Odbierz najwyższy bonus bez depozytu

Freebet bez depozytu 2024

Środki na grę, które otrzymasz za darmo po rejestracji konta u bukmachera – brzmi nieźle. Tak właśnie działa bonus bez depozytu. Sprawdziliśmy, którzy bukmacherzy oferują freebet bez depozytu na start i jakie warunki trzeba spełnić, by je otrzymać. Przyjrzymy się też freebetom od wpłaty.

Spis treści

Bukmacher bez depozytu kwiecień 2024 – ranking

Freebet bez depozytu to najbardziej pożądany rodzaj promocji wśród graczy. Tylko czterech legalnych bukmacherów online posiada w ofercie powitalnej darmowe bonusy bez depozytu. W poniższej tabeli prezentujemy szczegóły dotyczące bukmacherów bez depozytu i nasze oceny.

4.8
 • atrakcyjny obrót: 1x po dowolnym kursie
20 PLN Odbierz freebet
4.4
 • podwyższony freebet za rejestrację z kodem: GBVIP
30 PLN Odbierz freebet
4.3
 • bonus przyznawany w formie 1 zł z mnożnikiem x20
20 PLN Odbierz freebet
4.2
 • freebet za rejestrację z kodem TBVIP
5 PLN Odbierz freebet
4.1
 • atrakcyjny obrót: 1x po min. kursie 1.14
10 PLN Odbierz freebet

Jaki jest najlepszy freebet bez depozytu 2024?

Po przeanalizowaniu istotnych elementów możemy odpowiedzieć na pytanie: który bukmacher ma w ofercie najlepszy bonus powitalny bez depozytu?

Fortuna logo

Naszym zdaniem najlepiej prezentuje się: Fortuna bonus bez depozytu. Bukmacher od dawna posiada w swojej ofercie powitalnej bonus bez wpłaty 20 PLN. Wielu buków odeszło od tej atrakcyjnej promocji, ale nie Fortuna.

Freebet bez depozytu otrzymasz zakładając konto stałe u tego buka. Jest przyznawany w formie punktów Fortuna Klub Plus.

Dlaczego uznaliśmy ten bonus za najlepszy? Gdyż ma bardzo atrakcyjne warunki obrotu, wystarczy zrobić to jeden raz bez wymaganego kursu minimalnego. Fortuna umożliwia także otrzymanie dodatkowych bonusów na start co sprawia, że jej oferta jest naprawdę atrakcyjna.

Freebety bez depozytu 2024

BukmacherWysokość freebetuSzczegóły
Betters10 PLNBetters kod promocyjny
Fortuna20 PLNFortuna kod promocyjny
TOTALbet5 PLNTOTALbet kod promocyjny
GoBet30 PLNGoBet kod promocyjny
LVBET20 PLNLVBET kod promocyjny

Freebet za rejestrację po wpłacie – ranking

Oferta freebetów u bukmacherów online jest znacznie większa. Różni je od bonusów bez depozytu to, że konieczne jest dokonanie wpłaty, by je otrzymać. Naszym zdaniem nie jest to trudny do spełnienia warunek. W końcu zakładając konto u bukmachera chcemy typować zakłady, zatem i tak planujemy wpłacić depozyt. Poniżej zestawienie freebetów od wpłaty na start.

4.8
 • freebet 35 zł z kodem SBVIP: wpłata min. 50 zł, obrót 1x, dowolny kurs
 • freebet za aplikację: wpłata min. 20 zł (ale lepiej 50 zł, wtedy łączy się z freebetem za kod), pobranie aplikacji, obrót 1x, dowolny kurs
35 PLN + 20 PLN Odbierz freebety
4.7
 • należy zweryfikować konto
 • wybierasz sobie freebet: 4x 55 PLN lub 220 PLN
 • warunek wypłaty: 1-krotny obrót, kurs min. 1.14
220 PLN Odbierz freebet
4.5
 • freebet za trzeci kupon po rejestracji 100 PLN
 • bonusy przyznawane na zweryfikowanym koncie
 • warunek wypłaty: 1-krotny obrót, AKO 3 zdarzenia
100 PLN Odbierz freebet
4.4
 • przyznawany za rejestrację przez nasz link
 • wymagany dowolny depozyt
 • warunek wypłaty: 1- krotny obrót, dowolny kupon
15 PLN Odbierz freebet
4.2
 • przyznawany za rejestrację przez nasz link
 • pierwszy kupon za min. 50 zł
 • kupon AKO, kurs 1.75
 • wypłata: 1- krotny obrót, min. 3 zdarzenia, kurs 2.50
30 PLN Odbierz freebet
4.2
 • dwa freebety po 50 PLN
 • przyznawane za rejestrację z kodem BXVIP
 • przyznawane po spełnieniu warunków innych bonusów
 • 1-krotny obrót po kursie 2.00
100 PLN Odbierz freebet
4.2
 • przyznawany za rejestrację konta
 • wpłata depozytu 50-250 zł
 • wymagany kupon AKO, kurs 3.00
 • wymagana stawka 50-250 zł
 • warunek wypłaty: 1- krotny obrót, AKO, kurs 2.00
 • freebet odejmowany od wypłaty
250 PLN Odbierz freebet

Najlepszy freebet za wpłatę 2024

Po przeanalizowaniu wszystkich freebetów u bukmacherów przyznawanych za wpłatę depozytu za najlepszy tego typu bonus uznajemy Superbet freebet. Dlaczego?

Superbet bukmacher

Jego wysokość jest zadowalająca, wielu buków ma sporo niższe promocje. Freebet jest przyznawany za rejestrację z kodem SBVIP co jest kolejnym plusem, gdyż widać, że bukmacher stara się zapewnić graczom jak najlepszą ofertę na start.

Bonus jest przyznawany za dokonanie wpłaty, nie jest konieczne typowanie kuponu, by go uruchomić. Po akceptacji bonusu wystarczy wykorzystać go na dowolny kupon. Superbet nie wymaga kuponu AKO czy nie określa minimalnego kursu. Gracz ma pełną dowolność i może go wykorzystać na wybrane przez siebie zakłady z oferty prematch lub live.

Ponadto, jeśli spełnisz powyższe warunki i w ciągu 7 dni od pierwszego depozytu pobierzesz i zalogujesz się w aplikacji Superbet, otrzymasz także freebet 20 zł na darmowy zakład.

Musisz jednak pamietać, że w przypadku wygranego kuponu, obstawionego za te dwa freebety, wartość freebetu odejmowana jest od wygranej.

Wszystkie te argumenty sprawiają, że Superbet ma najlepszy freebet od depozytu na rynku.

Jak wybrać freebet bez depozytu i freebet za wpłatę?

Powyższe bonusy to świetny prezent dla nowych graczy, którzy bez stresu mogą rozpocząć zabawę z zakładami bukmacherskimi. Niekiedy, jest to również powód „migracji” graczy z jednej firmy do innej. Ważne jednak, aby przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z freebetu bez depozytu czy za wpłatę zapoznać się z kilkoma ważnymi informacjami.

 1. Przeczytaj uważnie regulamin – przed przystąpieniem do promocji przeczytaj regulamin, który będzie dostępny na stronie bukmachera. Każdy buk ma inne wymogi i różnić może się wiele elementów.
 2. Sprawdź jakie konto musisz założyć, by otrzymać bonus – jak wspomnieliśmy wyżej, większość bukmacherów wymaga założenia konta stałego, by móc otrzymać freebet. Jeśli nie chcesz zakładać takiego konta, a interesuje cię taka promocja, to zwróć uwagę czy bonus jest dostępny na koncie tymczasowym.
 3. Sprawdź czy nie jest konieczny kod promocyjny – całkiem sporo freebetów bez depozytu i od wpłaty jest przyznawanych za rejestrację z kodem promocyjnym. Wybierając taki bonus pamiętaj o wpisaniu kodu.
 4. Dopilnuj czasu na skorzystanie z bonusu i obrót – bukmacherzy określają w jakim czasie od rejestracji można skorzystać z bonusu. Informują też ile czasu ma gracz na dokonanie obrotu. Konieczne zapoznaj się z tymi informacjami, żeby nie przepadł ci freebet.
 5. Sprawdź warunki obrotu – każdy bukmacher określa dokładnie jakie warunki należy spełnić, by przenieść bonus na saldo główne. Zapoznaj się wymaganym obrotem i czy nie jest on zbyt wymagający dla ciebie.

Freebety bez depozytu – jak obrócić?

Freebety bez depozytu 2024 można zwykle wykorzystać na dowolnie wybrany przez siebie zakład. Jednak każdy bukmacher bez depozytu określa indywidualne warunki, jakie musi spełnić gracz, aby móc wypłacić bonus. I często bardzo się od siebie różnią.

Wybierając bonus powitalny bez depozytu sprawdź warunki obrotu, a dokładniej:

 • czas na obrót
 • wymagany ilość obrotów
 • wymagany min. kurs
 • wymaganą ilość zdarzeń

Bonusy bez depozytu dostępne u legalnych bukmacherów nie mają raczej bardzo wygórowanych warunków. Maksymalna liczba obrotów wynosi 2.

20 PLN w Fortunie1x, brak wymaganego kursu
20 PLN w LV BETużycie bonusu: 1x, kurs 2.50, min. 3 zdarzenia; obrót wygranej: 2x, min. kurs 2.00, min. 3 zdarzenia
5 PLN w TOTALbet1x, min. kurs kuponu 2.00
10 PLN w Betters1x, min. kurs kuponu 1.14
30 PLN w GoBet1x, min. 3 zdarzenia, kurs poj. 1.40
Bonusy bez depozytu 2024 – warunki obrotu

Wnioski z powyższej tabeli są oczywiste. Najlepsze warunki obrotu ma Fortuna. Najprostszy i najbardziej korzystny dla graczy obrót freebetem znajdziemy właśnie tam. Bardzo dobrze prezentuje się też obrót w Betters, gdyż wymagany kurs to zaledwie 1.14. Największe wymagania do spełnienia są za to w LV BET. Musisz najpierw stworzyć kupon z wykorzystaniem bonusu, a następnie obrócić wygraną z tego bonusu i to dwukrotnie. Jednak mimo wszystko, aktualne bonusy bez depozytu to najatrakcyjniejsze freebety bukmacherskie.

Freebet bez depozytu – co to jest?

Spośród różnych rodzajów bonusów bukmacherskich freebet bez depozytu, mimo iż zwykle stanowi najmniejszą kwotę, jest najpopularniejszy wśród graczy. Jest też niestety rzadko spotykany. Dlaczego?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Bonusy bez depozytu to zupełnie darmowe pieniądze jakie otrzymuje gracz za rejestrację konta, dlatego bukmacherzy nie rozdają ich tak chętnie. Zazwyczaj wygląda to tak, że gracz wypełnia formularz rejestracyjny na stronie lub w aplikacji buka i bo założeniu konta na jego saldzie bonusowym pojawia się darmowy freebet bez depozytu. Często otrzymanie takiej promocji uzależnione jest od wpisania kodu promocyjnego w formularzu.

Z drugiej jednak strony to bonus, który uwielbiają gracze, bo mogą bez obawy o środki wytypować zakład. Dlatego zdecydowanie chętniej wybierają bukmacherów bez depozytu niż tych bez takich promocji.

Freebet bez depozytu 2024 na start

Mimo, że freebet bez depozytu nie jest chętnie oferowany przez buków to znalazło się czterech, którzy mają go w ofertach powitalnych. Są to:

 • Fortuna
 • TOTALbet
 • Betters
 • LVBET
 • GoBet

Poniżej znajdziesz opis każdego freebetu bez depozytu wraz z warunkami jego otrzymania.

Fortuna bonus bez depozytu 20 PLN

W ofercie powitalnej tego buka znalazł się bonus bez depozytu 20 PLN przyznawany nowym graczom w formie 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Co zrobić, aby go otrzymać i wykorzystać?

 1. Zarejestruj konto stałe w Fortunie

  Aby freebet bez depozytu został przyznany,  należy założyć i zweryfikować swoje konto (sposoby weryfikacji opisaliśmy w artykule: Fortuna rejestracja)

 2. Bonus bez depozytu zostanie dodany do konta.

  Maksymalnie do 3 dni od weryfikcji konta na efortuna.pl bonus (w formie punktów FKP) zostanie przypisany do konta gracza.

 3. Wykorzystaj bonus na dowolny kupon.

  Utwórz kupon SOLO lub AKO po dowolnym kursie. Stawkę opłać punktami FKP (zaznacz okienko poniżej stawki na kuponie).

 4. Wypłać wygraną lub przeznacz na dalszą grę.

  Jeśli kupon postawiony za freebet będzie trafiony, to wygraną możesz wypłacić z konta lub grać za te środki dalej.

Tak jak napisaliśmy wyżej, naszym zdaniem Fortuna to najlepszy bukmacher bez depozytu, zwłaszcza, że freebet możesz wykorzystać w dowolnym czasie. Jednak oferta Fortuny nie kończy się na tym bonusie. Jest również freebet przyznawany za kod promocyjny (napiszemy o nim w sekcji: Freebety za wpłaty), do tego zakład bez ryzyka do 300 PLN.

TOTALbet freebet bez depozytu 5 PLN

W TOTALbet freebet bez depozytu dostępny jest po rejestracji z kodem TBVIP. Wynosi on 5 zł. Jak odebrać i wykorzystać fbonus?

 1. Zarejestruj konto stałe i wpisz kod promocyjny

  Przejdź do formularza rejestracyjnego TOTALbet (możesz to zrobić przez nasz link).  Uzupełnij dane i wpisz kod promocyjny TBVIP.

 2. Zaznacz zgody marketingowe

  W formularzu rejestracyjnym zaznacz zgody marketingowe (sms i email).

 3. Aktywuj i zweryfikuj konto

  Przekształć konto tymczasowe w stałe, uzupełniają nr rachunku i przesyłając skany dowodu

 4. Przyznanie freebetu

  W ciągu kilku minut freebet będzie widoczny w sekcji Bonusy na koncie gracza

 5. Wykorzystaj freebety na zakłady.

  Przeznacz je na dowolne kupony SOLO lub AKO z kursem min. 2.00. Wybierz na kuponie „bonus freebet”. Na wykorzystanie bonusu masz 7 dni.

W TOTALbet również są również trzy zakłądy bez ryzyka po 111 zł, którymi nie trzeba obracać.

GoBet freebet bez depozytu za kod promocyjny

Młody bukmacher GoBet posiada w standardowej ofercie bonus bez depozytu 20 zł, ale jeśli gracz założy konto z kodem promocyjnym GBVIP bonus ten wyniesie 30 zł. Warunki, jakie należy spełnić, by odebrać freebet są banalnie proste.

 1. Zarejestruj konto z kodem promocyjnym.

  Wypełnij formularz rejestracyjny i wpisz w odpowiednie pole kod GBVIP. Jeśli przejdziesz do rejestracji przez naszą stronę pole będzie już uzupełnione kodem.

 2. Zaznacz zgody marketingowe.

  Warunkiem otrzymania freebetu bez depozytu jest zaznaczenie pełnych zgód marketingowych w formularzu.

 3. Zweryfikuj konto.

  Po szybkiej rejestracji należy przekształcić konto w stałe.

 4. Odbierz freebet bez depozytu.

  W ciągu 2 dni od weryfikacji konta zostanie przyznany freebet bez depozytu 30 zł.

 5. Wykorzystaj freebet.

  Otrzymany bonus wykorzystaj w ciągu 7 dni na kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.40.

Na koniec zaznaczę jeszcze, że wygrana z kuponu postawionego za freebet trafia na konto depozytowe, ale jest pomniejszona o kwotę freebetu, czyli stawkę kuponu.

Ponadto w ofercie powitalnej GoBet są jeszcze 3 inne bonusy, na łączną kwotę 900 zł.

LV BET freebet bez depozytu za rejestrację

Niezły bonus bez depozytu na start ma LV BET. Otrzymasz go wraz z bonusami od wpłat do 2000 zł i cashbackiem mobile 20 zł, bonusem na virtuale 20 zł i freebetem 30 zł z kodem, po rejestracji u bukmachera LV BET. Sprawdziliśmy jakie ma warunki:

 1. Zarejestruj konto stałe w LVBET.

  Wypełnij formularz rejestracyjny i zweryfikuj numer telefonu. Zaznacz opcję, że chcesz otrzymać bonus.

  Następnie przekształć konto w stałe.

 2. Aktywuj bonus z mnożnikiem.

  Do konta zostanie dodany bonus 1 zł z mnożnikiem x20.

  Aktywuj bonus na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym 2.50 (kurs poj. 1.25. Wybierz na kuponie bonus z mnożnikiem x20.

 3. Obróć wygraną z kuponu.

  Wygrana z kuponu musi zostać obrócona 2 razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.00.

Cieszy nas to, że LVBET zdecydował się na freebet bez depozytu, jednak ma on swoje minusy. Chodzi nam oczywiście o to, że bonus trzeba aktywować a następnie obrócić i to na kuponach z 3 zdarzeniami. Ale mimo wszystko warto skorzystać z tej promocji bukmacherskiej.

Betters bonus bez depozytu

Bonus przyznawany za samą rejestrację konta znajdziesz też u bukmachera Betters. Jest to co prawda zaledwie 10 zł, ale pamiętaj, że to zupełnie darmowe środki. Jak odebrać freebet bez depozytu Betters?

 1. Zarejestruj konto w Betters i użyj kodu promocyjnego.

  Kliknij w nasz link i załóż konto z kodem promocyjnym BTVIP. Zaznacz zgody marketingowe.

 2. Przekształć konto w stałe.

  Przejdź do panelu gracza i uzupełnij brakujące informacje (wyślij skan lub zdjęcie dowodu tożsamości).

 3. Odbierz freebet bez depozytu.

  Po weryfikacji do twojego konta zostanie dodany freebet 10 PLN.

 4. Wykorzystanie freebetu.

  Otrzymany Betters bonus bez depozytu wykorzystaj na kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.14. Masz na to 72 godziny od przyznania bonusu.

Freebet zaproponowany przez Betters to bardzo przyjemna promocja z jasnymi zasadami, z której na pewno warto skorzystać. Jest jednak pewien „haczyk”. Od wygranej z kuponu postawionego za freebet odliczana jest kwota tego freebetu, a maksymalna wygrana z kuponu postawionego za freebet to 300 zł. Mimo tego minusu i tak uważam, że promocja: Betters bonus bez depozytu jest atrakcyjna.

Co to jest freebet za wpłatę?

Znacznie więcej bukmacherów oferuje graczom freebety za wpłatę, niż te bez depozytu. Jest to także atrakcyjna promocja dla graczy. W skrócie, freebet za depozyt to to bonus, który otrzymuje gracz za wpłacenie zwykle określonego przez bukmachera depozytu (rzadko jest to dowolna kwota). Po zaksięgowaniu wpłaty do konta gracza jest przypisywany bonus. Czym różni się od klasycznego bonusu od wpłaty? Znacznie lepszymi warunkami obrotu. Są one niewymagające (zwykle 1-krotny obrót), ale też ich kwota jest niższa. Często freebety za wpłatę są przyznawane za kod promocyjny.

Freebety za depozyt – omówienie

Omówimy teraz szczegóły freebetów otrzymywanych za wpłatę. Znajdziemy je u bukmacherów:

Superbet freebet

 • załóż konto z kodem promocyjnym SBVIP
 • zaznacz w formularzu opcję „chcę otrzymać bonus”
 • zaznacz zgody marketingowe
 • wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł
 • w ciągu 48 godzin do konta zostanie przypisany freebet 35 zł
 • zaakceptuj bonus w ciągu 24 godzin
 • wykorzystaj freebet na dowolne zakłady prematch lub live
 • na wykorzystanie freebetu masz 7 dni

Betters freebet

Betters daje możliwość wyboru bonusu powitalnego. Gracz może wybierać spośród trzech opcji: zakładu bez ryzyka, freebetu lub 4 mniejszych freebetów. Jako, że jest to artykuł o darmowych zakładach to opiszę tu warunki właśnie tych promocji.

Freebet 220 PLN otrzymasz za rejestrację z kodem promocyjnym (standardowo bonus wynosi 200 PLN). Oto warunki:

 • zarejestruj konto w Betters z kodem BTVIP i zweryfikuj je
 • zaznacz zgody marketingowe w formularzu
 • wybierz na banerze tę promocję (po rejestracji pojawi się baner z wyborem promocji)
 • wpłać depozyt (dowolny)
 • postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.80
 • otrzymasz freebet o wartości 100 % stawki kuponu do 220 PLN
 • freebet wykorzystaj na dowolny kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.14
 • na wykorzystanie freebetu masz 72 godziny
 • kwota freebetu odliczana jest od wygranej z kuponu postawionego za darmowy zakład

Drugą opcją, jaką może wybrać gracz, są 4 freebety po 55 PLN (w standardowej ofercie wynoszą one 50 PLN). Warunki:

 • zarejestruj konto w Betters z kodem BTVIP i zweryfikuj je
 • zaznacz zgody marketingowe w formularzu
 • wybierz na banerze tę promocję (po rejestracji pojawi się baner z wyborem promocji)
 • wpłać pierwszy, dowolny depozyt
 • postaw 4 kupony SOLO lub AKO z kursem min. 1.80 (za własne środki)
 • za każdy kupon otrzymasz freebet równy 100 % stawki kuponu do kwoty 55 PLN
 • freebety wykorzystaj na dowolne kupony SOLO lub AKO z kursem min. 1.14
 • na wykorzystanie freebetu masz 72 godziny
 • maksymalna wygrana z kuponu postawionego za freebet to 1000 zł
 • kwota freebetu odliczana jest od wygranej z kuponu postawionego za darmowy zakład

GO+Bet freebet

Za trzeci kupon po rejestracji GoBet możesz otrzymać freebet 100 PLN. Szczegóły:

 • masz zweryfikowane konto i zaznaczone zgody marketingowe
 • wpłać trzeci depozyt po rejestracji min. 200 zł
 • postaw pierwszy kupon po trzeciej wpłacie za stawkę min. 200 zł
 • kupon musi składać się z min. 3 zdarzeń i mieć kurs min. 3.00 (kurs poj. min. 1.40)
 • po postawieniu kuponu otrzymasz freebet 100 zł
 • bonus obróć jeden raz na kupon AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. min.1.30)
 • na obrót masz 7 dni
 • maksymalna wygrana z kuponu postawionego za freebet to 2279 zł

BetX freebet

W BetX możesz otrzymać dodatkowy freebety 50 PLN, jeśli zarejestrujesz konto u bukmachera z kodem BXVIP. Otrzymasz go po spełnieniu warunków spełnieniu warunków pewnego cashbacku do 300 PLN po trzeciej wpłacie. Warunki otrzymania freebetu:

 • rejestracja konta w BetX z kodem BXVIP
 • spełnienie warunków cashbacku od trzeciej wpłaty
 • wszystkie zdarzenia na kuponach związanych z wspominanymi bonusami zostały rozliczone
 • odbiór freebet 50 PLN (przyznawany w formie bonusu 2 zł z mnożnikiem x25)
 • wykorzystanie freebetu na dowolny kupon z kursem min. 2.00

Jeśli chodzi o warunki tych bonusów, które trzeba spełnić, aby otrzymać dodatkowe freebety to szczegółowo opisuję je w artykule o BetX kodzie promocyjnym.

Fortuna freebet

 • zarejestruj konto w Fortunie przez nasz link
 • wpłać pierwszy depozyt (dowolna kwota)
 • do konta zostanie przypisany freebet 10 PLN (przyznawany w punktach FKP)
 • przeznacz freebet na dowolne zakłady
 • wygraną z kuponu postawionego za freebet możesz wypłacić

Więcej na temat freebetów Fortuny piszemy w osobnym artykule. Znajdziesz tam wszystkie informacje i instrukcję krok po kroku jak korzystać z promocji.

LVBET freebet

 • załóż konto w LVBET przez nasz link
 • wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł
 • postaw pierwszy kupon AKO z kursem min. 1.75 za stawkę min. 50 zł
 • trzymasz freebet 30 zł (1 zł z mnożnikiem x30)
 • stwórz kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.50 (kurs poj. min. 1.25)
 • wybierz na kuponie bonus z mnożnikiem
 • wygraną z kuponu postawionego za freebet należy obrócić 2 razy po kursie min. kuponu 2.00 na zakład z rynkiem trzydrogowym

PZBuk freebet

W PZBuk freebet uzależniony jest od wysokości pierwszej wpłaty i postawionego za nią zakładu. Otrzymać można od 50 do 250 zł.

 • załóż konto w PZBuk przez nasz link
 • wpłać pierwszy depozyt o wartości 50-250 zł
 • postaw kupon AKO z kursem min. 3.00 za stawkę 50-250 zł
 • do konta gracza zostanie dodany freebet o wartości od 50 do 250 zł
 • freebet wykorzystaj na kupon AKO z kursem poj. min. 2.00
 • wartość freebetu odejmowana jest od wygranej
 • wygraną z kuponu postawionego za freebet można wypłacić

Freebet bez depozytu – pytania i odpowiedzi

Co to jest freebet bez depozytu?

Freebet bez depozytu to darmowe środki na grę u bukmachera, które gracz otrzymuje za samą rejestrację konta. Nie jest wymagana wpłata depozytu, czy postawienie zakład, by otrzymać bonus bez depozytu.

Którzy bukmacherzy oferują freebet bez depozytu na start?

Tylko pięciu legalnych bukmacherów online ma w ofercie powitalnej freebet bez depozytu. Są to: Fortuna, Betters, GoBet, LV BET i TOTALbet.

Kiedy otrzymam bonus powitalny bez depozytu?

Aby otrzymać freebet bez depozytu na start należy założyć konto u bukmachera. U niektórych bukmacherów otrzymasz darmowy zakład już po szybkiej rejestracji. W innym przypadku musisz założyć konto stałe (np. LV BET).

Czy freebet bez depozytu mogę od razy wypłacić?

Niestety nie. Darmowy zakład, który otrzymasz po rejestracji należy obrócić przed wypłatą. Wymagania różnią się w zależności od bukmachera.

Jaki jest najlepszy bukmacher bez depozytu?

Najlepszym bukmacherem bez depozytu jest Fortuna. Freebet bez depozytu Fortuna ma bardzo atrakcyjne warunki.