BetX kod promocyjny

BetX kod promocyjny bonusy VIP

Do grona legalnych bukmacherów online w Polsce dołączył BetX. Bukmacher przygotował dla nowych graczy najwyższy na rynku bonus od depozytu do 7777 zł oraz reebet 50 zł za wpłatę. To dosyć atrakcyjna oferta. Rejestracja BetX umożliwia dostęp do oferty powitalnej. Czy znajduje się w niej również pole BetX kod promocyjny? Sprawdź jaki jest kod i jak otrzymać najwyższe bonusy na start.

BetX kod promocyjny 2022

BetX kod promocyjnywkrótce
Bonus od depozytu100 % do 7777 PLN
Freebet50 PLN za wpłatę
Bonusy BetX na start

Spis treści

Poza bonusem powitalnym, dzięki BetX rejestracji gracz otrzymuje również dostęp do promocji bukmacherskich na styczeń 2022. Możesz tu typować swoje ulubione dyscypliny, esporty i wirtualne sporty. Sprawdziliśmy ofertę bukmachera BetX na zakłady, przyjrzeliśmy się kursom, metodom płatności, obsłudze klienta i aplikacji mobilnej. Z naszego artykułu dowiesz się wszystkiego o BetX.

Naszym zdaniem oferta BetX nie jest tak dobra jak chociażby Fortuny, która ma zdecydowanie lepsze warunki obrotu bonusami i atrakcyjny kod promocyjny, który powiększy bonus od wpłaty na start.

BetX rejestracja – jak założyć konto?

Pierwszym krokiem, jaki trzeba wykonań chcąc rozpocząć grę u bukmachera jest oczywiście założenie konta. BetX rejestracja jest dosyć prosta i nie zajmuje wiele czasu. BetX bukmacher posiada opcję szybkiej rejestracji. Opiszemy jak ją przejść krok po kroku.

 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego BetX. Na początek wejdź na stronę ebetx.pl i kliknij przycisk: REJESTRACJA. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego.
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie rejestracji. W pierwszym kroku zostaniesz poproszony o podanie: nazwy użytkownika, hasła, adresu e-mail i numeru telefonu.
 3. Uzupełnij dane osobowe. Druga strona formularza to twoje dane osobowe. Należy podać: imię, nazwisko, PESEL, płeć, datę urodzenia i adres.
 4. Zaznacz zgody i oświadczenia. W trzecim kroku należy podać pytanie bezpieczeństwa, następnie przejść przez zabezpieczenie captcha. Na tej stronie na początku znajdowało się również pole BetX kod promocyjny, aktualnie go nie ma. Na koniec oświadczenie o pełnoletności, zgoda na regulamin i politykę prywatności. Ewentualnie zaznaczenie zgody na przesyłanie informacji marketingowych.
 5. Weryfikacja. Ostatnim krokiem rejestracji jest weryfikacja. Po przejściu do czwartego kroku na maila podanego podczas rejestracji otrzymasz link aktywacyjny. Po kliknięciu w niego twoje konto będzie aktywne.

Oczywiście w momencie, gdy gracz będzie chciał wypłacić wygrane będzie konieczne wysłanie zdjęcia dowodu tożsamości, jak u wszystkich bukmacherów, co jest wymagane przez ustawę hazardową. Wtedy konto z tymczasowego zostanie przekształcone w stałe.

Kod promocyjny BetX
BetX rejestracja 2022

Jaki jest kod promocyjny BetX?

Konkurencja na rynku bukmacherskim jest duża, dlatego ważne jest, aby mieć dobrą ofertę powitalną, która zachęci graczy do BetX rejestracji. Ważnym elementem jest również kod promocyjny. Nowy bukmacher powinien od samego początku zaproponować taką opcję. Liczymy, że wkrótce pojawi się BetX kod promocyjny, dzięki któremu użytkownicy otrzymają dodatkowy bonus na start, na przykład BetX bonus bez depozytu lub zakład bez ryzyka, który powiększy ofertę powitalną. Jak tylko otrzymamy taki kod poinformujemy o tym naszych czytelników i wyjaśnimy co zrobić, aby z niego skorzystać.

W oczekiwaniu na kod promocyjny BetX polecamy ofertę bukmachera STS. Nowi gracze rejestrujący konto z kodem STS, otrzymają zakład bez ryzyka niedostępny w standardowej ofercie.

BetX bonus na start

Każdy bukmacher umożliwiający typowanie zakładów wzajemnych w internecie oferuje osobom, które zdecydują się założyć u nich konto specjalne bonusy. Oferty zdecydowanie różnią się od siebie i czasami możemy otrzymać aż 4 różne bonusy, innym razem tylko jeden. Trzeba przyznać, że BetX przygotował naprawdę niezłą ofertę powitalną, na którą składają się trzy bonusy. Jest to BetX bonus bez depozytu, freebet za za wpłatę oraz bonus od wpłaty.

Bonus BetX od depozytu 100 % do 7777 PLN

Zacznijmy od bonusu od wpłaty. Jest on najwyższy na rynku, a można otrzymać aż 100 % do 7777 zł. Żaden inny bukmacher nie umożliwia otrzymania tak wysokiego bonusu od depozytu. Minimalny depozyt uprawniający do skorzystania z tej promocji BetX wynosi 10 zł. Należy go wpłacić do 30 dni od momentu założenia konta. Po wpłacie BetX bonus będzie wstępnie aktywowany na koncie. Aby zamienić środki bonusowe na prawdziwe pieniądze i móc je wypłacić należy spełnić kilka warunków. Jeśli twój depozyt będzie wynosił od 10 zł do 7777 zł to należy obrócić nim 4 razy na kuponach AKO z min. 4 zdarzeniami, po min. kursie całkowitym kuponu nie mniejszym niż 2.44 i kursem pojedynczego zdarzenia nim. 1.25.

Jeśli chcesz, aby twój bonus BetX był dostępny wcześniej, czyli przed spełnieniem pełnego warunku obrotu, to BetX może ci go wypłacać w 4 krokach. Do uzyskania każdego kroku potrzebne jest 25 % całkowitego obrotu opisanego powyżej. Gdy spełnisz warunki otrzymasz 25 % bonusu. Będziesz mógł wtedy typować zakłady tymi środkami lub je wypłacić. Wyjaśnimy to na przykładzie. Powiedzmy, że twoja pierwsza wpłata wynosi 500 zł, zatem otrzymujesz bonus 500 zł. Musisz w sumie dokonać obrotu na 2000 zł. Po spełnieniu 25 % obrotu, co w tym przypadku wynosi 500 zł, 25 % premii za pierwszą wpłatę czyli 125 zł zostanie zaksięgowane na twoim koncie. Jeśli wykonasz wszystkie 4 kroki otrzymasz 4 bonusy po 125 zł.

Jak widać, mimo tego, że kwota bonusu powitalnego jest wysoka, to warunki obrotu są dosyć wymagające.

Freebet BetX – 50 PLN za wpłatę

Drugim bonusem na start jest BetX freebet za wpłatę i wynosi on 50 zł. Bukmacher nazwał tę promocję Podwójne Wejście. Skorzystanie z tej promocji jest bardzo proste. Oczywiście trzeba założyć konto w BetX, bo jest to promocja dla nowych graczy. Następnie wpłacić depozyt minimum 10 zł i dokonać obrotu na kwotę pierwszej wpłaty. W zależności od tego ile wynosił twój pierwszy depozyt, taki freebet BetX otrzymasz. Maksymalny bonus wynosi 50 zł. Jeśli wpłacisz depozyt większy niż 50 zł to obrót wymagany jest dla kwoty 50 zł. Gracz na wykorzystanie freebetu ma 14 dni od jego przyznania. Należy go wykorzystać na kuponie z kursem łącznym min. 2.00. Promocja nie obejmuje zakładów na sporty wirtualne i gry karciane. Freebet zostanie dodany do konta gracza w ciągu 48 godzin od dokonania przez gracza obrotu.

Obrót bonusem

Poza rodzajem i wysokością bonusów przyznawanych za rejestrację, ważne są także warunki jakie trzeba spełnić, by z nich skorzystać i móc wypłacić. Czasami wymagana jest aktywacja bonusu, a później dokonanie obrotu. Co do obrotu, to wiadomo, że im mniejszy tym lepszy, podobnie jak wymagany kurs.

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Bonus od depozytu 7777 PLN: obrót 4x, AKO (min. 4 zdarzenia), kurs całkowity min. 2.44 (poj. 1.25) 60 dni
Freebet 50 PLN:obrót 1x, kurs min. 2.00  14 dni
Jak obrócić bonus BetX?

W przypadku bonusu od wpłaty BetX warunki są dosyć wygórowane. Jeśli wpłacisz depozyt od 10 do 7777 zł to musisz obrócić bonusem 4 razy, na kuponach AKO z min. 4 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 2.44 (kurs pojedynczy min. 1.25). Na dokonanie pełnego obrotu gracz ma 60 dni od momentu przyznania bonusu.

Lepiej wygląda sytuacja obrotu freebetem BetX. Po tym jak obrócisz depozytem jeden raz i otrzymasz bonus to nie musisz już nim obracać. Możesz go przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2022

BukmacherBonus na start 2022Kod bonusowy
 Fortuna2150 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 275 PLN bez ryzykaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 40 PLN freebetySprawdź kod
forBET 2200 PLN od depozytu + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne do bukmacherów

BetX zakłady bukmacherskie

BetX Polska Sp. z o. o. licencję Ministerstwa Finansów otrzymał w połowie marca. Spółka figuruje w KRS pod numerem: 0000623608. Jej siedziba znajduje pod adresem: ul. Stefana Batorego 5, 43-300 Bielsko-Biała. Serwis z zakładami jest dostępny pod adresem: www.ebetx.pl.

To firma EVONA ELECTRONIC Ltd. wprowadziła na polski rynek BetX. Bukmacher ten działa również w innych krajach, takich jak Czechy, Tanzania i Ghana. W Polsce można go znaleźć pod adresem ebetx.pl.

Nowy bukmacher nie próżnuje i chce się pokazać graczom z Polski z jak najlepszej strony. Dlatego też zdecydował się wspierać sport. Pod koniec lipca 2020 BetX został głównym sponsorem drużyny Podbeskidzie Bielsko-Biała, która to awansowała do rozgrywek Ekstraklasy. Bukmacher zyskał też ambasadora ze świata sportu, jest nim Mateusz Legierski, jeden z najlepszych polskich zawodników MMA.

Oferta na zakłady

Bądź co bądź najważniejszym elementem u każdego bukmachera jest oferta na zakłady sportowe. BetX zakłady bukmacherskie chwalą się ofertą przedmeczową na 150 000 wydarzeń miesięcznie. Sprawdźmy szczegóły.

Zwykle u bukmacherów można obstawiać 25-30 dyscyplin sportowych. W BetX jest ich nieco mniej, jest ich około 20. Gracze mają do dyspozycji zakłady na najpopularniejsze dyscypliny, ale znajdą się tu też mniej oczywiste sporty jak: futbol australijski, darts czy softball.

Brak niektórych dyscyplin nadrabiają zdecydowanie rynki zdarzeń w BetX Polska. W przypadku najważniejszych wydarzeń jest ich nawet ponad 330. Porównaliśmy liczbę rynków na mecze Bundesligi z innymi bukmacherami. Na mecz FC Schalke – Werder Brema w BetX mamy 335 różnych zakładów, w STS na ten sam mecz mamy do wyboru 85 zakładów, w Fortunie 76, a w forBET 140. Zatem plus dla BetX za rynki.

Nie zabrakło również zakładów specjalnych, zarówno tych dotyczących sportu, jak i innych dziedzin życia, jak polityka czy rozrywka.

Zakłady na żywo

Równie ważne co przedmeczowe są zakłady live. Gracze BetX mogą typować piłkę nożną, tenisa, koszykówkę, baseball, rugby, siatkówkę, badmintona i inne. Mimo iż dyscyplin jest niewiele to znowu zaskakuje liczba rynków zdarzeń. W przypadku piłki nożnej liczba może sięgnąć nawet 100 zakładów.

Dużym atutem u kilku bukmacherów są transmisje na żywo. Na przykład w Betclic gracze mogą oglądać najciekawsze mecze piłki nożnej, w tym najważniejszych europejskich lig, a także tenisa, koszykówkę, hokeja na lodzie, siatkówkę i piłkę ręczną. BetX jak na razie nie udostępnia transmisji live z żadnych wydarzeń, ale jeśli chce konkurować z innymi, doświadczonymi bukmacherami to zdecydowanie powinien wprowadzić je do swojej oferty.

Esport

Jeszcze kilka lat temu nikt nie spodziewałby się, że sporty elektroniczne podbiją branżę bukmacherską. Zainteresowanie nimi rośnie z miesiąca na miesiąc. Bukmacherzy poszerzają oferty o nowe ligi i rynki zdarzeń chcąc sprostać oczekiwaniom graczy. BetX zakłady bukmacherskie również posiadają ofertę na takie rozgrywki komputerowe. Dostępne są zakłady na następujące gry:

 • Counter Strike,
 • League of Legends,
 • Dota 2,
 • StarCraft,
 • Overwatch,
 • Rainbow Six,
 • Hearthstone,
 • King of Glory.

To naprawdę spora oferta. Również liczba dostępnych turniejów jest bardzo duża. W przypadku CS:GO jest to nawet 10 różnych turniejów.

Sporty wirtualne

Niezwykłą popularność wśród polskich graczy zyskały również w ostatnim czasie sporty wirtualne. Te symulowane komputerowo zdarzenia są dobrą alternatywą dla klasycznych zakładów sportowych, zwłaszcza wtedy, gdy trwa przerwa między sezonami. Niemal każdy legalny bukmacher online ma je w swojej ofercie. Znajdziemy je również w BetX. Dostępne są:

 • piłkę nożną,
 • żużel,
 • wyścigi motocyklowe
 • wyścigi psów i konne.

Jakość symulacji w przypadku wirtualnych sportów BetX jest całkiem dobra, jednak mogłaby być opcja powiększenia ekranu, gdyż obraz jest bardzo mały. Zdecydowanie lepiej prezentują się wyścigi psów. Na ekranie gracz widzi prawdziwe nagrania wideo z wyścigów. Oczywiście przed każdym meczem czy wyścigiem gracz może skorzystać z wyświetlanych statystyk. Do wyboru jest też po kilka rynków zdarzeń.

Zakłady na gry karciane w BetX

Od niedawna wśród legalnych bukmacherów online pojawiają się zakłady na symulowane gry karciane. Na razie ma je w swojej ofercie zaledwie kilku buków i jest wśród nich BetX. Jak wiadomo kasyna online w Polsce są nielegalne (poza prowadzonym przez spółkę Skarbu Państwa Total Casino), więc zakłady na karcianki. W BetX można typować:

 • pokera,
 • wojnę,
 • blackjacka.

Na czym polegają symulowane gry karciane? Krupierka rozkłada karty na stole, jednak gracz nie bierze bezpośredniego udziału w rozgrywce tylko typuje możliwe zdarzenia. Widzimy na ekranie jakie karty zostały wyłożone i typujemy kto naszym zdaniem wygra, kto otrzyma czerwoną kartę, liczbę kart i inne. Rodzaje zakładów zależą od tego jaką grę typujemy. W BetX mamy wgląd w historię zakładów i wyniki ostatnich dwóch gier.

Statystyki

Nie mogliśmy ominąć tego elementu, gdyż u tego bukmachera zasługuje on na wyróżnienie. BetX statystyki są bardzo dobrze przygotowane. Najpierw wybieramy dyscyplinę, która nas interesuje. Następnie kraj lub jeśli to dotyczy rozgrywek o większym zasięgu to kontynent czy inny rodzaj rozgrywek. Kolejnym krokiem jest wybór ligi. Docieramy wtedy do niezwykle czytelnych, uporządkowanych i rozbudowanych statystyk. Tam do wyboru mamy kilka zakładek: H2H, mecze, tabele, drużyny, baza, sędziowie i stadiony. BetX zasługuje na duży plus za statystyki.

Promocje dla graczy

To, że gracz zarejestrował konto u bukmachera i otrzymał BetX bonus powitalny to jeszcze nie wszystko. Wielu bukmacherów oferuje również promocje stałe i okazjonalne dla zarejestrowanych użytkowników. Na ebetx.pl znajdziemy dwie stałe promocje. Obie dotyczą zakładów akumulowanych.

Boomerang bonus

Promocja dotyczy kuponów AKO z kursem całkowitym 200.00 lub wyższym. Jeśli jedna selekcja będzie przegrana w BetX i tak wygrywasz. Ten bonus daje graczowi 10-krotność stawki nawet w przypadku jeśli jedno zdarzenie jest przegrane. Maksymalny kurs na zdarzenie wynosi 8.00. Kupon musi zawierać min. 8 zdarzeń.

Grasz to masz

Tego typy promocje są popularne u bukmacherów. Im więcej grasz, tym wyższy bonus BetX otrzymasz. Wysokość bonusu zależy od obrotu jaki dokonał gracz w poprzednim miesiącu kalendarzowym. Do promocji zaliczają się kupony rozliczone z kursem powyżej 1.00.

Jakie bonusy można otrzymać?

 • 500 do 1999,99 zł obrotu – bonus 10 zł
 • 2000 do 4999,99 zł obrotu – bonus 20 zł
 • 5000 do 9999,99 zł obrotu – bonus 50 zł
 • 10 000 do 19 999,99 zł obrotu – bonus 100 zł
 • 20 000 zł obrotu – bonus 200 zł

Przyjdź z kolegami

Klasyczna promocja za polecenie bukmachera znajomym. Zakładkę „Przyjdź z kolegami” znajdziesz w panelu po zalogowaniu na konto gracza. Tam znajdziesz link zapraszający, który wysyłasz znajomym, którym chcesz polecić BetX. Kolega musi zarejestrować się przez link i wpłacić depozyt min. 200 zł. Następnie musi obrócić nim jeden raz w dowolny sposób. Gdy spełnicie te warunki oboje otrzymacie freebet 50 zł. Otrzymany bonus wystarczy obrócić raz po kursie min. 2.00.

Metody płatności

Wpłaty i wypłaty w BetX
Wpłaty i wypłaty BetX

Gracze bukmachera różnią się od siebie nie tylko ulubionymi dyscyplinami czy rodzajami zakładów. Każdy ma również sposób wpłacania depozytów, który najbardziej mu odpowiada. Dlatego tak ważne jest, aby udostępnić co najmniej kilka metod umożliwiających natychmiastowe wpłaty.

BetX na stronie głównej umieścił loga metod płatności, z których można u niego korzystać:

 • kart płatniczych: Visa i MasterCard,
 • szybkiego transferu: Dotpay,
 • szybkiego przelewu: Przelewy24,
 • płatności mobilnych: BLIK.

Jak zapewnia bukmacher zarówno wpłaty jak i wypłaty są realizowane w ciągu 15 minut.

BetX aplikacja mobilna

Coraz więcej osób załatwia wszystkie sprawy przez telefon. Przelewy, płacenie rachunków, załatwianie spraw urzędowych czy robienie zakupów. Podobnie jest z zakładami bukmacherskimi. Gracze lubią mieć dostęp z każdego miejsca w jakim się znajdują. Wiedzą dobrze o tym bukmacherzy online i udostępniają aplikacje. Póki co BetX posiada aplikację tylko na urządzenia z systemem Android. Liczymy na to, że wkrótce pojawi się wersja na iOS. Co do samej aplikacji. Trzeba przyznać, że jest ona niezwykle czytelna i intuicyjna. Nawigowanie jest bardzo proste. Gracze mogą typować zakłady przedmeczowe, na żywo oraz sporty wirtualne. W aplikacji dostępne są również wszystkie bonusy, które znajdziemy na stronie internetowej bukmachera. Przydałaby się jakaś dodatkowa promocja na mobile.

Obsługa klienta

Wsparcie klienta jest istotnym elementem całej oferty bukmachera. Bukmacher powinien zadbać o obszerny FAQ, w którym znajdą się odpowiedzi na najpopularniejsze pytania graczy dotyczące zarówno rejestracji, bonusów, metod płatności czy typowania zakładów. Ponadto formularz kontaktowy, przez który można zadań pytanie lub/i adres email. Jednak najpopularniejszą formą kontaktu jest czat na żywo. Umożliwia on otrzymania odpowiedzi lub rozwianie wątpliwości w najkrótszym czasie. Najlepiej jakby był dostępny 24 godziny na dobę.

Niestety w tym elemencie BetX wypada średnio. Gracze mają do dyspozycji:

 • czat na żywo (od godz. 8:00 do 20:00, 7 dni w tygodniu)
 • formularz kontaktowy
 • adres e-mail
 • numer telefonu
 • FAQ

Wydaje się, że wszystko jest, ale przyjrzyjmy się bliżej. Wielu bukmacherów ma czat dostępny przez całą dobę. Odpowiedzi wysłane na adres e-mail w BetX przychodzą niekiedy po dłuższym czasie, a FAQ jest bardzo ubogi i brakuje w nim odpowiedzi na wiele popularnych pytań. Mamy jednak nadzieję, że BetX będzie pracował nad poprawą obsługi klienta i wkrótce nie będzie się do czego przyczepić.

BetX Opinie

Z każdym kolejnym miesiącem działalności BetX widać, że bukmacher poprawia swoją ofertę. Wprowadzono poprawki graficzne na stronie internetowej, pojawiło się więcej dyscyplin w ofercie live i w zakładach przedmeczowych czy zakłady na gry karciane. Dodano czat na żywo i formularz kontaktowy. Przydałoby się jeszcze więcej metod płatności, aplikacja na iOS, transmisje na żywo i poprawa obsługi klienta.

Mamy nadzieję, że te wszystkie elementy zostaną wkrótce poprawione i uzupełnione. Gdy tak się stanie BetX Polska ma szansę na dobrą pozycję w rankingu legalnych bukmacherów online.

FAQ

Jaki jest BetX bonus na start?

Nowy gracz BetX otrzyma na start dwa bonusy. Jest to freebet 50 zł za wpłatę i bonus od depozytu 100 % do 7777 zł.

Jaki jest BetX kod promocyjny?

W formularzu rejestracyjnym znajduje się pole: kod promocyjny. Oznacza to, że BetX bukmacher będzie posiadał kod, dzięki któremu gracz będzie mógł powiększyć bonus powitalny. Na razie jednak nie jest jeszcze dostępny kod promocyjny BetX. Jak tylko się pojawi poinformujemy o tym w naszym artykule.

Czy jest dostępny BetX bonus bez depozytu?

Niestety nie. Z początku bukmacher miał w ofercie bonus bez depozytu 30 zł, niestety jest już ona nieaktualna. Zamiast tej promocji jest akcja Podwójne Wejście, czyli 50 zł freebetu za pierwszą wpłatę.

Czy w BetX otrzymam zakład bez ryzyka?

Nowi gracze bukmachera przez pierwsze miesiące działalności BetX mogli liczyć na zakład bez ryzyka 200 zł. Po pewnym czasie bukmacher zmienił ofertę powitalną i zniknął z niej cashback. Powiększył się natomiast bonus od wpłaty do 7777 zł.


2 komentarze
 • Mrsiwys
  22 lipca 2021 o 12:28

  Po co piszecie w artykule o bonusie bez depozytu 25 zł za pełną rejestrację, skoro go nie ma w ofercie tego buka?

 • Kody Bonusowe
  23 lipca 2021 o 14:08

  Wcześniej bukmacher posiadał promocję na bonus bez depozytu na start. Niedawno została ona zmieniona. Wprowadziliśmy zmiany w artykule. Dziękujemy za czujność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *