Betcris kod promocyjny

Oceń bonus
4.6(60)

Betcris kod promocyjny to: BSVIP. Zarejestruj konto z kodem, a otrzymasz bonus na start do 1400 PLN. Za kod Becris otrzymasz aż trzy bonusy powitalne.

Maksymalny bonus Betcris
1400 PLN
Freebet od 1. wpłaty

400 PLN

Freebet od 2. wpłaty

500 PLN

Freebet od 3. wpłaty

500 PLN

Kod promocyjny
BSVIP
Odbierz kod

Jaki jest Betcris kod promocyjny 2023?

Betcris kod promocyjny to: BSVIP. Wpisując go podczas rejestracji otrzymasz bonusy od pierwszych trzech depozytów. Maksymalna kwota bonusów to 1400 PLN.

Spis treści

Na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego Betcris Zakłady Bukmacherskie znajduje się pole: kod promocyjny. Bukmacher podobnie jak większość legalnych podmiotów oferujących gry hazardowe online umożliwia wykorzystanie specjalnego kodu, który otwiera drogę do wyższego bonusu na start.

Jak odebrać Betcris kod promocyjny?

rejestracja betcris z kodem promocyjnym

Procedura skorzystania z kodu jest niezwykle prosta:

 • przejdź do formularza rejestracyjnego Betcris przez nasz link
 • wpisz kod promocyjny BSVIP na pierwszej stronie formularza
 • uzupełnij dane na trzech stronach rejestracji
 • wyraź zgody marketingowe
 • zakończ proces rejestracji
 • przekształć konto w stałe dodając zdjęcie dokumentu tożsamości i numer konta (w ciągu 30 dni od rejestracji)

Po spełnieniu tych kilku prostych kroków możesz zabrać się za spełnianie warunków poszczególnych bonusów i cieszyć się grą za darmowe zakłady. Pamiętaj jednak, że na skorzystanie z bonusów powitalnych masz 45 dni od dnia rejestracji.

Kod promocyjny Betcris – jaki bonus?

Betcris zakłady bukmacherskie przygotowały na start bonusy od pięciu pierwszych depozytów. Łączna kwota jaką można otrzymać to 1400 zł. W skład pakietu na start wchodzą:

 • freebet do 100 % do 400 PLN za pierwszą wpłatę
 • freebet 50 % do 500 PLN za drugą wpłatę
 • freebet 50 % do 500 PLN za trzecią wpłatę

Sprawdziliśmy jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać poszczególne bonusy i jak zarejestrować się wpisując kod bonusowy Betcris. Porównaj ofertę Betcris 2023 z innymi bukmacherami i wybierz tę, która najbardziej przypadnie ci do gustu.

Betcris kod promocyjny 2023 – BSVIP: najwyższy bonus

Typ bonusuBetcris bonus
Betcris kod promocyjnyBSVIP
Bonus za 1. depozyt100 % do 400 PLN
Bonus za 2. depozyt50 % do 500 PLN
Bonus za 3. depozyt50 % do 500 PLN

Jak widać bukmacher przygotował dla nowych graczy trzy bonusy powitalne z kodem promocyjnym. Jest również Betcris bonus urodzinowy i szereg innych promocji dla graczy. Warunki ich przyznawania są atrakcyjne o czym więcej piszemy w dalszej części artykułu.

Betcris bonus powitalny

Jak już wspomnieliśmy, Betcris Zakłady Bukmacherskie przewidział w ofercie pakiet dla nowych graczy w postaci trzech bonusów. Porównując bonus Betcris do innych promocji na start proponowanych przez bukmacherów to wypada on raczej kiepsko. Skupmy się jednak teraz na poszczególnych bonusach i ich warunkach.

bonus betcris z kodem

Betcris kod promocyjny – bonusy do 1400 PLN

Jak wspomnieliśmy Betcris oferuje 3 bonusy na start na łączną kwotę 1400 PLN. Aby skorzystać z każdej z tych promocji należy wpłacić depozyt i postawić zakład kwalifikujący:

 1. Wpłacić depozyt min. 50 zł.
 2. Postawi kupon o stawce min. 50 zł brutto.
 3. Kupon musi spełniać warunki: AKO, min. 3 zdarzenia, kurs poj. min. 1.30.
 4. Na kuponach muszą znaleźć się zdarzenia tylko z oferty sportowej (zakłady na sporty wirtualne i gry karciane nie biorą udziału w promocji).

Zobaczmy teraz jak wygląda odebranie poszczególnych bonusów.

Betcris bonus za 1. depozyt do 400 PLN – zakład bez ryzyka Betcris

Po wpłacie pierwszego depozytu gracz może otrzymać Betcris freebet 100 % stawki netto do kwoty 400 PLN.

 1. Wpłać pierwszy depozyt

 2. Postaw zakład kwalifikujący

 3. W przypadku przegranej otrzymasz freebet do 400 PLN

Po wpłacie min. 50 zł i postawieniu zakładu AKO z 3 zdarzeniami gracz może otrzymać Betcris bonus 100 % stawki netto zakładu do kwoty 400 zł. Bonus zostanie przyznany tylko w momencie, gdy zakład kwalifikujący będzie przegrany. Jest to zatem Betcris zakład bez ryzyka.

Betcris bonus bez ryzyka za 2. depozyt do 500 PLN

Po drugiej wpłacie i postawieniu zakładu kwalifikującego gracz może otrzymać bonus w wysokości 50 % stawki netto kuponu do kwoty 500 zł.

 1. Wpłać drugi depozyt 50 zł

 2. Postaw zakład kwalifikujący

 3. W przypadku przegranej otrzymasz freebet do 500 PLN

Bonus za drugą wpłatę min. 50 zł działa podobnie jak ten poprzedni z tą różnica, że stanowi on 50 % stawki, a nie 100 %. Betcris freebet jest przyznawany tylko w przypadku, gdy postawiony zakład kwalifikujący będzie przegrany. Jest to zatem drugi Betcris zakład bez ryzyka.

Betcris kod promocyjny freebet za 3. depozyt do 500 PLN

Ostatnim freebetem Betcris jest bonus 50 % stawki do 500 PLN za depozyt i kupon kwalifikujący.

 1. Wpłać trzeci depozyt 50 zł

 2. Postaw zakład kwalifikujący

 3. Odbierz freebet do 500 PLN w przypadku wygrane lub przegranej

Trzeci freebet Betcris różni się od pozostałych tym, że otrzymamy go zarówno w przypadku wygranej, jak i przegranej kuponu kwalifikującego. Reszta warunków pozostaje taka sama.

Betcris bonus bez depozytu

Najbardziej pożądany przez graczy bonus na start? Oczywiście ten przyznawany bez konieczności wpłacania własnych środków. Aktualnie Betcris bonus bez depozytu nie jest udostępniony, nad czym szczerze ubolewamy. Jeśli bukmacher wprowadziłby chociaż 10 zł przyznawane za na przykład weryfikację konta lub zgody marketingowe z pewnością przyciągnąłby sporo graczy. Zatem czekamy z niecierpliwością na bonus bez depozytu Betcris.

Bonus Betcris – jak obrócić?

Otrzymane bonusy należy obrócić przed wypłatą. Wszystkie mają takie same warunki:

 • obrót jeden raz
 • kupon AKO z min. 3 zdarzeniami
 • kurs poj. zdarzenia min. 1.30
 • tylko zakłady sportowe (bez sportów wirtualnych i gier karcianych)
 • 3 dni na obrót

Betcris promocje bukmacherskie

Przekonanie gracza do rejestracji konta to nie wszystko. Trzeba również zachęcić go do pozostania i typowania zakładów. Dlatego tak istotne są promocje bukmacherskie, z których można wyciągnąć dodatkowe bonusy. Betcris ma ich całkiem sporo.

 • Bonus na urodziny – 20 zł bonusu dla aktywnych graczy w dniu ich urodzin; warunkiem jest depozyt i postawienie kuponów za min. 50 zł w ciągu 30 dni przed urodzinami
 • Kursowy BOOST – podwyższone kursy na najciekawsze wydarzenia dnia
 • Totalny Zwrot Podatku – typuj kupony AKO z min. 3 zdarzeniami z kursem poj. min. 1.50; jeśli będzie wygrany otrzymasz zwrot podatku postawionego kuponu w postaci freebetu
 • Boost Dnia – w sekcji „zakłady specjalne” znajdziesz podwyższony kurs rynkowy na wybrane zdarzenie dnia; oferta obowiązuje dla ograniczonej liczby graczy i do maksymalnej stawki
 • Napoli nie Boli – promocja na kupony AKO (min. 3 zdarzenia) z min. 1 zdarzeniem dotyczącym SSC Napoli; jeśli kupon będzie przegrany przez zakład na Napoli możesz otrzymać freebet do 25 PLN
 • Kasa na Okrągło – kręć kołem codziennie i wylosuj pytanie, masz 20 s na odpowiedź; jeśli trafisz otrzymasz freebet 20 PLN

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2023

BukmacherBonus na start 2023Kod bonusowy
 Fortuna20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzyka + 15 PLN freebetSprawdź kod
STS 1500 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + 60 PLN bonus za zadaniaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 40 PLN freebetySprawdź kod
forBET 2000 PLN od depozytu + 1200 PLN bez ryzyka + 100 PLN freebetSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne do bukmacherów

Kod promocyjny Betcris rejestracja – jak założyć konto?

Aby otrzymać Betcris freebet na start oraz korzystać z większości promocji konieczne jest założenie konta stałego. Dlatego opiszemy proces pełnej rejestracji.

 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego.

  Wejdź na stronę betcris.pl i kliknij przycisk: „zarejestruj się”. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego.

 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie i wpisz kod weryfikacyjny i promocyjny.

  Uzupełnij adres email, login, hasło i numer telefonu. Następnie kliknij przycisk: „pobierz kod”. Na numer podany w formularzu otrzymasz kod weryfikacyjny, który należy wpisać w następnym polu. Jest tu też pole: „kod promocyjny”, gdzie możesz użyć kodu BSVIP.

 3. Wpisz dane osobowe na drugiej stronie.

  Należy podać: imię, nazwisko, obywatelstwo i PESEL. Musisz również określić skąd pochodzą twoje środki na grę.

 4. Ustal limity.

  Na ostatniej stronie należy ustalić limity stawek i czasu poświęconego na grę oraz podać datę urodzenia. Tu również możesz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych oraz musisz potwierdzić, że ukończyłeś 18 lat, akceptujesz politykę prywatności i zapoznałeś się z regulaminem.

 5. Zaloguj się na konto i wyślij zdjęcie dowodu.

  Ostatnim krokiem koniecznym do założenia konta stałego jest uzupełnienie dokumentów. Wchodzisz na swój profil do sekcji „dokumenty”. Tam załączasz obie strony dowodu tożsamości. Czekasz aż bukmacher zaakceptuje dokument i to wszystko.

Zakłady bukmacherskie Betcris

Betcris jest stosunkowo nowym bukmacherem w Polsce, ale generalnie nie jest nową firmą z zakładami. Prężnie działa od 2006 roku głównie w krajach Ameryki Południowej i Środkowej. Posiada również swoje punkty stacjonarne. Polska siedziba Betcris znajduje się w Gdyni.

Na ofertę bukmachera składają się zakłady na niemal 40 dyscyplin sportowych, esporty, sporty wirtualne, gry karciane i zakłady specjalne. To naprawdę imponujący zasób. Liczba rynków zdarzeń nie odbiega od innych popularnych bukmacherów, dla przykładu w ramach meczów Ekstraklasy można obstawiać około 170 rynków.

Jeśli chodzi o zakłady live to zwykle można typować około 10 dyscyplin. Bukmacher nie posiada transmisji live z meczów, ale można korzystać z wizualizacji.

Betcris płatności

Gdy otrzymasz bonus od bukmachera i spełnisz jego warunki chcesz oczywiście wypłacić swoje wygrane. Jak to zrobić?

Wpłaty Betcris

W tym aspekcie Betcris bardzo poprawił swoją ofertę w porównaniu do tego co prezentował na początku działalności. Gracze mogą wpłacać środki za pomocą:

 • systemu Przelewy24,
 • płatności mobilnych BLIK,
 • systemu PayU,
 • systemu Blue Media,
 • kart płatniczych Visa i MasterCard,
 • Sky Cash.

To całkiem niezły wybór. Jest kilka systemów płatności, karty i płatności mobilne. Można by się przyczepić o brak portfeli elektronicznych, ale w naszej opinii nie są one konieczne. Minimalny depozyt wynosi 10 zł.

Betcris wypłaty

Bukmacher Betcris posiada opcję szybkich wypłat, które są zatwierdzane przez personel bukmachera codziennie w godzinach 9:00-22:00. Zlecone do wypłaty środki w tych godzinach znajdą się na koncie gracza w ciągu kilku minut.

Opcja szybkich wypłat obejmuje 17 najpopularniejszych banków. W większości z nich wypłaty są realizowane codziennie, również w niedziele i święta. Minimalna kwota wypłaty to 20 zł, maksymalna jednorazowa wypłata to 100 000 zł.

Betcris aplikacja

Gracze mogą typować zakłady w Betcris za pomocą aplikacji mobilnej. Przez długi czas była dostępna tylko w wersji na urządzenia z systemem Android, ale w końcu została też wprowadzona wersja na iOS.

W aplikacji można znaleźć pełną ofertę zakładów przedmeczowych oraz live, a także sportów wirtualnych. Jakie funkcjonalności znajdziemy w apce?

 • opcja edycji kuponu,
 • cztery opcje cashoutu,
 • Betcris promocje bukmacherskie,
 • zakład łańcuch,
 • błyskawiczne płatności.

Betcris aplikacja działa raczej bez zarzutu. Nie ma problemu z typowaniem zakładów. Brakuje nam jednak kilku elementów, jak chociażby transmisji na żywo, większej liczby metod płatności czy możliwości logowania się za pomocą odcisku palca.

Pomoc Betcris – jak działa obsługa klienta?

Gracze, którzy mają pytania do bukmachera, bądź jakieś problemy mogą kontaktować się z konsultantami za pomocą trzech opcji:

 • czatu na żywo,
 • adresu email pomoc@betcris.pl
 • formularza kontaktowego.

Czat dostępny jest codziennie w godzinach: 9:00-22:00.

Na stronie znajdziemy również FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi. Jest ob bardzo rozbudowany i podzielony na kilka tematów: rejestracja, jak obstawiać zakłady, konto i płatności.

Bonus Betcris opinie

Opisany wyżej pakiet powitalny to ciekawa promocja, ale ma swoje minusy. Naszym zdaniem wielu graczy znajdzie ciekawsze opcje u innych bukmacherów. Jakie są zatem największe plusy i minusy bonusu Betcris?

PLUSY
 • 3 bonusy na start
 • wysoka kwota bonusu powitalnego
MINUSY
 • 3 dni na wykorzystanie bonusu
 • konieczność postawienia zakładu kwalifikującego

Brakuje tu niestety czegoś „ekstra” co przyciągnęło by graczy. Przydałby się jakiś Betcris bonus bez depozytu lub zakład bez ryzyka.

Czy warto zarejestrować kod promocyjny Betcris?

Na koniec odpowiedzmy na pytanie, czy warto zarejestrować konto w Betcris z kodem promocyjnym? Oczywiście, że tak! Dzięki niemu otrzymasz trzy bonusy powitalne na łączną kwotę 1400 PLN. Poza tym będziesz miał dostęp do wszystkich promocji Betcris dla zarejestrowanych graczy. Zatem kod promocyjny to najlepsza droga do pełnej oferty bukmachera.

Betcris kod promocyjny – FAQ

Jaki jest kod promocyjny do Betcris?

Betcris kod promocyjny to BSVIP. Dzięki niemu można otrzymać bonusy do 1400 zł.

Jaki jest bonus na start w Betcris?

Bukmacher Betcris posiada w ofercie z kodem promocyjnym trzy freebety od trzech pierwszych wpłat do kwoty 1400 zł.

Jak obrócić bonus Betcris?

Otrzymane bonusy Betcris na start należy obrócić 1 raz na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. 1.30.

Czy Betcris oferuje bonus bez depozytu?

Niestety nie. Póki co bukmacher nie posiada takiego bonusu w swojej ofercie.