BetX kod promocyjny 2024

BetX kod promocyjny to BXVIP
1000 1200 PLN
Freebety z kodem

0 50 PLN na start

Cashback za 1. wpłatę

300 450 PLN bez ryzyka

Freebet od 2. wpłaty

50 % do 300 PLN

Pewny cashback od 3. wpłaty

300 PLN bez ryzyka

Bonus esportowy

50 PLN 

Freebet za weryfikację

30 PLN

Bonus mobile

20 PLN za pierwszy zakład w apce

Kod promocyjny
BXVIP
Odbierz kod

Jaki jest kod promocyjny BetX 2024?

BetX kod promocyjny to BXVIP. Wpisz kod podczas rejestracji konta i zgarnij najwyższy bonus BetX 1200 zł. Jeśli zarejestrujesz się w BetX z tym kodem bonusowym otrzymasz aż 7 bonusów na start. Zgarniesz ekstra freebet 50 zł, dwa cashbacki 450 i 300 zł oraz freebety o łącznej kwocie 400 zł. Betx bonus na start to jeden z najbardziej rozbudowanych bonusów powitalnych na rynku.

W mojej opinii BetX kod bonusowy o treści BXVIP to świetna opcja na rozpoczęcie przygody z tym bukmacherem, bo umożliwia otrzymanie o 200 zł wyższego bonus niż w standardowej ofercie. Niewielu legalnych bukmacherów umożliwia powiększenie bonusu powitalnego za kod promocyjny aż o taką kwotę.

Zatem BetX kod promocyjny, dzięki któremu otrzymasz dodatkowe i podwyższone bonusy na start, to alternatywa dla osób szukających nowego bukmachera, który ma całkiem niezłą ofertę na zakłady

Zapamiętaj, nasz kod bonusowy BetX na 18.04.2024 to BXVIP. Załóż konto z kodem i wykorzystaj najwyższy bonus 1200 zł. Otrzymasz ekstra freebet 50 zł, dwa cashbacki 450 i 300 zł oraz freebety o łącznej kwocie 400 zł (to 200 zł więcej niż w standardzie).

BetX kod promocyjny - jaki bonus?

Jak wspomniałam pakiet na start BetX to aż 1200 PLN, jeśli założysz konto z kodem promocyjnym. Co wchodzi w skład tego bonusu?

 • 30 PLN freebet za weryfikację i zgody marketingowe
 • 20 PLN bonus w aplikacji za pierwszy zakład
 • 50 PLN ekstra freebet za BetX kod bonusowy
 • 75 % do 450 PLN cashback od pierwszego kuponu (standard 50 % do 300 PLN)
 • 50 % do 300 PLN freebet od drugiego depozytu
 • 300 PLN cashback od trzeciego depozytu
 • 50 PLN bonus na esport

W BetX bonus powitalny to rozbudowana oferta i co ważne, większość bonusów jest zależnych od pozostałych. Niemniej kwota pakietu i różnorodność bonusów sprawiają, że moim zdaniem warto skorzystać z tych promocji z kodem bonusowym BetX.

BetX kod promocyjny 2024

 Oto bonusy dostępne z kodem BetX o treści BXVIP:

BetX kod promocyjnyBXVIP
Freebet za rejestrację z kodem50 PLN
Cashback za 1. wpłatę450 PLN
Freebet od 2. wpłaty300 PLN
Pewny cashback za 3. wpłatę300 PLN
BetX Freebet za weryfikację30 PLN
Bonus mobile20 PLN
Bonus esportowy50 PLN
BetX bonus powitalny 2024 z kodem promocyjnym

Po rejestracji BetX poza bonusem powitalnym dostajesz dostęp do rozbudowanej oferty promocji dla graczy. Napiszę o nich w dalszej części artykułu. Wcześniej jednak zajmę się opisaniem warunków poszczególnych promocji i rejestracją konta z kodem promocyjnym BetX. Wszystkiego dowiesz się z mojego artykułu.

Moim zdaniem oferta BetX nie jest tak dobra jak chociażby bonus Fortuny na start, który ma znakomite warunki, ale bonus BetX ma swoje duże plusy, co udowodnię poniżej.

BetX bonus na start

BetX przygotował niezłą ofertę powitalną, która po rejestracji z kodem składa się aż z 8 bonusów, z czego 2 są całkowicie dodatkowe, a jeden jest powiększony w stosunku do standardowego.

Muszę to otwarcie przyznać, że żaden bukmacher nie ma aż tylu promocji na start i do tego tak zróżnicowanych. W pakiecie znajdziesz między innymi BetX freebet, zakład bez ryzyka oraz BetX bonus za weryfikację i zgody.

Aby łatwiej było się połapać we wszystkich promocjach ich opis podzieliłam na bonusy przyznawane za kolejne depozyty. Wśród nich znajdą się też freebety przyznawane za BetX kod promocyjny. Niezależnie od bonusu BetX każdemu przyświeca jedna zasada:

WAŻNE: Możesz swobodnie wypłacać i wpłacać środki w czasie korzystania z bonusów. Jedynie w przypadku wpłaty, która nie została obrócona, stracisz możliwość otrzymania bonusu na danym kroku, ale możesz z oferty korzystać dalej. Czas na spełnienie trzech kroków promocji powitalnej to 14 dni od zaksięgowania pierwszego depozytu.

BetX kod promocyjny - bonusy po pierwszej wpłacie

Po rejestracji konta z kodem promocyjnym i wpłacie pierwszego depozytu będziesz miał dostęp do następujących bonusów:

 • freebet 30 PLN za weryfikację i zgody
 • freebet 20 PLN w apce
 • cashback 75 % do 450 PLN (za BetX kod bonusowy)

Zatem aż trzy promocje związane są z pierwszą wpłatą. Każda ma swoje warunki opisane w regulaminie. Sprawdziłam je i poniżej w skrócie napiszę najważniejsze informacje jak odebrać poszczególny bonus BetX.

BetX freebet 30 PLN za weryfikację i zgody

weryfikacja betx kod promocyjny

Ciekawym bonusem jest darmowy zakład 30 zł. Otrzymasz za rejestrację i weryfikację konta oraz zaznaczenie pełnych zgód marketingowych (w drugim kroku rejestracji).

Weryfikacja oznacza, że:

 • wgrasz zdjęcie lub skan dowodu tożsamości
 • uzupełnisz numer rachunku bankowego
 • wprowadzisz adres zamieszkania

Promocja jest przeznaczona dla nowych graczy, którzy dokonali przynajmniej jednego depozytu na kwotę min. 10 zł i obrócili tymi środkami własnymi.

Freebet BetX jest przyznawany w ciągu 2 dni od spełnienia powyższych warunków w formie bonusu 2 zł z mnożnikiem kursu x15 (równowartość 30 zł).

Otrzymany freebet i mnożnik należy wykorzystać na dowolny kupon z kursem min. 2.00 w ciągu 3 dni od przyznania. Tworząc kupon trzeba wybrać na nim freebet i pomnożony kurs. Wygrane postawione za freebet nie podlegają wymogom obrotu.

Kupon nie może zawierać zakładów na sporty wirtualne, gry karciane, esport, zakłady systemowe, zakłady długoterminowe i z podwyższonymi kursami.

Kod promocyjny BetX - cashback do 450 PLN

Z pierwszym depozytem i pierwszym postawionym kuponem związany jest cashback, który występuje zarówno w standardowej ofercie BetX, jak i tej z kodem promocyjnym. W standardzie możesz otrzymać 50 % do 300 PLN zwrotu za przegrany kupon. Jednak BetX kod promocyjny powiększa tę promocję do 75 % do 450 PLN. Jak działa bonus?

 1. zarejestruj konto w BetX z kodem promocyjnym BXVIP

 2. zaznacz zgody marketingowego

 3. wpłać pierwszy depozyt min. 100 zł, maks 600 zł

 4. za całą kwotę depozytu postaw kupon AKO z kursem min. 3.00

 5. maksymalna kwota depozytu i zakładu to 600 zł

 6. jeśli trafisz otrzymasz wygraną na konto depozytowe

 7. jeśli przegrasz otrzymasz cashback w wysokości 75 % stawki kuponu do kwoty 450 PLN (aby otrzymać maksymalny zwrot postaw kupon za 600 zł). 

 8. cashback przyznawany jest w formie bonusu z mnożnikiem (czyli w przypadku cashbacku 450 zł gracz otrzyma bonus 2 zł z mnożnikiem x225)

 9. otrzymany bonus wykorzystaj na kuponie z kursem min. 2.00 (wybierając bonus z mnożnikiem na kuponie) w ciągu 3 dni od przyznania

W BetX zwrot wynosi 75 % co jest raczej nietypowe wśród bukmacherów (zwykle jest to 50 % lub 100 %). Zakład bez ryzyka 100 % jest dostępny na przykład u bukmachera STS.

BetX bonus mobile 20 PLN

W ofercie powitalnej jest też bonus, który otrzymasz za pierwszy kupon postawiony w aplikacji BetX. Jak go otrzymać?

 1. zarejestruj konto w BetX

 2. pobierz najnowszą wersję aplikacji BetX

 3. postaw pierwszy kupon w aplikacji za min. 10 zł za środki własne z dowolną liczbą zdarzeń

 4. otrzymasz freebet 2 zł z mnożnikiem kursu x10

Freebet jest ważny 3 dni od momentu przyznania. Wykorzystaj go na dowolny kupon z kursem min. 2.00. Freebet BetX na aplikację i mnożnik trzeba wybrać bezpośrednio na kuponie. Zdarzenia mogą pochodzić tylko z oferty sportowej. To jeden z moich ulubionych bonusów BetX. Prosty, z wymaganą niską stawką i do wykorzystania na dowolnym kuponie.

Bonusy po 2. depozycie - BetX kod promocyjny

Powiedzmy, że spełniłeś warunki powyższych promocji i mogłeś nacieszyć się trzema bonusami powitalnymi. Na tym zabawa się nie kończy. Z drugim depozytem związane są kolejne dwa bonusy. Jeden to freebet za depozyt, a drugi to darmowy zakład za rejestrację z kodem.

Freebet BetX - 300 PLN za wpłatę

freebet od wpłaty betx kod promocyjny

Drugim bonusem ze standardowej oferty BetX jest freebet za dokonanie wpłaty 50 % do 300 PLN. Jak go otrzymać?

 1. wpłać drugi depozyt min. 20 zł

 2. obróć całą kwotą wpłaconego depozytu jeden raz na dowolnej liczbie kuponów AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 3.00

 3. na kuponie umieść wyłącznie zdarzenia z sekcji LIVE

 4. maksymalny depozyt, do którego przysługuje bonus to 600 zł

 5. maksymalny bonus wynosi 50 % depozytu do kwoty 300 PLN

 6. freebet przyznawany w formie bonusu z mnożnikiem (np. dla bonusu 300 zł zostanie przyznane 2 zł z mnożnikiem x150)

 7. freebet wykorzystaj w ciągu 3 dni na dowolne kupony z kursem min. 2.00

Bonusy po 3. depozycie - BetX kod promocyjny

Doszedłeś do etapu wpłaty trzeciego depozytu po rejestracji. Tutaj też czekają na ciebie bonusy, a dokładniej pewny cashback do 300 PLN, drugi freebet BetX za kod promocyjny i podwyższony bonus na esport 100 PLN.

BetX cashback 300 PLN

cashback betx warunki

BetX bukmacher nie przestaje mnie zaskakiwać. Promocja za trzecią wpłatę to cashback, ale otrzymasz go zarówno za przegrany, jak i za wygrany kupon. Szczegóły:

 1. wpłacasz trzeci depozyt min. 20 zł

 2. obracasz wpłaconym depozytem jeden raz na kuponie AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 3.00

 3. umieszczasz na kuponie min. jedno zdarzenie prematch i min. jedno zdarzenie live

 4. jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot 50 % stawki do kwoty 300 PLN

 5. jeśli kupon będzie wygrany otrzymasz bonus w wysokości 25 % stawki do kwoty 150 PLN

 6. bonus za wygrany zakład przyznawany jest w formie bonusu z mnożnikiem

 7. maksymalna stawka kuponu, do której przysługuje bonus to 600 zł

 8. otrzymany cashback trafia na konto główne i można go wypłacić

 9. otrzymany bonus za wygrany kupon należy obrócić jeden raz na dowolnych kuponach z kursem min. 2.00

Muszę przyznać, że BetX jest bukmacherem, który nieco komplikuje warunki swoich bonusów. Jest wiele elementów, o których trzeba pamiętać, aby odebrać bonus. Jak chociażby to, że trzeba na kuponie umieścić zdarzenie prematch i live.

Freebet za kod promocyjny BetX - 50 PLN

Gdy spełnisz warunki pewnego cashbacku za trzeci depozyt otrzymasz również freebet 50 PLN za kod promocyjny. Szczegóły:

 1. zarejestrowałeś konto z kodem promocyjnym BXVIP

 2. spełniłeś warunki cashbacku za 3. depozyt

 3. wszystkie zdarzenia na kuponach związanych z cashbackiem zostały rozliczone

 4. otrzymujesz freebet 50 PLN za kod promocyjny w formie bonusu 2 zł z mnożnikiem x25

 5. wykorzystaj freebet na kupon z kursem min. 2.00

Promocja taka sama, jak ta po spełnieniu warunków freebetu za 2. wpłatę. Jest to zupełnie dodatkowy BetX bonus przyznawany tylko tym graczom, którzy założą konto z kodem promocyjnym.

BetX bonus esportowy 50 PLN

Doszliśmy do ostatniego bonusu powitalnego BetX. Bukmacher przygotował promocję specjalnie na zakłady na esport. Osoby, które zarejestrowały konto z BetX kodem promocyjnym mogą otrzymać aż 50 PLN takiego bonusu. Poniżej szczegóły:

 1. zarejestrowałeś konto z kodem promocyjnym BXVIP

 2. wpłaciłeś min. 3 depozyty każdy min. 20 zł

 3. od momentu założenia konta nie postawiłeś zakładów na esport

 4. postaw kupon za min. 50 zł na zakłady wyłącznie z oferty esportowej

 5. kupon musi składać z min. 3 zdarzeń i mieć kurs min. 3.00

 6. po rozliczeniu zdarzeń na kuponie otrzymasz freebet 50 PLN

 7. wykorzystaj freebet na dowolny kupon z zakładami sportowymi z kursem min. 2.00

 8. czas na wykorzystanie freebetu to 3 dni

Podoba mi się, że BetX pomyślał o promocji na jakiś inny rodzaj zakładów niż sportowe. Jest to raczej rzadkość wśród bukmacherów.

BetX bonus - ważne informacje

Wszystkie bonusy BetX mają kilka wspólnych zasad. Zebrałam je w jednym miejscu, żeby łatwiej było znaleźć te informacje.

Przede wszystkim bonusów nie można wykorzystać na zakłady:

 • zakłady systemowe,
 • zakłady długoterminowe,
 • z oferty Combo Box, Happy Hours,
 • Extra Kursy,
 • zakłady łączone,
 • zakłady z wykorzystaną opcją cash out,
 • zakłady na gry karciane,
 • zakłady na sporty wirtualne,
 • zakłady na esport (poza freebetem na esport).

Każdy z bonusów jest ważny 3 dni, czyli w tym czasie musisz go wykorzystać na zakłady. Na skorzystanie z cashbacku 75 %, bonusu od wpłaty 50 % i pewnego cashbacku za 3. wpłatę masz 14 dni.

BetX kod promocyjny - rejestracja

Pierwszym krokiem, jaki trzeba wykonań chcąc rozpocząć grę u bukmachera jest oczywiście założenie konta. BetX rejestracja jest dosyć prosta i nie zajmuje wiele czasu. BetX bukmacher posiada opcję szybkiej rejestracji. Opiszę, jak ją przejść krok po kroku i gdzie wpisać BetX kod promocyjny.

Rejestracja Betx
 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego BetX. Kliknij w nasz link. Zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego. Jeśli wchodzisz bezpośrednio przez stronę ebetx.pl kliknij przycisk "rejestracja".
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie rejestracji. W pierwszym kroku zostaniesz poproszony o podanie: nazwy użytkownika, hasła, adresu e-mail i numeru telefonu. Po wpisaniu numeru telefonu pojawi się przycisk "kliknij, aby wysłać sms weryfikacyjny". Otrzymasz wtedy na telefon kod, który należy wpisać w kolejnym oknie.
 3. Wpisz kod promocyjny BetX. Na pierwszej stronie widnieje też pytanie: Masz kod promocyjny? W polu pod tym pytaniem będzie wpisany kod BXVIP (jeśli przeszedłeś do rejestracji przez naszą stronę). Możesz też wpisać go ręcznie.
 4. Uzupełnij dane osobowe. Druga strona formularza to twoje dane osobowe. Należy podać: imię, nazwisko i PESEL. Następnie zaznaczyć zgody i oświadczenia.
 5. Na koniec otrzymasz maila od BetX z wiadomością powitalną. Będzie to jednoznaczne z uruchomieniem konta tymczasowego.

Oczywiście w momencie, gdy gracz będzie chciał wypłacić wygrane będzie konieczne wysłanie zdjęcia dowodu tożsamości, jak u wszystkich bukmacherów, co jest wymagane przez ustawę hazardową. Wtedy konto z tymczasowego zostanie przekształcone w stałe.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2024

BukmacherBonus na start 2024Kod bonusowy
STS600 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + 60 PLN za zadaniaSprawdź kod
Fortuna20 PLN bez depozytu + 300 PLN zakład bez ryzyka + 10 PLN +5 PLN za kuponSprawdź kod
TOTALbet333 PLN zakłady bez ryzyka + 5 PLN freebetSprawdź kod
forBET 1200 PLN cashback + 2000 PLN od depozytu + 150 PLN freebet + 2000 PLN na EUROSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne bukmacherów 2024

BetX zakłady bukmacherskie

BetX Polska Sp. z o. o. licencję Ministerstwa Finansów otrzymał w połowie marca. Spółka figuruje w KRS pod numerem: 0000623608. Jej siedziba znajduje pod adresem: ul. Stefana Batorego 5, 43-300 Bielsko-Biała. Serwis z zakładami jest dostępny pod adresem: www.ebetx.pl.

To firma EVONA ELECTRONIC Ltd. wprowadziła na polski rynek BetX. Bukmacher ten działa również w innych krajach, takich jak Czechy, Tanzania i Ghana. W Polsce można go znaleźć pod adresem ebetx.pl.

BetX oferta na zakłady

BetX zakłady bukmacherskie chwalą się ofertą przedmeczową na 150 000 wydarzeń miesięcznie. Sprawdźmy szczegóły.

betx strona bonus

Zwykle u bukmacherów można obstawiać 25-30 dyscyplin sportowych. W BetX jest ich nieco mniej, około 20. Gracze mają do dyspozycji zakłady na najpopularniejsze dyscypliny, ale znajdą się tu też mniej oczywiste sporty jak: futbol australijski, darts czy softball.

Brak niektórych dyscyplin nadrabiają zdecydowanie rynki zdarzeń w BetX Polska. W przypadku najważniejszych wydarzeń jest ich nawet ponad 330. Porównaliśmy liczbę rynków na mecze Bundesligi z innymi bukmacherami. Na mecz FC Schalke - Werder Brema w BetX mamy 335 różnych zakładów, w STS na ten sam mecz mamy do wyboru 85 zakładów, w Fortunie 76, a w forBET 140. Zatem plus dla BetX za rynki.

Nie zabrakło również zakładów specjalnych, zarówno tych dotyczących sportu, jak i innych dziedzin życia, jak polityka czy rozrywka.

Zakłady na żywo

Równie ważne co przedmeczowe są zakłady live. Gracze BetX mogą typować piłkę nożną, tenisa, koszykówkę, baseball, rugby, siatkówkę, badmintona i inne. Mimo iż dyscyplin jest niewiele to znowu zaskakuje liczba rynków zdarzeń. W przypadku piłki nożnej liczba może sięgnąć nawet 100 zakładów.

BetX jak na razie nie udostępnia transmisji live z żadnych wydarzeń, ale jeśli chce konkurować z innymi, doświadczonymi bukmacherami to zdecydowanie powinien wprowadzić je do swojej oferty.

Esport

BetX zakłady bukmacherskie posiadają również ofertę na rozgrywki komputerowe, czyli esport. Dostępne są zakłady na następujące gry:

 • Counter Strike,
 • League of Legends,
 • Dota 2,
 • StarCraft,
 • Overwatch,
 • Rainbow Six,
 • Hearthstone,
 • King of Glory.

To naprawdę spora oferta. Również liczba dostępnych turniejów jest bardzo duża. W przypadku CS:GO jest to nawet 10 różnych turniejów.

Sporty wirtualne

Niemal każdy legalny bukmacher online ma w ofercie zakłady na sporty wirtualne. Znajdziemy je również w BetX. Dostępne są zakłady na wirtualne:

 • piłkę nożną,
 • żużel,
 • wyścigi motocyklowe
 • wyścigi psów i konne.

Jakość symulacji w przypadku wirtualnych sportów BetX jest całkiem dobra, jednak mogłaby być opcja powiększenia ekranu, gdyż obraz jest bardzo mały. Zdecydowanie najlepiej prezentują się wyścigi psów. Na ekranie gracz widzi prawdziwe nagrania wideo z wyścigów. Oczywiście przed każdym meczem czy wyścigiem gracz może skorzystać z wyświetlanych statystyk. Do wyboru jest też po kilka rynków zdarzeń.

Zakłady na gry karciane w BetX

BetX bukmacher poszerzył swoją ofertę o zakłady na gry karciane. Korzysta w tym celu z dostawcy TVBET, z którego usług korzysta większość bukmacherów. W BetX można typować:

 • pokera,
 • wojnę,
 • blackjacka.

Rodzaje zakładów zależą od tego jaką grę typujemy. W BetX mamy wgląd w historię zakładów i wyniki ostatnich dwóch gier. W zakładce LIVE BET, poświęconej grom karcianym znajdziesz też opisy gier i instrukcje obstawiania.

BetX bukmacher - statystyki

Nie mogliśmy ominąć tego elementu, gdyż u tego bukmachera zasługuje on na wyróżnienie. BetX statystyki są bardzo dobrze przygotowane. Najpierw wybieramy dyscyplinę, która nas interesuje. Następnie kraj lub jeśli to dotyczy rozgrywek o większym zasięgu to kontynent czy inny rodzaj rozgrywek. Kolejnym krokiem jest wybór ligi. Docieramy wtedy do niezwykle czytelnych, uporządkowanych i rozbudowanych statystyk. Tam do wyboru mamy kilka zakładek: H2H, mecze, tabele, drużyny, baza, sędziowie i stadiony. BetX zasługuje na duży plus za statystyki.

BetX promocje dla graczy

To, że gracz zarejestrował konto u bukmachera i otrzymał BetX bonus powitalny to jeszcze nie wszystko. Wielu bukmacherów oferuje również promocje stałe i okazjonalne dla zarejestrowanych użytkowników. Na ebetx.pl znajdziemy dwie stałe promocje. Obie dotyczą zakładów akumulowanych.

 • BetX Esport Club - zapisz się do klubu, typuj kupony na esport i zgarniaj freebety za dokonany obrót; bonusy przyznawane od obrotu min. 500 zł na kuponach z kursem. min. 2.00 i min. 2 zdarzeniami (freebet 50 zł), za obrót od 1500 - 2999 dostaniesz freebet 100 zł, za obrót min. 3000 zł dostaniesz 150 zł darmowego zakładu
 • Extra Kursy - podwyższone kursy na wybrane wydarzenia sportowe
 • Bonus AKO - typuj kupony AKO i odbieraj bonus do wygranej; im więcej zdarzeń tym większy bonus; promocja zaczyna się od kuponów z co najmniej 5 zdarzeniami (wtedy bonus wynosi 8%); maksymalny bonus to 100 % do wygranej i zostanie przyznany na wygranym kuponie z min. 24 zdarzeniami; min. kurs selekcji na kuponie to 1.30
 • VIP Club - zapisz się do klubu VIP i zgarniaj dodatkowe środki na grę; graj dowolne kupony AKO z kursem min. 2.00; bukmacher nagrodzi aktywnych graczy freebetami
 • Combo Box - specjalna kombinacja typów, na które bukmacher daje wyższy kurs łączny
 • nieTrafiony - stawiaj kupony AKO, a gdy jedna z selekcji nie wejdzie i tak otrzymasz wygraną; promocja dotyczy kuponów z min. 8 zdarzeniami z maksymalnym kursem na zdarzenie 8.00; min. kurs na kuponie musi wynieść 200.00; maksymalna kwota bonusu jaką można otrzymać to 1000 zł

BetX bukmacher - metody płatności

betx wypłaty

Gracze bukmachera różnią się od siebie nie tylko ulubionymi dyscyplinami czy rodzajami zakładów. Każdy ma również sposób wpłacania depozytów, który najbardziej mu odpowiada. Dlatego tak ważne jest, aby udostępnić co najmniej kilka metod umożliwiających natychmiastowe wpłaty.

BetX na stronie głównej umieścił loga metod płatności, z których można u niego korzystać:

 • kart płatniczych: Visa i MasterCard,
 • szybkiego transferu: Dotpay,
 • szybkiego przelewu: Przelewy24,
 • płatności mobilnych: BLIK.

Jak zapewnia bukmacher zarówno wpłaty jak i wypłaty są realizowane w ciągu 15 minut.

BetX aplikacja mobilna

BetX posiada aplikację na urządzenia z systemem Android i iOS. Co do samej aplikacji - trzeba przyznać, że jest ona bardzo czytelna i intuicyjna. Nawigowanie jest bardzo proste. Gracze mogą typować zakłady przedmeczowe, na żywo oraz sporty wirtualne. W aplikacji dostępne są również wszystkie bonusy, które znajdziemy na stronie internetowej bukmachera. Jest kilka elementów BetX aplikacji, o których warto wspomnieć:

 • logowanie przez PIN i TouchID,
 • wygodna wyszukiwarka zdarzeń,
 • szybkie wpłaty i wypłaty,
 • dostęp do gier karcianych i sportów wirtualnych.

Największym jednak plusem jest specjalny bonus dedykowany na aplikację - 20 PLN. Jego warunki opisaliśmy już wyżej w sekcji: BetX kod promocyjny – bonusy po pierwszej wpłacie.

Obsługa klienta

Wsparcie klienta jest istotnym elementem całej oferty bukmachera. Bukmacher powinien zadbać o obszerny FAQ, w którym znajdą się odpowiedzi na najpopularniejsze pytania graczy dotyczące zarówno rejestracji, bonusów, metod płatności czy typowania zakładów. Ponadto formularz kontaktowy, przez który można zadań pytanie lub/i adres email. Jednak najpopularniejszą formą kontaktu jest czat na żywo. Umożliwia on otrzymania odpowiedzi lub rozwianie wątpliwości w najkrótszym czasie. Najlepiej jakby był dostępny 24 godziny na dobę.

Niestety w tym elemencie BetX wypada średnio. Gracze mają do dyspozycji:

 • czat na żywo (od godz. 8:00 do 20:00, 7 dni w tygodniu)
 • formularz kontaktowy
 • adres e-mail
 • numer telefonu
 • FAQ

Wydaje się, że wszystko jest, ale przyjrzyjmy się bliżej. Wielu bukmacherów ma czat dostępny przez całą dobę. Odpowiedzi wysłane na adres e-mail w BetX przychodzą niekiedy po dłuższym czasie, a FAQ jest bardzo ubogi i brakuje w nim odpowiedzi na wiele popularnych pytań. Mamy jednak nadzieję, że BetX będzie pracował nad poprawą obsługi klienta i wkrótce nie będzie się do czego przyczepić.

BetX kod promocyjny - opinie o bonusie

Po przeanalizowaniu całego bonusu powitalnego BetX mogę powiedzieć, że w mojej opinii bonus BetX to interesująca opcja i warto z niej skorzystać. Co prawda wszystkie bonusy są zależne od wpłaty, ale warunki ich otrzymania nie są wygórowane. Nie trzeba obracać depozytem czy bonusem 3 lub 4 razy.

Za plus należy uznać też liczbę bonusów, bo jest ich aż 8. Żaden bukmacher nie ma tylu promocji powitalnych. I trzecim największym plusem jest BetX kod promocyjny o treści BXVIP, ponieważ podwyższa bonus o 300 zł.

Kod promocyjny BetX - pytania i odpowiedzi

Bukmacher BETX to legalny operator, u którego można bezpiecznie obstawiać zakłady. Posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Nowy gracz BetX otrzyma na start aż 6 bonusów (jeśli zarejestruje się z naszym kodem promocyjnym). Jest to zakład bez ryzyka, freebet za wpłatę, bonus od depozytu, freebet za kod promocyjny, freebet za weryfikację, bonus mobile i bonus esportowy. W sumie otrzyma 1200 PLN na start.

Kod promocyjny BetX to BXVIP. Wpisując go podczas rejestracji, otrzymasz 200 zł więcej na start.

Niestety nie. Bonusem, któremu najbliżej jest do freebetu bez wpłaty jest 30 zł przyznawane za weryfikację konta i zgody marketingowe. Wymaga on jedynie depozytu na kwotę 10 zł i obrotu taką kwotą.

Nowi gracze Betx mogą liczyć na dwa zakłady bez ryzyka. Pierwszy wynosi 75 % do 450 PLN (kwota z kodem promocyjnym), a drugi 50 % do 300 PLN za trzeci depozyt i kupon.

Aby otrzymać freebet BetX zarejestruj się z kodem BXVIP. Wówczas oprócz standardowego freebetu BetX za zgody i weryfikację konta, otrzymasz dodatkowo freebet 50 zł.

BetX bonus bez depozytu obecnie nie jest dostępny. Wszystkie bonusy w aktualnej ofercie BetX wymagają wpłaty.

Kod promocyjny BetX o treści BXVIP należy wpisać w specjalne pole na pierwszej stronie formularza rejestracji.