Betcris kod promocyjny

Betcris kod promocyjny to BSVIP
1400 1400 + 200 PLN
Extra bonus

0 200 PLN na Euro

Freebet za kod promocyjny

0 30 PLN na start

Freebet od 1. wpłaty

400 PLN

Freebet od 2. wpłaty

500 PLN

Freebet od 3. wpłaty

500 PLN

Kod promocyjny
BSVIP
Odbierz kod

Jaki jest Betcris kod promocyjny na 2024?

Kod promocyjny Betcris to BSVIP. Użyj kod bonusowy Betcris podczas rejestracji i odbierz najwyższy bonus Betcris 1400 + 200 zł. Otrzymasz przyznawany wyłącznie z Betcris kodem promocyjnym freebet 30 zł lyb 200 zł na finał Euro (promocja obowiązuje od 12.07, od godz. 12 do rozpoczęcia meczu). Dostaniesz też trzy freebety od wpłat do 1400 zł.

Kurs 300.00 na gola Hiszpanii lub Anglii

Promocja Betcris na finał Euro 2024. Postaw na gola Hiszpanów lub Anglików, a jeżeli trafisz, bukmacher rozliczy zakład po kursie 300.00!

 • zarejestruj się z naszym kodem BSVIP i zaznacz zgody marketingowe, a także załóż konto stałe
 • wpłać min. 40 zł
 • postaw kupon SOLO za dokładnie 1 zł na gola Hiszpanii lub Anglii (TYP: Hiszpania strzeli gola – tak lub Hiszpania liczba goli – powyżej 0.5 lub Anglia strzeli gola – tak lub Anglia liczba goli – powyżej 0.5)
 • jeśli spełnisz te warunki, a Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz freebet 300 PLN
 • w ciągu 3 dni freebet wykorzystaj na kupon AKO (min. 3 zdarzenia, kurs selekcji min. 1.30), wtedy wygrana przejdzie na konto depozytowe
koniec promocji: 2024.07.14 godz. 20:59
Weź udział

Maksymalna kwota, jaką możesz otrzymać w dniu 12.07.2024 w Betcris to 1400 + 200 PLN. Sprawdziłam wszystkie oferty promocyjne Betcris, jakie można znaleźć w sieci i jest to najwyższa jaką znalazłam.

Freebet za kod promocyjny Betcris:30 PLN
Bonus na Euro200 PLN
Freebet za 1. kupon:400 PLN
Freebet za 2. kupon:500 PLN
Freebet za 3. kupon:500 PLN
Betcris kod bonusowy 2024 - pakiet powitalny

Gdzie wpisać kod promocyjny Betcris? Na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego znajdziesz pole: kod promocyjny. Tam należy wpisać kod: BSVIP, który pozwoli na skorzystanie z wyższej oferty. Po dokonaniu rejestracji dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 100 zł, bo niższa kwota nie uruchomi wszystkich bonusów za kod promocyjny Betcris.

Jak odebrać Betcris kod promocyjny 2024?

rejestracja betcris z kodem promocyjnym

Procedura skorzystania z kodu promocyjnego Betcris jest niezwykle prosta. Zapisałam ją w kilku krokach:

 • przejdź do formularza rejestracyjnego Betcris przez nasz link
 • wpisz kod promocyjny BSVIP na pierwszej stronie formularza
 • uzupełnij dane na trzech stronach rejestracji
 • wyraź zgody marketingowe
 • zakończ proces rejestracji
 • przekształć konto w stałe dodając zdjęcie dokumentu tożsamości i numer konta (w ciągu 28 dni od rejestracji)

Gdy przejdziesz te kilka kroków możesz zabrać się za spełnianie warunków poszczególnych bonusów i cieszyć się grą za darmowe zakłady. Pamiętaj jednak, że na skorzystanie z bonusów powitalnych masz 30 dni od dnia rejestracji konta stałego.

Kod promocyjny Betcris - jaki bonus?

Betcris zakłady bukmacherskie mają na start bonusy od trzech pierwszych depozytów. Jest to standardowa oferta dla wszystkich. Dodatkowo rejestracja z kodem Betcris umożliwia otrzymanie freebetu Betcris. W skład pakietu na start następujące kwoty bonusów:

 • freebet 30 PLN za kod promocyjny
 • freebet do 100 % do 400 PLN za pierwszą wpłatę
 • freebet 50 % do 500 PLN za drugą wpłatę
 • freebet 50 % do 500 PLN za trzecią wpłatę

Sprawdziłam, jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać poszczególne bonusy i jak zarejestrować się wpisując kod bonusowy Betcris na start. Porównałam ofertę powitalną Betcris 2024 z innymi legalnymi bukmacherami. Wszystkie szczegóły znajdziesz poniżej.

Zapamiętaj, Betcris kod promocyjny to BSVIP. Załóż konto, wpisz kod promocyjny Betcris w formularz i odbierz najwyższy bonus Betcris 1400 + 30 zł. 

Betcris kod promocyjny 2024 - bonus powitalny

Jak już wspomniałam, Betcris Zakłady Bukmacherskie przewidział w ofercie pakiet dla nowych graczy w postaci trzech bonusów ze standardowej oferty oraz ekskluzywnego freebetu przyznawanego za rejestrację z kodem promocyjnym. Betcris bonus powitalny to aż 1430 zł. Skupię się teraz na poszczególnych bonusach i ich warunkach.

bonus betcris z kodem
Betcris bonus powitalny

Najpierw jednak kilka istotnych informacji, które dotyczą wszystkich bonusów na start Betcris:

 • bonusy zostaną przyznane tylko graczom, którzy założą konto stałe
 • od chwili szybkiej rejestracji masz 28 dni za przekształcenie konta w stałe
 • na skorzystanie z bonusów masz 30 dni od momentu weryfikacji konta
 • konieczne jest zaznaczenie zgód marketingowych
 • stawki freebetów odejmowane są od potencjalnej wygranej
 • zakłady na gry karciane i sporty wirtualne nie zaliczają się do promocji

Zanim skorzystasz z któregoś bonusu zapoznaj się z powyższymi zasadami. Nie są one jakieś szczególne, czy bardzo nietypowe. Warto jednak o nich pamiętać, żeby nie stracić szansy na skorzystanie z bonusów Betcris.

Betcris kod promocyjny freebet 30 PLN

Wspomniany przeze mnie Betcris kod promocyjny: BSVIP upoważnia do otrzymania dodatkowego bonusu powitalnego. Jest to jedyna taka promocja do Betcris. Sprawdziłam i żaden inny kod nie upoważnia do odebrania ekstra freebetu u tego buka. Wynosi on 30 PLN i działa w następujący sposób:

 • załóż konto w Betcris z kodem promocyjnym: BSVIP i zaznacz zgody marketingowe
 • zaloguj się na konto i przekształć je w stałe
 • wpłać pierwszy depozyt min. 100 zł
 • postaw kupon AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. min. 1.30) za stawkę min. 100 zł
 • bez względu na rezultat kuponu otrzymasz freebet 30 PLN
 • freebet zostanie przyznany dzień po rozliczeniu zakładu kwalifikującego
 • freebet wykorzystaj na kupon AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. min. 1.30)

Jaka jest moja opinia o tej promocji? Freebet Betcris przyznawany za kod promocyjny to dobra opcja dla nowych graczy. Co prawda minimalny depozyt wynosi 100 zł, co może wydawać się wysoką kwotą. Do tego do odebrania bonusu konieczne jest postawienie tych 100 zł na kuponie AKO. Jednak nie są to jakieś strasznie wielkie wymagania, których nie da się spełnić. Zwłaszcza, że dostaniesz za nie freebet.

Betcris bonus powitalny - bonusy do 1400 PLN

Przejdę teraz do omówienia standardowego pakietu Betcris na start. Jak wspomniałam, Betcris.pl oferuje 3 bonusy na start na łączną kwotę 1400 PLN. Jest to promocja, z której może skorzystać każdy nowy gracz tego bukmachera. Aby skorzystać z każdej z tych promocji należy wpłacić depozyt i postawić zakład kwalifikujący:

 1. Wpłacić depozyt min. 50 zł.
 2. Postawi kupon o stawce min. 50 zł brutto.
 3. Kupon musi spełniać warunki: AKO, min. 3 zdarzenia, kurs poj. min. 1.30.
 4. Na kuponach muszą znaleźć się zdarzenia tylko z oferty sportowej (zakłady na sporty wirtualne i gry karciane nie biorą udziału w promocji).

Są to jasne zasady, podobne do tych dotyczących freebetu z kodem, z tą różnicą, że wymagany jest mniejszy depozyt i stawka kuponu. Sprawdziłam w dalszej kolejności jak wygląda odebranie każdego bonusu.

Betcris bonus na start za 1. depozyt do 400 PLN - zakład bez ryzyka Betcris

Po wpłacie pierwszego depozytu możesz otrzymać Betcris freebet 100 % stawki netto do kwoty 400 PLN. Jak?

 1. Wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł (warto jednak wpłacić min. 100 zł, wówczas będziesz mógł skorzystać z ekstra freebetu 30 PLN z kodem)

 2. Postaw zakład kwalifikujący

 3. W przypadku przegranej otrzymasz freebet do 400 PLN

Po wpłacie min. 50 zł i postawieniu zakładu AKO z 3 zdarzeniami możesz otrzymać Betcris bonus na start 100 % stawki netto zakładu do kwoty 400 zł. Bonus zostanie przyznany tylko w momencie, gdy zakład kwalifikujący będzie przegrany. Jest to zatem Betcris zakład bez ryzyka, jednak Betcris nazywa tę promocję freebetem.

Betcris bonus bez ryzyka za 2. depozyt do 500 PLN

Po drugiej wpłacie i postawieniu zakładu kwalifikującego możesz otrzymać bonus w wysokości 50 % stawki netto kuponu do kwoty 500 PLN. Musisz:

 1. Wpłacić drugi depozyt min. 50 zł

 2. Postawić zakład kwalifikujący

 3. W przypadku przegranej otrzymasz freebet do 500 PLN

Bonus za drugą wpłatę min. 50 zł działa podobnie jak ten poprzedni z tą różnica, że stanowi on 50 % stawki, a nie 100 %. Betcris freebet jest przyznawany tylko w przypadku, gdy postawiony zakład kwalifikujący będzie przegrany. Jest to zatem drugi Betcris zakład bez ryzyka, który przez bukmachera nazywany jest freebetem.

Betcris kod promocyjny freebet za 3. depozyt do 500 PLN

Ostatnim freebetem Betcris jest bonus 50 % stawki do 500 PLN za depozyt i kupon kwalifikujący. Zasady:

 1. Wpłać trzeci depozyt min. 50 zł

 2. Postaw zakład kwalifikujący

 3. Odbierz freebet do 500 PLN w przypadku wygrane lub przegranej

Trzeci freebet Betcris różni się od pozostałych tym, że otrzymasz go zarówno w przypadku wygranej, jak i przegranej kuponu kwalifikującego. Reszta warunków pozostaje taka sama. Jest to zatem moim zdaniem najlepszy freebet jaki oferuje Betcris. Obojętnie jaki będzie wynik kuponu i tak dostaniesz bonus.

Betcris bonus bez depozytu

Najbardziej pożądany przez graczy bonus na start? Oczywiście ten przyznawany bez konieczności wpłacania własnych środków. Aktualnie Betcris bonus bez depozytu nie jest udostępniony, nad czym szczerze ubolewam. Wiem jednak, że niewielu bukmacherów decyduje się na taką promocję (aktualnie jest zaledwie trzech bukmacherów z freebetem bez depozytu). Jeśli bukmacher wprowadziłby chociaż 10 zł przyznawane za na przykład weryfikację konta lub zgody marketingowe z pewnością przyciągnąłby sporo graczy. Zatem czekam z niecierpliwością na bonus bez depozytu Betcris.

Bonus Betcris - jak obrócić?

Jeśli udało Ci się postawić zakład kwalifikujący i odebrać bonusy to czas na ich wykorzystanie. W poniższej tabeli opisuję jak wgląda obrót bonusów Betcris.

Bonus z kodem BetcrisObrót bonusem
Freebet za kod 30 PLNobrót 1x, min. 3 zdarzenia, kurs poj. 1.30
400 PLN bonus za 1. depozytobrót 1x, AKO, min. 3 zdarzenia, kurs poj. 1.30
500 PLN bonus za 2. depozytobrót 1x, AKO, min. 3 zdarzenia, kurs poj. 1.30
500 PLN bonus za 3. depozytobrót 1x, AKO, min. 3 zdarzenia, kurs poj. 1.30
Kod bonusowy Betcris - warunki obrotu

Otrzymane bonusy należy obrócić jeden przed wypłatą. Wszystkie mają takie same warunki i nie są one zbyt wygórowane. Tak naprawdę można by nie uznawać tych warunków za obrót, tylko za "wykorzystanie bonusu". Wygrane z kuponów postawionych za freebety można wypłacić. Jest jednak jeden minus, o którym wspominałam przy opisie freebetu Betcris za kod. Również w przypadku pozostałych bonusów: stawki freebetów odejmowane są od potencjalnej wygranej.

Betcris promocje bukmacherskie

Sam bonus powitalny nie jest dla mnie jedynym argumentem, aby założyć konto u bukmachera. Dużą wagę przywiązuję też do promocji bukmacherskich, z których mogę wyciągnąć dodatkowe bonusy. Betcris ma ich całkiem sporo.

Wartą polecenia jest promocja Kupon dnia, dzięki której mona zyskać 15 proc. więcej na kuponie z wybranymi zakładami.

Jak działa ta promocja? Na stronie głównej bukmachera znajdziesz specjalną zakładkę o nazwie Kupon dnia, a w niej wybrane zdarzenia, obstawienie których gwarantuje w przypadku trafienia, zwiększenie wygranej o 15 proc.

Pozostałe promocje to:

 • Bonus na urodziny - 20 zł bonusu dla aktywnych graczy w dniu ich urodzin; warunkiem jest depozyt i postawienie kuponów za min. 50 zł w ciągu 30 dni przed urodzinami
 • Kursowy BOOST - podwyższone kursy na najciekawsze wydarzenia dnia
 • Totalny Zwrot Podatku - typuj kupony AKO z min. 3 zdarzeniami z kursem poj. min. 1.50; jeśli będzie wygrany otrzymasz zwrot podatku postawionego kuponu w postaci freebetu
 • Boost Dnia - w sekcji "zakłady specjalne" znajdziesz podwyższony kurs rynkowy na wybrane zdarzenie dnia; oferta obowiązuje dla ograniczonej liczby graczy i do maksymalnej stawki
 • Napoli nie Boli - promocja na kupony AKO (min. 3 zdarzenia) z min. 1 zdarzeniem dotyczącym SSC Napoli; jeśli kupon będzie przegrany przez zakład na Napoli możesz otrzymać freebet do 25 PLN
 • Kasa na Okrągło - kręć kołem codziennie i wylosuj pytanie, masz 20 s na odpowiedź; jeśli trafisz otrzymasz freebet 20 PLN

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2024

Jeśli masz już konto w Becris lub jeśli nie przekonał się jego bonus powitalny, możesz rozważyć któregoś z poniższych bukmacherów:

BukmacherBonus na start 2024Kod bonusowy
STS600 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + 60 PLN za zadaniaSprawdź kod
Fortuna20 PLN bez depozytu + 300 PLN zakład bez ryzyka + 10 PLN +5 PLN za kuponSprawdź kod
TOTALbet333 PLN zakłady bez ryzyka + 5 PLN freebetSprawdź kod
forBET 1230 PLN cashback + 2000 PLN od depozytu + 150 PLN freebet Sprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne bukmacherów 2024

Kod promocyjny Betcris rejestracja - jak założyć konto?

Aby otrzymać Betcris freebet na start oraz korzystać z większości promocji konieczne jest założenie konta stałego. Dlatego opisuję poniżej proces pełnej rejestracji.

 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego.

  Wejdź na stronę betcris.pl i kliknij przycisk: „zarejestruj się”. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego.

 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie i wpisz kod weryfikacyjny i promocyjny.

  Uzupełnij adres email, login, hasło i numer telefonu. Następnie kliknij przycisk: „pobierz kod”. Na numer podany w formularzu otrzymasz kod weryfikacyjny, który należy wpisać w następnym polu. Jest tu też pole: „kod promocyjny”, gdzie możesz użyć kodu BSVIP.

 3. Wpisz dane osobowe na drugiej stronie.

  Należy podać: imię, nazwisko, obywatelstwo i PESEL. Musisz również określić skąd pochodzą twoje środki na grę.

 4. Ustal limity.

  Na ostatniej stronie należy ustalić limity stawek i czasu poświęconego na grę oraz podać datę urodzenia. Tu również możesz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych oraz musisz potwierdzić, że ukończyłeś 18 lat, akceptujesz politykę prywatności i zapoznałeś się z regulaminem.

 5. Zaloguj się na konto i wyślij zdjęcie dowodu.

  Ostatnim krokiem koniecznym do założenia konta stałego jest uzupełnienie dokumentów. Wchodzisz na swój profil do sekcji „dokumenty”. Tam załączasz obie strony dowodu tożsamości. Czekasz aż bukmacher zaakceptuje dokument i to wszystko.

Betcris metody płatności

Gdy otrzymasz bonus od bukmachera i spełnisz jego warunki chcesz oczywiście wypłacić swoje wygrane. Jakie metody oferuje Betcris?

Wpłaty Betcris

betcris wpłaty

W tym aspekcie Betcris bardzo poprawił swoją ofertę w porównaniu do tego co prezentował na początku działalności. Możesz wpłacać środki za pomocą:

 • systemu Przelewy24,
 • płatności mobilnych BLIK,
 • systemu PayU,
 • systemu Blue Media,
 • kart płatniczych Visa i MasterCard,
 • Sky Cash.

To całkiem niezły wybór. Jest kilka systemów płatności, karty i płatności mobilne. Mogłabym się przyczepić o brak portfeli elektronicznych, ale na przykład dla mnie nie są one niezbędne. Minimalny depozyt wynosi 10 zł.

Betcris wypłaty

Bukmacher Betcris posiada opcję szybkich wypłat, które są zatwierdzane przez personel bukmachera codziennie w godzinach 9:00-22:00. Zlecone do wypłaty środki w tych godzinach znajdą się na koncie gracza w ciągu kilku minut. Zatwierdzanie wypłat przez personel uważam za kiepskie posunięcie. U większości bukmacherów wypłaty są realizowane przez całą dobę.

Niemniej opcja szybkich wypłat Betcris obejmuje 17 najpopularniejszych banków. W większości z nich wypłaty są realizowane codziennie, również w niedziele i święta. Minimalna kwota wypłaty to 20 zł, maksymalna jednorazowa wypłata to 100 000 zł.

Betcris aplikacja

aplikacja betcris hit dnia

Możesz też typować zakłady w Betcris za pomocą aplikacji mobilnej. Przez długi czas była dostępna tylko w wersji na urządzenia z systemem Android, ale w końcu została też wprowadzona wersja na iOS.

W aplikacji można znaleźć pełną ofertę zakładów przedmeczowych oraz live, a także sportów wirtualnych. Jest to już standard u bukmacherów. A jakie funkcjonalności znajdziemy w apce?

 • opcja edycji kuponu,
 • cztery opcje cashoutu,
 • Betcris promocje bukmacherskie,
 • zakład łańcuch,
 • błyskawiczne płatności.

Betcris aplikacja działa raczej bez zarzutu. Nie ma problemu z typowaniem zakładów. Brakuje mi jednak kilku elementów, jak chociażby transmisji na żywo, większej liczby metod płatności czy możliwości logowania się za pomocą odcisku palca.

Pomoc Betcris - jak działa obsługa klienta?

Jesli masz pytania do bukmachera, bądź jakieś problemy możesz kontaktować się z konsultantami za pomocą trzech opcji:

 • czatu na żywo,
 • adresu email pomoc@betcris.pl
 • formularza kontaktowego.

Czat dostępny jest codziennie w godzinach: 9:00-22:00.

Na stronie znajdziesz również FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi. Jest on bardzo rozbudowany i podzielony na kilka tematów: rejestracja, jak obstawiać zakłady, konto i płatności.

Bonus Betcris opinie

Opisany wyżej Betcris bonus powitalny to ciekawa promocja, ale ma swoje minusy. Na plus zasługuje na pewno to, że jest dodatkowy bonus za kod promocyjny Betcris. Niemniej moim zdaniem wielu graczy znajdzie ciekawsze opcje u innych bukmacherów. Jakie są zatem największe plusy i minusy bonusu Betcris?

PLUSY
 • 4 bonusy na start
 • wysoka kwota bonusu powitalnego
 • freebet za kod promocyjny
MINUSY
 • warunki bonusów Betcris nie wyróżniają się niczym szczególnym
 • konieczność założenia konta stałego

Brakuje mi tu niestety czegoś "ekstra" co przyciągnęło by graczy. Przydałby się jakiś Betcris bonus bez depozytu lub klasyczny zakład bez ryzyka.

Czy warto zarejestrować kod promocyjny Betcris?

Na koniec odpowiedzmy na pytanie, czy warto zarejestrować konto w Betcris z kodem promocyjnym? Oczywiście, że tak. Dzięki niemu otrzymasz trzy bonusy powitalne ze standardowej oferty na łączną kwotę 1400 PLN. Dodatkowo używając kodu BSVIP otrzymasz ekskluzywny freebet 30 PLN. Poza tym będziesz miał dostęp do wszystkich promocji Betcris dla zarejestrowanych graczy. Zatem kod promocyjny to najlepsza droga do pełnej oferty bukmachera.

Betcris kod promocyjny 2024 - pytania i odpowiedzi

Betcris kod promocyjny to BSVIP. Dzięki niemu można otrzymać ekskluzywny freebet 30 zł.

Bukmacher Betcris posiada w ofercie z kodem promocyjnym trzy freebety od trzech pierwszych wpłat do kwoty 1400 zł oraz ekstra freebet 30 zł.

Otrzymane bonusy Betcris na start należy obrócić 1 raz na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. 1.30.

Niestety nie. Póki co bukmacher nie posiada takiego bonusu w swojej ofercie.

Kod promocyjny Betcris daje dodatkowy freebet o wartości 30 zł. Bonus ten jest dostępny wyłącznie z kodem BSVIP.

W Betcris bonus powitalny to 1400 zł, a jeśli wpiszesz kod promocyjny BSVIP, otrzymasz o 30 zł więcej. Szczegół bonusów o wartości 1430 opisuję w tym artykule.

Betcris kod bonusowy o treści BSVIP wpisujemy w formularz rejestracji, a następnie odbieramy bonusy wg kolejności opisanej w tym artykule.