Betcris kod promocyjny

Betcris kod promocyjny - bonus na start

Nowym bukmacherem 2021 jest Betcris zakłady bukmacherskie. Bukmacher zaproponował na start freebet do 100 zł za postawienie pierwszego kuponu. Aby otrzymać ten bonus można wpisać kod promocyjny: BC100 podczas rejestracji, jednak nie jest to warunek konieczny. Sprawdziliśmy zatem, czy istnieje Betcris kod promocyjny, który umożliwia otrzymanie dodatkowego bonusu na start. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Kody promocyjne można znaleźć u większości legalnych bukmacherów online. Umożliwiają one otrzymanie freebetów, zakładów bez ryzyka czy bonusów od wpłaty. Porównaj ofertę Betcris z innymi bukmacherami i wybierz tę, która najbardziej przypadnie ci do gustu.

Betcris kod promocyjny 2021

Typ bonusuBetcris bonus
Betcris kod promocyjnywkrótce
Freebet na startdo 100 PLN za pierwszy kupon
Bonus urodzinowy20 PLN w prezencie
Bonus na kupony AKOdo 100 % do wygranej

Spis treści

Bukmacher przygotował dla nowych graczy freebet za pierwszy postawiony po rejestracji kupon, który wynosi 50 % stawki tego kuponu do maksymalnej kwoty 100 zł. Ponadto osoby, które zarejestrują konto w Betcris otrzymają dostęp do szeregu promocji, które umożliwią zdobycie dodatkowych bonusów.

Jaki jest Betcris kod promocyjny?

W formularzu rejestracyjnym Betcris można znaleźć pole: kod promocyjny. I faktycznie na stronie bukmachera znajdziemy kod BC100, który można wpisać podczas rejestracji. Dotyczy on freebetu do 100 zł, jednak użycie go nie jest konieczne, aby bonus został przyznany. Najważniejsze, aby postawić kupon spełniający warunki promocji.

My natomiast czekamy na kod promocyjny, który będzie umożliwiał otrzymanie wyższego pakietu na start. Liczymy, że wkrótce będziemy mogli wam zaproponować kod, który otworzy drogę do nowych bonusów powitalnych.

Betcris bonus powitalny

Jak już wspomnieliśmy, Betcris przewidział jeden bonus dla nowych graczy i jest nim freebet za postawiony kupon do 100 zł. Nie jest to zbyt atrakcyjna oferta. Porównując bonus Betcris do innych promocji na start proponowanych przez bukmacherów to wypada on słabo. Przydałby się zakład bez ryzyka lub bonus bez depozytu dla nowych użytkowników. Liczymy, że w momencie pojawienia się kodu promocyjnego Betcris będzie można liczyć na tego typu promocje. Skupmy się jednak na tym co jest aktualnie.

Freebet Betcris na start

Pierwszym warunkiem jaki należy spełnić, by otrzymać freebet jest pełna rejestracja, czyli założenie konta stałego. Konto można przekształcić w stałe do 14 dni od postawienia pierwszego zakładu, wtedy nadal będzie przyznawał nam bonus.

Zobaczmy teraz ja wygląda odebranie freebetu na start:

 • po rejestracji postaw pierwszy zakład SOLO lub AKO z min. stawką netto 20 zł (22,40 zł brutto)
 • kupon musi być postawiony za środki własne
 • na kupon wrzuć dowolne zdarzenia przedmeczowe lub live
 • min. kurs kuponu 1.80
 • otrzymasz darmowy zakład równy 50 % stawki netto pierwszego zakładu
 • minimalna kwota freebetu to 10 zł, zaś maksymalna to 100 zł (by otrzymać maksymalny bonus stawka kuponu musi wynosić 224 zł brutto)
 • freebet wykorzystaj na kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 2.50 (kurs poj. min. 1.25)
 • bonus należy wykorzystać do 7 dni od jego otrzymania

Promocje bukmacherskie Betcris

Przekonanie gracza do rejestracji konta to nie wszystko. Trzeba również zachęcić go do pozostania i typowania zakładów. Dlatego tak istotne są promocje bukmacherskie, z których można wyciągnąć dodatkowe bonusy. Betcris ma ich całkiem sporo.

 • Bonus na urodziny – 20 zł bonusu dla aktywnych graczy w dniu ich urodzin
 • Wirtualny zwrot 50 PLN – dokonaj obrotu w ciągu tygodnia min. 250 zł na sportach wirtualnych i odbierz bonus 50 zł na virtuale
 • 25 PLN dla fanów esportu – postaw co najmniej 5 kuponów na esport w ciągu tygodnia za sumę min. 100 zł; obrót uaktywni bonus 25 zł
 • Tuesday cashback – w zależności od bilansu aktywności gracza licząc od wtorku do poniedziałku otrzyma on bonus; kwota freebetu jest liczona według wzoru: suma stawek netto – wygrane – otrzymane bonusy = freebet; bonus może wynieść od 10 do 100 zł
 • Betcris+ – typuj kupony AKO z min. 5 zdarzeniami i odbierz bonus do wygranej; im więcej zdarzeń tym większy bonus, nawet 100 % wygranej
 • Kursowy BOOST – podwyższone kursy na najciekawsze wydarzenia dnia

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2021

BukmacherBonus na start 2021Kod bonusowy
 Fortuna2150 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 275 PLN bez ryzykaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 40 PLN freebetySprawdź kod
forBET 2200 PLN od depozytu + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne do bukmacherów

Betcris rejestracja – jak założyć konto?

Aby otrzymać freebet na start oraz korzystać z większości promocji konieczne jest założenie konta stałego. Dlatego opiszemy proces pełnej rejestracji.

 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego. Wejdź na stronę betcris.pl i kliknij przycisk: „zarejestruj się”. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego.
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie i wpisz kod weryfikacyjny. Uzupełnij adres email, login, hasło i numer telefonu. Następnie kliknij przycisk: „pobierz kod”. Na numer podany w formularzu otrzymasz kod weryfikacyjny, który należy wpisać w następnym polu. Jest tu też opcjonalne pole: „kod promocyjny”.
 3. Wpisz dane osobowe na drugiej stronie. Należy podać: imię, nazwisko, obywatelstwo i PESEL. Musisz również określić skąd pochodzą twoje środki na grę.
 4. Ustal limity. Na ostatniej stronie należy ustalić limity stawek i czasu poświęconego na grę oraz podać datę urodzenia. Tu również możesz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych oraz musisz potwierdzić, że ukończyłeś 18 lat, akceptujesz politykę prywatności i zapoznałeś się z regulaminem.
 5. Zaloguj się na konto i wyślij zdjęcie dowodu. Ostatnim krokiem koniecznym do założenia konta stałego jest uzupełnienie dokumentów. Wchodzisz na swój profil do sekcji „dokumenty”. Tam załączasz obie strony dowodu tożsamości. Czekasz aż bukmacher zaakceptuje dokument i to wszystko.

Zakłady bukmacherskie Betcris

Betcris jest nowym bukmacherem w Polsce, ale generalnie nie jest nową firmą z zakładami. Prężnie działa od 2006 roku głównie w krajach Ameryki Południowej i Środkowej. Posiada również swoje punkty stacjonarne. Polska siedziba Betcris znajduje się w Gdyni.

Na ofertę bukmachera składają się zakłady na niemal 40 dyscyplin sportowych, esporty, sporty wirtualne i zakłady specjalne. To naprawdę imponujący zasób. Liczba rynków zdarzeń nie odbiega od innych popularnych bukmacherów, dla przykładu w ramach meczów Ekstraklasy można obstawiać około 170 rynków.

Jeśli chodzi o zakłady live to zwykle można typować około 10 dyscyplin. Bukmacher nie posiada transmisji live z meczów, ale można korzystać z wizualizacji.

Warto poświęcić kilka zdań na opisanie oferty na sporty wirtualne. Betcris proponuje zakłady na pięć dyscyplin, co może nie jest imponującą liczbą, ale w przypadku piłki nożnej mamy do wyboru aż trzy różne kategorie:

 • rzuty rożne,
 • liga piłki nożnej,
 • football pro.

Gracze mają też do wyboru sporo rynków zdarzeń w sportach wirtualnych. W piłce nożnej można typować wynik meczu, podwójną szansę, liczbę goli (under/over), handicap, liczbę goli i wiele innych zdarzeń. Bardzo dobrze oceniamy też same symulacje, gdyż obraz jest całkiem spory i nie zacina się.

Jeszcze kilka słów o esportach. Widać, że Betcris przykłada do nich dużą wagę. Jest osobna sekcja poświęcona tym zakładom. Można typować około 11 różnych gier. Poza tymi najpopularniejszymi znajdziemy tu zakłady na King of Glory, Valorant, E-football czy E-basketball. Liczba rynków zdarzeń jest naprawdę imponująca, w przypadku popularnych rozgrywek LoL może wynieść nawet 160 różnych zakładów.

Betcris – wpłaty i wypłaty

W tym aspekcie Betcris wypada niestety blado. Jedynymi metodami wpłat są Przelewy24 i BLIK. To bardzo ograniczony wybór i brakuje tu innych popularnych metod jak płatności kartami Visa i Master, portfeli elektronicznych czy innych systemów płatności.

Wypłaty w Betcris są realizowane jedynie przez Przelewy24. Są zatwierdzane przez personel bukmachera w godzinach: 9:00-17:00. Pieniądze znajdą się na kontach graczy natychmiastowo, w zależności od godzin księgowania w banku.

Pomoc Betrcis – jak działa obsługa klienta?

Gracze, którzy mają pytania do bukmachera, bądź jakieś problemy mogą kontaktować się z konsultantami za pomocą trzech opcji:

 • czatu na żywo,
 • adresu email pomoc@betcris.pl
 • formularza kontaktowego.

Czat dostępny jest codziennie w godzinach: 9:00-22:00.

Na stronie znajdziemy również FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi. Jest ob bardzo rozbudowany i podzielony na kilka tematów: rejestracja, jak obstawiać zakłady, konto i płatności.

Bonus Betrcis opinie

Opisany wyżej freebet na start do 100 zł w Betcris jest ciekawą promocją, ale to zdecydowanie za mało, aby przekonać graczy do rejestracji. Brakuje tu zdecydowanie czegoś „ekstra” co przyciągnęło by graczy, zwłaszcza, że proponowany freebet jest dostępny tylko po wpłacie i postawieniu kuponu. Przydałby się jakiś bonus bez depozytu bądź zakład bez ryzyka. Brakuje nam również kodu promocyjnego Betcris, który umożliwiałby otrzymanie wyższego bonusu na start. CZekamy z niecierpliwością na rozwój sytuacji.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny Betcris?

Betcris kod promocyjny zwiększający bonus na start nie jest jeszcze dostępny. Gdy tylko się pojawi napiszemy o tym w naszym artykule.

Jaki jest bonus na start w Betcris?

Bukmacher Betcris posiada w ofercie powitalnej freebet za pierwszy postawiony zakład do kwoty 100 zł.

Jak obrócić bonus Betcris?

Otrzymany freebet Betcris na start należy przeznaczyć na kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 2.50.

Czy Betcris oferuje bonus bez depozytu?

Niestety nie. Póki co bukmacher nie posiada takiego bonusu w swojej ofercie.