EURO 2020 bonusy bukmacherskie

Przed nami najważniejsza piłkarska impreza tego roku kalendarzowego, czyli Euro 2020. Jak wiadomo, turniej ten był zaplanowany na poprzedni rok, jednak z jasnych przyczyn trzeba było przesunąć go na rok obecny. Euro w 2021 roku odbędzie się na 10 obiektach w 10 różnych krajach europejskich, a udział w nim wezmą łącznie 24 zespoły. Wśród nich znalazła się również reprezentacja Polski, która wystąpi w grupie E wraz z Hiszpanią, Szwecją i Słowacją. Poza emocjami czysto sportowymi, tegoroczne ME będzie znakomitą okazją do obstawiania meczów. Euro 2020 bonusy bukmacherskie są dostępne u zdecydowanej większości polskich operatorów. Promocje u bukmacherów na Euro 2020 znajdziesz opisane w tym artykule, wraz z warunkami, które należy spełnić, by z nich skorzystać.

TOP bonusy bukmacherskie na Euro 2020

Freebet Euro 25 PLN

Typuj kupony AKO z min. 4 zdarzeniami za stawkę min. 100 zł; każde zdarzenie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.20; min. jedno zdarzenie musi pochodzić z oferty na Euro; po spełnieniu warunków otrzymasz freebet 25 zł do wykorzystania na całą ofertę; każdego dnia trwania ME można otrzymać jeden freebet

od 11.06 do 11.07.2021
Weź udział
Superranking Superbet – wygraj Forda Mustanga z 1968 roku

Ranking Superbet przygotowany specjalnie na Euro 2020; gracze zbierają punkty za wygrane kupony, każda złotówka to jeden punkt; w zależności od liczby dni, w których gracz bierze udział w rankingu punkty mogą być mnożone; nagrodą główną jest Ford Mustang Coupe 4,4 z 1968 roku; 10 najlepszym graczom zostaną również przyznane wysokie bonusy nawet 2000 zł

od 11.06 do 11.07.2021
Weź udział
Postaw na ME – freebet 25 PLN każdego dnia Euro

Postaw kupon za dokładnie 49 zł z min. jednym zdarzeniem z oferty ME 2020; min. kurs łączny kuponu to 2.50; tego samego dnia otrzymasz freebet 25 zł; bonus należy wykorzystać w ciągu 24 godzin na zakłady na żywo; spełniając opisane warunki można otrzymać freebet każdego dnia trwania promocji

od 11.06 do 11.07.2021
Weź udział
Mistrzostwa Europy z forBET

Typuj w czasie trwania promocji kupony z min. 3 zdarzeniami i kursem każdego z nich min. 1.30; za każdy kupon otrzymasz punkty: przegrany kupon – 1 zł stawki to 1 punkt, wygrany kupon – 1 zł wygranej to 1 punkty; 50 graczy z największą liczbą punktów otrzyma nagrody; do wygrania włoskie skutery i 50 000 zł w bonusach

od 11.06 do 11.07.2021
Weź udział

Bukmacherzy Euro 2020 – promocje

W tym akapicie znajdziesz aktualizowane listy wszystkich promocji na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Euro 2020 bonus bukmacherski na tę okazję będzie dostępny u każdego z legalnych polskich operatorów zakładów wzajemnych.

Euro 2020: STS – bonusy i promocje

Największy bukmacher w kraju jest od 2014 roku sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także partnerem PZPN. Jasne jest więc, że na ME w piłce nożnej musiał przygotować coś specjalnego.

STS bonusy Euro 2020

Wygraj Euro

Z okazji Euro 2020, STS nawiązał współpracę z popularnym aktorem, Cezarym Pazurą, legendarnym bramkarzem Manchesteru United i reprezentacji Danii Peterem Schmeichelem oraz z cenionym komentatorem i youtuberem, Piotrem „Izakiem” Skowyrskim. Wymienieni panowie ambasadorami akcji Wygraj Euro z pulą nagród opiewającą na zawrotne 1 500 000 PLN.

Głównym celem graczy w tej promocji będzie wypełnianie zadań specjalnych. Każdego dnia, pojawiać się będzie nowe zadanie. Jeśli gracz wykona co najmniej 17 z 25 zadań na przestrzeni całego czasu trwania promocji, to zostanie uprawniony do wzięcia udziału przy podziale puli nagród. Do każdego zadania przypisany jest termin ważności, do którego najpóźniej należy wypełnić wypełnić dane zadanie. Żeby wziąć udział w promocji należy posiadać konto w serwisie STS i kliknąć na stronie lub w aplikacji mobilnej w link „Dołącz do gry”. Podgląd na pełną listę wykonanych, niewykonanych i nieaktualnych zadań można podejrzeć w profilu gracza. Promocja trwa od 31 maja do 24 czerwca 2021 roku. Środki bonusowe, które zostaną przyznane w ramach promocji podlegają trzykrotnemu obrotowi po kursie 1,91 lub wyższym, zakładami z oferty sportowej, zanim zostaną one przeniesione na konto depozytowe.

Warto odnotować, że poszczególne zadania w ramach akcji są również nagradzane w ramach promocji dodatkowych. Wszystkie one będą podawane na bieżąco, wraz z pojawianiem się kolejnych zadań.

Planujesz założyć konto w STS? Kod promocyjny Euro 2020 „STSVIP” jest dostępny w naszym serwisie. Jeśli zarejestrujesz się z nim, to możesz liczyć na dodatkowe korzyści w postaci wyższego zakładu bez ryzyka STS. Poza tym, możesz skorzystać z bonusu powitalnego od depozytu o wartości nawet 1200 PLN oraz z bonusu bez depozytu 25 zł.

Fortuna – Euro 2020 bonusy

Fortuna bonusy Euro 2020

Fortuna wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i wystawiła promocję na Euro z niezwykle atrakcyjnymi nagrodami. Dowiedzmy się więcej na temat tej promocji.

25 000 PLN na 3. rundę spotkań Euro 2020 w EKSPERT+

Bukmacher Fortuna wystawił również specjalną ofertę na swoją popularną promocję Ekspert+, która obejmuje mecze 3. rundy fazy grupowej Euro 2020. W puli nagród jest 25 000 PLN dla typerów, którzy skutecznie wytypują wszystkie spotkania ostatniej kolejki fazy grupowej, albo dokładne wyniki 4 meczów w tej kolejce. Zadanie co prawda nie jest łatwe do wykonania, jednak z pewnością warto włączyć się do gry, tym bardziej, że w tym celu wystarczy obstawić kupon za jedyne 5 PLN. Nagroda zostanie podzielona pomiędzy wszystkie wygrane kupony.

Euroznawca – pula nagród 1 000 000 euro

Promocja dla najzdolniejszych typerów z pulą nagród o wartości zawrotnego MILIONA EURO. Fortuna zachęca swoich klientów do wytypowania drabinki turniejowej zbliżającego się Euro 2020. Gracz lub gracze, którzy prawidłowo obstawią przebieg tego turnieju, od fazy grupowej, aż po finał, będą mogli wygrać tę okrągłą sumkę. W przypadku, gdy więcej niż jeden uczestnik promocji prawidłowo wytypuje Euro, nagroda zostanie podzielona pomiędzy nimi. Przykładowo, jeśli 5 graczy prawidłowo wytypuje całą drabinkę, to każdy z nich otrzyma po 200 000 euro.

Drabinkę turniejową można typować między 1. a 11. czerwca 2021 roku, a więc do momentu rozpoczęcia pierwszego spotkania Euro 2020. Udział promocji nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Jedynym wymaganiem jest posiadanie zarejestrowanego konta u bukmachera Fortuna. Poszczególne mecze obstawiamy na specjalnie stworzonej dla tego celu podstronie w serwisie fortuna.pl. Co ważne, nagrody są przyznawane w postaci żywej gotówki! Zwycięzcy zostaną ogłoszeni po zakończeniu turnieju.

Dodatkowo, gracze, którzy prawidłowo wytypują kolejność w poszczególnych grupach, otrzymają 100 000 PLN do podziału. Zaliczane będzie wskazanie par 1/8 finału.

Ponadto rejestrując konto w Fortunie z kodem bonusowym “FORTUNAVIP” możesz liczyć na bogatą ofertę powitalną, na którą składają się bonus od depozytu o wartości 2150 PLN, bonus cashback o rekordowej wartości 600 PLN oraz 20 PLN w punktach programu lojalnościowego.

Superbet bonusy Euro 2021

Superbet bonusy Euro 2020

Swoją ofertę promocyjną na tegoroczne Euro zdążył wystawić już również bukmacher Superbet. Od początku spodziewaliśmy się, że jego klienci będą mogli liczyć na coś specjalnego i tak rzeczywiście się stało.

Supermilion w Superbet

Klienci tego bukmachera będą mogli zasilić swoje konto o okrągłą sumkę. Mowa o 1 000 000 PLN w gotówce, którą nie trzeba będzie obracać. Żeby wziąć udział w promocji Supermilion, należy odpowiedzieć na 10 pytań dotyczących Euro 2020 i czekać na rozstrzygnięcia. Pytania konkursowe są następujące:

 • Ile punktów zdobędzie Polska w fazie grupowej
 • Ile żółtych kartek otrzyma Polska w fazie grupowej?
 • Ile goli zdobędzie król strzelców turnieju?
 • Czy turniej zwycięży drużyna, która nigdy nie wygrała EURO?
 • Ile goli zdobędzie król strzelców turnieju?
 • Jaka będzie największa liczba żółtych kartek pokazanych w jednym meczu?
 • Jaka będzie największa liczba zdobytych goli w jednym meczu?
 • Ile czerwonych kartek zostanie pokazanych w całym turnieju?
 • Ile goli padnie w całym turnieju?
 • W której minucie padnie pierwszy gol w finale? (121+ oznacza serię rzutów karnych)

Podobnie jak w przypadku podobnych promocji u konkurencji, w przypadku, gdy więcej niż jeden gracz prawidłowo wytypuje przebieg turnieju, pula zostanie podzielona pomiędzy każdego ze zwycięzców. Głównym warunkiem, który należy spełnić, by wziąć w niej udział, to posiadanie konta u tego bukmachera. Promocja obowiązuje od 31 maja aż do rozpoczęcia turnieju w dniu 11 czerwca.

W promocji SUPERMILION łączna suma nagród to aż 1 000 000 zł w gotówce, która nie wymaga obrotu!

Jeżeli kilku Uczestników udzieli poprawnej odpowiedzi na 10 pytań, suma nagród zostanie podzielona równo pomiędzy nich.

Superranking Superbet

Superbet stworzył również specjalny ranking, w ramach, którego gracze zbierają punkty. Najaktywniejsi typerzy mogą liczyć na niezwykle atrakcyjne nagrody rzeczowe – samochód Ford Mustang Coupe 4,4 z 1968 roku (Supermustang) oraz wysokie bonusy, które można przeznaczyć na darmowe zakłady (Superpensja). Mustang przypadnie zwycięzcy rankingu. Nagrody w formie bonusów zostaną przyznane dla graczy, którzy w rankingu zajmą miejsca 2-10 – 2000 PLN za miejsca 2-5 oraz 1000 PLN za miejsca 6-10. Co ważne, bonusy te będą wypłacane tydzień w tydzień przez kolejne 25 tygodni!

Punkty przyznawane do rankingu przyznawane są za wygrane kupony. Każda złotówka to w podstawie jeden punkt. Dodatkowo, gracze typujący regularnie mogą liczyć na maksymalizację punktów, według następujących zasad:

 • punkty mnożone x1 za grę od 1 do 9 dni;
 • punkty mnożone x2 za grę od 10 do 19 dni;
 • punkty mnożone x3 za grę od 20 do 29 dni;
 • punkty mnożone x4 za grę od 30 do 31 dni.

Udział w promocji mogą wziąć gracze, którzy posiadają konto online w Superbet i/lub należą do programu lojalnościowego SUPER CLUB i obstawiają w punktach naziemnych.

Promocja 20+20

Oferta Superbet, która reklamowana jest przez samego Sławomira Peszko. W ramach promocji 20+20 zł gracz może każdego otrzymać dodatkowe 20 PLN za każdy zakład, który obstawi w trakcie trwania turnieju Euro 2020. Udział w promocji biorą zarówno kupony pojedyncze jak i akumulacyjne. Najważniejsze, by kupon został postawiony za kwotę 20 PLN i miał kurs wynoszący 1,60 lub wyższym.

Środkami bonusowymi należy obrócić 3-krotnie po kursie 1,80 (kurs minimalny pojedynczego zdarzenia 1,40), kuponami akumulacyjnymi lub pojedynczymi. Są one ważne przez trzy dni od momentu przyznania. Promocja trwa od 11.06 do 11.07.2021 roku.

2 bramki Polaków – wygrana

Klienci Superbet, którzy obstawią mecze Polaków będą mogli cieszyć się wygraną, nawet jeśli nasza reprezentacja przegra swoje spotkanie na Euro. Wystarczy, że biało-czerwoni strzelą w danym meczu co najmniej dwie bramki, a my postawiliśmy na ich wygraną albo wygraną lub remis. Promocją objęte są mecze grupowe Polaków: ze Słowacją (14.06), Hiszpanią (19.06) oraz Szwecją (23.06), a także kolejne spotkania, jeśli naszej reprezentacji uda się wyjść z grupy.

Do promocji wliczane są zakłady SOLO, AKO oraz systemowe. W przypadku, gdy Polacy strzelą co najmniej dwie bramki, mecz zostanie rozliczony jako wygrany, niezależnie od końcowego rezultatu. Co ważne, ewentualna wygrana nie wiąże się ze spełnieniem jakichkolwiek warunków obrotowych.

To jednak nie koniec. Kod promocyjny uprawni cię do uzyskania bonusu o maksymalnej wartości, w tym na bonus cashback o wartości 500 PLN oraz 50 PLN od drugiego depozytu. Gracze rejestrujący konto z kodem otrzymają również Superbet freebet od depozytu o wartości 35 PLN.

LV BET bonus Euro 2021

LVBET bonusy Euro 2020

Bukmacher LVBET zdążył już wystawić dwie promocje w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy. Oto one:

Codzienny cashback 50%

Kolejna promocja w ofercie LVBET. Żeby z niej skorzystać, należy dokonać depozytu za minimum 50 PLN i obstawić jeden kupon za taką samą stawkę. Zwrot 50% zostanie przypisany do konta gracza, jeśli rozliczony tego samego dnia kupon okaże się przegrany. Promocja obejmuje wyłącznie kupony z oferty sportowej na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, z wykluczeniem:

 • zakładów wygranych,
 • zakładów obstawionych za środki bonusowe,
 • zakładów systemowych,
 • zakładów zamkniętych za pomocą opcji cashout,
 • zakładów z oferty Sportów Wirtualnych.

Cashback 50% od przegranej stawki zostanie dopisany do konta bonusowego gracza kolejnego dnia, najpóźniej do godziny 17:00. Maksymalny dzienny zwrot to 25 PLN. Bonus zostanie przyznany jako mnożnik x25, za który należy obstawić kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami, o kursie łącznym 2,50 lub wyższym, przy czym minimalny kurs na każde zdarzenie to 1,25. Mnożnik aktywujemy przez kliknięcie w przycisk “Użyj bonusu Wygrane x25”.

Typuj mecze Polaków (do wygrania 100 000 PLN)

Promocja obejmujące mecze Polaków w fazie grupowej Euro 2020. Żeby wziąć w niej udział należy poprawnie wytypować dokładne wyniki spotkań biało-czerwonych w ich pierwszych trzech spotkaniach na tym turnieju. Mecze należy zawrzeć na kuponie akumulacyjnym, obstawiając rynek „dokładny wynik” za stawkę 20 PLN lub większą. Każdy gracz może obstawić maksymalnie dwa kupony konkursowe. Do wygrania jest łącznie nawet 100 000 PLN w środkach bonusowych. Pula nagród zostanie podzielona pomiędzy graczy, którzy prawidłowo wytypują wyniki każdego ze spotkań.

Zakłady promocyjne należy obstawić między 10 maja a 14 czerwca 2021 roku. Konkurs obejmuje następujące spotkania:

 • Polska – Słowacja (14 czerwca),
 • Hiszpania – Polska (19 czerwca),
 • Szwecja – Polska (23 czerwca).

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 14 czerwca 2021 roku. Środki bonusowe dla zwycięzców podlegają 3-krotnemu obrotowi po kursie 1,75 lub wyższym.

Eurotyper na mecze 1. rundy

Druga promocja LVBET na tę okazję obejmuje wszystkie spotkania pierwszej rundy fazy grupowej ME w piłce nożnej. Bukmacher daje swoim klientom możliwość wygrania 50 000 PLN za prawidłowe wytypowanie wyniku wszystkich 12 spotkań tej rundy. Za skuteczne wytypowanie wyników 11 meczów możesz otrzymać 5000 PLN, a za 10 z 12 uzyskasz bonus o wartości 10 PLN. W promocji udział biorą wyłącznie zakłady obstawione na rynek 1X2. Minimalna stawka kuponu promocyjnego to 20 PLN. Lista meczów, które należy wytypować przedstawia się następująco:

 • Turcja – Włochy 11 czerwca (21:00)
 • Walia – Szwajcaria 12 czerwca (15:00)
 • Dania – Finlandia 12 czerwca (18:00)
 • Belgia – Rosja 12 czerwca (21:00)
 • Anglia – Chorwacja 13 czerwca (15:00)
 • Austria – Macedonia 13 czerwca (18:00)
 • Holandia – Ukraina 13 czerwca (21:00)
 • Szkocja – Czechy 14 czerwca (15:00)
 • Polska – Słowacja 14 czerwca (18:00)
 • Hiszpania – Szwecja 14 czerwca (21:00)
 • Węgry – Portugalia 15 czerwca (18:00)
 • Francja – Niemcy 15 czerwca (21:00)

Publikacja wyników konkursu odbędzie się 16 czerwca 2021 roku. Środki bonusowe dla zwycięzców podlegają 3-krotnemu obrotowi po kursie 1,75 lub wyższym. Już teraz jasne jest, że dostępne będą również promocje na kolejne rundy fazy grupowej Euro 2020.

Euro 2020 to świetna okazja, by zarejestrować konto u operatora LV BET. Kod promocyjny Euro 2021, który znajdziesz w naszym serwisie, umożliwi Ci uzyskanie środków bonusowych o maksymalnej wartości. W ramach oferty powitalnej z kodem „VIPLB”, bukmacher LVBET pozwala uzyskać łącznie 3423 PLN, które możesz przeznaczyć na grę, w tym również na zakłady na Euro.

eWinner – bonusy Euro 2020

eWinner bonusy Euro 2020

Swoją ofertę promocyjną na Euro 2021 wystawił również bukmacher eWinner. Jej twarzą został legendarny polski trener i ekspert piłkarski, Andrzej Strejlau. Promocja „Obóz przygotowawczy przed Euro” zachęca typerów do „trenowania” swoich umiejętności typerskich przed tym turniejem. Pomóc im mają w tym następujące korzyści:

Freebet 25 PLN w Postaw na ME

Promocja dla graczy obstawiających mecze Euro 2020, w ramach której można uzyskać freebet o wartości 25 PLN. Żeby z niej skorzystać należy obstawić kupon zawierający co najmniej jedno zdarzenie z oferty na piłkarskie Mistrzostwa Europy, o łącznym kursie 2,50 lub wyższym. Może to być zakład SOLO lub AKO. Freebet pojawi się na Twoim koncie tego samego dnia, a od momentu przyznania, należy go wykorzystać w ciągu 24 godzin.

Warto odnotować, że maksymalny kurs za jaki można obstawić ten freebet to 10,0. Freebety można uzyskać każdego dnia trwania turnieju Euro 2020. Promocja nie podlega konieczności wykonania obrotu – jeśli Twój kupon okaże się wygrany, to środki będą od razu gotowe do wypłacenia.

Wielkie Kursy

Promocja reklamowana przez Marcina Gortata. eWinner postanowił podnieść kursy na najważniejsze wydarzenia sportowe, w tym na spotkania Euro 2020, a nowa oferta promocyjna pojawiać będzie się każdego dnia. Obejmuje ona  również m. in. europejskie puchary, mecze tenisa czy najważniejsze wydarzenia esportowe. Ofertę na Wielkie Kursy znajdziesz w zakładce “Popularne”.

Ponadto, rejestrując konto u tego bukmachera z naszym kodem bonusowym „EWINVIP”, możesz zyskać dodatkowe środki na zakłady, w tym maksymalny zakład bez ryzyka o wartości 115 PLN.

Bonus na Euro w forBET

forBET bonusy Euro 2020

Pierwsze Euro 2020 bonusy bukmacherskie wystawił również bukmacher forBET.

Dwunasty zawodnik w forBET

Bukmacher forBET pozwala swoim klientom uzyskać nawet 1000 PLN w bonusie. Żeby wziąć udział w tej promocji, należy wybrać swoją ulubioną drużynę na Euro 2020, a następnie obstawiać kupony w forBET. Kupon musi składać się z co najmniej 4 zdarzeń o kursie 1,30, ze stawką 50 PLN lub wyższą. Jedna z selekcji będzie pochodzić z oferty “12. zawodnik” i będzie rozliczana po kursie 1,01.Wskazana przez gracza drużyna to zostanie wybrana na okres całego Euro 2020, a od jej występów w turnieju zależeć będzie wartość naszego bonusu, maksymalnie 1000 PLN.

Bukmacher podzielił poszczególne zespoły na koszyki, tak żeby gra była sprawiedliwa. Wyglądają one następująco:

 • Koszyk 1: Belgia, Anglia, Włochy, Hiszpania, Francja, Niemcy;
 • Koszyk 2: Chorwacja, Rosja, Szwajcaria, Holandia, Ukraina, Polska;
 • Koszyk 3: Austria, Dania, Turcja, Szwecja, Portugalia, Czechy;
 • Koszyk 4: Finlandia, Walia, Węgry, Słowacja, Szkocja, Macedonia Północna.

Punkty przyznawane są za spełnienie przez zespół określonych warunków, takich jak np. wygranie meczu, czyste konto, czy strzelenie przez wskazaną drużynę co najmniej trzech bramek. Bonusy o określonej wartości, przyznawane są według następującej punktacji:

 • 0-15 punktów: bonus 100 PLN
 • 16-25 pkt.: bonus 200 PLN
 • 26-40 pkt.: bonus 300 PLN
 • 41-50 pkt.: bonus 400 PLN
 • 51-70 pkt.: bonus 500 PLN
 • 71-80 pkt: bonus 700 PLN
 • 81 i więcej: bonus 1 000 PLN

Euro 2020 bonus bukmacherski w forBET podlega czterokrotnemu obrotowi kuponami AKO (2 lub więcej zdarzeń) o kursie łącznym 2,0 lub wyższym. Minimalny kurs każdego zdarzenia to 1,20. Udział w promocji mogą wziąć wyłącznie gracze, którzy posiadają zarejestrowane konto u bukmachera forBET.

Ranking Euro

Na kilka dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy w piłce nożnej, bukmacher forBET ogłosił, że będzie prowadził specjalny ranking, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz bonusy o łącznej wartości 50 000 PLN. Dla trzech najskuteczniejszych typerów przewidziano skutery cenionej marki Vespa. Pełna lista nagród za poszczególne miejsca przedstawia się następująco:

 1. Skuter VESPA GTS 125 RACING SIXTIES i bonus w wysokości 6000 PLN.
 2. Skuter VESPA SPRINT 125 RACING SIXTIES i bonus w wysokości 5000 PLN.
 3. Skuter VESPA SPRINT 50 BIAŁY i bonus w wysokości 4000 PLN.
 4. Bonus 2200 PLN.
 5. Bonus 2000 PLN.
 6. Bonus 1800 PLN.

Miejsca 7 i 8: Bonus 1450 PLN

Miejsca 9-10: Bonus 1300 PLN.

Miejsca 11-15: Bonus 1100 PLN.

Miejsca 16-20: Bonus 800 PLN.

Miejsca 21-25: Bonus 700 PLN.

Miejsca 26-30: Bonus 600 PLN

Miejsca 31-35: Bonus 500 PLN.

Miejsca 36-40: Bonus 400 PLN.

Miejsca 41-50: Bonus 300 PLN.

Punkty do rankingu naliczane są w sposób następujący:

 • Kupon przegrany: 1 PLN ze stawki = 1 punkt do rankingu
 • Kupon wygrany: 1 PLN ze stawki = 1 punkt do rankingu + 1 punkt za każdy 1 PLN z wygranej

Kupon zaliczany do promocji musi składać się z co najmniej trzech zdarzeń o kursie 1,30 lub wyższym. Gracz może uzyskać za pojedynczy kupon maksymalnie 1500 punktów.

Promocja zaczyna się 11 czerwca i będzie trwać do 11 lipca 2021 roku, a więc do zakończenia Euro 2020.

Dwie jedenastki Euro 2020

forBET ogłosił również, że w związku z Euro przygotuje aż 22 promocje na każdy dzień trwania tej imprezy. Każdego dnia obowiązywać ma inna promocja, a wśród nich znajdą się m. in. gra bez podatku, bonus od depozytu czy podwójne wygrane w ramach oferty Maxi Zysk.

TOTALbet – oferta na Euro

Promocje na Euro 2020 znajdziemy również u bukmachera TOTALbet.

Reload 5000 PLN

TOTALbet bonusy Euro 2020

Promocja Reload w TOTALbet pozwala skorzystać z bonusu o wartości 5000 PLN wszystkim graczom, nawet tym, którzy już wcześniej wykorzystali swoją ofertę powitalną. Żeby zyskać dodatkowe środki na zakłady, wystarczy wpłacić depozyt w trakcie trwania promocji (od 10.06 do 11.07.2021 roku). Kwota minimalna, to zaledwie 1 PLN. Bonus ma wartość 100% pierwszej wpłaty do 5000 PLN. Od momentu złożenia depozytu, będzie on aktywny przez 30 dni. Żeby móc wypłacić środki bonusowe, należy dokonać nimi 4-krotnego obrotu kuponami z 4 zdarzeniami, z których każde musi mieć kurs 1,25 lub wyższy. Bonus nie łączy się z ofertą powitalną oraz grą bez podatku. Gracz może w dowolnej chwili zrezygnować z bonusu, wyłączając go w zakładce “Moje konto”

Zdobądź oficjalną piłkę Euro 2020 w TOTALbet

W ramach tej promocji, gracze mogą zdobyć oryginalną piłkę Euro 2020, Uniforia firmy Adidas. Żeby ją otrzymać, należy zarejestrować konto w TOTALbet z kodem TBVIP (jeśli jesteś nowym graczem) lub zaprosić swoich znajomych, jeśli już posiadasz konto u tego operatora.

W pierwszym przypadku, jako nowy gracz, musisz zarejestrować konto i udzielić zgody na otrzymywanie treści marketingowych, a także przejść przez pełny proces weryfikacji konta. Ostatnim warunkiem, który należy spełnić jest wysłanie kuponu za minimum 100 PLN z minimum czterema zdarzeniami o kursie 1,20 lub wyższym.

Jeśli zaś posiadasz już konto w TOTALbet, to musisz obrócić sumą minimum 100 PLN na koncie. Jeśli już to zrobiłeś, to warunek ten zostanie spełniony. Następnie, musisz zaprosić znajomych do założenia konta w TOTALbet, a co najmniej jeden z nich będzie musiał spełnić warunki konkursu. Podgląd postępu w wykonywaniu zadań będzie dostępny po zalogowaniu na konto.

Freebet Euro

TOTALbet rozdaje freebety o wartości 25 PLN codziennie, przez cały okres trwania Euro 2020. Żeby skorzystać z tej promocji należy postawić kupon za stawkę 100 PLN lub wyższą, z minimum 4 zdarzeniami (kurs każdego ze zdarzeń musi być wyższy niż 1,20). Co ważne, przynajmniej jedno spotkanie na kuponie musi być postawione z oferty na Euro 2020. Z promocji można skorzystać wielokrotnie. Trwa od 11 czerwca do 11 lipca 2021 roku. Freebety przyznawane są każdego dnia trwania Euro 2020. Aktywujemy je na podglądzie kuponu, poprzez przesunięcie suwaka. Żeby wykorzystać Freebet, należy stworzyć kupon SOLO lub AKO po kursie 2,0 lub wyższym.

Promocje na Euro w Noblebet

Noblebet bonusy Euro 2020

Bukmacher Noblebet nie chciał być gorszy od konkurencji i wprowadził do swojej oferty na Euro 2020 ciekawe promocje z atrakcyjnymi nagrodami.

Kalendarz Euro Noblebet

Euro 2020 w Noblebet będzie wiązało się 22 promocjami, które będą oferowane od 11 czerwca do 11 lipca 2021 roku. Każdego dnia, od godziny 0:00 aż do godziny 23:59, aktywna będzie inna promocja w ramach  Kalendarza Euro Noblebet. Każdej z nich przypisana będzie karta z twarzą piłkarza, a jej zasady zostaną ujawnione po kliknięciu na  kartę.

To jednak nie koniec atrakcji. W powiązaniu z powyższą ofertą aktywna będzie promocja Wytypuj zwycięzcę Euro. W jej ramach, gracz będzie mógł wybrać kraj, który jego zdaniem zwycięży na Euro. Jeśli obstawi jego wygraną za 50 PLN (lub więcej), to zostanie włączony do gry o nagrody łącznej wartości 20 000 PLN. Najbliższy mecz wybranego przez nas kraju zostanie wyszczególniony na stronie Kalendarza.

Rejestrując konto Noblebet konto już teraz, możesz zyskać bonus na start o łącznej wartości 2020 PLN. Jeśli założysz konto przez naszą stronę, uzyskasz dodatkowo freebet od depozytu o wartości 35 PLN.

PZBUK bonusy Euro

PZBuk bonusy Euro 2020

2021 rok będzie również obfitował w promocje w PZBUK. Na chwilę obecną możemy skorzystać u niego z następujących ofert promocyjnych na Euro.

Sportowy Kalendarz PZBUK

Bukmacher PZBUK pozwala swoim graczom zyskać korzyści z nowej promocji każdego dnia trwania Euro 2020. Wśród dostępnych ofert znajdziemy m. in. happy hours, freebety lub grę bez podatku. Promocja Sportowy Kalendarz PZBUK obowiązuje przez cały okres trwania mistrzostw Europy w piłce nożnej, a więc od 11 czerwca do 11 lipca 2021 roku. Należy pamiętać, że każda promocja jest aktywna przez 24 godziny i możemy z niej skorzystać wyłącznie w tym czasie.

PZBUK kod bonusowy Euro 2020 jest dostępny w naszym serwisie. Żeby z niego skorzystać, w formularzu rejestracyjnym należy wpisać „PZVIP”. Dzięki temu, zostaniesz uprawniony do uzyskania bonusu cashback o wartości 500 PLN oraz dodatkowo zakładu bez ryzyka 20 PLN, dostępnego wyłącznie z kodem.

Totolotek bonusy Euro 2021

Totolotek bonusy Euro 2020

Najstarszy bukmacher w kraju nie jest gorszy od swojej konkurencji i również wystawił na Euro dedykowaną promocję.

Europaka

Totolotek przygotował dla swoich nowych graczy w związku z Euro 2020 coś specjalnego. Bonus powitalny Europaka jest dostępny dla wszystkich graczy, którzy zarejestrują swoje konto między 1.06 a 11.07.2021 roku, a więc przed i w trakcie mistrzostw Europy. Na ofertę składają się:

 • Bonus 25 PLN bez depozytu – żeby go uzyskać wystarczy dokonać weryfikacji swojego konta (bonus dostępny tylko z kodem promocyjnym TTVIP)
 • Bonus na start do 500 PLN – bonus 100% od depozytu za dokonanie pierwszej wpłaty o wartości 20 PLN lub wyższej (obrót 3x wartością depozytu i bonusu kuponami z min. 3 zdarzeniami o kursie 1,35 lub wyższym)
 • Zakład bez ryzyka do 300 PLN – bonus cashback od pierwszego zakładu, maksymalnie 230 PLN (środki bonusowe podlegają obrotowi 1x po kursie 2,0 lub wyższym; bonus dostępny tylko z kodem promocyjnym TTVIP)
 • Bonus za aplikację 49 PLN – promocja dla graczy, którzy pobiorą aplikację i dokonają pierwszej wpłaty na urządzeniu mobilnym (obrót 3x wartością depozytu i bonusu kuponami z kursem min. 1,90)

Łącznie do zdobycia w ramach tej oferty jest 874 PLN.

Euro 2021 ETOTO bonusy

Etoto bonusy Euro 2020

Wśród bukmacherów z promocjami na Euro 2020 nie zabraknie z pewnością bukmachera ETOTO. Szefowie tej firmy od lat wkładają dużo pracy w doskonalenie swojego serwisu, nie tylko pod względem wizualnym, ale również marketingowym. Należy więc spodziewać się, że wkrótce po raz kolejny zaskoczą swoich klientów.

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta u tego buka, to ME są świetną okazją ku temu, by je założyć. Rejestrując konto z kodem promocyjnym ETOTO, możesz uzyskać bonus o łącznej wartości 2500 PLN. To aż 1000 PLN więcej niż oferta powitalna ETOTO w podstawie!

Euro 2020 – bonusy w Betfan

Betfan bonusy Euro 2020

Betfan słynie przede wszystkim z bogatej oferty zakładów specjalnych. Już teraz w jego ofercie można znaleźć dedykowaną sekcję poświęconą Euro 2020, a już wkrótce dojdą do tego specjalne promocje. Ponadto, w zakładce „Rozrywka” znajdziemy ciekawe zakłady na to wydarzenie, takie jak „Ile bramek strzeli Lewandowski?”. W ostatnim czasie pojawiła się również pierwsza promocja dedykowana Mistrzostwom Europy.

Postaw na Króla

Promocja Betfan dotycząca klasyfikacji najskuteczniejszych piłkarzy Euro 2020. W jej ramach, gracz może uzyskać 10 PLN za każdą bramkę, którą wytypowany przez niego piłkarz strzeli podczas tego turnieju.

Żeby wziąć udział w promocji, należy obstawić zawodnika w ofercie na zakłady na Króla Strzelców Euro 2020. Może to być kupon SOLO lub AKO (bez systemowych) obstawiony po stawce równej 33 PLN. 10 PLN we freebecie zostanie dopisane  do  konta gracza za każdą bramkę autorstwa jego faworyta, niezależnie od tego czy wygra klasyfikację najskuteczniejszych piłkarzy, czy nie.

Freebet zostanie dopisany do konta gracza w ciągu 48 godzin od momentu zakończenia meczów, w których brał udział obstawiony przez niego piłkarz i będzie ważny przez trzy dni. Promocja obowiązuje od 2.06 do godziny 21:00 11.06.2021 roku, a więc do momentu rozpoczęcia pierwszego spotkania Euro 2020.

Ranking Euro 2020

Bukmacher Betfan przygotował z okazji Euro 2020 specjalny ranking typerów z atrakcyjnymi nagrodami. Główną nagrodą w promocji jest voucher na wakacje o wartości 20 000 PLN, 4 000 PLN w gotówce oraz 300 PLN bonusu. Warto odnotować, że nagroda główna przyznana zostanie przyznanie graczowi, który zdobędzie milion punktów rankingowym.

Żeby załapać się na inne nagrody, wystarczy już 1000 punktów. Pełna lista nagród przedstawia się następująco:

 • 1 000 000 punktów – bonus 300 PLN, voucher wakacyjny 20 000 PLN, 4 000 PLN w gotówce
 • 500 000 punktów – bonus 300 PLN, voucher wakacyjny 10 000 PLN, 2 000 PLN w gotówce
 • 250 000 punktów – bonus 300 PLN, 8 000 PLN w gotówce
 • 100 000 punktów – bonus 300 PLN, 4 000 PLN w gotówce
 • 50 000 punktów – bonus 300 PLN, 2 000 PLN w gotówce
 • 25 000 punktów – bonus 500 PLN, 20 „Freebetów” po 30 PLN
 • 10 000 punktów – bonus 400 PLN, 20 „Freebetów” po 20 PLN
 • 5000 punktów – bonus 250 PLN, 10 „Freebetów” po 10 PLN
 • 4000 punktów – bonus  200 PLN,  5 „Freebetów” po 10 PLN
 • 3000 punktów – bonus 150 PLN, 5 „Freebetów” po 5 PLN
 • 2000 punktów – bonus 100 PLN, 10 „Freebetów” po 2 PLN
 • 1000 punktów – bonus 50 PLN, 5 „Freebetów” poi 2 PLN

Każda postawiona złotówka, to 1 punkt do rankingu. Promocją objęte są kuponu pojedyncze i akumulacyjne z kursem 2,50 lub wyższym. Co ważne, nie muszą to być zakłady obstawione wyłącznie na mecze Euro 2020. Bonusy podlegają 1x obrotowi kuponami o kursie 3,80 lub wyższym, z minimum 3 zdarzeniami.

To nie wszystko, co oferuje Betfan. Kod promocyjny Euro 2021 co prawda jeszcze nie został wprowadzony do jego oferty, jednak rejestrując się z kodem „BFVIP” zostaniesz uprawniony do zakładu bez ryzyka o wartości 600 PLN oraz 1000 PLN od drugiej wpłaty.

Typy promocji bukmacherskich na Euro 2020

Jak wiadomo, bukmacherzy korzystają z najróżniejszych form promocji, by przyciągnąć możliwie jak największą rzeszę nowych klientów. Poniżej opisaliśmy kilka form promocji na Euro 2020, które będzie można spotkań w ich ofertach.

Zakład bez ryzyka

Euro 2020 wydaje się wręcz stworzone dla promocji tego typu. Bukmacherzy niemal na pewno umożliwią swoim klientom obstawianie wydarzeń sportowych bez ryzyka. Dzięki temu, gracze będą mogli wytypować swój kupon, a jeśli okaże się on nietrafiony, to uzyskają zwrot środków. Zwrot może być przyznawany w formie gotówki lub środków bonusowych, które można przeznaczyć na dalsze typowanie Euro 2020. Darmowy zakład bez ryzyka możesz zdobyć również poprzez rejestrację, m. in. w Fortunie lub STS.

Gra bez podatku

Bardzo ciekawy typ promocji oferowany przez legalnych polskich bukmacherów. Jest to oferta, która w naszym kraju wydaje się wyjątkowo pożądana – w końcu nasz wkład w każdy kupon opodatkowany jest stawką w wysokości aż 12%. Bukmacherzy często oferują tego typu promocje przy okazji ważnych wydarzeń sportowych, takich jak ME czy MŚ w piłce nożnej. Z reguły obejmują zakłady na kuponach akumulacyjnych.

Happy Hours

W ramach tej promocji gracze są uprawnieni do zwiększenia wartości kuponu o określonej godzinie, najczęściej poprzedzającej ważne wydarzenie sportowe. W ramach promocji Happy Hour(s), można obstawić kupon na korzystnych zasadach, np. bez podatku lub z dodatkowymi punktami do programu lojalnościowego.

Rankingi

Z racji tego, że podczas Euro rozegranych zostanie łącznie aż 51 spotkań na przestrzeni 30 dni, turniej ten wydaje się wręcz stworzony do różnego rodzaju promocji i konkursów rankingowych. W ramach rankingów gracze zbierają punkty za obstawione i wygrane kupony, rywalizując o jak najwyższe miejsce. Nagrodami jest z reguły gotówka i/lub środki bonusowe.

Promocje na AKO

Promocje na akumulatory są również często dostępne w ofertach legalnych bukmacherów przy okazji dużych imprez. Żeby z nich skorzystać, z reguły wystarczy obstawić kupon składający się z kilku zdarzeń, które również spełniają warunki dotyczące kursu. Gracze mogą zwiększyć wartość swojego kupony o kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt procent w zależności od liczby zdarzeń.

Dodatkowe korzyści w ofertach powitalnych

Freebety, wyższe bonusy od depozytu i cashbacki. Z tego mogą skorzystać gracze, którzy zarejestrują konta u wybranych bukmacherów w trakcie dużych imprez sportowych, takich jak np. Mistrzostwa Europy. Na ogół wystarczy zarejestrować konto w trakcie trwania promocji.

EURO 2020 – grupy

W Euro 2020 udział wezmą 24 drużyny, podzielone na 6 grup. Do 1/8 finału awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy oraz cztery zespoły, które zajmą 3. miejsca, z największą liczbą punktów. Zestawienie grup przedstawia się następująco:

Grupa A:

 • Włochy,
 • Szwajcaria,
 • Turcja,
 • Walia

Grupa B:

 • Belgia,
 • Dania,
 • Rosja,
 • Finlandia

Grupa C:

 • Holandia,
 • Austria,
 • Ukraina,
 • Macedonia Północna

Grupa D:

 • Anglia,
 • Chorwacja,
 • Czechy,
 • Szkocja

Grupa E:

 • Hiszpania,
 • Polska,
 • Szwecja,
 • Słowacja

Grupa F:

 • Francja,
 • Niemcy,
 • Węgry,
 • Portugalia