GOBet Kod Promocyjny

Oceń bonus
3.5(77)
GO+Bet freebet z kodem promocyjnym

Nowy bukmacher 2022 to GOBet. Rejestrując konto u niego gracze mogą liczyć na bonus powitalny. Składa się on z jednej promocji:

 • cashbacku do 300 PLN

Niestety jest to jedyny bonus na jaki mogą liczyć nowi gracze GOBet. Zdecydowanie lepiej prezentują się pakiety powitalne innych legalnych bukmacherów w naszym kraju. Wielu z nich dysponuje również kodami promocyjnymi, które umożliwiają otrzymanie dodatkowych bonusów. Wszystkiego dowiesz się z naszego rankingu kodów bonusowych.

GOBet kod promocyjny 2022

Kod promocyjny GOBetwkrótce
Bonus powitalny300 PLN zakład bez ryzyka
Gra bez podatku+14% do wygranych

Zarówno bonus powitalny i promocje dla zarejestrowanych graczy GOBet to dosyć ubogie oferty. Domyślamy się, że zostaną one rozbudowane z czasem. W oczekiwaniu na poprawę oferty GOBET polecamy bonusy i promocje bukmachera Fortuna.

Spis treści

GO+Bet bonus powitalny

Osoby, które zdecydują się zarejestrować konto w GO+Bet mogą liczyć na zakład bez ryzyka na start. Jest to jedna z popularniejszych promocji oferowanych przez legalnych bukmacherów online. Przyjrzyjmy się jej bliżej i poznajmy jej warunki.

GOBet kod promocyjny – cashback 300 PLN na start

Nowi gracze mogą skorzystać z zakładu bez ryzyka do 300 zł. Promocja GOBet na start ma naprawdę dobre warunki, a kwota cashbacku całkiem wysoka. Jak go odebrać?

 • zarejestruj konto w GOBet, zweryfikuj je i wyraź zgody marketingowe
 • wpłać pierwszy depozyt
 • postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO za min. stawkę 20 zł
 • maksymalny kurs kuponu to 7.00
 • jeśli przegrasz bukmacher zwróci 100 % stawki kuponu do maksymalnej kwoty 300 zł
 • cashback trafia na konto bonusowem
 • zwrotem należy obrócić jeden raz na kuponie AKO z min. 4 zdarzeniami (kurs min. 1.25)
 • gracz ma 7 dni na obrót od momentu otrzymania bonusu

Odebranie freebetu nie powinno sprawić żadnego problemu. Nie można niestety go wykorzystać na zakłady na gry karciane i sporty wirtualne.

Jaki jest GOBet kod promocyjny?

Kod promocyjny GOBet jeszcze nie został udostępniony. W formularzu rejestracyjnym znajduje się pole „kod promocyjny” zatem spodziewamy się, że wkrótce się pojawi. Nie wiemy jeszcze jaki bonus będzie można z nim otrzymać. Najlepiej gdyby był to bonus bez depozytu lub bonus od wpłaty z korzystymi warunkami obrotu.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów 2022

BukmacherBonus na start 2022Kod bonusowy
 Fortuna15 PLN freebet + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzyka + 200 PLN od wpłatySprawdź kod
STS 1500 PLN od depozytów + 100 PLN bez ryzyka + 40 PLN cashbackiSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + 40 PLN freebetySprawdź kod
forBET 2200 PLN od depozytu + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne do bukmacherów

GO+Bet rejestracja – jak założyć konto?

By rozpocząć grę w GO+Bet i odebrać bonus powitalny należy oczywiście zarejestrować konto u bukmachera. Jak to zrobić?

GO+Bet rejestracja
 1. Wejdź na stronę GO+Bet i przejdź do rejestracji. Wpisz w wyszukiwarkę adres: goplubet.pl. Kliknij przycisk „zarejestruj” widoczny w prawym górnym roku strony.
 2. Wypełnij dane w formularzu. Na pierwszej stronie podaj: email, login, hasło, numer telefonu, kod weryfikacyjny (który otrzymasz na telefon podany w formularzu). Jest tu też pole „kod promocyjny” – pozostaw je puste, gdyż nie ma jeszcze takiego kodu. Na drugiej stronie wpisz: imię nazwisko, obywatelstwo i PESEL. Podaj też źródło twoich środków na grę.
 3. Ustal limity i zaznacz zgody i oświadczenia. Ustal limit stawek i czasu gry. Wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (jest to konieczne, by otrzymać freebet na start). Zaznacz oświadczenie o pełnoletności i zapoznaniu się z regulaminem i polityką prywatności.

Po spełnieniu wszystkich powyższych kroków będziesz miał aktywne konto tymczasowe. Otrzymanie freebetu na start jest jednak możliwe dopiero na zweryfikowanym koncie. W tym celu należy uzupełnić pozostałe dane i załączyć skan lub zdjęcie dowodu tożsamości.

GOBet promocje bukmacherskie

Po zarejestrowaniu konta u bukmachera gracze mogą korzystać z promocji stałych i tymczasowych. Umożliwiają one zdobywanie dodatkowych bonusów. Niestety oferta stałych akcji GOBet jest bardzo uboga.

promcje GOBet
 • Wszystko bez Podatku

Większość bukmacherów posiada promocje na grę bez podatku. Jednak to co zaproponował GO+Bet jest absolutnie wyjątkowe. Jedynym warunkiem jaki należy spełnić, by zagrać bez podatku jest minimalny kurs zdarzenia 1.14. Promocja dotyczy zakładów sportowych przedmeczowych i live, sportów wirtualnych i gier karcianych.

 • Urodzinowy Freebet

Jeśli po rejestracji konta w GOBet dokonałeś przynajmniej jednego depozytu na kwotę min. 10 zł i zagrałeś przynajmniej jeden zakład to możesz liczyć na to, że w dniu swoich urodzin otrzymasz od GO+Bet freebet. Jest on ważny 7 dni. W tym czasie przeznacz go na dowolny kupon z min. kursem całkowitym 2.00. Na kuponie mogą znaleźć się zdarzenia z oferty sport, live i/lub esport.

 • Długość ma znaczenie

Nie mogło zabraknąć promocji na kupony AKO. Klasycznie im więcej zdarzeń na kuponie tym większy bonus do wygranej. Zabawa zaczyna się od kuponów z min. 4 zdarzeniami. Wtedy bonus do wygranej wyniesie 16 %. Każde kolejne zdarzenie powiększa bonus. Maksymalnie może on wynieść 100 % i dostępny jest na kuponie z 24 zdarzeniami.

 • Przyjdź z kolegami

Zapraszając swoich znajomych do bukmachera GOBet możesz otrzymać bonusy. Z promocji możesz korzystać jeśli dokonałeś obrotu co najmniej 200 zł. Wejdź do sekcji: mój profil – bonusy – moje bonusy. RTam wygenerujesz link polecający. Znajomy rejestruje się przez link i ma 30 dni aby: przejść weryfikację, wpłacić co najmniej 200 zł dokonać obrotu na min. 200 zł; po spełnieniu tych warunków obaj trzymacie freebet 50 zł

Dodatkowe funkcje GO+Bet

Warto wspomnieć o jeszcze kilku ciekawych funkcjach w GO+Bet, które z pewnością ułatwią typowanie.

 • CashOut+

Opcja zakończenia kuponu przed rozpoczęciem spotkania lub w jego trakcie. Bukmacher udostępnia trzy opcje cashout:

 • częściowy – można skorzystaj z tej opcji dla wybranej części stawki
 • auto – ustawienie odpowiedniego limitu, po którego osiągnięciu, w wyniku zmian kursu automatycznie dokona się rozliczenie kuponu
 • częściowy auto – można ustawić opcję auto dla wybranej przez siebie części stawki

Z opcji cashout w GOBet można skorzystać wtedy, jeśli przy zdarzeniu widnieje ikona dolara. Żadne ze zdarzeń na kuponie nie może być przegrane. Cashout jest dostępny na zakłady przedmeczowe i na żywo.

 • Edytuj Kupon

Funkcja daje możliwość dodawania, zmieniania lub usuwania wybranej selekcji z nierozliczonych kuponów AKO. W przypadku kuponów SOLO jest możliwość zmiany lub dodania sekcji oraz zwiększenia stawki kuponu.

GOBet metody płatności

Aby rozpocząć grę u bukmachera należy wpłacić depozyt. Z kolei gdy uda nam się wygrać chcemy wypłacić nasze środki. Ważne jest, aby móc zrobić to szybko. Jak wyglądają metody płatności w GO+Bet?

Wpłaty GOBet

Po zalogowaniu na konto kliknij w ikonę gracza i wybierz zakładkę „depozyt”. Minimalna wpłata wynosi 2 zł. Zwykle księgowanie wpłaty trwa maksymalnie 15 minut. Niestety bukmacher dysponuje tylko jedną metodą płatności, a mianowicie systemem Przelewy24.

Niemal wszyscy bukmacherzy oferują co najmniej kilka metod płatności, zatem to co proponuje GOBet wygląda kiepsko. Przydałyby się płatności BLIKiem, portfele elektroniczne, karty płatnicze czy inne systemy płatności. Bardzo dobrze w tej kwestii wypada dobrze znany w Polsce bukmacher Fortuna.

GOBet wypłaty

Chcąc wypłacić środki kliknij w ikonę gracza i wybierz zakładkę „wypłata”. Minimalna kwota jaką możesz wypłacić to 20 zł, zaś maksymalna to 50 000 zł. Wypłaty są realizowane również przez system Przelewy24, dzięki temu nasze środki znajdą się na koncie w ciągu kilkunastu minut.

GO+Bet pomoc

W czasie typowania zakładów mogą pojawić się pytania dotyczące kwestii z tym związanych. Wtedy na pomoc przychodzi obsługa klienta. W GOBet mamy kilka opcji do wykorzystania:

 • czat na żywo (czynny od 8:00 do 23:00)
 • formularz kontaktowy
 • e-mail (pomoc@goplusbet.pl)
 • FAQ

Konsultanci na czacie są bardzo mili. Po napisaniu wiadomości konsultant zgłosił się niemal natychmiast i szybko udzielił nam rzetelnej odpowiedzi. Odpowiedź na pytanie wysłane przez formularz i na email przyszła w ciągu godziny.

Zakładka FAQ podzielona jest na sekcje: rejestracja, konto, zakłady, wpłaty i wypłaty. W każdej znajdziemy krótkie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

GOBet bonus – opinie

W tym artykule skupiliśmy się głównie na ofercie bonusowej bukmachera i kodzie promocyjnym GOBet. Niestety w naszej ocenie bukmacher wypada w tej kwestii blado. Jakie są największe plusy i minusy bonusów GOBet?

PLUSY
 • wygrana z kuponu postawionego za freebet trafia na konto depozytowe
 • niewygórowane wymagania pierwszego kuponu
MINUSY
 • krótki czas na wykorzystanie freebetu
 • bonus wynosi tylko 50 % stawki
 • konieczność weryfikacji konta w celu otrzymania bonusu
 • tylko jeden bonus powitalny

Trudno wyrazić nam pozytywne opinie o bonusie powitalnym GO+Bet. Ciężko go nawet porównać do bonusów powitalnych oferowanych przez innych bukmacherów. Oferta GOBet jest ograniczona tylko do jednego bonusu i to niezbyt wysokiego. Liczymy na poprawę w najbliższym czasie.