Bukmacher bez podatku 2024

Wielu legalnych bukmacherów online ma w swoich ofertach dla graczy promocje, dzięki którym nie będą musieli płacić podatku. Jaki bukmacher bez podatku jest najlepszy? Sprawdziłem oferty wszystkich i wybrałem te godne polecenia.

Spis treści

Najlepszy bukmacher bez podatku: Betclic

Gra bez podatku to spoób na ominięcie 12% podatku za każdy obstawiony zakład. Bukmacherzy oferują taką promocję na wybrane dyscypliny, w wybrane dni tygodnia, w wybranych godzinach, a także wyłącznie na kupony AKO. Jest jednak jednak bukmacher, który oferuje grę bez podatku na całą swoją ofertę sportową, dlatego moim zdaniem Betclic to najlepszy bukmacher bez podatku.

 • Gra bez podatku przez całą dobę
 • Brak wymogu liczby zdarzeń 
 • Brak wymogu rodzaju oferty
SPRAWDŹ

Dlaczego gra bez podatku u bukmachera Betclic to najlepszy wybór?

Betclic gra bez podatku
Komunikat gry bez podatku po wybraniu zakładu. Informacja widoczna jest też na samym kuponie

Bukmacher Betclic gwarantuje wyższe wygrane przez całą dobę, bez wymogów dotyczących liczby zdarzeń czy kategorii zakładów. Jedyny, prosty warunek jaki należy spełnić to kurs kuponu 1.14. Nie powinien to być jednak problem dla graczy, gdyż niewiele osób rozważa stawianie po tak niskim kursie.

Dodatkowo gra bez podatku działa również na freebety w Betclic, przy czym minimalny kurs kuponu za bonusowe środki cały czas wynosi 2.14. Pamiętajmy, że wygrana za freebet pomniejszona jest o stawkę zakładu.

Najważniejsze zasady gry bez podatku w Betclic są następujące:

 • Oferta dostępna całą dobę
 • Brak wymogu liczby zdarzeń na kuponie
 • Brak wymogu dotyczącego dyscypliny
 • Kurs minimalny kuponu 1.14

Jedyny aspekt, jaki możemy zarzucić ofercie Betclic to wymóg minimalnego kursu kuponu z freebetem, przy czym jest on na tyle niski, że nie powinien być problemem.

Polscy bukmacherzy bez podatku 2024

Oto zestawienie pozostałych najlepszych bukmacherów do gry bez podatku w naszym kraju.

 • Happy Hours+14% do wygranych na wybrane wydarzenia
 • Oferta live bez podatku
Sprawdź
 • Gra bez Podatku na Wszystko+14% do wygranych
 • Total Bonus – do +113% do wygranych
Sprawdź
 • Bez Podatku na Start+14% do wygranych przez 30 dni od rejestracji
 • Ranne granie bez podatku
Sprawdź
 • Zbijamy Podatek po Rejestracji – +14% do wygranych przez 33 dni od rejestracji
Sprawdź
 • Totalny zwrot podatku na całą ofertę – freebet w postaci kwoty podatku
Sprawdź
 • Gra bez podatku na sporty wirtualne
Sprawdź

Jak widać, wielu operatorów zdecydowało się dodać do swoich ofert promocje bukmacherskie, które umożliwiają grę bez podatku, a nawet wygrywanie dużo więcej. Zanim jednak zdecydujesz się na skorzystanie z którejś promocji, sprawdź dokładnie jej warunki, gdyż bardzo różnią się one od siebie u poszczególnych bukmacherów.

Legalny bukmacher bez podatku

Skoro omówiliśmy już kwestię podatku przyjrzyjmy się teraz jakie promocje na grę bez podatku znajdziemy u legalnych bukmacherów i jakie są warunki skorzystania z nich. Ocenimy również, które są najkorzystniejsze dla graczy.

Fortuna gra bez podatku live

Fortuna live bez podatku

Przez długi czas bukmacher Fortuna, proponował graczom grę bez podatku z okazji rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy czy innych wydarzeń sportowych. Później obowiązywała na całą ofertę prematch i live.

Obecnie gra bez podatku w Fortunie skierowana jest przede wszystkim do graczy, którzy wybierają zakłady live. Aby nasza wygrana została powiększona o 14%, należy spełnić warunki odnośnie liczby zdarzeń na kuponie.

Gra bez podatku Fortuna – zasady:

 • oferta live
 • oferta dostępna całą dobę
 • minimum trzy zdarzenia na kuponie

Dość często Fortuna udostępnia grę bez podatku m.in. jako promocję Happy Hours.

Dodatkowo czasowo gracze mogą skorzystać z oferty Betbuilder bez podatku na kuponach min. AKO 3 z kursem min. 1.30.

Bukmacher TOTALbet bez podatku

TOTALbet bez podatku

Atrakcyjną promocję na grę bez podatku od dawna ma bukmacher TOTALbet. Jednak muszę zaznaczyć, że nie może ona konkurować bukmacherem Betclic, który nie wymaga od nas minimalnej liczby zdarzeń na kuponie. W przypadku TOTALbet musimy zagrać AKO 3.

Jest chodzi o kwotę dodawaną do wygranej, jest ona niższa niż Fortunie, ponieważ w TOTALbet dostajemy +113%, a w Fortunie +114%.

Gra bez podatku TOTALbet – zasady:

 • oferta na prematch oraz live
 • dostępna całą dobę
 • minimum AKO 3
 • minimalny kurs zdarzenia 1.30

Jeżeli decydujemy się na grę z AKO 3 i kursami powyżej 1.30 warto przeanalizować rynki Betclic i TOTALbet, wybierając ofertę z większym kursem.

Wiadomość o grze bez podatku pojawia się na kuponie, gdy spełnimy warunki promocji. Bukmacher informuje nas również o etapie tworzenia kuponu bez podatku.

Bez podatku na start w forBET

W swojej ofercie powitalnej forBET oferuje nowym graczom grę bez podatku. Bukmacher daje nam sporo czasu, by cieszyć się wyższą wygraną, gdyż mowa o 30 dniach. Warunki promocji są podobne jak w przypadku gry w TOTALbet.

Gra bez podatku forBET – zasady

 • minimum AKO 3
 • minimalny kurs zdarzenia 1.30
 • do promocji zaliczają się oferty prematch, live i zakłady wirtualne

Dodatkowo w forBET znajdziemy ofertę dla stałych graczy. Mowa o grze bez podatku w konkretnych godzinach.

 • oferta dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 11:00
 • minimalny kurs zdarzenia 1.30
 • minimum AKO 3
 • oferta na zakłady prematch, live i wirtualne

33 dni gry bez podatku LV BET

Grę bez podatku na start oferuje również LV BET, który gwarantuje dłuższy czas trwania promocji na nieco innych zasadach.

Gra bez podatku LVBET – zasady

 • minimum AKO 3
 • mininalny kurs kuponu 2.40

Dodatkowo w LV BET dostępna jest stała promocja Kombi Boost, gdzie przy minimum 7 zdarzeniach bukmacher zwiększa kurs +15%. Maksymalny boost to 75% przy minimum 15 zdarzeniach na kuponie.

Zwrot podatku w Betcris

Bukmacher Betcris posiada w swojej ofercie stałą promocję o nazwie „Totalny zwrot podatku”, gdzie otrzymujemy zwrot równowartości zapłaconego podatku, ale tylko przy spełnieniu odpowiednich warunków.

Gra bez podatku Betcris – zasady

 • minimum AKO 3
 • minimalny kurs każdego zdarzenia 1.50
 • kupon musi być wygrany
 • maksymalny zwrot w jednym tygodniu to 50 PLN
 • zwrot otrzymujemy w formie freebetów

Nie jest to tak atrakcyjna promocja jak w przypadku bukmacherów Betclic czy TOTALbet. Przede wszystkim musimy wygrać kupon. Dodatkowo mamy limit zwrotu, który otrzymujemy w formie freebetu, a nie środków na saldo główne.

Sporty wirtualne bez podatku w GO+bet

GO+bet wirtualne bez podatku

GO+bet postawił na ofertę skierowaną do sympatyków sportów wirtualnych. Charakterystyczną cechą tej promocji są bardzo proste warunki:.

Gra bez podatku GO+Bet – zasady

 • brak wymogu liczby zdarzeń
 • brak wymogu kursu
 • oferta dotyczy tylko sportów wirtualnych

Oczywiście głównym mankamentem oferty jest wąska kategoria w postaci tylko sportów wirtualnych. Warto docenić jednak fakt, że nie musimy spełniać żadnych warunków z kursem i liczbą zdarzeń.

Gdy zdecydujemy się postawić zakład od razu nasz kupon zostanie policzony ze współczynnikiem 1.00.

Gra bez podatku – inne promocje bukmacherskie

U innych bukmacherów również pojawiają się promocje na grę bez podatku. Przeważnie mowa o większych wygranych przy odpowiedniej liczbie zdarzeń na kuponie.

Superbet

W Superbet możemy powiększyć swoją wygraną przy odpowiedniej liczbie zdarzeń na kuponie. Promocja zaczyna się od minimum AKO 5. Należy spełnić wymóg kursu pojedynczego zdarzenia 1.20.

Przy AKO 9 otrzymujemy 15% więcej do wygranej. Maksymalny bonus to 150% dostępny od minimum AKO 29.

Betters

W Betters obowiązuje Raisebet, który rozpoczyna się od minimum 5 selekcji. Kurs każdego zdarzenia musi wynieść minimum 1.25.

Przy AKO 7 otrzymujemy podbicie wygranej 15%. Maksymalny boost to 120% przy minimum 20 selekcjach na kuponie.

BETFAN

BETFAN z kolei wprowadził AKO Booster. Promocja zaczyna się od min. 5 zdarzeń na kuponie, gdzie dostajemy booster 10%. Musimy spełnić wymóg minimalnego kursu pojedynczego zdarzenia 1.40.

Przy min. AKO 7 mamy booster 15%. Maksymalny booster to 150% rozpoczynający się od AKO 20.

BetX

W BetX również mamy dostępną promocję na bonus AKO, która zaczyna się od min. 5 zdarzeń na kuponie (bonus 8%), a przy 7 zdarzeniach otrzymujemy bonus 15%.

Maksymalny bonus to 100% zaczynający się od AKO z minimum 24 zdarzeniami na kuponie.

Podatek u bukmacherów

Obowiązujące w Polsce prawo nakłada na zakłady bukmacherskie obowiązek płacenia 12 % podatku obrotowego. Mimo, że zobowiązani do płacenia tego podatku są sami bukmacherzy, jako podatnicy, to potrącają tę kwotę ze stawek postawionych zakładów przez graczy. Jeśli mieliby go sami płacić to zwyczajnie ich biznes nie byłby opłacalny.

.Co to oznacza dla gracza? Że stawiając zakład, niezależnie od tego czy będzie on wygrany czy przegrany, na samym początku od postawionej kwoty zostaje odliczone 12 %, w ramach podatku odprowadzanego do Urzędu Skarbowego. Trzeba przyznać, że jest to całkiem sporo, porównując do innych europejskich krajów, które stosują ten rodzaj podatku. Na przykład we Włoszech wynosi on 2,75 %, w Niemczech 5 %, w Irlandii 1 % a we Francji 9,30 %. Zatem tak naprawdę bukmacherzy płacenie podatku zrzucili na graczy, bo to od ich postawionych stawek zostaje odliczone 12%.

Podatek od zakładów bukmacherskich

Jak zatem działają promocje bez podatku u bukmacherów online? Przecież zakłady są zobowiązane do płacenia podatków fiskusowi i nie mogą ich “odpuścić” na potrzeby promocji. W takich przypadkach bukmacherzy biorą częściowo lub w całości opłacenie podatku na siebie. Wtedy całość stawki postawionej przez gracza zostaje zaangażowana do gry. Dzięki temu wygrana będzie większa o mniej więcej 14% w porównaniu do wygranej z zakładu, od którego stawki zostałby odciągnięty podatek.

Jak obliczyć wygraną?

Jeśli chcesz wiedzieć, ile wyniesie twoja wygrana w zakładach z uwzględnieniem podatku obrotowego 12 % wystarczy skorzystać z prostego równania:

kurs x stawka x 0,88 = wygrana

Dzięki temu równaniu będziesz wiedział ile dokładnie wyniesie twoja wygrana, gdy stawka zostanie pomniejszona o podatek. Będziesz wiedział ile trafi do twojej kieszeni. Warto z niego skorzystać, by potem nie czuć rozczarowania, gdy wydaje się, że powinniśmy wygrać więcej.

Jeśli korzystasz z promocji typy „gra bez podatku” i nie musisz się martwić o potrącenie 12 % z twojej stawki skorzystaj z następującego wzoru:

kurs x stawka = wygrana

Podatek od wygranej

Ale to nie koniec podatków dotyczących zakładów bukmacherskich. Istnieje również podatek od wygranej. Na szczęście nie dotyczy on wszystkich wygranych. Jest nakładany na wygrane, które przekraczają kwotę 2280 zł. Jeśli wygramy kwotę wyższą od podanej wtedy należy do budżetu państwa odprowadzi 10 % podatku. Zobowiązany jest do tego bukmacher. Co ważne, liczy się wartość pojedynczej wygranej na kuponie.

Czyli typując 5 kuponów nawet jednego dnia i wygrywając na nich 6000 zł, to jeśli żadna wygrana z pojedynczego kuponu nie przekroczy 2280 zł to podatek nie zostanie pobrany. Niestety minusem jest to, że podatek jest pobierany od całej kwoty wygranej, a nie tylko tej kwoty, która przekroczy 2280 zł. Nie ma też znaczenia stawka wniesiona przez gracza. Jeśli gracz postawi 1500 zł i wygrana wyniesie 2600 zł, to mimo iż zysk wyniesie 1100 zł to i tak podatek zostanie potrącony od całej kwoty wygranej.

Jak uniknąć płacenia podatku u bukmachera?

Zgodnie z obowiązującą ustawą o grach hazardowych każdy zawarto u bukmachera zakład, czy to przez stronę internetową, aplikację czy w punkcie naziemnym, jest obciążony podatkiem w wysokości 12% stawki. Zatem uniknięcie zapłacenia podatku jest niemożliwe. Możliwe natomiast jest to, aby podatek został zapłacony nie przez gracza, tylko przez bukmachera. Taką możliwość dają właśnie promocje na grę bez podatku u bukmacherów i są one całkowicie zgodne z prawem.

Polski bukmacher bez podatku

Jak widać, jest w czym wybierać jeśli chodzi o możliwość gry bez podatku u legalnych bukmacherów online. Zdecydowana większość promocji dotyczy kuponów wielokrotnych i bonus jest uzależniony od ich liczby.

Czy warto korzystać z promocji „Bukmacher bez podatku” – czy warto skorzystać”? Oczywiście, że tak! Zwłaszcza, że powiększone wygrane nie wymagają zazwyczaj obrotu przed wypłatą. Oczywiście trudniej jest wygrać, jeśli mamy kilka lub kilkanaście zdarzeń na kuponie. Jednak przy odrobinie wiedzy i szczęścia można zgarnąć naprawdę przyzwoite bonusy.

Bukmacher bez podatku 2024 – pytania i odpowiedzi

Obecnie najlepszy bukmacher bez podatku to Betclic, ponieważ proponuje grę bez podatku na całą ofertę sportową.

Aby ominąć podatek u bukmachera, korzystaj ze specjalnych promocji gry bez podatku, np. w Betclicu.

Tak, w Polsce obowiązują dwa rodzaje podatku od zakładów bukmacherskich. Pierwszy to podatek od obrotu i wynosi od 12 % od każdej postawionej stawki przez gracza. Jest też podatek od wygranej, ale dotyczy on tylko wygranych powyżej 2280 zł.

Aby uniknąć płacenia 12-proc. podatku u bukmachera, najlepiej skorzystać z promocji bukmacherskich na grę bez podatku. Wtedy to, w razie wygranej, bukmacher opłaci podatek.

W Polsce obowiązuje 12 % podatku obrotowego od zakładów bukmacherskich.

Wielu bukmacherów działających w Polsce posiada promocje na grę bez podatku. Są to m.in.: Fortuna, TOTALbet, forBET, LVBET, Betclic, Betfan i BetX.

Najlepsi bukmacherzy bez podatku to: Betclic, Fortuna, TOTALbet i BetX.