Betclic kod promocyjny – najlepszy kod na Euro 2024

Betclic kod promocyjny lipiec 2024
50 PLN
Cashback na start

50 PLN bez ryzyka

Gra bez podatku

wszystkie kupony sportowe

Kod promocyjny
BTVIP
Odbierz kod

Jaki jest kod promocyjny Betclic?

Kod promocyjny Betclic to: BTVIP. Nowi gracze zakładający konto z naszym kdoem promocyjnym w zakładach bukmacherskich Betclic otrzymmają na start cashback 50 PLN. W Betclic zakład bez ryzyka to niestety jedyny bonus powitalny jaki można otrzymać w Betclic. W naszym artykule podpowiadamy jak szybko i sprawnie przejść przez rejestrację, by otrzymać w Betclic bonus powitalny 2024.

Betclic kod promocyjny lipiec 2024 - bonus na start

Po rejestracji w Betclic, Twój pierwszy postawiony zakład będzie zakładem bez ryzyka, w którym wykorzystany będzie Betclic bonus powitalny. Oznacza to, że w razie przegranej bukmacher zwróci Ci do 50 PLN postawionej stawki. Taki zwrot jest możliwy wtedy, gdy w formularzu rejestracyjnym wpiszesz Betclic kod promocyjny o treści "BTVIP".

Ponadto Betclic oferuję grę bez podatku na wszystkie kupony kupony SOLO i AKO przez 24h/dobę 7 dni w tygodniu. Wyjątek stanowią zakłady systemowe oraz zakłady na gry karciane.

Betlic kod promocyjnyBTVIP
Cashback50 PLN
Gra bez podatkuSOLO i AKO 24h/7dni
Betlic kod promocyjny na 12.07.2024

Możliwe jest również skorzystanie z innych ofert i ciekawych promocji Betclic, w których gracze mogą zdobyć dodatkowe bonusy, powiększyć wygrane lub kursy.

Typ bonusuOpis bonusu
Multi +do +120% do kuponów AKO
Freebetdarmowy zakład
Zbierz drużynęfreebet 100 PLN za polecenie
Misjefreebety za wykonanie zadań
Super Kursyboosty kursowe na każdy dzień
Strefa VIPpromocje, nagrody, oferta premium
Bonusy powitalne Betclic

W dalszej części artykułu, dowiesz jakie są warunki cashbacku Betclic, jak zarejestrować konto i gdzie wpisać kod promocyjny Betclic, a także jak wypłacić bonus. Bardziej szczegółowo opisuję również dostępne promocje oraz warunki jakie trzeba spełnić, by je otrzymać.

Betclic cashback 50 PLN na start

Każdy gracz, który postawi swój pierwszy zakład za środki własne może liczyć na zakład bez ryzyka do 50 PLN. Jakie warunki należy spełnić?

 • zarejestruj konto w Betclic
 • wpłać pierwszy depozyt (dowolna kwota)
 • postaw pierwszy kupon za środki własne z kursem min. 1.14
 • na kuponie nie mogą znaleźć się zakłady na gry karciane i zakłady systemowe
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot stawki do kwoty 50 PLN
 • zwrot trafi na konto bonusowe
 • środki bonusowe przeznacz na dowolny kupon z kursem min. 2.14
 • bonusu nie można przeznaczyć na zakłady na gry karciane
 • czas na wykorzystanie bonusu jest dowolny

Jeszcze kilka istotnych informacji. Pierwszej wpłaty należy dokonać jedną z następujących metod: karta debetowa/kredytowa, przelew bankowy, płatności natychmiastowe (P24), Skrill lub Paysafecard. Betclic bonus może być wykorzystany w dowolnym czasie, jednak w przypadku braku aktywności na koncie, trwałego lub czasowego zawieszenia go lub zamknięcia bonus zostanie anulowany.

Inni bukmacherzy też posiadają zakłady bez ryzyka na start i mają dobre warunki obrotu. Przykładowo w STS cashbacku nie trzeba w ogóle obracać, zaś w Fortunie wystarczy jeden obrót.

Betclic bez podatku

betclic gra bez podatku kupon
Gra bez podatku w Betclic. Kupon - przykład różnicy w wygarnej

Bukmacher Betclic, po tym jak zmniejszył powitalny zakład bez ryzyka z 200 zł do 50 zł, postanowił tę zmianę nieco wynagrodzić potencjalnym nowym graczom, a przy okazji zyskali także dotychczasowi użytkownicy. Wprowadził grę bez podatku na wszystkie kupony SOLO i AKO, zawarte na zakłady sportowe. Wyłączone są jedynie zakłady systemowe oraz zakłady na gry karciane.

To obecnie jedyny legalny bukmacher, który oferuję opcję całkowitej gry bez podatku.

Co więcej, aby skorzystać z gry bez podatku nie trzeba grać wyłącznie z salda głównego. Kupony można obstawiać także za freebety, ale należy pamiętać, że wówczas kurs takiego kuponu musi wynieść min. 2.14.

Pamiętaj, że w trakcie trwania promocji, dotyczącej gry bez podatku, kupony nie będą łączone z promocją "MULTI+".

Betclic bonus bez depozytu

Jednym z najbardziej pożądanych przez graczy bonusów powitalnych jest freebet bez wpłaty. Dzięki niemu gracze otrzymują zupełnie darmowe środki na grę. Betclic bonus bez depozytu - gdyby pojawił się w ofercie na start moglibyśmy śmiało sklasyfikować ją na czele najlepszych ofert dostępnych na rynku. Niestety Betclic nie zdecydował się na wprowadzenie freebetu bez wpłaty. Takie bonusy znajdziemy na przykład u bukmachera Fortuna .

Jak obrócić bonus Betclic?

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Bonus cashback 50 PLNbonus obrót 1 raz, kurs min. 2.14dowolny
Obrót bonusem Betclic

By przenieść środki bonusowe na konto pieniężne należy obrócić kwotą bonusu 1 raz po kursie nie mniejszym niż 2.14. Do obrotu zaliczają się zakłady pojedyncze i wielokrotne, live, pre-live. Nie mogą natomiast wystąpić na kuponie zakłady na gry karciane.

Betclic rejestracja - jak założyć konto?

Pierwszym krokiem, jaki należy wykonać chcąc zostać graczem jest rejestracja Betclic. Proces ten nie jest skomplikowany, ale pomożemy ci przejść przez niego jak najszybciej.

betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny należy wpisać na trzeciej stronie formularza
 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego. Po przejściu na stronę betclic.pl kliknij w przycisk "rejestracja". Zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego.
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza. Na początek zostaniesz poproszony o podanie swojej płci, imienia, nazwiska, daty urodzenia i adresu email. Konieczne jest również zaznaczenie oświadczenia, że zapoznałeś się z Betclic regulaminem, polityką prywatności i że masz ukończone 18 lat. Na tej stronie znajduje się również do zaznaczenia opcja, na wyrażenie zgody na otrzymywanie treści marketingowych od Betclic Polska. Zaznaczenie jej nie jest konieczne. Następnie kliknij w przycisk "Dalej".
 3. Uzupełnij drugą stronę formularza. Na kolejnej stronie należy wpisać swój PESEL, numer telefonu i adres zameldowania. Następnie ponownie klikamy w "Dalej".
 4. Ostatnia strona formularza. Trzecia strona formularza jest zarazem ostatnią. Tutaj wybierasz swój login i ustawiasz hasło. Na tej stronie znajduje się również pole do wpisania Betclic kodu promocyjnego BTVIP. Musisz jeszcze zatwierdzić limity i możesz zacząć zabawę z zakładami.

Szybka rejestracja Betclic

Bukmacher Betclic dysponuje opcją szybkiej rejestracji, która sprawia, że założenie konta zajmuje dosłownie chwilę. Wypełniając wyżej opisany formularz rejestracyjny gracz będzie miał aktywne konto tymczasowe. Możemy na nie wpłacić środki dostępnymi metodami płatności, a także stawiać i rozliczać zakłady.

Z konta tymczasowego w Betclic można korzystać 90 dni. Maksymalna kwota zawartych zakładów w tym okresie nie może przekroczyć 5000 zł. Wypłaty środków można dokonać po przekształceniu konta w stałe, czyli po przesłaniu i akceptacji skanu lub zdjęcia dowodu tożsamości oraz podaniu numeru konta bankowego.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów 2024

BukmacherBonus na start 2024Kod bonusowy
STS600 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + 60 PLN za zadaniaSprawdź kod
Fortuna20 PLN bez depozytu + 300 PLN zakład bez ryzyka + 10 PLN +5 PLN za kuponSprawdź kod
TOTALbet333 PLN zakłady bez ryzyka + 5 PLN freebetSprawdź kod
forBET 1230 PLN cashback + 2000 PLN od depozytu + 150 PLN freebet Sprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne bukmacherów 2024

Betclic kody promocyjne - promocje dla graczy

Bukmacher od czasu do czasu proponuje zarejestrowanym graczom promocje. Cześć z nich zagościła w ofercie na stałe, a część pojawia się z okazji ważnych wydarzeń sportowych. Do stałych promocji Betclic zaliczamy:

Super Kursy - Betclic słynie z bardzo dobrych kursów, ale dzięki tej promocji będą one jeszcze wyższe; Bukmacher będzie zwiększał kursy na najważniejsze wydarzenia; Zdarzenia z podwyższonymi kursami zostaną oznaczone specjalną ikoną

MULTI+ - dzięki tej promocji, stawiając kupony kombi można zwiększyć wygraną nawet o 50 %; Im więcej wydarzeń na kuponie, tym więcej można wygrać; Za kupon z 5 zdarzeniami wygrana jest powiększona o 5 %, z 6 zdarzeniami o 14 %, z 7 o 20 %, z 8 o 25 %, z 9 o 30 %, z 10 o 35 %, z 11 o 40 %, z 12 o 45 %, zaś z 13 zdarzeniami lub więcej aż o 50 %

Strefa VIP - Betclic nagradza najwierniejszych graczy zapraszając ich do STrefy VIP, w której są traktowani wyjątkowo, otrzymują dostęp do oferty VIP, ekskluzywne promocje i nagrody specjalne

MyCombi - nie jest to promocja, a raczej funkcjonalność, dzięki której można tworzyć spersonalizowane zakłady łacząc zdarzenia w ramach jednego meczu

Zbierz Drużynę - za zaproszenie znajomych do gry w Betclic możesz otrzymywać bonusy; jeśli znajomy zarejestruje się u bukmachera przez twój link oboje otrzymacie freebet 20 zł; w miesiącu możesz zaprosić w sumie 5 znajomych i zgarnąć 100 zł we freebetach

Misje - przejdź do sekcji "Misje" w aplikacji lub na stronie Betclic, znajdź listę misji, zaloguj się na swoje konto i kliknij przycisk "weź udział", aby podjąć wyzwanie; wykonuj zadania i odbieraj za nie freebety

Betclic zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie Betclic to przedsiębiorstwo prowadzące działalność bukmacherską. Spółka Betclic pod adresem betclic.pl oferuje legalne zakłady bukmacherskie.

Betclic oferta na zakłady

Przyjrzeliśmy się ofercie jaką proponuje graczom Betclic Polska. Do wyboru mamy około 30 dyscyplin, a wśród nich poza najpopularniejszymi jak piłka nożna, tenis czy koszykówka, znajdziemy mniej popularne sporty, np. nascar, bandy czy szachy.

Najbardziej rozwinięta jest oczywiście oferta na piłkę nożną. Możemy typować polskie rozgrywki i najpopularniejsze europejskie ligi jak Serie A, La Liga czy Bundesliga. W sumie gracze mogą wybierać spośród rozgrywek w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Najpopularniejsze mecze mają przypisane nawet po 150 rynków zdarzeń. Nie jest to najlepsza oferta wśród legalnych bukmacherów. Niestety w Betclic brakuje zakładów na niższe polskie ligi. Oczywiście graczy najbardziej ekscytuje Ekstraklasa, ale również inne ligi mają grono wiernych fanów i osób, które lubią typować w nich mecze.

Betclic na żywo

Dobrze prezentuje się również oferta zakładów live. Możemy typować między innymi piłkę nożną, tenisa, siatkówkę, koszykówkę, tenisa stołowego czy esporty. Najpopularniejsze wydarzenia mają po kilkadziesiąt rynków zdarzeń. Gracze mogą korzystać ze statystyki udostępnionych przez bukmachera, które ułatwiają typowanie. Betclic na żywo to bogactwo dyscyplin i rodzajów zakładów, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Duży plus dla bukmachera za udostępnianie transmisji live z najciekawszych wydarzeń.

eSporty

Bardzo popularne w ostatnich latach esporty również znalazły się w ofercie Betclic. Wybór gier i wydarzeń jest na średnim poziomie. Do wyboru są rozgrywki:

 • CS:GO,
 • League of Legends,
 • StarCraft 2,
 • Rocket League,
 • Overwatch.

Jeśli chodzi o liczbę rynków zdarzeń to ich liczna nie jest imponująca. Esporty możemy także typować na żywo. Przy ciekawszych turniejach możemy znaleźć około 20 rynków zdarzeń.

Zakłady specjalne

Wśród graczy bukmacherów jest grupa osób, która poza sportami typuje również wydarzenia z innych dziedzin życia. Betclic w ofercie zakładów specjalnych udostępnia zakłady na politykę, kulturę czy wydarzenia społeczne. Jest ich jednak zdecydowanie mniej niż u innych buków, jak chociażby w BETFAN czy STS. W Betclic możemy dla przykładu obstawić kto będzie następnym papieżem lub kto wygra Big Brothera. Zakłady specjalne dotyczą zarówno wydarzeń w Polsce jak i w innych krajach.

Sporty wirtualne

Najszybszym sposobem na typowanie zakładów są sporty wirtualne, czyli symulowane komputerowo rozgrywki. Mają one coraz więcej zwolenników zwłaszcza wtedy, gdy ciekawe ligi sportowe mają przerwy. Mimo, że niemal wszyscy legalni bukmacherzy online mają w swojej ofercie zakłady na virtuale, Betclic nie zdecydował się na ich wprowadzenie. Uważamy, że to spory minus, gdyż korzysta z nich wielu graczy.

Mecze za darmo w Betclic TV

Braki w niektórych kategoriach zakładów Betclic nadrabia transmisjami na żywo z wielu wydarzeń sportowych. Wystarczy, że w ciągu 24 godzin przed interesującym cię meczem postawisz dowolny zakład. W Betclic TV można oglądać mecze:

 • piłki nożnej - np. Serie A, Bundesliga, Copa America, La Liga
 • tenisa - np. Wimbledon, US Open, Australian Open, Roland Garros
 • koszykówki - NBA, FIBA, NBL, Euroliga
 • hokeja na lodzie - NHL, KHL
 • siatkówki,
 • piłki ręcznej,
 • snookera,
 • darta,
 • badmintona,
 • krykieta.

Jeśli przy danym zdarzeniu znajduje się logo BETCLIC TV oznacza to, że jest udostępniony streaming.

Cash out Betclic

To bardzo przydatna opcja dla graczy. Cash out Betclic umożliwia zamknąć kupon przed rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń jakie się na nim znajdują. Dzięki temu możesz otrzymać wygraną nie czekając na ostatni mecz. W Betclic wszystkie zakłady z dostępną opcją cash out są oznaczone ikoną. Oferta wcześniejszej wypłaty znajduje się w specjalnej zakładce lub bezpośrednio w sekcji "Moje zakłady".

Betclic aplikacja mobilna

Duży plus dla Betclic za to, że równocześnie z uruchomieniem strony internetowej udostępnił również możliwość ściągnięcia aplikacji. Dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS. Gracze mogą stawiać w aplikacji zakłady zarówno na ofertę przedmeczową jak i live. Przez aplikację możesz skorzystać ze wszystkich promocji buka i zapoznać się ze statystykami zanim postawisz swój zakład.

Co ważne, w aplikacji dostępne są również transmisje na żywo z wydarzeń sportowych, których jakość stoi na wysokim poziomie. Aplikacja Betclic umożliwia również włączenie powiadomień PUSH oraz dostęp do wygodnej wyszukiwarki wydarzeń.

Betclic wypłaty i wpłaty

Aby móc typować zakłady należy oczywiście wpłacić środki na konto. Jakie opcje wpłaty oferuje Betclic?

 • przelew bankowy,
 • Przelewy24,
 • BLIK,
 • karty VISA i MasterCard,
 • PaySafeCard,
 • Skrill,
 • ApplePay.
betclic wplata

W przypadku skorzystania z Przelewy24 lub zwykłego przelewu minimalna kwota jaką można wpłacić to 1 zł, zaś maksymalna to 100 000 zł. Wpłacając depozyt kartą musi on wynosić min. 30 zł. Wpłaciłeś depozyt, ale nie widać go na twoim koncie gracza? Skontaktuj się z działem obsługi klienta Betclic.

Jeśli gracz chce wypłacić wygraną to może to zrobić również za pomocą Przelewy24 (natychmiastowa wypłata) lub za pomocą przelewu bankowego (wypłata do 7 dni roboczych). Najmniejsza kwota, jaką można wypłacić to 1 zł, zaś największa to 100 000 zł.

Betclic Fame MMA

Od dawna wiadomo, że bukmacher angażuje się w sponsorowanie drużyn sportowych. Postanowił również pokazać się z dobrej strony w świecie mieszanych sztuk walki. Betclic Fame MMA - te dwie nazwy od sierpnia 2020 roku są ze sobą ściśle kojarzone.

Naszym zdaniem sponsorowanie Fame MMA przez Betclic to znakomite posunięcie, gdyż gale cieszą się ogromną popularnością w Polsce. Co ważne, Betclic jako oficjalny sponsor gal, jako jedyny bukmacher posiada ofertę na zakłady na Fame MMA. Ponadto z okazji widowisk wprowadza do oferty specjalne promocje.

Betclic kasyno

Bardzo popularną opcją wśród graczy zagranicą jest Betclic kasyno online. Zagramy w nim w ruletkę, pokera czy popularne automaty na prawdziwe pieniądze. Kasyno Betclic oferuje również wiele promocji dla graczy. Niestety od wprowadzenia nowelizacji Ustawy Hazardowej w Polsce tego typu rozrywka w sieci jest nielegalna. Monopol na nią ma Skarb Państwa. Tak powstało prowadzone przez Totalizator Sportowy Total Casino, jedyne legalne kasyno online w kraju. Zatem gracze z Polski nie będą mogli skorzystać z oferty kasynowej Betclic.

Opinie Betclic kod promocyjny

Bukmacher Betclic zbiera dobre opinie za swój bonus powitalny. Cashback Betclic ma bardzo dobre warunki przyznania i niewygórowane warunki obrotu. Jest to jeden z najlepszych tego typu bonusów wsród bukmacherów.

Jego minusem jest jednak niewielka kwota. Wielu bukmacherów, jak chociażby Superbet czy forBET oferują dużo wyższe zakłady bez ryzyka.

Niemniej i tak uważamy, że warto skorzystać z tej promocji zwłaszcza, że otwiera ona drogę do fantastycznej oferty zakładów Betclic, które wyróżniają wysokie kursy.

Betclic kod promocyjny - pytania i odpowiedzi

Kod promocyjny Betclic gwarantuje 50 zł zakładu bez ryzyka oraz grę bez podatku.

Bukmacher Betclic oferuje nowym graczom bonus powitalny w postaci cashbacku za pierwszy postawiony zakład. Wynosi on 50 zł.

Aby móc wypłacić środki z cashbacku, należy obrócić nimi 1 raz po kursie min. 2.14.

Minimalna kwota jaką możesz wytypować wybrany przez siebie zakład to 50 groszy. Zaś minimalny kurs to 1.14.

Tak. W Betclic można założyć konto tymczasowe, na którym można wpłacać depozyt i stawiać zakłady. Jeśli gracz chce wypłacić środki musi przesłać dokumenty (dowód osobisty lub paszport) do weryfikacji. Z konta tymczasowego można korzystać 90 dni.

Tak, bukmacher Betclic posiada transmisje wydarzeń sportowych. Znajdziesz je oznaczone jako Betclic TV.

Niestety, Betclic nie posiada czatu z konsultantem.