Programy lojalnościowe u bukmacherów

We wszystkich branżach dostępnych na rynku istotne jest, by doceniać swoich klientów. Ważne są drobne upominki, gadżety czy zwykłe personalne podziękowania za lojalność od danej firmy. Nie inaczej jest w branży bukmacherskiej. Dlatego powstały programy lojalnościowe, dzięki którym wierni gracze mogą zdobyć darmowe bonusy, nagrody rzeczowe czy bilety na wydarzenia sportowe.

Spis treści

Nie wszyscy bukmacherzy posiadają takie programy. Co więcej działają one na bardzo różnych zasadach. Część przeznaczona jest dla wszystkich graczy, a niektóre tylko dla wybranych. Przyjrzeliśmy się co mają do zaoferowania bukmacherzy w ramach programów lojalnościowych.

Bukmacherskie programy dla graczy

Sprawdziliśmy, którzy bukmacherzy mają w swojej ofercie programy lojalnościowe. Zazwyczaj gracze zbierają w nich punkty, za które mogą otrzymać różne nagrody. Na jakie profity mogą liczyć w poszczególnych zakładach bukmacherskich?

BukmacherProgram lojalnościowyProfityDla kogo?
STSStrefa VIP– dedykowany konsultant
– zaproszenia na wydarzenia sportowe
– prezenty urodzinowe
– wyższe limity lub ich brak
Dla aktywnych i zaangażowanych graczy, którzy otrzymają zaproszenie od STS
FortunaFortuna Klub Plus– bonusy z katalogu programu
– darmowe zakłady bukmacherskie
– bonusy kursowe dla graczy
Każdy zarejestrowany gracz, który typuje zakłady jest członkiem
forBET bukmacherVIP Club– osobisty opiekun
– większe limity na grę
– zaproszenia na wydarzenia sportowe
– szybka autoryzacja konta
Dla aktywnych i zaangażowanych graczy (depozyty powyżej 10 000 zł miesięcznie), którzy otrzymają zaproszenie od forBET
LV BetLV Punkty
Program VIP
LV Punkty: bonusy za zebrane punkty, specjalne promocje dla członków, wyższe kursy procentowe
Program VIP: indywidualna obsługa, bilety na wydarzenia sportowe, dodatkowe promocje, ekspresowe wypłaty, eventy dla VIP-ów
Każdy zarejestrowany gracz, który typuje zakłady zbiera LV Punkty; do Programu VIP dostają się gracze, którzy otrzymają zaproszenie
TotolotekBetClub – darmowe bonusy bukmacherskie
– specjalne dedykowane promocje
– nagrody rzeczowe dla graczy
Każdy zarejestrowany gracz, który typuje zakłady jest członkiem
PZBukSklep Gracza
Klub VIP
Sklep gracza: premie bonusowe, bonus bez depozytu, darmowe zaklady, inne niespodzianki
Klub VIP: ekskluzywne bonusy, wsparcie klienta na najwyższym poziomie, dedykowane promocje
Każdy zarejestrowany gracz jest członkiem sklepu;
Członkostwo w klubie na specjalne zaproszenie
TotalbetTOTAL VIP– zwrot części obrotu wypłacany co tydzień
– darmowe zakłady
Każdy gracz, który w ciągu tygodnia uzbiera 3500 punktów
EtotoETOTOMANIA i Liga VIP– bonusy za zebrane punkty
– freebety
– środki bonusowe
Każdy zarejestrowany gracz, który typuje zakłady jest członkiem

Rodzaje bonusów lojalnościowych

Programy lojalnościowe u legalnych bukmacherów online różnią się między sobą. W niektórych przypadkach gracze zbierają punkty za każdy postawiony zakład lub za każdą postawioną złotówkę, innym razem bukmacher sam zaprasza najwierniejszych graczy do ekskluzywnego klubu gracza.

W zależności od programu użytkownicy mogą zdobyć:

 • darmowe zakłady,
 • bonusy kursowe,
 • zaproszenia na wydarzenia,
 • prezenty urodzinowe,
 • priorytetowa obsługa,
 • nagrody rzeczowe,
 • priorytetowe wypłaty.

Nie wszyscy bukmacherzy mają przygotowane dla graczy takie programy, a szkoda, bo same bonusy powitalne czy okazjonalne promocje mogą nie wystarczyć do zatrzymania klienta na dłużej u siebie. Czasami pojawiają się promocje czasowe, w których aktywni w danym okresie czasu gracze zostają nagrodzeni specjalnymi bonusami.

Punkty FKP w Fortunie – co to jest?

Fortuna Klub Plus punkty

Zacznijmy od jednego z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Fortuna Klub Plus istnieje od dawna i cieszy się dużą popularnością wśród graczy.

Rejestrując konto stałe u bukmachera Fortuna otrzymasz na start trzy bonusy: od depozytu do 2000 zł, zakład bez ryzyka do 215 zł i 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które możesz wymienić na bonus bez depozytu 20 zł. Co ciekawe, mimo tego, że gracz otrzymuje na start punkty FKP i może je wymienić na zakład nie oznacza to, że staje się członkiem klubu. By dołączyć do FKP trzeba udać się do punktu stacjonarnego, założyć kartę i poprosić obsługę, by dopisała ją do naszego konto online.

Za każdy postawiony kupon w Fortunie gracz zbiera punkty (każde postawione 2 zł to 1 punkt FKP). Maksymalna dzienna liczba punktów do zdobycia wynosi 300. Bukmacher może przyznawać również dodatkowe punkty wybranym uczestnikom. Zebrane punkty można wymieniać na:

 • bonusy z katalogu
 • darmowe zakłady
 • bonusy kursowe

Na przykład zakład bez ryzyka do 5 zł to 450 punktów, zaś bezpieczny zakład do 100 zł to 8100 punktów.

Dla członków Fortuna Klub Plus organizowane są też dodatkowe promocje, w których mogą zdobyć dodatkowe punkty lub bonusy.

Bonusy za LV Punkty

Każda osoba, która stawia zakłady u bukmachera LV BET zbiera LV Punkty. Wystarczy mieć aktywne konto gracza. Jeśli jeszcze go nie masz przejdź do rejestracji LVBET i załóż darmowe konto gracza.

Za każde wydane na zakłady 25 zł gracz otrzymuje 1 LV Punkt. Gromadzone punkty można następnie wymieniać na prawdziwe pieniądze. 100 LV Punktów to równowartość 5 zł. Punkty wymienisz na pieniądze za pomocą jednego kliknięcia.

Dodatkowo LV BET od czasu do czasu organizuje specjalne promocje, dzięki którym gracze mogą zdobyć jeszcze więcej LV Punktów. Bukmacher będzie o nich informował drogą mailową, ale informacje o aktualnych akcjach znajdziesz też w zakładce „PROMOCJE”, którą znajdziesz na stronie lvbet.pl.

Program VIP w LVBET

Bukmacher LVBET posiada jeszcze jeden program lojalnościowy, jednak dostęp do niego mają tylko wybrani gracze, którzy otrzymają specjalne zaproszenie. Dział klientów VIP przygląda się kontom graczy i wybiera tych, którzy są najaktywniejsi i lojalni. Na tej podstawie wysyłane są zaproszenia do programu.

Gracze, którzy dostaną się do ekskluzywnego programu mogą liczyć na kilka benefitów. Po pierwsze otrzymają indywidualnego opiekuna, który będzie bezpośrednim punktem kontaktu z LVBET. Zadba on o najwyższy poziom obsługi. Po drugie klienci VIP mogą liczyć na zaproszenia na największe wydarzenia sportowe. Członkowie programu mają również możliwość brania udziału w dedykowanych konkursach i turniejach, w którym można wygrać dodatkowe bonusy i nagrody. Bukmacher zapewnia też, że wszystkie wypłaty zlecone przez VIP-ów będą realizowane błyskawicznie. LVBET organizuje również dla członków programu bankiety i spotkania najczęściej związane z wydarzeniami sportowymi.

STS VIP dla aktywnych graczy

Zupełnie inny program dla graczy ma STS. Strefa VIP to specjalny program przeznaczony dla najwierniejszych i najaktywniejszych użytkowników tego bukmachera. Oczywiście, by mieć szanse zostać klientem VIP musisz posiadać aktywne konto w STS, w tym celu przejdź do formularza rejestracyjnego i uzupełnij wymagane dane. Rejestracja zajmuje dosłownie chwilę.

Kolejnym krokiem jest ponadprzeciętna aktywność i zaangażowanie w grę. Czyli im więcej i częściej obstawiasz tym masz większe szanse, by dostać zaproszenie do ekskluzywnej strefy. Jeśli bukmacher zaprosi cię do programu VIP czekać będzie na ciebie wiele korzyści.

Przede wszystkim zostanie ci przydzielony dedykowany konsultant, dzięki któremu otrzymasz priorytetową obsługę. Dodatkowe członkowie strefy VIP otrzymują zaproszenia na najciekawsze wydarzenia sportowe, a także prezenty urodzinowe. Użytkownicy objęci programem otrzymują najwyższą tolerancję stawek oraz najniższe możliwe limity lub ich całkowity brak.

VIP Club dla graczy forBET

Program VIP Club w forBET działa na podobnej zasadzie co strefa VIP w STS. Mogą z niego korzystać gracze, których aktywność wyróżnia się spośród innych. Liczą się aktywność w serwisie forBET, wysokość obrotu oraz wysokość i częstotliwość wpłat. W zależności od statusu (gold, diamond itp.) gracza w programie, może on liczyć na różne przywileje.

Na jakie udogodnienia mogą liczyć członkowie VIP Club?

 • osobisty opiekun
 • większe limity na grę
 • zaproszenia na wydarzenia sportowe
 • szybka autoryzacja

Bukmacher w każdym miesiącu zaprasza do klubu nowych graczy, wybiera ich spośród tych, którzy są najaktywniejsi i grają za wysokie stawki. Do klubu mają również szansę dołączyć nowi gracze, których miesięczne wpłaty przekraczają 10 000 zł. Jeśli chciałbyś zostać członkiem klubu, a nie jesteś jeszcze graczem forBET pierwszym krokiem jest założenie konta u tego buka. Założenie konta u bukmachera forBET nie zajmuje dużo czasu, mimo iż nie posiada on opcji szybkiej rejestracji.

Sklep gracza w PZBuk

PZBuk sklep gracza

Sklep gracza to miejsce, w którym użytkownicy PZBuk mogą wymieniać zebrane punkty za aktywność na specjalne bonusy. Pierwsze punkty otrzymuje się na samym początku, za rejestrację konta PZBuk. Dołączając do tego bukmachera gracz otrzymuje 600 punktów. Za codzienne logowanie na konto dostaniesz 25 punktów. Każdy wysłany przez ciebie i zatwierdzony dokument to kolejne 500 punktów. Wpłacając depozyt na konto również otrzymasz punktu! Każde wpłacone 50 zł to 50 punktów. Pierwszy wypłata środków to kolejne 100 punktów.

Zebrane punkty gracz może wymieniać na bonusy, darmowe zakłady i inne prezenty. Dokonasz tego w zakładce „Sklep” dostępnej ze strony głównej. Poniżej prezentujemy przykładowe bonusy ze sklepu:

 • bonus 50 % od wpłaty do 500 PLN – za 50 000 punktów
 • bonus 20 % od wpłaty do 50 PLN – za 5000 punktów
 • doładowanie 500 PLN – za 350 000 punktów
 • doładowanie 200 PLN – za 200 000 punktów

Ekskluzywny klub VIP dla graczy PZBuk

W ślad za innymi bukmacherami, którzy prowadzą programy dla najaktywniejszych graczy, poszedł PZBuk. Członkiem klubu VIP można zostać tylko na specjalne zaproszenie. Kto może na nie liczyć? Oczywiście gracze, którzy regularnie typują, wpłacają duże depozyty, nie boją się ryzyka.

Członkowie klubu VIP mogą liczyć na indywidualną obsługę klienta, dostęp do ofert promocyjnych, bonusów i konkursów, których nie znajdziesz w standardowej ofercie PZBuk oraz ulepszony Sklep Gracza.

Cashback za obrót w programie TOTAL VIP

Również bukmacher TOTALbet zdecydował się na wprowadzenie programu dla najaktywniejszych graczy. Każdy gracz może wziąć udział w programie i otrzymywać cashback za część dokonanego obrotu. Wysokość zwrotu zależy od liczby zebranych punktów. Typuj zakłady i zbieraj punkty. Każda złotówka przeliczana jest na 0.5 – 1.2 punkty (w zależności od liczby zdarzeń na kuponie). W przypadku jednego zdarzenia na kuponie jest to 0.5 punktu za każdą złotówkę, przy dwóch 0.7 punktu, przy trzech 0.9 punktu, a przy 4 i więcej – 1.2 punktu. Osoby, które w trakcje tygodnia uzbierają co najmniej 3500 punktów zostaną objęte programem. Taki gracz otrzyma dostęp do rankingu TOP100 i freebet 10 zł. Gracze, którzy znajdą się w pierwszej setce rankingu zdobędą status VIP GOLD i otrzymają cashbacki z części dokonanego obrotu na saldo główne.

Dodatkowo gracze, którzy znajdą się w TOP20 rankingu zwiększają cashback nawet do 20 %. Ponadto grając kupony AKO z min. 4 zdarzeniami gracz otrzymuje o 140 % więcej punktów.

Wysokość cashbacku obliczana jest na podstawie przysługującego przelicznika miesięcznego i liczby zebranych punktów TOTAL VIP. Na początku przelicznik wynosi 1% i za każdy kolejny miesiąc obecności w VIP GOLD, zwiększa się o 0.1 pkt procentowego. Maksymalnie może wynieść 2%. Otrzymany zwrot trafia na konto depozytowe i można go wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Liga VIP Etoto

Bukmacher Etoto ma ekskluzywny program lojalnościowy dla klientów. Aby zostać członkiem Ligi VIP należy wyróżniać się spośród innych graczy. Być wiernym graczem, często logować się na konto, wpłacać często wysokie depozyty, często grać i nie bać się ryzykować. Takiemu graczowi Etoto wysyła zaproszenie do programu.

Członkowie mogą liczyć na priorytetowe wypłaty, osobistego asystenta, bonus powitalny dla nowych członków programu czy bonusy urodzinowe i inne promocje Etoto. Zostaną też stworzone oferty skrojone specjalnie pod konkretnych klientów z wysokimi limitami lub nawet z brakiem limitów. Przewidziane są też różnego rodzaju wyjazdy, na przykład na mecze, koncerty czy wypady weekendowe. Mogą się również zdarzyć luksusowe wakacje.

Programy bukmacherskie – darmowe bonusy i profity dla graczy

Jak widać po opisanych wyżej programach lojalnościowych, zawsze najważniejsza jest aktywność gracza. Jak najczęstsze typowanie, jak najwyższe stawki i jak najwięcej zdarzeń. Warto korzystać z tego typu akcji, gdyż przy okazji naszej gry możemy zdobyć dodatkowe bonusy, darmowe zakłady, dostęp do specjalnych promocji, wejściówki na ciekawe wydarzenia sportowe i inne prezenty. Oczywiście doceniamy tych bukmacherów, którzy proponują programy bukmacherskie dla wszystkich graczy, nie tylko tych, którzy obracają najwyższymi kwotami. Dzięki takim programom każdy ma szansę na bonus.