eWinner Kod Promocyjny

Oceń bonus
4.4(65)

Kod promocyjny eWinner – do kiedy jest ważny?

Bukmacher eWinner zakończył działalność pod koniec czerwca 2023 roku. Zachęcamy do rejestracji u innego, równie dobrego bukmachera Betters, który również posiada w ofercie zakład bez ryzyka przyznawany na atrakcyjnych warunkach.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2024

BukmacherBonus na start 2024Kod bonusowy
STS600 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + 60 PLN za zadaniaSprawdź kod
Fortuna20 PLN bez depozytu + 300 PLN zakład bez ryzyka + 10 PLN +5 PLN za kuponSprawdź kod
TOTALbet333 PLN zakłady bez ryzyka + 5 PLN freebetSprawdź kod
forBET 1230 PLN cashback + 2000 PLN od depozytu + 150 PLN freebet Sprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne bukmacherów 2024

Jaki jest eWinner kod promocyjny?

eWinner kod promocyjny to: EWINVIP. Wpisz go podczas rejestracji konta u bukmachera. Poprawne użycie kodu umożliwia otrzymanie najwyższego bonusu na start czyli 615 PLN. Wpisanie kodu podwyższa eWinner zakład bez ryzyka na start o 10 zł.

W sumie za rejestrację z kodem otrzymasz trzy bonusy eWinner na start: wspomniany zakład bez ryzyka, bonus bez depozytu oraz bonus od drugiej wpłaty.

Spis treści

eWinner kod promocyjny – jaki bonus otrzymam?

Rejestrując konto w eWinner z kodem promocyjnym EWINVIP gracz otrzyma:

 • zakład bez ryzyka 100 110 PLN
 • bonus od drugiej wpłaty 500 PLN
 • freebet bez depozytu 5 PLN

Sprawdziliśmy wszystkie kody do tego bukmachera i jest to najlepsza oferta. Co zrobić, aby otrzymać pełen pakiet powitalny? Gdzie wpisać kod promocyjny eWinner? Wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu.

eWinner Kod Promocyjny:EWINVIP
Zakład bez ryzyka:0 110 PLN Cashback
Od II depozytu:Bonus 50% do 500 PLN
Freebet:5 PLN bez depozytu
Klub eWinner:Bonusy i nagrody rzeczowe
Bonusy na start z eWinner kodem promocyjnym

Jak odebrać kod promocyjny eWinner?

Skorzystanie z kodu eWinner jest bardzo proste. Istnieją dwie drogi, które możesz wybrać, aby go użyć. Pierwsza z nich:

ewinner rejestracja kod promocyjny
 • przejdź do formularza rejestracyjnego eWinner przez nasz link
 • pole „kod promocyjny” widoczne na pierwszej stronie będzie już uzupełnione właściwym kodem

Druga droga:

 • przejdź na stronę betcris.pl przez wyszukiwarkę internetową
 • kliknij żółty przycisk „zarejestruj się” widoczny w prawym górnym rogu strony
 • wpisz ręcznie kod: EWINVIP we wskazanym miejscu

Dalej procedura wygląda już identycznie:

 • wypełnij dane użytkownika na pierwszej stronie formularza
 • zaznacz opcję „chcę otrzymać zwrot za pierwszy zakład”
 • zaznacz zgody i oświadczenia
 • uzupełnij dane osobowe na drugiej stronie formularza
 • wpisz kod SMS jaki otrzymałeś na swój numer podany na pierwszej stronie

Po przejściu tych kroków będziesz miał aktywne konto w eWinner i będziesz mógł skorzystać z podwyższonego zakładu bez ryzyka z kodem promocyjnym eWinner.

eWinner bonus na start

Spójrzmy teraz dokładniej na eWinner bonus przyznawany po rejestracji konta. Po pierwsze eWinner zakład bez ryzyka za postawiony kupon. Ponadto dokonując drugiej wpłaty gracz zgarnia eWinner bonus powitalny 50 % od wpłaconej kwoty. Po trzecie, dołączając do klubu eWinnera otrzymasz bonus bez depozytu. Poniżej opisujemy szczegółowo warunki, jakie należy spełnić, by skorzystać z tych promocji.

eWinner zakład bez ryzyka na start

eWinner przygotował zakład bez ryzyka dla osób, które zarejestrują u niego konto. Wpłacając pierwszy depozyt i stawiając za te środki zakład bukmacher daje graczom eWinner bonus na start w postaci zakładu bez ryzyka, który w standardzie wynosi 100 zł, jednak wpisując kod promocyjny eWinner zostanie on powiększony do 110 zł. Jak go odebrać?

 1. zarejestruj konto z kodem promocyjnym

 2. wpłać pierwszy depozyt i postaw pierwszy zakład za nim. 20 zł

 3. jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot stawki do kwoty 110 zł

 4. zwrot jest pomniejszony o podatek 12 %, żeby otrzymać maksymalną kwotę 110 zł stawka musi wynieść min. 125 zł

 5. cashback trafia na konto depozytowe, nie trzeba nim obracać

Stawiając pierwszy zakład za wpłacony depozyt, w razie przegranej bukmacher zwróci ci stawkę zakładu. Minimalna stawka zakładu wynosi 20 zł. Nie ma wymogów dotyczących min. kursu lub liczby zdarzeń.

Najważniejszą informacją jest to, że zwrot za przegrany zakład trafia na konto depozytowe, oznacza to, że możesz go od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę na dowolnie wybrane przez siebie zakłady. Bez określonego obrotu, bez minimalnego kursu.

eWinner bonus od depozytu

Gdy gracz wpłaci drugi depozyt otrzyma bonus eWinner 50 % do 500 zł. Aby otrzymać maksymalny bonus 500 zł należy wpłacić 1000 zł. Warunkiem uruchomienia bonusu jest zagranie za równowartość wpłaty. Poniżej szczegóły, jak odebrać eWinner bonus od wpłaty.

 1. wpłać drugi depozyt min. 20 zł, bukmacher przyzna bonus równy 50 % twojej wpłaty

 2. maksymalny bonus wynosi 500 zł

 3. bonus trafia na konto bonusowe i należy go uruchomić obracając jego kwotą jeden raz z kursem 1.50

 4. wypłata bonusu jest możliwa po 6-krotnym obrocie na kuponach SOLO lub AKO po kursie min. kuponu 2.50

 5. do obrotu nie zaliczają się zakłady systemowe i sporty wirtualne

Bardzo wygórowane są warunki obrotu bonusem. Aby móc go wypłacić należy obrócić nim sześć razy. Do obrotu zaliczane są kupony SOLO i AKO z kursem minimalnym 2.50. Gracz ma 30 dni na dokonanie obrotu. Jeśli w trakcie obrotu gracz dokona wypłaty z konta depozytowego to bonus będzie anulowany.

Sześciokrotny obrót bonusem to naprawdę bardzo sporo. Dla porównania bonus od wpłaty w STS należy obrócić 3 razy, forBET i Superbet 2 razy. Również minimalny kurs kuponu zaliczanego do obrotu jest dosyć wysoki.

Bonus bez depozytu eWinner

Nie da się ukryć, że najbardziej pożądanym bonusem dla nowych graczy jest bonus bez depozytu. Środki na zakłady, które można otrzymać za samą eWinner rejestrację to strzał w dziesiątkę. Jak zatem otrzymać eWinner bonus bez depozytu?

 1. zarejestruj konto w eWinner z naszym kodem

 2. pobierz aplikację eWinner (dostępne są dwie wersje: na Android i iOS)

 3. zapisz się do klubu eWinner przez apkę

 4. po zapisaniu się do klubu otrzymasz na start 1500 punktów, które możesz wymienić na bonus bez depozytu 5 zł

Gdy wymienisz punkty na bonus masz 14 dni na jego wykorzystanie na dowolne zakłady. Jeśli trafisz to wygraną możesz od razu wypłacić.

eWinner bonus bez depozytu to świetna promocja. Chociaż jego wysokość nie powala to otrzymanie go nie wymaga od nas zbyt wiele, jedynie rejestrację i pobranie aplikacji. A co najważniejsze, możemy go wykorzystać na dowolnie wybrany przez nas zakład, a wygranej nie musimy obracać.

Jak obrócić bonus eWinner?

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Zakład bez ryzyka do 110 PLN: brak wymogów –
Bonus 50% do 500 PLN od II depozytu obrót 6x bonus, SOLO lub AKO, kurs min. 2.50 30 dni
Bonus bez depozytu 5 PLN:1x, dowolny kurs14 dni
Obrót bonusem eWinner

Cashback w eWinner nie wymaga obrotu. Oznacza to, że zwrot trafia na konto depozytowe i można go wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Freebet wystarczy przeznaczyć na dowolne zakłady.

Niestety zdecydowanie gorzej wyglądają warunki obrotu bonusem od wpłaty. Trzeba postawić kwotę bonusu aż 6 razy na kuponach z kursem min. 2.50.

eWinner kod promocyjny – rejestracja

Jeśli chciałbyś sprawdzić ofertę bukmachera, otrzymać bonusy powitalne i ekstra bonus, który podwyższa kod bonusowy eWinner postępuj zgodnie z poniższą instrukcją szybkiej rejestracji.

 1. Przejdź z naszego linku do formularza rejestracyjnego. Klikając w nasz link zostaniesz przeniesiony do pierwszej strony formularza.
 2. Wypełnij dane na pierwszej stronie rejestracji i eWinner kod promocyjny. Na pierwszej stronie musisz wpisać: email, hasło, numer telefonu. Jeśli przeszedłeś do eWinner rejestracji z naszego linku pole kod promocyjny jest już uzupełnione kodem: EWINVIP, który umożliwia uzyskanie wyższego zakładu bez ryzyka i pozostałych bonusów na start. Pamiętaj, aby zaznaczyć opcję, że chcesz otrzymać bonusy. Następnie kliknij przycisk „Dalej”.
 3. Uzupełni dane osobowe na drugiej stronie formularza. Na kolejnej stronie zostaniesz poproszony o wpisanie: imię, nazwisko, obywatelstwo, adres i PESEL. Należy tu również wpisać kod, który otrzymałeś na numer telefonu podany w pierwszym kroku. Następnie zatwierdź regulamin, politykę prywatności i potwierdź, że masz ukończone 18 lat. Następnie kliknij przycisk „Dalej”. Twoje konto tymczasowe już jest aktywne.

Na koncie tymczasowym otrzymasz wszystkie eWinner bonusy powitalne. Po szybkiej rejestracji możesz też wpłacać depozyty i stawiać zakłady. Jednak, aby móc wypłacić środki musisz dokończyć rejestrację. Wystarczy, że na swoim koncie eWinner uzupełnisz numer rachunku bankowego i wyślesz zdjęcia obu stron swojego dowodu tożsamości.

eWinner promocje dla graczy

eWinner posiada kilka stałych promocji dla graczy i wprowadza co jakiś czas do swojej oferty czasowe promocje. Z tych czasowych pojawiają się specjalne akcje na piłkę nożną, tenisa czy turnieje siatkarskie. Pojawiają się też promocje na najważniejsze piłkarskie ligi europejskie czy NBA.

Klub eWinner

Stawiając kupony w eWinner gracz zdobywa punkty. Nie ma znaczenia czy są one wygrane czy przegrane. Punkty zaczną być naliczane po zapisaniu do klubu, 1 zł to 1 punkt. Zebrane punkty można wymieniać na sygnowane koszulki, piłki, gadżety sportowe, sprzęt esportowy, konsole, smartfony, smartwatche, vouchery do popularnych serwisów, bilety na mecze czy bonusy do wykorzystania w eWinner. Typując kupony AKO można zdobywać dodatkowe punkty.

Wielkie Kursy

Codziennie bukmacher wybiera kilka topowych zdarzeń, którym znacznie podwyższa kursy. Te zdarzenia można łączyć ze sobą na jednym kuponie. Aktualne zdarzenia biorące udział w promocji można znaleźć w zakładce „Popularne”, a następnie w opcji „Wysokie kursy”.

NBA i eSport bez podatku

eWinner umożliwia typowanie koszykówki i eSportu bez podatku. Promocja obowiązuje całą dobę, 7 dni w tygodniu. Wystarczy stworzyć kupon z min. 3 zdarzeniami. W przypadku koszykówki wszystkie zdarzenia muszą dotyczyć właśnie tej dyscypliny i mieć kurs min. 1.30. Promocja esportowa dotyczy kuponów tylko ze zdarzeniami z tej sekcji z kursem min. 1.20. Po rozliczeniu kuponu bukmacher podniesie wygraną o 14 %.

Wirtualne Poniedziałki

Coś dla fanów sportów wirtualnych. W każdy poniedziałek typując wirtualną piłkę nożną i koszykówkę grasz bez podatku, czyli twoje wygrane są o 14 % wyższe niż standardowo. Jak działa ta promocja? Typuj w poniedziałki kupony z minimum 3 zdarzeniami na sporty wirtualne. Graj za środki z konta głównego. Bukmacher nie wskazuje minimalnego kursu kuponu czy zdarzenia, co jest rzadkością w tego typu promocjach. Jeśli twój kupon AKO będzie wygrany bukmacher powiększy wygraną o 14%, dzięki czemu możesz w eWinner grać bez podatku.

Custom Bet w eWinner – zgłoś swój zakład

Ciekawa propozycja dla osób, które mają mnóstwo pomysłów na zakłady, a nie zawsze znajdą je w ofercie bukmachera. Custom Bet to usługa, dzięki której gracz może wnieść dowolny, zaproponowany przez siebie zakład. Oczywiście nie jest tak, że 100 % zgłoszonych przez użytkowników typowań zostaje udostępniona na stronie eWinner, muszą one zostać najpierw zaakceptowane przez dział bukmacherski.

W zakładce Custom Bet dostępnej na stronie buka znajdziesz formularz zgłoszeniowy dla swoich propozycji zakładów. Wypełnij pola:

 • adres e-mail,
 • data,
 • rozgrywki/wydarzenie,
 • mecz/zdarzenie,
 • opis zakładu

Wyślij formularz i poczekaj na odpowiedź eWinner czy przyjął twój zakład.

eWinner – metody płatności

Aby skorzystać z zakładu bez ryzyka eWinner czy bonusu od drugiej wpłaty należy dokonać depozytu. Przyjrzeliśmy się zatem metodom płatności u bukmachera eWinner i nie jest ich zbyt wiele do wyboru.

Wpłaty eWinner

Zacznijmy od wpłat. Bukmacher umożliwia wpłacanie depozytu następującymi metodami:

 • system Przelewy24
 • system Blue Media
 • BLIK
 • karty Visa/MasterCard

Wszystkie wymienione wyżej metody działają błyskawicznie. Po zleceniu wpłaty znajdzie się ona na naszym koncie w kilka chwil. Jeśli jej nie widzisz, wyloguj się i zaloguj ponownie na konto.

Wypłaty eWinner

To co chyba jeszcze bardziej interesuje graczy to wypłaty. Odbywają się na wskazany podczas rejestracji numer konta gracza.

Bukmcher umożliwia szybkie wypłaty na konto bankowe. Są one realizowane od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-23:00 oraz w niedzielę i święta w godzinach 8:00-16:00.

To jak szybko środki znajdą się na koncie jest również uzależnione od banku, w którym mamy konto. Jeśli obsługuje on przelewy natychmiastowe to nasza wygrana dotrze na konto w kilka minut. W przeciwnym razie środki zostaną zaksięgowane przy najbliższej sesji rozliczeniowej.

eWinner aplikacja mobilna

Po długim oczekiwaniu pojawiła się eWinner aplikacja mobilna. Jest dostępna na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Pobieranie i instalacja apki przebiega bardzo sprawnie i zajmuje dosłownie chwilę. Jednym z minusów, jest to, że na wersji mobilnej strony zakładka z aplikacją znajduje się na samym dole. Po zalogowaniu w eWinner aplikacji, na głównym ekranie, mamy dostęp do najpopularniejszych zdarzeń i lig. Poniżej lista wszystkich dyscyplin. W menu na dole ekranu dostępnych jest pięć zakładek:

 • Sport,
 • Live,
 • Kupony,
 • Promocje,
 • Konto.

Niestety gracze mają dostęp tylko do jednej metody płatności i są to szybkie przelewy. To zdecydowanie za mało, aby móc konkurować z innymi bukmacherami. Zdziwiło nas też to, że zdjęcia dowodu tożsamości, koniecznego do założenia konta stałego, nie można zaciągnąć z telefonu, tylko należy zrobić nowe.

Jednak trzeba przyznać, że eWinner aplikacja jest czytelna i łatwa w obsłudze nawet dla początkujących graczy. Plus należy się również za dostęp do wszystkich promocji.

Chcieliśmy sprawdzić jak działa obsługa klienta i eWinner nie wypadł w tej kwestii najlepiej. Co prawda mamy rozbudowany FAQ, ale nie jest możliwe dotarcie do formularza kontaktowego i do czata. Być może się to zmieni, gdyż są widoczne symbole tych form kontaktu.

eWinner kod promocyjny – plusy i minusy bonusów

Trudno znaleźć idealnego bukmachera, każdy ma swoje plusy i minusy. Dotyczą one również kodów promocyjnych i przyznawanych z nimi bonusów. Również eWinner nie ustrzegł się pewnych niedociągnięć w tej kwestii, ale jest też wiele elementów, które zasługują na wyróżnienie.

PLUSY
 • kod promocyjny powiększający eWinner zakład bez ryzyka
 • brak wymogu obrotu zakładem bez ryzyka
 • po rejestracji możliwość korzystania z atrakcyjnego programu lojalnościowego
 • bonus bez depozytu na start
MINUSY
 • wysokie wymagania obrotu bonusem od wpłaty
 • bonus od wpłaty tylko 50 %

Kod promocyjny eWinner opinie

Jak oceniamy kod bonusowy eWinner? Naszym zdaniem to atrakcyjna promocja. Kod powiększa zakład bez ryzyka, którego dodatkowo nie trzeba obracać przed wypłatą. Tego typu bonusy to jedna z najlepszych opcji dla graczy. Zdecydowanie naszą opinię na temat bonusu eWinner podwyższa dostępny freebet bez depozytu. Zdecydowanie mniej podoba nam się bonus od drugiej wpłaty, gdyż ma wygórowane warunki obrotu, ale oczywiście skorzystanie z niego jest opcjonalne.

FAQ: eWinner kod promocyjny

Jaki jest eWinner kod promocyjny?

eWinner kod promocyjny to: EWINVIP. Korzystając podczas rejestracji z kodu gracz otrzyma wyższy zakład bez ryzyka do 110 zł.

Co daje eWinner kod promocyjny?

Rejestrując konto eWinner kodem promocyjnym otrzymasz wyższy zakład bez ryzyka na start. W standardowej ofercie wynosi on 100 zł, natomiast z kodem wynosi 110 zł. Zwrot trafia na konto depozytowe i nie trzeba nim obracać przed wypłatą.

Jakie są bonusy powitalne eWinner?

Na ofertę powitalną składa się eWinner bonus od drugiego depozytu 50 % do 500 zł, bonus bez depozytu 5 zł oraz zakład bez ryzyka 110 zł (z kodem promocyjnym).

Jak wypłacić wygraną w eWinner?

eWinner umożliwia wypłatę środków tylko na rachunek bankowy gracza podany podczas rejestracji. Wypłaty realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-23:00 oraz w weekendy w godzinach 8:00-16:00.

Jaki jest freebet bez depozytu eWinner?

eWinner freebet bez depozytu wynosi 5 zł. Otrzymasz go za dołączenie do klubu eWinnera.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *