forBET Kod Promocyjny

Kod promocyjny forBET bonusy VIP na start

Wpisując w formularzu rejestracyjnym forBET kod promocyjny: FORBETVIP otrzymasz dodatkowe bonusy: freebet 100 zł i zakład bez ryzyka 200 zł. Oferta łączy się z pozostałymi bonusami powitalnymi, czyli bonusami od depozytów i grą bez podatku. To najlepszy kod promocyjny do tego bukmachera. Podpowiadamy jak szybko przejść forBET rejestrację, gdzie wpisać kod aktywujący dodatkowy forBET bonus powitalny i jak typować zakłady.

forBET kod Promocyjny 2020

forBET rejestracja z kodem promocyjnym wygląda następująco: w pierwszej kolejności otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 zł. By go dostać należy wpłacić pierwszy depozyt, postawić kupon, a w razie przegranej forBET zwróci stawkę do 100 zł. Dodatkowo po pierwszym depozycie otrzymasz również forBET freebet 100 zł, czyli darmowy zakład (minimalna wpłata to 100 zł). W dalszej kolejności przyznawane są bonusy forBET od pierwszego depozytu do 2000 zł i od drugiego depozytu. Dodatkowo przez 14 dni od rejestracji możesz grać bez podatku.

Bukmacher ten oferuje bonus powitalny forBET, a także kilka promocji dla użytkowników, dzięki którym mogą otrzymać dodatkowe bonusy lub otrzymać wyższe nagrody.

Bonusy na start200 PLN bez ryzyka + 100 PLN freebet + 2200 PLN od depozytów
Warunki obrotuobrót 4x bonus, min. kurs 2.0
PromocjeBonus urodzinowy, Stwórz drużynę Premier League, 40% więcej na wirtualne
Metody płatnościPayU, DotPay, tpay.com, Visa, MasterCard
Obsługa klientaczat na żywo, formularz kontaktowy, e-mail, FAQ
Licencjanr PS4.6831.10.2016, z dnia 4 maja 2016 r.

Aktywuj maksymalne bonusy i promocje 2020 w forBET

W dalszej części artykułu opiszemy bardziej szczegółowo powyższe bonusy powitalne forBET i warunki, jakie trzeba spełnić, by z nich skorzystać. Wyjaśnimy też jak działa forBET kod promocyjny. Dowiesz się również jak założyć konto w forBET, jak stawiać zakłady i jaką ofertę proponuje graczom ten bukmacher.

Kod Aktywny – WAŻNY do 30.11.2020

Kod promocyjny forBET
forBET rejestracja z kodem promocyjnym

Jak założyć konto w forBET?

Jeśli chciałbyś zacząć stawiać zakłady u bukmachera forBET musisz oczywiście zarejestrować konto. Pomożemy ci przejść przez ten proces szybko i bezproblemowo. Podpowiemy co zrobić, by otrzymać dodatkowe forBET bonusy i móc jak najszybciej rozpocząć grę.

 1. Kliknij w nasz link, który przeniesie cię do formularza rejestracyjnego.

Po kliknięciu w link znajdujący się w tym artykule zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego.

2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza.

Na pierwszej stronie forBET rejestracji zostaniesz poproszony o:

 • adres e-mail,
 • nazwę użytkownika,
 • hasło,
 • powtórzenie hasła,
 • wyrażenie zgody (na przetwarzanie danych osobowych, na otrzymywanie ofert marketingowych, na otrzymywanie informacji handlowych)
 • zapoznanie się z regulaminem i polityką prywatności
 • wyrażenie chęci na otrzymanie bonusu *

* Ostatni znacznik jest bardzo ważny, gdyż od niego zależy czy otrzymasz forBET bonus. Po przejściu z naszego linku będzie on automatycznie zaznaczony, także nie musisz się obawiać, że nie dostaniesz swojego forBET bonusu na start.

forBET rejestracja strona 1

Następnie kliknij przycisk “dalej”.

3. Wpisz wymagane dane na drugiej stronie formularza.

Zostałeś przeniesiony do drugiego kroku formularza. Tutaj należy uzupełnić:

 • obywatelstwo,
 • imię,
 • nazwisko,
 • telefon komórkowy,
 • miasto,
 • adres,
 • kod pocztowy,
 • walutę (do wyboru jest tylko PLN)
forBET rejestracja strona 2

Następnie ponownie klikamy w przycisk “dalej”.

4. Uzupełnij trzecią stronę formularza.

Trzecia, ostatnia stron formularza wymaga od nas jeszcze kilku informacji:

 • podania daty urodzenia,
 • wyboru dokumentu tożsamości,
 • podania serii i numeru dowodu,
 • numeru PESEL,
 • wysłania zdjęć lub skanu obu stron dokumentu,
 • podania numeru konta bankowego,
 • forBET kod promocyjny*,
 • oświadczenia, że nasz udział w zakładach nie narusza przepisów, a środki, które wpłacamy pochodzą z legalnego źródła,
 • oświadczenie, że jesteśmy pełnoletni i podaliśmy prawdziwe dane,
 • oświadczenie, czy pełnimy eksponowanego stanowiska politycznego lub jesteśmy członkiem rodziny takiej osoby lub bliskim współpracownikiem,
 • zaznaczenia skąd pochodzą nasze środki na grę

* To pole dotyczy wspomnianego wyżej w tym artykule kodu FORBETVIP. Wpisując forBET kod promocyjny w tym miejscu formularza otrzymasz dodatkowy freebet 100 zł i zakład bez ryzyka 200 zł.

forBET rejestracja strona 3

Następnie kliknij przycisk: “zarejestruj się”.

5. Kliknij w link aktywacyjny.

Po tym jak wybrałeś opcję “zarejestruj się” na twojego maila został wysłany link aktywacyjny. Kliknij w niego, a twoje konto będzie aktywne i będziesz mógł rozpocząć grę.

forBET rejestracja

Rejestracja forBET jest niestety dosyć żmudna. Formularz jest wprawdzie podzielony na trzy kolejne kroki, jednak trzeba w nim od razu uzupełnić wszystkie dane wliczając w to skan dowodu osobistego czy numer rachunku bankowego. Bukmacher nie posiada możliwości założenia konta tymczasowego. Dziwi nas trochę to, że nie ma szybkiej forBET rejestracji, gdyż taką opcją dysponują niemal wszyscy legalni bukmacherzy online. Oczywiście po upływie określonego czasu, bądź chęci wypłaty środków na koncie tymczasowym, trzeba przekształcić je w stałe, czyli wysłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości i podać numer konta, ale daje ono możliwość bardzo szybkiego dołączenia do wybranego przez nas bukmachera.

Liczymy na to, że również forBET zdecyduje się na wprowadzenie szybkiej rejestracji.

Warunki obrotu bonusem powitalnym forBET

U każdego bukmachera gracz musi spełnić określone warunki, by móc wypłacić środki bonusowe, jest to obrót bonusem. Co to znaczy? Że gracz musi kwotę bonusu postawić określoną przez bukmachera liczbę razy, na kuponie z konkretną liczbą zdarzeń i minimalnym kursem wskazanym przez buka. Jak należy obrócić bonusem w forBET?

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Zakład bez ryzyka 200 PLN: obrót 4x bonus, min. kurs 2.0 30 dni
Bonus od pierwszego depozytu 2000 PLN: Aktywacja – obrót 1x, min. kurs 2.0; Obrót – 2x, AKO min. 3 zdarzenia; min. kurs 2.50, kurs pojedynczy 1.30 Aktywacja – 14 dni
Obrót – 30 dni
Bonus od drugiego depozytu MaxiZysk 200 PLN: Aktywacja – obrót 1x; AKO min. 3 zdarzenia; min. kurs pojedynczy 1.40; Aktywacja – 48 godzin
Freebet 100 PLN: obrót 4x bonus, min. kurs 2.0 30 dni

Na obrót bonusowymi środkami masz 30 dni. Jakie są warunki obrotowe? forBET bonus od wpłaty podzielony jest na dwie części:

 • pierwszy depozyt – 100 % od wpłaty (maksymalnie 2000 zł)
 • drugi depozyt – MaxiZysk do 200 PLN

Zatem za pierwszy depozyt można otrzymać bonus do 2000 zł. By odblokować bonus forBET za pierwszą wpłatę należy dokonać jednokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00. Aby go wypłacić należy obrócić nim 2-krotnie na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami, z kursem łącznym nie mniejszym niż 2.50 a kursem zdarzenia min. 1.30.

Zakład bez ryzyka należy obrócić 4 razy po kursie nie mniejszym niż 2.00.

Dodatkowy forBET freebet 100 PLN należy obrócić 4 razy. Kurs minimalny kuponu wynosi 2.0 zaś pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.2.

forBET bonus na start

ForBET walczy o użytkowników interesującym pakietem bonusów. Po pierwszym postawionym zakładzie gracz, w razie niepowodzenia, otrzyma zwrot do 200 zł, poza tym jest też forBET freebet 100 zł. Oba bonusy dostępne są tylko z kodem promocyjnym FORBETVIP. W ofercie powitalnej są również bonusy od dwóch pierwszych depozytów, dzięki którym można zdobyć w sumie 2000 zł od pierwszej wpłaty i mnożnik zysku do 200 zł od drugiej wpłaty oraz 14 dni gry bez podatku po rejestracji. Z pewnością przydałby się także forBET bonus bez depozytu. Mamy nadzieję, że bukmacher pomyśli o dodaniu go do oferty na start.

Zakład bez ryzyka

Jednym z najbardziej pożądanych bonusów na start jest zakład bez ryzyka. Gracze chętnie z niego korzystają, gdyż dzięki niemu nie tracą postawionych przez siebie środków. Również forBET zdecydował się na wprowadzenie takiego bonusu. Każdy kto zarejestruje się w forBET i w formularzu wpisze forBET kod promocyjny FORBETVIP otrzyma niedostępny w standardowej ofercie buka- zakład bez ryzyka 200 PLN za rejestrację. Zwrot przysługuje tylko za pierwszy zagrany kupon po rejestracji forBET. Musi on być zagrany za środki z salda głównego. Jeśli przegrasz otrzymasz zwrot postawione stawki do 200 zł. Aby otrzymać zwrot napisz na adres: marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz: “Zakład bez ryzyka”. Pamiętaj, że tylko forBET kod promocyjny umożliwi otrzymanie cashbacku.

Jak obrócić zakład bez ryzyka?

Warunki obrotu cashbackiem nie są bardzo wygórowane, ale nie są także bardzo łatwe. Otrzymany na konto bonusowe zwrot za przegrany kupon należy obrócić cztery razy po kursie nie mniejszym niż 2.00. Czyli w przypadku zwrotu 200 zł oznacza, że trzeba dokonać obrotu w sumie na kwotę 800 zł.

Bonus do 2000 zł na start + 100 zł freebet forBET

W standardowej ofercie powitalnej gracze mogą otrzymać forBET bonus na start od dwóch pierwszych wpłat. Jakie konkretnie bonusy otrzymasz za wpłaty?

 • 100 % do 2000 zł od pierwszej wpłaty (min. depozyt 20 zł)
 • podwojenie zysku z wygranego kuponu postawionego za drugi depozyt (min. depozyt 20 zł)

Dodatkowo, wpłacając pierwszy depozyt min. 100 zł otrzymasz poza bonusem 100 % do 2000 zł, ekstra freebet 100 zł. Jest on dostępny tylko dla graczy, którzy wpiszą forBET kod promocyjny FORBETVIP. Dla ułatwienia przedstawmy to na przykładzie. Powiedzmy, że wpłacasz pierwszy depozyt 200 zł. Otrzymujesz kolejne 200 zł w ramach bonusu od depozytu i 100 zł freebetu z kodem, czyli w sumie masz na saldzie bonusowym 300 zł.

Bonus od pierwszej wpłaty należy najpierw aktywować obracając nim raz po kursie 2.00. Następnie, by móc wypłacić środki bonusowe należy obrócić nimi 2 razy, na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami, po kursie całkowitym min. 2.50 i kursem pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.30.

W przypadku freebetu 100 zł wymagany obrót to 4x po min. kursie 2.00.

MaxiZysk do 200 PLN

Dosyć nietypowy, ale bardzo atrakcyjny bonus oferuje forBET graczom, którzy wpłacą drugi depozyt (min. 20 zł). Po wpłacie należy z listy sald na kuponie wybrać mnożnik MaxiZysk. Następnie postawić za depozyt kupon z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. zdarzenia min. 1.40. Stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu, do której został przyznany mnożnik MaxiZysk i może wynosić maksymalnie 200 zł. Zysk z kuponu zostanie pomnożony x2. Czyli wpłacając depozyt 100 zł, gracz typuje kupon spełniający warunki promocji za stawkę 100 zł. Gracz wygrywa 500 zł, czyli czysty zysk z kuponu wynosi 400 zł (500zł-100zł). Czysty zysk z takiego kuponu z włączonym MaciZyskiem wynosi 800 zł (400 zł x2).

14 dni gry bez podatku

Osoby, które założą konto z kodem promocyjnym forBET otrzymają możliwość gry bez podatku przez 14 dni od momentu rejestracji. Do promocji zaliczają się kupony z min. 3 zdarzeniami i kursem pojedynczym 1.30. Gra bez podatku zostanie aktywowana na koncie w ciągu 24 godzin od założenia konta. Takiej promocji nie zaoferował jeszcze nigdy żaden bukmacher. Z pewnością jest to bardzo atrakcyjna akcja dla osób, które nie boją się typować zakładów AKO.

Aktualnie obowiązujące forBET promocje

W stałej ofercie promocyjnej forBET znajduje się kilka interesujących akcji, które umożliwiają graczom zdobycie dodatkowych bonusów i freebetów:

 • + 40 % na sporty wirtualne – większe wygrane na kupony AKO
 • Bonus urodzinowy – 20 PLN bonusu z okazji urodzin
 • Combo Expert – specjalne typy z wysokimi kursami
 • Stwórz drużynę Premier League – 800 PLN i koszulka ulubionego klubu
 • Piątek na bogato – co piątek podwyższone wygrane o 14 %

Poza tym bukmacher ten często organizuje czasowe forBET promocje, przygotowane z okazji aktualnych wydarzeń sportowych. Zatem warto regularnie zaglądać do zakładki “Promocje”, by być na bieżąco z ofertą.

Bonus urodzinowy

Każdy gracz forBET, który wykaże się minimalną aktywnością otrzyma od bukmachera wyjątkowy bonus z okazji urodzin. Wystarczy, że w okresie 3 miesięcy od swoich urodzin wpłaciłeś depozyt na minimum 100 zł i dokonałeś chociaż jednego obrotu. Prezent urodzinowy to freebet 20 zł.

Zakłady na żywo bez podatku

Promocja dla miłośników typowania zakładów na żywo. Stawiając zakłady live od poniedziałku do piątku w godzinach 00:00 – 23:59 można grać bez podatku, a zatem nasza wygrana będzie wyższa o 14%. Promocja trwa od 6 sierpnia 2020. W akcji biorą udział kupony z min. trzema zdarzeniami z oferty live i z min. kursem pojedynczym 1.30.

Ranking na zakłady Gier Karcianych

forBET, jako trzeci bukmacher wprowadził do oferty zakłady na gry karciane. Nie mogło oczywiście z tej okazji zabraknąć specjalnej promocji. Jest to ranking z pulą nagród 12 500 zł; promocja trwa przez cały sierpień 2020 i podzielona jest na pięć tygodniowych etapów; 1 zł to 1 punkt w rankingu; maksymalna liczba punktów za jeden kupon to 500 punktów

Stwórz drużynę Premier League i zgarnij bonus

Znasz grę Fantasy Premier League? Pozwala ona na stworzenie własnej drużyny marzeń. Rejestrując się na fantasy.premierleague.com możesz przed ekranem komputera lub telefonu wybrać swoich zawodników i rywalizować później swoją drużyną w lidze.

forBET zorganizował promocję związaną z FPL, w której do zdobycia są bonusy i koszulki ulubionych drużyn. Na początek wejdź na stronę gry, załóż konto i dołącz do ligi forBET. Co miesiąc piętnastu najlepszych graczy otrzyma nagrodę. Bonusy otrzymają też osoby, które okażą się najlepsze w całym sezonie.

Co miesiąc: 1. 300 zł bonus, 2. 200 zł bonus, 3. 100 zł bonus, 4-10. 50 zł bonus, 11-15. 25 zł bonus.

Za cały sezon: 1. Wybrana koszulka drużyny PL + 800 zł bonus, 2. Koszulka drużyny PL + 600 zł bonus, 3. Wybrana koszulka drużyny PL + 500 zł bonus, 4-5. 300 zł bonus, 6-10. 100 zł bonus, 11-15. 50 zł bonus.

Piątek na bogato

W każdy piątek w forBET obowiązuje promocja, dzięki której można wygrać o 14 % więcej; wystarczy właśnie w piątek postawić kupon prematch, live czy na wirtualne sporty za min. 20 zł. Na kuponie muszą znaleźć się min. 3 zdarzenia, każde z kursem nie mniejszym niż. 1.30. Jeśli wygrasz twoja wygrana zostanie powiększona o 14 %.

Combo Expert

forBET z okazji ważnych wydarzeń sportowych danego dnia przygotowuje specjalne zakłady nazywane Combo Expert. W ofercie bukmachera znajdziesz specjalny dział, w którym są dostępne zakłady z tej promocji. To zazwyczaj zakłady łączone o wysokich kursach. Obstawiając je masz szanse na dużo większe wygrane niż w tradycyjnych zakładach.

Wygrywaj do 40 % więcej w sportach wirtualnych

Bukmacher posiada bardzo dobrą ofertę na sporty wirtualne, które są bardzo popularne wśród graczy forBET. Specjalnie dla nich przygotował promocję, która powiększa wygrane za kupony na virtuale nawet o 40 %. Im więcej zdarzeń tym większy bonus do wygranej. Za 3 zdarzenia jest to 5% więcej. By otrzymać 40 % więcej musisz mieć na kuponie co najmniej 10 zdarzeń.

Szybki kupon

Bukmacher przygotuje kupon za ciebie, tak działa opcja szybki kupon. Narzędzie umożliwia stworzenie kupony według określonych przez gracza kryterium. Należy określić ile chcesz wygrać, podać stawkę za jaką chcesz grać, wskazać zakres kursów jakie mają się znaleźć na kuponie oraz zaznaczyć z jakiej oferty mają zostać wybrane zdarzenia (dzisiaj, jutro, pojutrze). Klikasz szukaj i po chwili zostanie ci przedstawiony gotowy kupon.

Najlepsze kody promocyjne 2020

BukmacherBonus na start 2020Kod bonusowy
forBET 2200 PLN od depozytu + 100 PLN freebet + 200 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 75 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Fortuna2000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 215 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
Betclic550 PLN zakład bez ryzyka Sprawdź kod
Kody promocyjne bukmacherów online

forBET zakłady bukmacherskie – oferta

Zakłady bukmacherskie forBET oferta

Jak u wszystkich buków, także w forBET, najbogatsza jest oferta na piłkę nożną. Gracze mogą typować rozgrywki klubowe, międzynarodowe i młodzieżowe. Poza tym, dostępne są zakłady na mecze ligowe z ponad 50 krajów na świecie. Bardzo dobrze wypada również liczba rynków zdarzeń. Dla przykładu, na mecz Chelsea – Bayern w ramach Ligi Mistrzów mamy do wyboru aż 165 rynków zdarzeń. To jedna z najszerszych ofert na rynku. Całkiem nieźle prezentują się również inne dyscypliny sportowe do typowania w forBET, między innymi tenis, koszykówka, hokej na lodzie czy siatkówka. Dyscypliny te oraz wiele innych można także typować na żywo.

eSporty

Przejdźmy teraz do esportów. Oczywiście oferta zależy od tego, czy w danym dniu odbywa się jakiś ważny turniej danej gry, ale na pewno gracze mogą stawiać zakłady na rozgrywki:

 • Counter Strike,
 • League of Legends,
 • Dota 2,
 • Overwatch,
 • StarCraft 2,
 • StarCraft Broodwar

Oferta esportowa jest bardzo rozbudowana. W dniu, w którym ją sprawdzaliśmy forBET oferował aż 14 różnych wydarzeń w ramach rozgrywek Counter Strike. Warto też dodać, że często przy wydarzeniach mamy nawet 50 rynków zdarzeń.

Zakłady specjalne

Na liście dostępnych dyscyplin znajdują się również “zakłady specjalne”, czyli takie, w których typuje się ważne wydarzenia kulturalne, polityczne i społeczne. Oferta forBET w tej kategorii zdarzeń nie jest zbyt bogata. Zdecydowanie lepiej prezentuje się w zakładach specjalnych popularny bukmacher Fortuna.

Zakłady na żywo

Live betting zazwyczaj działa według określonych schematów, więc większość firm skłania się do rozbudowy swoich zakładów piłki nożnej. forBET wykonuje ukłon w stronę polskiego gracza i do standardowej oferty zakładów na żywo dorzuca możliwość obstawiania m.in. niezwykle popularnego w Polsce żużla. Oczywiście oferta live zmienia się w zależności od sezonu, ale gracze mają do wyboru:

 • piłkę nożną,
 • tenis,
 • siatkówkę,
 • koszykówkę,
 • piłkę ręczną,
 • tenis stołowy,
 • baseball,
 • hokej na lodzie,
 • eSporty,
 • snooker,
 • żużel.

Darmowe transmisje live

Bardzo duży plus należy się forBET za udostępnianie transmisji na żywo za pośrednictwem swojej strony i aplikacji. Gracze mogą oglądać mecze:

 • piłki nożnej,
 • koszykówki,
 • siatkówki,
 • hokeja na lodzie,
 • tenisa,
 • tenisa stołowego,
 • eSportowe,
 • piłki ręcznej.

Wystarczy, że masz aktywne konto w forBET i zalogujesz się na nie. Nie musisz spełniać dodatkowych warunków, by móc oglądać mecz. Jeśli obok zakładu znajdziesz ikonkę: TV, oznacza to, że jest dostępny streaming z tego wydarzenia.

Sporty wirtualne

Sekcja ta jest podzielona na dwie części. Nie do końca rozumiemy dlaczego. W pierwszej gracze mogą typować: piłkę nożną, koszykówkę, tenis, wyścigi konne i wyścigi psów. W drugiej części, która nazywa się Golden Race, do wyboru jest: piłka nożna, wyścigi konne i psów, żużel i wyścigi motocyklowe. Jedyną różnicą jaką dostrzegamy jest to, że w przypadku Golden Race, niektóre dyscypliny prezentowane są w formie prawdziwych nagrań wideo, a nie symulacji komputerowej. Tak czy inaczej, oferta virtuali w forBET jest bardzo dobra.

TVBET, czyli zakłady na gry karciane w forBET

Zakłady na symulowane gry karciane mają coraz więcej fanów. Po STS i TOTALbet również forBET wprowadził je do swojej oferty. Gracze mogą o każdej porze dnia i nocy typować trzy gry:

 • pokera,
 • wojnę,
 • blackjacka.

W głównym menu na stronie iforbet.pl pojawiła się zakładka “Gry Karciane”. Po kliknięciu w nią zostaniesz przeniesiony do transmisji na żywo dostępnych gier prowadzonych przez prawdziwe krupierki. W zależności od gry można typować różne zakłady. Jeśli chodzi o pokera, to można typować układy kart czy gracza, który będzie zwycięzcą danej rozgrywki. W wojnie dostępne są zakłady na to czy wygra krupier, gracz czy może będzie wojna lub kolor karty, która okaże się zwycięska. W blackjacku można na przykład obstawić gracza, który będzie zwycięzcą, remis czy liczbę kart.

Krupierki mówią w języku angielskim, jednak wszystkie zakłady są opisane w języku polskim. W sekcji znajdziemy również obszerny opis zasad gry w języku polskim. Gracze mają również dostęp do listy wyników poszczególnych gier, która jest automatycznie aktualizowana.

Wysokie kursy forBET

Analizując ofertę forBET trzeba wspomnieć o wysokich kursach jakie u niego znajdziemy. Wypadają one bardzo dobrze w każdej dyscyplinie, ale najlepiej wyglądają kursy bukmacherskie na piłkę nożną. Wynika to z niskiej marży jaką ustala forBET i dzięki temu, dla przykładu, średnia marża w Premier League wynosi 2.95 a w La Lidze 2.88.

Jeśli mówimy już o kursach, to warto w tym miejscu wspomnieć o Betmarket, czyli miejsce, gdzie gracz może znaleźć gotowe kupony z wysokimi kursami. Giełda kursowa opiera się na zakładach innych graczy. Kupony możemy sortować po kursie, liczbie zdarzeń, po tym czy są pojedyncze czy wielokrotne.

Aplikacja mobilna

forBET aplikacja mobilna

Coraz więcej graczy decyduje się na typowanie przez smartfona. Nie dziwi nas to, dzięki temu mogą postawić zakład o każdej porze i w każdym miejscu. Sprawdziliśmy jaką aplikacją dysponuje forBET. Jest ona dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android. Wartu tu wspomnieć, że kilku bukmacherów dysponuje tylko tą drugą wersją.

W aplikacji mamy dostęp do pełnej oferty zakładów live i przedmeczowych, a także do transmisji z meczów. Apka działa sprawnie i pobieranie jej nie sprawia żadnych problemów. Możemy korzystać z forBET promocji i typować sporty wirtualne.

Z dodatkowych udogodnień można wymienić:

 • szybkie płatności,
 • zakłady na żywo,
 • match tracker,
 • rozbudowane statystyki.

Aplikację możesz pobrać przez stronę iforbet.pl, nie znajdziesz jej w sklepie Google Play z powodu ograniczeń Google.

Wpłaty i wypłaty

Metody płatności nie są mocną stroną forBET. Wielu konkurentów ma ich o wiele więcej. Ale omówimy te możliwości jakie mamy u tego bukmachera. Wpłaty środków możemy dokonać za pomocą:

 • PayU,
 • DotPay,
 • tpay.com.
Wpłaty i wypłaty forBET

Za pomocą tych trzech metod wpłacimy przelewem lub kartą. Brakuje tu jeszcze portfeli elektronicznych jak Skrill czy Neteller czy płatności Blikiem.

Wpłaty dostępnymi opcjami w forBET przebiegają sprawnie i środki pojawiają się na koncie depozytowym niemal natychmiast.

Jeśli chodzi o wypłaty to dostępna jest tylko opcja przelewu. Czeka się na nie dłużej, niż w przypadku wpłat. Transakcje te są przeprowadzane w dni robocze między 8:00 a 23:00. Minimalna kwota wpłaty i wypłaty wynosi 1 zł.

Obsługa klienta

Jeśli pojawią się jakieś pytania, bądź wątpliwości dotyczące czegokolwiek związanego z forBET można skorzystać z obsługi klienta, na którą składają się:

 • czat na żywo,
 • formularz kontaktowy,
 • e-mail,
 • FAQ

Jeśli zależy nam na szybkiej odpowiedzi najlepiej skorzystać z czatu. Jest on dostępny codziennie w godzinach od 8:00 do 24:00. Znajdziesz go w lewym dolnym roku na stronie iforbet.pl.

Bardzo pomocny okazuje się również FAQ, który jest bardzo rozbudowany, dzięki można w nim znaleźć wiele odpowiedzi na powtarzające się wśród graczy pytania.

Bukmacher forBET wspiera polski sport

Wielu bukmacherów angażuje się we wspieranie lokalnych drużyn, lig czy zawodników. forBET również działa na tym polu i jest sponsorem drużyn piłki nożnej: ŁKS Łódź, Raków Częstochowa i Arka Gdynia. Ponadto wspiera Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej i piłkarzy AMP Futbol. Bukmacher nie ogranicza się tylko do piłki nożnej. Sponsoruje również Polski Związek Tenisowy, Legia Fight Club, X-kom AGO, Runmageddon i Warsaw Sports Group.

forBET opinie graczy

forBET zdobył grono wiernych graczy dzięki: rozbudowanej ofercie popularnych w Polsce sportów, bardzo wysokim kursom bukmacherskim, ciekawym promocjom i bonusom. Szczególnie sprawnie funkcjonująca zakładka z zakładami na żywo, jest czytelna i łatwa w obsłudze. Plus należy się również za sprawnie działającą aplikację mobilną a systemy iOS i Android.

Od czasu wejścia bukmachera na rynek możemy stwierdzić, że forBET opinie zbiera niemal wyłącznie pozytywne. Na grę tam zdecydowało się spora ilość graczy z Polski, po tym jak z polskiego rynku wycofało się bet365 czy Sportingbet. Jeżeli grasz tylko z Polski to zdecydowanie zachęcamy do spróbowania swoich szans u tego bukmachera. Dodatkowe 200 zł bez ryzyka i 100 zł freebet na start to kluczowe bonusy, które zdecydowanie zwiększają szanse na zysk. Pamiętaj, że aby otrzymać te bonusy konieczny jest forBET kod promocyjny.

FAQ

Jaki jest forBET kod promocyjny?

Kod promocyjny forBET to szansa na otrzymanie wyższego bonusu powitalnego. Rejestracja forBET umożliwia skorzystanie z najlepszego kodu promocyjnego forBET – FORBETVIP. Gdy użyjesz go w formularzu rejestracyjnym otrzymasz dodatkowe bonusy na start. Standardowo do zdobycia jest bonus powitalny 2200 zł, jednak rejestrując się z kodem możesz go powiększyć o 300 zł.

Jak zarejestrować się z kodem promocyjnym forBET?

Przejdź do strony bukmachera forBET z naszego linku. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego. Uzupełnij wymagane informacje i zaznacz na pierwszej stronie opcję: “Chcę skorzystać z bonusu powitalnego”. Następnie uzupełnij dane na drugiej i trzeciej stronie formularza. Zaznacz zgody i oświadczenia. Następnie w polu “Kod promocyjny” widocznym na trzeciej stronie wpisz kod: FORBETVIP, czyli najlepszy forBET kod promocyjny dostępny w sieci. Na koniec kliknij przycisk: “Zarejestruj się”. Na maila dostaniesz wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Jakie bonusy na start otrzymam za rejestrację w forBET z kodem?

W standardowej ofercie forBET gracz otrzymuje bonusy od dwóch pierwszych depozytów do 2200 zł (100 % od pierwszej do 2000 zł i MaxiZysk do 200 zł od drugiej wpłaty). Jeśli gracz wpisze podczas rejestracji forBET kod promocyjny: FORBETVIP otrzyma również zakład bez ryzyka 200 zł i dodatkowy bonus 100 zł od pierwszej wpłaty.

Jaki jest wymagany obrót bonusem forBET?

W przypadku bonusu od pierwszego depozytu należy go najpierw aktywować na kupnie z min. kursem 2.0. Następnie, aby móc wypłacić środki należy obrócić nimi dwukrotnie na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami, z kursem min. 2.50, zaś kursem poj. zdarzenia min. 1.30. Ekstra bonus 100 zł i zakład bez ryzyka 200 zł, trzeba obrócić 4 razy po kursie min. 2.00.

Co zrobić, gdy otrzymam negatywną decyzję w sprawie weryfikacji konta?

Jeśli twoje konto zostanie negatywnie zweryfikowane otrzymasz na skrzynkę mailową wiadomość z adresu rejestracja@iforbet.pl. Będzie w niej podany powód negatywnej decyzji. Jeśli problemem będą zdjęcia lub skany dowodu tożsamości zostaniesz poproszony o ponowne wgranie skanów/zdjęć korzystając z komputerowej wersji strony iforbet.pl. Zaloguj się na swoje konto, wejdź w zakładkę “Moje Konto” załaduj ponownie obie strony dokumentu i kliknij WGRAJ PONOWNIE.

Czy mogę założyć w forBET konto tymczasowe?

Niestety nie. Co prawda większość bukmacherów ma opcję szybkiej rejestracji, ale forBET nie zdecydował się na wprowadzenie jej. By móc założyć konto należy przejść przez wszystkie trzy kroki rejestracji i podać wszystkie dane oraz wysłać zdjęcie dowodu tożsamości. forBET nie zapowiada, aby miał kiedykolwiek wprowadzić opcję konta tymczasowego.

Jak wpłacić depozyt na konto forBET?

Bukmacher udostępnia kilka metod płatności. Można wpłacać środki za pomocą kart Visa i MasterCard, tradycyjnym przelewem bądź korzystając z platform: PayU, DotPay i tpay.com. Poprzez system DotPay można również skorzystać z Paysafecard i skycash.

Ile wynosi minimalna wpłata i wypłata w forBET?

Minimalna kwota wpłaty jak i wypłaty w forBET wynosi 1 zł. Wpłaty są realizowane natychmiastowo. Wypłaty są realizowane w godzinach 9:00-23:00.

Doładowałem swoje konto w forBET, a kwota nie pojawiła się na nim. Co zrobić?

Na początek wyloguj się i ponownie zaloguj na swoje konto. Jeśli w ciągu 15 minut problem nie zostanie rozwiązany skontaktuj się mailowo: pomoc@iforbet.pl z przedstawicielem forBET lub napisz na czacie dostępnym na stronie.

Jakie są limity u bukmachera forBET?

Limity wygranej na jednym kuponie w forBET wynosi 200 000 zł. Z kolei limit stawki zależny jest od tego, czy iloczyn stawki i kursu nie przekroczy maksymalnej wygranej dostępnej u tego bukmachera. Maksymalna jednorazowa wypłata środków wynosi 50 000 zł.


O autorze

Adrianna Sulska