Polski bukmacher bez podatku 2021

Podatki musi płacić każdy. Czy na pewno? Okazuje się, że wielu legalnych bukmacherów online ma w swoich ofertach dla graczy promocje, dzięki którym nie będą musieli płacić podatku. Mało tego, mogą wygrać nawet dużo więcej! Legalny bukmacher bez podatku – który jest najlepszy? Sprawdziliśmy oferty i porównaliśmy je.

Bukmacherzy bez podatku 2021

Bukmacher Promocja bez podatkuKod promocyjny
Fortuna logoHappy Hours+14% do wygranychODBIERZ
Totalbet logoGra bez Podatku na Wszystko+14% do wygranych
Total Bonus – do +113% do wygranych
ODBIERZ
forbet logoBez Podatku na Start+14% do wygranych przez 14 dni od rejestracji
WIRTUALNE II – do 40% do wygranych na sporty wirtualne
ODBIERZ
lvbet logoZbijamy Podatek po Rejestracji+14% do wygranych przez 14 dni od rejestracjiODBIERZ
Logo PZBukKombo+ – do +25% do wygranychODBIERZ
Noblebet logoGraj bez Podatku+14% do wygranych przez 30 dni od rejestracjiODBIERZ
Logo bukmachera TotolotekBonus King Size – do +66% do wygranychODBIERZ
ewinner logoWirtualne Poniedziałki bez Podatku – +14% do wygranych na sporty wirtualneODBIERZ
Bukmacher BETFANBez Podatku od Gier+14% do wygranychODBIERZ
BetX bukmacherGraj bez Podatku+14% do wygranychODBIERZ
Bukmacherzy bez podatku

Jak widać, wielu bukmacherów zdecydowało się na dodanie do swoich ofert promocje, które umożliwiają grę bez podatku, a nawet wygrywanie dużo więcej, nawet o 113 %. Zanim jednak zdecydujesz się na skorzystanie z którejś promocji sprawdź dokładnie jej warunki, gdyż bardzo różnią się one od siebie u poszczególnych buków.

Jaki jest najlepszy bukmacher bez podatku?

Spis treści

Promocji na grę bez podatku jest bardzo dużo i wybór jednej najlepszej jest dosyć ciężki. Wbrew pozorom te akcje, które mogą dać nawet kilkadziesiąt procent więcej do wygranej wcale nie muszą być najlepsze. Zatem, który bukmacher bez podatku jest najlepszy?

Naszym zdaniem wyróżnić należy trzech bukmacherów: Fortunę, TOTALbet i BetX. W Fortunie gra bez podatku jest możliwa 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Warunkiem są min. 3 zdarzenia na kuponie i kurs pojedynczy min. 1.30. W TOTALbet +14% do wygranych jest dodawane również w każdy dzień tygodnia i o każdej porze na kuponach z min. 3 zdarzeniami i kursem pojedynczym min. 1.20. W BetX nie ma wymogu dotyczącego minimalnego kursu i również wystarczą 3 zdarzenia na kuponie, by grać bez podatku.

Podatek u bukmacherów

Obowiązujące w Polsce prawo nakłada na zakłady bukmacherskie obowiązek płacenia 12 % podatku obrotowego. Mimo, że zobowiązani do płacenia tego podatku są sami bukmacherzy, jako podatnicy, to potrącają tę kwotę ze stawek postawionych zakładów przez graczy. Jeśli mieliby go sami płacić to zwyczajnie ich biznes nie byłby opłacalny. Co to oznacza dla gracza? Że stawiając zakład, niezależnie od tego czy będzie on wygrany czy przegrany, na samym początku od postawionej kwoty zostaje odliczone 12 %, w ramach podatku odprowadzanego do Urzędu Skarbowego. Trzeba przyznać, że jest to całkiem sporo, porównując do innych europejskich krajów, które stosują ten rodzaj podatku. Na przykład we Włoszech wynosi on 2,75 %, w Niemczech 5 %, w Irlandii 1 % a we Francji 9,30 %. Zatem tak naprawdę bukmacherzy płacenie podatku zrzucili na graczy, bo to od ich postawionych stawek zostaje odliczone 12%.

Podatek od zakładów bukmacherskich

Jak zatem działają promocje bez podatku u bukmacherów online? Przecież zakłady są zobowiązane do płacenia podatków fiskusowi i nie mogą ich “odpuścić” na potrzeby promocji. W takich przypadkach bukmacherzy biorą częściowo lub w całości opłacenie podatku na siebie. Wtedy całość stawki postawionej przez gracza zostaje zaangażowana do gry. Dzięki temu wygrana będzie większa o mniej więcej 14% w porównaniu do wygranej z zakładu, od którego stawki zostałby odciągnięty podatek.

Jak obliczyć wygraną?

Jeśli chcesz wiedzieć, ile wyniesie twoja wygrana w zakładach z uwzględnieniem podatku obrotowego 12 % wystarczy skorzystać z prostego równania:

kurs x stawka x 0,88 = wygrana

Dzięki temu równaniu będziesz wiedział ile dokładnie wyniesie twoja wygrana, gdy stawka zostanie pomniejszona o podatek. Będziesz wiedział ile trafi do twojej kieszeni. Warto z niego skorzystać, by potem nie czuć rozczarowania, gdy wydaje się, że powinniśmy wygrać więcej.

Jeśli korzystasz z promocji typy „gra bez podatku” i nie musisz się martwić o potrącenie 12 % z twojej stawki skorzystaj z następującego wzoru:

kurs x stawka = wygrana

Podatek od wygranej

Ale to nie koniec podatków dotyczących zakładów bukmacherskich. Istnieje również podatek od wygranej. Na szczęście nie dotyczy on wszystkich wygranych. Jest nakładany na wygrane, które przekraczają kwotę 2280 zł. Jeśli wygramy kwotę wyższą od podanej wtedy należy do budżetu państwa odprowadzi 10 % podatku. Zobowiązany jest do tego bukmacher. Co ważne, liczy się wartość pojedynczej wygranej na kuponie. Czyli typując 5 kuponów nawet jednego dnia i wygrywając na nich 6000 zł, to jeśli żadna wygrana z pojedynczego kuponu nie przekroczy 2280 zł to podatek nie zostanie pobrany. Niestety minusem jest to, że podatek jest pobierany od całej kwoty wygranej, a nie tylko tej kwoty, która przekroczy 2280 zł. Nie ma też znaczenia stawka wniesiona przez gracza. Jeśli gracz postawi 1500 zł i wygrana wyniesie 2600 zł, to mimo iż zysk wyniesie 1100 zł to i tak podatek zostanie potrącony od całej kwoty wygranej.

Jak uniknąć płacenia podatku u bukmachera?

Zgodnie z obowiązującą ustawą o grach hazardowych każdy zawarto u bukmachera zakład, czy to przez stronę internetową, aplikację czy w punkcie naziemnym, jest obciążony podatkiem w wysokości 12% stawki. Zatem uniknięcie zapłacenia podatku jest niemożliwe. Niektórzy obchodzą tę kwestię grając u zagranicznych bukmacherów, którzy nie posiadają licencji Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów w naszym kraju. Należy pamiętać, że za takie działania grozi koniecznością zwrotu wygranej i płaceniem sporej grzywny. Możliwe natomiast jest to, aby podatek został zapłacony nie przez gracza, tylko przez bukmachera. Taką możliwość dają właśnie promocje na grę bez podatku u bukmacherów i są one całkowicie zgodne z prawem.

Legalny bukmacher bez podatku

Skoro omówiliśmy już kwestię podatku przyjrzyjmy się teraz jakie promocje na grę bez podatku znajdziemy u legalnych bukmacherów i jakie są warunki skorzystania z nich. Ocenimy również, które są najkorzystniejsze dla graczy.

Happy Hours, czyli Fortuna bez podatku

Gra bez podatku w Fortunie

Przez długi czas Fortuna, czyli jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce, proponowała graczom grę bez podatku z okazji rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy czy innych wydarzeń sportowych. Później obowiązywała na całą ofertę prematch i live. Teraz można wygrywać o 14 % więcej przez cały tydzień, o każdej porze na zakładach live i w określonych godzinach na zakładach prematch. Bonus można dodać do kuponu przedmeczowego lub live z min. 3 zdarzeniami. Stawka zakładów jest dowolna. Warunkiem jest, aby każde zdarzenie na kuponie miało kurs nie mniejszy niż 1.30. Spiszmy zatem w skrócie jakie są warunki skorzystania z promocji bez podatku w Fortunie.

Zasady promocji:

 • aktywna 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu na zakładach live
 • aktywny od 16:00 do 18:00 od pn. do pt. i od 12:00 do 15:00 w sob. i ndz. na zakładach prematch
 • kupony AKO z min. 3 zdarzeniami
 • min. kurs zdarzenia na kuponie 1.30
 • dowolna stawka

Nasza ocena: 9/10 – Naszym zdaniem jest to jedna z najlepszych promocji na grę bez podatku u bukmacherów. Obowiązuje ona każdego dnia o każdej porze w przypadku zakładów live, a wymagany kurs zdarzenia jest naprawdę niewysoki.

Bukmacher bez podatku TOTALbet – bonus do +113%

Promocje w TOTALbet również umożliwiają graczom zwiększenie wygranej, a jest ich aż trzy. Zacznijmy od akcji TOTAL Bonus, dzięki której wygrana zostaje powiększona już przy trzech zdarzeniach na kuponie. W przypadku trzech zdarzeń jest to gra bez podatku. Każde kolejne zdarzenie to bonus do wygranej sukcesywnie zwiększany przy każdej kolejnej selekcji. Jeśli na kuponie znajdzie się 30 zdarzeń i będzie on wygrany, to gracz otrzyma bonus +113%. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że trafienie takiego kuponu jest niezwykle trudne, ale pamiętajmy, że przy mniejszej liczbie zdarzeń również są bonusy. Każda selekcja na kuponie AKO musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.20.

Zasady promocji:

 • aktywna 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu
 • na całą ofertę prematch i live
 • kupony AKO z min. 4 zdarzeniami
 • min. kurs zdarzenia na kuponie 1.20
 • dowolna stawka

Drugą opcją do powiększenia wygranej jest Gra bez Podatku na Wszystko. By skorzystać z promocji wystarczy postawić kupon z min. trzema zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub live (każde z kursem min. 1.20). Wygrana z twojego kupony zostanie powiększona o 14 %. Twój zakład może mieć dowolną stawkę i dotyczyć dowolnej dyscypliny. Co ważne – promocja ta łączy się z Total Bonusem, czyli w sumie można zgarnąć większą wygraną o 113 %. Akcja obowiązuje siedem dni w tygodniu przez całą dobę.

Zasady promocji:

 • aktywna 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu
 • na całą ofertę prematch i live
 • kupony AKO z min. 3 zdarzeniami
 • min. kurs zdarzenia na kuponie 1.20
 • dowolna stawka

Nasza ocena: 9/10 – Tak wysoka ocena podyktowana jest tym, że TOTALbet posiada aż dwie promocje umożliwiające grę bez podatku. Poza tym warunki, które należy spełnić, by z nich skorzystać nie są wygórowane. Dodatkowym plusem jest fakt, że są dostępne całą dobę.

+14% do wygranych w BetX

Również całkiem młody bukmacher BetX zdecydował się na promocję bez podatku. Zaczęła ona obowiązywać 24 grudnia 2020 i jest niezwykle atrakcyjna. Wystarczy na kuponie umieścić 3 dowolne zdarzenia z oferty sportów, gier karcianych czy sportów wirtualnych. Nie ma wymogu kursowego czy minimalnej stawki. Gracz wybiera zdarzenia z dowolnym kursem, również kurs kuponu nie ma znaczenia.

Zasady promocji:

 • aktywna 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu
 • na całą ofertę prematch i live (również gry karciane i sporty wirtualne)
 • kupony AKO z min. 3 zdarzeniami
 • dowolny kurs
 • dowolna stawka

Nasza ocena: 9/10 – Nie mamy wątpliwości co do tego, że jest to jedna z najlepszych akcji bukmacherskich bez podatku. Na jej korzyść przemawia fakt, że bukmacher nie wyznacza minimalnego kursu zdarzenia i kuponu. Do tego można typować virtuale i karcianki. Polecamy tę promocję.

+66 % w Totolotku dzięki Bonus King Size

Bardzo korzystną promocję na podwyższenia wygranych, dzięki której nie tylko unikniesz płacenia podatku, ale wygrasz jeszcze więcej proponuje Totolotek. Bonus King Size daje możliwość zwiększenia wygranej nawet o 66 %. By skorzystać z promocji musisz oczywiście być graczem Totolotka i posiadać aktywne konto u tego buka. Promocja Bonus King Size polega na stworzeniu kuponu z jak największą liczbą zdarzeń. Za pięć zdarzeń zwiększysz wygraną o 5 % , za sześć zwiększasz wygraną o 10 %. Maksymalny bonus wynosi 66 % i otrzyma go gracz, który umieści na kuponie 30 zdarzeń lub więcej i wygra. W promocji biorą udział zdarzenia z kursem min. 1.21.

Zasady promocji:

 • aktywna 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu
 • na całą ofertę prematch i live
 • depozyt min. 20 zł
 • kupony AKO z min. 5 zdarzeniami
 • minimalny kurs zdarzenia 1.21
 • dowolna stawka

Nasza ocena: 7/10 – Gra bez podatku w Totolotku jest przeznaczona zdecydowanie dla osób, które lubią ryzyko, gdyż można z niej skorzystać dopiero od 5 zdarzeń na kuponie. Oczywiście przy dużym szczęściu można sporo wygrać, ale również sporo stracić. Wymagany jest też depozyt, co jest raczej rzadko spotykane w tego typu promocjach.

LVBET bez podatku po rejestracji

Przez długi czas gracze lvbet.pl mieli do dyspozycji akcję Multikozak, która dotyczyła zakładów AKO. Stawiając kupony z min. 4 zdarzeniami do wygranej był doliczony bonus. Promocja ta zniknęła z oferty bukmachera LVBET, ale pojawiła się inna możliwość gry bez podatku. Dzięki akcji Zbijamy Podatek po Rejestracji nowi gracze mogą przez 14 dni od założenia konta stawiać zakłady i otrzymywać bonus do wygranej +14%. Jest to możliwe na kuponach z min. 3 selekcjami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.40. To ciekawa opcja dla osób, które chcą założyć konto u tego bukmachera.

Zasady promocji:

 • aktywna przez 14 dni od momentu założenia konta gracza
 • na całą ofertę sportową prematch i live (nie obejmuje sportów wirtualnych)
 • kupony AKO z min. 3 zdarzeniami
 • minimalny kurs kuponu 2.40
 • dowolna stawka

Popularny bukmacher LV BET często proponuje graczom możliwość grania bez podatku lub wygrywania dużo więcej. Jakiś czas temu dostępna dla graczy była promocja w aplikacji bukmachera, która zwiększała wygrane o 14 %. Również osoby korzystające ze stacjonarnych punktów mają opcję skorzystania z promocji, dzięki którym wygrają 14 % więcej. Dlatego warto zaglądać do zakładki z promocjami w LVBET w poszukiwaniu promocji bez podatku.

Nasza ocena: 7/10 – Promocja LVBET jest bardzo ciekawa i atrakcyjna, jednak jest dostępna tylko dla nowych graczy. Bukmacher jednak broni się tym, że od czasu do czasu wprowadza tymczasowe promocje na grę bez podatku.

forBET bez podatku na start

forBET bez podatku na start

forBET słynie z bardzo dobrego pakietu powitalnego, który składa się z wysokiego bonusu od depozytu i zakładu bez ryzyka, które otrzymają gracze, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym. forBET oferuje również ciekawą promocję na grę bez podatku dla nowych graczy. W ciągu 24 godzin od założenia konta zostanie włączona u gracza promocja 14 dni gry Bez Podatku. Do akcji zaliczają się kupony z min. 3 zdarzeniami, każde z kursem nie mniejszym niż 1.30. Liczą się zakłady przedmeczowe, live i te z oferty WIRTUALNE I.

Zasady promocji:

 • aktywna przez 14 dni od momentu założenia konta gracza
 • na całą sportową ofertę prematch i live oraz na WIRTUALNE I
 • kupony AKO z min. 3 zdarzeniami
 • minimalny kurs zdarzenia 1.30
 • dowolna stawka

W ofercie forBET znajdziemy jeszcze jedną promocję, w której można grać bez podatku, a nawet wygrać do 40% więcej. Dotyczy ona zakładów na sporty wirtualne z sekcji WIRTUALNE II. Promocja zaczyna się od 3 zdarzeń na kuponie. Wtedy do wygranej doliczane jest +5%. Za każde kolejne zdarzenie bonus jest wyższy. Przy 10 zdarzeniach jest to już +40%. Bukmacher nie określa minimalnego kursu i stawki. Sporadycznie bukmacher wprowadza też czasowe promocje na grę bez podatku, jest to między innymi powracająca akcja Gramy Europejskie Puchary.

Zasady promocji:

 • aktywna 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu
 • na zakłady z sekcji WIRTUALNE II
 • kupony AKO z min. 3 zdarzeniami
 • dowolny kurs
 • dowolna stawka

Nasza ocena: 8/10 – Wahaliśmy się między 7 a 8, ale ostatecznie daliśmy wyższą ocenę. Na plus gry bez podatku po rejestracji przemawia fakt, że dotyczy ona również zakładów na sporty wirtualne (nie wszystkie). Z kolei druga promocja uzupełnia możliwość grania bez podatku o WIRTUALNE II. Do tego nie ma wymaganego minimalnego kursu.

Sporty wirtualne bez podatku w eWinner

Sporo czasu gracze eWinner musieli czekać na sporty wirtualne, ale na szczęście się doczekali. Bukmacher nie zapomniał też o promocji na te zakłady. Jest ona aktywna w poniedziałki. Typując w ten dzień tygodnia kupony z min. 3 zdarzeniami na wirtualną piłkę nożną lub koszykówkę otrzymasz 100% wygranej, bez odliczania podatku od stawki. Nie ma minimalnego kursu zdarzenia czy kuponu. Ważne, aby kupon był postawiony za środki z salda głównego.

Zasady promocji:

 • aktywna w każdy poniedziałek począwszy od 18.01.2021
 • na zakłady z oferty sportów wirtualnych
 • kupony AKO z min. 3 zdarzeniami
 • dowolny kurs
 • dowolna stawka

Nasza ocena: 6/10 – Na plus tej promocji należy zaliczyć fakt, że bukmacher nie określił minimalnego kursu zdarzenia bądź kuponu. Jednak minusem jest to, że promocja ograniczona jest do sportów wirtualnych i jest aktywna tylko w poniedziałki.

Zwiększ wygraną w PZBuk o 25 %

Promocja PZBuk Kombo+

PZBuk oferował aż dwie promocje, w których gracze mogli powiększyć swoje wygrane. Pierwszą z nich było Kombodoładowanie, które dostępne było w ofercie bukmachera od dawna. Podobnie jak u innych bukmacherów, liczyła się liczba zdarzeń na kuponie, im więcej tym lepiej. Drugą promocją była Komborakieta i działała bardzo podobnie, z tym że dotyczy tylko zakładów przedmeczowych na tenisa.

Aktualnie promocję Kombodoładowanie zastąpiło Kombo+. Tu również biorą udział kupony kombi, a bonus dodawany jest już przy 3 zdarzeniach na kuponie. Jeśli będzie zwycięski to gracz otrzyma bonus 2% do wygranej. Za cztery zdarzenia jest to 4%, za pięć 7%, za 6 już 14%, a za siedem i więcej aż 25 %. Promocja jest ograniczona do konkretnych dyscyplin (piłka nożna, tenis, siatkówka, piłka ręczna, koszykówka) i do konkretnych wydarzeń. Są to zawsze najważniejsze wydarzenia w danej dyscyplinie (na przykład w piłce nożnej to Ekstraklasa, Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Superpuchar Polski, kwalifikacje Euro 2020 i mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów). Minimalny kurs selekcji na kuponie zaliczającym się do promocji wynosi 1.30. Oczywiście, aby móc korzystać z promocji PZBuk trzeba mieć aktywne konto gracza.

Zasady promocji:

 • aktywna 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu
 • na wybrane dyscypliny sportowe i wydarzenia
 • kupony AKO z min. 3 zdarzeniami
 • minimalny kurs zdarzenia 1.30
 • dowolna stawka

Nasza ocena: 6/10 – Promocja PZBuk jest dobra, ale niestety ograniczona do wskazanych przez bukmachera wydarzeń. Oczywiście są wśród nich te najpopularniejsze zawody i dyscypliny, ale jest to jednak ograniczenie.

Zakłady bez podatku w Noblebet

Nowy na polskim rynku bukmacher Noblebet postanowił na początku zachęcić graczy do stawiania zakładów wielokrotnych promocją Zakłady Dotowane. Typując na jednym kuponie min. 3 selekcje zwiększało się wygraną o 5 %, a przy sześciu lub więcej o 20 %. Tej promocji już nie ma, ale jest możliwość gry bez podatku po rejestracji. Nowi gracze, którzy zarejestrują konto otrzymają poza bonusami powitalnymi Noblebet również możliwość gry bez podatku przez 30 dni od momentu założenia konta. Promocja liczy się na kuponach z min. 3 selekcjami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 2.20. Na kuponach mogą znaleźć się zdarzenia przedmeczowe i live, nie liczą się natomiast zakłady na sporty wirtualne. Okazjonalnie pojawiają się w ofercie Noblebet inne promocje, w których można grać bez podatku.

Zasady promocji:

 • aktywna przez 30 dni od momentu założenia konta
 • na całą ofertę sportową prematch i live
 • kupony AKO z min. 3 zdarzeniami
 • minimalny kurs kuponu 2.20
 • dowolna stawka

Nasza ocena: 7/10 – Doceniamy Noblebet za promocję dla nowych graczy, zwlaszcza, że trwa ona 30 dni, a nie 14 jak w podobnych akcjach u innych bukmacherów. Niestety gracze już zarejestrowani nie mają możliwości gry bez podatku, jedynie wtedy gdy jest dostępna jakaś promocja tymczasowa.

Betfan bez podatku

Promocja bez podatku była także przez długi czas dostępna w Betfan. Aby z niej skorzystać należało umieścić na swoim kuponie typ „Bez podatku”. Następnie stworzyć kupon z min. 3 zdarzeniami i kursem pojedynczym każdego z nich min. 1.35. Promocja dotyczyła zakładów sportowych. Niestety bukmacher zrezygnował z tej akcji dla graczy, liczymy jednak na to, że wkrótce wróci do oferty.

Polski bukmacher bez podatku

Jak widać, jest w czym wybierać jeśli chodzi o możliwość gry bez podatku u legalnych bukmacherów online. Zdecydowana większość promocji dotyczy kuponów wielokrotnych i bonus jest uzależniony od ich liczby. Wygrana może być powiększona nawet o 66 %. Bukmacher bez podatku – czy warto skorzystać? Oczywiście, że tak! Zwłaszcza, że powiększone wygrane nie wymagają zazwyczaj obrotu przed wypłatą. Oczywiście trudniej jest wygrać, jeśli mamy kilka lub kilkanaście zdarzeń na kuponie. Jednak przy odrobinie wiedzy i szczęścia można zgarnąć naprawdę przyzwoite bonusy.

FAQ

Czy trzeba płacić podatek w zakładach bukmacherskich?

Tak, w Polsce obowiązują dwa rodzaje podatku od zakładów bukmacherskich. Pierwszy to podatek od obrotu i wynosi od 12 % od każdej postawionej stawki przez gracza. Jest też podatek od wygranej, ale dotyczy on tylko wygranych powyżej 2280 zł.

Jak uniknąć płacenia podatku u bukmachera?

Aby uniknąć płacenia 12 % podatku u bukmachera najlepiej skorzystać z promocji bukmacherskich na grę bez podatku. Wtedy to, w razie wygranej, bukmacher opłaci podatek.

Ile wynosi podatek obrotowy u bukmacherów?

W Polsce obowiązuje 12 % podatku obrotowego od zakładów bukmacherskich.

U których bukmacherów można grać bez podatku?

Wielu bukmacherów działających w Polsce posiada promocje na grę bez podatku. Są to: Fortuna, TOTALbet, forBET, LVBET, PZBuk, Noblebet, Totolotek, Betclic, Betfan i BetX.

Który bukmacher bez podatku jest najlepszy?

Najlepsi bukmacherzy bez podatku to: Fortuna, TOTALbet i BetX.