TOTALbet kod promocyjny

TOTALbet kod promocyjny maj 2024
333 333 + 93 PLN
Extra bonus

0 88 PLN na finał LKE

Freebet

0 5 PLN za kod promocyjny

Cashback

333 PLN bez ryzyka

Kod promocyjny
TBVIP
Odbierz kod

Jaki jest TOTALbet kod promocyjny 2024?

TOTALbet kod promocyjny to: TBVIP. Wpisz kod przy rejestracji i odbierz najwyższy bonus TOTALbet 333 + 93 zł. Otrzymasz bonus 88 zła na finał Ligi Konferencj, zakłady bez ryzyka w gotówce 3×111 zł, darmowe 5 zł w formie freebetu bez depozytu oraz bonus związany z boostem kursowym.

Kurs 100.00 na wygraną Olympiakosu lub Fiorentiny

Promocja TOTALbet na Ligę Konferencji Europy. Załóż konto z naszym kodem promocyjnym i obstaw końcowego zwycięzcę Olympiakos – Fiorentina z kursem 100.00!

 • zarejestruj konto w TOTALbet z kodem TBVIP
 • zaznacz zgody marketingowe
 • wpłać depozyt (najlepiej 333 zł, wówczas w pełni skorzystasz z trzech zakładów bez ryzyka)
 • zagraj kupon SOLO za min. 1 PLN po standardowym kursie i obstaw zakład na drużynę, która wygra finał (Olympiakos – Fiorentina). Pod uwagę nie będą brane klasyczne rynki 1×2
 • jeśli wygrasz, kupon zostanie rozliczony po kursie 100.00 i otrzymasz 88 zł w gotówce, które możesz od razu wypłacić
 • Dodatkowo możesz skorzystać z zakładów bez ryzyka. Należy to zrobić w ciągu 48h od momentu rejestracji, a na żadnych kuponie bez ryzyka nie może znaleźć się typ z meczu Olympiakos – Fiorentina
tylko dzisiaj do 21:00
Weź udział

W moim artykule znajdziesz instrukcję, jak założyć konto u bukmachera, aby otrzymać wszystkie bonusy TOTALbet na start i gdzie dokładnie wpisać w formularzu TOTALbet kod promocyjny.

TOTALbet kod promocyjny 2024

Tylko TOTALbet kod promocyjny o treści TBVIP zapewnia dostęp do bonusu powitalnego TOTALbet o wartości 333 + 5 zł extra, który składa się z trzech zakładów bez ryzyka, bonusu bez depozytu i boostu kursowego:

Kod promocyjny TOTALbet 2024TBVIP
Bonus na finał LKE0 88 PLN
Freebet z kodem0 5 PLN
Zakłady bez ryzyka333 PLN
TOTALbet bonus standardowy333 PLN
TOTALbet bonus z kodem333 + 93 PLN
Kod promocyjny TOTALbet 2024

TOTALbet kod promocyjny - jak go odebrać?

Jeśli chcesz otrzymać wszystkie wymienione wyżej bonusy, zarejestruj konto wpisując TOTALbet kod promocyjny o treści TBVIP, wówczas otrzymasz najwyższy pakiet na start. Jak odebrać kod promocyjny TOTALbet?

 • kliknij w nasz link - zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego TOTALbet (lub wpisz adres totalbet.pl w wyszukiwarkę i kliknij przycisk "zarejestruj się")
 • wybierz sposób rejestracji: formularz lub mojeID
 • uzupełnij wymagane informacje w formularzu, zaznacz zgody i oświadczenia
 • pole "kod promocyjny" będzie uzupełnione kodem TBVIP
 • kliknij w link aktywacyjny wysłany na maila, aby dokończyć rejestrację
 • zweryfikuj dane i przekształć konto tymczasowe w stałe

Po przejściu tych kroków otrzymasz TOTALbet bonus za rejestrację z kodem promocyjnym i wszystkie zaklady bez ryzyka. Spełnij warunki każdej promocji i ciesz się darmowymi środkami na grę.

Zapamiętaj, kod promocyjny w TOTALbet na 29.05.2024 to TBVIP. Jeśli zarejestrujesz się z nim, otrzymasz w TOTALbet najlepsze bonusy na start: zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 333 zł, freebet 5 zł oraz bonus związany z aktualnym boostem kursowym.

Bonus na start TOTALbet

Odebranie każdego z bonusów wiąże się ze spełnieniem konkretnych warunków. W przypadku TOTALbet nie są one skomplikowane i moim zdaniem, to jedne z lepszych warunków ofert bukmacherów z kodami promocyjnymi.

W kwestii najlepszych warunków bonusów powitalnych konkurować z TOTALbetem może jedynie Fortuna, w której rejestracja z kodem promocyjnym gwarantuje dwa freebety.

TOTALbetFortuna
-20 zł freebet bez depozytu
5 zł freebet z kodem10 zł freebet z kodem
3 x 111 zł zakład bez ryzyka (bez obrotu)3 x 100 zł zakład bez ryzyka (bez obrotu)
-5 zł bonus za kupon
suma: 338 złsuma: 335 zł

Jak odebrać freebet za TOTALbet kod promocyjny?

Na początek sprawdź, jak otrzymać freebet bez depozytu TOTALbet, czyli 5 PLN za rejestrację na naszym kodem promocyjnym TBVIP oraz za aktywację konta stałego. TOTALBET bonus na start będzie dostępny po wykonaniu tych kroków:

 1. Zarejestruj konto w TOTALbet, najlepiej przez nasz link

 2. Wpisz w formularzu kod TBVIP (po kliknięciu w link na naszej stronie kod promocyjny TOTALbet będzie już uzupełniony w formularzu)

 3. Zaznacz zgody marketingowe w formularzu

 4. Przekształć konto tymczasowe w stałe

 5. W ciągu kilku minut freebet będzie widoczny w sekcji Bonusy na koncie gracza

Te kilka prostych kroków pozwoli odebrać bonus bez depozytu TOTALbet o wartości 5 PLN.

Następnie freebet przeznacz na dowolny kupon. Oto szczegółowe warunki wykorzystania freebetu TOTALbet:

 • w ciągu 7 dni od przyznania bonusu obstaw kupon SOLO/AKO
 • podczas tworzenia kuponu zaznacz pole "bonus freebet"
 • kurs kuponu nie może być niższy niż 2.00
 • stawka kuponu musi wynieść 5 zł (nie można freebetu podzielić na kilka kuponów)

TOTALbet zakład bez ryzyka 333 PLN

W TOTALbet mamy aż trzy zakłady bez ryzyka, a każdy nich o wartości 111 zł. Nie wymagają one obrotu i po przegranym zakładzie zwrot możesz od razu wypłacić na swoje konto.

Warunki:

 • zarejestruj konto z kodem promocyjnym i zweryfikuj je
 • zakłady bez ryzyka w TOTALbet przysługują na pierwsze trzy kupony spełniające warunki: AKO 2 zdarzenia z dowolnym kursem
 • maksymalna stawka kuponu to 111 zł
 • zakłady bez ryzka należy wykorzystać w ciągu 48 godzin od rejestracji konta
 • kupony muszą zostać rozliczone w ciągu 7 dni od postawienia
 • jeśli kupon będzie przegrany bukmacher zwróci 100 % stawki do kwoty 111 zł
 • zwrot trafi na saldo główne w ciągu 24h po pełnej aktywacji konta przez gracza i nie później niż 30 dni od rozliczenia kuponu.
 • aby cashback wpadł na konto główne musi ono być w pełni zweryfikowane
totalbet kod promocyjny zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka w TOTALbet ma bardzo dobre warunki. Nie ma szczególnych wymagań co do kursu kuponów, ważne natomiast, aby miały one przynajmniej 2 zdarzenia. Jeśli pierwsze Twoje kupony będą singlami, nadal będziesz miał trzy zakłady bez ryzyka, ale pamiętaj, że czas na skorzystanie oferty na cashbacki jest ograniczony do 48 godzin od rejestracji konta.

Przykład użycia zakładów bez ryzyka w TOTALbet: obstawiłeś trzy kupony i dwa z nich okazały się przegrane. Otrzymasz zwrot za dwa przegrane kupony 222 zł, a także wygraną za trzeci kupon. Kwoty zwrotu, i wygranej, trafią na konto depozytowe, ale wypłata będzie możliwa po zweryfikowaniu konta stałego, dlatego zalecam zrobić to jak najszybciej, najlepiej od razu po rejestracji.

Zdecydowaną zaletą tej ofery powitalnej jest to, że cashback trafia na konto główne, czyli nie trzeba nim obracać przed wypłatą.

Jak obrócić bonus TOTALbet?

Biorąć pod uwagę powyższe, uważam że bonusy TOTALbet, mimo niskiej kwoty bonusu powitalnego, mają naprawdę bardzo dobre warunki:

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Freebet 5 PLN1x bonus, SOLO lub AKO, kurs min. 2.00 7 dni
Zakłady bez ryzyka 333 PLNbrak-
TOTALbet obrót bonusem

Freebet za kod promocyjny TOTALbet i weryfikację konta wystarczy przeznaczyć na dowolne kupony SOLO lub AKO z kursem min. 2.00. Zakładów bez ryzyka nie trzeba w ogóle obracać, bo zwrot trafia od razu na saldo główne.

Kod promocyjny TOTALbet a bonusy innych bukmacherów

Porównując oferty TOTALbet i innych czołowych bukmacherów, to bonus za kod promocyjny w TOTALbet nie wypada źle, a oferuje naprawdę dobre warunki wykorzystania i obrtotu.

BukmacherBonus na start 2024Kod bonusowy
STS 100 PLN bez ryzyka + 600 PLN od depozytu + 60 PLN za zadaniaSprawdź kod
Fortuna20 PLN bez depozytu + 10 PLN freebet + 300 PLN zakład bez ryzyka + 5 PLN za kuponSprawdź kod
forBET1200 PLN bez ryzyka + 2000 PLN od depozytu + 150 PLN freebetSprawdź kod
Kody promocyjne 2024

TOTALbet kod promocyjny - rejestracja konta

Bonusy powitalne w TOTALbet, o których wspominam powyżej, otrzymasz po rejestracji konta użytkownika. Proces ten jest dosyć prosty, pokażę Ci, jak przejść przez niego jak najszybciej i bez zbędnych utrudnień. Oto rejestracja TOTALBET w kilku krokach:

totalbet kod promocyjny rejestracja
 1. Przejdź do strony totalbet.pl z naszego linku. Kliknij w nasz link, który przeniesie cię do strony rejestracji do bukmachera TOTALbet.
 2. Wybierz sposób rejestracji. Zalecamy rejestrację przez bankowość elektroniczną (MojeID), wówczas proces rejestracji i weryfikacji przebegnie szybciej i nie będziesz musiał wysyłać skanów dowodu osobistego.
 3. Wypełnij dane w formularzu rejestracyjnym. Uzupełnij wymagane pola w formularzu.
 4. Wpisz kod promocyjny TOTALbet. W formularzu znajduje się pole: "Kod promocyjny". Jeśli przeszedłeś do rejestracji przez nasz link będzie już uzupełnione kodem TBVIP. Jeśli jest puste wpisz kod ręcznie.
 5. Zaznacz zgody i oświadczenia. Ostatni element formularza, to oświadczenie, że zapoznałeś się z regulaminem i polityką prywatności. Że jesteś pełnoletni i że podane w formularzu dane są prawdziwe. Zaznacz zgody ma wysyłanie informacji marketingowych.
 6. Kliknij w link aktywacyjny. Na maila podanego podczas TOTALbet rejestracji otrzymasz wiadomość od bukmachera z linkiem aktywacyjnym. Gdy w niego klikniesz twoje konto tymczasowe będzie aktywne. Jednak, by otrzymać cały pakiet bonusów na start musisz założyć konto stałe.

Załóż konto stałe i odbierz pakiet bonusów na start

Jeśli wybrałeś rejestrację przez formularz i przeszedłeś przez wszystkie opisane wyżej kroki, oznacza to, że masz aktywne konto tymczasowe. Możesz na nie wpłacać depozyty, stawiać zakłady, ale aby otrzymać freebet TOTALbet (a także wypłacać środki) musisz przekształcić konto na stałe. Co to oznacza? Jeśli rejestrowałeś się przez formularz uzupełnij na swoim koncie numer rachunku bankowego i załaduj zdjęcia obu stron dowodu tożsamości. Po zaakceptowaniu ich przez zespół TOTALbet Twoje konto zostanie przekształcone w stałe.

Rejestracja TOTALbet bez dowodu

Bukmacher wprowadził możliwość rejestracji konta stałego za pomocą narzędzia moje ID, które potwierdza naszą tożsamość przez bank. Jak to działa?

Przejdź do bukmachera przez nasz link lub wejdź na stronę TOTALbet i kliknij przycisk "zarejestruj się". Następnie wybierz opcję bankowość elektroniczna. Zostaniesz przekierowany na stronę Krajowej Izby Rozliczeniowej. Wybierz swój bank i postępuj zgodnie z komunikatami.

Dzięki tej opcji nie jest konieczne wysyłanie zdjęcia swojego dowodu osobistego do bukmachera. Konto zostaje zweryfikowane przez stronę naszego banku. Opcja jest dostępna dla posiadaczy konta w następujących bankach:

 • PKO BP,
 • Pekao SA,
 • ING,
 • mBank
 • VELO Bank
 • BOŚ Bank
 • BNP Paribas
 • Inteligo,
 • Credit Agrocole
 • Santander,
 • Alior Bank
 • Millennium,
 • Kasa Stefczyka
 • Getin Bank,
 • Ban Spółdzielczy w Brodnicy,
 • Banków Spółdzielczych z grupy BPS.

TOTALbet promocje dla graczy

W mojej opini TOTALbet należy do bukmacherów oferujących najlepsze promocje dla swoich stałych graczy. W zakładce Promocje na stronie totalebet.pl możesz znaleźć wiele akcji, dzięki którym masz możliwość otrzymania freebetów, podwyższonych kursów i wygranych lub gry bez podatku. To jedna z najbogatszych ofert promocyjnych wśród legalnych bukmacherów online. Przetestowałam wszystkie promocje TOTALbet i wybrałam pięć moim zdaniem najciekawszych promocji, zaczynając od najlepszej z nich.

Gra bez podatku

totalbet gra bez podatku

Jedna z najbardziej pożądanych promocji wśród graczy u legalnych polskich bukmacherów. Dzięki niej możesz zwiększyć wartość obstawionego kuponu o wartość podatku, który w Polsce wynosi 12%. W praktyce bukmacher zwiększa więc wartość kuponu aż o 14%.

Warunki, które musi spełnić Twój kupon, aby został objęty promocją, są następujące:

 • min. 3 zdarzenia,
 • kurs min. zdarzenia 1.30,                     
 • oferta przedmeczowa i na żywo.

Promocja nie obejmuje natomiast sportów wirtualnych, zakładów systemowych oraz specjalnych (np. TOTALHit). Tym, co czyni tę promocję naprawdę atrakcyjną, jest to, że nie jest ona w żaden sposób ograniczona – ani czasowo, ani w zakresie liczby zagranych kuponów.

Ponadto uzyskanymi środkami nie trzeba w żaden sposób obracać – są one doliczone do wygranej jako gotówka. Bukmacher każdorazowo podsumowuje wartość bonusu w komunikacie u dołu podglądu kuponu.

TOTALbet aplikacja na telefon

Jackpot Mini, Midi i Mega

Promocja dla miłośników obstawiania gier karcianych TOTALGames. Dzięki niej możesz wygrać dwukrotnie przy pojedynczym rozdaniu na tym samym kuponie. Jest to możliwe dzięki specjalnym jackpotom przyznawanym za zakłady na określonej stawce, przy wskazanej przez bukmachera sekwencji:

 • jackpot mini - dostępny już przy stawce 1 zł na Pokera Texas Hold’em (strit w kartach wspólnych), Blackjacka (remis o wartości 21, z wyłączenie sekwencji 777 i blackjacka) i Wojnę (rem
 • jackpot midi - dostępny przy stawce o wartości min. 10 zł na Pokera (gdy w kartach wspólnych wypadnie full), Blackjacka (układ trzech siódemek u gracza lub krupiera) i Wojnę (remis z dwóch asów kier). Wartość Jackpota to na ogół ponad 1000 zł.  
 • jackpot mega - stawka minimalna w przypadku tego jackpota to 20 zł. Obejmuje zakłady na grę w Pokera (gdy wypadnie kareta) i Blakcjacka (remis z czarnego asa i dowolnej czarnej figury). Wartość Jackpota sięga kilku tysięcy złotych.

Przetestowałam tę promocję i już wiem, że zdobycie wyskokich jackpotów nie jest takie proste. Wartość poszczególnych jackpotów rozdzielana jest pomiędzy graczy biorących udział w danym rozdaniu. Warto dodać, że jeśli brałeś udział w jackpocie, posiadając konto tymczasowe, będziesz musiał przejść na konto stałe w ciągu 24 godzin, żeby móc odebrać bonus.

totalbet betozaur

Betozaur

TOTALbet, podobnie jak inni czołowi bukmacherzy, wprowadził do swojej oferty własnego typera. Mowa o promocji Betozaur. Gracz ma w nim za zadanie poprawnie wytypować wyniki 8 spotkań (1X2), a jeśli sztuka ta mu się uda, zostanie nagrodzony bonusem o wartości 3000 zł. Żeby wziąć udział w promocji, należy:

 • zalogować się na konto,
 • wejść w okno Betozaur w zakładce Promocje
 • zaznaczyć wyniki ośmiu spotkań (Zespół 1/Remis/Zespół 2),
 • zapisać wyniki.

Bonus zostanie rozdzielony pomiędzy wszystkich graczy, którzy poprawnie wytypują rezultaty tych spotkań. Ponadto, jeśli trafisz 7 spotkań uzyskasz freebet o wartości 10 zł, a jeśli 6 - freebet 5 zł. Spotkania pochodzą najczęściej z topowych lig europejskich, takich jak: Premier League, Bundesliga czy włoska Serie A.

Zbierz Ekipę

totalbet bonus dla znajomych

Promocja, w ramach której możesz zyskać nawet 25 zł za każdego zaproszonego znajomego. W tym celu musisz spełnić następujące wymagania:

 • zweryfikowane konto,
 • obrót na koncie za min. 50 PLN,
 • skopiowanie linku i wysłanie znajomym.

Zaproszeni kumple również muszą spełnić podobne warunki, jeśli chcesz uzyskać bonus — przejść weryfikację i obrócić min. 50 zł. W nagrodę, podobnie jak Ty, uzyskają bonus o wartości 25 zł. Środki zostaną przypisane do Waszych kont najpóźniej w ciągu 72 godzin. Nie ma ograniczeń dotyczących liczby zaproszonych osób, tak jak jest np. w STS.

TOTALbet bonus urodzinowy

W TOTALbet freebet urodzinowy o wartości 10 zł przysługuje każdemu graczowi, który ma zweryfikowane konto i postawił dotychczas min. jeden zakład z salda głównego. Aby odebrać bonus, wykonaj kilka prostych czynności:

 • zaloguj się na swoje konto po godzinie 12.00 w dzień swoich urodzin,
 • utwórz kupon po kursie 2.00 lub wyższym,
 • zaznacz na kuponie opcję gry za freebet.

Jeśli spełniłeś wymagania tej promocji dopiero w dzień urodzin, freebet zostanie przypisany do Twojego konta następnego dnia. Dodam tylko, że freebet urodzinowy od bukmachera TOTALbet ważny jest przez 7 dni od momentu przyznania. 

Zakłady bukmacherskie TOTALbet

TOTALbet jest spółką zarządzaną przez Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe. Mają one pod sobą takie podmioty jak radio Eska i VOX FM czy gazetę “SuperExpress”. I choć z pewnością nie wszyscy są zwolennikami takiej formy rozrywki, to trzeba przyznać, że radzą sobie świetnie. Czemu nie miałoby przełożyć się to także na TOTALbet zakłady bukmacherskie?

Warto dodać, że TOTALbet od zawsze angażował się we wspieranie sportu. Aktualnie jest oficjalnym sponsorem siatkarskiej drużyny Projekt Warszawa. Dawniej TOTALbet był również oficjalnym bukmacherem gal Puchdown, na które oferował specjalne kody promocyjne. Aktualnie projekt ten nie jest aktywny.

Oferta bukmachera TOTALbet

TOTALbet oferuje zakłady na szeroki wachlarz sportów, w tym piłkę nożną, koszykówkę, tenis, piłkę ręczną, hokej, siatkówkę plażową, snookera i tenis stołowy. Dla tych, którzy kochają skoki narciarskie, żużel, MMA i gry komputerowe, również znajdą się zakłady. Oferta zakładów TOTALbet jest obszerna, obejmuje wiele dyscyplin i lig, a liczba rynków przy głównych wydarzeniach piłki nożnej sięga 250.

TOTALbet ma także zakłady na żywo, transmisje na żywo z ważnych spotkań oraz kalendarz nadchodzących wydarzeń sportowych. Sporty wirtualne, takie jak wirtualna piłka nożna, wyścigi psów, wyścigi konne, żużel i wyścigi motocyklowe, również są dostępne. Warto zaznaczyć, że symulacje sportowe, szczególnie wyścigi, są wysokiej jakości, choć obraz ma niską rozdzielczość.

Jeśli lubisz gry karciane, TOTALbet oferuje poker texas hold'em, blackjack i szybki poker. Gry te są prowadzone na żywo przez polskojęzycznego krupiera, a gracze mogą obstawiać wynik rozgrywki między krupierem a graczem. Platforma TOTAL Games jest dostępna codziennie od godziny 10.00

Wpłaty i wypłaty

totalbet metody płatności

Niezwykle ważnym elementem oferty każdego bukmachera są metody płatności. TOTALbet dysponuje kilkoma opcjami wpłat,oferowanymi przez dwóch operatorów - Przelewy24 oraz PayU, dzięki którym środki na koncie gracza znajdą się w mniej niż minutę. Minimalna wpłata wynosi 1 zł. Można korzystać z:

 • szybkich przelewów (wszystkie banki)
 • BLIK,
 • portfeli: Masterpass / Visa Checkout
 • kart: VISA i MasterCard.

Co ważne, praktycznie wszystkie metody płatności są błyskawiczne i bezprowizyjne, o ile bank nie pobierze za realizację transakcji żadnej dodatkowej opłaty. TOTALbet jednak sugeruje jednak korzystać z opcji BLIK.

Znajdziesz ją po zalogowaniu w górnym menu panelu gracza. Stąd możesz szybko i wygodnie zrealizować płatność na swoje konto gracza. 

totalbet wpłaty i wypłaty blik

TOTALbet posiada również opcję całodobowych błyskawicznych wypłat. Chwali się, że za pomocą usługi Pay Express trwają one średnio 8 minut. Dzienny limit wypłat w systemie expresowym wynosi 5000 zł. Najmniejsza kwota, jaką można wypłacić to 1 zł. 

Osobiście przetestowałem tę usługę błyskawicznym przelewem na konto w banku Millenium. Okazało się, że TOTALbet nie rzuca słów na wiatr. Za pierwszym razem, w okolicach godzin południowych, środki trafiły na moje konto po niecałych 6 minutach. Pod wieczór taka sama transakcja zajęła niemal równo 8 minut.

Kolejnym punktem, który przetestowałam, były płatności za pomocą systemu Revolut. Chociaż bukmacher jasno twierdzi, że nie robi problemów w przypadku polskich rachunków w tym systemie, większość klientów nie ma szans na realizację tych płatności z racji obcego numeru IBAN. Tym samym, transakcje wykonywane przez moją kartę Revolut były za każdym razem odrzucane.

Jeśli zdecydujesz się wpłacić, a następnie natychmiast wypłacić środki z konta w TOTALbet, bukmacher zastrzega, że może obciążyć gracza dodatkową opłatą manipulacyjną. Testując ten przypadek dwukrotnie, zauważyłem, że TOTALbet nie sprawia problemów z wypłatą, jednak nie realizuje jej w sposób błyskawiczny – środki na moim koncie pojawiły się dopiero następnego dnia.

TOTALbet aplikacja mobilna

Zalety aplikacji TOTALbet
 • Match Tracker
 • powiadomienia push
 • szybkie płatności
 • zakłady na virtuale i gry karciane
 • transmisje na żywo

W TOTALbet aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemem Android, natomiast na  iOS bukmacher poleca jednak zapisanie swojej strony jako aplikację i trzeba przyznać, że opcja ta jest wygodna i właściwie, poza opcjami personalizacji czy logowania nie ma większych ograniczeń. Niemniej, już za sam brak apki w AppStore należy mu się spory minus, tym bardziej że ten stan rzeczy utrzymuje się od lat.

Jeśli zaś chodzi o samą aplikację na Androida, to TOTALbet apka prezentuje wysoką jakość. Gracz zyskuje dostęp do pełnej oferty zakładów, łącznie ze sportami wirtualnymi i karciankami. Ponadto, zarówno w aplikacji, jak i w serwisie przeglądarkowym można śledzić transmisje, co uznaję za duży plus.

Dzięki TOTALbet aplikacji można skorzystać m. in. z pełnej oferty zakładów przedmeczowych i live oraz szybkich płatności, ale też takich funkcji jak powiadomienia push i match tracker.

Gracze znajdą też rozbudowane statystyki, które pomogą we właściwym typowaniu zakładów. Przez aplikację mamy też dostęp do zakładów na gry karciane oraz sporty wirtualne.

Co jakiś czas pojawiają się również dodatkowe promocje specjalnie dla użytkowników aplikacji. Co istotne, bukmacher umożliwia też śledzenie w aplikacji transmisji na żywo z meczów.

Obsługa klienta

W trakcie korzystania z usług bukmachera mogą pojawić się pewne pytania, wątpliwości czy niekiedy problemy. Wtedy gracz chce skontaktować się z obsługą bukmachera, by wyjaśnić sprawę. Gracze TOTALbet mają kilka możliwości kontaktu:

 • czat na żywo - czynny codziennie od 9:00 do 23:00
 • email: pomoc@totalbet.pl
 • formularz kontaktowy
 • FAQ - odpowiedzi na najpopularniejsze pytania

Sekcja FAQ jest podzielona na kilka działów: rejestracja, jak grać, operacje finansowe oraz bonusy i promocje. Każda z nich zawiera kilkadziesiąt pytań i odpowiedzi.

W mojej ocenie obsługa klienta w TOTALbet stoi na wysokim poziomie. Gracze mają kilka opcji do wyboru co jest dużym plusem. Jedyne do czego można się przyczepić to czat na żywo, który nie jest całodobowy.

TOTALbet kod promocyjny 2024 - opinie

Czas na małe podsumowanie. Moim zdaniem, bonus powitalny TOTALbet, który dostępny jest z kodem promocyjnym to naprawdę dobra opcja. Kwota jest może nie jest wysoka, ale bonusy są atrakcyjne, a ich warunki ławte do spełnienia. Oto - według mnie - największe plusy i ewentualne minusy oferty.

PLUSY
 • trzy zakłady bez ryzyka bez obrotu
 • kod promocyjny TOTALbet powiększający pakiet na start
 • łatwe warunki obrotu
MINUSY
 • brak bonusu od depozytu
 • niska kwota ofert powitalnej

TOTALbet opinie graczy

Przedstawiłam już swoją opinię na temat kodu i bonusu TOTALbet. Teraz warto oddać głos samym graczom. Jakie są ich opinie o TOTALbet? Co im się podoba, a co nie za bardzo?

Jak dla mnie nie ma się zbytnio do czego przyczepić, dobra oferta, wysokie kursy, spoko bonusy, szybkie wpłaty jak i wypłaty. Bonusy przyznawane bez problemu - Michał

Bukmacher puszcza oczko do gracza w sposób taki że daje dużo bonusów. Raz obracasz bonus i możesz to wypłacić - Andrzej

Niedawno dołączyłem do TOTALbet i jestem zadowolony - Mostek

Przejrzeliśmy dziesiątki komentarzy graczy TOTALbet i większość skłania się do naszej oceny. Użytkownicy doceniają wysokie i atrakcyjne bonusy bukmachera. Naszym zdaniem warto zarejestrować konto w TOTALbet i wykorzystać pakiet na start. Później zachęcamy też do zaglądania do zakładki promocje bukmacherskie, gdzie znajdziecie najnowsze bonusy.

Kod promocyjny TOTALbet - pytania i odpowiedzi

Kod promocyjny TOTALbet to TBVIP. Otrzymasz z nim freebet 5 zł i zakłady bez ryzyka 333 zł.

W TOTALbet kod promocyjny bez depozytu to TBVIP. Dzięki niemu otrzymasz bonus bez depozytu 5 zł.

Nowy gracz może otrzymać na start 338 zł. Na bonusy powitalne składa się 333 zł zakładu bez ryzyka i freebet 5 zł za rejestrację z kodem.

Aby odebrać bonus w TOTALbet należy wpisac przy rejestracji kod TBVIP, wówczas otrzymasz bonus na start w postaci zakładów bez ryzyka 333 zł i freebetu 5 zł.

Dzięki rejestracji konta z kodem promocyjnym TOTALbet gracz otrzyma o 10 zł wyższy freebet bez depozytu za rejestrację.

Kod promocyjny TOTALbet – TBVIP należy wpisać w formularzu rejestracyjnym. Pole znajduje się pod danymi konta. Po wypełnieniu wszystkich informacji i zaznaczeniu zgód i oświadczeń należy kliknąć przycisk „REJESTRACJA”.

Weryfikacja w TOTALbet trwa do 48 godzin. Zazwyczaj jest to około kilku, kilkunastu godzin.

Freebet TOTALbet w kwocie 5 zł jest dostępny z kodem promocyjnym TBVIP. Zatem aktywujesz go wpisując ten kod podczas rejestracji konta.

Tak, bonus urodzinowy TOTALbet jest dostępny dla graczy ze zweryfikowanym kontem.