forBET kod promocyjny 2024

Kod promocyjny forBET MAJ 2024
3000 3650 PLN
Extra bonus

0 300 PLN na Świątek / finał LKE

Zakład bez ryzyka z kodem

1000 1200 PLN na start

Freebet z kodem

0 150 PLN od wpłaty

Bonus od depozytu

2000 PLN od drugiej wpłaty

Gra bez podatku

+14 % do wygranych przez 30 dni

Kod promocyjny
FBVIP
Odbierz kod

Jaki jest forBET kod promocyjny 2024?

W forBET kod promocyjny to FBVIP. Wykorzystaj nasz kod promocyjny forBET podczas rejestracji i zgarnij najwyższy bonus forBET 3350 + 300 zł. Otrzymasz podwyższony cashback 1200 zł, ekstra freebet 150 zł oraz bonus od wpłaty 2000 zł.

Jakie są w forBET bonusy? Oto najlepsza w forBET oferta powitalna z kodem o treści "FBVIP". Dostaniesz w sumie:

 • bonus na Igę Świątek lub na finał LKE - 300 PLN
 • zakład bez ryzyka - 1200 PLN
 • ekstra bonus od wpłaty - 150 PLN
 • bonus od drugiego depozytu - 2000 PLN
 • gra bez podatku - 30 dni
Bonus 300 PLN za zwycięstwo Świątek w turnieju French Open

Promocja na turniej WTA French Open.  Zarejestruj się z naszym kodem FBVIP, obstaw zwycięstwo Świątek w całym turnieju, a jeśli Iga wygra, bukmacher rozliczy zakład po kursie 300.00!

 • Zarejestruj się z naszym kodem FBVIP
 • Wpłać min. 50 PLN
 • Postaw kupon SOLO za min. 1 PLN typ na wygraną Igi w całym French Open.
 • Jeśli kupon będzie wygrany, w ciągu 48 h dostaniesz bonus 300 PLN oraz wygraną policzoną po kursie standardowym
 • Jeśli przegrasz, a obstawiłeś za min. 20 PLN, otrzymasz zwrot stawki (maksymalnie 1230 PLN)
 • W ciągu 7 dni obróć bonusem 2 razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami, całkowity kurs min. 2.00.  (kurs zdarzenia min. 1.20)
koniec promocji: 2024.06.09 godz. 20:00
Weź udział
Bonus 300 PLN za wygraną Olympiakosu lub Fiorentiny

Bukmacher forBET przygotował promocję na finał Ligi Konferencji Europy. Promocja jest przeznaczona dla nowych graczy, którzy zarejestrują konto z kodem FBVIP. Szczegóły:

 • zarejestruj konto w forBET z kodem FBVIP
 • wpłać depozyt min. 50 zł
 • postaw pierwszy kupon SOLO za min. 1 zł z oferty prematch na zwycięstwo Olympiakosu lub Fiorentiny (zakład na „Zwycięzca Ligi Europy”). Pod uwagę nie będą brane klasycznie rynki 1×2
 • jeśli wygrasz, otrzymasz bonus 300 PLN (równowartość kursu 300.00 dla stawki 1 zł) i wygraną po standardowym kursie
 • bonus za wygrany kupon obróć 2 razy na kuponach min. AKO3 z kursem min. 2.00 (kurs poj. min. 1.20)
 • na obrót masz 7 dni
tylko dzisiaj do 21:00
Weź udział

Sprawdziłam wszystkie kody promocyjne forBET i dostępne z nimi oferty, najlepszy w forBET kod promocyjny to FBVIP. To najwyższa opcja na 29.05.2024. Dodam jeszcze tylko, że opisywana przeze mnie oferta łączy się również z promocją na grę bez podatku przez 30 dni od rejestracji konta.

Załóż konto i użyj kod promocyjny forBET: FBVIP. Jeśli przejdziesz do rejestracji przez naszą stronę, kod aktywujący dodatkowy forBET bonus powitalny uzupełni się automatycznie.

Pamiętaj, w forBET kod promocyjny na maj 2024 to FBVIP. Wpisz go podczas rejestracji, a otrzymasz najwyższy bonus na rynku o wartości 3650 PLN. Zgarnij m.in. cashback 1200 zł, ekstra freebet 150 zł oraz bonus od wpłaty do 2000 zł.

Kod promocyjny forBET 2024

Jaki jest kod promocyjny forBET? Jakie są warunki bonusów z kodem? Zobacz forBET kod promocyjny oraz tabelę z wymogami obrotu:

Kod promocyjny forBET - bonusyFBVIP
Zakład bez ryzyka 1200 PLN:1x, min. 3 zdarzenia, kurs poj. 1.30
Bonus 100 % od depozytu 2000 PLN:2x, min. 3 zdarzenia, kurs poj. 1.30
Ekstra bonus 150 PLN od wpłaty:4x, kurs poj. 1.20, kurs całkowity 2.00
30 dni gry bez podatku:bez obrotu
forBET bonusy - warunki obrotu

Bukmacher oferuje bonus powitalny forBET, który może maksymalnie wynieść 3650 PLN, a także kilka promocji dla użytkowników, dzięki którym możesz otrzymać dodatkowe bonusy lub wyższe nagrody. Opis wszystkich promocji forBET znajdziesz w sekcji - forBET promocje.

forBET kod bonusowy - kolejność odbioru bonusów

Wpisując kod promocyjny forBET zgarniasz 4 bonusy i dwa razy możliwość gry bez podatku. Musisz jednak pamiętać o kolejności przyznawania bonusów i wzajemnej zależności warunków. Oto kolejność bonusów w forBET:

 1. GRA BEZ PODATKU - 30 DNI

  Ta promocja zostanie uruchomiona godzinę po rejestracji, na 30 dni od dnia rejestracji. Obowiązuje na kupony AKO z min. 3 zdarzeniami.

 2. CASHBACK 1200 PLN

  Obowiązuje na pierwszy postawiony kupon. Z kodem FBVIP jest o 200 zł wyższy niż w standardowej ofercie.

 3. BONUS OD 2. WPŁATY 2000 PLN

  Bonus 100% od  drugiej wpłaty – do 200 zł. Wpłać min. 100 zł, a otrzymasz dodatkowo freebet (po rejestracji z kodem FBVIP) o wartości 150 zł.

 4. FREEBET Z KODEM 150 PLN

  Przyznawany po rejestracji z kodem FBVIP i drugiej wpłacie o wartości min. 100 zł. Do wykorzystania go po obrocie bonusem od wpłaty lub jego utraceniu.

forBET kod promocyjny 2024 - jak go odebrać?

W forBET kod promocyjny to FBVIP

W forBET rejestracja z kodem promocyjnym wygląda następująco:

 • przechodzisz do formularza rejestracyjnego z naszego linku,
 • uzupełniasz wymagane w nim informacje,
 • pole: kod promocyjny będzie już uzupełnione kodem FBVIP
 • potwierdzasz tożsamość za pomocą MojeID i bankowości elektronicznej lub uzupełniarz formularz (wtedy musisz załączyć zdjęcia dowodu tożsamości, aby zarejestrować konto stałe)

Po rejestracji w pierwszej kolejności otrzymasz zakład bez ryzyka do 1200 zł. By go dostać należy wpłacić pierwszy depozyt, postawić kupon, a w razie przegranej forBET zwróci stawkę do 1200 zł. W dalszej kolejności przyznawane są bonusy forBET od drugiego depozytu do 2000 zł i freebet 150 zł z kodem. Dodatkowo przez 30 dni od rejestracji możesz grać bez podatku.

Zapamiętaj, jaki jest forBET kod promocyjny. forBET kod promocyjny to: FBVIP. Załóż konto, używając naszego kodu promocyjnego podczas rejestracji w forBET, i odbierz najwyższy bonus 3350 PLN. 

W dalszej części artykułu opisuję bardziej szczegółowo powyższe bonusy powitalne forBET i warunki, jakie trzeba spełnić, by z nich skorzystać.

forBET bonus na start

Przejdę teraz do szczegółów i opiszę jak działa każdy forBET bonus na start. Na początek chciałabym zaznaczyć, że w mojej ocenie pakiet powitalny jest atrakcyjny i może konkurować z powodzeniem z innymi bukmacherami. To co przede wszystkim uznaję za plusy bonusu forBET to:

 • wysoka suma pakietu
 • dwa bonusy podwyższone za użycie kodu
 • gra bez podatku przez miesiąc
bonus forbet kod promocyjny
forBET oferta powitalna

Po pierwszym postawionym zakładzie, w razie niepowodzenia, otrzymasz zwrot stawki do 1200 zł. Bonus w tej kwocie dostępny jest tylko z kodem promocyjnym FBVIP. Kod ten umożliwia też otrzymanie freebetu od drugiej wpłaty 150 zł. W ofercie powitalnej jest również bonus od drugiej wpłaty, dzięki któremu można zdobyć 2000 zł oraz 30 dni gry bez podatku po rejestracji.

forBET kod promocyjny - cashback 1200 PLN

Załóż konto i użyj kodu promocyjnego forBET: FBVIP. Jeśli przejdziesz do rejestracji przez nasz link kod uzupełni się automatycznie. Jeśli rejestrujesz się np. bezpośrednio przez stronę iforbet.pl to wpisz go ręcznie w pole z kodem.

Szczegóły cashbacku forBET poniżej.

forBET oferta powitalna- warunki cashbacku:

 1. przejdź pełną rejestrację w forBET z kodem promocyjnym

 2. postaw pierwszy kupon za środki własne za min. 20 zł

 3. jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot stawki do 1200 zł

 4. przyznany zwrot trafia na konto bonusowe

Zakład bez ryzyka to moim zdaniem jeden z najlepszych bonusów, bo pozwala zabezpieczyć moje pieniądze, które postawię na kupon. Cashback w forBET dotyczy pierwszego postawionego kuponu i takie zasady obowiązują u większości bukmacherów. Są jednak wyjątki. U bukmachera Superbet otrzymujesz zwrot sumy stawek przegranych kuponów postawionych w czasie pierwszego tygodnia po rejestracji. To moim zdaniem lepsza opcja niż w forBET.

forBET oferta powitalna

forBET bonus powitalny przysługuje każdemu nowemu graczowi, ale z kodem można dostać więcej. Każdy kto zarejestruje konto i w formularzu wpisze kod promocyjny forBET: FBVIP otrzyma wyższy niż w standardowej ofercie buka - zakład bez ryzyka do 1200 PLN za rejestrację (standardowa oferta to 1000 zł).

Zakład musi być zagrany za środki z salda głównego. Jeśli przegrasz otrzymasz zwrot 100 % postawionej stawki. Co ważne: cashback nie będzie pomniejszony o podatek (większość bukmacherów odciąga podatek od kwoty cashbacku).

Zwrot trafi na konto bonusowe od razu po rozliczeniu wszystkich zdarzeń na kuponie spełniającym warunki promocji.

Jak obrócić forBET zakład bez ryzyka?

Warunki obrotu cashbackiem nie są bardzo wygórowane. Otrzymany na konto bonusowe zwrot za przegrany kupon należy obrócić jeden raz na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami. Każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.30. Na obrót gracz ma 14 dni. Część bukmacherów (STS lub Fortuna) nie wymagają w ogóle obrotu zakładem bez ryzyka, co jest jeszcze lepszą opcją, ale na obrót forBET też nie można narzekać.

forBET kod bonusowy - 2000 PLN od wpłaty

W standardowej ofercie powitalnej możesz otrzymać forBET bonus na start od drugiego depozytu. Wynosi on 100 % wpłaty do kwoty 2000 zł. To całkiem spora kwota biorąc pod uwagę wszystkich bukmacherów.

Warunki:

 1. wpłać drugi depozyt po rejestracji min. 20 zł

 2. otrzymasz bonus 100 % od wpłaty do kwoty 2000 zł

 3. bonus zostanie zablokowany do momentu obrotu depozytem

 4. aby odblokować bonus obróć depozytem 1 raz po kursie całkowitym min. 2.00 (dowolną liczbą kuponów)

 5. do obrotu depozytem nie zaliczają się kupony systemowe, zakłady na gry karciane i sporty wirtualne

Zasady tego bonusu są bardzo proste. Wpłacasz drugi depozyt, na przykład 100 zł i otrzymujesz bonus 100 % od wpłaty, który w tym przypadku wyniesie 100 zł. W sumie będziesz miał na grę 200 zł. Ale tak jak wspomniałam, konieczny jest obrót depozytem, by odblokować bonus od wpłaty. To informacja, która niestety obniża trochę moją ocenę tego bonusu. Większość bukmacherów nie wymaga obrotu depozytem.

Obrót bonusem od depozytu forBET

Jesteśmy na etapie, gdy już obróciłeś depozytem. Teraz czas na obrót bonusem. Należy kwotę bonusu obrócić dwa razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30, zaś kurs kuponu nie mniejszy niż 2.50. Jak oceniam te warunki? Są raczej standardowe w przypadku bonusu od wpłaty.

forBET freebet 150 PLN od wpłaty z kodem promocyjnym

Osoby, które zarejestrują konto z kodem SBVIP mogą skorzystać z dodatkowego freebetu od wpłaty do kwoty 150 zł. Przypominam, że to już druga promocja, która jest wyższa dzięki wpisaniu forBET kodu promocyjnego. Poniżej szczegóły.

Warunki:

 1. zarejestruj konto stałe w forBET z kodem promocyjnym

 2. wpłać drugi depozyt min. 100 zł

 3. otrzymasz freebet 150 zł od wpłaty

 4. bonus zostanie dodany do 48 godzin po spełnieniu warunków

Minimalna wpłata uprawniająca do otrzymania bonusu to 100 zł. Zatem jeśli wpłacisz drugi depozyt 100 zł otrzymasz standardowy bonus 100 % od wpłaty plus 150 zł ekstra przyznawane z kodem.

Obrót freebetem forBET

Aby przenieść środki z freebetu na konto główne musisz obrócić nimi 4 razy z kursem minimalnym 2.0 i kursem pojedynczym 1.20. Nie będę ukrywać, że czterokrotny obrót to spore wymagania, ale jeśli grasz regularnie jest to do zrobienia.

30 dni gry bez podatku

Ostatni element oferty powitalnej forBET, który jest w moim odczuciu dużym plusem. Osoby, które założą konto z kodem promocyjnym forBET otrzymają możliwość gry bez podatku przez 30 dni od momentu rejestracji.

Jakie są warunki? Do promocji zaliczają się kupony z min. 3 zdarzeniami i kursem pojedynczym 1.30. Gra bez podatku zostanie aktywowana na koncie w ciągu 24 godzin od założenia konta. Takiej promocji nie zaoferował jeszcze nigdy żaden bukmacher. Jest to bardzo atrakcyjna akcja dla osób, które nie boją się typować zakładów AKO.

forBET bonus bez depozytu

Ulubioną promocją graczy są freebety, które otrzymują bez konieczności wpłacania depozytu. Zwykle promocje te przyznawane są za rejestrację konta stałego lub wyrażenie zgody marketingowej. Niestety forBET bonus bez depozytu nie jest aktualnie dostępny, a na pewno by się przydał. Nawet mała kwota takiego bonusu przyciąga mnóstwo nowych graczy.

forBET rejestracja - jak założyć konto?

krok 2 rejestracji forbet

Jeśli chciałbyś zacząć stawiać zakłady u bukmachera forBET musisz oczywiście zarejestrować konto. Pomogę ci przejść przez ten proces szybko i bezproblemowo. Podpowiem ci jak wykorzystać forBET kod promocyjny i założyć z nim konto krok po kroku.

 1. Kliknij w link, który przeniesie cię do formularza rejestracyjnego. Po kliknięciu w link znajdujący się w tym artykule zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego. Możesz też wejść na stronę iforbet.pl i tam przejść do rejestracji.
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza. Musisz wpisać login, adres email i hasło. Konieczny jest też numer telefonu.
 3. Użyj kodu promocyjnego. Na pierwszej stronie formularza jest pole: kod promocyjny. Jeśli przeszedłeś do rejestracji przez link, będzie ono już uzupełnione kodem: FBVIP. Jeśli wszedłeś przez stronę buka wpisz kod ręcznie. Zaznacz też opcję, że chcesz otrzymać bonus.
 4. Zaznacz zgody i oświadczenia.
 5. Wpisz dane personalne na drugiej stronie formularza. Potrzebne jest imię, nazwisko, obywatelstwo, kraj urodzenia, PESEL, data urodzenia i adres lub wybierz MojeID, wówczas tożsamość potwierdzisz przy użyciu bankowości elektronicznej
 6. Określ źródło dochodu. Z podanej rozwijanej listy wybierz źródło swoich dochodów. Zaznacz też oświadczenie PEP.
 7. Kod weryfikacyjny forBET. We wskazane pole wpisz kod weryfikacyjny, który otrzymałeś na numer telefonu.

forBET rejestracja

Przy okazji omawiania rejestracji forBET chcę wspomnieć jeszcze o ważnej funkcji, która pojawiła się całkiem niedawno. Na pierwszej stronie formularza możesz wybrać formę rejestracji: przez bankowość elektroniczną lub przez formularz.

Proces, który opisałam wyżej to oczywiście rejestracja przez formularz. Jeśli jednak wybierzesz opcję przez bank to wówczas możesz zweryfikować swoją tożsamość logując się do swojej bankowości elektronicznej. Jest to możliwe dzięki narzędziu mojeID. Po takiej rejestracji będziesz miał już w pełni zweryfikowane konto.

forbet promocje dla graczy
forBET promocje dla graczy

forBET promocje dla graczy

Wspominałam wyżej, że rejestracja konta w forBET daje też dostęp do szeregu promocji dla graczy.

Aktualnie w stałej ofercie promocyjnej forBET znajduje się kilka interesujących akcji (najlepsze opisałam poniżej), które umożliwiają graczom zdobycie dodatkowych bonusów i freebetów.

W mojej opini najbardziej atrakcyjną promocj forBET jest MaxiZysk, jednak od pewnego czasu bukmacher zaczął ograniczać jej dostępność.

Najlepsza promocja forBET: MaxiZysk

Chociaż nie jest to promocja stała, regularnie pojawia się w ofercie forBET. Bukmacher reklamuje ją zresztą jako swoją flagową ofertę. MaxiZysk to mnożnik, podwyższający wygraną na kuponie. Może ona obejmować różne hitowe zdarzenia, takie jak GP w F1 lub mecz Igi Świątek w półfinale French Open czy topowe rozgrywki piłkarskie. Zasada działania jest jednak z reguły taka sama:

 • Wpłacasz kwotę określoną w regulaminie promocji (np. 100 PLN).
 • Wraz ze środkami, na twoim koncie pojawia się mnożnik MaxiZysk.
 • Obstawiasz kupon z mnożnikiem za regulaminową kwotę (równą wpłacie).
 • Zyskujesz podwojenie wygranej na kuponie, pomniejszoną o kwotę stawki.

Maksymalna wygrana w ramach tej promocji może wynieść 2279 zł, a łwięc dokładnie tyle, ile wynosi kwota, która nie jest objęta ustawowym podatkiem od wygranych. Wynosi on 10% od wygranej. Bonus jest ważny na ogół przez 24 godziny i właśnie w tym czasie należy go wykorzystać. Promocja nie wiąże się z zakładami terminowymi, zakładami specjalnymi i ofertą ComboExpert.

Jest to zdecydowanie najciekawsza i najkorzystniejsza promocja dla stałych graczy w forBET. Podobnej promocji o zbliżonej wartości próżno obecnie szukać u innych buków. Można więc ją zaliczyć jako jeden z najmocniejszych punktów oferty tego bukmachera.

Bonus urodzinowy w forBET

Promocja stała forbet, która skierowana jest do klientów-jubilatów bukmachera forBET, którzy wykazują się aktywnością na swoim koncie. Oto, co należy zrobić, aby odebrać bonus w dniu urodzin:

 • dokonaj obrotu środkami na kwotę min. 100 PLN w ciągu ostatnich 3 miesięcy,
 • zaloguj się na konto forBET w swoje urodziny,
 • odbierz bonus o wartości 20 PLN.

Na bonus załapać mogą się gracze, którzy zarejestrowali się maksymalnie 7 dni przed lub po swoich urodzinach. Bonus podlega obrotowi x2 po kursie 2.0 lub wyższym, kuponami AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs min. zdarzenia 1.20), z wyłączeniem zdarzeń z oferty na gry karciane. Gracz ma na to 14 dni od momentu przyznania bonusu.

Combo Expert

To w forBET promocja z okazji ważnych wydarzeń sportowych danego dnia przygotowuje specjalne zakłady nazywane Combo Expert. Znajdziesz je w menu wydarzeń. Wśród dostępnych w tej zakładce zdarzeń znajdziesz, takie opcje jak:

 • Combo Expert — podstawowa propozycja z kursem w okolicach 10.00. Często obejmują przemyślane propozycje, np. z lig polskich.
 • Combo Pewniak — propozycja na ogół 2-3 pewnych zdarzeń z kursem w okolicach 4,0-5,0 (np. Zagłębie i Pogoń z kompletem punktów w Ekstraklasie),
 • Combo Fart — parę typów (np. 2-3) na niespodzianki z różnych dyscyplin, kurs na ogół jest wysoki,
 • Taśma na weekend — propozycja kuponu z większą liczbą zdarzeń i wysokim kursem, wynoszącym np. 16,00.

Główne założenie tej promocji jest takie, że obstawiając typy Combo Expert, masz szanse na dużo większe wygrane niż w tradycyjnych zakładach. W zależności od liczby zdarzeń na kuponie i poziomu ryzyka, wartość zakładów w ramach Combo Expert może być od kilkunastu do nawet do kilkudziesięciu procent wyższa.

Przykładowo kurs na wygrane dwóch czeskich drużyn hokejowych (Mountfield i Trzynec) w 1. tercjach w swoich spotkaniach wynosi w Combo Expert 7.00. Jeśli jednak zagrałbyś ten typ jako osobne zdarzenia, uzyskałbyś kurs 6.00. Różnica wynosi więc blisko 17%.

Szybki kupon

Narzędzie, z pomocą którego bukmacher przygotuje kupon za Ciebie. Możesz określić jakiego typu selekcje Cię interesują, podając następujące informacje:

 • kwotę, za jaką chcesz grać,
 • potencjalną wygraną,
 • poziom ryzyka (wartość kursów),
 • datę rozliczenia kuponu.

Po kliknięciu przycisku “Szukaj” bukmachera przedstawi ci gotowy kupon, który będziesz mógł postawić, skrojony pod twoje wymagania. Oszczędzisz w ten sposób czas i energię.

TurboKurs Bartka Ignacika

 dzięki tej promocji będziesz mógł obstawiać topowe wydarzenia sportowe ze znaczni zboostowanym kursem. Jej zasady, jak to w forBET bywa, są proste:

 • wybierz kupon z oferty TurboKurs,
 • obstaw kupon pojedynczy lub akumulacyjny są stawkę (na ogół 50 zł) w opisie zakładu (stawka może być podzielona na większą liczbę kuponów),
 • zdobądź podwyższoną wygraną, jeśli twój typ okaże się trafiony.

Zakłady w ramach tej oferty można łączyć z zakładami live, jednak nie ma możliwości łączenia ich z zakładami specjalnymi, virtualami i karciankami. Dodam tylko, że w ramach podziału stawek, gracz może zagrać np. zakład pojedynczy za 20 zł, AKO z 4 zdarzeniami za 15 zł i AKO z 6 zdarzeniami za kolejne 15 zł.

Najlepsze kody promocyjne 2024

Jak wypada bonus powitalny forBET na tle innych bukmacherów? Zobaczcie:

BukmacherBonus na start 2024Kod bonusowy
Superbet35 PLN freebet + 3500 PLN cashback + 200 PLN od depozytu + 20 PLN na mobileSprawdź kod
STS 600 PLN od depozytów + 100 PLN bez ryzyka + 60 PLN za zadaniaSprawdź kod
Fortuna20 PLN bez depozytu + 10 PLN freebet + 300 PLN zakład bez ryzyka + 5 PLN za kuponSprawdź kod
TOTALbet333 PLN bez ryzyka + 5 PLN freebetSprawdź kod
Kody promocyjne bukmacherów online

forBET aplikacja mobilna

Gdy wybieram bukmachera to jedną z najważniejszych rzeczy jest dla mnie sprawna aplikacja mobilna. Podobnie jak większość graczy, rzadko loguje się na swoje konto na urządzeniach stacjonarnych. Dlatego też wysokiej klasy aplikacja to dla mnie absolutny “must have” u wysokiej klasy bukmachera.

Ważne, by był to soft, który działa na urządzeniach z systemami operacyjnymi iOS i Android. Musi również działać płynnie i być możliwie wolny od bugów. forBET spełnia obydwa te warunki. Ma również kilka innych zalet, które pozycjonują go wysoko w rankingu softu mobilnego na polskim rynku.

forBET aplikacja - zalety:

 • logowanie za pomocą PIN-u, loginu lub biometryki,
 • szybkie wpłaty i wypłaty,
 • funkcja Match Tracker,
 • wygodne zakłady live,
 • gry karciane i sporty wirtualne,
 • inspiracje kuponów w opcji BetMarket,
 • opcja Cash Out,
 • funkcja Sprawdź Kupon,
 • dwa tryby graficzne,
 • przejrzysta historia kuponów.

Aplikacja forBET nie posiada tak wielu funkcji, co aplikacje Superbet, STS czy Fortuny. Niemniej jest to naprawdę solidny program, który posiada wiele bardzo dobrze wykonanych funkcji, działa płynnie i nie ma irytujących błędów. Ponadto jest bardzo przyjemna dla oka i wygodna w użytkowaniu,

Aplikację na Android możesz pobrać przez stronę iforbet.pl, nie znajdziesz jej natomiast w sklepie Google Play z powodu ograniczeń Google.

Wpłaty i wypłaty w forBET

Metody płatności nie są mocną stroną forBET. Wielu konkurentów ma ich o wiele więcej (np. Superbet). Niemniej sprawdziłam dokładnie dostępne metody wpłat w forBET. Wpłaty środków (minimum 1 zł) możesz dokonać za pomocą operatorów:

wpłaty forbet
 • BLIK - czas realizacji: natychmiastowy,
 • PayU (przelew bankowy, karty VISA/MasterCard) - czas realizacji: natychmiastowy,
 • Przelewy24 (w tym Paysafecard, Skycash) - czas realizacji: natychmiastowy,
 • Tpay - czas realizacji: natychmiastowy,

Wszystkie wpłaty są błyskawiczne i można je zrealizować w sposób natychmiastowy. Nie są za nie pobierane żadne dodatkowe opłaty, a do tego wyróżnia je wysoki poziom bezpieczeństwa. W ramach poszczególnych platform płatniczych (PayU, Przelewy24, Tpay) dostępny jest szeroki wybór metod płatności, takich jak karty, kody BLIK, vouchery pre-paid i portmonetki elektroniczne. Zabrakło jednak popularnych e-walletów, takich jak PayPal, Skrill czy Neteller.

Bukmacher zastrzega sobie prawo do weryfikacji danych użytkownika w dowolnym czasie. W tym celu może wymagać przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł. Kwota ta zostanie później zwrócona na konto.

Jeśli chodzi o wypłaty, to jest opcja szybkiego przelewu metodą Quick Pay do 10 banków. Czeka się na nie mniej więcej 30 minut. Wypłaty dokonywane tą metodą są obsługiwane 7 dni w tygodniu, w godzinach od 9:00 do 23:00 i obejmują 11 banków, w tym:

 • PKO BP
 • mBank
 • Santander
 • BNP Paribas
 • Bank Pocztowy
 • Credit Agricole
 • Millennium
 • ING
 • Alior Bank
 • Velo Bank
 • Bank Pekao SA

Minimalna kwota wpłaty i wypłaty wynosi 1 zł. Wypłaty do banków, które nie znajdują się na liście Quick Pay, są realizowane do dwóch dni roboczych.

forBET nie akceptuje płatności za pomocą bankowości Revolut. Wynika to z braku polskiego numeru IBAN kont użytkowników tego banku, co nie jest zgodne z zapisami Ustawy Hazardowej. To samo tyczy się kart płatniczych Revolut.

Warto dodać, że jeśli będziesz chciał wypłacić środki od razu po wpłacie, a wcześniej nie obróciłeś co najmniej 50% depozytu, forBET może naliczyć opłatę manipulacyjną. Podczas testów, gdy wpłaciłam i niedługo potem wypłaciłam niewielką kwotę (20 PLN), nie pobrano ode mnie żadnych dodatkowych opłat.

BetAtchitekt w forBET

forbet kupon

Nie sposób nie wspomnieć również o funkcji Bet Architekt. Jest to kreator zakładów, działający na tej samej zasadzie co BetBuilder w Fortunie, STS czy LVBET. Tak naprawdę, jedyna różnica dotyczy wyłącznie nazwy. Co ciekawe, forBET był jednym z pierwszych bukmacherów oferujących tę funkcjonalność.

forBET pozwala wyłącznie na łączenie zakładów z ofert na piłkę nożną i koszykówkę, oznaczonych ikonką “BA” lub “BETARCHITEKT”. Z opcji możesz skorzystać na desktopie i na urządzeniach mobilnych.

Co więcej, masz możliwość łączenia ich na jednym kuponie z innymi zakładami przedmeczowymi i na żywo. W przypadku piłki nożnej łączyć możesz takie zdarzenia, jak:

 • zwycięzca meczu,
 • obie drużyny strzelą gola,
 • duma goli,
 • rzuty rożne (suma i drużyny),
 • do przerwy/cały mecz,
 • wynik meczu,
 • podwójna szansa,
 • rodzaj zwycięstwa,
 • co się wydarzy (czyste konto, pierwszy/ostatni gol w meczu),
 • kto zdobędzie gola,
 • kiedy zawodnik zdobędzie gola.

Testując tę funkcję, zauważyłam, że zdarzeń wykluczających się i mocno zbliżonych do siebie założeniami nie możesz łączyć ze sobą. Dotyczy to np. zakładów na BTTS i powyżej 1,5 gola lub różnych wariantów zakładów na rzuty rożne.

forBET bonus - opinie

Moim zdaniem forBET bonus powitalny to bardzo dobra opcja.

Oferta powitalna to aż trzy zróżnicowane bonusy o wysokiej wartości i całkiem przystępnych warunkach obrotowych. Co jednak najważniejsze, jeśli przy rejestracji podasz kod promocyjny forBET z naszej strony, wartość bonusu wyraźnie wzrośnie. 

Jeśli chodzi o wady, to nie wszystkim przypadnie do gustu konieczność wykonania obrotu kuponami z kursem 2.0, podczas gdy np. w Fortunie nie ma tego wymagania. Z drugiej jednak strony, wystarczy jednokrotny obrót, co pozycjonuje ten bonus w czołówce, jeśli chodzi o promocje na start.

PLUSY
 • kod promocyjny forBET powiększa zakład bez ryzyka i dodaje freebet
 • zróżnicowane bonusy (od wpłaty, zakład bez ryzyka, gra bez podatku)
 • wysoka suma bonusów
MINUSY
 • konieczność rejestracji konta stałego
 • konieczność aktywacji bonusu od wpłaty

forBET kod promocyjny opinie graczy

forBET zdobył grono wiernych graczy dzięki: rozbudowanej ofercie popularnych w Polsce sportów, bardzo wysokim kursom bukmacherskim, dobrej aplikacji i zakładom na żywo. Znajduje się również w czołówce bumacherów z atrakcyjnymi promocjom i bonusom. Zebrałam kilka opinii graczy o bonusach i promocjach forBET.

bonus powitalny forBET

Bardzo przyzwoity bonus na start. Ciekawy jest zwłaszcza zakład bez ryzyka. Szkoda tylko, że jest tylko 14 dni na obrót bonusami - Marcel

forBET promocje

Promocje z jakich można korzystać u bukmachera są naprawdę spoko. Praktycznie co kilka dni pojawia się jakaś nowa akcja - Michał91

forBET oferta powitalna

Gram w forBET dopiero od pół roku, ale jestem bardzo zadowolony. Skorzystałem z bonusów na start. Często korzystam też z promocji TurboKurs. Jestem zadowolony - Gregor

Od czasu wejścia bukmachera na rynek możemy stwierdzić, że forBET zbiera niemal wyłącznie pozytywne opinie. Na grę tam zdecydowało się spora ilość graczy. Zdecydowanie zachęcam do spróbowania swoich szans u tego bukmachera. Dodatkowe 200 zł bez ryzyka na start to kluczowy bonus, który zdecydowanie obniża ryzyko gry. Pamiętaj, że aby otrzymać ten i inne bonusy konieczny jest forBET kod promocyjny.

Kod promocyjny forBET - pytania i odpowiedzi

Najlepszy forBET kod promocyjny to FBVIP. Wpisując go podczas rejestracji, otrzymasz wyższy zakład bez ryzyka 1200 zł na start i freebet od wpłaty 150 zł.

W forBET kod promocyjny należy wpisać w pierwszej części formularza rejestracyjnego.

Kod promocyjny forBET to FBVIP. Wpisz go w formularz lub kliknij w przycisk w tym artykule, a uzupełni się automatycznie.

Aby odebrać wszystkie bonusy forBET na start, trzeba założyć konto u bukmachera z kodem promocyjnym. Następnie spełniać warunki każdego z nich opisane w tym artykule.

Przejdź do bukmachera forBET z naszego linku. Uzupełnij wymagane informacje w formularzu i zaznacz opcję: „Chcę skorzystać z bonusu powitalnego”. Uzupełnij dane na drugiej i trzeciej stronie formularza. Zaznacz zgody i oświadczenia. W polu „Kod promocyjny” wpisz kod: FBVIP, czyli najlepszy forBET kod promocyjny dostępny w sieci. Na koniec kliknij przycisk  „Zarejestruj się”.

W standardowej ofercie forBET gracz otrzymuje zakład bez ryzyka 1000 zł i bonus od drugiej wpłaty 2000 zł. Jeśli gracz wpisze podczas rejestracji forBET kod promocyjny: FBVIP otrzyma również wyższy zakład bez ryzyka 1200 zł i freebet od wpłaty 150 zł.

W forBET bonus od wpłaty trzeba obrócić dwa razy, extra bonus cztery razy, a cashback tylko raz.

Kod promocyjny forBET na bonus bez depozytu obecnie jest niedostępny, natomiast z naszym kodem FBVIP otrzymasz dodatkowe 350 zł