TOTALbet Kod Promocyjny

✅ Kod sprawdzony dnia 17.02.2020

0 zł 15 freebet
20 zł + 20 zł freebety za rejestrację
100% do 5000 zł bonus powitalny
Tło bukmachera

TOTALbet Kod Promocyjny 2020

Typ BonusuJaki otrzymasz bonus?
TOTALbet Kod Promocyjny:Odkryj Kod
Za rejestrację z kodem:15 PLN bez depozytu
Bonus powitalny:100% do 5000 PLN
Freebet na start:20 PLN + 20 PLN za rejestrację
Bezpieczny zakładzwrot stawki
Bonus na kuponu AKOwiększe wygrane o 51 %
Total Boostpodwyższone kursy na zdarzenia
Oferta na esport:gwarancja najwyższego kursu
Super Total Bonuswyższe wygrane do 40 % na sporty wirtualne
Freebet na urodziny10 PLN darmowy zakład
Najlepsze kupony:bonusy za najwyższe wygrane
Minimalna wpłata:1 PLN
Legalny Polski Bukmacher:Zezwolenie Ministra Finansów
z 22.03.2018
nr PS4.6831.15.2017

Odbierz 15 PLN bez depozytu + 5000 PLN na start + 40 PLN freebet
Aktywuj maksymalne bonusy i promocje 2020 w TOTALbet

Coraz więcej bukmacherów wchodzi na polski rynek. TOTALbet Zakłady Bukmacherskie otrzymał najpierw koncesję na prowadzenie swojej działalności w punktach naziemnych. W lipcu 2018 roku dostał natomiast licencję na działania w internecie. Bukmacher dobrze przygotował się do prowadzenia zakładów online. Spory wybór dyscyplin, sporty wirtualne i esporty. Do tego atrakcyjny bonus powitalny. TOTALbet zdobył grono wiernych graczy.

Wykorzystaj kod rejestracyjny w formularzu TOTALbet i aktywuj najlepsze bonusy na start Luty 2020 ✅

 • Freebet 15 PLN na start bez depozytu z kodem promocyjnym
 • Bonus TOTALbet 100% do 5000 PLN od pierwszej wpłaty
  wpłacasz np. 100 zł otrzymujesz dodatkowe 100 zł extra
 • Dwa freebety po 20 PLN za rejestrację
 • Total Bonus – do 51% więcej wygranej na zakłady AKO
  bonus już od dwóch zdarzeń na kuponie
 • Safe Bet – bezpieczny zakład, gdy jedno zdarzenie nie wejdzie
 • Total Boost – wyższe kursy na wybrane zdarzenia
 • Super Total Bonus – podnosi wygraną w sportach wirtualnych do 40 %
 • Freebet urodzinowy 10 PLN – bonus dla graczy na urodziny
 • Wygrana Tygodnia i AKO Tygodnia – nagrody za najlepsze kupony
 • Najwyższe kursy na ESPORT – jeśli znajdziesz wyższy u konkurencji bukmacher podniesie kurs u siebie

Kod aktywny – WAŻNY do 29.02.2020

Kod Promocyjny TOTALbet - rejestracja 2020
Wpisz kod promocyjny w formularzu TOTALbet


Rejestracja Luty 2020

 1. Kliknij i sprawdź Kod Promocyjny TOTALbet
 2. Otwórz darmowe konto i zgarnij maksymalne bonusy
  (wpisz odkryty kod bonusowy w czasie rejestracji)
 3. Odbierz najwyższy pakiet promocyjny u bukmachera TOTALbet

 

Jak obrócić bonus TOTALbet?

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Bonus bez depozytu 15 PLN:Aktywacja: obrót 1x bonus, SOLO/AKO, min. kurs 2.0 60 dni
Bonus od depozytu 5000 PLN:obrót 4x bonus, AKO (min. 4 zdarzenia) lub obrót 5x bonus AKO (min. 3 zdarzenia) , min. kurs zdarzenia 1.25 90 dni
Dwa freebety 20 PLN:Aktywacja: obrót 1x bonus, SOLO/AKO, min. kurs 2.00 7 dni

Bonus bez depozytu na start w TOTALbet nie podlega wymogom obrotu. Trzeba go tylko aktywować na kuponie SOLO lub AKO z kursem min. 2.00.

Jeśli chodzi o bonus TOTALbet 100 % od depozytu do 5000 zł to mamy do wyboru dwie opcje. Pierwsza to obrót cztery razy depozytem na kuponach AKO z min. czterema zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia musi być nie mniejszy niż 1.25. W tym przypadku po każdym obrocie uwalniane jest 25 % bonusu. Kwota trafia na konto depozytowe i można ją wypłacić lub przeznaczyć na grę. Po dokonaniu czterech obrotów na koncie depozytowym znajdzie się 100 % bonusu od pierwszej wpłaty.

Druga opcja to obrót 5 razy depozytem na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami. Kurs zdarzenia również musi wynosić min. 1.25. Po każdym obrocie uwalniane jest 20 % bonusu, które trafia na konto depozytowe. Po 5 obrotach na konto gracza trafi 100 % bonusu od pierwszej wpłaty. Można go wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Jeśli chodzi o bonusy 20 zł + 20 zł wystarczy aktywować je stawiając dowolny zakład SOLO lub AKO z kursem min. 2.00. Następnie środki z wygranej możesz wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Nowy gigant na rynku

TOTALbet jest spółką zarządzaną przez Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe. Co ciekawe mają one pod sobą takie podmioty jak radio Eska i VOX FM czy gazetę “SuperExpress”. I choć z pewnością nie wszyscy są zwolennikami takiej formy rozrywki, to trzeba przyznać, że radzą sobie świetnie. Czemu nie miałoby przełożyć się to także na zakłady bukmacherskie?

Promocje TOTALbet
Bogata oferta promocji w TOTALbet

TOTALbet bonus powitalny

Jak już wspomnieliśmy w TOTALbet można obstawiać online i w punktach naziemnych. Większość graczy zdecydowanie woli grę przez internet. Nic dziwnego, to tam czekają na nich najbardziej atrakcyjne niespodzianki, jak bonusy powitalne i lojalnościowe czy promocje na zakłady bez podatku.

W ramach bonusu na start TOTALbet przygotował tradycyjny bonus od pierwszej wpłaty. Dodatkowo korzystając z naszego ekskluzywnego kodu otrzymasz także freebet bez depozytu.

MiesiącKod RejestracyjnyBonus Powitalny
Luty 2020Odkryj kod15 zł bez depozytu
+ 100% do 5000 zł + 40 zł freebet
Styczeń 2020nieaktywny15 zł bez depozytu
+ 100% do 5000 zł + 40 zł freebet
Grudzień 2019nieaktywny25 zł bez depozytu
+ 100% do 5000 zł
Listopad 2019nieaktywny25 zł bez depozytu
+ 100% do 5000 zł
Październik 2019nieaktywny25 zł bez depozytu
+ 100% do 500 zł
Wrzesień 2019nieaktywny25 zł bez depozytu
+ 100% do 500 zł
Sierpień 2019nieaktywny25 zł bez depozytu
+ 100% do 500 zł
Lipiec 2019nieaktywny25 zł bez depozytu
+ 100% do 500 zł
Czerwiec 2019nieaktywny25 zł bez depozytu
+ 100% do 500 zł
Maj 2019nieaktywny15 zł bez depozytu
+ 100% do 500 zł

Freebet bez depozytu na start

Ta oferta zadowoli nawet najbardziej wybrednych graczy. Wystarczy rejestracja TOTALbet z kodem bonusowym – oczywiście darmowa – aby otrzymać na dobry początek 15 zł darmowego zakładu. W standardowej ofercie nie ma takiego bonusu. By skorzystać niego skorzystać należy stworzyć kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2.00 i z widocznej na kuponie rozwijanej listy wybrać freebet 15 zł.

Co ważne, wygrana z bonusu nie podlega obrotowi. Możesz ją wypłacić lub obstawić kolejne zakłady.

Bonus 100% do 5000 zł

Większość – jak nie wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce – oferuje promocje w postaci bonusu od pierwszego depozytu. Nie inaczej jest w przypadku TOTALbet. Różnią się oczywiście kwoty i wysokość obrotu. Po zmianie jaka weszła w życie 7 listopada 2019 TOTALbet zaproponował najwyższy na rynku bonus od pierwszej wpłaty. 100% do aż 5000 zł to naprawdę imponująca oferta. Warunki obrotu są proste do zrozumienia. By móc ubiegać się o prezent należy wpłacić min. 10 zł. Następnie wybrać sposób obrotu depozytem: albo 4 razy na kuponach z min. 4 zdarzeniami albo 5 razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami. Po spełnieniu tych wymogów na nasze konto główne trafi 100 % bonusu do 5000 zł.

Freebety 20 + 20 za rejestrację w TOTALbet

Freebety na start w TOTALbet

Na początku 2020 roku w ofercie powitalnej TOTALbet pojawił się nowy bonus, czyli freebet 20 plus 20. Jak działa? Pierwsze darmowy zakład 20 zł otrzymasz po rejestracji i przejściu pełnej weryfikacji konta w TOTALbet. Tutaj otrzymasz również freebet 5 zł za udzielenie zgód marketingowych podczas zakładania konta. Kolejne 5 zł otrzyma gracz po wpłaceniu pierwszego depozytu min. 10 zł. Na następny bonus 5 zł mogą liczyć osoby, które postawią pierwszy zakład z salda głównego (min. 5 zł). Ostatnie darmowe 5 zł przysługuje osobom, które postawią pierwszy zakład na sporty wirtualne za min. 5 zł. W sumie do zdobycia jest aż 40 zł freebetu. Wszystkie bonusy znajdziesz w zakładce Moje konto. By z nich skorzystać należy postawić dowolny zakład SOLO lub AKO z kursem łącznym min. 2.00 oraz zaznaczyć pole z nazwą freebeta na elektronicznym kuponie. Wygrane z bonusów można wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Jakie są aktualne promocje w TOTALbet?

Ważne są również stałe i okazjonalne promocje oferowane przez bukmachera swoim graczom. W ofercie TOTALbet jest kilka opcji, z których można skorzystać.

Urodzinowy Freebet

Urodzinowy freebet TOTALbet
Odbierz prezent na urodziny od TOTALbet

TOTALbet dba o swoich graczy i obdarowuje prezentami. Z okazji urodzin każdy gracz otrzyma od bukmachera freebet 10 zł. By odebrać bonus należy zalogować się na swoje konto, skontaktować z biurem obsługi klienta i poprosić o zapisanie na koncie urodzinowego freebetu. Oferta jest ważna trzy dni przed, w dniu i trzy dni po urodzinach. Z promocji korzystać mogą gracze, którzy posiadają konto stałe i postawili dotychczas min. jeden zakład z salda głównego.

Bezpieczny zakład

Nowy bukmacher postanowił pomóc graczom, którzy lubią stawiać zakłady AKO. Postaw min. 10 zdarzeń na jednym kuponie, a jeśli jeden okaże się przegrany wygrywasz, a Twoja wygrana będzie równa stawce. Minimalna stawka kuponu to 10 zł.

Nowy Total Bonus

TOTALbet zmienił swoją stałą promocję Total Bonus i teraz jej warunki są jeszcze bardziej korzystne dla graczy. Stawiając kupony AKO bukmacher zwiększy twoją wygraną, wystarczą już dwa zdarzenia na kuponie by otrzymać bonus. Maksymalnie można zwiększyć wygraną do 51 %. Im więcej zdarzeń na kuponie tym większa wygrana.

Super Total Bonus

Promocja dotyczy zakładów postawionych na sporty wirtualne. Im więcej zdarzeń z oferty virtuali umieścisz na kuponie tym większy będzie bonus do wygranej. Może on wynieść nawet 40 % (przy 10 zdarzeniach).

Total Boost

W tej promocji TOTALbet używa dopalacza, by podkręcić kursy na wybrane wydarzenia. Codziennie dział bukmacherski wybiera kilkanaście wydarzeń z danego dnia, którym podnosi kursy bardzo wysoko. By korzystaj z tej promocji należy mieć aktywne konto gracza. Aktualne wydarzenia biorące udział w tej akcji znajdziesz w dziale Zakłady Specjalne –> Promocje.

Nagrody za najlepsze kupony graczy

Co tydzień TOTALbet nagradza graczy za najlepsze kupony. Wyróżnienie przyznawane jest za zakład zawierający największy kurs łączny oraz zakład o najwyższej wygranej w danym tygodniu. Klienci, którzy zostaną zakwalifikowani do nagrody otrzymają bonus 200 zł. Okres, za który przyznawane są nagrody liczony jest od poniedziałku do niedzieli.

Aby móc wypłacić bonus należy obrócić nim 3 razy, każdy z zakładów musi posiadać min. 3 zdarzenia na kuponie, z kursem zdarzenia nie mniejszym niż 1.20 i kursem łącznym min. 2.00.

Najwyższe kursy na esport

Gracze bardzo chętnie wybierają zakłady na esporty, zauważył to TOTALbet i postarał, by oferta na te rozgrywki stała na najwyższym poziomie. Bukmacher gwarantuje najwyższe kursy na zakłady na sporty elektroniczne. Jeśli gracz znajdzie jeszcze wyższy kurs u innego bukmachera, to TOTALbet podwyższy swój. Promocją objęte są kursy na zakład główny na zwycięzcę meczu. Zgłoszenia prośby o podwyższenie kursy należy dokonać kontaktując się z biurem obsługi klienta.

Kod promocyjny TOTALbet + inni bukmacherzy

BukmacherBonus na start 2020Kod bonusowy
TOTALbet 5000 PLN od depozytu + 15 PLN bez depozytu + 40 PLN freebetSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 55 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Fortuna1000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 130 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
LV BET 1500 PLN od depozytu + 90 PLN bez wpłatySprawdź kod
Betclic550 PLN zakład bez ryzyka Sprawdź kod
forBET 2000 PLN od depozytu + 100 PLN freebet + 100 PLN bez ryzykaSprawdź kod
PZBuk 50 PLN darmowy zakład + 100 PLN freebetSprawdź kod
Milenium 1500 PLN od depozytu + 1650 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN freebetSprawdź kod
BETFAN3000 PLN od trzech depozytów + 100 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
Totolotek1000 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 49 PLN mobileSprawdź kod
eWinner1000 PLN od depozytów + 210 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
Noblebet1600 PLN od depozytów + 50 PLN zakład bez ryzyka na virtualeSprawdź kod

Zakłady i kursy

Oczywiście nie samymi promocjami żyją polscy gracze. Ważne są również wysokie kursy i przede wszystkim szeroka oferta samych zakładów. Nie mieliśmy wątpliwości, że w TOTALbet będzie można obstawiać mecze piłki nożnej, koszykówki, siatkówki czy tenisa. Co jednak z uwielbianymi przez Polaków sportami jak skoki narciarskie i żużel? TOTALbet wie, jak podbić sobie serca graczy. W swojej ofercie znalazł miejsce nie tylko dla miłośników żużla, ale MMA i fanów gier komputerowych. Oferta zakładów jest naprawdę szeroka. Dotyczy to zarówno dyscyplin, jak i polskiej ligi.

Kolejnym ważnym elementem są zakłady na żywo. Dodają one pikanterii każdemu spotkaniu i są najchętniej obstawiane przez graczy. TOTALbet przygotował ciekawą ofertę na zakłady live, m. in. na piłkę nożną, koszykówkę, tenis, piłkę ręczną, hokej na lodzie, siatkówkę plażową, snookera i tenis stołowy. Bukmacher przygotował także livestreaming najważniejszych spotkań.

Na początku lutego 2019 TOTALbet wprowadził również do swojej oferty długo oczekiwane sporty wirtualne. Cieszą się one coraz większą popularnością wśród graczy. Do wyboru mamy kilka dyscyplin: piłkę nożną, wyścigi psów, wyścigi konne, żużel i wyścigi motocyklowe. W ramach rozgrywek piłkarskich mamy do wyboru sześć lig i puchar Europy. Na uwagę zasługuje przede wszystkim wysoka jakość wyświetlanych symulacji sportowych, zwłaszcza wyścigów. Minusem jest bardzo mała rozdzielczość wyświetlanych generowanych komputerowo zdarzeń i brak możliwości powiększenia obrazu.

No i wspomniane chwilę temu kursy. Trzeba przyznać, że Fortuna jest tu niezastąpiona, ale TOTALbet depcze jej po piętach. Porównaliśmy kursy tych dwóch bukmacherów na najważniejsze oraz trzeciorzędne wydarzenia sportowe i trzeba przyznać, że układały się one po równo. To duży plus dla bukmachera TOTALbet, bowiem wysokie kursy to podstawa atrakcyjnej oferty.

Warto wspomnieć, że TOTALbet angażuje się również we wspieranie sportu. Bukmacher jest sponsorem federacji Fight Exlusive Night oraz pierwszoligowej Warty Poznań.

Oferta specjalna na start z kodem promocyjnym w TOTALbet

TOTALbet kod promocyjny - bonusy na start

Jak można było się domyślać pojawił się w końcu TOTALbet kod promocyjny. Użyj specjalnego kodu promocyjnego, który umożliwi ci odebranie najwyższego bonusu na zakłady bukmacherskie. Wpisz przy TOTALbet rejestracji ekskluzywny kod gwarantujący najlepszą promocję, czyli darmowy zakład 25 zł!

Co zrobić, aby z niego skorzystać? To proste. Odkryj kod i przejdź do rejestracji TOTALbet. Następnie wypełnij formularz wykorzystując kod bonusowy: LEGALNIVIP. Dzięki niemu zyskasz opisane wyżej bonusy i freebet 25 zł.

Aplikacja mobilna

Rzadko który bukmacher nie posiada aplikacji mobilnej przystosowanej do tabletów i smartfonów. To już raczej standard niż ekstrawagancja. Nie będziemy się więc rozpisywać nad zaletami jej posiadania. Napiszemy tylko, że aplikacja mobilna TOTALbet dostępna jest na urządzenia z systemem Android i iOS. Dzięki niej można skorzystać m. in. z pełnej oferty zakładów przedmeczowych i live oraz szybkich płatności, ale też takich funkcji jak powiadomienia push i match tracker.

TOTALbet opinie

Jak sprawdza się nowy bukmacher na polskim rynku? Nie jest łatwo. Ma silną konkurencję, ale z pewnością prześledził ją zawczasu wzdłuż i wszerz i był świadomy, co go czeka. Naszym zdaniem TOTALbet zaskoczył już na starcie, przygotowując – jak jego radiowi koledzy – znakomitą listę przebojów, nasączoną promocjami, atrakcyjnymi zakładami i wysokimi kursami. Przede wszystkich należy się pochwała za freebet bez depozytu i TOTALbet kod promocyjny.

FAQ

Ile trwa weryfikacja konta w TOTALbet?

W przypadku szybkiej rejestracji konto nie jest weryfikowane w taki sam sposób, jak w przypadku pełnej. Po wypełnieniu zaledwie kilku danych na skrzynkę mailową otrzymasz wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w niego masz już konto tymczasowe. W przypadku pełnej rejestracji musisz wypełnić więcej pól z danymi i przesłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości. Jeśli będą one poprawne, weryfikacja będzie trwała do 48 godzin.

Jaki jest kod promocyjny TOTALbet?

Korzystając z kodu promocyjnego TOTALbet podczas rejestracji możesz otrzymać wyższą ofertę powitalną. Specjalny kod to: LEGALNIVIP. Otrzymasz z nim do 5000 zł bonusu od wpłaty, 15 zł bonusu bez depozytu i dwa freebety po 20 zł każdy.

Postawiłem zakład na mecz, który został odwołany. Co z moją stawką?

Organizatorzy meczu mają 48 godzin na przeprowadzenie zdarzenia, od czasu jego pierwotnego terminu. Jeśli się tak nie stanie kupon zostanie rozliczony jako wygrany po kursie 1.00, czyli otrzymamy zwrot stawki.

Zleciłem wypłatę środków. Jak długo będę czekał, aż środki trafią na moje konto?

TOTALbet dysponuje kilkoma rodzajami wypłaty środków. Większość z nich realizowana jest w ramach usługi Pay Express, która trwa około 8 minut. Usługa działa 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 23:00. Dzienny limit wypłaty w trybie ekspresowym wynosi 5000 zł.


O bukmacherze

Przejdź do strony bukmachera
Na rynku online od marzec 2018
Pomoc techniczna 9/10
Jakość serwisu 9/10
Strona mobilna 8/10
Oferta zakładów 8/10
Kursy 8/10
Promocje 7/10
Metody płatności 8/10