Fortuna Kod Promocyjny

✅ Kod sprawdzony dnia 22.01.2020

20 zł bez depozytu na start
100 zł 130 zakład bez ryzyka
bonus od wpłaty do 1000 zł
Tło bukmachera
20 zł bez depozytu + 130 zł bez ryzyka + 1000 zł
ocena
9,3
redakcji

Fortuna Kod Promocyjny 2020

Typ bonusuOpis bonusu
Fortuna Kod Promocyjny:Odkryj Kod
Za rejestrację:2800 pkt. FKP (20 PLN bez depozytu)
Zakład bez ryzyka:Zwrot stawki do 100 PLN 130 PLN
Bonus Powitalny:100% do 1000 PLN
Klub Plus Punkty:Darmowe zakłady,
bonusy zwiększające wkład,
bonusy kursowe,
licytacje nagród
Mistrzostwa Typerów:premie za kupony,
bonusy za kupony AKO,
Przyprowadź kumpla:Bonusy od 10 do 100 PLN
Min. Wpłata:0,01 PLN
Legalny Polski Bukmacher:Zezwolenia Ministra Finansów
z 24.01.2012
nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

Odbierz kod promocyjny
Aktywuj maksymalne bonusy i promocje 2020 w Fortunie

Zakłady bukmacherskie Fortuna dla nowych graczy przygotowały specjalny bonus powitalny. Rejestrując się w Fortunie wpisz kod promocyjny i zgarnij najwyższy możliwy bonus w tym serwisie. Kody bonusowe na efortuna.pl to okazja do zgarnięcia dodatkowych 20 złotych zupełnie za darmo. Standardowy bonus Fortuna to zakład bez ryzyka w wysokości 100 zł, jednak wpisując nasz kod promocyjny uzyskasz 130 złotych na darmowy zakład. Czysty zysk w postaci 30 złotych!

Co jeszcze otrzymasz z kodem bonusowym Fortuna? Oczywiście dostęp do wszystkich innych promocji, czyli m.in. bonusu powitalnego 100% do 1000 złotych czy możliwość wzięcia udziału w Mistrzostwach Typerów.

Odbierz bonusowy pakiet powitalny i promocje na Styczeń 2020 u bukmachera efortuna.pl:

 • Pierwszy zakład bez ryzyka do 130 PLN
  standardowy bonus na zakład bez ryzyka wynosi 100 zł
 • 20 PLN bez depozytu na start po rejestracji Fortuna
  za rejestrację otrzymasz 2800 pkt. w Klubie Plus, wymień na darmowy zakład bez ryzyka
 • Bonus 100% do 1000 PLN od pierwszej wpłaty
  wpłacasz np. 100zł otrzymujesz dodatkowe 100zł extra, maksymalny bonus 1000 zł
 • 14% więcej do wygranych w dni meczowe Ligi Mistrzów
  wpłacasz np. 100zł otrzymujesz dodatkowe 100zł extra, maksymalny bonus 400zł
 • Early Cashout
  zamknij i wypłać postawiony kupon w trakcie trwania spotkania
 • Przyprowadź kumpla – bonus 100 PLN
 • Mistrzostwa Typerów – bonusy za wygrane kupony i kupony AKO
 • Wirtualne Sporty – szybka gra i szybka kasa w ciągu kilku minut

Kod Aktywny – WAŻNY do 31.01.2020

Kod Promocyjny Fortuna 2020 - rejestracja
Rejestracja z kodem promocyjnym FORTUNAVIP

Rejestracja Styczeń 2020

 1. Odkryj Kod Promocyjny – zostaniesz przekierowany do bukmachera FORTUNA
  lub przejdź z promocyjnego linku do FORTUNA
 2. Otwórz darmowe iKONTO i zgarnij maksymalne bonusy
  (wpisz odkryty Fortuna kod bonusowy w czasie rejestracji)

Jak obrócić bonus w Fortunie?

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Zakład bez ryzyka do 130 PLN: obrót 1x bonus, bez wymogu kursowego 30 dni
Bonus bez depozytu 2800 pkt. FKP (20 PLN): obrót 1x bonus, bez wymogu kursowego 7 dni
Bonus od depozytu do 1000 PLN: obrót 4x kupon AKO, min. 3 typy, min. kurs zdarzenia 1.9 60 dni

Jak otrzymać Bonus Powitalny w zakładach Fortuna?

Przejdź na stronę Fortuny z naszego linku i załóż darmowe konto gracza. Od tego momentu będziesz mógł skorzystać z bonusu w postaci darmowego zakładu bez ryzyka do 130 zł. Wystarczy, że założysz konto i postawisz swój pierwszy typ. W przypadku przegranej zakłady sportowe Fortuna online zwrócą Ci postawioną stawkę maksymalnie aż do 130 PLN! Jest to idealna opcja dla nowych graczy, którzy nie ponoszą ryzyka przy pierwszym kontakcie z zakładami. Pamiętaj, że tak wysoki zakład bez ryzyka otrzymasz tylko z kodem bonusowym Fortuna.

To jest tylko pierwsza część bonusu powitalnego, możesz też wykorzystać bonus powitalny, który podwaja Twoją wpłatę do 1000 złotych. Jak to działa? Wpłacasz np. 100 zł i kolejne 100 otrzymujesz od Fortuny. Bonusu jednak nie możesz od razu przelać na swoje konto (byłoby to trochę za proste). Od momentu dokonania wpłaty na dowolną kwotę masz 60 dni aby zagrać za jej 4-krotność. Minimalny kurs, aby bonus był wliczany do obrotu to 1.9. Możesz go jednak obstawić tylko w zakładach akumulowanych z co najmniej 3 zdarzeniami. Wysokość Twojej wpłaty wzrośnie o bonus w wysokości wartości pierwszego przelewu na iKonto w eFortuna, maksymalnie do 1000 zł! Jest jeszcze bonus bez depozytu, który otrzymasz w formie 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Jak widać Fortuna rejestracja daje wiele korzyści.

Bonus bez depozytu

Jednym z dwóch najbardziej pożądanych przez graczy bonusów na start jest ten, który otrzymują bez wpłaty. Fortuna także zadbała o to, żeby nowi użytkownicy dostali taki freebet. Wystarczy zarejestrować konto u tego bukmachera, a otrzymasz 20 PLN bez depozytu przyznane w formie 2800 punktów FKP (Fortuna Klub Plus). Środki możesz przeznaczyć na dowolny zakład z oferty, wystarczy jeden obrót po dowolnym kursie, by móc wypłacić bonus Fortuna.

Zakład bez ryzyka na start z kodem

Drugim bonusem na start, który uwielbiają gracze jest zakład bez ryzyka. Oznacza to, że gracz wpłaca depozyt i stawia za niego zakład. Jeśli przegra bukmacher zwróci mu postawioną stawkę. W przypadku Fortuny w standardowej ofercie, zakład bez ryzyka wynosi 100 zł, jednak z naszym kodem promocyjnym możesz go zwiększyć do 130 zł. Bukmacher ma też bardzo korzystne wymogi obrotu tym bonusem, wystarczy obrócić nim jeden raz po dowolnym kursie. To bardzo dobra oferta.

Fortuna bonus

Bonusy i promocje u bukmachera Fortuna
Pakiet powitalny Fortuny

Każdy bukmacher w swojej ofercie posiada promocje dla nowych graczy i te stworzone z myślą o już zarejestrowanych osobach. Oferty powitalne buków różnią się od siebie. Niektórzy na początek stawiają na wysoki bonus od depozytu, inni chcą zachęcić do rejestracji zakładem bez ryzyka, jeszcze inni proponują bonus bez depozytu.

Fortuna bonus na start zawiera wszystkie trzy wymienione wyżej promocje. Zatem można śmiało powiedzieć, że jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce ma bardzo dobrą ofertę powitalną i z czystym sumieniem ją polecamy.

Bukmacher nie zapomina też o swoich stałych graczach. Fortuna stworzyła program lojalnościowy Fortuna Klub Plus, w którym gracze zbierają punkty. Mogą je później wymienić na freebety i różnego rodzaju bonusy. Fortuna prowadzi też Mistrzostwa Typerów, w których do zdobycia są atrakcyjne nagrody. Są również Happy Hours, które zwiększają kursy.

Fortuna kod promocyjny a bonus powitalny?

Większość bukmacherów posiada specjalny Fortuna kod bonusowy, który zwiększa standardową ofertę powitalną na wyższą. W przypadku Fortuny dzięki kodowi promocyjnemu otrzymasz wyższy zakład bez ryzyka. Standardowo wynosi on 100 zł, jednak gdy wpiszesz kod w formularzu rejestracyjnym cashback zwiększy się do 130 zł. Oczywiście otrzymasz też bonus od depozytu do 1000 zł i 20 zł bez depozytu.

Kod promocyjny Fortuna + inni bukmacherzy

BukmacherBonus na start 2020Kod bonusowy
 Fortuna1000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 130 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 55 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Betclic550 PLN zakład bez ryzyka Sprawdź kod
LV BET 1500 PLN od depozytu + 90 PLN bez wpłatySprawdź kod
TOTALbet 5000 PLN od depozytu + 15 PLN bez depozytu + 40 PLN freebetSprawdź kod
forBET 2000 PLN od depozytu + 100 PLN freebet + 100 PLN bez ryzykaSprawdź kod
PZBuk 50 PLN darmowy zakład + 100 PLN freebetSprawdź kod
Milenium 1500 PLN od depozytu + 1650 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN freebetSprawdź kod
BETFAN3000 PLN od trzech depozytów + 100 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
Totolotek1000 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 49 PLN mobileSprawdź kod
eWinner1000 PLN od depozytów + 210 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
Noblebet1600 PLN od depozytów + 50 PLN zakład bez ryzyka na virtualeSprawdź kod

Promocje w Fortunie

W stałej ofercie bukmachera znajduje się kilka interesujących promocji dla graczy. Ciekawą opcją jest zbieranie punktów za kupony w Fortuna Klub Plus oraz Mistrzostwa Typerów, czyli całorocznej promocji, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Promocje dla graczy Fortuna
Oferta promocji dla graczy Fortuny

Fortuna Klub Plus

Każdy zarejestrowany w Fortunie gracz może zostać członkiem FKP. Za każdy postawiony kupon gracz otrzymuje punkty, które z kolei może wymieniać na bonusy i darmowe zakłady. Za każde postawione 2 zł gracz otrzymuje 1 punkt FKP. Maksymalna liczba punktów, jakie można zdobyć jednego dnia to 300.
Dodatkowo dla członków FKP regularnie organizowane są specjalne promocje, dzięki którym mogą skorzystać z bonusów lub zyskać dodatkowe punkty w klubie Fortuny.

Mistrzostwa Typerów

Co roku od 1 stycznia do 31 grudnia odbywają się w Fortunie Mistrzostwa Typerów. Gracze rywalizują o miano tego najlepszego i o atrakcyjne nagrody.

Co miesiąc bukmacher wyróżnia nagrodami rzeczowymi i bonusami mistrzów typowania w rankingu ogólnopolskim oraz w rankingach prowadzonych w w punktach sprzedaży. By móc brać udział w mistrzostwach trzeba być członkiem Fortuna Klub Plus.

Fortuna bonus AKO

Wiele osób zastanawia się czym są bonusy AKO w Fortunie. Gdy dodasz do swojego kuponu AKO możesz powiększyć swoją wygraną. Im większa liczba zdarzeń na kuponie tym bardziej zwiększa się wygrana. Jednak pamiętaj, promocja jest dostępna tylko w wybranych punktach naziemnych Fortuna.

Ekspert +

Gracze Fortuny mogą też korzystać z promocji Ekspert +, w której do wygrania są bonusy od 10 000 do 100 000 tys. zł do podziału na wszystkie wygrane Eksperty+. Ekspert + to kupon, w którym można wytypować aż 20 piłkarskich pojedynków z różnych lig. Fortuna proponuje od 10 do 20 zdarzeń, z których możesz wybrać i wytypować co najmniej 8, by skorzystać z eksperckiego kuponu. Im więcej zdarzeń wytypujesz, tym większy bonus ci przysługuje. Wszystkie zdarzenia muszą być trafione.

Happy Hours w Fortunie

We wtorki i środy podczas kolejek Ligi Mistrzów możesz skorzystać z bonusu Happy Hours w wysokości kursu 1.14. Co to oznacza? Gdy dodasz bonus Happy Hours do kuponu Ako lub Maxikombi z co najmniej trzema dowolnymi zdarzeniami z oferty prematch po min. stawce 20 zł otrzymasz 14% więcej do wygranego kuponu. Promocja Happy Hours organizowana jest również z okazji innych ważnych wydarzeń sportowych. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce “Promocje online” na stronie efortuna.pl.

Szybka rejestracja Fortuna a pełna rejestracja – czym się różnią?

Osoby, które chcą założyć konto w Fortunie mogą przejść przez opcję -szybka rejestracja Fortuna. Proces ten trwa krócej niż pełna rejestracja dzięki czemu szybciej możemy rozpocząć grę. Uzupełnienie danych wymaganych przy tej opcji zajmuje zaledwie chwilę. Na podany przez siebie adres mailowy otrzymasz link aktywacyjny. Mając konto tymczasowe możesz wpłacać depozyty i obstawiać zakłady. Nie możesz jednak wypłacać środków zgromadzonych na koncie.

Po szybkiej rejestracji Fortuna przyzna ci dwa bonusy jakie ma w swojej ofercie powitalnej. Otrzymasz zakład bez ryzyka 130 zł (dostępny z kodem bonusowym Fortuna) oraz bonus do 1000 zł od depozytu. Ze względów prawnych obowiązuje limit wysokości wygranej na jednym kuponie, który wynosi 2279,99 zł oraz kwota maksymalnego depozytu na poziomie 5000 zł.

Zawierać zakłady na koncie tymczasowym możesz przez 28 dni. Po upływie tego czasu musisz przejść przez proces pełnej Fortuna rejestracji i dosłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości. Po przekształceniu konta na stałe otrzymasz trzeci prezent powitalny od Fortuny- bonus bez depozytu 20 zł w postaci punktów Fortuna Klub Plus.

Numer polecającego Fortuna

W formularzu rejestracyjnym bukmachera Fortuna znajduje się pole: Numer Twojego Polecającego. Co należy w nim wpisać? Fortuna ma w ofercie promocję Przyprowadź Kumpla. Polega ona na zachęceniu znajomych do rejestracji w Fortunie, dzięki temu można zgarnąć bonus do 100 zł. Wysokość bonusu zależy od obrotu zaproszonych przez ciebie znajomych.

Kumpel obstawi za:

 • 50 zł – 149,99 zł otrzymasz 10 zł
 • 150 zł – 299,99 zł otrzymasz 30 zł
 • 300 zł – 599,99 zł otrzymasz 50 zł
 • 600 zł lub więcej  otrzymasz 100 zł

Zatem Numer Twojego Polecającego to nic innego jak numer konta Fortuna znajomego, który zachęcił Cię do rejestracji u tego bukmachera. Gdy wpiszesz ten Fortuna kod bonusowy, znajomy dostanie bonus.

Fortuna TV – oglądaj transmisje na żywo

Bukmacher Fortuna słynie z dobrej oferty dla graczy, zadbał też o transmisje live z ciekawych wydarzeń sportowych. Zarejestrowani użytkownicy Fortuny mogą oglądać na żywo piłkę nożną, tenisa, koszykówkę, hokeja na lodzie, siatkówki, tenisa stołowego, piłki ręcznej, baseballa, badmintona czy esportów. Przy wydarzeniach, z których jest prowadzona transmisja znajdziesz specjalnym symbol.

By móc obejrzeć transmisje trzeba zalogować się na swoje konto gracza i postaw w czasie 7 dni przed interesującym cie spotkaniem dowolny zakład.

Kursy w Fortunie

Bukmacher Fortuna oferuje dość wysokie kursy, obok Totolotka najwyższe na polskim rynku. Prowizja bukmacherska wynosi ok. 8-15% co jak na polskie warunki jest niezłym wynikiem. Zdecydowanie warto założyć jednak kilka kont u polskich bukmacherów, aby móc wybrać najwyższe kursy na wszystkie wydarzenia. Naszym zdaniem najlepiej wybrać co najmniej trzech bukmacherów: Fortunę, LVBET i Totolotek.

Obstawianie zakładów w Fortunie odbywa się sprawnie, a gracze mają do wyboru ciekawe wydarzenia z kraju i ze świata – zarówno te popularne, jak i mecze z mniej obleganych dyscyplin sportowych. Nieco inaczej przedstawia się liczba zakładów zagranicznych. Oczywiście w Fortunie nie zabraknie najważniejszych wydarzeń ze świata, ale już tych dotyczących mniejszych lig, owszem.

Darmowa mobilna apka – zakłady i transmisje live

Aplikacja mobilna Fortuna
Pobierz aplikację mobilną Fortuny

Trzeba przyznać, że aplikacja na urządzenia mobilne bukmachera Fortuna prezentuje się naprawdę dobrze. Pamiętaj o kodzie rejestracyjnym aktywującym wyższy zakład bez ryzyka, gdyż działa on również dla nowych graczy którzy planują założyć konto poprzez formularz mobilny. Aplikacja Fortuny jest kompatybilna z każdym oprogramowaniem (iOS, Android itp.) nie musisz się więc martwić czy zadziała na Twoim urządzeniu. Od teraz postawisz zakład przedmeczowy prosto z telefonu czy tabletu oraz obejrzysz transmisje na żywo podczas której będziesz mógł spokojnie stawiać zakłady live.

MiesiącKod PromocyjnyBonus Powitalny
Styczeń 2020Odkryj Kod20 zł bez depozytu na start
+ zakład bez ryzyka 130 zł
+ bonus 1000 zł
Grudzień 2019nieaktywny20 zł bez depozytu na start
+ zakład bez ryzyka 130 zł
+ bonus 1000 zł
Listopad 2019nieaktywny20 zł bez depozytu na start
+ zakład bez ryzyka 130 zł
+ bonus 1000 zł
Październik 2019nieaktywny20 zł bez depozytu na start
+ zakład bez ryzyka 130 zł
+ bonus 1000 zł
Wrzesień 2019nieaktywny20 zł bez depozytu na start
+ zakład bez ryzyka 130 zł
+ bonus 1000 zł
Sierpień 2019nieaktywny20 zł bez depozytu na start
+ zakład bez ryzyka 130 zł
+ bonus 1000 zł
Lipiec 2019nieaktywny20 zł bez depozytu na start
+ zakład bez ryzyka 130 zł
+ bonus 1000 zł
Czerwiec 2019nieaktywny20 zł bez depozytu na start
+ zakład bez ryzyka 130 zł
+ bonus 1000 zł
Maj 2019nieaktywny20 zł bez depozytu na start
+ zakład bez ryzyka 130 zł
+ bonus 1000 zł

Plusy i minusy

Jakie są jeszcze plusy Fortuny? Oprócz wspomnianego bonusu powitalnego ciekawie zaprojektowana jest również strona internetowa. Wchodząc w zakładkę „Zakłady internetowe” po lewej stronie wypisane są wszystkie aktualne wydarzenia sportowe, które możesz obstawiać. Do dyspozycji są też statystyki i wyniki na żywo. Wpłaty u bukmachera Fortuna odbywają się za pomocą kilku metod, m. in. Skrilla, PayU czy Ypay.com. Do tego Fortuna ma do dyspozycji złożenie depozytu w aż około 30 bankach. Podobnie jest w przypadku wypłat.

A minusy? W sumie nie ma ich zbyt wiele. Fortuna ma dobrą szeroką ofertę zakładów, czasem mogłyby kursy pojawiać się nieco szybciej, bo późne kursy to jedna z głównych wad tego serwisu. Problemem jest oczywiście podatek obrotowy wynoszący 12% wnoszonej stawki, jednak na to żaden z bukmacherów nic nie może poradzić. Forbet i totolotek oddają częściowo podatek, jednak i taka sytuacja trwać wiecznie nie może. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, na szybką zmianę przepisów.

FAQ

Czy i jak mogę anulować kupon?

W Fortunie nie ma możliwości anulowania zakładu postawionego przez stronę bukmachera. Dlatego przed postawieniem kuponu sprawdź dokładnie czy wybrałeś zdarzenia, które cię interesują i stawkę, za którą chciałeś zagrać.

Co to są punkty FKP i na co mogę je wykorzystać?

Fortuna Klub Plus to program lojalnościowy dla graczy bukmachera Fortuna. Za każdy postawiony kupon otrzymasz punkty FKP. Każde wydane 2 zł daje 1 pkt. Każdy gracz może otrzymać maksymalnie 300 pkt. na dzień. Zgromadzone punkty można wykorzystać na: darmowe zakłady, bonusy zwiększające wkład, bonusy kursowe, nagrody z katalogu, zamówienia w e-shop itp.

Dokonałem pierwszego depozytu i nie dostałem bonusu od wpłaty. Dlaczego? 

By do twojego konta został dodany bonus od wpłaty musisz spełnić warunki obrotu. Od momentu dokonania wpłaty na dowolną kwotę masz 60 dni aby zagrać za jej 4-krotność. Minimalny kurs, aby bonus był wliczany do obrotu to 1.9. Liczą się tylko zakłady AKO z co najmniej 3 zdarzeniami.

Co daje kod promocyjny Fortuna?

Jeśli przejdziesz do formularza rejestracyjnego Fortuny z naszego linku skorzystasz z kodu promocyjnego. Co daje? Zwiększa on zakład bez ryzyka na start ze 100 zł na 130 zł. Dodatkowo otrzymasz też bonus bez depozytu 20 zł w postaci punktów FKP i bonus od depozytu do 1000 zł.


Kupon ważny do:
31.01.2020
 • Zostało 10 dni
 • Pozostało kuponów: 472
 • Czas rejestracji: 4 min
Ocena redakcji
9,3

O bukmacherze

Przejdź do strony bukmachera
Na rynku online od styczeń 2012
Pomoc techniczna 9/10
Jakość serwisu 9/10
Strona mobilna 8/10
Oferta zakładów 9/10
Kursy 9/10
Promocje 9/10
Metody płatności 8/10