Fortuna Kod Promocyjny

Oceń bonus
4.7(90)
Najwyższy bonus Fortuna na start
820 835 PLN
Freebet z kodem

0 15 PLN na start

Cashback na start

600 PLN zakład bez ryzyka

Freebet

20 PLN bonus bez depozytu

Bonus od 2. wpłaty

50 % do 200 PLN

Kod promocyjny
FORTUNAVIP
Odbierz kod

Przejdź do bukmachera przez nasz link i wpisz Fortuna kod promocyjny FORTUNAVIP podczas rejestracji konta, a otrzymasz dodatkowy freebet na start oraz pozostałe bonusy na start na łączną kwotę 835 PLN. W skład pakietu wchodzą:

 • 600 PLN zakład bez ryzyka
 • 20 PLN bonus bez depozytu
 • 0 15 PLN freebet z kodem
 • 50 % do 200 PLN od drugiego depozytu

Sprawdziliśmy wszystkie kody promocyjne Fortuna dostępne w internecie i ta promocja jest najlepsza i najwyższa z możliwych. Wszystkie bonusy mają też świetne warunki, o których więcej napiszemy w dalszej części artykułu.

Poniżej znajdziesz też kalkulator, dzięki któremu dowiesz się jak wysoki Fortuna bonus powitalny otrzymasz wpłacając wybraną kwotę depozytu.

Spis treści

Jaki jest Fortuna Kod Promocyjny 2022?

Fortuna kod promocyjny to FORTUNAVIP. To najkorzystniejszy kod, który uprawnia do otrzymania bonusów do 835 PLN. Rejestrując się u bukmachera wpisz Fortuna kod promocyjny i zgarnij najwyższy możliwy bonus w tych zakładach.

rejestracja z kodem fortuna

Kody bonusowe na efortuna.pl to okazja do zgarnięcia wyższych lub dodatkowych bonusów na start. W przypadku kodu FORTUNAVIP jest to dodatkowy freebet. W standardzie nie ma tego bonusu a z kodem wynosi 15 zł. Czysty zysk w postaci 15 złotych! Na start otrzymasz też Fortuna zakład bez ryzyka 600 zł, bonus od drugiej wpłaty 200 zł i bonus bez depozytu 20 zł. Możesz też korzystać ze wszystkich promocji dla graczy, tych stałych i okazjonalnych oraz do programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus.

Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna?

Fortuna kod bonusowy należy wpisać w formularzu rejestracyjnym bukmachera. Formularz składa się on tylko z jednej strony. Znajduje się tam pole „kod promocyjny” gdzie wpisujemy FORTUNAVIP. Jeśli przeszedłeś do rejestracji Fortuna przez nasz link to pole kodowe będzie już uzupełnione. Kod możesz wpisać zarówno wielkimi, jak i małymi literami. Na zdjęciu obok widzisz formularz Fortuny z uzupełnionym kodem.

Oblicz swój bonus w Fortunie – kalkulator

Poniżej znajdziesz specjalny kalkulator, który umożliwi ci obliczenie kwoty bonusów, jaką otrzymasz na start wpłacając wybrany przez siebie depozyt. Kalkulator uwzględnia bonusy, które otrzymasz wpisując Fortuna kod promocyjny.

Kalkulator bonusów powitalnych
Wpłać PLN więcej, aby otrzymać maksymalny bonus!
Wpłać PLN więcej, aby otrzymać maksymalny bonus!
Twoje bonusy:
Jakieś tam warunki obrotu, obróc 10 razy po kursie 10 w ciągu 24h a otrzymasz ten super bonus
 • 600 zł zakład bez ryzyka
 • 0 Freebet 15 PLN
 • 50 % do 200 zł od drugiej wpłaty
 • 20 zł bez depozytu na start
 • +50% na kupony wielokrotne

Kod bonusowy:

Fortuna bonus powitalny – szczegóły

Przejdź na stronę Fortuny z naszego linku (lub wpisz adres strony bukmachera w wyszukiwarce i otwórz formularz rejestracyjny) i załóż darmowe konto gracza z kodem promocyjnym Fortuna. Jeśli wszedłeś na stronę bukmachera przez wyszukiwarkę kod musisz wpisać własnoręcznie. Od tego momentu będziesz mógł skorzystać z freebetu 15 zł oraz zakładu bez ryzyka do 600 zł, bonusu od wpłaty 200 zł i bonusu bez depozytu 20 zł.

Freebet z kodem promocyjnym

Darmowy zakład 15 zł jest przyznawany graczom, którzy zarejestrują konto z kodem promocyjnym. Jak go odebrać?

 • zarejestruj konto w Fortunie z kodem FORTUNAVIP
 • wpłać pierwszy depozyt i zaakceptuj bonus
 • przeznacz freebet na dowolny zakład
 • wygraną z kuponu postawionego za freebet możesz wypłacić

Bonus bez depozytu 20 PLN

Warunki:

 • przejdź pełną rejestrację w Fortunie
 • bonus w postaci 2800 punktów FKP zostanie dodany do 3 dni od rejestracji
 • utwórz kupon SOLO lub AKO po dowolnym kursie
 • umieść na kuponie dowolne zdarzenie/zdarzenia poza sportami wirtualnymi i grami karcianymi
 • stawkę zakładu opłać punktami (okienko poniżej poniżej stawki na kuponie)
 • wygraną z kuponu postawionego za bonus możesz wypłacić
 • bonus ważny do końca roku kalendarzowego

Jednym z dwóch najbardziej pożądanych przez graczy bonusów na start jest ten, który otrzymują bez wpłaty. Zakłady bukmacherskie Fortuna zadbały także o to, żeby nowi użytkownicy dostali taki freebet. Wystarczy zarejestrować konto u tego bukmachera, a otrzymasz 20 PLN bez depozytu przyznane w formie 2800 punktów FKP (Fortuna Klub Plus). Środki możesz przeznaczyć na dowolny zakład z oferty, wystarczy jeden obrót po dowolnym kursie, by móc wypłacić bonus Fortuna. Pamiętaj jednak, że z tego bonusu możesz skorzystać dopiero po przekształceniu konta na stałe, czyli po podaniu numeru konta i wysłaniu skanu lub zdjęcia dowodu tożsamości.

Fortuna zakład bez ryzyka na start

Warunki:

 • zarejestruj konto w Fortunie (stałe lub tymczasowe)
 • wpłać depozyt i postaw pierwszy zakład za środki własne (do 5 dni od rejestracji)
 • umieść na kuponie dowolne zdarzenie/zdarzenia poza: grami karcianymi, sportami wirtualnymi, zakładami z ofert Hit Dnia, EXPERT+ i Superoferta
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot pełnej stawki kuponu (do 3 dni od rozliczenia kuponu)
 • cashback przeznacz na dowolny zakład w dowolnym czasie

Kolejnym bonusem na start, który uwielbiają gracze jest Fortuna zakład bez ryzyka. Oznacza to, że gracz wpłaca depozyt i stawia za niego zakład. Jeśli przegra Fortuna bukmacher zwróci mu postawioną stawkę. Fortuna posiada najwyższy cashback na start wśród legalnych bukmacherów i wynosi on 600 zł. Co ważne, Fortuna bierze na siebie podatek od zakładu, zatem typując zakład za 600 zł w razie przegranej otrzymasz zwrot równy 600 zł. Bukmacher ma też bardzo korzystne wymogi obrotu tym bonusem, wystarczy obrócić nim jeden raz po dowolnym kursie. To bardzo dobra Fortuna oferta, zwłaszcza dla osób, które zaczynają zabawę z zakładami i boją się stracić swoje środki. Pamiętaj jednak, że po rejestracji musisz w ciągu trzech dni aktywować zakład bez ryzyka w zakładce „Moje bonusy” na swoim koncie gracza.

Fortuna bonus powitalny od wpłaty

Możesz wykorzystać też Fortuna bonus powitalny, który wynosi 50 % do 200 zł. Jak to działa?

 • zarejestruj konto w Fortunie z kodem promocyjnym
 • wpłać pierwszy depozyt
 • w ciągu dwóch dni zaakceptuj bonus
 • w ciągu 3 dni dokonaj drugiej wpłaty
 • bonus zostanie przyznany automatycznie po wpłacie
 • bonus zostanie przyznany w formie punktów FKP
 • wykorzystaj bonus na dowolny zakład
 • wygraną z zakładu możesz wypłacić lub przeznaczyć na zakłady
 • Punkty za bonus stracą ważność, jeśli w ciągu kolejnych 12 miesięcy nie zawarłeś żadnego zakładu

Jak obrócić bonus powitalny?

Bonusy jakie otrzymasz za rejestrację podlegają wymogom obrotu. W przypadku Fortuny warunki są bardzo dobre, jedne z najlepszych wśród legalnych bukmacherów online. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz skorzystać z bonusów musisz je aktywować po pierwszym logowaniu się na swoje konto gracza, w sekcji „Moje bonusy”.

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Zakład bez ryzyka do 600 PLN: obrót 1x bonus, bez wymogu kursowego bez limitu
Bonus bez depozytu 2800 pkt. FKP (20 PLN): obrót 1x bonus, bez wymogu kursowego do końca roku kalendarzowego
Bonus od depozytu do 200 PLN: obrót 1x dowolny kurs 14 dni

Fortuna zakład bez ryzyka należy obrócić tylko raz po dowolnym kursie. Należy to zrobić w dowolnym czasie. Pamiętaj jednak, że masz 3 dni na aktywację bonusu. W przypadku bonusu bez depozytu i freebetu również wystarczy obrócić nim raz po dowolnym kursie. Mamy na to czas do końca roku kalendarzowego. Bonus od wpłaty również wystarczy obrócić jeden raz.

Fortuna kod promocyjny – czy warto skorzystać?

Zdecydowanie warto użyć kodu promocyjnego Fortuna podczas rejestracji. Nic to nie kosztuje, a można otrzymać wyższy bonus od wpłaty. Do tego kod aktywuje też wszystkie inne bonusy powitalne. Nie zapominajmy też o niezwykle korzystnych wymogach obrotu, które w przypadku zakładu bez ryzyka i bonusu bez depozytu to zaledwie jeden obrót. Pamiętaj jednak, że wszystkie bonusy otrzymasz tylko po pełnej rejestracji. Proponowany przez nas kod to najlepszy kod Fortuna net.

Fortuna bonusy i promocje dla graczy

Promocje Fortuna

Bukmacher Fortuna nie zapomina też o swoich stałych graczach. Proponuje szereg akcji, w których można otrzymywać dodatkowe bonusy, podwyższać wygrane, grać bez podatku czy zbierać punkty w programie lojalnościowym i wymieniać je na freebety. Zobaczmy jakie są aktualne Fortuna promocje dla graczy.

Punkty FKP Fortuna – co to?

Każdy zarejestrowany w Fortunie gracz może zostać członkiem Fortuna Klub Plus. Za każdy postawiony kupon gracz otrzymuje punkty, które z kolei może wymieniać na bonusy i darmowe zakłady. Za każde postawione 2 zł gracz otrzymuje 1 punkt FKP. Maksymalna liczba punktów, jakie można zdobyć jednego dnia to 300.
Dodatkowo dla członków FKP regularnie organizowane są specjalne Fortuna promocje, dzięki którym mogą skorzystać z bonusów lub zyskać dodatkowe punkty w klubie Fortuny.

Mistrzostwa Typerów

Co roku od 1 stycznia do 31 grudnia odbywają się w Fortunie Mistrzostwa Typerów. Gracze rywalizują o miano tego najlepszego i o atrakcyjne nagrody.

Co miesiąc bukmacher wyróżnia nagrodami rzeczowymi i bonusami mistrzów typowania w rankingu ogólnopolskim oraz w rankingach prowadzonych w w punktach sprzedaży. By móc brać udział w mistrzostwach trzeba być członkiem Fortuna Klub Plus.

Fortuna bonus AKO

Wiele osób zastanawia się czym są bonusy AKO w Fortunie. Konstruując kupon AKO z min. 5 zdarzeniami można wygrać więcej. Przy tylu zdarzeniach do wygranej zostanie dodany bonus +7%. Za sześć zdarzeń jest już to bonus +10%, za siedem +15% i tak dalej. Maksymalny bonus może wynieść +50% i zostanie on dodany do wygranego kuponu z nim. 14 zdarzeniami. Każde zdarzenie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.15.

Ekspert +

Gracze Fortuny mogą też korzystać z promocji Ekspert +, w której do wygrania są bonusy od 10 000 do 100 000 tys. zł do podziału na wszystkie wygrane Eksperty+.

Ekspert + to kupon, w którym można wytypować aż 20 piłkarskich pojedynków z różnych lig. Fortuna proponuje od 10 do 20 zdarzeń, z których możesz wybrać i wytypować co najmniej 8, by skorzystać z eksperckiego kuponu. Im więcej zdarzeń wytypujesz, tym większy bonus ci przysługuje. Wszystkie zdarzenia muszą być trafione.

Happy Hours w Fortunie

Fortuna zmieniła zasady swojej promocji Happy Hours. Kiedyś obowiązywała ona tylko w dwa dni tygodnia, później codziennie przez całą dobę, zaś aktualnie dostępna jest całą dobę dla zakładów live, zaś dla przedmeczowych w określonych godzinach. Bonus kursowy podwyższający wygraną o 14 % jest dodawany automatycznie do każdego kuponu live z min. 3 zdarzeniami i do kuponów prematch z min. 3 zdarzeniami postawionymi od pn. do pt. w godzinach: 16:00-18:00 oraz w weekend w godzinach 12:00-15:00. Stawka kuponu jest dowolna. Minimalny kurs zdarzenia na kuponie wynosi 1.30.

Przyprowadź Kumpla – numer polecającego Fortuna

W formularzu rejestracyjnym bukmachera Fortuna znajduje się pole: Numer Twojego Polecającego. Co należy w nim wpisać? Fortuna ma w ofercie promocję Przyprowadź Kumpla. Polega ona na zachęceniu znajomych do rejestracji w Fortunie, dzięki temu można zgarnąć bonus do 100 zł. Wysokość bonusu zależy od obrotu zaproszonych przez ciebie znajomych.

Kumpel obstawi za:

 • 50 zł – 149,99 zł otrzymasz 10 zł
 • 150 zł – 299,99 zł otrzymasz 30 zł
 • 300 zł – 599,99 zł otrzymasz 50 zł
 • 600 zł lub więcej  otrzymasz 100 zł

Zatem Numer Twojego Polecającego to nic innego jak numer konta Fortuna znajomego, który zachęcił Cię do rejestracji u tego bukmachera. Gdy wpiszesz ten Fortuna kod bonusowy, znajomy dostanie bonus.

Dołącz do graczy Fortuny i odbierz dostęp do bonusów i promocji na Sierpień 2022.

Jak zarejestrować konto na efortuna.pl?

By otrzymać bonus powitalny Fortuna, móc stawiać zakłady i mieć dostęp do wszystkich promocji bukmacherskich, musisz przejść przez proces rejestracji. Jak założyć konto i gdzie wpisać Fortuna kod promocyjny 2022? Poniżej krótka instrukcja szybkiej rejestracji Fortuna.

Szybka rejestracja Fortuna

Ważne informacje o koncie tymczasowym:
 • możesz wpłacać depozyty i stawiać zakłady
 • otrzymasz zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty
 • nie możesz wypłacać wygranych
 • obowiązuje limit wygranej na kuponie 2279,99 zł
 • maksymalny depozyt 5000 zł
 • konto ważne maksymalnie 28 dni
 1. Wejdź na stronę efortuna.pl. Klikając w nasz link zostaniesz przekierowany na stronę internetową bukmachera Fortuna, a dokładniej do formularza rejestracyjnego.
 2. Uzupełnij dane w formularzu. By założyć konto w Fortunie musisz podać kilka informacji o sobie: pseudonim, hasło, pin kod, adres e-mail, imię, nazwisko, numer telefonu, PESEL i określić źródło swojego dochodu.
 3. Wpisz kod promocyjny Fortuna. W ostatnim polu w formularzu należy wpisać kod promocyjny Fortuna 2022: FORTUNAVIP. Dzięki niemu otrzymasz najwyższy pakiet powitalny na start.
 4. Zaznacz zgody i oświadczenia. Na koniec musisz zaakceptować regulamin, wyrazić chęć otrzymania bonusu powitalnego, potwierdzić, że jesteś osobą pełnoletnią i opcjonalnie wyrazić zgodę na przesyłanie materiałów marketingowych.
 5. Zarejestruj konto Fortuna. Kliknij przycisk „Zarejestruj” i ciesz się grą. Korzystaj z bonusów i promocji bukmacherskich. WAŻNE: by skorzystać z bonusu bez depozytu na start musisz przejść pełną Fortuna rejestrację podając numer konta i wysyłając zdjęcie dowodu tożsamości.

Osoby, które chcą założyć konto w Fortunie mogą przejść przez szybką rejestrację Fortuna, którą opisaliśmy powyżej. Proces ten trwa krócej niż pełna rejestracja dzięki czemu szybciej możemy rozpocząć grę. Uzupełnienie danych wymaganych przy tej opcji zajmuje zaledwie chwilę. Na podany przez siebie adres mailowy otrzymasz link aktywacyjny. Po kliknięciu w niego twoje konto będzie aktywne.

Pełna rejestracja – konto stałe w Fortunie

Aby otrzymać Fortuna bonus bez depozytu musisz założyć konto stałe. Jak to zrobić?

 • zaloguj się na konto gracza
 • przejdź do zakładki „ustawienia” –> „twój status konta Fortuna”
 • załącz skany lub zdjęcia obu stron dowodu tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
 • podaj numer rachunku bankowego
 • poczekaj aż bukmacher zweryfikuje twoje dokumenty

Zwykle weryfikacja dokumentów przez bukmachera zajmuje kilka minut. Gdy to się stanie otrzymasz potwierdzenie od Fortuny. Po przejściu pełnej rejestracji otrzymasz freebet 20 zł i będziesz mógł wypłacać środki.

Rejestracja bez dowodu

MojeID Fortuna

Istnieje również możliwość przekształcenia konta tymczasowego w stałe bez konieczności wysyłania skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. Jest to możliwe dzięki narzędziu mojeID. Fortuna nawiązała współpracę z Krajową Izbą Rozliczeniową i dzięki temu możliwa jest szybka weryfikacja tożsamości za pomocą bezpiecznego logowania do systemu bankowego.

Opcja jest dostępna dla klientów następujących banków:

 • PKO BP,
 • Pekao SA,
 • ING,
 • Inteligo,
 • Getin Bank,
 • Banków Spółdzielczych z grupy BPS

Aby przekształcić konto w stałe używając narzędzia mojeID należy w panelu zarządzania kontem w Fortunie wybrać opcję weryfikacji mojeID. Zostaniesz przekierowany na stronę Krajowej Izby Rozliczeniowej. Wybierz swój bank i postępuj zgodnie z komunikatami. Fortuna jako pierwszy bukmacher umożliwiła rejestrację konta bez przesyłania skanów dowodu. Należy się za to duży plus.

Dodajmy, że wiele osób, które chcą przejść na stronę tego bukmachera, by założyć konto, wpisuje w wyszukiwarkę adres: fortuna pl, natomiast zakłady te znajdują się pod adresem efortuna pl. Warto o tym pamiętać.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2022

BukmacherBonus na start 2022Kod bonusowy
 Fortuna200 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzyka + 15 PLN freebetSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 279 PLN bez ryzykaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 40 PLN freebety + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
forBET 2200 PLN od depozytu + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne do bukmacherów

Fortuna – aplikacja na telefon

Aplikacja na urządzenia mobilne bukmachera Fortuna prezentuje się naprawdę dobrze. Rejestrując się przez formularz mobilny wpisz kod promocyjny Fortuna, który aktywuje wyższy bonus od wpłaty. Działa on również w aplikacji.

Fortuna aplikacja – zalety:
 • rozbudowane statystyki
 • transmisje live
 • powiadomienia push
 • szybkie wpłaty
 • szybkie zakłady 3D Touch
 • skaner kuponów

Aplikacja Fortuna jest kompatybilna z każdym oprogramowaniem (iOS, Android itp.) nie musisz się więc martwić czy zadziała na twoim urządzeniu. Od teraz postawisz zakład przedmeczowy prosto z telefonu czy tabletu oraz obejrzysz transmisje na żywo podczas której będziesz mógł spokojnie stawiać zakłady live.

Intuicyjna Fortuna aplikacja dysponuje szybkimi płatnościami, dostępem do statystyk, transmisji z wydarzeń sportowych i wizualizacji. Są również powiadomienia push.

Jeśli nie chcesz pobierać aplikacji istnieje również opcja korzystania z wersji mobilnej strony. Jest ona szybka i sama dostosuje się do twojego urządzenia, wystarczy, że wejdziesz przez telefon na efortuna.pl.

Wpłaty i wypłaty

wpłaty w Fortunie
Fortuna metody płatności

Niezwykle ważnym elementem u każdego bukmachera są metody płatności. Każdy gracz jest inny i może mu odpowiadać inna metoda, dlatego warto, aby miał wybór. Na szczęście Fortuna zadbała o to, aby każdy znalazł coś dla siebie. Depozyt można wpłacić za pomocą:

 • portfela elektronicznego Skrill
 • systemów: tpay.com, PayU, Mpay
 • płatności mobilnych BLIK
 • kart płatniczych: Visa i MasterCard

Wszystkie wymienione wyżej opcje działają natychmiastowo.

W Fortunie można też dokonać szybkiej wypłaty. Bukmacher korzysta z systemu Przelewy24. Po zleceniu wypłaty środki znajdą się na koncie bankowym po około 15 minutach.

Szybkie wypłaty Fortuna

Usługa szybkich wypłat jest dostępna dla 17 banków. W większości banków płatności są realizowane całą dobę w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Zdarzają się jednak takie, jak chociażby popularny bank Pekao S.A. gdzie w weekendy i święta usługa jest niedostępna.

Early cash out – nowa wersja

Nikt nie lubi tracić swoich pieniędzy, dlatego większość bukmacherów dysponuje opcją cash out, czyli możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu/kuponu. Na początku 2020 roku Fortuna znacznie ulepszyła swój early cash out, z którego można już korzystać na kuponach AKO i SOLO, w ofertach przedmeczowych i na żywo.

Informację o tym, czy dany kupon możesz wcześniej zamknąć czy nie, znajdziesz w zakładce „Moje kupony” oraz na podglądzie kuponu. Po kliknięciu w przycisk „Wypłać” pojawi się okno, w którym możesz potwierdzić chęć wcześniejszego zamknięcia kuponu. Gdy wybierzesz opcję „Wypłać teraz” definitywnie zamkniesz swój kupon. Zatwierdź skorzystanie z tej opcji, a otrzymasz potwierdzenie wypłaty. Ważna informacja: by skorzystać z cash out na kuponie nie mogą znajdować się przegrane zdarzenia.

Fortuna kod promocyjny – opinie

Naszym zdaniem Fortuna to jeden z najlepszych wyborów, jakiego mogą dokonać osoby szukające odpowiedniego bonusu powitalnego u bukmachera. W szczególności gdy założymy konto z kodem promocyjnym. Na dobrą opinię o bonusie składa się kilka elementów, ale są też pewne drobne niedociągnięcia. Podsumujmy plusy i minusy bonusu Fortuna dla nowych użytkowników.

PLUSY
 • wysoki zakład bez ryzyka na start
 • bonus bez depozytu dla nowych graczy(rzadkość wśród bukmacherów)
 • atrakcyjne warunki obrotu
 • brak min. kursu przy obrocie zakładem bez ryzyka i bonusem bez depozytu
MINUSY
 • freebet dostępny tylko na koncie stałym

Plusów bonusów powitalnych Fortuny jest zdecydowanie więcej niż minusów. Tak naprawdę to jedna z najatrakcyjniejszych opcji, z jakich można skorzystać u bukmacherów online.

Opinie graczy

W naszym artykule staraliśmy się przedstawić obiektywną opinię i ocenę bonusów i kodu promocyjnego bukmachera Fortuna. Jednak równie ważne są odczucia samych graczy, w końcu to oni poprzez regularne typowanie są w stanie najwięcej powiedzieć o Fortunie. Jak ją oceniają?

Nie ma się do czego przyczepić. Trzy bonusy na start to całkiem sporo. Fajne promocje. Mogłoby być trochę więcej czasu na obrót bonusem od wpłaty. – Michał P.

Cashback naprawdę dobry i wysoki. Co ważne nie ma limitu czasowego na obrót. – Krzysiek

Sprawdzałem już wielu bukmacherów i mogę ocenić, że bonus Fortuny jest naprawdę ok. Oczywiście zawsze można się do czegoś przyczepić, ale nie ma problemów z wypłatami bonusów, a to jest najważniejsze. Polecam – Patryk90

FAQ

Jaki jest kod promocyjny Fortuna?

Kod promocyjny Fortuna to FORTUNAVIP. Użycie go podczas rejestracji umożliwia otrzymanie dodatkowego freebetu. Co ważne, aby kod zadziałał należy przejść do strony Fortuny przez nasz link.

Jak użyć kodu Fortuna?

Kod Fortuny należy wpisać w pole: "kod promocyjny" widoczne w formularzu rejestracyjnym. Do formularza przejdziesz przez nasz link. Po założeniu konta gracz ma możliwość skorzystania z freebetu 15 zł.

Jak otrzymać bonus w Fortunie?

Po rejestracji z kodem należy wpłacić depozyt i postawić pierwszy zakład. Będzie on objęty promocją zakład bez ryzyka. Freebet i bonus bez depozytu wystarczy zaakceptować. Z kolei w celu odebrania bonusu od wpłaty należy dokonać 2 depozytu.

Co daje kod promocyjny Fortuna?

Kod umożliwia otrzymanie ekstra freebetu 15 zł. Przejdź do formularza rejestracyjnego Fortuny i wpisz kod promocyjny i zaakceptuj bonus.

Ile na start w Fortunie?

Bonus na start w Fortunie może wynieść maksymalnie 835 zł. Kwota ta jest możliwa do odebrania po rejestracji z kodem promocyjnym.

Co to są punkty FKP i na co mogę je wykorzystać?

Fortuna Klub Plus to program lojalnościowy dla graczy bukmachera Fortuna. Za każdy postawiony kupon otrzymasz punkty FKP. Każde wydane 2 zł daje 1 pkt. Każdy gracz może otrzymać maksymalnie 300 pkt. na dzień. Zgromadzone punkty można wykorzystać na: darmowe zakłady, bonusy zwiększające wkład, bonusy kursowe, nagrody z katalogu, zamówienia w e-shop itp.


6 komentarzy
 • karol
  8 września 2021 o 21:09

  Witam, jakie są warunki obrotu bonusu od 2100 zł (od drugiego depozytu) . Posiadacie link do regulaminu?

  Pozdrawiam.

 • Kody Bonusowe
  9 września 2021 o 09:15

  Dzień dobry!

  Bonus od drugiej wpłaty w Fortunie wynosi 100 % do 2150 zł. Warunki: należy wpłacić pierwszy depozyt, następnie do 3 dni od wpłaty należy aktywować „bonus od drugiej wpłaty” w zakładce „bonusy”. W ciągu 5 dni od aktywowania bonusu od drugiej wpłaty należy wpłacić drugi depozyt. W ciągu 14 dni od wpłaty należy obrócić kwotą stanowiącą 20 % drugiego depozytu, wtedy gracz otrzyma bonus w wysokości 20 % drugiego depozytu maksymalnie do 430 zł (kurs min. 1.80). Potem należy obrócić kwotą równą 4-krotności drugiego depozytu w terminie 14 dni od wpłaty depozytu – wtedy gracz otrzyma bonus w wysokości 80 % wartości drugiego depozytu maksymalnie do 1720 zł (kurs min. 1.80). Maksymalny bonus wynosi 2150 zł.

 • Antek
  6 kwietnia 2022 o 14:13

  Czy bonus od wpłaty mogę obrócić i wykorzystać na grach karcianych, jeśli spełnię warunek minimalnego kursu 1.80?

 • Kody Bonusowe
  7 kwietnia 2022 o 09:23

  Drogi graczu,

  Do wymaganego obrotu bonusem nie wliczają się gry karciane.

 • Antek
  12 kwietnia 2022 o 09:02

  Bardzo dziękuję za odpowiedź.

 • Wiśnia BDG
  12 kwietnia 2022 o 09:04

  Warto zagrać cashbacka, bo faktycznie w przypadku porażki trzeba obrócić tylko raz, a przy okazji zgarnia się jeszcze freebet. Fortuna ostatnio wrzuca także spoko promocje na mecze Ligi Mistrzów i można obstawić po duzych kursach np. 100 i bonus też do obrotu tylko raz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *