PZBuk Kod Bonusowy

Oceń bonus
4.5(47)
Maksymalny bonus PZBUK
1050 1060 PLN
Freebet na start

50 60 PLN darmowy zakład

Cashback na start

1000 PLN zakład bez ryzyka

Bonus od kuponów AKO

+100% więcej do wygranych

Kod promocyjny

Jaki jest PZBuk kod bonusowy?

PZBuk kod bonusowy to: PZVIP. Użycie kodu podczas rejestracji umożliwia otrzymanie wyższego freebetu powitalnego. Przejdź do rejestracji przez nasz link (kliknij w przycisk). Będziesz miał wtedy pewność, że otrzymasz maksymalny bonus na start PZBuk.

Możesz też wejść na stronę pzbuk.pl i kliknąć przycisk „zarejestruj się” widoczny w prawym górnym rogu. Otworzy się wtedy strona formularza rejestracyjnego. Na drugiej stronie w polu „kod bonusowy” wpisz ręcznie kod: PZVIP.

pzbuk rejestracja z kodem

PZBuk kod bonusowy 2023 – jaki bonus?

Kod bonusowy PZBuk wpisany? Możesz zatem skorzystać z najwyższego bonusu na start od PZBuk. Co otrzymasz?

 • 50 60 PLN freebet PZBuk
 • 1000 PLN cashback PZBuk

Każdy nowy gracz rejestrujący się z naszym kodem i typujący pierwszy kupon otrzyma prezent w postaci freebetu 60 zł (standardowo bonus ten wynosi maksymalnie 50 zł). Poza tym gracz otrzyma cashback 1000 zł na start. Dodatkowo może też korzystać z promocji Kombo+ zwiększającej wygrane kuponów AKO. Użytkownik będzie mógł również korzystać ze wszystkich innych promocji bukmachera.

To najlepszy bonus PZBuk jaki można otrzymać. Podpowiadamy co zrobić, aby wykorzystać w pełni pakiet na start.

PZBuk Kod Bonusowy 2023

Spis treści

Jak wspomnieliśmy, PZBuk kod bonusowy jest wymagany, aby otrzymać bonusy do 1060 PLN na start. Najlepiej założyć konto przez nasz link, wtedy możesz być pewny, że otrzymasz najwyższy bonus.

PZBuk promocje 2023 to kolejny profit dla osób, które zarejestrują konto u bukmach era. Jest ich niezbyt wiele, ale umożliwiają odebranie dodatkowych bonusów. Jakie promocje PZBuk są aktualnie aktywne?

 • Nagrody w Sklepie Gracza – zbieraj punkty i wymieniaj na bonusy, darmowe zakłady i inne niespodzianki
 • Happy Hours – podwojone punkty do Sklepu Gracza za aktywność na stronie
 • Zakłady Kardio – postaw na to kiedy padnie następna bramka
 • Mega Kurs – wyższe kursy na wybrane zdarzenia
 • Klub VIP – indywidualna oferta dla wiernych graczy

PZBuk bonus powitalny

Przejdźmy teraz do szczegółowego omówienia obu promocji powitalnych PZBuk, czyli freebetu oraz zakładu bez ryzyka. Jak działają te promocje PZBuk? Jakie warunki trzeba spełnić, żeby z nich skorzystać? Wyjaśniamy.

PZBuk freebet 60 PLN na start

Każda osoba, która zarejestruje się w PZBuk z naszym kodem PZVIP i zweryfikuje podczas rejestracji numer telefonu otrzyma freebet 60 PLN. Jakie są jego warunki?

 • zarejestruj konto w PZBuk z kodem bonusowym PZVIP
 • wpłać pierwszy depozyt min. 60 zł
 • postaw kupon AKO z kursem łącznym min. 2.00 i za stawkę min. 60 zł
 • po kilku minutach do konta gracza zostanie dodany freebet 60 PLN
 • freebet wykorzystaj na kupon AKO z kursem poj. min. 1.40
 • bonus będzie dostępny z rozwijanego menu „wybierz aktywną promocję”

Wygraną z kuponu postawionego za PZBuk freebet nie trzeba obracać. Jest to naprawdę atrakcyjny bonus, a wymogi kursowe nie są wygórowane.

PZBuk cashback 1000 PLN dla nowych graczy

PZBuk bonus bez ryzyka przyznawany jest graczom po rejestracji konta na stronie bukmachera i prawidłowym zweryfikowaniu danych i numeru telefonu. Maksymalny bonus wynosi 1000 PLN.

 • zarejestruj konto w PZBuk, zweryfikuj je i numer telefonu
 • wpłać depozyt i postaw kupon AKO z kursem min. 1.40 na każde zdarzenie
 • min. stawka kuponu 100 zł
 • można typować dowolną liczbę kuponów
 • zwrot nastąpi w momencie rozliczenia jako przegrany pierwszego kuponu spełniającego warunki promocji
 • po rozliczeniu kuponu jako przegrany należy zaakceptować PZBuk cashback na wyskakującym okienku
 • kwota cashbacku to maksymalnie 1000 zł
 • zakład bez ryzyka wykorzystaj na kupon AKO z kursem poj. min. 1.40
 • PZBuk bonus będzie dostępny z rozwijanego menu „wybierz aktywną promocję”

Cashback PZBuk jest niezwykle atrakcyjny, gdyż w odróżnieniu od innych tego typu promocji, gracz otrzyma zwrot za pierwszy przegrany kupon, a nie za pierwszy postawiony kupon. Wygrane z kuponu postawionego za cashback nie wymagają obrotu. Ten bonus PZBuk stoi w czołówce zakładów bez ryzyka u bukmacherów.

Jak obrócić bonus PZBuk?

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Cashback 1000 PLN:obrót 1x, zakład KOMBI, min. kurs poj. 1.4030 dni
Freebet 60 PLN:obrót 1x, zakład KOMBI, min. kurs poj. 1.4030 dni
Obrót bonusami w PZBuk

Otrzymany cashback na start podlega atrakcyjnym wymogom obrotu, wystarczy wykorzystać go jeden raz na kuponie AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.40. Czas na wykonanie obrotu to 30 dni. W przypadku darmowego bonusu trzeba go wykorzystać na taki sam kupon. Wygraną z kuponu postawionego za freebet można wypłacić.

PZBuk rejestracja – jak założyć konto?

PZBuk rejestracja to nieskomplikowany proces. Jeśli podczas jego zakładania skorzystasz z kodu bonusowego PZVIP otrzymasz ekskluzywny PZBuk bonus w postaci freebetu wyższego niż w standardowej ofercie. Podpowiadamy jak przejść przez szybką rejestrację, by otrzymać bonusy i szybko rozpocząć grę.

 1. Przejdź do strony pzbuk.pl z naszego linku. Na początek kliknij w nasz link, który przekieruje cię do formularza rejestracyjnego.
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza. Należy podać: nazwę użytkownika, email, numer telefonu i hasło. Następnie wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i otrzymywanie informacji handlowych. Po wypełnieniu strony klikamy w przycisk: „Kontynuuj”.
 3. Wpisz dane na drugiej stronie formularza rejestracyjnego. Tutaj zostaniesz poproszony o podanie: imienia i nazwiska, daty urodzenia i numeru PESEL. Na koniec należy zaakceptować politykę prywatności, regulamin i potwierdzić, że ukończyliśmy 18 lat. Teraz kliknij „Kontynuuj”.
 4. Pole: kod bonusowy. Na drugiej stronie formularza jest również pole, w które należy wpisać kod: PZVIP, aby otrzymać maksymalny bonus na start.
 5. Ustal limity w trzecim kroku rejestracji. Na ostatniej stronie formularza należy ustalić indywidualne limity gry. Możesz na tym etapie wpłacić już swój pierwszy depozyt lub zrobić to później.
 6. Potwierdź swój email i aktywuj konto. To ostatni etap procesu: PZBuk rejestracja. Na skrzynkę mailową otrzymasz wiadomość z linkiem, po kliknięciu w niego zostaniesz przekierowany do formularza, gdzie będziesz musiał potwierdzić swój adres mailowy. Następnie otrzymasz kolejną wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w niego twoje konto tymczasowe będzie już aktywne.

Po przejściu takiej rejestracji będziesz mógł wpłacać depozyty, stawiać zakłady i wygrywać. Niestety nie będzie możliwa wypłata środków i nie otrzymasz cashbacku na start. Aby móc to zrobić musisz do swojego konta dodać numer rachunku bankowego oraz podesłać zdjęcia dowodu tożsamości. Po szybkiej rejestracji wszystkie bonusy na start otrzymasz natomiast u bukmachera STS.

PZBuk rejestracja umożliwia również korzystanie ze wszystkich promocji dla graczy, które są dostępne w ofercie bukmachera. Można w nich zdobywać ciekawe bonusy i freebety.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2023

BukmacherBonus na start 2023Kod bonusowy
STS1500 PLN od depozytów + 100 PLN bez ryzyka + 60 PLN bonus za zadaniaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + 40 PLN freebetySprawdź kod
forBET2000 PLN od depozytu + 1200 PLN bez ryzyka + 100 PLNSprawdź kod
Fortuna1200 PLN zakład bez ryzyka + 2000 PLN od depozytu + 100 PLN freebetSprawdź kod
Kody promocyjne bukmacherzy 2023

PZBuk promocje dla graczy

Bukmacher coraz bardziej angażuje się w przygotowywanie ciekawych promocji dla graczy. Zdaje sobie sprawę, że jeśli chce zatrzymać przy sobie użytkowników, musi im zapewnić ciekawe opcje zwiększenia wygranych. Jest też program lojalnościowy, w którym gracze zbierają punkty. Zebrane punkty mogą następnie wymieniać na nagrody w Sklepie Gracza.

Kombo+

Jeśli jesteś graczem PZBuk, możesz skorzystać z kilku opcji na zdobycie dodatkowych środków. Jedną z nich jest promocja Kombo+, która zastąpiła istniejącą wcześniej akcję pod nazwą Kombodoładowanie. Na czym polega? Postaw zakład wielokrotny przedmeczowy na wybrane ligi i dyscypliny i zgarnij wyższą wygraną. Do akcji zaliczają się zakłady na:

 • piłkę nożną (Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Superpuchar Polski, kwalifikacje Euro 2020, mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w LN)
 • tenisa (turnieje ATP, WTA, Wielki Szlem)
 • siatkówkę (PlusLiga, Puchar Polski, Superpuchar Polski, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy)
 • piłkę ręczną (SuperLiga, Puchar Polski, Bundesliga, Liga Asobal, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy)
 • koszykówkę (NBA, Energa Basket Liga)

W zależności od liczby zdarzeń na kuponie bukmacher doda do twojej wygranej: zakład potrójny – 2%, 4-krotny – 4%, 5-krotny- 7%, 6-krotny – 14%, 7-krotny 20 % i tak dalej. Przy kuponie z min. 20 zdarzeniami wysokość dodatkowych wygranych wyniesie 100 %.

PZBuk sklep gracza

Stali użytkownicy PZBuk mają również dostęp do Sklepu Gracza. Za konkretne działania, gracze otrzymują punkty, które mogą potem wymienić na bonusy, darmowe zakłady i wiele innych niespodzianek. Za co dostaje się punkty?

 • Rejestracja konta – 600 punktów
 • Codzienne logowanie – 25 punktów
 • Każdy poprawny i zatwierdzony przez Dział Wsparcia dokument – 500 punktów
 • Wpłata: Gracz otrzymuje punkty, gdy dokona wpłaty środków pieniężnych na konto w wysokości co najmniej 50 PLN – 50 punktów za każde 50 zł
 • Pierwsza wpłata środków – 100 punktów
 • Nagrody w sklepie gracza – zbieraj punkty i wymieniaj na bonusy, darmowe zakłady i inne niespodzianki
 • Happy Hours – podwojone punkty za aktywność na stronie

Przypominamy też, że osoby, które zarejestrują się w PZBuk z kodem PZVIP otrzymają również 20 000 punktów do Sklepu Gracza, które mogą wymienić na wybrane bonusy.

Mega Kurs

Codziennie bukmacher podwyższa kursy na najciekawsze wydarzenia danego dnia. Wystarczy wybrać zdarzenie widoczne na banerze i postawić zakład za dowolną stawkę.

Happy Hours

Zapisując się do promocji Happy Hours można skorzystać z podwojonych punktów PZBuk za różne aktywności. Wpłacając depozyty i stawiając zakłady w określonych w promocji godzinach użytkownik otrzymuje dwa razy więcej punktów, które może wykorzystać w sklepie gracza. O tym czy promocja jest aktywna dowiesz się na stronie bukmachera lub z powiadomień w aplikacji mobilnej.

Klub VIP

Wielu bukmacherów posiada specjalne programy lojalnościowe dla najaktywniejszych graczy. PZBuk jak dotąd prowadził Sklep Gracza, w którym każdy mógł zbierać punkty i wymieniać je na bonusy. Bukmacher wprowadził również do oferty Klub VIP. Ale stać się jego członkiem trzeba otrzymać specjalne zaproszenie od PZBuk. Otrzymają je gracze, którzy grają regularnie, za wysokie stawki nie bojąc się ryzyka. Jakie profity czekają na członków ekskluzywnego klubu? Specjalne bonusy, oferty promocyjne i konkursy. Do tego indywidualna opieka obsługi klienta PZBuk, a także dodatkowe możliwości we wspomnianym już Sklepie Gracza.

Zakłady Kardio

Jest to promocja dostępna tylko w aplikacji lub wersji mobilnej strony PZBuk. Aby z niej skorzystać należy wybrać opcję Kardio i czas, w którym padnie następna bramka w meczu. Twój zakład zostanie podzielony na trzy przedziały czasowe, a każdy kolejny to coraz większa wygrana.

PZBuk zakłady bukmacherskie

Wśród legalnych bukmacherów online w Polsce znajduje się PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie. Właścicielem marki jest Cherry Online Polska – spółka, która ma pod sobą także takich bukmacherów jak ComeOn! Niestety nie jest on dostępny dla graczy z naszego kraju, jedynie PZBuk otrzymał licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych w Polsce. Z kolei marka Cherry Online Polska jest częścią szwedzkiego przedsiębiorstwa Cherry AB, które notowane jest na giełdzie papierów wartościowych w Sztokholmie. PZBuk jest jednym z dłużej działających buków w Polsce. Przyjrzyjmy się jego ofercie na zakłady.

PZBuk aplikacja mobilna

Aplikacja na telefon PZBuk
Aplikacja PZBuk

W aplikacji PZBuk możesz obstawiać zakłady na żywo i przedmeczowe. Przez aplikację możesz korzystać z szybkich wypłat i specjalnych zakładów Kardio dostępnych tylko przez apkę. Jest też dostępna opcja cash out i oferta sportów wirtualnych. Pojawiają się również specjalne promocje dla graczy korzystających z apki. Najważniejsze elementy aplikacji to:

 • szybkie wpłaty i wypłaty
 • zakłady na sporty wirtualne i gry karciane
 • historia kuponów
 • powiadomienia push
 • opcja „szukaj”
 • dedykowane promocje

Obecna wersja aplikacji jest dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android. Bukmacher działa szybko i dopasowuje ofertę indywidualną dla każdego gracza na podstawie jego preferencji. Nie brakuje również promocji dostępnych również na stronie bukmachera, jak i dodatkowych akcji tylko na mobile. Ogólnie naszym zdaniem PZBuk aplikacja prezentuje się całkiem dobrze.

PZBuk wypłaty i wpłaty

Rozpoczynając grę u bukmachera i chcąc skorzystać z bonusu PZBuk należy wpłacić depozyt. Jakie metody płatności mamy do dyspozycji?

 • iMoje – przelew błyskawiczny i BLIK
 • DotPay – BLIK, Paysafecard, Google Pay, Visa, MasterCard
 • Przelewy24 – przelew błyskawiczny i BLIK

W przypadku wpłaty minimalna kwota w każdej metodzie wynosi 5 zł, czas realizacji to około jedna minuta.

Bardzo dobrze prezentują się też PZBuk wypłaty. Przypominamy, że należy posiadać zweryfikowane konto, by móc wypłacić środki. Dostępne są dwie metody wypłat w PZBuk:

 • Przelewy24,
 • DotPay.

W przypadku tej pierwszej czas realizacji to około 60 minut. Z kolei korzystając z DotPay proces wypłaty będzie trwał 1-2 dni robocze. Minimalna kwota jaką można wypłacić to 5 zł.

PZBuk kontakt – obsługa klienta

Jeśli chodzi o szeroko rozumianą pomoc, czyli właśnie obsługę klienta PZBuk może pochwalić się płynnością w komunikacji i łatwym dostępem do informacji.

Po pierwsze na stronie bukmachera znajdują się wszelkie istotne dla gracza wskazówki – bonusy, zakłady na żywo, płatności itp. Oczywiście gracze i tak mają zawsze mnóstwo pytań, dlatego konieczny jest czat na żywo. To najszybsza i najłatwiejsza metoda komunikacji. PZBuk oferuje kontakt z konsultantem za pomocą czatu live. Sprawdziliśmy go i udzielone nam informacje były bardzo rzeczowe. Z czatu można skorzystać w godz. 10-19.

Kolejna opcja komunikacji to e-mail (kontakt@pzbuk.pl). Z niej również skorzystaliśmy i po pół godzinie otrzymaliśmy pełną odpowiedź. Można też wysłać list pocztą na adres: Cherry Online Polska sp. z o.o., ul. Gedymina 30, 04-120 Warszawa.

W ofercie PZBuk znalazł się również FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami. To bardzo pomocna i szybka forma, aby uzyskać cenne informacje.

PZBuk kod bonusowy – plusy i minusy bonusu

Skoro sprawdziliśmy już szczegóły bonusów bukmachera możemy teraz określić największe plusy i minusy oferty powitalnej PZBuk z kodem promocyjnym. Ogólnie prezentuje się całkiem dobrze i z pewnością może zachęcić wielu graczy do rejestracji. Jednak są też pewne braki.

PLUSY
 • cashback za pierwszy przegrany kupon a nie pierwszy postawiony kupon
 • wysoka wartość cashbacku
 • wyższy freebet na start z kodem bonusowym
 • niskie wymogi obrotu bonusami
MINUSY
 • mała różnorodność bonusów
 • cashback przyznawany tylko na koncie stałym

Opinie o kodzie i bonusie PZBuk

Zdania graczy o bukmacherze i jego ofercie bonusowe są raczej przychylne. A jakie są nasze opinie o PZBuk? Bukmacher ma już ugruntowaną pozycję na rynku przez lata działalności. Choć nie jest liderem w branży to zaproponował bardzo dobry bonus powitalny, który wyróżnia się atrakcyjnymi warunkami obrotu. Wyróżnia go również sposób przyznawana cashbacku. Poza tym jest dostępny PZBuk kod promocyjny, który powiększa freebet na start. Zatem nasze opinie o bonusie PZBuk są jak najbardziej pozytywne.

FAQ

Jaki jest kod bonusowy PZBuk?

PZBuk kod bonusowy to: PZVIP. Umożliwia on otrzymanie najwyższego pakietu na start do 1060 PLN.

Jaki bonus z kodem promocyjnym PZBuk?

Wpisanie kodu bonusowego PZBuk umożliwia otrzymanie wyższego freebetu na start 60 PLN oraz cashbacku 1000 PLN.

Problem z załączeniem dokumentów do weryfikacji. Co zrobić?

U bukmachera PZBuk możemy przeprowadzić szybką rejestrację. Jednak, gdy będziemy chcieli wypłacić środki z naszego konta będziemy musieli dosłać skan lub zdjęcie swojego dowodu tożsamości, by zweryfikować konto. Jeśli będziesz miał problemy z załączeniem zdjęć sprawdź ich wielkość. Pojedynczy plik nie może być większy niż 800KB.

Jak wypłacić bonus powitalny?

Cashback 1000 zł, który przysługuje osobom, które założą konto w PZBuk wystarczy obrócić raz na kuponie AKO z kursem poj. 1.40. Taki sam obrót dotyczy darmowego zakładu.

Co zrobić, gdy nie można anulować wypłaty?

Wypłatę można anulować do momentu jej zaksięgowania. Jeśli nie możesz jej anulować oznacza to, że wypłata przeszła pomyślnie proces weryfikacji oraz jest w trakcie przetwarzania i wkrótce zostanie przekazana na wskazany rachunek bankowy.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *