Fortuna Kod Promocyjny

Kod promocyjny Fortuna bonusy VIP

Wpisz Fortuna kod promocyjny podczas rejestracji konta, a otrzymasz wyższy niż standardowo zakład bez ryzyka. Zamiast 200 zł aż 215 zł cashbacku za pierwszy postawiony zakład. Do tego bonus bez depozytu i bonus od wpłaty.

Fortuna Kod Promocyjny 2020

Zakłady bukmacherskie Fortuna dla nowych graczy przygotowały specjalny Fortuna bonus powitalny. Rejestrując się u bukmachera wpisz Fortuna kod promocyjny i zgarnij najwyższy możliwy bonus w tych zakładach. Kody bonusowe na efortuna.pl to okazja do zgarnięcia dodatkowych 20 złotych zupełnie za darmo. Standardowy bonus Fortuna to zakład bez ryzyka w wysokości 200 zł, jednak wpisując nasz kod promocyjny Fortuna uzyskasz 210 złotych cashback. Czysty zysk w postaci 15 złotych! Na start otrzymasz też bonus 100 % od depozytu do 2000 zł.

Typ bonusuOpis bonusu
Fortuna Kod Promocyjny:Odkryj Kod
Za rejestrację:2800 pkt. FKP (20 PLN bez depozytu)
Zakład bez ryzyka:Zwrot stawki do 200 PLN 215 PLN
Bonus Powitalny:100% do 2000 PLN
Klub Plus Punkty:Darmowe zakłady,
bonusy zwiększające wkład,
bonusy kursowe,
licytacje nagród

Aktywuj maksymalne bonusy i promocje 2020 w Fortunie

Co jeszcze otrzymasz z kodem bonusowym Fortuna? Dostęp do wszystkich promocji dla graczy, tych stałych i okazjonalnych oraz do programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus.

Dołącz do graczy Fortuny i odbierz dostęp do bonusów i promocji na Wrzesień 2020:

 • Bonus AKO BOOST – wyższe kursy na najciekawsze wydarzenia,
 • Fortuna Klub Plus – program lojalnościowy dla graczy,
 • Happy Hours Fortuna, czyli 14% więcej do wygranych kuponów AKO,
 • Early Cashout – zamknij i wypłać postawiony kupon w trakcie trwania spotkania,
 • Przyprowadź kumpla – bonus 100 PLN za polecenie,
 • Mistrzostwa Typerów – bonusy za wygrane kupony i kupony AKO,
 • Wirtualne Sporty – szybka gra i szybka kasa w ciągu kilku minut.
Fortuna rejestracja z kodem promocyjnym

Jak zarejestrować konto na efortuna.pl?

By otrzymać bonus powitalny Fortuna, móc stawiać zakłady i mieć dostęp do wszystkich promocji bukmacherskich, musisz przejść przez proces rejestracji. Jak założyć konto i gdzie wpisać Fortuna kod promocyjny? Poniżej krótka instrukcja szybkiej rejestracji Fortuna.

 1. Wejdź na stronę efortuna.pl z naszego linku. Klikając w nasz link zostaniesz przekierowany na stronę internetową bukmachera Fortuna, a dokładniej do formularza rejestracyjnego.
 2. Uzupełnij dane w formularzu. By założyć konto w Fortunie musisz podać kilka informacji o sobie: pseudonim, hasło, pin kod, adres e-mail, imię, nazwisko, numer telefonu, PESEL i określić źródło swojego dochodu.
 3. Wpisz kod promocyjny Fortuna. W ostatnim polu w formularzu należy wpisać kod promocyjny Fortuna 2020: FORTUNAVIP. Dzięki niemu otrzymasz najwyższy pakiet powitalny na start.
 4. Zaznacz zgody i oświadczenia. Na koniec musisz zaakceptować regulamin, wyrazić chęć otrzymania bonusu powitalnego, potwierdzić, że jesteś osobą pełnoletnią i opcjonalnie wyrazić zgodę na przesyłanie materiałów marketingowych.
 5. Zarejestruj konto Fortuna. Kliknij przycisk “Zarejestruj” i ciesz się grą. Korzystaj z bonusów i promocji bukmacherskich. WAŻNE: by skorzystać z darmowych punktów FKP na start musisz przejść pełną Fortuna rejestrację podając numer konta i wysyłając zdjęcie dowodu tożsamości.

Szybka Fortuna rejestracja a pełna rejestracja – czym się różnią?

Formularz rejestracyjny Fortuna

Osoby, które chcą założyć konto w Fortunie mogą przejść przez opcję -szybka Fortuna rejestracja. Proces ten trwa krócej niż pełna rejestracja dzięki czemu szybciej możemy rozpocząć grę. Uzupełnienie danych wymaganych przy tej opcji zajmuje zaledwie chwilę. Na podany przez siebie adres mailowy otrzymasz link aktywacyjny. Mając konto tymczasowe możesz wpłacać depozyty i obstawiać zakłady. Nie możesz jednak wypłacać środków zgromadzonych na koncie.

Szybka Fortuna rejestracja umożliwia otrzymanie dwóch Fortuna bonusów jakie ma w swojej ofercie powitalnej. Otrzymasz zakład bez ryzyka 215 zł (dostępny z kodem bonusowym Fortuna) oraz bonus do 2000 zł od depozytu. Ze względów prawnych obowiązuje limit wysokości wygranej na jednym kuponie, który wynosi 2279,99 zł oraz kwota maksymalnego depozytu na poziomie 5000 zł.

Zawierać zakłady na koncie tymczasowym możesz przez 28 dni. Po upływie tego czasu musisz przejść przez proces pełnej Fortuna rejestracji i dosłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości. Po przekształceniu konta na stałe otrzymasz trzeci Fortuna bonus powitalny- bonus bez depozytu 20 zł w postaci punktów Fortuna Klub Plus.

Jak obrócić bonus powitalny?

Wszystkie bonusy jakie otrzymasz za rejestrację podlegają wymogom obrotu. W przypadku Fortuny warunki są bardzo dobre, jedne z najlepszych wśród legalnych bukmacherów online. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz skorzystać z bonusów musisz je aktywować po pierwszym logowaniu się na swoje konto na efortuna.pl, w sekcji “Moje bonusy”.

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Zakład bez ryzyka do 215 PLN: obrót 1x bonus, bez wymogu kursowego bez limitu
Bonus bez depozytu 2800 pkt. FKP (20 PLN): obrót 1x bonus, bez wymogu kursowego 7 dni
Bonus od depozytu do 2000 PLN: obrót 4x kupon AKO, min. 3 typy, min. kurs 1.60 30 dni

Fortuna zakład bez ryzyka należy obrócić tylko raz po dowolnym kursie. Należy to zrobić w dowolnym czasie. Pamiętaj jednak, że masz 3 dni na aktywację bonusu. W przypadku bonusu bez depozytu również wystarczy obrócić nim raz po dowolnym kursie. Mamy na to 7 dni.

Trochę bardziej wymagające są warunki obrotu bonusem od wpłaty. Należy obrócić nim 4 razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami. Jednak minimalny kurs kuponu jest bardzo atrakcyjny, gdyż wynosi tylko 1.60. Pamiętaj jednak, że depozyt musisz wpłacić do 3 dni od rejestracji, a w czasie kolejnych 4 dni postawić pierwszy zakład za depozyt.

Jaki bonus powitalny w Fortunie otrzymasz?

Przejdź na stronę Fortuny z naszego linku i załóż darmowe konto gracza. Pole z kodem promocyjnym będzie już uzupełnione naszym kodem FORTUNAVIP. Od tego momentu będziesz mógł skorzystać z bonusu w postaci darmowego zakładu bez ryzyka do 215 zł. Poza tym nowy gracz otrzyma bonus od wpłaty do 2000 zł i bonus bez depozytu 20 zł.

Bonus od wpłaty

Możesz wykorzystać Fortuna bonus powitalny, który podwaja Twoją wpłatę do 2000 złotych. Jak to działa? Wpłacasz np. 100 zł i kolejne 100 otrzymujesz od Fortuny. Bonusu jednak nie możesz od razu przelać na swoje konto (byłoby to trochę za proste). Od momentu dokonania wpłaty na dowolną kwotę masz 30 dni, aby zagrać za jej 4-krotność. Minimalny kurs, aby bonus był wliczany do obrotu to 1.60. Możesz go jednak obstawić tylko w zakładach akumulowanych z co najmniej 3 zdarzeniami. Wysokość Twojej wpłaty wzrośnie o bonus w wysokości wartości pierwszego przelewu na iKonto w eFortuna, maksymalnie do 2000 zł! Jeszcze kilka ważnych informacji dotyczących bonusu od wpłaty. Po rejestracji konta gracz ma 3 dni na zaakceptowanie go w sekcji “Moje bonusy” i wpłatę depozytu. Później w ciągu 4 dni od wpłaty postaw pierwszy zakład.

Bonus bez depozytu 20 PLN

Jednym z dwóch najbardziej pożądanych przez graczy bonusów na start jest ten, który otrzymują bez wpłaty. Fortuna także zadbała o to, żeby nowi użytkownicy dostali taki freebet. Wystarczy zarejestrować konto u tego bukmachera, a otrzymasz 20 PLN bez depozytu przyznane w formie 2800 punktów FKP (Fortuna Klub Plus). Środki możesz przeznaczyć na dowolny zakład z oferty, wystarczy jeden obrót po dowolnym kursie, by móc wypłacić bonus Fortuna. Pamiętaj jednak, że z tego bonusu możesz skorzystać dopiero po przekształceniu konta na stałe, czyli po podaniu numeru konta i wysłaniu skanu lub zdjęcia dowodu tożsamości.

Zakład bez ryzyka na start z kodem

Kolejnym bonusem na start, który uwielbiają gracze jest Fortuna zakład bez ryzyka. Oznacza to, że gracz wpłaca depozyt i stawia za niego zakład. Jeśli przegra Fortuna bukmacher zwróci mu postawioną stawkę. W przypadku Fortuny w standardowej ofercie, zakład bez ryzyka wynosi 200 zł, jednak z naszym kodem promocyjnym możesz go zwiększyć do 215 zł. Bukmacher ma też bardzo korzystne wymogi obrotu tym bonusem, wystarczy obrócić nim jeden raz po dowolnym kursie. To bardzo dobra oferta, zwłaszcza dla osób, które zaczynają zabawę z zakładami i boją się stracić swoje środki. Pamiętaj jednak, że po rejestracji musisz w ciągu trzech dni aktywować zakład bez ryzyka w zakładce “Moje bonusy” na swoim koncie gracza.

Jest to idealna opcja dla nowych graczy, którzy nie ponoszą ryzyka przy pierwszym kontakcie z zakładami. Pamiętaj, że tak wysoki zakład bez ryzyka umożliwia ci: Fortuna kod promocyjny vip.

Fortuna bonus

Każdy bukmacher w swojej ofercie posiada promocje dla nowych graczy i te przeznaczone dla już zarejestrowanych osób. Oferty powitalne buków bardzo różnią się od siebie. Niektórzy na początek stawiają na wysoki bonus od depozytu, inni chcą zachęcić do rejestracji zakładem bez ryzyka, jeszcze inni proponują bonus bez depozytu.

Fortuna bonus na start zawiera wszystkie trzy wymienione wyżej promocje. Zatem można śmiało powiedzieć, że jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce ma bardzo dobrą ofertę powitalną i z czystym sumieniem ją polecamy.

Bukmacher nie zapomina też o swoich stałych graczach. Fortuna stworzyła program lojalnościowy Fortuna Klub Plus, w którym gracze zbierają punkty. Mogą je później wymienić na freebety i różnego rodzaju Fortuna bonusy. Fortuna prowadzi też Mistrzostwa Typerów, w których do zdobycia są atrakcyjne nagrody. Są również Happy Hours, które zwiększają kursy. Są też kupony Ekspert+ , gdzie Fortuna nagradza graczy za poprawne wytypowanie konkretnych zdarzeń. Oczywiście poza wymienionymi wyżej Fortuna promocjami, są też okazjonalne akcje, organizowane z okazji ważnych wydarzeń sportowych. Można w nich wygrać atrakcyjne bonusy.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2020

BukmacherBonus na start 2020Kod bonusowy
 Fortuna2000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 215 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 75 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Betclic550 PLN zakład bez ryzyka Sprawdź kod
forBET 2200 PLN od depozytu + 100 PLN freebet + 100 PLN bez ryzykaSprawdź kod

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Zakłady bukmacherskie Fortuna oferta

Fortuna zakłady bukmacherskie istnieją od 1996 roku, jednak z początku działały w Polsce pod nazwą Profesjonał. 23 stycznia 2012 roku bukmacher uzyskał licencję Ministra Finansów (nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565) na prowadzenie zakładów wzajemnych również online. Nie ma wątpliwości, że Fortuna jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce i rozpoznawalną marką. Aktualnie Fortuna posiada około 360 punktów przyjmowania zakładów w naszym kraju oraz tysiące graczy typujących na stronie efortuna.pl.

Warto wspomnieć, że 6 stycznia 2019 r. podczas Gali 84. Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat na najlepszego sportowca roku Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie zostały uhonorowane tytułem Mecenasa Polskiego Sportu. Naszym zdaniem zasłużenie, gdyż znane są z tego, że przeznaczają sporo środków na rozwój sportowy młodzieży i są także sponsorem wielu drużyn i związków. Fortuna wspiera między innymi pierwszą ligę piłki nożnej w Polsce, Puchar Polski, KSW i Polski Związek Narciarski. Ponadto sponsoruje Legię Warszawa, Miedź Legnica, Stomil Olsztyn i Radomiak Radom.

Na swoim instagramie Fortuna prowadzi również zabawę “Zadaj pytanie”. Bukmacher zaprasza znanych gości ze świata sportu i branży bukmacherskiej, a internauci mogą zadawać im pytania.

Oferta na zakłady

W Fortunie gracze mogą typować zdarzenia z ponad 20 dyscyplin sportowych, z tych mniej popularnych znajdziemy tu zakłady na: florbal, bowls, lotki czy piłka wodna. Najciekawsze ligi i zdarzenia są wyróżnione na górze strony, po lewej.

W najpopularniejszych wydarzeniach sportowych gracze mają do wyboru szeroki wybór rynków zdarzeń, oczywiście najwięcej ich jest w meczach piłki nożnej nawet ponad 100 możliwości do wyboru. Na efortuna.pl znajdziesz zakłady na ligi piłkarskie z 30 krajów, turnieje polskie, europejskie i światowe.

Dodatkowo na samej górze dyscyplin do wyboru znajdują się sekcje: SUPEROFERTA+, BONUS AKO, HIT DNIA i EKSPERT+. Gracze znajdą tam zdarzenia z podwyższonymi kursami i wyższą wygraną.

Zakłady live

Jeśli chodzi o ofertę zakładów na żywo w Fortunie to uznajemy ją za jedną z najlepszych na rynku. Liczba dyscyplin do wyboru jest naprawdę duża, są to między innymi: piłka nożna, tenis, hokej, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, esport, badminton i tenis stołowy.

Dostępna w menu głównym sekcja “Fortuna zakłady live” jest bardzo intuicyjna i nie powinni mieć problemu z jej obsługą nawet osoby, które nie grały wcześniej online. Dostępne są wizualizacje meczów, a w wielu przypadkach również transmisje na żywo. Dla ułatwienia można skorzystać z kalendarza, z którego możemy się dowiedzieć jakie zakłady live bedą dostępne w ofercie danego dnia i w najbliższym czasie.

Zakłady na esport

U jednego z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce wytypujemy również wyniki zdarzeń esportowych. Dostępne są zakłady przedmeczowe i na żywo na esport. Niestety, musimy przyznać, że oferta na ten rodzaj zakładów nie jest zbyt bogata, mamy do wyboru zaledwie kilka gier, m.in. League of Legends, Counter Strike i Dota 2.

Fortuna zakłady specjalne

Braki w esportach nadrabia Fortuna w zakładach specjalnych. Znajdziemy w ofercie zdarzenia z kategorii polityka, rozrywka i społeczeństwo. Zakłady dotyczą nie tylko wydarzeń w Polsce, ale głównie najważniejszych zdarzeń na świecie, takich jak wybory prezydenckie w USA, Oscary, BAFTA czy pytania o to co wydarzy się w najbliższym roku. Zakłady specjalne to ciekawa alternatywa, gdy chcemy odpocząć od sportu.

Sporty wirtualne

Ciekawą alternatywą dla klasycznych zakładów sportowych są sporty wirtualne, czyli symulacje komputerowe konkretnych zdarzeń sportowych, które można typować. Fortuna dysponuje zakładami na sześć dyscyplin virtuali:

 • piłkę nożną,
 • wyścigi konne i psów,
 • wyścigi samochodowe,
 • żużel,
 • tenis.

Wizualizacje stoją na wysokim poziomie co uatrakcyjnia ofertę na sporty wirtualne. Fortuna umożliwia również łatwy dostęp do statystyk, które pomogą nam w typowaniu.

Ligi Wirtualne

W ofercie Fortuny pojawił się nowy produkt, czyli Ligi Wirtualne. To rozgrywki piłkarskie, które odwzorowują najlepsze ligi w Europie. Przebieg wirtualnego meczu jest generowany na podstawie statystyk realnych drużyn i graczy. Ligi Wirtualne znajdują się w ofercie zakładów na piłkę nożną i można typować zakłady prematch i live.

Mecze trwają tak jak w rzeczywistości – 90 minut. Dostępne jest 12 lig: Liga Mistrzów, 1. Anglia, 1. Austria, 1. Francja, 1. Grecja, 1. Hiszpania, 1. Holandia, 1. Niemcy, 1. Portugalia, 1. Rosja, 1. Turcja, 1. Włochy. Do wyboru jest kilkanaście rynków zdarzeń, poza klasycznym 1×2 i zakładami na wynik, są także rynki na liczbę goli, handicapy, zwycięzców połów, przedział bramek i tym podobne.

Ponadto Fortuna wzbogaciła ofertę o wirtualne turnieje tenisa.

Fortuna promocje dla graczy

Fortuna promocje bukmacherskie

W stałej ofercie bukmachera znajduje się kilka interesujących promocji dla graczy. Ciekawą opcją jest zbieranie punktów za kupony w Fortuna Klub Plus oraz Mistrzostwa Typerów, czyli całorocznej promocji, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody.

5-10-20 wybierz swój bonus

W weekendy Fortuna uruchamia promocję 5-10-20, w której gracz może wybrać jaki bonus otrzyma. Typuj dowolne zakłady z oferty prematch i live od piątku do niedzieli. Stawka minimalna kuponu to 20 zł. Wysokość bonusu zależy od liczby zagranych kuponów. Jeden kupon za 20 zł w czasie trwania promocji to 5 zł bonusu, dwa kupony postawione w dwa różne dni promocji to 10 zł bonusu, a trzy kupony wytypowane w trzy różne dni promocji to 20 zł bonusu. Bonusy przyznawane są w formie punktów Fortuna Klub Plus.

Punkty FKP Fortuna – co to?

Każdy zarejestrowany w Fortunie gracz może zostać członkiem Fortuna Klub Plus. Za każdy postawiony kupon gracz otrzymuje punkty, które z kolei może wymieniać na bonusy i darmowe zakłady. Za każde postawione 2 zł gracz otrzymuje 1 punkt FKP. Maksymalna liczba punktów, jakie można zdobyć jednego dnia to 300.
Dodatkowo dla członków FKP regularnie organizowane są specjalne Fortuna promocje, dzięki którym mogą skorzystać z bonusów lub zyskać dodatkowe punkty w klubie Fortuny.

Mistrzostwa Typerów

Co roku od 1 stycznia do 31 grudnia odbywają się w Fortunie Mistrzostwa Typerów. Gracze rywalizują o miano tego najlepszego i o atrakcyjne nagrody.

Co miesiąc bukmacher wyróżnia nagrodami rzeczowymi i bonusami mistrzów typowania w rankingu ogólnopolskim oraz w rankingach prowadzonych w w punktach sprzedaży. By móc brać udział w mistrzostwach trzeba być członkiem Fortuna Klub Plus.

Fortuna bonus AKO BOOST

Wiele osób zastanawia się czym są bonusy AKO w Fortunie. Konstruując kupon AKO z najpopularniejszych wydarzeń dnia możesz wygrać więcej. Fortuna podwyższa kursy najciekawszych wydarzeń, które znajdziesz w kategorii AKO BOOST. Kurs tych wydarzeń jest jest znacznie wyższy niż kurs tych samych zakładów w standardowej ofercie prematch. Na jednym kuponie może znaleźć się tylko jeden AKO BOOST. Kupony promocyjne nie podlegają wcześniejszej wypłacie.

Ekspert +

Gracze Fortuny mogą też korzystać z promocji Ekspert +, w której do wygrania są bonusy od 10 000 do 100 000 tys. zł do podziału na wszystkie wygrane Eksperty+.

Ekspert + to kupon, w którym można wytypować aż 20 piłkarskich pojedynków z różnych lig. Fortuna proponuje od 10 do 20 zdarzeń, z których możesz wybrać i wytypować co najmniej 8, by skorzystać z eksperckiego kuponu. Im więcej zdarzeń wytypujesz, tym większy bonus ci przysługuje. Wszystkie zdarzenia muszą być trafione.

Happy Hours w Fortunie

Fortuna zmieniła zasady swojej promocji Happy Hours. Kiedyś obowiązywała ona tylko w dwa dni tygodnia, teraz można z niej korzystać codziennie. Bonus kursowy podwyższający wygraną o 14 % można dodać do każdego kuponu prematch lub live z min. 3 zdarzeniami. Stawka kuponu jest dowolna. Minimalny kurs zdarzenia na kuponie wynosi 1.30. Promocja na zakłady prematch obowiązuje 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, zaś na live codziennie w godzinach od 10:00 do 22:00.

Numer polecającego Fortuna

W formularzu rejestracyjnym bukmachera Fortuna znajduje się pole: Numer Twojego Polecającego. Co należy w nim wpisać? Fortuna ma w ofercie promocję Przyprowadź Kumpla. Polega ona na zachęceniu znajomych do rejestracji w Fortunie, dzięki temu można zgarnąć bonus do 100 zł. Wysokość bonusu zależy od obrotu zaproszonych przez ciebie znajomych.

Kumpel obstawi za:

 • 50 zł – 149,99 zł otrzymasz 10 zł
 • 150 zł – 299,99 zł otrzymasz 30 zł
 • 300 zł – 599,99 zł otrzymasz 50 zł
 • 600 zł lub więcej  otrzymasz 100 zł

Zatem Numer Twojego Polecającego to nic innego jak numer konta Fortuna znajomego, który zachęcił Cię do rejestracji u tego bukmachera. Gdy wpiszesz ten Fortuna kod bonusowy, znajomy dostanie bonus.

Fortuna TV – oglądaj transmisje na żywo

Bukmacher Fortuna słynie z dobrej oferty dla graczy, zadbał też o transmisje live z ciekawych wydarzeń sportowych. Zarejestrowani użytkownicy Fortuny mogą oglądać na żywo piłkę nożną, tenisa, koszykówkę, hokeja na lodzie, siatkówki, tenisa stołowego, piłki ręcznej, baseballa, badmintona czy esportów. Przy wydarzeniach, z których jest prowadzona transmisja znajdziesz specjalnym symbol.

By móc obejrzeć transmisje na Fortuna TV trzeba zalogować się na swoje konto gracza i postaw w czasie 7 dni przed interesującym cie spotkaniem dowolny zakład.

Fortuna forum

Bardzo popularne wśród graczy jest Fortuna forum. Użytkownicy mogą się na nim dzielić swoimi typami, informują się o ciekawych zakładach czy chwalą swoimi wygranymi. Można liczyć na dobrą radę i rozmowę z osobami, które mają podobne zainteresowania. Z forum Fortuna mogą korzystać wszyscy zarejestrowani gracze tego bukmachera.

Kursy w Fortunie

Bukmacher Fortuna oferuje dość wysokie kursy, obok Totolotka najwyższe na polskim rynku. Prowizja bukmacherska wynosi ok. 8-15% co jak na polskie warunki jest niezłym wynikiem. Zdecydowanie warto założyć jednak kilka kont u polskich bukmacherów, aby móc wybrać najwyższe kursy na wszystkie wydarzenia. Naszym zdaniem najlepiej wybrać co najmniej trzech bukmacherów: Fortunę, LVBET i Totolotek.

Obstawianie zakładów w Fortunie odbywa się sprawnie, a gracze mają do wyboru ciekawe wydarzenia z kraju i ze świata – zarówno te popularne, jak i mecze z mniej obleganych dyscyplin sportowych. Nieco inaczej przedstawia się liczba zakładów zagranicznych. Oczywiście w Fortunie nie zabraknie najważniejszych wydarzeń ze świata, ale już tych dotyczących mniejszych lig, owszem.

Fortuna na telefon, czyli darmowa aplikacja

Aplikacja mobilna Fortuna
Pobierz aplikację mobilną Fortuny

Trzeba przyznać, że aplikacja na urządzenia mobilne bukmachera Fortuna prezentuje się naprawdę dobrze. Pamiętaj o kodzie rejestracyjnym aktywującym wyższy Fortuna zakład bez ryzyka, gdyż działa on również dla nowych graczy którzy planują założyć konto poprzez formularz mobilny. Fortuna aplikacja jest kompatybilna z każdym oprogramowaniem (iOS, Android itp.) nie musisz się więc martwić czy zadziała na Twoim urządzeniu. Od teraz postawisz zakład przedmeczowy prosto z telefonu czy tabletu oraz obejrzysz transmisje na żywo podczas której będziesz mógł spokojnie stawiać zakłady live.

Intuicyjna Fortuna aplikacja dysponuje szybkimi płatnościami, dostępem do statystyk, transmisji z wydarzeń sportowych i wizualizacji. Są również powiadomienia push.

Jeśli nie chcesz pobierać aplikacji istnieje również opcja korzystania z wersji mobilnej strony. Jest ona szybka i sama dostosuje się do twojego urządzenia, wystarczy, że wejdziesz przez telefon na efortuna.pl.

Wpłaty i wypłaty

Fortuna wpłaty i wypłaty

Niezwykle ważnym elementem u każdego bukmachera są metody płatności. Każdy gracz jest inny i może mu odpowiadać inna metoda, dlatego warto, aby miał wybór. Na szczęście Fortuna zadbała o to, aby każdy znalazł coś dla siebie. Depozyt można wpłacić za pomocą: Skrill, tpay.com, PayU, Mpay, BLIK oraz kart płatniczych Visa i MasterCard. Wszystkie te opcje działają natychmiastowo.

Trochę gorzej wygląda opcja wypłaty środków, gdyż nie są dostępne szybkie wypłaty. Jedyną opcją jest przelew na konto bankowe. Min. kwota jaką można wypłacić to 2 zł.

Early cash out – nowa wersja

Nikt nie lubi tracić swoich pieniędzy, dlatego większość bukmacherów dysponuje opcją cash out, czyli możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu/kuponu. Na początku 2020 roku Fortuna znacznie ulepszyła swój early cash out, z którego można już korzystać na kuponach AKO i SOLO, w ofertach przedmeczowych i na żywo.

Informację o tym, czy dany kupon możesz wcześniej zamknąć czy nie, znajdziesz w zakładce “Moje kupony” oraz na podglądzie kuponu. Po kliknięciu w przycisk “Wypłać” pojawi się okno, w którym możesz potwierdzić chęć wcześniejszego zamknięcia kuponu. Gdy wybierzesz opcję “Wypłać teraz” definitywnie zamkniesz swój kupon. Zatwierdź skorzystanie z tej opcji, a otrzymasz potwierdzenie wypłaty. Ważna informacja: by skorzystać z cash out na kuponie nie mogą znajdować się przegrane zdarzenia.

Plusy i minusy

Jakie są jeszcze plusy Fortuny? Oprócz wspomnianego bonusu powitalnego ciekawie zaprojektowana jest również strona internetowa. Wchodząc w zakładkę „Zakłady internetowe” po lewej stronie wypisane są wszystkie aktualne wydarzenia sportowe, które możesz obstawiać. Do dyspozycji są też statystyki i wyniki na żywo. Wpłaty u bukmachera Fortuna odbywają się za pomocą kilku metod, m. in. Skrilla, PayU czy Ypay.com. Do tego Fortuna ma do dyspozycji złożenie depozytu w aż około 30 bankach. Podobnie jest w przypadku wypłat.

A minusy? W sumie nie ma ich zbyt wiele. Fortuna ma dobrą szeroką ofertę zakładów, czasem mogłyby kursy pojawiać się nieco szybciej, bo późne kursy to jedna z głównych wad tego serwisu. Problemem jest oczywiście podatek obrotowy wynoszący 12% wnoszonej stawki, jednak na to żaden z bukmacherów nic nie może poradzić. Forbet i Totolotek oddają częściowo podatek, jednak i taka sytuacja trwać wiecznie nie może. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, na szybką zmianę przepisów.

FAQ

1. Co daje kod promocyjny Fortuna?

Kod promocyjny Fortuna to gwarancja otrzymania wyższej oferty powitalnej. Przejdź do formularza rejestracyjnego Fortuny z naszego linku i wpisz kod promocyjny. Co otrzymasz? Kod zwiększa zakład bez ryzyka na start z 200 zł na 215 zł. Dodatkowo otrzymasz też bonus bez depozytu 20 zł w postaci punktów FKP i bonus od depozytu do 2000 zł.

2. Jak zarejestrować się w Fortunie z kodem promocyjnym?

Założenie konta jest bardzo proste. Kliknij w link w naszym artykule, a zostaniesz przekierowany do strony efortuna.pl. Otworzy się formularz rejestracyjny, w którym należy uzupełnić kilka informacji. Jest tam także pole “Kod promocyjny”, które będzie uzupełnione kodem FORTUNAVIP. Następnie zaznacz zgody i oświadczenia i kliknij przycisk “Zarejestruj”.

3. Bonus Fortuna na start – co otrzymam?

Fortuna bonus na start to możliwość otrzymania aż 2235 zł. Po pierwsze zakład bez ryzyka 215 zł (wpisz Fortuna kod promocyjny), po drugie bonus bez depozytu 20 zł przyznawany w formie punktów FKP i po trzecie bonus od pierwszej wpłaty 100 % do 2000 zł.

4. Jak otrzymać bonusy powitalne w Fortunie?

W przypadku bonusu od wpłaty po rejestracji konta gracz ma 3 dni na zaakceptowanie go w sekcji “Moje bonusy” i wpłatę pierwszego depozytu. Po akceptacji w ciągu 4 dni należy postawić pierwszy zakład za środki z konta depozytowego. Na dokonanie obrotu gracz ma 30 dni. W przypadku zakładu bez ryzyka trzeba go aktywować w ciągu 3 dni w zakładce “Moje bonusy”. W razie przegranej przyznany cashback należy obrócić w dowolnym czasie. Z kolei freebet bez depozytu można wykorzystać w dowolnym momencie.

5. Jak obrócić Fortuna bonus na start?

Bonus od pierwszej wpłaty do 2000 zł należy obrócić 4 razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami, z min. kursem kuponu 1.60. Zakład bez ryzyka do 215 zł wystarczy obrócić raz po dowolnym kursie. Bonus bez depozytu również wystarczy obrócić raz po dowolnym kursie.

6. Co to są punkty FKP i na co mogę je wykorzystać?

Fortuna Klub Plus to program lojalnościowy dla graczy bukmachera Fortuna. Za każdy postawiony kupon otrzymasz punkty FKP. Każde wydane 2 zł daje 1 pkt. Każdy gracz może otrzymać maksymalnie 300 pkt. na dzień. Zgromadzone punkty można wykorzystać na: darmowe zakłady, bonusy zwiększające wkład, bonusy kursowe, nagrody z katalogu, zamówienia w e-shop itp.

6. Czy Fortuna jest bezpieczna?

Fortuna zakłady bukmacherskie są w pełni legalną i bezpieczną firmą działającą w Polsce. Posiada licencję Ministra Finansów z 2012 roku na prowadzenie zakładów wzajemnych online. Fortuna jest zobowiązana do bezpiecznego przechowywania danych graczy i wymaga tylko tych, które są konieczne.


O autorze

Adrianna Sulska