BETFAN Kod Promocyjny

Oceń bonus
3.9(43)

Jaki jest BETFAN kod promocyjny?

Gracze, którzy chcą zarejestrować konto u tego bukmachera zastanawiają się, jaki jest BETFAN kod promocyjny? Spieszymy z odpowiedzią, że kod rejestracyjny BETFAN nie jest wymagany, by otrzymać bonus powitalny tego bukmachera.

Na różnych serwisach internetowych znajdziesz kody promocyjne do BETFAN, ale nie powiększają one bonusu powitalnego. Korzystając z nich otrzymasz standardowy bonus na start.

BETFAN kod promocyjny – jaki bonus?

Jak już wspomnieliśmy, BETFAN kod promocyjny czy BETFAN kod rejestracyjny nie jest potrzebny, by skorzystać z oferty powitalnej bukmachera. Jaki zatem bonus otrzymamy za założenie konta?

 • 200 % do 300 PLN od depozytu

Oferta powitalna Betfan wydaje się bardzo ciekawa, w końcu bardzo rzadko bukmacherzy oferują bonus 200 % od wpłaty (taki bonus ma jeszcze tylko bukmacher Etoto). Niestety jest to jedyny bonus jaki może otrzymać nowy gracz BETFAN. Ponadto niezbyt atrakcyjnie wyglądają warunki obrotu tego bonusu powitalnego.

Dlatego w tym miejscu zachęcamy zapoznać się z ofertą powitalną Superbet. Bukmacher ten ma zróżnicowane bonusy, które łatwo odebrać. Dodatkowo Superbet posiada też kod promocyjny, który podwyższa bonus o dodatkowy freebet.

Typ BonusuJaki otrzymasz bonus?
BETFAN Kod Promocyjny 2023:NIEWYMAGANY
Bonus powitalny:200 % do 300 PLN
BOOST:podwyższone kursy
Legalny Polski Bukmacher:Zezwolenie Ministra Finansów
z 29.10.2018
nr PS4.6831.3.2018

Spis treści

Aktywuj bonusy i promocje u bukmachera BETFAN 2023:

 • BOOST – podwyższone kursy
 • Tniemy ryzyko na wirtuale – gra bez ryzyka
 • Więcej grasz, więcej masz – bonusy do 79 zł tygodniowo
 • Postaw 50 odbierz 50 – bonus na gry karciane
 • Cashout – wyjmujesz kasę kiedy chcesz
 • Bet Builder – stawiaj kupony w ramach jednego meczu

Jak widać na powyższej liście, poza bonusem powitalnymi BETFAN można również korzystać z promocji dla graczy. Dzięki nim można typować zakłady z podwyższonymi kursami i otrzymywać dodatkowe bonusy.

Rejestracja BETFAN – jak założyć konto z kodem?

Wystarczy przejść kilka prostych kroków, by założyć konto w BETFAN. Poniżej opisujemy ten proces krok po kroku.

 1. Wejdź na stronę bukmachera BETFAN. Wpisz w wyszukiwarkę adres betfan.pl. Następnie kliknij w przycisk „zaloguj lub zarejestruj” widoczny w prawym górnym rogu strony. Dalej kliknij przycisk „otwórz konto”.
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza. Należy podać adres email i hasło. Jest tam też pole „kod rejestracyjny:, które możesz zostawić puste. Następnie zaznaczyć zgody marketingowe (jest to konieczne by otrzymać bonusu na start) i oświadczenia.
 3. Wypełnij dane na drugiej stronie formularza. Na drugiej stronie wpisujemy: imię, nazwisko, numer PESEL. Podajemy też numer telefonu, na który otrzymamy kod SMS. Wpisujemy go w ostatnie pole. Na koniec potwierdzamy prawdziwość podanych danych i akceptujemy regulamin i politykę prywatności.

Rejestracja BETFAN jest zajmuje dosłownie 30 sekund. Opisany powyżej proces to szybka rejestracja. Po niej gracz ma aktywne konto tymczasowe, na które może wpłacać depozyty i stawiać zakłady. Gdy będzie chciał przekształcić konto w stałe konieczne będzie uzupełnienie kilku danych i wysłanie skanu lub zdjęcia dowodu osobistego.

Zaloguj się na swoje konto, wejdź w ustawienia, a następnie w sekcję „dane osobowe”. Uzupełnij brakujące informacje.

BETFAN bonus powitalny

Przejdźmy teraz do szczegółowego opisania bonusu powitalnego BETFAN. Gracz może otrzymać tylko jeden bonus i jest to:

 • bonus 200 % do 300 PLN

Poniżej opisujemy krok po kroku jak skorzystać z promocji.

BETFAN bonus od depozytu 200 %

Warunki:

 • podczas rejestracji zaznacz zgody marketingowe (pełne)
 • wpłać depozyt min. 50 zł
 • otrzymasz bonus 200 % do kwoty 300 PLN
 • postaw kupon (lub kilka kuponów) za wpłacony depozyt
 • poczekaj na rozliczenie wszystkich zdarzeń
 • przejdź na saldo bonusowe, żeby wykorzystać bonus
 • kwotę bonusu należy obrócić raz na kuponie lub kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 3.00

Jeszcze kilka istotnych informacji. Od momentu dokonania wpłaty masz 14 dni na obrót depozytem i wykorzystanie bonusu. Pilnuj tego terminu, gdyż po jego upływie bonus wygaśnie. Ponadto obrotu depozytem oraz bonusem nie można dokonać na zakładach systemowych oraz zakładach na gry karciane.

BETFAN bonus bez depozytu

Najbardziej pożądanym przez graczy bonusem powitalnym jest ten bez depozytu, czyli darmowe środki, które otrzymuje się za samą rejestrację konta. Wiele osób szuka zatem w internecie informacji o tym, czy jest BETFAN bonus bez depozytu? Niestety musimy was rozczarować. Aktualnie nie ma takiej promocji powitalnej u tego bukmachera, bonus bez depozytu można natomiast znaleźć u innych bukmacherów. Kiedyś jednak oferował on darmowy zakład na start, zatem istnieje szansa, że kiedyś wróci do tej promocji. Gdy tylko się pojawi niezwłocznie was o tym poinformujemy.

Warunki obrotu bonusem powitalnym w BETFAN

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Bonus od depozytu 300 PLN:aktywacja: obrót 1x depozyt
obrót: obrót 1x bonus, AKO min. 2 zdarzenia, min. kurs całkowity 3.00
14 dni

BETFAN bonus od depozytu 200 % do 300 zł należy najpierw aktywować. W tym celu gracz musi obrócić kwotą wpłaconego depozytu jeden raz na dowolnych kuponach. Z kolei aby móc wypłacić bonus należy obrócić nim 1 raz na kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami. Cały kupon musi mieć kurs min. 3.00.

Najlepsze kody promocyjne 2023

BukmacherBonus na start 2023Kod bonusowy
STS1500 PLN od depozytu + 60 PLN bonus za zadania + 100 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Fortuna200 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzyka + 15 PLN freebetSprawdź kod
forBET1200 PLN bez ryzyka + 2000 PLN bez ryzyka + 100 PLN freebetSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne

Promocje BETFAN dla graczy

Bukmacher umożliwia już zarejestrowanym graczom korzystanie z różnych promocji. W stałej ofercie znajdziemy ich kilka. Dzięki nim można otrzymywać dodatkowe bonusy czy korzystać z podwyższonych kursów. Poniżej opisujemy najciekawsze BETFAN promocje.

Podwyższone kursy BOOST

W ramach akcji Matchday BOOST bukmacher wyróżnia codziennie jakieś zdarzenie, któremu podwyższa znacznie kurs. Zawsze są to zdarzenia bardzo popularne wśród graczy. Wchodząc w zakładkę promocji dostępną na liście dyscyplin znajdziesz wydarzenie dnia z podwyższonym kursem. Typując poprawnie możesz wygrać więcej.

Więcej gracz, więcej wygrasz

W tej promocji można zdobyć nawet 79 zł bonusu co tydzień. Co należy zrobić? Typować codziennie między czwartkiem a środą kupony za stawkę 39 zł. Kupony muszą mieć kurs min. 2.00, a każde zdarzenie min. 1.25. Za typowanie przez 3 dni bonus wynosi 10 zł, za 4 dni 15 zł, za 5 dni 20 zł, za 6 dni 39 zł , a za 7 dni 79 zł.

Postaw 50 zł odbierz 50 zł

Promocja na gry karciane. W poniedziałek postaw zakład za dokładnie 50 zł na gry karciane. Kurs min. zdarzenia to 1.40. Otrzymasz freebet 50 zł do wykorzystania na zakłady. Wygrana z zakładu freebet przepisana na konto główne zostanie pomniejszona o stawkę freebeta. Promocja trwa w każdy poniedziałek.

Tniemy ryzyko na wirtuale

Stawiaj kupony na sporty wirtualne. Jeśli twój pierwszy zagrany danego dnia kupon (kurs min. 2.00) za dokładnie 29 zł będzie przegrany otrzymasz zwrot 50 % stawki na konto główne. Zwrot nastąpi automatycznie po rozliczeniu kuponu. Z promocji można korzystać codziennie.

Jak wypłacić pieniądze w BETFAN?

Dla graczy bardzo ważne są także metody płatności. Lubią mieć duży wybór i nie ograniczać się do jednej czy dwóch możliwości. Niestety na razie BETFAN nie daje wielkiego pola manewru w tej kwestii. Jeśli chodzi o wpłaty to możemy skorzystać z:

 • kart Visa i MasterCard
 • płatności mobilnych BLIK
 • systemu Przelewy24
 • Paysafecard

Wszystkie wymienione wyżej metody działają natychmiastowo. Wpłacony depozyt znajdzie się na koncie gracza w dosłownie chwilę. Brakuje nam niestety jakiegoś portfela elektronicznego i innych systemów płatności. Minimalny depozyt to 2 zł.

BETFAN wypłaty

A jak wypłacić pieniądze w BETFAN? W przypadku wypłat środków BETFAN dysonuje szybkimi wypłatami do 20 banków. Czyli można zakładać, że większość banków jest obsługiwana. Wypłaty realizowane są 7 dni w tygodniu w godzinach: 7:00-23:00. Po zleceniu wypłaty środki powinni znaleźć się na koncie po około 15 minutach.

BETFAN aplikacja mobilna

Apka BETFAN jest dostępna na urządzenia z systemami Android i iOS. Można ją pobrać:

 • ze strony betfan.pl
 • AppStore
 • AppGallery

BETFAN aplikacja jest czytelna i intuicyjna. Oferta zakładów prematch i live prezentuje się dobrze. Mamy równiez dostęp do zakładów na sporty wirtualne i gry karciane. Bukmacher daje możliwość wyboru interfejsu: ciemny lub jasny. Niestety w apce BETFAN nie znajdziemy transmisji na żywo. Jest także dostępnych mało metod płatności.

Bardzo dobrze prezentuje się za to wersja mobilna strony betfan.pl. Szybko się ładuje i ma przejrzysty wygląd. Jest bardzo intuicyjna i nawet osoba, która nie obstawia na co dzień zakładów, z pewnością nie będzie miała z tym problemów. Warto dodać, że jest przystosowana do wszystkich typów urządzeń. Znajdziesz na niej identyczną ofertę jak na tradycyjnej stronie internetowej.

Obsługa klienta

BETFAN należy się plus za obsługę klienta. Na stronie znajduje się FAQ, w którym znajdziemy odpowiedzi na ważne i popularne pytania. Dostępny jest także czat na żywo, który działa bardzo sprawnie. Można z niego korzystać codziennie w godzinach 9:00-23:00. Dodatkowo z bukmacherem skontaktujesz się drogą mailową (bog@betfan.pl). Z początku bukmacher umożliwiał również kontakt przez infolinię, jednak aktualnie nie ma takiej opcji.

Zakłady bukmacherskie BETFAN

BETFAN to legalny polski bukmacher, który otrzymał zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych w internecie 29 października 2018 roku. Bukmacher wystartował ze swoją stroną 25 kwietnia 2019 roku i od tego czasu znalazł spore grono wiernych graczy.

Mariusz Pudzianowski twarzą bukmachera BETFAN

Mariusz Pudzianowski ambasador Betfan
Mariusz Pudzianowski nawiązał współpracę z zakładami BETFAN

Na początku października 2019 roku polskie media obiegła informacja, że Mariusz Pudzianowski, były strongman a aktualnie zawodnik MMA, został twarzą bukmachera BETFAN. Nowy bukmacher chce dzięki znanemu ambasadorowi budować wizerunek swojej marki i zyskać jak największy rozgłos.

Współpraca bukmachera z byłym strongmanem poszła o krok dalej. Pudzianowski jest właścicielem konia wyścigowego, który nosi imię BETFAN. Zwierzę zadebiutowało niedawno na torze podczas Wielkiej Warszawskiej na Służewcu. Koń jest żywą reklamą bukmachera, będzie miał swoje konto na Instagramie i Facebooku.

Oferta bukmachera

U bukmachera BETFAN znajdziemy zakłady na około 30 dyscyplin sportowych. Znajdziemy tu zakłady na najpopularniejsze dyscypliny takie jak: piłka nożna, tenis, czy hokej na lodzie. W zakładach sportowych zobaczymy na górze strony wyróżnione najpopularniejsze ligi europejskie: La Liga, Ekstraklasa, Euroliga czy Plus Liga. Bukmacher proponuje również mniej oczywiste dyscypliny, takie jak: darts, pesapallo czy biathlon. Liczba rynków zdarzeń prezentuje się bardzo dobrze. W przypadku najpopularniejszych meczów, jak chociażby rozgrywek Ligi Mistrzów mamy do wyboru nawet 399 różnych zakładów.

Całkiem nieźle prezentuje się oferta zakładów na esporty. Obstawimy tu Counter Strike, Dota, Hearthstone, King of Glory czy League of Legends. BETFAN ma sporo zdarzeń związanych z największymi i najpopularniejszymi wydarzeniami wśród miłośników gier komputerowych. Dla przykładu, na rozgrywki ESL Pro League mamy 40 różnych zakładów.

W sekcji zakładów live obstawimy: piłkę nożną, tenis, hokej na lodzie, koszykówkę, siatkówkę, baseball, esport, rugby, squasha czy tenisa stołowego. Liczba rynków zdarzeń jest również przyzwoita i sięga nawet 150 różnych zakładów na popularne mecze.

Niestety, póki co nie znajdziesz na stronie transmisji live, czyli streamingów z meczów na żywo. Szkoda, bo kilku bukmacherów ma je w swojej ofercie, jak na przykład STS, Fortuna czy forBET. Cieszą się one dużą popularnością wśród graczy.

Na stronie bukmachera znajdziemy za to rozbudowaną sekcję sportów wirtualnych. Można typować aż siedem dyscyplin: piłkę nożną, koszykówkę, tenis, wyścigi konne, wyścigi psów, żużel i kolarstwo torowe. Wielkość i jakość transmisji jest bardzo dobra. Z kolei liczba rynków zdarzeń nie powala, ale jest kilka opcji do wyboru.

Nie można też pominąć informacji, że BETFAN posiada w ofercie zakłady na gry karciane. Możemy tu typować pokera, wojnę i blackjacka. Rozgrywki prowadzone są przez całą dobę przez anglojęzyczne krupierki. W każdej grze mamy kilka różnych zakładów do wyboru. Bukmacher zadbał też o to, aby gracze mogli szybko zrozumieć typowanie symulowanych gier karcianych dodając dokładnie opisane zasady.

Zakłady na rozrywkę w BETFAN

Niesamowicie rozwinięta sekcja rozrywki sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Znajdziemy w niej kilka kategorii: polityka, pogoda, showbiz i wokół sportu. Żaden inny bukmacher nie ma tylu zakładów specjalnych co BETFAN. Jakie najciekawsze wydarzenia do obstawienia znaleźliśmy?

 • Kto kanclerzem Niemiec?
 • Co czeka Polskę w 2021 roku?
 • Kto opuści Unię Europejską?
 • Jaka będzie temperatura w przyszłym miesiącu?
 • Dla kogo Złota Malina?

W sekcji „Rozrywka” każdy znajdzie coś dla siebie. Codziennie pojawiają się nowe propozycje zakładów, które często są naprawdę zaskakujące. Może to być miła odmiana dla klasycznych zakładów sportowych.

BETFAN – opinie o bukmacherze

Im więcej ciekawych rozwiązań tym większe szanse na przyciągnięcie graczy. Oczywiście, że liczy się oferta, ale też podejście do użytkowników. Jeśli bukmacher wprowadza jakąś promocję musi dołączyć regulamin, jeśli pomyli się w kursach musi powiadomić o tym graczy, a jeśli zdarzenie to decydowało o całym kuponie to rozliczyć pozytywnie. BETFAN – zaskarbił sobie sympatię dużej grupy graczy. Wyróżnia go przede wszystkim największa oferta zakładów specjalnych i bonus 200 % na start. Są jednak elementy do poprawy, jak chociażby mała liczba metod płatności w aplikacji czy brak transmisji na żywo. Dlatego BETFAN opinie nie są zawsze pozytywne. Naszym zdaniem jednak bukmacher poczynił spory postęp od momentu startu i widać, że nadal prężnie działa w celu dostarczenia najlepszej oferty.

FAQ

Jaki jest BETFAN kod promocyjny?

Kod promocyjny BETFAN nie jest wymagany. Nie ma kodu rejestracyjnego, który umożliwiałby otrzymanie dodatkowego bonusu na start.

Co daje kod BETFAN?

Nie ma kodu promocyjnego BETFAN, ale nie jest on konieczny, by otrzymać bonus 200 % do 300 PLN na start.

Ile trwa proces weryfikacji konta w BETFAN?

Zazwyczaj proces ten nie trwa dłużej niż kilka minut. Jednak maksymalnie weryfikacja może zająć 48 godzin.

Zleciłem wypłatę środków z konta. Po jakim czasie znajdą się one na moim koncie bankowym?

Zazwyczaj proces ten trwa 15 minut. Jest tak w przypadku 97 % kont. Do pozostałych może to zająć trochę więcej.

Czy w BETFAN mogę skorzystać z opcji cashout?

Tak, bukmacher BETFAN posiada taką opcję. Dzięki niej możesz zamknąć zakład przed jego rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń znajdujących się na kuponie.

Ile razy trzeba obrócić bonus BETFAN?

Bonusem 200 % w BETFAN należy obrócić jeden raz na kuponach AKO z kursem min. 3.00.

Zobacz także:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *