ComeOn kod bonusowy

Jaki jest ComeOn kod bonusowy 2023?

Spis treści

ComeOn kod bonusowy nie jest jeszcze dostępny. Aktualnie nie jest konieczny kod promocyjny, aby otrzymać bonus powitalny ComeOn. Załóż konto u bukmachera, a otrzymasz standardową promocję na start. Wkrótce kod bonusowy ComeOn zostanie udostępniony i będziesz mógł odebrać z nim dodatkowy bonus na start.

ComeOn bonus powitalny

Jako nowy gracz bukmachera ComeOn możesz liczyć na standardowy bonus powitalny. Jest to klasyczny bonus od pierwszej wpłaty 100 % do 200 PLN.

ComeOn kod bonusowywkrótce
ComeOn bonus od wpłaty200 PLN
Sklep gracza ComeOnbonusy za zebrane punkty

Bukmacher oferuje bonus przyznawany za pierwszy wpłacony depozyt. Ponadto, jako gracz ComeOn możesz zbierać punkty i wymieniać je na bonusy w Sklepie Gracza. Pierwsze punkty otrzymasz już za rejestrację konta. Więcej na ten temat w dalszej części artykułu.

ComeOn bonus na start nie jest zbyt wysoki. Jest wielu bukmacherów, którzy posiadają znacznie wyższe promocje i posiadają kody promocyjne, z którymi można otrzymać dodatkowe bonus. Sprawdź:

ComeOn bonus od depozytu 200 PLN

Główną i zarazem jedyną aktualnie promocją bukmachera ComeOn dla nowych graczy jest bonus od depozytu. Wynosi on 100 % wpłaty do kwoty 200 PLN. Jak go otrzymać?

 • zarejestruj konto w ComeOn
 • zweryfikuj numer telefonu
 • wpłać pierwszy depozyt min. 25 zł
 • po zaksięgowaniu wpłaty zostanie przyznany bonus 100 % do 200 zł

Jak widać sprawa jest bardzo prosta, wystarczy zarejestrować konto i wpłacić min. 25 zł, a bonus zostanie przyznany. Jak obrócić bonus ComeOn, żeby go wypłacić?

 • obróć kwotą bonusu i depozytu jeden raz
 • obrotu dokonaj na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami,
 • kurs łączny kuponu to min. 3.50
 • czas na obrót to 14 dni

Do obrotu nie zaliczają się zakłady na gry karciane, sporty wirtualne i obstawione za inne bonusy.

ComeOn zakład bez ryzyka i bonus bez depozytu

Większość bukmacherów oferuje kilka bonusów na start, zwykle przynajmniej jeden jest dostępny z kodem promocyjnym. Jak wspomnieliśmy ComeOn kod bonusowy nie jest na razie dostępny, a jedyną promocją jest bonus od wpłaty.

Jeśli ComeOn chce być konkurencją dla innych, już działających na rynku bukmacherów musi pomyśleć nad wprowadzeniem dodatkowego bonusu. ComeOn bonus bez depozytu czy zakład bez ryzyka z pewnością zachęciłby do rejestracji konta.

Jak obrócić bonus ComeOn?

Przy opisie bonusu od depozytu wspomniałam już o obrocie, ale warto wyróżnić to jeszcze raz. Zatem jak obrócić bonus ComeOn?

ComeOn bonusObrótCzas na obrót
bonus 100 % do 200 złobrót 1x bonus + depozyt, kupon AKO min. 3 zdarzenia, kurs min. 3.5014 dni

Warunki obrotu bonusem ComeOn nie są skomplikowane, czy jednak są atrakcyjne? Z jednej strony tak, gdyż jest wymagany tylko jednokrotny obrót, z drugiej jednak strony bukmacher ComeOn wymaga obrotu zarówno bonusem, jak i depozytem. Niewielu bukmacherów wymaga takiego obrotu środkami, o czym możesz przeczytać w naszym artykule: Jak obrócić bonus u bukmachera?

Najlepsze kody promocyjne do bukmacherów

BukmacherBonus na start 2023Kod bonusowy
STS1500 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + 60 PLN za zadaniaSprawdź kod
Fortuna20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzyka + 15 PLN freebet + 5 PLN za kuponSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 45 PLN freebety + 200 PLN bez ryzykaSprawdź kod
forBET 1200 PLN cashback + 2000 PLN od depozytu + 150 PLN freebetSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne bukmacherów 2023

ComeOn kod bonusowy – rejestracja konta

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia gry w ComeOn jest oczywiście rejestracja konta. Proces ten jest prosty, a formularz składa się z trzech stron. Poniżej opis krok po kroku jak założyć konto:

rejestracja konta comeon
 1. kliknij przycisk „zarejestruj się”

 2. Wypełnij dane na 1. stronie formularza – podaj adres emial, numer telefonu i hasło. Zaznacz wymagane zgody

 3. Uzupełnij informacje na 2. stronie rejestracji – imię, nazwisko, datę urodzenia, PESEL

 4. Pole „kod bonusowy” – na 2. stronie formularza jest miejsce na wpisanie ComeOn kodu bonusowego. Jeszcze nie jest on dostępny, więc zostaw pole puste

 5. Zaznacz opcje z regulaminami i zgodami

 6. Ustal indywidualne limity na 3. stronie rejestracji i kliknij przycisk „otwórz konto”

Po spełnieniu tych kilku kroków będziesz mógł rozpocząć grę w ComeOn na koncie tymczasowym. Gdy będziesz chciał wypłacić środki musisz przekształcić je w stałe uzupełniając na swoim koncie gracza numer rachunku bankowego i wysyłając zdjęcie dowodu osobistego do weryfikacji.

ComeOn promocje bukmacherskie

Niezwykle ważnym elementem oferty bukmachera są również promocje bukmacherskie dla zarejestrowanych graczy. Jak w tej kwestii prezentuje się ComeOn? Niestety kiepsko, gdyż póki co brakuje specjalnych akcji dla graczy, w których mogliby korzystać z boostów kursowych czy odbierać freebety na zakłady.

Jest jednak Sklep Gracza, czyli program lojalnościowy, w którym za aktywność gracze zbierają punkty. Następnie mogą je wymieniać na bonusy.

ComeOn Sklep Gracza

Niewielu bukmacherów może pochwalić się atrakcyjnym programem lojalnościowym, do którego dostęp mogą mieć wszyscy gracze. Jednym z flagowych programów jest Fortuna Klub Plus. Podobną akcję zorganizował ComeOn. Każdy gracz bukmachera zbiera punktu za różnego rodzaju czynności. Sporo punktów można otrzymać na start:

 • ukończenie rejestracji i zweryfikowanie konta – 500 punktów
 • zatwierdzone dokumenty – 500 punktów
 • pierwsza wypłata – 100 punktów

Poza tym punkty otrzymujesz również za pierwsze logowanie w danym dniu (20 punktów), wpłatę środków (każde 1 zł to 1 punkt) i obstawianie zakładów (każde postawione 5 zł to 10 punktów).

Po zebraniu punktów w Sklepie Gracza będziesz mógł zobaczyć na jakie bonusy można je wymienić.

ComeOn kod bonusowy – FAQ

Jaki jest ComeOn kod bonusowy?

ComeOn kod bonusowy nie jest jeszcze dostepny. W formularzu jest pole do wpisania kodu, ale nie został on jeszcze udostępniony.

Jaki jest bonus ComeOn?

ComeOn bonus na start to 100 % od pierwszej wpłaty do 200 zł.

Jak odebrać bonus ComeOn na start?

Aby otrzymać bonus powitalny ComeOn musisz zarejestrować konto u bukmachera i wpłacić min. 25 zł.