forBET Kod Promocyjny

Oceń bonus
4.6(157)
Maksymalne bonusy forBET
3000 3350 PLN
Zakład bez ryzyka z kodem

1000 1200 PLN na start

Ekstra bonus

0 150 PLN od wpłaty

Bonus od depozytu

2000 PLN od drugiej wpłaty

Gra bez podatku

+14 % do wygranych przez 30 dni

Kod promocyjny
FBVIP
Odbierz kod

Jaki jest forBET kod promocyjny 2023?

Spis treści

forBET kod promocyjny to FBVIP. Z kodem otrzymasz na start do 3350 zł w bonusach, a także 30 dni gry bez podatku.

Jakie są w forBET bonusy? Oto najlepsza w forBET oferta powitalna:

 • zakład bez ryzyka – 1200 PLN
 • ekstra bonus od wpłaty – 150 PLN
 • bonus od drugiego depozytu – 2000 PLN
 • gra bez podatku – 30 dni

Sprawdziłam wszystkie oferty forBET dostępne z kodami promocyjnymi i jest to faktycznie najwyższa opcja na październik 2023. Dodam jeszcze tylko, że opisywana przeze mnie oferta łączy się również z promocją na grę bez podatku przez 30 dni od rejestracji konta.

Podpowiem Ci, jak szybko przejść rejestrację, gdzie wpisać kod aktywujący dodatkowy forBET bonus powitalny i jak wykorzystać bonus forBET.

Kod promocyjny forBET 2023

Jaki jest kod promocyjny forBET? Jakie są warunki bonusów z kodem? Zobacz forBET kod promocyjny oraz tabelę z wymogami obrotu:

Kod promocyjny forBET – bonusyFBVIP
Zakład bez ryzyka 1200 PLN:1x, min. 3 zdarzenia, kurs poj. 1.30
Bonus 100 % od depozytu 2000 PLN:2x, min. 3 zdarzenia, kurs poj. 1.30
Ekstra bonus 150 PLN od wpłaty:4x, kurs poj. 1.20, kurs całkowity 2.00
30 dni gry bez podatku:bez obrotu
forBET bonusy – warunki obrotu

Bukmacher oferuje bonus powitalny forBET, który może maksymalnie wynieść 3350 PLN, a także kilka promocji dla użytkowników, dzięki którym możesz otrzymać dodatkowe bonusy lub wyższe nagrody. Opis wszystkich promocji forBET znajdziesz w sekcji – forBET promocje.

forBET kod Promocyjny 2023 – jak go odebrać?

krok 1 rejestracji forbet

forBET rejestracja z kodem promocyjnym wygląda następująco:

 • przechodzisz do formularza rejestracyjnego z naszego linku,
 • uzupełniasz wymagane w nim informacje,
 • pole: kod promocyjny będzie już uzupełnione kodem FBVIP
 • potwierdzasz tożsamość za pomocą MojeID i bankowości elektronicznej lub uzupełniarz formularz (wtedy musisz załączyć zdjęcia dowodu tożsamości, aby zarejestrować konto stałe)

Po rejestracji w pierwszej kolejności otrzymasz zakład bez ryzyka do 1200 zł. By go dostać należy wpłacić pierwszy depozyt, postawić kupon, a w razie przegranej forBET zwróci stawkę do 1200 zł. W dalszej kolejności przyznawane są bonusy forBET od drugiego depozytu do 2000 zł i freebet 150 zł z kodem. Dodatkowo przez 30 dni od rejestracji możesz grać bez podatku.

W dalszej części artykułu opisuję bardziej szczegółowo powyższe bonusy powitalne forBET i warunki, jakie trzeba spełnić, by z nich skorzystać.

forBET bonus na start

Przejdę teraz do szczegółów i opiszę jak działa każdy forBET bonus na start. Na początek chciałabym zaznaczyć, że w mojej ocenie pakiet powitalny jest atrakcyjny i może konkurować z powodzeniem z innymi bukmacherami. To co przede wszystkim uznaję za plusy bonusu forBET to:

bonus forbet kod promocyjny
forBET oferta powitalna
 • wysoka suma pakietu
 • dwa bonusy podwyższone za użycie kodu
 • gra bez podatku przez miesiąc

Po pierwszym postawionym zakładzie, w razie niepowodzenia, otrzymasz zwrot stawki do 1200 zł. Bonus w tej kwocie dostępny jest tylko z kodem promocyjnym FBVIP. Kod ten umożliwia też otrzymanie freebetu od drugiej wpłaty 150 zł. W ofercie powitalnej jest również bonus od drugiej wpłaty, dzięki któremu można zdobyć 2000 zł oraz 30 dni gry bez podatku po rejestracji.

forBET kod promocyjny – cashback 1200 PLN

Załóż konto i użyj kodu promocyjnego forBET: FBVIP. Jeśli przejdziesz do rejestracji przez nasz link kod uzupełni się automatycznie. Jeśli rejestrujesz się np. bezpośrednio przez stronę iforbet.pl to wpisz go ręcznie w pole z kodem.

Szczegóły cashbacku forBET poniżej.

forBET oferta powitalna- warunki cashbacku:

 1. przejdź pełną rejestrację w forBET z kodem promocyjnym

 2. postaw pierwszy kupon za środki własne za min. 20 zł

 3. jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot stawki do 1200 zł

 4. przyznany zwrot trafia na konto bonusowe

Zakład bez ryzyka to moim zdaniem jeden z najlepszych bonusów, bo pozwala zabezpieczyć moje pieniądze, które postawię na kupon. Cashback w forBET dotyczy pierwszego postawionego kuponu i takie zasady obowiązują u większości bukmacherów. Są jednak wyjątki. U bukmachera Superbet otrzymujesz zwrot sumy stawek przegranych kuponów postawionych w czasie pierwszego tygodnia po rejestracji. To moim zdaniem lepsza opcja niż w forBET.

forBET oferta powitalna

forBET bonus powitalny przysługuje każdemu nowemu graczowi, ale z kodem można dostać więcej. Każdy kto zarejestruje konto i w formularzu wpisze kod promocyjny forBET: FBVIP otrzyma wyższy niż w standardowej ofercie buka – zakład bez ryzyka do 1200 PLN za rejestrację (standardowa oferta to 1000 zł). Zakład musi być zagrany za środki z salda głównego. Jeśli przegrasz otrzymasz zwrot 100 % postawionej stawki. Co ważne: cashback nie będzie pomniejszony o podatek (większość bukmacherów odciąga podatek od kwoty cashbacku).

Zwrot trafi na konto bonusowe od razu po rozliczeniu wszystkich zdarzeń na kuponie spełniającym warunki promocji.

Jak obrócić forBET zakład bez ryzyka?

Warunki obrotu cashbackiem nie są bardzo wygórowane. Otrzymany na konto bonusowe zwrot za przegrany kupon należy obrócić jeden raz na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami. Każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.30. Na obrót gracz ma 14 dni. Część bukmacherów (STS lub Fortuna) nie wymagają w ogóle obrotu zakładem bez ryzyka, co jest jeszcze lepszą opcją, ale na obrót forBET też nie ma co narzekać.

ForBET kod bonusowy – 2000 PLN od wpłaty

W standardowej ofercie powitalnej możesz otrzymać forBET bonus na start od drugiego depozytu. Wynosi on 100 % wpłaty do kwoty 2000 zł. To całkiem spora kwota biorąc pod uwagę wszystkich bukmacherów.

Warunki:

 1. wpłać drugi depozyt po rejestracji min. 20 zł

 2. otrzymasz bonus 100 % od wpłaty do kwoty 2000 zł

 3. bonus zostanie zablokowany do momentu obrotu depozytem

 4. aby odblokować bonus obróć depozytem 1 raz po kursie całkowitym min. 2.00 (dowolną liczbą kuponów)

 5. do obrotu depozytem nie zaliczają się kupony systemowe, zakłady na gry karciane i sporty wirtualne

Zasady tego bonusu są bardzo proste. Wpłacasz drugi depozyt, na przykład 100 zł i otrzymujesz bonus 100 % od wpłaty, który w tym przypadku wyniesie 100 zł. W sumie będziesz miał na grę 200 zł. Ale tak jak wspomniałam, konieczny jest obrót depozytem, by odblokować bonus od wpłaty. To informacja, która niestety obniża trochę moją ocenę tego bonusu. Większość bukmacherów nie wymaga obrotu depozytem.

Obrót bonusem od depozytu forBET

Jesteśmy na etapie, gdy już obróciłeś depozytem. Teraz czas na obrót bonusem. Należy kwotę bonusu obrócić dwa razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30, zaś kurs kuponu nie mniejszy niż 2.50. Jak oceniam te warunki? Są raczej standardowe w przypadku bonusu od wpłaty.

forBET freebet 150 PLN od wpłaty z kodem promocyjnym

Osoby, które zarejestrują konto z kodem SBVIP mogą skorzystać z dodatkowego freebetu od wpłaty do kwoty 150 zł. Przypominam, że to już druga promocja, która jest wyższa dzięki wpisaniu forBET kodu promocyjnego. Poniżej szczegóły.

Warunki:

 1. zarejestruj konto stałe w forBET z kodem promocyjnym

 2. wpłać drugi depozyt min. 100 zł

 3. otrzymasz freebet 150 zł od wpłaty

 4. bonus zostanie dodany do 48 godzin po spełnieniu warunków

Minimalna wpłata uprawniająca do otrzymania bonusu to 100 zł. Zatem jeśli wpłacisz drugi depozyt 100 zł otrzymasz standardowy bonus 100 % od wpłaty plus 150 zł ekstra przyznawane z kodem.

Obrót freebetem forBET

Aby przenieść środki z freebetu na konto główne musisz obrócić nimi 4 razy z kursem minimalnym 2.0 i kursem pojedynczym 1.20. Nie będę ukrywać, że czterokrotny obrót to spore wymagania, ale jeśli grasz regularnie jest to do zrobienia.

30 dni gry bez podatku

Ostatni element oferty powitalnej forBET, który jest w moim odczuciu dużym plusem. Osoby, które założą konto z kodem promocyjnym forBET otrzymają możliwość gry bez podatku przez 30 dni od momentu rejestracji.

Jakie są warunki? Do promocji zaliczają się kupony z min. 3 zdarzeniami i kursem pojedynczym 1.30. Gra bez podatku zostanie aktywowana na koncie w ciągu 24 godzin od założenia konta. Takiej promocji nie zaoferował jeszcze nigdy żaden bukmacher. Jest to bardzo atrakcyjna akcja dla osób, które nie boją się typować zakładów AKO.

forBET bonus bez depozytu

Ulubioną promocją graczy są freebety, które otrzymują bez konieczności wpłacania depozytu. Zwykle promocje te przyznawane są za rejestrację konta stałego lub wyrażenie zgody marketingowej. Niestety forBET bonus bez depozytu nie jest aktualnie dostępny, a na pewno by się przydał. Nawet mała kwota takiego bonusu przyciąga mnóstwo nowych graczy.

forBET rejestracja – jak założyć konto?

krok 2 rejestracji forbet

Jeśli chciałbyś zacząć stawiać zakłady u bukmachera forBET musisz oczywiście zarejestrować konto. Pomogę ci przejść przez ten proces szybko i bezproblemowo. Podpowiem ci jak wykorzystać forBET kod promocyjny i założyć z nim konto krok po kroku.

 1. Kliknij w link, który przeniesie cię do formularza rejestracyjnego. Po kliknięciu w link znajdujący się w tym artykule zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego. Możesz też wejść na stronę iforbet.pl i tam przejść do rejestracji.
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza. Musisz wpisać login, adres email i hasło. Konieczny jest też numer telefonu.
 3. Użyj kodu promocyjnego. Na pierwszej stronie formularza jest pole: kod promocyjny. Jeśli przeszedłeś do rejestracji przez link, będzie ono już uzupełnione kodem: FBVIP. Jeśli wszedłeś przez stronę buka wpisz kod ręcznie. Zaznacz też opcję, że chcesz otrzymać bonus.
 4. Zaznacz zgody i oświadczenia.
 5. Wpisz dane personalne na drugiej stronie formularza. Potrzebne jest imię, nazwisko, obywatelstwo, kraj urodzenia, PESEL, data urodzenia i adres lub wybierz MojeID, wówczas tożsamość potwierdzisz przy użyciu bankowości elektronicznej
 6. Określ źródło dochodu. Z podanej rozwijanej listy wybierz źródło swoich dochodów. Zaznacz też oświadczenie PEP.
 7. Kod weryfikacyjny forBET. We wskazane pole wpisz kod weryfikacyjny, który otrzymałeś na numer telefonu.

forBET rejestracja

Przy okazji omawiania rejestracji forBET chcę wspomnieć jeszcze o ważnej funkcji, która pojawiła się całkiem niedawno. Na pierwszej stronie formularza możesz wybrać formę rejestracji: przez bankowość elektroniczną lub przez formularz.

Proces, który opisałam wyżej to oczywiście rejestracja przez formularz. Jeśli jednak wybierzesz opcję przez bank to wówczas możesz zweryfikować swoją tożsamość logując się do swojej bankowości elektronicznej. Jest to możliwe dzięki narzędziu mojeID. Po takiej rejestracji będziesz miał już w pełni zweryfikowane konto.

forBET promocje

Wspominałam wyżej, że rejestracja konta w forBET daje też dostęp do szeregu promocji dla graczy. Aktualnie w stałej ofercie promocyjnej forBET znajduje się kilka interesujących akcji, które umożliwiają graczom zdobycie dodatkowych bonusów i freebetów.

promocje forbet dla graczy
forBET promocje
 • Bonus urodzinowy – każdy gracz forBET, który wykaże się minimalną aktywnością otrzyma od bukmachera wyjątkowy bonus z okazji urodzin; wystarczy, że w okresie 3 miesięcy od swoich urodzin wpłaciłeś depozyt na minimum 100 zł i dokonałeś chociaż jednego obrotu; prezent urodzinowy to freebet 20 zł
 • Combo Expert – to w forBET promocja z okazji ważnych wydarzeń sportowych danego dnia przygotowuje specjalne zakłady nazywane Combo Expert; w ofercie bukmachera znajdziesz specjalny dział, w którym są dostępne zakłady z tej promocji; to zazwyczaj zakłady łączone o wysokich kursach; obstawiając je masz szanse na dużo większe wygrane niż w tradycyjnych zakładach
 • Szybki kupon – bukmacher przygotuje kupon za ciebie; narzędzie umożliwia stworzenie kupony według określonych przez gracza kryterium; należy określić ile chcesz wygrać, podać stawkę za jaką chcesz grać, wskazać zakres kursów jakie mają się znaleźć na kuponie oraz zaznaczyć z jakiej oferty mają zostać wybrane zdarzenia (dzisiaj, jutro, pojutrze); klikasz szukaj i po chwili zostanie ci przedstawiony gotowy kupon
 • TurboKurs Bartka Ignacika – bukmacher informuje o aktywnej promocji w swoich kanałach społecznościowych, przez inbox i powiadomienia mobilne; zdarzenie z turbo kursem jest ważne dla pierwszych 100 kuponów; zdarzenie turbo kurs może być zagrane jako SOLO lub AKO

Poza tym bukmacher ten często organizuje czasowe forBET promocje, przygotowane z okazji aktualnych wydarzeń sportowych, w których można zdobywać dodatkowe bonusy. Zatem warto regularnie zaglądać do zakładki „Promocje”, by być na bieżąco z ofertą.

Najlepsze kody promocyjne 2023

Jak wypada bonus powitalny forBET na tle innych bukmacherów? Zobaczcie:

BukmacherBonus na start 2023Kod bonusowy
Superbet35 PLN freebet + 3500 PLN cashback + 200 PLN od depozytu + 20 PLN na mobileSprawdź kod
STS 1500 PLN od depozytów + 100 PLN bez ryzyka + 60 PLN za zadaniaSprawdź kod
Fortuna20 PLN bez depozytu + 15 PLN freebet + 600 PLN zakład bez ryzyka + 5 PLN za kuponSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 45 PLN freebetySprawdź kod
Kody promocyjne bukmacherów online

forBET aplikacja mobilna

Gdy wybieram bukmachera to jedną z najważniejszych rzeczy jest dla mnie sprawna aplikacja mobilna. Rzadko kiedy typuję zakłady przez stronę buka. Sprawdziłam zatem jak działa forBET aplikacja i jakie elementy zawiera. Jest ona oczywiście dostępna na urządzenia z systemami Android i iOS. Udało mi się wyróżnić całkiem sporo jej zalet.

forBET aplikacja – zalety:

 • Match Tracker
 • powiadomienia Push
 • zakłady na gry karciane i virtuale
 • skaner kuponów
 • szybkie wypłaty
 • opcja BetMarket
 • opcja Cash Out

W aplikacji masz dostęp do pełnej oferty zakładów live i przedmeczowych, a także do transmisji z meczów. Apka działa sprawnie i pobieranie jej nie sprawia żadnych problemów. Możesz w niej korzystać z forBET promocji i typować sporty wirtualne oraz gry karciane.

Aplikację na Android możesz pobrać przez stronę iforbet.pl, nie znajdziesz jej natomiast w sklepie Google Play z powodu ograniczeń Google.

Porównując aplikację forBET z tymi udostępnianymi przez innych bukmacherów wypada ona bardzo dobrze. Bukmacher zadbał o ciekawe opcje ułatwiające typowanie, jak chociażby funkcję Match Tracker, automatyczne logowanie czy powiadomienia push.

Wpłaty i wypłaty

Metody płatności nie są mocną stroną forBET. Wielu konkurentów ma ich o wiele więcej. Niemniej sprawdziłam to co aktualnie jest dostępne w forBET. Wpłaty środków możesz dokonać za pomocą:

wpłaty forbet
 • PayU,
 • DotPay,
 • tpay.com,
 • kart: Visa i MasterCard,
 • Paysafecard,
 • SkyCash.

Za pomocą wymienionych metod gracz może wpłacać depozytu. Brakuje tu jeszcze portfeli elektronicznych jak Skrill czy Neteller czy płatności Blikiem.

Wpłaty dostępnymi opcjami w forBET przebiegają sprawnie i środki pojawiają się na koncie depozytowym niemal natychmiast.

Jeśli chodzi o wypłaty to jest opcja szybkiej wypłaty metodą Quick Pay do 10 banków. Czeka się na nie mniej więcej 30 minut. Wypłaty dokonywane tą metodą są obsługiwane 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 23:00. Minimalna kwota wpłaty i wypłaty wynosi 1 zł. Wypłaty do banków, które nie znajdują się na liście Quick Pay są realizowane do dwóch dni roboczych.

forBET bonus – opinie

Moim zdaniem forBET bonus powitalny to bardzo dobra opcja. Jest zróżnicowany pod względem rodzajów bonusów i całkiem wysoki. Bukmacher umożliwia skorzystanie też z kodu promocyjnego, który powiększa ten atrakcyjny pakiet o kolejne promocje. Zastanawiam się jednak nad warunkami obrotu, które mogłyby być trochę lepsze. Poniżej zebrałam w ramach podsumowania plusy i minusy bonusów forBET.

PLUSY
 • kod promocyjny forBET powiększa zakład bez ryzyka i dodaje freebet
 • zróżnicowane bonusy (od wpłaty, zakład bez ryzyka, gra bez podatku)
 • wysoka suma bonusów
MINUSY
 • konieczność rejestracji konta stałego
 • konieczność aktywacji bonusu od wpłaty

forBET kod promocyjny opinie graczy

forBET zdobył grono wiernych graczy dzięki: rozbudowanej ofercie popularnych w Polsce sportów, bardzo wysokim kursom bukmacherskim, dobrej aplikacji i zakładom na żywo. Znajduje się również w czołówce bumacherów z atrakcyjnymi promocjom i bonusom. Zebrałam kilka opinii graczy o bonusach i promocjach forBET.

bonus powitalny forBET

Bardzo przyzwoity bonus na start. Ciekawy jest zwłaszcza zakład bez ryzyka. Szkoda tylko, że jest tylko 14 dni na obrót bonusami – Marcel

forBET promocje

Promocje z jakich można korzystać u bukmachera są naprawdę spoko. Praktycznie co kilka dni pojawia się jakaś nowa akcja – Michał91

forBET oferta powitalna

Gram w forBET dopiero od pół roku, ale jestem bardzo zadowolony. Skorzystałem z bonusów na start. Często korzystam też z promocji TurboKurs. Jestem zadowolony – Gregor

Od czasu wejścia bukmachera na rynek możemy stwierdzić, że forBET zbiera niemal wyłącznie pozytywne opinie. Na grę tam zdecydowało się spora ilość graczy. Zdecydowanie zachęcam do spróbowania swoich szans u tego bukmachera. Dodatkowe 200 zł bez ryzyka na start to kluczowy bonus, który zdecydowanie obniża ryzyko gry. Pamiętaj, że aby otrzymać ten i inne bonusy konieczny jest forBET kod promocyjny.

Kod promocyjny forBET – FAQ

Jaki jest forBET kod promocyjny?

forBET kod promocyjny to FBVIP. Wpisując go podczas rejestracji otrzymasz wyższy zakład bez ryzyka 1200 zł na start i freebet od wpłaty 150 zł.

Jak uzyskać kod promocyjny forBET?

Kod promocyjny forBET to FBVIP. Wpisz go w formularz lub kliknij w przycisk w tym artykule, a uzupełni się automatycznie.

Jak odebrać bonus z forBET?

Aby odebrać wszystkie bonusy forBET na start trzeba założyć konto u bukmachera z kodem promocyjnym. Następnie spełniać warunki każdego z nich opisane w tym artykule.

Jak zarejestrować się z kodem promocyjnym forBET?

Przejdź do bukmachera forBET z naszego linku. Uzupełnij wymagane informacje w formularzu i zaznacz opcję: "Chcę skorzystać z bonusu powitalnego". Uzupełnij dane na drugiej i trzeciej stronie formularza. Zaznacz zgody i oświadczenia. W polu "Kod promocyjny" wpisz kod: FBVIP, czyli najlepszy forBET kod promocyjny dostępny w sieci. Na koniec kliknij przycisk: "Zarejestruj się".

Jakie bonusy forBET na start?

W standardowej ofercie forBET gracz otrzymuje zakład bez ryzyka 1000 zł i bonus od drugiej wpłaty 2000 zł. Jeśli gracz wpisze podczas rejestracji forBET kod promocyjny: FBVIP otrzyma również wyższy zakład bez ryzyka 1200 zł i freebet od wpłaty 150 zł.

Jaki jest wymagany obrót bonusem forBET?

W przypadku bonusu od drugiego depozytu należy go najpierw aktywować na kupnie z min. kursem 2.0. Następnie, aby móc wypłacić środki należy obrócić nimi dwukrotnie na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami, z kursem min. 2.50, zaś kursem poj. zdarzenia min. 1.30. Zakład bez ryzyka 1200 zł, trzeba obrócić 1 raz na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami.

Ile razy trzeba obrocić bonus forBET?

forBET bonus od wpłaty trzeba obrócić dwa razy, extra bonus cztery razy, a cashback tylko raz.


Jeden komentarz
 • Marcin Stolarczyk
  14 czerwca 2022 o 00:29

  Polecam tego bukmachera 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *