PZBuk Kod Bonusowy

Oceń bonus
4.5(47)

Interesuje Cię PZBuk kod bonusowy i chcesz otrzymać dodatkowy freebet? Nie musisz wpisywać żadnego kodu, po prostu kliknij w nasz przycisk „Odbierz”, a otrzymasz extra bonus PZBuk.

Najwyższy PZBuk bonus na start
2023 PLN
Freebet na start

23 PLN darmowy zakład

Bonusy od depozytów

do 2000 PLN za 4 wpłaty

Kod promocyjny
NIEWYMAGANY
Odbierz bonus

Jaki jest PZBuk kod bonusowy?

Spis treści

PZBuk kod bonusowy jest niewymagany. Przejście do rejestracji bukmachera przez nasz link i założenie konta wystarczy, by otrzymać ofertę powitalną. Będziesz miał wtedy pewność, że otrzymasz maksymalny bonus na start PZBuk.

Pamiętaj, pełen bonus otrzymasz tylko po przejściu do bukmachera przez nasz link. Kod bonusowy nie jest wymagany.

pzbuk kod promocyjny rejestracja

PZBuk kod bonusowy 2023 – jaki bonus?

Kod bonusowy PZBuk nie jest konieczny przy rejestracji. Gwarancją otrzymania najwyższego bonusu powitalnego jest rejestracja konta przez nasz link.

Dostępna w PZBuk oferta powitalna to:

 • 23 PLN freebet PZBuk
 • 100 % do 500 PLN bonus od pierwszej wpłaty
 • 25 % do 250 PLN bonus od drugiej wpłaty
 • 25 % do 250 PLN bonus od trzeciej wpłaty
 • 50 % do 500 PLN bonus od czwartej wpłaty

Każdy nowy gracz rejestrujący się przez nasz link i typujący pierwszy kupon otrzyma prezent w postaci freebetu 23 zł. Poza tym gracz otrzyma bonusy od czterech pierwszych wpłat, które maksymalnie mogą wynieść 2000 zł. Dodatkowo może też korzystać z promocji Kombo+ zwiększającej wygrane kuponów AKO.

To najlepszy bonus PZBuk jaki można otrzymać. Podpowiadamy co zrobić, aby wykorzystać w pełni pakiet na start.

Kod bonusowy PZBuk 2023

Jak wspomnieliśmy, PZBuk kod bonusowy nie jest wymagany, aby otrzymać bonusy do 2023 PLN na start. Należy jednak założyć konto przez nasz link, wtedy możesz być pewny, że otrzymasz najwyższy bonus.

Działa to dokładnie tak samo, jak wtedy gdy wpisujesz kod bonusowy PZbuk.

PZBuk promocje 2023 to kolejny profit dla osób, które zarejestrują konto u bukmachera. Jest ich niezbyt wiele, ale umożliwiają odebranie dodatkowych bonusów. Jakie promocje PZBuk są aktualnie aktywne?

 • Nagrody w Sklepie Gracza – zbieraj punkty i wymieniaj na bonusy, darmowe zakłady i inne niespodzianki
 • Happy Hours – podwojone punkty do Sklepu Gracza za aktywność na stronie
 • Zakłady Kardio – postaw na to kiedy padnie następna bramka
 • Mega Kurs – wyższe kursy na wybrane zdarzenia
 • Klub VIP – indywidualna oferta dla wiernych graczy

PZBuk bonus powitalny

Przejdźmy teraz do szczegółowego omówienia wszystkich promocji powitalnych PZBuk, czyli freebetu i bonusów od wpłat. Jak działają te promocje PZBuk? Jakie warunki trzeba spełnić, żeby z nich skorzystać? Wyjaśniamy.

Pamiętaj, kod promocyjny w zakładach bukmacherskich PZBuk nie jest wymagany, ale należy kliknąć w przycisk na górze artykułu, aby odebrać extra freebet.

PZBuk kod bonusowy – freebet 23 PLN na start

Każda osoba, która zarejestruje się w PZBuk przez nasz link i zweryfikuje podczas rejestracji numer telefonu otrzyma ekskluzywny PZBuk freebet 23 PLN. Jakie są jego warunki?

 • zarejestruj konto w PZBuk przez nasza stronę
 • wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł
 • postaw kupon AKO z kursem łącznym min. 2.00 i za stawkę min. 50 zł
 • po kilku minutach do konta gracza zostanie dodany freebet 23 PLN
 • freebet wykorzystaj na kupon AKO z kursem poj. min. 1.40
 • bonus będzie dostępny z rozwijanego menu „wybierz aktywną promocję”

Wygraną z kuponu postawionego za PZBuk freebet nie trzeba obracać. Jest to naprawdę atrakcyjny bonus, a wymogi kursowe nie są wygórowane.

PZBuk bonusy od wpłat 2000 PLN

W PZBuk pojawił się nowy bonus, a właściwie to 4 bonusy od wpłaty. Ich łączna kwota może wynieść w sumie 2000 PLN. Jaka jest wysokość poszczególnych promocji?

 • bonus od 1. wpłaty 100 % do 500 PLN
 • bonus od 2. wpłaty 25 % do 250 PLN
 • bonus od 3. wpłaty 25 % do 250 PLN
 • bonus od 4. wpłaty 50 % do 500 PLN

Wszystkie bonusy od depozytów w PZBuk mają takie same warunki, a różnią się jedynie procentem od wpłaty i kwotą. Poniżej warunki odebrania bonusów:

 • przed każdą wpłatą przejdź do zakładki „promocje” i kliknij przycisk „odbierz bonus”
 • dokonaj depozytu minimum 25 zł
 • po wpłacie bonus i depozyt trafią na konto bonusowe
 • obróć bonusem i depozytem jeden raz na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami oraz kursem łącznym min. 3.50

Jednokrotny obrót bonusem od depozytu nie jest dużym wymaganiem. Wymagane trzy zdarzenia na kuponie to również standard. Trochę wysoko jest wymagany minimalny kurs, ale ostatecznie nie powinien też sprawić dużych problemów.

PZBuk oferta powitalna. Jak obrócić bonus PZBuk?

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Freebet 23 PLN:obrót 1x, AKO, min. kurs poj. 1.4030 dni
Bonusy od wpłat 2000 PLN:obrót 1x bonus + depozyt, AKO min. 3 zdarzenia, kurs min. 3.5030 dni
PZBuk kod promocyjny 2023. PZBuk bonus na start – obrót

W przypadku darmowego bonusu trzeba go wykorzystać na kupon AKO z kursem poj. min. 1.40. Wygraną z kuponu postawionego za freebet można wypłacić.

Z kolei bonusy od pierwszej, drugiej, trzeciej i czwartej wpłaty należy obrócić wraz z wpłaconym depozytem jeden raz na jednym lub kilku kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 3.50.

PZBuk cashback dla nowych graczy

PZBuk bonus bez ryzyka był świetną promocją powitalną tego bukmachera. Był, bo niestety PZBuk zrezygnował z cashbacku dla nowych graczy. Bonus ten wyróżniał się tym, że był przyznawany nie za pierwszy postawiony kupon (tak jak u większości bukmacherów), ale za pierwszy przegrany kupon.

Niestety promocja na PZBuk zakład bez ryzyka zniknęła z oferty. Mamy nadzieję, że wkrótce pojawi się ponownie. Tymczasem zachęcamy do przeczytania naszego artykułu, gdzie opisujemy najlepsze zakłady bez ryzyka u bukmacherów.

PZBuk rejestracja – jak założyć konto?

PZBuk rejestracja to nieskomplikowany proces. Jeśli podczas jego zakładania nie skorzystasz z kodu bonusowego, ale założysz je przez nasz link, otrzymasz PZBuk bonus na start w postaci freebetu, oraz zakład bez ryzyka i bonusy od wpłat. Podpowiadamy jak przejść przez szybką rejestrację, by otrzymać bonusy i szybko rozpocząć grę.

 1. Przejdź do strony pzbuk.pl z naszego linku. Na początek kliknij w nasz link, który przekieruje cię do formularza rejestracyjnego.
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza. Należy podać: nazwę użytkownika, email, numer telefonu i hasło. Następnie wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i otrzymywanie informacji handlowych. Po wypełnieniu strony klikamy w przycisk: „Kontynuuj”.
 3. Wpisz dane na drugiej stronie formularza rejestracyjnego. Tutaj zostaniesz poproszony o podanie: imienia i nazwiska, daty urodzenia i numeru PESEL. Na koniec należy zaakceptować politykę prywatności, regulamin i potwierdzić, że ukończyliśmy 18 lat. Teraz kliknij „Kontynuuj”.
 4. Ustal limity w trzecim kroku rejestracji. Na ostatniej stronie formularza należy ustalić indywidualne limity gry. Możesz na tym etapie wpłacić już swój pierwszy depozyt lub zrobić to później.
 5. Potwierdź swój email i aktywuj konto. To ostatni etap procesu: PZBuk rejestracja. Na skrzynkę mailową otrzymasz wiadomość z linkiem, po kliknięciu w niego zostaniesz przekierowany do formularza, gdzie będziesz musiał potwierdzić swój adres mailowy. Następnie otrzymasz kolejną wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w niego twoje konto tymczasowe będzie już aktywne.

Po przejściu takiej rejestracji będziesz mógł wpłacać depozyty, stawiać zakłady i wygrywać. Niestety nie będzie możliwa wypłata środków. Aby móc to zrobić musisz do swojego konta dodać numer rachunku bankowego oraz podesłać zdjęcia dowodu tożsamości. Po szybkiej rejestracji wszystkie bonusy na start otrzymasz natomiast u bukmachera STS.

PZBuk rejestracja umożliwia również korzystanie ze wszystkich promocji dla graczy, które są dostępne w ofercie bukmachera. Można w nich zdobywać ciekawe bonusy i freebety.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2023

BukmacherBonus na start 2023Kod bonusowy
STS1500 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + 60 PLN za zadaniaSprawdź kod
Fortuna20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzyka + 15 PLN freebet + 5 PLN za kuponSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 45 PLN freebety + 200 PLN bez ryzykaSprawdź kod
forBET 1200 PLN cashback + 2000 PLN od depozytu + 150 PLN freebetSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne bukmacherów 2023

PZBuk promocje dla graczy

Bukmacher coraz bardziej angażuje się w przygotowywanie ciekawych promocji dla graczy. Zdaje sobie sprawę, że jeśli chce zatrzymać przy sobie użytkowników, musi im zapewnić ciekawe opcje zwiększenia wygranych. W PZBuk promocje są atrakcyjne, ale moim zdaniem dużo lepszy jest program lojalnościowy, w którym gracze zbierają punkty. Zebrane punkty mogą następnie wymieniać na nagrody w Sklepie Gracza.

Kombo+

Jeśli jesteś graczem PZBuk, możesz skorzystać z kilku opcji na zdobycie dodatkowych środków. Jedną z nich jest promocja Kombo+, która zastąpiła istniejącą wcześniej akcję pod nazwą Kombodoładowanie. Na czym polega? Postaw zakład wielokrotny przedmeczowy na wybrane ligi i dyscypliny i zgarnij wyższą wygraną. Do akcji zaliczają się zakłady na:

 • piłkę nożną (Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Superpuchar Polski, kwalifikacje Euro 2020, mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w LN)
 • tenisa (turnieje ATP, WTA, Wielki Szlem)
 • siatkówkę (PlusLiga, Puchar Polski, Superpuchar Polski, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy)
 • piłkę ręczną (SuperLiga, Puchar Polski, Bundesliga, Liga Asobal, Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy)
 • koszykówkę (NBA, Energa Basket Liga)

W zależności od liczby zdarzeń na kuponie bukmacher doda do twojej wygranej: zakład potrójny – 2%, 4-krotny – 4%, 5-krotny- 7%, 6-krotny – 14%, 7-krotny 20 % i tak dalej. Przy kuponie z min. 20 zdarzeniami wysokość dodatkowych wygranych wyniesie 100 %.

PZBuk sklep gracza

Stali użytkownicy PZBuk mają również dostęp do Sklepu Gracza. Za konkretne działania, gracze otrzymują punkty, które mogą potem wymienić na bonusy, darmowe zakłady i wiele innych niespodzianek. Za co dostaje się punkty?

 • Rejestracja konta – 600 punktów
 • Codzienne logowanie – 25 punktów
 • Każdy poprawny i zatwierdzony przez Dział Wsparcia dokument – 500 punktów
 • Wpłata: Gracz otrzymuje punkty, gdy dokona wpłaty środków pieniężnych na konto w wysokości co najmniej 50 PLN – 50 punktów za każde 50 zł
 • Pierwsza wpłata środków – 100 punktów
 • Nagrody w sklepie gracza – zbieraj punkty i wymieniaj na bonusy, darmowe zakłady i inne niespodzianki
 • Happy Hours – podwojone punkty za aktywność na stronie

Mega Kurs

Codziennie bukmacher podwyższa kursy na najciekawsze wydarzenia danego dnia. Wystarczy wybrać zdarzenie widoczne na banerze i postawić zakład za dowolną stawkę.

Happy Hours

Zapisując się do promocji Happy Hours można skorzystać z podwojonych punktów PZBuk za różne aktywności. Wpłacając depozyty i stawiając zakłady w określonych w promocji godzinach użytkownik otrzymuje dwa razy więcej punktów, które może wykorzystać w sklepie gracza. O tym czy promocja jest aktywna dowiesz się na stronie bukmachera lub z powiadomień w aplikacji mobilnej.

Klub VIP

Wielu bukmacherów posiada specjalne programy lojalnościowe dla najaktywniejszych graczy. PZBuk jak dotąd prowadził Sklep Gracza, w którym każdy mógł zbierać punkty i wymieniać je na bonusy. Bukmacher wprowadził również do oferty Klub VIP. Ale stać się jego członkiem trzeba otrzymać specjalne zaproszenie od PZBuk. Otrzymają je gracze, którzy grają regularnie, za wysokie stawki nie bojąc się ryzyka. Jakie profity czekają na członków ekskluzywnego klubu? Specjalne bonusy, oferty promocyjne i konkursy. Do tego indywidualna opieka obsługi klienta PZBuk, a także dodatkowe możliwości we wspomnianym już Sklepie Gracza.

Zakłady Kardio

Jest to promocja dostępna tylko w aplikacji lub wersji mobilnej strony PZBuk. Aby z niej skorzystać należy wybrać opcję Kardio i czas, w którym padnie następna bramka w meczu. Twój zakład zostanie podzielony na trzy przedziały czasowe, a każdy kolejny to coraz większa wygrana.

PZBuk zakłady bukmacherskie

Wśród legalnych bukmacherów online w Polsce znajduje się PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie. Właścicielem marki jest Cherry Online Polska – spółka, która ma pod sobą także takich bukmacherów, jak ComeOn! Niestety nie jest on dostępny dla graczy z naszego kraju, jedynie PZBuk otrzymał licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych w Polsce. Z kolei marka Cherry Online Polska jest częścią szwedzkiego przedsiębiorstwa Cherry AB, które notowane jest na giełdzie papierów wartościowych w Sztokholmie. PZBuk zakłady bukmacherskie są jednym z dłużej działających buków w Polsce.

PZBuk aplikacja mobilna

Aplikacja na telefon PZBuk
Aplikacja PZBuk

W aplikacji PZBuk możesz obstawiać zakłady na żywo i przedmeczowe. Przez aplikację możesz korzystać z szybkich wypłat i specjalnych zakładów Kardio dostępnych tylko przez apkę. Jest też dostępna opcja cash out i oferta sportów wirtualnych. Pojawiają się również specjalne promocje dla graczy korzystających z apki. Najważniejsze elementy aplikacji to:

 • szybkie wpłaty i wypłaty
 • zakłady na sporty wirtualne i gry karciane
 • historia kuponów
 • powiadomienia push
 • opcja „szukaj”
 • dedykowane promocje

Obecna wersja aplikacji jest dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android. Bukmacher działa szybko i dopasowuje ofertę indywidualną dla każdego gracza na podstawie jego preferencji. Nie brakuje również promocji dostępnych również na stronie bukmachera, jak i dodatkowych akcji tylko na mobile. Ogólnie naszym zdaniem PZBuk aplikacja prezentuje się całkiem dobrze.

PZBuk wypłaty i wpłaty

Rozpoczynając grę u bukmachera i chcąc skorzystać z bonusu PZBuk należy wpłacić depozyt. Jakie metody płatności mamy do dyspozycji?

 • iMoje – przelew błyskawiczny i BLIK
 • DotPay – BLIK, Paysafecard, Google Pay, Visa, MasterCard
 • Przelewy24 – przelew błyskawiczny i BLIK

W przypadku wpłaty minimalna kwota w każdej metodzie wynosi 5 zł, czas realizacji to około jedna minuta.

Bardzo dobrze prezentują się też PZBuk wypłaty. Przypominamy, że należy posiadać zweryfikowane konto, by móc wypłacić środki. Dostępne są dwie metody wypłat w PZBuk:

 • Przelewy24,
 • DotPay.

W przypadku tej pierwszej czas realizacji to około 60 minut. Z kolei korzystając z DotPay proces wypłaty będzie trwał 1-2 dni robocze. Minimalna kwota jaką można wypłacić to 5 zł.

PZBuk kontakt – obsługa klienta

Jeśli chodzi o szeroko rozumianą pomoc, czyli właśnie obsługę klienta PZBuk może pochwalić się płynnością w komunikacji i łatwym dostępem do informacji.

Po pierwsze na stronie bukmachera znajdują się wszelkie istotne dla gracza wskazówki – bonusy, zakłady na żywo, płatności itp. Oczywiście gracze i tak mają zawsze mnóstwo pytań, dlatego konieczny jest czat na żywo. To najszybsza i najłatwiejsza metoda komunikacji. PZBuk oferuje kontakt z konsultantem za pomocą czatu live. Sprawdziliśmy go i udzielone nam informacje były bardzo rzeczowe. Z czatu można skorzystać w godz. 10-19.

Kolejna opcja komunikacji to e-mail (kontakt@pzbuk.pl). Z niej również skorzystaliśmy i po pół godzinie otrzymaliśmy pełną odpowiedź. Można też wysłać list pocztą na adres: Cherry Online Polska sp. z o.o., ul. Gedymina 30, 04-120 Warszawa.

W ofercie PZBuk znalazł się również FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami. To bardzo pomocna i szybka forma, aby uzyskać cenne informacje.

PZBuk kod bonusowy – plusy i minusy bonusu

Skoro sprawdziliśmy już szczegóły bonusów bukmachera możemy teraz określić największe plusy i minusy oferty powitalnej PZBuk. Ogólnie prezentuje się całkiem dobrze i z pewnością może zachęcić wielu graczy do rejestracji. Jednak są też pewne braki.

PLUSY
 • atrakcyjny freebet powitalny
 • bonusy aż od czterech depozytów
 • niskie wymogi obrotu bonusami
MINUSY
 • mała różnorodność bonusów
 • konieczność obrotu bonusem i depozytem

Kod promocyjny PZBuk – opinie o bonusach PZBuk

Zdania graczy o bukmacherze i jego ofercie bonusowe są raczej przychylne. A jakie są nasze opinie o PZBuk? Bukmacher ma już ugruntowaną pozycję na rynku przez lata działalności. Choć nie jest liderem w branży to zaproponował bardzo dobry bonus powitalny, który wyróżnia się atrakcyjnymi warunkami obrotu. Mimo, że nie jest dostępny PZBuk kod promocyjny to i tak można dzięki rejestracji przez link otrzymać bogaty pakiet. Zatem nasze opinie o bonusie PZBuk są jak najbardziej pozytywne.

FAQ: PZBuk kod promocyjny – pytania i odpowiedzi

Jak odebrać freebet PZBuk?

Wystarczy, że klikniesz w przycisk na górze tego artykuł i wypełnisz formularz rejestracyjny do bukmachera, a otrzymasz freebet 23 zł.

Jaki jest kod bonusowy PZBuk?

Kod bonusowy PZBuk nie jest wymagany. Z kolei rejestracja przez nasz link umożliwia otrzymanie najwyższego pakietu na start do 2023 PLN.

Gdzie wpisać PZbuk kod promocyjny?

Kod promocyjny PZBuk nie jest wymagany, wystarczy, że klikniesz w nasz link, a bonus zostanie przypisany do stworzonego konta.

Jaki bonus z kodem promocyjnym PZBuk?

Wpisanie kodu bonusowego PZBuk nie jest konieczne. Rejestracja przez naszą stronę umożliwia natomiast otrzymanie freebetu na start 23 PLN oraz cashbacku 1000 PLN i bonusów od wpłat do 1000 PLN..

Jaki jest PZBuk bonus powitalny?

W PZBuk bonus powitalny składa się z następujących bonusów: freebetu 23 PLN, cashbacku 1000 PLN oraz trzech bonusów od depozytów o wartości 1000 PLN.

Czy jest w PZBuk zakład bez ryzyka?

Tak, w PZbuk jest zakład bez ryzyka. Szczegóły i warunki zakładu bez ryzyka w PZBuk znajdziesz w naszym artykule.

Problem z załączeniem dokumentów do weryfikacji. Co zrobić?

U bukmachera PZBuk możemy przeprowadzić szybką rejestrację. Jednak, gdy będziemy chcieli wypłacić środki z naszego konta będziemy musieli dosłać skan lub zdjęcie swojego dowodu tożsamości, by zweryfikować konto. Jeśli będziesz miał problemy z załączeniem zdjęć sprawdź ich wielkość. Pojedynczy plik nie może być większy niż 800KB.

Jak wypłacić bonus powitalny?

Cashback PZBuk i freebet wystarczy obrócić raz na kuponie AKO z kursem poj. 1.40. Bonusy od wpłaty i wpłacony depozyt należy obrócić raz na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 3.50.

Co zrobić, gdy nie można anulować wypłaty?

Wypłatę można anulować do momentu jej zaksięgowania. Jeśli nie możesz jej anulować oznacza to, że wypłata przeszła pomyślnie proces weryfikacji oraz jest w trakcie przetwarzania i wkrótce zostanie przekazana na wskazany rachunek bankowy.

Czy PZBuk jest bezpieczny?

PZBUK jest bezpieczną firmą bukmacherską. Posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *