BETFAN kod promocyjny 2024

Betfan kod promocyjny lipiec 2024
400 425 PLN
Betfan freebet

0 25 PLN za kod promocyjny

Bonus na finał Euro

250 PLN

Bonus od wpłaty

200 % do 400 PLN

Kod promocyjny
BFVIP
Odbierz kod

Jaki jest BETFAN kod promocyjny 2024?

Betfan kod promocyjny 2024 to: BFVIP. Zgarnij freebet Betfan o wartości 25 zł za rejestrację z kodem przez naszą stronę oraz bonus 200% od wpłaty do 400 zł. Bukmacher potroi Twój depozyt, co oznacza, że przy wpłacie 200 zł będziesz miał aż 600 zł na grę.

To najlepsza oferta powitalna do bukmachera BETFAN. Tylko rejestracja z kodem BFVIP sprawi, że otrzymasz freebet 25 zł i skorzystasz z potrojenia pierwszego depozytu. Jeśli wpłacisz 200 zł to dostajesz 400 zł w bonusie (maksymalny bonus). Aktualnie żaden z bukmacherów nie posiada w ofercie bonusu 200 % na start co sprawia, że BETFAN jest pod tym względem wyjątkowy.

BETFAN kod promocyjny 2024BFVIP
Freebet Betfan z kodem:0 25 zł
Bonus od depozytu:200 % do 400 zł
BETFAN kod promocyjny na dzień 12.07.2024

Warto też dodać, że po rejestracji konta z kodem promocyjnym BETFAN otrzymasz również dostęp do szeregu innych promocji tego bukmachera, w tym alternatywnych bonusów powitalnych. Obecnie aktualny bonus to 250 zł na finał Euro.

250 PLN za celny strzał Bellinghama

Promocja w BETFAN na mecz Hiszpania – Anglia. Obstaw dowolny zakład na ten pojedynek, a jeżeli Jude Bellingham zaliczy celny strzał, otrzymasz freebet w wysokości 250 PLN Szczegóły:

 • załóż konto w BETFAN z kodem BFVIP i zaznacz wszystkie zgody marketingowe
 • wpłać depozyt dokładnie 25 zł
 • postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 PLN na dowolne zdarzenie w meczu Hiszpania – Anglia z kursem min. 2.00. Kupon musi zostać rozliczony do 14.07 godz. 23:59
 • jeśli Jude Bellingham zaliczy celny strzał, otrzymasz freebet 250 PLN
 • przed wypłatą zagraj na freebet dowolny kupon (w ciągu 72 godziny od momentu jego przyznania)
koniec promocji: 2024.07.14 godz. 21:00
Weź udział

BETFAN kod promocyjny 2024 - jaki bonus?

Wpisując w BETFAN kod rejestracyjny o treści BFVIP masz gwarancję, że otrzymasz dodatkowy bonus, czyli freebet. Rejestracja z innym kodem czy rejestracja na stronie bukmachera nie gwarantuje tego bonusu. To wyjątkowa, ekskluzywna oferta, wyższa od standardowej oferty powitalnej bukmachera.

Jako powitalny bonus BETFAN z naszym kodem otrzymasz:

 • 25 PLN za rejestrację z kodem BFVIP
 • 200 % do 400 PLN od depozyt

Pamiętaj, że maksymalny bonus otrzymasz wpłacając 200 zł. Wówczas otrzymasz freebet 25 zł (dostępny już za wpłatę min. 75 zł) oraz 400 zł (przy wpłacie 200 zł), czyli będziesz miał na grę 200 zł depozytu + 425 zł bonusu. Kwota ta nie jest zbyt duża, porównując ją chociażby do bukmachera Superbet, który umożliwia otrzymanie z kodem promocyjnym bonusów na kwotę 3755 zł, ale bardzo łatwo nią obrócić.

Bukmacher Wysokość oferty na start
Superbet3755 zł
forBET3380 zł
LVBet2140 zł
Betcris1400 zł
STS760 zł
BetX630 zł
Betfan625 zł
TOTALbet338 zł
Fortuna335 zł
Porównanie ofert powitalnych najbardziej znanych bukmacherów w Polsce

Betfan ze swoją ofertą plasuje nieco poniżej środka stawki, jednak w zestawieniu nie ujęłam bukmacherów, których bonus powitalny jest niższy niż 300 zł, a jej ich kilku.

Zapamiętaj, Betfan kod promocyjny to: BFVIP. Wpisz kod promocyjny przy rejestracji i zgarnij extra freebet 25 zł oraz bonus 200% od wpłaty do 400 zł. Bonus potroi depozyt - wpłacając 200 zł, na grę będziesz miał 600 zł + freebet 25 zł.

Freebet BETFAN - bonus za kod promocyjny

Jak otrzymać freebet w Betfan? Wystarczy, że podczas rejestracji w BETFAN wpiszesz specjalny BETFAN kod promocyjny: BFVIP. Bonus ten przyznawany jest jedynie za rejestrację przez naszą stronę, z kodem BFVIP. Oto, jak w kilku prostych krokach odebrać freebet 25 zł:

 1. Załóż konto przez naszą stronę z kodem BFVIP
 2. Zaznacz zgody marketingowe (SMS, e-mail)
 3. Wpłać pierwszy depozyt min. 75 zł.
 4. Po wpłacie otrzymasz freebet 25 zł
 5. W ciągu 48 godzin wykorzystaj freebet na dowolny kupon
 6. Kliknij w ikonkę „portfela” w widoku kuponu i w polu „za co chcesz zagrać” zaznacz opcję „freebet”.
 7. Wygrana wpadnie na konto główne (maksymalna wygrana z freebetu to 2000 zł minus stawka freebetu)

Jak widzisz, zasady są bardzo proste, wystarczy wpłacić minimum 75 zł, ale aby odebrać maksymalny bonus 200% od depozytu najlepiej wpłacić 200 zł. Pamiętaj jednak, darmowy zakład musisz wykorzystać w ciągu 48 godzin od jego przyznania.

BETFAN bonus na start

Przejdę teraz do szczegółowego opisania bonusu od depozytu. Jak wspomniałam, możesz otrzymać bonus 200 % do 400 PLN.

kod promocyjny betfan bonus od depozytu

Najważniejsze jednak w każdej promocji bukmacherskiej są jej warunki. Sprawdziłam jak to wygląda w BETFAN i opisałam poniżej.

BETFAN kod promocyjny - bonus od depozytu 200 %

Warunki:

 • podczas rejestracji zaznacz zgody marketingowe (pełne)
 • wpłać depozyt min. 50 zł
 • otrzymasz BETFAN bonus 200 % do kwoty 400 PLN
 • postaw kupon (lub kilka kuponów) za wpłacony depozyt
 • poczekaj na rozliczenie wszystkich zdarzeń
 • przejdź na saldo bonusowe, żeby wykorzystać bonus
 • kwotę bonusu należy obrócić raz na kuponie lub kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 3.00

Jeszcze kilka istotnych informacji. W trakcie obrotu depozytem pojawi się informacja o tym, że w Betfan bonus jest zablokowany. Od momentu dokonania wpłaty masz 14 dni na obrót depozytem i wykorzystanie bonusu. Pilnuj tego terminu, gdyż po jego upływie bonus wygaśnie. Ponadto obrotu depozytem oraz bonusem nie można dokonać na zakładach systemowych oraz zakładach na gry karciane.

Kod promocyjny BETFAN - alternatywny bonus na start

betfan bonus kod promocyjny wygrana po rejestracji z kodem

Powyższy bonus, który możemy uzyskać wpisując kod promocyjny BETFAN, nie jest jedyną ofertą powitalną u tego bukmachera. Co jakiś czas pojawia się w Betfan bonus zamienny, tzn. wpisując kod BFVIP możecie wybrać między bonusem 200% od depozytu a innym, dostępnym czasowo. Zazwyczaj jest to bonus związany z jakimś konkretnym wydarzeniem sportowym, politycznym lub rozrywkowym.

Na przykład: w czasie kampanii przed wyborami parlamentarnymi w Polsce można było zarejestrować się w Betfan z kodem promocyjnym BFVIP i skorzystać ze specjalnego zakładu dotyczącego debaty, a w rezultacie wygrać 100 zł w gotówce.

Zakład ten był dostępny jedynie dla osób, które jeszcze nie posiadały konta w Betfan i zarejestrowały się w określonym czasie z kodem BFVIP i nie chciały korzystać z bonusu od wpłaty.

Alternatywny bonus BETFAN na start pojawia się co jakiś czas, raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie. Jeśli będzie dostępny, umieszczę go na górze tego artykułu.

BETFAN bonus bez depozytu

Najbardziej pożądanym przez graczy bonusem powitalnym jest ten bez depozytu, czyli darmowe środki, które otrzymuje się za samą rejestrację konta. Wiele osób szuka zatem w internecie informacji o tym, czy jest BETFAN bonus bez depozytu? Niestety musimy Was rozczarować.

Aktualnie nie ma takiej promocji powitalnej u tego bukmachera, bonus bez depozytu można natomiast znaleźć u innych bukmacherów. Kiedyś jednak oferował on darmowy zakład na start, zatem istnieje szansa, że kiedyś wróci do tej promocji. Jeśli pojawi się w BETFAN kod promocyjny na freebet, niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

Betfan zakład bez ryzyka

Często jestem przez Was pytana, czy w Betfan zakład bez ryzyka dostępny jest z naszym lub innym kodem. Niestety, na tę chwilę bukmacher nie oferuje zakładu bez ryzyka ani w ramach pakietu powitalnego, ani dla stałych graczy. Jak tylko w Betfan cashback się pojawi, zaktualizuję informację właśnie w tym akapicie.

Kod promocyjny na BETFAN - warunki obrotu

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Betfan freebetobrót: obrót 1x bonus, kupon dowolny48 h
Bonus od depozytu 400 PLNaktywacja: obrót 1x depozyt
obrót: obrót 1x bonus, AKO min. 2 zdarzenia, min. kurs całkowity 3.00
14 dni
Betfan bonus - warunki obrotu

BETFAN bonus od depozytu 200 % do 400 zł należy najpierw aktywować. W tym celu gracz musi obrócić kwotą wpłaconego depozytu jeden raz na dowolnych kuponach. Z kolei aby móc wypłacić BETFAN bonus należy obrócić nim 1 raz na kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami. Cały kupon musi mieć kurs min. 3.00.

Kod promocyjny BETFAN - rejestracja

rejestracja BETFAN z kodem promocyjnym

Wystarczy przejść kilka prostych kroków, by założyć konto w BETFAN. Poniżej opisałam ten proces krok po kroku.

 1. Kliknij w przycisk na górze artykułu i przejdź na stronę bukmachera BETFAN. Wpisz w wyszukiwarkę adres betfan.pl. Następnie kliknij w przycisk "zaloguj lub zarejestruj" widoczny w prawym górnym rogu strony. Dalej kliknij przycisk "otwórz konto".
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza. Należy podać adres email i hasło. Jest tam też pole "kod rejestracyjny:, które możesz zostawić puste. Następnie zaznaczyć zgody marketingowe (jest to konieczne by otrzymać bonusu na start) i oświadczenia.
 3. Wypełnij dane na drugiej stronie formularza. Na drugiej stronie wpisujemy: imię, nazwisko, numer PESEL. Podajemy też numer telefonu, na który otrzymamy kod SMS. Wpisujemy go w ostatnie pole. Na koniec potwierdzamy prawdziwość podanych danych i akceptujemy regulamin i politykę prywatności.

Rejestracja BETFAN zajmuje dosłownie 30 sekund. Opisany powyżej proces to szybka rejestracja. Po niej gracz ma aktywne konto tymczasowe, na które może wpłacać depozyty i stawiać zakłady. Żeby jednak wypłacić środki trzeba przekształcić konto w stałe (jest to standardem u bukmacherów). Do przekształcenia konta jest konieczne wysłanie skanu lub zdjęcia obu stron dowodu osobistego i podanie kilku informacji dodatkowych.

Zaloguj się na swoje konto, wejdź w ustawienia, a następnie w sekcję "dane osobowe". Uzupełnij brakujące informacje.

Promocje BETFAN dla graczy

Bukmacher umożliwia już zarejestrowanym graczom korzystanie z różnych promocji. W stałej ofercie znajdziemy ich kilka. Dzięki nim można otrzymywać dodatkowe bonusy czy korzystać z podwyższonych kursów. Aktualne BETFAN promocje to:

 • BOOST - podwyższone kursy na wybrane zdarzenia
 • Freebet or Win - freebet za przegrany kupon na ligi amerykańskie
 • Cashout - wyjmujesz kasę kiedy chcesz
 • Bet Builder - stawiaj kupony w ramach jednego meczu

Z początku, gdy zajrzałam do sekcji "promocje" na stronie betfan.pl byłam zawiedziona. Oferta nie jest zbyt bogata. Jednak regularnie odwiedzając stronę buka okazało się, że organizuje on szereg akcji specjalnych na konkretne wydarzenia sportowe. Dlatego polecam zerkać na stronę główną, bo tam pojawiają się najciekawsze BETFAN promocje.

Metody płatności w Betfan

Przyjrzałam się metodom wpłat i wypłat u bukmachera BETFAN. Pod względem różnorodności opcji jest poprawnie, są też natychmiastowe płatności 7 dni w tygodniu do kilku banków.

betfan kod promo wpłaty

Jak wpłacić pieniądze w BETFAN?

Dla mnie jako gracza, istotnym elementem są metody płatności u bukmachera. Zazwyczaj korzystam z BLIKA, ale czasami także używam karty, i w Betfan obie te opcję znajduję. Ale po kolei.

Dokonując wpłaty mamy trzech opertorów do wybory. Są to

 • BLIK
 • Przelewy24
 • Karta VISA/Mastercard

Opcji BLIK chyba nie trzeba szerzej opisywać. Wystarczy podać kod BLIK z bankowości elektronicznej i zatwierdzić w telefonie transkację. Podobnie jest w przypadku karty, wpisujesz dane karty i zatwierdzasz transakcję.

Jeśli wybierzesz operatora Przelewy24, oprócz opcji BLIK i płatności kartą, masz także możliwość wpłaty za pomocą Paysafecard oraz tradycyjnego przelewu z 21 najpopularniejszych banków. A gdy korzystasz z płatności kartą w Przelewy24, to możesz zautoryzować się Google Pay.

Wszystkie wymienione wyżej metody działają natychmiastowo. Wpłacony depozyt znajdzie się na koncie gracza w dosłownie chwilę. Brakuje mi niestety jakiegoś portfela elektronicznego i innych systemów płatności. Minimalny depozyt to 2 zł.

Betfan - jak wypłacić pieniądze?

betfan jak wypłacić pieniądze

A jak wypłacić pieniądze w BETFAN? W przypadku wypłat środków BETFAN dysonuje szybkimi wypłatami do 21 banków. Czyli można zakładać, że większość popularnych banków jest obsługiwana. Wypłaty realizowane są 7 dni w tygodniu w godzinach: 7:00-23:00, ale nie do wszystkich banków.

Po zleceniu wypłaty środki powinny znaleźć się na koncie po około 15 minutach, ale z doświadczenia wiem, że trwa to nieco dłużej. A w soboty, niedziele i święta w niektórych bankach nie są realizowane szybkie przelewy, także środki od zlecenia wypłaty pojawią sie na koncie po kilkudziesięciu godzinach.

betfan wypłaty

Czy wypłata w BETFAN jest tak prosta, jak wpłata? Przetestowałam i wiem, że nie. Po pierwsze jest nałożone ograniczenie, co do wysokości wypłaty. Minimalna kwota wypłaty to 10 zł. Po drugie, jeśli wpłacisz pieniądze na konto gracza, musisz pamiętać o tym, że nie wypłacisz ich bez zagrania za nie, czyli przed wypłatą każdy depozyt w 50% musi zostać wykorzystany na zakłady.

Betfan nie realizuje przelewów do Aion Banku i związanego z nim Revoluta.

BETFAN aplikacja mobilna

Apka BETFAN jest dostępna na urządzenia z systemami Android i iOS. Można ją pobrać:

 • ze strony betfan.pl
 • AppStore
 • AppGallery
betfan aplikacja

BETFAN aplikacja jest czytelna i intuicyjna. Oferta zakładów prematch i live prezentuje się dobrze. Dostępny jest również dostęp do zakładów na sporty wirtualne i gry karciane. Bukmacher daje możliwość wyboru interfejsu: ciemny lub jasny. Niestety, aplikacja Betfan nie posiada zbyt wielu transmisji na żywo, w dodatku tylko w małym okienku, zajmującym mniej niż połowa ekranu telefonu.

Moim zdaniem aplikacja Betfan jest skierowana głównie do młodych graczy, dużo w niej koloru, grafik, co wytrawnych graczy (w tym mnie) może nieco irytować. Przez natłok grafik na stronie głównej aplikacji trzeba troche się nascrollować, aby odnaleźć się w nadchodzących wydarzeniach.

Bardzo dobrze prezentuje się za to wersja mobilna strony betfan.pl. Szybko się ładuje i ma przejrzysty wygląd. Jest bardzo intuicyjna i nawet osoba, która nie obstawia na co dzień zakładów, z pewnością nie będzie miała z tym problemów. Warto dodać, że jest przystosowana do wszystkich typów urządzeń. Znajdziesz na niej identyczną ofertę jak na tradycyjnej stronie internetowej.

Obsługa klienta w Betfan

BETFAN należy się plus za obsługę klienta. Na stronie znajduje się FAQ, w którym znajdziemy odpowiedzi na ważne i popularne pytania.

Dostępny jest także czat na żywo, który działa bardzo sprawnie. Można z niego korzystać codziennie w godzinach 9:00-23:00.

Dodatkowo z bukmacherem skontaktujesz się drogą mailową (bog@betfan.pl). Z początku bukmacher umożliwiał również kontakt przez infolinię, jednak aktualnie nie ma takiej opcji.

Zakłady bukmacherskie BETFAN

BETFAN to legalny polski bukmacher, który otrzymał zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych w internecie 29 października 2018 roku. Bukmacher wystartował ze swoją stroną 25 kwietnia 2019 roku i od tego czasu znalazł spore grono wiernych graczy.

Oferta bukmachera

U bukmachera BETFAN znajdziemy zakłady na około 30 dyscyplin sportowych. Znajdziemy tu zakłady na najpopularniejsze dyscypliny takie jak: piłka nożna, tenis, czy hokej na lodzie. W zakładach sportowych zobaczymy na górze strony wyróżnione najpopularniejsze ligi europejskie: La Liga, Ekstraklasa, Euroliga czy Plus Liga.

Bukmacher proponuje również mniej oczywiste dyscypliny, takie jak: darts, pesapallo czy biathlon. Liczba rynków zdarzeń prezentuje się bardzo dobrze. W przypadku najpopularniejszych meczów, jak chociażby rozgrywek Ligi Mistrzów mamy do wyboru nawet 399 różnych zakładów.

Całkiem nieźle prezentuje się oferta zakładów na esporty. Obstawimy tu Counter Strike, Dota, Hearthstone, King of Glory czy League of Legends. BETFAN ma sporo zdarzeń związanych z największymi i najpopularniejszymi wydarzeniami wśród miłośników gier komputerowych. Dla przykładu, na rozgrywki ESL Pro League mamy 40 różnych zakładów.

W sekcji zakładów live obstawimy: piłkę nożną, tenis, hokej na lodzie, koszykówkę, siatkówkę, baseball, esport, rugby, squasha czy tenisa stołowego. Liczba rynków zdarzeń jest również przyzwoita i sięga nawet 150 różnych zakładów na popularne mecze.

Na stronie BETFAN i w aplikacji można korzystać z transmisji live, czyli streamingów z meczów na żywo. Nie jest ich zbyt wiele, ale jest możliwość oglądania np. rozgrywek La Ligi.

Na stronie bukmachera znajdziemy za to rozbudowaną sekcję sportów wirtualnych. Można typować aż siedem dyscyplin: piłkę nożną, koszykówkę, tenis, wyścigi konne, wyścigi psów, żużel i kolarstwo torowe. Wielkość i jakość transmisji jest bardzo dobra. Z kolei liczba rynków zdarzeń nie powala, ale jest kilka opcji do wyboru.

Nie można też pominąć informacji, że BETFAN posiada w ofercie zakłady na gry karciane. Możemy tu typować pokera, wojnę i blackjacka. Rozgrywki prowadzone są przez całą dobę przez anglojęzyczne krupierki.

Ofertę BETFAN wyróżnia jednak przede wszystkim rozbudowana sekcja zakładów na rozrywkę. Jest podzielona na 4 kategorie:

 • polityka
 • na czasie
 • wokół sportu

Codziennie w ofercie pojawiają się nowe zakłady związane z tym co aktualnie dzieje się na świecie.

Kod promocyjny BETFAN opinie

Przyszedł czas na podsumowanie. Jaka jest moja opinia o BETFAN kodzie promocyjnym? Przetestowałam wszystkie oferty powitalne bukmacherów i uważam, że warto właśnie z tym kodem założyć konto u bukmachera. Oczywiście głównie dlatego, że lepiej coś mieć dodatkowego na start. Ale nie tylko. Jakie są zatem plusy i ewentualne minusy bonusu za BETFAN kod promocyjny?

PLUSY
 • extra freebet z kodem
 • bonus 200 % od wpłaty (inni bukmacherzy mają 50 % lub 100 %)
 • niewygórowane warunki obrotu
 • możliwość obrotu na sportach wirtualnych
MINUSY
 • niska kwota bonusu

Betfan kod promocyjny 2024 - pytania i odpowiedzi

Kod promocyjny BETFAN to BFVIP. Wpisując go podczas rejestracji otrzymasz bonus 200 % na start.

Kod promocyjny BETFAN pozwala otrzymać freebet 25 zł i bonus 200 % do 400 PLN na start.

Aby odblokować bonus 200 % w BETFAN należy postawić kupon lub kupony za wpłacony depozyt.

Bonusem 200 % w BETFAN należy obrócić jeden raz na kuponach AKO z kursem min. 3.00. Freebet za kod promocyjny BFVIP wystarczy wykorzystać na dowolny kupon.

Wystarczy wpłacić pierwszy depozyt min. 75 zł, aby odebrać freebet Betfan 25 zł, a przy wpłacie 200 zł można otrzymać maksymalny bonus od depozytu.

Zarejestruj się w BETFAN, wykorzystując przy rejestracji kod promocyjny BFVIP, zakaceptuj niezbędne zgody i dokonaj pierwszej wpłaty w kwocie co najmniej 75 zł.

Działanie bonusu w Betfan nie jest skomplikowane. Najpierw należy odblokować otrzymany bonus, obstawiając kupon za równowartość wpłaconego depozytu. Następnie korzystaj ze środków bonusowych.

W Betfan wypłaty są realizowane w godz. 8-24.00 od poniedziałku do niedzieli (w weekend tylko dla kilku banków). Średni czas od zlecenia wypłaty do wpływu na konto to ok. 15 minut w bankach, które posiadają opcje płatności natychmiastowej.

W Betfan kod promocyjny bez depozytu nie obowiązuje. Z kodem BFVIP otrzymasz natomiast bonus 200% od depozytu i freebet 25 zł.

Tak, BETFAN posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych.

Freebet BETFAN przyznawany jest za rejestrację z kodem BFVIP. Wystarczy wykorzystać na dowolny kupon, jednak należy zrobić to w ciągu 48 h od przyznania freebetu.

Bonus BETFAN po odblokowaniu wymaga jednokrotnego obrotu bonusem.

W BETFAN darmowy bonus może być przyznany za rejestrację z kodem BFVIP lub na urodziny.