LV BET kod promocyjny

Aktualizacja:

Wpisując kod w formularzu rejestracyjnym otrzymasz dostęp do pełnego pakietu bonusów dla nowych graczy. Sprawdź jak szybko przejść przez proces rejestracji u tego bukmachera i na jakie promocje możesz liczyć. Pokażę jak wpłacać depozyt, pobrać aplikację mobilną i typować zdarzenia. Poznaj ofertę na zakłady oraz największe plusy i minusy LV BET.

Na start otrzymasz freebet 20 zł bez wpłaty, który łączy się z promocją dla nowych graczy LV BET, na którą składa się bonus od dwóch pierwszych depozytów do 1500 zł.

Rejestrując konto w LV BET otrzymasz też dostęp do promocji bukmacherskich dla zarejestrowanych użytkowników. Co można otrzymać?

Bezpieczny kupon 5+Cashback do 50 zł
Multikozak Do 25% więcej
Na sporty wirtualne20 zł
Dla posiadaczy karnetów50 zł
Gruby kuponPodwyższony kurs do +20 %
Kod promocyjnyOdkryj

Gdzie wpisać kod promocji LV BET?

Rejestracja u bukmachera LV BET
Rejestracja u bukmachera LV BET

Strona kody-bonusowe.pl poza testowaniem zakładów bukmacherskich online, podejmuje też współpracę z legalnymi bukmacherami, w tym także z LV BET. Owocem tej współpracy jest kod promocyjny, dzięki któremu osoby rejestrujące konto mogą otrzymać pakiet bonusów na start.

Gracz, który przejdzie do rejestracji bezpośrednio ze strony lvbet.pl bądź z innego źródła niż nasza strona, nie znajdzie w formularzu pola “Kod Promocji”. Odblokowanie go jest możliwe tylko w przypadku kliknięcia w nasz button. Po przejściu do rejestracji ze strony kody-bonusowe.pl, w drugim kroku będzie widoczne pole z wpisanym kodem promocji. Dzięki niemu, po przejściu pełnej rejestracji gracz otrzyma bonus 20 zł bez depozytu oraz bonusy od depozytów do 1500 zł. Warunki jakie trzeba spełnić, by skorzystać z tych promocji opiszę w dalszej części artykułu.

Zakłady bukmacherskie LV BET – co o nich wiemy?

Na początek warto podać kilka informacji o bukmacherze. Spółka LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. otrzymała licencję na prowadzenia zakładów wzajemnych w Polsce 27 kwietnia 2016 roku. Jej siedziba znajduje się w Katowicach, a prezesem zarządu jest Rafał Wójtowicz. LV BET oferuje możliwość typowania zakładów online oraz w punktach naziemnych.

Ci, którzy nie interesują się zakładami bukmacherskimi mogą kojarzyć w LV BET z popularnych gal Fame MMA lub meczów piłki nożnej drużyn grających w Ekstraklasie i niższych ligach. Z pewnością na wzrost rozpoznawalności tej marki ma również wpływ jego ambasador – Jakub Błaszczykowski.

Rejestracja, czyli jak założyć konto

Jeśli chcesz zacząć grać w LV BET musisz zarejestrować konto w aplikacji lub przez stronę lvbet.pl. Pokażę ci jak to zrobić krok po kroku.

 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego z naszego linku.

Zacznijmy od rejestracji przez stronę bukmachera. Po kliknięciu w link zostałam przekierowana do formularza rejestracyjnego. 

 1. Uzupełnij informacje na pierwszej stronie formularza.

Na pierwszej stronie rejestracji należy uzupełnić cztery pola z informacjami o sobie. Są to:

 • imię,
 • nazwisko,
 • narodowość,
 • PESEL
Rejestracja w LV BET - informacje
 1. Wpisz dane na drugiej stronie formularza.

Następnie kliknęłam “IDŹ DALEJ” i otworzyła się druga strona formularza. Tutaj uzupełnić trzeba trochę więcej informacji, a dokładniej:

 • adres e-mail,
 • login,
 • hasło,
 • powtórz hasło,
 • telefon,
 • kod promocji.
 1. Pole kod promocji.

Ostatnie pole jest widoczne tylko wtedy, gdy przejdziesz do formularza rejestracyjnego z naszej strony. Jeśli kliknąłeś w nasz button, wypisałeś dane na pierwszej stronie formularza i przeszedłeś do drugiej strony to znajdziesz na niej pole “KOD PROMOCJI”, które będzie już uzupełnione kodem: VIPLB. Z nim otrzymasz pełen pakiet powitalny.

Pole na kod promocji w LV BET
 1. Zaznacz zgody i potwierdź pełnoletność.

Poniżej opisanego wyżej pola promocyjnego znajdują się trzy komunikaty. Jeden dotyczy potwierdzenia swojej pełnoletności, bo jak powszechnie wiadomo, osoby nieletnie nie mogą brać udziału w zakładach wzajemnych. Kolejny to wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i wysyłanie informacji marketingowych na podany przez nas e-mail czy numer telefonu. Niestety zaznaczenie tej opcji jest konieczne. I oznacza, że na nasz adres mailowy czy numer telefonu będziemy otrzymywać nie tylko informacje nam potrzebne, ale również komunikaty o promocjach i reklamy. Ostatni komunikat dotyczy potwierdzenia, że podane przez nas w formularzu informacje są prawdziwe.

 1. Kliknij w link aktywacyjny.

Po kliknięciu przycisku “Zarejestruj się” na adres e-mail podany podczas rejestracji otrzymałam wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w niego moje konto tymczasowe było już aktywne.

Link aktywujący bonus LV BET

Chciałam sprawdzić również jak założyć konto stałe. Najpierw jednak wytłumaczę jaka jest różnica między jednym a drugim.

 • Konto tymczasowe zakłada się dosłownie chwilę, wystarczy uzupełnić wymienione wyżej informacje i kliknąć w link aktywacyjny. Po szybkiej rejestracja na nasze konto możemy wpłacać depozyt, stawiać zakłady i oczywiście wygrywać. Nie ma jednak jednej bardzo ważnej opcji – nie można wypłacać swoich wygranych. W przypadku LV BET konto tymczasowe uniemożliwia też otrzymanie innych bonusów powitalnych niż ten od depozytu. Trzecim minusem jest ograniczenie depozytów do 5200 zł.
 • Konto stałe – na nim nie ma ograniczeń co do wysokości depozytu, możesz też wypłacać wygrane i otrzymać wszystkie przewidziane bonusy dla nowych graczy. Mimo braku ograniczeń na koncie stałym, ma ono pewne minusy, gdyż musimy podać więcej informacji o sobie.
Bonusy z kodem promocyjnym LV BET
Bonusy z kodem promocyjnym LV BET

Aby założyć konto stałe musiałam przejść do zakładki: “Moje konto” i tam uzupełnić pozostałe dane, czyli dokładny adres zamieszkania, datę urodzenia, numer konta bankowego i skan lub zdjęcie obu stron mojego dowodu tożsamości, najlepiej dowodu osobistego. Tutaj mogą pojawić się pewne problemy. Należy zrobić zdjęcie obu stron dokumentu i musi ono być wyraźne, w przeciwnym razie zostanie odrzucone. Podobnie jak w przypadku skanu. Jeśli bukmacher nie przyjmie twojego dowodu to otrzymasz na adres e-mail wiadomość w tej sprawie. Wtedy musisz ponownie wysłać zdjęcia logując się na swoje konto. Na szczęście u mnie obyło się bez tego typu problemów.

Udostępnianie w sieci zdjęcia swojego dowodu może wydawać się niebezpieczne, w końcu tyle mówi się o oszustach, którzy potrafią ograbić ludzi ze wszystkich oszczędności mając dostęp do danych osobowych. Ale wysyłanie zdjęcia takiego dokumentu do LV BET jest bezpieczne i nie musisz się martwić, że twoje dane znajdą się w niepowołanych rękach. Ten bukmacher jest w 100% legalny, gdyż posiada licencję Ministerstwa Finansów. Wymóg dostarczenie dokumentu wynika z ustawy hazardowej, która działa w Polsce i ma na celu między innymi ochronę nieletnich przed negatywnymi skutkami hazardu. Zatem nie ma się czego obawiać. Każdy legalny bukmacher wymaga dostarczenia swojego dokumentu tożsamości na koncie stałym.

Pobieranie aplikacji

Aby dołączyć do LV BET możesz też pobrać aplikację mobilną i przez nią dokonać rejestracji. Niestety z powodu ograniczeń Google, aplikacji nie pobierzesz w sklepie Google Play. Dla systemów iOS możesz ją pobrać ze strony bukmachera (zakładka MOBILE) lub w ze sklepu APP STORE, zaś jeśli chodzi o systemy Android aplikację pobierzesz tylko z lvbet.pl.

Aplikacja mobilna LV BET
Aplikacja LV BET w AppStore

Mam telefon z systemem Android, więc pobrałam aplikację ze strony bukmachera. Zanim jednak to zrobiłam musiałam zmienić w ustawieniach telefonu opcję, by telefon pobierał aplikacje z innych źródeł niż tylko Google Play. Instalacja jest niezwykle prosta i trwa zaledwie chwilę. Co ważne: minimalna wersja do obsługi aplikacji LV BET to Android 5, na niższej aplikacja może nie działać poprawnie. Ja już przeszłam proces rejestracji, więc po instalacji aplikacji na telefonie mogłam się zalogować na dane, których użyłam w czasie zakładania konta przez stronę. Jeśli nie rejestrowałeś się jeszcze przez stronę to musisz wypełnić formularz, taki sam jaki opisałam wyżej. Różnicą w aplikacji jest jeszcze opcja ustawienia czterocyfrowego kodu PIN, za pomocą którego możesz się szybciej zalogować bez konieczności wprowadzania loginu i hasła.

Aplikacja LV BET działa całkiem sprawnie. Na głównej planszy wyróżniono najciekawsze wydarzenia dnia i zakłady na żywo, które możesz aktualnie typować. U góry znajduje się menu z zakładkami:

 • sporty,
 • na żywo,
 • popularne,
 • wirtualny,
 • moje zakłady,
 • wpłata,
 • promocje,
 • regulamin.

Zaś na dole przejście do strony głównej, przycisk prowadzący do listy dyscyplin, twój kupon, przejście do zakładów na żywo i do opcji płatności.

Duży wybór metod płatności

Mam już aktywne konto stałe w LV BET, więc mogę przejść do typowania. Pierwszym krokiem jest oczywiście wpłacenie depozytu, bo w końcu za coś trzeba postawić zakład. Wpłat możesz dokonać za pomocą:

 • Paymenticon – e-portfel obsługujący przelewy i płatności online,
 • Blik – popularny, polski system płatności mobilnych,
 • DotPay – system płatności online,
 • Przelewy24 – system umożliwiający płatności online, transakcje i szybkie przelewy,
 • Tpay – system płatności internetowych,
 • Skrill – przedsiębiorstwo umożliwiające płatności online i transfer pieniędzy przez internet,
 • Paysafecard – elektroniczna metoda płatności używana głównie w sklepach internetowych,
 • Karty Visa i MasterCard.
LV BET metody płatności
Metody płatności w LV BET

Moim zdaniem to całkiem sporo możliwości, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Nie wszyscy bukmacherzy mają aż tyle opcji. Ja zdecydowałam się wpłacić środki za pomocą systemu Przelewy24, gdyż często z niego korzystam dokonując płatności online. W prawym górnym rogu znajduje się przycisk: Wpłata. Tam z dostępnych opcji wybrałam Przelewy24 i wpłaciłam 200 zł. Zostałam jeszcze poproszona o podanie numeru konta i wybór swojego banku. Środki na moim koncie pojawiły się już po chwili.

Jeśli chodzi o aplikację mobilną, to opcji jest trochę mniej niż na stronie. Brakuje systemu płatności Tpay oraz Blika.

W tym miejscu powiem przy okazji o wypłatach. LV BET dysponuje usługą Rapid Pay. To metoda, dzięki której pieniądze znajdą się na koncie w kilka minut. Środki wypłacane są nieprzerwanie w godzinach 8:00-1:00. Brzmi to super, ale niestety opcja ta jest dostępna tylko dla 9 banków (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, Volkswagen Bank, Alior Bank, Nest Bank, Idea Bank, Credit Agricole, Get in Bank). A co z innymi bankami? Ja nie mogę skorzystać z tej metody, gdyż mam konto w innym banku niż te z usługą Rapid Pay, co oznacza, że wypłata zostanie zrealizowana z kolejną sesją przychodzącą banku.

Zaczynamy typowanie

Skoro mam już zasilone konto mogę zabrać się za typowanie zakładów. Jako, że jestem fanką siatkówki to wybrałam jako pierwszy zakład mecz w ramach siatkarskiej PlusLigi między: Indykpol AZS Olsztyn a Treflem Gdańsk. Na stronie internetowej, po lewej stronie znajdują się wszystkie dostępne dyscypliny. Wybrałam z listy siatkówkę, następnie Polskę i PlusLigę. Później zaznaczyłam kurs wystawiony na zwycięstwo Trefla Gdańsk, gdyż kibicuję właśnie tej drużynie. Po prawej stronie pojawił się wybrany przeze mnie zakład. Muszę jeszcze tylko wybrać stawkę, kliknąć “Postaw zakład” i gotowe.

Stawiam zakłady tam gdzie chcę

Podobnie jak większość ludzi, ciężko wyobrazić mi sobie codzienne funkcjonowanie bez smartfona. Nie da się ukryć, że ułatwia on życie. Wykorzystuję go również do typowania, gdyż mogę to robić kiedy i gdzie chcę.

Zakłady live w aplikacji LV BET
Zakłady live u bukmachera LV BET

Sprawdzę jak działa typowanie w aplikacji mobilnej LV BET. W najbliższy weekend odbędzie się 21. kolejka Ekstraklasy i chcę postawić na zwycięstwo Lechii Gdańsk, która zmierzy się ze Śląskiem Wrocław.

 1. Przechodzę do listy dyscyplin klikając w przycisk: SPORTY dostępny w górnym lub dolnym menu.
 2. Wybieram piłkę nożną, następnie Polskę, a dalej Ekstraklasę i znajduję mecz, który mnie interesuje.
 3. Po kliknięciu w kurs zdarzenia, które chcę obstawić, w dolnym menu, w sekcji KUPON pojawiła się mój zakład.
 4. Przechodzę do kuponu, ustalam stawkę i klikam w przycisk: POSTAW ZAKŁAD.
 5. Czekam do dnia meczu i trzymam kciuki za Lechię.

Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Typowanie zakładów zarówno przez stronę internetową, jak i przez aplikację są bardzo proste. Wszystko jest czytelne i bez problemu gracz trafi na zakład, który go interesuje.

Aplikacja działa bardzo sprawnie i nie zawiesza się. Najważniejsze opcje są wyróżnione na stronie głównej, zaraz po zalogowaniu. Dodatkowo plus za opcję ustawienia kodu PIN umożliwiającego szybsze logowanie.

Trudna droga do bonusów

Jak każdy bukmacher, także LV BET kusi graczy bonusami, które można otrzymać za założenie konta. Głównym takim bonusem jest ten od depozytu i w przypadku tego buka wynosi 100 % do 1000 zł od pierwszej wpłaty i 50% do 500 zł od drugiej. Porównując wysokość tego typu premii w ofertach powitalnych bukmacherów, to LV BET wypada całkiem nieźle. Są oczywiście również wyższe oferty, jak w TOTALbet (do 5000 zł) czy w forBET (do 2000 zł), ale trzeba wziąć pod uwagę, że jest to bonus 100 % od wpłaty, czyli w uproszczeniu, żeby dostać 1000 zł musisz najpierw wpłacić 1000 zł. Drugim ważnym czynnikiem są wymogi obrotu środkami bonusowymi przed wypłatą. Jak wygląda to w przypadku LV BET? Czy warto skorzystać z tej oferty?

Wygrany zakład w LV BET
Wygrany zakład LV BET z bonusem

Jak obrócić bonusem od depozytu?

Jak czytam na stronie lvbet.pl, każdy kto założy konto u tego bukmachera otrzyma bonus od pierwszego depozytu do 1000 zł i od drugiego depozytu do 500 zł, w sumie aż do 1500 zł. Trzeba spełnić pewne warunki, żeby go otrzymać. Ten bukmacher ma raczej rzadko spotykany system odbierania bonusu od wpłaty.

 1. Załóż konto w LV BET klikając w nasz link.
 2. Wpłać pierwszy depozyt minimum 50 zł i wybierz bonus z mnożnikiem.
 3. Otrzymasz bonus w wysokości 1 % depozytu z mnożnikiem kursu x100.
 4. Stwórz kupon z min. 3 zdarzeniami, kursem łącznym min. 2.50 i kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.25.
 5. Aktywuj na kuponie mnożnik kursu x100. 
 6. Postaw przygotowany kupon.
 7. Odbierz bonus do 1000 zł.

Jak pamiętasz, wpłaciłam pierwszy depozyt w wysokości 200 zł. Zgodnie z zasadami przyznawania bonusu od pierwszej wpłaty otrzymałam bonus w wysokości 1% depozytu, co w moim przypadku oznacza 2 zł, z mnożnikiem kursu x100. Pamiętaj, że minimalna wpłata, która uprawnia do otrzymania tego bonusu to 50 zł. Żeby skorzystać z bonusu z mnożnikiem musiałam wytypować kupon KOMBI z min. 3 zdarzeniami, kursem łącznym min. 2.50 i kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.25. Kupon KOMBI, nazywany również AKO czy akumulowany, to taki, który składa się z co najmniej dwóch zdarzeń (w przypadku aktywacji bonusu od wpłaty LV BET muszą to być 3 zdarzenia). Aby był wygrany, to wszystkie zdarzenia jakie na nim są muszą być poprawnie wytypowane. Gdy spełniłam te warunki, na polu kuponu pojawił się przycisk: “Wykorzystaj bonus”, kliknęłam w niego i pojawił się kolejny: “Użyj bonusu”. Tam też znajdowała się informacja o tym, ile czasu zostało mi do skorzystania z niego, bo musisz wiedzieć, że masz na to tylko 30 dni. Kliknęłam w przycisk i aktywowałam bonus. Na końcu kuponu pojawił się niebieski przycisk: “Zakład bonusowy” i również w niego kliknęłam. Po chwili przetwarzania pojawiają się wszystkie szczegóły dotyczące mojego kuponu wraz z możliwą wygraną. Maksymalny bonus może wynieść 1000 zł. Uważam, że to dosyć wysokie wymagania, żeby otrzymać dodatkowe środki. To zresztą nie koniec.

Udało mi się wygrać i dostałam swój bonus. Teraz muszę jeszcze spełnić warunki obrotu. Oznacza to, że jeśli chcę go wypłacić, to bukmacher będzie wymagał ode mnie, żebym postawiła w zakładach kwotę otrzymanej premii określoną ilość razy. LV BET wymaga 4-krotnego obrotu bonusu od pierwszego depozytu po kursie min. kuponu nie mniejszym niż 2.00. W moim przypadku oznacza to, że muszę dokonać obrotu na kwotę 800 zł (200 zł x 4).

Podobnie sprawa wygląda w przypadku bonusu od drugiego depozytu. Również należy wpłacić min. 50 zł i też dostajesz bonus 1% depozytu, ale z mnożnikiem x50. Pozostałe czynności wyglądają tak samo. Jedyna różnica pojawia się w wymaganiach dotyczących wypłaty bonusu , gdyż należy go obrócić 3 razy po kursie min. 2.00. Maksymalny bonus wynosi 500 zł.

 1. Wpłać drugi depozyt min. 50 zł i wybierz bonus z mnożnikiem.
 2. Otrzymasz bonus w wysokości 1 % depozytu z mnożnikiem x50.
 3. Stwórz kupon z min. 3 zdarzeniami, kursem łącznym min. 2.50 i kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.25.
 4. Aktywuj na kuponie mnożnik kursu x50.
 5. Postaw przygotowany kupon.
 6. Odbierz bonus do 500 zł.

Istnieje jeszcze możliwość otrzymania bonusu przy kwocie pierwszego depozytu mniejszej niż 50 zł (min. 10 zł). W takim przypadku wysyłasz email na adres: promocje@lvbet.pl . Dostajesz wtedy bonus 10% swojego depozytu z mnożnikiem x10. Dalej postępujesz tak samo jak w przypadku bonusu do 1000 zł czy do 500 zł. Maksymalnie możesz zgarnąć 50 zł bonusu.

Moim zdaniem, mimo dosyć niezłej kwoty jaką można otrzymać za pierwsze dwie wpłaty w LV BET, to wymagania jakie stawia bukmacher są dosyć wysokie. Aktywacja bonusu, jaką należy przeprowadzić nie jest wymagana u większości bukmacherów. Na przykład w STS, gracz nie musi aktywować bonusu, a żeby go wypłacić należy obrócić nim 3 razy po kursie min. kuponu 1.91.

Jak otrzymać bonus bez depozytu?

Wróćmy do pola “kod promocji”, które jest dostępne w formularzu rejestracyjnym po przejściu do niego z naszej strony. Na drugiej stronie formularza automatycznie zostało uzupełnione pole kodowe hasłem: VIPLB, które otwiera drogę do pełnego pakietu powitalnego. Gdy założysz konto w LV BET przez kody-bonusowe.pl, wyślij wiadomość na adres: promocje@lvbet.pl w tytule wpisując: “Bonus bez Depozytu”. Otrzymasz premię w wysokości 1zł z mnożnikiem x20. Następnie tworzysz kupon kombi z min. 3 zdarzeniami i łącznym kursem co najmniej 2.50. Wtedy pojawi się na kuponie opcja aktywowania bonusu z mnożnikiem, co sprawi, że kurs całkowity kuponu zostanie pomnożony x20. Wtedy wartość bonusu wyniesie 20 zł. Przykładowo: bonus 1 PLN, Stawka: 1 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x20, kurs finalny kuponu: 50, wygrana: 44 PLN.

 1. Załóż konto klikając w nasz link z dostępnym polem kodu promocji i uzupełnionym kodem.
 2. Wyślij e-mail na adres: promocje@lvbet.pl w tytule wpisując: “Bonus bez Depozytu”.
 3. Otrzymasz premię w wysokości 1zł z mnożnikiem x20.
 4. Stwórz kupon z min. 3 zdarzeniami kursem łącznym min. 2.50 i kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.25.
 5. Aktywuj na kuponie mnożnik kursu x20.
 6. Postaw przygotowany kupon.
 7. Odbierz bonus 20 zł.

By wypłacić wygraną z bonusu musisz obrócić nim 2 razy na kuponach kombi z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.00. 

Nie da się ukryć, że otrzymanie tego bonusu jest dużo łatwiejsze niż tych od dwóch pierwszych depozytów. Oczywiście kwota do zdobycia jest dużo mniejsza, ale i wymagania dużo niższe.

Nadrabia dobrymi promocjami

Mimo, iż zdobycie bonusu powitalnego nie jest takie proste, to inaczej rzecz się ma w przypadku promocji. Trzeba przyznać, że LV BET proponuje sporo takich akcji dla swoich graczy. Są stałe oferty promocyjne, z których można korzystać wiele razy. Pojawiają się też czasowe oferty, organizowane z okazji ważnych wydarzeń sportowych. We wszystkich tych promocjach gracze mają szansę na zdobycie freebetów, podwyższonych kursów i cashbacków.

50 PLN za karnety

Zacznę od czegoś specjalnego dla kibiców piłkarskich. LV BET jest sponsorem wielu polskich drużyn i dla osób, które mają karnety na ich mecze przewidział bonus 50 zł. Promocja dotyczy następujących zespołów:

 • Wisła Kraków,
 • Arka Gdynia,
 • Zagłębie Sosnowiec,
 • Widzew Łódź,
 • Stal Mielec,
 • Wisła Płock.

Musisz wysłać zdjęcie swojego karnetu na adres: promocje@lvbet.pl, w tytule wpisując nazwę drużyny, której karnet posiadasz. Otrzymany bonus podlega wymogowi czterokrotnego obrotu po kursie min. 1.75. Całkiem okazja dla kibiców piłkarskich.

Multikozak i Bezpieczny kupon 5+

Są jeszcze dwie promocje dla miłośników zakładów kombi: Multikozak i Bezpieczny kupon 5+. W pierwszej akcji, im więcej zdarzeń wrzucisz na kupon, tym większy bonus dostaniesz. Za 4 zdarzenia dodawane jest 7,5 % do wygranej, za 5 zdarzeń 10%, za 6 zdarzeń 15 %, za 7 zdarzeń 20 %, zaś z 8 lub więcej 25 %. Wymagania są proste: stawka min. 10 zł, kurs kuponu min. 3.00. Bezpieczny kupon 5+, jak sama nazwa wskazuje, dotyczy kuponów z min. 5 zakładami. Możesz dostać zwrot stawki do 50 zł, jeśli jedno ze zdarzeń będzie nietrafione. Stawka wynosić musi co najmniej 20 zł a kurs 3.00. Co ważne, z obu promocji można korzystać wiele razy.

Gruby kupon

Kolejna akcja to Gruby kupon, czyli wybrane zdarzenia na każdy dzień, które mają podniesiony kurs całkowity nawet o 20%. Bukmacher codziennie wybiera inny zestaw dla graczy.

20 PLN na virtuale

Z dodatkowego bonusu mogą skorzystać też ci, którzy regularnie typują sporty wirtualne. Gdy w danym tygodniu wykonasz obrót na minimum 100 zł na virtuale dostaniesz bonus 20 zł w poniedziałek następnego tygodnia. Ta akcja nazywa się Dwie dychy na sporty wirtualne.

Bonus powitalny 600 PLN na sporty wirtualne

W ofercie bukmachera pojawiła się też promocja powitalna na sporty wirtualne, która wynosi 100 % do 600 zł. Jednak nie łączy się ona z ofertą 1500 zł od wpłaty i 20 zł bez depozytu. Jeśli zdecydujesz się na bonus powitalny na virtuale, to aby z niej skorzystać należy wpłacić depozyt min. 20 zł. Bonus podlega wymogowi 6-krotnego obrotu po kursie min. 1.50 tylko na ofertę sportów wirtualnych.

NBA NHL Night Live

Z kolei promocja NBA NHL NIGHT LIVE to coś dla fanów amerykańskiej koszykówki i hokeja. Gracze, którzy regularnie typują te sporty zbierają punkty w rankingu. Główną nagrodą jest bonus 8000 zł. Ale bonusy od 100 do 300 zł są też przyznawane co tydzień dla pięciu graczy. Punkty otrzymuje się zarówno za wygrane jak i przegrane zakłady.

LV Punkty

W tym miejscu napiszę też kilka słów o programie lojalnościowym, w którym gracze zbierają LV Punkty. Nie trzeba się do niego specjalnie zapisywać, od pierwszego postawionego zakładu zaczynasz gromadzić punkty, które możesz potem wymienić na pieniądze na zakłady. Za każde wydane 25 zł na zakłady dostajesz 1 punkt. Gdy chcę sprawdzić sumę zgromadzonych punktów muszę po zalogowaniu wejść w zakładkę LV Punkty. 100 punktów to równowartość 5 zł. Trochę kiepsko. Czyli dopiero, gdy wydam 2500 zł na zakłady dostanę 5 zł bonusu.

Imponująca liczba dyscyplin

Jak wspomniałam, interesuję się siatkówką, co nie znaczy, że nie typuję innych dyscyplin. Porównałam ofertę na zakłady LV BET z innymi popularnymi bukmacherami i przyznam, że jestem pod wrażeniem. Do wyboru jest:

 • około 35 dyscyplin sportowych,
 • zakłady na esporty,
 • zakłady specjalne,
 • sporty wirtualne.

Wymienianie wszystkich dyscyplin nie ma większego sensu, ale warto wspomnieć o tych bardziej nietypowych, które nie są popularne w Polsce, jak na przykład nascar, surfing, hurling czy bandy.

Nie jest zaskoczeniem, że najbardziej rozbudowana jest oferta na piłkę nożną, w końcu to najpopularniejsza dyscyplina na świecie. Gdy sprawdziłam ofertę pod koniec stycznia 2020 LV BET miał niemal 1200 zakładów na piłkę nożną, a trzeba wziąć pod uwagę, że nie jest to szczyt sezonu piłkarskiego. Poza Ekstraklasą i najpopularniejszymi ligami w Europie: Budesligą, La Ligą, Serie A czy Premier League, w sumie postawisz tu zakłady na rozgrywki ligowe w 65 krajach. Znajdziesz tu nawet mecze z Tanzanii, Wybrzeża Kości Słoniowej czy Burkina Faso. Ponadprzeciętnie prezentują się też rynki zdarzeń na najciekawsze mecze. Dla przykładu na spotkanie Borussia Dortmund – PSG w ramach Ligi Mistrzów mamy aż 224 rynki.

Przyjrzałam się też zakładom na żywo. Trudno wymienić wszystkie dyscypliny jakie możemy obstawiać live, gdyż to zależy oczywiście od tego czy trwa sezon na daną dyscyplinę. Na pewno można postawić na piłkę nożną, siatkówkę, tenis, krykiet, unihokej czy esporty. Do popularnych meczów dołączonych jest po kilkadziesiąt rynków zdarzeń.

I w tym momencie muszę powiedzieć o transmisjach na żywo. Wielu bukmacherów jako atrakcyjny dodatek do oferty udostępnia graczom transmisje na żywo z wydarzeń sportowych. Niestety, LV BET udostępnia tylko streamingi z turniejów esportowych. Szkoda, bo sama często korzystam u innych bukmacherów z transmisji meczów, które typowałam albo po prostu chcę obejrzeć. Na szczęście przy większości meczów znajdują się wizualizacje, które może nie są tak atrakcyjne jak transmisje, ale dają nam przynajmniej jakiś wgląd w to co się dzieje na boisku. Dla przykładu zakłady Fortuna udostępniają graczom streamingi z meczów: tenisa, piłki nożnej, hokeja na lodzie, koszykówki, esportów, siatkówki, tenisa stołowego, badmintona, baseballa, piłki ręcznej i innych dyscyplin. 

Przejdźmy teraz do zakładów na esporty. Przyznam szczerze, że nie znam się za bardzo na turniejach popularnych gier komputerowych, więc poprosiłam znajomego, który jest pasjonatem tego typu rozrywki, o pomoc w ocenie tego co proponuje LV BET. W styczniu odbywa się sporo turniejów i rozgrywek lig esportowych, więc to dobry moment na ocenę oferty. 

Porównując ofertę na esporty z innymi bukami, śmiało możemy powiedzieć, że LV BET jest w czołówce. Wytypujesz tu:

 • Counter Strike: GO,
 • Dota 2,
 • StarCraft,
 • FIFA,
 • Overwatch,
 • Call of Duty,
 • Rocket League,
 • Rainbow Six.

Dla porównania w Milenium w tym samy czasie nie znajdziesz zakładów na FIFA czy Rocket League.

Skupmy się też na ilości proponowanych wydarzeń. W przypadku CS:GO w LV BET na początku lutego znajduje się ich aż 10. Jest tu oczywiście zbliżający się wielkimi krokami Intel Extreme Masters w Katowicach, jedna z serii międzynarodowych rozgrywek, podczas której odbywają się światowe finały turnieju. Poza IEM jest też ICE Challenge odbywający się w Londynie, z główną nagrodą wynoszącą ćwierć miliona dolarów czy Europe Minor Championship 2020. Jeśli chodzi o rynki zdarzeń to ich liczba nie jest imponująca, ale na przykład przy niektórych zakładach dotyczących EMC 2020 znajdziesz 22 rynki. Przypomnę też, że LV BET udostępnia transmisje na żywo z turniejów esportowych. Oczywiście nie wszystkich, ale ważne, że nie trzeba stawiać żadnych zakładów, żeby mieć dostęp do streamingu.

Ostatnim rodzajem zakładów, o którym chcę wspomnieć są cieszące się coraz większą popularnością sporty wirtualne. Świadczy o tym fakt, że w ofercie mają je niemal wszyscy bukmacherzy online i często proponują promocje dedykowane virtualom. Dla wyjaśnienia, sporty wirtualne to generowane losowo przez system zdarzenia, które przypominają gry komputerowe. Gracze LV BET mają do wyboru trzy sekcje:

 • piłka nożna,
 • wyścigi,
 • tenis.

Wśród wyścigów możesz typować: wyścigi konne, chartów, żużel, kolarstwo torowe i wyścigi zaprzęgów konnych. Rozgrywki prowadzone są 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Każde wygenerowane zdarzenia trwa zaledwie kilka minut, jest jakby skrótem z najważniejszych wydarzeń w meczu. Wizualizacje proponowane przez LV BET są dobrej jakości, nie zacinają się i są oczywiście dostępne też w aplikacji. Gracze w przypadku meczu piłki nożnej mogą wybierać spośród 10 różnych rynków zdarzeń.

Ratunek w cash out

Dla tych, którzy nie wiedzą co to jest cash out – to opcja, dzięki której możesz wypłacić stawkę przed rozliczeniem zakładu. To bardzo przydatna opcja, jeśli masz przeczucie, że nie wygrasz. Jak to działa? Powiedzmy, że typowałam zakład 1×2 na mecz Real Madryt – FC Barcelona. Postawiłam na zwycięstwo Barcelony, ale w trakcie spotkania widzę, że moja drużyna gra słabo, a przeciwnicy zdobyli już bramkę. Nie chcę stracić postawionych pieniędzy, więc zamykam go zanim zostanie rozstrzygnięty i wypłacam swoją stawkę. Z tej opcji możesz korzystać w zdarzeniach przedmeczowych i live. Najważniejsza zasada: na twoim kuponie nie może być przegranego zakładu.

O tym czy masz w danym momencie dostępną opcję cash out poinformuje cię czerwone oznaczenie, które będzie znajdowało się pod zakładką: “moje zakłady”. Następnie przechodzisz do zakładu, który cię interesuje i klikasz: “wypłać”. Bardzo prosta opcja dostępna oczywiście również w aplikacji.

Konsultanci szybko rozwiążą twoje problemy

Mimo dogłębnej analizy wszystkich elementów zakładów bukmacherskich LV BET nie sposób, by nie pojawiły się pytania. Wtedy na ratunek przychodzi obsługa klienta. Do wyboru mamy:

 • czat na żywo,
 • FAQ,
 • formularz kontaktowy.

Ja najbardziej polecam korzystanie z czata, gdyż odpowiedź dostaniesz od razu. Czat działa całodobowo, za co należy się wielki plus. Konsultanci odpowiadają bardzo szybko i kompetentnie. By rozpocząć rozmowę trzeba kliknąć w symbol konwersacji widoczny w lewym dolnym rogu. W przypadku aplikacji należy rozwinąć menu i przejść do kategorii: POMOC. Otworzy się mały formularz, w którym należy podać imię, nazwisko i adres email. Są też dodatkowe pola, jak: Login, 4 ostatnie cyfry PESEL czy kwota ostatniego depozytu, ale są one opcjonalne.

Na stronie LV BET i w aplikacji znajdziesz też FAQ i warto najpierw sprawdzić czy tam nie ma odpowiedzi na nasze pytanie. Jest to bardzo możliwe, gdyż ta sekcja jest bardzo rozbudowana i podzielona na części: rejestracja, moje konto, płatności, wpłata, wypłata, bezpieczeństwo, sport i informacje techniczne. Trzecią formą kontaktu jest formularz. Wpisujesz imię, nazwisko, e-mail i problem o jaki ci chodzi. Na ogół odpowiedzi na formularz są udzielane dosyć szybko, bo w granicy 20 – 30 minut.

Jak oceniam zakłady bukmacherskie LV BET?

Uważam, że to bardzo przyzwoity bukmacher. Oczywiście, można się doczepić do kilku elementów: wysokie wymagania dotyczące bonusu powitalnego i punktów w programie lojalnościowym, brak bonusu bez depozytu na start przy szybkiej rejestracji czy ograniczenie streamingów tylko do turniejów esportowych. Ale zdecydowanie więcej jest plusów: bardzo bogata oferta na zakłady, mnóstwo rynków zdarzeń, dobra aplikacja, dużo metod wpłaty depozytu, sprawnie działająca obsługa klienta, dobre kursy, ciekawe promocje i wiele innych. Z czystym sumieniem mogę wam polecić rejestrację konta u tego bukmachera. 

W skali od 1 do 10 wystawiam LV BET ocenę 7,5.

Inne polecane kody promocyjne

Bukmacher Bonus na start 2020 Kod bonusowy
STS  1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 55 PLN bez ryzyka Sprawdź kod
Fortuna 1000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 130 PLN zakład bez ryzyka Sprawdź kod

O bukmacherze

Przejdź do strony bukmachera
Na rynku online od maj 2016
Pomoc techniczna 9/10
Jakość serwisu 7/10
Strona mobilna 9/10
Oferta zakładów 9/10
Kursy 9/10
Promocje 9/10
Metody płatności 8/10