LV BET kod promocyjny

LVBET kod promocyjny 2021

Wpisując LVBET kod promocyjny w formularzu rejestracyjnym otrzymasz dostęp do pełnego pakietu bonusów dla nowych graczy aż do 3453 zł. Kod VIPLB to najlepsza opcja z dostępnych w internecie kodów, która umożliwia otrzymanie dodatkowego freebetu od wpłaty 30 zł. LVBET rejestracja – sprawdź jak szybko przejść przez ten proces i na jakie promocje możesz liczyć. Pokażę jak wpłacać depozyt, pobrać aplikację mobilną i typować zdarzenia. Poznaj ofertę na zakłady oraz największe plusy i minusy LV BET.

LVBET kod promocyjny 2021

Spis treści

Na start otrzymasz freebet 30 zł od wpłaty, który dostaniesz za LV BET kod promocyjny. Promocja ta łączy się z bonusem dla nowych graczy, na którą składa się LVBET bonus od dwóch pierwszych depozytów do 3000 zł, 20 zł bonusu bez depozytu i zakład bez ryzyka do 333 zł.

LVBET Kod promocyjnyVIPLB
Za rejestrację:20 PLN bez depozytu
Extra Freebet:30 PLN (tylko z kodem)
Cashback: 333 PLN zakład bez ryzyka
Bonus powitalny:do 1500 PLN od pierwszej wpłaty
Bonus od drugiej wpłaty:50 % do 1500 PLN na start
Bonusy powitalne LVBET

Rejestrując konto w LV BET otrzymasz też dostęp do promocji bukmacherskich na grudzień 2021 dla zarejestrowanych użytkowników. Szczegółowo opiszemy je w dalszej części artykułu.

Gdzie wpisać kod promocji LV BET?

Rejestracja u bukmachera LV BET
Rejestracja u bukmachera LV BET

Strona kody-bonusowe.pl poza testowaniem zakładów bukmacherskich online, podejmuje też współpracę z legalnymi bukmacherami, w tym także z LV BET. Owocem tej współpracy jest LVBET kod promocyjny, dzięki któremu osoby rejestrujące konto mogą otrzymać wyższy pakiet bonusów na start.

Gracz, który przejdzie do LVBET rejestracji bezpośrednio ze strony lvbet.pl bądź z innego źródła niż nasza strona, nie znajdzie w formularzu pola „Kod Promocji”. Odblokowanie go jest możliwe tylko w przypadku kliknięcia w nasz button. Po przejściu do rejestracji ze strony kody-bonusowe.pl, w drugim kroku będzie widoczne pole z wpisanym LVBET kodem promocyjnym. Dzięki niemu, po przejściu pełnej rejestracji gracz otrzyma LVBET bonus bez depozytu 20 zł, zakład bez ryzyka 333 zł oraz bonusy od depozytów do 3000 zł oraz extra freebet o wartości 30 zł. Warunki jakie trzeba spełnić, by skorzystać z tych LVBET promocji opiszę w dalszej części artykułu.

Rejestracja LV BET, czyli jak założyć konto

Jeśli chcesz zacząć grać w LV BET musisz zarejestrować konto w aplikacji lub przez stronę lvbet.pl. Pokażę ci jak to zrobić krok po kroku.

 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego z naszego linku. Zacznijmy od LVBET rejestracji przez stronę bukmachera. Po kliknięciu w link zostałam przekierowana do formularza rejestracyjnego. 
 2. Uzupełnij informacje na pierwszej stronie formularza. Na pierwszej stronie LVBET rejestracji należy uzupełnić cztery pola z informacjami o sobie. Są to: imię, nazwisko, narodowość i PESEL.
 3. Wpisz dane na drugiej stronie formularza. Następnie kliknęłam “IDŹ DALEJ” i otworzyła się druga strona formularza. Tutaj uzupełnić trzeba trochę więcej informacji: adres e-mail, login, hasło, telefon i kod promocji.
 4. Pole LV BET kod promocyjny. Ostatnie pole jest widoczne tylko wtedy, gdy przejdziesz do formularza rejestracyjnego z naszej strony. Jeśli kliknąłeś w nasz button, wypisałeś dane na pierwszej stronie formularza i przeszedłeś do drugiej strony to znajdziesz na niej pole „KOD PROMOCJI”, które będzie już uzupełnione kodem promocyjnym LVBET: VIPLB. Z nim otrzymasz pełen pakiet powitalny.
 5. Zaznacz zgody i potwierdź pełnoletność. Poniżej opisanego wyżej pola promocyjnego znajdują się trzy komunikaty. Jeden dotyczy potwierdzenia swojej pełnoletności. Kolejny to wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i wysyłanie informacji marketingowych na podany przez nas e-mail czy numer telefonu. Niestety zaznaczenie tej opcji jest konieczne. Ostatni komunikat dotyczy potwierdzenia, że podane przez nas w formularzu informacje są prawdziwe.
 6. Kliknij w link aktywacyjny. Po kliknięciu przycisku “Zarejestruj się” na adres e-mail podany podczas rejestracji otrzymałam wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w niego moje konto tymczasowe było już aktywne.
LVBET rejestracja krok 1
Krok 1
LVBET rejestracja krok 2
Krok 2
LVBET rejestracja krok 3
Krok 3

Konto tymczasowe czy stałe – co wybrać?

Chciałam sprawdzić również jak założyć konto stałe. Najpierw jednak wytłumaczę jaka jest różnica między jednym a drugim.

 • Konto tymczasowe zakłada się dosłownie chwilę, wystarczy uzupełnić wymienione wyżej informacje i kliknąć w link aktywacyjny. Po szybkiej LV BET rejestracji na nasze konto możemy wpłacać depozyt, stawiać zakłady i oczywiście wygrywać. Nie ma jednak jednej bardzo ważnej opcji – nie można wypłacać swoich wygranych. W przypadku LV BET konto tymczasowe uniemożliwia też otrzymanie innych LVBET bonusów powitalnych niż ten od depozytu. Zatem, aby zadziałał LV BET kod promocyjny i przypisany do niego bonus należy przejść pełną LVBET rejestrację. Trzecim minusem jest ograniczenie depozytów do 5200 zł. Podobne warunki obowiązują u innych bukmacherów na kontach tymczasowych.
 • Konto stałe – na nim nie ma ograniczeń co do wysokości depozytu, możesz też wypłacać wygrane i otrzymać wszystkie przewidziane bonusy dla nowych graczy. Mimo braku ograniczeń na koncie stałym, ma ono pewne minusy, gdyż musimy podać więcej informacji o sobie.
Bonusy z kodem promocyjnym LV BET
Bonusy z kodem promocyjnym LV BET

Aby założyć konto stałe musiałam przejść do zakładki: “Moje konto” i tam uzupełnić pozostałe dane, czyli dokładny adres zamieszkania, datę urodzenia, numer konta bankowego i skan lub zdjęcie obu stron mojego dowodu tożsamości, najlepiej dowodu osobistego. Tutaj mogą pojawić się pewne problemy. Należy zrobić zdjęcie obu stron dokumentu i musi ono być wyraźne, w przeciwnym razie zostanie odrzucone. Podobnie jak w przypadku skanu. Jeśli bukmacher nie przyjmie twojego dowodu to otrzymasz na adres e-mail wiadomość w tej sprawie. Wtedy musisz ponownie wysłać zdjęcia logując się na swoje konto. Na szczęście u mnie obyło się bez tego typu problemów.

Czy muszę wysyłać zdjęcie dowodu osobistego?

Udostępnianie w sieci zdjęcia swojego dowodu może wydawać się niebezpieczne, w końcu tyle mówi się o oszustach, którzy potrafią ograbić ludzi ze wszystkich oszczędności mając dostęp do danych osobowych. Ale wysyłanie zdjęcia takiego dokumentu do LV BET jest bezpieczne i nie musisz się martwić, że twoje dane znajdą się w niepowołanych rękach. Ten bukmacher jest w 100% legalny, gdyż posiada licencję Ministerstwa Finansów. Wymóg dostarczenie dokumentu wynika z ustawy hazardowej, która działa w Polsce i ma na celu między innymi ochronę nieletnich przed negatywnymi skutkami hazardu. Zatem nie ma się czego obawiać. Każdy legalny bukmacher wymaga dostarczenia swojego dokumentu tożsamości na koncie stałym.

LVBET bonus na start – jak go odebrać?

LVBET kod promocyjny to VIPLB. Użycie go podczas rejestracji oznacza, że otrzymasz najlepszy bonus powitalny na start. Składają się na niego bonus bez depozytu, cashback, freebet i bonusy od wpłaty. Jak je odebrać?

Jak każdy bukmacher, także LV BET kusi graczy bonusami, które można otrzymać za założenie konta. Głównym takim bonusem jest ten od depozytu i w przypadku tego buka wynosi 100 % do 1500 zł od pierwszej wpłaty i 50% do 1500 zł od drugiej. Porównując wysokość tego typu premii w ofertach powitalnych bukmacherów, to LV BET wypada całkiem nieźle. Są oczywiście również wyższe oferty, jak w TOTALbet (do 5000 zł), ale trzeba wziąć pod uwagę, że jest to LVBET bonus powitalny 100 % od wpłaty, czyli w uproszczeniu, żeby dostać 1500 zł musisz najpierw wpłacić 1500 zł. Drugim ważnym czynnikiem są wymogi obrotu środkami bonusowymi przed wypłatą. Jak wygląda to w przypadku LV BET? Czy warto skorzystać z tej oferty?

Jak obrócić bonusem od depozytu?

Jak czytam na stronie lvbet.pl, każdy kto założy konto u tego bukmachera otrzyma LVBET bonus powitalny od pierwszego depozytu do 1500 zł. Trzeba spełnić pewne warunki, żeby go otrzymać. Bonus działa klasycznie, jak u innych bukmacherów.

 1. Załóż konto w LV BET klikając w nasz link.
 2. Wpłać pierwszy depozyt minimum 10 zł.
 3. Otrzymasz bonus LVBET w wysokości 100 % depozytu do kwoty 1500 zł.
 4. Bonus wraz z depozytem trafią na konto bonusowe.
 5. Środki bonusowe (depozyt + bonus) należy obrócić 4 razy na kuponach z kursem min. 1.75
 6. Bonus jest aktywny 30 dni.
 7. Środki bonusowe trafią na konto główne po rozliczeniu wszystkich zdarzeń na kuponach.

LVBET bonus od drugiej wpłaty

Podobnie sprawa wygląda w przypadku bonusu od drugiego depozytu. Należy wpłacić min. 10 zł i wtedy dostajesz bonus 50 %. Maksymalny bonus wynosi 1500 zł.

 1. Wpłać drugi depozyt min. 10 zł.
 2. Otrzymasz bonus LVBET w wysokości 50 % depozytu do kwoty 1500 zł.
 3. Bonus wraz z depozytem trafią na konto bonusowe.
 4. Środki bonusowe (depozyt + bonus) należy obrócić 3 razy na kuponach z kursem min. 1.75.
 5. Bonus jest aktywny 30 dni.
 6. Środki bonusowe trafią na konto główne po rozliczeniu wszystkich zdarzeń na kuponach.

Moim zdaniem, mimo dosyć niezłej kwoty jaką można otrzymać za pierwsze dwie wpłaty w LV BET, to wymagania jakie stawia bukmacher są dosyć wysokie. Na przykład w STS, gracz nie musi aktywować bonusu, a żeby go wypłacić należy obrócić nim 3 razy po kursie min. kuponu 1.91. I to wszystko.

Jak otrzymać bonus bez depozytu?

Wróćmy do pola “kod promocji”, które jest dostępne w formularzu rejestracyjnym po przejściu do niego z naszej strony. Na drugiej stronie formularza automatycznie zostało uzupełnione pole LV BET kod promocyjny hasłem: VIPLB, które otwiera drogę do pełnego pakietu powitalnego. Gdy założysz konto w LV BET przez kody-bonusowe.pl, wyślij wiadomość na adres: promocje@lvbet.pl w tytule wpisując: “Bonus bez Depozytu”. Otrzymasz premię w wysokości 1zł z mnożnikiem x20. Następnie tworzysz kupon kombi z min. 3 zdarzeniami i łącznym kursem co najmniej 2.50. Wtedy pojawi się na kuponie opcja aktywowania bonusu z mnożnikiem, co sprawi, że kurs całkowity kuponu zostanie pomnożony x20. Wtedy wartość freebetu LVBET wyniesie 20 zł. Przykładowo: bonus 1 PLN, Stawka: 1 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x20, kurs finalny kuponu: 50, wygrana: 44 PLN.

 1. Załóż konto klikając w nasz link z dostępnym polem kodu promocji i uzupełnionym kodem.
 2. Wyślij e-mail na adres: promocje@lvbet.pl w tytule wpisując: “Bonus bez Depozytu”.
 3. Otrzymasz premię w wysokości 1zł z mnożnikiem x20.
 4. Stwórz kupon z min. 3 zdarzeniami kursem łącznym min. 2.50 i kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.25.
 5. Aktywuj na kuponie mnożnik kursu x20.
 6. Postaw przygotowany kupon.
 7. Odbierz bonus 20 zł.

By wypłacić wygraną z LVBET freebetu musisz obrócić nim 2 razy na kuponach kombi z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.00. 

Nie da się ukryć, że otrzymanie tego bonusu jest dużo łatwiejsze niż tych od dwóch pierwszych depozytów. Oczywiście kwota do zdobycia jest dużo mniejsza, ale i wymagania dużo niższe. Polecam LVBET freebet.

Freebet 30 zł od wpłaty z kodem promocyjnym

Freebet otrzymasz za rejestrację w LVBET przez nasz link. Gdy wejdziesz do formularza rejestracyjnego z innego źródła nie znajdziesz w nim pola: kod promocyjny. Zatem kliknąłeś w nasz link i wpisałeś kod VIPLB.

Po rejestracji postaw pierwszy kupon za środki własne za min. 50 zł. Musi to być kupon AKO z kursem min. 1.75. Otrzymasz wtedy bonus w wysokości 1 zł. Postaw go na kuponie a pojawi się na nim opcja postawienia zakładu z mnożnikiem x30. Aby wykorzystać bonus wybierz na kuponie opcję: „Użyj bonusu Wygrane x30”. Bonus z mnożnikiem można wykorzystać na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.50 (kurs poj. 1.25).

Wygraną z kuponu z mnożnikiem należy obrócić dwa razy po kursie min. 2.00 na zakład z rynkiem trzydrogowym.

Zakład bez ryzyka do 333 zł

Wielu bukmacherów proponuje również graczom zakład bez ryzyka. To bonus, dzięki któremu można postawić zakład i w razie niepowodzenia otrzymać zwrot stawki. Długo nie było takiego bonusu w ofercie LVBET, jednak w końcu się pojawił. Maksymalny zwrot wynosi 333 zł.

Cashback LVBET działa trochę inaczej niż u innych buków. Ten LVBET bonus powitalny jest przyznawany po dokonaniu trzeciej wpłaty min. 25 zł. Zaznacz podczas wpłaty okienko „zakład bez ryzyka”. Gdy to zrobisz na twoim koncie bonusowym pojawi się kwota wpłaty powiększona o 1 %. Maksymalnie może to być 333,3 zł. To środki, które możesz wykorzystać na dowolny zakład (kombi lub pojedynczy) z kursem min. 1.75. Sam decydujesz jaką kwotę stawiasz. Jeśli przegrasz bukmacher zwróci ci stawkę do 333 zł. Zwrot trafi na konto bonusowe. Aby móc go wypłacić musisz obrócić kwotą zwrotu jeden raz po kursie min. 1.75. Moim zdaniem to bardzo dobre warunki.

Gra bez podatku po rejestracji

Od 21 września 2020 gracze, którzy zarejestrują konto w LVBET mogą liczyć na 14 dni gry bez podatku. Na czym polega akcja? Od momentu założenia konta, przez dwa tygodnie od stawek kuponów z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.40 nie będzie pobierany podatek. Promocja dotyczy zakładów przedmeczowych i live.

50 PLN za karnety

Zacznę od czegoś specjalnego dla kibiców. LV BET jest sponsorem kilku polskich drużyn i dla osób, które mają karnety na ich mecze przewidział bonus 50 zł. Aktualnie promocja LVBET dotyczy kibiców Unii Leszno.

Musisz wysłać zdjęcie swojego karnetu na adres: promocje@lvbet.pl, w tytule wpisując nazwę drużyny, której karnet posiadasz. Otrzymany bonus LVBET podlega wymogowi czterokrotnego obrotu po kursie min. 1.75. Całkiem okazja dla kibiców piłkarskich.

20 PLN na virtuale

Z dodatkowego bonusu mogą skorzystać też ci, którzy regularnie typują sporty wirtualne. Gdy w danym tygodniu wykonasz obrót na minimum 100 zł na virtuale dostaniesz bonus 20 zł w poniedziałek następnego tygodnia. Ta akcja nazywa się Dwie dychy na sporty wirtualne.

Promocje LVBET dla graczy

Mimo, iż zdobycie LVBET bonusu powitalnego nie jest takie proste, to inaczej rzecz się ma w przypadku promocji. Trzeba przyznać, że LV BET proponuje sporo takich akcji dla swoich graczy. Są stałe oferty promocyjne, z których można korzystać wiele razy. Pojawiają się też czasowe oferty, organizowane z okazji ważnych wydarzeń sportowych. We wszystkich tych promocjach gracze mają szansę na zdobycie freebetów, podwyższonych kursów i cashbacków.

Bezpieczny kupon 5+

Jest też promocja dla miłośników typowania kuponów AKO, nazywa się: Bezpieczny kupon 5+. Jak sama nazwa promocji wskazuje, dotyczy ona kuponów z min. 5 zakładami. Możesz dostać zwrot stawki do 50 zł, jeśli jedno ze zdarzeń będzie nietrafione. Stawka wynosić musi co najmniej 20 zł a kurs 3.00. Co ważne, tylko pierwszy kupon w tygodniu spełniający warunki promocji jest brany pod uwagę i kwalifikuje się do zwrotu.

Gruby kupon

Kolejna akcja to Gruby kupon, czyli wybrane zdarzenia na każdy dzień, które mają podniesiony kurs całkowity nawet o 20%. Bukmacher codziennie wybiera inny zestaw dla graczy.

LVBET bonus powitalny 600 PLN na sporty wirtualne

W ofercie bukmachera pojawiła się też promocja powitalna na sporty wirtualne, która wynosi 100 % do 600 zł. Jednak nie łączy się ona z ofertą 3000 zł od wpłaty i LVBET bonus bez depozytu 20 zł. Jeśli zdecydujesz się na bonus powitalny na virtuale, to aby z niej skorzystać należy wpłacić depozyt min. 20 zł. Bonus podlega wymogowi 6-krotnego obrotu po kursie min. 1.50 tylko na ofertę sportów wirtualnych.

LV Punkty

W tym miejscu napiszę też kilka słów o programie lojalnościowym, w którym gracze zbierają LV Punkty. Nie trzeba się do niego specjalnie zapisywać, od pierwszego postawionego zakładu zaczynasz gromadzić punkty, które możesz potem wymienić na pieniądze na zakłady. Za każde wydane 25 zł na zakłady dostajesz 1 punkt. Gdy chcę sprawdzić sumę zgromadzonych punktów muszę po zalogowaniu wejść w zakładkę LV Punkty. 100 punktów to równowartość 5 zł. Trochę kiepsko. Czyli dopiero, gdy wydam 2500 zł na zakłady dostanę 5 zł bonusu.

Turniej esportowy

Co jakiś czas w ofercie promocyjnej LVBET pojawia się akcja „Turniej esportowy”. W czasie jej trwania gracze, którzy obstawiają CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft i King of Glory zbierają punkty do klasyfikacji. Punkty przyznawane są zarówno za wygrane, jak i przegrane zakłady. Dziesięciu graczy, którzy zdobędą najwięcej punktów otrzymają ekstra bonusy. Za pierwsze miejsce można otrzymać nawet 1000 zł.

Varyfikacja w Ekstraklasie

Promocja ważna w czasie rozgrywek Ekstraklasy. Jeśli w czasie meczu sędzie przy użyciu systemu VAR cofnie bramkę i z tego powodu gracz przegra zakład, LV BET zwróci stawkę przegranego zakładu. Maksymalny zwrot wynosi 100 zł.

LV TYPER

Bukmacher we współpracy z portalem Łączy nas Pasja zorganizował specjalny konkurs LV TYPER, w którym pula nagród wynosi aż 250 000 zł. Na początek zarejestruj się na stronie lvtyper.pl. Wybierz mecz, który chcesz obstawić, następnie wybierz typy (10 selekcji), za które wygrywasz punkty widoczne przy swoich typach. Akcja podzielona jest na dwie części. Po pierwsze nagrody za każdy typ. Każdy jednorazowy typ, który osiągnie określoną ilość punktów jest premiowany nagrodą. Najwyższa nagroda może wynieść 10 000 zł. Drugą częścią jest ranking. Każdy użytkownik zbiera punkty, które są sumowane. Gracz, który zdobędzie największą liczbę punktów otrzyma 10 000 zł.

LV Kombi BOOST

Promocją objęte są wszystkie wydarzenia jakie można znaleźć w LVBET. Należy postawić kupon kombi z min. 3 zdarzeniami, a bukmacher powiększy kurs całkowity kuponu nawet o 75 %. Minimalny kurs pojedynczy wynosi 1.25. BOOST pojawi się automatycznie jako dostępny po osiągnięciu wymaganej liczby zakładów. Przy trzech zdarzeniach na kuponie kurs jest powiększany o 3 %, każde kolejne zdarzenie powiększa bonus. Aby zwiększyć kurs o 75 % na kuponie musi znaleźć się min. 13 zakładów.

Operacja: Esports – cashback 100 PLN

Nie od dziś wiadomo, że LVBET ma dobrą ofertę esportową i często angażuje się we wspieranie wydarzeń sportów elektronicznych. Nie mogło zatem zabraknąć stałej promocji na takie zakłady. Dokonując obrotu na min. 500 zł na zakładach kombinacyjnych (od czwartku 00:00 do środy 23:59) na wydarzenia esportowe gracz otrzyma w czwartek 100 zł ekstra. W promocji biorą udział następujące wydarzenia:

 • Counter-Strike:GO (CS:GO)
 • Dota 2
 • Starcraft (SC)
 • Starcraft 2
 • FIFA
 • King of Glory (KoG)
 • Rainbow Six (R6)
 • Call of Duty (CoD)
 • Overwatch
 • League of Legends (LoL).

Kurs łączny kupony zaliczającego się do promocji musi być nie mniejszy niż 1.75. Otrzymany bonus jest ważny 30 dni od przyznania. W tym czasie należy obrócić nim 5 razy na kuponach z kursem min. 1.75. Bonus można wykorzystać na dowolne zakłady, poza sportami wirtualnymi.

Aplikacja LVBET – jak ją pobrać?

Aby dołączyć do LV BET możesz też pobrać aplikację mobilną i przez nią przejść proces nazwany: LVBET rejestracja. Niestety z powodu ograniczeń Google, aplikacji nie pobierzesz w sklepie Google Play. Dla systemów iOS możesz ją pobrać ze strony bukmachera (zakładka MOBILE) lub w ze sklepu APP STORE, zaś jeśli chodzi o systemy Android aplikację pobierzesz tylko z lvbet.pl.

Aplikacja mobilna LV BET
Aplikacja LV BET w AppStore

Mam telefon z systemem Android, więc pobrałam aplikację ze strony bukmachera. Zanim jednak to zrobiłam musiałam zmienić w ustawieniach telefonu opcję, by telefon pobierał aplikacje z innych źródeł niż tylko Google Play. Instalacja jest niezwykle prosta i trwa zaledwie chwilę. Co ważne: minimalna wersja do obsługi aplikacji LV BET to Android 5, na niższej aplikacja może nie działać poprawnie. Ja już przeszłam proces rejestracji, więc po instalacji aplikacji na telefonie mogłam się zalogować na dane, których użyłam w czasie zakładania konta przez stronę. Jeśli nie rejestrowałeś się jeszcze przez stronę to musisz wypełnić formularz, taki sam jaki opisałam wyżej. Różnicą w aplikacji jest jeszcze opcja ustawienia czterocyfrowego kodu PIN, za pomocą którego możesz się szybciej zalogować bez konieczności wprowadzania loginu i hasła.

Aplikacja LV BET działa całkiem sprawnie. Na głównej planszy wyróżniono najciekawsze wydarzenia dnia i zakłady na żywo, które możesz aktualnie typować. U góry znajduje się menu z zakładkami:

 • sporty,
 • na żywo,
 • popularne,
 • wirtualny,
 • moje zakłady,
 • wpłata,
 • promocje,
 • regulamin.

Zaś na dole przejście do strony głównej, przycisk prowadzący do listy dyscyplin, twój kupon, przejście do zakładów na żywo i do opcji płatności. Pod koniec 2020 roku zmienił się design aplikacji. Jest on spersonalizowany do użytkownika tak, aby korzystanie z niej było jeszcze wygodniejsze. Wprowadzono również możliwość typowania esportów i oglądania streamów z najważniejszych turniejów esportowych.

Duży wybór metod płatności

Mam już aktywne konto stałe w LV BET, więc mogę przejść do typowania. Pierwszym krokiem jest oczywiście wpłacenie depozytu, bo w końcu za coś trzeba postawić zakład. Wpłat możesz dokonać za pomocą kilku metod:

 • Paymenticon – e-portfel obsługujący przelewy i płatności online,
 • Blik – popularny, polski system płatności mobilnych,
 • DotPay – system płatności online,
 • Przelewy24 – system umożliwiający płatności online, transakcje i szybkie przelewy,
 • Tpay – system płatności internetowych,
 • Skrill – przedsiębiorstwo umożliwiające płatności online i transfer pieniędzy przez internet,
 • Paysafecard – elektroniczna metoda płatności używana głównie w sklepach internetowych,
 • Karty Visa i MasterCard.
LV BET metody płatności
Metody płatności w LV BET

Moim zdaniem to całkiem sporo możliwości, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Nie wszyscy bukmacherzy mają aż tyle opcji wpłat. Ja zdecydowałam się wpłacić środki za pomocą systemu Przelewy24, gdyż często z niego korzystam dokonując płatności online. W prawym górnym rogu znajduje się przycisk: Wpłata. Tam z dostępnych opcji wybrałam Przelewy24 i wpłaciłam 200 zł. Zostałam jeszcze poproszona o podanie numeru konta i wybór swojego banku. Środki na moim koncie pojawiły się już po chwili. Warto jeszcze wspomnieć, że istnieje opcja płatności Blik one Click. Dzięki niej można płacić w serwisie LVBET bez konieczności podawania kodu. Wystarczy zrobić to tylko przy pierwszej płatności, a następnie zapamiętać urządzenie.

Jeśli chodzi o aplikację mobilną, to opcji jest trochę mniej niż na stronie. Brakuje systemu płatności Tpay oraz Blika.

W tym miejscu powiem przy okazji o wypłatach. LV BET dysponuje usługą Rapid Pay. To metoda, dzięki której pieniądze znajdą się na koncie w kilka minut. Środki wypłacane są nieprzerwanie w godzinach 8:00-1:00. Brzmi to super, ale niestety opcja ta jest dostępna tylko dla 9 banków (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, Volkswagen Bank, Alior Bank, Nest Bank, Idea Bank, Credit Agricole, Get in Bank). A co z innymi bankami? Ja nie mogę skorzystać z tej metody, gdyż mam konto w innym banku niż te z usługą Rapid Pay, co oznacza, że wypłata zostanie zrealizowana z kolejną sesją przychodzącą banku.

Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 zł, zaś wypłacić można już 10 zł.

Oferta LVBET

Wygrany zakład w LV BET

Porównałam ofertę na zakłady LV BET z innymi popularnymi bukmacherami i przyznam, że jestem pod wrażeniem. Do wyboru jest:

 • około 35 dyscyplin sportowych,
 • zakłady na esporty,
 • zakłady specjalne
 • gry karciane,
 • sporty wirtualne.

Wymienianie wszystkich dyscyplin nie ma większego sensu, ale warto wspomnieć o tych bardziej nietypowych, które nie są popularne w Polsce, jak na przykład nascar, surfing, hurling czy bandy.

Nie jest zaskoczeniem, że najbardziej rozbudowana jest oferta na piłkę nożną, w końcu to najpopularniejsza dyscyplina na świecie. Gdy sprawdziłam ofertę pod koniec stycznia 2020 LV BET miał niemal 1200 zakładów na piłkę nożną, a trzeba wziąć pod uwagę, że nie jest to szczyt sezonu piłkarskiego. W sumie postawisz tu zakłady na rozgrywki ligowe w 65 krajach. Ponadprzeciętnie prezentują się też rynki zdarzeń na najciekawsze mecze. Dla przykładu na spotkanie Borussia Dortmund – PSG w ramach Ligi Mistrzów mamy aż 224 rynki.

Przyjrzałam się też zakładom na żywo. Trudno wymienić wszystkie dyscypliny jakie możemy obstawiać live, gdyż to zależy oczywiście od tego czy trwa sezon na daną dyscyplinę. Na pewno można postawić na piłkę nożną, siatkówkę, tenis, krykiet, unihokej czy esporty. Do popularnych meczów dołączonych jest po kilkadziesiąt rynków zdarzeń.

W maju 2020 bukmacher poszerzył ofertę transmisji na żywo. W LVBET obejrzymy mecze tenisa stołowego, badmintona, e-piłki nożnej, e-koszykówki, koszykówki, hokeja i piłki nożnej.

Porównując ofertę na esporty z innymi bukami, śmiało możemy powiedzieć, że LV BET jest w czołówce. Wytypujesz tu:

 • Counter Strike: GO,
 • Dota 2,
 • StarCraft,
 • FIFA,
 • Overwatch,
 • Call of Duty,
 • Rocket League,
 • Rainbow Six.

Jeśli chodzi o rynki zdarzeń to ich liczba nie jest imponująca, ale na przykład przy niektórych zakładach dotyczących EMC 2020 znajdziesz 22 rynki. Przypomnę też, że LV BET udostępnia transmisje na żywo z turniejów esportowych.

Gracze LV BET mogą również typować sporty wirtualne, które są podzielone na trzy sekcje:

 • piłka nożna,
 • wyścigi,
 • tenis.

Wśród wyścigów możesz typować: wyścigi konne, chartów, żużel, kolarstwo torowe i wyścigi zaprzęgów konnych. Rozgrywki prowadzone są 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Ponadto LVBET umożliwia również typowanie zakładów na symulowane gry karciane. Można tu obstawić:

 • pokera,
 • wojnę,
 • blackjacka.

Warto wspomnieć jeszcze o konstruktorze zakładów Player Bets. Umożliwi on łączenie zakładów klasycznych z bardziej szczegółowymi. Jest to rozbudowana wersja Betbuildera pod kątem zakładów na zawodnika czy drużynę.

Jak postawić zakład w LVBET?

Skoro mam już zasilone konto mogę zabrać się za typowanie zakładów. Jako, że jestem fanką siatkówki to wybrałam jako pierwszy zakład mecz w ramach siatkarskiej PlusLigi między: Indykpol AZS Olsztyn a Treflem Gdańsk. Na stronie internetowej, po lewej stronie znajdują się wszystkie dostępne dyscypliny. Wybrałam z listy siatkówkę, następnie Polskę i PlusLigę. Później zaznaczyłam kurs wystawiony na zwycięstwo Trefla Gdańsk, gdyż kibicuję właśnie tej drużynie. Po prawej stronie pojawił się wybrany przeze mnie zakład. Muszę jeszcze tylko wybrać stawkę, kliknąć “Postaw zakład” i gotowe.

Stawiam zakłady tam gdzie chcę

Podobnie jak większość ludzi, ciężko wyobrazić mi sobie codzienne funkcjonowanie bez smartfona. Nie da się ukryć, że ułatwia on życie. Wykorzystuję go również do typowania, gdyż mogę to robić kiedy i gdzie chcę.

Zakłady live w aplikacji LV BET
Zakłady live u bukmachera LV BET

Sprawdzę jak działa typowanie w aplikacji mobilnej LV BET. W najbliższy weekend odbędzie się 21. kolejka Ekstraklasy i chcę postawić na zwycięstwo Lechii Gdańsk, która zmierzy się ze Śląskiem Wrocław.

 1. Przechodzę do listy dyscyplin klikając w przycisk: SPORTY dostępny w górnym lub dolnym menu.
 2. Wybieram piłkę nożną, następnie Polskę, a dalej Ekstraklasę i znajduję mecz, który mnie interesuje.
 3. Po kliknięciu w kurs zdarzenia, które chcę obstawić, w dolnym menu, w sekcji KUPON pojawiła się mój zakład.
 4. Przechodzę do kuponu, ustalam stawkę i klikam w przycisk: POSTAW ZAKŁAD.
 5. Czekam do dnia meczu i trzymam kciuki za Lechię.

Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Typowanie zakładów zarówno przez stronę internetową, jak i przez aplikację są bardzo proste. Wszystko jest czytelne i bez problemu gracz trafi na zakład, który go interesuje.

Aplikacja LVBET działa bardzo sprawnie i nie zawiesza się. Najważniejsze opcje są wyróżnione na stronie głównej, zaraz po zalogowaniu. Dodatkowo plus za opcję ustawienia kodu PIN umożliwiającego szybsze logowanie.

LVBET pomoc, czyli jak działa obsługa klienta

Mimo dogłębnej analizy wszystkich elementów zakładów bukmacherskich LV BET nie sposób, by nie pojawiły się pytania. Wtedy na ratunek przychodzi obsługa klienta. Do wyboru mamy:

 • czat na żywo,
 • FAQ,
 • formularz kontaktowy.

Ja najbardziej polecam korzystanie z czata, gdyż odpowiedź dostaniesz od razu. Czat działa całodobowo, za co należy się wielki plus. Konsultanci odpowiadają bardzo szybko i kompetentnie. By rozpocząć rozmowę trzeba kliknąć w symbol konwersacji widoczny w lewym dolnym rogu. W przypadku aplikacji należy rozwinąć menu i przejść do kategorii: POMOC. Otworzy się mały formularz, w którym należy podać imię, nazwisko i adres email. Są też dodatkowe pola, jak: Login, 4 ostatnie cyfry PESEL czy kwota ostatniego depozytu, ale są one opcjonalne.

Na stronie LV BET i w aplikacji znajdziesz też FAQ i warto najpierw sprawdzić czy tam nie ma odpowiedzi na nasze pytanie. Jest to bardzo możliwe, gdyż ta sekcja jest bardzo rozbudowana i podzielona na części: rejestracja, moje konto, płatności, wpłata, wypłata, bezpieczeństwo, sport i informacje techniczne. Trzecią formą kontaktu jest formularz. Wpisujesz imię, nazwisko, e-mail i problem o jaki ci chodzi. Na ogół odpowiedzi na formularz są udzielane dosyć szybko, bo w granicy 20 – 30 minut.

Jak oceniam bonus na start LV BET?

Uważam, że to bardzo przyzwoita oferta powitalna. Oczywiście, można się doczepić do kilku elementów: wysokie wymagania dotyczące obrotu bonusem od wpłaty i punktów w programie lojalnościowym czy brak bonusu bez depozytu na start przy szybkiej rejestracji. Ale zdecydowanie więcej jest plusów: zróżnicowane bonusy na start (cashback, bonus bez depozytu, freebet i bonus od wpłaty), zaledwie jednokrotny wymagany obrót zakładem bez ryzyka i brak ograniczeń czasowych. Z czystym sumieniem mogę wam polecić rejestrację konta u tego bukmachera i skorzystanie z bonusów powitalnych.

W skali od 1 do 10 wystawiam LV BET ocenę 7,5.

Inne polecane kody promocyjne

BukmacherBonus na start 2021Kod bonusowy
STS1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 279 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Fortuna2150 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
forBET2200 PLN od depozytu + 300 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne

FAQ

Jaki jest LVBET kod promocyjny 2021?

LV BET kod promocyjny to VIPLB. Dzięki niemu nowy gracz otrzyma wyższy bonus powitalny. Wpisz podczas rejestracji kod VIPLB i odbierz bonusy na start do 3453 zł.

Jakie bonusy na start LV BET otrzyma dzięki rejestracji z kodem promocyjnym?

Jeśli podczas rejestracji użyjesz kodu promocyjnego to otrzymasz: freebet od wplaty 30 zł, 100% do 1500 zł od pierwszej wpłaty, 50 % do 1500 zł od drugiej wpłaty, 20 zł bez depozytu, 333 zł zakładu bez ryzyka, 20 zł na sporty wirtualne i 50 zł darmowego zakładu dla właścicieli karnetów.

Jak odebrać LVBET bonus za pierwszą wpłatę o wartości 1500 zł od depozytu?

Należy w formularzu wpisać kod VIPLB. Następnie wpłacić pierwszy depozyt min. 10 zł. Zarówno bonus, jak i depozyt trafią na konto bonusowe i trzeba nimi obrócić 4 razy po kursie min. 1.75

Jak odebrać freebet od wpłaty 30 zł?

Zarejestruj się przez nasz link z kodem VIPLB. Wpłać depozyt min. 50 zł i postaw pierwszy kupon za min. 50 zł (AKO, kurs min. 1.75). Orzymasz bonus w wysokości 1 zł z mnożnikiem kursu x30. Możesz go wykorzystać na kuponie.

Co zrobić, aby otrzymać darmowy zakład 50 zł w LV BET?

Każdy gracz, który jest posiadaczem karnetu na mecze drużyny, której sponsorem jest LV BET może otrzymać bonus 50 zł. Wystarczy przesłać zdjęcie swojego imiennego karnetu na adres: promocje@lvbet.pl.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *