Bonusy od depozytu 2022

Najpopularniejszym bonusem przyznawanym przez bukmacherów w ofertach powitalnych jest bonus od wpłaty. Takie promocje znajdziemy niemal u każdego buka, jednak ich wysokości i warunki znacznie się różnią. Sprawdziliśmy wszystkie bonusy od depozytu i w tym artykule przedstawimy wam najważniejsze informacje. Powiemy też, który bonus od depozytu jest najlepszy według nas.

Bonusy od depozytu – ranking TOP 5

Na początek przygotowaliśmy ranking najlepszych bonusów od wpłaty u legalnych bukmacherów online. W tabeli prezentujemy TOP 5 bonusów od depozytu na start.

BukmacherBonus od depozytuWarunki wypłatyKod promocyjny
Superbet bukmacher100%
do 200 PLN
obrót 2 razy, kupon SOLO lub AKO,
kurs min. 1.80
Odbierz bonus
Logo STS100% 300 PLN
50 % do 500 PLN
50 % do 700 PLN
obrót 3 razy, kupon SOLO lub AKO,
kurs min. 1.91
Odbierz bonus
forBET bukmacher100%
do 2000 PLN
obrót 2 razy, kupon AKO,
min. 3 zdarzenia, kurs min. 2.50
Odbierz bonus
Fortuna logo100%
do 2150 PLN
obrót 4 razy, kupon AKO,
min. 3 zdarzenia, kurs min. 1.60
Odbierz bonus
Totalbet logo100%
do 5000 PLN
obrót 4 razy, kupon AKO,
min. 4 zdarzenia, kurs poj. min. 1.30
Odbierz bonus
Bonusy od depozytu – TOP 5 ofert bukmacherów

Spis treści

Jak widać w powyższej tabeli, warunki obrotu znacznie różnią się u poszczególnych bukmacherów. Niemniej jednak tych pięciu buków ma naszym zdaniem najlepsze bonusy od wpłaty na start. Do stworzenia rankingu przeanalizowaliśmy wszystkie dostępne bonusy od depozytu i wszystkie warunki jakie należy spełnić, by z nich skorzystać. Zatem naszym zdaniem najlepsze bonusy od wpłaty oferują: STS, forBET, Fortuna, TOTALbet i Superbet.

Jak wybrać najlepszy bonus od wpłaty?

Większość bukmacherów ma w swoich ofertach powitalnych bonus od wpłaty. Jak zatem wybrać ten najlepszy i najkorzystniejszy dla nas? Trzeba zwrócić uwagę na kilka elementów bo nie zawsze wysoki bonus jest tym najlepszym. Co zatem braliśmy pod uwagę ustalając ten ranking?

 • wysokość bonusu i procent od wpłaty
 • ilość wymaganych obrotów
 • liczbę wymaganych zdarzeń na kuponie
 • kurs kuponu i zdarzenia

Wymienione wyżej elementy są najważniejsze w przypadku wyboru bonusu od depozytu. Często mimo tego, że kwota bonusu jest wysoka to warunki jakie trzeba spełnić, aby go otrzymać i wypłacić są bardzo wymagające, co sprawia, że traci on na atrakcyjności.

Bonusy od depozytu 2022 u legalnych bukmacherów

Przejdziemy teraz do omówienia poszczególnych bonusów od wpłaty. Wskażemy warunki jakie są konieczne do spełnienia, by skorzystać z tych promocji. Opiszemy krok po kroku co należy zrobić, by wypłacić bonusy bez depozytu. Na koniec ocenimy każdy z bonusów w skali od 1 do 10.

Superbet bonus od depozytu

Wiele osób może zdziwić, że wśród najlepszych bonusów od depozytu znalazł się ten oferowany przez Superbet, gdyż jego wartość wynosi jedynie 100 % do 200 zł. Zaraz jednak wyjaśnimy i uzasadnimy, dlaczego znalazł się w naszym zestawieniu i to na pierwszym miejscu.

Warunki:

 • zaakceptuj bonus powitalny po rejestracji
 • wpłać w ciągu 14 dni od rejestracji pierwszy depozyt min. 20 zł
 • maksymalny bonus wynosi 200 zł
 • obróć bonusem 2 razy na kuponie SOLO, AKO lub systemowym z kursem min. 1.80

Zatem Superbet bonus od wpłaty wynosi maksymalnie 200 zł. Aby go otrzymać należy po rejestracji zaakceptować bonus powitalny. Następnie gracz ma 14 dni na wpłacenie pierwszego depozytu nie mniejszego niż 20 zł. Wysokość bonusu to 100 % depozytu, ale maksymalnie do 200 zł, zatem jeśli gracz wpłaci większy depozyt, na przykład 300 zł to zostanie mu przyznany bonus 200 zł. Od momentu wpłaty bonus jest aktywny. Środki można wykorzystać na zakłady przedmeczowe i live w ciągu 10 dni od ich przyznania. Bonusem należy obrócić dwa razy na kuponie SOLO, AKO lub systemowym z kursem min. 1.80.

Dlaczego zdecydowaliśmy się wyróżnić bonus od wpłaty Superbet? Gdyż obrót nim jest bardzo niski i niewymagający. Wystarczy to zrobić dwa razy. Oczywiście, kwota mogłaby by być wyższa, ale wtedy również warunki obrotu byłyby z pewnością trudniejsze.

Nasza ocena: 9/10

STS bonus od depozytu – od trzech wpłat

Wysoko w naszym rankingu znalazł się również STS ze swoimi bonusami od wpłaty. Jest ich w sumie 3 i dotyczą pierwszych trzech wpłat. Za pierwszy depozyt otrzymamy 100 % do 300 zł, za drugi 50 % do 500 zł, zaś za trzeci 50 % do 700 zł. W sumie 1500 zł.

Warunki:

 • wpłać pierwszy depozyt a bonus od pierwszej wpłaty zostanie dodany automatycznie do konta bonusowego
 • pierwszy bonus wynosi 100 % wpłaty do 300 zł
 • bonusy za drugą i trzecią wpłatę są przyznawane po dokonaniu obrotu poprzednim bonusem i kliknięciu „odbierz bonus”
 • za drugą wpłatę możesz otrzymać maksymalnie 500 zł, zaś za trzecią 700 zł (oba bonusy to 50 % depozytu)
 • każdy bonus wymaga obrotu: 3x na kuponach SOLO lub AKO z kursem min. 1.91
 • depozyty wpłacone w ramach promocji należy obrócić przed wypłatą jeden raz na kuponie z kursem min. 1.85
 • do obrotu nie zaliczają się: zakłady Hit Dnia, Betgames i MaxiKombi

Omówmy teraz krok po kroku proces przyznawania bonusu. Aby otrzymać bonus od wpłaty należy oczywiście na początek założyć konto u bukmachera. Posiada on opcję szybkiej rejestracji, więc można zarejestrować się w dosłownie kilka minut. Pamiętaj, aby zaznaczyć opcję „chcę otrzymać bonus startowy”, widoczną na drugiej stronie formularza. Co ważne, bonus od wpłaty w STS, podobnie jak pozostałe bonusy powitalne są przyznawane już po szybkiej rejestracji.

Gdy mamy już aktywne konto gracza, musimy teraz wpłacić pierwszy depozyt. W tym celu logujemy się na konto i klikamy przycisk „wpłata” widoczny w prawym górnym rogu. Tam wybieramy kwotę i metodę, którą chcemy dokonać depozytu. Po dokonaniu wpłaty do naszego konta bonusowego zostanie dodany bonus 100 % kwoty naszej wpłaty, maksymalnie do kwoty 300 zł. Czyli jeśli gracz wpłaci depozyt wyższy niż 300 zł to bonus i tak wyniesie 300 zł.

Otrzymanego STS bonusu od depozytu nie można oczywiście od razu wypłacić. Należy obrócić przyznaną kwotą trzy razy po kursie kuponu nie mniejszym niż 1.91. Ważną informacją jest też to, że wpłaconego depozytu również nie można od razu wypłacić. Należy dokonać nim jednokrotnego obrotu po kursie 1.85. Takie same zasady obrotu dotyczą bonusu od drugie i trzeciej wpłaty.

Warunki obrotu nie są zbyt wygórowane, nie jest wymagane zawieranie kuponów AKO, a wymagany kurs jest całkiem przyzwoity. Choć kwota bonusu nie jest najwyższa, to naszym zdaniem pozostałe elementy to rekompensują.

Nasza ocena: 8,5/10

forBET na start – bonus od depozytu

Trzecim najciekawszym bonusem od wpłaty uznaliśmy ten, który jest przyznawany nowym graczom w forBET. Wynosi on aż 100 % do 2000 zł od drugiej wpłaty.

Warunki:

 • wpłać drugi depozyt min. 20 zł
 • maksymalny bonus wynosi 2000 zł
 • odblokuj bonus obracając jeden raz depozytem po kursie min. 2.00 (dowolna liczba kuponów)
 • obróć bonusem 2 razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami po kurcie całkowitym min. 2.50 (kurs poj. 1.30)
 • czas na obrót: 14 dni od momentu odblokowania bonusu

Bukmacher ten nie posiada opcji szybkiej rejestracji, zatem aby móc ubiegać się o bonus od wpłaty należy przejść pełną rejestrację w forBET. Nie zajmuje ona wiele więcej czasu, jednak trzeba wysłać zdjęcia lub skan dowodu osobistego i poczekać na akceptację dokumentu przez bukmachera.

Gdy już otrzymamy akceptację logujemy się na swoje konto i przechodzimy do wpłaty. Minimalny depozyt uprawniający do bonusu to 20 zł. Maksymalna kwota bonusu to 2000 zł. Zostanie on przyznany od razu po wpłacie i zablokowany do momentu obrotu depozytem. Ważne, aby kwota obrotu była równa kwocie depozytu.

Gdy odblokujemy bonus należy nim obrócić przed wypłatą. Wystarczy zrobić to dwa razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami. Kurs kuponu musi być nie mniejszy niż 2.50, a kurs pojedynczego zdarzenia 1.30. Od momentu odblokowania bonusu gracz ma 14 dni na dokonanie obrotu.

Do obrotu bonusem od drugiej wpłaty nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne i gry karciane.

Uznaliśmy bonus od depozytu w forBET za atrakcyjny, gdyż po pierwsze kwota bonusu jest dosyć wysoka, po drugie wymagany obrót nie jest bardzo wymagający.

Nasza ocena: 8/10

Fortuna bonus od depozytu 2150 PLN

Na trzecim miejscu na podium najlepszych bonusów od wpłaty znalazła się Fortuna z bonusem 100 % do 2150 zł. Naszym zdaniem bonus prezentuje się bardzo dobrze i odebranie go nie jest wymagające.

Warunki:

 • zarejestruj się z kodem promocyjnym
 • zaakceptuj bonus w sekcji „moje bonusy” (w ciągu trzech dni od rejestracji)
 • wpłać pierwszy depozyt min. 10 zł
 • maksymalny bonus wynosi 2150 zł
 • postaw pierwszy zakład (w ciągu czterech dni od wpłaty) z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym 1.60 o stawce równej kwocie depozytu
 • obróć depozytem 4 razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 1.60 (pierwszy kupon liczy się już do obrotu)
 • czas na obrót: 30 dni
 • po spełnieniu warunków obrotu bonus zostanie dodany do konta gracza

Standardowo na początek rejestrujemy konto u bukmachera Fortuna. Możemy wybrać szybką rejestrację, gdyż otrzymamy po niej dostęp do bonusu od wpłaty. Pamiętaj jednak, że musisz wpisać kod promocyjny, aby otrzymać tak wysoki bonus od wpłaty. Warto jednak przejść pełną rejestrację, gdyż wtedy gracz otrzymuje również bonus bez depozytu i zakład bez ryzyka.

Po założeniu konta przechodzisz do sekcji „moje bonusy” i akceptujesz bonus od depozytu. Należy tę czynność wykonać w ciągu trzech dni od rejestracji. Następnie wpłacasz pierwszy depozyt min. 10 zł wybraną przez siebie metodą. Maksymalny bonus wynosi 100% do 2150 zł od wpłaty, więc warto wpłacić większą sumę, by otrzymać wyższy bonus. Następnie w ciągu czterech dni od wpłaty należy postawić swój pierwszy zakład, którego stawka jest równa kwocie depozytu (min. 3 zdarzenia, kurs 1.60)

Aby otrzymać bonus należy obrócić wpłaconym depozytem 4 razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym 1.60. Pierwszy postawiony zakład, o którym napisaliśmy przed chwilą liczy się już do obrotu. Jeśli wpłaciłeś na przykład 100 zł oznacza to, że musisz obrócić kwotą 400 zł. Obrotu należy dokonać w ciągu 30 dni. Po spełnieniu tych warunków do twojego konta zostanie przypisany bonus 100 % do 2150 zł. Możesz go wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Uznaliśmy bonus od depozytu w Fortunie za jeden z najlepszych, gdyż jego maksymalna kwota jest naprawdę spora, a do tego wymagany kurs kuponu zaliczany do obrotu jest najniższy spośród wszystkich bukmacherów.

Nasza ocena: 8/10

TOTALbet bonus powitalny do 5000 PLN

Bardzo wysoki bonus od wpłaty znajdziemy u bukmachera TOTALbet. Wynosi on 100 % do 5000 zł. Mało który bukmacher może pochwalić się tak wysoką kwotą bonusu na start. Czy równie atrakcyjnie wyglądają warunki przyznawania go graczom?

Warunki:

 • zaznacz w formularzu rejestracyjnym opcję „chcę skorzystać z oferty powitalnej bonus 5000 zł”
 • wpłać pierwszy depozyt min. 10 zł
 • maksymalny bonus wynosi 5000 zł
 • obrót 4x na kuponach z 4 zdarzeniami
 • minimalny kurs zdarzenia 1.30
 • każdy kolejny obrót depozytem uwalnia 25 % bonusu

By móc skorzystać z bonusu od depozytu w TOTALbet należy w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć odpowiednią opcję. Bonus przyznawany jest już po szybkiej rejestracji, jednak zalecamy założenie konta stałego, gdyż wtedy gracz otrzyma również freebety i zakład bez ryzyka na start.

Następnie należy wpłacić depozyt min. 10 zł. Wtedy na saldzie bonusowym pojawi się bonus równy 100 % naszej wpłaty maksymalnie do 5000 zł. Za pełną kwotę depozytu gracz musi stworzyć kupon AKO z min. 4 zdarzeniami, każde z kursem min. 1.30. Wtedy uwolni 25 % bonusu, które trafi na konto główne i będzie można tę kwotę wypłacić. Aby uwalniać kolejne części bonusu należy obracać ponownie kwotą równą pierwszej wpłacie. Gracz uwalnia bonus w czterech krokach równych 25 % kwoty pierwszej wpłaty. Do obrotu nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne i zakłady systemowe.

Bonus jest ważny 90 dni od momentu aktywowania go, czyli postawienia pierwszego kuponu spełniającego warunki obrotu.

Na pewno na plus bonusu od wpłaty w TOTALbet należy uznać to, że jest on uwalniany w częściach, dzięki czemu gracz ma dostęp do środków przed dokonaniem pełnego obrotu. Bonus TOTALbet jest również jednym z najwyższych na rynku.

Nasza ocena: 8/10

eWinner bonus od drugiej wpłaty

Bukmacher eWinner zrezygnował z bonusu od pierwszej wpłaty, który znajdziemy u wielu bukmacherów. Zaproponował jednak promocję od drugiego depozytu, która wynosi 50 % do 500 zł.

Warunki:

 • wpłać drugi depozyt po rejestracji, min. 20 zł
 • maksymalny bonus wynosi 500 zł
 • uruchom bonus stawiając zakład za równowartość wpłaty z kursem min. 1.50
 • obróć bonusem 6 razy na kuponach SOLO lub AKO z kursem łącznym min. 2.50
 • czas na obrót: 30 dni

Promocja od wpłaty w eWinner dotyczy drugiego depozytu. Pierwsza wpłata związana jest z zakładem bez ryzyka oferowanym przez tego buka. Zatem gracz wpłaca drugi depozyt nie mniejszy niż 20 zł. Bonus stanowi 50 % wpłaconej kwoty maksymalnie do 500 zł. Jeśli gracz chciałby otrzymać maksymalny bonus musiałby wpłacić 1000 zł. Bonus pojawi się od razu na koncie bonusowym po dokonaniu wpłaty. Aby go uruchomić należy zagrać za równowartość depozytu (może być w kilku zakładach) z kursem kuponu min. 1.50. Do obrotu depozytem nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne i zakłady systemowe. Aby móc wypłacić bonus od drugiej wpłaty należy obrócić nim 6 razy na kuponach wielokrotnych lub pojedynczych z łącznym kursem min. 2.50. Gracz ma 30 dni na obrót środkami bonusowymi.

Niestety, warunki jakie należy spełnić, by skorzystać z bonusu od drugiej wpłaty są bardzo wymagające. Nie dość, że najpierw należy obrócić depozytem z wysokim kursem kuponu, to jeszcze wymagany jest 6-krotny obrót. A bonus to tylko 50 % od depozytu. Liczymy, że eWinner zmieni warunki i będą one bardziej korzystne dla graczy.

Nasza ocena: 5/10

LVBET bonusy od depozytu na start

Te bukmacher oferuje dwa bonusy od wpłaty i jest to 100 % do 1500 zł za pierwszy depozyt i 50 % do 1500 zł za drugi depozyt, zatem w sumie można otrzymać 3000 zł.

Warunki:

 • pierwszy depozyt min. 10 zł i drugi depozyt min. 50 zł
 • maksymalny bonus od pierwszej wpłaty wynosi 1500 zł , od drugiej 1500 zł
 • po pierwszej wpłacie bonus 100 % i depozyt trafią na konto depozytowe
 • obróć pierwszym depozytem i bonusem 4x po kursie min. 1.75
 • po drugiej wpłacie otrzymasz bonus z mnożnikiem kursu x50 (przy wpłacie wybierz na liście bonusów bonus z mnożnikiem)
 • postaw kupon z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.50 (kurs poj. 1.25)
 • aktywuj na kuponie mnożnik x50
 • postaw zakłady spełniające opisane wyżej warunki i odbierz bonus od depozytu
 • obróć drugim depozytem 3x po kursie 2.00

Bonus od pierwszego depozytu w LVBET jest przyznawany w klasyczny sposób. Gracz wpłaca depozyt i otrzymuje bonus 100 % do kwoty 1500 zł. Bonus i depozyt trafiają na konto bonusowe. Inaczej kwestia wygląda w przypadku bonusu od drugiej wpłaty. Wpłacając środki należy wybrać z listy bonusów odpowiedni bonus z mnożnikiem (mnożnik x50). LVBET przyzna po wpłacie bonus w wysokości 1% naszego depozytu z mnożnikami kursu. Następnie należy stworzyć kupon z min. 3 zdarzeniami, kursem łącznym 2.50, kursem poj. 1.25 i kliknąć przycisk „wykorzystaj bonus”. Aktywuj odpowiedni bonus na swoim kuponie. Po postawieniu takiego kuponu otrzymasz właściwy bonus od depozytu, czyli 50% do 1500 zł od drugiej wpłaty.

Są też określone warunki obrotu. W przypadku pierwszej wpłaty trzeba obrócić bonusem i depozytem 4 razy. Z kolei drugą wpłatą trzeba obrócić 3 razy. Minimalny kurs kuponu w obu przypadkach wynosi 2.00.

LVBET trochę pokomplikował kwestie odbioru bonusów od wpłaty i może być ona nie do końca jasna dla wszystkich. Również warunki obrotu nie są bardzo atrakcyjne. Na plus jednak zasługuje wysokość bonusu.

Nasza ocena: 7/10

Pakiet 2500 PLN od wpłaty w Noblebet

Bonus od trzech wpłat dostępne są dla nowych graczy w Noblebet. Na pakiet składają się bonusy: od pierwszego depozytu 100 % do 1250 zł, od drugiego depozytu 50 % do 1000 zł i od trzeciego depozytu 100 % do 250 zł na sporty wirtualne.

Warunki:

 • minimalny depozyt 10 zł przy każdym bonusie
 • maksymalny bonus od pierwszej wpłaty to 100 % do 1250 zł, od drugiej 50 % do 1000 zł i od trzeciej 100 % do 250 zł
 • po pierwszej wpłacie gracz otrzymuje bonus 100 % od pierwszej wpłaty
 • pierwsza wpłata wraz z bonusem trafia na konto bonusowe
 • by uwolnić środki należy obrócić bonusem i depozytem 4 razy na kuponach z kursem min. 1.85
 • po drugiej wpłacie gracz otrzyma bonus w wysokości 50 % depozytu do kwoty 1000 zł
 • bonus i depozyt trafiają na konto bonusowe
 • kwotę drugiego depozytu i bonus należy obrócić 3 razy na kuponach z kursem min. 1.85
 • po trzeciej wpłacie do konta gracza zostanie automatycznie dodany bonus 100 % do 250 zł
 • bonus od trzeciej wpłaty należy obrócić 5 razy po kursie min. 1.85 na zakładach na sporty wirtualne i/lub gry karciane
 • na wykorzystanie każdego bonusu gracz ma 30 dni

Zacznijmy zatem od początku. Gracz wpłaca pierwszy depozyt min. 10 zł (w przypadku Paysafecard 20 zł). Oczywiście warto wpłacić większą kwotę bo bonus od pierwszej wpłaty to 100 % do 1250 zł. Gracz musi jeszcze dokonać obrotu zarówno bonusem, jak i depozytem, gdyż oba trafiają na konto bonusowe. Należy to zrobić 4 razy po kursie min. 1.85.

Bonus od drugiej wpłaty działa klasycznie. Wpłacasz depozyt min. 10 zł (Paysafecard min. 20 zł) i otrzymujesz bonus 50 % wpłaty do kwoty 1000 zł. Bonusem i depozytem należy obrócić 3 razy na kuponach z kursem min. 1.85. Trzeci bonus jest dodawany automatycznie na konto bonusowe gracza po trzeciej wpłacie min. 10 zł. Wynosi on 100 % do 250 zł. Aby przenieść środki na konto główne należy obrócić nimi 5 razy na kuponach z kursem min. 1.85. Zaliczają się tylko zakłady na sporty wirtualne i gry karciane. Na wykorzystanie każdego bonusu gracz ma 30 dni.

Pakiet powitalny Noblebet jest całkiem niezły. Fajnie, że przewiduje bonusy od trzech wpłat. Warunki obrotu nie są może najlepsze, ale nie jest tak źle. Plus również za to, że znalazł się bonus na sporty wirtualne.

Nasza ocena: 7/10

Totolotek bonus na start do 500 PLN

Totolotek ma nieco skromniejszy od innych bukmacherów bonus od wpłaty. Wynosi on 100 % do 500 zł od pierwszego depozytu. Istotne jednak jest to, jakie warunki trzeba spełnić aby go otrzymać.

Warunki:

 • załóż konto stałe, tylko wtedy otrzymasz bonus
 • wpłać minimalny depozyt 20 zł maksymalnie do 6 miesięcy od rejestracji konta
 • bonus dodany automatycznie po dokonaniu wpłaty na zweryfikowanym koncie
 • maksymalny bonus wynosi 500 zł
 • obróć bonusem i depozytem 3 razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami z kursem poj. min. 1.35
 • czas na obrót: 30 dni od wpłaty i otrzymania bonusu

Bonus od wpłaty w Totolotku do 500 zł jest przyznawany tylko tym graczom, którzy założą konto stałe, czyli w pełni zweryfikowane i w ciągu 6 miesięcy do rejestracji wpłacą pierwszy depozyt min. 20 zł. Wtedy bonus od depozytu Totolotek zostanie automatycznie dodany konta gracza. Warto zaznaczyć, że środki depozytowe i bonusowe wyświetlane są na jednym koncie. Aby móc wypłacić bonus należy obrócić trzy razy bonusem i depozytem na kuponach z min. 3 zdarzeniami, a każde ze zdarzeń musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.35. Czyli w przypadku wpłaty 100 zł należy dokonać obrotu na kwotę 600 zł. Stawka za zakład jest w pierwszej kolejności opłacana z depozytu, później z bonusu. Na dokonanie obrotu gracz ma 30 dni.

Totolotek bonus od depozytu byłby nawet całkiem niezły, gdyby nie fakt, że należy obracać bonusem i depozytem. To jego największy mankament. Pozostałe warunki oceniamy na niezłe. Plusem jest też to, że na pierwszy depozyt gracz ma aż 6 miesięcy.

Nasza ocena: 6/10

200 % od wpłaty w ETOTO

Jako jedyny bukmacher online Etoto oferuje na start bonus 200 %. W standardowej ofercie wynosi on 200 % do 200 zł, natomiast z kodem bonusowym Etoto 200 % do 240 zł.

Warunki:

 • zarejestruj konto z kodem ETVIP
 • wpłać pierwszy depozyt min. 1 zł
 • po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz bonus 200 % od depozytu do maksymalnej kwoty 240 zł
 • aby móc wypłacić bonus obróć nim 1 raz na kuponie SOLO lub AKO z kursem min. 2.20 (kurs poj. 1.30)
 • na obrót masz 30 dni

Kwota bonusu od wpłaty w Etoto nie jest wysoka, jednak jak wspomnieliśmy, wynosi on aż 200 % naszego depozytu. Jego plusem są także niskie wymagania obrotowe.

Bonus od 3. depozytów w Betcris

W Betcris można otrzymać bonusy od trzech depozytów. Nie są to jednak klasyczne promocje tego typu jak u innych buków. By otrzymać bonusy należy wpłacić depozyt oraz postawić kupon spełniający określone warunki. W Betcris można zgarnąć:

 • bonus 100 % do 400 zł po 1. depozycie
 • bonus 50 % do 400 zł po 3. depozycie
 • bonus 50 % do 500 zł po 5. depozycie

Wszystkie promocje mają takie same warunki. Należy wpłacić depozyt min. 50 zł. Następnie postawić kupon SOLO za stawkę min. 50 zł. Kurs kuponu nie mniejszy niż 1.80. Po rozliczeniu kuponu bukmacher przyzna bonus. Zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty wskazanej przez bukmachera.

Każdy z otrzymanych bonusów należy obrócić 4 razy na kuponach SOLO z kursem 1.80. Zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty wskazanej przez bukmachera.

Mimo, iż bukmacher oferuje aż trzy promocje od wpłaty na start to w naszej ocenie nie jest to wyjątkowa oferta. Na minus zaliczamy to, że konieczne jest postawienie kuponu by otrzymać bonusy. Nie zachęca również 4-krotny obrót.

Nasza ocena: 6/10

1000 PLN od depozytu w BETFAN

Również popularny bukmacher BETFAN słynący z bogatej oferty na rozrywkę, oferuje nowym graczom bonus 100 % od wpłaty do 1000 zł. Dotyczy on drugiego depozytu.

Warunki:

 • wpłać drugi depozyt min. 100 zł
 • po depozycie do konta bonusowego trafia bonus 100 % do 1000 zł
 • odblokuj bonus obracając jeden razem depozytem na kuponie SOLO lub AKO z kursem całkowitym min. 2.50
 • by wypłacić bonus obróć nim 3 razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.50
 • na odblokowanie bonusu i obrót gracz ma 14 dni

Bonus od drugiej wpłaty w BETFAN to klasyczna promocja. Gracz wpłaca drugi depozyt po rejestracji nie mniejszy niż 100 zł. Bonus zostaje przyznany na konto bonusowe i zablokowany. Aby go odblokować należy w ciągu 14 dni obrócić depozytem jeden raz na kuponie pojedynczym lub wielokrotnym, którego kurs całkowity będzie nie mniejszy niż 2.50. Następnie trzeba obrócić bonusem by móc go przenieść na konto depozytowe. Wymagany jest trzykrotny obrót na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym 2.50. Na obrót gracz ma 14 dni.

Naszym zdaniem nie jest to najlepszy bonus od wpłaty. Po pierwsze trzeba go odblokować. A po drugie min. kurs kuponu w celu odblokowania bonusu i obrotu jest dosyć wysoki.

Nasza ocena: 6/10

BetX – bonus od wpłaty

Jeden z najmłodszych legalnych bukmacherów online walczy o graczy bonusem od wpłaty. Wynosi on 100 % do 1500 zł. To przyzwoita kwota.

Warunki:

 • wpłać pierwszy depozyt min. 10 zł
 • obróć depozytem 6 razy na kuponach z kursem min. 1.95 (kurs poj. min. 1.30)
 • po spełnieniu warunków obrotu bonus 100 % od wpłaty do 1500 zł trafi na konto gracza
 • gracz nabywa prawo do bonusu w sześciu krokach, każdorazowo po spełnieniu każdego z obrotów
 • czas na obrót: 30 dni

Gracz rejestruje konto w BetX i wpłaca depozyt nie mniejszy niż 10 zł. Oczywiście im więcej wpłacisz, tym większy bonus otrzymasz, a maksymalny bonus to 1500 zł. Po wpłacie depozytem należy obrócić 6 razy na kuponach z min. kursem całkowitym 1.95. Gracz nabywa prawo do bonusu w sześciu krokach, po spełnieniu warunków obrotowych. Oznacza to, że po każdym obrocie część bonusu trafia na saldo główne i gracz może wypłacić te środki lub przeznaczyć je na grę. Czas na całkowity obrót to 30 dni od momentu zaksięgowania pierwszej wpłaty. Promocja nie obejmuje zakładów na gry karciane, sporty wirtualne i esporty.

Obrót bonusem jest dosyć wymagający, ale plusem jest, że część bonusu jest uwalniana po każdym obrocie.

Nasza ocena: 7/10

Co to jest bonus od depozytu na start?

To środki, jakie otrzymuje gracz po pierwszej wpłacie środków po rejestracji. Niektórzy bukmacherzy oferują również bonus od drugiej a nawet trzeciej wpłaty.

Ile wynosi bonus od depozytu?

U większości bukmacherów bonus od depozytu wynosi 100 % wpłaty. Zdarzają się również bonusy 200 % i 50 %.

Którzy bukmacherzy oferują bonus od depozytu?

Bonus od depozytu na start znajdziemy u bukmacherów: STS, Fortuna, forBET, TOTALbet, Superbet, eWinner, LVBET, Noblebet, Totolotek i BetX.

Czy bonus od depozytu można od razu wypłacić?

Niestety nie. Każdy bonus od wpłaty oferowany przez bukmacherów ma określone warunki obrotu, jakie należy spełnić, by móc go wypłacić.

Jak obrócić bonus od depozytu?

Warunki obrotu bonusem od depozytu każdy bukmacher określa indywidualnie. Może to być obrót 2 raz, a nawet 6 razy. Szczegóły znajdziesz w regulaminach promocji.