STS Kod Promocyjny

Kod promocyjny STS bonusy VIP

Odbierz najwyższy cashback w STS. Od 4 września do 1 października 2020 do godz. 12.00 zamiast 200 zł otrzymasz 235 zł zakładu bez ryzyka. Zarejestruj się z kodem promocyjnym STSVIP a otrzymasz zwrot za przegrany pierwszy zakład oraz bonus od wpłaty do 1200 zł, 25 zł bez depozytu, 20 zł na Betgames i 20 zł na sporty wirtualne. Pierwszy zakład należy postawić z konta depozytowego. Zwrot stawki trafia na konto depozytowe i nie podlega obrotowi przed wypłatą! Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Z naszego artykułu dowiesz się co zrobić, aby otrzymać wyższy niż standardowy bonus powitalny. Powiemy jak przejść przez proces rejestracji i gdzie wpisać kod. Zakład bez ryzyka 35 na start otrzymasz, gdy użyjesz STS kod promocyjny podczas rejestracji. Opiszemy ofertę na zakłady, metody płatności, obsługę klienta i aplikację STS. Opiszemy też promocje STS, w których można zdobywać dodatkowe freebety. Wszystko co chciałbyś wiedzieć o zakładach bukmacherskich STS w jednym miejscu.

STS kod promocyjnySTSVIP
Bonus bez depozytufreebet 25 PLN za rejestrację na start
Zakład bez ryzykacashback 35/235 PLN*
Bonus od wpłaty100% od depozytu do 1200 PLN
Cashback20 PLN na BetGames
Bonus na sporty wirtualne20 PLN cashback
Bonusy powitalne STS

* Zakład bez ryzyka 235 zł dostępny jest na wybrane wydarzenia sportowe

Aktywuj maksymalne bonusy i promocje 2020 w STS

STS kod promocyjny 2020

Pakiet powitalny jest bardzo atrakcyjny, ale wykorzystując podczas rejestracji specjalny kod otrzymasz jeszcze więcej. Wpisując kod – STSVIP w formularzu rejestracyjnym otrzymasz STS zakład bez ryzyka 35 zł (podwyższony do 235 zł podczas ważnych wydarzeń sportowych). Oznacza to, że stawiając pierwszy zakład za własne środki, w przypadku przegranej otrzymasz zwrot stawki. Dzięki temu nie musisz bać się straty pieniędzy.

Zatem nowi gracze rejestrujący konto u bukmachera STS, otrzymają bonus od depozytu do 1200 zł, bonus bez depozytu 25 zł i zakład bez ryzyka 35 zł (wpisz STS kod promocyjny w formularzu). Dodatkowo cashback 20 zł na Betgames i bonus 20 zł na sporty wirtualne.

Rejestracja STS z kodem promocyjnym

Jak założyć konto na STS.pl?

Jak przejść przez proces: STS rejestracja i gdzie wpisać STS kod bonusowy, by otrzymać wyższy bonus powitalny? Prezentujemy krótką instrukcję rejestracji, która niewątpliwie umożliwi bezproblemowe przebrnięcie przez formularz i rozpoczęcie gry w zakładach bukmacherskich.

 1. Wejdź na stronę sts.pl z naszego linku. Kliknij w link, a zostaniesz przekierowany do oficjalnej strony internetowej bukmachera STS, a dokładniej do formularza rejestracyjnego znajdującego się stronie.
 1. Wypełnij pierwszą stronę formularza. Uzupełnij wymagane informacje na pierwszej stronie formularza:
 • adres e-mail,
 • hasło,
 • numer telefonu.
 1. Użyj kodu promocyjnego STS. Jeśli wszedłeś na stronę STS z naszego linku, pole: “Kod promocyjny” będzie uzupełnione naszym ekskluzywnym kodem: STSVIP. Jeśli wszedłeś na formularz ze strony bukmachera wpisz własnoręcznie STS kod promocyjny. 
Rejestracja w STS - informacje
 1. Zaznacz wymagane zgody. By przejść do drugiej strony formularza musisz zaakceptować regulamin i politykę prywatności oraz oświadczyć, że masz ukończone 18 lat. Możesz również zaznaczyć zgodę na otrzymywanie informacji handlowych STS, z których dowiesz się o wszelkich zmianach i aktualnych promocjach. Następnie kliknij: “dalej”.
 1. Uzupełnij informacje na drugiej stronie formularza. Zostałeś przeniesiony na drugą kartę formularza, gdzie należy podać:
 • imię,
 • nazwisko,
 • kraj urodzenia,
 • PESEL,
 • kod SMS, który otrzymałeś na numer telefonu podany w formularzu.

Zaznacz opcję: “Chcę otrzymać swój bonus startowy” oraz oświadczenie, że informacje, które podałeś w formularzu są prawdziwe.

Rejestracja STS krok 2
 1. Zarejestruj konto na STS.pl. Po kliknięciu w przycisk “Zarejestruj” twoje konto STS online będzie aktywne. Zostaniesz poproszony o ustalenie indywidualnych limitów. Teraz możesz cieszyć się grą w STS i korzystać z STS bonusu powitalnego.

Jak widać STS rejestracja jest bardzo prosta i nie powinna nikomu sprawić problemu. Cały proces trwa dosłownie chwilę.

Szybka rejestracja. Jak założyć konto tymczasowe STS?

Jeśli nie lubisz wypełniania długich formularzy i chciałbyś po prostu szybko wytypować zakład, warto skorzystać z szybkiej rejestracji i założyć konto tymczasowe STS. Czym różni się ono od konta stałego? Jego założenie trwa zdecydowanie krócej i nie trzeba podawać numeru konta bankowego, ani wysyłać skanu lub zdjęcia dowodu tożsamości. Minusem jest to, że z konta tymczasowego nie można wypłacić wygranych. By móc to zrobić należy przekształcić konto w stałe, czyli podać numer konta i zdjęcie dowodu.

Zakładając konto tymczasowe u niektórych bukmacherów gracz nie otrzymuje wszystkich bonusów powitalnych. Na szczęście nie ma tego problemu u tego bukmachera. Przechodząc szybką rejestrację dostaniesz pełen pakiet STS bonusów na start.

STS bonus powitalny – freebety na start dla nowych graczy

Jeśli właśnie zarejestrowałeś konto w STS, zaznaczyłeś opcję, że chcesz otrzymać STS bonus na start i wpisałeś kod promocyjny, oznacza to, że do twojego konta bonusowego został dodany freebet bez depozytu 25 zł.

Następnie, jeśli wpłacisz depozyt i postawisz kupon na wybrane przez siebie zdarzenia, będzie to zakład bez ryzyka 35 zł. Zwrot wynosi maksymalnie 35 zł, jednak podczas dużych wydarzeń sportowych jest powiększony do 235 zł. Pamiętaj jednak, że zakład bez ryzyka otrzymasz tylko w przypadku, gdy wpiszesz STS kod promocyjny podczas rejestracji. Nasz ekskluzywny kod to: STSVIP.

Wpłacając kolejny depozyt otrzymasz STS bonus 100% od wpłaty. Oznacza to, że wpłacając 100 zł STS doda bonus 100 zł do twojego konta. Maksymalna kwota bonusu od depozytu wynosi 1200 zł.

Dołączając do graczy STS możesz też skorzystać z cashbacku 20 zł na Betgames. Stawiając pierwszy zakład na Betgames, czyli symulowane gry karciane w STS (więcej o Betgames w dalszej części artykułu) będzie to zakład bez ryzyka. W razie przegranej bukmacher zwróci stawkę do 20 zł. Dołączając do STS przysługuje również bezpieczny zakład 20 zł na sporty wirtualne.

Ile razy trzeba obrócić bonus?

Jak u każdego bukmachera, również w STS, bonusy, które otrzymuje gracz na start mają wymagane warunki obrotu. Porównując je do innych zakładów bukmacherskich, wymogi w STS są całkiem dobre.

Wyjaśnijmy najpierw: co to jest obrót bonusu? To postawienie otrzymanego bonusu określoną przez bukmachera ilość razy na zakłady ze wskazanymi minimalnymi kursami. Powiedzmy, że założyłeś konto i otrzymałeś ekstra bonus, który został przypisany do twojego konta bonusowego. Nie możesz tych środków po prostu wypłacić. By to zrobić musisz postawić je na zakłady. Czasami wystarczy otrzymaną kwotę przeznaczyć na typy jeden raz, ale zdarza się, że jest to nawet 6 razy. Bukmacher określa również minimalne kursy. Jak zatem warunku obrotu prezentują się w STS?

Zakład bez ryzyka✅ do 35/235 PLNbrak wymogubez limitu czasowego
Bonus bez depozytu25 PLNobrót 3x bonus,
min. kurs 1.91
bez limitu czasowego
Bonus od depozytu✅ do 1200 PLNobrót 3x bonus,
min. kurs 1.91
bez limitu czasowego
Cashback na Betgames20 PLNobrót 3x bonus,
min. kurs 1.91
bez limitu czasowego
Cashback na sporty wirtualne20 PLNobrót 3x bonus,
min. kurs 1.91
bez limitu czasowego

STS obrót bonusu

Zacznijmy od zakładu bez ryzyka, który jest dostępny z kodem. Zwrot trafi na konto depozytowe i nie musisz nim obracać przed wypłaceniem. Aby otrzymać cashaback, należy postawić pierwszy zakład z konta depozytowego. W przypadku STS bonusu bez depozytu 25 zł należy obrócić nim 3 razy po kursie nie mniejszym niż 1.91. Takie same warunki dotyczą bonusu od depozytu, cashbacku na Betgames i cashbacku na sporty wirtualne. Co ważne, nie ma limitu czasowego, w którym trzeba dokonać obrotu. To bardzo dobra opcja, gdyż większość bukmacherów określa w jakim czasie należy dokonać obrotu bonusem, by móc go wypłacić.

Naszym zdaniem warunku obrotu w STS są bardzo dobre. By to udowodnić porównajmy je z innym popularnym w Polsce bukmacherem LV BET. Bonus od pierwszego depozytu w LV BET wynosi 1000 zł. Najpierw należy go aktywować typując zakłady KOMBI z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 2.50. Gdy to zrobimy, musimy dokonać obrotu, żeby go wypłacić. Trzeba to zrobić 4 razy po kursie nie mniejszym niż 2.00. W STS nie jest konieczne aktywowanie bonusu i można typować kupony SOLO. Mniejszy jest również minimalny kurs wymagany do obrotu.

Bonus bez depozytu 25 PLN

Nie da się ukryć, że jednym z najpopularniejszych bonusów powitalnych wśród graczy są freebety, które otrzymują zupełnie za darmo. Stosunkowo niewiele zakładów bukmacherskich ma je w ofertach na start. Jest to całkowicie zrozumiałe, gdyż otrzymanie bonusu nie jest uzależnione od naszej wpłaty.

W pakiecie powitalnym największego bukmachera w Polsce znajdziesz STS bonus bez depozytu, który wynosi 25 zł. Otrzymuje go każda osoba, która przejdzie proces rejestracji i wpisze w formularzu STS kod promocyjny. Freebet zostaje dodany do konta bonusowego i należy go obrócić trzy razy po kursie min. 1.91.

Bukmacher informuje na swojej stronie, że aby otrzymać ten bonus należy wpisać w formularzu rejestracyjnym kod: pewne25, jednak wpisanie kodu dostępnego na naszej stronie: STSVIP również sprawi, że dostaniesz ten STS bonus bez depozytu oraz dodatkowy zakład bez ryzyka, którego nie ma w standardowej ofercie STS. Bonus 25 zł możesz przeznaczyć na wybrane przez siebie zakłady.

Zakład bez ryzyka na start do 235 PLN

Nikt nie lubi tracić swoich pieniędzy, gdy jego kupon nie wejdzie. Dzięki zakładowi bez ryzyka STS jest to możliwe. Co to jest zakład bez ryzyka? Już wyjaśniamy. Powiedzmy, że wytypowałeś wynik meczu Real – Barcelona. Jako wielki fan Barcy uznałeś, że to właśnie twoja ukochana drużyna zwycięży w tym spotkaniu. Niestety, Barcelona przegrywa el clasico. Dzięki temu, że był to zakład bez ryzyka nie tracisz postawionej stawki, tylko STS zwraca ci ją na konto bonusowe.

Zatem wpłacasz depozyt na swoje konto gracza, stawiasz za te środki zakład i otrzymujesz cashback do 35 zł, czyli w przypadku przegranej STS zwróci Ci 100 % stawki do 35 zł. Ale to nie koniec. Cashback może wynieść nawet 235 zł. Śledź naszą stronę kodową STS. Kilka razy w miesiącu, z okazji istotnych wydarzeń sportowych (gale KSW, mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej, zawody w skokach narciarskich i innych) rejestrując konto u bukmachera z kodem promocyjnym STS, nowy gracz otrzyma powiększony zakład bez ryzyka do 235 zł. By otrzymać cashback STS należy wpłacić minimum 10 zł, natomiast. Zwrot trafi na twoje konto depozytowe i nie musisz nim obracać. Co ważne – zakład bez ryzyka otrzymasz także za przegrany kupon na sporty wirtualne a także po szybkiej rejestracji STS.

Bonus 1200 PLN dla nowych graczy

Kolejnym bonusem dla osób, które przejdą przez STS rejestrację jest ten od wpłaty. Wynosi on 100 % od depozytu do 1200 zł. To jedna z wyższych tego typu ofert wśród legalnych bukmacherów online.

Dla pewności, wyjaśniamy. Gracz założył konto w STS, wpłacił pierwszy depozyt i otrzymał zakład bez ryzyka. Wpłaca drugi depozyt i otrzymuje STS bonus 100 % od wpłaty, maksymalnie do 1200 zł, czyli wpłacając na przykład 1000 zł do jego konta bonusowego zostanie dodane 1000 zł. Bukmacher STS podwaja pierwszą wpłatę.

By móc wypłacić bonus należy spełnić warunki obrotu, o których wspominaliśmy już wyżej. Swoim bonusem musisz obrócić trzy razy na kuponie SOLO lub AKO, czyli w przypadku naszego depozytu 1000 zł należy dokonać obrotu na 3000 zł. Kurs nie może być mniejszy niż 1.91. Koniecznie pamiętaj o zaznaczenie w formularzu zgody na otrzymanie bonusu startowego.

Cashback 20 PLN na Betgames

Nowi gracze mogą otrzymać jeszcze jeden bonus od STS. Bukmacher ten jest jedynym, który oferuje zakłady na symulowane gry karciane (pokera, wojnę i bakarata). Z tego bonusu mogą również skorzystać osoby, które miały już wcześniej założone konto w STS, ale nigdy nie stawiały zakładów na Betgames.

Gracze, którzy postawią pierwszy zakład na Betgames i przegrają dostaną od STS cashback, czyli zwrot stawki do 20 zł. By skorzystać z tej promocji wystarczy postawić zakład SOLO lub AKO na wybraną grę karcianą. W akcji biorą udział zakłady rozliczone w czasie jednej doby. Aby móc wypłacić cashback gracz musi obrócić nim trzy razy po kursie min. 1.91. Ważna informacja: zakłady na Betgames nie są dostępne na wersji mobilnej strony sts.pl

Zwrot 20 PLN na sporty wirtualne

Niesłabnąca popularność sportów wirtualnych sprawiła, że STS zdecydował się dodać do oferty wyjątkową promocję. W ciągu pierwszej doby twojej przygody z virtualami stawiaj dowolne zakłady z kursem min. 1.90. Możesz grać dowolną liczbę kuponów, ale STS weźmie pod uwagę te z pierwszych 20 zł wydanych na sporty wirtualne. Jeśli twoje typy będą nietrafione bukmacher zwróci ci równowartość przegranych stawek na virtuale do 20 zł. Z promocji można skorzystać tylko jeden raz. Aby móc wypłacić cashback należy obrócić nim trzy razy na kuponach z kursem całkowitym 1.91.

Najlepsze kody promocyjne 2020

BukmacherBonus na start 2020Kod bonusowy
 Fortuna2000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 215 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 75 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Betclic550 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
forBET 2200 PLN od depozytu + 100 PLN freebet + 100 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne

STS zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie STS

STS zakłady bukmacherskie to największa i najpopularniejsza firma bukmacherska w Polsce. Siedziba spółki znajduje się w Katowicach. Została założona w 1997 roku, zaczynając od punktów stacjonarnych, by kilka lat później podbić rynek zakładów online. Aktualnie STS posiada ponad 420 punktów stacjonarnych w całej Polsce i ma setki tysięcy graczy internetowych. Udział STS na rynku bukmacherskim ocenia się na ponad 47 %. Bukmacher posiada licencję Ministra Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych o numerze SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 z dnia 21.02.2012 r. Prezesem spółki jest Mateusz Juroszek.

Porównując STS zakłady bukmacherskie z innymi legalnymi bukmacherami w Polsce to znajdują się one w ścisłej czołówce jeśli chodzi o STS ofertę na zakłady, rynki zdarzeń, promocje bukmacherskie czy aplikację mobilną. Kursy też są bardzo dobre, ale nie najlepsze. Często zdarza się, że inne zakłady wyprzedzają STS. Jednak zanim zaczniemy oceniać, po prostu sprawdźmy wszystkie te elementy.

Nawet osoby, które nie są fanami zakładów bukmacherskich, mogą znać STS za sprawą sponsoringu w jaki się angażuje ten bukmacher.

Najwięcej osób może go kojarzyć ze strojów reprezentacji Polski w piłce nożnej. STS jest oficjalnym sponsorem drużyny, a współpraca między bukmacherem a PZPN trwa od 2014 roku.

Ponadto STS wspiera inne drużyny: Jagiellonię Białystok, Lecha Poznań, Pogoń Szczecin, Koronę Kielce, Cracovię, Górnik Zabrze, Zagłębie Lubin, Polską Ligę Siatkówki, Vive Kielce, Anwil Włocławek i AGO Esports.

STS prowadzi również fundację Sport Twoją Szansą, która działa na rzecz rozwoju polskiego sportu, wspierając talenty sportowe zapewniając im pomoc materialną oraz merytoryczną.

STS oferta na zakłady

Gracze STS mają do wyboru około 30 dyscyplin sportowych, a wśród nich te najpopularniejsze jak piłka nożna, tenis czy hokej na lodzie. Są też mniej popularne dyscypliny, jak bandy, bowls, piłka wodna czy szachy. W sumie dostępne są

 • piłka nożna
 • tenis
 • hokej na lodzie
 • siatkówka
 • koszykówka
 • piłka ręczna
 • żużel
 • skoki narciarskie
 • badminton
 • tenis stołowy
 • baseball
 • biathlon
 • boks
 • bowls
 • darts
 • F1
 • football amerykański
 • golf
 • kolarstwo
 • unihokej
 • krykiet
 • łyżwiarstwo figurowe
 • narciarstwo alpejskie
 • piłka wodna
 • rajdy
 • rugby
 • snooker
 • sporty walki

Przyjrzyjmy się bliżej ofercie na piłkę nożną w STS, gdyż bez wątpienia to najpopularniejszy sport wśród graczy. Rozwijając listę na samej górze możemy wybierać spośród rozgrywek międzynarodowych, klubowych i młodzieżowych. Poniżej w kolejności alfabetycznej wymienionych jest ponad 40 państw i zakłady na mecze ligowe w każdym z nich. Przy najpopularniejszych zdarzeniach, jak na przykład mecze Ekstraklasy, można znaleźć nawet 130 rynków zdarzeń. Dodatkowo w sekcji “zakłady specjalne” można znaleźć specjalne oferty: HIT DNIA i SUPEROFERTA, a wśród nich nietypowe zakłady z podwyższonymi kursami. Bardzo często dotyczą one właśnie piłki nożnej. Dla ułatwienia na górze strony sts.pl, po lewej stronie wyróżnione zostały aktualne, najpopularniejsze wydarzenia sportowe, dzięki czemu gracz szybciej odnajdzie to co jest mu potrzebne.

STS Live – typuj w STS na żywo

Przejdźmy do sekcji zakładów na żywo w STS. Liczba dostępnych dyscyplin jest uzależniona od sezonu na dany sport, jednak zwykle jest to minimum 10 dyscyplin (między innymi: piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, hokej na lodzie, piłka ręczna czy tenis stołowy).

Sekcja zakładów LIVE w STS jest bardzo czytelna i intuicyjna. Podzielono ją na 4 zakładki: Przegląd wydarzeń, Widok szczegółowy, Kalendarz i Podziel się opinią. Dzięki nim bez problemu poznamy aktualną ofertę i postawimy zakład jaki nas interesuje. W ofercie na żywo również mamy do wyboru kilkanaście rynków zdarzeń, oczywiście im bardziej popularne wydarzenie, tym jest ich więcej. Jeśli przy zdarzeniu znajduje się ikonka TV, oznacza to, że można ogląda transmisję na żywo z danego wydarzenia za pośrednictwem strony sts.pl.

STS Betgames

STS Betgames - gry karciane

To zupełna nowość na rynku legalnych zakładów online. STS jako pierwszy bukmacher w Polsce, udostępnił swoim graczom zakłady na gry karciane. Jak wiadomo, organizowanie zakładów online na wszelkiego rodzaju gry kasynowe w Polsce jest nielegalne (poza jedynym legalnym kasynem online Total Casino prowadzonym przez spółkę Skarbu Państwa). Jednak STS umożliwia stawianie zakładów na symulowane gry karciane, to znaczy, że krupier rozdaje karty i gracz ma chwilę na postawienie swojego typu (czarna czy czerwona, kto wygra, konkretny układ kart itp.). Zatem gracz bezpośrednio nie bierze udziału w rozgrywce, typuje tylko co jego zdaniem za chwilę się zdarzy. Zakłady na Betgames można stawiać na żywo przez całą dobę.

Do wyboru użytkownicy STS mają trzy gry:

 • wojnę,
 • pokera,
 • bakarata.

Wyniki aktualnych rozgrywek oraz zakładów prezentowane są na bieżąco. Wygrane z zakładu na gry karciane mogą zostać wypłacone po zakończeniu rozgrywki i opublikowaniu wyniku na stronie bukmachera. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w typowaniu zakładów na pokera, bakarata czy wojnę musisz posiadać aktywne konto gracza na sts.pl.

Przypomnijmy też, że zarówno nowi gracze, jak i ci już zarejestrowani, którzy jeszcze nigdy nie skorzystali z STS oferty Betgames, stawiając swój pierwszy zakład na pokera, wojnę lub bakarata, otrzymają zakład bez ryzyka 20 zł. STS kod promocyjny użyty podczas rejestracji umożliwia również otrzymanie tego cashbacku na Batgames, a także dostęp do pozostałych promocji na start.

Zakłady na esporty

W ofercie STS musiało się również znaleźć miejsce na esporty i trzeba przyznać, że jest ona całkiem dobra. Gracze mogą typować rozgrywki:

 • Counter Strike
 • League of Legends
 • Dota 2
 • Call of Duty
 • FIFA
 • Overwatch
 • Rainbow Six

W ofercie dostępnych jest od kilku do kilkanastów turniejów z całego świata, a także zakłady specjalne dotyczące esportu. Co ważne, zakłady na sporty elektroniczne można typować również na żywo.

STS doskonale rozumie, jak ważny i rozwojowy jest esport, dlatego zaangażował się w sponsoring dwóch polskich organizacji esportowych: AGO Esports oraz Devils.one.

Zakłady specjalne

Nie samym sportem człowiek żyje, również gracze STS. Dlatego bukmacher oferuje zakłady specjalne na wydarzenia:

 • kulturalne,
 • polityczne,
 • społeczne.

Możemy na przykład wytypować kto zostanie nowym prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej czy Stanów Zjednoczonych. Postawić na zwycięzcę Oscara czy Grammy albo wybrać kolejny po Wielkiej Brytanii kraj, który przeprowadzi referendum w sprawie wyjścia z UE. W ofercie znajdziemy zdarzenia z Polski, Europy i świata.

Sporty wirtualne

Jeśli aktualnie nie odbywa się żadne z interesujących nas wydarzeń sportowych możemy skorzystać z zakładów na sporty wirtualne. Są to generowane losowo zdarzenia, które przypominają gry komputerowe. To właśnie komputer decyduje o ich wyniku.

STS oferuje graczom pięć dyscyplin:

 • piłkę nożną,
 • tenis,
 • koszykówkę,
 • wyścigi psów,
 • wyścigi koni.

W przypadku piłki nożnej mamy kilka rodzajów zakładów do wyboru: główne, handicap, ilość goli, gospodarze ilość goli, goście ilość goli i dokładny wynik. Sporty wirtualne to alternatywa dla klasycznych zakładów sportowych, pozwala typować siedem dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Naszym zdaniem jakość sportów wirtualnych w STS stoi na przyzwoitym poziomie, symulacje meczów i wyścigów są dobrej jakości, a gracze mają dostęp do statystyk, które pomagają typować.

Alternatywne rozgrywki piłkarskie

Bukmacher wprowadził do swojej oferty coś wyjątkowego – alternatywne rozgrywki piłkarskie. Gracze mogą typować zakłady na 90-minutowe mecze ligi: angielskiej, niemieckiej i hiszpańskiej. Do dyspozycji użytkowników jest nawet 50 rynków zdarzeń na najciekawsze mecze. Symulacje będzie można śledzić zarówno w weekendy, jak i w trakcie tygodnia. Zakłady przedmeczowe znajdziesz w sekcji: piłka nożna – Anglia/Niemcy/Hiszpania, zaś zakłady na żywo w sekcji: zakłady live – piłka nożna – ligi wirtualne.

STSbet kod bonusowy – typuj zagranicą

Jako pierwszy bukmacher z Polski STS rozpoczął ekspansję na inne kraje. W 2019 roku pojawiły się zakłady STSbet, dostępne dla graczy z Wielkiej Brytanii i 10 innych krajów europejskich: Andory, Gibraltaru, Islandii, Luksemburgu, Łotwy, Malty, Niemiec, Norwegii, Słowenii i San Marino.

Oferta na zakłady w STSbet jest niemal identyczna jak ta w STS. Strona wygląda identycznie, różnią się natomiast oferty powitalne i promocje dla graczy. STSbet to dobre rozwiązanie dla tysięcy Polaków mieszkających zagranicą, którzy chcą typować u polskiego bukmachera. Istnieje też kod promocyjny STSbet, który umożliwia otrzymanie wyższej oferty powitalnej.

Kasyno STS

Największą różnicą między STS i STSbet jest dostęp do kasyna online. W Polsce prowadzenie kasyn internetowych jest nielegalne, jedynym wyjątkiem jest Total Casino, prowadzone przez spółkę należącą do Skarbu Państwa. W 11 krajach, w których jest dostępny STSbet nie jest zabronione prowadzenie kasyn online, dlatego gracze stamtąd mogą rozkoszować się grą w popularne gry kasynowe. Użytkownicy mają do wyboru:

 • pokera
 • ruletkę
 • blackjacka
 • bakarata
 • jackpots

Bukmacher przygotował też specjalne promocje dla użytkowników kasyna i dla osób, które zdecydują się zarejestrować konto. Pełna oferta STSbet kasyna online dostępna z poziomu menu głównego strony ststbet.com lub ststbet.co.uk.

Promocje STS dla graczy

Wróćmy na polski rynek bukmacherski. Poza opisanymi wyżej bonusami powitalnymi i zakładem bez ryzyka, do którego konieczny jest STS kod promocyjny, bukmacher proponuje graczom skorzystanie z szeregu promocji tymczasowych, organizowanych z okazji konkretnych wydarzeń sportowych oraz stałych, z których można korzystać wielokrotnie. W stałej ofercie znajduje się kilka akcji:

Promocje i bonusy STS na Wrzesień 2020:

 • 50 PLN za zaproszenie kumpla
 • Ekstra 25 PLN na sporty wirtualne
 • Bezpieczne 25 PLN na BetGames
 • Bezpieczne 25 PLN na esport co tydzień
 • Pewne 20 PLN na sporty wirtualne
 • Codziennie 20 PLN za kupony AKO
 • STS TV – oglądaj na żywo najważniejsze wydarzenia sportowe
 • Strefa VIP – zaproszenia na wydarzenia, prezenty urodzinowe i priorytetowa obsługa dla najaktywniejszych graczy

Zaproś kumpla

STS nagradza również użytkowników, którzy polecą tego bukmachera swoim znajomym. Wejdź na stronę sts.pl, zaloguj się i przejdź do sekcji “Moje konto”, gdzie znajdziesz opcje wysyłania zaproszeń znajomym bezpośrednio na ich adres mailowy, za pośrednictwem Facebooka lub generując link rejestracyjny. Osoba, którą zaprosiłeś musi dokonać rejestracji za pomocą linku, który jej wysłałeś. Następnie wpłacić minimum 50 zł oraz zagrać łącznie za minimum 150 zł. Co najmniej jedno zdarzenie na kuponie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.50. Gdy zostaną spełnione te warunki, ty jako polecający otrzymasz bonus 50 zł.

Bezpieczne 25 PLN na Betgames

To kolejna promocja dotycząca strefy Betgames, czyli zakładów na symulowane gry karciane. By z niej skorzystać musisz kliknąć przycisk “Weź udział”. Graj regularnie na Betgames od poniedziałku do niedzieli do 23:59 na kuponach z min. kursem 2.00. W następnym tygodniu otrzymasz 10%. stawek ze wszystkich twoich wygranych kuponów. Co ważne, z promocji można korzystać wiele razy.

Ekstra 25 PLN na sporty wirtualne

Jeśli jesteś graczem STS, który regularnie gra w sporty wirtualne, to ta promocja jest dla ciebie. Nie zapomnij zapisać się do akcji klikając w przycisk: Weź udział. W ciągu tygodnia dokonaj obrotu na koncie depozytowym na min. 300 zł. Do obrotu liczą się tylko kupony postawione na sporty wirtualne z kursem min. 2.00. Gdy spełnisz te warunki otrzymasz ekstra bonus 25 zł na konto bonusowe. Jeśli chcesz wypłacić ten bonus musisz obrócić nim trzykrotnie na kuponach z kursem min. 1.91.

Pewne 20 PLN na virtuale

Cashbacki to jedne z ulubionych promocji graczy, w końcu nikt nie lubi tracić swoich pieniędzy. Dla fanów sportów wirtualnych STS przygotował prostą promocję, z której można korzystać wielokrotnie. Typuj zakłady na virtuale z min. kursem kuponu 1.90. Do akcji zaliczają się kupony z pierwszych wydanych 20 zł w ciągu doby. Jeśli wygrasz, otrzymasz swoją wygraną, jeśli przegrasz otrzymasz równowartość przegranych stawek do 20 zł.

Esportowe 25 PLN

By skorzystać z promocji, należy wyrazić taką wolę klikając w przycisk weź udział, który znajdziesz po zalogowaniu na swoje konto STS na podstronie akcji. Postaw kupon solo z kursem min. 1.85 na zakład z ofery esportowej. Jeśli przegrasz bukmacher doda do twojego konta bonusowego 10% wartości zakładu. Każdy kolejny zakład na esporty w danym tygodniu będzie sumowany. Co wtorek bonus cashback jest rozliczany. Maksymalny zwrot w tygodniu może wynieść 25 zł.

Ekstra 25 PLN na sporty wirtualne

W stałej ofercie promocyjnej znalazło się również coś dla miłośników sportów wirtualnych. Dołącz do promocji i graj w sporty wirtualne w każdym tygodniu. Dokonaj obrotu na koncie depozytowym na kwotę min. 300 zł od poniedziałku do niedzieli do godz. 23:59. Do obrotu liczą się tylko kupony na sporty wirtualne z kursem min. 2.00. Za spełnienie warunków otrzymasz bonus 25 zł. Korzystaj z promocji w każdym tygodniu.

Bonus 20 PLN codziennie

A gdyby tak odbierać bonusy u bukmachera każdego dnia? W STS jest to możliwe. Zaloguj się na swoje konto gracza i potwierdź chęć udziału w akcji (Uwaga! Do akcji trzeba zapisywać się w każdym kolejnym etapie). Następnie typuj w ciągu jednego dnia kupony przedmeczowe AKO z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.85. Łączna stawka musi wynieść min. 100 zł. Gdy spełnisz te warunki otrzymasz bonus 20 zł. Z promocji można korzystać codziennie. Ważne, aby typowane przez ciebie zakłady zostały rozliczone tego samego dnia.

Emocje rządzą w STS

Co jakiś czas w ofercie promocyjnej STS pojawiają się akcje z serii Emocje Rządzą. W zależności od rozgrywek, których dotyczą mamy: Mistrzowskie, Europejskie, Pucharowe, Ligowe czy Eliminacyjne Emocje Rządzą. Zwykle w ramach tych promocji jest ustalona pula nagród, która zostanie podzielona na najlepiej typujących graczy. W puli może znaleźć się nawet 50 ooo zł.

Strefa VIP

Najaktywniejsi klienci STS mogą liczyć na zaproszenie do Strefy VIP, czyli ekskluzywnego programu lojalnościowego. Jakie warunki trzeba spełnić, by stać się jego członkiem? należy wyróżniać się spośród innych graczy liczbą typowanych zakładów, typować często i za duże stawki, nie bać się ryzykować. Na członków Strefy VIP STS czeka priorytetowa obsługa, zaproszenia na eventy oraz dostęp do specjalnych promocji, a także szybka autoryzacja.

Streaming live

Jednym z największych atutów bukmachera STS są transmisje na żywo z wydarzeń sportowych. Możemy przez stronę sts.pl oglądać mecze:

 • tenisa
 • koszykówki
 • piłki nożnej
 • siatkówki
 • hokeja na lodzie
 • tenisa stołowego
 • badmintona
 • piłki ręcznej
 • baseballa

Dzięki STS TV co tydzień można oglądać setki transmisji meczów. Oczywiście najwięcej jest streamingów meczów piłki nożnej i co ciekawe nie tylko tych najwyższych lig, ale również druga liga hiszpańska czy niemiecka. Pełną listę wszystkich transmisji na dany dzień i na kolejne znajdziesz klikając w ikonę TV.

Co ważne z transmisji można korzystać również za pomocą aplikacji mobilnej. To bardzo przydatna opcja, gdyż coraz więcej graczy przestaje korzystać ze strony zakładów bukmacherskich przez komputer na rzecz wygodnego korzystania z aplikacji przez telefony.

Warunkiem, by korzystać z STS TV jest posiadanie aktywnego konta online u bukmachera i postawienie dowolnego zakładu w ciągu 24 godzin przed rozpoczęciem interesującej nas transmisji. Rozpiskę zaplanowanych streamingów można znaleźć w zakładce STS TV.

Kursy bukmachera

Mimo, że STS jest największym bukmacherem w Polsce, to nie ma on najwyższych kursów na rynku. Są one dobre, ale często zdarza się, że mniej popularne zakłady zaproponują coś lepszego. Jednak to co wyróżnia tego buka spośród innych to konsekwentnie równe marże.

Kursy STS nie są najwyższe, ale plasują się stabilnie powyżej środka stawki wśród wszystkich bukmacherów. Warto też śledzić zakłady specjalne z sekcji: HIT DNIA i SUPEROFERTA, gdzie znajdziesz podwyższone kursy.

STS na telefon – aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna STS

Coraz więcej graczy online przestaje korzystać ze strony internetowej i przenosi swoje działania na telefony komórkowe. Dlatego tak ważne jest, by aplikacja bukmachera była jak najlepsza. Pobraliśmy apkę STS i sprawdziliśmy jej działanie.

Jeśli posiadasz już konto, które zakładałeś przez stronę internetową STS to na te same dane logujesz się do aplikacji. Po zalogowaniu na samej górze zobaczysz najciekawsze promocje bukmachera. Poniżej w formie kwadratowych kafelków wyróżnione są najważniejsze zakłady i funkcje, takie jak: transmisje, sporty wirtualne, Betgames, zakłady specjalne, piłka nożna, tenis itd. Na górnym pasku widzisz stan twojego konta depozytowego. Klikając w niego rozwiną się opcje: kupony, wiadomości, wpłata, wypłata, ustawienia.

Powiedzmy, że chcesz wpłacić środki na konto. Możesz to zrobić na kilka sposobów:

 • PayU (przelew)
 • Blik
 • Skrill
 • Voucher

Wpłaciliśmy środki za pomocą PayU i pojawiły się one na naszym koncie depozytowym w dosłownie kilka minut. Nie było żadnych problemów.

Klikając w trzy poziome kreski w prawym dolnym rogu rozwinie nam się menu, w którym znajdziemy wszystkie najważniejsze działy: bonusy i akcje, czat, blog STS, Kalendarz Live i inne. Również na dole mamy zakładki “dzisiaj” i “jutro”, w których znajdziemy aktualną ofertę. Ponadto przez aplikację można korzystać z opcji cash out i oglądać transmisje wydarzeń sportowych.

STS posiada aplikację dostępną na telefony z systemem Android i iOS. Jej pobranie i instalacja trwa zaledwie chwilę. Szczegółowa instrukcja znajduje się w zakładce: Aplikacja Mobilna, dostępnej na stronie głównej sts.pl. STS mobile można pobrać tylko na stronie bukmachera, nie znajdziesz jej w Google Play.

Apka STS działa bez zarzutu. Nie zawiesza się, przechodzenie z jednej zakładki do drugiej nie spowalnia jej, a wytypowanie zakładu jest banalnie proste i szybkie.

Voucher STS za sms

Kiedyś, gdy telefony komórkowe nie posiadały jeszcze tylu opcji i nie dawały tylu możliwości co dzień bardzo popularne były doładowania bukmachera STS przez sms. Ten temat nadal bardzo często jest poszukiwany w sieci przez graczy. Informujemy, że zakłady bukmacherskie STS wycofały się niedawno z opcji płatności przez smsy. Jednak nie ma się czym martwić, jeśli nie mamy przy sobie komputera bez problemu można doładować swoje konto przez aplikację czy wersję mobilną strony sts.pl. Bukmacher posiada wiele metod płatności, więc na pewno każdy znajdzie taką jaka będzie mu odpowiadać.

Wpłaty i wypłaty

Metody płatności STS

Gracze STS nie powinni mieć problemów z wpłacaniem depozytów i wypłacaniem wygranych. Bukmacher oferuje sporo metod płatności. Jeśli chcemy wpłacić środki to możemy zrobić to zwykły przelewem online czy kartami kredytowymi VISA lub MasterCard. Można korzystać też z szybkich transferów, takich jak: PayU i Dotpay.

Jeśli te opcje nam nie odpowiadają możemy użyć portfeli elektronicznych Skrill i Netteler albo wpłacić pieniądze przez platformę Tpay, która umożliwia szybkie przelewy online, mikropłatności SMS czy obsługę kart kredytowych. Dostępne są też płatności za pomocą Blika i elektronicznej metody płatności Paysafecard.

Gdy chcesz wypłacić swoją wygraną skorzystaj z szybkiej wypłaty dostępnej dla 12 banków (mBank, ING, PKO Bank Polski, Milenium, Santander, Alior Bank, Inteligo, Orange Finanse, T-Mobile Usługi Bankowe, Getin Bank, Noble Bank i BNP Paribas). Transakcja zajmie maksymalnie 15 minut.

Cash out – jak działa?

Wcześniejsze zamknięcie wytypowanego kuponu umożliwia graczowi zachowanie całości lub części postawionej stawki. Taka opcja dostępna jest zarówno przez stronę STS jak i aplikację mobilną. Można z niej korzystać na kuponach SOLO i AKO w zdarzeniach przedmeczowych i na żywo.

By zadziałała opcja cash out na kuponie nie może być żadnego przegranego zakładu i wszystkie otwarte spotkania z kuponu są nadal w aktywnej ofercie STS. W przypadku zakładów przedmeczowych żadne zdarzenie nie może być rozpoczęte. Z cash out STS skorzystasz klikając w prawym dolnym rogu widoczny na podglądzie twojego kuponu.

Limity bukmacherskie

Ważną kwestią u bukmachera są również limity bukmacherskie. Trzeba wziąć pod uwagę kilka możliwych limitów:

 • stawek
 • wygranych
 • wypłat
 • wpłat na kontach tymczasowych
 • indywidualne limity gracza

Jak te kwestie wyglądają w STS? Limity stawek są ustalane przez system indywidualnie dla każdego zakładu. Maksymalna wygrana dla kuponów w STS wynosi 500 000 zł. Bukmacher nie określa maksymalnej jednorazowej sumy wypłaty środków, jednak w przypadku pokaźnej kwoty możesz zostać poproszony o dodatkową weryfikację przez Dział Płatności STS.

Istnieją również limity stawek dotyczące kont tymczasowych, czyli tych założonych za pomocą szybkiej rejestracji. STS określił ten limit na 5000 zł. Co to oznacza? To, że jeśli będziesz chciał dokonać depozytów na koncie tymczasowym przekraczając kwotę 5000 zł zostaniesz poproszony o przekształcenie konta w stałe.

STS opinie

Reasumując, trudno znaleźć minusy najpopularniejszego bukmachera w Polsce, w końcu zasłużył on sobie na swoją popularność. Zarówno STS oferta na zakłady jak i rynki zdarzeń są jednymi z najlepszych na rynku. Bez wątpienia świetna aplikacja mobilna i wiele dostępnych metod płatności ułatwiają graczom typowanie kiedy i gdzie chcą.

Nie sposób pominąć też świetnych bonusów powitalnych (zwłaszcza cashbacku, który gracz otrzyma za STS kod promocyjny), promocji dla użytkowników, transmisji z wydarzeń sportowych i zaangażowania w sponsoring. Jeśli chodzi o kursy to czasami zdarza się, że konkurencja ma ciut wyższe. Nie zmienia to jednak faktu, że w ogólnej ocenie zakłady bukmacherskie STS to znakomity wybór.

PLUSY:

 • Transmisje na żywo
 • Atrakcyjny bonus powitalny
 • Sponsor drużyn i lig sportowych

MINUSY:

 • Średnie kursy
 • Brak programu lojalnościowego dla wszystkich graczy

FAQ

STS kod promocyjny – jak działa?

STS kod promocyjny to opcja, dzięki której gracz otrzyma wyższy bonus powitalny. Kod STSVIP należy wpisać na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego, w polu: “Kod promocyjny”. Aktywuje on zakład bez ryzyka na start, a także bonus bez depozytu i bonus od depozytu. Dodatkowo dwa ekstra bonusy na virtuale i Betgames. Aby mieć pewność, że otrzymasz wyższą ofertę powitalną przejdź do bukmachera z naszego linku.

Jak założyć konto w STS z kodem promocyjnym?

Przejdź do strony bukmachera STS z naszego linku. Na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego znajduje się pole STS kod promocyjny, będzie ono uzupełnione kodem: STSVIP. Wpisz dane wymagane na dwóch stronach formularza, zaznacz zgody i oświadczenia oraz opcję “Chcę otrzymać swój bonus startowy”. Na koniec kliknij przycisk “Zarejestruj”. Po rejestracji do konta zostanie dodany automatycznie bonus bez depozytu. Pierwszy postawiony zakład za środki własne będzie zakładem bez ryzyka. A twój pierwszy wpłacony depozyt zostanie podwojony.

Jakie bonusy otrzymasz z kodem promocyjnym STS?

Osoby, które zarejestrują konto wpisując STS kod promocyjny podczas rejestracji, otrzymają kilka bonusów. Przede wszystkim niedostępny w standardowej ofercie zakład bez ryzyka 35 zł. Jest także freebet bez depozytu 25 zł oraz bonus 100 % od depozytu do 1200 zł. Ponadto cashback 20 zł na Betgames i zwrot 20 zł na sporty wirtualne.

Jak obrócić bonusy na start w STS?

Bukmacher STS ma atrakcyjne warunki obrotu bonusami powitalnymi. Zakład bez ryzyka 35 zł przyznawany za rejestrację z kodem promocyjnym trafia na konto depozytowe i nie trzeba nim obracać. Bonus bez depozytu 25 zł, bonus od depozytu do 1200 zł, a także bonusy na Betgames i sporty wirtualne należy obrócić 3 razy na kuponach z kursem min. 1.91.

Jak otrzymać zakład bez ryzyka 235 zł z kodem promocyjnym?

Z okazji ważnych wydarzeń sportowych rejestrując się u bukmachera i wpisując STS kod promocyjny możesz otrzymać zakład bez ryzyka 235 zł. Wyższy cashback obowiązuje między innymi z okazji meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej, gal KSW, zawodów w skokach narciarskich i innych. Informację o aktualnej wysokości zakładu bez ryzyka na start znajdziesz w naszym artykule.


O autorze

Adrianna Sulska