LVBET Kod Promocyjny 2019

Kod sprawdzony dnia 26.03.2019

0 zł 20 zł bez depozytu
1500 zł bonus powitalny
50 zł dla posiadaczy karnetów
Tło lv bet
20 zł bez depozytu + 1500 zł bonus powitalny + 50 zł dla posiadaczy karnetów
ocena
9.7
redakcji
LV Bet - legalny bukmacher

Rejestracja z kodem w LVBET

Kod Aktywny – WAŻNY do 31.03.2019

LVBET kod promocyjny VIPLB - szybka rejestracja
Rejestracja Marzec 2019

 1. Kod Promocyjny: VIPLB
 2. Otwórz darmowe konto gracza
  (wpisz odkryty kod bonusowy w czasie rejestracji)
 3. Zgarnij maksymalne bonusy na start

Odbierz kod promocyjny: VIPLB
Aktywuj maksymalne bonusy i promocje 2019 w LVBET

Oferta bonusowa na zakłady w LVBET

Typ Bonusu Wartość bonusu z kodem? Oferta
LVBET kod promocyjny VIPLB

✅Aktywna

Bonus bez depozytu 20 PLN po pełnej rejestracji

✅Aktywna

Pakiet powitalny Bonus do 1500 PLN

✅Aktywna

Bonus za 1. wpłatę 1000 PLN

✅Aktywna

Bonus za 2. wpłatę 500 PLN

✅Aktywna

Multikozak 10-25% więcej do wygranych kuponów

✅Aktywna

Wirtualne sporty 20 PLN

✅Aktywna

Super Typer Anglia 1. Liga Poprawne wytypowanie 10 meczów to 20 000 PLN

✅Aktywna

Gruby kupon 20% więcej w przypadku do wygranej

✅Aktywna

Tenis USA Serwujemy bonusy do 1000 PLN do 31.03
VARyfikacja Ekstraklasa do 100 PLN do 30.04
NBA NHL NIGHT Live nagroda do 4000 PLN do 12.04
Bonus Lojalnościowy Łap LV punkty i wymieniaj na bonusy

✅Aktywna

Bezpieczny kupon: Zwrot do 50 zł

✅Aktywna

Minimalna wpłata: 1 PLN

✅Aktywna

Legalny Bukmacher w Polsce: Zezwolenie Ministerstwa Finansów
z dnia 13 maja 2016 r.
nr PS4.6831.9.2016.EQK

✅Aktywna

Odbierz bonusowy pakiet powitalny i promocje na marzec 2019 u bukmachera lvbet.pl:

 • 20 PLN bez depozytu na start po rejestracji z kodem!
  po rejestracji konta z kodem promocyjnym, wyślij maila na adres: promocje@lvbet.pl w tytule wpisz “Bonus bez Depozytu”
 • Bonus do równowartości 1500 PLN od pierwszej wpłaty
 • Darmowe 50 PLN na zakłady dla posiadaczy karnetów Wisły Płock, Wisły Kraków, Widzewa Łódź, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, Piasta Gliwice i Stali Mielec
  wymagane przesłanie zdjęcia karnetu na adres: promocje@lvbet.pl w tytule wpisz “Karnet”
 • Aktywuj promocje bezpieczny kupon 5+ i odbierz cashback do 50 PLN
 • Dwie dychy na sporty wirtualne
 • NBA NHL Night Live
 • Extra 25% do 1000 PLN za akumulatory w promocji MultiKozak
  wymagane przesłanie kuponu spełniającego wymagania na adres: promocje@lvbet.pl
 • Extra 20% do wygranych w promocji Gruby Kupon
 • Zgarniaj LV punkty za zakłady i wymieniaj na gotówkę lub nagrody

LVBET po uzyskaniu licencji długo nie inwestował w polski rynek, jednak w końcu ruszył z porządną kampanią promocyjną. Dostępny jest specjalny bonus powitalny dla nowych graczy rejestrujących się z kodem promocji oraz szeroka gama zakładów bukmacherskich. W ramach kampanii marketingowej LVBET oprócz atrakcyjnej oferty bonusu powitalnego od wpłaty do 1500zł, kusi nowych graczy dodatkowymi 20 PLN za samą rejestrację – oferta dostępna wyłącznie po rejestracji z promo kodem. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem karnetu na mecze piłkarskie: Wisły Kraków, Wisły Płock, Widzewa Łódź, Piasta Gliwice i Arki Gdynia w sezonie 2018/2019 otrzymasz dodatkowo 50 PLN na grę. Ponadto bukmacher został też oficjalnym partnerem Ligi Koszykówki, Siatkówki oraz Piłki Ręcznej, a także oficjalnym sponsorem Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn, które odbyły się w Polsce w 2017. Tak więc trzeba przyznać, że bukmacher LVBET wszedł na polski rynek z dużym rozmachem.

Jakie bonusy aktywuje kod w LVBET?

Typ Bonusu Jaki otrzymasz bonus?
LVBET Kod Promocyjny: VIPLB
Za rejestrację: 20 PLN bez depozytu na start
Darmowy zakład: 50 PLN dla posiadaczy karnetów
Od wpłaty: 1500 PLN
Wirtualne sporty: 20 PLN
LV Punkty: 100 pkt. = 5 PLN
Min. Wpłata (Bonus): 100 PLN
Skrill, dotpay, Przelewy24,
Paymenticon, Tpay, paysafecard

LVBET Kod Promocyjny na zakłady bukmacherskie

Użyj w LVBET Kod Promocyjny, który umożliwi Ci odebranie najwyższego możliwego bonusu na zakładach bukmacherskich. Wpisz przy rejestracji ekskluzywny kod, a otrzymasz najlepsze bonusy na start! Kod Bonusowy gwarantuje najlepszą promocję, czyli darmowy bonus na start dla nowych graczy. Co zrobić aby z niego skorzystać? To proste. Odkryj kod i przejdź do rejestracji w LVBET. Następnie wypełnij formularz wykorzystując kod bonusowy. Wpłać swój pierwszy depozyt a bonus od wpłaty zostanie dodany do Twojego konta.

Miesiąc Kod Promocyjny Bonus Bukmacherski
Marzec 2019 Sprawdź kod 20 zł bez depozytu na start
+ 50 zł dla posiadaczy karnetów
+ darmowe 1500 zł od wpłaty
Luty 2019 nieaktywny 20 zł bez depozytu na start
+ 50 zł dla posiadaczy karnetów
+ darmowe 1500 zł od wpłaty
Styczeń 2019 nieaktywny 20 zł bez depozytu na start
+ 50 zł dla posiadaczy karnetów
+ darmowe 1500 zł od wpłaty
Grudzień 2018 nieaktywny 30 zł bez depozytu na start
+ 50 zł dla posiadaczy karnetów
+ darmowe 1500 zł od wpłaty
Listopad 2018 nieaktywny 30 zł bez depozytu na start
+ 50 zł dla posiadaczy karnetów
+ darmowe 1500 zł od wpłaty
Październik 2018 nieaktywny 30 zł bez depozytu na start
+ 50 zł dla posiadaczy karnetów
+ darmowe 1500 zł od wpłaty
Wrzesień 2018 nieaktywny 30 zł bez depozytu na start
+ 50 zł dla posiadaczy karnetów
+ darmowe 1500 zł od wpłaty

lvbet.pl – Warto wejść?

Na początku warto wspomnieć, że lvbet.pl to zupełnie inny serwis niż lvbet.com. Pomimo, że jedna i druga strona oferuje zakłady bukmacherskie to tylko domena .pl oferuje legalne zakłady w Polsce. LV BET Polska uzyskało licencję ministerstwa finansów 13 maja 2016 r. i oferuje zakłady zarówno przez internet jak i w postaci punktów naziemnych. Tych ostatnich nie ma jednak za dużo na terenie Polski, punkty LV BET można znaleźć w zaledwie 8 miastach Polski, a ich łączna ilość ilość wciąż nie przekroczyła 20.

Zakłady Bukmacherskie LVBET

LVBET to nowy serwis oferujący zakłady bukmacherskie. Głównym sponsorem tego produktu jest Las Vegas Energy Drink, czyli sponsor Reprezentacji Polski w piłkę nożną. To firma o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, dlatego możesz się spodziewać bardzo dobrej jakości usług.

Dodatkowo firma posiada polską licencję, czyli jest w 100% legalnym bukmacherem internetowym. To oznacza, że bez żadnych przeszkód możesz korzystać z ich usług i grać na terenie Polski. Wygląda na to, że LVBET będzie bardzo mocnym graczem na polskim rynku, a jednocześnie zapewni 100% bezpieczeństwa wszystkim swoim graczom. Chyba w końcu Polacy dorobili się legalnego bukmachera z prawdziwego zdarzenia.

Promocje i Bonusy na zakłady online w LVBET

Jak już wspomnieliśmy na początku bonus powitalny w LVbet po wpisaniu właściwego kodu promocyjnego to aż do 1500 złotych na start i dodatkowo 70 zł bez depozytu. 20 zł bez depozytu otrzymasz bowiem od razu po rejestracji (ale tylko z naszym kodem), a jeśli jesteś kibicem i posiadasz karnet na mecze sponsorowanej przez LVBET drużyny piłkarskiej otrzymasz dodatkowo 50 zł bez depozytu. Bonus bez depozytu należy obrócić u bukmachera LVBET 3-krotnie po kursie co najmniej 1.70.

Porównując to do innych legalnych bukmacherów to jest to naprawdę solidny bonus. Na przykład bukmacher Fortuna po rejestracji z bonus kodem oferuje zakład bez ryzyka do 120 zł i 100% bonus od wpłaty do 400 złotych, jednak wymóg obrotu jest tam bardziej restrykcyjny.

Co oprócz bonusu powitalnego? Warto zwrócić uwagę na LV punkty, które działają jak klasyczny program lojalnościowy. Za stawianie zakładów otrzymujesz specjalne punkty, które następnie można wymieniać na kolejne bonusy lub nagrody rzeczowe. Przelicznik oczywiście nie jest jakiś wspaniały i nie powinien to być głównym powodem rejestracji, ale zawsze jest to jakiś miły bonus.

Jak odebrać bonus powitalny 1500 PLN?

LVBET Bonus Powitalny 2019

W przypadku bonusu od wpłaty bukmacher zastosował innowacyjne podejście. Otóż maksymalny bonus od wpłaty jaki może otrzymać nowy gracz wynosi równowartość aż 1500 PLN! Warto dodać, że jest to aktualnie najwyższa oferta premii na start jaką można spotkać u internetowego bukmacher. Aby uruchomić bonus niezbędne jest wpisanie kodu promocji w czasie rejestracji. Minimalna kwota która kwalifikuje się do aktywacji bonusu wynosi 100 PLN. Bonus stanowi początkowo zaledwie 1% wartości depozytu. Niby nic, ale w praktyce wygląda to już znacznie bardziej kolorowo, całkowite kursy na kuponie w którym wykorzystasz bonusowe środki zostaną pomnożone x100! W ten sposób maksymalnie będziesz mógł otrzymać równowartość aż 1500 PLN.

Zgodnie z regulaminem promocji, w celu wykorzystania środków bonusowych należy postawić kupon z minimalnie 3 zdarzeniami (tylko typy 3-drogowe) po minimalnym kursie łącznym 2.50 oraz minimalnym kursie na każde ze zdarzeń 1.25.

Działanie oferty powitalnej najprościej będzie przedstawić na przykładzie. Załóżmy że wpłacasz 200 złotych, otrzymujesz do dyspozycji bonus 2 zł. Twój kupon spełnia wymagania i posiada łączny kurs 3.00 zostanie więc pomnożony x100. Jeśli trafnie wytypowałeś otrzymasz 2 x 0.88 x 300 = 528 i taką właśnie kwotę otrzymasz w postaci bonusowych darmowych środków na zakłady. Pamiętaj, że maksymalna kwota bonusu jaką możesz otrzymać wynosi równowartość 1500 PLN, postaraj się więc zrobić dokładne wyliczenie przed postawieniem kuponu.

Bonus 20 zł bez depozytu u bukmachera LVBET + extra 50 PLN

Pokaż karnet i postaw zakład bez depozytu o wartości 50 PLN

Jeśli chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z bukmacherem całkowicie za darmo, zarejestruj się z kodem promocji i odbierz na start 20 PLN bez depozytu od razu po rejestracji. Co ważne, oferta dostępna jest wyłącznie po rejestracji z aktywnym kodem promocyjnym LVBET!

Po rejestracji wyślij e-mail na adres: promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule: “Bonus bez depozytu”. Bonus będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1 PLN. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności (30 dni), musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero, gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x20, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 20. Bonus należy wykorzystać na zakład kombi z minimum 3 zdarzeniami i kursem kuponu 2.50.

Jak już wspomnieliśmy na kolejne promocje mogą liczyć fani Wisły Kraków, Wisły Płock, Widzew Łódź, Piasta Gliwice, Arki Gdynia i Stali Mielec – których sponsorem jest właśnie LVBET. Po okazaniu karnetu jednego z tych klubów możesz liczyć na dodatkowy bonus na grę w wysokości 50 złotych bez składania depozytu.

Reklama ze Zbigniewem Kręciną na MŚ 2018 #mudnialsamsieniewygra

Z okazji Mistrzostw Świata w Rosji 2018, bukmacher postawił na mocno kontrowersyjny wybór ambasadora. Został nim Zbigniew Kręcina, który to na mundialu “załatwiał” specjalne gratisy dla graczy. Oprócz wyjątkowych ofert bonusowych i prezentów związanych z meczami Polaków, typerzy brali udział w turniejach typerskich z wysokimi nagrodami.

Aktualne promocje buka

Śmiało można powiedzieć, że bukmacher LV BET najczęściej zmienia ofertę promocyjną, wciąż dokładając nowe bonusy. Czy to z okazji wielkiego szlemu w tenisie czy ważnych wydarzeń piłkarskich, jak derby czy mecze LM i LE. Warto przeglądać jego promocje, bo niektóre trwają tylko kilka dni.

Dwie dychy na sporty wirtualne

Postaw w jednym tygodniu (od poniedziałku do niedzieli) zakłady na sporty wirtualne za min. 100 zł po kursie min. 1.50, a w kolejnym tygodniu otrzymasz od LV BET 20 zł do wykorzystania na virtuale. Bonus należy obrócić 5 razy.

Multikozak

Bukmacher przyzna bonus do kuponów kombi z co najmniej 4 selekcjami. Im więcej zakładów tym większy bonus. Można zyskać nawet 25% wygranej. Minimalna stawka kuponu wynosi 10 zł, a kurs 3.00. W akcji liczone są kupony z jednego tygodnia.

Gruby Kupon

W ofercie LV BET znajduje się również Gruby Kupon, który jest niczym innym jak specjalnym zakładem na konkretny dzień tygodnia. Można dzięki niemu zwiększyć wygraną nawet o 20%. Aby skorzystać z promocji należy obstawić któryś ze wskazanych przez bukmachera zakładów na dany dzień.

+14% na mecze Polski

Obstawiaj mecze Polaków w spotkaniach towarzyskich i Ligi Narodów. Ściągnij aplikację i postaw mecz, w którym gra reprezentacja Polski w piłkę nożną. No wygranego zakładu LV BET doda 14%.

Bezpieczny Kupon 5+

Stawiaj w LV BET kupon kombi z kursem nie mniejszym niż 3.00 i składający się z minimum 5 zdarzeń odbywających się w jednym tygodniu. Jeśli jedno z wydarzeń na postawionym kuponie, będzie nietrafione a wszystkie pozostałe zostaną wytypowane poprawnie, gracz otrzyma zwrot stawki do 50 PLN. Minimalna stawka pozwalająca skorzystać z promocji wynosi 20 zł.

Promocja ważna od 8 października do odwołania.

Oferta na zakłady sportowe online

Przede wszystkim mnóstwo piłki nożnej, koszykówki czy siatkówki. Oferta nie jest jeszcze tak duża jak w przypadku najlepszych zagranicznych bukmacherów jak choćby bet365, ale z pewnością nie odbiega od oferty polskich bukmacherów w rodzaju STSów czy Fortuny. Warto też nadmienić, że strona jest bardzo przejrzysta, a mocną stroną tego bukmachera jest bez wątpienia łatwość depozytów i szybkość rejestracji. Przy zapisywaniu się do serwisu np. Fortuny często trzeba czekać kilka dni, aż konto zostanie potwierdzone. Na szczęście w LVBET trwa to znacznie, znacznie szybciej i możemy obstawiać już po kilku minutach od zdeponowania środków.

Załóż konto gracza u bukmachera LVBET z kodem promocyjnym i odbierz rewelacyjne bonusy na zakłady!

Zakłady na żywo

Bardzo dobrym elementem funkcjonującym są zakłady live LVBET. Serwis bardzo rzetelnie przyłożył się do tego elementu, dzięki czemu poziomem nie odstają nawet od najlepszych bukmacherów internetowych. Porównując do oferty polskich bukmacherów – STS-ów i Fortuny to LVBET wypada zdecydowanie lepiej.
Znacznie większa ilość wydarzeń do obstawienia oraz wyższe kursy to najmocniejsze punkty tego serwisu. Trzeba jednak oddać, że STS-y trochę nadrabiają dzięki szerokiej ofercie transmisji na żywo. Warto pamiętać, że bonus powitalny na LVBET obowiązuje także na zakłady live, co dodatkowo uatrakcyjnia ofertę tego polskiego bukmachera.

Płatności – wpłaty i wypłaty w LVBET

LVBET oferuje większość najpopularniejszych metod płatności. W Polsce już od dawna palmę pierwszeństwa w tej kwestii zajmują Przelewy24 oczywiście obecne i u tego bukmachera. Oprócz szybkich przelewów internetowych znajdziesz tutaj także możliwość dokonania płatności za pomocą kart kredytowych (Visa, MasterCard), internetowych portfeli (Skrill, Neteller) czy wreszcie kart przedpłaconych (paysafecard). Depozyty działają w trybie natychmiastowym, co oznacza że natychmiast po przelewie będziesz mógł obstawić wybrany przez Ciebie mecz.

Wypłata środków z konta gracza

Zdążyliśmy również przetestować jak działa wypłata w LVBET. Transakcje przebiegają bardzo sprawnie, w przypadku przelewu na Skrill całość trwała zaledwie nieco ponad 24h. Nieco dłużej trwał przelew na konto bankowe. W tym wypadku czekaliśmy trzy dni, co jednak jest raczej normalnym wynikiem. Szybciej pieniądze na konto bankowe uzyskaliśmy tylko wypłacając środki z bet365. Pamiętaj jednak, że gracze z Polski po zmianie ustawy, mogli grać u tego bukmachera tylko do 31 marca 2017.

Obsługa klienta

Do tej pory korzystając z serwisu LVBET nie natrafiliśmy na poważniejsze błędy, może to wynikać z krótkiej obecności tego bukmachera na naszym rynku. Sprawdziliśmy jednak szybkość odpowiedzi działu pomoc i wypadła ona całkiem korzystnie. W przypadku livechatu to zaledwie kilkadziesiąt sekund. Nieco dłużej czekaliśmy na odpowiedź za pomocą e-maila, jednak wystarczyły cztery godziny, a znaleźliśmy odpowiedź na skrzynce pocztowej.

Wpisując na LVBET Kod Bonusowy przy rejestracji zyskasz dodatkowe pieniądze na grę oraz otrzymasz dostęp do programu lojalnościowego. Jest więc o co grać, tym bardziej, że wpisanie bonus kodu zajmuje dosłownie sekundę. Ponadto LVBET zbiera pozytywne opinie wśród graczy a to sprawia, że na pewno jest godnym polecenia bukmacherem do obstawiania online!

Sponsoring

Firma z Tomaszowa Mazowieckiego bardzo mocno weszła na rynek polski. Niemal od początku istnienia widać ją zarówno w mediach społecznościowych jak i tradycyjnych. Wystarczy wspomnieć, że LVBET to sponsor reprezentacji Polski oraz kilku klubów m.in. Wisły Kraków, Arki Gdynia, Widzewa Łódź, Piasta Gliwice, Zagłębia Sosnowiec czy Wisły Płock. LV BET sponsoruje również galę walk MMA – FEN.

LVBET opinie

Na koniec nie może zabraknąć naszej opinii o LVBET. Zakłady Bukmacherskie oferowane przez firmę z Tomaszowa Mazowieckiego to z pewnością jeszcze nie poziom bet365 czy bet-at-home, ale od samego startu bukmacher swoją ofertą przebija takie firmy jak Totolotek, Milenium czy nawet STS.

Wprawdzie LVBET nie bierze podatku za grę na siebie (jak choćby forBET), to jednak nie przycina na kursach (jak choćby forBET). W naszym porównaniu rzeczywistych wygranych u kilku polskich bukmacherów LVBET prezentuje się najlepiej (razem z Fortuną). W związku z tym nasza opinia o LVBET musi być pozytywna.

Zobacz także:


Kupon ważny do:
31.03.2019
 • Zostało 6 dni
 • Pozostało kuponów: 92
 • Czas rejestracji: 5 min
LVBet Kod Bonusowy
Ocena redakcji
9.7

O bukmacherze

Przejdź do strony bukmachera
Na rynku online od maj 2016
Pomoc techniczna 9/10
Jakość serwisu 7/10
Strona mobilna 9/10
Oferta zakładów 9/10
Kursy 9/10
Promocje 9/10
Metody płatności 8/10
Ocena użytkowników
4,9 (76 głosów)