ma, to trzeba zrobić coś więcej. Takim elementem są promocje bukmacherskie. Mogą to być stałe akcje, z których gracze mogą korzystać wielokrotnie i zdobywać dodatkowe bonusy. Mile widziane są też czasowe promocje organizowane z okazji ważnych wydarzeń sportowych. Jesteśmy przekonani, że tak doświadczony w branży zarząd dobrze wie o tym, co należy zaoferować graczom, by chcieli zostać na dłużej. Zatem liczymy na szeroką ofertę promocyjną Fuksiarza.

Aplikacja mobilna

Bukmacher bez aplikacji mobilnej nie będzie miał szansy przebić się przez konkurencję. Zatem liczymy na to, że wraz ze starem strony z zakładami Fuksiarz, jednocześnie będzie możliwość pobrania aplikacji na urządzenia z systemami iOS i Android.

Jednak wypuszczenie aplikacji to nie wszystko. Musi ona być bardzo dobrze przygotowana technicznie. Na forach bukmacherskich można znaleźć mnóstwo skarg graczy, którzy narzekają na jakość aplikacji. Jaka zatem powinna być aplka Fuksiarza? Na pewno czytelna i łatwa w obsłudze. Powinna zawierać pełną ofertę na zakłady prematch i live. Nie może się zawieszać, gdyż to najbardziej wyprowadza graczy z równowagi. Musi mieć opcje szybkiej wpłaty i wypłaty oraz dobrze rozwiniętą obsługę klienta.

Metody płatności

Kolejny istotny element przy wyborze bukmachera. Po rejestracji przychodzi czas na wpłacenie depozytu. Czasami niestety okazuje się, że bukmacher ma tylko dwie metody wpłat i żadna nam nie odpowiada. Fuksiarz musi zatem zadbać o urozmaicone metody płatności. Powinny się wśród nich znaleźć:

  • karty Visa i MasterCard
  • portfele elektroniczne, np. Skrill, Neteller
  • płatności mobilne BLIK
  • systemy płatności, np. Przelewy24, PayU

W przypadku wypłat musi być opcja szybkiej wypłaty. Gracze nie lubią czekać na swoje wygrane, więc muszą mieć metodę, dzięki której przeleją środki na konto bankowe w kilka minut. Co ważne, powinna obejmować wszystkie banki i być dostępna 7 dni w tygodniu.

Fuksiarz opinie

Trudno wyrazić opinię na temat produktu, który jeszcze nie jest dostępny. A nawet gdy już wystartuje strona z zakładami Fuksiarz będziemy potrzebowali chwilę czasu, by przetestować bukmachera i by gracze też mogli wyrazić swoje zdanie na jego temat. Jesteśmy jednak przekonani, że zarząd Fuksiarza zadba o to, by był to jeden z najlepszych buków na rynku, z ciekawym bonusem powitalnym, kodem promocyjnym i znakomitą ofertą na zakłady. Gdy tylko bukmacher wystartuje sprawdzimy jego ofertę i przedstawimy nasze opinie o Fuksiarzu.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *