Jak obrócić bonus? Warunki obrotu u bukmacherów

Legalni bukmacherzy w Polsce dysponują różnymi ofertami powitalnymi. Gracz może otrzymać zakład bez ryzyka, bonus bez depozytu, darmowe zakłady czy bonusy od wpłaty. Przeanalizowaliśmy warunki obrotu ofert powitalnych wszystkich bukmacherów. Kto ma najkorzystniejsze?

Spis treści

Obrót bonusem – TOP 3 bukmacherów z najlepszym obrotem

 • Freebet od depozytu 200 PLN – obrót: 1x, dowolny kurs
 • Zakład bez ryzyka 3500 PLN – obrót: 3x, kurs min. 1.91
 • Freebet 35 PLN od wpłaty – obrót: 1x, dowolny kurs
 • Freebet w aplikacji 20 PLN – obrót: 1x, dowolny kurs
 • Freebet z kodem 10 PLN – obrót: 1x, dowolny kurs
 • Zakład bez ryzyka 300 PLN – bez obrotu
 • Bonus bez depozytu 20 PLN – obrót: 1x, dowolny kurs
 • Bonus za kupon 5 PLN – obrót: 1x, dowolny kurs
 • Bonusy od depozytów 600 PLN – obrót: 2x bonus, kurs min. 1.91
 • Zakład bez ryzyka 100 PLN – brak wymogów obrotu
 • Bonus za zadania 60 PLN – obrót: 1x bonus, kurs min. 1.91

1. miejsce – Superbet

Najkorzystniejszą ofertę obrotu posiada Superbet. Z trójki rekomendowanych buków ten działa na polskim rynku najkrócej. Łączna wartość bonusów Superbet wynosi aż 3755 PLN i posiadają one wyjątkowo korzystne warunki obrotu.

Wszystkie bonusy w Superbet przyznawane są w formie freebetu i podlegają jednokrotnemu obrotowi po dowolnym kursie. Musisz jednak pamiętać, że od wygranej z freebetu odejmowana jest kwota bonusu.

2. miejsce – Fortuna

Drugim bukmacherem, którego postanowiliśmy wyróżnić jest Fortuna. Bukmacher ten ma w ofercie bonusy, których łączna wartość może wynieść 335 PLN. Na ofertę powitalną składają się trzy zakłady bez ryzyka do 300 PLN, które nie mają żadnych wymogów obrotowych, a także bonus bez depozytu, freebet z kodem Fortuna i bonus za kupon – bez wymagań kursowych i z obrotem 1x. Spełnienie warunków nie jest więc zadaniem trudnym, tym bardziej, że do obrotu wliczane są zarówno kupony wygrane, jak i przegrane.

3. miejsce – STS

Na słowa uznania zasługuje również STS, który oferuje swoim graczom ciekawy bonus od trzech pierwszych depozytów, który należy obrócić 2x na kuponach o kursie 1,91 lub wyższym. Po spełnieniu określonych przez bukmachera zadań możesz też otrzymać bonus 60 zł, który również trzeba obrócić 2 razy na kuponach z kursem min. 1.91. Ponadto, przy rejestracji konta z kodem bonusowym STS, gracz może liczyć na zakład bez ryzyka, którego w ogóle nie trzeba obracać.

Jak obrócić bonus u bukmachera – warunki

Przeanalizowaliśmy warunki obrotu bonusami u legalnych bukmacherów. Wybierz bukmachera, którego bonus cię interesuje i poznaj szczegółowe informacje o obrocie.

 • STS
 • Fortuna
 • LV BET
 • forBET
 • TOTALbet
 • PZBuk
 • superbet
 • BetX
 • fuksiarz
 • Betfan
 • betters
 • gobet
 • betcris
 • Etoto
 • comeon

Co to znaczy obrót bonusem?

Obrót bonusem to znaczy postawić jeden lub wiele razy kwotę bonusu na kuponach z określoną liczbą zdarzeń, określonym kursem i w określonym czasie. Celem obrotu jest możliwość wypłaty bonusu.

Na co zwracać uwagę:

 • wysokość obrotu (jaką wielokrotność kwoty musisz obrócić)
 • czy wymagany jest obrót tylko bonusem czy bonusem i depozytem
 • jaki jest wymagany minimalny kurs zdarzenia i kuponu zaliczany do obrotu
 • jakie zakłady liczą się do obrotu
 • jakie zakłady są wykluczone z obrotu
 • czas na dokonanie obrotu
 • wymagana liczba zdarzeń na kuponie

Dlaczego jest wymagany obrót?

Odpowiedź jest prosta. Bukmacher daje ci w prezencie środki pieniężne, ale wymaga od Ciebie określonego obrotu, by zwrócić sobie część, całość, a niekiedy jeszcze większą kwotę niż od niego dostałeś. Nikt przecież nie rozdaje za darmo pieniędzy. Spełnienie wymaganego obrotu i wygranie wszystkich postawionych zakładów to prawdziwe wyzwanie. Trzeba mieć albo duże szczęście albo naprawdę ogromną wiedzę i doświadczenie. Oczywiście nie twierdzimy, że nikomu się to nie udaje, sugerujemy tylko, że może to być trudne.

Jak obrócić bonus u bukmachera – przykład

Jak działa to w praktyce? Postanowiliśmy posłużyć się przykładem. Weźmy pod lupę bonus powitalny od depozytu w forBET.

 1. Wartość bonusu od 2. depozytu: 100% do 2000 PLN.
 2. Aktywacja bonusu: obrót depozytem x1, kurs min. 2.00.
 3. Obrót bonusem: x2 kwotą bonusu.
 4. Minimalny kurs łączny kuponu: 2.50 (min. kurs poj. 1.30).
 5. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 3.
 6. Czas na obrót: 14 dni od aktywacji.

Zanim bonus 100% od. 2. zostanie dopisany do konta, należy go aktywować poprzez wykonanie jednokrotnego obrotu dokonanym depozytem kuponami o kursie 2.00 lub wyższym. Gracz może dokonać tego na jednym lub większej liczbie kuponów.

Do obrotu bonusem wliczane są więc kupony zagrane po dowolnej stawce, z co najmniej 3 zdarzeniami, o minimalnym kursie ogólnym nie mniejszym niż 2.50 – kupony z choćby minimalnie niższym kursem nie zostaną więc zaliczone do obrotu bonusem. Przykładowy kupon spełniający podstawowe założenia promocji może więc wyglądać następująco:

bonus od depozytu forbet obrót

Co dość oczywiste, obracanie bonusu tak drobnymi kwotami może być bardzo czasochłonne i w efekcie może być ciężko wykonać dwukrotny obrót całą kwotą bonusu w trakcie regulaminowych 14 dni. Niemniej, jest idealny przykład na to, że samo spełnienie założeń obrotu na kuponie nie jest w przypadku bonusu forBET skomplikowane.

W praktyce wygląda to więc dość prosto, jednak z racji tego, że poszczególni bukmacherzy mają różne wymagania co do swoich bonusów, warto rozłożyć składowe obrotu na czynniki pierwsze.

Obrót różnych rodzajów bonusów

W ofertach bukmacherów można znaleźć cztery podstawowe typy bonusów powitalnych. Ze względu na rodzaj bonusu zwykle obrót bywa podobny:

 • bonusy od depozytu – prawdopodobnie najpopularniejszy rodzaj bonusów wśród legalnych buków, a zarazem z reguły najwyższy. Bukmacher przyznaję graczowi bonus za wpłatę środków na konto. Na ogół, wiąże się ze spełnieniem warunków obrotu, które często, z racji wysokiej wartości bonusu, bywają dość wygórowane

Bonusy tego typu oferują STS, LVBET, forBET, TOTALbet, Superbet czy BetX.

 • zakłady bez ryzyka – – znane również jako bonusy cashback. Gracz ma możliwość obstawienia zakładu (najczęściej pierwszego) i w razie niepowodzenia otrzyma zwrot stawki w formie bonusu lub środków gotowych od razu do wypłaty. W przypadku tego bonusu najczęściej trzeba postawić zakład po określonej stawce minimalnej i kursie. Jeśli środki zwrócone zostaną w formie bonusu, najczęściej będzie trzeba nimi dodatkowo obrócić.

Bonusy typu zakład bez ryzyka znajdziemy na przykład w ofertach Fortuny, STS (z kodem promocyjnym), Fuksiarz, TOTALbet, forBET i Superbet.

 • bonusy bez depozytu – są to najczęściej freebety, które bukmacher przyznaje za przeprowadzenie pełnej rejestracji konta i/lub wyrażenie zgód na komunikację marketingową. Z reguły ich wartość nie jest duża, jednak pozwalają one zapoznać się z możliwościami bukmachera poprzez obstawienie próbnego zakładu. Największą zaletą tego typu bonusów jest to, że najczęściej nie wymagają obrotu, a spełnić należy jedynie wymagania dotyczące kursu i ilości zdarzeń na kuponie.

Bonusy bez depozytu można znaleźć w ofertach takich buków jak Fortuna, TOTALbet, LVBET czy Betters.

 • freebety od depozytu – osobną grupę stanowią freebety od depozytu. Są to darmowe zakłady, które przyznawane są po wypełnieniu określonych warunków, na czele z wpłatą depozytu. Z reguły wymagania, które należy spełnić nie są specjalnie wygórowane. Zdarza się również, że są przyznawane po podaniu kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym. Tego typu politykę stosuje m. in. Superbet.

Są one oferowane przez sporą grupę bukmacherów, do których zaliczają się Superbet, Fortuna, LVBET, BetX, Betters czy GOBet.

Obrót: depozytem, bonusem czy bonusem i depozytem?

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że nie ma większej różnicy pomiędzy obrotem depozytem i bonusem. Nic bardziej mylnego, a wszystko rozbija się o to jakiej wartości jest bonus.

Przykładowo, przy bonusie 100% o maksymalnej wartości 1000 PLN wpłacimy 200 PLN, to wartość bonusu rzeczywiście wyniesie tyle samo, czyli 200 PLN, więc to, którą kwotą będziemy musieli obrócić nie ma większego znaczenia.

Jeśli jednak bonus będzie miał wartość np. 50%, to sytuacja ulega zmianie. Wówczas przy wpłacie 200 PLN, nasz bonus wyniesie 100 PLN, co sprawia, że znacznie bardziej korzystny dla gracza jest obrót bonusem.

Odwrotna sytuacja ma miejsce, gdy wartość bonusu przekracza 100%. Chociaż zdarza się to rzadko, to jednak oferty tego typu się zdarzają – bonus od depozytu 200% jest dostępny u bukmachera BETFAN. Wynosi on maksymalnie 400 PLN. W przypadku wpłaty o wartości 200 PLN wartość bonusu wyniesie 400 PLN, co sprawia, że korzystniejszy będzie obrót depozytem.

Wreszcie, jest jeszcze opcja najmniej korzystna – obrót sumą depozytu i bonusu. Znajdziemy ją m. in. u bukmachera LVBET. Na czym polega? Załóżmy, że gracz w przypadku promocji 100% do 500 PLN wpłaca 200 PLN i otrzymuje tyle samo bonusu. W tym wypadku kwota do obrotu wyniesie łącznie 400 PLN, czyli sumę depozytu i bonusu.

Należy pamiętać, że niezależnie od tego, które z wymagań gracz mu spełnić w przypadku obrotu, nasze środki z konta depozytowego najczęściej zostaną zablokowane do momentu wypełnienia warunków obrotu i nie będzie można ich wypłacić.

Aktywacja bonusu – kiedy zostanie przyznany?

Niektórzy bukmacherzy w wymaganiach obrotowych bonusu zawierają również konieczność aktywacji bonusu. Opcję tego typu znajdziemy m. in. w forBET. Aktywacja najczęściej wiąże się z jednokrotnym obrotem depozytem kuponami po określonym kursie i z określoną liczbą zdarzeń. Po spełnieniu tego warunku, na koncie bonusowym gracza pojawią się środki, które również będą wymagały obrotu.

W regulaminach bonusów znajdziemy informacje dotyczące tego, kiedy bonus zostaje przyznany. W tym wypadku, istnieje kilka możliwych opcji:

 • po wpłacie i zaksięgowaniu depozytu,
 • po wykorzystaniu kwoty depozytu na zakłady,
 • po wykonaniu obrotu depozytem.

Jak łatwo się domyślić, najkorzystniejsza jest pierwsza z wymienionych opcji, z racji tego, że nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi wymaganiami – wystarczy, że dokonamy wpłaty depozytu.

Ile razy obrócić bonus?

Wyjątkowo istotną sprawą jest sama liczba obrotów bonusem. Ta kwestia, chociaż zależy również od wszystkich wymienionych wcześniej czynników, jest kluczowa. Oczywiście, im mniejsza liczba obrotu bonusem, depozytem lub bonusem i depozytem, tym sam bonus jest atrakcyjniejszy. Niemniej, nie należy również zapominać o pozostałych składowych oferty bonusowej, które zostały opisane powyżej i poniżej.

Wymagania dotyczące kuponów

Obrotu dokonujemy za pomocą kuponów. Kluczowymi elementami składowymi obrotu kuponami są:

 • typ kuponu – SOLO lub AKO,
 • minimalny kurs ogólny kuponu (np. 2,80),
 • liczba zdarzeń na kuponie (np. 3),
 • minimalny kurs zdarzenia na kuponie (np. 1,30).

Bukmacher zalicza na poczet obrotu bonusem wyłącznie kupony, które spełniają określone przez niego założenia. Jeśli więc wymagany jest obrót kuponami AKO, to kupony typu SOLO nie będą do niego zaliczane. Należy również pamiętać zarówno o spełnieniu warunków kursu ogólnego, jak i kursu poszczególnych zdarzeń.

Czas na obrót

Wymaganie to jest najczęściej podawane jako ostatnie odnośnie do wymagań obrotowych. Liczba dni, w czasie których należy dokonać obrotu bywa uzależniona od wysokości bonusu w myśl zasady wyższy bonus – więcej dni na obrót. Nie jest to jednak reguła. Bukmacherzy najczęściej dają od 14 do 30 dni na wykonanie obrotu najważniejszym bonusem w ofercie powitalnej, którym jest przeważnie bonus od depozytu. W przypadku zakładów bez ryzyka czas jest czasami nieco krótszy. Wreszcie, najmniej czasu na obrót gracze otrzymują w przypadku freebetów – na ogół jest to od 2 do 7 dni. Czas na wykonanie obrotu bonusem może być liczony od momentu aktywacji bonusu lub od chwili wpłaty (zaksięgowania) depozytu.

Obrót bonusem – wykluczenia i zastrzeżenia

Z obrotu bonusem mogą zostać wykluczone określone typy zakładów. Z reguły, do obrotu nie są wliczane:

 • zakłady odwołane,
 • anulowane,
 • unieważnione,
 • zakończone zwrotem,
 • zakłady zamknięte za pomocą opcji cashout.

Wszystkie wymienione sytuacje poza cashoutem są rozliczane po kursie 1.00, co w praktyce oznacza, że warunki obrotowe nie zostają wypełnione. Z kolei w przypadku cashoutu, gracz sam decyduje się na to, że wszystkie zakłady na kuponie nie zostaną rozliczone, co prowadzi do tego, że stawka nie zostaje wliczona do obrotu. Zasada ta jest stosowana przez zdecydowaną większość bukmacherów.

Ponadto, bardzo często zdarza się tak, że obrót nie obejmuje ofert na:

 • sporty wirtualne,
 • gry karciane,
 • wydarzenia z oferty esportowej (rzadziej).

O wykluczeniu niektórych typów zakładów decyduje często rodzaj bonusu. Co dość oczywiste, w przypadku, gdy promocja bukmacherska dotyczy określonej oferty, np. sportów wirtualnych, to bonus można lub trzeba spożytkować na zakłady właśnie nią objęte.

Środki depozytowe i środki bonusowe – wypłata

Jak już wspomniałem, po aktywacji bonusu depozyt zostaje zablokowany przez bukmachera, do momentu spełnienia wymagań obrotowych. Wpłacone przez nas środki pozostaną więc środkami bonusowymi, a jeśli bonus zostanie nam odebrany, to razem z wygranymi, które za nie uzyskaliśmy.

Warto jednak pamiętać, że podczas gry z aktywnym bonusem, środki pieniężne odejmowane są od salda jako pierwsze, zakładając, że bukmacher nie oferuje dwóch osobnych sald na depozyt i bonus. W przypadku wykorzystania wszystkich środków pieniężnych, kolejne zakłady będą grane za środki bonusowe.

Progres w wypełnianiu obrotu można śledzić u niektórych bukmacherów w profilu gracza. Finalnie, jeśli uda nam się spełnić wszystkie warunki regulaminu bonusu, to środki będzie można wypłacić.

Należy pamiętać, że zlecając wypłatę środków przez wypełnieniem wymagań obrotowych, środki bonusowe, w tym wygrane z bonusu, zostaną odjęte od konta gracza zanim zrealizujemy wypłatę bonusu. W praktyce, nie wypełnimy wówczas wymagań obrotu i zostaniemy pozbawieni środków bonusowych.

Obrót bonusem u bukmacherów

Sprawdziliśmy jak wyglądają warunku obrotu bonusami powitalnymi u bukmacherów online. Jakie są ich mocne strony, a jakie warunki są niezbyt korzystne dla graczy. Wszystkie informacje znajdziecie poniżej.

Jak wypłacić bonus z Fortuny?

Fortuna ma bez wątpienia jedną z najlepszych ofert powitalnych wśród legalnych bukmacherów online. Gracz może uzyskać do 335 PLN w bonusach pod warunkiem, że zarejestrują się z kodem promocyjnym FORTUNAVIP przez link na naszej stronie. Oferta na start w Fortunie składa się następujących bonusów.

Zakład bez ryzyka 3 x 100 PLNbrak wymogu obrotu –
Bonus bez depozytu 20 PLN:obrót 1x, dowolny kurs do końca roku kalendarzowego
Freebet od wpłaty 10 PLN: obrót 1x, dowolny kurs do końca roku kalendarzowego
Bonus za kod 5 PLN:obrót 1x, dowolny kursdo końca roku kalendarzowego
Jak obrócić bonus Fortuna?

Cashback do 300 PLN

A w zasadzie trzy cashbacki po 100 PLN. Dotyczą one trzech pierwszych kuponów postawionych przez gracza po rejestracji konta.

Jeśli przegrasz, któryś z kuponów otrzymasz zwrot jego stawki. I co najważniejsze: nie musisz nim obracać. Wszystkie cashbacki w Fortunie można wypłacić lub przeznaczyć na dowolną grę. Wybór należy do gracza.

Bonus bez depozytu 20 PLN w punktach FKP

Promocja bez depozytu, przysługująca po pełnej rejestracji konta w Fortunie, a więc po weryfikacji konta. Gracz otrzymuje freebet 20 PLN w formie 2800 punktów Fortuna Klub Plus.

Fortuna freebet bez depozytu – warunki obrotu:

 • obrót bonusem x1 po dowolnym kursie,
 • czas na wykorzystanie bonusu – do końca roku kalendarzowego.

Otrzymany bonus można wykorzystać na wszystkie wydarzenia sportowe z wyłączeniem zakładów na sporty wirtualne i Bet on Games.

Freebet za rejestrację z kodem – 10 PLN

Gdy zarejestrujesz konto w Fortunie przez nasz link możesz też otrzymać dodatkowy freebet w wysokości 10 zł. Wystarczy, że po rejestracji wpłacisz dowolny depozyt, a bukmacher przyzna bonus w formie punktów FKP.

Fortuna freebet za kod – warunki obrotu:

 • obrót bonusem x1 po dowolnym kursie,
 • czas na wykorzystanie bonusu – do końca roku kalendarzowego.

Bonus za udostępnienie kuponu – 5 PLN

Za postawienie dowolnego kuponu po rejestracji w Fortunie i udostępnienie go w Strefie Kuponów otrzymasz dodatkowy freebet 5 PLN. Również jest przyznawany w formie punktów FKP.

Fortuna freebet za kupon – warunki obrotu:

 • obrót bonusem x1 po dowolnym kursie,
 • czas na wykorzystanie bonusu – do końca roku kalendarzowego.

Obrót bonusu STS

Największy bukmacher w Polsce oferuje nowym graczom promocję na start, na którą składają się bonusy o łącznej wartości 760 PLN, jeśli zarejestrujesz się przez nasz link z kodem promocyjnym STSVIP. Wartość podstawowej oferty powitalnej (bez kodu), to 660 PLN.

Zakład bez ryzyka 100 PLN:brak wymogu obrotu
Bonusy od depozytów 600 PLN:obrót 2x bonus,
min. kurs 1.91
90 dni od wpłaty
Bonus za zadania 60 PLN:obrót 2x bonus,
min. kurs 1.91
90 dni
Jak obrócić bonus STS?

Bonusy od depozytów 600 PLN

Klasyczny bonus od trzech pierwszych depozytów o następujących wartościach maksymalnych:

 • bonus od 1. depozytu 100% maksymalnie do 100 PLN
 • bonus od 2. depozytu 50% maksymalnie do 200 PLN
 • bonus od 3. depozytu 50% maksymalnie do 300 PLN

STS bonus od depozytu – warunki obrotu:

 • Obrót x2 bonusem,
 • kurs min. 1.91,
 • do obrotu zaliczają się przegrane i wygrane zakłady,
 • gracz wybiera czy odbiera najpierw bonus za 2. czy za 3. wpłatę po dokonaniu obrotu 1. depozytem,
 • na aktywację każdego bonusu masz 7 dni
 • bonus jest bezterminowy, ale możesz go utracić, jeśli przez 30 dni nie zagrasz ani razu
 • wypłata każdego depozytu po obrocie nim x1 po kursie min. 1.85.

Do obrotu bonusem nie są wliczany zakłady MaxiKombi, z oferty Zakład bezpieczny, zamknięte opcją cash-out i rozliczone po kursie 1.00.

Zakład bez ryzyka 100 PLN

Zakład cashback jest możliwy do uzyskania jedynie po rejestracji przez nasz link z kodem promocyjnym i nie jest dostępny w standardzie. Promocja obejmuje pierwszy obstawiony zakład u tego bukmachera i jest możliwy do obstawienia również za środki bonusowe.

STS zakład bez ryzyka – warunki obrotu:

 • w przypadku zagrania za depozyt – brak wymagań obrotu,
 • w przypadku zagrania za bonus – obrót x2 po kursie min. 1.91

Do obrotu nie są wliczane zakłady: MaxiKombi, Zakład bezpieczne, cash-out, Superoferta, MaxiKombi, Hit dnia, Mecz dnia oraz Podwyższony kurs.

Bonus za zadania 60 PLN

Ostatnią promocją na start w STS jest bonus o wartości 60 zł za wykonanie zadań po trzech pierwszych depozytach (po dwa zadania po każdej wpłacie). Szczegóły każdego z zadań opisujemy w artykule o STS kodzie promocyjnym, tutaj skupiamy się na obrocie.

STS bonus za zadania – warunki obrotu:

 • Obrót 1x bonusem na kuponach z kursem min. 1.91
 • Czas na obrót to 30 dni

Superbet obrót bonusem

Superbet ma w swojej ofercie aż cztery bonusy powitalne, których łączna wartość może wynieść nawet 3755 PLN. Pamiętaj jednak, że aby skorzystać z bonusu o maksymalnej wartości, należy zarejestrować konto z kodem bonusowym SBVIP. Wszystkoe bonusy przyznawane są jako freebet, co oznacza, że wystarczy nimi obrócić tylko jeden raz, a od wygranej odejmowana jest kwota tego freebetu.

Freebet 35 PLN za kod:obrót 1x bonus, dowolny kurs3 dni
Zakład bez ryzyka 3500 PLN:obrót 3x bonus, kurs min. 1.917 dni
Freebet od wpłaty 200 PLN:obrót 1x bonus, dowolny kurs10 dni
Freebet mobile 20 PLN:obrót 1x bonus, dowolny kurs10 dni
Jak obrócić bonus Superbet?

Zakład bez ryzyka do 3500 PLN

Główną częścią oferty powitalnej jest zakład bez ryzyka do 3500 PLN w ramach promocji Tydzień bez ryzyka. Żeby z niej skorzystać należy wpłacić pierwszy depozyt na kwotę min. 20 PLN. Potem bukmacher zlicza sumy stawek przegranych kuponów i zwraca je w formie freebetu.

Superbet zakład bez ryzyka – wymagania obrotowe:

 • obrót x3 bonusem,
 • zakłady SOLO, AKO i systemowe,
 • zakłady sportowe przedmeczowe i live,
 • kurs min. 1.91,
 • czas na aktywację – 7 dni,
 • czas na obrót bonusem – 7 dni.

Z obrotu zakładem bez ryzyka wyłączone są zakłady obstawione w ramach oferty Super Kursy, kupony anulowane i z co najmniej jednym zdarzeniem rozliczonym po kursie 1.00, gdy ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego poziomu.

Freebet 35 PLN za kod promocyjny

Jako nowy gracz możesz otrzymać również freebet 35 PLN. Po założeniu konta z kodem promocyjnym SBVIP należy wpłacić pierwszy depozyt min. 50 PLN, a freebet zostanie przyznany. Trzeba pamiętać, że freebet będzie dostępny do wykorzystania po dokonaniu obrotu pierwszym depozytem.

Superbet freebet z kodem – wymagania obrotowe:

 • obrót x1,
 • kupony SOLO, AKO i systemowe,
 • zakłady sportowe przedmeczowe i live,
 • czas na akceptację freebetu – 3 dni
 • czas na obrót to 3 dni.

Freebetu nie można wykorzystać na kupony ze zdarzeniami z oferty na sporty wirtualne i gry karciane. Środki i wygrane nie będą dostępne do wypłaty do momentu wykonania obrotu freebetem.

Bonus od depozytu 200 PLN

Bonus od 1. depozytu w Superbet wynosi maksymalnie 200 PLN i jest przyznawany w formie freebetu. Minimalna kwota, od której można uzyskać ten bonus to 20 PLN. Wyróżniają go korzystne warunki obrotu.

Superbet bonus od depozytu – wymagania obrotowe:

 • obrót x1 bonusem,
 • zakłady SOLO, AKO i systemowe,
 • kurs dowolny,
 • czas na aktywację – 14 dni od momentu pierwszej wpłaty,
 • czas na obrót – 10 dni od przyznania bonusu.

Z obrotu wyłączone są zakłady obstawione w ramach oferty kupony anulowane, rozliczone za pomocą opcja cash-out i z co najmniej jednym zdarzeniem rozliczonym po kursie 1.00, gdy ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego poziomu.

Bonus 20 PLN za aplikację

Klienci Superbet mogą uzyskać dodatkowy bonus 20 PLN za pobranie i zalogowanie się do apki mobilnej Superbet. Żeby go zdobyć, należy pobrać aplikację w ciągu 7 dni od wpłaty 1. depozytu.

Superbet bonus w aplikacji – wymagania obrotowe:

 • obrót x1 kwotą bonusu,
 • zakłady SOLO, AKO i systemowe,
 • dowolny kurs kuponu,
 • czas ważności bonusu – 10 dni.

Promocja nie obejmuje zakładów anilowanych i rozliczonych przy opcji cashout.

TOTALbet – obrót bonusem u bukmachera

Oferta powitalna w TOTALbet to dwa rodzaje bonusów, z których jeden jest z dostępny z kodem promocyjnym TBVIP, do zdobycia jest 338 PLN.

Freebet bez depozytu TOTALbet 5 PLN

Pierwszym elementem bonusu powitalnego TOTALbet jest freebet bez depozytu. Za założenie konta z kodem promocyjnym TOTALbet oraz pełna weryfikacje konta stałego, otrzymasz freebet o wartości 5 złotych.

TOTALbet freebet – wymagania obrotowe:

 • wymagany jednokrotny obrót,
 • kupon SOLO lub AKO z kursem min. 2.00,
 • bonus ważny 7 dni.

Freebetu w TOTALbet nie można zamknąć funkcją cashout. Promocja nie obejmuje też zakładów na sporty wirtualne, gry karciane i zakładów systemowych.

Zakład bez ryzyka 333 PLN

W ofercie TOTALbet dostępne są również trzy zakłady bez ryzyka o wartości do 333 PLN. Rejestrujesz konto, weryfikujesz je, wpłacasz pieniądze i stawiasz trzy kupony z min. 2 zdarzeniami za własne środki (w ciągu 48 godzin od rejestracji). Jeśli przegrasz otrzymujesz zwrot 100 % stawki kuponu do 111 PLN.

TOTALbet zakład bez ryzyka – wymagania obrotowe:

 • brak wymagań obrotu bonusem,
 • aby zwrot wpadł na konto główne musi ono być zweryfikowane.

Do promocji Zakład bez ryzyka nie są wliczane zakłady wypłacone przez cashout, zakłady Totalboost, zakłady na sporty sporty wirtualne, z oferty Totalhit, z zawarte za freebet oraz zakłady rozliczone w części lub całości po kursie 1.00.

Jak obrócić bonus w forBET?

Na ofertę powitalną w forBET składają bonusy o łącznej wartości do 3000 PLN. Należy jednak pamiętać, że gracze, którzy zarejestrują się bez kodu FBVIP mogą liczyć na bonus o maksymalnej wartości 3380 PLN. W jego skład wchodzą zakład bez ryzyka do 1230 zł, 2000 zł bonusu od drugiej wpłaty i ekstra 150 zł od wpłaty.

Zakład bez ryzyka 1230 PLN

Promocja forBET od pierwszego depozytu, której wartość z kodem promocyjnym może wynieść nawet 1230 PLN. Jest to bonus w formie cashback.

forBET zakład bez ryzyka – wymagania obrotowe:

 • obrót x1,
 • min. 3 zdarzenia,
 • kurs min. zdarzenia 1.30,
 • 14 dni na obrót.

Promocja obejmuje zakłady z oferty na zakłady bukmacherskie i sporty wirtualne. Zakłady na gry karciane nie są objęte promocją.

Bonus 100 % od 2. depozytu do 2000 PLN

forBET posiada w swojej ofercie również bonus od 2. depozytu, którego maksymalna wartość może wynieść 2000 PLN. Bonus należy aktywować poprzez obrót depozytem x1 po kursie min. 2.00.

forBET bonus od depozytu – wymagania obrotowe:

 • obrót bonusem x2,
 • min. kurs łączny 2.50,
 • min. 3 zdarzenia,
 • kurs min. zdarzenia 1.30,
 • czas na obrót – 14 dni.

Do obrotu bonusem nie są wliczane zakłady systemowe, a także zakłady na sporty wirtualne i gry karciane.

Freebet od wpłaty 150 PLN z kodem

Bonus możliwy do uzyskania wyłącznie po rejestracji z kodem promocyjnym, który jest dostępny w naszym serwisie. Ponadto, żeby go odblokować należy dokonać drugiej wpłaty na kwotę min. 100 PLN. Bonus trafi do kolejki, a gdy obrócisz bonusem od 2. wpłaty trafi na konto bonusowe. Wtedy trzeba nim obrócić.

forBET freebet 150 PLN z kodem – wymagania obrotowe:

 • obrót x4,
 • min. 2 zdarzenia,
 • min. kurs całkowity 2.00,
 • min. kurs zdarzenia 1.30,
 • czas na obrót – 14 dni.

Do obrotu bonusem nie są wliczane zakłady systemowe, wirtuale i karcianki.

Bonus w LVBET – jak obrócić?

LVBET ma w swojej ofercie powitalnej kilka bonusów powitalnych, w tym trzy bonusy od depozytu, bonus bez depozytu, freebet mobile oraz freebet od wpłaty, który jest dostępny wyłącznie z kodem VIPLB.

Freebet 30 PLN od wpłaty za kod promocyjny

Zaczniemy od omówienia obrotu freebetu 30 PLN od depozytu, który można uzyskać dzięki rejestracji z kodem promocyjnym. Aby go dostać, należy dokonać wpłaty na min. 50 PLN i obstawić za tę kwotę kupon AKO z kursem min. 1.75. Bonus zostanie przyznany w formie 1 zł z mnożnikiem kursu x30, który należy wykorzystać na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem 2.50. Poniżej opisuję warunki obrotu wygranej z kuponu postawionego za bonus.

LVBET freebet 30 PLN od depozytu – wymagania obrotowe:

 • obrót wygraną x2,
 • kurs min. 2.00,
 • kurs min. zdarzenia 1.50,
 • min. 1 rynek 3-drogowy przy zakładzie AKO,
 • termin ważności – 30 dni od momentu dodania do konta gracza.

Z obrotu bonusem wyłączone są zakłady na sporty wirtualne. Freebetu nie można zamknąć funkcją cashback.

Bonus od 1. depozytu do 500 PLN

Po wpłacie pierwszego depozytu otrzymasz bonus 100 % do 500 PLN. Minimalna wpłata aktywująca promocję to 10 zł. Bonus i depozyt trafiają na konto bonusowe. Teraz trzeba nimi obrócić.

LVBET bonus od 1. depozytu – wymagania obrotowe:

 • obrót 4x sumą bonusu i depozytu,
 • kurs min. kuponu 1.75,
 • bonus ważny przez 30 dni po dokonaniu 1. depozytu.

Bonus 50% do 600 PLN od 2. depozytu

Po dokonaniu drugiej wpłaty otrzymasz bonus w wysokości 50 % depozytu do maksymalnej kwoty 600 PLN. Podobnie jak w przypadku bonusu od 1. wpłaty, bonus i depozyt trafiają na konto bonusowe i trzeba nimi obrócić.

LVBET bonus od 2. depozytu – wymagania obrotowe:

 • obrót 3x sumą bonusu i depozytu,
 • kurs min. kuponu 1.75,
 • bonus ważny przez 30 dni po dokonaniu 2. depozytu.

Z obrotu 1. i 2. depozytem wyłączone są oferty sportów wirtualnych, gier karcianych, Player Bets, a także zakłady zamknięte funkcją cashout.

Bonus 30% od 3. depozytu do 900 PLN

Za trzecią wpłatę również dostaniesz bonus. Wyniesie on maksymalnie 900 PLN i zostanie przyznany w formie 30 % wpłaty (aby uzyskać maksymalny bonus należy wpłacić 3000 PLN). Czas na obrót to 30 dni od momentu pojawienia się na saldzie bonusowym (na tym saldzie pojawi się zarówno depozyt, jak i przyznany bonus od 3. wpłaty).

Bonus LVBET od 3. depozytu – warunki obrotu:

 • obrót 2x depozyt + bonus,
 • kurs kuponu min. 1.75 (wyłącznie oferta sportowa),
 • bonus ważny jest przez 30 dni od dokonania wpłaty.

Bonus 20 PLN bez depozytu

Promocja LVBET skierowana do nowych graczy, którzy zarejestrują konto stałe u tego bukmachera. Po weryfikacji konta zostanie przyznany bonus 1 zł z mnożnikiem kursu x20 (czyli równowartość 20 zł). Najpierw musisz aktywować bonus wybierając go na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem kuponu 2.50. Potem musisz obrócić wygraną z kuponu postawionego za bonus.

LVBET bonus bez depozytu – wymagania obrotowe:

 • obrót bonusem 2x,
 • kurs min. 2.00,
 • min. 3 zdarzenia,
 • kurs min. zdarzenia 1.50 (zakłady AKO),
 • czas na obrót 30 dni.

Do obrotu nie są wliczane zakłady systemowe i zamknięte cashoutem.

Bonus mobile 20 PLN

Osoby, które założą konto w LVBET i pobiorą aplikacje tego bukmachera mogą liczyć na dodatkowy bonus w aplikacji o wartości 20 PLN. W zasadzie jest to cashback. Wpłacasz min. 20 zł w aplikacji i stawiasz za min. 20 zł kupon z kursem min. 1.75. Jeśli przegrasz dostaniesz zwrot stawki 20 zł. A jak trzeba obrócić cashback?

LVBET cashback mobile – warunki obrotu:

 • obrót 3x bonus,
 • kurs kuponu min. 1.75,
 • czas na obrót to 30 dni.

Betcris bonus powitalny – wymagania obrotowe

Bukmacher Betcris oferuje w podstawie trzy bonusy, nazywając każdy z nich freebetem od wpłaty. Dodatkowo, jeśli zarejestrujesz konto z kodem BSVIP, możesz zdobyć jeszcze jeden freebet, tym razem o wartości 30 PLN.

Freebet 30 PLN za kod promocyjny

Promocja skierowana do graczy, którzy zarejestrują konto z kodem BSVIP, , zaznaczą zgody marketingowe, przejdą na konto stałe, a następnie dokonają depozytu na min. 100 PLN i zagrają kupon za stawkę co najmniej 100 PLN. Kupon musi składać się z min. 3 zdarzeń, każde z kursem min. 1.30. Po spełnieniu tych warunków gracz otrzyma freebet 30 PLN.

Betcris freebet 30 PLN – wymagania obrotowe:

 • obrót x1,
 • min. 3 zdarzenia,
 • kurs min. zdarzenia 1.30,
 • czas na skorzystanie z bonusu – 28 dni od rejestracji,
 • maksymalna wygrana z kuponu postawionego za freebet to 1000 zł.

Z obrotu freebetem 30 PLN wyłączone są zakłady na karcianki i virtuale, systemowe i zamknięte opcją cashout.

Freebety od wpłat do 1400 PLN

Standardowa oferta powitalna Betcris składa się z trzech bonusów związanych z trzema pierwszymi depozytami do kwoty 1400 PLN. Aby skorzystać z promocji należy wpłacić depozyt min. 50 zł i postawić kupon za min. 50 zł z min. 3 zdarzeniami (kurs poj. 1.30).

Za pierwszy kupon można otrzymać zwrot 100 % stawki przegranego kuponu (zakład bez ryzyka) do kwoty 400 PLN. Za drugi kupon otrzymasz bonus równy 50 % stawki tego kuponu do kwoty 500 PLN (ale tylko jeśli kupon będzie przegrany). Za trzeci kupon otrzymasz bonus równy 50 % stawki kuponu do kwoty 500 PLN (bez względu na to czy będzie wygrany czy przegrany). Wszystkie trzy bonusy

Betcris freebety za wpłaty – wymagania obrotowe:

 • obrót bonusem 1x,
 • kupon AKO z min. 3 zdarzeniami,
 • kurs poj. min. 1.30,
 • czas na obrót to 3 dni.

Do obrotu bonusem nie wliczają się zakłady na sporty wirtualne, gry karciane, zakłady systemowe, zakłady typu „łańcuch” i kupony rozliczone za pomocą funkcji cashout.

Betters bonus powitalny – warunki

Nowi klienci Betters mogą uzyskać na start do 255 zł w bonusach. Rejestracja Betters z kodem promocyjnym BTVIP pozwala powiekszyć zakład bez ryzyka o 20 zł. Poza tym dostępne są jeszcze trzy bonusy: freebet 10 zł za rejestrację, freebet 25 złna Euro oraz boost bonus 50% do wygranej na kuponie, zagranym a drugi depozyt.

Bonus bez depozytu 10 PLN

Jak sama nazwa wskazuje, do otrzymania tego bonusu nie jest konieczne wpłacanie depozytu. Wystarczy rejestracja konta i weryfikacja (czyli przesłanie skanu dowodu osobistego). Po zakończeniu procesu otrzymasz freebet. Bonus wystarczy wykorzystać na kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.14. Wygranej nie trzeba obracać.

Betters bonusy po wpłatach

W Betters po pierwszej wpłacie możesz uzyskać cashback do 220 PLN w formie freebetu, po drugiej boost bonus 50% do wygranej, postawionej za drugi depozyt. Środki otrzymane z tych bonusów należy obrócić jeden raz kuponie SOLO lub AKO, z kursem min. 1.14.

Betters zakład bez ryzyka, freebet za rejestrację, boost bonus – warunki obrotu:

 • obrót 1x bonus,
 • kupon SOLO lub AKO,
 • kurs min. 1.14,
 • czas na obrót 72 godziny.

Betters bonus na Euro 2024

Aby otrzymać freebet 25 zł należy postawić za środki własne kupon SOLO lub AKO z zakładami na zdarzenia z oferty Euro 2024. Freebet równa się stawce, za jaką został obstawiony kupon, ale nie więcej niż 25 zł.

Betters freebet Euro – warunki obrotu:

 • obrót 1x bonus,
 • kupon SOLO lub AKO,
 • zakłady wyłącznie z oferty na Euro
 • kurs min. 1.14,
 • czas na obrót do 17 lipca 2024.

Maksymalna wygrana z kuponów postawionych za zakład bez ryzyka wynosi 2000 zł, a maksymalna wygrana z kuponu postawionego za freebet Euro to 500 zł. Kwota bonusów odliczana jest od wygranej.

GoBet bonus powitalny – jak obrócić?

Pakiet na start GoBet jest zróżnicowany i składa się z naprawdę dobrych bonusów. Maksymalna kwota pakietu to 930 zł i jest dostępna z kodem promocyjnym.

Bonus bez depozytu 30 PLN

Jako jeden z niewielu bukmacherów GoBet posiada bonus bez depozytu na start. Gdy założysz konto z kodem promocyjnym GoBet to dostaniesz 30 zł bez wpłaty. Konieczne jest również zaznaczenie zgód marketingowych i weryfikacja konta. Po tych działaniach zostanie przyznany freebet.

Freebet bez depozytu GoBet – warunki obrotowe:

 • obrót 1 raz bonus,
 • kupon AKO z min. 3 zdarzeniami,
 • kurs poj. min. 1.40,
 • czas na wykorzystanie to 7 dni,
 • wygrana z kuponu postawionego za freebet jest pomniejszona o stawkę.

Bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN

Za pierwszą wpłatę w GoBet możesz otrzymać klasyczny bonus od wpłaty. Wynosi on 100 % do 200 zł. Załóż konto, zaznacz zgody marketingowe i zweryfikuj konto. Następnie wpłać depozyt min. 20 zł a bonus zostanie przyznany.

GoBet bonus od depozytu – warunki obrotowe:

 • obrót 1x depozytem na kuponie z kursem min. 1.80,
 • obrót 3x bonusem na kuponie min. AKO2 z kursem kuponu min. 1.80
 • czas na obrót to 7 dni.

Bonus w PZBUK – wymagania obrotowe

Bukmacher PZBUK znany na polskim rynku od wielu lat przygotował dla swoich graczy tylko jeden bonus powitalny, freebet za kupon w kwocie do 250 zł. Aby otrzymać bonus, wystarczy rejestracja przez naszą stronę.

Freebet PZBuk 250 PLN

Zacznijmy od freebetu, jaki może otrzymać nowy gracz PZBuk. Trzeba się zarejestrować, wpłacić min. 50-250 zł i postawić za min. 50-250 zł kupon AKO z kursem min. 3.00. Wtedy zostanie przyznany freebet o wartości, zależnej od pierwszej wpłaty i wysokości postawionego zakładu:

 • za wpłatę 50-99 zł oraz postawiony zakład wielokrotny o stawce 50-99 zł z kursem łącznym minimum 3.0 przyznawany jest freebet 50 zł
 • za wpłatę 100-149 zł oraz postawiony zakład wielokrotny o stawce 100-149 zł z kursem łącznym minimum 3.0 przyznawany jest freebet 100 zł
 • za wpłatę 150-199 zł oraz postawiony zakład wielokrotny o stawce 150-199 zł z kursem łącznym minimum 3.0 przyznawany jest freebet 150 zł
 • za wpłatę 200-249 zł oraz postawiony zakład wielokrotny o stawce 200-249 zł z kursem łącznym minimum 3.0 przyznawany jest freebet 200 zł
 • za wpłatę min. 250 zł oraz postawiony zakład wielokrotny o stawce min. 250 zł z kursem łącznym minimum 3.0 przyznawany jest freebet 250 zł

Freebet PZBuk – wymagania obrotowe:

 • obrót 1x,
 • kupon AKO z kursem łącznym min. 2.00
 • czas na obrót 30 dni.

Do promocji nie są wliczane kupony postawione na sporty wirtualne, Gry TV i kupony obstawione za inne darmowe zakłady.

Fuksiarz bonus powitalny – obrót

Gracze, którzy zdecydują się zarejestrować konto w Fuksiarzu z kodem promocyjnym mogą liczyć na pakiet bonusów, który maksymalnie może wynieść 250 zł. Jego głównym elementem jest zakład bez ryzyka do 50 zł bez obrotu. Dostępny jest również cashback bez limitu.

Zakład ZERO ryzyka 50 PLN

Fuksiarz oferuje klasyczny cashback na start dla nowych graczy. Należy po rejestracji konta wpłacić depozyt min. 50 zł i postawić za niego kupon AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem poj. 1.60 za stawkę min. 50 zł. Jeśli będzie przegrany bukmacher przyzna zakład ZERO ryzyka 50 zł.

Cashback Fuksiarz – wymagania obrotowe:

 • brak

Tutaj czas na najlepszą informację związaną z cashbackiem Fuksiarz: otrzymanego bonusu nie trzeba obracać. Trafia on na konto depozytowe i można go wypłacić.

Promocja nie obejmuje zakładów zamkniętych opcją cashout oraz zakładów systemowych.

Cashback bez końca do 200 PLN

Nie jest to klasyczna promocja powitalna, z której możesz skorzystać tylko jeden raz. Tak naprawdę możesz z tej promocji korzystać codziennie. Na stronie bukmachera jest zakładka „cashback La Liga”. Typuj kupony z zakładami z tej sekcji. Jeśli przegrasz otrzymasz zwrot części stawki takiego kuponu. Im więcej zdarzeń, tym większy zwrot.

Cashback bez końca Fuksiarz – warunki obrotowe:

 • brak

Podobnie jak zakład ZERO ryzyka również cashback bez końca można od razu wypłacić.

BetX bonus powitalny – jak obrócić?

BetX ma w swojej ofercie na start w sumie aż 3 bonusów na łączną kwotę 630 PLN. Taką sumę można otrzymać za rejestrację z kodem promocyjnym BetX. Bonusy BetX związane są z pierwszymi dwoma depozytami. Możesz otrzymać następujące bonusy:

 • 30 zł freebet za rejestrację z kodem i ukończenie dwóch misji
 • 300 zł cashback w formie freebetu (Misja I)
 • 300 zł freebet (Misja II)
 • 5000 punktów do sklepu BetX (można je wymienić na freebety o wartości 115 zł)

Opisywanie każdego bonusu z osobna zajęłoby nam sporo czasu, więc odsyłamy do art. BetX kod promocyjny, gdzie znajdziesz szczegółowo opisane wszystkie bonusy i warunki, jakie trzeba spełnić, aby je otrzymać. Z kolei warunki obrotu każdego z freebetów są takie same i piszę o nich poniżej.

BetX bonusy na start – warunki obrotowe:

 • obrót 1x bonus,
 • kupon SOLO/AKO
 • kurs całkowity kuponu min. 2.00,
 • czas na obrót to 3 dni.

Freebetów nie można wykorzystać na zakłady esportowe, gry karciane, wirtualne wyścigi i wirtualne sporty. Nie można go również zamknąć za pomocą cashoutu.

ComeOn – czy trzeba obrócić bonus u bukmachera?

Na początku swojej działalności bukmacher ComeOn zaproponował graczom bonus od wpłaty, jednak po kilku tygodniach zmienił ofertę powitalną.

Obecnie rejestrując się w ComeOn otrzymacie tylko jeden bonus na start. Jest to zakład bez ryzyka bez konieczności obrotu zwrotem. Są dwa warunki, jakie należy spełnić. Pierwszy to wpłata minimum 100 zł i obstawienie kuponu za min. 50 zł. Drugi to wymóg kursowy pierwszego kuponu, który objęty będzie zakładem bez ryzyka. Na kuponie muszą znaleźć się miniumum 3 selekcje, a kurs całkowity kuponu musi być równy lub większy niz 3.00.

Po przegranym kuponie, otrzymamy zwrot stawki do 100 zł, który od razu wpływa na konto depozytowe, skąd możemy go wypłacić.

Pamiętajcie, że zakładu bez ryzyka nie można wykorzystać na zakładach na gry karciane.

Betclic bonus – jak obrócić cashback?

Bukmacher Betclic oferuje tylko jeden bonus powitalny, jest to zakład bez ryzyka o wartości 50 PLN. Ma on nieskomplikowana warunki obrotu.

Aby odebrać bonus na start w Betclic, wystarczy że zarejestrujesz się z kodem promocyjnym BTVIP i wpłacisz pierwszy depozyt o dowolnej wartości. Ja jednak polecam wpłacić 50 PLN, dzięki czemu w pełni wykorzystasz prrzysługujący Tobie cashback.

Następnie należy postawić dowolny dowolny kupon SOLO lub AKO na wydarzenia sportowe z kursem min. 1.14. Jeśli przegrasz otrzymasz zwrot stawki 100 % do 50 PLN. Otrzymany bonus należy obrócić jeden raz na kuponie SOLO lub AKO z kursem min. 2.14.

Pamiętajcie, że zakładu bez ryzyka nie można wykorzystać na zakładach na gry karciane ani na zakłady systemowe.

BETFAN – jak obrócić bonus u bukmachera?

Opisanie warunków obrotu bonusami w BETFAN nie zajmie dużo czasu, gdyż bukmacher ten posiada dwa bonusy, w tym jeden przyznawany tylko i wyłącznie za rejestrację z kodem promocyjnym BFVIP. Tym bonusem jest freebet o wartości 25 PLN. Natomiast drugi bonus to 200 % pierwszej wpłaty, a jego maksymalna kwota to 400 PLN.

Freebet BETFAN za kod promocyjny – jak obrócić?

Zatem rejestrujesz konta w BETFAN z kodem promocyjnym BFVIP. Zaznaczasz pełne zgody marketingowe. Wpłacasz min. 75 zł (najlepiej 200 zł, wówczas otrzymasz także maksymalny bonus od wpłaty).

BETFAN freebet – warunki obrotowe:

 • obróć jeden raz na dowolnym kuponie
 • czas na obrót to 48 h

Bonus od depozytu do 400 PLN – BETFAN jak obrócić bonus?

Ten bonus wymaga wpłaty min. 50 zł, ale najlepiej wpłacić conajmniej 75 zł, bo od takiej wkowty uzależnione jest otrzymanie freebetu, przyznawanego za rejestrację z kodem promocyjnym, Najkorzystniej wpłacić 200 zł, wówczas przyznany zostanie maksymalny bonus 400 zł.

BETFAN bonus od depozytu – warunki obrotowe:

 • obróć depozytem jeden raz na jednym lub kilku kuponach
 • poczekaj na rozliczenie wszystkich zdarzeń
 • obróć bonusem jeden raz na kuponie lub kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami,
 • kurs min. kuponu to 3.00
 • na obrót depozytem i bonusem masz 14 dni

Obrotu depozytem oraz bonusem nie można dokonać na zakładach systemowych oraz zakładach na gry karciane.

Jak obrócić bonus Etoto?

Bukmacher Etoto kusi nowych graczy bonusami powitalnymi do 2222 zł. Na pakiet składają się bonusy od trzech pierwszych depozytów oraz freebet w aplikacji.

Bonusy od depozytów do 2000 PLN

Główną częścią pakietu Etoto są bonusy od depozytów. Wynoszą one kolejno:

 • 100 % od 1. depozytu do 400 zł
 • 50 % od 2. depozytu do 600 zł
 • 50 % od 3. depozytu do 1000 zł

Każdy z tych bonusów ma takie same warunki przyznawania i obrotu. Gracz wpłaca dowolną kwotę i zostaje mu przyznany bonus, którym trzeba obrócić.

Bonusy od depozytu Etoto – warunki obrotowe:

 • obrót 3x bonus,
 • kupon AKO, min. 3 zdarzenia,
 • kurs poj. min. 1.30, kurs całkowity min. 2.50,
 • czas na obrót to 30 dni.

Freebet w aplikacji do 222 PLN

Bukmacher Etoto umożliwia otrzymanie również freebetu do 222 zł. Kwota ta jest wysoka, jednak aby otrzymać ten bonus trzeba spełnić warunki obrotu wszystkich trzech bonusów od trzech pierwszych wpłat. Dodatkowo bonus od 3. wpłaty musisz wynieść maksymalną kwotę 1000 zł. Oznacza to, że konieczne jest wpłacenie depozytu 2000 zł. Po zaksięgowaniu wpłaty zostanie przyznany freebet 222 zł do wykorzystania w aplikacji Etoto.

Etoto freebet w aplikacji – warunki obrotowe:

 • obrót 1x bonus,
 • dowolny kurs i liczba zdarzeń,
 • do wykorzystania w aplikacji,
 • do wykorzystania na jednym kuponie,
 • czas na obrót to 7 dni.

Bonus można wykorzystać na dowolne zdarzenia z wyłączeniem karcianek, sportów wirtualnych i zakładów systemowych.

Najlepszy obrót bonusem – którego bukmachera wybrać?

Chociaż obrót bonusem często nie jest sprawą prostą, z pewnością warto zainteresować się ofertami opisanych przez nas bukmacherów, a także innych firm jak Betfan i Betclic. Obrót bonusem, a także wysokość ofert powitalnych w przypadku tych bukmacherów nie znalazłby się jednak w czołówce rekomendowanych przez nas bukmacherów. W tym miejscu, polecamy usługi trzech czołowych polskich Fortuny, STS i Superbet, którzy mają wyjątkowo korzystne warunki obrotowe w regulaminach swoich bonusów. Jeśli więc chcesz wiedzieć jak szybko obrócić bonus, to powinieneś zacząć od podstaw i wybrać możliwie jak najlepszego bukmachera.

Warunki obrotu bonusami u legalnych bukmacherów

Gdy już wiesz jak obrócić bonus i na czym to polega możesz wybrać z ofert bukmacherów te, które są najkorzystniejsze. Jak widać warunki obrotu bonusami powitalnymi są bardzo różne. Każdy bukmacher określa swoje zasady, czasami są one dosyć skomplikowane. Różnice wynikają też z rodzajów bonusów. Ważne, abyś zanim dokonasz rejestracji przeczytał uważnie warunki obrotu i wybrał taką ofertę, która najbardziej będzie ci pasowała. Pamiętaj, wysoka kwota bonusu często oznacza bardziej wymagające wymagania obrotu.

Jak obrócic bonus u bukmacherów? Pytania i odpowiedzi

Obrót bonusem to określone przez bukmachera warunki jakie musi spełnić gracz, by móc wypłacić bonus lub wygrane z bonusu.

Zazwyczaj bukmacherzy określają, ile razy trzeba postawić kwotę bonusu na zakładach. Często określają też minimalny kurs kuponu i pojedynczego zakładu. Zdarza się, że bukmacher zalicza do obrotu tylko kupony AKO z określoną liczbą zdarzeń. Szczegółowe warunki obrotu poszczególnymi bonusami znajdziesz na stronie danej promocji i w regulaminie.

Bukmacherzy określają czas w jakim gracz musi dokonać obrotu, by móc wypłacić bonus. Okres ten różni się w zależności od rodzaju bonusu i od bukmachera. Niekiedy jest to zaledwie 7 dni, ale może to być nawet 90 dni. Warunki sprawdź w regulaminie na stronie promocji.

Po przeanalizowaniu warunków obrotu bonusami na start u legalnych bukmacherów online możemy stwierdzić, że najkorzystniejsze warunki są w: Fortunie, STS i TOTALbet.