PZBuk Kod Bonusowy

Kod bonusowy PZBuk bonusy VIP

Bukmacher PZBuk oferuje nowym graczom ciekawe bonusy na start. W ofercie powitalnej znajdziemy cashback 200 zł na pierwszy przegrany kupon. Gracz otrzyma 200 zł zakładu bez ryzyka oraz 20 000 punktów gracza, które można wymienić na bonusy do maksymalnej kwoty 200 zł. Drugi bonus otrzymasz wpisując PZBuk kod bonusowy podczas rejestracji. Podpowiadamy co zrobić, aby wykorzystać w pełni pakiet na start.

PZBuk Kod Bonusowy 2020

Typ BonusuJaki otrzymasz bonus?
PZBuk Kod Bonusowy:PZVIP
Za rejestrację:600 pkt. w Sklepie Gracza
Cashback:200 PLN na start
Ekstra bonus z kodem:20 000 pkt. gracza (bonusy do 200 zł)
Sklep gracza:Bonusy + darmowe zakłady

Poza bonusami, które gracz otrzymuje po rejestracji konta, dostępne są również promocje dla zarejestrowanych użytkowników.

 • +15% do wygranych kuponów – w promocji Kombodoładowanie
 • Komborakieta – obstawiaj zakłady kombinacyjne i zyskaj nawet 30 % więcej
 • Nagrody w sklepie gracza – zbieraj punkty i wymieniaj na bonusy, darmowe zakłady i inne niespodzianki
 • Happy Hours – podwojone punkty za aktywność na stronie
 • Zakłady Kardio – postaw na to kiedy padnie następna bramka

PZBuk rejestracja – jak założyć konto u bukmachera?

PZBuk rejestracja to nieskomplikowany proces. Jeśli podczas jego zakładania skorzystasz z kodu bonusowego PZVIP otrzymasz dodatkowy PZBuk bonus przyznawany w formie punktów gracza. Podpowiadamy jak przejść przez szybką rejestrację, by otrzymać bonusy.

 1. Przejdź do strony pzbuk.pl z naszego linku. Na początek kliknij w nasz link, który przekieruje cię do formularza rejestracyjnego.
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza. Należy podać: nazwę użytkownika, email, numer telefonu i hasło. Następnie wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i otrzymywanie informacji handlowych. Po wypełnieniu strony klikamy w przycisk: “Kontynuuj”.
 3. Wpisz dane na drugiej stronie formularza rejestracyjnego. Tutaj zostaniesz poproszony o podanie: imienia i nazwiska, serii i numeru dowodu osobistego lub paszportu, adresu, daty urodzenia, płci, numeru PESEL, wybranie kraju i waluty. Na tej stronie znajduje się również pole “kod bonusowy”, w którym po wpisaniu kodu PZVIP aktywujesz ekstra PZBuk bonus. Na koniec należy zaakceptować politykę prywatności, regulamin i potwierdzić, że ukończyliśmy 18 lat. Teraz kliknij “Kontynuuj”.
 4. Ustal limity w trzecim kroku rejestracji. Na ostatniej stronie formularza należy ustalić indywidualne limity gry. Możesz na tym etapie wpłacić już swój pierwszy depozyt lub zrobić to później.
 5. Potwierdź swój email i aktywuj konto. To ostatni etap procesu: PZBuk rejestracja. Na skrzynkę mailową otrzymasz wiadomość z linkiem, po kliknięciu w niego zostaniesz przekierowany do formularza, gdzie będziesz musiał potwierdzić swój adres mailowy. Następnie otrzymasz kolejną wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w niego twoje konto tymczasowe będzie już aktywne.
PZBUK Kod Bonusowy 2020 - rejestracja
Rejestracja PZBuk z kodem bonusowym

Po przejściu takiej rejestracji otrzymasz oba bonusy powitalne, będziesz mógł wpłacać depozytu, stawiać zakłady i wygrywać. Niestety nie będzie możliwa wypłata środków. Aby móc to zrobić musisz do swojego konta dodać numer rachunku bankowego oraz podesłać zdjęcia dowodu tożsamości.

PZBuk rejestracja umożliwia również korzystanie ze wszystkich promocji dla graczy, które są dostępne w ofercie bukmachera. Można w nich zdobywać ciekawe bonusy i freebety.

Co daje kod bonusowy w PZBuk?

Jaki jest PZBuk kod promocyjny? Jak widać w opisanej przez nas wyżej instrukcji założenia konta w PZBuk w drugim kroku należy wpisać w polu “kod bonusowy”, kod o treści PZVIP. Każdy nowy gracz rejestrujący się z nim i wpłacając depozyt otrzyma specjalny prezent, czyli 20 000 punktów w Sklepie Gracza wymiennych na wybrane przez siebie bonusy oraz cashback 200 zł na start. Użytkownik będzie mógł również korzystać ze wszystkich promocji bukmachera. To na jakie bonusy możesz wymienić otrzymane punkty opiszemy poniżej.

Cashback 200 PLN dla nowych graczy

PZBuk bonus przyznawany jest graczom po rejestracji konta na stronie bukmachera i prawidłowym zweryfikowaniu danych. Jest on niezwykle atrakcyjny, gdyż w odróżnieniu od innych tego typu promocji, gracz otrzyma zwrot za pierwszy przegrany kupon, a nie za pierwszy postawiony kupon. Do promocji zaliczane są kupony wielokrotne (min. 2 zdarzenia) z kursem pojedynczym co najmniej 1.40. Gracz otrzymuje zwrot do 200 zł w postaci darmowego zakładu za pierwszy przegrany kupon niezależnie od tego kiedy zostanie rozliczony. Darmowy zakład należy obrócić tylko raz na kuponie z min. 2 zdarzeniami i kursem pojedynczym 1.40.

Ekstra bonus do 100 PLN na start

Jak otrzymać 20 000 punktów gracza na start? Oczywiście najpierw musisz wpisać kod bonusowy PZBuk podczas rejestracji. Następnie wpłacić depozyt min. 22 zł. Po wpłacie otrzymasz 20 000 punktów, które w Sklepie Gracza możesz wymienić na bonusy. Są trzy warianty do wyboru. Pierwsza opcja to dwa bonusy 50 % od wpłaty równe 50 zł (każdy warty 10 000 punktów). By aktywować pierwszy PZBuk bonus należy wpłacić 100 zł. Otrzymasz wtedy 50 zł darmowego zakładu. By go wypłacić musisz obrócić kwotą depozytu i bonusu trzy razy, na kuponie AKO z min. 2 zdarzeniami, po kursie nie mniejszym niż 2.00. Po dokonaniu obrotu pozostałe 10 000 punktów gracza możesz wymienić na 50 zł darmowego zakładu, wpłacając 100 zł depozytu. Należy go obrócić tak samo jak pierwszy bonus.

Bonusy do 200 PLN od depozytu

Druga możliwość to wymiana otrzymanych punktów za rejestrację z kodem PZVIP na cztery bonusy 20 % od wpłaty po 50 zł każdy (jeden bonus to 5000 punktów). Zatem w sumie można otrzymać 200 zł ekstra. Co należy zrobić? Wpłacić depozyt równy 250 zł, wtedy do konta bonusowego zostanie dodane 50 zł (20 % depozytu). Aby móc wypłacić środki należy obrócić bonusem i depozytem 3 razy na kuponach z min. 2 zdarzeniami i kursem nie mniejszym niż 2.00. Aby otrzymać każdy kolejny bonus 50 zł również należy wpłacać depozyt równy 250 zł. Warunki obrotu dla każdego bonusu są takie same.

PZBuk bonus bez depozytu

Trzecia opcja to wymiana 20 000 punktów gracza na dwa bonusy bez depozytu po 5 zł (w sumie 10 zł freebetu). Mimo, iż kwota wydaje się mała to jednak jest to bonus bez depozytu, gracz może postawić zakłady nie ryzykując swoich środków. Jeden freebet to 10 000 punktów. Bonusy można wykorzystać na zakłady na esporty. Liczą się kupony wielokrotne o kursie zdarzenia nie mniejszym niż 1.40. Wygrane z kuponów można od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Warunki obrotu bonusem w PZBuk

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Cashback 200 PLN:obrót 1x, zakład KOMBI, min. kurs poj. 1.4030 dni
Bonus 100 PLN (20 000 pkt, 2x 50 PLN):obrót 3x bonus +depozyt, zakład KOMBI, min. kurs 2.021 dni
Bonus 200 PLN (20 000 pkt, 4x 50 PLN):obrót 3x bonus +depozyt, zakład KOMBI, min. kurs 2.021 dni
Bonus bez depozytu 10 PLN (20 000 pkt, 2x 5 PLN):obrót 1x bonus, zakład KOMBI, min. kurs poj. 1.4021 dni
Obrót bonusami w PZBuk

Otrzymany cashback na start podlega atrakcyjnym wymogom obrotu, wystarczy postawić go jeden raz na kuponie AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.40. Czas na wykonanie obrotu to 30 dni. W przypadku extra bonusów 2x 50 zł lub 4x 50 zł należy obrócić nimi i depozytem 3 razy na kuponach KOMBI z min. kursem 2.00. Czas na wykonanie obrotu to 21 dni. Jeśli chodzi o 2x freebet 5 zł to wystarczy postawić je na kupon kombi z 2 zdarzeniami z oferty esportowej. Min. kurs pojedynczy to 1.40.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2020

BukmacherBonus na start 2020Kod bonusowy
STS1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 75 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Betclic550 PLN zakład bez ryzyka Sprawdź kod
forBET2200 PLN od depozytu + 100 PLN freebet + 100 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Fortuna2000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 215 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod

Zakłady bukmacherskie PZBuk

Wśród legalnych bukmacherów online w Polsce znajduje się PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie. Właścicielem marki jest Cherry Online Polska – spółka, która ma pod sobą także takich bukmacherów jak ComeOn! Niestety nie są oni dostępni dla graczy z naszego kraju, jedynie PZBuk otrzymał licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych w Polsce. Przyjrzyjmy się ofercie na zakłady tego bukmachera.

Oferta bukmachera

Co najbardziej interesuje graczy przy wyborze bukmachera? Oczywiście bonusy i promocje, ale przede wszystkim oferta zakładów. Jeśli ma on do zaoferowania szeroki wachlarz dyscyplin i lig, jakie można obstawiać oraz wysokie kursy na mecze – z pewnością gracze skorzystają z usług tego buka. Bukmacher PZBuk bardzo stara się o nowych graczy, ale również tych już zarejestrowanych. Póki co liderem na rynku zakładów wzajemnych w Polsce jeśli chodzi o wysokość kursów i ofertę na zakłady jest Fortuna. Do czołówki należy także STS z bardzo atrakcyjnym bonusem powitalnym dostępnym z naszym kodem promocyjnym i promocjami dla stałych graczy.

PZBuk oferuje sporo dyscyplin do obstawiania – żeby nie wymieniać tych najpopularniejszych napiszemy tylko, że można obstawiać u tego legalnego bukmachera zarówno krykiet, surfing, szachy jak i zakłady specjalne, wśród których znalazła się polityka, Eurowizja i szeroko pojęte “Royal Family Specials”.

Jeśli chodzi o kursy to jest on nieco z tyłu za Fortuną i kilkoma innymi bukmacherami, ale różnice są naprawdę niewielkie. Przynajmniej na niektóre zdarzenia.

Zakłady na żywo

U tego bukmachera możemy również stawiać zakłady na żywo. Do wyboru mamy takie dyscypliny jak: piłka nożna, tenis, baseball, krykiet i tenis stołowy. Znajdziemy tu nie tylko najpopularniejsze rozgrywki jak piłkarska Liga Mistrzów czy Ekstraklasa, ale także mniejsze turnieje. Całkiem przyzwoicie wygląda też liczba rynków zdarzeń, która w przypadku najciekawszych meczów sięga kilkudziesięciu.

Esporty

W ofercie znajdziemy także sporo zakładów na międzynarodowe wydarzenia esportowe. Postawimy zakłady na takie gry jak: Counter Strike GO, League of Legends, Dota 2, King of Glory czy Warcraft 3. W PZBuk można również typować esport na żywo.

Sporty wirtualne

W lipcu 2019 PZBuk dodał także do oferty sporty wirtualne. Gracze długo na nie czekali. Ten typ zakładów stał się w ostatnim czasie bardzo popularny i korzysta z niego coraz więcej graczy. PZBuk proponuje wirtualne rozgrywki w piłkę nożną i koszykówkę, a także wyścigi konne i psów.

PZBuk nie spoczywa na laurach i konsekwentnie dąży do ulepszenia swoich produktów. Pod koniec 2019 roku uruchomił nową, odświeżoną stronę internetową. Poprawiona została szata graficzna i zmieniono oprogramowanie serwisu, dzięki czemu strona będzie działała szybciej.

Mecze NBA na żywo w PZBuk

Zdecydowanym atutem bukmachera PZBuk są transmisje z meczów NBA. Wciąż niewielu bukmacherów udostępnia transmisje na żywo na swoich stronach czy w aplikacjach, więc jeśli jesteś fanem koszykówki możesz u tego buka oglądać mecze za darmo. Dodatkowo możesz podkręcić emocje typując wyniki spotkań NBA. By móc korzystać z transmisji wystarczy posiadać aktywne konto i mieć minimum 1 zł dostępnych środków. Mecze możesz oglądać online w trybie pełnoekranowym.

Promocje dla graczy

Bukmacher coraz bardziej angażuje się w przygotowywanie ciekawych promocji dla graczy. Zdaje sobie sprawę, że jeśli chce zatrzymać przy sobie użytkowników, musi im zapewnić ciekawe opcje zwiększenia wygranych. Jest też program lojalnościowy, w którym gracze zbierają punkty. Zebrane punkty mogą następnie wymieniać na nagrody w Sklepie Gracza.

Kombodoładowanie

Kombodoładowanie w PZBuk przy kuponach wielokrotnych

Jeśli jesteś graczem PZBuk, możesz skorzystać z kilku opcji na zdobycie dodatkowych środków. Jedną z nich jest Kombodoładowanie. Na czym polega? Postaw zakład wielokrotny przedmeczowy na wybrane ligi: Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Esktraklasa oraz mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów, a także E-sport. W zależności od liczby zdarzeń na kuponie bukmacher doda do twojej wygranej: zakład podwójny – 1%, potrójny – 2%, 4-krotny – 3%, 5-krotny- 4%, 6-krotny – 5%, 7-10-krotny – 10%, 11-krotny i więcej – 15 %.

Sklep gracza

Stali użytkownicy PZBuk mają również dostęp do Sklepu Gracza. Za konkretne działania, gracze otrzymują punkty, które mogą potem wymienić na bonusy, darmowe zakłady i wiele innych niespodzianek. Za co dostaje się punkty?

 • Rejestracja konta – 600 punktów
 • Codzienne logowanie – 25 punktów
 • Każdy poprawny i zatwierdzony przez Dział Wsparcia dokument – 500 punktów
 • Wpłata: Gracz otrzymuje punkty, gdy dokona wpłaty środków pieniężnych na konto w wysokości co najmniej 50 PLN – 50 punktów za każde 50 zł
 • Pierwsza wpłata środków – 100 punktów
 • Nagrody w sklepie gracza – zbieraj punkty i wymieniaj na bonusy, darmowe zakłady i inne niespodzianki
 • Happy Hours – podwojone punkty za aktywność na stronie

Komborakieta

Najnowszą promocją PZBuka jest Komborakieta. Obstawiając zakłady kombinacyjne u bukmachera, można zwiększyć swoją wygraną nawet o 30 %. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższa dodatkowa wygrana. Promocja obejmuje wielokrotne zakłady przedmeczowe na wszystkie spotkania tenisa. Co ważne – dodatkowe wygrane nie podlegają wymogowi obrotu.

Za dwa zdarzenia na kuponie zwiększasz wygraną o 2 %, trzy zdarzenia o 5 %, cztery zdarzenia o 7 %, 5 zdarzeń o 10 %, 6 zdarzeń o 15 %, od 7 do 10 zdarzeń o 25 %, 11 zdarzeń i więcej o 30 %.

Zdarzają się również promocje okazjonalne w PZBuk. Pojawiają się przy okazji ważnych meczów Ligi Mistrzów, znaczących turniejów tenisowych itp.

Happy Hours

Zapisując się do promocji Happy Hours można skorzystać z podwojonych punktów PZBuk za różne aktywności. Wpłacając depozyty i stawiając zakłady w określonych w promocji godzinach użytkownik otrzymuje dwa razy więcej punktów, które może wykorzystać w sklepie gracza. O tym czy promocja jest aktywna dowiesz się na stronie bukmachera lub z powiadomień w aplikacji mobilnej.

Klub VIP

Wielu bukmacherów posiada specjalne programy lojalnościowe dla najaktywniejszych graczy. PZBuk jak dotąd prowadził Sklep Gracza, w którym każdy mógł zbierać punkty i wymieniać je na bonusy. Bukmacher wprowadził również do oferty Klub VIP. Ale stać się jego członkiem trzeba otrzymać specjalne zaproszenie od PZBuk. Otrzymają je gracze, którzy grają regularnie, za wysokie stawki nie bojąc się ryzyka. Jakie profity czekają na członków ekskluzywnego klubu? Po pierwsze specjalne bonusy, oferty promocyjne i konkursy. Po drugie indywidualna opieka obsługi klienta PZBuk. Po trzecie dodatkowe możliwości we wspomnianym już Sklepie Gracza.

Zakłady Kardio

Jest to promocja dostępna tylko w aplikacji lub wersji mobilnej strony PZBuk. Aby z niej skorzystać należy wybrać opcję Kardio i czas, w którym padnie następna bramka w meczu. Twój zakład zostanie podzielony na trzy przedziały czasowe, a każdy kolejny to coraz większa wygrana.

Aplikacja mobilna

Aplikacja na telefon PZBuk

W wakacje 2019 doczekaliśmy się aplikacji mobilnej PZBuk. Możesz w niej obstawiać zakłady na żywo i przedmeczowe. Przez aplikację możesz korzystać z szybkich wypłat i specjalnych zakładów Kardio dostępnych tylko przez apkę. Jest też dostępna opcja cash out i oferta sportów wirtualnych. Pojawiają się również specjalne promocje dla graczy korzystających z aplikacji mobilnej.

Już pod koniec roku 2019 bukmacher uruchomił nowsze wersje aplikacji na iOS i Android. Działają szybciej i dopasowuje ofertę indywidualną dla każdego gracza na podstawie jego wcześniejszych preferencji.

Obsługa klienta

Jeśli chodzi o szeroko rozumianą pomoc, czyli właśnie obsługę klienta PZBuk może pochwalić się płynnością w komunikacji i łatwym dostępem do informacji. Po pierwsze na stronie bukmachera znajdują się wszelkie istotne dla gracza wskazówki – bonusy, zakłady na żywo, płatności itp. Oczywiście gracze i tak mają zawsze mnóstwo pytań, dlatego konieczny jest czat na żywo. To najszybsza i najłatwiejsza metoda komunikacji. PZBuk oferuje kontakt z konsultantem za pomocą czatu live. Sprawdziliśmy go i udzielone nam informacje były bardzo rzeczowe. Z czatu można skorzystać w godz. 10-19.

Kolejna opcja komunikacji to e-mail (kontakt@pzbuk.pl). Z niej również skorzystaliśmy i po pół godzinie otrzymaliśmy pełną odpowiedź. Można też wysłać list pocztą na adres: Cherry Online Polska sp. z o.o., ul. Gedymina 30, 04-120 Warszawa.

W ofercie PZBuk znalazł się również FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami. To bardzo pomocna i szybka forma, aby uzyskać cenne informacje.

Metody płatności

W przypadku metod płatności obowiązuje Dotpay. Szczęśliwie platforma ta daje nam dostęp do licznych metod, takich jak karty płatnicze VISA i MaterCard, kod BLIK, przelew błyskawiczny i Tpay. Mamy także dostęp do platformy Przelewy24. Jest więc całkiem przyzwoicie.W przypadku wpłat minimalna kwota w każdej metodzie wynosi 5 zł, czas realizacji to około jedna minuta.

Bardzo dobrze prezentują się też opcje wypłaty środków z konta gracza. Dostępne są dwie metody: Przelewy24 i dotpay. W przypadku tej pierwszej czas realizacji to około 30 minut. Z kolei korzystając z dotpay proces wypłaty będzie trwał 1-2 dni robocze. Minimalna kwota jaką można wypłacić to 5 zł.

PZBuk opinie o bukmacherze

Czy bukmacher PZBuk ma dobrą pozycję na polskim rynku zakładów wzajemnych? Całkiem niezłą, jednak konkurencja jest duża i każdy walczy o nowych i stałych graczy. Podstawą jest atrakcyjny PZBuk bonus na start i w tej kwestii bukmacher wypada całkiem nieźle. Kolejna sprawa to kursy. Muszą być konkurencyjne dla innych bukmacherów, a można pokusić się też o specjalne promocje na wyższe kursy na dane wydarzenia lub zakłady bez podatku. Jeśli oferta bukmachera PZBuk będzie podobna do tej oczekiwanej z pewnością może spodziewać się szturmu nowych graczy. Bukmacher zdobył już grono wiernych graczy, ale z pewnością ma chrapkę na nowych użytkowników. Miejcie rękę na pulsie i sprawdzajcie nowości na stronie pzbuk.pl. A w międzyczasie sprawdźcie co przyszykował legalny polski bukmacher LV BET.

FAQ

Problem z załączeniem dokumentów do weryfikacji. Co zrobić?

U bukmachera PZBuk możemy przeprowadzić szybką rejestrację. Jednak, gdy będziemy chcieli wypłacić środki z naszego konta będziemy musieli dosłać skan lub zdjęcie swojego dowodu tożsamości, by zweryfikować konto. Jeśli będziesz miał problemy z załączeniem zdjęć sprawdź ich wielkość. Pojedynczy plik nie może być większy niż 800KB.

Jaki jest kod bonusowy PZBuk?

Korzystając z kodu promocyjnego PZBuk podczas rejestracji w PZBuk otrzymasz wyższy bonus na start niż standardowy. Wpisz kod: PZVIP w formularzu rejestracyjnym PZBuk i zgarnij 20 000 punktów, które możesz wymienić na ekstra bonus do 200 zł. Otrzymasz również cashback 200 zł za pierwszy przegrany kupon.

Co zrobić, gdy nie można anulować wypłaty?

Wypłatę można anulować do momentu jej zaksięgowania. Jeśli nie możesz jej anulować oznacza to, że wypłata przeszła pomyślnie proces weryfikacji oraz jest w trakcie przetwarzania i wkrótce zostanie przekazana na wskazany rachunek bankowy.

Jak wypłacić bonus powitalny?

Cashback 200 zł, który przysługuje osobom, które założą konto w PZBuk nie wystarczy obrócić raz na kuponie AKO z kursem poj. 1.40. Z kolei darmowy zakład 100 zł lub 200 zł dostępny z kodem bonusowym należy obrócić razem z depozytem trzy razy zakładem wielokrotnym z minimalnym kursem łącznym 2.00. Jeśli gracz wybierze bonus bez depozytu 10 zł to wystarczy postawić go na esporty na kuponie wielokrotnym z kursem poj. min. 1.40.

Jak długo trwa rozliczenie zakładu?

Dla niektórych zakładów wymagane jest oficjalne potwierdzenie wyniku przez rozliczeniem kuponu, co może spowodować dłuższy czas oczekiwania. W przypadku zakładów wielokrotnych kupon zostanie rozliczony bezpośrednio po rozstrzygnięciu wszystkich zdarzeń.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Adrianna Sulska