Fortuna Kod Promocyjny

Jaki jest Fortuna kod promocyjny 2023? Fortuna kod promocyjny to FORTUNAVIP. Przejdź do rejestracji w Fortunie przez nasz link i odbierz najwyższy możliwy bonus 640 zł. 

Fortuna kod promocyjny i najwyższy bonus
625 PLN 640 PLN
Freebet z kodem

0 15 PLN na start

3x Cashback

600 PLN zakład bez ryzyka

Freebet

20 PLN bonus bez depozytu

Bonus za kupon

5 PLN bonus za kupon

Kod promocyjny
FORTUNAVIP
Odbierz kod

Jaki jest Fortuna kod promocyjny na 2023?

Fortuna kod promocyjny 2023 to FORTUNAVIP. Wpisując przy rejestracji kod promocyjny FORTUNAVIP otrzymasz trzy zakłady bez ryzyka do 600 PLN, bonus bez depozytu 20 PLN oraz 5 PLN bonus za udostępnienie kuponu oraz 200 PLN. Najwyższy bonus powitalny Fortuna dostępny jest tylko z tym kodem.

Gdzie znaleźć kod promocyjny Fortuna? Kod promocyjny Fortuna 2023 to słowo FORTUNAVIP, ale kod zadziała tylko wtedy, gdy przejdziesz do rejestracji przez nasz link. Co otrzymasz z kodem promocyjnym Fortuna?

Fortuna kod promocyjny 2023FORTUNAVIP
Bonus bez depozytu20 PLN
Bonus za kupon5 PLN
Zakład bez ryzyka100, 200 i 300 PLN
Freebet za kod15 PLN
Fortuna kod promocyjny 2023

To najkorzystniejsza oferta, która uprawnia do otrzymania bonusów do 640 PLN. Aby skorzystać z kodu przejdź na stronę bukmachera przez nasz link. Tylko wtedy kod zostanie uwzględniony i otrzymasz dodatkowy freebet.

Kod promocyjny Fortuna 2023 możesz podczas procesu rejestracji u bukmachera. Tworząc konto, wpisz w pole "kod promocyjny" słowo FORTUNAVIP, ale tylko rejestracja przez nasz link stanowi jedyną okazję do skorzystania z tego kodu.

Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna?

Fortuna kod promocyjny 2023 możesz wprowadzić podczas rejestracji w serwisie bukmachera, ale najlepiej do formularza przejdź przez naszą stronę, wtedy pole kodowe będzie już uzupełnione właściwym kodem.

fortuna rejestracja z kodem

Formularz składa się z sześciu kroków. W czwartym kroku znajduje się pole "kod promocyjny" gdzie wpisujemy Fortuna kod bonusowy: FORTUNAVIP (lub jest on już uzupełniony jeśli przeszedłeś do rejestracji przez naszą stronę). Kod możesz wpisać zarówno wielkimi, jak i małymi literami. Na zdjęciu powyżej widzisz formularz Fortuny z uzupełnionym kodem.

Fortuna bonus powitalny 640 PLN

Jak odebrać bonus Fortuna? Przejdź do bukmachera przez nasz link i wpisz Fortuna kod promocyjny FORTUNAVIP podczas rejestracji konta, a otrzymasz dodatkowy freebet na start oraz pozostałe bonusy na start na łączną kwotę 640 PLN. W skład pakietu wchodzą:

 • Zakład bez ryzyka: 100 PLN + 200 PLN + 300 PLN
 • 20 PLN bonus bez depozytu
 • 0 15 PLN freebet z kodem
 • 5 PLN bonus za udostępnienie kuponu

Poniżej opisaliśmy szczegółowo każdy z bonusów Fortuny i opisaliśmy ich warunki. Już teraz możemy powiedzieć, że wszystkie promocje są bardzo atrakcyjne.

Kod promocyjny Fortuna - freebet 15 PLN

Darmowy zakład 15 PLN jest przyznawany graczom, którzy zarejestrują konto z kodem promocyjnym. Jak dostać 20 zł w Fortunie?

 1. zarejestruj konto w Fortunie przez naszą stronę (kod promocyjny będzie uzupełniony)

 2. wpłać pierwszy depozyt (dowolna kwota) i zaakceptuj bonus

 3. freebet zostanie przyznany w formie punktów FKP

 4. przeznacz freebet na dowolny zakład (dowolny kurs i liczba zdarzeń) wybierając na kuponie opcje opłacenia stawki punktami

 5. wygraną z kuponu postawionego za freebet możesz wypłacić

freebet fortuna za kod promocyjny

Otrzymanie i wykorzystanie freebetu jest niezwykle proste i niewymagające. Plusem jest też to, że wygrana z kuponu postawionego za Fortuna freebet można wypłacić.

Fortuna bonus bez depozytu 20 PLN

Zakłady bukmacherskie Fortuna zadbały także o to, żeby nowi użytkownicy dostali bonus bez depozytu. Wystarczy zarejestrować konto u tego bukmachera, a otrzymasz 20 PLN bez depozytu przyznane w formie 2800 punktów FKP (Fortuna Klub Plus). Jak dokładnie działa promocja?

 1. przejdź pełną rejestrację w Fortunie

 2. bonus 20 PLN w postaci 2800 punktów FKP zostanie dodany do 3 dni od rejestracji

 3. utwórz kupon SOLO lub AKO po dowolnym kursie

 4. umieść na kuponie dowolne zdarzenie/zdarzenia poza sportami wirtualnymi i grami karcianymi

 5. stawkę zakładu opłać punktami (okienko poniżej poniżej stawki na kuponie)

 6. wygraną z kuponu postawionego za bonus Fortuna możesz wypłacić

 7. bonus jest ważny do końca roku kalendarzowego

Fortuna bonus bez depozytu przeznaczyć na dowolny zakład z oferty, wystarczy jeden obrót po dowolnym kursie, by móc wypłacić bonus Fortuna. Pamiętaj jednak, że z tego bonusu możesz skorzystać dopiero po przekształceniu konta na stałe, czyli po podaniu numeru konta i wysłaniu skanu lub zdjęcia dowodu tożsamości.

Fortuna zakład bez ryzyka na start

W sumie na start w Fortunie można otrzymać 3 zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 PLN (100 PLN, 200 PLN i 300 PLN). Jak działa kupon bez ryzyka w Fortunie?

 1. zarejestruj konto w Fortunie (stałe lub tymczasowe)

 2. w ciągu 72 godzin postaw dowolny kupon SOLO lub AKO ze zdarzeniami sportowymi (dowolna stawka i kurs)

 3. jeśli przegrasz bukmacher zwróci ci stawkę kuponu do kwoty 100 PLN

 4. cashback trafi na konto depozytowe i możesz go wypłacić

 5. po 3 dniach od rejestracji (72 godziny) na koncie zostanie aktywowany drugi zakład bez ryzyka

 6. w ciągu 72 godzin należy postawić drugi kupon SOLO lub AKO z dowolnymi zdarzeniami sportowymi (dowolna stawka i kurs)

 7. jeśli przegrasz bukmacher zwróci stawkę kuponu do kwoty 200 PLN

 8. zwrot możesz wypłacić

 9. po 6 dniach od rejestracji (144 godziny) aktywowany zostanie trzeci zakład bez ryzyka

 10. promocyjny kupon należy postawić w ciągu 72 godzin; może to być kupon SOLO lub AKO z dowolnymi zdarzeniami sportowymi (dowolna stawka i kurs)

 11. w przypadku przegranej otrzymasz zwrot stawki do kwoty 300 PLN

 12. zwrot trafi na konto depozytowe i możesz go wypłacić

Kolejnym bonusem na start, który uwielbiają gracze jest Fortuna zakład bez ryzyka. Oznacza to, że gracz wpłaca depozyt i stawia za niego zakład. Jeśli przegra Fortuna bukmacher zwróci mu postawioną stawkę. Fortuna posiada ciekawy cashback podzielony w sumie na 3 bonusy. Co ważne, Fortuna bierze na siebie podatek od zakładu, zatem typując zakład np. za 100 zł w razie przegranej otrzymasz zwrot równy 100 zł. Bukmacher nie wymaga obrotu otrzymanymi bonusami. Zwrot otrzymasz na konto depozytowe. To bardzo dobra Fortuna oferta, zwłaszcza dla osób, które zaczynają zabawę z zakładami i boją się stracić swoje środki.

Na kuponach stawianych w ramach zakładów bez ryzyka nie mogą znaleźć się zdarzenia z oferty sportów wirtualnych, gier karcianych, Superoferty, Ekspert + i Hitu Dnia.

Bonus za kupon w Fortunie

Dodatkowo możesz otrzymać 5 zł. Wystarczy, że postawisz dowolny kupon i udostępnisz go na stronie bukmachera w Strefie Kuponów. Nie ma żadnych wymogów jaki to ma być kupon! Fortuna przyzna Ci w ciągu 15 minut bonus w postaci punktów FKP (700). Za punkty możesz obstawić kolejny kupon, który również nie jest objęty żadnym wymogiem dotyczącym liczby zakładów czy kursu.

Fortuna obrót bonusem - warunki

Bonusy jakie otrzymasz za rejestrację podlegają wymogom obrotu. W przypadku Fortuny warunki są bardzo dobre, jedne z najlepszych wśród legalnych bukmacherów online. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz skorzystać z bonusów musisz je aktywować po pierwszym logowaniu się na swoje konto gracza, w sekcji "Moje bonusy".

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Zakład bez ryzyka 100 PLN, 200 PLN i 300 PLN:brak wymogu obrotu -
Bonus bez depozytu 2800 pkt. FKP (20 PLN):obrót 1x, dowolny kurs do końca roku kalendarzowego
Freebet od wpłaty 15 PLN: obrót 1x, dowolny kurs do końca roku kalendarzowego
Bonus za kod:obrót 1x, dowolny kursdo końca roku kalendarzowego

Fortuna zakład bez ryzyka nie wymaga obrotu. Otrzymujesz zwrot na konto depozytowe i możesz za niego grać dalej lub wypłacić. W przypadku bonusu bez depozytu, bonusu za kupon i freebetu wystarczy obrócić nim raz po dowolnym kursie. Mamy na to czas do końca roku kalendarzowego.

Fortuna kod promocyjny na gale freak fight

Fortuna od dawna angażuje się w sponsoring gal KSW, a od pewnego czasu zaczęła również inwestować w gale freak fightowe. Bukmacher jest sponsorem Prime MMA oraz Clout MMA.

Walki celebrytów internetowych cieszą się ogromną popularnością w Polsce, nie dziwi zatem fakt, że bukmacher udostępnia również Fortuna kod promocyjny Prime MMA i Fortuna kod promocyjny Clout MMA. Bezpośrednio przed kolejnymi galami można dzięki tym kodom otrzymać ekstra bonusy na walki wieczoru.

Fortuna promocje dla graczy

Promocje Fortuna

Bukmacher Fortuna nie zapomina też o swoich stałych graczach. Proponuje szereg akcji, w których można otrzymywać dodatkowe bonusy, podwyższać wygrane, grać bez podatku czy zbierać punkty w programie lojalnościowym i wymieniać je na freebety. Zobaczmy jakie są aktualne Fortuna promocje dla graczy.

Punkty FKP Fortuna - co to?

Każdy zarejestrowany w Fortunie gracz może zostać członkiem Fortuna Klub Plus. Za każdy postawiony kupon gracz otrzymuje punkty, które z kolei może wymieniać na bonusy i darmowe zakłady. Za każde postawione 2 zł gracz otrzymuje 1 punkt FKP. Maksymalna liczba punktów, jakie można zdobyć jednego dnia to 300.
Dodatkowo dla członków FKP regularnie organizowane są specjalne Fortuna promocje, dzięki którym mogą skorzystać z bonusów lub zyskać dodatkowe punkty w klubie Fortuny.

Mistrzostwa Typerów

Co roku od 1 stycznia do 31 grudnia odbywają się w Fortunie Mistrzostwa Typerów. Gracze rywalizują o miano tego najlepszego i o atrakcyjne nagrody.

Co miesiąc bukmacher wyróżnia nagrodami rzeczowymi i bonusami mistrzów typowania w rankingu ogólnopolskim oraz w rankingach prowadzonych w w punktach sprzedaży. By móc brać udział w mistrzostwach trzeba być członkiem Fortuna Klub Plus.

Fortuna bonus AKO

fortuna ako bonusy

Wiele osób zastanawia się czym są bonusy AKO w Fortunie. Konstruując kupon AKO z min. 4 zdarzeniami z takich dyscyplin, jak: piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna i hokej, można wygrać więcej. Przy tylu zdarzeniach do wygranej zostanie dodany bonus +3%. Za pięć zdarzeń jest już to bonus +5%, za sześć +10%. I tak ten sposób skala rośnie o 5% z każdym dodanym zdarzeniem, aż do 18. zdarzenia na kuponie.

Maksymalny bonus może wynieść +70% i zostanie on dodany do wygranego kuponu z nim. 18 zdarzeniami. Każde zdarzenie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.35. Zdarzenia z niższymi kursami można dodawać do kuponu, jednak nie zliczają się one do promocji AKO.

Promocja nie łączy się z innymi promocjami podwyższającymi standardową ofertę czy wygraną, m.in. z Superofertą, Hitem Dnia, Mistrzowskimi Boostami, Gotowcami oraz zakładami typu Bezpieczny, Maxikombi i Ekspert +.

Ekspert +

Gracze Fortuny mogą też korzystać z promocji Ekspert +, w której do wygrania są bonusy od 10 000 do 100 000 tys. zł do podziału na wszystkie wygrane Eksperty+.

Ekspert + to kupon, w którym można wytypować aż 20 piłkarskich pojedynków z różnych lig. Fortuna proponuje od 10 do 20 zdarzeń, z których możesz wybrać i wytypować co najmniej 8, by skorzystać z eksperckiego kuponu. Im więcej zdarzeń wytypujesz, tym większy bonus ci przysługuje. Wszystkie zdarzenia muszą być trafione.

Happy Hours w Fortunie

Fortuna zmieniła zasady swojej promocji Happy Hours. Kiedyś obowiązywała ona tylko w dwa dni tygodnia, później codziennie przez całą dobę, zaś aktualnie dostępna jest całą dobę dla zakładów live, zaś dla przedmeczowych w określonych godzinach. Bonus kursowy podwyższający wygraną o 14 % jest dodawany automatycznie do każdego kuponu live z min. 3 zdarzeniami i do kuponów prematch z min. 3 zdarzeniami postawionymi od pn. do pt. w godzinach: 16:00-18:00 oraz w weekend w godzinach 12:00-15:00. Stawka kuponu jest dowolna. Minimalny kurs zdarzenia na kuponie wynosi 1.30.

Przyprowadź Kumpla - numer polecającego Fortuna

W formularzu rejestracyjnym bukmachera Fortuna znajduje się pole: Numer Twojego Polecającego. Co należy w nim wpisać? Fortuna ma w ofercie promocję Przyprowadź Kumpla. Polega ona na zachęceniu znajomych do rejestracji w Fortunie, dzięki temu można zgarnąć bonus do 100 zł. Wysokość bonusu zależy od obrotu zaproszonych przez ciebie znajomych.

Kumpel obstawi za:

 • 50 zł - 149,99 zł otrzymasz 10 zł
 • 150 zł - 299,99 zł otrzymasz 30 zł
 • 300 zł - 599,99 zł otrzymasz 50 zł
 • 600 zł lub więcej  otrzymasz 100 zł

Zatem Numer Twojego Polecającego to nic innego jak numer konta Fortuna znajomego, który zachęcił Cię do rejestracji u tego bukmachera. Gdy wpiszesz ten Fortuna kod bonusowy, znajomy dostanie bonus.

Dołącz do graczy Fortuny i odbierz dostęp do bonusów i promocji 2023.

Fortuna kod promocyjny dla obecnych

Jeśli omawiamy już promocje dla zarejestrowanych użytkowników to warto zająć się tematem czy jest dostępny Fortuna kod promocyjny dla obecnych graczy? Niektórzy bukmacherzy przygotowują specjalne kody bonusowe, które można wykorzystać w konkretnej promocji i wówczas zarejestrowany gracz otrzymuje dodatkowy bonus.

Niestety póki co nie ma w Fortunie kodów promocyjnych dla obecnych graczy. Ale pamiętaj, że bukmacher posiada szereg stałych promocji bukmacherskich i mnóstwo czasowych akcji, w których można zdobywać wiele bonusów.

Jak zarejestrować konto na efortuna.pl?

By otrzymać bonus powitalny Fortuna, móc stawiać zakłady i mieć dostęp do wszystkich promocji bukmacherskich, musisz przejść przez proces rejestracji. Jak założyć konto i gdzie wpisać Fortuna kod promocyjny 2023? Poniżej krótka instrukcja szybkiej rejestracji Fortuna.

Fortuna kod promocyjny - szybka rejestracja

Ważne informacje o koncie tymczasowym:
 • możesz wpłacać depozyty i stawiać zakłady
 • otrzymasz zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty
 • nie możesz wypłacać wygranych
 • obowiązuje limit wygranej na kuponie 2279,99 zł
 • maksymalny depozyt 5000 zł
 • konto ważne maksymalnie 28 dni
 1. Kliknij w nasz link. Przejdź do rejestracji Fortuny przez nasz link.
 2. Wybierz sposób rejestracji. Do wyboru masz dwie opcje: rejestrację przez bank lub przez formularz. Wybierając weryfikację przez bank logujesz się do swojej bankowości elektronicznej i zatwierdzasz wymagane zgody. Następnie zostajesz przeniesiony do pierwszej strony formularza Fortuny.
 3. Uzupełnij dane w formularzu. Jeśli przeprowadzałeś weryfikację przez bank dane osobowe będą już uzupełnione. Musisz wpisać również dane konta.
 4. Pole kod promocyjny. Czwarty krok formularza to pole "kod promocyjny". Jeśli przeszedłeś do Fortuny przez nasz link będzie już uzupełnione kodem FORTUNAVIP.
 5. Ustal limity odpowiedzialnej gry. Indywidualne limity możesz ustawić od razu przy rejestracji lub po zalogowaniu na konto.
 6. Zaznacz zgody i oświadczenia. Zaznacz checkboksy przy wymaganych zgodach i oświadczeniach. Kliknij przycisk "zarejestruj".
 7. Kliknij w link aktywacyjny. Po przejściu wszystkich kroków na adres email zostanie wysłany link aktywacyjny. Wystarczy w niego kliknąć, by mieć aktywne konto.

Jak opisaliśmy, osoby, które chcą założyć konto w Fortunie mogą skorzystać z dwóch opcji: bankowości elektronicznej, a następnie z formularza lub z samego formularza. Czy różnią się te opcje? Przy wypełnieniu samego formularza gracz ma aktywne konto tymczasowe, które jest ograniczone czasowo i ma limit stawek. Nie pozwala ono również na wypłacenie środków. Dzięki weryfikacji przez bankowość elektroniczną mamy od razu dostęp do stałego konta bez ograniczeń.

Pełna rejestracja - konto stałe w Fortunie

Jeśli założyłeś konto przez sam formularz to masz aktywne konto tymczasowe, które jest aktywne do 28 dni. Niestety nie otrzymasz na nim bonusu bez depozytu. Aby móc skorzystać z tej promocji musisz mieć konto stałe. Jeśli nie zweryfikowałeś konta przez bank możesz to zrobić później. Jak to zrobić?

 • zaloguj się na konto gracza
 • przejdź do zakładki "ustawienia" --> "twój status konta Fortuna"
 • załącz skany lub zdjęcia obu stron dowodu tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
 • podaj numer rachunku bankowego
 • poczekaj aż bukmacher zweryfikuje twoje dokumenty

Zwykle weryfikacja dokumentów przez bukmachera zajmuje kilka minut. Gdy to się stanie otrzymasz potwierdzenie od Fortuny. Po przejściu pełnej rejestracji otrzymasz freebet 20 PLN i będziesz mógł wypłacać środki.

Fortuna rejestracja bez dowodu

MojeID Fortuna

Poświęćmy jeszcze chwilę na rozwinięcie tematu weryfikacji przez bankowość elektroniczną. Umożliwia ją narzędzie - mojeID. Fortuna nawiązała współpracę z Krajową Izbą Rozliczeniową i dzięki temu możliwa jest szybka weryfikacja tożsamości za pomocą bezpiecznego logowania do systemu bankowego.

Opcja jest dostępna dla klientów następujących banków:

 • PKO BP,
 • Pekao SA,
 • ING,
 • Inteligo,
 • mBank,
 • Getin Bank,
 • Velo Bank,
 • BOŚ Bank,
 • BNP Paribas,
 • Santander,
 • Alior Bank,
 • Banków Spółdzielczych z grupy BPS.

Wybierając weryfikację przez bankowość elektroniczną ostaniesz przekierowany na stronę Krajowej Izby Rozliczeniowej. Wybierz swój bank i postępuj zgodnie z komunikatami. Fortuna jako pierwszy bukmacher umożliwiła rejestrację konta bez przesyłania skanów dowodu. Należy się za to duży plus.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2023

BukmacherBonus na start 2023Kod bonusowy
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 279 PLN bez ryzykaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 40 PLN freebety + 200 PLN bez ryzykaSprawdź kod
forBET 2000 PLN od depozytu + 1200 PLN bez ryzyka + 100 PLN freebetSprawdź kod
Superbet35 PLN freebet + 3500 PLN cashback + 200 PLN od depozytu + 20 PLN na mobileSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne do bukmacherów

Fortuna wypłaty i wpłaty

wpłaty w Fortunie
Fortuna metody płatności

Niezwykle ważnym elementem u każdego bukmachera są metody płatności. Każdy gracz jest inny i może mu odpowiadać inna metoda, dlatego warto, aby miał wybór. Na szczęście Fortuna zadbała o to, aby każdy znalazł coś dla siebie. Depozyt można wpłacić za pomocą:

 • portfela elektronicznego Skrill
 • systemów: tpay.com, PayU, Mpay
 • płatności mobilnych BLIK
 • kart płatniczych: Visa i MasterCard

Wszystkie wymienione wyżej opcje działają natychmiastowo.

W Fortunie można też dokonać szybkiej wypłaty. Bukmacher korzysta z systemu Przelewy24. Po zleceniu wypłaty środki znajdą się na koncie bankowym po około 15 minutach.

Szybkie wypłaty Fortuna

Usługa szybkich wypłat jest dostępna dla 17 banków. W większości banków płatności są realizowane całą dobę w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Zdarzają się jednak takie, jak chociażby popularny bank Pekao S.A. gdzie w weekendy i święta usługa jest niedostępna.

Early cash out - nowa wersja

Nikt nie lubi tracić swoich pieniędzy, dlatego większość bukmacherów dysponuje opcją cash out, czyli możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu/kuponu. Fortuna znacznie ulepszyła swój early cash out, z którego można już korzystać na kuponach AKO i SOLO, w ofertach przedmeczowych i na żywo.

Informację o tym, czy dany kupon możesz wcześniej zamknąć czy nie, znajdziesz w zakładce "Moje kupony" oraz na podglądzie kuponu. Po kliknięciu w przycisk "Wypłać" pojawi się okno, w którym możesz potwierdzić chęć wcześniejszego zamknięcia kuponu. Gdy wybierzesz opcję "Wypłać teraz" definitywnie zamkniesz swój kupon. Zatwierdź skorzystanie z tej opcji, a otrzymasz potwierdzenie wypłaty.

Ważna informacja: by skorzystać z cash out na kuponie nie mogą znajdować się przegrane zdarzenia.

Fortuna kod promocyjny - opinie

Naszym zdaniem Fortuna to jeden z najlepszych wyborów, jakiego mogą dokonać osoby szukające odpowiedniego bonusu powitalnego u bukmachera. W szczególności gdy założymy konto z kodem promocyjnym. Na dobrą opinię o bonusie składa się kilka elementów, ale są też pewne drobne niedociągnięcia. Podsumujmy plusy i minusy bonusu Fortuna dla nowych użytkowników.

PLUSY
 • trzy zakłady bez ryzyka na start
 • bonus bez depozytu dla nowych graczy (rzadkość wśród bukmacherów)
 • atrakcyjne warunki obrotu
 • brak obrotu cashbackami
MINUSY
 • freebet bez depozytu dostępny tylko na koncie stałym

Plusów bonusów powitalnych Fortuny jest zdecydowanie więcej niż minusów. Tak naprawdę to jedna z najatrakcyjniejszych opcji, z jakich można skorzystać u bukmacherów online.

Opinie graczy

W naszym artykule staraliśmy się przedstawić obiektywną opinię i ocenę bonusów i kodu promocyjnego bukmachera Fortuna. Jednak równie ważne są odczucia samych graczy, w końcu to oni poprzez regularne typowanie są w stanie najwięcej powiedzieć o Fortunie. Jak ją oceniają?

Nie ma się do czego przyczepić. Trzy bonusy na start to całkiem sporo. Fajne promocje. Szybkie rozliczanie kuponów. - Michał P.

Cashback naprawdę dobry i wysoki. Co ważne nie trzeba obracać. - Krzysiek

Sprawdzałem już wielu bukmacherów i mogę ocenić, że bonus Fortuny jest naprawdę ok. Oczywiście zawsze można się do czegoś przyczepić, ale nie ma problemów z wypłatami bonusów, a to jest najważniejsze. Polecam - Patryk90

FAQ

Jaki jest kod promocyjny Fortuna?

Kod promocyjny Fortuna to FORTUNAVIP. Użycie go podczas rejestracji umożliwia otrzymanie dodatkowego freebetu 15 zł. Co ważne, aby kod zadziałał należy przejść do strony Fortuny przez nasz link.

Jak wpisać kod do Fortuny?

Kod Fortuny należy wpisać w pole: "kod promocyjny" widoczne na 4 stronie formularza Fortuny. Do formularza przejdź przez nasz link, tylko wtedy kod zadziała.

Jak odebrać bonus Fortuna?

Po rejestracji z kodem należy wpłacić depozyt i postawić pierwszy zakład. Będzie on objęty promocją zakład bez ryzyka. Bonus bez depozytu wystarczy zaakceptować po weryfikacji konta. Freebet za kod zostanie przyznany po wpłacie depozytu.

Co daje kod promocyjny Fortuna?

Kod umożliwia otrzymanie ekstra freebetu 15 zł. Przejdź do formularza rejestracyjnego Fortuny i wpisz kod promocyjny i zaakceptuj bonus.

Ile na start w Fortunie?

Bonus na start w Fortunie może wynieść maksymalnie 640 zł. Kwota ta jest możliwa do odebrania po rejestracji z kodem promocyjnym.

Gdzie znaleźć kod promocyjny Fortuna?

Kod promocyjny Fortuna znajdziesz na naszej stronie. Przeczytaj artykuł, a dowiesz się, jak go odebrać i gdzie wpisać.

Jak odebrać 20 zł w Fortunie?

Zarejestruj się z naszym kodem promocyjnym, a otrzymasz (bez konieczności wpłaty jakichkolwiek pieniędzy) 20 zł w punktach FKP.

Jak dostać freebet Fortuna?

Freebet Fortuna dostępny jest po rejestracji z kodem FORTUNAVIP.