BETFAN Kod Promocyjny

Oceń bonus
3.9(43)
Maksymalny bonus BETFAN
300 PLN 300 PLN
Bonus od wpłaty

200 % do 300 PLN

Kod promocyjny
BFVIP
Odbierz kod

Jaki jest BETFAN kod promocyjny na październik 2023?

Spis treści

BETFAN kod promocyjny to: BFVIP. Wpisz kod podczas rejestracji w BETFAN i odbierz najwyższy bonus 300 PLN. Kod zapewni ci bonus 200 % od wpłaty do 300 zł.

To najlepsza oferta powitalna do BETFAN. Jeśli wpłacisz 150 zł to dostajesz 300 zł w bonusie (maksymalny bonus). W sumie będziesz miał na grę 450 zł na grę.

BETFAN Kod Promocyjny 2023:BFVIP
Bonus powitalny:200 % do 300 zł
BOOST:podwyższone kursy
BETFAN kod promocyjny – bonusy na październik 2023

Aktualnie żaden z bukmacherów nie posiada w ofercie bonusu 200 % na start co sprawia, że BETFAN jest pod tym względem wyjątkowy. Chociaż moim zdaniem bonus od wpłaty nie jest najlepszą formą promocji, to ten oferowany przez BETFAN jest niezwykle atrakcyjny i warto z niego skorzystać.

BETFAN kod promocyjny – jaki bonus?

Jak już wspomniałam, BETFAN kod promocyjny czy inaczej nazywany: BETFAN kod rejestracyjny jest potrzebny, by skorzystać z oferty powitalnej bukmachera. Jaki zatem bonus otrzymamy za założenie konta z kodem?

 • 200 % do 300 PLN od depozytu

W mojej ocenie jest to bardzo ciekawa oferta, niespotykana w innych zakładach bukmacherskich. Maksymalny bonus otrzymasz wpłacając 150 zł. Wówczas będziesz miał na grę 450 zł. Kwota ta nie jest powalająca, porównując ją chociażby do bukmachera Superbet, który umożliwia otrzymanie z kodem promocyjnym bonusów na kwotę 3755 zł. Jednak mimo wszystko obstaję przy tym, że jest to dobry bonus i warto z niego skorzystać, jeśli rozważasz otwarcie konta BETFAN. Poniżej opisuję szczegóły tej promocji przyznawanej za kod promocyjny BETFAN.

Warto też dodać, że po rejestracji konta z kodem promocyjnym BETFAN otrzymasz również dostęp do szeregu promocji tego buka.

BETFAN bonus na start

Przejdę teraz do szczegółowego opisania bonusu powitalnego BETFAN. Jak wspomniałam, gracz może otrzymać tylko jeden bonus i jest to bonus 200 % do 300 PLN.

Najważniejsze jednak w każdej promocji bukmacherskiej są jej warunki. Sprawdziłam jak to wygląda w BETFAN i opisałam poniżej.

BETFAN kod promocyjny – bonus od depozytu 200 %

Warunki:

 • podczas rejestracji zaznacz zgody marketingowe (pełne)
 • wpłać depozyt min. 50 zł
 • otrzymasz BETFAN bonus 200 % do kwoty 300 PLN
 • postaw kupon (lub kilka kuponów) za wpłacony depozyt
 • poczekaj na rozliczenie wszystkich zdarzeń
 • przejdź na saldo bonusowe, żeby wykorzystać bonus
 • kwotę bonusu należy obrócić raz na kuponie lub kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 3.00

Jeszcze kilka istotnych informacji. W trakcie obrotu depozytem pojawi się informacja o tym, że w Betfan bonus jest zablokowany. Od momentu dokonania wpłaty masz 14 dni na obrót depozytem i wykorzystanie bonusu. Pilnuj tego terminu, gdyż po jego upływie bonus wygaśnie. Ponadto obrotu depozytem oraz bonusem nie można dokonać na zakładach systemowych oraz zakładach na gry karciane.

BETFAN bonus bez depozytu

Najbardziej pożądanym przez graczy bonusem powitalnym jest ten bez depozytu, czyli darmowe środki, które otrzymuje się za samą rejestrację konta. Wiele osób szuka zatem w internecie informacji o tym, czy jest BETFAN bonus bez depozytu? Niestety musimy was rozczarować. Aktualnie nie ma takiej promocji powitalnej u tego bukmachera, bonus bez depozytu można natomiast znaleźć u innych bukmacherów. Kiedyś jednak oferował on darmowy zakład na start, zatem istnieje szansa, że kiedyś wróci do tej promocji. Gdy tylko się pojawi, niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

Betfan zakład bez ryzyka

Często jestem przez Was pytana, czy w Betfan zakład bez ryzyka dostępny jest z naszym lub innym kodem. Niestety, na tę chwilę bukmacher nie oferuje zakładu bez ryzyka ani w ramach pakietu powitalnego, ani dla stałych graczy. Jak tylko w Betfan cashback się pojawi, zaktualizuję informację właśnie w tym akapicie.

Warunki obrotu bonusem powitalnym w BETFAN

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Bonus od depozytu 300 PLN:aktywacja: obrót 1x depozyt
obrót: obrót 1x bonus, AKO min. 2 zdarzenia, min. kurs całkowity 3.00
14 dni

BETFAN bonus od depozytu 200 % do 300 zł należy najpierw aktywować. W tym celu gracz musi obrócić kwotą wpłaconego depozytu jeden raz na dowolnych kuponach. Z kolei aby móc wypłacić BETFAN bonus należy obrócić nim 1 raz na kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami. Cały kupon musi mieć kurs min. 3.00.

Kod promocyjny BETFAN – rejestracja

rejestracja BETFAN z kodem promocyjnym

Wystarczy przejść kilka prostych kroków, by założyć konto w BETFAN. Poniżej opisałam ten proces krok po kroku.

 1. Wejdź na stronę bukmachera BETFAN. Wpisz w wyszukiwarkę adres betfan.pl. Następnie kliknij w przycisk „zaloguj lub zarejestruj” widoczny w prawym górnym rogu strony. Dalej kliknij przycisk „otwórz konto”.
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza. Należy podać adres email i hasło. Jest tam też pole „kod rejestracyjny:, które możesz zostawić puste. Następnie zaznaczyć zgody marketingowe (jest to konieczne by otrzymać bonusu na start) i oświadczenia.
 3. Wypełnij dane na drugiej stronie formularza. Na drugiej stronie wpisujemy: imię, nazwisko, numer PESEL. Podajemy też numer telefonu, na który otrzymamy kod SMS. Wpisujemy go w ostatnie pole. Na koniec potwierdzamy prawdziwość podanych danych i akceptujemy regulamin i politykę prywatności.

Rejestracja BETFAN zajmuje dosłownie 30 sekund. Opisany powyżej proces to szybka rejestracja. Po niej gracz ma aktywne konto tymczasowe, na które może wpłacać depozyty i stawiać zakłady. Żeby jednak wypłacić środki trzeba przekształcić konto w stałe (jest to standardem u bukmacherów). Do przekształcenia konta jest konieczne wysłanie skanu lub zdjęcia obu stron dowodu osobistego i podanie kilku informacji dodatkowych.

Zaloguj się na swoje konto, wejdź w ustawienia, a następnie w sekcję „dane osobowe”. Uzupełnij brakujące informacje.

Najlepsze kody promocyjne 2023

BukmacherBonus na start 2023Kod bonusowy
STS1500 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + 60 PLN za zadaniaSprawdź kod
Fortuna20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzyka + 15 PLN freebet + 5 PLN za kuponSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 45 PLN freebety + 200 PLN bez ryzykaSprawdź kod
forBET 1200 PLN cashback + 2000 PLN od depozytu + 150 PLN freebetSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne bukmacherów 2023

Promocje BETFAN dla graczy

Bukmacher umożliwia już zarejestrowanym graczom korzystanie z różnych promocji. W stałej ofercie znajdziemy ich kilka. Dzięki nim można otrzymywać dodatkowe bonusy czy korzystać z podwyższonych kursów. Aktualne BETFAN promocje to:

 • BOOST – podwyższone kursy na wybrane zdarzenia
 • Freebet or Win – freebet za przegrany kupon na ligi amerykańskie
 • Cashout – wyjmujesz kasę kiedy chcesz
 • Bet Builder – stawiaj kupony w ramach jednego meczu

Z początku, gdy zajrzałam do sekcji „promocje” na stronie betfan.pl byłam zawiedziona. Oferta nie jest zbyt bogata. Jednak regularnie odwiedzając stronę buka okazało się, że organizuje on szereg akcji specjalnych na konkretne wydarzenia sportowe. Dlatego polecam zerkać na stronę główną, bo tam pojawiają się najciekawsze BETFAN promocje.

Jak wypłacić pieniądze w BETFAN?

Dla mnie jako gracza, istotnym elementem są metody płatności u bukmachera. Lubię mieć duży wybór i nie ograniczać się do jednej czy dwóch możliwości. Niestety na razie BETFAN nie daje wielkiego pola manewru w tej kwestii. Jeśli chodzi o wpłaty to możemy skorzystać z:

 • kart Visa i MasterCard
 • płatności mobilnych BLIK
 • systemu Przelewy24
 • Paysafecard

Wszystkie wymienione wyżej metody działają natychmiastowo. Wpłacony depozyt znajdzie się na koncie gracza w dosłownie chwilę. Brakuje mi niestety jakiegoś portfela elektronicznego i innych systemów płatności. Minimalny depozyt to 2 zł.

BETFAN wypłaty

A jak wypłacić pieniądze w BETFAN? W przypadku wypłat środków BETFAN dysonuje szybkimi wypłatami do 20 banków. Czyli można zakładać, że większość banków jest obsługiwana. Wypłaty realizowane są 7 dni w tygodniu w godzinach: 7:00-23:00. Po zleceniu wypłaty środki powinni znaleźć się na koncie po około 15 minutach (z doświadczenia wiem, że trwa to nieco dłużej).

BETFAN aplikacja mobilna

Apka BETFAN jest dostępna na urządzenia z systemami Android i iOS. Można ją pobrać:

 • ze strony betfan.pl
 • AppStore
 • AppGallery

BETFAN aplikacja jest czytelna i intuicyjna. Oferta zakładów prematch i live prezentuje się dobrze. Mamy równiez dostęp do zakładów na sporty wirtualne i gry karciane. Bukmacher daje możliwość wyboru interfejsu: ciemny lub jasny. Niestety w apce BETFAN nie znajdziemy transmisji na żywo. Jest także dostępnych mało metod płatności.

Bardzo dobrze prezentuje się za to wersja mobilna strony betfan.pl. Szybko się ładuje i ma przejrzysty wygląd. Jest bardzo intuicyjna i nawet osoba, która nie obstawia na co dzień zakładów, z pewnością nie będzie miała z tym problemów. Warto dodać, że jest przystosowana do wszystkich typów urządzeń. Znajdziesz na niej identyczną ofertę jak na tradycyjnej stronie internetowej.

Obsługa klienta

BETFAN należy się plus za obsługę klienta. Na stronie znajduje się FAQ, w którym znajdziemy odpowiedzi na ważne i popularne pytania. Dostępny jest także czat na żywo, który działa bardzo sprawnie. Można z niego korzystać codziennie w godzinach 9:00-23:00. Dodatkowo z bukmacherem skontaktujesz się drogą mailową (bog@betfan.pl). Z początku bukmacher umożliwiał również kontakt przez infolinię, jednak aktualnie nie ma takiej opcji.

Zakłady bukmacherskie BETFAN

BETFAN to legalny polski bukmacher, który otrzymał zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych w internecie 29 października 2018 roku. Bukmacher wystartował ze swoją stroną 25 kwietnia 2019 roku i od tego czasu znalazł spore grono wiernych graczy.

Oferta bukmachera

U bukmachera BETFAN znajdziemy zakłady na około 30 dyscyplin sportowych. Znajdziemy tu zakłady na najpopularniejsze dyscypliny takie jak: piłka nożna, tenis, czy hokej na lodzie. W zakładach sportowych zobaczymy na górze strony wyróżnione najpopularniejsze ligi europejskie: La Liga, Ekstraklasa, Euroliga czy Plus Liga. Bukmacher proponuje również mniej oczywiste dyscypliny, takie jak: darts, pesapallo czy biathlon. Liczba rynków zdarzeń prezentuje się bardzo dobrze. W przypadku najpopularniejszych meczów, jak chociażby rozgrywek Ligi Mistrzów mamy do wyboru nawet 399 różnych zakładów.

Całkiem nieźle prezentuje się oferta zakładów na esporty. Obstawimy tu Counter Strike, Dota, Hearthstone, King of Glory czy League of Legends. BETFAN ma sporo zdarzeń związanych z największymi i najpopularniejszymi wydarzeniami wśród miłośników gier komputerowych. Dla przykładu, na rozgrywki ESL Pro League mamy 40 różnych zakładów.

W sekcji zakładów live obstawimy: piłkę nożną, tenis, hokej na lodzie, koszykówkę, siatkówkę, baseball, esport, rugby, squasha czy tenisa stołowego. Liczba rynków zdarzeń jest również przyzwoita i sięga nawet 150 różnych zakładów na popularne mecze.

Na stronie BETFAN i w aplikacji można korzystać z transmisji live, czyli streamingów z meczów na żywo. Nie jest ich zbyt wiele, ale jest możliwość oglądania np. rozgrywek La Ligi.

Na stronie bukmachera znajdziemy za to rozbudowaną sekcję sportów wirtualnych. Można typować aż siedem dyscyplin: piłkę nożną, koszykówkę, tenis, wyścigi konne, wyścigi psów, żużel i kolarstwo torowe. Wielkość i jakość transmisji jest bardzo dobra. Z kolei liczba rynków zdarzeń nie powala, ale jest kilka opcji do wyboru.

Nie można też pominąć informacji, że BETFAN posiada w ofercie zakłady na gry karciane. Możemy tu typować pokera, wojnę i blackjacka. Rozgrywki prowadzone są przez całą dobę przez anglojęzyczne krupierki.

Ofertę BETFAN wyróżnia jednak przede wszystkim rozbudowana sekcja zakładów na rozrywkę. Jest podzielona na 4 kategorie:

 • polityka
 • na czasie
 • wokół sportu

Codziennie w ofercie pojawiają się nowe zakłady związane z tym co aktualnie dzieje się na świecie.

Kod promocyjny BETFAN – opinie

Przyszedł czas na podsumowanie. Jaka jest moja opinia o BETFAN kodzie promocyjnym? Uważam, że to dobra opcja, jeśli jesteś osobą, która zamierza założyć konto u bukmachera. Oczywiście głównie dlatego, że lepiej coś mieć dodatkowego na start. Ale nie tylko. Jakie są zatem plusy i ewentualne minusy bonusu za BETFAN kod promocyjny?

PLUSY
 • bonus 200 % od wpłaty (inni bukmacherzy mają 50 % lub 100 %)
 • niewygórowane warunki obrotu
 • możliwość obrotu na sportach wirtualnych
MINUSY
 • tylko jeden bonus powitalny

FAQ: Betfan oferta z kodem promocyjnym – pytania i odpowiedzi

Jaki jest BETFAN kod promocyjny?

Kod promocyjny BETFAN to BFVIP. Wpisując go podczas rejestracji otrzymasz bonus 200 % na start.

Co daje kod BETFAN?

Kod promocyjny BETFAN pozwala otrzymać bonus 200 % do 300 PLN na start.

Jak odblokować bonus w BETFAN?

Aby odblokować bonus 200 % w BETFAN należy postawić kupon lub kupony za wpłacony depozyt.

Ile razy trzeba obrócić bonus BETFAN?

Bonusem 200 % w BETFAN należy obrócić jeden raz na kuponach AKO z kursem min. 3.00.

Jak odebrać bonus Betfan?

Wystarczy wpłacić pierwszy depozyt min. 50 zł, odbierz 200 proc. tej wpłaty i obstawiaj kupony, aby odblokować bonus, a następnie wykorzystaj środki bonusowe..

Jak aktywować bonus w Betfan?

Zarejestruj się w BETFAN, wykorzystując przy rejestracji kod promocyjny BFVIP, zakaceptuj niezbędne zgody i dokonaj pierwszej wpłaty w kwocie co najmniej 50 zł.

Jak działa bonus na Betfan?

Działanie bonusu w Betfan nie jest skomplikowane. Najpierw należy odblokować otrzymany bonus, obstawiając kupon za równowartość wpłaconego depozytu. Następnie korzystaj ze środków bonusowych.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *