ComeOn kod bonusowy

Comeon kod bonusowy 2024
100 PLN
Zakład bez ryzyka

100 PLN cashback

Kod promocyjny
WKRÓTCE
Odbierz kod

Jaki jest ComeOn kod bonusowy 2024?

Comeon kod bonusowy 2024 aktywuje się po przejściu do procesu rejestracji poprzez udostępniony na naszej stronie link. Nasz kod promocyjny zapewnia zakład bez ryzyka 100 zł bez obrotu.

Sprawdź, jaki jest kod bonusowy ComeOn na dzień i jaki jest bonus ComeOn za kod promocyjny - przeczytaj poradnik na temat rejestracji i dowiedz się, czy kod promocyjny ComeOn 2024 jest konieczny. Jeśli będziesz postępować według instrukcji, odbierzesz zakład bez ryzyka 100 zł, który nie wymaga obrotu.

Zapamiętaj, ComeOn kod bonusowy 2024 zostanie uruchomiony automatycznie po przejściu do rejestracji przez nasz link. To wystarczy, aby otrzymać bonus powitalny 100 zł bez ryzyka i bez obrotu. W formularzu rejestracyjnym znajdziesz jednak specjalne pole, gdzie będziesz mógł wpisać kod bonusowy ComeOn 2024, jeśli taki kod się pojawi w przyszłości.

ComeOn bonus powitalny

ComeOn bukmacher oferuje nowym graczom na start zakład bez ryzyka za pierwszy kupon do kwoty 100 zł. ComeOn kod bonusowy nie jest wymagany do odebrania oferty powitalnej.

comeon kod promocyjny zaklad bez ryzyka

ComeOn bukmacher przyzna Ci zakład bez ryzyka do 100 zł po rejestracji konta przez link w tym artykule. Jest to klasyczny cashback, czyli zwrot stawki do 100 PLN (pamiętaj, aby otrzymać zwrot pełnej stawki, należy zagrać za 113,64 zł).

Kod bonusowy ComeOn 2024 - informacje o bonusie

Jak wspomniałam kod bonusowy ComeOn nie jest wymagany, natomiast istotne jest przejście przez przycisk lub poniższy link ODBIERZ KOD na naszej stronie, wtedy gracz ma pewność, że otrzyma wszystkie możliwe bonusy i promocje.

ComeOn kod bonusowy 2024ODBIERZ KOD
ComeOn zakład bez ryzyka100 PLN
Sklep gracza ComeOnbonusy za zebrane punkty
Koło niespodzianek / Szybka szóstkafreebety i inne bonusy
ComeOn kod bonusowy kwiecień 2024

Jaki bonus ComeOn za kod promocyjny?

comeon zakład bez ryzyka bonus powitalny

Zakłady bez ryzyka są atrakcyjnymi promocjami dla nowych graczy. Bukmacher ComeOn przez pierwsze tygodnie swojej działalności oferował bonus od depozytu, ale zmienił go na zakład bez ryzyka do 100 zł. I to - według mnie - lepsza opcja, bo warunki zakładu bez ryzyka ComeOn są bardzo dobre (szczegóły poniżej) i w porównaniu z innymi zakładami bez ryzyka u bukmacherów wypadają naprawdę przyzwoicie.

Ponadto, jako gracz ComeOn możesz zbierać punkty i wymieniać je na bonusy w Sklepie Gracza. Pierwsze punkty otrzymasz już za rejestrację konta (więcej na ten temat w dalszej części artykułu, dotyczącej promocji w ComeOn).

ComeOn bonus na start nie jest zbyt wysoki, ale to jeden z nielicznych bonusów, które nie wymagają obrotu. Natomiast jest wielu bukmacherów, którzy posiadają znacznie wyższe promocje i posiadają kody promocyjne, z którymi można otrzymać dodatkowe bonus. Sprawdź kody promocyjne do polskich bukmacherów.

ComeOn zakład bez ryzyka 100 PLN

Główną i zarazem jedyną aktualnie promocją bukmachera ComeOn dla nowych graczy jest zakład bez ryzyka. Oferowany przez ComeOn cashback to zwrot stawki do 100 zł. Jak go otrzymać?

 • zarejestruj konto w ComeOn
 • zweryfikuj numer telefonu
 • wpłać pierwszy depozyt min. 100 zł
 • po zaksięgowaniu wpłaty zostanie przyznany zakład bez ryzyka
 • w ciągu 7 dni od przyznania bonusu postaw pierwszy kupon ze stawką od 50 zł (56,82 zł z podatkiem) do 100 zł (113,64 zł z podatkiem) z trzema zdarzeniami o łącznym kursie min. 3.00
 • w przypadku przegranej otrzymasz zwrot stawki do 100 zł na konto gracza
 • zwrot stawki nie wymaga obrotu przed wypłatą
 • zweryfikuj konto i wypłać pieniądze

Ważne! Podczas stawiania pierwszego zakładu w historii konta przy tworzeniu kuponu, w których chcemy użyć ComeOn zakład bez ryzyka, należy wybrać ten bonus z rozwijanego menu "Dostępne bonusy". Wówczas na górze kuponu pojawi się wybrany bonus i będziecie mieli pewność, że gracie bez ryzyka.

comeon kod bonusowy zakład bez ryzyka
comeon zakład bez ryzyka bez obrotu

A tutaj przykład przegranego kuponu i wyliczenie zwrotu. Pamiętaj od każdego postawionego kuponu potrącany jest podatek bukmacherski w wysokości 12 procent, dlatego w ComeOn nie otrzymasz pełnej stawki, gdy przegrasz, tylko jej 88 procent.

comeon zwrot pieniędzy zakład bez ryzyka

Jak obrócić bonusem ComeOn?

Podkreślam jeszcze raz, bonus powitalny ComeOn 2024 to naprawdę bardzo dobry zakład bez ryzyka, wymogi kursowe nie są zbyt wysokie, a w razie przegranej otrzymujemy zwrot stawki, który można od razu wypłacić. Niewielu bukmacherów oferuje bonusy bez obrotu, więc warto skorzystać z cashbacku u bukmachera ComeOn.

ComeOn kod bonusowy - rejestracja konta

kod promocyjny comeon rejestracja comeon bonus 2024

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia gry w ComeOn jest oczywiście rejestracja konta. Proces ten jest prosty, a formularz składa się z trzech stron.

Jak pewnie zauważyłeś, w formularzu rejestracyjnym znajduje się specjalne pole, gdzie będziesz mógł wykorzystać kod bonusowy ComeOn 2024, a ja na pewno poinformuję o tym, jak taki kod się pojawi.

W drugim kroku formularza znajdziecie pole, które nazywa się w ComeOn "kod bonusowy (opcjonalny)", ale jak już wspomniałam, obecnie aby otrzymać w ComeOn zakład bez ryzyka na start wystarczy rejestracja konta w ComeOn przez nasz link. Miejsce na ComeOn bonus kod 2024 zostaw zatem puste.

Poniżej opis krok po kroku jak założyć konto:

 1. kliknij przycisk „zarejestruj się”

 2. Wypełnij dane na 1. stronie formularza – podaj adres emial, numer telefonu i hasło. Zaznacz wymagane zgody

 3. Uzupełnij informacje na 2. stronie rejestracji – imię, nazwisko, datę urodzenia, PESEL

 4. Pole „kod bonusowy” – na 2. stronie formularza jest miejsce na wpisanie ComeOn kodu bonusowego. Jeszcze nie jest on dostępny, więc zostaw pole puste

 5. Zaznacz opcje z regulaminami i zgodami

 6. Ustal indywidualne limity na 3. stronie rejestracji i kliknij przycisk „otwórz konto”

Po spełnieniu tych kilku kroków możesz rozpocząć grę w ComeOn na koncie tymczasowym. Gdy będziesz chciał wypłacić środki, musisz przekształcić je w stałe, uzupełniając na swoim koncie gracza numer rachunku bankowego i wysyłając zdjęcie dowodu osobistego do weryfikacji.

Drugą opcją rejestracji jest opcja podobna do MojeID. W ComeOn szybka rejestracja jest możliwa poprzez opcję Transactionlink. Po wyborze tej opcji należy wyrazić zgody na przekazane danych osobowych z bankowości elektronicznej 16 banków:

comeon rejestracja revolut
 • Aion Bank
 • Alior Bank
 • Bank Pocztowy
 • Bank Spółdzielczy SGB
 • BOŚ
 • Credit Agricole
 • eSKOK
 • ING
 • Inteligo
 • mBank
 • Millennium
 • Nest Bank
 • PEKAO SA
 • PKO BP
 • Revolut
 • Santander

Rejestracja w ComeOn odbywa się sprawnie i nie różni się od zakładania konta u innych bukmacherów. Ciekawostką jest to, że w ComeOn zakładach bukmacherskich tożsamość można zweryfikować za pomocą Revoluta.

Comeon wpłaty i wypłaty

comeon wplaty

Kwestią istotną u każdego bukmachera jest wypłata. ComeOn nie oferuje wielu metod płatności. Przetestowałam wszystkie i oto wnioski.

Metody wpłat w ComeOn

Wpłaty ComeOn realizowane są za pomocą trzech systemów płatności elektonicznych:

 • PayU
 • BLIK
 • Przelewy24

Bez względu na to, którą z tych opcji wybierzesz, pieniądze na koncie gracza w ComeOn pojawią się natychmiast po autoryzacji przez Ciebie transakcji w bankowości elektronicznej.

Brakuje możliwości płacenia kartą debetową/kredytową, Paysafecard czy elektronicznych portfeli. Nie zapłacimy także Revolutem, ale to ze względu zmiany dotyczące regulaminu i zasad, na jakich funkcjonuje ten fintech. Natomiast w ComeOn możemy zweryfikować naszą tożsamość przy użyciu Revoluta.

Jak wypłacić pieniądze z ComeOn?

Aby zlecić wypłatę, musisz mieć zweryfikowane konto. Bukmacher ComeOn deklaruje szybkie przelewy, realizowane przez operatora Przelewy24 w ciągu 2 godzin od zlecenia wypłaty. A naprawdę ile trwa wypłata w ComeOn?

Zrobiłam dwa testy, pierwszy w weekend wprowadzenia promocji powitalnej zakład bez ryzyka 200 zł i wówczas wypłata trwała około 26 godzin, ale otrzymałam informację na czacie, że z powodów technicznych wypłata będzie zrealizowana później. Drugi raz, szybkość wypłaty w ComeOn przetestowałam tydzień później i pieniądze na moje konto wpłynęły w ciągu 6 godzin.

O czym jeszcze musisz pamiętać, zlecając wypłatę środków w ComeOn?

 • w ciągu kilkudziesięciu minut od zlecenia możesz anulować swoją wypłatę.
 • nie możesz wpłacić i wypłacić środków, musisz zawsze obstawić zakłady za wpłacone pieniądze (wypłata zostanie zlecona, ale po kilku godzinach wróci na konto gracza)
 • nie we wszystkich bankach działają szybkie przelewy w weekend, więc jeśli zlecisz wypłatę w piątek wieczorem, otrzymasz ją w poniedziałek

BetBuilder - stwórz zakład w ComeOn

betbuilder comeon

Większość bukmacherów na polskim rynku oferuje graczom narzędzie do budowania zakładów. To już właściwie "must have", jak gry karciane.

BetBuilder ComeOn pozwala połączyć najpopularniejsze rynki z wybranych wydarzeń w jednym kuponie, pod warunkiem, że są one oznaczone specjalną ikoną Bet Builder (symbol narzędzi przy nazwie wydarzenia).

BetBuilder ComeOn to funkcjonalne narzędzie, bardzo intucyjne i nie miałm żadnych problemów z jego obsługą. Przeklikuję się po górnym menu narzędzia, gdzie mam takie opcje zakładów, jak:

 • popularne
 • mecz
 • drużyny
 • zawodnicy
zakłady łaczone comeon

Jeśli jesteś zwolenikiem zakładów łączonych, konstruktor zakładów bukmacherskich w ComeOn przypadni Tobie do gustu. W zależności od ligi jest w nim sporo zakładów na zawodników i statystyki oraz na połowy i regulaminowy czas gry.

Wiadomo, nie wszystkie ligi czy rozgrywki i nie wszystkie mecze w najpopularniejszych ligach mają opcję ButBuildera. W czasie, gdy testowałam to narzędzie, to najwięcej możliwości tworzenia własnych zakładów łączonych w ramach Bet Buildera było w ofercie Premier League.

ComeOn promocje bukmacherskie

Niezwykle ważnym elementem oferty bukmachera są również promocje bukmacherskie dla zarejestrowanych graczy. Jak w tej kwestii prezentuje się ComeOn? Niestety kiepsko, gdyż póki co brakuje specjalnych akcji dla graczy, w których mogliby korzystać z boostów kursowych czy odbierać freebety na zakłady.

Jest jednak Sklep Gracza, czyli program lojalnościowy, w którym za aktywność gracze zbierają punkty. Następnie mogą je wymieniać na bonusy.

ComeOn Sklep Gracza

Niewielu bukmacherów może pochwalić się atrakcyjnym programem lojalnościowym, do którego dostęp mogą mieć wszyscy gracze.

comeon sklep gracza punkty
ComeOn program lojalnościowy

Jednym z takich flagowych programów dla stałych graczy jest Fortuna Klub Plus. Podobny, a właściwie niemal identyczny jak w ComeOn, program lojalnościowy prowadzi PZBuk, ale nie ma czemu się dziwić, bo to ta sam grupa Cherry Online Polska.

Tak samo, jak w PZBuk, w ComeOn każdy gracz zbiera punkty za różnego rodzaju czynności. Sporo punktów można otrzymać na start:

 • ukończenie rejestracji i zweryfikowanie konta - 500 punktów
 • zatwierdzone dokumenty - 500 punktów
 • pierwsza wypłata - 100 punktów
 • codzienne logowanie - 20 punktów
 • obstawianie zakładów - 10 punktów za każde 5 zł

Poza tym punkty otrzymujesz również za pierwsze logowanie w danym dniu (20 punktów), wpłatę środków (każde 1 zł to 1 punkt) i obstawianie zakładów (każde postawione 5 zł to 10 punktów).

Po zebraniu punktów w Sklepie Gracza możesz zobaczyć, jakie bonusy Tobie przysługują za określoną liczbę punktów.

Koło niespodzianek w ComeOn

comeon promocje

To kolejna promocja dla stałych graczy. Codziennie, po zalogowaniu do panelu gracza, można zakręcić kołem fortuny i wylosować specjalny bonus na dany dzień.

Promocja nie wymaga wiedzy bukmacherskiej, ani sportowej. Wystarczy kliknąć, aby koło zaczęło się kręcić, a gdy się zatrzyma, gracz dowie się, czy wygrał bonus, freebet, niespodziankę czy przegrał i nie otrzyma nic.

Jeśli gracz wygra jakikolwiek freebet czy inny bonus, musi zapisać się do danej promocji przez kliknięcie w przycisk "Zapisz się", ale zanim to zrobi, to pod wspomnianym przyciskiem znajdzie regulamin użycia freebetu lub bonusu.

ComeOn promocja Szybka szóstka

comeon szybka szóstka

Promocja polega na tym, że gracz odpowiada na 6 pytań dotyczących wydarzeń sportowych i jeśli trafi choć jedną odpowiedź, wygrywa wskazaną nagrodę.

Gracze, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania, mogą wygrać nawet 5000 zł. Nagrody przyznawane są w zależności od liczby typów, które okazały się trafne:

 • 1 trafna odpowiedź - 10% bet boost
 • 2 trafne odpowiedzi - 20% bet boost
 • 3 trafne odpowiedzi - 10 zł freebet
 • 4 trafne odpowiedzi - 50 zł freebet
 • 5 trafnych odpowiedzi - 250 zł freebet
 • 6 trafnych odpowiedzi - 5000 zł

ComeOn aplikacja mobilna

Aplikacja ComeOn jest dostępna na urządzenia z systemem Android oraz iOS. W mojej opinii całkiem poprawna apka z fajnym interfejsem. Kolorystycznie bez zarzutu, zwłaszcza, jak ktoś lubi dark mode. No i jest dostępne logowanie biometryczne.

Natomiast jeśli chodzi o dostępność, zdarzają się dni z problemami, aplikacja czasami spowalnia i zacina się lub nawet resetuje. Zapewne jest to spowodowane dużą liczbą użytkowników. Nad tym należałoby popracować i mam nadzieję, że bukmacher ComeOn wkrótce ulepszy swój produkt.

Najlepsze kody promocyjne do bukmacherów

Porównaj, jak oferta ComeOn wypada na tle najlepszych kodów bonusowych na polskim rynku bukmacherskim.

BukmacherBonus na start 2024Kod bonusowy
STS600 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + 60 PLN za zadaniaSprawdź kod
Fortuna20 PLN bez depozytu + 300 PLN zakład bez ryzyka + 10 PLN +5 PLN za kuponSprawdź kod
TOTALbet333 PLN zakłady bez ryzyka + 5 PLN freebetSprawdź kod
forBET 1200 PLN cashback + 2000 PLN od depozytu + 150 PLN freebet + 2000 PLN na EUROSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne bukmacherów 2024

ComeOn bukmacher - opinie o ofercie powitalnej

Bukmacher ComeOn to pod względem oferty jeden najskromniejszych polskich bukmacherów. Z pewnością zakłady bukmacherskie ComeOn w najbliższych miesiącach rozwiną skrzydła, ale na tę chwilę nada walczą z problemami technicznymi, które może nie są uciążliwe, ale na pewno widoczne. To, co uważam za duży plus, to bardzo przyjemny layout strony internetowej i aplikacji.

Oczywiście, przydałby się w ComeOn kod bonusowy bez depozytu. Nic tak nie przyciąga nowych graczy do bukmachera, jak freebet na wypróbowanie oferty.

ComeOn kod bonusowy 2024 - pytania i odpowiedzi

Nie, w ComeOn kody bonusowe nie są wymagane. Wystarczy rejestracja przez naszą stronę, aby otrzymać bonus na start w Comeon.

ComeOn kod bonusowy nie jest jeszcze dostępny. Wystarczy kliknąć w nasz link, aby otrzymać bonus 100 zł od wpłaty.

ComeOn bonus na start to zakład bez ryzyka do 100 zł.

Aby otrzymać bonus powitalny ComeOn, należy zarejestrować konto u bukmachera i wpłacić min. 100 zł.

Bukmacher ComeOn nie oferuje bonusu bez depozytu.

Promocje ComeOn to Szybka szóstka i Koło niespodzianek.

Tak, ComeOn jest legalny, posiada zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych online.

Opinie o ComeOn są dobre, choć bukmacher miewa problemy techniczne z systemem.

Przetestowałam i w ComeOn wypłata od momentu zlecenia trwa kilka godzin, ale zdarza się, że nawet kilkanaście godzin.

W ComeOn bonus na start jest jeden, to zakład bez ryzyka do 100 zł.