forBET Kod Promocyjny

200 zł więcej tylko z naszym kodem!

Użyj kodu
FORBETVIP
Przejdź do forBET
Szczegóły oferty: 0 zł 100 zł pierwszy zakład bez ryzyka, 0 zł 100 zł freebet od depozytu i standardowe 2000 zł od wpłaty.

Oferta sprawdzona dnia przez kodybonusowe.pl

forBET kod Promocyjny 2020

Wpisując w formularzu rejestracyjnym forBET kod promocyjny: FORBETVIP otrzymasz dodatkowy freebet 100 zł. Oferta łączy się z pozostałymi bonusami powitalnymi, czyli bonusem od depozytów i cashbackiem. Podpowiadamy jak szybko przejść proces rejestracyjny, gdzie wpisać kod aktywujący dodatkowy bonus i jak typować zakłady.

Aktywuj maksymalne bonusy i promocje 2020 w forBET

Po rejestracji konta w forBET z kodem promocyjnym, w pierwszej kolejności otrzymasz zakład bez ryzyka do 100 zł. By go dostać należy wpłacić pierwszy depozyt, postawić kupon, a w razie przegranej forBET zwróci stawkę do 100 zł. Dodatkowo po pierwszym depozycie otrzymasz również freebet 100 zł, czyli darmowy zakład (minimalna wpłata to 100 zł). W dalszej kolejności przyznawane są bonusy forBET od trzech pierwszych depozytów do 2000 zł. Maksymalna kwota jaką możesz uzyskać na start to 2200 zł

Bukmacher ten oferuje bonus powitalny, a także kilka promocji dla użytkowników. W sumie gracze mają kilka możliwości zdobycia dodatkowych bonusów.

Rodzaj BonusuSzczegółyKod promocyjny
Bonus na start100 PLN bez ryzyka + 100 PLN freebet + 2000 PLN od depozytówOdbierz bonus
Bonus urodzinowyFreebet 20 PLN z okazji urodzinOdbierz bonus
Oferta na Fantasy Premier League800 PLN + koszulka ulubionego zespołuOdbierz bonus
Oferta na Europejskie PucharyGra bez podatku na Ligę Mistrzów i Ligę EuropyOdbierz bonus

W dalszej części artykułu opiszemy bardziej szczegółowo powyższe bonusy i warunki, jakie trzeba spełnić, by z nich skorzystać. Dowiesz się również jak założyć konto w forBET, jak stawiać zakłady i jaką ofertę proponuje graczom ten bukmacher.

Kod Aktywny – WAŻNY do 30.04.2020

Rejestracja forBET 2020
Rejestracja forBET z kodem promocyjnym

Jak założyć konto w forBET?

Jeśli chciałbyś zacząć stawiać zakłady u bukmachera forBET musisz oczywiście zarejestrować konto. Pomożemy ci przejść przez ten proces szybko i bezproblemowo. Podpowiemy co zrobić, by otrzymać dodatkowe bonusy i móc jak najszybciej rozpocząć grę.

 1. Kliknij w nasz link, który przeniesie cię do formularza rejestracyjnego.

Po kliknięciu w link znajdujący się w tym artykule zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego.

2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza.

Na pierwszej stronie rejestracji zostaniesz poproszony o:

 • adres e-mail,
 • nazwę użytkownika,
 • hasło,
 • powtórzenie hasła,
 • wyrażenie zgody (na przetwarzanie danych osobowych, na otrzymywanie ofert marketingowych, na otrzymywanie informacji handlowych)
 • zapoznanie się z regulaminem i polityką prywatności
 • wyrażenie chęci na otrzymanie bonusu *

* Ostatni znacznik jest bardzo ważny, gdyż od niego zależy czy otrzymasz bonus. Po przejściu z naszego linku będzie on automatycznie zaznaczony, także nie musisz się obawiać, że nie dostaniesz swojego pakietu na start.

forBET rejestracja strona 1

Następnie kliknij przycisk “dalej”.

3. Wpisz wymagane dane na drugiej stronie formularza.

Zostałeś przeniesiony do drugiego kroku formularza. Tutaj należy uzupełnić:

 • obywatelstwo,
 • imię,
 • nazwisko,
 • telefon komórkowy,
 • miasto,
 • adres,
 • kod pocztowy,
 • walutę (do wyboru jest tylko PLN)
forBET rejestracja strona 2

Następnie ponownie klikamy w przycisk “dalej”.

4. Uzupełnij trzecią stronę formularza.

Trzecia, ostatnia stron formularza od nas jeszcze kilku rzeczy:

 • podania daty urodzenia,
 • wyboru dokumentu tożsamości,
 • podania serii i numeru dowodu,
 • numeru PESEL,
 • wysłania zdjęć lub skanu obu stron dokumentu,
 • podania numeru konta bankowego,
 • kodu promocyjnego*,
 • oświadczenia, że nasz udział w zakładach nie narusza przepisów, a środki, które wpłacamy pochodzą z legalnego źródła,
 • oświadczenie, że jesteśmy pełnoletni i podaliśmy prawdziwe dane,
 • oświadczenie, czy pełnimy eksponowanego stanowiska politycznego lub jesteśmy członkiem rodziny takiej osoby lub bliskim współpracownikiem,
 • zaznaczenia skąd pochodzą nasze środki na grę

* To pole dotyczy wspomnianego wyżej w tym artykule kodu FORBETVIP. Wpisując go tu, otrzymasz dodatkowy freebet 100 zł.

forBET rejestracja strona 3

Następnie kliknij przycisk: “zarejestruj się”.

5. Kliknij w link aktywacyjny.

Po tym jak wybrałeś opcję “zarejestruj się” na twojego maila został wysłany link aktywacyjny. Kliknij w niego, a twoje konto będzie aktywne i będziesz mógł rozpocząć grę.

forBET rejestracja

Rejestracja forBET jest niestety dosyć żmudna. Formularz jest wprawdzie podzielony na trzy kolejne kroki, jednak trzeba w nim od razu uzupełnić wszystkie dane wliczając w to skan dowodu osobistego czy numer rachunku bankowego. Bukmacher nie posiada możliwości założenia konta tymczasowego. Dziwi nas trochę to, że nie ma szybkiej rejestracji forBET, gdyż taką opcją dysponują niemal wszyscy legalni bukmacherzy online. Oczywiście po upływie określonego czasu, bądź chęci wypłaty środków na koncie tymczasowym, trzeba przekształcić je w stałe, czyli wysłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości i podać numer konta, ale daje ono możliwość bardzo szybkiego dołączenia do wybranego przez nas bukmachera.

Liczymy na to, że również forBET zdecyduje się na wprowadzenie szybkiej rejestracji.

Warunki obrotu bonusem powitalnym

U każdego bukmachera gracz musi spełnić określone warunki, by móc wypłacić środki bonusowe, jest to obrót bonusem. Co to znaczy? Że gracz musi kwotę bonusu postawić określoną przez bukmachera liczbę razy, na kuponie z konkretną liczbą zdarzeń i minimalnym kursem wskazanym przez buka. Jak należy obrócić bonusem w forBET?

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Zakład bez ryzyka 100 PLN: obrót 4x bonus, min. kurs 2.0 30 dni
Bonus od depozytu 2000 PLN: Aktywacja – obrót 1x, min. kurs 2.0; Obrót – 4x, min. kurs 2.0, kurs zdarzenia 1.3 30 dni
Freebet 100 PLN: obrót 4x bonus, min. kurs 2.0 30 dni

Na obrót bonusowymi środkami masz 30 dni. Jakie są warunki obrotowe? Bonus od wpłaty podzielony jest na trzy części:

 • pierwszy depozyt – 100 % od wpłaty (maksymalnie 1000 zł)
 • drugi depozyt – 75 % od wpłaty (maksymalnie 500 zł)
 • trzeci depozyt – 50 % od wpłaty (maksymalnie 500 zł)

Zatem łącznie za trzy pierwsze depozyty można otrzymać 2000 zł. By odblokować bonus forBET należy dokonać jednokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00. Aby go wypłacić należy obrócić nim 4-krotnie na kuponie SOLO lub AKO z kursem łącznym nie mniejszym niż 2.00 a kursem zdarzenia min. 1.30.

Zakład bez ryzyka należy obrócić 4 razy po kursie nie mniejszym niż 2.00.

Dodatkowy freebet 100 PLN należy obrócić 4 razy. Kurs minimalny kuponu wynosi 2.0 zaś pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.2.

forBET bonus na start

Forbet kod bonusowy 2020
Pakiet bonusów na start w forBET

ForBET walczy o użytkowników interesującym pakietem bonusów. Po pierwszym postawionym zakładzie gracz, w razie niepowodzenia, otrzyma zwrot do 100 zł, poza tym jest też freebet 100 zł. Oba bonusy dostępne są tylko z kodem promocyjnym FORBETVIP. W ofercie powitalnej są również bonusy od trzech pierwszych depozytów, dzięki którym można zdobyć w sumie 2000 zł.

Zakład bez ryzyka

Jednym z najbardziej pożądanych bonusów na start jest zakład bez ryzyka. Gracze chętnie z niego korzystają, gdyż dzięki niemu nie tracą postawionych przez siebie środków. Również forBET zdecydował się na wprowadzenie takiego bonusu. Każdy kto zarejestruje się w forBET i w formularzu wpisze nasz kod promocyjny FORBETVIP otrzyma niedostępny w standardowej ofercie buka- zakład bez ryzyka 100 PLN za rejestrację. Zwrot przysługuje tylko za pierwszy zagrany kupon po rejestracji. Musi on być zagrany za środki z salda głównego. Jeśli przegrasz otrzymasz zwrot postawione stawki do 100 zł. Aby otrzymać zwrot napisz na adres: marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz: “Zakład bez ryzyka”.

Jak obrócić zakład bez ryzyka?

Warunki obrotu cashbackiem nie są bardzo wygórowane, ale nie są także bardzo łatwe. Otrzymany na konto bonusowe zwrot za przegrany kupon należy obrócić cztery razy po kursie nie mniejszym niż 2.00. Czyli w przypadku zwrotu 100 zł oznacza, że trzeba dokonać obrotu w sumie na kwotę 400 zł.

Bonus do 2000 zł na start + 100 zł freebet forBET

W standardowej ofercie powitalnej forBET gracze mogą otrzymać bonus od trzech pierwszych wpłat do 2000 zł. Jakie konkretnie bonusy otrzymasz za wpłaty?

 • 100 % do 1000 zł od pierwszej wpłaty (min. depozyt 20 zł)
 • 75 % do 500 zł od drugiej wpłaty (min. depozyt 20 zł)
 • 50 % do 500 zł od trzeciej wpłaty (min. depozyt 20 zł)

Dodatkowo, wpłacając pierwszy depozyt min. 100 zł otrzymasz poza bonusem 100 % do 1000 zł, ekstra freebet 100 zł dostępny tylko z kodem promocyjny FORBETVIP. Dla ułatwienia przedstawmy to na przykładzie. Powiedzmy, że wpłacasz pierwszy depozyt 200 zł. Otrzymujesz kolejne 200 zł w ramach bonusu od depozytu i 100 zł freebetu z kodem, czyli w sumie masz na saldzie bonusowym 300 zł.

Następnie po drugiej wpłacie otrzymasz bonus 75 % od depozytu do 500 zł i od trzeciej wpłaty 50 % od depozytu do 500 zł. Wszystkie trzy bonusy od wpłaty należy aktywować dokonując jednokrotnego obrotu na kwotę bonusu po kursie min. 2.00. Następnie, by móc wypłacić środki bonusowe należy obrócić nimi 4 razy po kursie całkowitym min. 2.00 i kursem pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.30.

W przypadku freebetu 100 zł wymagany obrót jest taki sam, jednak nie trzeba go aktywować.

Aktualnie obowiązujące promocje w forBET

W stałej ofercie promocyjnej forBET znajduje się kilka interesujących akcji, które umożliwiają graczom zdobycie dodatkowych bonusów i freebetów:

 • Happy Hours – na Ligę Mistrzów i Ligę Europy
 • Bonus urodzinowy – 20 PLN bonusu z okazji urodzin
 • Combo Expert – specjalne typy z wysokimi kursami
 • Stwórz drużynę Premier League – 800 PLN i koszulka ulubionego klubu

Poza tym bukmacher ten często organizuje czasowe promocje, przygotowane z okazji aktualnych wydarzeń sportowych. Zatem warto regularnie zaglądać do zakładki “Promocje”, by być na bieżąco z ofertą.

Bonus urodzinowy

forBET bonus urodzinowy
Bonus urodzinowy dla graczy forBET

Każdy gracz forBET, który wykaże się minimalną aktywnością otrzyma od bukmachera wyjątkowy bonus z okazji urodzin. Wystarczy, że w okresie 3 miesięcy od swoich urodzin wpłaciłeś depozyt na minimum 100 zł i dokonałeś chociaż jednego obrotu. Prezent urodzinowy to freebet 20 zł.

Stwórz drużynę Premier League i zgarnij bonus

Znasz grę Fantasy Premier League? Pozwala ona na stworzenie własnej drużyny marzeń. Rejestrując się na fantasy.premierleague.com możesz przed ekranem komputera lub telefonu wybrać swoich zawodników i rywalizować później swoją drużyną w lidze.

forBET zorganizował promocję związaną z FPL, w której do zdobycia są bonusy i koszulki ulubionych drużyn. Na początek wejdź na stronę gry, załóż konto i dołącz do ligi forBET. Co miesiąc piętnastu najlepszych graczy otrzyma nagrodę. Bonusy otrzymają też osoby, które okażą się najlepsze w całym sezonie.

Co miesiąc: 1. 300 zł bonus, 2. 200 zł bonus, 3. 100 zł bonus, 4-10. 50 zł bonus, 11-15. 25 zł bonus.

Za cały sezon: 1. Wybrana koszulka drużyny PL + 800 zł bonus, 2. Wybrana koszulka drużyny PL + 600 zł bonus, 3. Wybrana koszulka drużyny PL + 500 zł bonus, 4-5. 300 zł bonus, 6-10. 100 zł bonus, 11-15. 50 zł bonus.

Happy Hours – Gramy Europejskie Puchary

Gra bez podatku to jednak z ulubionych promocji oferowanych przez bukmacherów. Promocja trwa do 19 marca 2020 roku i obowiązuje w dni meczowe Ligi Mistrzów i Ligi Europy, czyli we wtorki, środy i czwartki w godzinach od 18:00 do 21:00. By skorzystać z promocji należy postawić kupon z min. 3 zdarzeniami przedmeczowymi (w ramach LM i/lub LE), w tym ze zdarzeniem specjalnym “Puchary bez Podatku”. Kurs min. zdarzenia na kuponie to 1.30 (poza zdarzeniem specjalnym). Jeśli trafisz to twoja wygrana zostanie powiększona o 14 %.

Combo Expert

forBET z okazji ważnych wydarzeń sportowych danego dnia przygotowuje specjalne zakłady nazywane Combo Expert. W ofercie bukmachera znajdziesz specjalny dział, w którym są dostępne zakłady z tej promocji. To zazwyczaj zakłady łączone o wysokich kursach. Obstawiając je masz szanse na dużo większe wygrane niż w tradycyjnych zakładach.

Najlepsze kody promocyjne 2020

BukmacherBonus na start 2020Kod bonusowy
forBET 2000 PLN od depozytu + 100 PLN freebet + 100 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 55 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Fortuna1000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 130 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
Betclic550 PLN zakład bez ryzyka Sprawdź kod

Oferta bukmachera

Przyjrzyjmy się ofercie na zakłady jaką dysponuje forBET. Gracze mogą wybierać spośród ponad 25 dyscyplin sportowych. To całkiem niezła liczba porównując ją do innych bukmacherów. Z tych bardziej nietypowych możemy wymienić: piłkę wodną, darts czy snookera.

Jak u wszystkich buków, także w forBET, najbogatsza jest oferta na piłkę nożną. Gracze mogą typować rozgrywki klubowe, międzynarodowe i młodzieżowe. Poza tym, dostępne są zakłady na mecze ligowe z ponad 50 krajów na świecie. Bardzo dobrze wypada również liczba rynków zdarzeń. Dla przykładu, na mecz Chelsea – Bayern w ramach Ligi Mistrzów mamy do wyboru aż 165 rynków zdarzeń. To jedna z najszerszych ofert na rynku.

eSporty

Przejdźmy teraz do esportów. Oczywiście oferta zależy od tego, czy w danym dniu odbywa się jakiś ważny turniej danej gry, ale na pewno gracze mogą stawiać zakłady na rozgrywki:

 • Counter Strike,
 • League of Legends,
 • Dota 2,
 • Overwatch,
 • StarCraft 2,
 • StarCraft Broodwar

Oferta esportowa jest bardzo rozbudowana. W dniu, w którym ją sprawdzaliśmy forBET oferował aż 14 różnych wydarzeń w ramach rozgrywek Counter Strike. Warto też dodać, że często przy wydarzeniach mamy nawet 50 rynków zdarzeń.

Zakłady specjalne

Na liście dostępnych dyscyplin znajdują się również “zakłady specjalne”, czyli takie, w których typuje się ważne wydarzenia kulturalne, polityczne i społeczne. Oferta forBET w tej kategorii zdarzeń nie jest zbyt bogata. Zdecydowanie lepiej prezentuje się w zakładach specjalnych popularny bukmacher Fortuna.

Zakłady na żywo

Live betting zazwyczaj działa według określonych schematów, więc większość firm skłania się do rozbudowy swoich zakładów piłki nożnej. forBET wykonuje ukłon w stronę polskiego gracza i do standardowej oferty zakładów na żywo dorzuca możliwość obstawiania m.in. niezwykle popularnego w Polsce żużla. Oczywiście oferta live zmienia się w zależności od sezonu, ale gracze mają do wyboru:

 • piłkę nożną,
 • tenis,
 • siatkówkę,
 • koszykówkę,
 • piłkę ręczną,
 • tenis stołowy,
 • baseball,
 • hokej na lodzie,
 • eSporty,
 • snooker,
 • żużel.

Darmowe transmisje live

Bardzo duży plus należy się forBET za udostępnianie transmisji na żywo za pośrednictwem swojej strony i aplikacji. Gracze mogą oglądać mecze:

 • piłki nożnej,
 • koszykówki,
 • siatkówki,
 • hokeja na lodzie,
 • tenisa,
 • tenisa stołowego,
 • eSportowe,
 • piłki ręcznej.

Wystarczy, że masz aktywne konto w forBET i zalogujesz się na nie. Nie musisz spełniać dodatkowych warunków, by móc oglądać mecz. Jeśli obok zakładu znajdziesz ikonkę: TV, oznacza to, że jest dostępny streaming z tego wydarzenia.

Sporty wirtualne

Sekcja ta jest podzielona na dwie części. Nie do końca rozumiemy dlaczego. W pierwszej gracze mogą typować: piłkę nożną, koszykówkę, tenis, wyścigi konne i wyścigi psów. W drugiej części, która nazywa się Golden Race, do wyboru jest: piłka nożna, wyścigi konne i psów, żużel i wyścigi motocyklowe. Jedyną różnicą jaką dostrzegamy jest to, że w przypadku Golden Race, niektóre dyscypliny prezentowane są w formie prawdziwych nagrań wideo, a nie symulacji komputerowej. Tak czy inaczej, oferta virtuali w forBET jest bardzo dobra.

Wysokie kursy forBET

Analizując ofertę forBET trzeba wspomnieć o wysokich kursach jakie u niego znajdziemy. Wypadają one bardzo dobrze w każdej dyscyplinie, ale najlepiej wyglądają kursy bukmacherskie na piłkę nożną. Wynika to z niskiej marży jaką ustala forBET i dzięki temu, dla przykładu, średnia marża w Premier League wynosi 2.95 a w La Lidze 2.88.

Jeśli mówimy już o kursach, to warto w tym miejscu wspomnieć o Betmarket, czyli miejsce, gdzie gracz może znaleźć gotowe kupony z wysokimi kursami. Giełda kursowa opiera się na zakładach innych graczy. Kupony możemy sortować po kursie, liczbie zdarzeń, po tym czy są pojedyncze czy wielokrotne.

Aplikacja mobilna

Coraz więcej graczy decyduje się na typowanie przez smartfona. Nie dziwi nas to, dzięki temu mogą postawić zakład o każdej porze i w każdym miejscu. Sprawdziliśmy jaką aplikacją dysponuje forBET. Jest ona dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android. Wartu tu wspomnieć, że kilku bukmacherów dysponuje tylko tą drugą wersją.

W aplikacji mamy dostęp do pełnej oferty zakładów live i przedmeczowych, a także do transmisji z meczów. Apka działa sprawnie i pobieranie jej nie sprawia żadnych problemów. Możemy korzystać z promocji i typować sporty wirtualne.

Z dodatkowych udogodnień można wymienić:

 • szybkie płatności,
 • zakłady na żywo,
 • match tracker,
 • rozbudowane statystyki.

Aplikację możesz pobrać przez stronę iforbet.pl, nie znajdziesz jej w sklepie Google Play z powodu ograniczeń Google.

Wpłaty i wypłaty

Metody płatności nie są mocną stroną forBET. Wielu konkurentów ma ich o wiele więcej. Ale omówimy te możliwości jakie mamy u tego bukmachera. Wpłaty środków możemy dokonać za pomocą:

 • PayU,
 • DotPay,
 • tpay.com.
Wpłaty i wypłaty forBET

Za pomocą tych trzech metod wpłacimy przelewem lub kartą. Brakuje tu jeszcze portfeli elektronicznych jak Skrill czy Neteller czy płatności Blikiem.

Wpłaty dostępnymi opcjami w forBET przebiegają sprawnie i środki pojawiają się na koncie depozytowym niemal natychmiast.

Jeśli chodzi o wypłaty to dostępna jest tylko opcja przelewu. Czeka się na nie dłużej, niż w przypadku wpłat. Transakcje te są przeprowadzane w dni robocze między 8:00 a 23:00. Minimalna kwota wpłaty i wypłaty wynosi 1 zł.

Obsługa klienta

Jeśli pojawią się jakieś pytania, bądź wątpliwości dotyczące czegokolwiek związanego z forBET można skorzystać z obsługi klienta, na którą składają się:

 • czat na żywo,
 • formularz kontaktowy,
 • e-mail,
 • FAQ

Jeśli zależy nam na szybkiej odpowiedzi najlepiej skorzystać z czatu. Jest on dostępny codziennie w godzinach od 8:00 do 24:00. Znajdziesz go w lewym dolnym roku na stronie iforbet.pl.

Bardzo pomocny okazuje się również FAQ, który jest bardzo rozbudowany, dzięki można w nim znaleźć wiele odpowiedzi na powtarzające się wśród graczy pytania.

forBET opinie graczy

forBET zdobył grono wiernych graczy dzięki: rozbudowanej ofercie popularnych w Polsce sportów, bardzo wysokim kursom bukmacherskim, ciekawym promocjom i bonusom. Szczególnie sprawnie funkcjonująca zakładka z zakładami na żywo, jest czytelna i łatwa w obsłudze. Plus należy się również za sprawnie działającą aplikację mobilną a systemy iOS i Android.

Od czasu wejścia forBET na rynek możemy stwierdzić, że forbet opinie zbiera niemal wyłącznie pozytywne. Na grę tam zdecydowało się spora ilość graczy z Polski, po tym jak z polskiego rynku wycofało się bet365 czy Sportingbet. Jeżeli grasz tylko z Polski to zdecydowanie zachęcamy do spróbowania swoich szans u tego bukmachera. Dodatkowe 100 zł bez ryzyka i 100 zł freebet na start to kluczowe bonusy, które zdecydowanie zwiększają szanse na zysk.

FAQ

Jak długo trzeba czekać na weryfikację konta w forBET?

Konto jest weryfikowane zwykle kilka minut. Maksymalnie działania te mogą trwać 30 minut.

Jaki jest kod promocyjny w forBET?

Rejestrując się w forBET możesz skorzystać z kodu promocyjnego FORBETVIP dostępnego na naszej stronie. Gdy użyjesz go w formularzu rejestracyjnym otrzymasz dodatkowe bonusy na start. Standardowo do zdobycia jest bonus od trzech pierwszych depozytów do 2000 zł. Z kodem otrzymasz dodatkowo 100 zł zakładu bez ryzyka i 100 zł freebetu.

Co zrobić, gdy otrzymam negatywną decyzję w sprawie weryfikacji konta?

Jeśli twoje konto zostanie negatywnie zweryfikowane otrzymasz na skrzynkę mailową wiadomość z adresu rejestracja@iforbet.pl. Będzie w niej podany powód negatywnej decyzji. Jeśli problemem będą zdjęcia lub skany dowodu tożsamości zostaniesz poproszony o ponowne wgranie skanów/zdjęć korzystając z komputerowej wersji strony iforbet.pl. Zaloguj się na swoje konto, wejdź w zakładkę “Moje Konto” załaduj ponownie obie strony dokumentu i kliknij WGRAJ PONOWNIE.

Doładowałem swoje konto w forBET, a kwota nie pojawiła się na nim. Co zrobić?

Na początek wyloguj się i ponownie zaloguj na swoje konto. Jeśli w ciągu 15 minut problem nie zostanie rozwiązany skontaktuj się mailowo: pomoc@iforbet.pl z przedstawicielem forBET lub napisz na czacie dostępnym na stronie.


O bukmacherze

Przejdź do strony bukmachera
Na rynku online od maj 2016
Pomoc techniczna 9/10
Jakość serwisu 8/10
Strona mobilna 7/10
Oferta zakładów 9/10
Kursy 10/10
Promocje 7/10
Metody płatności 8/10