Zakłady bez ryzyka 2022. Oferta cashback bukmacherów

Zakłady bez ryzyka są jednym z bardziej pożądanych przez graczy bonusów, dlatego coraz więcej bukmacherów ma je w swojej ofercie. Przejrzeliśmy promocje legalnych bukmacherów online pod tym kątem. Kto ma najlepszy zakład bez ryzyka 2022?

Zakłady bez ryzyka 2022 – ranking

BukmacherZakład bez ryzykaWarunku obrotuOcenaKod promocyjny
Fortuna logo600 PLNObrót: 1x bonus, dowolny kurs9/10Sprawdź kod
Logo STS100 PLNObrót: brak wymogu obrotu8/10Sprawdź kod
ewinner logo110 PLNObrót: brak wymogu obrotu8/10Sprawdź kod
Superbet bukmacher3500 PLNObrót: 2x bonus, kurs min. 1.808/10Sprawdź kod
forBET bukmacher1200 PLNObrót: 1x bonus, AKO, 3 zdarzenia, kurs poj. min. 1.308/10Sprawdź kod
pzbuk logo1000 PLNObrót: 1x bonus, AKO, kurs poj. min. 1.408/10Sprawdź kod
Betters bukmacher310 PLNObrót: 1x, AKO, 3 zdarzenia, kurs poj. min. 1.407/10Sprawdź kod
Totalbet logo200 PLNObrót: brak wymogu obrotu7/10Sprawdź kod
lvbet logo333 PLNObrót: 1x bonus, kurs min. 1.757/10Sprawdź kod
Betcris bukmacher100 PLNObrót: 1x bonus, SOLO, kurs min. 1.807/10Sprawdź kod
Fuksiarz bukmacher500 PLNObrót: brak wymogu obrotu6/10Sprawdź kod
BetX bukmacher250 PLNObrót: brak wymogu obrotu6/10Sprawdź kod
Zakłady bez ryzyka 2022 – ranking

Jaki jest najlepszy zakład bez ryzyka 2022?

Spis treści

Sprawdziliśmy warunki wszystkich cashbacków na start u bukmacherów. Przeanalizowaliśmy wszystkie istotne elementy, jak ich wysokość, wymagany obrót, kurs czy stawka. Możemy śmiało stwierdzić, iż najlepszy zakład bez ryzyka oferuje Fortuna. Jest on wysoki, gdyż wynosi 600 zł. Ma bardzo dobre warunki obrotu, bez wymaganego kursu czy liczby zdarzeń, a w połączeniu z pozostałymi bonusami powitalnymi tworzy naprawdę niezły pakiet.

Co to jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka to bonus bukmacherski, który polega na tym, że gracz stawiając kupon za środki ze swojego konta w razie niepowodzenia otrzyma zwrot części lub całości stawki jaką wpłacił. Taki zakład nazywany jest również cashbackiem, czyli w wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego- zwrotem gotówki. Niekiedy mówi się również o nim: zakład bezpieczny lub ubezpieczony.

Niektórzy nazywają go po prostu darmowym zakładem. Nie jest to jednak najlepsze określenie. Dlaczego? Otóż darmowym zakładem są zazwyczaj środki przyznane nowemu użytkownikowi przy rejestracji bądź graczowi po spełnieniu odpowiednich warunków opisanych w konkretnej promocji. Takie fundusze gracz przeznaczyć może na postawienie zakładu. Może to też być zwrot wpłaconej stawki przez użytkownika w przypadku, gdy jego typ okaże się nietrafiony. Jest tak w przypadku zakładu bez ryzyka. Zatem darmowy zakład jest szerszym określeniem niż zakład bez ryzyka.

W zależności od rodzaju zakładu bez ryzyka, w przypadku niepowodzenia, możesz otrzymać zwrot całej wpłaconej kwoty lub tylko jej części.

Czym się różni cashback od zakładu bez ryzyka?

Wśród promocji bukmacherskich często pojawia się bonus cashback. Jednak w ofertach powitalnych nigdy nie występuje on razem z zakładem bez ryzyka. Dlaczego? Gdyż cashback to po prostu inna nazwa zakładu bez ryzyka. W wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego cashback oznacza „zwrot gotówki”. Zakład bez ryzyka to również zwrot gotówki za przegrany zakład. Zakład bez ryzyka to po prostu polska wersja zagranicznego cashbacku.

Co to jest cash-out?

Czasami cashback jest mylony z cash-outem. Czym się różnią? Cash-out to najkrócej mówiąc: wypłata przed rozliczeniem zakładu. Przykład: gracz postawił 10 zł na zwycięstwo Polski w meczu z Hiszpanią. Po 30 minutach gry okazuje się, że nasza drużyna strzela gola. Bukmacher zaproponuje w takim przypadku cash-out większy od wpłaconej przez gracza kwoty, powiedzmy 18 zł nie wiedząc jak dalej potoczy się mecz, jednak wiedząc, że Polacy zwiększyli szansę na wygraną. Druga opcja: po 30 minutach to Hiszpanie zdobywają bramkę. Bukmacher zaproponuje w opcji cash-out mniejszą kwotę od tej, którą wpłaciliśmy, powiedzmy 6 zł, jednak dającą szansę na odzyskanie chociaż części naszych środków. Nie wiemy bowiem jak zakończy się spotkanie, ale wiadomo, że Hiszpanie mają już większą szansę na zwycięstwo.

Zakłady bez ryzyka 2022 na start

Ciekawą opcją dla przyciągnięcia nowych graczy jest wprowadzenie do oferty na start zakładu bez ryzyka. Na pewno taka promocja spodoba się osobom, które nie znają się jeszcze dobrze na zakładach bukmacherskich i boją się, że od razu stracą swoje pieniądze. Gdy rzeczywiście nie uda im się na początku wygrać, to nie zniechęcą się tak szybko, gdyż otrzymają zwrot swojej wpłaty. Taki zakład jest oczywiście też atrakcyjny dla wytrawnych graczy, w końcu nikt nie lubi tracić swoich pieniędzy.

Zakłady bez ryzyka na start znajdziemy u dziewięciu bukmacherów.

Fortuna600 PLN (z kodem promocyjnym)
STS100 PLN (z kodem promocyjnym)
forBET1200 PLN (z kodem promocyjnym)
eWinner110 PLN (z kodem promocyjnym)
Betters310 PLN (z kodem promocyjnym)
TOTALbet200 PLN
Betcris100 PLN
Superbet3500 PLN
LVBET333 PLN
PZBuk1000 PLN
Fuksiarz500 PLN
BetX250 PLN

Oferta zakładów bez ryzyka 2022 u legalnych bukmacherów

Zakłady bez ryzyka są ważnym elementem oferty powitalnej i promocji dla stałych graczy u legalnych bukmacherów online. Jakimi cashbackami na start dysponują polscy bukmacherzy? Która opcja jest najkorzystniejsza? Sprawdziliśmy je i porównaliśmy, byś mógł wybrać opcję, która najbardziej ci pasuje. Najwyższy jest zakład bez ryzyka Superbet i ma doskonała warunki obrotu w przypadku przegranej. Zapoznaj się ze szczegółami i naszą oceną.

Fortuna zakład bez ryzyka na start

Zakład bez ryzyka Fortuna

Warunki:

 • należy zawrzeć pierwszy od rejestracji kupon za dowolną stawkę i po dowolnym kursie
 • do promocji nie liczą się zakłady na sporty wirtualne i gry karciane
 • otrzymany zwrot trzeba obrócić raz po dowolnym kursie
 • dostępny po szybkiej rejestracji

Naszym zdaniem najlepiej prezentuje się cashback Fortuny. Ten jeden z najbardziej znanych bukmacherów w Polsce w swojej ofercie powitalnej również inne bonusy. W przypadku Fortuny z kodem promocyjnym jest to freebet 15 zł. Nowy gracz otrzymuje również punkty Fortuna Klub Plus o równowartości 20 zł, do wykorzystania na zakład bez depozytu. Najciekawszą jednak promocją powitalną u tego buka jest właśnie opisywany Fortuna zakład bez ryzyka do 600 zł, gdyż bukmacher podatek bierze na siebie, także zwraca pełną kwotę bez obniżania stawki.

Jakie są warunki otrzymania cashbacka? Oczywiście, by móc z niego skorzystać trzeba być nowym graczem i nie posiadać konta w Fortunie. Następnie po rejestracji wpłacić pierwszy depozyt i obstawić swój kupon. Jeśli okaże się przegrany, bukmacher zwróci ci stawkę Twojego zakładu do 600 zł. Zwrot, który otrzymasz musisz przeznaczyć na dalszą grę. Wystarczy jednak tylko jeden obrót i nie ma określonego minimalnego kursu. Takie warunki czynią zakład bez ryzyka Fortuna najlepszym na rynku.

Bezpieczny STS zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka STS

Warunki:

 • należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny STS
 • następnie wpłacić co najmniej 50 PLN
 • postawić pierwszy po rejestracji kupon SOLO lub AKO za dowolną stawkę i po dowolnym kursie
 • w razie niepowodzenia otrzymasz zwrot stawki do kwoty 100 zł
 • jeśli kupon był postawiony za środki własne otrzymanego cashbacku nie trzeba obracać; zwrot trafia na konto depozytowe
 • jeśli kupon był postawiony za środki bonusowe to trafi na konto bonusowe i trzeba nim obrócić 3 razy na kuponach z kursem min. 1.91
 • bonus dostępny po szybkiej rejestracji

Do grona bukmacherów oferujących zakład bez ryzyka dla nowych graczy dołączył także STS. Największy buk w Polsce oferuje za rejestrację do 100 zł cashbacku. Bonus ten jest dostępny dla graczy, którzy w formularzu rejestracyjnym wpiszą kod promocyjny STS. Następnie wystarczy wpłacić depozyt i postawić dowolny pierwszy zakład SOLO lub AKO. Jeśli gracz przegra otrzyma cashback do 100 zł. By wypłacić STS zakład bez ryzyka nie trzeba spełniać wymogów obrotu i min. kursu, zwrot trafia na konto depozytowe (jeśli zostanie postawiony za środki własne). To naprawdę świetna oferta, zwłaszcza dla osób, które nie są jeszcze wytrawnymi graczami lub zaczynają dopiero przygodę z zakładami i boją się o stratę swoich pieniędzy. Trzeba jednak pamiętać, aby wpłacić co najmniej 50 PLN pierwszego depozytu.

STS oferuje również nowym graczom bonus 100 % od pierwszego depozytu do 300 zł, 50 % do 500 zł od drugiej wpłaty i 50 % do 700 zł od trzeciej wpłaty. Są też cashbacki na Betgames i sporty wirtualne.

Pierwszy eWinner zakład bez ryzyka

eWinner zakład bez ryzyka

Warunki:

 • podczas rejestracji należy zaznaczyć opcję „chcę otrzymać bonus powitalny”
 • minimalna stawka kuponu to 20 zł
 • dowolny kurs
 • cashbacku nie trzeba obracać, trafia na konto depozytowe
 • dostępny po szybkiej rejestracji

Legalny bukmacher eWinner działa na rynku dopiero od września 2019, ale widać że ma w planach powalczyć o dobre miejsce w rankingu legalnych bukmacherów. Przygotował dla nowych graczy dwa bonusy. Pierwszym z nich jest zakład bez ryzyka eWinner, który z naszym kodem wyniesie 110 zł, w standardowej ofercie wynosi on 100 zł. Minimalna stawka zakładu uprawniająca do skorzystania z eWinner zakładu bez ryzyka na start wynosi 20 zł. Co ważne, w razie przegranej zwrot trafi na konto depozytowe. Gracz nie musi obracać tym bonusem i może go od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. To bardzo dobra opcja, gdyż u większości bukmacherów trzeba obracać cashbackiem przed wypłatą. Należy pamiętać, że zwrot można otrzymać tylko za pierwszy zakład postawiony po rejestracji konta. Środki, za które gracz go postawi muszą pochodzić z salda głównego.

W ofercie powitalnej eWinner jest jeszcze bonus od drugiej wpłaty 50 % do 500 zł oraz bonus bez depozytu 5 zł.

3500 PLN bez ryzyka w Superbet

Cashback Superbet

Warunki:

 • należy po rejestracji wpłacić pierwszy depozyt min. 20 zł, wpłata aktywuje tydzień bez ryzyka
 • gracz przez tydzień typuje zakłady po dowolnym kursie i za dowolną stawkę
 • bukmacher zlicza sumę stawek przegranych zakładów do 3500 zł i przyznaje zwrot
 • cashback pomniejszony jest o wygrane, podatek od gier i przyznane bonusy
 • otrzymany cashback trzeba obrócić 2 razy na kuponach z kursem min. 1.80

Rumuński bukmacher również nie próżnuje i powiększa swoją ofertę powitalną o zakład bez ryzyka. I to nie byle jaki bo aż do 3500 zł. Aktywuje go pierwszy wpłacony depozyt nie mniejszy niż 20 zł. Od tego momentu gracz rozpoczyna tydzień bez ryzyka. Typuje zakłady przez 7 dni. Superbet zlicza stawki przegranych zakładów i na koniec tygodnia przyznaje graczowi cashback sumy stawek przegranych kuponów do 3500 zł. Kwota jest pomniejszona o wygrane, podatek od gier i przyznane bonusy. Otrzymany zwrot podlega wymogi obrotu. Trzeba to zrobić dwa razy na kuponach SOLO, AKO lub systemowych z kursem min. 1.80. Na kuponach mogą się znaleźć zakłady przedmeczowe i live. Obrotu należy dokonać w ciągu 10 dni.

Poza zakładem bez ryzyka nowi gracze Superbet otrzymają bonus od pierwszej wpłaty 100 % do 200 zł, bonus mobile 20 zł oraz dodatkowy freeebet od wpłaty 35 zł przyznawany za rejestrację z kodem.

PZBuk cashback do 1000 PLN

Caskback PZBuk

Warunki:

 • dostępny po szybkiej rejestracji
 • zwrot za pierwszy przegrany kupon (a nie za pierwszy postawiony kupon)
 • należy zawrzeć kupon z min. 2 zdarzeniami, kurs poj. min. 1.40
 • otrzymany zwrot należy obrócić raz na kuponie z min. 2 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.40

Dobrze znany polskim graczom bukmacher PZBuk proponuje atrakcyjny bonus powitalny. Znalazł się w nim pierwszy zakład bez ryzyka do 1000 zł. Cashback otrzymasz po rejestracji konta i prawidłowym zweryfikowaniu danych. Co wyróżnia ten bonus w PZBuk od tych dostępnych u pozostałych bukmacherów? To, że otrzymasz zwrot za pierwszy przegrany kupon, a nie za pierwszy postawiony kupon.

Aby otrzymać zwrot na kuponie muszą być min. 2 zdarzenia z kursem pojedynczego zdarzenia nie mniejszym niż 1.40. Jeśli będzie przegrany gracz otrzyma zwrot stawki do 1000 zł niezależnie od tego kiedy kupon zostanie rozliczony. Darmowy zakład, czyli zwrot za przegraną należy obrócić tylko raz, na kuponie z min. 2 zdarzeniami i kursem pojedynczego zdarzenia nie mniejszym niż 1.40. To niezwykle atrakcyjna promocja i dobre warunki obrotu.

Poza cashbackiem PZBuk na start gracz, który zarejestruje konto z kodem promocyjnym otrzyma ekstra bonus, czyli darmowy zakład 20 zł. Wystarczy wpłacić pierwszy depozyt 20 zł a bonus zostanie dodany do konta.

Cashback w TOTALbet

cashback TOTALbet

Warunki:

 • zarejestruj konto z kodem promocyjnym
 • wpłać depozyt i postaw pierwszy kupon z maksymalnie 3 zdarzeniami
 • maksymalna stawka zakładu to 200 zł
 • jeśli kupon będzie przegrany bukmacher przyzna zwrot 100 % stawki kuponu do kwoty 200 zł
 • zakład bez ryzyka jest ważny 48 godzin od momentu rejestracji konta
 • zwrot trafia na konto główne w ciągu 72 godzin od rozliczenia kuponu
 • zakładem bez ryzyka nie trzeba obracać

Bardzo dobre warunki zakładu bez ryzyka TOTALbet czynią tę promocję jedną z najlepszych na rynku. Przede wszystkim nie ma wymagań co do liczby zdarzeń czy kursu kuponu, za który możemy otrzymać zwrot. Dodatkowo cashback trafia na konto główne.

Graj bez ryzyka w LVBET

Cashback LVBET

Warunki:

 • dostępny przy trzecim depozycie od momentu rejestracji, min. wpłata 25 zł
 • należy postawić zakład SOLO lub AKO z kursem min. 1.75
 • dowolna stawka
 • otrzymany zwrot należy obrócić raz po kursie min. kuponu 1.75
 • dostępny po pełnej rejestracji

Gracze LVBET długo czekali na bezpieczny zakład i doczekali się. Jest on ściśle związany z trzecim depozytem. Wpłacając trzeci raz środki na konto, min 25 zł i zaznaczając opcję „zakład bez ryzyka” twój depozyt trafi na konto bonusowe powiększony o 1 % (czyli maksymalnie można otrzymać 333,3 zł). Następnie postaw te środki na dowolny zakład SOLO lub AKO z kursem min. 1.75. Jeśli wygrasz otrzymasz swoją wygraną. Jeśli przegrasz otrzymasz zwrot stawki do 333 zł. Aby móc wypłacić cashback musisz obrócić jego kwotą jeden raz po kursie 1.75. Do obrotu nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne.

Dodatkowo nowi gracze bukmachera LVBET mogą liczyć również na bonus od pierwszej wpłaty do 1500 zł, bonus od drugiej wpłaty do 1500 zł, 20 zł bonusu bez depozytu i wiele promocji.

Cashback 1200 PLN w forBET

bez ryzyka forbet

Warunki:

 • należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny forBET
 • po rejestracji postaw pierwszy kupon za środki z salda głównego za min. 20 zł
 • dowolna liczba zdarzeń i kurs
 • w przypadku przegranej bukmacher zwróci stawkę kuponu do kwoty 1200 zł
 • kwota zwrotu nie będzie pomniejszona o podatek
 • otrzymany zwrot należy obrócić 1 raz na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.30
 • czas na obrót to 14 dni

Również popularny bukmacher forBET wprowadził do oferty zakład bez ryzyka w wysokości 1200 zł. Jest to bardzo wysoka kwota, jednak z najwyższych wśród wszystkich bukmacherów online. Tak wysoki bonus jest dostępny dla osób, które zarejestrują konto z kodem promocyjnym FBVIP.

Jak wygląda droga do otrzymania tego bonusu? Oczywiście najpierw należy zarejestrować konto u bukmachera i wpisać kod w formularzu. Następnie postawić pierwszy zakład za środki z konta depozytowego. Jeśli będzie przegrany, bukmacher zwróci stawkę zakładu maksymalnie do kwoty 1200 zł. Co istotne, zwrot stawki przegranego zakładu nie będzie pomniejszony o podatek od zakładów. Drobnym minusem jest krótki czas na obrót cashbackiem bo jest to tylko 14 dni, ale wymagany jest tylko jednokrotny obrót, więc nie jest źle.

Betcris zakład bez ryzyka

Bukmacher oferuje dwa cashbacki na start. Nazywa je freebetami, ale w naszej ocenie są to po prostu zakłady bez ryzyka, czyli zwroty za przegrane kupony. Oba bonusy wynoszą 50 zł. Jeden przyznawany jest po 2 depozycie, drugi po 4 depozycie.

Betcris cashback

Warunki:

 • należy wpłacić depozyt min. 50 zł
 • należy postawić kupon SOLO za stawkę min. 50 zł
 • kurs kuponu nie mniejszy niż 1.80
 • jeśli kupon będzie przegrany bukmacher zwróci 50 zł
 • cashback należy obrócić 1 raz na kuponie SOLO z kursem min. 1.80

Zakład bez ryzyka w Betcris ma proste zasady. Wpłacamy depozyt, typujemy kupon, jeśli będzie przegrany otrzymujemy zwrot. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 100 zł (50 zł za kupon po 2. depozycie i 50 zł za kupon po 4. depozycie). Na tle innych bukmacherów cashback Betcris nie wypada najlepiej. Zwrot trafia na konto bonusowe i należy nim obrócić jeden raz.

Fuksiarz cashback

Cashback Fuksiarz

Warunki:

 • należy postawić pierwszy po rejestracji kupon za stawkę min. 50 zł
 • na kuponie muszą znaleźć się min. 2 zdarzenia, każde z kursem min. 1.60
 • jeśli kupon będzie przegrany bukmacher zwróci 50 % stawki do 500 zł
 • otrzymanego cashbacku nie trzeba obracać

Najmłodszy legalny bukmacher – Fuksiarz. Nowi gracze mogą otrzymać cashback 50 % do 500 zł za pierwszy postawiony po rejestracji kupon. Musi mieć on stawkę minimum 20 zł i składać się z co najmniej 2 zdarzeń. Kurs każdego zdarzenia musi wynosić min. 1.60. Jeśli pierwszy kupon gracza będzie przegrany otrzyma on zwrot w wysokości 50 % stawki do 500 zł. Caskbacku nie trzeba obracać przed wypłatą. Fuksiarz uwzględnia też kod promocyjny, które umożliwia otrzymanie dodatkowego bonusu.

Betters zakład bez ryzyka

Cashback Betters

Warunki:

 • zarejestruj konto w Betters z kodem promocyjnym
 • postaw zakład za min. 30 zł
 • jeśli kupon będzie przegrany to bukmacher zwróci stawkę kuponu do kwoty 310 zł
 • jeśli kupon będzie wygrany i będzie spełniał warunki: min. 3 zdarzenia i kurs całkowity 2.50 to bukmacher przyzna bonus 50 % stawki
 • bonusem należy obrócić jeden raz na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.40; gracz ma 14 dni na wykorzystanie cashbacku

Młody bukmacher Betters szybko zdecydował się na wprowadzenie kodów promocyjnych. Dzięki kodowi Betters BTVIP możesz powiększyć zakład bez ryzyka na start do kwoty 310 zł. To jeden z wyższych tego typu bonusów wśród legalnych bukmacherów. Promocja ma średnie warunki obrotu, ale są one możliwe do spełnienia.

BetX zakład bez ryzyka

Warunki:

 • zarejestruj konto w BetX
 • wpłać pierwszy depozyt od 10 do 500 zł
 • postaw pierwszy kupon za cały wpłacony depozyt
 • kupon musi składać się z min. 2 zdarzeń i mieć kurs min. 2.50
 • jeśli kupon będzie przegrany gracz otrzyma cashback 50 % stawki do kwoty 250 zł
 • zwrot trafia na konto depozytowe

Warunki zakładu bez ryzyka BetX są raczej klasyczne. Szkoda jednak, że bukmacher nie przyznaje zwrotu w wysokości 100 % stawki.

Promocje bukmacherów z zakładami bez ryzyka

Kilku legalnych bukmacherów online ma w swojej ofercie różnego rodzaju promocje dla swoich graczy, w których mogą otrzymać cashbacki. Czasami zwrot dotyczy 100 % naszej wpłaty, czasami tylko jej części. Zobaczcie z czego można wybierać.

Promocje na zakłady bez ryzyka dla graczy znajdziemy u bukmacherów:

 • LV BET
 • TOTALbet
 • STS
 • Superbet
 • Betcris

Bezpieczny kupon 5+ w LV BET

Gracze mogą również skorzystać z promocji bukmachera LV BET- Bezpieczny Kupon 5+. Nie trzeba się specjalnie do niej zapisywać, udział bierze każdy zarejestrowany gracz, który postawi kupon KOMBI na minimum pięć zdarzeń. Zwrot zostanie przyznany w przypadku, gdy tylko jedno z wydarzeń na postawionym kuponie będzie nietrafione, a pozostałe będą dobrze wytypowane. LV BET oferuje w tej promocji bonus do 50 zł. Każda akcja Bezpieczny Kupon 5+ trwa tydzień, od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godziny 23:59. Bonus wypłacany jest w poniedziałki do godziny 17:00. Do ewentualnego zwrotu kwalifikuje się pierwszy kupon spełniający warunki promocji postawiony w danym tygodniu. Minimalna stawka kuponu to 20 zł a kurs 3.00.

By móc wypłacić otrzymany bonus trzeba najpierw obrócić otrzymaną kwotą trzykrotnie po kursie minimalnym 1.75. Gracz ma 30 dni na wykorzystanie bonusu.

Safebet- Bezpieczny Zakład od TOTALbet

Podobną promocję do LV BET ma bukmacher Totalbet. Safebet- Bezpieczny Zakład to oferta przyznawana automatycznie do kuponów KOMBI spełniających trzy warunki: minimalna ilość zdarzeń to 10, minimalna stawka wynosi 10 zł, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia wynosi 1.20. W przypadku, gdy twój kupon będzie miał jeden błąd (czyli 9 na 10 typów będzie poprawnych) otrzymasz wygraną równą stawce. Do promocji zaliczają się tylko kupony zawarte za środki z salda głównego.

Bezpieczne 20 PLN na virtuale w STS

Sporty wirtualne są bardzo popularne wśród graczy. Można je typować każdego dnia i o każdej porze. Dobrze wie o tym STS i dlatego przygotował promocję bezpieczne 20 zł na sporty wirtualne. W ciągu pierwszej doby gry w sporty wirtualne zagraj zakłady z kursem min. 1.90. Możesz grać dowolną liczbę zakładów, ale do promocji będą liczyły się zakłady z pierwszych 20 zł wydanych na sporty wirtualne. Jeśli twoje typy będą przegrane bukmacher zwróci ci stawki do 20 zł.

Zakład bez ryzyka na Betgames w STS

Promocja na Betgames w STS

U największego w Polsce bukmachera STS gracze znajdą więcej promocji, w których można zgarnąć cashback. Akcja, którą teraz się zajmiemy jest dedykowana platformie Betgames, gdzie można stawiać zakłady na symulowane gry karciane: wojnę, pokera i bakarata. Stawiając pierwszy zakład na Betgames STS gwarantuje ci, że w razie przegranej zwróci stawkę do 20 zł. W akcji biorą udział kupony zawarte i rozliczone w ciągu jednej doby. Co ważne, otrzymanego zwrotu nie trzeba obracać.

SuperBets na weekend

Typuj kupony z konta gotówkowego za min. 20 zł z zakładami z sekcji „SuperBets”. Jeśli będzie on przegrany otrzymasz cashback 20 zł. Ważne, aby kupon został rozliczony tego samego dnia, którego go postawisz. Promocją objęte są trzy kolejne dni: piątek, sobota i niedziela. Każdego dnia można otrzymać bonus.

Tuesday Cashback

Bukmacher zlicza sumę stawek postawionych zakładów przez gracza w czasie jednego tygodnia. W zależności od tego ile ta kwota wyniesie, taki cashback otrzyma gracz.

 • 200 – 499,99 zł – freebet 10 zł
 • 500 – 999,99 zł – freebet 25 zł
 • 1000 – 1999,99 zł – freebet 50 zł
 • + 2000 zł – freebet 1000 zł

Oferta promocyjna obowiązuje w każdym tygodniu od wtorku od godz. 00:00 do poniedziałku do godziny 23:59.

Zakłady bukmacherskie bez ryzyka

Jak widzisz, jest całkiem sporo opcji, jeśli chcesz skorzystać z cashbacków. Zakłady bez ryzyka możesz otrzymać zarówno rejestrując się u niektórych bukmacherów oraz będąc już graczem. Naszym zdaniem to jeden z najlepszych bonusów powitalnych jakie można otrzymać u bukmachera. Zakłady bukmacherskie bez ryzyka to możliwość typowania bez obawy o swoje środki. Wybierz najlepszą dla siebie opcję i ciesz się z gry.

FAQ

Co to jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka to rodzaj bonusu, dzięki któremu otrzymasz zwrot części lub całości postawione stawki, gdy twój kupon okaże się przegrany. Zakłady bez ryzyka występują zarówno w ofertach powitalnych, jak i w promocjach stałych lub okazjonalnych.

Czy zakład bez ryzyka i cashback to to samo?

Zakład bez ryzyka i cashback w zakładach bukmacherskich to dokładnie to samo. Gdy postawisz zakład i okaże się on przegrany otrzymasz zwrot części lub całość postawionej stawki.

Którzy bukmacherzy mają zakład bez ryzyka w ofercie powitalnej?

Jest kilku legalnych bukmacherów, którzy oferują nowym graczom zakład bez ryzyka. Jest to: Fortuna, STS, forBET, eWinner, PZBuk, Superbet, Betters i LVBET. Aby otrzymać lub zwiększyć niektóre cashbacki należy podczas rejestracji użyć kodu promocyjnego.