Aplikacje bukmacherskie 2021

Aplikacje mobilne czynią nasze życie wygodniejszym, gdyż dzięki nim zyskujemy możliwość korzystania z serwisów online bez konieczności noszenia ze sobą wszędzie laptopa. Z potencjału jaki drzemie w tej formie software’u doskonale zdają sobie sprawę legalni bukmacherzy online, z których większość posiada specjalne aplikacje bukmacherskie w swojej ofercie. Przetestowaliśmy je specjalnie dla Was i sprawdziliśmy, które z nich warto mieć na swoim urządzeniu mobilnym. Naszym zdaniem najlepiej w tej kwestii wypadli: STS, Fortuna i PZBuk.

BukmacherPlusyMinusyOcenaKod promocyjny
Logo STS✅ transmisje na żywo
✅ zabezpieczenie konta czterocyfrowym pinem
✅ szybka instalacja
❌ brak aplikacji w Google Play
9,5/10Odbierz bonus
Fortuna logo✅ aplikacja w sklepie AppStore
✅ tutorial o najważniejszych funkcjach po rejestracji
✅ transmisje na żywo
❌ brak czatu9/10Odbierz bonus
Logo PZBuk✅ sprawnie działający czat
✅ transmisje na żywo
✅ rozbudowane statystyki
❌ problemy z pobieraniem aplikacji8,5/10Odbierz bonus
forBET bukmacher✅ Aplikacja w sklepie AppStore
✅ rozbudowane statystyki live i przedmeczowe
✅ wiele metod logowania
❌ rejestracja przez stronę mobilną, a nie w aplikacji8/10Odbierz bonus
lvbet logo✅ rozbudowana oferta LIVE
✅ sprawdzanie kuponu skanerem
✅ rozbudowane statystyki
❌ brak transmisji na żywo
❌ utrudniony dostęp do niektórych opcji
8/10Odbierz bonus
Totalbet logo✅ rozbudowane statystyki
✅ sprawne działanie czatu
✅ dostęp do wszystkich promocji
❌ problemy z pobieraniem aplikacji
❌ brak aplikacji na systemy iOS
7,5/10Odbierz bonus
Logo bukmachera Totolotek✅ promocja na mobile
✅ wiele metod płatności
✅ dobra oferta na NBA
❌ brak aplikacji na systemy iOS
❌ weryfikacja dokumentów przez maila nie przez aplikację
7,5/10Odbierz bonus
ewinner logo✅ łatwy dostęp do promocji❌ brak czatu
❌ tylko jedna metoda płatności
7/10Odbierz bonus
etoto logo✅ match tracker
✅ rozbudowane statystyki
✅ wygodne nawigowanie między oknami
❌ brak możliwości włączenia powiadomień
❌ brak transmisji na żywo
6,5/10Odbierz bonus
Noblebet logo✅ rozbudowane statystyki
✅ bogata oferta pre-match i live
✅ intuicyjna
❌ brak transmisji na żywo
❌ brak dodatkowych promocji
6,5/10Odbierz bonus
Superbet bukmacher✅ czytelna i łatwa w obsłudze
✅ program telewizyjny
❌ problemy z wpłatami
❌ mało metod płatności
6/10Odbierz bonus
Bukmacher BETFAN✅ dostępna w App Store i App Gallery
✅ częste aktualizacje wersji
❌ brak transmisji na żywo
❌ często się zawiesza
6,5/10Odbierz bonus
Betclic bukmacher✅ aplikacja dostępna w App Store
✅ transmisje na żywo
✅ wiele promocji
❌ mało metod płatności6,5/10Odbierz bonus
betfan logo✅ czytelna i prosta w nawigacji
✅ bogata oferta rynków zdarzeń
❌ mało metod płatności
❌ brak aplikacji na systemy iOS
❌ brak transmisji na żywo
6/10Odbierz bonus
Aplikacje bukmacherskie

Test aplikacji mobilnych

W naszym teście sprawdziliśmy aplikacje bukmacherskie i ich najważniejsze funkcje każdej, a także dokonaliśmy oceny ogólnych wrażeń z korzystania z każdej z nich. Aplikacje testowaliśmy na urządzeniach z systemami Android i iOS.

STS

Aplikacja na telefon STS
Aplikacja mobilna STS

Aplikacja tego bukmachera, jak przystało na lidera rynku, oferuje graczom duże możliwości, przy dobrej jakości wykonania. Po pobraniu i uruchomieniu aplikacji od razu w oczy rzuca się nowoczesne menu z licznymi kafelkami, które reprezentują dostępne funkcje. Wśród nich znajdziemy m. in. dostęp do transmisji meczowych na żywo (wystarczy posiadać środki na koncie, by je oglądać), sportów wirtualnych, symulacji gier karcianych Betgames oraz kalendarza wydarzeń. W panelu głównym dostępny jest również szybki dostęp do pełnej dyscyplin. Z kolei w rozwijanym menu znajdziemy m. in. dostęp do ustawień czatu, bonusów i promocji, bloga, sekcji e-sportowej, a także statystyk i obserwowanych kuponów. Appka posiada również powiadomienia oraz kilka innych opcji, które można spersonalizować w menu „Ustawienia”. Co ważne, wszystko działa stabilnie, a nawigowanie po appce jest bardzo wygodne. STS oferuje swoim klientom dwie wersje – na Androida i iOS. Niestety, w momencie pisania tego artykułu STS nie posiadał bonusu za aplikację, co musieliśmy uznać za wadę. 

Fortuna

Aplikacja na telefon Fortuna
Aplikacja mobilna Fortuna

Drugi najpopularniejszy w Polsce bukmacher również bardzo stara się, by oferowany przez niego soft reprezentował możliwie najwyższy poziom. Fortuna posiada aplikację mobilną, która należy bez dwóch zdań do najlepszych na polskim rynku. Po otwarciu appki zyskujemy dostęp do panelu, który nie odbiega mocno od tego co prezentuje desktopowa wersja serwisu. Menu i lista zakładów są więc bardzo czytelne, a dostęp do nich jest wygodny. Z głównego ekranu możemy jednym kliknięciem przejść do zakładów live, listy dyscyplin i lig, obstawionych kupon oraz do strefy typera, z której mamy dostęp do czatów i forum. Do najciekawszych funkcji zaliczyć należy możliwość zeskanowania kuponu, wygodne powiadomienia, transmisje na żywo oraz dostęp do wyjątkowo rozbudowanych statystyk. Wszystko działa płynnie i co również ważne, aplikacja jest bardzo stabilna. Interfejs użytkownika jest bardzo wygodny, a korzystanie z appki przyjemne. Fortuna przygotowała dwie wersje swojej aplikacji bukmacherskiej na Androida i iOS. Za główną wadę serwisu, podobnie jak w przypadku STS, uznaliśmy brak dodatkowego bonusu za aplikację mobilną.

Totolotek

Aplikacja na telefon Totolotek
Aplikacja mobilna Totolotek

Tym razem niestety dość mocno się zawiedliśmy. Aplikacja bukmacherska na telefon przygotowana przez Totolotek mocno ustępuje oprogramowaniu jego największych konkurentów. Najpierw jednak powiedzmy o niej coś dobrego. Totolotek oferuje bonus za zainstalowanie aplikacji, w dodatku o naprawdę niezłej wartości. Sama rejestracja konta z panelu tej appki jest prosta i możemy przeprowadzić ją w jednym okienku. Ponadto, użytkownicy aplikacji Totolotek mogą korzystać z licznych metod wpłaty i wypłaty depozytu. Niestety, appka posiada wiele wad. Wgrywanie oferty i podstron zajmuje dużo czasu, a nawigacja w panelu aplikacji jest na ogół niezwykle frustrująca za sprawą niewygodnego menu. Irytują również komunikaty o błędach w języku niemieckim. Nie ma również co liczyć na liczyć na transmisje live – zamiast tego dostępny jest tylko match tracker. Ponadto, Totolotek nie przygotował, póki co wersji na iOS. Najstarszy polski bukmacher powinien poświęcić trochę czasu na dopracowanie swojego softu.

forBET

Aplikacja na telefon forBET
Aplikacja mobilna forBET

Jeden z najpopularniejszych polskich bukmacherów poważnie podszedł do tematu swojej aplikacji mobilnej. Jest to całkiem wysokiej jakości oprogramowanie, w której nie brakuje zaawansowanych opcji. Wśród nich dostępne są m. in. streaming meczów online (których mogłoby być nieco więcej), dostęp do licznych metod płatności oraz powiadomienia PUSH. Ponadto strona posiada miłą dla oka szatę graficzną oraz niezły interfejs użytkownika. Niemniej, bywają z nią również problemy. Dużą wadą jest z pewnością niską płynność przechodzenia pomiędzy poszczególnymi oknami. Ponadto, dostęp do niektórych funkcji może okazać się na początku dość utrudniony. Za sporą niedogodność uznałem występujące od czasu do czasu problemy z logowaniem na konto w aplikacji dla systemu iOS. Poza tym jest całkiem nieźle, chociaż appka forBET wymaga dopracowania w kilku aspektach. Przydałby się również jakiś dodatkowy bonus dla graczy mobilnych.

LVBET

Aplikacja na telefon LV BET
Aplikacja mobilna LV BET

Aplikację mobilną znajdziemy również w ofercie bukmachera LVBET. Na wstępie już warto odnotować, że stosunkowo niedawno appka przeszła lifting, przez co i korzystanie z niej zyskało trochę na jakości. Niemniej, korzystanie z niej w dalszym ciągu może być problematyczne. Jedną z jej głównych wad jest utrudniony dostęp do niektórych opcji, który czyni korzystanie z niej czasami dość męczącym. Mimo to poruszanie się po ofercie sportowej tego buka jest całkiem wygodne. Dobrze prezentują się przede wszystkim zakłady na żywo, chociaż w ich wypadku brakuje transmisji na żywo. Znajdziemy tu za to dostęp do niezłych statystyk, licznych opcji płatności czy sprawdzania kuponu skanerem. Niestety jest to trochę za mało, by z czystym sumieniem polecić tę aplikację. W dalszym ciągu pojawiają się w niej bugi, a do tego interfejs użytkownika i layout strony wymagają gruntownej przebudowy. Szkoda również, że nie załapaliśmy się na żadną promocję na zakłady mobilne. Appka LVBET dostępna jest dla systemów Android i iOS.

TOTALbet

Aplikacja na telefon TOTALbet
Aplikacja mobilna TOTALbet

Początki obcowania z aplikacją TOTALbet były trudne, ponieważ miałem problem z pobraniem jej za pośrednictwem strony internetowej buka. Ostatecznie musiałem skorzystać z opcji „pobierz link”. To nie był jednak koniec problemów, ponieważ po otwarciu appki, zamiast panelu moim oczom ukazało się białe pole. Na szczęście, gdy zdołałem ją uruchomić, było nieco lepiej. Menu appki TOTALbet jest całkiem wygodne i przypomina to co dostępne jest na desktopowej wersji strony. Niestety, w przeciwieństwie do niej, a także przeglądarkowej wersji mobilnej, aplikacja tego buka nie oferuje możliwości śledzenia transmisji meczowych, jednak z naszych informacji ma się to wkrótce zmienić. Dostępne są za to zakłady przedmeczowe, live i virtuale oraz niezłe statystyki. Niestety zabrakło nam czegoś ekstra, chociażby promocji dla graczy z niej korzystających. Kolejną dużą wadą jest brak wersji na iOS. Jeśli TOTALbet ma zamiar poszerzać swój udział w polskim rynku bukmacherskim, będzie musiał zainwestować dużo czasu i pieniędzy w rozwijanie swojej appki.

eWinner

Aplikacja na telefon eWinner
Aplikacja mobilna eWinner

Aplikacja mobilna tego bukmachera jest dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Została udostępniona kilka miesięcy po starcie zakładów online. Niestety apka eWinner wypada blado przy konkurencji. Spróbujmy najpierw wymienić plusy, jest to z pewnością dostęp do promocji. Aplikacja jest też bardzo czytelna i prosta w obsłudze co ułatwi typowanie osobom, które dopiero rozpoczynają przygodę z zakładami. Niestety na tym plusy się kończą. Mimo widocznych ikon czatu i formularza rejestracyjnego, to nie ma do nich dostępu. Zdjęcia dokumentu tożsamości nie można załadować z galerii w telefonie czy plików, trzeba zrobić je zrobić w momencie dodawania. Do tego tylko jedna metoda płatności za pomocą przelewu. Kiepsko to wygląda. Mamy jednak nadzieję, że to tylko kiepski start i wkrótce wiele rzeczy zmieni się na lepsze.

PZBuk

Aplikacja na telefon PZBuk
Aplikacja mobilna PZBuk

Musimy przyznać, że tym razem byliśmy mile zaskoczeni. Na wstępie warto zaznaczyć, że aplikacja mobilna PZBUK wypada lepiej od strony internetowej bukmachera na urządzenia desktopowe. Spodobał nam się layout strony, intuicyjne menu oraz płynność działania appki – wszystko to zaliczone jak najbardziej na plus. Inną dużą zaletą tego softu jest fakt, że możemy z jej pomocą śledzić transmisje meczowe na żywo oferowane przez tego buka, wystarczy, że posiadamy środki na koncie w wysokości co najmniej 1 PLN. Bardzo spodobały nam się również wyjątkowo szczegółowe statystyki z wydarzeń sportowych. Za jej wady uznaliśmy mocno ograniczone możliwości personalizacji aplikacji oraz fakt, że transmisje meczowe obejmują jedynie rozgrywki NBA. Zabrakło również dodatkowego bonusu na mobile. Cieszy za to fakt, że z appki mogą korzystać klienci PZBUK właściciele urządzeń przenośnych z Androidem i iOS.

ETOTO

Aplikacja na telefon Etoto
Aplikacja mobilna Etoto

ETOTO w ostatnim czasie popracowało trochę nad poprawieniem jakości świadczonych przez siebie usług. Faktem jest, że ich soft na urządzenia przenośne w dalszym ciągu nie należy do najlepszych aplikacji bukmacherów, jednak postęp jaki poczynili jest widoczny. Appka ETOTO prezentuje się całkiem fajnie, jeśli chodzi o szatę graficzną i płynność działania – nawigowanie pomiędzy oknami jest wygodne, chociaż czasami niektóre buttony nie działają od razu. Menu i dostęp do oferty dyscyplin i rynków są również intuicyjne. Jest też niezły match tracker i dobre statystyki meczowe. Niestety, zabrakło bajerów, nawet tych najbardziej podstawowych, jak możliwość włączenia powiadomień, nie mówiąc już o transmisjach meczowych. Brak również promocji skierowanych dla użytkowników appki. Ogółem jest dość przeciętnie. Aplikacja ETOTO dostępna jest na systemy iOS i Android. Polecamy jednak zachować ostrożność przy pobieraniu tego softu z Apple Appstore, ponieważ znajduje się tam aplikacja z typami bukmacherskimi o podobnej nazwie.

NobleBET

Noblebet aplikacja na telefon
Aplikacja mobilna Noblebet

Appka jednego z najmłodszych buków na polskim rynku nie wypadła najgorzej. Faktem jest, że póki co brakuje w niej funkcji specjalnych, takich jak możliwość personalizacji niektórych funkcji czy transmisje meczowe online, jednak korzystanie z niej jest całkiem przyjemne. Fajna szata graficzna i płynność działania to jej największe zalety. Spodobał nam się również dostęp do statystyk oraz fakt, że jest dostępna można z niej korzystać zarówno na urządzeniach z systemem operacyjnym Android, jak i z iOS. Jako zaletę zaliczyliśmy również dostęp do pełnej oferty zakładów live i pre-match oraz do sportów wirtualnych. Po raz kolejny jednak musieliśmy stwierdzić, że mamy do czynienia z oprogramowaniem bardzo przeciętnym, które wymaga pod wieloma względami dopracowania.

Superbet

Aplikacja mobilna Superbet
Aplikacja Superbet

Swoją aplikację zaoferował klientom również Superbet. Nowy na polskim rynku bukmacher. Z początku była dostępna tylko na urządzenia z systemem Android, ale szybko uzupełniono też o wersję na systemy iOS.

Pobieranie i instalacja apki przebiega błyskawicznie i bezproblemowo. Strona główna to propozycja najciekawszych meczów danego dnia przeplatana zakładami specjalnymi i odniesieniem do programu telewizyjnego. W dolnym menu znajdziemy: stronę główną, live, sport i kupony. W rozwijanym menu w lewym górnym roku znajdziemy dostęp do informacji o swoim koncie, opcję wpłaty depozytu, ustawienia, pomoc i nasze ulubione sporty i ligi. Wszystkie opcje przedstawione są w czytelny sposób i obsługa aplikacji nie powinna nikomu sprawić problemu.

Niestety, na największy minus natrafiamy podczas próby wpłaty depozytu. Po pierwsze, jeśli chodzi o opcje wpłat online w aplikacji to mamy do wyboru tylko kartę lub Paysafecard. To zdecydowanie za mało, gdy chce się konkurować z innymi bukmacherami. Niemniej jednak wybraliśmy opcję Paysafecard i… nie udało nam się wpłacić depozytu. Konsultantka na czacie poradziła, by skorzystać z opcji tradycyjnego przelewu, gdyż trwają prace modernizacyjne. Niestety Pani nie była w stanie powiedzieć, kiedy wszystkie opcje będą dostępne. Superbet powinien mocno popracować nad płatnościami, gdyż stan jaki jest obecnie jest bardzo odbiegający od tego jak powinny wyglądać wpłaty.

BETFAN

Aplikacja BETFAN
Aplikacja BETFAN

Dosyć długo od startu strony z zagładami musieli czekać gracze BETFAN na aplikację mobilną. Na szczęście pojawiła się. Niezaprzeczalnym plusem jest fakt, że jest dostępna na wszystkie popularne telefony z systemami Android, iOS i Huawei. W apce można znaleźć pełną ofertę na sport, esport, sporty wirtualne oraz na zakłady specjalne z kategorii polityka, pogoda czy show-biznes. By zainstalować apkę na urządzenie z systemem Android należy ją pobrać bezpośrednio ze strony buka. Wersję na iOS zainstalujesz używając kodu QR w celu otwarcia App Store na telefonie. Z kolei wersja na urządzenia Huawei też wymaga zeskanowania kodu QR, który otworzy App Gallery. Ogólnie aplikacja BETFAN bardzo nam się podoba i jest łatwa w nawigowaniu. Niestety często się zawiesza, a gracze narzekają niekiedy na problemy z wypłatami wygranych.

BetX

Aplikacja BetX
Apka BetX

Bukmacher od samego początku działalności zaoferował graczom aplikację mobilną. Można ją łatwo pobrać wchodząc na wersję mobilną strony i klikając w menu w lewym górnym rogu. Z instalacją również nie było żadnych problemów. Przez aplikację BetX możemy typować wszystkie zakłady przedmeczowe i live oraz sporty wirtualne. Oferta nie różni się od tej dostępnej na stronie internetowej. Niestety do wyboru jest mało dyscyplin, ale bukmacher nadrabia dużą liczbą rynków zdarzeń. Z aplikacji nie mogą niestety na razie korzystać osoby, które posiadają urządzenia z systemem iOS, gdyż BetX udostępnił tylko wersję na Androida.

W aplikacji znajdziemy również wszystkie promocje bukmachera, ale niestety nie ma żadnej specjalnej promocji dla użytkowników apki. Nie ma też niestety transmisji na żywo.

Betclic

Aplikacja na telefon Betclic
Aplikacja mobilna Betclic

Ten wywodzący się z Francji bukmacher zadbał o to, by jego aplikacja stała na bardzo wysokim poziomie. Jest to kawał solidnego softu, który chociaż zajmuje sporo, bo już sama jego instalka waży 80 MB, tak naprawdę oferuje wszystko czego prawdziwy typer może zapragnąć. Jedną z największych zalet tej appki są bez dwóch zdań liczne transmisje meczowe w ramach Betclic TV. Są one wysokiej jakości, chociaż od czasu do czasu pojawiają się lagi, nawet przy szybkim łączu internetowym. Interfejs aplikacji jest bardzo wygodny, a nawigacja pomiędzy poszczególnymi oknami płynna. Warto odnotować, że jeśli już pojawi się nam jakieś spowolnienie to naszym oczom ukażą się miłe dla oka animacje. Aplikacja Betclic umożliwia również włączenie powiadomień PUSH oraz dostęp do wygodnej wyszukiwarki wydarzeń. Jeśli chodzi o wady, to przydałaby się większa liczba dostępnych metod płatności oraz ukryta opcja czatu na żywo. Zabrakło nam również ofert promocyjnych ukierunkowanych bezpośrednio na użytkowników aplikacji mobilnej. Appkę przygotowano na urządzenia z systemami Android i iOS.

Najlepsza aplikacja bukmacherska

Pozostało nam ogłosić werdykt. Za najlepsze aplikacje bukmacherów możemy śmiało uznać software przygotowany dla STS, Fortuny, Betclic oraz PZBUK. Każda z nich oferuje dostęp do transmisji meczowych, fajne statystyki, a przede wszystkim są bardzo wygodne w użytkowaniu i nie powodują frustracji u osób, które z nich korzystają. Pozostali bukmacherzy powinni zainwestować dodatkowe środki w dopracowanie (lub w przypadku eWinner opracowanie) swojego oprogramowania na urządzenia mobilne, w przeciwnym razie mogą w niedalekiej przyszłości stracić klientów. Żyjemy w końcu w czasach mobilności i cyfryzacji, w której gracze chcą mieć wygodny dostęp do usług z każdego miejsca, w którym aktualnie się znajdują. Firmy świadczące swoje usługi online, w tym również bukmacherzy, muszą się liczyć z tym faktem.