BETFAN Kod Promocyjny

Betfan kod promocyjny Bonusy Vip

Co daje BETFAN Kod Promocyjny 2021?

Kod promocyjny BETFAN uruchamia lepszą ofertę powitalną. Dzięki niemu nowi gracze mogą otrzymać 600 zł zakładu bez ryzyka, 50 zł freebetu i bonus od drugiej wpłaty 100 % do 1000 zł. Bonus kod – BFVIP należy wpisać podczas rejestracji BETFAN. Po uzupełnieniu podstawowych danych, w drugim kroku rejestracji do uzupełnienia jest pole z kodem promocyjnym.

Typ BonusuJaki otrzymasz bonus?
BETFAN Kod Promocyjny 2021:BFVIP
Zakład bez ryzyka na start:Zwrot stawki do 600 PLN
Darmowy zakład: Freebet 50 PLN
Bonus od drugiej wpłaty:100% do 1000 PLN
Promocje:Simply the BET, Simply the GAME, Matchday BOOST
Min. wpłata:2 zł
Legalny Polski Bukmacher:Zezwolenie Ministra Finansów
z 29.10.2018
nr PS4.6831.3.2018

Aktywuj bonusy i promocje u bukmachera BETFAN na sierpień 2021:

 • Simply the BET i Simply the GAME – rankingi dla graczy
 • Matchday BOOST – podwyższone kursy
 • Ponad 1 500 000 zakładów miesięcznie
 • Cashout – wyjmujesz kasę kiedy chcesz

Jak widać na powyższej liście, poza bonusami powitalnymi BETFAN można również korzystać z promocji dla graczy. Dzięki nim można typować zakłady z podwyższonymi kursami i otrzymywać dodatkowe bonusy.

Jaki jest kod promocyjny BETFAN?

Kod promocyjny BETFAN to BFVIP. Wpisując go w drugim kroku formularza rejestracyjnego otrzymasz aż trzy bonusy powitalne, czyli zakład bez ryzyka do 600 zł, bonus od drugiej freebet 50 zł i bonus od drugiej wpłaty 100 % do 1000 zł. Sprawdziliśmy wszystkie dostępne kody bonusowe BETFAN i ten jest najkorzystniejszy dla graczy.

Rejestracja BETFAN – jak założyć konto z kodem?

Wystarczy przejść kilka prostych kroków, by założyć konto w BETFAN z kodem promocyjnym. Poniżej opisujemy ten proces krok po kroku.

 1. Wejdź na stronę bukmachera BETFAN. Wpisz w wyszukiwarkę adres betfan.pl. Następnie kliknij w przycisk “otwórz konto” widoczny w prawym górnym rogu strony.
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza. Należy podać adres email, hasło i numer telefonu. Następnie zaznaczyć zgody marketingowe (jest to konieczne by otrzymać wszystkie bonusu na start) i oświadczenia.
 3. Wypełnij dane na drugiej stronie formularza. Na drugiej stronie wpisujemy: imię, nazwisko, numer PESEL. Jest tu także zgoda na otrzymanie bonusu powitalnego i oświadczenie, że podane przez nas dane są prawdziwe.
 4. Wpisz kod promocyjny BETFAN. Na drugiej stronie formularza znajduje się również pole: KOD PROMOCYJNY. Tu wpisujemy kod: BFVIP.
 5. Kliknij w link aktywacyjny. Po wciśnięciu przycisku “otwórz konto” na drugiej stronie formularza na adres email podany podczas rejestracji zostanie wysłany link aktywacyjny. Kliknij w niego, przejdź na stronę betfan.pl i zaloguj się na swoje konto. Będzie ono już aktywne.

Rejestracja BETFAN jest bardzo prosta. Bukmacher dysponuje szybką rejestracją, czyli nie jest konieczne wysyłanie skanu dowodu tożsamości. Musisz go uzupełnić, jeśli będziesz chciał wypłacić wygrane.

BETFAN bonus powitalny

Przejdźmy teraz do szczegółowego opisania poszczególnych bonusów powitalnych BETFAN. W sumie można zdobyć pakiet do 1650 zł. Składa się na niego:

 • freebet 50 PLN
 • zakład bez ryzyka 600 PLN
 • bonus od drugiej wpłaty 100 % do 1000 PLN

BETFAN zakład bez ryzyka na start

Jeśli zarejestrujesz się używając kodu promocyjnego BFVIP otrzymasz bonus na start BETFAN. Zacznijmy od zakładu bez ryzyka, który może wynieść aż 600 zł. Rejestrujesz konto, wpisujesz kod promocyjny BETFAN i zaznaczasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych – to warunki konieczne do tego, by otrzymać cashback. Następnie wpłacasz pierwszy depozyt nie mniejszy niż 50 zł i stawiasz za jego pełną kwotę pierwszy kupon. Może to być kupon SOLO lub AKO. Jeśli gracz poprawnie wytypuje to oczywiście otrzyma swoją wygraną. Jeśli natomiast szczęście nie dopisze to otrzyma BETFAN zakład bez ryzyka, czyli zwrot stawki pierwszego kuponu do kwoty 600 zł.

Cashback trafia na konto bonusowe. Aby przenieść środki na konto depozytowe należy obrócić bonusem jeden raz na kuponie z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 3.80. Należy pamiętać, że do obrotu nie zaliczają się zakłady na gry karciane. Bonusem trzeba obrócić w ciągu 7 dni.

Freebet BETFAN na start

W ofercie powitalnej BETFAN znalazło się również miejsce na freebet. Wynosi on 50 zł. Aby go otrzymać należy po rejestracji z kodem wpłacić pierwszy depozyt 50 zł. Wtedy bukmacher przyzna darmowy zakład na konto bonusowe. Freebet 50 zł należy przeznaczyć na dowolny kupon SOLO lub AKO z dowolnym kursem. Do promocji nie zaliczają się zakłady systemowe, zakłady na gry karciane i MATCHDAY BOOST. Aby wykorzystać bonus należy na kuponie zaznaczyć niebieskie pole Darmowy Zakład. Wygrana z zakładu postawionego za freebet trafia na konto depozytowe. Gracz ma 30 dni na wykorzystanie freebetu.

BETFAN bonus od depozytu

Rejestrując się do BETFAN z promo kodem, zaznaczając odpowiednie pole w formularzu i wyrażając zgodę na otrzymywanie treści marketingowych otrzymasz dostęp do bonusu 100 % od drugiego depozytu do 1000 zł. Jak on działa?

Gracz wpłaca drugi depozyt min. 100 zł. Do jego konta bonusowego zostanie dodany bonus 100 % od wpłaty do 1000 zł. Zostaje on zablokowany. W celu odblokowania należy obrócić jeden raz wpłaconym depozytem na kuponie AKO lub SOLO z kursem całkowitym min. 2.50. Gdy wszystkie zdarzenia z kuponu zostaną rozliczone, bonus zostanie odblokowany. Gracz ma 14 dni na obrót depozytem od momentu przyznania bonusu.

Aby przenieść BETFAN bonus od wpłaty na konto depozytowe należy obrócić nim 3 razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.50. Kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30. Na obrót gracz ma 14 dni. Należy pamiętać, że zakłady na gry karciane nie są liczone do obrotu.

BETFAN bonus bez depozytu

Najbardziej pożądanym przez graczy bonusem powitalnym jest ten bez depozytu, czyli darmowe środki, które otrzymuje się za samą rejestrację konta. Wiele osób szuka zatem w internecie informacji o tym, czy jest BETFAN bonus bez depozytu? Niestety musimy was rozczarować. Aktualnie nie ma takiej promocji powitalnej u tego bukmachera, bonus bez depozytu można natomiast znaleźć u innych bukmacherów. Kiedyś jednak oferował on darmowy zakład na start, zatem istnieje szansa, że kiedyś wróci do tej promocji. Gdy tylko się pojawi niezwłocznie was o tym poinformujemy.

Warunki obrotu bonusem powitalnym w BETFAN

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Bonus od depozytu 1000 PLN:aktywacja: obrót 1x depozyt, kupon SOLO lub AKO, kurs min. 2.50, wypłata środków: obrót 3x bonus, AKO min. 3 zdarzenia, min. kurs całkowity 2.50, kurs poj. 1.3014 dni
Freebet 50 PLN:obrót 1x, kupon SOLO lub AKO, dowolny kurs30 dni
Zakłady bez ryzyka 600 PLN:obrót 1x, kupon AKO min. 3 zdarzenia, kurs całkowity min. 3.807 dni

Zakłady bez ryzyka do 600 zł można otrzymać po pierwszej wpłacie i postawieniu pierwszego kuponu po rejestracji. Otrzymanym zwrotem należy obrócić jeden raz na kuponie z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym kuponu min. 3.80. Gracz ma 7 dni na obrót. Freebetem również wystarczy obrócić jeden raz, ale nie ma wymogów co do liczby zdarzeń czy kursu.

BETFAN bonus od drugiego depozytu 100 % do 1000 zł należy najpierw aktywować. W tym celu gracz musi obrócić kwotą wpłaconego depozytu jeden raz na kuponie z kursem całkowitym min. 2.50. Z kolei aby móc wypłacić bonus należy obrócić nim 3 razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami. Każde z nich musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.30, zaś cały kupon kurs min. 2.50.

Ogólnie BETFAN bonus na start jest ciekawy, zwłaszcza z powodu zakładu bez ryzyka. Warunki bonusu od wpłaty mogłyby być bardziej atrakcyjne, ale nie jest źle.

Najlepsze kody promocyjne 2021

BukmacherBonus na start 2021Kod bonusowy
STS1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 275 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Fortuna2150 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
forBET2200 PLN od depozytu + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne

Promocje BETFAN dla graczy

Bukmacher umożliwia już zarejestrowanym graczom korzystanie z różnych promocji. W stałej ofercie znajdziemy ich kilka. Dzięki nim można otrzymywać dodatkowe bonusy czy korzystać z podwyższonych kursów. Poniżej opisujemy najciekawsze BETFAN promocje.

Simply the BET – ranking

Co tydzień, od poniedziałku do niedzieli przeprowadzany jest ranking Simply the BET. O co w nim chodzi? Gracze typują kupony AKO prematch i live i zbierają za nie punkty. Są one przyznawane zarówno za przegrane, jak i wygrane zakłady. 50 graczy, którzy uzbiera najwięcej punktów weźmie udział w podziale puli nagród 10 000 zł. Za pierwsze miejsce jest to 150 zł, za drugie 80 zł i za kolejne miejsca odpowiednio mniejszy bonus. Otrzymane środki bonusowe należy obrócić 3 razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 2.50. Przy przenoszeniu środków na saldo główne zostanie uruchomiony mnożnik x10 i dla przykładu bonus 80 zł zostanie powiększony do 800 zł.

Simply the GAME

Istnieje jeszcze druga promocja, podobna do tej opisanej powyżej. Dotoczy ona zakładów na gry karciane i sportów wirtualnych. Typując zakłady SOLO lub AKO na wspomniane rodzaje zakładów gracze zbierają punkty. 30 najlepszych graczy zostaje wyróżnionych i otrzymuje bonus. Pula cotygodniowego rankingu wynosi 2000 zł. Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów otrzyma BETFAN bonus 700 zł.

Podwyższone kursy w Matchday BOOST

W ramach akcji Matchday BOOST bukmacher wyróżnia codziennie jakieś zdarzenie, któremu podwyższa znacznie kurs. Zawsze są to zdarzenia bardzo popularne wśród graczy. Wchodząc w zakładkę promocji dostępną na liście dyscyplin znajdziesz wydarzenie dnia z podwyższonym kursem. Typując poprawnie możesz wygrać więcej.

Program BETFAN Concierge

Bukmacher przygotował również program lojalnościowy dla swoich graczy. Aby zostać jego członkiem trzeba otrzymać specjalne zaproszenie od BETFAN. Kto może na nie liczyć? Najaktywniejsi gracze i ci najbardziej zaangażowani. Czyli jeśli dużo typujesz i nie boisz się grać na wysokie stawki to istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostaniesz zaproszony do programu Concierge. Jego członkowie zyskują priorytetową obsługę, specjalne promocje dedykowane konkretnemu graczowi i priorytetowo zlecane wypłaty.

Jak wypłacić pieniądze w BETFAN?

Dla graczy bardzo ważne są także metody płatności. Lubią mieć duży wybór i nie ograniczać się do jednej czy dwóch możliwości. Niestety na razie BETFAN nie daje wielkiego pola manewru w tej kwestii. Jeśli chodzi o wpłaty to możemy skorzystać z:

 • kart Visa i MasterCard
 • płatności mobilnych BLIK
 • systemu Przelewy24
 • Revoluta
 • Paysafecard

Wszystkie wymienione wyżej metody działają natychmiastowo. Wpłacony depozyt znajdzie się na koncie gracza w dosłownie chwilę. Brakuje nam niestety jakiegoś portfela elektronicznego.

A jak wypłacić pieniądze w BETFAN? W przypadku wypłat środków BETFAN dysonuje szybkimi wypłatami do 20 banków. Czyli można zakładać, że większość banków jest obsługiwana. Wypłaty realizowane są 7 dni w tygodniu w godzinach: 7:00-23:00. Po zleceniu wypłaty środki powinni znaleźć się na koncie po około 15 minutach.

BETFAN aplikacja mobilna

A co z aplikacją mobilną bukmachera? Niestety w dniu startu strony internetowej buka aplikacja mobilna nie była dostępna. Na szczęście pojawiła się po pewnym czasie.

Apka BETFAN jest dostępna na urządzenia z systemami Android i iOS. BETFAN aplikacja jest czytelna i intuicyjna. Oferta zakładów prematch i live prezentuje się dobrze. Niestety nie znajdziemy w niej transmisji na żywo. Jest także dostępnych mało metod płatności.

Bardzo dobrze prezentuje się za to wersja mobilna strony betfan.pl. Szybko się ładuje i ma przejrzysty wygląd. Jest bardzo intuicyjna i nawet osoba, która nie obstawia na co dzień zakładów, z pewnością nie będzie miała z tym problemów. Warto dodać, że jest przystosowana do wszystkich typów urządzeń. Znajdziesz na niej identyczną ofertę jak na tradycyjnej stronie internetowej.

Obsługa klienta

BETFAN należy się plus za obsługę klienta. Na stronie znajduje się FAQ, w którym znajdziemy odpowiedzi na ważne i popularne pytania. Dostępny jest także czat na żywo, który działa bardzo sprawnie. Można z niego korzystać codziennie w godzinach 9:00-23:00. Dodatkowo z bukmacherem skontaktujesz się drogą mailową (bog@betfan.pl). Z początku bukmacher umożliwiał również kontakt przez infolinię, jednak aktualnie nie ma takiej opcji.

Zakłady bukmacherskie BETFAN

BETFAN to legalny polski bukmacher, który otrzymał zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych w internecie 29 października 2018 roku. Bukmacher wystartował ze swoją stroną 25 kwietnia 2019 roku i od tego czasu znalazł spore grono wiernych graczy.

Mariusz Pudzianowski twarzą bukmachera BETFAN

Mariusz Pudzianowski ambasador Betfan
Mariusz Pudzianowski nawiązał współpracę z zakładami BETFAN

Na początku października 2019 roku polskie media obiegła informacja, że Mariusz Pudzianowski, były strongman a aktualnie zawodnik MMA, został twarzą bukmachera BETFAN. Nowy bukmacher chce dzięki znanemu ambasadorowi budować wizerunek swojej marki i zyskać jak największy rozgłos.

Współpraca bukmachera z byłym strongmanem poszła o krok dalej. Pudzianowski jest właścicielem konia wyścigowego, który nosi imię BETFAN. Zwierzę zadebiutowało niedawno na torze podczas Wielkiej Warszawskiej na Służewcu. Koń jest żywą reklamą bukmachera, będzie miał swoje konto na Instagramie i Facebooku.

Oferta bukmachera

BetFan Zakłady Bukmacherskie
Oferta bukmachera Betfan

U bukmachera BETFAN znajdziemy zakłady na około 30 dyscyplin sportowych. Znajdziemy tu zakłady na najpopularniejsze dyscypliny takie jak: piłka nożna, tenis, czy hokej na lodzie. W zakładach sportowych zobaczymy na górze strony wyróżnione najpopularniejsze ligi europejskie: La Liga, Ekstraklasa, Euroliga czy Plus Liga. Bukmacher proponuje również mniej oczywiste dyscypliny, takie jak: darts, pesapallo czy biathlon. Liczba rynków zdarzeń prezentuje się bardzo dobrze. W przypadku najpopularniejszych meczów, jak chociażby rozgrywek Ligi Mistrzów mamy do wyboru nawet 399 różnych zakładów.

Całkiem nieźle prezentuje się oferta zakładów na esporty. Obstawimy tu Counter Strike, Dota, Hearthstone, King of Glory czy League of Legends. BETFAN ma sporo zdarzeń związanych z największymi i najpopularniejszymi wydarzeniami wśród miłośników gier komputerowych. Dla przykładu, na rozgrywki ESL Pro League mamy 40 różnych zakładów.

W sekcji zakładów live obstawimy: piłkę nożną, tenis, hokej na lodzie, koszykówkę, siatkówkę, baseball, esport, rugby, squasha czy tenisa stołowego. Liczba rynków zdarzeń jest również przyzwoita i sięga nawet 150 różnych zakładów na popularne mecze.

Niestety, póki co nie znajdziesz na stronie transmisji live, czyli streamingów z meczów na żywo. Szkoda, bo kilku bukmacherów ma je w swojej ofercie, jak na przykład STS, Fortuna czy forBET. Cieszą się one dużą popularnością wśród graczy.

Na stronie bukmachera znajdziemy za to rozbudowaną sekcję sportów wirtualnych. Można typować aż siedem dyscyplin: piłkę nożną, koszykówkę, tenis, wyścigi konne, wyścigi psów, żużel i kolarstwo torowe. Wielkość i jakość transmisji jest bardzo dobra. Z kolei liczba rynków zdarzeń nie powala, ale jest kilka opcji do wyboru.

Nie można też pominąć informacji, że BETFAN posiada w ofercie zakłady na gry karciane. Możemy tu typować pokera, wojnę i blackjacka. Rozgrywki prowadzone są przez całą dobę przez anglojęzyczne krupierki. W każdej grze mamy kilka różnych zakładów do wyboru. Bukmacher zadbał też o to, aby gracze mogli szybko zrozumieć typowanie symulowanych gier karcianych dodając dokładnie opisane zasady.

Zakłady na rozrywkę w BETFAN

Niesamowicie rozwinięta sekcja rozrywki sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Znajdziemy w niej kilka kategorii: polityka, pogoda, showbiz i wokół sportu. Żaden inny bukmacher nie ma tylu zakładów specjalnych co BETFAN. Jakie najciekawsze wydarzenia do obstawienia znaleźliśmy?

 • Kto kanclerzem Niemiec?
 • Co czeka Polskę w 2021 roku?
 • Kto opuści Unię Europejską?
 • Jaka będzie temperatura w przyszłym miesiącu?
 • Dla kogo Złota Malina?

W sekcji “Rozrywka” każdy znajdzie coś dla siebie. Codziennie pojawiają się nowe propozycje zakładów, które często są naprawdę zaskakujące. Może to być miła odmiana dla klasycznych zakładów sportowych.

BETFAN – opinie o bukmacherze

Im więcej ciekawych rozwiązań tym większe szanse na przyciągnięcie graczy. Oczywiście, że liczy się oferta, ale też podejście do użytkowników. Jeśli bukmacher wprowadza jakąś promocję musi dołączyć regulamin, jeśli pomyli się w kursach musi powiadomić o tym graczy, a jeśli zdarzenie to decydowało o całym kuponie to rozliczyć pozytywnie. BETFAN – zaskarbił sobie sympatię dużej grupy graczy. Wyróżnia go przede wszystkim największa oferta zakładów specjalnych i najwyższy zakład bez ryzyka na start. Są jednak elementy do poprawy, jak chociażby mała liczba metod płatności czy brak transmisji na żywo. Dlatego BETFAN opinie nie są zawsze pozytywne. Naszym zdaniem jednak bukmacher poczynił spory postęp od momentu startu i widać, że nadal prężnie działa w celu dostarczenia najlepszej oferty.

FAQ

Jaki jest BETFAN kod promocyjny?

Kod promocyjny BETFAN to: BFVIP. Dzięki niemu gracz otrzyma na start zakład bez ryzyka i bonus od drugiej wpłaty.

Co daje kod BETFAN?

Jeśli wpiszesz kod BETFAN w formularzu rejestracyjnym otrzymasz zakład bez ryzyka do 600 PLN i bonus 100 % od drugiego depozytu do 1000 zł.

Ile trwa proces weryfikacji konta w BETFAN?

Zazwyczaj proces ten nie trwa dłużej niż kilka minut. Jednak maksymalnie weryfikacja może zająć 48 godzin.

Zleciłem wypłatę środków z konta. Po jakim czasie znajdą się one na moim koncie bankowym?

Zazwyczaj proces ten trwa 15 minut. Jest tak w przypadku 97 % kont. Do pozostałych może to zająć trochę więcej.

Czy w BETFAN mogę skorzystać z opcji cashout?

Tak, bukmacher BETFAN posiada taką opcję. Dzięki niej możesz zamknąć zakład przed jego rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń znajdujących się na kuponie.

Ile razy trzeba obrócić bonus BETFAN?

Zakładem bez ryzyka BETFAN należy obrócić jeden raz na kuponie AKO z 3 zdarzeniami i kursem całkowitym 3.80. Bonusem od wpłaty trzeba obrócić 3 raz na kuponach z 3 zdarzeniami i kursem całkowitym 2.50.

Zobacz także:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *