Superbet kod promocyjny

Oceń bonus
4.5(79)
Maksymalny bonus Superbet
1520 1555 PLN
Freebet od wpłaty z kodem

0 35 PLN na start

Cashback na start

1300 PLN bez ryzyka

Bonus od wpłaty

100 % do 200 PLN

Bonus mobile

20 PLN za pobranie apki

Kod promocyjny
SBVIP
Odbierz kod

Superbet kod promocyjny to SBVIP. Wpisując go podczas rejestracji jako nowy użytkownik otrzymasz w Superbet pakiet bonusów o wartości 1555 zł. Nowi gracze rejestrujący się w Superbet mogą otrzymać bonus od depozytu do 200 zł, cashback do 1300 zł, bonus mobile 20 zł oraz dodatkowy freebet 35 zł, który umożliwia Superbet kod promocyjny. Bonusy przyznawane są na atrakcyjnych warunkach. Rejestracja umożliwia także dostęp do wielu promocji. W artykule sprawdzamy jaki jest Superbet kod bonusowy i gdzie należy go wpisać.

W artykule opiszemy co należy zrobić, aby otrzymać Superbet bonus powitalny, jak przejść przez proces rejestracji, gdzie wpisać Superbet kod promocyjny i wpłacić depozyt. Przyjrzymy się ofercie na zakłady bukmacherskie oraz aplikacji mobilnej bukmachera.

Spis treści

Jaki jest Superbet kod promocyjny?

Superbet kod promocyjny to SBVIP. Użycie go oznacza, że gracz otrzyma dodatkowy bonus powitalny na start. To freebet 35 zł od pierwszej wpłaty. Jest również bonus 100 % od pierwszej wpłaty do 200 , cashback do 1300 zł oraz bonus 20 zł za pobranie aplikacji. W sumie gracz może otrzymać 1555 zł. Pamiętaj, jeśli chcesz otrzymać dodatkowy Superbet bonus powitalny wpisz kod promocyjny, a najlepiej kliknij w nasz link i kod będzie już uzupełniony w formularzu.

Aktywuj maksymalne bonusy i promocje na Sierpień 2022 w Superbet

Bonus powitalny Superbet 2022

Na tle innych bukmacherów kwota bonusów na start w Superbet nie jest wysoka, jednak bonusy te mają bardzo dobre warunki obrotu. Przydałby się również Superbet bonus bez depozytu, który proponuje kilku bukmacherów. Ale i tak naszym zdaniem jest bardzo dobrze. Przyjrzyjmy się bliżej warunkom każdej z promocji powitalnej.

Freebet 35 zł – Superbet kod promocyjny

Freebet Superbet w pigułce
 • zarejestruj się z kodem SBVIP
 • wpłać depozyt min. 50 zł
 • zaakceptuj freebet 35 zł

Jak wspomnieliśmy wyżej gracze, którzy założą konto i wpiszą w formularzu Superbet kod bonusowy otrzymają niedostępny w standardowej ofercie freebet 35 zł. Co należy zrobić, aby go otrzymać? Jest to nieco skomplikowane, ale postaramy się wyjaśnić wszystko krok po kroku.

Oczywiście na początek założyć konto w Superbet z kodem bonusowym i w formularzu zaznaczyć opcję „chcę otrzymać bonus”. Po założeniu konta wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł. Wtedy w ciągu 48 godzin bukmacher przyzna bonus 35 zł. Gracz ma 24 godziny na jego akceptację. I tutaj ważna informacja: Superbet bukmacher zaznacza, że na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. Zatem jeśli gracz ma na koncie inny bonus Superbet musi najpierw go wykorzystać. Freebet można wykorzystać na zakłady przedmeczowe i live. W celu wypłaty środków należy obrócić nimi jeden raz. Na poczet obrotu zaliczają się tylko postawione, zakończone i rozliczone kupony w okresie, gdy bonus był aktywny. Min. kurs zdarzenia wynosi 1.60. Należy pamiętać, że freebet będzie aktywny na koncie bonusowym tylko 3 dni, w tym czasie należy dokonać obrotu.

Kod promocyjny: SBVIP

Superbet zakład bez ryzyka

Cashback Superbet w pigułce
 • wpłać pierwszy depozyt min. 20 zł
 • wpłata uruchomi promocję tydzień bez ryzyka
 • gracz typuje zakłady przez 7 dni
 • bukmacher przyzna bonus w wysokości sumy stawek gracza (w trakcie tygodnia promocyjnego) pomniejszoną o wygrane, podatek od gier i przyznane bonusy

Gracze bukmacherów bardzo lubią również cashbacki na start, bo dzięki nim nie muszą ryzykować swoich środków. Superbet przygotował bardzo ciekawą formę tego bonusu. Po wpłacie pierwszego depozytu min. 20 zł jest uruchamiana promocja powitalna tydzień bez ryzyka. Gracz przez siedem dni stawia kupony. Bukmacher zlicza sumy stawek z przegranych kuponów w ciągu tygodnia od startu promocji i zwraca graczowi do 1300 zł tych stawek. Bonus cashback jest pomniejszony o wygrane gracza, podatek od gier ewentualne bonusy. Po zakończeniu okresu 7 dni promocji w ciągu 72 godzin zakład bez ryzyka zostanie przelany na konto bonusowe gracza.

Otrzymany cashback Superbet należy oczywiście obrócić. Trzeba to zrobić 2 razy, na kuponach SOLO, AKO lub systemowych z kursem min. 1.80. DO obrotu nie zaliczają się zdarzenia z oferty Super Kursy. Gracz na dokonanie obrotu Superbet zakładem bez ryzyka ma 10 dni.

Superbet bonus od depozytu

Bonus od wpłaty w pigułce
 • zarejestruj konto i wyraź chęć otrzymania bonusu
 • wpłać pierwszy depozyt min. 20 zł
 • wpłaty trzeba dokonać w ciągu 14 dni od rejestracji
 • otrzymasz bonus 100 % depozytu do 200 zł

Jak działa bonus od depozytu do 200 zł? W ciągu 14 dni od rejestracji i akceptacji oferty powitalnej wpłać depozyt min. 20 zł. Po pierwszej wpłacie otrzymasz 100 % od tej wpłaty do 200 zł. Pamiętaj, że bonus jest aktywny od pierwszej wpłaty, a nie od momentu rejestracji konta.

Warunki obrotu dla bonusu od depozytu są następujące: należy obrócić nim dwa razy na kuponie SOLO, AKO lub systemowym z kursem min. 1.80. Na kuponie mogą się znaleźć zdarzenia przedmeczowe i live. Na dokonanie obrotu gracz ma 10 dni. Jeśli kupon zostanie rozliczony po tym czasie to środki bonusowe zostaną anulowane.

Bonus mobile Superbet

Bonus mobile Superbet w pigułce
 • wpłać pierwszy depozyt min. 20 zł
 • pobierz aplikację Superbet i zaloguj się na nią
 • masz 7 dni na pobranie aplikacji od momentu wpłaty pierwszego depozytu
 • otrzymasz bonus 20 zł w ciągu 72 godzin od pierwszego zalogowania do aplikacji

U niewielu bukmacherów znajdziemy promocję związaną z aplikacją mobilną. Długo nie było jej również w Superbet, jednak teraz można już z niej korzystać. Osoby, które zarejestrują konto w Superbet i wpłacą pierwszy depozyt min. 20 zł mają okazję skorzystać z tej promocji. Następnie w ciągu 7 dni od wpłaty należy pobrać aplikację i zalogować się w niej. W ciągu 72 godzin od pierwszego logowania w aplikacji Superbet przyzna bonus 20 zł.

Otrzymanym bonusem należy obrócić dwa razy na kuponach SOLO, AKO lub systemowych z kursem min. 1.80. Nie mogą znaleźć się tam zakłady z oferty Super Kursy. Środki bonusowe będą aktywne przez 7 dni, w tym czasie należy dokonać obrotu. Na poczet obrotu zaliczają się tylko postawione, zakończone i rozliczone kupony w czasie aktywności bonusu. Zakłady należy zawrzeć w aplikacji mobilnej lub przez stronę superbet.pl.

Jak obrócić bonus w Superbet?

Jak powszechnie wiadomo, wszelkie bonusy przyznawane przez bukmacherów mają określone warunki obrotu. W Superbet są one bardzo korzystne i spełnienie ich pozwala szybką wypłatę środków.

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Freebet 35 PLNobrót 1x bonus, kurs min. 1.603 dni
Zakład bez ryzyka 1300 PLNobrót 2x bonus, kurs min. 1.8010 dni
Bonus od wpłaty 200 PLNobrót 2x bonus, kurs min. 1.8010 dni
Bonus mobile 20 PLNobrót 2x bonus, kurs min. 1.807 dni
Superbet obrót bonusem

Jak widać po powyższej tabeli warunki obrotu bonusami nie są skomplikowane, ani wygórowane. W każdym przypadku wystarczą kupony SOLO i maksymalny obrót 2x. Również wymagany kurs kuponu nie jest wysoki i waha się między 1.60 a 1.80.

Superbet rejestracja – jak założyć konto?

Rejestracja konta w Superbet nie jest skomplikowana, należy podać kilka danych i można rozpocząć grę. Poniżej opiszemy proces rejestracji krok po kroku.

 1. Wejdź na stronę bukmachera przez nasz link. Po wejściu na stronę bukmachera z naszego linku zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego.
 2. Wypełnij dane w formularzu. Rejestracja Superbet składa się tylko z jednej strony. Musisz wypełnić pola: imię, nazwisko, email, nazwa użytkownika, hasło, narodowość, PESEL, kraj zamieszkania. Jeśli posiadasz numer punktu Superbet, w którym stawiałeś wcześniej zakłady, zaznacz opcję. Jest tu również pole „kod promocyjny”, które będzie już uzupełnione kodem SBVIP. Jeśli przeszedłeś do rejestracji bezpośrednio ze strony bukmachera uzupełnij ręcznie kod.
 3. Zaznacz zgody i oświadczenia. Ostatnim elementem w formularzu jest zaznaczenie oświadczenia o pełnoletności, a także o zapoznaniu się z polityką prywatności i regulaminem zakładów wzajemnych. W tej części można również zaznaczyć zgodę na otrzymywanie od Superbet informacji o akcjach i promocjach. Na koniec kliknij przycisk: „Rejestracja”. Na adres mailowy podany w formularzu otrzymasz link aktywacyjny. Po kliknięciu w niego możesz rozpocząć typowanie zakładów.

Szybka rejestracja Superbet

Superbet rejestracja jest niezwykle prosta i zajmuje dosłownie chwilę. Po przejściu wszystkich opisanych wyżej kroków będziesz miał aktywne konto tymczasowe. Dzięki szybkiej rejestracji możesz w ciągu zaledwie kilku chwil rozpocząć typowanie zakładów. Na takim koncie możesz wpłacać depozyty, otrzymasz wszystkie bonusy powitalne i możesz typować zakłady. Możesz z niego korzystać 90 dni i wpłacać depozyty do maksymalnej kwoty 5000 zł. Jednak jeśli będziesz chciał wypłacić środki musisz przekształcić konto w stałe. W tym celu na swoim koncie musisz uzupełnić numer konta bankowego i wysłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości. Po zaakceptowaniu dokumentu będziesz miał aktywne konto stałe.

Kod rejestracyjny Superbet

W formularzu rejestracyjnym bukmachera znajduje się pytanie: „czy posiadasz kod rejestracyjny z Punktu Superbet?”. Co należy tam wpisać? Gracze, którzy korzystają z punktów stacjonarnych są zachęcani do założenia konta internetowego. Dlatego otrzymują w punkcie Superbet kod bonusowy, który mogą wpisać w formularzu na stronie superbet.pl i otrzymać dodatkowy freebet.

Kod promocyjny: SBVIP

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2022

BukmacherBonus na start 2022Kod bonusowy
 Fortuna2150 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 279 PLN bez ryzykaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 40 PLN freebety + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
forBET 2200 PLN od depozytu + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Kody promocyjne 2022

Superbet promocje bukmacherskie

Poza bonusem powitalnym Superbet ma również na stronie kilka innych promocji. Wystarczy, że zarejestrujesz konto na superbet.pl i możesz z nich wszystkich korzystać:

 • Super Game – odpowiedz na 4 pytania w loterii i weź udział w podziale puli nagród 50 000 zł;
 • Super Game Jackpot – wytypuj poprawnie dokładne wyniki 5 meczów Ekstraklasy i weź udział w podziale 50 000 zł; dodatkowe 25 000 zł dla osób, które poprawnie wytypują 2,3 lub 4 dokładne wyniki
 • Superspin – raz dziennie gracze mogą zakręcić kołem; w zależności od tego na jakiej części koła zatrzyma się wskaźnik, gracz otrzyma bonus Superbet tej wysokości;
 • Mocne uderzenie – bonusy do wygranych kuponów AKO; im więcej zdarzeń na kuponie tym większy bonus, maksymalnie do 100 %
 • Super Poniedziałek – wpłać w poniedziałek depozyt 50 zł, postaw zakład za stawkę 50 zł i zgarnij bonus 50 zł
 • Super Przewaga – skorzystaj z promocji w sześciu różnych dyscyplinach i ciesz się z wygranej bez względu na wynik końcowy
 • Super Dzień – zakład bez ryzyka do 100 zł na najważniejsze wydarzenie tygodnia w ramach kwalifikacji LE i LK
 • SuperBets na Weekend – postaw zakład z konta gotówkowego, jeśli będzie przegrany otrzymasz zwrot 20 zł
 • Gry wirtualne bez podatku – dodaj do kuponu 3 zdarzenia z oferty sportów wirtualnych Golden Race i graj bez podatku; dodając kolejne zdarzenia na kupon można powiększyć wygraną nawet o 40 %
 • Super kursy – to wybrane zdarzenia przedmeczowe z jeszcze wyższymi kursami niż w standardowej ofercie
 • Super Live – specjalna oferta podwyższonych kursów na zakłady na żywo dotyczących najważniejszych wydarzeń dnia; akcja dotyczy zróżnicowanych typów zakładów

Superbet online

W lutym 2020 na stronie superbet.pl gracze mogli zacząć typować zakłady. Dzięki punktom naziemnym, które prowadzili już od 3 lat w Polsce, mieli już grupę wiernych graczy, których zapewne ucieszył fakt, że teraz mogą grać bez wychodzenia z domu. Przez stronę buka możesz założyć konto, otrzymać Superbet bonus powitalny i korzystać z pełnej oferty na zakłady.

Działalność Superbet idzie bardzo dobrze o czym świadczy stale rosnący udział marki w rynku legalnych zakładów online. Warto dodać, że bukmacher przykłada dużą wagę do marketingu i nawiązał współpracę z kilkoma znanymi postaciami ze świata sportu: Jerzym Dudkiem, Janem Błachowiczem czy Sławomirem Peszko. Ich twarze można znaleźć w wielu miejscach na stronie buka i w aplikacji.

Oferta na zakłady bukmacherskie

Bukmacher Superbet

U tego bukmachera obstawimy najpopularniejsze dyscypliny sportowe, jak piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej, siatkówka czy piłka ręczna. Dostępne są również zakłady specjalne, np. na króla strzelców w Lidze Mistrzów czy koszykarza z największą liczbą punktów zdobytych w rozgrywkach NBA. W porównaniu do innych bukmacherów online w Polsce, jak zakładów bukmacherskich forBET, to liczba dyscyplin w Superbet nie jest najwyższa, ale jest ich wystarczająco. Nie powala niestety liczba rynków zdarzeń, dla przykładu na mecz RB Lipsk – Manchester City, w ramach Ligi Mistrzów, Superbet proponuje 85 rynków, zaś na to samo zdarzenie bukmacher TOTALbet oferuje 150 rynków zdarzeń.

Nie mamy zarzutów co do zakładów live. Liczba dyscyplin jest przyzwoita i przez całą dobę można znaleźć interesujące zdarzenia do typowania. Istnieje możliwość wyświetlania artykułów i statystyk dotyczących wybranego meczu. Bukmacher umożliwia też sprawdzenie zakładów jakie będą dostępne w ciągu najbliższych 3 godzin, w ciągu całego dnia czy w najbliższych dniach. Niestety w zakładach na żywo liczba rynków zdarzeń zdecydowanie odbiega od czołówki rynku bukmacherskiego.

Oferta Superbet w pigułce
 • około 20 dyscyplin do typowania prematch
 • około 10 dyscyplin do typowania na żywo
 • transmisje na żywo z 10 dyscyplin
 • zakłady na gry karciane (wojna, poker, blackjack)
 • rozbudowana oferta esportowa prematch i live

Niekwestionowanym atutem Superbet są również transmisje na żywo i jest ich naprawdę sporo. Żeby oglądać mecze wystarczy mieć aktywne konto u bukmachera. Nie wszyscy bukmacherzy udostępniają streamingi, więc Superbet należy się za to duży plus. Co prawda nie obejrzymy tu spotkań polskich lig sportowych, ale są ligi włoskie, francuskie, brazylijskie czy angielskie.

Całkiem dobrze prezentuje się oferta zakładów na esporty. Znajdziemy tu sporo turniejów z całego świata. Można typować rozgrywki: CS:GO, LoL, Dota 2, Rainbow Six, Overwatch i King of Glory. Najbogatsza oferta dotyczy CS:GO. W chwili pisania tego artykułu było dostępnych aż 120 zakładów na tę grę. Przy niektórych z nich można znaleźć kilkanaście rynków zdarzeń.

Superbet posiada w ofercie także zakłady na gry karciane. Są to symulowane rozgrywki prowadzone przez krupierki. Gracz może obstawiać zwycięzcę, kolor, kartę czy układ kart. U bukmachera możemy typować wojnę, blackjacka i pokera.

Kod promocyjny: SBVIP

Kursy w Superbet

To co zdecydowanie przyciąga do tego bukmachera to dobre kursy i w tej kwestii zdecydowanie może rywalizować z najpopularniejszymi bukmacherami w Polsce. Porównaliśmy marże na najpopularniejsze ligi piłkarskie i Superbet wypada naprawdę dobrze.

LigaSuperbetforBETSTSFortuna
La Liga3,98 %4,00 %5,23 %3,28 %
Serie A3,99 %2,90 %4,99 %4,25 %
Bundesliga4,00 %5,50 %5,39 %4,68 %
Premier League3,10 %3,10 %5,00 %4,17 %
Ekstraklasa5,16 %3,97 %5,28 %3,14 %

Zdecydowanie bukmacher Fortuna, uznawany za podmiot z najwyższymi kursami, powinna bacznie przyglądać się poczynaniom nowego buka. Superbet stara się dogonić Fortunę w kwestii kursów i idzie mu to naprawdę dobrze.

Metody płatności

Ważnym elementem u bukmacherów są opcje, za pomocą których mogą wpłacać depozyty i wypłacać wygrane. W Superbet mamy całkiem sporo opcji do wyboru. Wpłacać środki można za pomocą:

 • kart płatniczych Visa i MasterCard (min. depozyt 2 zł),
 • PayPal,
 • Tpay (min. depozyt 1 zł),
 • Neteller (min. depozyt 1 zł),
 • Paysafecard (min. depozyt 2 zł),
 • przelew tradycyjny (min. depozyt 1 zł).

Jeśli chodzi o wypłatę środków to również mamy opcje natychmiastowe jak: karta kredytowa i Paysafecard. Można również wypłacić tradycyjnym przelewem bankowym.

Obsługa klienta

Gracze Superbet mają kilka opcji do wyboru, gdy chcą się skontaktować z bukmacherem:

 • Czat na żywo – najszybszy sposób kontaktu z bukmacherem. Na dole ekranu możemy kliknąć ikonkę czatu, wpisać swoje imię i nazwisko oraz treść i tytuł pytania jakie chcemy wysłać, a po chwili otrzymamy na nie odpowiedź.
 • Infolinia – na stronie podany jest numer telefonu do bukmachera: +48 32 732 56 50
 • E-mail – pytania można też wysyłać na adres mailowy: biuro-pl@superbet.eu
 • List – z tej metody mało kto korzysta, ale zawsze możesz też wysłać wiadomość na adres siedziby bukmachera: Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice

W zakładce “Pomoc” znajdziesz również najważniejsze informacje o ofercie oraz krótki FAQ, czyli najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi. Dostępna jest tu oczywiście także lista punktów stacjonarnych Superbet w Polsce wraz z adresami i mapą.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Superbet

Mnóstwo graczy przenosi się z typowaniem zakładów z komputerów na telefony komórkowe, nie dziwi zatem fakt, że większość bukmacherów posiada aplikacje mobilne, które ułatwiają stawianie z każdego miejsca. Również Superbet przygotował dla swoich graczy apkę. Jest ona dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Można w niej typować zarówno zakłady prematch, jak i live. Bukmacher chwali się, że jest ich nawet 250 000 rocznie. W aplikacji dostępne są również obszerne statystyki zintegrowane z ofertą zakładów. O rozstrzygnięciu naszych zakładów gracze są informowani natychmiast, dzięki powiadomieniom. Wersję apki na Android można pobrać bezpośrednio ze strony superbet.pl, zaś tę na iOS z App Store. Pobieranie przebiega sprawnie, a instalacja zajmuje dosłownie chwilę. Obstawianie przebiega tak samo jak na stronie bukmachera.

Plusy aplikacji Superbet:

 • transmisje meczowe,
 • liczne metody płatności,
 • skaner kuponów,
 • opcje personalizacji
 • bonus za pobranie aplikacji

Super Social

Przez aplikację Superbet można dodać do swojego konta opcję Super Social. Dzięki niej, gracz stawiając kupon może zaznaczyć opcję, że chce, aby był on widoczny dla osób obserwujących go. Stawka i ewentualna wygrana nie będą widoczne dla innych. Jeśli zgodziłeś się na udostępnienie kuponu osoby, które cię obserwują będą mogły komentować go i czerpać z niego inspiracje. Z opcją Super Social gracze mają również dostęp do czatu, w którym mogą między sobą rozmawiać.

Superbet opinie

Oferta Superbet jest całkiem niezła, ma dobrą aplikację mobilną, wystarczającą liczbę dyscyplin i rynków zdarzeń, ale to co go szczególnie wyróżnia to wysokie kursy, a te są jednym z najważniejszych czynników. Udostępnia też Superbet kod promocyjny powiększający bonus na start. Z kolei cały bonus powitalny z pewnością może konkurować z największymi bukmacherami w Polsce. Jakie są zatem największe plusy i minusy bonusu Superbet?

PLUSY
 • wysoki zakład bez ryzyka
 • zakład bez ryzyka przez cały tydzień
 • dobre warunki obrotu bonusem od wpłaty
 • bonus za pobranie aplikacji
MINUSY
 • niski bonus od wpłaty
 • zakład bez ryzyka pomniejszony o podatek

Plusów bonusu powitalnego Superbet jest zdecydowanie więcej niż minusów. Naszym zdaniem to jedna z najlepszych ofert powitalnych wśród bukmacherów online.

FAQ

Jaki jest Superbet kod promocyjny?

Superbet kod promocyjny to SBVIP, dzięki niemu nowi gracze rejestrujący konto u bukmachera otrzymają dodatkowy freebet do depozytu w wysokości 35 zł.

Jaki jest Superbet bonus na start?

Nowi gracze Superbet, którzy zarejestrują się przez naszą stronę otrzymają freebet 35 zł, bonus od pierwszej wpłaty 100 % do 200 zł, cashback do 1300 zł i bonus mobile 20 zł. Zarejestrowani gracze otrzymają również dostęp do promocji bukmacherskich Superbet.

Jaki jest obrót bonusem powitalnym Superbet?

Zakład bez ryzyka, bonus mobile i bonus od wpłaty należy obrócić dwa razy po kursie 1.80. Freebet od wpłaty trzeba obrócić jeden raz po kursie 1.60.

Jakie są promocje dla graczy Superbet?

Zarejestrowani gracze mogą korzystać z kilku długoterminowych promocji Superbet. Są to zakłady specjalne (rozszerzona oferta na najciekawsze wydarzenia), Super Mecz (marża 0 % na najciekawsze wydarzenia dnia), Super Extra (podwyższone kursy), Super Szansa (pozostań w grze z jednym błędem na kuponie), Super Bonus (bonus do 150% do wygranej).

Jak wypłacić wygraną w Superbet?

Bukmacher udostępnia kilka metod płatności. Środki z konta Superbet można wypłacić za pomocą kart Visa i MasterCard, systemu Paysafecard lub za pomocą tradycyjnego przelewu.


Jeden komentarz
 • Antek P
  4 kwietnia 2022 o 09:48

  Moim zdaniem najlepszy bukmacher. Serio. Ma spoko kursy i pełno promek. Można zdobywać różne bonusy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *