Promocje na święta u legalnych bukmacherów 2020

Jak wiadomo święta, to czas dawania i dzielenia się z innymi. W związku z tym sprawdziliśmy, czy tych świątecznych zasad trzymają się również legalni polscy bukmacherzy i dla wszystkich typerów mamy dobre informacje – trzymają się. Co prawda jedni bukmacherzy dają więcej, drudzy mniej, a inni wcale, dlatego przygotowaliśmy dla was zestawienie promocji i bonusów bukmacherskich, abyście wiedzieli, u którego z bukmacherów znajdziecie najkorzystniejsze promocje na święta 2020.

Świąteczne promocje u bukmacherów – ranking

Decyzję o wystawieniu oferty świątecznej podjęło jak do tej pory siedmiu bukmacherów. Istnieje również możliwość, że na taki ruch zdecyduje się także Totolotek, jednak nie uzyskaliśmy jeszcze informacji o konkretnych terminach. Co ciekawe żadnych dodatkowych promocji lub bonusów z okazji świąt Bożego Narodzenia nie znajdziemy u tych największych, czyli u STS i Fortuny, a także u Superbeta i Betclica. Teraz czas na wybranie najlepszych świątecznych ofert bukmacherskich. Naszym zdaniem najciekawsze promocje na święta znajdziemy w LVBET.

BukmacherPromocjaWeź udział
1.lvbet logoKalendarz Adwentowy – pula nagród 1 000 000 PLN; freebety, bonusy od wpłaty
Turniej Adwentowy – pula nagród 20 000 PLN; punkty za wygrane zakłady
DOŁĄCZ
2.forbet logoKalendarz Adwentowy – pula nagród 1 000 000 PLN
Loteria Świąteczna – pula nagród 200 000 PLN
DOŁĄCZ
3.Noblebet logoKalendarz Adwentowy – freebety, podwyższone wygrane, cashbacki
Lojalni Zyskują Podwójnie – bonus 30 PLN co tydzień
DOŁĄCZ
4.ewinner logoTYPowy Kalendarz Adwentowy – freebety, cashbacki, nagrodyDOŁĄCZ
5.Logo PZBukŚwiąteczny Kalendarz – punkty lojalnościowe, bonusy od wpłaty, freebety, happy hoursDOŁĄCZ
6.
Logo bukmachera Totolotek
Grudniowe Promocje – cashbacki, bonusy od wpłaty, freebetyDOŁĄCZ
7. BetX bukmacherKalendarz Adwentowy – zakłady bez ryzyka, freebety, bonusy od wpłatyDOŁĄCZ
8.Totalbet logoKalendarz Adwentowy – freebety, losy do loterii Kasomania, bonusy od wpłatyDOŁĄCZ
Świąteczne promocje bukmacherskie 2020

Bukmacherski kalendarz adwentowy – co to?

Zanim przejdziemy do szczegółowego opisu świątecznych promocji i bonusów u poszczególnych bukmacherów, trzeba poświęcić kilka słów na to, czym jest bukmacherski kalendarz adwentowy.

Jest to najczęściej spotykana oferta świąteczna u bukmacherów. Taki kalendarz oferują wszyscy bukmacherzy, którzy zdecydowali się w grudniu 2020 roku na jakąkolwiek, dodatkową świąteczną ofertę. Polega on na tym, że od 1 do 24 grudnia gracz może skorzystać z danej promocji, którą bukmacher zaproponował w ramach kalendarza. Dodatkowym smaczkiem  kalendarza jest to, że gracz nie może poznać oferty na kolejne dni. Oznacza to, że 1 grudnia, nie dowie się, co jest oferowane na 2 grudnia. Dzięki temu codziennie na obstawiających czekać będzie nowa niespodzianka. Każdy bukmacher tworzy ofertę na własną rękę i do wyboru będzie naprawdę szeroka gama świątecznych promocji. Na wprowadzenie bukmacherskiego kalendarza adwentowego zdecydowali się następujący bukmacherzy:

 • forBET,
 • Noblebet,
 • LVBET,
 • eWinner,
 • TOTALbet,
 • BetX,
 • PZBuk

LVBET

Zwycięzcą naszego rankingu został bukmacher LVBET. Od konkurencji wyróżnił się bardzo ciekawym pomysłem stworzenia Turnieju Adwentowego. Do turnieju kwalifikują się wygrane zakłady o stawce minimalnej 20 zł (brutto). Punkty do klasyfikacji turnieju adwentowego naliczane będą w następujący sposób: kurs x liczba selekcji. Czyli, jeśli gracz obstawi trzy wydarzenia, z których kurs wyniesie pięć to pomnożone zostanie 3×5=15 i tyle punktów powędruje na jego konto do klasyfikacji. Punkty można zbierać od 30 listopada do 23 grudnia (do godziny 23:59). Nagrody zostaną przyznane graczom 24 grudnia (w czwartek) do godziny 14:00. ​Na graczy czeka pula nagród w wysokości 20 tysięcy złotych. Zwycięzca turnieju otrzyma 5 tysięcy, za drugie miejsce gracz otrzyma 2,5 tysiąca, a za trzecie 2250 PLN. Nagrodzona zostanie pierwsza piętnastka w rankingu głównym. Piętnaste miejsce to nagroda w wysokości 200 zł. Jak widać zdecydowanie, jest o co, grać i taki turniej jest dodatkową motywacją dla graczy i bardzo ciekawą opcją kolejnego zarobku. Do turnieju nie trzeba się zapisywać, ponieważ kwalifikują się do niego wszyscy gracze, którzy wygrali kupon o stawce minimalnej 20 zł. W grę wchodzi obstawianie zakładów pojedynczych, kombi oraz live. 

Należy pamiętać, że w promocji udziału nie wezmą:

 • zakłady postawione za środki bonusowe,
 • zakłady rozliczone przez opcję Cash-Out,
 • zakłady systemowe,
 • wygrane zakłady postawione na platformie Sportów Wirtualnych,
 • zakłady przeciwstawne typu “MultiSingiel” na rywalizujących ze sobą zawodników.

Drugą ze świątecznych ofert LVBET jest klasyczny bukmacherski kalendarz adwentowy, który funkcjonuje tak, jak opisywaliśmy powyżej. Dla przykładu w pierwszym dniu promocji – 1 grudnia, gracz musi postawić zakład za 20 złotych (zakład należy postawić jednorazowo, bez rozbijania go na mniejsze stawki) o minimalnym kursie całkowitym 2.40. Dzięki temu 2.12 do godziny 17:00 otrzyma 20 zł bonusu, który będzie musiał trzykrotnie obrócić po kursie przynajmniej 1,75. Bonus będzie ważny przez 30 dni. Jak widać, świąteczna oferta LVBET zasługuje na numer jeden w naszym świątecznym rankingu i z niecierpliwością czekamy, jakie promocje na święta znajdziemy w kolejnych dniach kalendarza adwentowego. 

forBET

forBET podobnie, jak LVBET, oprócz kalendarza adwentowego zdecydował się zaoferować także drugą promocję o nazwie “Loteria Świąteczna”. Aby wziąć udział w promocji, należy zapisać się na stronie startowej loterii i zagrać kupon ze stawką minimum 25 złotych. Każda wielokrotność 25 zł to kolejne losy do loterii. Oznacza to, że jeśli gracz zagra dwa kupony za minimum 25 złotych, to do puli trafią dwa jego losy. Im więcej takich zakładów, tym więcej losów i większa szansa na wygraną. W loterii zaplanowane zostały cztery losowania pośrednie. By wziąć w nich udział, należy zagrać minimum jeden kupon we wskazanym okresie czasu. Żeby wziąć udział we wszystkich losowaniach pośrednich, należy zagrać kupony w każdym wskazanym okresie. Każdy los gracza zebrany w okresie trwania loterii liczy się do finałowej kumulacji. Oto harmonogram losowań:

 • 1 Losowanie pośrednie –  Zbieranie losów: 23-29.11. Losowanie: 1 grudnia (zakończone)
 • 2 Losowanie pośrednie –  Zbierania losów: 30.11–06.12. Losowanie: 8 grudnia
 • 3 Losowanie pośrednie –  Zbierania losów: 07.12-13.12. Losowanie: 15 grudnia
 • 4 Losowanie pośrednie –  Zbierania losów: 14-20.12. Losowanie: 22 grudnia
 • Wielkie losowanie finałowe – Zbierania losów: 23.11-27.12. Losowanie: 30 grudnia

Oczywiście w każdym z losowań forBET oferuje graczom nagrody finansowe:

 • Losowania pośrednie – Pula nagród łącznie wynosi 40 tysięcy złotych. W każdym losowaniu pośrednim gracze, którzy zajmą miejsca od 1-5 wygrają po 1 000 pln , natomiast gracze z miejsc 6-15 otrzymają po 500 pln
 • Losowanie finałowe – Pula nagród wyniesie łącznie 160 000 pln, które zostaną podzielone w następujący sposób:
 1. Miejsce: 50 000 PLN

2. Miejsce: 30 000 PLN

3. Miejsce: 20 000 PLN

4-10 Miejsce: 5 000 PLN

11-20 Miejsce: 2 000 PLN

21-25 Miejsce: 1 000 PLN

Można powiedzieć, że forBET na pewno nie oszczędza w tym roku na ofercie świątecznej, a “Loteria Świąteczna” na pewno zachęca graczy do obstawiania kuponów przynajmniej za 25 zł. Poza loterią u forBETA znajdziemy także bukmacherski kalendarz adwentowy. Zasady te same, co wszędzie, czyli codziennie odkrywamy nową promocję. Dla przykładu 2 grudnia forBET zaoferował graczom bardzo rozbudowaną promocję. Gracz musi postawić kupon za dokładnie 69 pln, na którym znajdą się min. 3 zdarzenia z oferty meczów Ligi Mistrzów na 2 grudnia, a kurs pojedynczego zdarzenia nie będzie niższy niż 1,30. Dzięki temu otrzymają bonusy, jeśli wydarzą się takie sytuacje:

 • w min. 5 meczach obie drużyny strzelą bramkę – bonus 20 PLN
 • min. 3 czerwone kartki – bonus 20 PLN
 • min. 3 rzuty karne – bonus 20 PLN
 • min. 4 zwycięstwa gospodarzy – bonus 25 PLN
 • min. 3 remisy – bonus 15 PLN
 • RB Lipsk, Barcelona, Juventus – łącznie przynajmniej 10 bramek w swoich meczach – bonus 10 PLN

Oznacza to, że jeśli np. w środowych meczach będą minimum trzy rzuty karne i minimum trzy remisy to gracz otrzyma 35 złotych bonusu, niezależnie od tego, czy pozostałe wydarzenia podane w promocji będą mieć miejsce. Istotne jest też, że bonusem należy obrócić czterokrotnie po kursie minimalnym 2.0, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Na kuponie muszą znajdować się  co najmniej dwa zdarzenia. Bonus oczekuje w kolejce przez 14 dni, tyle samo wynosi  czas na obrót bonusem. Bardzo ważne jest to, że aby mieć prawo korzystania z promocji zawartych w kalendarzu adwentowym forBET trzeba zapisać się przynajmniej dzień wcześniej (do godziny 15:00) do Loterii Świątecznej.

Noblebet

Trzecie miejsce w naszym rankingu przypada bukmacherowi Noblebet, który w swojej ofercie świątecznej zaproponował graczom specjalny bonus lojalnościowy oraz kalendarz adwentowy.

Bonus lojalni zyskują podwójnie – Jeśli na przestrzeni tygodnia (od godziny 00:00 w poniedziałek do 23:59 w niedzielę) gracz obstawiać będzie codziennie kupon z kursem minimalnym 1,85 za stawkę co najmniej 15 pln, to otrzyma ekstra bonus w wysokości 30 pln. Środki bonusowe, które gracz otrzyma, podlegają 3-krotnemu wymogowi obrotu po kursie minimalnym 1.85. Co ciekawe, bonus lojalnościowy można otrzymać kilkakrotnie, jeśli co tydzień spełnia się warunki promocji, która trwa do 27.12. W przypadku spełnienia wszystkich warunków bonus przyznawany jest w każdy kolejny poniedziałek do 17.

Kalendarz Adwentowy Noblebet – Ten kalendarz również nie różni się niczym od swoich poprzedników. Gracz każdego dnia, na bieżącą odkrywa kolejne promocje na święta. Bardzo przyjemną ofertę Noblebet zaproponował 1 grudnia, kiedy to każdy z graczy otrzymał freebet 10 zł do wykorzystania na mecze Ligi Mistrzów, oczywiście z koniecznością późniejszego obrotu. 

eWinner

Poza podium uplasowali się bukmacherzy, którzy ograniczyli swoje świąteczne promocje wyłącznie do klasycznego kalendarza adwentowego. Trzeba jednak przyznać, że kalendarz kalendarzowi nierówny i wybraliśmy ten, który w pierwszych dniach promocji zaoferował graczom najciekawsze możliwości.

eWinner 1 grudnia zdecydował się na mocne otwarcie i zaoferował graczom ofertę typu cashback od 20 do 60 zł na wtorkowe spotkania Ligi Mistrzów. Kupon musiał zawierać min. 2 wydarzenia, a kurs łączny musiał wynosić przynajmniej 2,50. Jeśli gracz wygrałby swój zakład, to pieniądze od razu powędrowałyby na jego konto zaś w przypadku porażki cashback obrócić należało w ciągu doby na tych samych warunkach, co dzień wcześniej. Dzień później, czyli 2 grudnia bukmacher ten wystawił nieco gorszą ofertę o nazwie „Freebet 15 PLN – PIERWSZOLIGOWIEC”. Polega ona na tym, że gracz 2 grudnia musi obstawić za dokładnie 39 PLN zakład AKO składający się z minimum 3 wydarzeń, tylko z oferty PIŁKA NOŻNA – I LIGA POLSKA z łącznym kursem minimalnym 2.50 oraz minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia 1.30. Przyznany Freebet w dodatku trzeba wykorzystać za pośrednictwem Aplikacji Mobilnej eWinner, wyłącznie na zakład LIVE z kursem minimalnym 1.50 oraz maksymalnym 10.0,  w dniu przyznania Freebetu. Pomimo tego, że eWinnerowy kalendarz 2 grudnia zaoferował znacznie słabsza słabszą ofertę, niż dzień szybciej, to  zasłużył na miejsce czwarte naszego rankingu.

PZBuk

PZbuk późno wystawił swoją ofertę świąteczną, bo dopiero 1 grudnia po południu. Niestety w ofercie znalazł się tylko klasyczny kalendarz adwentowy, ale w pierwszych dniach zawiera on niezłą ofertę. Plusem jest to, że promocja potrwa nieco dłużej niż w klasycznym przypadku, bo do końca grudnia.

2 grudnia PZBUK zaproponował swoim graczom promocję o nazwie “Happy Hours + Bonus”. Happy hours oznacza w tym wypadku tylko podwojenie punktów, jakie gracz dostaje za działanie na stronie w tym dniu. W zakres działaniach przynoszących podwojenie punktów wchodzi:

 • postawienie zakładu,
 • depozyt,
 • pozytywna weryfikacja dokumentów,
 • logowanie,
 • pierwsza wypłata środków.

Oprócz tego użytkownik otrzyma bonus od wpłaty, przy kwocie od 25 zł do 50 zł. Oznacza to, że jeśli gracz wpłaci np. 50 zł, to otrzyma dodatkowe 25 zł bonusu. Ważne jest, że maksymalna kwota bonusu to 25 zł, więc jeśli gracz wpłaci np. 75 zł, to i tak otrzyma 25 zł bonusu. Przed wypłatą bonus należy obrócić dwukrotnie na zakładach wielokrotnych o dowolne stawce z minimum dwoma wydarzeniami i minimalnym kursem łącznym 3.0. Promocja na pewno dość wymagająca i nieco mniej korzystna niż w przypadku eWinnera, ale nadal interesująca.

Dzień wcześniej PZBUK zaprezentował nieco ciekawszą ofertę w kalendarzu adwentowym. Był to freebet 25 zł od wpłaty 50 zł i zakładów wielokrotnych z kursem min. 2.0 na łączną na  kwotę 50 zł, więc również przyzwoicie. Na pewno ten kalendarz daje graczom ciekawe perspektywy i wszyscy jesteśmy bardzo ciekawi co PZBUK zaoferuje w najwyższych dniach. Na pewno brakuje pójścia tropem naszego top 3 i zaoferowania czegoś ekstra poza kalendarzem, ale PZBUK nieco idąc w ślady eWinnera solidnym kalendarzem daje również swoim graczom ciekawe propozycje.

Totolotek

Totolotek także, choć później od innych bukmacherów w naszym rankingu zdecydował się na wystawienie oferty świątecznej. Nie można jednak nazwać jej kalendarzem adwentowym. Nie jest to także żaden dodatkowy konkurs czy loteria. Totolotek oferuje graczom sześć grudniowych promocji, które gracze mogą poznać dzień przed rozpoczęciem danej oferty promocyjnej. Terminy odkrywania promocji to:

 • Promocja numer 1: 4 grudnia (piątek) – Promocja obejmuje weekend 5-6 grudnia. Totolotek proponuje swoim graczom ofertę o nazwie “LUCKY LOSER” na mecze PKO BP Ekstraklasy, które odbędą się w ten weekend. Polega ona tym, że gracz w tych dwóch dniach musi obstawić za minimum 30 zł kupon, na którym znajdą się wyłącznie mecze Ekstraklasy. W przypadku wygranej gracz zgarnia pieniądze, w przypadku porażki pieniądze zwracane są w formie bonusu, który trzeba obrócić raz w ciągu tygodnia po kursie minimalnym 2.0 na dowolne wydarzenie. W grę nie wchodzi obstawienie kuponów systemowych.  Co ciekawe gracz może skorzystać z promocji na przestrzeni dwóch dni, aż dwa razy. Raz w punkcie przyjmowania zakładów  i raz online.
 • Promocja numer 2: 6 grudnia
 • Promocja numer 3: 11 grudnia
 • Promocja numer 4: 18 grudnia
 • Promocja numer 5: 22 grudnia
 • Promocja numer 6: 25 grudnia

Trzeba przyznać, że ta pierwsza oferta Totolotka jest naprawdę bardzo ciekawa i może ten bukmacher pójdzie nie w ilość, a jakość? Nie wiemy oczywiście jeszcze, co pojawi się w kolejnych świątecznych promocjach, ale patrząc na tą ofertę, to Totolotek zasługuje na miejsce w naszym rankingu przed TOTALbetem oraz BetX.

BetX

Zdecydowanie mniej ciekawa ofertą od powyższych. Bukmacher BetX oferuje kalendarz adwentowy, jednak z mniej atrakcyjnymi propozycjami od eWinnera i PZBuka. W pierwszym dniu promocji bukmacher zaoferował freebet 10 zł, ale tylko w przypadku, jeśli gracz obstawił 100 PLN na piłkarską Ligę Mistrzów lub mecz Podbeskidzie – Zagłębie Lubin w kuponie kombinacyjnym z minimum trzema zdarzeniami kursem łącznym 2.0.  Aby zamienić Freebet w realne pieniądze, należało zagrać freebet 1x z kursem kuponu min. 2.0 (min. 1 zdarzenie).

2 grudnia BetX wystawił bardzo skomplikowaną ofertę typu cashback. Maksymalna kwota, która w przypadku przegrania zakładu może wrócić na konto gracza to 50 zł. Jednakże, jeśli ostatni depozyt gracza wynosił np. 30 zł lub gracz obstawił już wcześniej na Ligę Mistrzów, 1 ligę polską lub  2 ligę polskiej, także 30 zł, to cashback może wynosić w takiej sytuacji maksymalnie 30 zł. Gracz ma za zadanie wytypować kupon złożony ze spotkań z wymienionych powyżej lig, o dowolnym kursie. W przypadku porażki kwota max 50 pln powróci na konto gracza w formie freebetu ważnego 3 dni, którym należy obrócić 1x z kursem min 2.0 (na dowolne sporty i zakłady). Na pewno nie jest to wymarzona oferta, jednakże wciąż oferują możliwość realnego zarobku dla gracza.

TOTALbet

Ostatni w rankingu TOTALbet zaoferował wyłącznie kalendarz adwentowy. W pierwszym dniu oferta zaprezentowała się jeszcze całkiem nieźle. Gracz miał za zadanie obstawić zakład  AKO za minimum 100 złotych, składający się z minimum czterech zdarzeń z oferty przedmeczowej na Ligę Mistrzów (1-2 grudnia). Dzięki temu otrzymał Freebet w wysokości 25 zł do jednokrotnego obrócenia na zakładach live. Oczywiście kupon na pewno trudny, bo składający się z wielu wydarzeń, za dużą sumę, ale wciąż oferujący możliwość realnego zysku.

Niestety dzień później kalendarz adwentowy TOTALbet zaoferował promocję tylko dla uczestników “Kasomanii”. Gracz ma za zadanie obstawić kupon na Ligę Mistrzów (tylko zakład typu obie drużyny strzelą gola – BTTS) za min. 10 PLN w meczach Ligi Mistrzów, rozgrywanych w dniu 2.12. Dzięki temu gracz otrzyma podwójne losy do Kasomanii. Dla przykłady gracz obstawia kupon SOLO za 10 PLN i otrzymuje 2 losy. Jeśli zagra SOLO za 20 PLN, to otrzyma  4 losy itd. Każdy los bierze udział w jednym, najbliższym losowaniu dziennym, tygodniowym, miesięcznym i finałowym Kasomanii 4.0.

Oprócz pojedynczych promocji w kalendarzu adwentowym TOTALbet zaproponował coś dla nowych użytkowników. Dzięki założeniu konta z kodem XMAS 20 nowy gracz otrzyma freebety 20 pln i 10 pln do jednokrotnego obrotu z kursem 2.00. Kolejne 4×5 PLN nowy gracz otrzyma za:

 • wpłatę pieniędzy na konto gracza,
 • zakład,
 • zakład na sporty wirtualne,
 • udzielenie zgód marketingowych (tylko podczas rejestracji).

Polecamy jednak skorzystanie z kodu promocyjnego TBVIP, który umożliwia otrzymanie w TOTALbet jeszcze więcej na start, bo aż 60 zł freebetów i standardowy bonus od wpłaty do 5000 zł.

Na pewno ta oferta powitalna nieco ratuje TOTALbet, jednakże wciąż same promocje na święta w kalendarzu adwentowym pozostawiają sporo do życzenia. Są gorsze od wszystkich pozostałych, a w całej ofercie świątecznej brakuje dodatkowych propozycji, na które zdecydował się np. LVBET (Turniej Adwentowy). Na pewno takowe nieco uratowałyby świąteczną ofertę TOTALbet, ale pomimo tego, że zajął on ostatnie miejsce w rankingu świątecznych promocji, to kto wie, być może w kolejnych dniach kalendarz adwentowy TOTALbet nas zaskoczy i zaproponuje graczom interesujące opcje.