forBET Kod Promocyjny

Oceń bonus
4.6(157)
Maksymalny bonus forBET
3000 3350 PLN
Zakład bez ryzyka z kodem

1000 1200 PLN na start

Ekstra bonus

0 150 PLN od wpłaty

Bonus od depozytu

2000 PLN od drugiej wpłaty

Gra bez podatku

+14 % do wygranych przez 30 dni

Kod promocyjny
FBVIP
Odbierz kod

Jaki jest forBET kod promocyjny?

Spis treści

Jaki jest forBET kod promocyjny? Kod promocyjny to FBVIP. Wpisując go w formularzu rejestracyjnym otrzymasz dodatkowe bonusy forBET – ekstra freebet i wyższy zakład bez ryzyka. W sumie możesz otrzymać 3350 PLN w formie bonusów na start. W skład pakietu wchodzą:

 • zakład bez ryzyka
 • ekstra bonus od wpłaty
 • bonus od drugiego depozytu
 • gra bez podatku

Oferta łączy się również z promocją na grę bez podatku przez 30 dni od rejestracji konta.

To najlepszy kod promocyjny do tego bukmachera na Marzec 2023, który umożliwi ci otrzymanie bonusów do 3350 zł. Podpowiadamy jak szybko przejść rejestrację forBET, gdzie wpisać kod aktywujący dodatkowy bonus powitalny i jak wykorzystać bonus forBET.

forBET kod Promocyjny 2023 – jak go odebrać?

forBET rejestracja z kodem promocyjnym wygląda następująco:

kod promocyjny forbet rejestracja
 • przechodzisz do formularza rejestracyjnego z naszego linku,
 • uzupełniasz wymagane w nim informacje,
 • pole: kod promocyjny będzie już uzupełnione kodem FBVIP
 • załącz zdjęcia dowodu tożsamości, aby zarejestrować konto stałe

Po rejestracji w pierwszej kolejności otrzymasz zakład bez ryzyka do 1200 zł. By go dostać należy wpłacić pierwszy depozyt, postawić kupon, a w razie przegranej forBET zwróci stawkę do 1200 zł. W dalszej kolejności przyznawane są bonusy forBET od drugiego depozytu do 2000 zł i freebet 150 zł z kodem. Dodatkowo przez 30 dni od rejestracji możesz grać bez podatku.

W dalej w artykule opiszemy bardziej szczegółowo powyższe bonusy powitalne forBET i warunki, jakie trzeba spełnić, by z nich skorzystać.

forBET kod promocyjny 2023

forBET kod promocyjnyFBVIP
Zakład bez ryzyka z kodem:1000 1200 PLN cashback na start
Bonus powitalny:do 2000 PLN od drugiego depozytu
Ekstra bonus z kodem:0 150 PLN od drugiej wpłaty
Gra bez podatku:+14 % do wygranych przez 30 dni
forBET oferta dla graczy

Bukmacher oferuje bonus powitalny forBET, który może maksymalnie wynieść 3350 zł, a także kilka promocji dla użytkowników, dzięki którym mogą otrzymać dodatkowe bonusy lub otrzymać wyższe nagrody. Opiszemy je dokładnie w dalszej części teksu.

forBET bonus na start

ForBET walczy o użytkowników interesującym pakietem bonusów. Po pierwszym postawionym zakładzie gracz, w razie niepowodzenia, otrzyma zwrot do 1200 zł. Bonus w tej kwocie dostępny jest tylko z kodem promocyjnym FBVIP. Kod ten umożliwia też otrzymanie freebetu od drugiej wpłaty 150 zł. W ofercie powitalnej jest również bonus od drugiej wpłaty, dzięki któremu można zdobyć 2000 zł oraz 30 dni gry bez podatku po rejestracji. Z pewnością przydałby się także forBET bonus bez depozytu. Mamy nadzieję, że bukmacher pomyśli o dodaniu go do oferty na start.

Zakład bez ryzyka 1200 PLN

Warunki:

 1. przejdź pełną rejestrację w forBET z kodem promocyjnym

 2. postaw pierwszy kupon za środki własne za min. 20 zł

 3. jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot stawki do 1200 zł

 4. przyznany zwrot trafia na konto bonusowe

Gracze chętnie korzystają z zakładu bez ryzyka, gdyż dzięki niemu nie tracą postawionych przez siebie środków. Również forBET zdecydował się na wprowadzenie takiego bonusu. 

Każdy kto zarejestruje się w forBET i w formularzu wpisze forBET kod promocyjny FBVIP otrzyma wyższy niż w standardowej ofercie buka – zakład bez ryzyka do 1200 PLN za rejestrację (standardowa oferta to 1000 zł). Zwrot przysługuje tylko za pierwszy zagrany kupon po rejestracji forBET. Musi on być zagrany za środki z salda głównego. Jeśli przegrasz otrzymasz zwrot 100 % postawionej stawki. Cashback nie będzie pomniejszony o podatek.

Zwrot trafi na konto bonusowe od razu po rozliczeniu wszystkich zdarzeń na kuponie spełniającym warunki promocji.

Jak obrócić forBET zakład bez ryzyka?

Warunki obrotu cashbackiem nie są bardzo wygórowane. Otrzymany na konto bonusowe zwrot za przegrany kupon należy obrócić jeden raz na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami. Każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.30. Na obrót gracz ma 14 dni.

Bonus 2000 PLN na start

W standardowej ofercie powitalnej gracze mogą otrzymać forBET bonus na start od drugiego depozytu. Wynosi on 100 % wpłaty do kwoty 2000 zł.

Warunki:

 1. wpłać drugi depozyt po rejestracji min. 20 zł

 2. otrzymasz bonus 100 % od wpłaty do kwoty 2000 zł

 3. bonus zostanie zablokowany do momentu obrotu depozytem

 4. aby odblokować bonus obróć depozytem 1 raz po kursie całkowitym min. 2.00 (dowolną liczbą kuponów)

 5. do obrotu depozytem nie zaliczają się kupony systemowe, zakłady na gry karciane i sporty wirtualne

Zatem wpłacając na drugi depozyt na przykład 100 zł otrzymasz bonus 100 % od wpłaty, który w tym przypadku wyniesie 100 zł. W sumie gracz będzie miał na grę 200 zł.

Obrót bonusem od depozytu forBET

Po obrocie depozytem można zabrać się za obrót bonusem. Należy kwotę bonusu obrócić dwa razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30, zaś kurs kuponu nie mniejszy niż 2.50.

Freebet 150 PLN od wpłaty z kodem promocyjnym

Osoby, które zarejestrują konto z naszym kodem SBVIP mogą skorzystać z dodatkowego freebetu od wpłaty do kwoty 150 zł. Poniżej szczegóły.

Warunki:

 1. zarejestruj konto stałe w forBET z kodem promocyjnym

 2. wpłać drugi depozyt min. 100 zł

 3. otrzymasz freebet 150 zł od wpłaty

 4. bonus zostanie dodany do 48 godzin po spełnieniu warunków

Minimalna wpłata uprawniająca do otrzymania bonusu to 100 zł. Zatem jeśli gracz wpłaci drugi depozyt 100 zł otrzyma standardowy bonus 100 % od wpłaty plus 150 zł ekstra przyznawane z kodem.

Obrót freebetem

Aby przenieść środki z freebetu na konto główne należy obrócić nimi 4 razy z kursem minimalnym 2.0 i kursem pojedynczym 1.20.

30 dni gry bez podatku

Osoby, które założą konto z kodem promocyjnym forBET otrzymają możliwość gry bez podatku przez 30 dni od momentu rejestracji. Do promocji zaliczają się kupony z min. 3 zdarzeniami i kursem pojedynczym 1.30. Gra bez podatku zostanie aktywowana na koncie w ciągu 24 godzin od założenia konta. Takiej promocji nie zaoferował jeszcze nigdy żaden bukmacher. Z pewnością jest to bardzo atrakcyjna akcja dla osób, które nie boją się typować zakładów AKO.

Jak założyć konto w forBET?

Jeśli chciałbyś zacząć stawiać zakłady u bukmachera forBET musisz oczywiście zarejestrować konto. Pomożemy ci przejść przez ten proces szybko i bezproblemowo. Podpowiemy co zrobić, by otrzymać dodatkowe forBET bonusy i móc jak najszybciej rozpocząć grę.

 1. Kliknij w nasz link, który przeniesie cię do formularza rejestracyjnego. Po kliknięciu w link znajdujący się w tym artykule zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego.
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza. Na pierwszej stronie forBET rejestracji zostaniesz poproszony o podanie: adresu e-mail, nazwy użytkownika, hasła, powtórzenie hasła, o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, otrzymywanie ofert marketingowych i informacji handlowych. Następnie trzeba zaznaczyć opcję o zapoznaniu się z regulaminem i polityką prywatności. Na koniec należy wyrazić zgodę na otrzymanie bonusu powitalnego. Po przejściu z naszego linku opcja będzie automatycznie zaznaczona, także nie musisz się obawiać, że nie dostaniesz swojego forBET bonusu na start.
 3. Wpisz wymagane dane na drugiej stronie formularza. Zostałeś przeniesiony do drugiego kroku formularza. Tutaj należy uzupełnić: obywatelstwo, imię, nazwisko, telefon komórkowy, miasto, adres, kod pocztowy, walutę.
 4. Uzupełnij trzecią stronę formularza. Trzecia, ostatnia stron formularza wymaga od nas jeszcze kilku informacji: podania daty urodzenia, wyboru dokumentu tożsamości, podania serii i numeru dowodu, numeru PESEL, wysłania zdjęć lub skanu obu stron wybranego dokumentu, podania numeru konta bankowego i zaznaczenia oświadczeń. Na tej stronie znajduje się również pole do wpisania kodu promocyjnego FBVIP. Dzięki niemu otrzymasz cashback 200 zł i freebet 150 zł.
 5. Kliknij w link aktywacyjny. Po tym jak wybrałeś opcję „zarejestruj się” na twojego maila został wysłany link aktywacyjny. Kliknij w niego, a twoje konto będzie aktywne i będziesz mógł rozpocząć grę.
Rejestracja forBET krok 1
Rejestracja – krok 1
Rejestracja forBET krok 2
Rejestracja – krok 2
forBET rejestracja - kod promocyjny
Rejestracja – krok 3

forBET rejestracja

Rejestracja forBET jest niestety dosyć żmudna. Formularz jest wprawdzie podzielony na trzy kolejne kroki, jednak trzeba w nim od razu uzupełnić wszystkie dane wliczając w to skan dowodu osobistego czy numer rachunku bankowego. Bukmacher nie posiada możliwości założenia konta tymczasowego. Dziwi nas trochę to, że nie ma szybkiej forBET rejestracji, gdyż taką opcją dysponują niemal wszyscy legalni bukmacherzy online. Oczywiście po upływie określonego czasu, bądź chęci wypłaty środków na koncie tymczasowym, trzeba przekształcić je w stałe, czyli wysłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości i podać numer konta, ale daje ono możliwość bardzo szybkiego dołączenia do wybranego przez nas bukmachera.

Liczymy na to, że również forBET zdecyduje się na wprowadzenie szybkiej rejestracji.

forBET promocje

W stałej ofercie promocyjnej forBET znajduje się kilka interesujących akcji, które umożliwiają graczom zdobycie dodatkowych bonusów i freebetów:

 • Bonus urodzinowy – każdy gracz forBET, który wykaże się minimalną aktywnością otrzyma od bukmachera wyjątkowy bonus z okazji urodzin; wystarczy, że w okresie 3 miesięcy od swoich urodzin wpłaciłeś depozyt na minimum 100 zł i dokonałeś chociaż jednego obrotu; prezent urodzinowy to freebet 20 zł
 • Combo Expert – forBET z okazji ważnych wydarzeń sportowych danego dnia przygotowuje specjalne zakłady nazywane Combo Expert; w ofercie bukmachera znajdziesz specjalny dział, w którym są dostępne zakłady z tej promocji; to zazwyczaj zakłady łączone o wysokich kursach; obstawiając je masz szanse na dużo większe wygrane niż w tradycyjnych zakładach
 • Szybki kupon – bukmacher przygotuje kupon za ciebie; narzędzie umożliwia stworzenie kupony według określonych przez gracza kryterium; należy określić ile chcesz wygrać, podać stawkę za jaką chcesz grać, wskazać zakres kursów jakie mają się znaleźć na kuponie oraz zaznaczyć z jakiej oferty mają zostać wybrane zdarzenia (dzisiaj, jutro, pojutrze); klikasz szukaj i po chwili zostanie ci przedstawiony gotowy kupon
 • TurboKurs Bartka Ignacika – bukmacher informuje o aktywnej promocji w swoich kanałach społecznościowych, przez inbox i powiadomienia mobilne; zdarzenie z turbo kursem jest ważne dla pierwszych 100 kuponów; zdarzenie turbo kurs może być zagrane jako SOLO lub AKO

Poza tym bukmacher ten często organizuje czasowe forBET promocje, przygotowane z okazji aktualnych wydarzeń sportowych, w których można zdobywać dodatkowe bonusy. Zatem warto regularnie zaglądać do zakładki „Promocje”, by być na bieżąco z ofertą.

Najlepsze kody promocyjne 2023

BukmacherBonus na start 2023Kod bonusowy
forBET 2000 PLN od depozytu + 1200 PLN zakład bez ryzyka + 150 PLN freebetSprawdź kod
STS 1500 PLN od depozytów + 100 PLN bez ryzyka + 40 PLN cashbackSprawdź kod
Fortuna2150 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 40 PLN freebetySprawdź kod
Kody promocyjne bukmacherów online

forBET zakłady bukmacherskie – oferta

forbet oferta

Jak u wszystkich buków, także w forBET, najbogatsza jest oferta na piłkę nożną. Gracze mogą typować rozgrywki klubowe, międzynarodowe i młodzieżowe. Poza tym, dostępne są zakłady na mecze ligowe z ponad 50 krajów na świecie.

Bardzo dobrze wypada również liczba rynków zdarzeń. Dla przykładu, na mecz Chelsea – Bayern w ramach Ligi Mistrzów mamy do wyboru aż 165 rynków zdarzeń. To jedna z najszerszych ofert na rynku. Całkiem nieźle prezentują się również inne dyscypliny sportowe do typowania w forBET, między innymi tenis, koszykówka, hokej na lodzie czy siatkówka. Dyscypliny te oraz wiele innych można także typować na żywo. Z mniej popularnych sportów, znajdziemy w forBET zakłady na biathlon, piłkę wodną czy szachy. Przydałyby się jeszcze zakłady na niższe ligi piłkarskie.

Oferta esportowa w forBET jest bardzo rozbudowana. W dniu, w którym ją sprawdzaliśmy forBET oferował aż 14 różnych wydarzeń w ramach rozgrywek Counter Strike. Warto też dodać, że często przy wydarzeniach mamy nawet 50 rynków zdarzeń.

Na liście dostępnych dyscyplin znajdują się również „zakłady specjalne”, czyli takie, w których typuje się ważne wydarzenia kulturalne, polityczne i społeczne. Oferta forBET w tej kategorii zdarzeń nie jest zbyt bogata. Zdecydowanie lepiej prezentuje się w zakładach specjalnych popularny bukmacher Fortuna.

Sekcja sportów wirtualnych zawiera zakłady na: piłkę nożną, koszykówkę, wyścigi konne i wyścigi psów. Z kolei w ramach zakładów na gry karciane można typować pokera, bleckjacka i wojnę.

forBET wprowadził do oferty narzędzie BetArchitekt. Zakłady, w których jest ono dostępne oznaczone są pomarańczowym przyciskiem z ołówkiem. Jak działa BetArchitekt? Umożliwia stworzenie własnego zakładu. Pozwala na kombinację zakładów z jednego meczu w jeden pojedynczy zakład z większym kursem.

forBET aplikacja mobilna

Sprawdziliśmy jaką aplikacją dysponuje forBET. Jest ona dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

forBET aplikacja – zalety:

 • Match Tracker
 • powiadomienia Push
 • zakłady na gry karciane i virtuale
 • skaner kuponów
 • szybkie wypłaty
 • opcja BetMarket
 • opcja Cash Out

W aplikacji mamy dostęp do pełnej oferty zakładów live i przedmeczowych, a także do transmisji z meczów. Apka działa sprawnie i pobieranie jej nie sprawia żadnych problemów. Możemy w niej korzystać z forBET promocji i typować sporty wirtualne oraz gry karciane.

Aplikację możesz pobrać przez stronę iforbet.pl, nie znajdziesz jej w sklepie Google Play z powodu ograniczeń Google.

Porównując aplikację forBET z tymi udostępnianymi przez innych bukmacherów wypada ona bardzo dobrze. Bukmacher zadbał o ciekawe opcje ułatwiające typowanie, jak chociażby funkcję Match Tracker, automatyczne logowanie czy powiadomienia push.

Wpłaty i wypłaty

Metody płatności nie są mocną stroną forBET. Wielu konkurentów ma ich o wiele więcej. Ale omówimy te możliwości jakie mamy u tego bukmachera. Wpłaty środków możemy dokonać za pomocą:

wpłaty forbet
 • PayU,
 • DotPay,
 • tpay.com,
 • kart: Visa i MasterCard,
 • Paysafecard,
 • SkyCash.

Za pomocą wymienionych metod gracz może wpłacać depozytu. Brakuje tu jeszcze portfeli elektronicznych jak Skrill czy Neteller czy płatności Blikiem.

Wpłaty dostępnymi opcjami w forBET przebiegają sprawnie i środki pojawiają się na koncie depozytowym niemal natychmiast.

Jeśli chodzi o wypłaty to mamy opcję szybkiej wypłaty metodą Quick Pay do 10 banków. Czeka się na nie mniej więcej 30 minut. Wypłaty dokonywane tą metodą są obsługiwane 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 23:00. Minimalna kwota wpłaty i wypłaty wynosi 1 zł. Wypłaty do banków, które nie znajdują się na liście Quick Pay są realizowane do dwóch dni roboczych.

forBET bonus – opinie

Naszym zdaniem pakiet bonusów powitalnych forBET to bardzo dobra opcja. Jest zróżnicowany pod względem rodzajów bonusów i całkiem wysoki. Bukmacher umożliwia skorzystanie też z kodu promocyjnego, który powiększa ten atrakcyjny pakiet o kolejne promocje. Można by się jednak zastanowić nad warunkami obrotu, czy nie mogłyby być ciut mniej wymagające. Poniżej zebraliśmy plusy i minusy bonusów forBET.

PLUSY
 • kod promocyjny powiększa zakład bez ryzyka i dodaje freebet
 • zróżnicowane bonusy (od wpłaty, zakład bez ryzyka, gra bez podatku)
 • wysoka suma bonusów
MINUSY
 • konieczność rejestracji konta stałego
 • konieczność aktywacji bonusu od wpłaty

forBET kod promocyjny opinie graczy

forBET zdobył grono wiernych graczy dzięki: rozbudowanej ofercie popularnych w Polsce sportów, bardzo wysokim kursom bukmacherskim, dobrej aplikacji i zakładom na żywo. Znajduje się również w czołówce bumacherów z atrakcyjnymi promocjom i bonusom. Zebraliśmy kilka opinii graczy o bonusach i promocjach forBET.

Bardzo przyzwoity bonus na start. Ciekawy jest zwłaszcza zakład bez ryzyka. Szkoda tylko, że jest tylko 14 dni na obrót bonusami – Marcel

Promocje z jakich można korzystać u bukmachera są naprawdę spoko. Praktycznie co kilka dni pojawia się jakaś nowa akcja – Michał91

Gram w forBET dopiero od pół roku, ale jestem bardzo zadowolony. Skorzystałem z bonusów na start. Często korzystam też z promocji TurboKurs. Jestem zadowolony – Gregor

Od czasu wejścia bukmachera na rynek możemy stwierdzić, że forBET zbiera niemal wyłącznie pozytywne opinie. Na grę tam zdecydowało się spora ilość graczy. Zdecydowanie zachęcamy do spróbowania swoich szans u tego bukmachera. Dodatkowe 200 zł bez ryzyka na start to kluczowy bonus, który zdecydowanie zwiększa szansę na zysk. Pamiętaj, że aby otrzymać ten i inne bonusy konieczny jest forBET kod promocyjny.

forBET kod promocyjny – FAQ

Jaki jest forBET kod promocyjny?

forBET kod promocyjny to FBVIP. Wpisując go podczas rejestracji otrzymasz wyższy zakład bez ryzyka 1200 zł na start i freebet od wpłaty 150 zł.

Jak zarejestrować się z kodem promocyjnym forBET?

Przejdź do strony bukmachera forBET z naszego linku. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego. Uzupełnij wymagane informacje i zaznacz na pierwszej stronie opcję: "Chcę skorzystać z bonusu powitalnego". Następnie uzupełnij dane na drugiej i trzeciej stronie formularza. Zaznacz zgody i oświadczenia. Następnie w polu "Kod promocyjny" widocznym na trzeciej stronie wpisz kod: FBVIP, czyli najlepszy forBET kod promocyjny dostępny w sieci. Na koniec kliknij przycisk: "Zarejestruj się". Na maila dostaniesz wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Jakie bonusy na start otrzymam za rejestrację w forBET z kodem?

W standardowej ofercie forBET gracz otrzymuje zakład bez ryzyka 1000 zł i bonus od drugiej wpłaty 2000 zł. Jeśli gracz wpisze podczas rejestracji forBET kod promocyjny: FBVIP otrzyma również wyższy zakład bez ryzyka 1200 zł i freebet od wpłaty 150 zł.

Jaki jest wymagany obrót bonusem forBET?

W przypadku bonusu od drugiego depozytu należy go najpierw aktywować na kupnie z min. kursem 2.0. Następnie, aby móc wypłacić środki należy obrócić nimi dwukrotnie na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami, z kursem min. 2.50, zaś kursem poj. zdarzenia min. 1.30. Zakład bez ryzyka 1200 zł, trzeba obrócić 1 raz na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami.

Jak wpłacić depozyt na konto forBET?

Bukmacher udostępnia kilka metod płatności. Można wpłacać środki za pomocą kart Visa i MasterCard, tradycyjnym przelewem bądź korzystając z platform: PayU, DotPay i tpay.com. Poprzez system DotPay można również skorzystać z Paysafecard i skycash.


Jeden komentarz
 • Marcin Stolarczyk
  14 czerwca 2022 o 00:29

  Polecam tego bukmachera 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *