BETFAN kod promocyjny 2024

Betfan kod promocyjny – luty 2024
300 PLN
Bonus od wpłaty

200 % do 300 PLN

lub

Bonus na La Ligę

300 PLN

Kod promocyjny
BFVIP
Odbierz kod

Jaki jest BETFAN kod promocyjny 2024?

Jaki jest kod promocyjny Betfan? Betfan kod promocyjny 2024 to: BFVIP. Wpisz o treści "BFVIP" i zgarnij bonus 200% od wpłaty do 300 zł! Bukmacher potroi Twój depozyt, co oznacza, że przy wpłacie 150 zł będziesz miał aż 450 zł na grę!

To najlepsza oferta powitalna do bukmacher BETFAN. Jeśli wpłacisz 150 zł to dostajesz 300 zł w bonusie (maksymalny bonus). W sumie będziesz miał na grę 450 zł.

BETFAN kod promocyjny 2024BFVIP
Bonus powitalny:200 % do 300 zł
BOOST:podwyższone kursy
BETFAN kod promocyjny - bonusy na luty 2024

Warto też dodać, że po rejestracji konta z kodem promocyjnym BETFAN otrzymasz również dostęp do szeregu innych promocji tego bukmachera, np. do alternatywnego bonusu powitalnego - 300 zł za wygrana Barcelony z Getafe.

400 PLN za wygraną Barcelony z Getafe

Specjalna promocja Betfanu na La Ligę. Jeśli zarejestrujecie się z naszym kodem promocyjnym BFVIP, możecie otrzymać bonus o wartości 300 zł za wygraną Barcelony w meczu z Getafe.

 • załóż konto w Betfan z kodem BFVIP
 • wpłać depozyt dokładnie 30 zł
 • postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO (kurs min. 2.00) za dokładnie 40 zł na dowolne zdarzenie z meczu Barcelona – Getafe (kupon musi zostać rozliczony do godz. 23.59 w dniu meczu)
 • jeśli Barcelona wygra mecz, to otrzymasz bonus 300 PLN
 • bonus obróć raz na dowolnych kuponach SOLO lub AKO
tylko dzisiaj do 16:15
Weź udział

Aktualnie żaden z bukmacherów nie posiada w ofercie bonusu 200 % na start co sprawia, że BETFAN jest pod tym względem wyjątkowy. Chociaż moim zdaniem bonus od wpłaty nie jest najlepszą formą promocji, to ten oferowany przez BETFAN jest niezwykle atrakcyjny i warto z niego skorzystać.

Zapamiętaj, jaki jest Betfan kod promocyjny. Betfan kod promocyjny to: BFVIP. Wpisz kod promocyjny przy rejestracji i zgarnij bonus 200% od wpłaty do 300 zł. Bonus potroi depozyt, więc przy wpłacie 150 zł będziesz miał aż 450 zł na grę.

BETFAN kod promocyjny 2024 - jaki bonus?

Jak już wspomniałam, BETFAN kod promocyjny czy inaczej nazywany: BETFAN kod rejestracyjny jest potrzebny, aby skorzystać z oferty powitalnej bukmachera. Jaki zatem bonus otrzymamy za założenie konta z kodem?

 • 200 % do 300 PLN od depozytu

W mojej ocenie bonus BETFAN jest to bardzo ciekawa oferta, niespotykana w innych zakładach bukmacherskich. Maksymalny bonus otrzymasz wpłacając 150 zł. Wówczas będziesz miał na grę 450 zł. Kwota ta nie jest powalająca, porównując ją chociażby do bukmachera Superbet, który umożliwia otrzymanie z kodem promocyjnym bonusów na kwotę 3755 zł.

Jednak mimo wszystko obstaję przy tym, że jest to dobry bonus i warto z niego skorzystać, jeśli rozważasz otwarcie konta BETFAN. Poniżej opisuję szczegóły tej promocji przyznawanej za kod promocyjny BETFAN.

BETFAN bonus na start

Przejdę teraz do szczegółowego opisania bonusu powitalnego BETFAN. Jak wspomniałam, możesz otrzymać tylko jeden bonus i jest to bonus 200 % do 300 PLN.

Najważniejsze jednak w każdej promocji bukmacherskiej są jej warunki. Sprawdziłam jak to wygląda w BETFAN i opisałam poniżej.

BETFAN kod promocyjny - bonus od depozytu 200 %

Warunki:

 • podczas rejestracji zaznacz zgody marketingowe (pełne)
 • wpłać depozyt min. 50 zł
 • otrzymasz BETFAN bonus 200 % do kwoty 300 PLN
 • postaw kupon (lub kilka kuponów) za wpłacony depozyt
 • poczekaj na rozliczenie wszystkich zdarzeń
 • przejdź na saldo bonusowe, żeby wykorzystać bonus
 • kwotę bonusu należy obrócić raz na kuponie lub kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 3.00

Jeszcze kilka istotnych informacji. W trakcie obrotu depozytem pojawi się informacja o tym, że w Betfan bonus jest zablokowany. Od momentu dokonania wpłaty masz 14 dni na obrót depozytem i wykorzystanie bonusu. Pilnuj tego terminu, gdyż po jego upływie bonus wygaśnie. Ponadto obrotu depozytem oraz bonusem nie można dokonać na zakładach systemowych oraz zakładach na gry karciane.

Alternatywny BETFAN bonus z kodem promocyjnym

betfan bonus kod promocyjny wygrana po rejestracji z kodem

Powyższy bonus, który możemy uzyskać wpisując kod promocyjny BETFAN, nie jest jedyną ofertą powitalną u tego bukmachera. Co jakiś czas pojawia się w Betfan bonus zamienny, tzn. wpisując kod BFVIP możecie wybrać między bonusem 200% od depozytu a innym, dostępnym czasowo. Zazwyczaj jest to bonus związany z jakimś konkretnym wydarzeniem sportowym, politycznym lub rozrywkowym.

Na przykład: w czasie kampanii przed wyborami parlamentarnymi w Polsce można było zarejestrować się w Betfan z kodem promocyjnym BFVIP i skorzystać ze specjalnego zakładu dotyczącego debaty, a w rezultacie wygrać 100 zł w gotówce.

Zakład ten był dostępny jedynie dla osób, które jeszcze nie posiadały konta w Betfan i zarejestrowały się w określonym czasie z kodem BFVIP.

Alternatywny bonus BETFAN na start pojawia się co jakiś czas, raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie. Jeśli będzie dostępny, umieszczę go na górze tego artykułu.

BETFAN bonus bez depozytu

Najbardziej pożądanym przez graczy bonusem powitalnym jest ten bez depozytu, czyli darmowe środki, które otrzymuje się za samą rejestrację konta. Wiele osób szuka zatem w internecie informacji o tym, czy jest BETFAN bonus bez depozytu? Niestety musimy Was rozczarować.

Aktualnie nie ma takiej promocji powitalnej u tego bukmachera, bonus bez depozytu można natomiast znaleźć u innych bukmacherów. Kiedyś jednak oferował on darmowy zakład na start, zatem istnieje szansa, że kiedyś wróci do tej promocji. Jeśli pojawi się w BETFAN kod promocyjny na freebet, niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

Betfan zakład bez ryzyka

Często jestem przez Was pytana, czy w Betfan zakład bez ryzyka dostępny jest z naszym lub innym kodem. Niestety, na tę chwilę bukmacher nie oferuje zakładu bez ryzyka ani w ramach pakietu powitalnego, ani dla stałych graczy. Jak tylko w Betfan cashback się pojawi, zaktualizuję informację właśnie w tym akapicie.

Kod promocyjny na BETFAN - warunki obrotu

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Bonus od depozytu 300 PLN:aktywacja: obrót 1x depozyt
obrót: obrót 1x bonus, AKO min. 2 zdarzenia, min. kurs całkowity 3.00
14 dni
Betfan bonus - warunki obrotu

BETFAN bonus od depozytu 200 % do 300 zł należy najpierw aktywować. W tym celu gracz musi obrócić kwotą wpłaconego depozytu jeden raz na dowolnych kuponach. Z kolei aby móc wypłacić BETFAN bonus należy obrócić nim 1 raz na kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami. Cały kupon musi mieć kurs min. 3.00.

Kod promocyjny BETFAN - rejestracja

rejestracja BETFAN z kodem promocyjnym

Wystarczy przejść kilka prostych kroków, by założyć konto w BETFAN. Poniżej opisałam ten proces krok po kroku.

 1. Wejdź na stronę bukmachera BETFAN. Wpisz w wyszukiwarkę adres betfan.pl. Następnie kliknij w przycisk "zaloguj lub zarejestruj" widoczny w prawym górnym rogu strony. Dalej kliknij przycisk "otwórz konto".
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza. Należy podać adres email i hasło. Jest tam też pole "kod rejestracyjny:, które możesz zostawić puste. Następnie zaznaczyć zgody marketingowe (jest to konieczne by otrzymać bonusu na start) i oświadczenia.
 3. Wypełnij dane na drugiej stronie formularza. Na drugiej stronie wpisujemy: imię, nazwisko, numer PESEL. Podajemy też numer telefonu, na który otrzymamy kod SMS. Wpisujemy go w ostatnie pole. Na koniec potwierdzamy prawdziwość podanych danych i akceptujemy regulamin i politykę prywatności.

Rejestracja BETFAN zajmuje dosłownie 30 sekund. Opisany powyżej proces to szybka rejestracja. Po niej gracz ma aktywne konto tymczasowe, na które może wpłacać depozyty i stawiać zakłady. Żeby jednak wypłacić środki trzeba przekształcić konto w stałe (jest to standardem u bukmacherów). Do przekształcenia konta jest konieczne wysłanie skanu lub zdjęcia obu stron dowodu osobistego i podanie kilku informacji dodatkowych.

Zaloguj się na swoje konto, wejdź w ustawienia, a następnie w sekcję "dane osobowe". Uzupełnij brakujące informacje.

Najlepsze kody promocyjne 2024

Zobacz, jak wypada kod promocyjny BETFAN na tle najepszych bonusów bukmacherskich z kodami.

BukmacherBonus na start 2024Kod bonusowy
STS1500 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + 60 PLN za zadaniaSprawdź kod
Fortuna20 PLN bez depozytu + 300 PLN zakład bez ryzyka + 15 PLN freebet + 5 PLN za kuponSprawdź kod
TOTALbet333 PLN zakłady bez ryzyka + 5 PLN freebetySprawdź kod
forBET 1200 PLN cashback + 2000 PLN od depozytu + 150 PLN freebet + 2000 zł na EUROSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne bukmacherów 2024

Promocje BETFAN dla graczy

Bukmacher umożliwia już zarejestrowanym graczom korzystanie z różnych promocji. W stałej ofercie znajdziemy ich kilka. Dzięki nim można otrzymywać dodatkowe bonusy czy korzystać z podwyższonych kursów. Aktualne BETFAN promocje to:

 • BOOST - podwyższone kursy na wybrane zdarzenia
 • Freebet or Win - freebet za przegrany kupon na ligi amerykańskie
 • Cashout - wyjmujesz kasę kiedy chcesz
 • Bet Builder - stawiaj kupony w ramach jednego meczu

Z początku, gdy zajrzałam do sekcji "promocje" na stronie betfan.pl byłam zawiedziona. Oferta nie jest zbyt bogata. Jednak regularnie odwiedzając stronę buka okazało się, że organizuje on szereg akcji specjalnych na konkretne wydarzenia sportowe. Dlatego polecam zerkać na stronę główną, bo tam pojawiają się najciekawsze BETFAN promocje.

Metody płatności w Betfan

Przyjrzałam się metodom wpłat i wypłat u bukmachera BETFAN. Pod względem różnorodności opcji jest poprawnie, są też natychmiastowe płatności 7 dni w tygodniu do kilku banków.

betfan kod promo wpłaty

Jak wpłacić pieniądze w BETFAN?

Dla mnie jako gracza, istotnym elementem są metody płatności u bukmachera. Zazwyczaj korzystam z BLIKA, ale czasami także używam karty, i w Betfan obie te opcję znajduję. Ale po kolei.

Dokonując wpłaty mamy trzech opertorów do wybory. Są to

 • BLIK
 • Przelewy24
 • Karta VISA/Mastercard

Opcji BLIK chyba nie trzeba szerzej opisywać. Wystarczy podać kod BLIK z bankowości elektronicznej i zatwierdzić w telefonie transkację. Podobnie jest w przypadku karty, wpisujesz dane karty i zatwierdzasz transakcję.

Jeśli wybierzesz operatora Przelewy24, oprócz opcji BLIK i płatności kartą, masz także możliwość wpłaty za pomocą Paysafecard oraz tradycyjnego przelewu z 21 najpopularniejszych banków. A gdy korzystasz z płatności kartą w Przelewy24, to możesz zautoryzować się Google Pay.

Wszystkie wymienione wyżej metody działają natychmiastowo. Wpłacony depozyt znajdzie się na koncie gracza w dosłownie chwilę. Brakuje mi niestety jakiegoś portfela elektronicznego i innych systemów płatności. Minimalny depozyt to 2 zł.

Betfan - jak wypłacić pieniądze?

betfan jak wypłacić pieniądze

A jak wypłacić pieniądze w BETFAN? W przypadku wypłat środków BETFAN dysonuje szybkimi wypłatami do 21 banków. Czyli można zakładać, że większość popularnych banków jest obsługiwana. Wypłaty realizowane są 7 dni w tygodniu w godzinach: 7:00-23:00, ale nie do wszystkich banków.

Po zleceniu wypłaty środki powinny znaleźć się na koncie po około 15 minutach, ale z doświadczenia wiem, że trwa to nieco dłużej. A w soboty, niedziele i święta w niektórych bankach nie są realizowane szybkie przelewy, także środki od zlecenia wypłaty pojawią sie na koncie po kilkudziesięciu godzinach.

betfan wypłaty

Czy wypłata w BETFAN jest tak prosta, jak wpłata? Przetestowałam i wiem, że nie. Po pierwsze jest nałożone ograniczenie, co do wysokości wypłaty. Minimalna kwota wypłaty to 10 zł. Po drugie, jeśli wpłacisz pieniądze na konto gracza, musisz pamiętać o tym, że nie wypłacisz ich bez zagrania za nie, czyli przed wypłatą każdy depozyt w 50% musi zostać wykorzystany na zakłady.

Betfan nie realizuje przelewów do Aion Banku i związanego z nim Revoluta.

BETFAN aplikacja mobilna

Apka BETFAN jest dostępna na urządzenia z systemami Android i iOS. Można ją pobrać:

 • ze strony betfan.pl
 • AppStore
 • AppGallery
betfan aplikacja

BETFAN aplikacja jest czytelna i intuicyjna. Oferta zakładów prematch i live prezentuje się dobrze. Dostępny jest również dostęp do zakładów na sporty wirtualne i gry karciane. Bukmacher daje możliwość wyboru interfejsu: ciemny lub jasny. Niestety, aplikacja Betfan nie posiada zbyt wielu transmisji na żywo, w dodatku tylko w małym okienku, zajmującym mniej niż połowa ekranu telefonu.

Moim zdaniem aplikacja Betfan jest skierowana głównie do młodych graczy, dużo w niej koloru, grafik, co wytrawnych graczy (w tym mnie) może nieco irytować. Przez natłok grafik na stronie głównej aplikacji trzeba troche się nascrollować, aby odnaleźć się w nadchodzących wydarzeniach.

Bardzo dobrze prezentuje się za to wersja mobilna strony betfan.pl. Szybko się ładuje i ma przejrzysty wygląd. Jest bardzo intuicyjna i nawet osoba, która nie obstawia na co dzień zakładów, z pewnością nie będzie miała z tym problemów. Warto dodać, że jest przystosowana do wszystkich typów urządzeń. Znajdziesz na niej identyczną ofertę jak na tradycyjnej stronie internetowej.

Obsługa klienta w Betfan

BETFAN należy się plus za obsługę klienta. Na stronie znajduje się FAQ, w którym znajdziemy odpowiedzi na ważne i popularne pytania.

Dostępny jest także czat na żywo, który działa bardzo sprawnie. Można z niego korzystać codziennie w godzinach 9:00-23:00.

Dodatkowo z bukmacherem skontaktujesz się drogą mailową (bog@betfan.pl). Z początku bukmacher umożliwiał również kontakt przez infolinię, jednak aktualnie nie ma takiej opcji.

Zakłady bukmacherskie BETFAN

BETFAN to legalny polski bukmacher, który otrzymał zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych w internecie 29 października 2018 roku. Bukmacher wystartował ze swoją stroną 25 kwietnia 2019 roku i od tego czasu znalazł spore grono wiernych graczy.

Oferta bukmachera

U bukmachera BETFAN znajdziemy zakłady na około 30 dyscyplin sportowych. Znajdziemy tu zakłady na najpopularniejsze dyscypliny takie jak: piłka nożna, tenis, czy hokej na lodzie. W zakładach sportowych zobaczymy na górze strony wyróżnione najpopularniejsze ligi europejskie: La Liga, Ekstraklasa, Euroliga czy Plus Liga.

Bukmacher proponuje również mniej oczywiste dyscypliny, takie jak: darts, pesapallo czy biathlon. Liczba rynków zdarzeń prezentuje się bardzo dobrze. W przypadku najpopularniejszych meczów, jak chociażby rozgrywek Ligi Mistrzów mamy do wyboru nawet 399 różnych zakładów.

Całkiem nieźle prezentuje się oferta zakładów na esporty. Obstawimy tu Counter Strike, Dota, Hearthstone, King of Glory czy League of Legends. BETFAN ma sporo zdarzeń związanych z największymi i najpopularniejszymi wydarzeniami wśród miłośników gier komputerowych. Dla przykładu, na rozgrywki ESL Pro League mamy 40 różnych zakładów.

W sekcji zakładów live obstawimy: piłkę nożną, tenis, hokej na lodzie, koszykówkę, siatkówkę, baseball, esport, rugby, squasha czy tenisa stołowego. Liczba rynków zdarzeń jest również przyzwoita i sięga nawet 150 różnych zakładów na popularne mecze.

Na stronie BETFAN i w aplikacji można korzystać z transmisji live, czyli streamingów z meczów na żywo. Nie jest ich zbyt wiele, ale jest możliwość oglądania np. rozgrywek La Ligi.

Na stronie bukmachera znajdziemy za to rozbudowaną sekcję sportów wirtualnych. Można typować aż siedem dyscyplin: piłkę nożną, koszykówkę, tenis, wyścigi konne, wyścigi psów, żużel i kolarstwo torowe. Wielkość i jakość transmisji jest bardzo dobra. Z kolei liczba rynków zdarzeń nie powala, ale jest kilka opcji do wyboru.

Nie można też pominąć informacji, że BETFAN posiada w ofercie zakłady na gry karciane. Możemy tu typować pokera, wojnę i blackjacka. Rozgrywki prowadzone są przez całą dobę przez anglojęzyczne krupierki.

Ofertę BETFAN wyróżnia jednak przede wszystkim rozbudowana sekcja zakładów na rozrywkę. Jest podzielona na 4 kategorie:

 • polityka
 • na czasie
 • wokół sportu

Codziennie w ofercie pojawiają się nowe zakłady związane z tym co aktualnie dzieje się na świecie.

Kod promocyjny BETFAN opinie

Przyszedł czas na podsumowanie. Jaka jest moja opinia o BETFAN kodzie promocyjnym? Przetestowałam wszystkie oferty powitalne bukmacherów i uważam, że warto właśnie z tym kodem założyć konto u bukmachera. Oczywiście głównie dlatego, że lepiej coś mieć dodatkowego na start. Ale nie tylko. Jakie są zatem plusy i ewentualne minusy bonusu za BETFAN kod promocyjny?

PLUSY
 • bonus 200 % od wpłaty (inni bukmacherzy mają 50 % lub 100 %)
 • niewygórowane warunki obrotu
 • możliwość obrotu na sportach wirtualnych
MINUSY
 • tylko jeden bonus powitalny

Betfan kod promocyjny 2024 - pytania i odpowiedzi

Jaki jest BETFAN kod promocyjny?

Kod promocyjny BETFAN to BFVIP. Wpisując go podczas rejestracji otrzymasz bonus 200 % na start.

Co daje kod BETFAN?

Kod promocyjny BETFAN pozwala otrzymać bonus 200 % do 300 PLN na start.

Jak odblokować bonus w BETFAN?

Aby odblokować bonus 200 % w BETFAN należy postawić kupon lub kupony za wpłacony depozyt.

Ile razy trzeba obrócić bonus BETFAN?

Bonusem 200 % w BETFAN należy obrócić jeden raz na kuponach AKO z kursem min. 3.00.

Jak odebrać bonus Betfan?

Wystarczy wpłacić pierwszy depozyt min. 50 zł, odbierz 200 proc. tej wpłaty i obstawiaj kupony, aby odblokować bonus, a następnie wykorzystaj środki bonusowe..

Jak aktywować bonus w Betfan?

Zarejestruj się w BETFAN, wykorzystując przy rejestracji kod promocyjny BFVIP, zakaceptuj niezbędne zgody i dokonaj pierwszej wpłaty w kwocie co najmniej 50 zł.

Jak działa bonus Betfan?

Działanie bonusu w Betfan nie jest skomplikowane. Najpierw należy odblokować otrzymany bonus, obstawiając kupon za równowartość wpłaconego depozytu. Następnie korzystaj ze środków bonusowych.

Ile w Betfan trwa wypłata?

W Betfan wypłaty są realizowane w godz. 8-24.00 od poniedziałku do niedzieli (w weekend tylko dla kilku banków). Średni czas od zlecenia wypłaty do wpływu na konto to ok. 15 minut w bankach, które posiadają opcje płatności natychmiastowej.

Jaki jest w Betfan kod promocyjny bez depozytu?

W Betfan kod promocyjny bez depozytu nie obowiązuje. Z kodem BFVIP otrzymasz natomiast bonus 200% od depozytu.

Czy Betfan jest bezpieczny?

Tak, Betfan posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych.

Jak zagrać za freebet w Betfan?

Freebet Betfan przyznawany jest przy okazji akcji promocyjnych. Każda z nich ma określony regulamin.

Ile razy trzeba obrócić bonus Betfan?

Bonus Betfan po odblokowaniu wymaga jednokrotnego obrotu bonusem.

Czy w BETFAN jest darmowy bonus?

W Betfan darmowy bonus może być przyznany za rejestrację (jeśli wybierzesz alternatywny bonus powitalny) lub na urodziny.