TOTALbet Kod Promocyjny

Kod promocyjny TOTALbet bonus VIP

Aktywuj maksymalne bonusy i promocje 2022 w TOTALbet

Spis treści

W TOTALbet nowi gracze mogą otrzymać pakiet powitalny VIP na łączną kwotę 5310 zł. Jest to możliwe dzięki kodowi TBVIP, który znaleźliśmy. Na pakiet składają się dostępne tylko z kodem:

 • zakład bez ryzyka do 250 PLN
 • bonus bez depozytu 20 PLN

Poza tym gracz otrzyma bonusy ze standardowej oferty powitalnej, czyli:

 • dwa freebety 20 PLN + 20 PLN
 • bonus od depozytu do 5000 PLN

Przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się wszystkiego o kodzie i bonusach. Podpowiadamy jak założyć konto u bukmachera, by otrzymać pełen pakiet na start i gdzie wpisać TOTALbet kod promocyjny.

TOTALbet Kod Promocyjny 2022

Typ BonusuJaki otrzymasz bonus?
TOTALbet Kod Promocyjny:TBVIP
Za rejestrację z kodem:0 20 PLN bez depozytu
Cashback za kod:0 250 PLN zakład bez ryzyka
Bonus powitalny:100% do 5000 PLN od wpłaty
Freebet na start:20 PLN + 20 PLN freebety za rejestrację
Bonus na start TOTALbet

TOTALbet bonus powitalny – kalkulator

Jak już wspomnieliśmy w TOTALbet do zgarnięcia jest w sumie 5310 zł w bonusach. Przygotowaliśmy specjalny kalkulator, dzięki któremu możesz obliczyć kwotę bonusów, którą otrzymasz na start po wpłaceniu wybranego przez siebie depozytu.

Kalkulator bonusów powitalnych
Wpłać PLN więcej, aby otrzymać maksymalny bonus!
Twoje bonusy:
Jakieś tam warunki obrotu, obróc 10 razy po kursie 10 w ciągu 24h a otrzymasz ten super bonus
 • 40 60 zł bez depozytu na start
 • 0 250 zł zakład bez ryzyka
 • 100 % do 5000 zł od wpłaty
 • 30% do wygranej w TOTALbonus

Kod bonusowy:

Poniżej omówimy szczegółowy te bonusy i wyjaśnimy co należy zrobić, aby je otrzymać, a następnie jakie działania wykonać, by móc je wypłacić.

TOTALbet kod promocyjny – jak go odebrać?

Rejestracja TOTALbet z kodem promocyjnym
TOTALbet rejestracja z kodem promocyjnym

Aby otrzymać wszystkie wymienione wyżej bonusy należy zarejestrować konto w TOTALbet z kodem promocyjnym. To on otwiera drogę do zakładu bez ryzyka i bonusu bez depozytu. Jak odebrać kod promocyjny TOTALbet?

 • kliknij w nasz link – zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego TOTALbet
 • uzupełnij wymagane informacje w formularzu, zaznacz zgody i oświadczenia
 • pole „kod promocyjny” będzie uzupełnione kodem TBVIP
 • kliknij w link aktywacyjny wysłany na maila, aby dokończyć rejestrację

Po przejściu tych kroków jesteś uprawniony do otrzymania wszystkich bonusów na start. Spełnij warunki każdej promocji i ciesz się darmowymi środkami na grę.

Bonus na start TOTALbet

Odebranie każdego z bonusów wiąże się ze spełnieniem konkretnych warunków. W przypadku TOTALbet nie są one skomplikowane i raczej nie są wygórowane. Przyjrzyjmy im się bliżej.

TOTALbet bonus bez depozytu na start z kodem promocyjnym

Warunki:

 • zarejestruj konto z kodem promocyjnym i zweryfikuj je
 • do konta zostanie dodany freebet 20 zł
 • freebet trafia na konto bonusowe
 • należy go przeznaczyć na kupon SOLO lub AKO z kursem min. 2.00 (zaznacz na kuponie freebet 20 zł)
 • bonus jest ważny 7 dni od momentu przyznania

Ta oferta zadowoli nawet najbardziej wybrednych graczy. Wystarczy rejestracja TOTALbet z kodem bonusowym – oczywiście darmowa – aby otrzymać na dobry początek 20 zł darmowego zakładu. W standardowej ofercie nie ma takiego TOTALbet bonusu bez depozytu. By skorzystać z niego należy stworzyć kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2.00 i z widocznej na kuponie rozwijanej listy wybrać TOTALbet freebet 20 zł. Stawka musi wynosić pełną kwotę przyznanego bonusu. Promocja nie obejmuje zakładów na sporty wirtualne, zakładów systemowych i wypłaconych przez cash out.

Co ważne, wygrana z bonusu nie podlega obrotowi. Możesz ją wypłacić lub obstawić kolejne zakłady.

Zakład bez ryzyka do 250 zł na start

Warunki:

 • zarejestruj konto z kodem promocyjnym
 • postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO2 z salda głównego, kurs min. 1.20
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot 88 % stawki
 • maksymalny zwrot wynosi 250 zł
 • zwrot trafia na konto depozytowe

Kolejny bonus jest również dostępny tylko dla tych graczy, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym. Aby otrzymać zakład bez ryzyka TOTALbet należy wpisać podczas rejestracji kod promocyjny. Następnie wpłacić depozyt i postawić pierwszy kupon SOLO lub AKO2 z kursem łącznym na kuponie nie mniejszym niż 1.20. Jeśli gracz przegra otrzyma zwrot 88 % stawki kuponu do kwoty 250 zł. Dla przykładu, stawiając kupon za 100 zł gracz otrzyma zakład bez ryzyka 88 zł. Otrzymany bonus trafia na saldo główne i nie trzeba nim obracać przed wypłatą. Do promocji nie zaliczają się zakłady systemowe i na sporty wirtualne.

Bonus 100% do 5000 zł

Warunki:

 • w formularzu rejestracyjnym zaznacz opcję, że chcesz otrzymać bonus powitalny
 • wpłać pierwszy depozyt min. 10 zł
 • po dokonaniu wpłaty bonus zostanie dodany do konta bonusowego
 • aby wypłacić bonus należy obrócić depozytem

Większość – jak nie wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce – oferuje promocje w postaci bonusu od pierwszego depozytu. Nie inaczej jest w przypadku TOTALbet. Różnią się oczywiście kwoty i wysokość obrotu. Bukmacher zaproponował najwyższy na rynku bonus od pierwszej wpłaty. 100% do aż 5000 zł to naprawdę imponująca TOTALbet oferta. Bonus jest przyznawany po wpłacie min. 10 zł.  Jeśli gracz wpłaci na przykład 5 zł za pierwszym razem i min. 10 na przykład za drugim razem to dopiero drugi depozyt będzie liczył się do promocji.

Freebety 20 + 20 za rejestrację TOTALbet

W ofercie powitalnej mamy jeszcze jeden TOTALbet bonus, a raczej bonusy, czyli freebet 20 plus 20. Jak działa? Za wykonanie konkretnych działań bukmacher przyzna freebet. Jakie to działania?

 • 20 PLN za weryfikację – pierwsze darmowy zakład 20 zł otrzymasz po rejestracji i przejściu pełnej weryfikacji konta w TOTALbet
 • freebet 5 zł za udzielenie zgód marketingowych podczas rejestracji
 • 5 zł otrzyma po wpłaceniu pierwszego depozytu min. 10 zł
 • 5 zł za pierwszy zakład z salda głównego (min. 5 zł)
 • 5 zł za postawienie pierwszego zakładu na sporty wirtualne za min. 5 zł

W sumie do zdobycia jest aż 40 zł freebetu. Wszystkie bonusy znajdziesz w zakładce Moje konto. By z nich skorzystać należy postawić dowolny zakład SOLO lub AKO z kursem łącznym min. 2.00 oraz zaznaczyć pole z nazwą TOTALbet freebetu na elektronicznym kuponie. Wygrane z bonusów można wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Jak obrócić bonus TOTALbet?

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Bonus bez depozytu 20 PLN:Aktywacja: obrót 1x bonus, SOLO/AKO, min. kurs 2.0 60 dni
Zakład bez ryzyka 250 PLN:brak wymogu obrotu
Bonus od depozytu 5000 PLN:obrót 4x bonus, AKO (min. 4 zdarzenia) lub obrót 5x bonus AKO (min. 3 zdarzenia) , min. kurs zdarzenia 1.25 90 dni
Dwa freebety 20 PLN:Aktywacja: obrót 1x bonus, SOLO/AKO, min. kurs 2.00 7 dni
TOTALbet obrót bonusem

TOTALbet bonus bez depozytu nie podlega wymogom obrotu. Trzeba go tylko aktywować na kuponie SOLO lub AKO z kursem min. 2.00. Obrotu nie wymaga również zakład bez ryzyka, gdyż trafia od razu na saldo główne.

Jeśli chodzi o bonus TOTALbet 100 % od depozytu do 5000 zł to mamy do wyboru dwie opcje. Pierwsza to obrót cztery razy depozytem na kuponach AKO z min. czterema zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia musi być nie mniejszy niż 1.25. W tym przypadku po każdym obrocie uwalniane jest 25 % bonusu. Kwota trafia na konto depozytowe i można ją wypłacić lub przeznaczyć na grę. Po dokonaniu czterech obrotów na koncie depozytowym znajdzie się 100 % bonusu od pierwszej wpłaty.

Druga opcja to obrót 5 razy depozytem na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami. Kurs zdarzenia również musi wynosić min. 1.25. Po każdym obrocie uwalniane jest 20 % bonusu, które trafia na konto depozytowe. Po 5 obrotach na konto gracza trafi 100 % bonusu od pierwszej wpłaty. Można go wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Jeśli chodzi o bonusy 20 zł + 20 zł wystarczy aktywować je stawiając dowolny zakład SOLO lub AKO z kursem min. 2.00. Następnie środki z wygranej możesz wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2022

BukmacherBonus na start 2022Kod bonusowy
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 275 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Fortuna2150 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + + 250 PLN bez ryzyka + 20 PLN bez depozytu + 40 PLN freebety Sprawdź kod
forBET 2200 PLN od depozytu + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Kody promocyjne 2022

Jak założyć konto z kodem promocyjnym? Rejestracja TOTALbet

By otrzymać pakiet bonusów powitalnych oraz dostęp do promocji TOTALbet należy najpierw zarejestrować swoje konto użytkownika. Proces ten jest dosyć prosty, pokażemy ci jak przejść przez niego jak najszybciej i bez zbędnych utrudnień. Opisujemy krok po kroku jak wygląda TOTALbet rejestracja.

 1. Przejdź do strony totalbet.pl z naszego linku. Kliknij w nasz link, który przeniesie cię do strony bukmachera TOTALbet. Następnie wybierz przycisk „Załóż konto”.
 2. Wypełnij dane w formularzu rejestracyjnym. Na ekranie pojawi się formularz, w którym należy uzupełnić wymagane informacje, a dokładniej: nazwę użytkownika, email, hasło, pytanie bezpieczeństwa, imię, nazwisko, kraj, PESEL, datę urodzenia.
 3. Wpisz kod promocyjny TOTALbet. W formularzu znajduje się pole: „Kod promocyjny”, należy wpisać tam kod: TBVIP, który umożliwi otrzymanie wszystkich bonusów na start i dostęp do promocji.
 4. Zaznacz zgody i oświadczenia. Ostatni element formularza, to oświadczenie, że zapoznałeś się z regulaminem i polityką prywatności. Że jesteś pełnoletni i że podane w formularzu dane są prawdziwe. Możesz również zaznaczyć zgody ma wysyłanie informacji marketingowych (zaznaczając je otrzymasz freebet 5 zł). Jeśli chcesz TOTALbet bonus od wpłaty na start to pozostawiasz zaznaczoną opcję: „Chcę skorzystać z oferty powitalnej BONUS 5000 zł. Następnie klikasz przycisk: „REJESTRACJA”.
 5. Kliknij w link aktywacyjny. Na maila podanego podczas TOTALbet rejestracji otrzymasz wiadomość od bukmachera z linkiem aktywacyjnym. Gdy w niego klikniesz twoje konto tymczasowe będzie aktywne. Jednak, by otrzymać cały pakiet bonusów na start musisz założyć konto stałe.

Załóż konto stałe i odbierz pakiet bonusów na start

Jeśli przeszedłeś przez wszystkie opisane wyżej kroki, oznacza to, że masz aktywne konto tymczasowe. Możesz na nie wpłacać depozyty, stawiać zakłady i otrzymać bonus od wpłaty oraz zakład bez ryzyka. Jeśli jednak chcesz wypłacać środki i dostać pozostałe bonusy, musisz przekształcić konto na stałe. Co to oznacza? Uzupełnij na swoim koncie numer rachunku bankowego i załaduj zdjęcia obu stron dowodu tożsamości. Po zaakceptowaniu ich przez zespół TOTALbet twoje konto zostanie przekształcone w stałe.

Jakie są aktualne promocje w TOTALbet?

TOTALbet dba również o graczy, którzy już zarejestrowali konto i dlatego w sekcji „PROMOCJE” można znaleźć wiele akcji, dzięki którym gracze mają możliwość otrzymania freebetów, większych wygranych, grać bez podatku lub otrzymywać bonusy za TOTALbet logowanie się na konto. To jedna z najbogatszych ofert promocyjnych wśród legalnych bukmacherów online.

TOTALbet aplikacja na telefon

Kasomania

Co jakiś czas TOTALbet uruchamia swoją sztandarową promocję Kasomania. Trwa ona kilka miesięcy. Kasomania to loteria z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Typując kupony u bukmachera za określoną stawkę gracz otrzymuje los, który jest ważny w najbliższym losowaniu dziennym, tygodniowym, miesięcznym i finałowym. Gracz może uzbierać dowolną liczbę losów. Nagrodami są bonusy, które trafiają na konta główne graczy oraz nagrody rzeczowe, na przykład samochód. Pula nagród to kilkaset tysięcy złotych.

Ranking Total Games

Regularnie bukmacher organizuje również rankingi dla graczy typujących zakłady na gry karciane. Typując zakłady na pokera, bakarata bądź blackjacka gracze zbierają punkty. Bukmacher nagradza 30 graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów. Pula nagród wynosi kilka tysięcy złotych. Osoba, która zajmie pierwsze miejsce gromadząc najwięcej punktów otrzymuje bonus nawet 1250 zł.

Urodzinowy Freebet

TOTALbet dba o swoich graczy i obdarowuje prezentami. Z okazji urodzin każdy gracz otrzyma TOTALbet freebet 10 zł. By odebrać bonus należy zalogować się na swoje konto, skontaktować z biurem obsługi klienta i poprosić o zapisanie na koncie urodzinowego freebetu. Oferta jest ważna trzy dni przed, w dniu i trzy dni po urodzinach. Z promocji korzystać mogą gracze, którzy posiadają konto stałe i postawili dotychczas min. jeden zakład z salda głównego.

Safebet – bezpieczny zakład

Nowy bukmacher postanowił pomóc graczom, którzy lubią stawiać zakłady AKO. Postaw min. 10 zdarzeń na jednym kuponie, a jeśli jeden okaże się przegrany wygrywasz, a Twoja wygrana będzie równa stawce. Minimalna stawka kuponu to 10 zł.

Total Bonus

TOTALbet zmienił swoją stałą promocję Total Bonus i teraz jej warunki są jeszcze bardziej korzystne dla graczy. Stawiając kupony AKO bukmacher zwiększy twoją wygraną, wystarczą cztery zdarzenia na kuponie by otrzymać bonus. Maksymalnie można zwiększyć wygraną do ponad 100 % (jest to możliwe przy 28 i więcej zdarzeniach na kuponie). Im więcej zdarzeń na kuponie tym większa wygrana.

Total Boost

W tej promocji TOTALbet używa dopalacza, by podkręcić kursy na wybrane wydarzenia. Codziennie dział bukmacherski wybiera kilkanaście wydarzeń z danego dnia, którym podnosi kursy bardzo wysoko. By korzystaj z tej promocji należy mieć aktywne konto gracza. Aktualne wydarzenia biorące udział w tej akcji znajdziesz w dziale Zakłady Specjalne –> Promocje.

Gra bez Podatku

Aby skorzystać z tej promocji wystarczy postawić kupon z min. 3 zdarzeniami, każde z kursem co najmniej 1.20. Jeśli wygrasz to twoja wygrana będzie powiększona o 14 %. Akcja dotyczy wszystkich zakładów przedmeczowych i live na dowolną dyscyplinę. Można z niej korzystać wiele razy.

TOTAL VIP

Stawiając zakłady w TOTALbet gracze zbierają punkty. Jedna złotówka przeznaczona na zakłady przeliczana jest na 0.5 – 1,2 punktu (w zależności od liczby zdarzeń na kuponie). Każdy gracz, który w ciągu tygodnia uzbiera 3500 punktów zostaje objęty programem TOTAL VIP. Trafi wtedy do rankingu i otrzyma TOTALbet freebet 10 zł. Setka najlepszych graczy otrzyma status VIP Gold otrzyma dodatkowo cashback w wysokości części dokonanego obrotu. Wysokość zwrotu zależy od liczby zebranych punktów i aktualnie obowiązującego przelicznika w promocji. Szczegóły sprawdzaj na stronie akcji.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet

TOTALbet jest spółką zarządzaną przez Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe. Mmają one pod sobą takie podmioty jak radio Eska i VOX FM czy gazetę “SuperExpress”. I choć z pewnością nie wszyscy są zwolennikami takiej formy rozrywki, to trzeba przyznać, że radzą sobie świetnie. Czemu nie miałoby przełożyć się to także na TOTALbet zakłady bukmacherskie?

Warto dodać, że TOTALbet angażuje się również we wspieranie sportu. Jest sponsorem pierwszoligowej Warty Poznań, federacji MMA – Fight Exlusive Night i Armia Fight Night oraz Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. To również oficjalny bukmacher gal Puchdown, na które oferuje specjalne kody promocyjne.

Oferta bukmachera

Nie mieliśmy wątpliwości, że będzie można obstawiać mecze piłki nożnej, koszykówki, siatkówki czy tenisa. Co jednak z uwielbianymi przez Polaków sportami jak skoki narciarskie i żużel? TOTALbet wie, jak podbić sobie serca graczy. W swojej ofercie znalazł miejsce nie tylko dla miłośników skoków i żużla, ale także MMA i fanów gier komputerowych. TOTALbet oferta zakładów jest naprawdę szeroka. Dotyczy to zarówno dyscyplin, jak i dostępnych lig. Zaś liczba rynków zdarzeń przy najciekawszych wydarzeniach sięga 250.

TOTALbet przygotował ciekawą ofertę na zakłady live, m. in. na piłkę nożną, koszykówkę, tenis, piłkę ręczną, hokej na lodzie, siatkówkę plażową, snookera i tenis stołowy. Bukmacher przygotował także livestreaming najważniejszych spotkań i kalendarz zbliżających się wydarzeń. Tu również przy ważnych meczach znajdziemy po kilkadziesiąt rynków zdarzeń.

Są też zakłady na sporty wirtualne. Do wyboru mamy kilka dyscyplin: piłkę nożną, wyścigi psów, wyścigi konne, żużel i wyścigi motocyklowe. W ramach rozgrywek piłkarskich mamy do wyboru sześć lig i puchar Europy. Na uwagę zasługuje przede wszystkim wysoka jakość wyświetlanych symulacji sportowych, zwłaszcza wyścigów. Minusem jest bardzo mała rozdzielczość wyświetlanych generowanych komputerowo zdarzeń i brak możliwości powiększenia obrazu.

W ofercie TOTALbet znajdziemy też zakłady na gry karciane. Jak na razie do dyspozycji graczy są: poker texas hold’em, blackjack i szybki poker. Niewykluczone, że wkrótce pojawią się również kolejne gry. Symulacja pokera, bakarata i blackjacka jest prowadzona na żywo przez polskojęzycznego krupiera. Gracz może obstawić: wygraną krupiera, remis lub wygraną gracza. Platforma TOTAL Games jest dostępna codziennie od godziny 12:00.

Kursy TOTALbet

Nie możemy zapomnieć również o kursach. Trzeba przyznać, że Fortuna jest tu niezastąpiona, ale TOTALbet depcze jej po piętach. Porównaliśmy kursy tych dwóch bukmacherów na najważniejsze oraz trzeciorzędne wydarzenia sportowe i trzeba przyznać, że układały się one niekiedy po równo. To duży plus dla bukmachera TOTALbet, bowiem wysokie kursy to podstawa atrakcyjnej oferty.

Na stronie buka jest też zakładka „najwyższe kursy”. Niemal codziennie są tam aktualizowane tabele z kursami w TOTALbet na najciekawsze wydarzenia. Porównane są z kursami u innych bukmacherów. Głównie na mecze piłki nożnej. Z danych wynika, że rzeczywiście bukmacher ma najwyższe kursy, na przykład na La ligę czy Serie A. Ogólnie marże w TOTALbet stoją na poziomie około 4,00. Nie jest to najniższa średnia marża wśród bukmacherów, ale z pewnością jedna z niższych.

Wpłaty i wypłaty

Niezwykle ważnym elementem oferty każdego bukmachera są metody płatności. TOTALbet dysponuje kilkoma opcjami wpłat, dzięki którym środki na koncie gracza znajdą się w mniej niż minutę. Minimalna wpłata wynosi 1 zł. Można korzystać z:

 • PayU,
 • Dotpay,
 • Przelewy24,
 • BLIK,
 • Paysafecard,
 • kart: VISA i MasterCard.

Bukmacher dysponuje też opcją szybkiej wypłaty, dzięki której środki znajdą się na koncie w 8 minut. Usługa działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Dzienni limit wypłat w systemie expresowym wynosi 5000 zł. Najmniejsza kwota jaką można wypłacić to 1 zł.

Aplikacja mobilna

Zalety aplikacji TOTALbet
 • Match Tracker
 • powiadomienia push
 • szybkie płatności
 • zakłady na virtuale i gry karciane
 • transmisje na żywo

TOTALbet aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemem Android i iOS. Jest czytelna i łatwa w obsłudze, a pobranie jej zajmuje dosłownie chwilę. Dzięki TOTALbet aplikacji można skorzystać m. in. z pełnej oferty zakładów przedmeczowych i live oraz szybkich płatności, ale też takich funkcji jak powiadomienia push i match tracker.

Gracze znajdą też rozbudowane statystyki, które pomogą we właściwym typowaniu zakładów. Przez aplikację mamy też dostęp do zakładów na gry karciane oraz sporty wirtualne.

Co jakiś czas pojawiają się również dodatkowe promocje specjalnie dla użytkowników aplikacji. Co istotne, bukmacher umożliwia też śledzenie w aplikacji transmisji na żywo z meczów.

Obsługa klienta

W trakcie korzystania z usług bukmachera mogą pojawić się pewne pytania, wątpliwości czy niekiedy problemy. Wtedy gracz chce skontaktować się z obsługą bukmachera, by wyjaśnić sprawę. Gracze TOTALbet mają kilka możliwości kontaktu:

 • czat na żywo – czynny codziennie od 9:00 do 23:00
 • email: pomoc@totalbet.pl
 • formularz kontaktowy
 • telefon: 22 611 61 71
 • FAQ – odpowiedzi na najpopularniejsze pytania

Sekcja FAQ jest podzielona na kilka działów: rejestracja, jak grać, operacje finansowe oraz bonusy i promocje. Każda z nich zawiera kilkadziesiąt pytań i odpowiedzi.

W naszej ocenie obsługa klienta w TOTALbet stoi na wysokim poziomie. Gracze mają kilka opcji do wyboru co jest dużym plusem. Jedyne do czego można się przyczepić to czat na żywo, który nie jest całodobowy.

TOTALbet – opinie o kodzie i bonusie

Czas na małe podsumowanie. Naszym zdaniem, zarówno standardowy bonus powitalny TOTALbet, który dostępny jest z kodem promocyjnym to naprawdę dobra opcja. Kwota jest wysoka, bonusy zróżnicowane, a warunki ich otrzymania raczej dobre. Spróbujmy jednak wymienić największe plusy i ewentualne minusy.

Plusy:

 • wysoki bonus od wpłaty
 • aż trzy różne rodzaje bonusów
 • kod promocyjny powiększający pakiet o dwa bonusy
 • brak wymogu obrotu zakładu bez ryzyka

Minusy:

 • 4-krotny lub 5-krotny obrót depozytem w celu uwolnienia bonusu od wpłaty
 • wymagane kupony z 3 lub 4 zdarzeniami przy obrocie depozytem w celu uwolnienia bonusu od wpłaty

TOTALbet opinie graczy

Przedstawiliśmy już swoją opinię na temat kodu i bonusu TOTALbet. Teraz warto oddać głos samym graczom. Co im się podoba a co nie za bardzo?

Jak dla mnie nie ma się zbytnio do czego przyczepić, dobra oferta, wysokie kursy, spoko bonusy, szybkie wpłaty jak i wypłaty. Bonusy przyznawane bez problemu – Michał

Bukmacher puszcza oczko do gracza w sposób taki że daje dużo bonusów. Raz obracasz bonus i możesz to wypłacić – Andrzej

Niedawno dołączyłem do TOTALbet i jestem zadowolony. Co prawda obrót w przypadku bonusu do 5000 zł jest słaby, ale reszta bonusów naprawdę spoko. I super warunki zakładu bez ryzyka – Mostek

Przejrzeliśmy dziesiątki komentarzy graczy TOTALbet i większość skłania się do naszej oceny. Użytkownicy doceniają wysokie i atrakcyjne bonusy bukmachera. Naszym zdaniem warto zarejestrować konto w TOTALbet i wykorzystać pakiet na start. Później zachęcamy też do zaglądania do zakładki „promocje” gdzie dużo się dzieje.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny TOTALbet?

Kod promocyjny TOTALbet to gwarancja otrzymania wyższego bonusu powitalnego. Specjalny kod to: TBVIP. Otrzymasz z nim do 5000 zł bonusu od wpłaty, do 250 zł zakładu bez ryzyka, 20 zł bonusu bez depozytu i dwa freebety po 20 zł każdy.

Jakie bonusy na start otrzymam w TOTALbet?

Nowy gracz może otrzymać na start nawet 5310 zł. Na bonusy powitalne składa się bonus 100 % do 5000 zł od depozytu, 20 zł bonusu bez depozytu i zakład bez ryzyka do 250 zł (tylko z kodem promocyjnym) i dwa freebety za rejestrację po 20 zł każdy.

Co daje kod promocyjny TOTALbet?

Dzięki rejestracji konta z kodem promocyjnym TOTALbet gracz otrzyma bonus bez depozytu 20 zł i zakład bez ryzyka 250 zł niedostępne w standardowej ofercie. Dzięki niemu gracz otrzymuje zupełnie darmowe środki na grę.

Gdzie wpisać kod promocyjny TOTALbet?

Kod promocyjny TOTALbet - TBVIP należy wpisać w formularzu rejestracyjnym. Pole znajduje się pod danymi konta. Po wypełnieniu wszystkich informacji i zaznaczeniu zgód i oświadczeń należy kliknąć przycisk "REJESTRACJA".

Ile trwa weryfikacja konta w TOTALbet?

W przypadku szybkiej rejestracji konto nie jest weryfikowane w taki sam sposób, jak w przypadku pełnej. Po wypełnieniu zaledwie kilku danych na skrzynkę mailową otrzymasz wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w niego masz już konto tymczasowe. W przypadku pełnej TOTALbet rejestracji musisz wypełnić więcej pól z danymi i przesłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości. Jeśli będą one poprawne, weryfikacja będzie trwała do 48 godzin.

Postawiłem zakład na mecz, który został odwołany. Co z moją stawką?

Organizatorzy meczu mają 48 godzin na przeprowadzenie zdarzenia, od czasu jego pierwotnego terminu. Jeśli się tak nie stanie kupon zostanie rozliczony jako wygrany po kursie 1.00, czyli otrzymamy zwrot stawki.

Zleciłem wypłatę środków. Jak długo będę czekał, aż środki trafią na moje konto?

TOTALbet dysponuje kilkoma rodzajami wypłaty środków. Większość z nich realizowana jest w ramach usługi Pay Express, która trwa około 8 minut. Usługa działa 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 23:00. Dzienny limit wypłaty w trybie ekspresowym wynosi 5000 zł.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *