BETFAN Kod Promocyjny

Oceń bonus
3.9(43)

Co daje BETFAN Kod Promocyjny 2022?

Kod promocyjny BETFAN uruchamia lepszą ofertę powitalną. Dzięki niemu nowi gracze mogą otrzymać 600 zł zakładu bez ryzyka, 60 zł freebetu i bonus od drugiej wpłaty 100 % do 1000 zł. Bonus kod należy wpisać podczas rejestracji BETFAN. Po uzupełnieniu podstawowych danych, w drugim kroku rejestracji do uzupełnienia jest pole z kodem promocyjnym.

Oferta powitalna Betfan wydaje się bardzo ciekawa, ale trochę gorzej wygląda, gdy zerkniemy na warunki poszczególnych bonusów. Dlatego w tym miejscu zachęcamy zapoznać się z ofertą powitalną Superbet. Bukmacher ten ma zróżnicowane bonusy, które łatwo odebrać. Dodatkowo Superbet posiada też kod promocyjny, który podwyższa bonus o dodatkowy freebet.

Typ BonusuJaki otrzymasz bonus?
BETFAN Kod Promocyjny 2022:
Zakład bez ryzyka na start:Zwrot stawki do 600 PLN
Freebet:60 PLN na start
Bonus od drugiej wpłaty:100% do 1000 PLN
Min. wpłata:2 zł
Legalny Polski Bukmacher:Zezwolenie Ministra Finansów
z 29.10.2018
nr PS4.6831.3.2018

Spis treści

Aktywuj bonusy i promocje u bukmachera BETFAN 2022:

 • Matchday BOOST – podwyższone kursy
 • Tniemy ryzyko na wirtuale – gra bez ryzyka
 • Więcej gracz, więcej masz – bonusy do 79 zł tygodniowo
 • Postaw 50 odbierz 50 – bonus na gry karciane
 • Cashout – wyjmujesz kasę kiedy chcesz
 • Bet Builder – stawiaj kupony w ramach jednego meczu

Jak widać na powyższej liście, poza bonusami powitalnymi BETFAN można również korzystać z promocji dla graczy. Dzięki nim można typować zakłady z podwyższonymi kursami i otrzymywać dodatkowe bonusy.

Jaki jest kod promocyjny BETFAN?

Kod promocyjny BETFAN to BETFAN. Wpisując go w drugim kroku formularza rejestracyjnego otrzymasz trzy bonusy powitalne, czyli zakład bez ryzyka do 600 zł, freebet 60 zł i bonus od drugiej wpłaty 100 % do 1000 zł. Sprawdziliśmy wszystkie dostępne kody bonusowe BETFAN i ten jest najkorzystniejszy dla graczy.

Rejestracja BETFAN – jak założyć konto z kodem?

Wystarczy przejść kilka prostych kroków, by założyć konto w BETFAN z kodem promocyjnym. Poniżej opisujemy ten proces krok po kroku.

 1. Wejdź na stronę bukmachera BETFAN. Wpisz w wyszukiwarkę adres betfan.pl. Następnie kliknij w przycisk „otwórz konto” widoczny w prawym górnym rogu strony.
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza. Należy podać adres email, hasło i numer telefonu. Następnie zaznaczyć zgody marketingowe (jest to konieczne by otrzymać wszystkie bonusu na start) i oświadczenia.
 3. Wypełnij dane na drugiej stronie formularza. Na drugiej stronie wpisujemy: imię, nazwisko, numer PESEL. Jest tu także zgoda na otrzymanie bonusu powitalnego i oświadczenie, że podane przez nas dane są prawdziwe.
 4. Wpisz kod promocyjny BETFAN. Na drugiej stronie formularza znajduje się również pole: KOD PROMOCYJNY. Tu wpisujemy kod.
 5. Kliknij w link aktywacyjny. Po wciśnięciu przycisku „otwórz konto” na drugiej stronie formularza na adres email podany podczas rejestracji zostanie wysłany link aktywacyjny. Kliknij w niego, przejdź na stronę betfan.pl i zaloguj się na swoje konto. Będzie ono już aktywne.

Rejestracja BETFAN jest bardzo prosta. Bukmacher dysponuje szybką rejestracją, czyli nie jest konieczne wysyłanie skanu dowodu tożsamości. Musisz go uzupełnić, jeśli będziesz chciał wypłacić wygrane.

BETFAN bonus powitalny

Przejdźmy teraz do szczegółowego opisania poszczególnych bonusów powitalnych BETFAN. W sumie można zdobyć pakiet do 1660 zł. Składa się na niego:

 • zakład bez ryzyka 600 PLN
 • bonus od drugiej wpłaty 100 % do 1000 PLN
 • freebet 60 PLN

BETFAN zakład bez ryzyka na start

Warunki:

 • załóż konto w Betfan i użyj kodu rejestracyjnego: BFVIP (może być szybka rejestracja)
 • zaznacz zgody na otrzymywanie treści marketingowych
 • wpłać depozyt min. 50 zł i postaw pierwszy zakład za stawkę min. 50 zł
 • kupon SOLO lub AKO po dowolnym kursie
 • jeśli kupon będzie przegrany gracz otrzyma na konto bonusowe zwrot stawki do kwoty 600 zł
 • aby przenieść bonus na saldo główne trzeba obrócić nim jeden raz na kuponie z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 3.80
 • czas na obrót to 7 dni

Jeśli zarejestrujesz się używając kodu promocyjnego BFVIP otrzymasz bonus na start BETFAN. Zaczęliśmy od zakładu bez ryzyka, który może wynieść aż 600 zł. To klasyczny cashback przyznawany w przypadku, gdy pierwszy postawiony przez gracza kupon, spełniający warunki promocji, będzie przegrany. Wymagany jest tylko jednokrotny obrót bonusem w celu wypłaty środków. To całkiem dobre warunki.

BETFAN bonus od depozytu

Warunki:

 • podczas rejestracji zaznacz opcję, że chcesz otrzymać bonus
 • zaznacz zgody na otrzymywanie treści marketingowych
 • wpłać drugi po rejestracji depozyt min. 100 zł
 • po wpłacie przyznany zostanie bonus 100 % do 1000 zł
 • odblokuj bonus obracając depozytem jeden raz zawierając jeden lub więcej kuponów z kursem min. 2.50
 • czas na obrót depozytem to 14 dni
 • bonusem należy obrócić 3 razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 2.50 (kurs poj. 1.30)
 • na obrót bonusem masz 14 dni od momentu odblokowania bonusu

Rejestrując się do BETFAN z promo kodem, zaznaczając odpowiednie pole w formularzu i wyrażając zgodę na otrzymywanie treści marketingowych otrzymasz dostęp do bonusu 100 % od drugiego depozytu do 1000 zł. To klasyczna promocją od wpłaty, jednak to co ją różni od podobnych takich promocji u innych bukmacherów to konieczność odblokowania bonusu poprzez obrót depozytem. To dodatkowe utrudnienie. Sam obrót bonusem nie jest już odbiegający od normy.

BETFAN freebet na start

Warunki:

 • po rejestracji konta wpłać depozyt min. 50 zł
 • do konta bonusowego zostanie dodany automatycznie freebet 50 zł
 • aby wykorzystać freebet należy stworzyć kupon i zaznaczyć na kuponie niebieskie pole z nazwą darmowego zakładu
 • wygrana z freebetu trafia na saldo główne
 • gracz ma 7 dni na skorzystanie z promocji od momentu wpłacenia pierwszego depozytu

BETFAN bonus bez depozytu

Najbardziej pożądanym przez graczy bonusem powitalnym jest ten bez depozytu, czyli darmowe środki, które otrzymuje się za samą rejestrację konta. Wiele osób szuka zatem w internecie informacji o tym, czy jest BETFAN bonus bez depozytu? Niestety musimy was rozczarować. Aktualnie nie ma takiej promocji powitalnej u tego bukmachera, bonus bez depozytu można natomiast znaleźć u innych bukmacherów. Kiedyś jednak oferował on darmowy zakład na start, zatem istnieje szansa, że kiedyś wróci do tej promocji. Gdy tylko się pojawi niezwłocznie was o tym poinformujemy.

Warunki obrotu bonusem powitalnym w BETFAN

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Bonus od depozytu 1000 PLN:aktywacja: obrót 1x depozyt, kupon SOLO lub AKO, kurs min. 2.50, wypłata środków: obrót 3x bonus, AKO min. 3 zdarzenia, min. kurs całkowity 2.50, kurs poj. 1.3014 dni
Freebet 60 PLN:obrót 1x
Zakłady bez ryzyka 600 PLN:obrót 1x, kupon AKO min. 3 zdarzenia, kurs całkowity min. 3.807 dni

Zakłady bez ryzyka do 600 zł można otrzymać po pierwszej wpłacie i postawieniu pierwszego kuponu po rejestracji. Otrzymanym zwrotem należy obrócić jeden raz na kuponie z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym kuponu min. 3.80. Gracz ma 7 dni na obrót.

BETFAN bonus od drugiego depozytu 100 % do 1000 zł należy najpierw aktywować. W tym celu gracz musi obrócić kwotą wpłaconego depozytu jeden raz na kuponie z kursem całkowitym min. 2.50. Z kolei aby móc wypłacić bonus należy obrócić nim 3 razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami. Każde z nich musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.30, zaś cały kupon kurs min. 2.50.

Ogólnie BETFAN bonus na start jest ciekawy, zwłaszcza z powodu zakładu bez ryzyka. Warunki bonusu od wpłaty mogłyby być bardziej atrakcyjne, ale nie jest źle.

Najlepsze kody promocyjne 2022

BukmacherBonus na start 2022Kod bonusowy
STS1500 PLN od depozytu + 60 PLN bonus za zadania + 100 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Fortuna200 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzyka + 15 PLN freebetSprawdź kod
forBET1200 PLN bez ryzyka + 2000 PLN bez ryzyka + 100 PLN freebetSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne

Promocje BETFAN dla graczy

Bukmacher umożliwia już zarejestrowanym graczom korzystanie z różnych promocji. W stałej ofercie znajdziemy ich kilka. Dzięki nim można otrzymywać dodatkowe bonusy czy korzystać z podwyższonych kursów. Poniżej opisujemy najciekawsze BETFAN promocje.

Podwyższone kursy w Matchday BOOST

W ramach akcji Matchday BOOST bukmacher wyróżnia codziennie jakieś zdarzenie, któremu podwyższa znacznie kurs. Zawsze są to zdarzenia bardzo popularne wśród graczy. Wchodząc w zakładkę promocji dostępną na liście dyscyplin znajdziesz wydarzenie dnia z podwyższonym kursem. Typując poprawnie możesz wygrać więcej.

Więcej gracz, więcej wygrasz

W tej promocji można zdobyć nawet 79 zł bonusu co tydzień. Co należy zrobić? Typować codziennie między czwartkiem a środą kupony za stawkę 39 zł. Kupony muszą mieć kurs min. 2.00, a każde zdarzenie min. 1.25. Za typowanie przez 3 dni bonus wynosi 10 zł, za 4 dni 15 zł, za 5 dni 20 zł, za 6 dni 39 zł , a za 7 dni 79 zł.

Postaw 50 zł odbierz 50 zł

Promocja na gry karciane. W poniedziałek postaw zakład za dokładnie 50 zł na gry karciane. Kurs min. zdarzenia to 1.40. Otrzymasz freebet 50 zł do wykorzystania na zakłady. Wygrana z zakładu freebet przepisana na konto główne zostanie pomniejszona o stawkę freebeta. Promocja trwa w każdy poniedziałek.

Tniemy ryzyko na wirtuale

Stawiaj kupony na sporty wirtualne. Jeśli twój pierwszy zagrany danego dnia kupon (kurs min. 2.00) za dokładnie 29 zł będzie przegrany otrzymasz zwrot 50 % stawki na konto główne. Zwrot nastąpi automatycznie po rozliczeniu kuponu. Z promocji można korzystać codziennie.

Program BETFAN Concierge

Bukmacher przygotował również program lojalnościowy dla swoich graczy. Aby zostać jego członkiem trzeba otrzymać specjalne zaproszenie od BETFAN. Kto może na nie liczyć? Najaktywniejsi gracze i ci najbardziej zaangażowani. Czyli jeśli dużo typujesz i nie boisz się grać na wysokie stawki to istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostaniesz zaproszony do programu Concierge. Jego członkowie zyskują priorytetową obsługę, specjalne promocje dedykowane konkretnemu graczowi i priorytetowo zlecane wypłaty.

Jak wypłacić pieniądze w BETFAN?

Dla graczy bardzo ważne są także metody płatności. Lubią mieć duży wybór i nie ograniczać się do jednej czy dwóch możliwości. Niestety na razie BETFAN nie daje wielkiego pola manewru w tej kwestii. Jeśli chodzi o wpłaty to możemy skorzystać z:

 • kart Visa i MasterCard
 • płatności mobilnych BLIK
 • systemu Przelewy24
 • Revoluta
 • Paysafecard

Wszystkie wymienione wyżej metody działają natychmiastowo. Wpłacony depozyt znajdzie się na koncie gracza w dosłownie chwilę. Brakuje nam niestety jakiegoś portfela elektronicznego.

A jak wypłacić pieniądze w BETFAN? W przypadku wypłat środków BETFAN dysonuje szybkimi wypłatami do 20 banków. Czyli można zakładać, że większość banków jest obsługiwana. Wypłaty realizowane są 7 dni w tygodniu w godzinach: 7:00-23:00. Po zleceniu wypłaty środki powinni znaleźć się na koncie po około 15 minutach.

BETFAN aplikacja mobilna

A co z aplikacją mobilną bukmachera? Niestety w dniu startu strony internetowej buka aplikacja mobilna nie była dostępna. Na szczęście pojawiła się po pewnym czasie.

Apka BETFAN jest dostępna na urządzenia z systemami Android i iOS. BETFAN aplikacja jest czytelna i intuicyjna. Oferta zakładów prematch i live prezentuje się dobrze. Niestety nie znajdziemy w niej transmisji na żywo. Jest także dostępnych mało metod płatności.

Bardzo dobrze prezentuje się za to wersja mobilna strony betfan.pl. Szybko się ładuje i ma przejrzysty wygląd. Jest bardzo intuicyjna i nawet osoba, która nie obstawia na co dzień zakładów, z pewnością nie będzie miała z tym problemów. Warto dodać, że jest przystosowana do wszystkich typów urządzeń. Znajdziesz na niej identyczną ofertę jak na tradycyjnej stronie internetowej.

Obsługa klienta

BETFAN należy się plus za obsługę klienta. Na stronie znajduje się FAQ, w którym znajdziemy odpowiedzi na ważne i popularne pytania. Dostępny jest także czat na żywo, który działa bardzo sprawnie. Można z niego korzystać codziennie w godzinach 9:00-23:00. Dodatkowo z bukmacherem skontaktujesz się drogą mailową (bog@betfan.pl). Z początku bukmacher umożliwiał również kontakt przez infolinię, jednak aktualnie nie ma takiej opcji.

Zakłady bukmacherskie BETFAN

BETFAN to legalny polski bukmacher, który otrzymał zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych w internecie 29 października 2018 roku. Bukmacher wystartował ze swoją stroną 25 kwietnia 2019 roku i od tego czasu znalazł spore grono wiernych graczy.

Mariusz Pudzianowski twarzą bukmachera BETFAN

Mariusz Pudzianowski ambasador Betfan
Mariusz Pudzianowski nawiązał współpracę z zakładami BETFAN

Na początku października 2019 roku polskie media obiegła informacja, że Mariusz Pudzianowski, były strongman a aktualnie zawodnik MMA, został twarzą bukmachera BETFAN. Nowy bukmacher chce dzięki znanemu ambasadorowi budować wizerunek swojej marki i zyskać jak największy rozgłos.

Współpraca bukmachera z byłym strongmanem poszła o krok dalej. Pudzianowski jest właścicielem konia wyścigowego, który nosi imię BETFAN. Zwierzę zadebiutowało niedawno na torze podczas Wielkiej Warszawskiej na Służewcu. Koń jest żywą reklamą bukmachera, będzie miał swoje konto na Instagramie i Facebooku.

Oferta bukmachera

U bukmachera BETFAN znajdziemy zakłady na około 30 dyscyplin sportowych. Znajdziemy tu zakłady na najpopularniejsze dyscypliny takie jak: piłka nożna, tenis, czy hokej na lodzie. W zakładach sportowych zobaczymy na górze strony wyróżnione najpopularniejsze ligi europejskie: La Liga, Ekstraklasa, Euroliga czy Plus Liga. Bukmacher proponuje również mniej oczywiste dyscypliny, takie jak: darts, pesapallo czy biathlon. Liczba rynków zdarzeń prezentuje się bardzo dobrze. W przypadku najpopularniejszych meczów, jak chociażby rozgrywek Ligi Mistrzów mamy do wyboru nawet 399 różnych zakładów.

Całkiem nieźle prezentuje się oferta zakładów na esporty. Obstawimy tu Counter Strike, Dota, Hearthstone, King of Glory czy League of Legends. BETFAN ma sporo zdarzeń związanych z największymi i najpopularniejszymi wydarzeniami wśród miłośników gier komputerowych. Dla przykładu, na rozgrywki ESL Pro League mamy 40 różnych zakładów.

W sekcji zakładów live obstawimy: piłkę nożną, tenis, hokej na lodzie, koszykówkę, siatkówkę, baseball, esport, rugby, squasha czy tenisa stołowego. Liczba rynków zdarzeń jest również przyzwoita i sięga nawet 150 różnych zakładów na popularne mecze.

Niestety, póki co nie znajdziesz na stronie transmisji live, czyli streamingów z meczów na żywo. Szkoda, bo kilku bukmacherów ma je w swojej ofercie, jak na przykład STS, Fortuna czy forBET. Cieszą się one dużą popularnością wśród graczy.

Na stronie bukmachera znajdziemy za to rozbudowaną sekcję sportów wirtualnych. Można typować aż siedem dyscyplin: piłkę nożną, koszykówkę, tenis, wyścigi konne, wyścigi psów, żużel i kolarstwo torowe. Wielkość i jakość transmisji jest bardzo dobra. Z kolei liczba rynków zdarzeń nie powala, ale jest kilka opcji do wyboru.

Nie można też pominąć informacji, że BETFAN posiada w ofercie zakłady na gry karciane. Możemy tu typować pokera, wojnę i blackjacka. Rozgrywki prowadzone są przez całą dobę przez anglojęzyczne krupierki. W każdej grze mamy kilka różnych zakładów do wyboru. Bukmacher zadbał też o to, aby gracze mogli szybko zrozumieć typowanie symulowanych gier karcianych dodając dokładnie opisane zasady.

Zakłady na rozrywkę w BETFAN

Niesamowicie rozwinięta sekcja rozrywki sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Znajdziemy w niej kilka kategorii: polityka, pogoda, showbiz i wokół sportu. Żaden inny bukmacher nie ma tylu zakładów specjalnych co BETFAN. Jakie najciekawsze wydarzenia do obstawienia znaleźliśmy?

 • Kto kanclerzem Niemiec?
 • Co czeka Polskę w 2021 roku?
 • Kto opuści Unię Europejską?
 • Jaka będzie temperatura w przyszłym miesiącu?
 • Dla kogo Złota Malina?

W sekcji „Rozrywka” każdy znajdzie coś dla siebie. Codziennie pojawiają się nowe propozycje zakładów, które często są naprawdę zaskakujące. Może to być miła odmiana dla klasycznych zakładów sportowych.

BETFAN – opinie o bukmacherze

Im więcej ciekawych rozwiązań tym większe szanse na przyciągnięcie graczy. Oczywiście, że liczy się oferta, ale też podejście do użytkowników. Jeśli bukmacher wprowadza jakąś promocję musi dołączyć regulamin, jeśli pomyli się w kursach musi powiadomić o tym graczy, a jeśli zdarzenie to decydowało o całym kuponie to rozliczyć pozytywnie. BETFAN – zaskarbił sobie sympatię dużej grupy graczy. Wyróżnia go przede wszystkim największa oferta zakładów specjalnych i najwyższy zakład bez ryzyka na start. Są jednak elementy do poprawy, jak chociażby mała liczba metod płatności czy brak transmisji na żywo. Dlatego BETFAN opinie nie są zawsze pozytywne. Naszym zdaniem jednak bukmacher poczynił spory postęp od momentu startu i widać, że nadal prężnie działa w celu dostarczenia najlepszej oferty.

FAQ

Jaki jest BETFAN kod promocyjny?

Kod promocyjny BETFAN to: BFVIP. Dzięki niemu gracz otrzyma na start zakład bez ryzyka i bonus od drugiej wpłaty.

Co daje kod BETFAN?

Jeśli wpiszesz kod BETFAN w formularzu rejestracyjnym otrzymasz zakład bez ryzyka do 600 PLN i bonus 100 % od drugiego depozytu do 1000 zł.

Ile trwa proces weryfikacji konta w BETFAN?

Zazwyczaj proces ten nie trwa dłużej niż kilka minut. Jednak maksymalnie weryfikacja może zająć 48 godzin.

Zleciłem wypłatę środków z konta. Po jakim czasie znajdą się one na moim koncie bankowym?

Zazwyczaj proces ten trwa 15 minut. Jest tak w przypadku 97 % kont. Do pozostałych może to zająć trochę więcej.

Czy w BETFAN mogę skorzystać z opcji cashout?

Tak, bukmacher BETFAN posiada taką opcję. Dzięki niej możesz zamknąć zakład przed jego rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń znajdujących się na kuponie.

Ile razy trzeba obrócić bonus BETFAN?

Zakładem bez ryzyka BETFAN należy obrócić jeden raz na kuponie AKO z 3 zdarzeniami i kursem całkowitym 3.80. Bonusem od wpłaty trzeba obrócić 3 raz na kuponach z 3 zdarzeniami i kursem całkowitym 2.50.

Zobacz także:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *