BETFAN Kod Promocyjny

Betfan kod promocyjny Bonusy Vip

Poniższy artykuł opisuje wybrane elementy dotyczące oferty zakładów bukmacherskich BETFAN. Wszystkie informacje dotyczące bonusów, promocji czy aktualnej oferty na zakłady można znaleźć na stronie betfan.pl.

BETFAN Kod Promocyjny 2021

Kod promocyjny BETFAN uruchamia ofertę powitalną. Dzięki niemu nowi gracze mogą otrzymać bonus od trzech pierwszych depozytów do 2331 zł, 15 darmowych zakładów i do 600 zł zakładu bez ryzyka. Bonus kod należy wpisać podczas rejestracji BETFAN. Po uzupełnieniu podstawowych danych, w drugim kroku rejestracji do uzupełnienia jest pole z kodem promocyjnym.

Naszym zdaniem BETFAN bonus powitalny jest średni w porównaniu z innymi bukmacherami. Bardzo dobrą ofertę dla nowych graczy ma natomiast najpopularniejszy w Polsce bukmacher STS. Rejestrując się u niego z kodem promocyjnym otrzymasz zakład bez ryzyka, bonus bez depozytu, bonus od depozytu i inne promocje.

Typ BonusuJaki otrzymasz bonus?
BETFAN Kod Promocyjny:BETFAN
Bonus powitalny:do 2331 PLN od depozytów
Zakład bez ryzyka na start:Zwrot stawki do 600 PLN
Darmowe zakłady:3x 5 darmowych zakładów
Gra bez podatku:do 14 % większe wygrane
Promocje:Simply the BET, Simply the GAME, BET Friends, Matchday BOOST
Min. wpłata:2 zł
Legalny Polski Bukmacher:Zezwolenie Ministra Finansów
z 29.10.2018
nr PS4.6831.3.2018

Aktywuj bonusy i promocje u bukmachera BETFAN:

 • Bonus BETFAN od wpłaty do 2331 PLN
 • Zakład bez ryzyka do 600 PLN
 • 15 darmowych zakładów na start
 • Bez podatku do 14 % Extra
 • Simply the BET i Simply the GAME – rankingi dla graczy
 • Matchday BOOST – podwyższone kursy
 • BET Friends – bonus 100 PLN dla ciebie i znajomego
 • Ponad 1 500 000 zakładów miesięcznie

Niestety oferta promocyjna BETFAN nie jest zbyt bogata. Gracze mają mało opcji na zdobycie dodatkowych bonusów. Zdecydowanie więcej jest ich u bukmacherów PZBuk, STS, LV BET, TOTALbet czy Superbet.

Rejestracja BETFAN

 1. Przejdź do bukmachera BETFAN
 2. Otwórz darmowe konto – Kod promocyjny: BETFAN
  (wpisz kod bonusowy w czasie rejestracji)
 3. Aktywuj BETFAN bonus powitalny 2331 PLN + 600 PLN bez ryzyka + darmowe zakłady

Odbierz bonusowy pakiet powitalny i promocje u bukmachera betfan.pl

Warunki obrotu bonusem powitalnym w BETFAN

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Bonus od depozytów 3x 777 PLN:aktywacja: kupon SOLO lub AKO, kurs min. 2.00, wypłata środków: obrót 3x bonus, AKO min. 3 zdarzenia, min. kurs całkowity 2.0014 dni
Zakłady bez ryzyka 100, 200 i 300 PLNobrót 3x, AKO min. 3 zdarzenia, kurs całkowity min. 2.00 14 dni
Darmowe zakłady:brak wymogów obrotu

Bonus od depozytu jaki otrzymamy za aktywację konta jest podzielony na 3 depozyty. Od każdego można otrzymać maksymalnie 77,70 zł. Po dokonaniu każdej z wpłat należy zagrać za równowartość depozytu na kuponie z kursem min. 2.00. By przenieść środki na konto główne należy obrócić nimi 3-krotnie na kuponie z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym kuponu min. 2.00. W chwili przenoszenia środków zostanie włączony mnożnik x10, co oznacza, że każdy z bonusów może wynieść maksymalnie 777 zł dając w sumie 2331 zł bonusów od wpłaty.

Zakłady bez ryzyka można otrzymać po pierwszych trzech wpłatach: 100 zł za pierwszą, 200 zł za drugą i 300 zł za trzecią, w sumie 600 zł. Wszystkie trzy cashbacki należy obrócić trzy razy, na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 2.00.

Darmowe zakłady są również uzależnione od trzech pierwszych wpłat. Jednak po postawieniu zakładów spełniających warunki obrotu wygrana trafia na konto główne i nie trzeba obracać tą kwotą.

Rejestracja – kod aktywujący mega pakiet na start

BETFAN to legalny polski bukmacher, który otrzymał zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych w internecie 29 października 2018 roku. Bukmacher wystartował ze swoją stroną 25 kwietnia 2019 roku. Co przygotował dla graczy? Sprawdźcie!

Prezesem spółki został Piotr Sienkiewicz, który wcześniej związany był z Totolotkiem i forBETem. Obaj bukmacherzy należą do czołówki najlepszych buków w Polsce. Obaj mają atrakcyjne bonusy na start i kody bonusowe, dzięki którym można zwiększyć środki na zakłady online. (Przykładowo kod promocyjny TOTALbet daje aż 5060 zł na start). Jeśli BETFAN pójdzie w ślady starszych kolegów możemy liczyć zarówno na ciekawe bonusy powitalne, jak i liczne promocje wydarzeniowe.

Rejestracja BETFAN jest bardzo prosta. Bukmacher dysponuje szybką rejestracją, czyli nie jest konieczne wysyłanie skanu dowodu tożsamości. Musisz go uzupełnić, jeśli będziesz chciał wypłacić wygrane.

W pierwszej części formularza rejestracyjnego BETFAN należy uzupełnić adres e-mail, hasło i numer telefonu. Tutaj także oświadczamy, że jesteśmy pełnoletni i wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych. Na drugiej stronie formularza uzupełniamy: imię, nazwisko i PESEL. Tu także uzupełniamy kod promocyjny – BETFAN. Po zatwierdzeniu oświadczenia, że podane przez nas dane są prawdziwe, nasz udział w zakładach nie narusza przepisów i zapoznaliśmy się z regulaminem – możemy zarejestrować swoje konto. Pamiętaj, aby zaznaczyć na końcu opcję: “Chcę otrzymać bonus powitalny”, tylko wtedy zostaną ci przyznane bonusy na start.

BETFAN zakład bez ryzyka na start

Jeśli zarejestrujesz się w BETFAN używając kodu promocyjnego otrzymasz bonus na start BETFAN. Zacznijmy od zakładów bez ryzyka, które w sumie mogą wynieść aż 600 zł. Dokonując pierwszej wpłaty min. 20 zł i stawiając zakład za tę kwotę w razie niepowodzenia otrzymasz cashback do 100 zł. Zwrot postawionej stawki trafi na konto depozytowe i aby przenieść je na konto główne należy obrócić nim 3 razy na kuponach z 3 zdarzeniami i kursem min. 2.00.

Wpłać drugi depozyt min. 40 zł i postaw zakład za tę kwotę. Jeśli przegrasz otrzymasz zwrot do 200 zł stawki. Następnie wpłać trzeci depozyt min. 100 zł i postaw za całość zakład. W razie niepowodzenia otrzymasz cashback do 300 zł. Zakłady bez ryzyka za drugi i trzeci depozyt trafiają na konto bonusowe. Aby je wypłacić należy obrócić nimi 3 razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 2.00.

Bonusy od depozytów BETFAN

Rejestrując się do BETFAN z promo kodem otrzymasz dostęp do oferty powitalnej od depozytu maksymalnie do 2331 zł. Na czym ona polega?

Od trzech pierwszych wpłat możesz otrzymać bonusy:

 • Pierwsza wpłata min. 20 zł – Bonus 10% do kwoty 77,70 zł
 • Druga wpłata min. 40 zł – Bonus 10% do kwoty 77,70 zł
 • Trzecia wpłata min. 100 zł – Bonus 10% do kwoty 77,70 zł

Aby aktywować środki bonusowe należy po dokonaniu każdej z trzech wpłat zagrać za równowartość każdego z trzech depozytów zawierając jeden lub więcej kuponów o kursie łącznym minimum 2.00. Należy ro zrobić w ciągu 7 dni. Bonus zostanie aktywowany w momencie rozliczenia wszystkich zdarzeń znajdujących się na kuponie lub kuponach wchodzących w skład obrotu depozytem.

Następnie, by przenieść środki bonusowe do salda głównego, a tym samym nabyć prawa do bonusów, gracz musi obrócić każdym bonusem 3-krotnie, a każdy z kuponów zaliczających się do obrotu musi posiadać minimum 3 zdarzenia z minimalnym kursem całkowitym 2.00.

W momencie przenoszenia środków z konta bonusowego zostanie zastosowany mnożnik x10, co oznacza, że za każdą wpłatę można otrzymać maksymalnie 777 zł bonusu. W sumie za trzy wpłaty gracz ma szanse na 2331 zł bonusów od depozytów.

Darmowe zakłady na start w BETFAN

Bukmacher wprowadził również do oferty na start darmowe zakłady. One również powiązane są z pierwszymi wpłatami gracza. W sumie można zgarnąć 15 darmowych zakładów:

 • 5 darmowych zakładów na SPORTY WIRTUALNE – pierwszy depozyt min. 20 zł
 • 5 darmowych zakładów na ESPORT – drugi depozyt min. 40 zł
 • 5 darmowych zakładów na SPORT – trzeci depozyt min. 100 zł

Warunkiem skorzystania z promocji jest obrót kwotą depozytu jeden raz. Każdy z darmowych zakładów ma wartość 2 zł. Darmowe zakłady otrzymane za pierwszą wpłatę można wykorzystać na kuponach z kursem całkowitym min. 2.50. Freebety za drugi depozyt należy wykorzystać na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 3.50. Z kolei darmowe środki za trzeci depozyt są do wykorzystania na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 5.00. Gracz ma 7 dni na wykorzystanie darmowych zakładów od momentu ich przyznania. Freebety po pierwszej wpłacie trzeba wykorzystać na wydarzenia z oferty sportów wirtualnych, po drugiej wpłacie na wydarzenia z oferty esport i po trzeciej wpłacie na ofertę sportową. Wygrane z darmowych zakładów trafiają na saldo główne.

Najlepsze kody promocyjne 2021

BukmacherBonus na start 2020Kod bonusowy
STS1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 75 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Fortuna2000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 215 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
Betclic550 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
forBET2200 PLN od depozytu + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne

Zakłady bukmacherskie BETFAN

Jak na pierwszy rzut oka prezentuje się BETFAN? Strona buka wygląda czytelnie, jest intuicyjna. Nie ma jednak nowoczesnego layoutu. Plus za obsługę klienta. Na stronie znajdziemy FAQ, w którym znajdziemy odpowiedzi na ważne i popularne pytania. Dostępny jest także czat, który działa bardzo sprawnie. Dodatkowo z bukmacherem skontaktujesz się drogą mailową i dzięki infolinii +48 22 125 50 50.

U bukmachera znajdziemy zdarzenia na około 30 dyscyplin sportowych, bogatą sekcję zakładów live oraz esporty. Co wyróżnia BETFAN spośród innych bukmacherów? Bardzo rozbudowana sekcja rozrywka, w której aktualnie znajdziemy aż 184 zdarzenia. To dobre posunięcie, gdyż zakłady dotyczące wydarzeń ze świata polityki, kultury czy rozrywki cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Na stronie bukmachera znajdziemy też rozbudowaną sekcję sportów wirtualnych. Można typować aż siedem dyscyplin: piłkę nożną, koszykówkę, tenis, wyścigi konne, wyścigi psów, żużel i kolarstwo torowe.

Niestety, póki co nie znajdziesz na stronie transmisji live, czyli streamingów z meczów na żywo. Szkoda, bo kilku bukmacherów ma je w swojej ofercie, jak na przykład STS, Fortuna czy forBET. Cieszą się one dużą popularnością wśród graczy.

Mariusz Pudzianowski twarzą bukmachera BETFAN

Mariusz Pudzianowski ambasador Betfan
Mariusz Pudzianowski nawiązał współpracę z zakładami BETFAN

Na początku października 2019 roku polskie media obiegła informacja, że Mariusz Pudzianowski, były strongman a aktualnie zawodnik MMA, został twarzą bukmachera BETFAN. Nowy bukmacher chce dzięki znanemu ambasadorowi budować wizerunek swojej marki i zyskać jak największy rozgłos.

Współpraca bukmachera z byłym strongmanem poszła o krok dalej. Pudzianowski jest właścicielem konia wyścigowego, który nosi imię BETFAN. Zwierzę zadebiutowało niedawno na torze podczas Wielkiej Warszawskiej na Służewcu. Koń jest żywą reklamą bukmachera, będzie miał swoje konto na Instagramie i Facebooku.

Promocje BETFAN dla graczy

Bukmacher umożliwia już zarejestrowanym graczom korzystanie z różnych promocji. W stałej ofercie znajdziemy ich kilka. Dzięki nim można otrzymywać dodatkowe bonusy, grać bez podatku czy korzystać z podwyższonych kursów. Poniżej opisujemy najciekawsze z nich.

Graj bez podatku w BETFAN

W ofercie BETFAN znajdziemy świetną promocję, dzięki której 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę możesz wygrywać więcej. Jak to działa? Postaw kupon z co najmniej 2 zdarzeniami, z których wszystkie będą miały minimalny kurs 1.25, a kurs łączny kuponu będzie nie mniejszy niż 2.00. Wtedy BETFAN zmieni współczynnik na 1, czyli wygrana wzrośnie o 14 %. W promocji biorą udział tylko zakłady proste. Co ważne, z promocji można korzystać wiele razy!

Simply the BET – ranking

Co tydzień, od poniedziałku do niedzieli przeprowadzany jest ranking Simply the BET. O co w nim chodzi? Gracze typują kupony AKO prematch i live i zbierają za nie punkty. Są one przyznawane zarówno za przegrane, jak i wygrane zakłady. 50 graczy, którzy uzbiera najwięcej punktów weźmie udział w podziale puli nagród 10 000 zł. Za pierwsze miejsce jest to 150 zł, za drugie 80 zł i za kolejne miejsca odpowiednio mniejszy bonus. Otrzymane środki bonusowe należy obrócić 3 razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 2.50. Przy przenoszeniu środków na saldo główne zostanie uruchomiony mnożnik x10 i dla przykładu bonus 80 zł zostanie powiększony do 800 zł.

Simply the GAME

Istnieje jeszcze druga promocja, podobna do tej opisanej powyżej. Dotoczy ona zakładów na gry karciane i sportów wirtualnych. Typując zakłady SOLO lub AKO na wspomniane rodzaje zakładów gracze zbierają punkty. 30 najlepszych graczy zostaje wyróżnionych i otrzymuje bonus. Pula cotygodniowego rankingu wynosi 2000 zł. Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów otrzyma bonus 700 zł.

Podwyższone kursy w Matchday BOOST

W ramach akcji Matchday BOOST bukmacher wyróżnia codziennie jakieś zdarzenie, któremu podwyższa znacznie kurs. Zawsze są to zdarzenia bardzo popularne wśród graczy. Wchodząc w zakładkę promocji dostępną na liście dyscyplin znajdziesz wydarzenie dnia z podwyższonym kursem. Typując poprawnie możesz wygrać więcej.

BET Friends

Popularna promocja wśród bukmacherów, gdzie nagradza się graczy za polecenie znajomym. Zaloguj się na swoje konto w BETFAN i wygeneruj kod, który wyślesz następnie znajomemu, któremu chcesz polecić bukmachera. Znajomy założy konto i podczas rejestracji użyje wysłanego przez ciebie kodu. Następnie wpłaci depozyt min. 100 zł i dokona obrotu na swoim koncie min. 300 zł. Zaliczają się dowolne kupony z kursem min. 1.80. Gdy znajomy spełni te warunki zarówno ty, jak i on otrzymanie bonus 100 zł. Aby móc je wypłacić należy obrócić nimi 5 razy na kuponach z min. 2 zdarzeniami i kursem poj. zdarzenia min. 1.45.

Oferta bukmachera

BetFan Zakłady Bukmacherskie
Oferta bukmachera Betfan

BETFAN oferuje zakłady na najpopularniejsze dyscypliny takie jak: piłka nożna, tenis, czy hokej na lodzie. W zakładach sportowych zobaczymy na górze strony wyróżnione najpopularniejsze ligi europejskie: La Liga, Ekstraklasa, Euroliga czy Plus Liga.

Bukmacher proponuje również mniej oczywiste dyscypliny, takie jak: darts, pesapallo czy biathlon.

Całkiem nieźle prezentuje się oferta zakładów na esporty. Obstawimy tu Counter Strike, Dota, Hearthstone, King of Glory czy League of Legends. BETFAN ma całkiem sporo zdarzeń związanych z największymi i najpopularniejszymi wydarzeniami wśród miłośników gier komputerowych.

W sekcji zakładów live obstawimy: piłkę nożną, tenis, hokej na lodzie, koszykówkę, siatkówkę, baseball, esport, rugby, squasha czy tenisa stołowego.

Nie można też pominąć informacji, że BETFAN posiada w ofercie zakłady na gry karciane. Możemy tu typować pokera, wojnę i blackjacka. Rozgrywki prowadzone są przez całą dobę przez anglojęzyczne krupierki.

Zakłady na rozrywkę w BETFAN

Niesamowicie rozwinięta sekcja rozrywki sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Znajdziemy w niej kilka kategorii: Ekonomia, Media, Pogoda, Polityka, Show-Biznes i Wokół sportu. Żaden inny bukmacher nie ma tylu zakładów specjalnych co BETFAN. Jakie najciekawsze wydarzenia do obstawienia znaleźliśmy?

 • Które konto na Twiterze będzie miało najwięcej obserwujących w dniu 31.12.2019 roku?
 • Najpopularniejszy kierunek wakacyjny Polaków w 2019 roku
 • W którym miesiącu, w Polsce w 2019 roku, będzie więcej dni z opadem?
 • Ile wyniesie wzrost PKB Polski w 2019 w porównaniu do roku poprzedniego?

27 czerwca 2019 w sekcji rozrywka znajduje się w sumie 148 zdarzeń, zatem jest w czym wybierać.

Wpłaty i wypłaty

Dla graczy bardzo ważne są także metody płatności. Lubią mieć duży wybór i nie ograniczać się do jednej czy dwóch możliwości. Niestety na razie BETFAN nie daje wielkiego pola manewru w tej kwestii. Jeśli chodzi o wpłaty to możemy skorzystać z:

 • kart Visa i MasterCard
 • płatności mobilnych BLIK
 • systemu Przelewy24
 • Revoluta
 • zwykłego przelewu

Poza ostatnią metodą pozostałe działają natychmiastowo. Wpłacony depozyt znajdzie się na koncie gracza w dosłownie chwilę.

W przypadku wypłat środków BETFAN dysonuje szybkimi wypłatami do 19 banków. Czyli można zakładać, że większość banków jest obsługiwana. Wypłaty realizowane są 7 dni w tygodniu w godzinach: 7:00-23:00. Po zleceniu wypłaty środki powinni znaleźć się na koncie po około 15 minutach.

Aplikacja mobilna

A co z aplikacją mobilną bukmachera? Niestety w dniu startu strony internetowej buka aplikacja mobilna nie była dostępna. Na szczęście pojawiła się po pewnym czasie.

Apka BETFAN jest dostępna na urządzenia z systemami Android i iOS. Aplikacja jest czytelna i intuicyjna. Oferta zakładów prematch i live prezentuje się dobrze. Niestety nie znajdziemy w niej transmisji na żywo. Jest także dostępnych mało metod płatności.

Bardzo dobrze prezentuje się za to wersja mobilna strony betfan.pl. Bardzo szybko się ładuje i ma przejrzysty wygląd. Jest bardzo intuicyjna i nawet osoba, która nie obstawia na co dzień zakładów, z pewnością nie będzie miała z tym problemów. Warto dodać, że jest przystosowana do wszystkich typów urządzeń. Znajdziesz na niej identyczną ofertę jak na tradycyjnej stronie internetowej.

Opinie o bukmacherze

Im więcej ciekawych rozwiązań tym większe szanse na przyciągnięcie graczy. Oczywiście, że liczy się oferta, ale też podejście do użytkowników. Jeśli bukmacher wprowadza jakąś promocję musi dołączyć regulamin, jeśli pomyli się w kursach musi powiadomić o tym graczy, a jeśli zdarzenie to decydowało o całym kuponie to rozliczyć pozytywnie. BETFAN – zaskarbił sobie sympatię dużej grupy graczy.. Wyróżnia go przede wszystkim największa oferta zakładów specjalnych. Niestety wciąż jest sporo rzeczy do poprawy, jak chociażby mała liczba metod płatności czy dosyć niskie kursy.

FAQ

Co daje kod BETFAN?

Jeśli wpiszesz kod BETFAN w formularzu rejestracyjnym otrzymasz zakład bez ryzyka do 600 PLN, bonus do 2331 PLN od trzech depozytów i 15 darmowych zakładów.

Ile trwa proces weryfikacji konta w BETFAN?

Zazwyczaj proces ten nie trwa dłużej niż kilka minut. Jednak maksymalnie weryfikacja może zająć 48 godzin.

Zleciłem wypłatę środków z konta. Po jakim czasie znajdą się one na moim koncie bankowym?

Zazwyczaj proces ten trwa 15 minut. Jest tak w przypadku 97 % kont. Do pozostałych może to zająć trochę więcej.

Czy w BETFAN mogę skorzystać z opcji cashout?

Tak, bukmacher BETFAN posiada taką opcję. Dzięki niej możesz zamknąć zakład przed jego rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń znajdujących się na kuponie.

Ile mam czasu na skorzystanie z bonusu powitalnego?

Termin ważności bonusu na start to 7 dni. Z kolei obrotu należy dokonać w ciągu 14 dni. Jest on każdorazowo liczony od momentu aktywacji bonusu.

Zobacz także:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *