Superbet kod promocyjny

Oceń bonus
4.5(80)
Maksymalny bonus Superbet
3720 3755 PLN
Freebet od wpłaty z kodem

0 35 PLN na start

Cashback na start

3500 PLN bez ryzyka

Bonus od wpłaty

100 % do 200 PLN

Bonus mobile

20 PLN za pobranie apki

Kod promocyjny
SBVIP
Odbierz kod

Jaki jest Superbet kod promocyjny 2023?

Superbet kod promocyjny przy rejestracji to: SBVIP. Wpisz go podczas zakładania konta w formularzu, a jako nowy użytkownik otrzymasz ekskluzywny freebet od wpłaty 35 PLN. Nowi gracze rejestrujący się u bukmachera z kodem mogą otrzymać w sumie 3755 PLN.

Superbet bonus - kod promocyjny

Na pakiet składa się wspomniany dodatkowy freebet, którego odbiór umożliwia Superbet kod promocyjny. Jest też bonus od depozytu, cashback i bonus mobile. Bonusy przyznawane są na atrakcyjnych warunkach. Rejestracja umożliwia także dostęp do wielu promocji. W artykule sprawdzamy jak działa Superbet kod bonusowy i jakie warunki ma Superbet bonus powitalny.

Superbet kod promocyjnySBVIP
Freebet z kodem35 PLN
Cashback3500 PLN
Bonus od wpłaty200 PLN
Bonus mobile20 PLN

Spis treści

Jak wykorzystać Superbet kod promocyjny?

Kod promocyjny Superbet należy użyć podczas rejestracji. Poniżej opisujemy w kilku krokach co należy po kolei zrobić, by aktywować ofertę z kodem. Na początek masz dwie możliwości:

rejestracja superbet z kodem
 • kliknij w nasz link – zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego Superbet; pole, w którym należy wpisać kod będzie już uzupełnione kodem: SBVIP
 • wejdź na stronę bukmachera przez wyszukiwarkę – wpisz w wyszukiwarkę adres: superbet.pl, wejdź na stronę buka i kliknij przycisk „rejestracja”; pole kodowe będzie puste, właściwy kod musisz wpisać ręcznie

Osobiście rekomendujemy pierwszą opcję. Jest ona szybsza i nie będziemy musieli się martwić, czy nie popełniliśmy jakiejś literówki wpisując kod, przez co stracimy możliwość odebrania freebetu.

Dalej proces rejestracji wygląda już tak samo:

 • uzupełnij wymagane dane w formularzu
 • zaznacz zgody i oświadczenia
 • kliknij w link aktywacyjny wysłany na adres email

Po przejściu tych kroków masz aktywne konto i jesteś upoważniony do odbioru freebetu za wpłatę, a także pozostałych bonusów powitalnych Superbet.

Aktywuj maksymalne bonusy i promocje na Czerwiec 2023 w Superbet

Superbet bonus powitalny 2023

Na tle innych bukmacherów kwota bonusów na start w Superbet jest wysoka, a do tego bonusy te mają bardzo dobre warunki obrotu. Przydałby się również Superbet bonus bez depozytu, który proponuje kilku bukmacherów. Ale i tak naszym zdaniem jest bardzo dobrze.

Na Superbet bonus powitalny składa się:

 • 0 35 PLN freebet za wpłatę (tylko z kodem)
 • 3500 PLN zakład bez ryzyka
 • 200 PLN bonus od depozytu
 • 20 PLN za pobranie aplikacji

Przyjrzyjmy się bliżej warunkom każdej z promocji na start.

Superbet kod promocyjny – freebet 35 PLN

Jak wspomnieliśmy wyżej gracze, którzy założą konto i wpiszą w formularzu Superbet kod bonusowy otrzymają niedostępny w standardowej ofercie freebet 35 zł. Co należy zrobić, aby go otrzymać?

 1. Zarejestruj się z kodem SBVIP i zaznacz zgody marketingowe

 2. Wpłać depozyt min. 50 zł

 3. Zaakceptuj freebet 35 zł

 4. Wykorzystaj bonus na dowolne zakłady

Oczywiście pierwszym krokiem do freebetu Superbet jest rejestracja konta i zaznaczenie zgód marketingowych. W formularzu należy też zaznaczyć opcję „chcę otrzymać bonus”. Po założeniu konta wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł. Wtedy w ciągu 48 godzin bukmacher przyzna bonus 35 zł. Gracz ma 24 godziny na jego akceptację. I tutaj ważna informacja: Superbet bukmacher zaznacza, że na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden Superbet bonus. Zatem jeśli gracz ma na koncie inny bonus Superbet musi najpierw go wykorzystać.

Freebet można wykorzystać na zakłady sportowe przedmeczowe i live. W celu wypłaty środków należy obrócić nimi jeden raz. Na poczet obrotu zaliczają się tylko postawione, zakończone i rozliczone kupony w okresie, gdy bonus był aktywny.

Należy pamiętać, że freebet będzie aktywny na koncie bonusowym tylko 7 dni, w tym czasie należy dokonać obrotu. Wygrana z kuponu postawionego za freebet  jest pomniejszana o kwotę zagranej stawki bonusu.

Kod promocyjny Superbet: SBVIP

Superbet zakład bez ryzyka

Gracze bukmacherów bardzo lubią również cashbacki na start, bo dzięki nim nie muszą ryzykować swoich środków. Superbet przygotował bardzo ciekawą formę tego bonusu.

 1. Wpłać pierwszy depozyt min. 20 zł

 2. Wpłata uruchomi promocję tydzień bez ryzyka

 3. Typuj zakłady przez 7 dni

 4. Bukmacher przyzna bonus w wysokości sumy stawek gracza pomniejszoną o wygrane i podatek

 5. Maksymalny Superbet cashback wynosi 3500 zł

Po wpłacie pierwszego depozytu min. 20 zł jest uruchamiana promocja powitalna tydzień bez ryzyka. Gracz przez siedem dni stawia kupony. Bukmacher zlicza sumy stawek z przegranych kuponów w ciągu tygodnia od startu promocji i zwraca graczowi do 3500 zł tych stawek. Bonus cashback jest pomniejszony o wygrane gracza, podatek od gier i ewentualne bonusy. Po zakończeniu okresu 7 dni promocji w ciągu 72 godzin zakład bez ryzyka zostanie przelany na konto bonusowe gracza.

Otrzymany cashback Superbet należy oczywiście obrócić. Trzeba to zrobić 2 razy, na kuponach SOLO, AKO lub systemowych z kursem min. 1.80. Do obrotu nie zaliczają się zdarzenia z oferty Super Kursy. Gracz na dokonanie obrotu Superbet zakładem bez ryzyka ma 10 dni.

To najwyższy zakład bez ryzyka jaki można otrzymać na start u bukmacherów. Wysoki cashback na start można też otrzymać u bukmachera forBET po rejestracji z kodem.

Superbet bonus od depozytu 200 PLN

Superbet bonus od depozytu to jedna z najlepszych tego rodzaju promocji wśród bukmacherów, mimo stosunkowo małej kwoty – 200 PLN. Ma znakomite warunki:

 1. Zarejestruj konto i wyraź chęć otrzymania bonusu

 2. Wpłać pierwszy depozyt min. 20 zł

 3. Wpłaty trzeba dokonać w ciągu 14 dni od rejestracji

 4. Otrzymasz bonus 100 % depozytu do 200 PLN

W ciągu 14 dni od rejestracji i akceptacji oferty powitalnej wpłać depozyt min. 20 zł. Po pierwszej wpłacie otrzymasz 100 % od tej wpłaty do 200 zł. Pamiętaj, że Superbet bonus jest aktywny od pierwszej wpłaty, a nie od momentu rejestracji konta.

Warunki obrotu dla bonusu od depozytu są następujące: należy obrócić nim dwa razy na kuponie SOLO, AKO lub systemowym z kursem min. 1.80. Na kuponie mogą się znaleźć zdarzenia przedmeczowe i live. Na dokonanie obrotu gracz ma 10 dni. Jeśli kupon zostanie rozliczony po tym czasie to środki bonusowe zostaną anulowane.

Bonus mobile Superbet

U niewielu bukmacherów znajdziemy promocję związaną z aplikacją mobilną. Długo nie było jej również w Superbet, jednak teraz można już z niej korzystać. Gracz może otrzymać Superbet bonus 20 PLN.

 1. Wpłać pierwszy depozyt min. 20 zł

 2. Pobierz aplikację Superbet

 3. Masz 7 dni na pobranie aplikacji od momentu wpłaty pierwszego depozytu

 4. Po zalogowaniu do apki otrzymasz bonus 20 PLN

Osoby, które zarejestrują konto w Superbet i wpłacą pierwszy depozyt min. 20 zł mają okazję skorzystać z tej promocji. Po założeniu konta w ciągu 7 dni od wpłaty należy pobrać aplikację i zalogować się w niej. W ciągu 72 godzin od pierwszego logowania w aplikacji Superbet przyzna bonus 20 PLN.

Otrzymanym bonusem należy obrócić jeden raz na kuponach SOLO, AKO lub systemowych. Zakłady na kuponie muszą pochodzić tylko z oferty sportowej. Środki bonusowe będą aktywne przez 10 dni, w tym czasie należy dokonać obrotu. Na poczet obrotu zaliczają się tylko postawione, zakończone i rozliczone kupony w czasie aktywności bonusu. Zakłady należy zawrzeć w aplikacji mobilnej lub przez stronę superbet.pl. Wygrana z kuponu postawionego za freebet jest pomniejszana o kwotę zagranej stawki bonusu.

Jak obrócić bonus w Superbet?

Jak powszechnie wiadomo, wszelkie bonusy przyznawane przez bukmacherów mają określone warunki obrotu. W Superbet są one bardzo korzystne i spełnienie ich pozwala szybką wypłatę środków.

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Freebet 35 PLNobrót 1x bonus, dowolny kurs7 dni
Zakład bez ryzyka 3500 PLNobrót 2x bonus, kurs min. 1.8010 dni
Bonus od wpłaty 200 PLNobrót 2x bonus, kurs min. 1.8010 dni
Bonus mobile 20 PLNobrót 1x bonus, dowolny kurs10 dni
Superbet obrót bonusem

Jak widać po powyższej tabeli warunki obrotu bonusami nie są skomplikowane, ani wygórowane. W każdym przypadku wystarczą kupony SOLO i maksymalny obrót 2x. Również wymagany kurs kuponu nie jest wysoki, wynosi 1.80 w przypadku cashbacku i bonusu od wpłaty. Z kolei w przypadku freebetów kurs jest dowolny.

Superbet rejestracja – jak założyć konto?

Rejestracja konta w Superbet nie jest skomplikowana, należy podać kilka danych i można rozpocząć grę. Poniżej opiszemy proces rejestracji krok po kroku.

 1. Wejdź na stronę bukmachera przez nasz link

  Po wejściu na stronę bukmachera z naszego linku zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego.

 2. Wypełnij dane w formularzu.

  Rejestracja Superbet składa się tylko z jednej strony. Musisz wypełnić pola: imię, nazwisko, email, nazwa użytkownika, hasło, narodowość, PESEL, kraj zamieszkania. Jeśli posiadasz numer punktu Superbet, w którym stawiałeś wcześniej zakłady, zaznacz opcję.

  Jest tu również pole „kod promocyjny”, które będzie już uzupełnione kodem SBVIP. Jeśli przeszedłeś do rejestracji bezpośrednio ze strony bukmachera uzupełnij ręcznie kod.

 3. Zaznacz zgody i oświadczenia.

  Ostatnim elementem w formularzu jest zaznaczenie oświadczenia o pełnoletności, a także o zapoznaniu się z polityką prywatności i regulaminem zakładów wzajemnych. W tej części można również zaznaczyć zgodę na otrzymywanie od Superbet informacji o akcjach i promocjach. Na koniec kliknij przycisk: „Rejestracja”.

  Na adres mailowy podany w formularzu otrzymasz link aktywacyjny. Po kliknięciu w niego możesz rozpocząć typowanie zakładów.

Szybka rejestracja Superbet

Superbet rejestracja jest niezwykle prosta i zajmuje dosłownie chwilę. Po przejściu wszystkich opisanych wyżej kroków będziesz miał aktywne konto tymczasowe. Dzięki szybkiej rejestracji możesz w ciągu zaledwie kilku chwil rozpocząć typowanie zakładów. Na takim koncie możesz wpłacać depozyty, otrzymasz wszystkie bonusy powitalne i możesz typować zakłady.

Możesz z niego korzystać 90 dni i wpłacać depozyty do maksymalnej kwoty 5000 zł. Jednak jeśli będziesz chciał wypłacić środki musisz przekształcić konto w stałe. W tym celu na swoim koncie musisz uzupełnić numer konta bankowego i wysłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości. Po zaakceptowaniu dokumentu będziesz miał aktywne konto stałe.

Kod rejestracyjny Superbet

W formularzu rejestracyjnym bukmachera znajduje się pytanie: „czy posiadasz kod rejestracyjny z Punktu Superbet?”. Co należy tam wpisać? Gracze, którzy korzystają z punktów stacjonarnych są zachęcani do założenia konta internetowego. Dlatego otrzymują w punkcie Superbet kod bonusowy, który mogą wpisać w formularzu na stronie superbet.pl i otrzymać dodatkowy freebet.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2023

BukmacherBonus na start 2023Kod bonusowy
 Fortuna15 PLN freebet + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzyka Sprawdź kod
STS1500 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + 60 PLN za zadaniaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 40 PLN freebety + 200 PLN bez ryzykaSprawdź kod
forBET2000 PLN od depozytu + 1200 PLN bez ryzyka + 100 PLN freebet Sprawdź kod
Kody promocyjne 2023

Superbet promocje bukmacherskie

Poza bonusem powitalnym w ofercie bukmachera znajdziemy też Superbet promocje. Wystarczy, że zarejestrujesz konto na superbet.pl i możesz z nich wszystkich korzystać:

 • Super Game – odpowiedz na 4 pytania w loterii i weź udział w podziale puli nagród 50 000 zł;
 • Super Game Jackpot – wytypuj poprawnie dokładne wyniki 5 meczów Ekstraklasy i weź udział w podziale 50 000 zł; dodatkowe 25 000 zł dla osób, które poprawnie wytypują 2,3 lub 4 dokładne wyniki
 • Superspin – raz dziennie gracze mogą zakręcić kołem; w zależności od tego na jakiej części koła zatrzyma się wskaźnik, gracz otrzyma bonus Superbet tej wysokości;
 • Mocne uderzenie – bonusy do wygranych kuponów AKO; im więcej zdarzeń na kuponie tym większy bonus, maksymalnie do 100 %
 • Super Poniedziałek – wpłać w poniedziałek depozyt 50 zł, postaw zakład za stawkę 50 zł i zgarnij bonus 50 zł
 • Super Przewaga – skorzystaj z promocji w sześciu różnych dyscyplinach i ciesz się z wygranej bez względu na wynik końcowy
 • Super Dzień – zakład bez ryzyka do 100 zł na najważniejsze wydarzenie tygodnia w ramach kwalifikacji LE i LK
 • SuperBets na Weekend – postaw zakład z konta gotówkowego, jeśli będzie przegrany otrzymasz zwrot 20 zł
 • Gry wirtualne bez podatku – dodaj do kuponu 3 zdarzenia z oferty sportów wirtualnych Golden Race i graj bez podatku; dodając kolejne zdarzenia na kupon można powiększyć wygraną nawet o 40 %
 • Super kursy – to wybrane zdarzenia przedmeczowe z jeszcze wyższymi kursami niż w standardowej ofercie
 • Super Live – specjalna oferta podwyższonych kursów na zakłady na żywo dotyczących najważniejszych wydarzeń dnia; akcja dotyczy zróżnicowanych typów zakładów

Superbet zakłady bukmacherskie

Bukmacher Superbet

U tego bukmachera obstawimy najpopularniejsze dyscypliny sportowe, jak piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej, siatkówka czy piłka ręczna. Dostępne są również zakłady specjalne, np. na króla strzelców w Lidze MistrzówW porównaniu do innych bukmacherów online w Polsce, jak zakładów bukmacherskich forBET, to liczba dyscyplin w Superbet nie jest najwyższa.

Nie powala niestety liczba rynków zdarzeń, dla przykładu na mecz RB Lipsk – Manchester City, w ramach Ligi Mistrzów, Superbet proponuje 85 rynków, zaś na to samo zdarzenie bukmacher TOTALbet oferuje 150 rynków zdarzeń.

Nie mamy zarzutów co do zakładów live. Liczba dyscyplin jest przyzwoita i przez całą dobę można znaleźć interesujące zdarzenia do typowania. Istnieje możliwość wyświetlania artykułów i statystyk dotyczących wybranego meczu.

Niekwestionowanym atutem Superbet są transmisje na żywo i jest ich naprawdę sporo. Żeby oglądać mecze wystarczy mieć aktywne konto u bukmachera. Nie wszyscy bukmacherzy udostępniają streamingi, więc Superbet należy się za to duży plus. Są ligi włoskie, francuskie, brazylijskie czy angielskie.

Całkiem dobrze prezentuje się oferta zakładów na esporty. Jest sporo turniejów z całego świata. Można typować rozgrywki: CS:GO, LoL, Dota 2, Rainbow Six, Overwatch i King of Glory. Najbogatsza oferta dotyczy CS:GO. W chwili pisania tego artykułu było dostępnych aż 120 zakładów na tę grę.

Superbet posiada w ofercie także zakłady na gry karciane. U bukmachera możemy typować zakłady na trzech stołach pokera, dwóch stołach wojny oraz jednym blackjacka.

Superbet wypłaty i wpłaty

Ważnym elementem u bukmacherów są opcje, za pomocą których mogą wpłacać depozyty i wypłacać wygrane. W Superbet mamy całkiem sporo opcji do wyboru. Wpłacać środki można za pomocą:

 • kart płatniczych Visa i MasterCard (min. depozyt 2 zł),
 • PayPal,
 • BLIK,
 • Tpay (min. depozyt 1 zł),
 • Neteller (min. depozyt 1 zł),
 • Paysafecard (min. depozyt 2 zł),
 • przelew tradycyjny (min. depozyt 1 zł).

Jeśli chodzi o Superbet wypłaty to również mamy opcje natychmiastowe i jest ich sporo:

 • Przelewy24
 • Apple Pay
 • kartą bankową
 • przelewem bankowym
 • Skrill
 • Neteller
 • Paysafecard
 • Paypal

Jak widać możliwości jest dużo i każda z nich działa błyskawicznie. Środki znajdą się na naszym koncie po kilku maksymalnie kilkunastu minutach.

Obsługa klienta

Gracze Superbet mają kilka opcji do wyboru, gdy chcą się skontaktować z bukmacherem:

 • Czat na żywo – najszybszy sposób kontaktu z bukmacherem. Na dole ekranu możemy kliknąć ikonkę czatu, wpisać swoje imię i nazwisko oraz treść i tytuł pytania jakie chcemy wysłać, a po chwili otrzymamy na nie odpowiedź.
 • Infolinia – na stronie podany jest numer telefonu do bukmachera: +48 32 732 56 50
 • E-mail – pytania można też wysyłać na adres mailowy: biuro-pl@superbet.eu
 • List – z tej metody mało kto korzysta, ale zawsze możesz też wysłać wiadomość na adres siedziby bukmachera: Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice

W zakładce “Pomoc” znajdziesz również najważniejsze informacje o ofercie oraz krótki FAQ, czyli najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi. Dostępna jest tu oczywiście także lista punktów stacjonarnych Superbet w Polsce wraz z adresami i mapą.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Superbet

Mnóstwo graczy przenosi się z typowaniem zakładów z komputerów na telefony komórkowe, nie dziwi zatem fakt, że większość bukmacherów posiada aplikacje mobilne, które ułatwiają stawianie z każdego miejsca.

Również Superbet przygotował dla swoich graczy apkę. Jest ona dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Można w niej typować zarówno zakłady prematch, jak i live. Bukmacher chwali się, że jest ich nawet 250 000 rocznie. W aplikacji dostępne są również obszerne statystyki zintegrowane z ofertą zakładów. O rozstrzygnięciu naszych zakładów gracze są informowani natychmiast, dzięki powiadomieniom. Wersję apki na Android można pobrać bezpośrednio ze strony superbet.pl, zaś tę na iOS z App Store. Pobieranie przebiega sprawnie, a instalacja zajmuje dosłownie chwilę. Obstawianie przebiega tak samo jak na stronie bukmachera.

Plusy aplikacji Superbet:

 • transmisje meczowe,
 • liczne metody płatności,
 • skaner kuponów,
 • opcje personalizacji
 • bonus za pobranie aplikacji

Super Social

Przez aplikację Superbet można dodać do swojego konta opcję Super Social. Dzięki niej, gracz stawiając kupon może zaznaczyć opcję, że chce, aby był on widoczny dla osób obserwujących go. Stawka i ewentualna wygrana nie będą widoczne dla innych. Jeśli zgodziłeś się na udostępnienie kuponu osoby, które cię obserwują będą mogły komentować go i czerpać z niego inspiracje. Z opcją Super Social gracze mają również dostęp do czatu, w którym mogą między sobą rozmawiać.

Superbet kod promocyjny opinie

Udostępniony przez bukmachera Superbet kod promocyjny powiększający bonus na start to naszym zdaniem bardzo atrakcyjna opcja. Mimo, że otrzymanie freebetu jest uzależnione od wpłaty, to potem można go wykorzystać na co się chce. Z kolei cały bonus powitalny z pewnością może konkurować z największymi bukmacherami w Polsce. Jakie są zatem największe plusy i minusy bonusu Superbet?

PLUSY
 • wysoki zakład bez ryzyka
 • zakład bez ryzyka przez cały tydzień
 • dobre warunki obrotu bonusem od wpłaty
 • bonus za pobranie aplikacji
 • dodatkowy bonus z kodem promocyjnym
MINUSY
 • niski bonus od wpłaty
 • zakład bez ryzyka pomniejszony o podatek

Plusów bonusu powitalnego Superbet jest zdecydowanie więcej niż minusów. Naszym zdaniem to jedna z najlepszych ofert powitalnych wśród bukmacherów online.

FAQ

Jaki jest Superbet kod promocyjny?

Superbet kod promocyjny to SBVIP, dzięki niemu nowi gracze rejestrujący konto u bukmachera otrzymają dodatkowy freebet do depozytu w wysokości 35 zł.

Jaki jest Superbet bonus na start?

Nowi gracze Superbet, którzy zarejestrują się przez naszą stronę otrzymają freebet 35 zł, bonus od pierwszej wpłaty 100 % do 200 zł, cashback do 3500 zł i bonus mobile 20 zł. Zarejestrowani gracze otrzymają również dostęp do promocji bukmacherskich Superbet.

Jaki jest obrót bonusem powitalnym Superbet?

Zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty należy obrócić dwa razy po kursie 1.80. Freebet od wpłaty i freebet mobile trzeba obrócić jeden raz po dowolnym kursie.

Jakie są promocje dla graczy Superbet?

Zarejestrowani gracze mogą korzystać z kilku długoterminowych promocji Superbet. Są to zakłady specjalne (rozszerzona oferta na najciekawsze wydarzenia), Super Mecz (marża 0 % na najciekawsze wydarzenia dnia), Super Extra (podwyższone kursy), Super Szansa (pozostań w grze z jednym błędem na kuponie), Super Bonus (bonus do 150% do wygranej).

Jak wypłacić wygraną w Superbet?

Bukmacher udostępnia kilka metod płatności. Środki z konta Superbet można wypłacić za pomocą kart Visa i MasterCard, systemu Paysafecard lub za pomocą tradycyjnego przelewu.


Jeden komentarz
 • Antek P
  4 kwietnia 2022 o 09:48

  Moim zdaniem najlepszy bukmacher. Serio. Ma spoko kursy i pełno promek. Można zdobywać różne bonusy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *