Limity bukmacherskie 2022

Ważnym elementem zakładów są limity bukmacherskie. Dotyczą one kilku elementów. Po pierwsze limity stawek na konkretne wydarzenia, które są narzucane przez bukmachera. Po drugie limity wygranych, jakie gracz może zdobyć za poprawnie wytypowane zdarzenia na kuponie, a co za tym idzie limity wypłat z konta. Są też limity, jakie może, a raczej musi narzucić sobie gracz. Dotyczą one czasu jaki poświęca się na grę, jak i kwot jakie gracz stawia. Ostatnimi limitami, są te dotyczące kwot jakimi możemy obracać na kontach tymczasowych. Sprawdziliśmy limity w zakładach bukmacherskich.

Jakie są limity bukmacherskie?

Bardzo duża rozbieżność dotyczy limitów wygranych u bukmacherów. Wahają się one od 100 000 zł do nawet 800 000 zł. Jeśli chodzi o limity depozytów na kontach tymczasowych, to różnice nie są już duże.

BukmacherLimit wygranej na kuponieLimit depozytu na koncie tymczasowym
STS500 000 złdo 5000 zł
Fortuna601 000 złdo 5000 zł
forBET bukmacher200 000 złBrak konta tymczasowego
LV Bet300 000 złdo 5200 zł
Betclic bukmacher800 000 złdo 5000 zł
TOTALbet303 000 złdo 5000 zł
eWinner500 000 złdo 5000 zł
PZBukBrak limitubrak limitu
Totolotek500 000 złdo 5000 zł
Etoto500 000 złBrak konta tymczasowego
Noble BET300 000 złdo 5200 zł
Superbet bukmacher650 000 złdo 5000 zł
Fuksiarz bukmacherBrak limitudo 5000 zł
BetX300 000 złdo 5000 zł
Limity bukmacherskie

Spis treści

Jak widać po powyższej tabeli tylko jeden z bukmacherów nie określa limitu maksymalnej wygranej na kuponie oraz limitu depozytów na koncie tymczasowym, jest to PZBuk. Warto dodać, że plusem tego buka jest również dobra oferta na zakłady oraz ciekawy bonus powitalny, który umożliwia między innymi grę bez ryzyka na start.

Limity stawek u bukmacherów internetowych

Bukmacherzy limity stawek

Ta kwestia nie jest niestety zbyt oczywista. Limity stawek nie są takie same dla wszystkich bukmacherów. Mało tego, nie są jednakowe dla wszystkich zakładów w ramach jednego buka. Na niektóre zakłady są limity u bukmacherów, a na inne nie.

Jakie są limity w Fortunie i STS?

Fortuna limity stawek ustalane są indywidualnie w zależności od zakładu, tak samo jest w Superbet czy Fuksiarzu. W STS również także stawki są ustalane osobno dla każdego zakładu przez system. LV BET ustala limity stawek proporcjonalnie do kursu, w taki sposób, aby maksymalna wygrana nie mogła przekroczyć kwoty limitu tej wygranej. W przypadku forBET limit stawki zależny jest od tego, czy iloczyn stawki i kursu nie przekroczy maksymalnej wygranej dostępnej u tego bukmachera.

TOTALbet ma jasno określoną najwyższą stawkę jaką może postawić gracz i wynosi ona 10 tysięcy złotych. Nie ma konkretnej kwoty, która określałaby limit stawki na zakłady w Betclic. Wszelkie kwoty muszą zostać zaakceptowane przez Dział Sportu. W Etoto niektóre sporty, ligi oraz wydarzenia są objęte limitami stawek. Ponadto wysokość stawki może zostać ograniczona w przypadku dużej liczby zdarzeń na kuponie lub kursu. Limity u bukmacherów mogą być różne w zależności od zdarzeń, których dotyczą. PZBuk maksymalna stawka zależy od danego wydarzenia, rodzaju kuponu i rynku. Limit jest taki sam dla każdego gracza.

Limity wygranych u bukmacherów

Kwestia maksymalnych wygranych za kupony u legalnych bukmacherów jest bardzo zróżnicowana. Niespodzianką jest, że jest tylko jeden bukmacher online, który nie ma określonego limitu na wygrane. Pewnie niewiele osób, by się spodziewało, ale jest nim PZBuk. Zarejestruj się u tego bukmachera z naszym kodem bonusowym PZBuk i ciesz się wyjątkowymi bonusami na start. A jak wygląda ta kwestia u innych bukmacherów?

W Fortunie, czyli w jednych z najpopularniejszych zakładów w Polsce, maksymalna wygrana wynosi 601 000 zł, zaś STS limity nałożył do 500 000 zł, taką samą kwotę mogą maksymalnie wygrać gracze Totolotka, eWinner i Etoto. Z kolei w Superbet limit wynosi 650 000 zł. Zdecydowanie więcej oferuje użytkownikom Betclic. Wygrana może wynieść do 800 000 zł. To jedna z najwyższych możliwych wygranych możliwych do zdobycia u legalnych bukmacherów. Kwoty maksymalnej wygranej u pozostałych bukmacherów są zdecydowanie niższe. W LV BET i BetX limit wynosi 300 000 zł, w forBET 200 000 zł, w TOTALbet 303 000 zł. W przypadku nowego bukmachera Noblebet spółka ustaliła limit na 300 000 zł. Fuksiarz nie określa limitu wygranej na koncie stałym, zaś na koncie tymczasowym jest to 2280 zł.

Maksymalne wypłaty środków u bukmacherów

Bukmacherzy maksymalna wypłata z konta

Gdy mamy dobrą passę i na naszym koncie gracza zgromadzimy pokaźną sumę, czy możemy ją jednorazowo wypłacić? To zależy od bukmachera. Fortuna nie ma żadnego limitu dotyczącego wypłat środków, podobnie jak Totolotek, TOTALbet, Superbet i Etoto. STS limity na wypłaty też nie są określone, jednak w przypadku gdy gracz chce wypłacić pokaźną sumę może nastąpić dodatkowa weryfikacja przez Dział Płatności STS, przez co cały proces wypłaty może trwać trochę dłużej. LV BET ograniczył maksymalną jednorazową wypłatę do 100 000 zł, tak samo sprawa wygląda w Betclic i PZBuk. Maksymalnie 50 000 zł możemy wypłacić za jednym razem w eWinner i forBET. Noblebet określił maksymalną wypłatę do kwoty 300 000 zł.

Fortuna, Totolotek, TOTALbet,
STS, Etoto, Superbet, Fuksiarz
brak limitu
LV BET, Betclic, PZBuk100 000 zł
eWinner, forBET50 000 zł
Noblebet300 000 zł
Limity wypłat u bukmacherów

Limity depozytów na kontach tymczasowych

Wielu bukmacherów ma opcję szybkiej rejestracji, czyli założenia konta tymczasowego, do którego nie jest konieczne wysyłanie skanu lub zdjęcia dowodu osobistego czy numeru konta, a sam proces rejestracji trwa zaledwie chwilę. Jest to opcja mile widziana przez graczy. Takie konto ma jednak swoje limity. Po pierwsze termin ważności, po upływie którego gracz musi przekształcić je w konto stałe oraz limity depozytów jakich można dokonać na koncie tymczasowym. W przypadku STS, Fortuny, Betclica, TOTALbetu, eWinnera, Totolotka, Fuksiarza, Superbet i BetX limit depozytów na koncie tymczasowym wynosi 5000 zł. W LV BET i Noblebet jest to 5200 zł, zaś w PZBuk nie ma limitu. forBET i Etoto nie posiadają opcji założenia konta tymczasowego.

Indywidualne limity gracza

Każdy bukmacher oferuje użytkownikom możliwość kontrolowania swojej aktywności w zakładach. Gracz powinien ustalić limity środków pieniężnych przeznaczanych na zakłady i limit czasu spędzanego na grze. Taka opcja pojawia się już w momencie rejestracji konta przez gracza. Użytkownik określa ile środków i czasu będzie przeznaczał na grę w wymiarze dziennym i miesięcznym. Maksymalna kwota jaką gracz może przeznaczyć na grę w miesiącu wynosi zazwyczaj 10 000 000 zł. Zmniejszenia limitów można dokonać automatycznie, zaś aby je zwiększyć należy zgłosić takie żądanie, które po upływie określonego czasu zostanie zaakceptowane.

Jak uniknąć limitów bukmacherskich?

Wielu graczy szuka w internecie odpowiedzi na pytanie jak obejść czy jak uniknąć limitów wprowadzanych przez firmy bukmacherskie. Reasumując, tak naprawdę wystarczy grać z umiarem. Dlatego też każdy gracz ustala swoje indywidualne limity na grę, aby nie przesadzać. Również bukmacher może nałożyć limit na konkretnego gracza, jeśli zauważy, że np. często wyłapywał błędy w kursach i na nich zarabiał. Jeśli limit nałożony jest na konkretne zdarzenie oznacza to, że stwarza ono szansę gry na arbitraż. Grając rozsądnie, stawiając czasami również zakłady akumulowane i ostrożnie dobierając stawki można uniknąć limitów.

FAQ

Co to są limity bukmacherskie?

Limity bukmacherskie to ograniczenia jakie nakłada bukmacher na gracza lub stawiane przez niego zakłady. Mogą to być limity depozytów, limity wygranych, limity stawek czy limity wypłat.

Jakie są limity wygranych u bukmacherów?

Limity wygranych na kuponie są ustalane indywidualnie przez każdego bukmachera. Obecnie najwyższy limit ma Betclic i wynosi on 800 000 zł.

Czy są limity depozytów na koncie tymczasowym?

Najszybszą opcją dołączenia do bukmachera są konta tymczasowe. Założenie ich zajmuje dosłownie chwilę. Mają jednak one ograniczenia depozytów, jakie można na nie wpłacać. Zwykle wynoszą one około 5000 zł.

Jakie są limity wypłat wygranych u bukmacherów?

Większość bukmacherów nie ma określonego limitu kwoty, jaką gracz może wypłacić ze swojego konta. Czasami jednak, w przypadku gdy chcemy wypłacić pokaźną sumę możemy być poproszeni o dodatkową weryfikację. Swoje limity wypłaty określili natomiast bukmacherzy: LV BET, Betclic, PZBuk, forBET i Noblebet.