Fortuna kod promocyjny

Fortuna kod promocyjny czerwiec 2024
325 PLN 335 + 400 PLN
Extra bonus

0 400 PLN na gola Polski z Holandią

Freebet z kodem

0 10 PLN na start

3x Cashback

300 PLN zakład bez ryzyka

Freebet

20 PLN bonus bez depozytu

Bonus za kupon

5 PLN bonus za kupon

Kod promocyjny
FORTUNAVIP
Odbierz kod

Jaki jest Fortuna kod promocyjny 2024?

Fortuna kod promocyjny to FORTUNAVIP. Wpisując kod promocyjny FORTUNAVIP podczas rejestracji, otrzymasz extra freebet 10 PLN za kod promocyjny i bonus 400 PLN za gola Polski w meczu z Holandią. Otrzymasz też trzy zakłady bez ryzyka do 300 PLN, bonus bez depozytu 20 PLN oraz 5 PLN bonus za udostępnienie kuponu. Zarejestruj się z kodem bonusowym przez naszą stronę i odbierz najwyższy bonus w Fortunie 335 + 400 zł.

Gdzie znaleźć kod promocyjny Fortuna? Kod promocyjny Fortuna 2024 to słowo FORTUNAVIP, ale kod zadziała tylko wtedy, gdy przejdziesz do rejestracji przez nasz link. Co otrzymasz z kodem promocyjnym Fortuna?

Kod promocyjny Fortuna. Co otrzymasz z kodem promocyjnym?

Oto zestawienie bonusów powitalnych z kodem promocyjnym FORTUNAVIP:

Fortuna kod promocyjny 16.06.2024FORTUNAVIP
Bonus bez depozytu20 PLN
Bonus za kupon Fortuna5 PLN
Zakład bez ryzyka100, 100 i 100 PLN
Freebet za kod10 PLN
Fortuna kod promocyjny czerwiec 2024

Kod promocyjny uprawnia do otrzymania najkorzystniejszych bonusów 335 PLN. Aby skorzystać z kodu przejdź na stronę bukmachera przez nasz link. Tylko wtedy kod promocyjny Fortuna zostanie uwzględniony i otrzymasz dodatkowy freebet.

Zapamiętaj, Fortuna kod promocyjny to FORTUNAVIP. Zarejestruj się przez naszą stronę w Fortunie i odbierz najwyższy możliwy bonus 335 zł. Kod promocyjny Fortuna zadziała wyłącznie, gdy klikniesz w nasz link, wówczas pole "kod promocyjny" wypełni słowo FORTUNAVIP.

Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna?

Fortuna kod promocyjny 2024 możesz wprowadzić podczas rejestracji w serwisie bukmachera, ale najlepiej do formularza przejdź przez naszą stronę, wtedy pole kodowe będzie już uzupełnione właściwym kodem.

fortuna rejestracja z kodem gdzie wpisać kod promocyjny fortuna

Formularz składa się z sześciu kroków. W czwartym kroku znajduje się pole "kod promocyjny" gdzie wpisujemy Fortuna kod bonusowy: FORTUNAVIP (lub jest on już uzupełniony jeśli przeszedłeś do rejestracji przez naszą stronę). Kod bonusowy możesz wpisać zarówno wielkimi, jak i małymi literami. Na zdjęciu powyżej widzisz formularz Fortuny z uzupełnionym kodem.

Fortuna bonus powitalny 335 PLN

Jak odebrać bonus Fortuna? Przejdź do bukmachera przez nasz link i wpisz Fortuna kod promocyjny FORTUNAVIP podczas rejestracji konta, a otrzymasz dodatkowy freebet na start oraz pozostałe bonusy na start na łączną kwotę 335 PLN. W skład pakietu wchodzą:

 • Obecny bonus (boost kursowy) na konkretne wydarzenie
 • Zakład bez ryzyka: 100 PLN + 100 PLN + 100 PLN
 • 20 PLN bonus bez depozytu
 • 0 10 PLN freebet z kodem
 • 5 PLN bonus za udostępnienie kuponu

Poniżej opisaliśmy szczegółowo każdy z bonusów Fortuny i opisaliśmy ich warunki. Już teraz możemy powiedzieć, że wszystkie promocje są bardzo atrakcyjne.

Fortuna oferta powitalna. Jak odbierać bonusy?

Bonusy w Fortunie musisz aktywować w odpowiedniej kolejności i wykorzystać w określonym czasie:

 1. 1. ZAKŁAD BEZ RYZYKA 100 ZŁ

  Odbierz od razu po rejestracji i wykorzystaj w ciągu 48 h

 2. 2. ZAKŁAD BEZ RYZYKA 100 ZŁ

  Odbierz po 1. minucie od rejestracji i wykorzystaj w ciągu 48 h

 3. 3. ZAKŁAD BEZ RYZYKA 100 ZŁ

  Odbierz po 2. minucie od rejestracji i wykorzystaj w ciągu 48 h

 4. 4. FREEBET BEZ DEPOZYTU 20 ZŁ

  Otrzymasz za pełną rejestrację, przyznawany w punktach FKP, do wykorzystania bezterminowo

 5. FREEBET ZA KOD 10 ZŁ

  Otrzymasz za rejestrację przez naszą stronę i po dokonaniu 1. wpłaty, przyznawany w punktach FKP, do wykorzystania bezterminowo

 6. 5. BONUS ZA KUPON 5 ZŁ

  Otrzymasz po udostępnieniu swojego (tylko jednego) kuponu w Strefie Kuponu, przyznawany w punktach FKP, do wykorzystania bezterminowo

Kod promocyjny Fortuna - freebet 10 PLN

Darmowy zakład 10 PLN jest przyznawany graczom, którzy zarejestrują konto z kodem promocyjnym. Jak dostać 10 zł w Fortunie?

 1. zarejestruj konto w Fortunie przez naszą stronę (kod promocyjny będzie uzupełniony)

 2. wpłać pierwszy depozyt (dowolna kwota) i zaakceptuj bonus

 3. freebet zostanie przyznany w formie punktów FKP

 4. przeznacz freebet na dowolny zakład (dowolny kurs i liczba zdarzeń) wybierając na kuponie opcje opłacenia stawki punktami

 5. wygraną z kuponu postawionego za freebet możesz wypłacić

Otrzymanie i wykorzystanie freebetu jest niezwykle proste i niewymagające. Plusem jest też to, że wygrana z kuponu postawionego za Fortuna freebet można wypłacić.

Fortuna bonus bez depozytu 20 PLN

Zakłady bukmacherskie Fortuna zadbały także o to, żeby nowi użytkownicy dostali bonus bez depozytu. Wystarczy zarejestrować konto u tego bukmachera, a otrzymasz 20 PLN bez depozytu przyznane w formie 2800 punktów FKP (Fortuna Klub Plus). Jak dokładnie działa promocja?

 1. przejdź pełną rejestrację w Fortunie

 2. bonus 20 PLN w postaci 2800 punktów FKP zostanie dodany do 3 dni od rejestracji

 3. utwórz kupon SOLO lub AKO po dowolnym kursie

 4. umieść na kuponie dowolne zdarzenie/zdarzenia poza sportami wirtualnymi i grami karcianymi

 5. stawkę zakładu opłać punktami (okienko poniżej poniżej stawki na kuponie)

 6. wygraną z kuponu postawionego za bonus Fortuna możesz wypłacić

 7. bonus jest ważny do końca roku kalendarzowego

Fortuna bonus bez depozytu przeznaczyć na dowolny zakład z oferty Fortuny, wystarczy jeden obrót po dowolnym kursie, by móc wypłacić bonus Fortuna. Pamiętaj jednak, że z tego bonusu możesz skorzystać dopiero po przekształceniu konta na stałe, czyli po podaniu numeru konta i wysłaniu skanu lub zdjęcia dowodu tożsamości.

Fortuna zakład bez ryzyka na start

W sumie na start w Fortunie można otrzymać 3 zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 300 PLN (100 PLN każdy). Jak działa u bukmachera Fortuna zakład bez ryzyka? Oto instrukcja:

 1. zarejestruj konto w Fortunie (stałe lub tymczasowe)

 2. od razu po rejestracji będzie dostępny pierwszy zakład bez ryzyka, drugi po minucie od rejestracji i trzeci po kolejnej minucie

 3. w ciągu 48 godzin od rejestracji postaw trzy pierwsze kupony (dowolny kurs, stawka i liczba zdarzeń)

 4. każdy z kuponów musi zostać rozstrzygnięty w ciągu 7 dni

 5. jeśli wygrasz kupon, wygrana trafi na konto depozytowe w formie gotówki

 6. jeśli przegrasz, któryś z kuponów to otrzymasz zwrot stawki do kwoty 100 zł (możesz otrzymać 100 zł za każdy z trzech kuponów)

 7. każdy ze zwrotów trafi na konto depozytowe i możesz go wypłacić

Kolejnym bonusem na start, który uwielbiają gracze jest Fortuna zakład bez ryzyka. Oznacza to, że gracz wpłaca depozyt i stawia za niego zakład. Jeśli przegra Fortuna bukmacher zwróci mu postawioną stawkę. Fortuna posiada ciekawy cashback podzielony w sumie na 3 bonusy.

zasady zakładów bez ryzyka Fortuna

Co ważne, Fortuna bierze na siebie podatek od zakładu, zatem typując zakład np. za 100 zł w razie przegranej otrzymasz zwrot równy 100 zł. Bukmacher nie wymaga obrotu otrzymanymi bonusami. Zwrot otrzymasz na konto depozytowe. To bardzo dobra oferta bukmachera Fortuna, zwłaszcza dla osób, które zaczynają zabawę z zakładami i boją się stracić swoje środki.

Na kuponach stawianych w ramach zakładów bez ryzyka nie mogą znaleźć się zdarzenia z oferty sportów wirtualnych, gier karcianych, Superoferty, Ekspert + i Hitu Dnia.

Bonus za kupon w Fortunie

Dodatkowo możesz otrzymać 5 zł. Wystarczy, że postawisz dowolny kupon i udostępnisz go na stronie bukmachera w Strefie Kuponów. Nie ma żadnych wymogów jaki to ma być kupon! Fortuna przyzna Ci w ciągu 15 minut bonus w postaci punktów FKP (700). Za punkty możesz obstawić kolejny kupon, który również nie jest objęty żadnym wymogiem dotyczącym liczby zakładów czy kursu.

Fortuna obrót bonusem - warunki

Bonusy, jakie otrzymasz za rejestrację w Fortunie, podlegają wymogom obrotu. Bukmacher ten ma zdecydowanie najkorzystniejsze warunki obrotu spośród wszystkich bukmacherów online. Musisz jednak najpierw aktywować te bonusy, zaraz po pierwszym logowaniu na swoje konto gracza, w sekcji "Moje bonusy".

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Zakład bez ryzyka 100 PLN, 100 PLN i 100 PLN:brak wymogu obrotu-
Bonus bez depozytu 2800 pkt. FKP (20 PLN):obrót 1x, dowolny kurs do końca roku kalendarzowego
Freebet od wpłaty 10 PLN: obrót 1x, dowolny kurs do końca roku kalendarzowego
Bonus za kod:obrót 1x, dowolny kursdo końca roku kalendarzowego

Fortuna zakład bez ryzyka nie wymaga obrotu, ale kluczowe jest to, że należy wszystkie trzy cashbacki wykorzystać w wciągu 48 godzin od rejestracji na kuponach, które zostaną rozliczone w ciągu 7 dni. W przypadku zakładów bez ryzyka środki trafią na Twoje konto jako gotówka. Z kolei freebety możesz wykorzystać na dowolne zakłady, bez wymagań odnośnie do liczby zdarzeń czy kursu. Musisz je jednak wykorzystać do końca roku kalendarzowego.

Fortuna kod promocyjny na gale freak fight i Move Federation

Fortuna od dawna angażuje się w sponsoring gal KSW, a od pewnego czasu zaczęła również inwestować w gale freak fightowe. Bukmacher jest sponsorem gal Clout MMA oraz wydarzeń Move Federation.

Walki celebrytów internetowych cieszą się ogromną popularnością w Polsce, nie dziwi zatem fakt, że bukmacher udostępnia również kod promocyjny Fortuna Clout MMA. Bezpośrednio przed kolejnymi galami można dzięki tym kodom otrzymać ekstra bonusy na walki wieczoru.

Fortuna promocje dla graczy

Promocje Fortuna

Bukmacher Fortuna nie zapomina o swoich stałych graczach. Proponuje szereg akcji, w których można otrzymywać dodatkowe bonusy, podwyższać wygrane, grać bez podatku czy zbierać punkty w programie lojalnościowym i wymieniać je na freebety. Zobaczmy jakie są aktualne Fortuna promocje dla graczy.

Punkty FKP Fortuna - co to?

Możesz zostać członkiem Fortuna Klub Plus. Za każdy postawiony kupon otrzymasz punkty, które możesz wymieniać na bonusy i darmowe zakłady. Za każde postawione 2 zł gracz otrzasz 1 punkt FKP. Maksymalna liczba punktów, jakie możesz zdobyć jednego dnia to 300.

W niektórych przypadkach, punkty dodane za obstawiony kupon mogą zostać odebrane, a dokładniej w przypadku:

 • zakładu rozliczonego jako zwrot,
 • zakładu anulowanego,
 • zwrotu wkładu.

Co istotne, punkty FKP nigdy nie tracą ważności, co oznacza, że na koniec roku Twój dorobek punktowy nie przepadnie. Dodatkowo dla członków FKP regularnie organizowane są specjalne Fortuna promocje, dzięki którym mogą skorzystać z bonusów lub zyskać dodatkowe punkty w klubie Fortuny.

W mojej opini to najlepszy program lojalnościowy u polskich bukmacherów. Jeśli jesteś aktywnym graczem, to będzie to dla Ciebie najlepszy wybór.

Fortuna bonus AKO

fortuna ako bonusy

To druga najlepsza, po FKP, promocja u tego bukmachera. Fortuna pozwala zwiększyć wartość bonusu o 3% do 70%, za każdą kolejną selekcję. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie uprawniająca do bonusu to 4. Aby uzyskać bonus o maksymalnej wartości, to trzeba złożyć kupon z co najmniej 18 zdarzeń. Promocja obejmuje następujące dyscypliny:

 • piłka nożna,
 • tenis,
 • hokej na lodzie,
 • koszykówka,
 • siatkówka,
 • piłka ręczna

Kurs minimalny selekcji objętych promocją to 1.35. Zdarzenia o niższych przelicznikach mogą znaleźć się na kuponie z boostem, ale nie będą się do niej wliczały.

Promocja nie łączy się z innymi promocjami podwyższającymi standardową ofertę czy wygraną, m.in. z Superofertą, Hitem Dnia, Mistrzowskimi Boostami, Gotowcami oraz zakładami typu Bezpieczny, Maxikombi i Ekspert +.

Mimo pewnych ograniczeń jest to obecnie jedna z najlepszych promocji Fortuny, tym bardziej że bonus jest dopisywany z automatu i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi wymaganiami np. dotyczącymi obrotu.

Warto dodać, że promocja AKO Bonusy w Fortunie obejmuje wyłącznie zakłady przedmeczowe. Fani live’ów mogą za to grać bez podatku, pod warunkiem że na ich kuponie znajdą się co najmniej 3 zdarzenia o kursie 1.30 lub wyższym.

Ekspert +

W promocji Ekspert + do wygrania są bonusy od 10 000 do 100 000 tys. zł do podziału na wszystkie wygrane w ramach tej promocji. Może ona dotyczyć np. obstawienia dokładnych wyników kilku spotkań z europejskich rozgrywek podczas weekendu. Założenie promocji wyglądałoby więc następująco:

 • zagraj cztery spotkania,
 • stawka min. 5 PLN,
 • bonus 10 000 PLN,
 • prawidłowo wytypuj dokładne wyniki wszystkich meczów na kuponie.

Promocja Ekspert+ obejmuje głównie zakłady na piłkę nożną, jednak zdarzają się również propozycje np. z KSW. Im więcej zdarzeń wytypujesz, tym większy bonus ci przysługuje. Co istotne, wszystkie zdarzenia muszą być trafione.

Superoferta+

Promocja typu boost kursowy na wydarzenia z różnych dyscyplin i lig. Gracz może obstawiać zakłady z podwyższonymi kursami, których wartość zależy od liczby zdarzeń na kuponie. Promocje obejmują typy na faworytów poszczególnych spotkań, a kursy na zboostowane opcje mogą być nawet o kilkadziesiąt procent wyższe. Zdarzenia w ramach Superoferty+ dodawane są każdego dnia.

Fortuna kod dla obecnych graczy

fortuna kod promocyjny dla obecnych graczy

Omówiając promocje dla zarejestrowanych użytkowników, warto zająć się tematem, czy jest dostępny kod promocyjny Fortuna dla obecnych graczy. Niektórzy bukmacherzy przygotowują specjalne kody bonusowe, które można wykorzystać w konkretnej promocji i wówczas zarejestrowany gracz otrzymuje dodatkowy bonus. Fortuna również organizuje akcje z kodem promocyjnym dla obecnych graczy.

Kod promocyjny dla obecnych graczy pojawia się przy okazji interesujących wydarzeń sportowych (np. w akcjach typu Snajper) i jest to zazwyczaj słowo "FORTUNA", ale nie jest to regułą (bywały także kody "BONUS1", "BONUS2"). Informacje o akcjach promocyjnych z kodem dla stałych graczy znajdziesz na stronie efortuna.pl

Gdzie wpisać kod promocyjny FORTUNA? Taki kod wpisz w momencie dokonywania wpłaty. Na ekranie pod miejscem na wpisanie kwoty znajdziesz pole z pytaniem "czy masz kod promocyjny?" a pod nim miejsce na wpisanie kodu z akcji promocyjnej.

Fortuna kod promocyjny przy wpłacie może wyglądać w ten sposób:

Fortuna kod-promocyjny przy wpłacie

Jeśli dokonasz wpłaty z kodem promocyjnym dla obecnych graczy, bonus zostanie przypisany do Twojego konta po wpłacie depozytu. Następnie należy postępować zgodnie z regulaminem bonusu, bo każda akcja ma inne wymogi.

Jak zarejestrować konto na efortuna.pl?

By otrzymać bonus powitalny Fortuna i mieć dostęp do wszystkich zakładów i promocji bukmacherskich, musisz przejść przez proces rejestracji. Jak założyć konto i gdzie wpisać Fortuna kod promocyjny 2024? Poniżej krótka instrukcja szybkiej rejestracji Fortuna.

Fortuna kod promocyjny - szybka rejestracja

Ważne informacje o koncie tymczasowym:
 • możesz wpłacać depozyty i stawiać zakłady
 • otrzymasz zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty
 • nie możesz wypłacać wygranych
 • obowiązuje limit wygranej na kuponie 2279,99 zł
 • maksymalny depozyt 5000 zł
 • konto ważne maksymalnie 28 dni
 1. Kliknij w nasz link. Przejdź do rejestracji Fortuny przez nasz link.
 2. Wybierz sposób rejestracji. Do wyboru masz dwie opcje: rejestrację przez bank lub przez formularz. Wybierając weryfikację przez bank logujesz się do swojej bankowości elektronicznej i zatwierdzasz wymagane zgody. Następnie zostajesz przeniesiony do pierwszej strony formularza Fortuny.
 3. Uzupełnij dane w formularzu. Jeśli przeprowadzałeś weryfikację przez bank dane osobowe będą już uzupełnione. Musisz wpisać również dane konta.
 4. Pole kod promocyjny. Czwarty krok formularza to pole "kod promocyjny". Jeśli przeszedłeś do Fortuny przez nasz link będzie już uzupełnione kodem FORTUNAVIP.
 5. Ustal limity odpowiedzialnej gry. Indywidualne limity możesz ustawić od razu przy rejestracji lub po zalogowaniu na konto.
 6. Zaznacz zgody i oświadczenia. Zaznacz checkboksy przy wymaganych zgodach i oświadczeniach. Kliknij przycisk "zarejestruj".
 7. Kliknij w link aktywacyjny. Po przejściu wszystkich kroków na adres email zostanie wysłany link aktywacyjny. Wystarczy w niego kliknąć, by mieć aktywne konto.

Pamiętaj, osoby, które chcą założyć konto w Fortunie mogą skorzystać z dwóch opcji: bankowości elektronicznej, a następnie z formularza lub z samego formularza. Czy różnią się te opcje? Przy wypełnieniu samego formularza gracz ma aktywne konto tymczasowe, które jest ograniczone czasowo i ma limit stawek. Nie pozwala ono również na wypłacenie środków. Dzięki weryfikacji przez bankowość elektroniczną mamy od razu dostęp do stałego konta bez ograniczeń.

Pełna rejestracja - konto stałe w Fortunie

Jeśli założyłeś konto przez sam formularz, to masz aktywne konto tymczasowe, które jest aktywne do 28 dni. Niestety nie otrzymasz na nim bonusu bez depozytu. Aby móc skorzystać z tej promocji musisz mieć konto stałe. Jeśli nie zweryfikowałeś konta przez bank możesz to zrobić później. Jak to zrobić?

 • zaloguj się na konto gracza
 • przejdź do zakładki "ustawienia" -> "twój status konta Fortuna"
 • załącz skany lub zdjęcia obu stron dowodu tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
 • podaj numer rachunku bankowego
 • poczekaj aż bukmacher zweryfikuje twoje dokumenty

Zwykle weryfikacja dokumentów przez bukmachera zajmuje kilka minut. Gdy to się stanie otrzymasz potwierdzenie od Fortuny. Po przejściu pełnej rejestracji otrzymasz freebet 20 PLN i będziesz mógł wypłacać środki.

Fortuna rejestracja bez dowodu

MojeID Fortuna

Poświęćmy jeszcze chwilę na rozwinięcie tematu weryfikacji przez bankowość elektroniczną. Umożliwia ją narzędzie - mojeID. Fortuna nawiązała współpracę z Krajową Izbą Rozliczeniową i dzięki temu możliwa jest szybka weryfikacja tożsamości za pomocą bezpiecznego logowania do systemu bankowego.

Opcja jest dostępna dla klientów następujących banków:

 • PKO BP,
 • Pekao SA,
 • ING,
 • Inteligo,
 • mBank,
 • Getin Bank,
 • Velo Bank,
 • BOŚ Bank,
 • BNP Paribas,
 • Santander,
 • Alior Bank,
 • Banków Spółdzielczych z grupy BPS.

Wybierając weryfikację przez bankowość elektroniczną ostaniesz przekierowany na stronę Krajowej Izby Rozliczeniowej. Wybierz swój bank i postępuj zgodnie z komunikatami. Fortuna jako pierwszy bukmacher umożliwiła rejestrację konta bez przesyłania skanów dowodu. Należy się za to duży plus.

Fortuna wypłaty i wpłaty

Metody płatności to punkt oferty bukmacherów, którego na pewno nie należy lekceważyć. Na szczęście Fortuna podchodzi od zawsze do tej kwestii bardzo poważnie.

Jak wpłacić pieniądze w Fortunie?

wpłaty w Fortunie
Fortuna metody płatności

Oto w jaki sposób można wpłacić środki u tego bukmachera:

 • karta kredytowa - czas realizacji: natychmiastowy,
 • Przelewy24 - czas realizacji: natychmiastowy
 • BLIK - czas realizacji: natychmiastowy
 • Tpay - czas realizacji: natychmiastowy
 • przelew tradycyjny - czas realizacji: zależny od godzin księgowania banków

Minimalna kwota wpłaty w przypadku wszystkich wymienionych powyżej metod to 1 zł. Wszystkie opcje, poza tradycyjnym przelewem bankowym, działają natychmiastowo, są bezpieczne i bezprowizyjny.

Szybkie wypłaty Fortuna

Bukmacher Fortuna umożliwia również od pewnego czasu błyskawiczne wypłaty środków za pomocą operatora Przelewy24.

 • do 17 banków
 • uśredniony czas realizacji przelewu to 15 minut,
 • wypłaty już od 1 grosza.
fortuna wypłata

Jeśli Twój bank nie jest obsługiwany przez Przelewy24, czas realizacji twojej dyspozycji może wynieść do 24 godzin. Pamiętaj jednak, że niektóre banki są obsługiwane przez Przelewy24 tylko przez określoną liczbę godzin na dobę, natomiast inne, mogą być np. niedostępne w soboty, niedziele i święta. 

Przetestowałem również sytuację, w której gracz chce wpłacić, a następnie natychmiast wypłacić środki. Przy niewielkich sumach nie ma problemów z wypłatami.

fortuna revolut

Podczas testów środki pojawiły się na moim koncie po ok. 5 minutach. Nie ma żadnych opłat manipulacyjnych, ani tym podobnych.

W Fortunie udało mi się również dokonać wpłaty depozytu za pomocą aplikacji Revolut. Trzeba było jedynie zatwierdzić transakcję w aplikacji, a środki praktycznie natychmiastowo pojawiły się na moim koncie. Niestety, nie udało mi się wypłacić środków na moje konto w tym banku.

Zapamiętaj, maksymalna kwota wpłaconych środków, jeśli nie posiadasz zweryfikowanego konta, wynosi zaledwie 5000 PLN. Ponadto, bez weryfikacji nie będziesz w stanie wypłacić środków.

Early cash out - nowa wersja

Nikt nie lubi tracić swoich pieniędzy, dlatego większość bukmacherów dysponuje opcją cash out, czyli możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu/kuponu. Fortuna znacznie ulepszyła swój early cash out, z którego można już korzystać na kuponach AKO i SOLO, w ofertach przedmeczowych i na żywo.

Informację o tym, czy dany kupon możesz wcześniej zamknąć czy nie, znajdziesz w zakładce "Moje kupony" oraz na podglądzie kuponu. Po kliknięciu w przycisk "Wypłać" pojawi się okno, w którym możesz potwierdzić chęć wcześniejszego zamknięcia kuponu. Gdy wybierzesz opcję "Wypłać teraz" definitywnie zamkniesz swój kupon. Zatwierdź skorzystanie z tej opcji, a otrzymasz potwierdzenie wypłaty.

Ważna informacja: by skorzystać z cash out na kuponie nie mogą znajdować się przegrane zdarzenia.

Fortuna kod promocyjny - opinie

Moim zdaniem Fortuna to jeden z najlepszych wyborów, jakiego mogą dokonać osoby szukające odpowiedniego bonusu powitalnego u bukmachera. W szczególności gdy założymy konto z kodem promocyjnym. Na dobrą opinię o bonusie składa się kilka elementów, ale są też pewne drobne niedociągnięcia. Podsumujmy plusy i minusy bonusu Fortuna dla nowych użytkowników.

PLUSY
 • trzy zakłady bez ryzyka na start
 • bonus bez depozytu dla nowych graczy (rzadkość wśród bukmacherów)
 • atrakcyjne warunki obrotu
 • brak obrotu cashbackami
MINUSY
 • freebet bez depozytu dostępny tylko na koncie stałym

Plusów bonusów powitalnych Fortuny jest zdecydowanie więcej niż minusów. Tak naprawdę to jedna z najatrakcyjniejszych opcji, z jakich można skorzystać u bukmacherów online.

Kody promocyjne bukmacherów onlin

BukmacherBonus na start 2024Kod bonusowy
STS600 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + 60 PLN za zadaniaSprawdź kod
TOTALbet5 PLN freebet + 333 PLN bez ryzykaSprawdź kod
forBET 2000 PLN od depozytu + 1200 PLN bez ryzyka + 150 PLN freebetSprawdź kod
Superbet35 PLN freebet + 3500 PLN cashback + 200 PLN od depozytu + 20 PLN na mobileSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne do bukmacherów online

Opinie graczy

W naszym artykule staraliśmy się przedstawić obiektywną opinię i ocenę bonusów i kodu promocyjnego bukmachera Fortuna. Jednak równie ważne są odczucia samych graczy, w końcu to oni poprzez regularne typowanie są w stanie najwięcej powiedzieć o Fortunie. Jak ją oceniają?

Nie ma się do czego przyczepić. Trzy bonusy na start to całkiem sporo. Fajne promocje. Szybkie rozliczanie kuponów. - Michał P.

Cashback naprawdę dobry i wysoki. Co ważne nie trzeba obracać. - Krzysiek

Sprawdzałem już wielu bukmacherów i mogę ocenić, że bonus Fortuny jest naprawdę ok. Oczywiście zawsze można się do czegoś przyczepić, ale nie ma problemów z wypłatami bonusów, a to jest najważniejsze. Polecam - Patryk90

Kod promocyjny Fortuna - pytania i odpowiedzi

Kod promocyjny Fortuna to FORTUNAVIP. Użycie go podczas rejestracji umożliwia otrzymanie dodatkowego freebetu 10 zł. Co ważne, aby kod zadziałał należy przejść do strony Fortuny przez nasz link.

Kod Fortuny należy wpisać w pole: „kod promocyjny” w formularzu rejestracji Fortuny. Do formularza przejdź przez nasz link, tylko wtedy kod zadziała.

Po rejestracji z kodem należy wpłacić depozyt i postawić pierwszy zakład. Będzie on objęty promocją zakład bez ryzyka. Bonus bez depozytu wystarczy zaakceptować po weryfikacji konta. Freebet za kod zostanie przyznany po wpłacie depozytu.

Kod promocyjny umożliwia otrzymanie ekstra freebetu 10 zł. Przejdź do formularza rejestracyjnego Fortuny przez naszą stronę, wpisz kod promocyjny i zaakceptuj bonus.

Bonus na start w Fortunie może wynieść maksymalnie 335 zł. Kwota ta jest możliwa do odebrania po rejestracji z kodem promocyjnym.

Kod promocyjny Fortuna znajdziesz na naszej stronie. Przeczytaj artykuł, a dowiesz się, jak go odebrać i gdzie wpisać.

Zarejestruj się z naszym kodem promocyjnym, a otrzymasz (bez konieczności wpłaty jakichkolwiek pieniędzy) 20 zł w punktach FKP.

Freebet Fortuna dostępny jest po rejestracji z kodem FORTUNAVIP.

Freebet Fortuna działa na zasadzie punktów programu FKP. Punkty można wykorzystać przy obstawianiu kuponu.