BETFAN Kod Promocyjny

kod promocyjny Betfan bonusy na start

Poniższy artykuł opisuje wybrane elementy dotyczące oferty zakładów bukmacherskich BETFAN. Wszystkie informacje dotyczące bonusów, promocji czy aktualnej oferty na zakłady można znaleźć na stronie betfan.pl.

BETFAN Kod Promocyjny 2020

Kod promocyjny BETFAN uruchamia ofertę powitalną. Dzięki niemu nowi gracze mogą otrzymać bonus od trzech pierwszych depozytów i do 100 zł zakładu bez ryzyka. Bonus kod należy wpisać podczas rejestracji BETFAN. Po uzupełnieniu podstawowych danych, w drugim kroku rejestracji do uzupełnienia jest pole z kodem promocyjnym.

Naszym zdaniem BETFAN bonus powitalny jest średni w porównaniu z innymi bukmacherami. Bardzo dobrą ofertę dla nowych graczy ma natomiast najpopularniejszy w Polsce bukmacher STS. Rejestrując się u niego z kodem promocyjnym otrzymasz zakład bez ryzyka, bonus bez depozytu, bonus od depozytu i inne promocje.

Typ BonusuJaki otrzymasz bonus?
BETFAN Kod Promocyjny:BETFAN
Bonus powitalny:do 3000 PLN od depozytów
Zakład bez ryzyka na start:Zwrot stawki do 100 PLN
Gra bez podatku:do 14 % większe wygrane
Promocje:Radar365 – najlepsze promocje codziennie
Min. wpłata:1 zł
Legalny Polski Bukmacher:Zezwolenie Ministra Finansów
z 29.10.2018
nr PS4.6831.3.2018

Aktywuj bonusy i promocje u bukmachera BETFAN na Październik 2020:

 • Bonus BETFAN od wpłaty do 3000 PLN
 • Zakład bez ryzyka do 100 PLN
 • Bez podatku do 14 % Extra
 • Radar365 – najlepsze promocje i bonusy każdego dnia
 • Ponad 1 500 000 zakładów miesięcznie

Niestety oferta promocyjna BETFAN nie jest zbyt bogata. Gracze mają mało opcji na zdobycie dodatkowych bonusów. Zdecydowanie więcej jest ich u bukmacherów PZBuk, STS, LV BET, TOTALbet czy Fortuna.

Rejestracja BETFAN 2020

 1. Przejdź do bukmachera BETFAN
 2. Otwórz darmowe konto – Kod promocyjny: BETFAN
  (wpisz kod bonusowy w czasie rejestracji)
 3. Aktywuj BETFAN bonus powitalny 3000 PLN + 100 PLN bez ryzyka

Odbierz bonusowy pakiet powitalny i promocje na Październik 2020 u bukmachera betfan.pl

Warunki obrotu bonusem powitalnym w BETFAN

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Bonus od depozytu 3000 PLN:aktywacja: kupon SOLO lub AKO, kurs min. 2.00, wypłata środków: obrót 5x bonus, AKO, min. kurs zdarzenia 1.4550 dni
Zakład bez ryzyka do 100 PLN:aktywacja: kupon SOLO lub AKO 1 obrót, kurs min. 1.1430 dni

Bonus od depozytu jaki otrzymamy za aktywację konta jest podzielony na 3 depozyty. Od pierwszego możemy otrzymać maksymalnie 100 zł, od drugiego 100 zł a od trzeciego 100 zł. Po dokonaniu każdej z wpłat należy zagrać za równowartość depozytu. By przenieść środki na konto główne należy obrócić nimi 5-krotnie na kuponie z min. 2 zdarzeniami i kursem pojedynczego zdarzenia nie mniejszym niż 1.45. W chwili przenoszenia środków zostanie włączony mnożnik x10.

Pierwszy postawiony przez nas zakład będzie zakładem bez ryzyka do 100 zł. Należy wpłacić depozyt min. 10 zł i zawrzeć dowolny zakład z kursem minimalnym 1.14. Jeśli nasz kupon okaże się przegrany otrzymasz zwrot stawki maksymalnie 100 zł. Otrzymanego zwrotu nie trzeba obracać. Trafia on na saldo główne.

Rejestracja – kod aktywujący mega pakiet na start

BETFAN to legalny polski bukmacher, który otrzymał zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych w internecie 29 października 2018 roku. Bukmacher wystartował ze swoją stroną 25 kwietnia 2019 roku. Co przygotował dla graczy? Sprawdźcie!

Prezesem spółki został Piotr Sienkiewicz, który wcześniej związany był z Totolotkiem i forBETem. Obaj bukmacherzy należą do czołówki najlepszych buków w Polsce. Obaj mają atrakcyjne bonusy na start i kody bonusowe, dzięki którym można zwiększyć środki na zakłady online. (Przykładowo kod promocyjny TOTALbet daje aż 5055 zł na start). Jeśli BETFAN pójdzie w ślady starszych kolegów możemy liczyć zarówno na ciekawe bonusy powitalne, jak i liczne promocje wydarzeniowe.

Rejestracja BETFAN jest bardzo prosta. Bukmacher dysponuje szybką rejestracją, czyli nie jest konieczne wysyłanie skanu dowodu tożsamości. Musisz go uzupełnić, jeśli będziesz chciał wypłacić wygrane.

W pierwszej części formularza rejestracyjnego BETFAN należy uzupełnić adres e-mail, hasło i numer telefonu. Tutaj także oświadczamy, że jesteśmy pełnoletni i wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych. Na drugiej stronie formularza uzupełniamy: imię, nazwisko i PESEL. Tu także uzupełniamy kod promocyjny – BETFAN. Po zatwierdzeniu oświadczenia, że podane przez nas dane są prawdziwe, nasz udział w zakładach nie narusza przepisów i zapoznaliśmy się z regulaminem – możemy zarejestrować swoje konto. Pamiętaj, aby zaznaczyć na końcu opcję: “Chcę otrzymać bonus powitalny”, tylko wtedy zostaną ci przyznane bonusy na start.

BETFAN zakład bez ryzyka na start

Jeśli zarejestrujesz się w BETFAN używając kodu promocyjnego otrzymasz bonus na start BETFAN. Jest to zakład bez ryzyka do 100 zł. Postaw swój pierwszy zakład, jeśli przegrasz bukmacher zwróci Ci stawkę do 100 zł. Zwrot zostanie przyznany po spełnieniu warunków obrotu opisanych wyżej. Cashback trafi na konto bonusowe gracza w ciągu 72 godzin.

Bonus od depozytu BETFAN

Bonus na start BetFan 3000 PLN
Pakiet powitalny Betfan

Rejestrując się do BETFAN z promo kodem otrzymasz dostęp do oferty powitalnej od depozytu. Na czym ona polega?

Wpłać depozyt minimum 20 zł. Otrzymasz bonusy:

 • 10 % od pierwszej wpłaty
 • 10 % od drugiej wpłaty
 • 10 % od trzeciej wpłaty

Maksymalny bonus BETFAN od 1. depozytu wynosi 100 zł. Klient otrzyma 100 PLN przy wpłacie 1000 PLN lub więcej.

Maksymalny bonus od 2. wpłaty wynosi 100 zł. Klient otrzyma 100 PLN przy wpłacie 1000 PLN lub więcej.

Natomiast maksymalny bonus od 3. wpłaty wynosi 100 zł. Gracz otrzyma go przy wpłacie 1000 PLN lub więcej.

Aby aktywować środki bonusowe należy po dokonaniu każdej z trzech wpłat zagrać za równowartość każdego z trzech depozytów zawierając jeden lub więcej kuponów o kursie łącznym minimum 2.00. Bonus zostanie aktywowany w momencie rozliczenia wszystkich zdarzeń znajdujących się na kuponie lub kuponach wchodzących w skład obrotu depozytem.

Następnie, by przenieść środki bonusowe do salda głównego, a tym samym nabyć prawa do bonusów, gracz musi obrócić bonusem 5-krotnie, a każdy z kuponów musi posiadać minimum 2 zdarzenia z minimalnym kursem 1.45.

W momencie przenoszenia środków z konta bonusowego zostanie zastosowany mnożnik x10, przy czym 10% środków będzie stanowiło wygraną, zaś 90% środków będzie stanowiła nagroda.

Bonus 100 000 PLN w BETFAN

W regulaminie oferty na start w BETFAN znajduje się punkt, w którym mowa jest o kwocie do 100 000 zł, jaka może trafić na konto gracza. Sprawdziliśmy o co chodzi. Jak opisaliśmy wyżej od trzech pierwszych depozytów gracz może otrzymać bonus do 100 zł. Następnie by je aktywować musi postawić kupon SOLO lub AKO. Ostatnim etapem jest 5-krotny obrót wymagany do tego, by środki przenieść z salda bonusowego na główne. I tu, najciekawsza część: wygrane jakie otrzymasz z obstawiania zakładów z konta bonusowego są dodawane do bonusów i całość objęta jest mnożnikiem x10. Maksymalną kwotą jaką można pomnożyć jest 10 000 zł, co oznacza, że gracz może otrzymać nawet 100 000 zł. Oczywiście zależy to od stawek i kursów zakładów jakie postawimy i zdobycie takiej kwoty jest bardzo trudne, jednak wszystko jest możliwe.

Najlepsze kody promocyjne 2020

BukmacherBonus na start 2020Kod bonusowy
STS1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 75 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Fortuna2000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 215 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
Betclic550 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
forBET2200 PLN od depozytu + 100 PLN freebet + 200 PLN bez ryzykaSprawdź kod

Zakłady bukmacherskie BETFAN

Jak na pierwszy rzut oka prezentuje się BETFAN? Strona buka wygląda czytelnie, jest intuicyjna. Nie ma jednak nowoczesnego layoutu. Plus za obsługę klienta. Na stronie znajdziemy FAQ, w którym znajdziemy odpowiedzi na ważne i popularne pytania. Dostępny jest także czat, który działa bardzo sprawnie. Dodatkowo z bukmacherem skontaktujesz się drogą mailową i dzięki infolinii +48 22 125 50 50.

U bukmachera znajdziemy zdarzenia na kilkanaście dyscyplin sportowych, bogatą sekcję zakładów live oraz esporty. Co wyróżnia BETFAN spośród innych bukmacherów? Bardzo rozbudowana sekcja rozrywka, w której aktualnie znajdziemy aż 184 zdarzenia. To dobre posunięcie, gdyż zakłady dotyczące wydarzeń ze świata polityki, kultury czy rozrywki cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Niestety na stronie bukmachera nie znajdziemy sportów wirtualnych. Trochę dziwi nas ten fakt, gdyż virtuale są bardzo popularne wśród graczy i ma je w swojej ofercie wielu bukmacherów. Liczymy jednak na to, że bukmacher zdecyduje się je wprowadzić.

Niestety, póki co nie znajdziesz też transmisji live, czyli streamingów z meczów na żywo. Szkoda, bo kilku bukmacherów ma je w swojej ofercie, jak na przykład STS, Fortuna czy forBET. Cieszą się one dużą popularnością wśród graczy.

Mariusz Pudzianowski twarzą bukmachera BETFAN

Mariusz Pudzianowski ambasador Betfan
Mariusz Pudzianowski nawiązał współpracę z zakładami BETFAN

Na początku października 2019 roku polskie media obiegła informacja, że Mariusz Pudzianowski, były strongman a aktualnie zawodnik MMA, został twarzą bukmachera BETFAN. Nowy bukmacher chce dzięki znanemu ambasadorowi budować wizerunek swojej marki i zyskać jak największy rozgłos.

Współpraca bukmachera z byłym strongmanem poszła o krok dalej. Pudzianowski jest właścicielem konia wyścigowego, który nosi imię BETFAN. Zwierzę zadebiutowało niedawno na torze podczas Wielkiej Warszawskiej na Służewcu. Koń jest żywą reklamą bukmachera, będzie miał swoje konto na Instagramie i Facebooku.

Graj bez podatku w BETFAN

W ofercie BETFAN znajdziemy świetną promocję, dzięki której 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę możesz wygrywać więcej. Jak to działa? Postaw kupon z co najmniej 2 zdarzeniami, z których wszystkie będą miały minimalny kurs 1.25, a kurs łączny kuponu będzie nie mniejszy niż 2.00. Wtedy BETFAN zmieni współczynnik na 1, czyli wygrana wzrośnie o 14 %. W promocji biorą udział tylko zakłady proste. Co ważne, z promocji można korzystać wiele razy!

Radar365 – najlepsze promocje każdego dnia

W ramach stałej akcji Radar365 Betfan przygotowuje codziennie nowe promocje dla swoich graczy. Aktualna promocja jest zawsze wyróżniona na stronie głównej bukmachera. Osoby, które z nich skorzystają otrzymają bonusy, mogą to być cashbacki, darmowe zakłady czy bonusy od wpłaty.

Oferta bukmachera

BetFan Zakłady Bukmacherskie
Oferta bukmachera Betfan

BETFAN oferuje zakłady na najpopularniejsze dyscypliny takie jak: piłka nożna, tenis, czy hokej na lodzie. W zakładach sportowych zobaczymy na górze strony wyróżnione najpopularniejsze ligi europejskie: La Liga, Ekstraklasa, Euroliga czy Plus Liga.

Bukmacher proponuje również mniej oczywiste dyscypliny, takie jak: darts, pesapallo czy biathlon.

Całkiem nieźle prezentuje się oferta zakładów na esporty. Obstawimy tu Counter Strike, Dota, Hearthstone, King of Glory czy League of Legends. BETFAN ma całkiem sporo zdarzeń związanych z największymi i najpopularniejszymi wydarzeniami wśród miłośników gier komputerowych.

W sekcji zakładów live obstawimy: piłkę nożną, tenis, hokej na lodzie, koszykówkę, siatkówkę, baseball, Dota, rugby, squasha czy tenisa stołowego.

Zakłady na rozrywkę w BETFAN

Niesamowicie rozwinięta sekcja rozrywki sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Znajdziemy w niej kilka kategorii: Ekonomia, Media, Pogoda, Polityka, Show-Biznes i Wokół sportu. Żaden inny bukmacher nie ma tylu zakładów specjalnych co BETFAN. Jakie najciekawsze wydarzenia do obstawienia znaleźliśmy?

 • Które konto na Twiterze będzie miało najwięcej obserwujących w dniu 31.12.2019 roku?
 • Najpopularniejszy kierunek wakacyjny Polaków w 2019 roku
 • W którym miesiącu, w Polsce w 2019 roku, będzie więcej dni z opadem?
 • Ile wyniesie wzrost PKB Polski w 2019 w porównaniu do roku poprzedniego?

27 czerwca w sekcji rozrywka znajduje się w sumie 148 zdarzeń, zatem jest w czym wybierać.

Wpłaty i wypłaty

Dla graczy bardzo ważne są także metody płatności. Lubią mieć duży wybór i nie ograniczać się do jednej czy dwóch możliwości. Niestety na razie BETFAN nie daje wielkiego pola manewru w tej kwestii. Dokonamy płatności oczywiście tradycyjnym przelewem. Bukmacher obsługuje ponad 20 banków a także Mastercard i Visa. Jest możliwość dokonywania wpłat przez Przelewy24 i Blikiem.

Aplikacja mobilna

A co z aplikacją mobilną bukmachera? Niestety w dniu startu strony internetowej buka aplikacja mobilna nie jest dostępna. Na szczęście pojawiła się po pewnym czasie.

Apka BETFAN jest dostępna tylko na urządzenia z systemem Android. Brakuje wersji na iOS. Niemniej jednak jest czytelna i intuicyjna. Oferta zakładów prematch i live prezentuje się dobrze. Niestety nie znajdziemy w niej transmisji na żywo. Jest także dostępnych mało metod płatności.

Bardzo dobrze prezentuje się za to wersja mobilna strony betfan.pl. Bardzo szybko się ładuje i ma przejrzysty wygląd. Jest bardzo intuicyjna i nawet osoba, która nie obstawia na co dzień zakładów, z pewnością nie będzie miała z tym problemów. Warto dodać, że jest przystosowana do wszystkich typów urządzeń. Znajdziesz na niej identyczną ofertę jak na tradycyjnej stronie internetowej.

Opinie o bukmacherze

Im więcej ciekawych rozwiązań tym większe szanse na przyciągnięcie graczy. Oczywiście, że liczy się oferta, ale też podejście do użytkowników. Jeśli bukmacher wprowadza jakąś promocję musi dołączyć regulamin, jeśli pomyli się w kursach musi powiadomić o tym graczy, a jeśli zdarzenie to decydowało o całym kuponie to rozliczyć pozytywnie. BETFAN – zaskarbił sobie sympatię dużej grupy graczy.. Wyróżnia go przede wszystkim największa oferta zakładów specjalnych. Niestety wciąż jest sporo rzeczy do poprawy, jak chociażby brak sportów wirtualnych, mało metod płatności czy brak wersji aplikacji na urządzenia z systemem iOS.

FAQ

Co daje kod BETFAN?

Jeśli wpiszesz kod BETFAN w formularzu rejestracyjnym otrzymasz zakład bez ryzyka do 100 PLN i bonus 3000 PLN od trzech depozytów.

Ile trwa proces weryfikacji konta w BETFAN?

Zazwyczaj proces ten nie trwa dłużej niż kilka minut. Jednak maksymalnie weryfikacja może zająć 48 godzin.

Zleciłem wypłatę środków z konta. Po jakim czasie znajdą się one na moim koncie bankowym?

Zazwyczaj proces ten trwa 15 minut. Jest tak w przypadku 97 % kont. Do pozostałych może to zająć trochę więcej.

Czy w BETFAN mogę skorzystać z opcji cashout?

Tak, bukmacher BETFAN posiada taką opcję. Dzięki niej możesz zamknąć zakład przed jego rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń znajdujących się na kuponie.

Ile mam czasu na skorzystanie z bonusu powitalnego?

Termin ważności bonusu na start to 50 dni. Jest on każdorazowo liczony od momentu aktywacji bonusu.

Zobacz także:


O autorze

Adrianna Sulska