PZBuk kod bonusowy 2024

PZBuk kod bonusowy czerwiec 2024
250 PLN
Freebet na start

do 250 PLN darmowy zakład

Kod promocyjny
WKRÓTCE
Odbierz bonus

Jaki jest PZBuk kod bonusowy 2024?

Zastanawiasz się, jaki jest PZBuk kod bonusowy na dzień 16.06.2024? Czy kod promocyjny w PZBuk jest konieczny? Odpowiadam: nie musisz wpisywać żadnego kodu promocyjny, po prostu kliknij przycisk "Odbierz", a otrzymasz freebet PZBuk.

W PZBuk kod bonusowy jest niewymagany. Przejście do rejestracji bukmachera przez nasz link i założenie konta wystarczy, aby otrzymać ofertę powitalną. Zyskasz wtedy pewność, że otrzymasz maksymalny bonus na start PZBuk.

Pamiętaj, bonus otrzymasz tylko po przejściu do bukmachera przez nasz link. Kod bonusowy PZBuk 2024 to po prostu klik w nasz link, a wpisanie kodu w formularz rejestracji nie jest wymagane.

Kod bonusowy PZBuk 2024KLIKNIJ I ODBIERZ
Bonus na startfreebet do 250 PLN
Obrót bonusem na startjednokrotny
Kod promocyjny PZBuk 2024 - bonus i warunki
pzbuk kod promocyjny rejestracja
Miejsce na kod bonusowy PZBuk

PZBuk kod bonusowy 2024 - jaki bonus?

Jak wspominałam, kod bonusowy PZBuk nie jest konieczny przy rejestracji. Gwarancją otrzymania najwyższego bonusu powitalnego jest rejestracja konta przez nasz link (na górze artykułu).

PZBuk oferta na start to pięć opcji, z których gracz może wybrać jedną, z której skorzysta. Do wyboru jest:

 • 50 PLN freebet - za kupon ze stawką 50 zł
 • 100 PLN freebet - za kupon ze stawką 100 zł
 • 150 PLN freebet - za kupon ze stawką 150 zł
 • 200 PLN freebet - za kupon ze stawką 200 zł
 • 250 PLN freebet - za kupon ze stawką 250 zł

Każdy nowy gracz rejestrujący się przez nasz link i typujący pierwszy kupon otrzyma prezent w postaci freebetu. Jego wysokość zależy od stawki postawionego kuponu. Minimalny bonus to 50 zł, zaś maksymalny 250 zł.

Dodatkowo po rejestracji konta zostajesz członkiem programu lojalnościowego PZBuk, w którym za zwykłe aktywności na koncie otrzymujesz punkty. Możesz je potem wymieniać na PZBuk bonusy.

Powitalny bonus PZBuk, podobnie jak bonus na start w ComeOn, jest niewysoki. Spółka Cherry Online Polska zdaje się nie rozpieszczać nowych graczy, ale zdecydowanym plusem oferty są warunki bonusu.

Kod bonusowy PZBuk 2024 - freebet i promocje

Aby otrzymać PZBuk freebet do 250 PLN na start nie musisz się głowić, jaki jest PZBuk kod bonusowy. Należy jednak założyć konto przez nasz link (na górze artykułu), wtedy możesz być pewny, że otrzymasz najwyższy bonus.

PZBuk promocje 2024 to kolejny profit dla osób, które zarejestrują konto u bukmachera. Jest ich niezbyt wiele, ale umożliwiają odebranie dodatkowych bonusów. Jakie promocje PZBuk są aktualnie aktywne?

 • Nagrody w Sklepie Gracza - zbieraj punkty i wymieniaj na bonusy, darmowe zakłady i inne niespodzianki
 • Happy Hours - podwojone punkty do Sklepu Gracza za aktywność na stronie
 • Mega Kurs - wyższe kursy na wybrane zdarzenia
 • Klub VIP - indywidualna oferta dla wiernych graczy

PZBuk bonus powitalny

Przejdźmy teraz do szczegółowego omówienia promocji powitalnych PZBuk, czyli pięciu freebetów, z których gracz wybiera sobie jeden, który najbardziej mu odpowiada. Jak działają te promocje PZBuk? Jakie warunki trzeba spełnić, żeby z nich skorzystać? Wyjaśniamy.

Pamiętaj, kod promocyjny w zakładach bukmacherskich PZBuk nie jest wymagany, ale należy kliknąć w przycisk na górze artykułu, aby odebrać freebet na start o wartości do 250 zł.

PZBuk kod bonusowy - 250 zł freebet na start

Każda osoba, która zarejestruje się w PZBuk przez nasz link i zweryfikuje podczas rejestracji numer telefonu otrzyma możliwość skorzystania z freebetu powitalnego. Gracz może sam zdecydować, który bonus chce otrzymać. Ich wysokość zależy od wysokości depozytu i stawki pierwszego kuponu, który postawimy. Masz do wyboru pięć opcji:

 • wpłata i kupon od 50 zł do 99 zł - freebet 50 PLN
 • wpłata i kupon od 100 zł do 149 zł - freebet 100 PLN
 • wpłata i kupon od 150 zł do 199 zł - freebet 150 PLN
 • wpłata i kupon od 200 zł do 249 zł - freebet 200 PLN
 • wpłata i kupon od 250 zł wzwyż - freebet 250 PLN

Możliwość wybrania sobie bonusu jest w mojej ocenie ciekawą opcją, gdyż umożliwia odebranie promocji również tym osobom, które nie chcą wpłacać dużej kwoty.

Każda z promocji ma takie same warunki i wyglądają one następująco:

 • zarejestruj konto w PZBuk przez nasza stronę
 • wpłać pierwszy depozyt (min. 50 zł, aby otrzymać najniższy freebet na start, min. 250 zł, aby otrzymać najwyższy freebet na start)
 • postaw pierwszy kupon AKO z min. 2 zdarzeniami
 • kurs min. kuponu 3.00
 • wybierz stawkę kuponu (w zależności od tego jaki freebet chcesz otrzymać)
 • w ciągu kilku minut od postawienia kuponu do konta zostanie dopisany freebet

Otrzymany PZBuk freebet musisz wykorzystać na kupon AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.00. Freebet będzie dostępny z rozwijanego menu "wybierz aktywną promocję" obok pola ze stawką. Na wykorzystanie freebetu masz 30 dni. Wygrana z kuponu postawionego za freebet są pomniejszone o stawkę.

PZBuk oferta powitalna. Jak obrócić bonus PZBuk?

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Freebet 50, 100, 150, 200 lub 250 PLNobrót 1x, AKO, min. kurs min. 2.0030 dni
PZBuk kod promocyjny 2024. PZBuk bonus na start - obrót

Po otrzymaniu freebetu należy obrócić nim jeden raz na kuponie AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 2.00. Czas na wykorzystanie bonusu PZBuk to 30 dni.

PZBuk cashback dla nowych graczy

PZBuk bonus bez ryzyka był świetną promocją powitalną tego bukmachera. Był, bo niestety PZBuk zrezygnował z cashbacku dla nowych graczy. Bonus ten wyróżniał się tym, że był przyznawany nie za pierwszy postawiony kupon (tak jak u większości bukmacherów), ale za pierwszy przegrany kupon.

Niestety promocja na PZBuk zakład bez ryzyka zniknęła z oferty. Mamy nadzieję, że wkrótce pojawi się ponownie. Tymczasem zachęcamy do przeczytania naszego artykułu, gdzie opisujemy najlepsze zakłady bez ryzyka u bukmacherów.

PZBuk rejestracja - jak założyć konto?

PZBuk rejestracja to nieskomplikowany proces. Jeśli podczas jego zakładania nie skorzystasz z kodu bonusowego, ale założysz je przez nasz link, otrzymasz PZBuk bonus na start w postaci freebetu, oraz zakład bez ryzyka i bonusy od wpłat. Podpowiadamy jak przejść przez szybką rejestrację, by otrzymać bonusy i szybko rozpocząć grę.

 1. Przejdź do strony pzbuk.pl z naszego linku. Na początek kliknij w nasz link, który przekieruje cię do formularza rejestracyjnego.
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza. Należy podać: nazwę użytkownika, email, numer telefonu i hasło. Następnie wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i otrzymywanie informacji handlowych. Po wypełnieniu strony klikamy w przycisk: "Kontynuuj".
 3. Wpisz dane na drugiej stronie formularza rejestracyjnego. Tutaj zostaniesz poproszony o podanie: imienia i nazwiska, daty urodzenia i numeru PESEL. Na koniec należy zaakceptować politykę prywatności, regulamin i potwierdzić, że ukończyliśmy 18 lat. Teraz kliknij "Kontynuuj".
 4. Ustal limity w trzecim kroku rejestracji. Na ostatniej stronie formularza należy ustalić indywidualne limity gry. Możesz na tym etapie wpłacić już swój pierwszy depozyt lub zrobić to później.
 5. Potwierdź swój email i aktywuj konto. To ostatni etap procesu: PZBuk rejestracja. Na skrzynkę mailową otrzymasz wiadomość z linkiem, po kliknięciu w niego zostaniesz przekierowany do formularza, gdzie będziesz musiał potwierdzić swój adres mailowy. Następnie otrzymasz kolejną wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w niego twoje konto tymczasowe będzie już aktywne.

Po przejściu takiej rejestracji będziesz mógł wpłacać depozyty, stawiać zakłady i wygrywać. Niestety nie będzie możliwa wypłata środków. Aby móc to zrobić musisz do swojego konta dodać numer rachunku bankowego oraz podesłać zdjęcia dowodu tożsamości. Po szybkiej rejestracji wszystkie bonusy na start otrzymasz natomiast u bukmachera STS.

PZBuk rejestracja umożliwia również korzystanie ze wszystkich promocji dla graczy, które są dostępne w ofercie bukmachera. Można w nich zdobywać ciekawe bonusy i freebety.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2024

BukmacherBonus na start 2024Kod bonusowy
STS600 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + 60 PLN za zadaniaSprawdź kod
Fortuna20 PLN bez depozytu + 300 PLN zakład bez ryzyka + 10 PLN +5 PLN za kuponSprawdź kod
TOTALbet333 PLN zakłady bez ryzyka + 5 PLN freebetSprawdź kod
forBET 1230 PLN cashback + 2000 PLN od depozytu + 150 PLN freebet Sprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne bukmacherów 2024

PZBuk promocje dla graczy

Bukmacher coraz bardziej angażuje się w przygotowywanie ciekawych promocji dla graczy. Zdaje sobie sprawę, że jeśli chce zatrzymać przy sobie użytkowników, musi im zapewnić ciekawe opcje zwiększenia wygranych. W PZBuk promocje są atrakcyjne, ale moim zdaniem dużo lepszy jest program lojalnościowy, w którym gracze zbierają punkty. Zebrane punkty mogą następnie wymieniać na nagrody w Sklepie Gracza.

PZBuk sklep gracza

Stali użytkownicy PZBuk mają również dostęp do Sklepu Gracza. Za konkretne działania, gracze otrzymują punkty, które mogą potem wymienić na bonusy, darmowe zakłady i wiele innych niespodzianek. Za co dostaje się punkty?

 • Rejestracja konta - 600 punktów
 • Codzienne logowanie - 25 punktów
 • Każdy poprawny i zatwierdzony przez Dział Wsparcia dokument - 500 punktów
 • Wpłata: Gracz otrzymuje punkty, gdy dokona wpłaty środków pieniężnych na konto w wysokości co najmniej 50 PLN - 50 punktów za każde 50 zł
 • Pierwsza wpłata środków - 100 punktów
 • Nagrody w sklepie gracza - zbieraj punkty i wymieniaj na bonusy, darmowe zakłady i inne niespodzianki
 • Happy Hours - podwojone punkty za aktywność na stronie

Mega Kurs

Codziennie bukmacher podwyższa kursy na najciekawsze wydarzenia danego dnia. Wystarczy wybrać zdarzenie widoczne na banerze i postawić zakład za dowolną stawkę.

Happy Hours

Zapisując się do promocji Happy Hours można skorzystać z podwojonych punktów PZBuk za różne aktywności. Wpłacając depozyty i stawiając zakłady w określonych w promocji godzinach użytkownik otrzymuje dwa razy więcej punktów, które może wykorzystać w sklepie gracza. O tym czy promocja jest aktywna dowiesz się na stronie bukmachera lub z powiadomień w aplikacji mobilnej.

Klub VIP

Wielu bukmacherów posiada specjalne programy lojalnościowe dla najaktywniejszych graczy. PZBuk jak dotąd prowadził Sklep Gracza, w którym każdy mógł zbierać punkty i wymieniać je na bonusy. Bukmacher wprowadził również do oferty Klub VIP. Ale stać się jego członkiem trzeba otrzymać specjalne zaproszenie od PZBuk. Otrzymają je gracze, którzy grają regularnie, za wysokie stawki nie bojąc się ryzyka. Jakie profity czekają na członków ekskluzywnego klubu? Specjalne bonusy, oferty promocyjne i konkursy. Do tego indywidualna opieka obsługi klienta PZBuk, a także dodatkowe możliwości we wspomnianym już Sklepie Gracza.

Zakłady Kardio

Jest to promocja dostępna tylko w aplikacji lub wersji mobilnej strony PZBuk. Aby z niej skorzystać należy wybrać opcję Kardio i czas, w którym padnie następna bramka w meczu. Twój zakład zostanie podzielony na trzy przedziały czasowe, a każdy kolejny to coraz większa wygrana.

PZBuk zakłady bukmacherskie

Wśród legalnych bukmacherów online w Polsce znajduje się PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie. Właścicielem marki jest Cherry Online Polska – spółka, która ma pod sobą także takich bukmacherów, jak ComeOn! Niestety nie jest on dostępny dla graczy z naszego kraju, jedynie PZBuk otrzymał licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych w Polsce. Z kolei marka Cherry Online Polska jest częścią szwedzkiego przedsiębiorstwa Cherry AB, które notowane jest na giełdzie papierów wartościowych w Sztokholmie. PZBuk zakłady bukmacherskie są jednym z dłużej działających buków w Polsce.

PZBuk aplikacja mobilna

Aplikacja na telefon PZBuk
Aplikacja PZBuk

W aplikacji PZBuk możesz obstawiać zakłady na żywo i przedmeczowe. Przez aplikację możesz korzystać z szybkich wypłat i specjalnych zakładów Kardio dostępnych tylko przez apkę. Jest też dostępna opcja cash out i oferta sportów wirtualnych. Pojawiają się również specjalne promocje dla graczy korzystających z apki. Najważniejsze elementy aplikacji to:

 • szybkie wpłaty i wypłaty
 • zakłady na sporty wirtualne i gry karciane
 • historia kuponów
 • powiadomienia push
 • opcja "szukaj"
 • dedykowane promocje

Obecna wersja aplikacji jest dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android. Bukmacher działa szybko i dopasowuje ofertę indywidualną dla każdego gracza na podstawie jego preferencji. Nie brakuje również promocji dostępnych również na stronie bukmachera, jak i dodatkowych akcji tylko na mobile. Ogólnie naszym zdaniem PZBuk aplikacja prezentuje się całkiem dobrze.

PZBuk wypłaty i wpłaty

Rozpoczynając grę u bukmachera i chcąc skorzystać z bonusu PZBuk należy wpłacić depozyt. Jakie metody płatności mamy do dyspozycji?

 • iMoje - przelew błyskawiczny i BLIK
 • DotPay - BLIK, Paysafecard, Google Pay, Visa, MasterCard
 • Przelewy24 - przelew błyskawiczny i BLIK

W przypadku wpłaty minimalna kwota w każdej metodzie wynosi 5 zł, czas realizacji to około jedna minuta.

Bardzo dobrze prezentują się też PZBuk wypłaty. Przypominamy, że należy posiadać zweryfikowane konto, by móc wypłacić środki. Dostępne są dwie metody wypłat w PZBuk:

 • Przelewy24,
 • DotPay.

W przypadku tej pierwszej czas realizacji to około 60 minut. Z kolei korzystając z DotPay proces wypłaty będzie trwał 1-2 dni robocze. Minimalna kwota jaką można wypłacić to 5 zł.

PZBuk kontakt - obsługa klienta

Jeśli chodzi o szeroko rozumianą pomoc, czyli właśnie obsługę klienta PZBuk może pochwalić się płynnością w komunikacji i łatwym dostępem do informacji.

Po pierwsze na stronie bukmachera znajdują się wszelkie istotne dla gracza wskazówki – bonusy, zakłady na żywo, płatności itp. Oczywiście gracze i tak mają zawsze mnóstwo pytań, dlatego konieczny jest czat na żywo. To najszybsza i najłatwiejsza metoda komunikacji. PZBuk oferuje kontakt z konsultantem za pomocą czatu live. Sprawdziliśmy go i udzielone nam informacje były bardzo rzeczowe. Z czatu można skorzystać w godz. 10-19.

Kolejna opcja komunikacji to e-mail (kontakt@pzbuk.pl). Z niej również skorzystaliśmy i po pół godzinie otrzymaliśmy pełną odpowiedź. Można też wysłać list pocztą na adres: Cherry Online Polska sp. z o.o., ul. Gedymina 30, 04-120 Warszawa.

W ofercie PZBuk znalazł się również FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami. To bardzo pomocna i szybka forma, aby uzyskać cenne informacje.

PZBuk kod bonusowy 2024 - plusy i minusy bonusu

Skoro sprawdziliśmy już szczegóły bonusów bukmachera możemy teraz określić największe plusy i minusy oferty powitalnej PZBuk. Nie będziemy ukrywać, nie jest to najlepsza promocja na start jaką można otrzymać o bukmachera. Zarówno jeśli chodzi o warunki, jak i wysokość bonusu. Niemniej plusem jest możliwość wybrania sobie PZBuk freebetu.

PLUSY
 • możliwość wybrania sobie freebetu
 • tylko jednokrotny obrót
MINUSY
 • tylko jeden rodzaj bonusu
 • niska kwota bonusu

Kod promocyjny PZBuk - opinie o bonusach

Zdania graczy o bukmacherze i jego ofercie bonusowe są raczej przychylne. A jakie są nasze opinie o PZBuk? Bukmacher ma już ugruntowaną pozycję na rynku przez lata działalności. Nie jest on jednak liderem w branży. PZBuk zaproponował ciekawy bonus powitalny, który gracz może sobie sam wybrać.

Mimo, że nie jest dostępny PZBuk kod promocyjny to i tak można dzięki rejestracji przez link otrzymać bonus PZBuk. Ogólnie nasze opinie o bonusie PZBuk są raczej pozytywne.

PZBuk kod promocyjny 2024 - pytania i odpowiedzi

Wystarczy, że założysz konto w PZBuk przez nasz link. Następnie wpłacisz depozyt i postawisz pierwszy kupon.

Kod bonusowy PZBuk nie jest wymagany. Z kolei rejestracja przez naszą stronę umożliwia otrzymanie freebetu na start do 250 zł.

Kod promocyjny PZBuk nie jest wymagany, wystarczy, że klikniesz w nasz link, a bonus zostanie przypisany do stworzonego konta po spełnieniu warunków.

Wpisanie kodu bonusowego PZBuk nie jest konieczne. Rejestracja przez naszą stronę umożliwia natomiast otrzymanie freebetu na start do 250 PLN.

W PZBuk bonus powitalny to freebet do wyboru. Gracz może wybrać spośród freebetów: 50, 100, 150, 200 lub 250 zł.

Nie, w PZBuk nie ma zakładu bez ryzyka.

Przed wypłatą PZBuk freebet wystarczy obrócić raz na kuponie AKO z kursem min. 2.00.

PZBuk jest bezpieczną firmą bukmacherską. Posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności.

W PZBuk kod bonusowy bez depozytu nie jest dostępny. Rejestrując się przez naszą stronę otrzymasz freebet na start, uzależniony od wysokości stawki pierwszego zakładu.