forBET Kod Promocyjny

Kod promocyjny forBET bonusy na start

Wpisując w formularzu rejestracyjnym forBET kod promocyjny: FBVIP otrzymasz dodatkowe bonusy forBET – ekstra freebet i zakład bez ryzyka. W sumie możesz otrzymać 2500 PLN bonusów na start. W skład pakietu wchodzą:

 • 0 200 PLN zakładu bez ryzyka
 • 0 ekstra bonus 100 PLN od wpłaty
 • 2200 PLN bonusy od dwóch depozytów

Oferta łączy się również z promocją na grę bez podatku przez 14 dni od rejestracji konta.

Spis treści

To najlepszy kod promocyjny do tego bukmachera, który umożliwi ci otrzymanie bonusów do 2500 zł. Podpowiadamy jak szybko przejść rejestrację forBET, gdzie wpisać kod aktywujący dodatkowy bonus powitalny i jak wykorzystać bonus w forBET.

forBET kod promocyjny 2022

forBET kod promocyjnyFBVIP
Zakład bez ryzyka z kodem:0 200 PLN cashback na start
Bonus powitalny:do 2000 PLN od pierwszego depozytu
Ekstra bonus z kodem:0 100 PLN od wpłaty
MaxiZysk:do 200 PLN od drugiej wpłaty
Gra bez podatku:+14 % do wygranych przez 14 dni
forBET oferta dla graczy

Bukmacher oferuje bonus powitalny forBET, który może maksymalnie wynieść 2500 zł, a także kilka promocji dla użytkowników, dzięki którym mogą otrzymać dodatkowe bonusy lub otrzymać wyższe nagrody. Opiszemy je dokładnie w dalszej części teksu.

forBET kod Promocyjny 2022 – jak go odebrać?

Gdzie wpisać forBET kod promocyjny
forBET rejestracja z kodem promocyjnym

forBET rejestracja z kodem promocyjnym wygląda następująco:

 • przechodzisz do formularza rejestracyjnego z naszego linku,
 • uzupełniasz wymagane w nim informacje,
 • pole: kod promocyjny będzie już uzupełnione kodem FBVIP
 • załącz zdjęcia dowodu tożsamości, aby zarejestrować konto stałe

Po rejestracji w pierwszej kolejności otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 zł. By go dostać należy wpłacić pierwszy depozyt, postawić kupon, a w razie przegranej forBET zwróci stawkę do 200 zł. W dalszej kolejności przyznawane są bonusy forBET od pierwszego depozytu do 2000 zł, freebet 100 zł z kodem i od drugiego depozytu do 200 zł. Dodatkowo przez 14 dni od rejestracji możesz grać bez podatku.

W dalej w artykule opiszemy bardziej szczegółowo powyższe bonusy powitalne forBET i warunki, jakie trzeba spełnić, by z nich skorzystać.

forBET bonus na start

ForBET walczy o użytkowników interesującym pakietem bonusów. Po pierwszym postawionym zakładzie gracz, w razie niepowodzenia, otrzyma zwrot do 200 zł. Bonus dostępny jest tylko z kodem promocyjnym FBVIP. Kod ten umożliwia też otrzymanie freebetu od wpłaty 100 zł. W ofercie powitalnej są również bonusy od dwóch pierwszych depozytów, dzięki którym można zdobyć 2000 zł od pierwszej wpłaty i mnożnik zysku do 200 zł od drugiej wpłaty oraz 14 dni gry bez podatku po rejestracji. Z pewnością przydałby się także forBET bonus bez depozytu. Mamy nadzieję, że bukmacher pomyśli o dodaniu go do oferty na start.

Zakład bez ryzyka

Warunki:

 • przejdź pełną rejestrację w forBET z kodem promocyjnym
 • postaw pierwszy kupon za środki własne
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot stawki do 200 zł
 • aby otrzymać zwrot napisz maila na adres:  marketing@iforbet.pl; w tytule wpisz „zakład bez ryzyka” w treści swój login
 • przyznany zwrot trafia na konto bonusowe; należy nim obrócić 4 razy po kursie min. 2.00 na kuponach z min. 2 zdarzeniami

Jednym z najbardziej pożądanych bonusów na start jest zakład bez ryzyka. Gracze chętnie z niego korzystają, gdyż dzięki niemu nie tracą postawionych przez siebie środków. Również forBET zdecydował się na wprowadzenie takiego bonusu. Każdy kto zarejestruje się w forBET i w formularzu wpisze forBET kod promocyjny FBVIP otrzyma niedostępny w standardowej ofercie buka- zakład bez ryzyka 200 PLN za rejestrację. Zwrot przysługuje tylko za pierwszy zagrany kupon po rejestracji forBET. Musi on być zagrany za środki z salda głównego. Jeśli przegrasz otrzymasz zwrot postawionej stawki do 200 zł. Cashback nie będzie pomniejszony o podatek. Aby otrzymać zwrot napisz na adres: marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz: „Zakład bez ryzyka”. Pamiętaj, że tylko forBET kod promocyjny umożliwi otrzymanie cashbacku.

Jak obrócić zakład bez ryzyka?

Warunki obrotu cashbackiem nie są bardzo wygórowane, ale nie są także bardzo łatwe. Otrzymany na konto bonusowe zwrot za przegrany kupon należy obrócić cztery razy po kursie nie mniejszym niż 2.00 (kurs poj. min. 1.20). Na kuponie muszą być min. 2 zdarzenia. Czyli w przypadku zwrotu 200 zł oznacza, że trzeba dokonać obrotu w sumie na kwotę 1000 zł.

Bonus do 2200 zł na start

W standardowej ofercie powitalnej gracze mogą otrzymać forBET bonus na start od dwóch pierwszych wpłat. Jakie konkretnie bonusy otrzymasz za wpłaty?

 • 100 % do 2000 zł od pierwszej wpłaty (min. depozyt 20 zł)
 • podwojenie zysku z wygranego kuponu postawionego za drugi depozyt do 200 zł (min. depozyt 20 zł)

2000 zł od pierwszego depozytu

Warunki:

 • wpłać pierwszy depozyt po rejestracji min. 20 zł
 • otrzymasz bonus 100 % od wpłaty do kwoty 2000 zł
 • bonus zostanie zablokowany do momentu obrotu depozytem
 • aby odblokować bonus obróć depozytem 1 raz po kursie całkowitym min. 2.00 (dowolną liczbą kuponów)
 • do obrotu depozytem nie zaliczają się kupony systemowe, zakłady na gry karciane i sporty wirtualne

Zatem wpłacając pierwszy depozyt na przykład 100 zł otrzymasz bonus 100 % od wpłaty, który w tym przypadku wyniesie 100 zł. W sumie gracz będzie miał na grę 200 zł.

Bonus forBET od pierwszej wpłaty należy najpierw aktywować obracając nim raz po kursie 2.00. Następnie, by móc wypłacić środki bonusowe należy obrócić nimi 2 razy, na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami, po kursie całkowitym min. 2.50 i kursem pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.30.

MaxiZysk do 200 PLN

Warunki:

 • wpłać drugi po rejestracji depozyt min. 20 zł
 • otrzymasz mnożnik MaxiZysk do kwoty 200 zł
 • MaxiZysk oznacza, że zysk z postawionego kuponu zostanie pomnożony 2-krotnie
 • stawiając kupon wybierz z listy sald na kuponie MaxiZysk
 • zagraj nim jednokrotnie całą kwotą, na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs poj. min. 1.40
 • stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu, do którego został dodany mnożnik
 • maksymalna wygrana na kuponie z mnożnikiem to 2279 zł
 • termin ważności maxizysku to 48 godzin

Dosyć nietypowy, ale bardzo atrakcyjny bonus oferuje forBET graczom, którzy wpłacą drugi depozyt (min. 20 zł). Po wpłacie należy z listy sald na kuponie wybrać mnożnik MaxiZysk. Następnie postawić za depozyt kupon z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. zdarzenia min. 1.40. Stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu, do której został przyznany mnożnik MaxiZysk i może wynosić maksymalnie 200 zł. Zysk z kuponu zostanie pomnożony x2. Czyli wpłacając depozyt 100 zł, gracz typuje kupon spełniający warunki promocji za stawkę 100 zł. Gracz wygrywa 500 zł, czyli czysty zysk z kuponu wynosi 400 zł (500zł-100zł). Czysty zysk z takiego kuponu z włączonym MaciZyskiem wynosi 800 zł (400 zł x2).

Freebet 100 PLN od wpłaty z kodem promocyjnym

Warunki:

 • zarejestruj konto stałe w forBET z kodem promocyjnym
 • wpłać pierwszy depozyt min. 100 zł
 • otrzymasz freebet 100 zł od wpłaty
 • bonus zostanie dodany do 48 godzin po spełnieniu warunków

Minimalna wpłata uprawniająca do otrzymania bonusu to 100 zł. Zatem jeśli gracz wpłaci pierwszy depozyt 100 zł otrzyma standardowy bonus 100 % od wpłaty plus 100 zł ekstra przyznawane z kodem. Aby przenieść środki z freebetu na konto główne należy obrócić nimi 4 razy z kursem minimalnym 2.0 i kursem pojedynczym 1.20.

14 dni gry bez podatku

Osoby, które założą konto z kodem promocyjnym forBET otrzymają możliwość gry bez podatku przez 14 dni od momentu rejestracji. Do promocji zaliczają się kupony z min. 3 zdarzeniami i kursem pojedynczym 1.30. Gra bez podatku zostanie aktywowana na koncie w ciągu 24 godzin od założenia konta. Takiej promocji nie zaoferował jeszcze nigdy żaden bukmacher. Z pewnością jest to bardzo atrakcyjna akcja dla osób, które nie boją się typować zakładów AKO.

Warunki obrotu bonusem powitalnym forBET

U każdego bukmachera gracz musi spełnić określone warunki, by móc wypłacić środki bonusowe, jest to obrót bonusem. Co to znaczy? Że gracz musi kwotę bonusu postawić określoną przez bukmachera liczbę razy, na kuponie z konkretną liczbą zdarzeń i minimalnym kursem wskazanym przez buka. Jak należy obrócić bonusem w forBET?

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Zakład bez ryzyka 200 PLN: obrót 4x bonus, min. 2 zdarzenia, min. kurs 2.0, kurs pojedynczy 1.20 30 dni
Bonus forBET od pierwszego depozytu 2000 PLN: Aktywacja – obrót 1x, min. kurs 2.0; Obrót – 2x, AKO min. 3 zdarzenia; min. kurs 2.50, kurs pojedynczy 1.30 Aktywacja – 14 dni
Obrót – 30 dni
Freebet od wpłaty 100 PLN:obrót 4x bonus, min. kurs 2.0, kurs pojedynczy 1.2030 dni
Bonus od drugiego depozytu MaxiZysk 200 PLN: Aktywacja – obrót 1x; AKO min. 3 zdarzenia; min. kurs pojedynczy 1.40; Aktywacja – 48 godzin
forBET bonus na start

Zatem za pierwszy depozyt można otrzymać bonus do 2000 zł. By odblokować bonus forBET za pierwszą wpłatę należy dokonać jednokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00. Aby go wypłacić należy obrócić nim 2-krotnie na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami, z kursem łącznym nie mniejszym niż 2.50 a kursem zdarzenia min. 1.30. Freebet 100 zł przyznawany z kodem należy obrócić 4 razy na kuponach z kursem min. 2.00 (kurs poj. 1.20).

Zakład bez ryzyka 200 zł należy obrócić 4 razy na kuponach z 2 zdarzeniami po kursie nie mniejszym niż 2.00, zaś kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić min. 1.20.

Z kolei MaxiZyks należy aktywować obracając nim jeden raz na kuponie z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. 1.30.

Jak założyć konto w forBET?

Jeśli chciałbyś zacząć stawiać zakłady u bukmachera forBET musisz oczywiście zarejestrować konto. Pomożemy ci przejść przez ten proces szybko i bezproblemowo. Podpowiemy co zrobić, by otrzymać dodatkowe forBET bonusy i móc jak najszybciej rozpocząć grę.

 1. Kliknij w nasz link, który przeniesie cię do formularza rejestracyjnego. Po kliknięciu w link znajdujący się w tym artykule zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego.
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie formularza. Na pierwszej stronie forBET rejestracji zostaniesz poproszony o podanie: adresu e-mail, nazwy użytkownika, hasła, powtórzenie hasła, o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, otrzymywanie ofert marketingowych i informacji handlowych. Następnie trzeba zaznaczyć opcję o zapoznaniu się z regulaminem i polityką prywatności. Na koniec należy wyrazić zgodę na otrzymanie bonusu powitalnego. Po przejściu z naszego linku opcja będzie automatycznie zaznaczona, także nie musisz się obawiać, że nie dostaniesz swojego forBET bonusu na start.
 3. Wpisz wymagane dane na drugiej stronie formularza. Zostałeś przeniesiony do drugiego kroku formularza. Tutaj należy uzupełnić: obywatelstwo, imię, nazwisko, telefon komórkowy, miasto, adres, kod pocztowy, walutę.
 4. Uzupełnij trzecią stronę formularza. Trzecia, ostatnia stron formularza wymaga od nas jeszcze kilku informacji: podania daty urodzenia, wyboru dokumentu tożsamości, podania serii i numeru dowodu, numeru PESEL, wysłania zdjęć lub skanu obu stron wybranego dokumentu, podania numeru konta bankowego i zaznaczenia oświadczeń. Na tej stronie znajduje się również pole do wpisania kodu promocyjnego FBVIP. Dzięki niemu otrzymasz cashback 200 zł i freebet 100 zł.
 5. Kliknij w link aktywacyjny. Po tym jak wybrałeś opcję „zarejestruj się” na twojego maila został wysłany link aktywacyjny. Kliknij w niego, a twoje konto będzie aktywne i będziesz mógł rozpocząć grę.
Rejestracja forBET krok 1
Rejestracja – krok 1
Rejestracja forBET krok 2
Rejestracja – krok 2
forBET rejestracja - kod promocyjny
Rejestracja – krok 3

forBET rejestracja

Rejestracja forBET jest niestety dosyć żmudna. Formularz jest wprawdzie podzielony na trzy kolejne kroki, jednak trzeba w nim od razu uzupełnić wszystkie dane wliczając w to skan dowodu osobistego czy numer rachunku bankowego. Bukmacher nie posiada możliwości założenia konta tymczasowego. Dziwi nas trochę to, że nie ma szybkiej forBET rejestracji, gdyż taką opcją dysponują niemal wszyscy legalni bukmacherzy online. Oczywiście po upływie określonego czasu, bądź chęci wypłaty środków na koncie tymczasowym, trzeba przekształcić je w stałe, czyli wysłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości i podać numer konta, ale daje ono możliwość bardzo szybkiego dołączenia do wybranego przez nas bukmachera.

Liczymy na to, że również forBET zdecyduje się na wprowadzenie szybkiej rejestracji.

Aktualnie promocje forBET

W stałej ofercie promocyjnej forBET znajduje się kilka interesujących akcji, które umożliwiają graczom zdobycie dodatkowych bonusów i freebetów:

 • Bonus urodzinowy – każdy gracz forBET, który wykaże się minimalną aktywnością otrzyma od bukmachera wyjątkowy bonus z okazji urodzin; wystarczy, że w okresie 3 miesięcy od swoich urodzin wpłaciłeś depozyt na minimum 100 zł i dokonałeś chociaż jednego obrotu; prezent urodzinowy to freebet 20 zł
 • Combo Expert – forBET z okazji ważnych wydarzeń sportowych danego dnia przygotowuje specjalne zakłady nazywane Combo Expert; w ofercie bukmachera znajdziesz specjalny dział, w którym są dostępne zakłady z tej promocji; to zazwyczaj zakłady łączone o wysokich kursach; obstawiając je masz szanse na dużo większe wygrane niż w tradycyjnych zakładach
 • Szybki kupon – bukmacher przygotuje kupon za ciebie; narzędzie umożliwia stworzenie kupony według określonych przez gracza kryterium; należy określić ile chcesz wygrać, podać stawkę za jaką chcesz grać, wskazać zakres kursów jakie mają się znaleźć na kuponie oraz zaznaczyć z jakiej oferty mają zostać wybrane zdarzenia (dzisiaj, jutro, pojutrze); klikasz szukaj i po chwili zostanie ci przedstawiony gotowy kupon
 • TurboKurs Bartka Ignacika – bukmacher informuje o aktywnej promocji w swoich kanałach społecznościowych, przez inbox i powiadomienia mobilne; zdarzenie z turbo kursem jest ważne dla pierwszych 100 kuponów; zdarzenie turbo kurs może być zagrane jako SOLO lub AKO

Poza tym bukmacher ten często organizuje czasowe forBET promocje, przygotowane z okazji aktualnych wydarzeń sportowych, w których można zdobywać dodatkowe bonusy. Zatem warto regularnie zaglądać do zakładki „Promocje”, by być na bieżąco z ofertą.

Najlepsze kody promocyjne 2022

BukmacherBonus na start 2022Kod bonusowy
forBET 2200 PLN od depozytu + 200 PLN zakład bez ryzyka + 100 PLN freebetSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 275 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Fortuna2150 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 40 PLN freebetySprawdź kod
Kody promocyjne bukmacherów online

forBET zakłady bukmacherskie – oferta

Zakłady bukmacherskie forBET oferta
Oferta forBET

Jak u wszystkich buków, także w forBET, najbogatsza jest oferta na piłkę nożną. Gracze mogą typować rozgrywki klubowe, międzynarodowe i młodzieżowe. Poza tym, dostępne są zakłady na mecze ligowe z ponad 50 krajów na świecie. Bardzo dobrze wypada również liczba rynków zdarzeń. Dla przykładu, na mecz Chelsea – Bayern w ramach Ligi Mistrzów mamy do wyboru aż 165 rynków zdarzeń. To jedna z najszerszych ofert na rynku. Całkiem nieźle prezentują się również inne dyscypliny sportowe do typowania w forBET, między innymi tenis, koszykówka, hokej na lodzie czy siatkówka. Dyscypliny te oraz wiele innych można także typować na żywo. Z mniej popularnych sportów, znajdziemy w forBET zakłady na biathlon, piłkę wodną czy szachy. Przydałyby się jeszcze zakłady na niższe ligi piłkarskie.

Przejdźmy teraz do esportów. Oczywiście oferta zależy od tego, czy w danym dniu odbywa się jakiś ważny turniej danej gry, ale na pewno gracze mogą stawiać zakłady na rozgrywki:

 • Counter Strike,
 • League of Legends,
 • Dota 2,
 • Overwatch,
 • StarCraft 2,
 • StarCraft Broodwar

Oferta esportowa jest bardzo rozbudowana. W dniu, w którym ją sprawdzaliśmy forBET oferował aż 14 różnych wydarzeń w ramach rozgrywek Counter Strike. Warto też dodać, że często przy wydarzeniach mamy nawet 50 rynków zdarzeń.

Na liście dostępnych dyscyplin znajdują się również „zakłady specjalne”, czyli takie, w których typuje się ważne wydarzenia kulturalne, polityczne i społeczne. Oferta forBET w tej kategorii zdarzeń nie jest zbyt bogata. Zdecydowanie lepiej prezentuje się w zakładach specjalnych popularny bukmacher Fortuna.

forBET wykonuje ukłon w stronę polskiego gracza i do standardowej oferty zakładów na żywo dorzuca możliwość obstawiania m.in. niezwykle popularnego w Polsce żużla. Oczywiście oferta live zmienia się w zależności od sezonu, ale gracze mają do wyboru ponad 10 dyscyplin. Poza tymi najpopularniejszymi mamy także snookera, baseball czy esporty.

Duży plus należy się forBET za udostępnianie transmisji na żywo za pośrednictwem swojej strony i aplikacji. Gracze mogą oglądać mecze:

 • piłki nożnej,
 • koszykówki,
 • siatkówki,
 • hokeja na lodzie,
 • tenisa,
 • tenisa stołowego,
 • eSportowe,
 • piłki ręcznej.

Wystarczy, że masz aktywne konto w forBET i zalogujesz się na nie. Nie musisz spełniać dodatkowych warunków, by móc oglądać mecz. Jeśli obok zakładu znajdziesz ikonkę: TV, oznacza to, że jest dostępny streaming z tego wydarzenia.

Sekcja sportów wirtualnych jest podzielona na dwie części. W pierwszej gracze mogą typować: piłkę nożną, koszykówkę, tenis, wyścigi konne i wyścigi psów. W drugiej części, która nazywa się Golden Race, do wyboru jest: piłka nożna, wyścigi konne i psów, żużel i wyścigi motocyklowe. W przypadku Golden Race, niektóre dyscypliny prezentowane są w formie prawdziwych nagrań wideo, a nie symulacji komputerowej.

forBET wprowadził do oferty zakłady na gry karciane. Gracze mogą o każdej porze dnia i nocy typować trzy gry:

 • pokera,
 • wojnę,
 • blackjacka.

Narzędzie BetArchitekt

forBET na początku 2021 roku wprowadził do oferty narzędzie BetArchitekt. Zakłady, w których jest ono dostępne oznaczone są pomarańczowym przyciskiem z ołówkiem. Jak działa BetArchitekt? Umożliwia stworzenie własnego zakładu. Pozwala na kombinację zakładów z jednego meczu w jeden pojedynczy zakład z większym kursem. Warto dodać, że forBET jako jeden z pierwszych bukmacherów dodał taką opcję.

Aplikacja mobilna

Zalety aplikacji forBET
 • Match Tracker
 • powiadomienia Push
 • zakłady na gry karciane i virtuale
 • transmisje na żywo
 • skaner kuponów
 • szybkie wypłaty

Sprawdziliśmy jaką aplikacją dysponuje forBET. Jest ona dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

W aplikacji mamy dostęp do pełnej oferty zakładów live i przedmeczowych, a także do transmisji z meczów. Apka działa sprawnie i pobieranie jej nie sprawia żadnych problemów. Możemy korzystać z forBET promocji i typować sporty wirtualne oraz gry karciane.

Aplikację możesz pobrać przez stronę iforbet.pl, nie znajdziesz jej w sklepie Google Play z powodu ograniczeń Google.

Porównując aplikację forBET z tymi udostępnianymi przez innych bukmacherów wypada ona bardzo dobrze. Bukmacher zadbał o ciekawe opcje ułatwiające typowanie, jak chociażby funkcję Match Tracker, automatyczne logowanie czy powiadomienia push.

Wpłaty i wypłaty

Metody płatności nie są mocną stroną forBET. Wielu konkurentów ma ich o wiele więcej. Ale omówimy te możliwości jakie mamy u tego bukmachera. Wpłaty środków możemy dokonać za pomocą:

Wpłaty i wypłaty forBET
forBET metody płatności
 • PayU,
 • DotPay,
 • tpay.com,
 • kart: Visa i MasterCard,
 • Paysafecard,
 • SkyCash.

Za pomocą wymienionych metod gracz może wpłacać depozytu. Brakuje tu jeszcze portfeli elektronicznych jak Skrill czy Neteller czy płatności Blikiem.

Wpłaty dostępnymi opcjami w forBET przebiegają sprawnie i środki pojawiają się na koncie depozytowym niemal natychmiast.

Jeśli chodzi o wypłaty to mamy opcję szybkiej wypłaty metodą Quick Pay do 10 banków. Czeka się na nie mniej więcej 30 minut. Wypłaty dokonywane tą metodą są obsługiwane 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 23:00. Minimalna kwota wpłaty i wypłaty wynosi 1 zł. Wypłaty do banków, które nie znajdują się na liście Quick Pay są realizowane do dwóch dni roboczych.

Obsługa klienta

Jeśli pojawią się jakieś pytania, bądź wątpliwości dotyczące czegokolwiek związanego z forBET można skorzystać z obsługi klienta, na którą składają się:

 • czat na żywo,
 • formularz kontaktowy,
 • e-mail,
 • FAQ

Jeśli zależy nam na szybkiej odpowiedzi najlepiej skorzystać z czatu. Jest on dostępny codziennie w godzinach od 8:00 do 24:00. Znajdziesz go w lewym dolnym roku na stronie iforbet.pl.

Bardzo pomocny okazuje się również FAQ, który jest bardzo rozbudowany, dzięki można w nim znaleźć wiele odpowiedzi na powtarzające się wśród graczy pytania.

forBET bonus – opinie

Naszym zdaniem pakiet bonusów powitalnych forBET to bardzo dobra opcja. Jest zróżnicowany pod względem rodzajów bonusów i całkiem wysoki. Bukmacher umożliwia skorzystanie też z kodu promocyjnego, który powiększa ten atrakcyjny pakiet o kolejne promocje. Można by się jednak zastanowić nad warunkami obrotu, czy nie mogłyby być ciut mniej wymagające. Poniżej zebraliśmy plusy i minusy bonusów forBET.

Plusy:

 • kod promocyjny powiększający pakiet o dwa bonusy
 • zróżnicowane bonusy (od wpłaty, zakład bez ryzyka)
 • wysoka suma bonusów
 • aż 30 dni na obrót

Minusy:

 • 4-krotny obrót zakładem bez ryzyka
 • konieczność aktywacji bonusu od wpłaty

forBET opinie graczy

forBET zdobył grono wiernych graczy dzięki: rozbudowanej ofercie popularnych w Polsce sportów, bardzo wysokim kursom bukmacherskim, ciekawym promocjom i bonusom. Szczególnie sprawnie funkcjonująca zakładka z zakładami na żywo, jest czytelna i łatwa w obsłudze. Plus należy się również za sprawnie działającą aplikację mobilną na systemy iOS i Android. Zebraliśmy kilka opinii graczy o bonusach i promocjach forBET.

Bardzo przyzwoity bonus na start. Ciekawy jest zwłaszcza MaxiZysk od drugiego depozytu. Szkoda tylko, że cashback trzeba obracać aż 4 razy – Marcel

Promocje z jakich można korzystać u bukmachera są naprawdę spoko. Praktycznie co kilka dni pojawia się jakaś nowa akcja – Michał91

Gram w forBET dopiero od pół roku, ale jestem bardzo zadowolony. Skorzystałem z bonusów na start. Często korzystam też z promocji TurboKurs. Jestem zadowolony – Gregor

Od czasu wejścia bukmachera na rynek możemy stwierdzić, że forBET zbiera niemal wyłącznie pozytywne opinie. Na grę tam zdecydowało się spora ilość graczy. Zdecydowanie zachęcamy do spróbowania swoich szans u tego bukmachera. Dodatkowe 200 zł bez ryzyka na start to kluczowy bonus, który zdecydowanie zwiększa szansę na zysk. Pamiętaj, że aby otrzymać ten i inne bonusy konieczny jest forBET kod promocyjny.

FAQ

Jaki jest forBET kod promocyjny?

Kod promocyjny forBET to FBVIP. Wpisując go podczas rejestracji otrzymasz dodatkowy zakład bez ryzyka 200 zł na start i freebet od wpłaty 100 zł.

Jak zarejestrować się z kodem promocyjnym forBET?

Przejdź do strony bukmachera forBET z naszego linku. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego. Uzupełnij wymagane informacje i zaznacz na pierwszej stronie opcję: "Chcę skorzystać z bonusu powitalnego". Następnie uzupełnij dane na drugiej i trzeciej stronie formularza. Zaznacz zgody i oświadczenia. Następnie w polu "Kod promocyjny" widocznym na trzeciej stronie wpisz kod: FBVIP, czyli najlepszy forBET kod promocyjny dostępny w sieci. Na koniec kliknij przycisk: "Zarejestruj się". Na maila dostaniesz wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Jakie bonusy na start otrzymam za rejestrację w forBET z kodem?

W standardowej ofercie forBET gracz otrzymuje bonusy od dwóch pierwszych depozytów do 2200 zł (100 % od pierwszej do 2000 zł i MaxiZysk do 200 zł od drugiej wpłaty). Jeśli gracz wpisze podczas rejestracji forBET kod promocyjny: FBVIP otrzyma również zakład bez ryzyka 200 zł i freebet od wpłaty 100 zł.

Jaki jest wymagany obrót bonusem forBET?

W przypadku bonusu od pierwszego depozytu należy go najpierw aktywować na kupnie z min. kursem 2.0. Następnie, aby móc wypłacić środki należy obrócić nimi dwukrotnie na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami, z kursem min. 2.50, zaś kursem poj. zdarzenia min. 1.30. Zakład bez ryzyka 200 zł, trzeba obrócić 4 razy po kursie min. 2.00.

Co zrobić, gdy otrzymam negatywną decyzję w sprawie weryfikacji konta?

Jeśli twoje konto zostanie negatywnie zweryfikowane otrzymasz na skrzynkę mailową wiadomość z adresu rejestracja@iforbet.pl. Będzie w niej podany powód negatywnej decyzji. Jeśli problemem będą zdjęcia lub skany dowodu tożsamości zostaniesz poproszony o ponowne wgranie skanów/zdjęć korzystając z komputerowej wersji strony iforbet.pl. Zaloguj się na swoje konto, wejdź w zakładkę "Moje Konto" załaduj ponownie obie strony dokumentu i kliknij WGRAJ PONOWNIE.

Czy mogę założyć w forBET konto tymczasowe?

Niestety nie. Co prawda większość bukmacherów ma opcję szybkiej rejestracji, ale forBET nie zdecydował się na wprowadzenie jej. By móc założyć konto należy przejść przez wszystkie trzy kroki rejestracji i podać wszystkie dane oraz wysłać zdjęcie dowodu tożsamości. forBET nie zapowiada, aby miał kiedykolwiek wprowadzić opcję konta tymczasowego.

Jak wpłacić depozyt na konto forBET?

Bukmacher udostępnia kilka metod płatności. Można wpłacać środki za pomocą kart Visa i MasterCard, tradycyjnym przelewem bądź korzystając z platform: PayU, DotPay i tpay.com. Poprzez system DotPay można również skorzystać z Paysafecard i skycash.

Jakie są limity u bukmachera forBET?

Limity wygranej na jednym kuponie w forBET wynosi 200 000 zł. Z kolei limit stawki zależny jest od tego, czy iloczyn stawki i kursu nie przekroczy maksymalnej wygranej dostępnej u tego bukmachera. Maksymalna jednorazowa wypłata środków wynosi 50 000 zł.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *