Betcris kod promocyjny

Betcris kod promocyjny - bonus na start

Freebet 60 PLN na start w Betcris! Zarejestruj konto stałe w Betcris z kodem: BSVIP. Postaw pierwszy kupon AKO lub SOLO za min. 100 zł za środki własne, z kursem min. 1.80. Po rozliczeniu kuponu otrzymasz darmowy zakład 60 zł. Bonus przeznacz na kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem pojedynczym min. 1.30. Masz na to 7 dni. Wygraną z kuponu możesz wypłacić. Promocja łączy się z pozostałymi bonusami powitalnymi. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Nowym bukmacherem 2021 jest Betcris zakłady bukmacherskie. Bukmacher zaproponował na start:

 • zakład bez ryzyka 50 PLN,
 • freebet na start 200 PLN.

Znaleźliśmy również Betcris kod promocyjny, który umożliwia otrzymanie dodatkowego bonusu na start. Jest to:

 • freebet 60 PLN za kod promocyjny

Kod który umożliwia otrzymanie tego bonusu to BSVIP. Sprawdziliśmy jakie warunki należy spełnić, żeby otrzymać poszczególne bonusy i jak odebrać kod bonusowy Betcris. Porównaj ofertę Betcris na grudzień 2021 z innymi bukmacherami i wybierz tę, która najbardziej przypadnie ci do gustu.

Betcris kod promocyjny 2021

Typ bonusuBetcris bonus
Betcris kod promocyjnyBSVIP
Freebet z kodem na start0 60 PLN za pierwszy kupon
Zakład bez ryzyka 50 % do 50 PLN cashback
Freebet powitalny50 % do 200 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN w prezencie

Spis treści

Jak widać bukmacher przygotował dla nowych graczy dwa podstawowe bonusy powitalne oraz jeden możliwy do otrzymania z kodem. Warunki ich przyznawania są naprawdę atrakcyjne o czym więcej piszemy w dalszej części artykułu.

Jaki jest Betcris kod promocyjny?

Na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego Betcris znajduje się pole: kod promocyjny. Bukmacher podobnie jak większość legalnych podmiotów oferujących gry hazardowe online umożliwia wykorzystanie specjalnego kodu, który otwiera drogę do dodatkowego bonusu na start. W przypadku Betcris jest to freebet 60 zł.

Procedura skorzystania z kodu jest niezwykle prosta:

 • przejdź do formularza rejestracyjnego Betcris przez nasz link
 • wpisz kod promocyjny BSVIP na pierwszej stronie formularza
 • uzupełnij dane na trzech stronach rejestracji
 • zakończ proces rejestracji
 • przekształć konto w stałe dodając zdjęcie dokumentu tożsamości

Po spełnieniu tych kilku prostych kroków możesz zabrać się za spełnianie warunków poszczególnych bonusów i cieszyć się grą za darmowe zakłady.

Betcris bonus powitalny

Jak już wspomnieliśmy, Betcris przewidział w standardowej ofercie dwa bonusy dla nowych graczy i są nimi freebet i zakład bez ryzyka. Ponadto freebet można otrzymać za kod promocyjny. Jest to całkiem niezła oferta. Porównując bonus Betcris do innych promocji na start proponowanych przez bukmacherów to wypada mniej więcej po środku stawki. Przydałby się jeszcze bonus bez depozytu dla nowych użytkowników. Liczymy, na to że bukmacher zdecyduje się na taką promocję w przyszłości. Teraz jednak skupmy się jednak na tym co jest aktualnie.

Freebet Betcris na start z kodem

Pierwszym warunkiem jaki należy spełnić, by otrzymać freebet 60 zł na start jest oczywiście rejestracja konta z kodem. Ważne, aby założyć konto stałe. Ono umożliwia skorzystanie ze wszystkich promocji powitalnych. Konto można przekształcić w stałe do 14 dni od postawienia pierwszego zakładu, wtedy nadal będzie nam przysługiwał Betcris bonus.

Zobaczmy teraz ja wygląda odebranie freebetu na start:

 • po rejestracji z kodem postaw pierwszy zakład SOLO lub AKO z min. stawką 100 zł
 • kupon musi być postawiony za środki własne
 • na kupon wrzuć dowolne zdarzenia przedmeczowe lub live
 • min. kurs kuponu 1.80
 • po rozliczeniu kuponu otrzymasz darmowy zakład równy 60 zł
 • freebet wykorzystaj na kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem pojedynczym min. 1.30
 • bonus należy wykorzystać do 7 dni od jego otrzymania

Bez względu na to, czy pierwszy kupon będzie przegrany czy wygrany, bukmacher Betcris przyzna bonus. Warto również pamiętać, że stawiając kupon umożliwiający otrzymanie freebetu oraz kupon za freebet nie mogą na nich znaleźć się zakłady na sporty wirtualne. Wygrane z freebetu postawionego z kupon trafiają na konto depozytowe.

Betcris zakład bez ryzyka

Przejdźmy teraz do jednej z ulubionych promocji wśród graczy, czyli zakładu bez ryzyka. Jego warunki są równie proste jak te dotyczące freebetu.

 • zarejestruj konto stałe w Betcris
 • postaw pierwszy zakład SOLO lub AKO za środki własne za stawkę min. 20 zł
 • na kupon wrzuć dowolne zdarzenia przedmeczowe lub live
 • min. kurs kuponu 1.80
 • jeśli kupon będzie przegrany bukmacher zwróci 50 % stawki kuponu
 • min. zwrot wynosi 10 zł, zaś maksymalny 50 zł
 • zwrot trafia na konto depozytowe i nie trzeba nim obracać

Freebet 200 PLN

Ostatnia promocja Betcris dla nowych graczy to freebet do kwoty 200 zł. Stanowi on 50 % stawki pierwszego zakładu. Jak go odebrać?

 • zarejestruj konto stałe w Betcris
 • postaw pierwszy zakład SOLO lub AKO za środki własne za stawkę min. 20 zł
 • min. kurs kuponu 1.80
 • na kupon wrzuć dowolne zdarzenia przedmeczowe lub live
 • po rozliczeniu kuponu otrzymasz zwrot 50 % stawki pierwszego kuponu
 • min. kwota freebetu to 10 zł, zaś maksymalna to 200 zł
 • freebet wykorzystaj na kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, każde z kursem min. 1.25 i kursem całkowitym 2.50
 • na wykorzystanie freebetu masz 7 dni

Promocje bukmacherskie Betcris Polska

Przekonanie gracza do rejestracji konta to nie wszystko. Trzeba również zachęcić go do pozostania i typowania zakładów. Dlatego tak istotne są promocje bukmacherskie, z których można wyciągnąć dodatkowe bonusy. Betcris ma ich całkiem sporo.

 • Bonus na urodziny – 20 zł bonusu dla aktywnych graczy w dniu ich urodzin
 • American Dream – postaw kupon AKO z min. 1 zdarzeniem na sporty amerykańskie (stawka min. 10 zł) a otrzymasz zwrot 100 % podatku
 • 25 PLN dla fanów esportu – postaw co najmniej 5 kuponów na esport w ciągu tygodnia za sumę min. 100 zł; obrót uaktywni bonus 25 zł
 • Tuesday cashback – w zależności od bilansu aktywności gracza licząc od wtorku do poniedziałku otrzyma on bonus; kwota freebetu jest liczona według wzoru: suma stawek netto – wygrane – otrzymane bonusy = freebet; bonus może wynieść od 10 do 100 zł
 • Betcris+ – typuj kupony AKO z min. 5 zdarzeniami i odbierz bonus do wygranej; im więcej zdarzeń tym większy bonus, nawet 100 % wygranej
 • Kursowy BOOST – podwyższone kursy na najciekawsze wydarzenia dnia

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2021

BukmacherBonus na start 2021Kod bonusowy
 Fortuna2150 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 279 PLN bez ryzykaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 40 PLN freebety + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
forBET 2300 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne do bukmacherów

Betcris rejestracja – jak założyć konto?

Aby otrzymać freebet na start oraz korzystać z większości promocji konieczne jest założenie konta stałego. Dlatego opiszemy proces pełnej rejestracji.

 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego. Wejdź na stronę betcris.pl i kliknij przycisk: „zarejestruj się”. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego.
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie i wpisz kod weryfikacyjny i promocyjny. Uzupełnij adres email, login, hasło i numer telefonu. Następnie kliknij przycisk: „pobierz kod”. Na numer podany w formularzu otrzymasz kod weryfikacyjny, który należy wpisać w następnym polu. Jest tu też pole: „kod promocyjny”, gdzie możesz użyć kodu BSVIP.
 3. Wpisz dane osobowe na drugiej stronie. Należy podać: imię, nazwisko, obywatelstwo i PESEL. Musisz również określić skąd pochodzą twoje środki na grę.
 4. Ustal limity. Na ostatniej stronie należy ustalić limity stawek i czasu poświęconego na grę oraz podać datę urodzenia. Tu również możesz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych oraz musisz potwierdzić, że ukończyłeś 18 lat, akceptujesz politykę prywatności i zapoznałeś się z regulaminem.
 5. Zaloguj się na konto i wyślij zdjęcie dowodu. Ostatnim krokiem koniecznym do założenia konta stałego jest uzupełnienie dokumentów. Wchodzisz na swój profil do sekcji „dokumenty”. Tam załączasz obie strony dowodu tożsamości. Czekasz aż bukmacher zaakceptuje dokument i to wszystko.

Zakłady bukmacherskie Betcris

Betcris jest nowym bukmacherem w Polsce, ale generalnie nie jest nową firmą z zakładami. Prężnie działa od 2006 roku głównie w krajach Ameryki Południowej i Środkowej. Posiada również swoje punkty stacjonarne. Polska siedziba Betcris znajduje się w Gdyni.

Na ofertę bukmachera składają się zakłady na niemal 40 dyscyplin sportowych, esporty, sporty wirtualne i zakłady specjalne. To naprawdę imponujący zasób. Liczba rynków zdarzeń nie odbiega od innych popularnych bukmacherów, dla przykładu w ramach meczów Ekstraklasy można obstawiać około 170 rynków.

Jeśli chodzi o zakłady live to zwykle można typować około 10 dyscyplin. Bukmacher nie posiada transmisji live z meczów, ale można korzystać z wizualizacji.

Warto poświęcić kilka zdań na opisanie oferty na sporty wirtualne. Betcris Polska proponuje zakłady na pięć dyscyplin, co może nie jest imponującą liczbą, ale w przypadku piłki nożnej mamy do wyboru aż trzy różne kategorie:

 • rzuty rożne,
 • liga piłki nożnej,
 • football pro.

Gracze mają też do wyboru sporo rynków zdarzeń w sportach wirtualnych. W piłce nożnej można typować wynik meczu, podwójną szansę, liczbę goli (under/over), handicap, liczbę goli i wiele innych zdarzeń. Bardzo dobrze oceniamy też same symulacje, gdyż obraz jest całkiem spory i nie zacina się.

Jeszcze kilka słów o esportach. Widać, że Betcris przykłada do nich dużą wagę. Jest osobna sekcja poświęcona tym zakładom. Można typować około 11 różnych gier. Poza tymi najpopularniejszymi znajdziemy tu zakłady na King of Glory, Valorant, E-football czy E-basketball. Liczba rynków zdarzeń jest naprawdę imponująca, w przypadku popularnych rozgrywek LoL może wynieść nawet 160 różnych zakładów.

Betcris – wpłaty i wypłaty

W tym aspekcie Betcris wypada niestety blado. Jedynymi metodami wpłat są Przelewy24 i BLIK. To bardzo ograniczony wybór i brakuje tu innych popularnych metod jak płatności kartami Visa i Master, portfeli elektronicznych czy innych systemów płatności.

Wypłaty w Betcris są realizowane jedynie przez Przelewy24. Są zatwierdzane przez personel bukmachera w godzinach: 9:00-17:00. Pieniądze znajdą się na kontach graczy natychmiastowo, w zależności od godzin księgowania w banku.

Pomoc Betcris – jak działa obsługa klienta?

Gracze, którzy mają pytania do bukmachera, bądź jakieś problemy mogą kontaktować się z konsultantami za pomocą trzech opcji:

 • czatu na żywo,
 • adresu email pomoc@betcris.pl
 • formularza kontaktowego.

Czat dostępny jest codziennie w godzinach: 9:00-22:00.

Na stronie znajdziemy również FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi. Jest ob bardzo rozbudowany i podzielony na kilka tematów: rejestracja, jak obstawiać zakłady, konto i płatności.

Bonus Betcris opinie

Opisany wyżej pakiet powitalny Betcris to naprawdę ciekawe promocje. Naszym zdaniem wielu graczy skusi się na tego typu bonusy. Brakuje tu niestety czegoś „ekstra” co przyciągnęło by graczy, zwłaszcza, że proponowany freebet jest dostępny tylko po wpłacie i postawieniu kuponu. Przydałby się jakiś Betcris bonus bez depozytu. Na plus jedna zasługuje to, że bukmacher zdecydował się na Betcris kod promocyjny i dodatkowy bonus na start.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny Betcris?

Betcris kod promocyjny to BSVIP. Dzięki niemu można otrzymać dodatkowy freebet na start.

Jaki jest bonus na start w Betcris?

Bukmacher Betcris posiada w standardowej ofercie powitalnej freebet do 200 zł i zakład bez ryzyka 50 zł. Z kodem promocyjnym można otrzymać również freebet 50 zł.

Jak obrócić bonus Betcris?

Otrzymane freebety Betcris na start należy przeznaczyć na kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 2.50. Wygranych z tych kuponów nie trzeba obracać. Zakład bez ryzyka trafia na konto depozytowe.

Czy Betcris oferuje bonus bez depozytu?

Niestety nie. Póki co bukmacher nie posiada takiego bonusu w swojej ofercie.