GOBet Kod Promocyjny

GO+Bet freebet z kodem promocyjnym

Nowy bukmacher 2022 to GOBet. Rejestrując konto u niego gracze mogą liczyć na bonus powitalny. Składa się on z jednej promocji:

 • freebetu do 100 PLN na start

Niestety jest to jedyny bonus na jaki mogą liczyć nowi gracze GOBet. Zdecydowanie lepiej prezentują się pakiety powitalne innych legalnych bukmacherów w naszym kraju. Wielu z nich dysponuje również kodami promocyjnymi, które umożliwiają otrzymanie dodatkowych bonusów. Wszystkiego dowiesz się z naszego rankingu kodów bonusowych.

GOBet kod promocyjny 2022

Kod promocyjny GOBetwkrótce
Freebet powitalny100 PLN na start
Gra bez podatkuwszystko bez podatku

Zarówno bonus powitalny i promocje dla zarejestrowanych graczy GOBet to dosyć ubogie oferty. Domyślamy się, że zostaną one rozbudowane z czasem. W oczekiwaniu na poprawę oferty GOBET polecamy bonusy i promocje bukmachera Fortuna.

Spis treści

GO+Bet bonus powitalny

Osoby, które zdecydują się zarejestrować konto w GO+Bet mogą liczyć na freebet na start. Jest to jedna z popularniejszych promocji oferowanych przez legalnych bukmacherów online. Przyjrzyjmy się jej bliżej i poznajmy jej warunki.

GOBet kod promocyjny – freebet 100 PLN na start

Promocja GOBet nazywa się „Freebet na dobry początek”. Jej warunki nie są skomplikowane i trudne do spełnienia.

 • zarejestruj konto w GOBet, zweryfikuj je i wyraź zgody marketingowe
 • wpłać pierwszy depozyt
 • postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO za min. stawkę 20 zł
 • min. kurs całkowity kuponu 1.80
 • freebet zostanie przyznany na konto bonusowe
 • freebet zostanie przyznany bez względu na to czy kupon będzie wygrany czy przegrany
 • bonus wynosi 50 % stawki maksymalnie do kwoty 100 zł
 • bonus należy przeznaczyć na kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, każde z kursem min. 1.30
 • czas na wykorzystanie freebetu to 7 dni
 • wygrana z kuponu postawionego za freebet trafia na konto depozytowe

Odebranie freebetu nie powinno sprawić żadnego problemu. Nie można niestety go wykorzystać na zakłady na gry karciane i sporty wirtualne. Minusem tej promocji jest to, że otrzymujemy tylko 50 % postawionej stawki.

Jaki jest GOBet kod promocyjny?

Kod promocyjny GOBet jeszcze nie został udostępniony. W formularzu rejestracyjnym znajduje się pole „kod promocyjny” zatem spodziewamy się, że wkrótce się pojawi. Nie wiemy jeszcze jaki bonus będzie można z nim otrzymać. Najlepiej gdyby był to zakład bez ryzyka lub bonus bez depozytu.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów 2022

BukmacherBonus na start 2022Kod bonusowy
 Fortuna2150 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 275 PLN bez ryzykaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 40 PLN freebetySprawdź kod
forBET 2200 PLN od depozytu + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne do bukmacherów

GO+Bet rejestracja – jak założyć konto?

By rozpocząć grę w GO+Bet i odebrać bonus powitalny należy oczywiście zarejestrować konto u bukmachera. Jak to zrobić?

 1. Wejdź na stronę GO+Bet i przejdź do rejestracji. Wpisz w wyszukiwarkę adres: goplubet.pl. Kliknij przycisk „zarejestruj” widoczny w prawym górnym roku strony.
 2. Wypełnij dane w formularzu. Na pierwszej stronie podaj: email, login, hasło, numer telefonu, kod weryfikacyjny (który otrzymasz na telefon podany w formularzu). Jest tu też pole „kod promocyjny” – pozostaw je puste, gdyż nie ma jeszcze takiego kodu. Na drugiej stronie wpisz: imię nazwisko, obywatelstwo i PESEL. Podaj też źródło twoich środków na grę.
 3. Ustal limity i zaznacz zgody i oświadczenia. Ustal limit stawek i czasu gry. Wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (jest to konieczne, by otrzymać freebet na start). Zaznacz oświadczenie o pełnoletności i zapoznaniu się z regulaminem i polityką prywatności.

Po spełnieniu wszystkich powyższych kroków będziesz miał aktywne konto tymczasowe. Otrzymanie freebetu na start jest jednak możliwe dopiero na zweryfikowanym koncie. W tym celu należy uzupełnić pozostałe dane i załączyć skan lub zdjęcie dowodu tożsamości.

GOBet promocje bukmacherskie

Po zarejestrowaniu konta u bukmachera gracze mogą korzystać z promocji stałych i tymczasowych. Umożliwiają one zdobywanie dodatkowych bonusów. Niestety oferta stałych akcji GOBet jest bardzo uboga.

 • Wszystko bez Podatku

Większość bukmacherów posiada promocje na grę bez podatku. Jednak to co zaproponował GO+Bet jest absolutnie wyjątkowe. Jedynym warunkiem jaki należy spełnić, by zagrać bez podatku jest minimalny kurs zdarzenia 1.14. Promocja dotyczy zakładów sportowych przedmeczowych i live, sportów wirtualnych i gier karcianych.

Dodatkowe funkcje GO+Bet

Warto wspomnieć o jeszcze kilku ciekawych funkcjach w GO+Bet, które z pewnością ułatwią typowanie.

 • CashOut+

Opcja zakończenia kuponu przed rozpoczęciem spotkania lub w jego trakcie. Bukmacher udostępnia trzy opcje cashout:

 • częściowy – można skorzystaj z tej opcji dla wybranej części stawki
 • auto – ustawienie odpowiedniego limitu, po którego osiągnięciu, w wyniku zmian kursu automatycznie dokona się rozliczenie kuponu
 • częściowy auto – można ustawić opcję auto dla wybranej przez siebie części stawki

Z opcji cashout w GOBet można skorzystać wtedy, jeśli przy zdarzeniu widnieje ikona dolara. Żadne ze zdarzeń na kuponie nie może być przegrane. Cashout jest dostępny na zakłady przedmeczowe i na żywo.

 • Edytuj Kupon

Funkcja daje możliwość dodawania, zmieniania lub usuwania wybranej selekcji z nierozliczonych kuponów AKO. W przypadku kuponów SOLO jest możliwość zmiany lub dodania sekcji oraz zwiększenia stawki kuponu.

GOBet metody płatności

Aby rozpocząć grę u bukmachera należy wpłacić depozyt. Z kolei gdy uda nam się wygrać chcemy wypłacić nasze środki. Ważne jest, aby móc zrobić to szybko. Jak wyglądają metody płatności w GO+Bet?

Wpłaty GOBet

Po zalogowaniu na konto kliknij w ikonę gracza i wybierz zakładkę „depozyt”. Minimalna wpłata wynosi 2 zł. Zwykle księgowanie wpłaty trwa maksymalnie 15 minut. Niestety bukmacher dysponuje tylko jedną metodą płatności, a mianowicie systemem Przelewy24.

Niemal wszyscy bukmacherzy oferują co najmniej kilka metod płatności, zatem to co proponuje GOBet wygląda kiepsko. Przydałyby się płatności BLIKiem, portfele elektroniczne, karty płatnicze czy inne systemy płatności. Bardzo dobrze w tej kwestii wypada dobrze znany w Polsce bukmacher Fortuna.

GOBet wypłaty

Chcąc wypłacić środki kliknij w ikonę gracza i wybierz zakładkę „wypłata”. Minimalna kwota jaką możesz wypłacić to 20 zł, zaś maksymalna to 50 000 zł. Wypłaty są realizowane również przez system Przelewy24, dzięki temu nasze środki znajdą się na koncie w ciągu kilkunastu minut.

GO+Bet pomoc

W czasie typowania zakładów mogą pojawić się pytania dotyczące kwestii z tym związanych. Wtedy na pomoc przychodzi obsługa klienta. W GOBet mamy kilka opcji do wykorzystania:

 • czat na żywo (czynny od 8:00 do 23:00)
 • formularz kontaktowy
 • e-mail (pomoc@goplusbet.pl)
 • FAQ

Konsultanci na czacie są bardzo mili. Po napisaniu wiadomości konsultant zgłosił się niemal natychmiast i szybko udzielił nam rzetelnej odpowiedzi. Odpowiedź na pytanie wysłane przez formularz i na email przyszła w ciągu godziny.

Zakładka FAQ podzielona jest na sekcje: rejestracja, konto, zakłady, wpłaty i wypłaty. W każdej znajdziemy krótkie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

GOBet bonus – opinie

W tym artykule skupiliśmy się głównie na ofercie bonusowej bukmachera i kodzie promocyjnym GOBet. Niestety w naszej ocenie bukmacher wypada w tej kwestii blado. Jakie są największe plusy i minusy bonusów GOBet?

PLUSY
 • wygrana z kuponu postawionego za freebet trafia na konto depozytowe
 • niewygórowane wymagania pierwszego kuponu
MINUSY
 • krótki czas na wykorzystanie freebetu
 • bonus wynosi tylko 50 % stawki
 • konieczność weryfikacji konta w celu otrzymania bonusu
 • tylko jeden bonus powitalny

Trudno wyrazić nam pozytywne opinie o bonusie powitalnym GO+Bet. Ciężko go nawet porównać do bonusów powitalnych oferowanych przez innych bukmacherów. Oferta GOBet jest ograniczona tylko do jednego bonusu i to niezbyt wysokiego. Liczymy na poprawę w najbliższym czasie.