Superbet kod promocyjny

Superbet kod promocyjny to SBVIP
3720 3755 + 600 PLN
Bonus na Ekstraklasę

0 600 PLN na Lecha Poznań

Freebet od wpłaty z kodem

0 35 PLN na start

Cashback na start

3500 PLN bez ryzyka

Freebet od wpłaty

100 % do 200 PLN

Bonus mobile

20 PLN za pobranie apki

Kod promocyjny
SBVIP
Odbierz kod

Jaki jest Superbet kod promocyjny?

Superbet kod promocyjny 2024 to SBVIP. Przejdź do rejestracji z kodem i odbierz najwyższy bonus Superbet 3755 zł + 600 zł. Co daje kod w Superbet? Kod uruchamia ekskluzywny freebet 35 zł, zakład bez ryzyka 3500 zł, 200 zł bonusu od wpłaty, darmowy zakład 20 zł na aplikację i extra bonus 600 zł na zwycięstwo Lecha w Ekstraklasie.

Bonus 600 PLN na wygrany zakład na zwycięstwo Lecha Poznań w PKO BP Ekstraklasie

Bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję na Lecha Poznań. Nowi gracze, którzy zarejestrują konto wpisując kod SBVIP mogą otrzymać bonus 600 PLN za zwycięski zakład na wygraną Lecha rozgrywek Ekstraklasy w sezonie 2023/2024. Szczegóły:

 • Załóż konto w Superbet i wpisz kod SBVIP 
 • Zaznacz zgody marketingowe
 • Wpłać minimum 50 PLN
 • Postaw kupon SOLO za min. 2 PLN na zwycięstwo Lecha Poznań w Ekstraklasie
 • Jeśli kupon będzie wygrany, dostaniesz bonus 600 PLN oraz standardową wygraną
 • Bonusem przed wypłatą obróć 3 razy na kuponach SOLO lub AKO (wymagany kurs łączny min. 1.80)
koniec promocji: 2024.04.30 godz. 00:00
Weź udział

Kod promocyjny Superbet 2024

W Superbet freebet powitalny otrzymasz wyłącznie, jeśli wpiszesz kod promocyjny Superbet o treści SBVIP. Dostaniesz także pięć bonusów, w tym bonus od depozytu, cashback, bonus na aplikację oraz bonus z boostem kursowym.

Superbet kod promocyjny 18.04.2024 SBVIP
Freebet z kodem35 PLN
Cashback3500 PLN
Bonus od wpłaty200 PLN
Bonus mobile20 PLN
Bonus na Lecha Poznań600 PLN
Superbet bonus powitalny z kodem promocyjnym SBVIP - zestawienie bonusów

Gdzie wpisać kod promocyjny w Superbet?

Superbet kod promocyjny zapewnia najwyższy bonus Superbet 3755 zł
Wykorzystaj kod promocyjny Superbet, wpisując SBVIP w pole "kod promocyjny"

Przeczytaj, jak aktywować bonus na start Superbet z kodem promocyjnym. Kod promocyjny Superbet możesz wpisać samemu lub skorzystać z automatycznego uzupełnienia.

Jeśli chcesz odebrać wszystkie bonusy, zadbaj o to, aby poprawny kod promocyjny Superbet znalazł się w formularzu podczas rejestracji - w polu "kod promocyjny" pod pytaniem "Posiadasz kod promocyjny?".

Aby aktywować bonus Superbet, należy umieścić Superbet kod promocyjny SBVIP w formularzu przy rejestracji. Jak poprawnie wpisać kod promocyjny Superbet? Masz dwie możliwości:

 • kliknij w nasz link - poprzez przycisk zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego Superbet, wtedy pole, w którym należy wpisać kod będzie już uzupełnione kodem: SBVIP
 • wejdź na stronę bukmachera przez wyszukiwarkę - wpisz w wyszukiwarkę adres: superbet.pl, wejdź na stronę buka i kliknij przycisk "rejestracja"; pole kodowe będzie puste, właściwy kod bonusowy Superbet o treści SBVIP wpisz ręcznie

Rekomenduję pierwszą opcję, ponieważ jest ona szybsza i nie trzeba się martwić, czy nie popełnisz literówki wpisując kod promocyjny Superbet. To ważne, ponieważ przez pomyłkę możesz stracić możliwość odebrania freebetu.

Zapamiętaj, w Superbet kod promocyjny przy rejestracji to SBVIP. Z kodem promocyjnym o treści "SBVIP" zyskujesz freebet 35 zł i otrzymujesz najwyższy bonus 3755 zł + 600 zł. 

Dalej proces rejestracji wygląda już tak samo:

 • uzupełnij wymagane dane w formularzu
 • zaznacz zgody i oświadczenia
 • kliknij w link aktywacyjny wysłany na adres email

Po przejściu tych kroków masz aktywne konto i zagwarantowany freebet za wpłatę, a także pozostałych bonusów powitalnych Superbet.

Superbet bonus powitalny 2024

Na tle innych bukmacherów kwota bonusów na start w Superbet jest wysoka, a do tego bonusy te mają bardzo dobre i proste warunki obrotu. W mojej opini w tym pakiecie bonusów powitalnych powinien się znaleźć w Superbet bonus bez depozytu, który proponuje kilku bukmacherów. Ale i tak naszym zdaniem jest bardzo dobrze.

Na Superbet bonus powitalny składa się:

 • 0 35 PLN freebet za wpłatę (tylko z kodem)
 • 3500 PLN zakład bez ryzyka (w formie freebetu)
 • 200 PLN freebet od depozytu
 • 20 PLN freebet za pobranie aplikacji
 • 600 PLN na Lecha Poznań

Jak odbierać bonusy z kodem promocyjnym Superbet?

Jak wspomniałam, aby aktywować bonus Superbet, należy wpisać Superbet kod promocyjny SBVIP przy rejestracji. Możesz odebrać łącznie aż pięć i ważna jest ich kolejność oodbierania. Dopóki nie wykonasz obrotu odebranym bonusem, pozostałe oczekują w kolejce. Oto kolejność przyznawania bonusów:

 1. FREEBET OD WPŁATY

  Bonus 100% od pierwszego depozytu – do 200 zł

 2. BONUS Z KODEM

  Freebet 35 zł, przyznawany za rejestrację z kodem

 3. BONUS NA APKĘ

  Freebet 20 zł na aplikację mobilną

 4. BOOST KURSOWY

  Bonus z boostem kursowym (oferta specjalna na bieżące wydarzenia)

 5. CASHBACK

  Cashback do 3500 zł za przegrane kupony z pierwszego tygodnia (w formie freebetu)

Superbet bonus od depozytu 200 PLN

W Superbet bonus od depozytu to jedna z najlepszych tego rodzaju promocji wśród bukmacherów, mimo stosunkowo małej kwoty - 200 zł. Ma znakomite warunki:

 1. KROK 1

  Zarejestruj konto i wyraź chęć otrzymania bonusu

 2. KROK 2

  Wpłać pierwszy depozyt min. 20 zł (w ciągu 14 dni od rejestracji)

 3. KROK 3

  Odbierz freebet 100 % depozytu do 200 PLN

 4. KROK 4

  W ciągu 10 dni wykorzystaj freebet na ofertę przedmeczową lub live (po. tym czasie freebet przepadnie)

 5. KROK 5

  Jeśli wygrasz od Twojej nagrody zostanie odjęta wysokość freebetu, a pozostałą kwotę będziesz mógł wypłacić

W ciągu 14 dni od rejestracji i akceptacji oferty powitalnej wpłać depozyt min. 20 zł. Po pierwszej wpłacie otrzymasz freebet. 100 % od tej wpłaty do 200 zł. Pamiętaj, że Superbet bonus jest aktywny od pierwszej wpłaty, a nie od momentu rejestracji konta.

Warunki obrotu dla bonusu od depozytu w formie freebetu są proste, wystarczy postawić za freebet zakład. Na kuponie mogą się znaleźć zdarzenia przedmeczowe i live. Na obstawienie masz 10 dni. Po tym czasie to środki bonusowe zostaną anulowane.

Ważne! Aby otrzymać w Superbet bonus od wpłaty wystarczy, jak wpłacisz tylko 20 zł, ale wówczas nie otrzymasz freebetu 35 zł, dlatego polecam przy pierwszym depozycie wpłacić min. 50 zł.

Superbet kod promocyjny - freebet 35 PLN

Jak wspomniałam, jeśli założysz konto i wpiszesz w formularzu Superbet kod bonusowy otrzymasz niedostępny w standardowej ofercie freebet 35 zł. Oto, co musisz zrobić, aby prawidłowo wykorzystać freebet Superbet:

 1. KROK 1

  Wpisz SBVIP, czyli Superbet kod promocyjny przy rejestracji i zaznacz zgody marketingowe

 2. KROK 2

  Wpłać depozyt min. 50 zł

 3. KROK 3

  W ciągu 72h zaakceptuj freebet 35 zł

 4. KROK 4

  Wykorzystaj bonus na dowolne zakłady (oferta przedmeczowa i live)

 5. KROK 5

  Jeśli wygrasz od Twojej nagrody zostanie odjęta wysokość freebetu i tę kwotę będziesz mógł wypłacić

freebet za kod promocyjny superbet

Podsumowując, wpisz Superbet kod promocyjny przy rejestracji i zaznacz zgody marketingowe. W formularzu zaznacz opcję "chcę otrzymać bonus", a po założeniu konta wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł. Wtedy w ciągu 48 godzin bukmacher przyzna bonus 35 zł.

Masz 72 godziny na jego akceptację. I tutaj ważna informacja: Superbet bukmacher zaznacza, że na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden Superbet bonus. Zatem jeśli gracz ma na koncie inny bonus Superbet musi najpierw go wykorzystać.

W Superbet freebet możesz wykorzystać na zakłady sportowe przedmeczowe i live. W celu wypłaty środków obrócić nimi jeden raz. Na poczet obrotu zaliczają się tylko postawione, zakończone i rozliczone kupony w okresie, gdy bonus był aktywny.

Pamiętaj, że freebet będzie aktywny na koncie bonusowym tylko 3 dni, w tym czasie należy dokonać obrotu. Wygrana z kuponu postawionego za freebet jest pomniejszana o kwotę przyznanego bonusu.

Superbet, podobniej jak inni najlepsi bukmacherzy bonus bez depozytu traktuje jako zachętę dla nowych graczy. I bardzo dobrze, bo to najlepszy sposób, aby sprawdzić ofertę każdego buka. Jednak minusem jest to, że wartość freebetu odejmowana jest od wygranej.

Ważne! Superbet freebet 35 PLN dostępny jest tylko z kodem SBVIP.

Superbet zakład bez ryzyka 3500 PLN

Moim zdaniem jednym z atrakcyjniejszych bonusów Superbet jest cashback na start. Jeśli pierwszy tydzień po zarejestrowaiu się u bukmachera zakończysz na minusie, otrzymasz cashback. Zakład bez ryzyka wyliczany jest na zasadzie: suma stawek zakładów minus wygrane, podatek od gier i wykorzystane bonusy. Maksymalny cashback w Superbet wynosi 3500 zł.

 1. KROK 1

  Wpłać pierwszy depozyt min. 20 zł (wpłata uruchomi promocję tydzień bez ryzyka). Od tego momentu liczy się tydzień bez ryzyka

 2. KROK 2

  Typuj zakłady przez 7 dni

 3. KROK 3

  W ciągu 7 dni zaakceptuj bonus w wysokości sumy stawek pomniejszoną o wygrane i podatek (warunek pierwszy tydzień gry musisz zakończyć na minusie)

 4. KROK 5

  W ciągu 7 dni od akceptacji dokonaj 3-krotnego obrotu bonusem (zakłady prematch li live) na kuponach z kursem 1.91

Co musisz zapamiętać? Po wpłacie pierwszego depozytu min. 20 zł jest uruchamiana promocja powitalna tydzień bez ryzyka. Przez siedem dni stawiasz kupony. Bukmacher zlicza sumy stawek z przegranych kuponów w ciągu tygodnia od startu promocji i zwróci Ci do 3500 zł tych stawek. Bonus cashback jest pomniejszony o wygrane gracza, podatek od gier i ewentualne bonusy. Po zakończeniu okresu 7 dni promocji w ciągu 24 godzin zakład bez ryzyka zostanie przelany na Twoje konto bonusowe.

Otrzymany cashback Superbet musisz przed wypłatą, w ciągu 7 dni, trzykrotnie obrócić na kuponach z kursem min. 1.91 (zakłady przedmeczowe lub live). Do obrotu nie zaliczają się zdarzenia z oferty Super Kursy. Gracz na dokonanie obrotu Superbet zakładem bez ryzyka ma 7 dni.

To najwyższy zakład bez ryzyka, jaki można otrzymać na start u bukmacherów. Podobny cashback na start możesz też otrzymać u bukmachera forBET po rejestracji z kodem.

Bonus mobile Superbet

U niewielu bukmacherów znajdziemy promocję związaną z aplikacją mobilną. Przeczytaj, jak otrzymać Superbet bonus na aplikację 20 PLN.

 1. KROK 1

  Wpłać pierwszy depozyt min. 20 zł

 2. KROK 2

  W ciągu 7 od momentu od wpłaty pierwszego depozytu, pobierz aplikację Superbet

 3. KROK 3

  Odbierz freebet za pobranie aplikacji 20 PLN (na akceptację bonusu masz 7 dni)

 4. KROK 4

  W ciągu 10 dni wykorzystaj freebet na zakłady przedmeczowe lub live.

 5. Jeśli wygrasz od Twojej nagrody zostanie odjęta wysokość freebetu i tę kwotę będziesz mógł wypłacić

freebet superbet aplikacja

Jeśli zarejestrujesz konto w Superbet i wpłacisz pierwszy depozyt min. 20 zł, to koniecznie skorzystaj z tej promocji. Pamiętaj, że po założeniu konta, w ciągu 7 dni od wpłaty, należy pobrać aplikację i zalogować się w niej. W ciągu 72 godzin od pierwszego logowania w aplikacji Superbet przyzna bonus o wartości 20 zł.

Otrzymanym bonusem obrócić jeden raz na kuponach SOLO, AKO lub systemowych. Zakłady na kuponie muszą pochodzić tylko z oferty sportowej. Środki bonusowe będą aktywne przez 10 dni, w tym czasie należy dokonać obrotu. Na poczet obrotu zaliczają się tylko postawione, zakończone i rozliczone kupony w czasie aktywności bonusu. Zakłady należy zawrzeć w aplikacji mobilnej lub przez stronę superbet.pl. Wygrana z kuponu postawionego za freebet jest pomniejszana o kwotę zagranej stawki bonusu.

Jak obrócić bonus w Superbet?

Bonusy przyznawane przez bukmacherów mają określone warunki obrotu. W mojej opinii w Superbet bonusy bukmacherskie są bardzo atrakcyjne pod względem warunków.

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Freebet 35 PLNobrót 1x bonus, dowolny kurs7 dni
Zakład bez ryzyka 3500 PLNobrót 3x bonus,kurs 1.917 dni
Bonus od wpłaty 200 PLNobrót 1x bonus, dowolny kurs10 dni
Bonus mobile 20 PLNobrót 1x bonus, dowolny kurs10 dni
Kod promocyjny do Superbet - obrót bonusem

Warunki obrotu bonusami nie są wygórowane. Udało mi się bardzo szybko obrócić każdy bonus. W każdym przypadku wystarczą kupony SOLO i jednokrotny obrót. Pamiętaj jednak, że od wygranej z kuponu, obstawionego środkami bonusowymi, odejmowana jest kwota danego bonusu.

Superbet rejestracja - jak założyć konto?

Rejestracja konta w Superbet nie jest skomplikowana. Możesz to zrobić na dwa sposoby:

 • przez formularz
 • za pomocą opcji MojeID
superbet rejestracja moje id
Superbet rejestracja - MojeID i formularz

Opcja rejestracji za pomocą MojeID w Superbet została wprowadzona w lutym 2024 r. Jest to prosty sposób, aby zarejestrować się i zweryfikować jednocześnie. Wybierając tę opcję, Twoje dane bukmacherowi przekazuje bank, dzięki czemu oszczędzasz czas na wpisywaniu danych w formularz, a dodatko nie muisz wysyłać skanów dowodu osobistego. Jest to coraz popularniejszy sposób rejestracji u bukmacherów, np. TOTALbet przez jakiś czas oferował bonus za rejestrację przez MojeID.

W Superbet rejestracja za pomocą MojeID jest możliwa przez bankowość elektroniczną czternastu banków.

superbet mojeid rejestracja

Jeśli Twoje banku nie ma na tej liście lub wolisz samemu uzupełniać dane, oto proces rejestracji przez formularz - krok po kroku:

 1. Wejdź na stronę bukmachera przez nasz link

  Po wejściu na stronę bukmachera z naszego linku zostaniesz przeniesiony do formularza

 2. Wypełnij dane w formularzu

  Rejestracja Superbet składa się tylko z jednej strony. Musisz wypełnić pola: imię, nazwisko, email, nazwa użytkownika, hasło, narodowość, PESEL, kraj zamieszkania. Jeśli posiadasz numer punktu Superbet, w którym stawiałeś wcześniej zakłady, zaznacz opcję.

  Jest tu również pole „kod promocyjny”, które będzie już uzupełnione kodem SBVIP. Jeśli przeszedłeś do rejestracji bezpośrednio ze strony bukmachera uzupełnij ręcznie kod.

 3. Zaznacz zgody i oświadczenia

  Ostatnim elementem w formularzu jest zaznaczenie oświadczenia o pełnoletności, a także o zapoznaniu się z polityką prywatności i regulaminem zakładów wzajemnych. W tej części można również zaznaczyć zgodę na otrzymywanie od Superbet informacji o akcjach i promocjach. Na koniec kliknij przycisk: „Rejestracja”.

  Na adres mailowy podany w formularzu otrzymasz link aktywacyjny. Po kliknięciu w niego możesz rozpocząć typowanie zakładów.

Szybka rejestracja Superbet

Rejestracja Superbet, wpisany superbet kod promocyjny przy rejestracji

Superbet rejestracja jest niezwykle prosta i zajmuje dosłownie chwilę. Po przejściu wszystkich opisanych wyżej kroków będziesz miał aktywne konto tymczasowe. Dzięki szybkiej rejestracji możesz w ciągu zaledwie kilku chwil rozpocząć typowanie zakładów. Na takim koncie możesz wpłacać depozyty, otrzymasz wszystkie bonusy powitalne i możesz typować zakłady.

Możesz z niego korzystać 90 dni i wpłacać depozyty do maksymalnej kwoty 5000 zł. Jednak jeśli będziesz chciał wypłacić środki musisz przekształcić konto w stałe. W tym celu na swoim koncie musisz uzupełnić numer konta bankowego i wysłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości. Po zaakceptowaniu dokumentu będziesz miał aktywne konto stałe.

Superbet promocje bukmacherskie

Poza bonusem powitalnym, jako klient Superbet będziesz mógł skorzystać z licznych promocji. Wystarczy, że zarejestrujesz konto na superbet.pl. Lista promocji jest długa, więc ograniczę się do pięciu najlepszych ofert:

Super Przewaga w Superbet

Jedna ze sztandarowych funkcji bukmachera Superbet. Dzięki niej obstawione przez ciebie spotkania z wybranych dyscyplin i rozgrywek będą rozliczane jako wygrane, jeśli drużyna, której wygraną wytypowałeś, osiągnie określoną przewagę nad rywalem w dowolnym momencie spotkania. Oto ile musi wynieść ona w przypadku poszczególnych dyscyplin:

 • Piłka nożna - 2 bramki,
 • Tenis - dowolny set wygrany 6:0,
 • Koszykówka - 18 punktów,
 • Siatkówka - wygranie 2 pierwszych setów,
 • Piłka ręczna - 6 goli,
 • Hokej na lodzie - 3 gole,
 • Skoki narciarskie - wygrana w 1. serii.
superbet super przewaga kupon z wygraną

Czy udało mi się wygrać z Super Przewagą? Tak i to nie jeden raz. Na przykład w czerwcu 2023 roku obstawiałam eliminacje do Euro 2024 i jednym z moich typów była wygrana Macedonii z podpórką w meczu z Ukrainą. Po pierwszej połowie Macedonia prowadziła 2:0. Jednak ostatnie pół godziny meczu zdecydowanie należało do Ukrainy. Drużyna zdobyła aż trzy gole - w 62., 67. i 83. minucie. Dzięki tej promocji, nie tylko nie straciłam 350 zł, ale wygrałam blisko 570 zł.

Na dowód tego, że to jedna z lepszych promocji bukmacherskich, przytoczę jeszcze historię z października 2023 roku. Gracz skonstruował kupon z 21. zdarzeniami, obstawił go za stawkę 15 zł. Trafił 18 z 21. zdarzeń, ale w przypadku tych trzech nietrafionych aktywowana została Super Przewaga i dzięki temu te zdarzenia zostały rozliczone jako wygrane.

Co więcej, Super Przewaga łączy się także z inną atrakcyjną promocją pod nazwą Super Bonus, która dotyczy zakładów AKO. I tak gracz, który obstawił 21 zdarzeń za stawkę 13,2 zł z kursem 15198.68 wygrałby 200 622 zł minus podatek, ale zadziałała druga promocja Super Bonus (na poziomie 85%) i wygrana została powiększona o 170 529 zł. W sumie, po odjęciu podatku 10%, gracz otrzymał 334 036,71 zł.

superbet rekordowa wygrana z promocją superprzewaga

Super Bonus - promocja na AKO

Promocja Superbet na zakłady akumulacyjne, podobna np. do promocji AKO Bonus w Fortunie i Bonus King Size nieodżałowanego Totolotka. Z każdym kolejnym zdarzeniem dodanym do kuponu wartość wygranej wzrasta o wartość od 7% (przy 5 typach) do nawet 100% (min. 24 typy). Przyznany bonus do wartości kuponu nie podlega żadnym dodatkowym wymaganiom dotyczącym obrotu.

Gry wirtualne bez podatku

Promocja dla fanów sportów wirtualnych. Promocja obejmuje zakłady obstawione na virtuale Golden Race. Jeśli obstawisz kupon z 3 zdarzeniami, bukmacher zwiększy wartość twojego kuponu o 14%, a więc o wartość podatku. Maksymalny bonus o wartości 40% możesz uzyskać za kupon z min. 10 zdarzeniami z tej oferty.

Super kursy w Superbet

Oferta podobna do Superoferty z STS i Superoferty+ z Fortuny. Bukmacher Superbet oferuje wybrane zakłady z marżą 0%, co oznacza, że bukmacher na nich “nie przycina”. Podwyższone kursy dostępne są wyłącznie na zakłady 1X2. Typy z kursów możesz grać na zakładach pojedynczych, akumulacyjnych i systemowych. Znajdziesz je w zakładce Top Oferta.

Superbet zakłady bukmacherskie

U tego bukmachera obstawimy najpopularniejsze dyscypliny sportowe, jak i kilka dyscyplin niszowych, takich jak:

 • tenis stołowy,
 • badminton,
 • futsal,
 • bandy,
 • baseball,
 • futbol amerykański,
 • futbol australijski,
 • lotki,
 • hokej na trawie,
 • bandy,
 • rugby, 
 • snooker,
 • unihokej.
superbet kod promocyjny przy rejestracji

Łącznie obstawiać możesz ok. 30 dyscyplin. Dostępne są również zakłady specjalne, np. na liczbę goli w Premier League  strzeloną w określonym czasie. Dobrze prezentują się również zakłady w zakładce “Rozrywka i polityka”. Oferta dyscyplin należy do polskiej czołówki.

Przykładowo, Superbet oferuje nawet ponad 320 zakładów na pojedyncze spotkani Premier League, podczas gdy na te same spotkania STS ma ok. 270 rynków, a Fortuna — zaledwie nieco ponad 140. Jeśli dodamy do tego nawet do ok. 300 zakładów łączonych Super Bets, to wyjdzie na to, że Superbet to absolutna polska czołówka pod względem zakładów na “kopaną”.

Nie sposób przyczepić się również zakładów live. Liczba dyscyplin jest długa, natomiast oferta na piłkę nożną na żywo znakomita — bukmacher oferuje Superbet TV, czyli transmisje z topowych lig, do których oglądania wystarczy zalogowanie się na konto. Inną świetną funkcją jest cashout, który świetnie sprawdza się w zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i live. Opcja ta znacznie przewyższa ofertę pozostałych bukmacherów w Polsce. Ponieważ bukmacher rozlicza cashout w czasie rzeczywistym, zakład można zamknąć praktycznie w dowolnym momencie.

Dopracowania wymaga za to oferta esportowa, która znacznie ustępuje zakładom u takich bukmacherów jak LVBET, BetX, Betcris czy STS. Lista dyscyplin jest bardzo k i rynków jest kilka lub nawet kilkanaście razy skromniejsza niż u wspomnianych bukmacherów, a poza tym brakuje promocji na sport elektroniczny.

Superbet posiada w ofercie także zakłady na gry karciane i sporty wirtualne, które znajdziesz w zakładce “GRY”. Prezentuje się ona bardzo dobrze, a są to następujące gry:

 • blackjack
 • wojna
 • wojna Andar Bahar,
 • poker,
 • indyjski poker.


Spodobać może się również szeroki wybór virtuali, wśród których znaleźć można 14 gier, w tym kilka typów piłki nożnej oraz kilkanaście wariantów wyścigów.

Superbet wypłaty i wpłaty

Ważnym elementem u bukmacherów są opcje, za pomocą których gracze mogą wpłacać depozyty i wypłacać wygrane.

Metody wpłaty w Superbet

W Superbet mamy całkiem sporo opcji do wyboru. Minimalna wpłata to 1 zł. Wpłacać środki można za pomocą:

 • kart płatniczych Visa i MasterCard - czas realizacji: natychmiastowy,
 • Przelewy24 - czas realizacji: natychmiastowy
 • BLIK - czas realizacji: na ogół natychmiastowy, ale zdarzają sie opóźnienia
 • PayPal - czas realizacji: natychmiastowy
 • Tpay - czas realizacji: natychmiastowy
 • Apple Pay - czas realizacji: natychmiastowy
 • Neteller - czas realizacji: natychmiastowy
 • Skrill - czas realizacji: natychmiastowy
 • Paysafecard - czas realizacji: natychmiastowy
 • Open Banking - czas realizacji: natychmiastowy
 • przelew tradycyjny - czas realizacji: zależny od godzin księgowania banków
superbet revolut

Niemal wszystkie opcje są błyskawiczne, a depozyty zaczynają się od zaledwie 1 PLN. Podczas moich testów zdarzały się jednak problemy z natychmiastową realizacją płatności BLIK. W związku z tym pieniądze pojawiły się na moim koncie po kilkunastu-kilkudziesięciu minutach. Bukmacher jednak informował o problemach z tą metodą.

Superbet informuje także o tym, że można dokonać wpłaty Revolutem (taka opcja widnieje w Open Banking), ale sprawdziłam tę możliwość i niestety transakcja nie mogła być wykonana, zapewne ze względu na problemy z brakiem polskiego numeru IBAN.

Jeśli chcesz przelać środki za pomocą Revoluta, to możesz to zrobić jedynie za pomocą karty przypisanej do Twojego konta Revolt (wtedy wybierasz opcję "karta płatnicza" i podajesz dane wirtualnej lub plastikowej karty Revolut). Transakcja odbywa się bez przeszkód.

Superbet wypłaty - metody i czas realizacji

Jeśli chodzi o wypłaty w Superbet, to możesz skorzystać również z opcji natychmiastowych. Jest ich sporo, znacznie więcej niż u pozostałych buków.  Poniżej ich pełna lista, wraz z czasem realizacji transferu:

 • Przelewy24 - czas realizacji: natychmiastowy do kilkunastu banków (w praktyce, w zależności od banku, od kilku do kilkunastu minut)
 • tradycyjny przelew bankowy - czas realizacji: od kilku do kilkudziesięciu godzin, w zależności od księgowania w banku

Wiesz już, ile trwa wypłata w Superbet, ale jest jeszcze kilka kwestii, na które musisz zwrócić uwagę:

superbet odrzucona wypłata
 • Bukmacher Superbet może odmówić ci wypłaty środków z konta depozytowego, jeśli nie wykorzystałeś na grę równowartości wpłaconych środków (wówczas pojawi się komunikat, o tym, że transakcja została odrzucona). 
 • Wypłaty w niektórych bankach w ramach błyskawicznych wypłat Przelewy24 mogą być niedostępne w weekendy i dni świąteczne (możesz to sprawdzić na stronie operatora płatności).
 • Opcja bezpośrednich przelewów wychodzących i przychodzących przez aplikację Revolut obecnie nie działa. Wynika to z faktu, że konta w tym banku nie mają polskiego numer IBAN. Nic nie szkodzi za to na przeszkodzie w wykonywaniu płatności kartami wirtualnymi i plastikowymi Revoluta. Co ważne, wpłaty wykonywane są w tym wypadku natychmiastowo.

Obsługa klienta

Gracze Superbet mają kilka opcji do wyboru, gdy chcą się skontaktować z bukmacherem:

 • Czat na żywo - najszybszy sposób kontaktu z bukmacherem. Na dole ekranu możemy kliknąć ikonkę czatu, wpisać swoje imię i nazwisko oraz treść i tytuł pytania jakie chcemy wysłać, a po chwili otrzymamy na nie odpowiedź.
 • Infolinia - na stronie podany jest numer telefonu do bukmachera: +48 32 732 56 50
 • E-mail - pytania można też wysyłać na adres mailowy: biuro-pl@superbet.eu
 • List - z tej metody mało kto korzysta, ale zawsze możesz też wysłać wiadomość na adres siedziby bukmachera: Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice

W zakładce “Pomoc” znajdziesz również najważniejsze informacje o ofercie oraz krótki FAQ, czyli najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi. Dostępna jest tu oczywiście także lista punktów stacjonarnych Superbet w Polsce wraz z adresami i mapą.

Superbet aplikacja mobilna

Mnóstwo graczy przenosi się z typowaniem zakładów z komputerów na telefony komórkowe, nie dziwi zatem fakt, że większość bukmacherów posiada aplikacje mobilne, które ułatwiają stawianie z każdego miejsca.

Również Superbet przygotował dla swoich graczy apkę. Jest ona dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Można w niej typować zarówno zakłady prematch, jak i live.

superbet aplikacja kupon powiadomienia

W aplikacji Superbet dostępne są również obszerne statystyki zintegrowane z ofertą zakładów. O rozstrzygnięciu naszych zakładów gracze są informowani natychmiast, dzięki powiadomieniom.

Dla mnie powiadomienia, pushe dotyczące zdarzeń to super opcja. Czasami nie mam możliwości śledzić meczów i dzięki tym powiadomieniom wiem, czy mój kupon może być zagrożony i szybko sprawdzam opcję cashoutu. Aby włączyć powiadomienia, kliknij dzwoneczek na kuponie.

Wówczas dostaniesz informacje o składach na dany mecz (ustawienia, pierwszy skład, zmiennicy, zawodnicy kontuzjowani) oraz), o rozpoczęciu meczu oraz zdarzeniach w meczu np. golach.

Wersję apki na Android można pobrać bezpośrednio ze strony superbet.pl, zaś tę na iOS z App Store. Pobieranie przebiega sprawnie, a instalacja zajmuje dosłownie chwilę. Obstawianie przebiega tak samo jak na stronie bukmachera.

Plusy aplikacji Superbet:

 • transmisje meczowe,
 • liczne metody płatności,
 • skaner kuponów,
 • opcje personalizacji
 • bonus za pobranie aplikacji
 • kopiowanie kuponów innych graczy
 • powiadomienia o zdarzeniach na kuponie

Super Social

Przez aplikację Superbet można dodać do swojego konta opcję Super Social. Dzięki niej, gracz stawiając kupon może zaznaczyć opcję, że chce, aby był on widoczny dla osób obserwujących go. Stawka i ewentualna wygrana nie będą widoczne dla innych.

Jeśli zgodziłeś się na udostępnienie kuponu osoby, które cię obserwują będą mogły komentować go i czerpać z niego inspiracje. Z opcją Super Social gracze mają również dostęp do czatu, w którym mogą między sobą rozmawiać.

Kod rejestracyjny Superbet

W formularzu rejestracyjnym bukmachera znajduje się pytanie: "czy posiadasz kod rejestracyjny z Punktu Superbet?". Co należy tam wpisać? Gracze, którzy korzystają z punktów stacjonarnych są zachęcani do założenia konta internetowego. Dlatego otrzymują w punkcie Superbet kod bonusowy, który mogą wpisać w formularzu na stronie superbet.pl i otrzymać dodatkowy freebet.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2024

Porównajcie, jak kod bonusowy Superbet, wygląda na tle bonusów innych popularnych bukmacherów:

BukmacherBonus na start 2024Kod bonusowy
 Fortuna10 PLN freebet + 20 PLN bez depozytu + 300 PLN zakład bez ryzyka + 5 PLN za kuponSprawdź kod
STS600 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + 60 PLN za zadaniaSprawdź kod
TOTALbet5 PLN freebet + 333 PLN bez ryzykaSprawdź kod
forBET2000 PLN od depozytu + 1200 PLN bez ryzyka + 100 PLN freebet + 2000 PLN na EUROSprawdź kod
Kody promocyjne 2024

Superbet kod promocyjny opinie

Udostępniony przez bukmachera Superbet kod promocyjny, powiększający bonus na start, to moim zdaniem bardzo atrakcyjna opcja. Mimo, że otrzymanie freebetu w Superbet jest uzależnione od wpłaty, to potem można go wykorzystać na dowolne zakłady.

Z kolei cały bonus powitalny z pewnością może konkurować z największymi bukmacherami w Polsce. Jakie są zatem największe plusy i minusy bonusu Superbet?

PLUSY
 • wysoki zakład bez ryzyka
 • zakład bez ryzyka przez cały tydzień
 • dobre warunki obrotu bonusem od wpłaty
 • bonus za pobranie aplikacji
 • dodatkowy bonus z kodem promocyjnym
MINUSY
 • niski bonus od wpłaty
 • zakład bez ryzyka pomniejszony o podatek

Plusów bonusu powitalnego Superbet jest zdecydowanie więcej niż minusów. Naszym zdaniem kod bonusowy Superbet to jedna z najlepszych ofert powitalnych wśród bukmacherów online.

Kod bonusowy Superbet - najważniejsze pytania i odpowiedzi

Kod promocyjny Superbet otrzymasz na naszej stronie, następnie wykorzystaj go, wpisując w formularz rejestracji.

Superbet kod promocyjny to SBVIP, dzięki niemu nowi gracze rejestrujący konto u bukmachera otrzymają dodatkowy freebet do depozytu w wysokości 35 zł.

Z naszym kodem promocyjnym SBVIP dostaniesz dwa freebety 35 zł i 20 zł, bonus od wpłaty do 200 zł, cashback 3500 zł.

Nowi gracze Superbet, którzy zarejestrują się przez naszą stronę otrzymają freebet 35 zł, bonus od pierwszej wpłaty 100 % do 200 zł, cashback do 3500 zł i bonus na aplikację 20 zł.

Freebet w Superbet otrzymasz po wpisaniu kodu SBVIP przy rejestracji u bukmachera i wpłacie depozytu.

Superbet nagradza polecenie innym graczom bonusem 50 zł, ale link do polecenia znajomym znajdziesz tylko i wyłącznie w aplikacji, w zakładce Konto.

W Superbet kod polecający znajdziesz w aplikacji, po wybraniu opcji „Konto”.

Bonusy w Superbet to m.in. cashback, bonus od wpłaty, bonus w aplikacji oraz freebet dostępny tylko z kodem SBVIP.

Aby aktywować dodatkowy bonus w Superbet, wpisz kod SBVIP i spełnij warunki opisane w naszym artykule.

Bukmacher udostępnia kilka metod płatności. Środki z konta Superbet można wypłacić za pomocą szybkich przelewów lub tradycyjnego przelewu.

Superbet kod promocyjny przy rejestracji to SBVIP.

Aby dostać freebet w Superbet, wystarczy wpisać przy rejestracji kod promocyjny o treści SBVIP.

W Superbet kod promocyjny nie gwarantuje bonusu bez depozytu, natomiast z kodem SBVIP otrzymasz freebet 35 zł od depozytu.

W Superbet kod promocyjny nie gwarantuje bonusu bez depozytu, natomiast z kodem SBVIP otrzymasz freebet 35 zł od depozytu.