Superbet kod promocyjny

Superbet kod promocyjny to: SBVIP. Wpisz kod promocyjny Superbet w formularz i odbierz najwyższy bonus 3755 zł + 600 zł. 

Superbet kod promocyjny – najwyższe bonusy
3720 3755 + 600 PLN
Freebet od wpłaty z kodem

0 35 PLN na start

Cashback na start

3500 PLN bez ryzyka

Bonus od wpłaty

100 % do 200 PLN

Bonus mobile

20 PLN za pobranie apki

Extra bonus

600 PLN na Lecha Poznań

Kod promocyjny
SBVIP
Odbierz kod

Jaki jest Superbet kod promocyjny 2023?

Superbet kod promocyjny to: SBVIP. Wpisany podczas rejestracji gwarantuje najwyższy bonus Superbet 3755 zł + 600 zł. Wykorzystaj kod promocyjny Superbet i odbierz ekskluzywny freebet od wpłaty 35 zł, zakład bez ryzyka 3500 zł, 200 zł bonusu od wpłaty, 20 zł freebet na aplikację i extra bonus 600 zł na zwycięstwo Lecha w Ekstraklasie.

Bonus 600 PLN na wygrany zakład na zwycięstwo Lecha Poznań w PKO BP Ekstraklasie

Bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję na Lecha Poznań. Nowi gracze, którzy zarejestrują konto wpisując kod SBVIP mogą otrzymać bonus 600 PLN za zwycięski zakład na wygraną Lecha rozgrywek Ekstraklasy w sezonie 2023/2024. Szczegóły:

 • Załóż konto w Superbet i wpisz kod SBVIP 
 • Zaznacz zgody marketingowe
 • Wpłać minimum 50 PLN
 • Postaw kupon SOLO za min. 2 PLN na zwycięstwo Lecha Poznań w Ekstraklasie
 • Jeśli kupon będzie wygrany, dostaniesz bonus 600 PLN oraz standardową wygraną
 • Bonusem przed wypłatą obróć 3 razy na kuponach SOLO lub AKO (wymagany kurs łączny min. 1.80)
koniec promocji: 2024.04.30 godz. 00:00
Weź udział

Na pakiet składa się wspomniany dodatkowy freebet, którego odbiór umożliwia tylko kod promocyjny Superbet. Jest też bonus od depozytu, cashback i bonus mobile. Bonusy przyznawane są na atrakcyjnych warunkach. Rejestracja umożliwia także dostęp do wielu promocji. W artykule pokazuję, jak działa Superbet kod bonusowy i jakie warunki ma Superbet bonus powitalny.

Superbet kod promocyjny 2023SBVIP
Freebet z kodem35 PLN
Cashback3500 PLN
Bonus od wpłaty200 PLN
Bonus mobile20 PLN
Bonus na Lecha600 PLN
Kod promocyjny Superbet 2023 to SBVIP

Jak wykorzystać Superbet kod promocyjny?

Superbet bonus - kod promocyjny

Kod promocyjny Superbet wpisz w formularz podczas rejestracji.Zobacz, jak w kilku krokach aktywować ofertę z kodem. Jak dostać kod promocyjny Superbet? Masz dwie możliwości:

 • kliknij w nasz link - zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego Superbet; pole, w którym należy wpisać kod będzie już uzupełnione kodem: SBVIP
 • wejdź na stronę bukmachera przez wyszukiwarkę - wpisz w wyszukiwarkę adres: superbet.pl, wejdź na stronę buka i kliknij przycisk "rejestracja"; pole kodowe będzie puste, właściwy kod bonusowy Superbet (SBVIP) musisz wpisać ręcznie

Rekomenduję pierwszą opcję, ponieważ jest ona szybsza i nie będziesz musiał się martwić, czy nie popełniłeś literówki wpisując kod, przez co mógłbyś stracić możliwość odebrania freebetu.

Dalej proces rejestracji wygląda już tak samo:

 • uzupełnij wymagane dane w formularzu
 • zaznacz zgody i oświadczenia
 • kliknij w link aktywacyjny wysłany na adres email

Po przejściu tych kroków masz aktywne konto i jesteś upoważniony do odbioru freebetu za wpłatę, a także pozostałych bonusów powitalnych Superbet.

Superbet bonus powitalny 2023

Na tle innych bukmacherów kwota bonusów na start w Superbet jest wysoka, a do tego bonusy te mają bardzo dobre warunki obrotu. Przydałby się również Superbet bonus bez depozytu, który proponuje kilku bukmacherów. Ale i tak naszym zdaniem jest bardzo dobrze.

Na Superbet bonus powitalny składa się:

 • 0 35 PLN freebet za wpłatę (tylko z kodem)
 • 3500 PLN zakład bez ryzyka
 • 200 PLN bonus od depozytu
 • 20 PLN za pobranie aplikacji
 • 600 PLN na Lecha Poznań

Przyjrzyjmy się bliżej warunkom każdej z promocji na start.

Superbet kod promocyjny - freebet 35 PLN

Jak wspomniałam, gracze, którzy założą konto i wpiszą w formularzu Superbet kod bonusowy otrzymają niedostępny w standardowej ofercie freebet 35 zł. Co musisz zrobić, aby go otrzymać?

 1. Wpisz SBVIP, czyli Superbet kod promocyjny przy rejestracji i zaznacz zgody marketingowe

 2. Wpłać depozyt min. 50 zł

 3. Zaakceptuj freebet 35 zł

 4. Wykorzystaj bonus na dowolne zakłady

freebet za kod promocyjny superbet

Wpisz Superbet kod promocyjny przy rejestracji i zaznacz zgody marketingowe. W formularzu należy też zaznaczyć opcję "chcę otrzymać bonus". Po założeniu konta wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł. Wtedy w ciągu 48 godzin bukmacher przyzna bonus 35 zł. Gracz ma 24 godziny na jego akceptację. I tutaj ważna informacja: Superbet bukmacher zaznacza, że na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden Superbet bonus. Zatem jeśli gracz ma na koncie inny bonus Superbet musi najpierw go wykorzystać.

Freebet można wykorzystać na zakłady sportowe przedmeczowe i live. W celu wypłaty środków należy obrócić nimi jeden raz. Na poczet obrotu zaliczają się tylko postawione, zakończone i rozliczone kupony w okresie, gdy bonus był aktywny.

Należy pamiętać, że freebet będzie aktywny na koncie bonusowym tylko 7 dni, w tym czasie należy dokonać obrotu. Wygrana z kuponu postawionego za freebet  jest pomniejszana o kwotę zagranej stawki bonusu.

Ważne! Superbet freebet 35 PLN tylko z kodem SBVIP.

Superbet zakład bez ryzyka

Gracze bukmacherów bardzo lubią również cashbacki na start, bo dzięki nim nie muszą ryzykować swoich środków. Superbet przygotował bardzo ciekawą formę tego bonusu.

 1. Wpłać pierwszy depozyt min. 20 zł

 2. Wpłata uruchomi promocję tydzień bez ryzyka

 3. Typuj zakłady przez 7 dni

 4. Bukmacher przyzna bonus w wysokości sumy stawek gracza pomniejszoną o wygrane i podatek

 5. Maksymalny Superbet cashback wynosi 3500 zł

Po wpłacie pierwszego depozytu min. 20 zł jest uruchamiana promocja powitalna tydzień bez ryzyka. Gracz przez siedem dni stawia kupony. Bukmacher zlicza sumy stawek z przegranych kuponów w ciągu tygodnia od startu promocji i zwraca graczowi do 3500 zł tych stawek. Bonus cashback jest pomniejszony o wygrane gracza, podatek od gier i ewentualne bonusy. Po zakończeniu okresu 7 dni promocji w ciągu 72 godzin zakład bez ryzyka zostanie przelany na konto bonusowe gracza.

Otrzymany cashback Superbet należy oczywiście obrócić. Trzeba to zrobić 2 razy, na kuponach SOLO, AKO lub systemowych z kursem min. 1.80. Do obrotu nie zaliczają się zdarzenia z oferty Super Kursy. Gracz na dokonanie obrotu Superbet zakładem bez ryzyka ma 10 dni.

To najwyższy zakład bez ryzyka jaki można otrzymać na start u bukmacherów. Wysoki cashback na start można też otrzymać u bukmachera forBET po rejestracji z kodem.

Superbet bonus od depozytu 200 PLN

Superbet bonus od depozytu to jedna z najlepszych tego rodzaju promocji wśród bukmacherów, mimo stosunkowo małej kwoty - 200 PLN. Ma znakomite warunki:

 1. Zarejestruj konto i wyraź chęć otrzymania bonusu

 2. Wpłać pierwszy depozyt min. 20 zł

 3. Wpłaty trzeba dokonać w ciągu 14 dni od rejestracji

 4. Otrzymasz bonus 100 % depozytu do 200 PLN

W ciągu 14 dni od rejestracji i akceptacji oferty powitalnej wpłać depozyt min. 20 zł. Po pierwszej wpłacie otrzymasz 100 % od tej wpłaty do 200 zł. Pamiętaj, że Superbet bonus jest aktywny od pierwszej wpłaty, a nie od momentu rejestracji konta.

Warunki obrotu dla bonusu od depozytu są następujące: należy obrócić nim dwa razy na kuponie SOLO, AKO lub systemowym z kursem min. 1.80. Na kuponie mogą się znaleźć zdarzenia przedmeczowe i live. Na dokonanie obrotu gracz ma 10 dni. Jeśli kupon zostanie rozliczony po tym czasie to środki bonusowe zostaną anulowane.

Bonus mobile Superbet

U niewielu bukmacherów znajdziemy promocję związaną z aplikacją mobilną. Długo nie było jej również w Superbet, jednak teraz można już z niej korzystać. Gracz może otrzymać Superbet bonus 20 PLN.

 1. Wpłać pierwszy depozyt min. 20 zł

 2. Pobierz aplikację Superbet

 3. Masz 7 dni na pobranie aplikacji od momentu wpłaty pierwszego depozytu

 4. Po zalogowaniu do apki otrzymasz bonus 20 PLN

freebet w aplikacji superbet

Osoby, które zarejestrują konto w Superbet i wpłacą pierwszy depozyt min. 20 zł mają okazję skorzystać z tej promocji. Po założeniu konta w ciągu 7 dni od wpłaty należy pobrać aplikację i zalogować się w niej. W ciągu 72 godzin od pierwszego logowania w aplikacji Superbet przyzna bonus 20 PLN.

Otrzymanym bonusem należy obrócić jeden raz na kuponach SOLO, AKO lub systemowych. Zakłady na kuponie muszą pochodzić tylko z oferty sportowej. Środki bonusowe będą aktywne przez 10 dni, w tym czasie należy dokonać obrotu. Na poczet obrotu zaliczają się tylko postawione, zakończone i rozliczone kupony w czasie aktywności bonusu. Zakłady należy zawrzeć w aplikacji mobilnej lub przez stronę superbet.pl. Wygrana z kuponu postawionego za freebet jest pomniejszana o kwotę zagranej stawki bonusu.

Jak obrócić bonus w Superbet?

Jak powszechnie wiadomo, wszelkie bonusy przyznawane przez bukmacherów mają określone warunki obrotu. W Superbet bonusy bukmacherskie są bardzo atrakcyjne pod względem warunków. Spełnienie ich pozwala szybką wypłatę środków.

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Freebet 35 PLNobrót 1x bonus, dowolny kurs7 dni
Zakład bez ryzyka 3500 PLNobrót 2x bonus, kurs min. 1.8010 dni
Bonus od wpłaty 200 PLNobrót 2x bonus, kurs min. 1.8010 dni
Bonus mobile 20 PLNobrót 1x bonus, dowolny kurs10 dni
Superbet obrót bonusem

Jak widać po powyższej tabeli warunki obrotu bonusami nie są skomplikowane, ani wygórowane. W każdym przypadku wystarczą kupony SOLO i maksymalny obrót 2x. Również wymagany kurs kuponu nie jest wysoki, wynosi 1.80 w przypadku cashbacku i bonusu od wpłaty. Z kolei w przypadku freebetów kurs jest dowolny.

Superbet rejestracja - jak założyć konto?

Rejestracja konta w Superbet nie jest skomplikowana, należy podać kilka danych i można rozpocząć grę. Poniżej opiszemy proces rejestracji krok po kroku.

 1. Wejdź na stronę bukmachera przez nasz link

  Po wejściu na stronę bukmachera z naszego linku zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego.

 2. Wypełnij dane w formularzu.

  Rejestracja Superbet składa się tylko z jednej strony. Musisz wypełnić pola: imię, nazwisko, email, nazwa użytkownika, hasło, narodowość, PESEL, kraj zamieszkania. Jeśli posiadasz numer punktu Superbet, w którym stawiałeś wcześniej zakłady, zaznacz opcję.

  Jest tu również pole „kod promocyjny”, które będzie już uzupełnione kodem SBVIP. Jeśli przeszedłeś do rejestracji bezpośrednio ze strony bukmachera uzupełnij ręcznie kod.

 3. Zaznacz zgody i oświadczenia.

  Ostatnim elementem w formularzu jest zaznaczenie oświadczenia o pełnoletności, a także o zapoznaniu się z polityką prywatności i regulaminem zakładów wzajemnych. W tej części można również zaznaczyć zgodę na otrzymywanie od Superbet informacji o akcjach i promocjach. Na koniec kliknij przycisk: „Rejestracja”.

  Na adres mailowy podany w formularzu otrzymasz link aktywacyjny. Po kliknięciu w niego możesz rozpocząć typowanie zakładów.

Szybka rejestracja Superbet

rejestracja superbet z kodem

Superbet rejestracja jest niezwykle prosta i zajmuje dosłownie chwilę. Po przejściu wszystkich opisanych wyżej kroków będziesz miał aktywne konto tymczasowe. Dzięki szybkiej rejestracji możesz w ciągu zaledwie kilku chwil rozpocząć typowanie zakładów. Na takim koncie możesz wpłacać depozyty, otrzymasz wszystkie bonusy powitalne i możesz typować zakłady.

Możesz z niego korzystać 90 dni i wpłacać depozyty do maksymalnej kwoty 5000 zł. Jednak jeśli będziesz chciał wypłacić środki musisz przekształcić konto w stałe. W tym celu na swoim koncie musisz uzupełnić numer konta bankowego i wysłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości. Po zaakceptowaniu dokumentu będziesz miał aktywne konto stałe.

Kod rejestracyjny Superbet

W formularzu rejestracyjnym bukmachera znajduje się pytanie: "czy posiadasz kod rejestracyjny z Punktu Superbet?". Co należy tam wpisać? Gracze, którzy korzystają z punktów stacjonarnych są zachęcani do założenia konta internetowego. Dlatego otrzymują w punkcie Superbet kod bonusowy, który mogą wpisać w formularzu na stronie superbet.pl i otrzymać dodatkowy freebet.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2023

Porównajcie, jak kod bonusowy Superbet, wygląda na tle bonusów innych popularnych bukmacherów:

BukmacherBonus na start 2023Kod bonusowy
 Fortuna15 PLN freebet + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzyka Sprawdź kod
STS1500 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + 60 PLN za zadaniaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 40 PLN freebety + 200 PLN bez ryzykaSprawdź kod
forBET2000 PLN od depozytu + 1200 PLN bez ryzyka + 100 PLN freebet Sprawdź kod
Kody promocyjne 2023

Superbet promocje bukmacherskie

Poza bonusem powitalnym w ofercie bukmachera znajdziemy też Superbet promocje. Wystarczy, że zarejestrujesz konto na superbet.pl i możesz z nich wszystkich korzystać:

 • Super Game - odpowiedz na 5 pytania w loterii i weź udział w podziale puli nagród 100 000 zł;
 • Super Game Jackpot - wytypuj poprawnie dokładne wyniki 5 meczów i weź udział w podziale 75 000 zł; dodatkowe 25 000 zł dla osób, które poprawnie wytypują 2,3 lub 4 dokładne wyniki
 • Superspin - raz dziennie gracze mogą zakręcić kołem; w zależności od tego na jakiej części koła zatrzyma się wskaźnik, gracz otrzyma bonus Superbet tej wysokości;
 • Samochód na rok - szanse na wygraną jednego z 30 Fiatów 500 mają gracze, którzy biorą udział w grach SuperSpin oraz w specjalnych edycjach SuperGame
 • GO Super 19+22 - to w Superbet promocja na wybrane mecze -zakład Live (singiel) na wskazany mecz ze stawką 19 zł, gracz otrzymuje freebet o wartości 22 zł
 • Super Przewaga - skorzystaj z promocji w sześciu różnych dyscyplinach i ciesz się z wygranej bez względu na wynik końcowy
 • Nocne granie w Superbet - promocja dotyczy gier karcianych i obowiązuje w godz. 0.01-6.00. Za zakład za min. 100 zł na gry karciane, gracz otrzymuje bonus o wartości 40 zł
 • Bonus Box - promocja na każdy dzień miesiąca, każdego dnia gracz klika w box z datą i otrzymuje przygotowany dla niego bonus
 • Superbonus - promocja na taśmy. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy mnożnik do wygranej. Już za kupon 5 zdarzeniami, wtedy bonus wynosi +7 %, a za 6 zdarzeń – 10%. Każde kolejne zdarzenie powiększają bonus o 5 proc. do 100 % w przypadku wygranego kuponu z min. 24 zdarzeniami.
 • Superbets - przygotowane kombinacje zakładów z atrakcyjnym kursem na topowe rozgrywki piłki nożnej
 • Super kursy - to wybrane zdarzenia przedmeczowe z jeszcze wyższymi kursami niż w standardowej ofercie
 • Super Regio - najlepsza oferta prematch i live na rozgrywki 3 i 4 ligi polskiej oraz Puchar Polski na szczeblu lokalnym
 • Gry wirtualne bez podatku - dodaj do kuponu 3 zdarzenia z oferty sportów wirtualnych Golden Race i graj bez podatku; dodając kolejne zdarzenia na kupon można powiększyć wygraną nawet o 40 %
 • Strefa VIP – opiekun gracza, dedykowane oferty i promocje, lepszą obsługę zgłoszeń. Do Strefy VIP można dołączyć jedynie poprzez zaproszenie ze strony Superbet, a zaproszenie można uzyskać dzięki wyróżniającej się aktywności na koncie gracza.

Superbet zakłady bukmacherskie

superbet kod promocyjny przy rejestracji

U tego bukmachera obstawimy najpopularniejsze dyscypliny sportowe, jak piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej, siatkówka czy piłka ręczna. Dostępne są również zakłady specjalne, np. na króla strzelców w Lidze Mistrzów. W porównaniu do innych bukmacherów online w Polsce, jak zakładów bukmacherskich forBET, to liczba dyscyplin w Superbet nie jest najwyższa.

Nie powala niestety liczba rynków zdarzeń, dla przykładu na mecz RB Lipsk - Manchester City, w ramach Ligi Mistrzów, Superbet proponuje 85 rynków, zaś na to samo zdarzenie bukmacher TOTALbet oferuje 150 rynków zdarzeń.

Nie mamy zarzutów co do zakładów live. Liczba dyscyplin jest przyzwoita i przez całą dobę można znaleźć interesujące zdarzenia do typowania. Istnieje możliwość wyświetlania artykułów i statystyk dotyczących wybranego meczu.

Niekwestionowanym atutem Superbet są transmisje na żywo i jest ich naprawdę sporo. Żeby oglądać mecze wystarczy mieć aktywne konto u bukmachera. Nie wszyscy bukmacherzy udostępniają streamingi, więc Superbet należy się za to duży plus. Są ligi włoskie, francuskie, brazylijskie czy angielskie.

Całkiem dobrze prezentuje się oferta zakładów na esporty. Jest sporo turniejów z całego świata. Można typować rozgrywki: CS:GO, LoL, Dota 2, Rainbow Six, Overwatch i King of Glory. Najbogatsza oferta dotyczy CS:GO. W chwili pisania tego artykułu było dostępnych aż 120 zakładów na tę grę.

Superbet posiada w ofercie także zakłady na gry karciane. U bukmachera możemy typować zakłady na trzech stołach pokera, dwóch stołach wojny oraz jednym blackjacka.

Superbet wypłaty i wpłaty

Ważnym elementem u bukmacherów są opcje, za pomocą których mogą wpłacać depozyty i wypłacać wygrane. W Superbet mamy całkiem sporo opcji do wyboru. Wpłacać środki można za pomocą:

 • kart płatniczych Visa i MasterCard (min. depozyt 2 zł),
 • PayPal,
 • BLIK,
 • Tpay (min. depozyt 1 zł),
 • Neteller (min. depozyt 1 zł),
 • Paysafecard (min. depozyt 2 zł),
 • przelew tradycyjny (min. depozyt 1 zł).

Jeśli chodzi o Superbet wypłaty to również mamy opcje natychmiastowe i jest ich sporo:

 • Przelewy24
 • Apple Pay
 • kartą bankową
 • przelewem bankowym
 • Skrill
 • Neteller
 • Paysafecard
 • Paypal

Jak widać możliwości jest dużo i każda z nich działa błyskawicznie. Środki znajdą się na naszym koncie po kilku maksymalnie kilkunastu minutach.

Obsługa klienta

Gracze Superbet mają kilka opcji do wyboru, gdy chcą się skontaktować z bukmacherem:

 • Czat na żywo - najszybszy sposób kontaktu z bukmacherem. Na dole ekranu możemy kliknąć ikonkę czatu, wpisać swoje imię i nazwisko oraz treść i tytuł pytania jakie chcemy wysłać, a po chwili otrzymamy na nie odpowiedź.
 • Infolinia - na stronie podany jest numer telefonu do bukmachera: +48 32 732 56 50
 • E-mail - pytania można też wysyłać na adres mailowy: biuro-pl@superbet.eu
 • List - z tej metody mało kto korzysta, ale zawsze możesz też wysłać wiadomość na adres siedziby bukmachera: Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice

W zakładce “Pomoc” znajdziesz również najważniejsze informacje o ofercie oraz krótki FAQ, czyli najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi. Dostępna jest tu oczywiście także lista punktów stacjonarnych Superbet w Polsce wraz z adresami i mapą.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Superbet

Mnóstwo graczy przenosi się z typowaniem zakładów z komputerów na telefony komórkowe, nie dziwi zatem fakt, że większość bukmacherów posiada aplikacje mobilne, które ułatwiają stawianie z każdego miejsca.

Również Superbet przygotował dla swoich graczy apkę. Jest ona dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Można w niej typować zarówno zakłady prematch, jak i live. Bukmacher chwali się, że jest ich nawet 250 000 rocznie. W aplikacji dostępne są również obszerne statystyki zintegrowane z ofertą zakładów. O rozstrzygnięciu naszych zakładów gracze są informowani natychmiast, dzięki powiadomieniom. Wersję apki na Android można pobrać bezpośrednio ze strony superbet.pl, zaś tę na iOS z App Store. Pobieranie przebiega sprawnie, a instalacja zajmuje dosłownie chwilę. Obstawianie przebiega tak samo jak na stronie bukmachera.

Plusy aplikacji Superbet:

 • transmisje meczowe,
 • liczne metody płatności,
 • skaner kuponów,
 • opcje personalizacji
 • bonus za pobranie aplikacji

Super Social

Przez aplikację Superbet można dodać do swojego konta opcję Super Social. Dzięki niej, gracz stawiając kupon może zaznaczyć opcję, że chce, aby był on widoczny dla osób obserwujących go. Stawka i ewentualna wygrana nie będą widoczne dla innych. Jeśli zgodziłeś się na udostępnienie kuponu osoby, które cię obserwują będą mogły komentować go i czerpać z niego inspiracje. Z opcją Super Social gracze mają również dostęp do czatu, w którym mogą między sobą rozmawiać.

Superbet kod promocyjny opinie

Udostępniony przez bukmachera Superbet kod promocyjny powiększający bonus na start to naszym zdaniem bardzo atrakcyjna opcja. Mimo, że otrzymanie freebetu jest uzależnione od wpłaty, to potem można go wykorzystać na co się chce. Z kolei cały bonus powitalny z pewnością może konkurować z największymi bukmacherami w Polsce. Jakie są zatem największe plusy i minusy bonusu Superbet?

PLUSY
 • wysoki zakład bez ryzyka
 • zakład bez ryzyka przez cały tydzień
 • dobre warunki obrotu bonusem od wpłaty
 • bonus za pobranie aplikacji
 • dodatkowy bonus z kodem promocyjnym
MINUSY
 • niski bonus od wpłaty
 • zakład bez ryzyka pomniejszony o podatek

Plusów bonusu powitalnego Superbet jest zdecydowanie więcej niż minusów. Naszym zdaniem kod bonusowy Superbet to jedna z najlepszych ofert powitalnych wśród bukmacherów online.

Kod bonusowy Superbet - najważniejsze pytania i odpowiedzi

Jak dostać kod promocyjny Superbet?

Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny Superbet o treści SBVIP, wtedy otrzymasz najwyższe bonusy.

Jaki jest Superbet kod promocyjny?

Superbet kod promocyjny to SBVIP, dzięki niemu nowi gracze rejestrujący konto u bukmachera otrzymają dodatkowy freebet do depozytu w wysokości 35 zł.

Jakie bonusy dostanę z kodem promocyjnym w Superbet/

Z kodem SBVIP dostaniesz dwa freebety 35 zł i 20 zł, bonus od wpłaty do 200 zł, cashback 3500 zł.

Jaki jest Superbet bonus na start?

Nowi gracze Superbet, którzy zarejestrują się przez naszą stronę otrzymają freebet 35 zł, bonus od pierwszej wpłaty 100 % do 200 zł, cashback do 3500 zł i bonus mobile 20 zł. Zarejestrowani gracze otrzymają również dostęp do promocji bukmacherskich Superbet.

Jak uzyskać freebet na Superbet?

Freebety w Superbet to darmowe zakłady, które otrzymasz po wpisaniu kodu SBVIP i wpłacie depozytu.

Jakie są bonusy na Superbet?

Bonusy w Superbet to m.in. cashback, bonus od wpłaty, bonus w aplikacji oraz freebet dostępny tylko z kodem SBVIP.

Jak aktywować bonus Superbet?

Aby aktywować bonus w Superbet wpisz kod SBVIP i spełnij warunki opisane w naszym artykule.

Jaki jest obrót bonusem powitalnym Superbet?

Zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty należy obrócić dwa razy po kursie 1.80. Freebet od wpłaty i freebet mobile trzeba obrócić jeden raz po dowolnym kursie.

Jakie są promocje dla graczy Superbet?

Zarejestrowani gracze mogą korzystać z kilku długoterminowych promocji Superbet. Są to zakłady specjalne (rozszerzona oferta na najciekawsze wydarzenia), Super Mecz (marża 0 % na najciekawsze wydarzenia dnia), Super Extra (podwyższone kursy), Super Szansa (pozostań w grze z jednym błędem na kuponie), Super Bonus (bonus do 150% do wygranej).

Jak wypłacić wygraną w Superbet?

Bukmacher udostępnia kilka metod płatności. Środki z konta Superbet można wypłacić za pomocą kart Visa i MasterCard, systemu Paysafecard lub za pomocą tradycyjnego przelewu.

Jaki wpisać Superbet kod promocyjny przy rejestracji?

Superbet kod promocyjny przy rejestracji to SBVIP.

Jak dostać freebet w Superbet?

Aby dostać freebet w Superbet, wystarczy wpisać przy rejestracji kod promocyjny o treści SBVIP.

Czy na Superbet jest freebet?

Tak, po wpisaniu kodu SBVIP otrzymasz w Superbet freebet 35 zł.

Kiedy otrzymam freebet Superbet?

Freebet Superbet zostanie przypisany do konta w ciągu 48 h od dokonania pierwszego depozytu.