STS Kod Promocyjny

STS kod promocyjny 2021 bonusy VIP

Spośród wielu kodów dostępnych w sieci znaleźliśmy dla ciebie najlepszy STS kod promocyjny. Otrzymasz z nim najwyższy zakład bez ryzyka 239 zł i inne promocje. Z naszego artykułu dowiesz się jak wykorzystać kod promocyjny STS i jakie bonusy z nim otrzymasz. Podpowiemy jak przejść przez proces rejestracji i gdzie wpisać kod. Omówimy też promocje STS dla graczy, w których można zdobywać dodatkowe freebety. Wszystko o bonusach STS w jednym miejscu.

STS kod promocyjny 2022

STS kod promocyjnySTSVIP
Bonus bez depozytufreebet 25 PLN na start
Zakład bez ryzykacashback 239 PLN
Bonus od wpłaty100% od depozytu do 1200 PLN
Cashback20 PLN na BetGames
Bonus na sporty wirtualne20 PLN cashback
Bonusy powitalne STS

Aktywuj maksymalne bonusy i promocje 2022 w STS

Spis treści

STS kody promocyjne to jedna z najczęściej poszukiwanych informacji wśród graczy bukmacherów online. To dzięki nim mogą otrzymać wyższe od standardowych bonusy powitalne STS. Przeczesaliśmy sieć w poszukiwaniu najkorzystniejszej oferty na start. Przeanalizowaliśmy warunki i wysokość bonusów i znaleźliśmy najlepszy STS kod promocyjny. Wpisując kod – STSVIP w formularzu otrzymasz STS zakład bez ryzyka 239 zł. Oznacza to, że stawiając pierwszy zakład za własne środki, w przypadku przegranej otrzymasz zwrot stawki. Dzięki temu nie musisz bać się straty pieniędzy. Szczegóły promocji znajdziesz w regulaminie.

Oczywiście poza cashbackiem nowi gracze rejestrujący konto u bukmachera, otrzymają też pozostałe promocje powitalne: bonus STS od depozytu do 1200 zł i freebet bez depozytu 25 zł. Dodatkowo cashback 20 zł na Betgames i bonus 20 zł na sporty wirtualne.

Rejestracja STS z kodem promocyjnym
Rejestracja konta z kodem promocyjnym STS

STS bonus powitalny – freebety na start dla nowych graczy

Jeśli właśnie założyłeś konto w STS, zaznaczyłeś opcję, że chcesz otrzymać STS bonus na start i wpisałeś kod promocyjny, oznacza to, że do twojego konta bonusowego został dodany freebet bez depozytu 25 zł.

Następnie, jeśli wpłacisz depozyt i postawisz kupon na wybrane przez siebie zdarzenia, będzie to zakład bez ryzyka 239 zł. Zwrot wynosi maksymalnie 239 zł za pierwszy postawiony kupon, który będzie przegrany. Pamiętaj jednak, że wyższy od standardowego zakład bez ryzyka otrzymasz tylko w przypadku, gdy wpiszesz STS kod promocyjny – STSVIP podczas rejestracji lub przejdziesz do rejestracji bukmachera przez nasz link. W standardowej ofercie cashback wynosi 200 zł.

Wpłacając kolejny depozyt otrzymasz bonus STS 100% od wpłaty. Oznacza to, że wpłacając 100 zł bukmacher doda od siebie 100 zł do twojego konta. Maksymalna kwota bonusu od depozytu wynosi 1200 zł.

Dołączając do graczy STS możesz też skorzystać z cashbacku 20 zł na Betgames. Stawiając pierwszy zakład na Betgames, czyli symulowane gry karciane w STS będzie to zakład bez ryzyka. W razie przegranej bukmacher zwróci stawkę do 20 zł. Dołączając do STS przysługuje również bezpieczny zakład 20 zł na sporty wirtualne.

STS bonus – jak wypłacić?

Jak u każdego bukmachera, również w STS, bonusy, które otrzymuje gracz na start mają wymagane warunki obrotu. Porównując je do innych zakładów bukmacherskich, wymogi w STS są całkiem dobre.

Wyjaśnijmy najpierw: co to jest obrót bonusu? To postawienie otrzymanej w promocji kwoty określoną przez bukmachera ilość razy na zakłady ze wskazanymi minimalnymi kursami. Powiedzmy, że założyłeś konto i otrzymałeś ekstra bonus, który został przypisany do twojego konta bonusowego. Nie możesz tych środków po prostu wypłacić. By to zrobić musisz postawić je na STS zakłady. Czasami wystarczy otrzymaną kwotę przeznaczyć na typy jeden raz, ale zdarza się, że jest to nawet 6 razy. Bukmacher określa również minimalne kursy. Jak zatem warunku obrotu prezentują się w STS?

Zakład bez ryzyka✅ do 239 PLNbrak wymogubez limitu czasowego
Freebet bez depozytu25 PLNobrót 3x bonus,
min. kurs 1.91
bez limitu czasowego
Bonus od depozytu✅ do 1200 PLNobrót 3x bonus,
min. kurs 1.91
bez limitu czasowego
Cashback na Betgames20 PLNobrót 3x bonus,
min. kurs 1.91
bez limitu czasowego
Cashback na sporty wirtualne20 PLNobrót 3x bonus,
min. kurs 1.91
bez limitu czasowego
Jak obrócić bonus STS?

STS obrót bonusu

Zacznijmy od zakładu bez ryzyka, który jest dostępny z kodem. Zwrot trafi na konto depozytowe i nie musisz nim obracać przed wypłaceniem. Aby otrzymać cashaback, należy postawić pierwszy zakład z konta depozytowego. W przypadku STS bonusu bez depozytu 25 zł należy obrócić nim 3 razy po kursie nie mniejszym niż 1.91. Takie same warunki dotyczą bonusu od depozytu, cashbacku na Betgames i cashbacku na sporty wirtualne. Co ważne, nie ma limitu czasowego, w którym trzeba dokonać obrotu. To bardzo dobra opcja, gdyż większość bukmacherów określa w jakim czasie należy dokonać obrotu bonusem, by móc go wypłacić.

Naszym zdaniem warunku obrotu w STS są bardzo dobre. By to udowodnić porównajmy je z innym popularnym w Polsce bukmacherem LV BET. Promocja od pierwszego depozytu w LV BET wynosi 2000 zł. Najpierw należy go aktywować typując zakłady KOMBI z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 2.50. Gdy to zrobimy, musimy dokonać obrotu, żeby go wypłacić. Trzeba to zrobić 4 razy po kursie nie mniejszym niż 2.00. W STS nie jest konieczne aktywowanie bonusu i można typować kupony SOLO. Mniejszy jest również minimalny kurs wymagany do obrotu.

Bonus bez depozytu STS 25 PLN

Nie da się ukryć, że jednym z najpopularniejszych bonusów powitalnych wśród graczy są freebety, które otrzymują zupełnie za darmo. Stosunkowo niewiele zakładów bukmacherskich ma je w ofertach na start. Jest to całkowicie zrozumiałe, gdyż otrzymanie bonusu nie jest uzależnione od naszej wpłaty.

W pakiecie powitalnym największego bukmachera w Polsce znajdziesz STS bonus bez depozytu, który wynosi 25 zł. Otrzymuje go każda osoba, która przejdzie proces rejestracji i wpisze w formularzu STS kod promocyjny. Freebet zostaje dodany do konta bonusowego i należy go obrócić trzy razy po kursie min. 1.91.

Bukmacher informuje na swojej stronie, że aby otrzymać ten freebet należy wpisać w formularzu kod: pewne25, jednak wpisanie kodu dostępnego na naszej stronie: STSVIP również sprawi, że dostaniesz ten STS bonus bez depozytu oraz dodatkowy zakład bez ryzyka, którego nie ma w standardowej ofercie STS. Freebet 25 zł możesz przeznaczyć na wybrane przez siebie zakłady.

Zakład bez ryzyka do 239 PLN – wpisz STS kod promocyjny

Nikt nie lubi tracić swoich pieniędzy, gdy jego kupon nie wejdzie. Dzięki zakładowi bez ryzyka STS jest to możliwe. Co to jest zakład bez ryzyka? Już wyjaśniamy. Powiedzmy, że wytypowałeś wynik meczu Real – Barcelona. Jako wielki fan Barcy uznałeś, że to właśnie twoja ukochana drużyna zwycięży w tym spotkaniu. Niestety, Barcelona przegrywa el clasico. Dzięki temu, że był to zakład bez ryzyka nie tracisz postawionej stawki, tylko STS zwraca ci ją na konto bonusowe.

Zatem wpłacasz depozyt na swoje konto gracza, stawiasz za te środki zakład i otrzymujesz cashback do 239 zł, czyli w przypadku przegranej STS zwróci Ci 100 % stawki do 239 zł. By otrzymać cashback STS należy wpłacić minimum 10 zł. Zwrot trafi na twoje konto depozytowe i nie musisz nim obracać. Co ważne – zakład bez ryzyka otrzymasz także za przegrany kupon na sporty wirtualne, a także po szybkiej rejestracji STS. To bardzo dobra oferta zwłaszcza biorąc pod uwagę warunki tego bonusu.

Bonus 1200 PLN dla nowych graczy

bonus sts aplikacja
STS bonus od depozytu

Kolejnym bonusem dla osób, które przejdą przez STS rejestrację jest ten od wpłaty. Wynosi on 100 % od depozytu do 1200 zł. To jedna z wyższych tego typu ofert wśród legalnych bukmacherów online.

Dla pewności, wyjaśniamy. Gracz założył konto w STS, wpłacił pierwszy depozyt i otrzymał zakład bez ryzyka. Po pierwszej wpłacie otrzymuje też bonus STS 100 % od wpłaty, maksymalnie do 1200 zł, czyli wpłacając na przykład 1000 zł do jego konta bonusowego zostanie dodane 1000 zł. Bukmacher STS podwaja pierwszą wpłatę.

By móc go wypłacić należy spełnić warunki obrotu, o których wspominaliśmy już wyżej. Swoim bonusem musisz obrócić trzy razy na kuponie SOLO lub AKO, czyli w przypadku naszego depozytu 1000 zł należy dokonać obrotu na 3000 zł. Kurs nie może być mniejszy niż 1.91. Koniecznie pamiętaj o zaznaczenie w formularzu zgody na otrzymanie bonusu startowego.

Cashback 20 PLN na Betgames

Nowi gracze mogą otrzymać jeszcze jeden bonus STS. Bukmacher ten jest pierwszym, zaoferował zakłady na symulowane gry karciane (pokera, wojnę i bakarata). Postanowił wprowadzić specjalną promocję na właśnie ten rodzaj zakładów. Z tego cashbacku mogą skorzystać nowi gracze oraz osoby, które miały już wcześniej założone konto w STS, ale nigdy nie stawiały zakładów na Betgames.

Gracze, którzy postawią pierwszy zakład na Betgames i przegrają dostaną od STS cashback, czyli zwrot stawki do 20 zł. By skorzystać z tej promocji wystarczy postawić zakład SOLO lub AKO na wybraną grę karcianą. W akcji biorą udział zakłady rozliczone w czasie jednej doby. Aby móc wypłacić cashback gracz musi obrócić nim trzy razy po kursie min. 1.91. Ważna informacja: STS zakłady na Betgames nie są dostępne na wersji mobilnej strony sts.pl

Zwrot 20 PLN na sporty wirtualne

Niesłabnąca popularność sportów wirtualnych sprawiła, że STS zdecydował się dodać do oferty wyjątkową promocję. W ciągu pierwszej doby twojej przygody z virtualami stawiaj dowolne zakłady z kursem min. 1.90. Możesz grać dowolną liczbę kuponów, ale STS weźmie pod uwagę te z pierwszych 20 zł wydanych na sporty wirtualne. Jeśli twoje typy będą nietrafione bukmacher zwróci ci równowartość przegranych stawek na virtuale do 20 zł. Z promocji można skorzystać tylko jeden raz. Aby móc wypłacić cashback należy obrócić nim trzy razy na kuponach z kursem całkowitym 1.91.

Promocje STS dla graczy

Wróćmy na polski rynek bukmacherski. Poza opisanymi wyżej bonusami powitalnymi i zakładem bez ryzyka, do którego konieczny jest STS kod promocyjny, bukmacher proponuje graczom skorzystanie z szeregu promocji tymczasowych, organizowanych z okazji konkretnych wydarzeń sportowych oraz stałych, z których można korzystać wielokrotnie. W stałej ofercie znajduje się kilka akcji:

Promocje i bonusy STS na Styczeń 2022:

 • 50 PLN za zaproszenie kumpla
 • Emocje rządzą – rankingi najlepszych typerów najważniejszych wydarzeń piłkarskich
 • Strefa VIP – zaproszenia na wydarzenia, prezenty urodzinowe i priorytetowa obsługa dla najaktywniejszych graczy
 • STS TV – oglądaj na żywo najważniejsze wydarzenia sportowe
 • Cashback do 50 PLN tygodniowo – zwrot za nietrafione kupony AKO

Zaproś kumpla

STS nagradza również użytkowników, którzy polecą tego bukmachera swoim znajomym. Wejdź na stronę sts.pl, zaloguj się i przejdź do sekcji „Moje konto”, gdzie znajdziesz opcje wysyłania zaproszeń znajomym bezpośrednio na ich adres mailowy, za pośrednictwem Facebooka lub generując link rejestracyjny. Osoba, którą zaprosiłeś musi założyć konto za pomocą linku, który jej wysłałeś. Następnie wpłacić minimum 50 zł oraz zagrać łącznie za minimum 150 zł. Co najmniej jedno zdarzenie na kuponie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.50. Gdy zostaną spełnione te warunki, ty jako polecający otrzymasz bonus 50 zł.

Cashback do 50 PLN tygodniowo

Nowa promocja w STS, dzięki której można otrzymać tygodniowo zakład bez ryzyka do 50 zł. Aby z niej skorzystać należy najpierw zapisać się do promocji (za każdym razem, gdy chcesz z niej skorzystać). W każdym tygodniu akcja podzielona jest na dwa etapy, pierwszy od poniedziałku do czwartku i drugi od piątku do niedzieli. Należy typować zakłady AKO przedmeczowe lub live. W razie niepowodzenia otrzymasz zwrot w wysokości 20 % stawek. W pierwszym etapie może on wynieść maksymalnie 30 zł, a w drugim 20 zł, co razem daje maksymalnie 50 zł cashbacku.

Emocje rządzą w STS

Co jakiś czas w ofercie promocyjnej STS pojawiają się akcje z serii Emocje Rządzą. W zależności od rozgrywek, których dotyczą mamy: Mistrzowskie, Europejskie, Pucharowe, Ligowe czy Eliminacyjne Emocje Rządzą. Zwykle w ramach tych promocji jest ustalona pula nagród, która zostanie podzielona na najlepiej typujących graczy. W puli może znaleźć się nawet 50 ooo zł.

Strefa VIP

Najaktywniejsi klienci STS mogą liczyć na zaproszenie do Strefy VIP, czyli ekskluzywnego programu lojalnościowego. Jakie warunki trzeba spełnić, by stać się jego członkiem? należy wyróżniać się spośród innych graczy liczbą typowanych zakładów, typować często i za duże stawki, nie bać się ryzykować. Na członków Strefy VIP STS czeka priorytetowa obsługa, zaproszenia na eventy oraz dostęp do specjalnych promocji, a także szybka autoryzacja.

STS TV

Osoby, które posiadają aktywne konto w STS mogą korzystać z STS TV, czyli transmisji z najciekawszych wydarzeń sportowych. Są to mecze piłki nożnej, tenisa, koszykówki, siatkówki, hokeja na lodzie, tenisa stołowego, badmintona, piłki ręcznej czy baseballa. Jako jeden z niewielu bukmacherów od 2021 roku umożliwia również oglądanie gal UFC, czyli najpopularniejszych walk MMA. By z nich skorzystać należy postawić dowolny zakład, za dowolną stawkę w ciągu 24 godzin od momentu rozpoczęcia interesującej nas rozgrywki.

Najlepsze kody promocyjne 2022

BukmacherBonus na start 2022Kod bonusowy
 Fortuna2150 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 279 PLN bez ryzykaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu
+ 40 PLN freebety + 250 PLN bez ryzyka
Sprawdź kod
forBET 2200 PLN od depozytu + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne

STS rejestracja – jak założyć konto na STS.pl?

Wielu graczy, którzy chcą założyć konto u tego buka szukają w sieci hasła: STS rejestracja z kodem promocyjnym. Dlatego opiszemy krok po kroku jak założyć konto w STS z kodem, jak przebrnąć przez formularz, by móc rozpocząć grę w zakładach bukmacherskich i otrzymać najwyższy bonus.

Na początek kliknij w nasz link, który przeniesie cię do formularza rejestracyjnego STS. Możesz też przejść do strony sts.pl wpisując adres w wyszukiwarce internetowej. I kliknąć przycisk „Załóż konto”.

Następnie wypełnij informacje w formularzu. Na pierwszej stronie należy podać adres e-mail, hasło i numer telefonu. Na tej samej stronie znajduje się również pole, w które można wpisać specjalny kod, który powiększy bonus powitalny. Jeśli wszedłeś na stronę z naszego linku to pole to będzie już uzupełnione kodem promocyjnym STSVIP. Jeśli jednak wszedłeś na stronę bukmachera przez wyszukiwarkę wpisz własnoręcznie STS kod promocyjny. 

Rejestracja STS - gdzie wpisać kod promocyjny
Rejestracja STS krok 1 – kod promocyjny STSVIP

By przejść do drugiej strony formularza musisz zaakceptować regulamin i politykę prywatności oraz oświadczyć, że masz ukończone 18 lat. Możesz również zaznaczyć zgodę na otrzymywanie informacji handlowych STS, z których dowiesz się o wszelkich zmianach i aktualnych promocjach. Następnie kliknij: „dalej”.

Na drugiej stronie formularza należy uzupełnić kolejne informacje: imię, nazwisko, kraj urodzenia, PESEL oraz kod SMS, który otrzymałeś na numer telefonu podany na pierwszej stronie rejestracji. Zaznacz opcję: „Chcę otrzymać swój bonus startowy” oraz oświadczenie, że informacje, które podałeś w formularzu są prawdziwe.

Rejestracja STS krok 2
Drugi krok formularza STS

Po kliknięciu w przycisk „Zarejestruj” twoje konto STS online będzie aktywne. Zostaniesz poproszony o ustalenie indywidualnych limitów. Od teraz możesz cieszyć się grą w STS i korzystać z STS bonusu powitalnego.

Jak widać STS rejestracja jest bardzo prosta i nie powinna nikomu sprawić problemu. Cały proces trwa dosłownie chwilę.

Szybka rejestracja STS – jak założyć konto tymczasowe?

Jeśli nie lubisz wypełniania długich formularzy i chciałbyś po prostu szybko wytypować zakład, warto skorzystać z szybkiej rejestracji i założyć konto tymczasowe STS. Cały proces opisaliśmy powyżej w części STS rejestracja. Czym różni się ono od konta stałego? Jego założenie trwa zdecydowanie krócej i nie trzeba podawać numeru konta bankowego, ani wysyłać skanu lub zdjęcia dowodu tożsamości. Minusem jest to, że z konta tymczasowego nie można wypłacić wygranych. By móc to zrobić należy przekształcić konto w stałe, czyli podać numer konta i zdjęcie dowodu.

Zakładając konto tymczasowe u niektórych bukmacherów gracz nie otrzymuje wszystkich promocji powitalnych. Na szczęście nie ma tego problemu u tego bukmachera. Przechodząc szybką rejestrację dostaniesz pełen pakiet STS bonusów na start.

STS zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie STS
Zakłady bukmacherskie STS

STS zakłady bukmacherskie online to największa i najpopularniejsza legalna firma bukmacherska w Polsce. Bukmacher angażuje się bardzo w sponsoring. Jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Ponadto STS wspiera inne drużyny: Jagiellonię Białystok, Lecha Poznań, Pogoń Szczecin, Koronę Kielce, Cracovię, Górnik Zabrze, Zagłębie Lubin, Polską Ligę Siatkówki, Vive Kielce, Anwil Włocławek i AGO Esports. STS prowadzi również fundację Sport Twoją Szansą.

Porównując STS zakłady bukmacherskie z innymi legalnymi bukmacherami w Polsce to znajdują się one w ścisłej czołówce jeśli chodzi o STS ofertę na zakłady, rynki zdarzeń, promocje bukmacherskie czy aplikację mobilną. Kursy STS też są bardzo dobre, ale nie najlepsze. Jednak to co wyróżnia tego buka spośród innych to konsekwentnie równe marże.

Oferta STS

Gracze STS mają do wyboru około 30 dyscyplin sportowych do typowania, a wśród nich te najpopularniejsze jak piłka nożna, tenis czy hokej na lodzie. Przy najpopularniejszych zdarzeniach, jak na przykład mecze Ekstraklasy, można znaleźć nawet 130 rynków zdarzeń. Nie brakuje też zakładów na esporty, a wśród nich turnieje Counter Strike, League of Legends, DOTA 2 czy Call of Duty. Ponadto znajdziemy w STS zakłady specjalne dotyczące wydarzeń kulturalnych, politycznych i społecznych.

W sekcji zakładów LIVE w STS liczba dostępnych dyscyplin jest uzależniona od sezonu na dany sport, jednak zwykle jest to minimum 10 dyscyplin (między innymi: piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, MMA, hokej na lodzie, piłka ręczna czy tenis stołowy). Duży plus dla STS należy się za udostępnianie transmisji na żywo z wydarzeń sportowych. Jeśli przy zdarzeniu znajduje się ikonka TV, oznacza to, że można po zalogowaniu oglądać transmisję live z danego wydarzenia (trzeba też w ciągu 24 h postawić dowolny zakład). Zatem w STS na żywo możemy śledzić mecze piłki nożnej, tenisa, koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, hokeja na lodzie i innych dyscyplin. STS TV to setki transmisji meczów tygodniowo.

Dobrze prezentuje się również dział sportów wirtualnych, gdzie gracze mogą typować symulowane rozgrywki:

 • piłki nożnej,
 • tenisa,
 • koszykówki,
 • wyścigów psów,
 • wyścigów koni.

Sporty wirtualne to alternatywa dla klasycznych zakładów sportowych, pozwala typować siedem dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

Ważnym elementem oferty STS są zakłady na gry karciane. To nowość na rynku bukmacherskich, a STS wprowadził je jako pierwszy pod nazwą STS Betgames. Gracze mogą typować zakłady na symulowanego pokera, wojnę i bakarata. Przypomnijmy, że bukmacher posiada dwie promocje dla osób typujących gry karciane: zakład bez ryzyka 20 zł na start i ekstra bonus 25 zł co tydzień.

STS na telefon – aplikacja mobilna

Pobraliśmy aplikację STS na telefon i sprawdziliśmy jej działanie. STS posiada apkę dostępną w wersjach na telefony z systemem Android i iOS. Jej pobranie i instalacja trwa zaledwie chwilę. Szczegółowa instrukcja znajduje się w zakładce: Aplikacja Mobilna, dostępnej na stronie głównej sts.pl. STS mobile można pobrać tylko na stronie bukmachera, nie znajdziesz jej w Google Play. Apka STS działa bez zarzutu. Nie zawiesza się, przechodzenie z jednej zakładki do drugiej nie spowalnia jej, a wytypowanie zakładu jest banalnie proste i szybkie. Bez problemu można wpłacać środki za pomocą kilku metod, a także korzystać z transmisji na żywo.

Wpłaty i wypłaty

Metody płatności STS
Metody płatności STS

Gracze STS nie powinni mieć problemów z wpłacaniem depozytów i wypłacaniem wygranych. Bukmacher oferuje sporo metod płatności. Jeśli chcemy wpłacić środki to możemy zrobić to zwykłym przelewem online czy kartami kredytowymi VISA lub MasterCard. Można korzystać też z szybkich transferów, takich jak: PayU i Dotpay. Możemy też użyć portfeli elektronicznych Skrill i Netteler albo wpłacić pieniądze przez platformę Tpay. Dostępne są też płatności za pomocą Blika i Paysafecard.

Gdy chcesz wypłacić swoją wygraną skorzystaj z szybkiej wypłaty dostępnej dla 12 banków (mBank, ING, PKO Bank Polski, Milenium, Santander, Alior Bank, Inteligo, Orange Finanse, T-Mobile Usługi Bankowe, Getin Bank, Noble Bank i BNP Paribas). Transakcja zajmie maksymalnie 15 minut.

W tym miejscu warto wspomnieć, że od wysokości naszej pierwszej wpłaty zależeć będzie bonus od depozytu STS na start. Wynosi on 100 % do maksymalnej kwoty 1200 zł. Zatem im większa będzie wpłata, tym wyższy będzie bonus. Bonus bez depozytu STS nie jest zależny od wpłaty. Aby otrzymać zakład bez ryzyka należy wpłacić min. 10 zł.

Wpłacając depozyty i wypłacając wygrane pamiętajmy też o ważnym elemencie, jakim są STS limity. Te dotyczące stawek są ustalane przez system indywidualnie dla każdego zakładu. Maksymalna wygrana dla kuponów w STS wynosi 500 000 zł. Bukmacher nie określa maksymalnej jednorazowej sumy wypłaty środków, jednak w przypadku pokaźnej kwoty możesz zostać poproszony o dodatkową weryfikację przez Dział Płatności STS. Istnieją również limity stawek dotyczące kont tymczasowych, czyli tych założonych za pomocą szybkiej rejestracji. STS określił ten limit na 5000 zł.

Voucher STS za sms

Kiedyś, gdy telefony komórkowe nie posiadały jeszcze tylu opcji i nie dawały tylu możliwości co dziś, bardzo popularne były doładowania bukmachera STS przez sms. Ten temat nadal bardzo często jest poszukiwany w sieci przez graczy. Informujemy, że zakłady bukmacherskie STS wycofały się niedawno z opcji płatności przez smsy. Jednak nie ma się czym martwić, jeśli nie mamy przy sobie komputera bez problemu można doładować swoje konto przez aplikację czy wersję mobilną strony sts.pl. Bukmacher posiada wiele metod płatności, więc na pewno każdy znajdzie taką jaka będzie mu odpowiadać.

Bonusy STS opinie

Spróbujmy podsumować kwestie promocji i bonusów STS. Nie sposób nie zgodzić się z opinią, że STS bonusy powitalne są niezwykle atrakcyjne i stanowią jedną z najlepszych ofert na rynku legalnych bukmacherów online. Może nie są najwyższe, ale całkiem spore, a do tego mają dobre warunki obrotu. Bardzo dobrze oceniamy też STS promocje dla graczy. Przyznajemy, że jest w czym wybierać. Jednak zagłębiając się dokładnie w ofertę bonusową i promocyjną można znaleźć pewne mankamenty, jest ich jednak zdecydowanie mniej niż plusów.

PLUSY:

 • dodatkowy bonus z kodem promocyjnym (zakład bez ryzyka)
 • brak wymogu obrotu cashbackiem
 • bonus bez depozytu na start (niewielu buków ma je w swojej ofercie)
 • atrakcyjne warunki obrotu bonusu od wpłaty (porównując do innych buków)
 • dużo stałych i tymczasowych promocji dla graczy (na różne rodzaje zakładów)
 • wszystkie bonusy dostępne po szybkiej rejestracji

MINUSY:

 • dosyć wymagające warunki obrotu bonusem bez depozytu
 • kiepski program lojalnościowy (dostępny tylko dla niektórych graczy)

Plusów bonusów STS jest zdecydowanie więcej, niż minusów. Można otrzymać aż trzy promocje na start, co jest raczej rzadkością wśród bukmacherów. Nie ma również limitu, w jakim trzeba dokonać obrotu bonusami powitalnymi. Nie dziwi zatem fakt, że jest to najpopularniejszy bukmacher w Polsce. A co mówią na ten temat sami gracze? Sprawdziliśmy.

Uważam, że STS to porządny bukmacher. Oferuje nowe promocje dla graczy i dobre bonusy na start. Moim zdaniem warto u niego grać – Mikołaj ZZZ

Naprawdę fajne bonusy, przyciągają graczy. No i nie trzeba obracać 5 czy 6 razy – Seba34

Mega plus na promocje, zawsze jest w czym wybierać. Co jakiś czas pojawiają się też nowe akcje. Często z nich korzystam – Stefan M.

Jak widać też STS opinie graczy na forach bukmacherskich są głównie pozytywne. W ich ocenie bukmacher ten prezentuje kompletną ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Zdecydowanie zgadzamy się z tą opinią. Czasami zwracają uwagę na średnio wysoki bonus od wpłaty, gdyż wielu bukmacherów ma je dużo wyższe, ale nie jest to jakiś duży minus. My polecamy tego bukmachera i doceniamy go za bonusy i promocje.

FAQ

Jaki jest STS kod promocyjny?

Najlepszy STS kod promocyjny 2022 to STSVIP, dzięki niemu gracz otrzyma wyższy bonus powitalny. Kod należy wpisać na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego. Aktywuje on zakład bez ryzyka na start, a także freebet bez depozytu i bonus od depozytu. Dodatkowo dwa ekstra bonusy na virtuale i Betgames.

Jak założyć konto w STS z kodem promocyjnym?

Przejdź do strony bukmachera STS z naszego linku lub wpisz adres strony buka w wyszukiwarkę. Otwórz formularz rejestracyjny. Na pierwszej stronie znajduje się pole STS kod promocyjny. Jeśli przeszedłeś do formularza z naszego linku będzie ono uzupełnione kodem: STSVIP, jeśli nie wpisz kod własnoręcznie. Wpisz dane wymagane na dwóch stronach formularza, zaznacz zgody i oświadczenia oraz opcję "Chcę otrzymać swój bonus startowy". Na koniec kliknij przycisk "Zarejestruj". Po otwarciu konta do konta zostanie dodany automatycznie bonus bez depozytu. Pierwszy postawiony zakład za środki własne będzie zakładem bez ryzyka. A twój pierwszy wpłacony depozyt zostanie podwojony.

Jakie bonusy otrzymasz z kodem promocyjnym STS?

Osoby, które zarejestrują konto wpisując STS kod promocyjny otrzymają kilka bonusów. Przede wszystkim niedostępny w standardowej ofercie zakład bez ryzyka 239 zł. Jest także freebet bez depozytu 25 zł oraz bonus 100 % od depozytu do 1200 zł. Ponadto cashback 20 zł na Betgames i zwrot 20 zł na sporty wirtualne.

Jak obrócić STS bonus na start?

Bukmacher STS ma atrakcyjne warunki obrotu bonusami powitalnymi. Zakład bez ryzyka 239 zł przyznawany za rejestrację z kodem promocyjnym trafia na konto depozytowe i nie trzeba nim obracać. Freebet bez depozytu 25 zł, bonus od depozytu do 1200 zł, a także bonusy na Betgames i sporty wirtualne należy obrócić 3 razy na kuponach z kursem min. 1.91.

Jak otrzymać zakład bez ryzyka 239 zł z kodem promocyjnym?

Rejestrując się w STS z kodem promocyjnym otrzymasz zakład bez ryzyka. W standardowej ofercie nie ma takiego bonusu. Zatem rejestrując się z kodem otrzymasz 239 zł bez ryzyka.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *