Jak obrócić bonus? Warunki obrotu u bukmacherów

Spis treści

Legalni bukmacherzy w Polsce dysponują różnymi ofertami powitalnymi. Gracz może otrzymać zakład bez ryzyka, bonus bez depozytu, darmowe zakłady czy bonusy od wpłaty. Przeanalizowaliśmy warunki obrotu ofert powitalnych wszystkich bukmacherów. Kto ma najkorzystniejsze?

TOP 3 bukmacherów z najlepszym obrotem 2023

 • Bonus od depozytu 2150 PLN – obrót: 4x depozyt, kurs min. 1.60, AKO min. 3 zdarzenia
 • Zakład bez ryzyka 600 PLN – obrót: 1x, dowolny kurs
 • Bonus bez depozytu 20 PLN – obrót: 1x, dowolny kurs
 • Bonus od depozytu 200 PLN – obrót: 2x, kurs min. 1.80
 • Zakład bez ryzyka 1300 PLN – obrót: 2x, kurs min. 1.80
 • Freebet 35 PLN od wpłaty – obrót: 1x, kurs min. 1.60
 • Bonusy od depozytów 1500 PLN – obrót: 3x bonus, kurs min. 1.91
 • Zakład bez ryzyka 100 PLN – brak wymogów obrotu
 • Pewne 20 PLN na sporty wirtualne – obrót 3x kurs min. 1,91
 • 20 PLN cashback na Betgames – brak wymogów obrotu

1. miejsce – Fortuna

Najkorzystniejszą ofertę podczas naszych testów posiadała Fortuna. Bukmacher ten ma w ofercie aż trzy bonusy, których łączna wartość może wynieść nawet 2770 PLN. Na ofertę powitalną składają się pierwszy zakład bez ryzyka do 600 PLN, który podlega obrotowi 1x po dowolnym kursie, bonus od depozytu z niewygórowanymi warunkami obrotu (4x kurs 1,60), oraz bonus bez depozytu bez wymagań kursowych i z obrotem 1x. Spełnienie warunków nie jest więc zadaniem trudnym, tym bardziej, że do obrotu wliczane są zarówno kupony wygrane, jak i przegrane.

2. miejsce – Superbet

Drugim bukmacherem, którego postanowiliśmy wyróżnić jest Superbet. Z trójki rekomendowanych buków ten działa na polskim rynku najkrócej. Chociaż łączna wartość jego bonusów nie jest najwyższa – wynosi łącznie 1535 PLN – to jednak warunki obrotowe należą do wyjątkowo korzystnych. Bonus od depozytu i zakład bez ryzyka podlegają obrotowi 2x po kursie min. 1,80, a dodatkowy freebet, który jest dostępny z kodem bonusowym Superbet, wystarczy obrócić 1x po kursie 1,60.

3. miejsce – STS

Na słowa uznania zasługuje również STS, który oferuje swoim graczom ciekawy bonus od trzech pierwszych depozytów, który należy obrócić 3x wyłącznie wygranymi kuponami, o kursie 1,91 lub wyższym. Ponadto, przy rejestracji konta z kodem bonusowym STS, gracz może liczyć na zakład bez ryzyka z niewygórowanymi warunkami obrotowymi – 1x po kursie 1.85.. Wreszcie, nowi gracze STS mogą zdobyć po 20 PLN na sporty wirtualne i Betgames. W przypadku pierwszego bonusu, środkami należy obrócić 3x po kursie 1,91 lub wyższym. Bonus cashback na Betgames nie wymaga dodatkowego obrotu.

Warunki obrotu bonusami u legalnych bukmacherów

Przeanalizowaliśmy warunki obrotu bonusami u legalnych bukmacherów. Wybierz bukmachera, którego bonus cię interesuje i poznaj szczegółowe informacje o obrocie.

 • STS
 • Fortuna
 • Totolotek
 • LV BET
 • forBET
 • TOTALbet
 • PZBuk
 • Noblebet
 • eWinner
 • Etoto
 • superbet
 • BetX
 • fuksiarz
 • betters
 • betcris

Co to znaczy obrót bonusem?

Obrót bonusem to znaczy postawić jeden lub wiele razy kwotę bonusu na kuponach z określoną liczbą zdarzeń, określonym kursem i w określonym czasie. Celem obrotu jest możliwość wypłaty bonusu.

Na co zwracać uwagę:

 • wysokość obrotu (jaką wielokrotność kwoty musisz obrócić)
 • czy wymagany jest obrót tylko bonusem czy bonusem i depozytem
 • jaki jest wymagany minimalny kurs zdarzenia i kuponu zaliczany do obrotu
 • jakie zakłady liczą się do obrotu
 • jakie zakłady są wykluczone z obrotu
 • czas na dokonanie obrotu
 • wymagana liczba zdarzeń na kuponie

Dlaczego jest wymagany obrót?

Odpowiedź jest prosta. Bukmacher daje ci w prezencie środki pieniężne, ale wymaga od Ciebie określonego obrotu, by zwrócić sobie część, całość, a niekiedy jeszcze większą kwotę niż od niego dostałeś. Nikt przecież nie rozdaje za darmo pieniędzy. Spełnienie wymaganego obrotu i wygranie wszystkich postawionych zakładów to prawdziwe wyzwanie. Trzeba mieć albo duże szczęście albo naprawdę ogromną wiedzę i doświadczenie. Oczywiście nie twierdzimy, że nikomu się to nie udaje, sugerujemy tylko, że może to być trudne.

Jak działa to w praktyce? Postanowiliśmy posłużyć się przykładem. Weźmy pod lupę bonus powitalny od depozytu w forBET.

 1. Wartość bonusu od 2. depozytu: 100% do 2000 PLN
 2. Aktywacja bonusu: obrót depozytem x1, kurs min. 2.00
 3. Obrót bonusem: x2 kwotą bonusu
 4. Minimalny kurs łączny kuponu: 2.50
 5. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 3
 6. Czas na obrót: 14 dni od aktywacji.

Zanim bonus 100% od. 2. zostanie dopisany do konta, należy go aktywować poprzez wykonanie jednokrotnego obrotu dokonanym depozytem kuponami o kursie 2,00 lub wyższym. Gracz może dokonać tego na jednym lub większej liczbie kuponów.

Do obrotu bonusem wliczane są więc kupony zagrane po dowolnej stawce, z co najmniej 3 zdarzeniami, o minimalnym kursie ogólnym nie mniejszym niż 2.50 – kupony z choćby minimalnie niższym kursem nie zostaną więc zaliczone do obrotu bonusem. Przykładowy kupon spełniający podstawowe założenia promocji może więc wyglądać następująco:

bonus od depozytu forbet obrót

Co dość oczywiste, obracanie bonusu tak drobnymi kwotami może być bardzo czasochłonne i w efekcie może być ciężko wykonać dwukrotny obrót całą kwotą bonusu w trakcie regulaminowych 14 dni. Niemniej, jest idealny przykład na to, że samo spełnienie założeń obrotu na kuponie nie jest w przypadku bonusu forBET skomplikowane.

W praktyce wygląda to więc dość prosto, jednak z racji tego, że poszczególni bukmacherzy mają różne wymagania co do swoich bonusów, warto rozłożyć składowe obrotu na czynniki pierwsze.

Obrót różnych rodzajów bonusów

W ofertach bukmacherów można znaleźć cztery podstawowe typy bonusów powitalnych. Ze względu na rodzaj bonusu zwykle obrót bywa podobny:

 • bonusy od depozytu – prawdopodobnie najpopularniejszy rodzaj bonusów wśród legalnych buków, a zarazem z reguły najwyższy. Bukmacher przyznaję graczowi bonus za wpłatę środków na konto. Na ogół, wiąże się ze spełnieniem warunków obrotu, które często, z racji wysokiej wartości bonusu, bywają dość wygórowane

Bonusy tego typu oferują STS, Fortuna, Totolotek, LVBET, forBET, TOTALbet, Etoto, eWinner, Superbet, Noblebet czy BetX.

 • zakłady bez ryzyka – – znane również jako bonusy cashback. Gracz ma możliwość obstawienia zakładu (najczęściej pierwszego) i w razie niepowodzenia otrzyma zwrot stawki w formie bonusu lub środków gotowych od razu do wypłaty. W przypadku tego bonusu najczęściej trzeba postawić zakład po określonej stawce minimalnej i kursie. Jeśli środki zwrócone zostaną w formie bonusu, najczęściej będzie trzeba nimi dodatkowo obrócić.

Bonusy typu cashback znajdziemy w ofertach Fortuny, STS (z kodem promocyjnym), Fuksiarz, LVBET, PZBUK, eWinner i Superbet.

 • bonusy bez depozytu – są to najczęściej freebety, które bukmacher przyznaje za przeprowadzenie pełnej rejestracji konta i/lub wyrażenie zgód na komunikację marketingową. Z reguły ich wartość nie jest duża, jednak pozwalają one zapoznać się z możliwościami bukmachera poprzez obstawienie próbnego zakładu. Największą zaletą tego typu bonusów jest to, że najczęściej nie wymagają obrotu, a spełnić należy jedynie wymagania dotyczące kursu i ilości zdarzeń na kuponie.

Bonusy bez depozytu można znaleźć w ofertach takich buków jak Fortuna, TOTALbet, LVBET czy BetX.

 • freebety od depozytu – osobną grupę stanowią freebety od depozytu. Są to darmowe zakłady, które przyznawane są po wypełnieniu określonych warunków, na czele z wpłatą depozytu. Z reguły wymagania, które należy spełnić nie są specjalnie wygórowane. Zdarza się również, że są przyznawane po podaniu kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym. Tego typu politykę stosuje m. in. Superbet.

Są one oferowane przez wąską grupę bukmacherów, do których zaliczają się Superbet, , LVBET, PZBUK, Noblebet i BetX.

Obrót: depozytem, bonusem czy bonusem i depozytem?

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że nie ma większej różnicy pomiędzy obrotem depozytem i bonusem. Nic bardziej mylnego, a wszystko rozbija się o to jakiej wartości jest bonus.

Przykładowo, przy bonusie 100% o maksymalnej wartości 1000 PLN wpłacimy 200 PLN, to wartość bonusu rzeczywiście wyniesie tyle samo, czyli 200 PLN, więc to, którą kwotą będziemy musieli obrócić nie ma większego znaczenia.

Jeśli jednak bonus będzie miał wartość np. 50%, to sytuacja ulega zmianie. Wówczas przy wpłacie 200 PLN, nasz bonus wyniesie 100 PLN, co sprawia, że znacznie bardziej korzystny dla gracza jest obrót bonusem.

Odwrotna sytuacja ma miejsce, gdy wartość bonusu przekracza 100%. Chociaż zdarza się to rzadko, to jednak oferty tego typu się zdarzają – bonus od depozytu 200% jest dostępny u bukmachera Etoto. W przypadku bonusu 200%, w przypadku wpłaty o wartości 200 PLN wartość bonusu wyniesie 400 PLN, co sprawia, że korzystniejszy będzie obrót depozytem.

Wreszcie, jest jeszcze opcja teoretycznie najmniej korzystna – obrót sumą depozytu i bonusu. Znajdziemy ją m. in. u bukmachera Totolotek. Na czym polega? Załóżmy, że gracz w przypadku promocji 100% do 500 PLN wpłaca 200 PLN i otrzymuje tyle samo bonusu. W tym wypadku kwota do obrotu wyniesie łącznie 400 PLN, czyli sumę depozytu i bonusu.

Należy pamiętać, że niezależnie od tego, które z wymagań gracz mu spełnić w przypadku obrotu, nasze środki z konta depozytowego najczęściej zostaną zablokowane do momentu wypełnienia warunków obrotu i nie będzie można ich wypłacić.

Aktywacja bonusu – kiedy zostanie przyznany?

Niektórzy bukmacherzy w wymaganiach obrotowych bonusu zawierają również konieczność aktywacji bonusu. Opcję tego typu znajdziemy m. in. w forBET. Aktywacja najczęściej wiąże się z jednokrotnym obrotem depozytem kuponami po określonym kursie i z określoną liczbą zdarzeń. Po spełnieniu tego warunku, na koncie bonusowym gracza pojawią się środki, które również będą wymagały obrotu.

W regulaminach bonusów znajdziemy informacje dotyczące tego, kiedy bonus zostaje przyznany. W tym wypadku, istnieje kilka możliwych opcji:

 • po wpłacie i zaksięgowaniu depozytu,
 • po wykorzystaniu kwoty depozytu na zakłady,
 • po wykonaniu obrotu depozytem.

Jak łatwo się domyślić, najkorzystniejsza jest pierwsza z wymienionych opcji, z racji tego, że nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi wymaganiami – wystarczy, że dokonamy wpłaty depozytu.

Ile razy obrócić bonus?

Wyjątkowo istotną sprawą jest sama liczba obrotów bonusem. Ta kwestia, chociaż zależy również od wszystkich wymienionych wcześniej czynników, jest kluczowa. Oczywiście, im mniejsza liczba obrotu bonusem, depozytem lub bonusem i depozytem, tym sam bonus jest atrakcyjniejszy. Niemniej, nie należy również zapominać o pozostałych składowych oferty bonusowej, które zostały opisane powyżej i poniżej.

Wymagania dotyczące kuponów

Obrotu dokonujemy za pomocą kuponów. Kluczowymi elementami składowymi obrotu kuponami są:

 • typ kuponu – SOLO lub AKO,
 • minimalny kurs ogólny kuponu (np. 2,80),
 • liczba zdarzeń na kuponie (np. 3),
 • minimalny kurs zdarzenia na kuponie (np. 1,30).

Bukmacher zalicza na poczet obrotu bonusem wyłącznie kupony, które spełniają określone przez niego założenia. Jeśli więc wymagany jest obrót kuponami AKO, to kupony typu SOLO nie będą do niego zaliczane. Należy również pamiętać zarówno o spełnieniu warunków kursu ogólnego, jak i kursu poszczególnych zdarzeń.

Czas na obrót

Wymaganie to jest najczęściej podawane jako ostatnie odnośnie do wymagań obrotowych. Liczba dni, w czasie których należy dokonać obrotu bywa uzależniona od wysokości bonusu w myśl zasady wyższy bonus – więcej dni na obrót. Nie jest to jednak reguła. Bukmacherzy najczęściej dają od 14 do 30 dni na wykonanie obrotu najważniejszym bonusem w ofercie powitalnej, którym jest przeważnie bonus od depozytu. W przypadku zakładów bez ryzyka czas jest czasami nieco krótszy. Wreszcie, najmniej czasu na obrót gracze otrzymują w przypadku freebetów – na ogół jest to od 2 do 7 dni. Czas na wykonanie obrotu bonusem może być liczony od momentu aktywacji bonusu lub od chwili wpłaty (zaksięgowania) depozytu.

Obrót bonusem – wykluczenia i zastrzeżenia

Z obrotu bonusem mogą zostać wykluczone określone typy zakładów. Z reguły, do obrotu nie są wliczane:

 • zakłady odwołane,
 • anulowane,
 • unieważnione,
 • zakończone zwrotem,
 • zakłady zamknięte za pomocą opcji cashout.

Wszystkie wymienione sytuacje poza cashoutem są rozliczane po kursie 1.00, co w praktyce oznacza, że warunki obrotowe nie zostają wypełnione. Z kolei w przypadku cashoutu, gracz sam decyduje się na to, że wszystkie zakłady na kuponie nie zostaną rozliczone, co prowadzi do tego, że stawka nie zostaje wliczona do obrotu. Zasada ta jest stosowana przez zdecydowaną większość bukmacherów.

Ponadto, bardzo często zdarza się tak, że obrót nie obejmuje ofert na:

 • sporty wirtualne,
 • gry karciane,
 • wydarzenia z oferty esportowej (rzadziej).

O wykluczeniu niektórych typów zakładów decyduje często rodzaj bonusu. Co dość oczywiste, w przypadku, gdy promocja bukmacherska dotyczy określonej oferty, np. sportów wirtualnych, to bonus można lub trzeba spożytkować na zakłady właśnie nią objęte.

Środki depozytowe i środki bonusowe – wypłata

Jak już wspomniałem, po aktywacji bonusu depozyt zostaje zablokowany przez bukmachera, do momentu spełnienia wymagań obrotowych. Wpłacone przez nas środki pozostaną więc środkami bonusowymi, a jeśli bonus zostanie nam odebrany, to razem z wygranymi, które za nie uzyskaliśmy.

Warto jednak pamiętać, że podczas gry z aktywnym bonusem, środki pieniężne odejmowane są od salda jako pierwsze, zakładając, że bukmacher nie oferuje dwóch osobnych sald na depozyt i bonus. W przypadku wykorzystania wszystkich środków pieniężnych, kolejne zakłady będą grane za środki bonusowe.

Progres w wypełnianiu obrotu można śledzić u niektórych bukmacherów w profilu gracza. Finalnie, jeśli uda nam się spełnić wszystkie warunki regulaminu bonusu, to środki będzie można wypłacić.

Należy pamiętać, że zlecając wypłatę środków przez wypełnieniem wymagań obrotowych, środki bonusowe, w tym wygrane z bonusu, zostaną odjęte od konta gracza zanim zrealizujemy wypłatę bonusu. W praktyce, nie wypełnimy wówczas wymagań obrotu i zostaniemy pozbawieni środków bonusowych.

Obrót bonusem u bukmacherów

Sprawdziliśmy jak wyglądają warunku obrotu bonusami powitalnymi u bukmacherów online. Jakie są ich mocne strony, a jakie warunki są niezbyt korzystne dla graczy. Wszystkie informacje znajdziecie poniżej.

Fortuna – obrót bonusu

Fortuna ma bez wątpienia jeden z najlepszych ofert powitalnych wśród legalnych bukmacherów online. Gracz może uzyskać nawet 2770 PLN, pod warunkiem, że zarejestrują się z kodem promocyjnym FORTUNAVIP. Oferta na start w Fortunie składa się z trzech bonusów.

 • Cashback do 600 PLN

Bonus od pierwszego depozytu w Fortunie to zakład bez ryzyka do 600 PLN. Jest to bonus od pierwszego depozytu, przyznawany jako cashback, co oznacza, że bonus otrzymamy wyłącznie wtedy, gdy nasz pierwszy zakład okaże się przegrany.

Cashback Fortuna – warunki obrotu:

 • przegrany zakład,
 • obrót x1,
 • dowolna liczba zdarzeń,
 • dowolny kurs,
 • 5 dni na postawienie zakładu,
 • 30 dni na rozliczenie zakładu.

Kupon w ramach zakładu bez ryzyka w Fortunie należy wykorzystać na zakłady z oferty sportowej z wyłączeniem zakładów Superoferty, Eksperta+, Hitu Dnia, gier karcianych Bet On Games i Sportów Wirtualnych. Zakładu promocyjnego nie można również zamknąć za pomocą funkcji Early Cash Out.

 • Bonus 100% od 2. depozytu do 2150 PLN

Promocja Fortuny, która jest dostępna dla graczy, którzy zarejestrują się z kodem bonusowym FORTUNAVIP. Maksymalna wartość bonusu wyniesie wówczas 2150 PLN, zamiast standardowych 2000 PLN. Bonus od 2. depozytu należy aktywować w ciągu 3 dni od pierwszego depozytu, a następnie dokonać wpłaty w ciągu 5 następnych dni.

Fortuna bonus od depozytu – warunki obrotu:

 • najpierw obrót 20% 2. depozytu,
 • następnie obrót x4 2. depozytem,
 • kupony SOLO lub AKO,
 • min. kurs łączny – 1.80,
 • czas na obrót – 14 dni.

Do obrotu bonusem nie wlicza się kuponów, które zostały anulowane, unieważnione, zwrócone i wypłacone za pomocą opcji Early Cash Out, a także zakłady na Wirtualne Sporty i Bet on Games.

 • Bonus bez depozytu 20 PLN w punktach FKP

Promocja bez depozytu, przysługująca po pełnej rejestracji konta w Fortunie, a więc po weryfikacji i podaniu numeru konta. Gracz otrzymuje równowartość 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które może wymienić na freebet.

Fortuna freebet – warunki obrotu:

 • obrót bonusem x1 po dowolnym kursie,
 • czas na wykorzystanie bonusu – 7 dni.

Otrzymany bonus można wykorzystać na wszystkie wydarzenia sportowe z wyłączeniem zakładów na sporty wirtualne i Bet on Games.

Bonusy na start w Fortunie – opinie

Nie ulega wątpliwości, że Fortuna oferuje jeden z najlepszych bonusów startowych na rynku, w szczególności, jeśli gracz zarejestruje się z kodem promocyjnym. Wysoka łączna kwota środków, które można uzyskać, a także bardzo korzystne warunki obrotowe czynią tę ofertą naszą pierwszą rekomendacją dla graczy szukających dobrego bonusu na start.

Obrót bonusu STS

Największy bukmacher w Polsce oferuje nowym graczom promocję na start, na którą składają się cztery bonusy o łącznej wartości 1640 PLN, jeśli zarejestrujesz się z kodem promocyjnym STSVIP. Wartość podstawowej oferty powitalnej (bez kodu), to 1540 PLN.

 • Bonus od depozytu 1500 PLN

Klasyczny bonus od trzech pierwszych depozytów o następujących wartościach maksymalnych:

 • od 1. depozytu 100% od pierwszego depozytu, maksymalnie do 300 PLN
 • od 2. depozytu 50% od pierwszego depozytu, maksymalnie do 500 PLN
 • od 3. depozytu 50% od pierwszego depozytu, maksymalnie do 700 PLN

STS bonus od depozytu – warunki obrotu:

 • Obrót x3 bonusem,
 • kurs min. 1.91,
 • do obrotu zaliczają się wyłącznie wygrane zakłady,
 • wpłacenie trzech depozytów w ciągu 30 dni od rejestracji,
 • gracz wybiera czy chce odbiera najpierw bonus za 2. czy za 3. wpłatę po dokonaniu obrotu 1. depozytem,
 • odbiór 2. i 3. bonusu możliwy w ciągu 90 dni od dokonania każdej z wpłat,
 • wypłata depozytu po obrocie x1 po kursie min. 1.85.

Do obrotu bonusem nie są wliczany zakłady MaxiKombi, z oferty Zakład bezpieczny, zamknięte opcją cash-out i rozliczone po kursie 1.00.

 • Zakład bez ryzyka 100 PLN

Zakład cashback jest możliwy do uzyskania jedynie z kodem promocyjnym STSVIP i nie jest dostępny w standardzie. Promocja obejmuje pierwszy obstawiony zakład (kurs min. 1.85) u tego bukmachera i jest możliwy do obstawienia również za środki bonusowe.

STS zakład bez ryzyka – warunki obrotu:

 • w przypadku zagrania za depozyt – brak wymagań obrotu,
 • w przypadku zagrania za bonus – obrót x3 po kursie min. 1.91

Do obrotu nie są wliczane zakłady: MaxiKombi, Zakład bezpieczne, cash-out, Superoferta, MaxiKombi, Hit dnia, Mecz dnia oraz Podwyższony kurs.

 • Pewne 20 PLN na sporty wirtualne

Bonus skierowany do fanów sportów wirtualnych, który jest dostępny po przeprowadzeniu rejestracji i wpłaceniu środków.

STS bonus wirtualne – warunki obrotu:

 • kupon SOLO lub AKO na sporty wirtualne po kursie min. 1,90,
 • dostępny przez jeden dzień od zagrania pierwszego zakładu,
 • obrót x3,
 • kurs min. kuponu 1,91,
 • zdarzenia wyłącznie z oferty na sporty wirtualne.
 • 20 PLN cashback na Betgames

Ostatni stały bonus w ofercie STS, który jest skierowany do graczy próbujących swoich sił w zakładach na gry karciane Betgames.

STS bonus 20 PLN na Betgames – warunki obrotu:

 • bonus cashback bez wymagań obrotu

Bonusy na start w STS – opinie

Oferta startowa w STS zasłużenie znalazła się w czołówce naszego zestawienia. Chociaż łączna kwota bonus o wartości 1640 PLN (z kodem) na pierwszy rzut oka nie powala na kolana, to już warunki obrotu czynią ją jedną z najkorzystniejszych na rynku. Z jej jedyny minus uznaliśmy fakt, że do obrotu bonusem od depozytu wliczane są wyłącznie wygrane zakłady.

Bonus w Superbet – wymagania obrotowe

Superbet ma w swojej ofercie aż cztery bonusy powitalne, których łączna wartość może wynieść nawet 1555 PLN. Należy jednak pamiętać, że aby skorzystać z bonusu o maksymalnej wartości, należy zarejestrować konto z kodem bonusowym SBVIP.

 • Bonus od depozytu 200 PLN

Bonus od 1. depozytu w Superbet wynosi maksymalnie 200 PLN. Minimalna kwota, od której można uzyskać ten bonus to 20 PLN. Wyróżniają go korzystne warunki obrotu.

Superbet bonus od depozytu – wymagania obrotowe:

 • obrót x2 bonusem,
 • zakłady SOLO, AKO i systemowe,
 • kurs min. 1.80,
 • czas na aktywację – 14 dni od momentu pierwszej wpłaty,
 • czas na obrót – 10 dni od przyznania bonusu.

Z obrotu wyłączone są zakłady obstawione w ramach oferty Super Kursy, kupony anulowane i z co najmniej jednym zdarzeniem rozliczonym po kursie 1.00, gdy ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego poziomu.

 • Zakład bez ryzyka 1300 PLN

Główną częścią oferty powitalnej jest zakład bez ryzyka do 1300 PLN w ramach promocji Tydzień bez ryzyka. Żeby z niej skorzystać należy wpłacić pierwszy depozyt na kwotę min. 20 PLN.

Superbet zakład bez ryzyka – wymagania obrotowe:

 • obrót x2 bonusem,
 • zakłady SOLO, AKO i systemowe,
 • kurs min. 1.80,
 • czas na aktywację – 14 dni od momentu akceptacji bonusu powitalnego,
 • czas na skorzystanie z promocji – 7 dni od pierwszego depozytu.

Podobnie jak w przypadku bonusu od 1. depozytu z obrotu zakładem bez ryzyka wyłączone są zakłady obstawione w ramach oferty Super Kursy, kupony anulowane i z co najmniej jednym zdarzeniem rozliczonym po kursie 1.00, gdy ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego poziomu.

 • Bonus 20 PLN za pobranie aplikacji

Klienci Superbet mogą uzyskać dodatkowy bonus 20 PLN za pobranie i zalogowanie się do apki mobilnej Superbet. Żeby go zdobyć, należy pobrać aplikację w ciągu 7 dni od wpłaty 1. depozytu.

Superbet bonus w aplikacji – wymagania obrotowe:

 • obrót x2 kwotą bonusu,
 • zakłady SOLO, AKO i systemowe,
 • kurs min. 1.80,
 • czas ważności bonusu – 10 dni.

Zastrzeżenia dotyczące zdarzeń na kuponie są takie same jak powyżej – promocja nie obejmuje zakładów z oferty na Super Kurs i kuponów z kursami niższymi niż wymagane, również tych ze zdarzeniami rozliczonymi po kursie 1.00.

 • Freebet 35 PLN od wpłaty

Dodatkowo gracz może otrzymać również freebet 35 PLN. Po założeniu konta z kodem promocyjnym SBVIP należy wpłacić pierwszy depozyt min. 50 PLN. Należy pamiętać, że freebet będzie dostępny do wykorzystania po dokonaniu obrotu pierwszym depozytem.

Superbet freebet z kodem – wymagania obrotowe:

 • obrót x1,
 • kupony SOLO, AKO i systemowe,
 • kurs min. 1.60,
 • ważność bonusu – 48 godzin.

Freebetu nie można wykorzystać na kupony ze zdarzeniami z oferty na sporty wirtualne. Środki i wygrane nie będą dostępne do wypłaty do momentu wykonania obrotu freebetem.

Bonusy na start w Superbet – opinie

Superbet zasłużenie trafił do naszej czołowej trójki najlepszych bonusów. Wszystkie składowe jego oferty na start wyróżniają się niskimi wymaganiami obrotowymi, które czynią ją wyjątkowo korzystną. Wartość bonusu być może nie jest najwyższa, jednak z pewnością warto z niej skorzystać.

Bonus w TOTALbet – obrót

Oferta od depozytu w TOTALbet znana jest z wysokiej wartości bonusów, które gracz może uzyskać. Łącznie, w ramach trzech bonusów, z których jeden jest z dostępny z kodem promocyjnym TBVIP, do zdobycia jest nawet 5240 PLN.

 • Bonus 100% od 1. depozytu do 5000 PLN

Flagowa promocja TOTALbet, która przyznawana jest na ciekawych zasadach. Do zdobycia w ramach bonusu od 1. depozytu w TOTALbet jest nawet 5000 PLN. Należy pamiętać, by aktywować bonus kuponem AKO z min. 4 zdarzeniami o kursie 1.30 lub wyższym. Aktywacja wliczana jest na poczet obrotu bonusem.

TOTALbet bonus od depozytu – wymagania obrotowe:

 • obrót bonusem: x4,
 • min. 4 zdarzenia,
 • kurs min. zdarzenia 1.30,
 • po dokonaniu pojedynczego obrotu depozytem na konto gracza trafi 25% wartości bonusu,
 • czas na obrót – 90 dni od aktywacji.

Do obrotu bonusem nie są zaliczone zakłady ze zdarzeniami o kursie 1.00, które zaniżają wartość kuponu do poziomu poniżej wymagań obrotowych, zarówno w kwestii kursu, jak i zdarzeń, a także kupony zamknięte opcją cashout.

 • Zakład bez ryzyka 200 PLN

Od pewnego czasu w ofercie TOTALbet dostępny jest również zakład bez ryzyka o wartości do 200 PLN. Zakład bez ryzyka w TOTALbet należy przeznaczyć na kupon min. 3 zdarzeniami, po dowolnym kursie.

TOTALbet zakład bez ryzyka – wymagania obrotowe:

 • brak wymagań obrotu bonusem,
 • bonus ważny 48h od momentu rejestracji.

Do promocji Zakład bez ryzyka nie są wliczane zakłady wypłacone przez cashout, zakłady Totalboost, zakłady na sporty sporty wirtualne, z oferty Totalhit, z zawarte za freebet oraz zakłady rozliczone w części lub całości po kursie 1.00.

 • Freebety bez depozytu 20+20 PLN

Ostatni składnik oferty powitalnej TOTALbet. Dwa darmowe zakłady bez depozytu o maksymalnej wartości 40 PLN można uzyskać tylko z naszym kodem promocyjnym TBVIP. W standardzie, łączna kwota freebetów wynosi 30 PLN. Freebety TOTALbet należy wykorzystać na zakłady o kursie min. 2.00.

TOTALbet Freebet – wymagania obrotowe:

 • brak wymogów obrotu,
 • bonus ważny 7 dni.

Freebetów w TOTALbet nie można zamknąć funkcją cashout.

Bonusy na start w TOTALbet – opinie

TOTALbet ma obecnie najwyższą ofertę powitalną spośród wszystkich legalnych bukmacherów online. Wbrew pozorom, nawet maksymalny bonus nie jest niemożliwy do wypłacenia, tym bardziej, że bukmacher uwalnia go stopniowo, z każdym obrotem. Zakład bez ryzyka i freebety również należy zaliczyć na bardzo duży plus dla tego buka.

Jak obrócić bonus w forBET?

Na ofertę powitalną w forBET składają bonusy o łącznej wartości do 3300 PLN. Należy jednak pamiętać, że gracze, którzy zarejestrują się bez kodu FBVIP mogą liczyć na bonus o maksymalnej wartości 3000 PLN.

 • Zakład bez ryzyka 1200 PLN

Promocja forBET od pierwszego depozytu, której wartość z kodem promocyjnym może wynieść nawet 1200 PLN. Jest to bonus w formie cashback.

forBET zakład bez ryzyka – wymagania obrotowe:

 • obrót x1,
 • min. 3 zdarzenia,
 • kurs min. zdarzenia 1.30,
 • 14 dni na obrót.

Promocja obejmuje zakłady z oferty na zakłady bukmacherskie i sporty wirtualne. Zakłady na gry karciane nie są objęte promocją.

 • Bonus 100% od 2. depozytu do 2000 PLN

forBET posiada w swojej ofercie również bonus od 2. depozytu, którego maksymalna wartość może wynieść 2000 PLN. Bonus należy aktywować poprzez obrót depozytem x1 po kursie min. 2.00.

forBET bonus od depozytu – wymagania obrotowe:

 • obrót bonusem x2,
 • min. kurs łączny 2.50,
 • min. 3 zdarzenia,
 • kurs min. zdarzenia 1.30,
 • czas na obrót – 14 dni.

Do obrotu bonusem nie są wliczane zakłady systemowe, a także zakłady na sporty wirtualne i gry karciane.

 • Freebet 100 PLN z kodem

Bonus możliwy do uzyskania wyłącznie po rejestracji z kodem promocyjnym, który jest dostępny w naszym serwisie. Ponadto, żeby go odblokować należy dokonać drugiej wpłaty na kwotę min. 100 PLN. Bonus zostanie aktywowany po obrocie depozytem x1 po kursie min. 2.00.

forBET freebet 100 PLN z kodem – wymagania obrotowe:

 • obrót x4,
 • min. 2 zdarzenia,
 • min. kurs całkowity 2.00,
 • min. kurs zdarzenia 1.20,
 • czas na obrót – 14 dni.

Do obrotu bonusem nie są wliczane zakłady systemowe, wirtuale i karcianki.

Bonusy na start w forBET – opinie

Oferta na start forBET należy do najwyższych wśród legalnych polskich buków. Na duży plus tej oferty z pewnością zaliczyć trzeba fakt, że z kodem promocyjnym można zyskać aż 300 PLN więcej. Same warunki obrotu również nie należą do najbardziej wygórowanych.

Bonus w eWinner – jak go obrócić?

Na pakiet powitalny eWinner składają się dwa podstawowe bonusy łącznej wartości do 615 PLN w przypadku rejestracji z kodem promocyjnym EWINVIP.

 • Zakład bez ryzyka 115 PLN

Bonus cashback o wartości 115 PLN jest dostępny wyłącznie z kodem. W przypadku rejestracji bez kody wyniesie on maksymalnie 100 PLN. Minimalna stawka zakładu uprawniająca do otrzymania zwrotu to 20 PLN.

eWinner zakład bez ryzyka – wymagania obrotowe:

 • brak wymagań obrotowych.

Opcja cashout w przypadku zakładu bez ryzyka jest niedostępna

 • Bonus od 2. wpłaty 500 PLN

Drugi i najwyższy bonus w ofercie eWinner to bonus od 2. depozytu o wartości do 500 PLN. Bonus należy aktywować poprzez obrót depozytem x1 po kursie min. 1.50.

eWinner bonus od depozytu – wymagania obrotowe:

 • obrót bonusem x6,
 • kupony SOLO i AKO,
 • min. kurs łączny 2.50,
 • czas na obrót – 30 dni.

Do obrotu tym bonusem nie wliczają się zakłady na sporty wirtualne, zakłady systemowe i kupony zamknięte opcją cashout.

Bonusy na start w eWinner – opinie

Bonus dla nowych użytkowników w eWinner nie należy do najwyższych. Na plus zaliczyć należy z pewnością bonus cashback bez wymagań obrotowych. Wadą są dość wysokie wymagania obrotowe bonusu od 2. wpłaty, jednak nie są one niemożliwe do wypełnienia.

Bonus w LVBET – jak obrócić?

LVBET ma w swojej ofercie powitalnej czterech bonusów powitalnych, w tym trzech bonusów od depozytu i jednego bez depozytu, który jest dostępny wyłącznie z kodem VIPLB.

 • Bonus od depozytów 3000 PLN

Główną składową oferty powitalnej LVBET jest bonus od dwóch depozytów o łącznej wartości 3000 PLN. Składają się na niego:

Bonus 100% do 1500 PLN od 1. depozytu

Promocja 100% od pierwszej wpłaty o maksymalnej wartości 1500 PLN.

LVBET bonus od 1. depozytu – wymagania obrotowe:

 • obrót 4x sumą bonusu i depozytu,
 • kurs min. kuponu 1.75,
 • bonus ważny przez 30 dni po dokonaniu 1. depozytu.

Bonus 50% do 1500 PLN od 2. depozytu

Promocja 50% od drugiego depozytu, również o maksymalnej wartości do 1500 PLN.

LVBET bonus od 2. depozytu – wymagania obrotowe:

 • obrót 3x sumą bonusu i depozytu,
 • kurs min. kuponu 1.75,
 • bonus ważny przez 30 dni po dokonaniu 2. depozytu.

Z obrotu 1. i 2. depozytem wyłączone są oferty sportów wirtualnych, gier karcianych, Player Bets, a także zakłady zamknięte funkcją cashout.

 • Zakład bez ryzyka 333 PLN

Bonus od 3. depozytu, skierowany dla nowych graczy LVBET. Jest to zakład bez ryzyka przyznawany w formie cashback, który należy przeznaczyć na kupon o kursie min. 1.75.

LVBET zakład bez ryzyka – wymagania obrotowe:

 • obrót zwrotem 1x,
 • kurs min. kuponu 1.75,
 • bonus jest ważny 30 dni od momentu przyznania.

Podobnie jak w przypadku bonusów od 1. i 2. depozytu z obrotu wyłączone są zakłady na virtuale, gry, Player Bets i cashout.

 • Bonus 20 PLN bez depozytu

Promocja LVBET skierowana do nowych graczy, którzy zarejestrują konto stałe u tego bukmachera. Nie wymaga wpłaty środków. Bonus należy wykorzystać na zakład AKO o kursie min. 2,50, z min. 3 zdarzeniami o kursie min. 1.25.

LVBET bonus bez depozytu – wymagania obrotowe:

 • użycie bonusu:AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs łączny min. 2.50, kurs min. zdarzenia 1.25,
 • obrót bonusem 2x,
 • kurs min. 2.00,
 • min. 3 zdarzenia,
 • kurs min. zdarzenia 1.50 (zakłady AKO),
 • czas na obrót 30 dni.

Do obrotu nie są wliczane zakłady systemowe i zamknięte cashoutem.

 • Freebet 30 PLN od depozytu z kodem

Ostatnia część oferty bonusowej LVBET, to freebet 30 PLN od depozytu, który można uzyskać dzięki rejestracji z kodem promocyjnym. Żeby go uzyskać, należy dokonać wpłaty na min. 50 PLN i obstawić kupon z min. 3 zdarzeniami o kursie łącznym 2.50, przy kursie min. zdarzenia 1.25. Środki z wygranej podlegają obrotowi.

LVBET bonus 30 PLN od depozytu – wymagania obrotowe:

 • obrót wygraną x2,
 • kurs min. 2.00,
 • kurs min. zdarzenia 1.50,
 • min. 1 rynek 3-drogowy przy zakładzie AKO,
 • termin ważności – 30 dni od momentu dodania do konta gracza.

Z obrotu bonusem wyłączone są zakłady na sporty wirtualne. Freebetu nie można zamknąć funkcją cashback.

Jak obrócić bonus Etoto?

Etoto jako jedyny bukmacher w kraju posiada w swojej ofercie bonus 200% od depozytu. Jego klienci mogą również liczyć na freebet za instalację aplikacji na telefon.

 • Bonus 200% od depozytu

Bonus 200%, który z naszym kodem promocyjnym może osiągnąć wartość 360 PLN przy wpłacie depozytu w wysokości 120 PLN i rejestracji z kodem bonusowym ETVIP.

 Etoto Bonus 200% – wymagania obrotowe:

 • Obrót x1,
 • kupony SOLO lub AKO,
 • min. kurs łączny 2.20,
 • min. kurs zdarzenia 1.30,
 • czas na obrót 30 dni.

Bonus można wykorzystać na dowolne zdarzenia z wyłączeniem karcianek, sportów wirtualnych i zakładów systemowych.

 • Freebet 20 PLN za aplikację

Bonus skierowany do graczy, którzy zarejestrowali konto, dokonali depozytu na min. 50 PLN i pobrali aplikację.

Etoto freebet w aplikacji – wymagania obrotowe:

 • brak wymagań obrotu,
 • dowolne zakłady.

Do obrotu nie są wliczane zakłady na sporty wirtualne i zakłady anulowane.

Betcris bonus powitalny – wymagania obrotowe

Bukmacher Betcris oferuje w podstawie dwa bonusy, w tym zakład bez ryzyka o maksymalnej wartości 500 PLN i freebet 50 PLN. Dodatkowo, jeśli zarejestrujesz konto z kodem BSVIP, możesz zdobyć jeszcze jeden freebet, tym razem o wartości 60 PLN.

 • Zakład bez ryzyka do 500 PLN

Główną częścią oferty powitalnej Betcris jest zakład bez ryzyka do kwoty 500 PLN. Załapać na niego mogą się gracze, którzy w ciągu 14 dni od rejestracji przejdą na konto stałe, a następnie obstawią zakład za min. 20 PLN z kursem 1.80 lub wyższym.

Betcris zakład bez ryzyka – wymagania obrotowe:

 • obrót bonusem x3,
 • kupony AKO (min. 2 zdarzenia),
 • kurs min. zdarzenia 1.30,
 • czas na skorzystanie z bonusu – 90 dni od momentu rejestracji konta stałego,
 • czas na obrót – 30 dni.

Do obrotu bonusem nie wliczają się zakłady na sporty wirtualne, gry karciane, zakłady systemowe, zakłady typu „łańcuch” i kupony rozliczone za pomocą funkcji cashout.

 • Freebet 50 PLN

Betcris oferuje również freebet, którego wartość to 50 PLN. Żeby go uruchomić, należy w ciągu 14 dni od rejestracji przejść na konto stałe i dokonać depozytu na min. 50 PLN, a następnie obstawić kupon za min. 50 PLN o kursie łącznym min. 1.80, z zastrzeżeniem, że minimalny kurs zdarzenia musi być wyższy niż 1.30.

Betcris freebet 50 PLN – wymagania obrotowe:

 • obrót x1,
 • min. 3 zdarzenia,
 • kurs min. kuponu 1.80,
 • kurs min. zdarzenia 1.30,
 • czas na skorzystanie z bonusu – 90 dni od momentu rejestracji konta stałego,
 • czas na obrót – 7 dni.

Z obrotu wyłączony są zakłady zamknięte przez cashout, zakłady systemowe i kupony z oferty na virtuale i karcianki.

 • Freebet 60 PLN z kodem

Promocja skierowana do graczy, którzy zarejestrują konto z kodem BSVIP, przejdą na konto stałe, a następnie dokonają depozytu na min. 100 PLN i zagrają kupon za stawkę co najmniej 100 PLN. Kurs całkowity kuponu musi wynieść 1.80 lub więcej.

Betcris freebet 50 PLN – wymagania obrotowe:

 • obrót x1,
 • min. 3 zdarzenia,
 • kurs min. kuponu 1.80,
 • kurs min. zdarzenia 1.30,
 • czas na skorzystanie z bonusu – 90 dni od momentu rejestracji konta stałego,
 • czas na obrót – 3 dni.

Z obrotu freebetem 60 PLN wyłączone są zakłady na karcianki i virtuale, systemowe i zamknięte opcją cashout.

Betters bonus powitalny – warunki

Nowi klienci Betters, nota bene jednego z najmłodszych polskich bukmacherów, mogą uzyskać na start 750 PLN w bonusach. Na ofertę powitalną tego bukmachera składają się bonus cashback do 710 PLN i freebet do 40 PLN, wyłącznie z kodem promocyjnym BTVIP.

 • Bonus cashback do 710 PLN z kodem

Bonus cashback w Betters w podstawie wynosi 700 PLN, jednak rejestrując się z naszym kodem możesz zwiększyć jego wartość do 710 PLN. Bonus obejmuje drugi lub kolejny bonus obstawiony za min. 30 PLN, z 3 zdarzeniami, o kursie całkowitym 2,50 lub wyższym. Zwrot 100% otrzymamy, jeśli zakład okaże się przegrany. Jeśli zaś wygramy, zwrot będzie miał wartość 50% kwoty obstawionej stawki netto.

Betters zakład bez ryzyka – wymagania obrotowe:     

 • obrót bonusem x2, 
 • min. 3 zdarzenia,
 • kurs min. zdarzenia 1.40,
 • czas na obrót – 14 dni.

Do obrotu nie są wliczane zakłady na karcianki, anulowane oraz zamknięte funkcją cashout.

 • Freebet 40 PLN z kodem

Standardowo, freebet w Betters wynosi 20 PLN, jednak jego wartość można zwiększyć do 40 PLN przy rejestracji z kodem promocyjnym. Żeby go zdobyć, należy wpłacić min. 50 PLN i obstawić pierwszy zakład za kwotę min. 40 PLN – wówczas uzyskamy bonus o maksymalnej wartości.

Betters freebet – warunki obrotowe:

 • obrót x1,
 • zakład singiel lub kombi,
 • min. kurs łączny,
 • czas na wykorzystanie bonusu – 72 godziny.

Freebet w Betters należy wykorzystać wyłącznie na zakłady SOLO i AKO. Nie można wykorzystać go na gry karciane i virtuale.

Fuksiarz bonus powitalny – obrót

Fuksiarz, poza promocjami dla swoich zarejestrowanych klientów, oferuje bonus na start 50% do 500 PLN. Dodatkowo, gracze, którzy zarejestrują konto z kodem FKVIP mogą uzyskać miesięczny darmowy dostęp do pakietu Polsat Box Sport Go.

 • Bonus cashback 50% do 500 PLN od 1. depozytu  

Chociaż na pierwszy rzut oka bonus ten nie wydaje się atrakcyjny, warto odnotować, że ewentualny zwrot od pierwszego zakładu wypłacany jest w gotówce. Zakład promocyjny musi być obstawiony za kwotę min. 50 PLN i składać się z co najmniej dwóch zdarzeń, każde o kursie 1.60 lub wyższym.

Fuksiarz cashback – wymagania obrotowe:

 • brak

Promocja nie obejmuje zakładów zamkniętych opcją cashout oraz zakładów systemowych.

Bonus w PZBUK – wymagania obrotowe

Bukmacher PZBUK znany jest z tego, że lubi robić rzeczy na swój oryginalny sposób. To samo tyczy się również jego oferty powitalnej, na którą składa się bonus cashback i darmowy zakład.

 • Bonus cashback 1000 PLN

Główną częścią oferty powitalnej PZBUK jest zakład bez ryzyka o wartości do 1000 PLN, z niewygórowanymi warunkami obrotu.

PZBUK bonus cashback – wymagania obrotowe:

 • brak wymagań obrotu,
 • min. 2 zdarzenia,
 • kurs min. zdarzenia 1,40,
 • ważność bonusu – 30 dni.
 • Darmowy zakład 50 PLN

Kolejny bonus w PZBUK to freebet o wartości do 50 PLN, bez dodatkowych wymagań obrotu.

PZBUK darmowy zakład – wymagania obrotowe:

 • obrót 1x,
 • min. kurs łączny 2,00,
 • stawka min. 50 PLN,
 • ważność bonusu – 30 dni.

Do obydwu promocji nie są wliczane kupony postawione na zakłady i zdarzenia wirtualne, Gry TV i kupony obstawione za inne darmowe zakłady.

Totolotek bonus – warunki obrotu

W ofercie bukmachera Totolotek dostępne są dwa bonusy w ramach promocji na start – jedną dostępną dla wszystkich graczy i jedną po rejestracji z naszym kodem promocyjnym TTVIP.

 • Bonus 100% do 500 PLN od depozytu

Główna część oferty powitalnej Totolotek to bonus od depozytu o maksymalnej wartości 500 PLN.

Totolotek bonus od depozytu – warunki obrotu:

 • obrót 3x sumą depozytu i bonusu,
 • min. 3 zdarzenia, każde o minimalnym kursie 1.35,
 • 30 dni od pierwszej wpłaty na wykonanie obrotu.

Do obrotu bonusem nie są wliczane zakłady systemowe, kupony rozliczone jako zwrot i zamknięte wcześniej z pomocą opcji cashout.

 • Bonus 25 PLN bez depozytu z kodem

Bonus o wartości 25 PLN, który jest dostępny wyłącznie po rejestracji z kodem promocyjnym z naszej strony.

Totolotek bonus bez depozytu – warunki obrotu:

 • obrót 2x po kursie min. 2.00,
 • czas na obrót – 30 dni.

Przyznanego bonusu nie można zamknąć przy pomocy funkcji cashout.

BetX bonus powitalny – jak obrócić?

BetX ma w swojej ofercie na start w sumie aż 6 bonusów na łączną kwotę 1000 PLN. Są to bonusy od trzech wpłat do 750 PLN, freebet 30 PLN za weryfikację, bonus 20 PLN w aplikacji i ekstra freebet 200 PLN za rejestrację z kodem promocyjnym BetX.

 • Cashback 50 % do 250 PLN za pierwszy zakład

Bukmacher za pierwszy zakład przyznaje cashback. Skorzystanie z promocji jest możliwe po rejestracji i wpłacie depozytu od 10 do 500 zł. Następnie należy postawić pierwszy kupon AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 2.50 za całą kwotę depozytu. Jeśli będzie przegrany bukmacher przyzna zakład bez ryzyka 50 % do 250 zł. Jak go wypłacić?

BetX cashback – wymagania obrotowe:

 • obrót bonusem x1,
 • min. kurs kuponu 2.00,
 • możliwość wybrania opcji „darmowy kupon/freebet” znajduje się w dolnej części kuponu,
 • nie wypłacaj wygranej z kuponu, by odebrać pozostałe bonusy.

Promocja nie obejmuje zakładów na wirtualne wyścigi i wirtualne sporty, wydarzenia esportowe i gry karciane.

 • Freebet 250 PLN za wpłatę

BetX oferuje w standardzie kolejny bonus i jest to freebet za drugą wpłatę od 10 do 500 zł i obrót nią.

BetX freebet – wymagania obrotowe:

 • obrót x2 depozytem,
 • kurs min. 2.50,
 • min. 3 zdarzenia
 • po obrocie depozytem zostaje przyznany freebet 50 % do 250 PLN.

Freebet BetX zostaje przyznany w formie 2 zł z mnożnikiem. Można go wykorzystać na dowolne kupony wybierając bonus i mnożnik na kuponie.

Freebetu 250 PLN nie można wykorzystać na zakłady esportowe, gry karciane, wirtualne wyścigi i wirtualne sporty. Nie można go również zamknąć za pomocą cashoutu.

 • Bonus od depozytu 250 PLN

Trzecim bonusem związanym z wpłatą jest klasyczny bonus od depozytu. Gracz wpłaca trzeci depozyt od 10 do 500 zł. Następnie musi obrócić depozytem.

BetX bonus od depozytu – wymagania obrotowe:

 • obrót 3x wpłaconym depozytem,
 • kupony AKO z min. 3 zdarzeniami,
 • kurs min. kuponu 2.50,
 • po obrocie depozytem zostanie dodany bonus 50 % wpłaty do kwoty 250 zł.

Bonus trafia na konto depozytowe i można go wypłacić.

 • Freebet 30 PLN za weryfikację

Darmowy zakład 30 PLN można otrzymać w BetX za weryfikację konta oraz zaznaczenie pełnych zgód marketingowych. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy wpłacili i obrócili na swoim koncie min. 10 zł. Bonus przyznawany jest w formie 2 zł z mnożnikiem x15. Jak wykorzystać freebet?

Freebet za weryfikację wykorzystanie:

 • kupon SOLO lub AKO,
 • kurs min. 2.00,
 • czas na wykorzystanie: 3 dni.

Freebetu 30 PLN nie można wykorzystać na zakłady esportowe, gry karciane, wirtualne wyścigi i wirtualne sporty. Nie można go również zamknąć za pomocą cashoutu.

 • Bonus mobile 20 PLN

Za pierwszy kupon postawiony w aplikacji BetX możesz otrzymać bonus 20 PLN. Wystarczy pobrać najnowszą wersję apki. Postaw przez aplikację pierwszy kupon za min. 10 zł. Otrzymasz freebet 2 zł z mnożnikiem x10. Jak wypłacić bonus mobile?

Bonus mobile warunki:

 • obrót 1x bonus,
 • kurs min. 2.00,
 • czas na wykorzystanie: 3 dni.

Aby skorzystać z promocji należy wybrać bonus i mnożnik bezpośrednio na kuponie.

 • Freebet 200 PLN za kod promocyjny

Rejestracja z naszym kodem promocyjnym umożliwia również otrzymanie dodatkowych freebetów na łączną sumę 200 PLN. Są to dwa bonusy po 50 PLN i jeden 100 PLN. Pierwszy bonus otrzymasz za pierwszy depozyt min. 100 zł, drugi bonus za pierwszy depozyt min. 100 zł i pierwszy kupon za dowolną stawkę. Trzeci bonus otrzymasz za przejście wszystkich trzech etapów standardowego bonusu BetX (czyli trzech bonusów do 250 zł). Jak wykorzystać freebety za kod?

Freebety BetX za kod wykorzystanie:

 • obrót 1x
 • kurs kuponu min. 2.00
 • czas na wykorzystanie: 3 dni.

Najlepszy obrót bonusem – którego bukmachera wybrać?

Chociaż obrót bonusem często nie jest sprawą prostą, z pewnością warto zainteresować się ofertami opisanych przez nas bukmacherów, a także innych firm jak Betfan i Betclic. Obrót bonusem, a także wysokość ofert powitalnych w przypadku tych bukmacherów nie znalazłby się jednak w czołówce rekomendowanych przez nas bukmacherów. W tym miejscu, polecamy usługi trzech czołowych polskich Fortuny, STS i Superbet, którzy mają wyjątkowo korzystne warunki obrotowe w regulaminach swoich bonusów. Jeśli więc chcesz wiedzieć jak szybko obrócić bonus, to powinieneś zacząć od podstaw i wybrać możliwie jak najlepszego bukmachera.

Warunki obrotu bonusami u legalnych bukmacherów

Gdy już wiesz jak obrócić bonus i na czym to polega możesz wybrać z ofert bukmacherów te, które są najkorzystniejsze. Jak widać warunki obrotu bonusami powitalnymi są bardzo różne. Każdy bukmacher określa swoje zasady, czasami są one dosyć skomplikowane. Różnice wynikają też z rodzajów bonusów. Ważne, abyś zanim dokonasz rejestracji przeczytał uważnie warunki obrotu i wybrał taką ofertę, która najbardziej będzie ci pasowała. Pamiętaj, wysoka kwota bonusu często oznacza bardziej wymagające wymagania obrotu.

FAQ

Co to jest obrót bonusem?

Obrót bonusem to określone przez bukmachera warunki jakie musi spełnić gracz, by móc wypłacić bonus lub wygrane z bonusu.

Jak obrócić bonus u bukmacherów online?

Zazwyczaj bukmacherzy określają ile razy trzeba postawić kwotę bonusu na zakładach. Często określają też min. kurs kuponu i pojedynczego zakładu. Zdarza się, że bukmacher zalicza do obrotu tylko kupony AKO z określoną liczbą zdarzeń. Szczegółowe warunki obrotu poszczególnymi bonusami znajdziesz na stronie danej promocji i w regulaminie.

Czy obrót bonusem muszę zrobić w określonym czasie?

Bukmacherzy określają czas w jakim gracz musi dokonać obrotu, by móc wypłacić bonus. Okres ten różni się w zależności od rodzaju bonusu i od bukmachera. Niekiedy jest to zaledwie 7 dni, ale może to być nawet 90 dni. Warunki sprawdź w regulaminie na stronie promocji.

Który bukmacher ma najlepsze warunki obrotu bonusami powitalnymi?

Po przeanalizowaniu warunków obrotu bonusami na start u legalnych bukmacherów online możemy stwierdzić, że najkorzystniejsze warunki są w: Fortunie, STS i Totolotku.