Bonusy bez depozytu 2022

Środki na grę, które otrzymasz za darmo po rejestracji konta u bukmachera – brzmi nieźle. Tak właśnie działa bonus bez depozytu. Sprawdziliśmy, którzy bukmacherzy oferują bonusy bez depozytu na start i jakie warunki trzeba spełnić, by je otrzymać.

Bukmacher bez depozytu 2022

Zakłady bukmacherskie bonus bez depozytu to najbardziej pożądany rodzaj promocji wśród graczy. Tylko pięciu legalnych bukmacherów online posiada w ofercie powitalnej darmowe bonusy bez depozytu. Najwyższy jest dostępny w TOTALbet, ale w STS można go otrzymać także na koncie tymczasowym. W poniższej tabeli prezentujemy szczegóły dotyczące bukmacherskich bonusów bez depozytu.

 1. Fortuna
  Warunek wypłaty
  1- krotny obrót
  min. kurs – nie ma wymogu
  20 PLN
 2. TOTALbet
  Warunek wypłaty
  1-krotny obrót
  min. kurs – 2.00
  40 PLN
 3. Totolotek
  Warunek wypłaty
  2- krotny obrót
  min. kurs – 2.00
  25 PLN
 4. LV BET
  Warunek wypłaty
  2-krotny obrót
  min. kurs – 2.00
  min. 3 zdarzenia
  20 PLN

Jaki jest najlepszy bonus bez depozytu u bukmachera?

Spis treści

Po przeanalizowaniu istotnych elementów możemy odpowiedzieć na pytanie: który bukmacher ma w ofercie najlepszy bonus bez depozytu na start?

Fortuna logo

Naszym zdaniem na prowadzenie wysunęła się Fortuna bonus bez depozytu. Bukmacher wprowadził do swojej oferty bonus bez wpłaty 20 zł. Otrzymasz go zakładając konto stałe u tego buka i jest przyznawany w formie punktów Fortuna Klub Plus. Dlaczego uznaliśmy ten bonus za najlepszy? Gdyż ma bardzo atrakcyjne warunki obrotu, wystarczy zrobić to jeden raz bez wymaganego kursu minimalnego. Fortuna umożliwia także otrzymanie dodatkowych bonusów na start co sprawia, że jej oferta jest naprawdę atrakcyjna.

Na drugie miejsce w rankingu najlepszych bonusów bez depozytu zasłużył Totolotek. Tu freebet wynosi 25 zł, jednak zdecydowanie na plus zasługuje fakt, że wymagany jest tylko dwukrotny obrót. Do grona liderów dołączył również TOTALbet, u którego rejestrując się z kodem promocyjnym otrzymasz najwyższy bonus bez depozytu na start w sumie 60 zł.

Jak obrócić bonus bez depozytu?

Darmowe bonusy bez depozytu 2022 można zwykle wykorzystać na dowolnie wybrany przez siebie zakład. Jednak każdy bukmacher bez depozytu określa indywidualne warunki, jakie musi spełnić gracz, aby móc wypłacić bonus. I często bardzo się od siebie różnią.

Wybierając bonus bez depozytu sprawdź warunki obrotu, a dokładniej:

 • czas na obrót
 • wymagany ilość obrotów
 • kurs obrotu
 • wymaganą ilość zdarzeń

Bonusy bez depozytu dostępne u legalnych bukmacherów nie mają raczej bardzo wygórowanych warunków. Maksymalna liczba obrotów wynosi 3, zaś minimalna zaledwie jeden obrót.

20 PLN w Fortunie1x, brak wymaganego kursu
25 PLN w Totolotku2x, min. kurs kuponu 2.00
20 PLN w LV BET2x, min. kurs kuponu 2.00, min. 3 zdarzenia
60 PLN w TOTALbet1x, min. kurs kuponu 2.00
Bonusy bez depozytu 2022 – warunki obrotu

Wnioski z powyższej tabeli są oczywiste. Najlepsze warunki obrotu ma Fortuna. Najprostszy i najbardziej korzystny dla graczy obrót freebetem znajdziemy właśnie tam. Największe wymagania do spełnienia są za to w LV BET. Musisz najpierw obrócić bonusem, by go aktywować, a następnie obrócić, by go wypłacić i to na kuponach kombi. Jednak mimo wszystko, aktualne bonusy bez depozytu to najatrakcyjniejsze freebety bukmacherskie.

Freebet bez wpłaty po szybkiej rejestracji

Wszystkie freebety bez depozytu są dostępne u bukmacherów po przejściu pełnej rejestracji, czyli wysłaniu skanu dowodu i podaniu numeru konta bankowego. Do niedawna STS był jedynym bukmacherem, u którego przyznaje bonus bez depozytu było dostępne z poziomu szybkiej rejestracji. Wystarczyło jedynie wypełnić krótki formularz i po aktywacji konta bonus był od razu do niego przypisany. Niestety bukmacher zrezygnował z takiej promocji w swojej ofercie powitalnej. Aktualnie STS oferuje bonusy od depozytów i zakład bez ryzyka.

Jak wybrać bonus bez depozytu?

Takie bonusy to świetny prezent dla nowych graczy, którzy bez stresu mogą rozpocząć zabawę z zakładami bukmacherskimi. Niekiedy, jest to również powód „migracji” graczy z jednej firmy do innej. Ważne jednak, aby przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z bonusu bez depozytu zapoznać się z kilkoma ważnymi informacjami.

 1. Przeczytaj uważnie regulamin – przed przystąpieniem do promocji przeczytaj regulamin, który będzie dostępny na stronie bukmachera. Każdy buk ma inne wymogi i różnić może się wiele elementów.
 2. Sprawdź jakie konto musisz założyć, by otrzymać bonus – jak wspomnieliśmy wyżej, większość bukmacherów wymaga założenia konta stałego, by móc otrzymać bonus bez depozytu. Jeśli nie chcesz zakładać takiego konta, a interesuje cię taka promocja, to zwróć uwagę czy bonus jest dostępny na koncie tymczasowym.
 3. Dopilnuj czas na skorzystanie z bonusu i obrót – bukmacherzy określają w jakim czasie od rejestracji można skorzystać z bonusu. Informują też ile czasu ma gracz na dokonanie obrotu. Konieczne zapoznaj się z tymi informacjami, żeby nie przepadł ci freebet.
 4. Sprawdź warunki obrotu – każdy bukmacher określa dokładnie jakie warunki należy spełnić, by przenieść bonus na saldo główne. Zapoznaj się wymaganym obrotem i czy nie jest on zbyt wymagający.

Rynek zakładów bukmacherskich wciąż się rozwija i nie musimy przyzwyczajać się i trwać tylko przy jednym bukmacherze. Oferty są po to żeby z nich korzystać, więc zdecydowanie zachęcamy do eksperymentowania.

Bonusy bez depozytu 2022 na start

Spośród różnych rodzajów bonusów bukmacherskich freebet bez depozytu, mimo iż zwykle stanowi najmniejszą kwotę, jest najpopularniejszy wśród graczy. Jest też niestety rzadko spotykany. Dlaczego?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Bonusy bez depozytu to zupełnie darmowe pieniądze jakie otrzymuje gracz, dlatego bukmacherzy nie rozdają ich tak chętnie. Zazwyczaj wygląda to tak, że gracz wypełnia formularz rejestracyjny na stronie lub w aplikacji buka i bo założeniu konta na jego saldzie bonusowym pojawia się darmowy bonus bez depozytu. Czasami wystarczy założyć konto tymczasowe by został przyznany ten bonus, jednak w wielu przypadkach jest on możliwy tylko w przypadku konta stałego, czyli takiego które zostało zweryfikowane poprzez wysłanie skanu lub zdjęcia dowodu tożsamości i gracz podał numer konta bankowego. Dlatego bukmacher bez depozytu to rzadkość.

Jednak jest kilku buków na naszym rynku, którzy zdecydowali się je wprowadzić i są to wypisani w tabeli na górze artykułu: Fortuna, Totolotek, TOTALbet i LVBET.

Fortuna bonus bez depozytu 20 PLN

Bonus bez depozytu Fortuna

Fortuna jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Jednak nie spoczywa na laurach licząc na to, że dzięki wieloletniej obecności na rynku i rozpoznawalności marki nowi użytkownicy będą tłumnie rejestrować konta.

W ofercie powitalnej tego buka znalazł się bonus bez depozytu 20 zł przyznawany nowym graczom w formie 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Co trzeba zrobić, by go otrzymać? Musisz zarejestrować się u bukmachera zakładając konto stałe, by otrzymać ten bonus bukmacherskie. W przypadku założenia konta tymczasowego, nie będzie on aktywny. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać skan dowodu osobistego. Otrzymany bonus 20 zł musisz przeznaczyć na postawienie zakładu.

Oferta bez depozytu to nie jedyny prezent jaki otrzyma gracz dołączając do Fortuny. Dostępny jest również zakład bez ryzyka, który wynosi aż 600 zł. To dobra opcja dla początkujących graczy, który boją się od razu stracić swoje środki. W razie niepowodzenia bukmacher zwróci wpłaconą stawkę do 600 zł.

Fortuna dysponuje także bonusem od depozytu na start, który wynosi 100 % od drugiej wpłaty do 2000 zł. Korzystając z naszego kodu promocyjnego można go powiększyć do 2150 zl. Bonusu nie można jednak przelać od razu na swoje konto, byłoby to za proste. Trzeba oczywiście nim obrócić co opisujemy szczegółowo w artykule o kodzie Fortuny.

Jak obrócić bonus za rejestrację bez depozytu w Fortunie?

Bonus od Fortuny w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus nie ma określonych warunków obrotu. Nie jest wymagany minimalny kurs, ilość zdarzeń czy rodzaj kuponu. Wystarczy, że przeznaczysz otrzymaną punkty o wartości 20 zł na zakłady.

Bonus bez depozytu 25 PLN w Totolotku

Bonus bez depozytu Totolotek

Po krótkiej przerwie, jeden z najpopularniejszych w Polsce bukmacherów, wraca z bonusem bez depozytu dla nowych graczy. 25 zł za założenie konta to znakomita opcja. Najważniejsze jest to, że ten freebet otrzymasz tylko z kodem bonusowym, nie jest on dostępny w standardowej ofercie.

Zatem, aby otrzymać bonus bez depozytu w Totolotku, musisz przejść do strony bukmachera przez nasz link. Wypełnij formularz rejestracyjny, i koniecznie zaznacz w formularzu opcję, że chcesz otrzymać bonus. Następnie zaloguj się na swoje konto, kliknij w przycisk „Wpłata” i wybierz opcję „Bonus.Card/Kod Bonusowy”. Otworzy ci się okno, w którym należy wpisać nasz kod promocyjny TTVIP. Następnie wyślij na adres: klient@totolotek.pl skan lub zdjęcie dowodu tożsamości (weryfikacja jest konieczna, by otrzymać bonus). Po weryfikacji otrzymasz swój freebet.

Pamiętaj, że rejestrując się w Totolotku przez naszą stronę i z kodem TTVIP otrzymasz również zakład bez ryzyka do 200 zł i bonus od pierwszej wpłaty 100 % do 500 zł.

Jak wypłacić bonus w Totolotku?

Jak wspomnieliśmy wyżej, bonus bez depozytu 2022 dostaniesz w Totolotku za darmo, wystarczy, że przejdziesz pełną rejestrację u bukmachera i użyjesz kodu. By móc wypłacić freebet musisz obrócić nim dwa razy po kursie minimalnym 2.00. Na wykonanie obrotu masz 14 dni.

Darmowy zakład 20 PLN w LV BET po rejestracji

Bonus bez depozytu LV BET

Dobry bonus bez depozytu na start ma LV BET. Otrzymasz go wraz z bonusem do 3000 zł od wpłaty i zakładem bez ryzyka do 333 zł, po rejestracji u bukmachera LV BET. Zarejestruj i załóż konto stałe wykorzystując kod promocyjny, a następnie wyślij maila na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując: “Bonus bez Depozytu”.

Bonus (równowartość 20 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1 PLN. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności (30 dni), musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero, gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x20, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 20. By aktywować go musisz postawić zakład KOMBI z minimum 3 zdarzeniami i kursem łącznym nie mniejszym niż 2.50.

Warunki obrotu bonusem w LV BET

Gdy już aktywujesz bonus za rejestrację bez depozytu musisz wykorzystać go na zakład kombi z minimum trzema zdarzeniami i kursem kuponu nie mniejszym niż 2.50.
Wygrana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0. na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji. Jeśli będzie to zakład kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna być zakładem 3-drogowym z kursem minimum 1.50.

TOTALbet bonusy bez depozytu 40 PLN

Freebet TOTALBet

Ostatnim bukmacherem, u którego nowi gracze mogą otrzymać bonus bez depozytu jest TOTALbet. Jednak również tutaj otrzymasz go tylko jeśli skorzystasz z kodu bonusowego. Możesz otrzymać 30 zł freebetu za rejestrację i weryfikację konta oraz freebet 10 zł za zgody marketingowe. Pamiętaj jednak, że otrzymasz je tylko jeśli przejdziesz pełną rejestrację. Nie będą one aktywne na koncie tymczasowym. W sumie do zgarnięcia jest 40 zł darmowych zakładów

W TOTALbet również jest dostępny bonus od depozytu. Wynosi on 100 % do 5000 zł. Otrzymasz go po dokonaniu pierwszej wpłaty. Minimalny depozyt uprawniający do otrzymania freebetu wynosi 10 zł. Jest także zakład bez ryzyka do 200 zł.

Jak wypłacić bonus w TOTALbet?

Bukmacher ma bardzo dobre warunki obrotu bonusem bez depozytu. Za jego wartość musisz obstawić zakład z min. kursem 2.00. Na kuponie może znaleźć się dowolna liczba zdarzeń.

Co to jest bonus bez depozytu?

Rozmawiając o freebetach i omawiając konkretne oferty bukmacherów na tego typu promocje należy najpierw odpowiedzieć sobie na pytanie: co to jest bonus bez depozytu? Otóż bonus bez depozytu to zupełnie darmowe środki jakie otrzymuje gracz od bukmachera, zwykle za rejestrację konta. Czy gracz, zakłada konto i do po przejściu pozytywnie rejestracji do tego konta przypisywany jest bonus bez depozytu. Często otrzymanie takiej promocji uzależnione jest od wpisania kodu promocyjnego w formularzu. Dodany freebet trafia na konto bonusowe i należy wykorzystać go na zakłady. Jest to najatrakcyjniejszy bonus powitalny jaki można otrzymać u bukmachera, gdyż nie wymaga od nas używania własnych środków. Jego wartość jest raczej bardzo niska, ale nie zmienia to faktu, że umożliwia on typowanie zakładu bez ryzyka utraty własnych pieniędzy.

Kasyno bonus bez depozytu 2022

Ustawa Hazardowa wprowadzona w kwietniu 2017 roku zmieniła znacząco rynek hazardowy w Polsce. Przede wszystkim wszelkie kasyna internetowe stały się nielegalne, a zgodnie z zapisami w ustawie wyłączność na tego typu gry internetowe ma będący spółką Skarbu Państwa – Totalizator Sportowy. Strony hazardowe, które nie są zarejestrowane w naszym kraju są blokowane i trafiają do Rejestru Domen Blokowanych.

Oczywiście ministerstwo nie jest w stanie zablokować wszystkich stron z kasynami online i niektórzy gracze z nich korzystają obchodząc zabezpieczenia. Takie strony z grami kasynowymi oferują graczom z Polski różne freebety. Kasyno bonus bez depozytu na start jest jednym z najlepszych. Jednak nie warto ryzykować gry w nielegalnych miejscach.

Bonusy bez depozytu Total Casino

W grudniu 2018 roku zostało otwarte jedyne w Polsce legalne kasyno online – Total Casino. Gry dostępne są dla pełnoletnich graczy. Zagramy tam za prawdziwe pieniądze w pokera, ruletkę czy na automatach. Dostępne są też kasyno bonusy bez depozytu 2022.

Ale jest jeszcze jedna alternatywa dla miłośników gier kasynowych. Są to zakłady na symulowane gry karciane, które udostępnia kilku bukmacherów. W STS, TOTALbet, forBET, Fortunie i BetX można stawiać zakłady na możliwe wyniki rozgrywek popularnych karcianek. Jest to ciekawa opcja i cieszy się coraz większą popularnością wśród graczy.

Gry karciane u bukmacherów

Opcją umożliwiającą granie na prawdziwe pieniądze w gry kasynowe są zakłady na gry karciane. Jednak forma jest nieco inna niż w tradycyjnym kasynie. U bukmacherów znajdziemy platformy, na których krupierzy prowadzą na żywo symulowane gry karciane. Takie zakłady znajdziemy w STS, Fortunie, TOTALbet, forBET i BetX. Dostępnych jest kilka gier, w zależności od oferty bukmachera:

 • poker
 • bakarat
 • wojna
 • blackjack

Gracze mogą typować zakłady na różne zdarzenia dotyczące danej rozgrywki. Można postawić na to, kto wygra, jakiego koloru pojawi się za chwile karta na stole, jaki układ kart będzie miał dany zawodnik itp. Zatem gracz nie bierze bezpośredniego udziału w grze, dzięki czemu wszystko jest legalne i zgodne z ustawą hazardową.

Bukmacherzy posiadający zakłady na gry karciane często oferują graczom ciekawe promocje na karcianki. W STS osoby, które postawią pierwszy zakład w Betgames przewidziany jest bonus cashback 20 zł.

Rodzaje darmowych bonusów dla graczy

Warto wyjaśnić czym są darmowe zakłady, czym darmowe bonusy bez depozytu, a czym zakłady bez ryzyka. Często bowiem te pojęcia są używane mylnie.

Darmowy zakład, to najszersze określenie. Są to środki jakie dostaje gracz podczas rejestracji lub korzystając z promocji danego bukmachera. Spełniając określone warunki otrzyma od niego bonus.

Zakład bez ryzyka to nic innego jak możliwość obstawienia bezpiecznego zakładu. Charakteryzuje się tym, że gracz stawiając zakład za środki ze swojego konta depozytowego, w razie niepowodzenia, otrzyma zwrot części lub całości postawionej stawki. Jest nazywany również cashbackiem.

I najbardziej pożądany przez graczy- zakład bez depozytu. To środki jakie otrzymuje gracz rejestrując się u bukmachera. Nie jest wymagana wpłata depozytu, by go otrzymać. Przyznany bonus należy wykorzystać na zakłady. W zależności od buka, należy dokonać określonej liczby obrotów po minimalnym kursie, by wypłacić środki.

FAQ

Co to jest bonus bez depozytu?

Bonus bez depozytu to darmowe środki na grę u bukmachera, które gracz otrzymuje za samą rejestrację konta. Nie jest wymagana wpłata depozytu, czy postawienie zakład, by otrzymać bonus bez depozytu.

Którzy bukmacherzy oferują bonus bez depozytu na start?

Tylko pięciu legalnych bukmacherów online ma w ofercie powitalnej bonus bez depozytu. Są to: Fortuna, STS, Totolotek, LV BET i TOTALbet.

Kiedy otrzymam bonus powitalny bez depozytu?

Aby otrzymać bonus bez depozytu na start należy założyć konto u bukmachera. U niektórych bukmacherów otrzymasz darmowy zakład już po szybkiej rejestracji (np. STS). W innym przypadku musisz założyć konto stałe (np. LV BET).

Czy bonus bez depozytu mogę od razy wypłacić?

Niestety nie. Darmowy zakład, który otrzymasz po rejestracji należy obrócić przed wypłatą. Wymagania różnią się w zależności od bukmachera.