Bonusy od depozytu 2023

Najpopularniejszym bonusem przyznawanym przez bukmacherów w ofertach powitalnych jest bonus od wpłaty. Takie promocje znajdziemy niemal u każdego buka, jednak ich wysokości i warunki znacznie się różnią. Sprawdziliśmy wszystkie bonusy od depozytu i w tym artykule przedstawimy wam najważniejsze informacje. Powiemy też, który bonus od depozytu jest najlepszy według nas.

Bonusy od depozytu – ranking

Na początek przygotowaliśmy ranking najlepszych bonusów od wpłaty u legalnych bukmacherów online. W tabeli prezentujemy Najlepsze bonusy od depozytu na start.

BukmacherBonus od depozytuWarunki wypłatyKod promocyjny
Superbet bukmacher100%
do 200 PLN
obrót 2 razy, kupon SOLO lub AKO,
kurs min. 1.80
Odbierz bonus
Logo STS100% 300 PLN
50 % do 500 PLN
50 % do 700 PLN
obrót 2 razy, kupon SOLO lub AKO,
kurs min. 1.91
Odbierz bonus
forBET bukmacher100%
do 2000 PLN
obrót 2 razy, kupon AKO,
min. 3 zdarzenia, kurs min. 2.50
Odbierz bonus
Totalbet logo100%
do 5000 PLN
obrót 4 razy, kupon AKO,
min. 4 zdarzenia, kurs poj. min. 1.30
Odbierz bonus
Bonusy od depozytu – TOP 5 ofert bukmacherów

Spis treści

Jak widać w powyższej tabeli, warunki obrotu znacznie różnią się u poszczególnych bukmacherów. Niemniej jednak tych pięciu buków ma naszym zdaniem najlepsze bonusy od wpłaty na start. Do stworzenia rankingu przeanalizowaliśmy wszystkie dostępne bonusy od depozytu i wszystkie warunki jakie należy spełnić, by z nich skorzystać. Zatem naszym zdaniem najlepsze bonusy od wpłaty oferują: STS, forBET, TOTALbet i Superbet.

Jak wybrać najlepszy bonus od wpłaty?

Większość bukmacherów ma w swoich ofertach powitalnych bonus od wpłaty. Jak zatem wybrać ten najlepszy i najkorzystniejszy dla nas? Trzeba zwrócić uwagę na kilka elementów bo nie zawsze wysoki bonus jest tym najlepszym. Co zatem braliśmy pod uwagę ustalając ten ranking?

 • wysokość bonusu i procent od wpłaty
 • ilość wymaganych obrotów
 • liczbę wymaganych zdarzeń na kuponie
 • kurs kuponu i zdarzenia

Wymienione wyżej elementy są najważniejsze w przypadku wyboru bonusu od depozytu. Często mimo tego, że kwota bonusu jest wysoka to warunki jakie trzeba spełnić, aby go otrzymać i wypłacić są bardzo wymagające, co sprawia, że traci on na atrakcyjności.

Bonusy od depozytu 2023 u legalnych bukmacherów

Przejdziemy teraz do omówienia poszczególnych bonusów od wpłaty. Wskażemy warunki jakie są konieczne do spełnienia, by skorzystać z tych promocji. Opiszemy krok po kroku co należy zrobić, by wypłacić bonusy bez depozytu. Na koniec ocenimy każdy z bonusów w skali od 1 do 10.

Superbet bonus od depozytu

Wiele osób może zdziwić, że wśród najlepszych bonusów od depozytu znalazł się ten oferowany przez Superbet, gdyż jego wartość wynosi jedynie 100 % do 200 zł. Zaraz jednak wyjaśnimy i uzasadnimy, dlaczego znalazł się w naszym zestawieniu i to na pierwszym miejscu.

Warunki:

 • zaakceptuj bonus powitalny po rejestracji
 • wpłać w ciągu 14 dni od rejestracji pierwszy depozyt min. 20 zł
 • maksymalny bonus wynosi 200 zł
 • obróć bonusem 2 razy na kuponie SOLO, AKO lub systemowym z kursem min. 1.80

Zatem Superbet bonus od wpłaty wynosi maksymalnie 200 zł. Aby go otrzymać należy po rejestracji zaakceptować bonus powitalny. Następnie gracz ma 14 dni na wpłacenie pierwszego depozytu nie mniejszego niż 20 zł. Wysokość bonusu to 100 % depozytu, ale maksymalnie do 200 zł, zatem jeśli gracz wpłaci większy depozyt, na przykład 300 zł to zostanie mu przyznany bonus 200 zł. Od momentu wpłaty bonus jest aktywny. Środki można wykorzystać na zakłady przedmeczowe i live w ciągu 10 dni od ich przyznania. Bonusem należy obrócić dwa razy na kuponie SOLO, AKO lub systemowym z kursem min. 1.80.

Dlaczego zdecydowaliśmy się wyróżnić bonus od wpłaty Superbet? Gdyż obrót nim jest bardzo niski i niewymagający. Wystarczy to zrobić dwa razy. Oczywiście, kwota mogłaby by być wyższa, ale wtedy również warunki obrotu byłyby z pewnością trudniejsze.

Nasza ocena: 9/10

STS bonus od depozytu – od trzech wpłat

Wysoko w naszym rankingu znalazł się również STS ze swoimi bonusami od wpłaty. Jest ich w sumie 3 i dotyczą pierwszych trzech wpłat. Za pierwszy depozyt otrzymamy 100 % do 300 zł, za drugi 50 % do 500 zł, zaś za trzeci 50 % do 700 zł. W sumie 1500 zł.

Warunki:

 • wpłać pierwszy depozyt a bonus od pierwszej wpłaty zostanie dodany automatycznie do konta bonusowego
 • pierwszy bonus wynosi 100 % wpłaty do 300 zł
 • bonusy za drugą i trzecią wpłatę są przyznawane po dokonaniu obrotu poprzednim bonusem i kliknięciu „odbierz bonus”
 • za drugą wpłatę możesz otrzymać maksymalnie 500 zł, zaś za trzecią 700 zł (oba bonusy to 50 % depozytu)
 • każdy bonus wymaga obrotu: 2x na kuponach SOLO lub AKO z kursem min. 1.91
 • depozyty wpłacone w ramach promocji należy obrócić przed wypłatą jeden raz na kuponie z kursem min. 1.85
 • do obrotu nie zaliczają się: zakłady Hit Dnia, Betgames i MaxiKombi

Omówmy teraz krok po kroku proces przyznawania bonusu. Aby otrzymać bonus od wpłaty należy oczywiście na początek założyć konto u bukmachera. Posiada on opcję szybkiej rejestracji, więc można zarejestrować się w dosłownie kilka minut. Pamiętaj, aby zaznaczyć opcję „chcę otrzymać bonus startowy”, widoczną na drugiej stronie formularza. Co ważne, bonus od wpłaty w STS, podobnie jak pozostałe bonusy powitalne są przyznawane już po szybkiej rejestracji.

Gdy mamy już aktywne konto gracza, musimy teraz wpłacić pierwszy depozyt. W tym celu logujemy się na konto i klikamy przycisk „wpłata” widoczny w prawym górnym rogu. Tam wybieramy kwotę i metodę, którą chcemy dokonać depozytu. Po dokonaniu wpłaty do naszego konta bonusowego zostanie dodany bonus 100 % kwoty naszej wpłaty, maksymalnie do kwoty 300 zł. Czyli jeśli gracz wpłaci depozyt wyższy niż 300 zł to bonus i tak wyniesie 300 zł.

Otrzymanego STS bonusu od depozytu nie można oczywiście od razu wypłacić. Należy obrócić przyznaną kwotą dwa razy po kursie kuponu nie mniejszym niż 1.91. Ważną informacją jest też to, że wpłaconego depozytu również nie można od razu wypłacić. Należy dokonać nim jednokrotnego obrotu po kursie 1.85. Takie same zasady obrotu dotyczą bonusu od drugie i trzeciej wpłaty.

Warunki obrotu nie są zbyt wygórowane, nie jest wymagane zawieranie kuponów AKO, a wymagany kurs jest całkiem przyzwoity. Choć kwota bonusu nie jest najwyższa, to naszym zdaniem pozostałe elementy to rekompensują.

Nasza ocena: 8,5/10

forBET na start – bonus od depozytu

Trzecim najciekawszym bonusem od wpłaty uznaliśmy ten, który jest przyznawany nowym graczom w forBET. Wynosi on aż 100 % do 2000 zł od drugiej wpłaty.

Warunki:

 • wpłać drugi depozyt min. 20 zł
 • maksymalny bonus wynosi 2000 zł
 • odblokuj bonus obracając jeden raz depozytem po kursie min. 2.00 (dowolna liczba kuponów)
 • obróć bonusem 2 razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami po kurcie całkowitym min. 2.50 (kurs poj. 1.30)
 • czas na obrót: 14 dni od momentu odblokowania bonusu

Bukmacher ten nie posiada opcji szybkiej rejestracji, zatem aby móc ubiegać się o bonus od wpłaty należy przejść pełną rejestrację w forBET. Nie zajmuje ona wiele więcej czasu, jednak trzeba wysłać zdjęcia lub skan dowodu osobistego i poczekać na akceptację dokumentu przez bukmachera.

Gdy już otrzymamy akceptację logujemy się na swoje konto i przechodzimy do wpłaty. Minimalny depozyt uprawniający do bonusu to 20 zł. Maksymalna kwota bonusu to 2000 zł. Zostanie on przyznany od razu po wpłacie i zablokowany do momentu obrotu depozytem. Ważne, aby kwota obrotu była równa kwocie depozytu.

Gdy odblokujemy bonus należy nim obrócić przed wypłatą. Wystarczy zrobić to dwa razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami. Kurs kuponu musi być nie mniejszy niż 2.50, a kurs pojedynczego zdarzenia 1.30. Od momentu odblokowania bonusu gracz ma 14 dni na dokonanie obrotu.

Do obrotu bonusem od drugiej wpłaty nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne i gry karciane.

Uznaliśmy bonus od depozytu w forBET za atrakcyjny, gdyż po pierwsze kwota bonusu jest dosyć wysoka, po drugie wymagany obrót nie jest bardzo wymagający.

Nasza ocena: 8/10

TOTALbet bonus powitalny do 5000 PLN

Bardzo wysoki bonus od wpłaty znajdziemy u bukmachera TOTALbet. Wynosi on 100 % do 5000 zł. Mało który bukmacher może pochwalić się tak wysoką kwotą bonusu na start. Czy równie atrakcyjnie wyglądają warunki przyznawania go graczom?

Warunki:

 • zaznacz w formularzu rejestracyjnym opcję „chcę skorzystać z oferty powitalnej bonus 5000 zł”
 • wpłać pierwszy depozyt min. 10 zł
 • maksymalny bonus wynosi 5000 zł
 • obrót 4x na kuponach z 4 zdarzeniami
 • minimalny kurs zdarzenia 1.30
 • każdy kolejny obrót depozytem uwalnia 25 % bonusu

By móc skorzystać z bonusu od depozytu w TOTALbet należy w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć odpowiednią opcję. Bonus przyznawany jest już po szybkiej rejestracji, jednak zalecamy założenie konta stałego, gdyż wtedy gracz otrzyma również freebety i zakład bez ryzyka na start.

Następnie należy wpłacić depozyt min. 10 zł. Wtedy na saldzie bonusowym pojawi się bonus równy 100 % naszej wpłaty maksymalnie do 5000 zł. Za pełną kwotę depozytu gracz musi stworzyć kupon AKO z min. 4 zdarzeniami, każde z kursem min. 1.30. Wtedy uwolni 25 % bonusu, które trafi na konto główne i będzie można tę kwotę wypłacić. Aby uwalniać kolejne części bonusu należy obracać ponownie kwotą równą pierwszej wpłacie. Gracz uwalnia bonus w czterech krokach równych 25 % kwoty pierwszej wpłaty. Do obrotu nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne i zakłady systemowe.

Bonus jest ważny 90 dni od momentu aktywowania go, czyli postawienia pierwszego kuponu spełniającego warunki obrotu.

Na pewno na plus bonusu od wpłaty w TOTALbet należy uznać to, że jest on uwalniany w częściach, dzięki czemu gracz ma dostęp do środków przed dokonaniem pełnego obrotu. Bonus TOTALbet jest również jednym z najwyższych na rynku.

Nasza ocena: 8/10

LVBET bonusy od depozytu na start

Te bukmacher oferuje trzy bonusy od wpłaty i jest to 100 % do 500 zł za pierwszy depozyt, 50 % do 600 zł za drugi depozyt i 50 % do 900 zł za trzeci depozyt, zatem w sumie można otrzymać 2000 zł. Poniżej warunki bonusów.

Warunki bonus 500 PLN:

 • pierwszy depozyt min. 10 zł
 • po zaksięgowaniu wpłaty bonus 100 % do 500 PLN zostanie dodany do konta
 • bonus i depozyt trafiają na konto bonusowe
 • obróć środkami bonusowymi (bonus+depozyt) 4 razy na kuponach z kursem min. 1.75
 • czas na obrót to 30 dni

Bonus od pierwszego depozytu w LVBET jest przyznawany w klasyczny sposób. Gracz wpłaca depozyt i otrzymuje bonus 100 bonusu, który wraz z depozytem trafia na konto bonusowe i trzeba obrócić całą kwotą. Środki bonusowe trafią na konto główne po rozliczeniu wszystkich zdarzeń na kuponach.

Warunki bonusu 600 PLN:

 • drugi depozyt min. 10 zł
 • po zaksięgowaniu wpłaty bonus 50 % do 600 PLN zostanie dodany do konta
 • bonus i depozyt trafiają na konto bonusowe
 • obróć środkami bonusowymi (bonus+depozyt) 3 razy na kuponach z kursem min. 1.75
 • czas na obrót to 30 dni

Bonus od drugiej wpłaty różni się tylko dwoma elementami. Po pierwsze wynosi on 50 % depozytu, a nie 100 % jak ten pierwszy. Po drugie wymagany jest trzykrotny a nie czterokrotny obrót środkami bonusowymi.

Warunki bonusu 900 PLN:

 • trzeci depozyt min. 25 zł
 • po zaksięgowaniu wpłaty zostanie dodany bonus 2 % depozytu z mnożnikiem x25
 • stwórz kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 2.50 (kurs poj. 1.25)
 • wybierz na kuponie bonus z mnożnikiem
 • aby wypłacić wygraną z kuponu postawionego za bonus z mnożnikiem obróć depozytem 3 razy na kuponach z kursem min. 2.00 (jeśli kupon AKO to min. 1 zdarzenie z kursem 1.50)
 • czas na wykorzystanie bonusu to 30 dni

Jak widać bonus od 3 wpłaty znacząco różni się od poprzednich. Bukmacher przyznaje bonus 2 % depozytu z mnożnikiem. Co istotne, jest wymagany obrót depozytem by wypłacić wygraną z kuponu postawionego za bonus.

Plusem bonusów od wpłaty LVBET są zdecydowanie ich kwoty. Niestety bukmacher ma spore wymagania co do obrotu dlatego nie możemy dać mu zbyt wysokiej oceny.

Nasza ocena: 7/10

Bonusy od wpłaty w ETOTO

Bukmacher Etoto oferuje na start w sumie trzy bonusy od wpłaty. Ich łączna kwota może wynieść 2000 zł. Pierwszy bonus to 100 % do 400 zł, drugi to 50 % do 600 zł, a trzeci 50 % do 1000 zł.

Warunki:

 • zarejestruj konto stałe w Etoto
 • wpłać pierwszy depozyt, a zostanie przyznany bonus od wpłaty do 400 zł
 • obróć bonusem 3 razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs min. 2.50)
 • po obrocie pierwszym bonusem wpłać drugi depozyt
 • otrzymasz bonus 50 % do 600 zł
 • obróć bonusem 3 razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs min. 2.50)
 • po obrocie drugim bonusem wpłać trzeci depozyt
 • otrzymasz 50 % bonusu od wpłaty do 1000 zł
 • obróć bonusem 3 razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs min. 2.50)

Kwota bonusu od wpłaty w Etoto jest dosyć wysoka, ale i warunki skorzystania z promocji są dość wymagające. Niegdyś, gdy aktywny był jeszcze Etoto kod bonusowy, można było odebrać bonus 200 % i to z jednokrotnym obrotem.

Nasza ocena: 5/10

Bonus od 3. depozytów w Betcris

W Betcris za rejestrację z kodem można otrzymać bonusy od trzech depozytów. Nie są to jednak klasyczne promocje tego typu jak u innych buków. By otrzymać bonusy należy wpłacić depozyt oraz postawić kupon spełniający określone warunki. W Betcris można zgarnąć:

 • bonus 100 % do 400 zł po 1. depozycie
 • bonus 50 % do 500 zł po 2. depozycie
 • bonus 50 % do 500 zł po 3. depozycie

Wszystkie promocje mają takie same warunki. Należy wpłacić depozyt min. 50 zł. Następnie postawić kupon AKO za stawkę min. 50 zł. Kupon musi się składać z min. 3 zdarzeń, każde z kursem min. 1.30. Jeśli kupon postawiony za 1. i 2. depozyt będą przegrane to gracz otrzyma bonusy. W przypadku trzeciego bonusu kupon może być wygrany lub przegrany.

Każdy z otrzymanych bonusów należy obrócić 1 raz na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. 1.30). Zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty sportowej.

Mimo, iż bukmacher oferuje aż trzy promocje od wpłaty na start to w naszej ocenie nie jest to wyjątkowa oferta. Na minus zaliczamy to, że konieczne jest postawienie kuponu by otrzymać bonusy. Nie zachęca również kupon AKO wymagany w obrocie.

Nasza ocena: 6/10

BetX – bonus od wpłaty

Bukmacher BetX posiada w sumie 8 bonusów powitalnych, z czego aż 3 są dostępne za rejestrację z kodem promocyjnym BetX. Choć większość z nich jest uzależniona od wpłaty to tylko jeden jest przedstawiony jako klasyczny bonus od wpłaty. Wynosi on 50 % do 250 zł.

Warunki:

 • wpłać trzeci depozyt od 10 do 500 zł
 • obróć 3 razy wpłaconym depozytem
 • kupony zaliczane do obrotu muszą składać się z min. 3 zdarzeń i mieć kurs min. 2.50
 • po spełnieniu tych warunków bukmacher przyzna bonus 50 % do 250 zł
 • bonus trafia na konto depozytowe, można go wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę

Warunki bonusu od depozytu BetX są raczej jasne i czytelne, jednak trzeba przyznać, że dosyć wygórowane. Depozytem trzeba obracać 3 razy na kuponach AKO. Do tego wymagany min. kursu kuponu jest dosyć wysoki. Na plus należy jednak zaliczyć fakt, że po otrzymaniu bonusu nie trzeba już nim obracać.

Nasza ocena: 7/10

PZBuk – trzy bonusy za wpłaty

Nowi gracze bukmachera PZBuk mogą liczyć na trzy bonusy za wpłaty. Ich łączna kwota może wynieść maksymalnie 1000 zł. Są to:

 • 25 % do 250 PLN za drugą wpłatę
 • 25 % do 350 PLN za trzecią wpłatę
 • 25 % do 400 PLN za czwartą

Odebranie i obrót każdego z bonusów jest taki sam. Aby móc w ogóle skorzystać z tych promocji należy wpłacić pierwszy depozyt. Po tym działaniu w zakładce „promocje” pojawi się możliwość odbioru bonusów od wpłaty. Należy wówczas wybrać przycisk „odbierz bonus 25 %” co spowoduje przeniesienie do strony wpłat. Czynność należy powtarzać przy odbiorze kolejnych bonusów.

Po zaksięgowaniu wpłaty zostanie przyznany bonus, który razem z depozytem trafi na konto bonusowe. Aby wypłacić środki należy obrócić kwotą bonusu i depozytu na jednym lub kilku kuponach jeden raz. Min. kurs kuponu to 3.50,a min. liczba zdarzeń to 3.

300 PLN od depozytu w BETFAN

Również popularny bukmacher BETFAN słynący z bogatej oferty na rozrywkę, oferuje nowym graczom bonus od wpłaty. Jest to 200 % od depozytu do 300 zł.

Warunki:

 • wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł
 • aby odblokować bonus należy obrócić kwotą depozytu na jednym lub kilku kuponach
 • po rozliczeniu kuponów postawionych za depozyt przejdź na konto bonusowe
 • obróć bonusem na jednym lub kilku kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 3.00
 • na obrót depozytem i bonusem masz 14 dni

Bonus od wpłaty w BETFAN to klasyczna promocja. Gracz wpłaca depozyt po rejestracji nie mniejszy niż 50 zł. Bonus zostaje przyznany na konto bonusowe i zablokowany. Aby go odblokować należy w obrócić depozytem jeden raz na jednym lub kilku kuponach. Następnie trzeba obrócić bonusem by móc go przenieść na konto depozytowe. Wymagany jest jednokrotny obrót na kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem całkowitym 3.00. Na obrót gracz ma 14 dni.

Naszym zdaniem nie jest to najlepszy bonus od wpłaty. Po pierwsze trzeba go odblokować. A po drugie min. kurs kuponu w celu odblokowania bonusu i obrotu jest dosyć wysoki.

Nasza ocena: 6/10

Co to jest bonus od depozytu na start?

To środki, jakie otrzymuje gracz po pierwszej wpłacie środków po rejestracji. Niektórzy bukmacherzy oferują również bonus od drugiej a nawet trzeciej wpłaty.

Ile wynosi bonus od depozytu?

U większości bukmacherów bonus od depozytu wynosi 100 % wpłaty. Zdarzają się również bonusy 200 % i 50 %.

Którzy bukmacherzy oferują bonus od depozytu?

Bonus od depozytu na start znajdziemy u bukmacherów: STS, forBET, TOTALbet, Superbet, LVBET i BetX.

Czy bonus od depozytu można od razu wypłacić?

Niestety nie. Każdy bonus od wpłaty oferowany przez bukmacherów ma określone warunki obrotu, jakie należy spełnić, by móc go wypłacić.

Jak obrócić bonus od depozytu?

Warunki obrotu bonusem od depozytu każdy bukmacher określa indywidualnie. Może to być obrót 2 raz, a nawet 6 razy. Szczegóły znajdziesz w regulaminach promocji.