Jak obrócić bonus? Warunki obrotu u bukmacherów

Legalni bukmacherzy w Polsce dysponują różnymi ofertami powitalnymi. Gracz może otrzymać zakład bez ryzyka, bonus bez depozytu, darmowe zakłady i bonusy od wpłaty. Często warunki obrotu poszczególnych bonusów dostępnych u jednego buka są takie same. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy jeden bonus musimy obrócić np. 1 raz a kolejny aż 4 razy. Przeanalizowaliśmy warunki obrotu ofert powitalnych. Kto ma najkorzystniejsze?

Obrót bonusem u bukmacherów

Sprawdziliśmy jak wyglądają warunku obrotu bonusami powitalnymi u bukmacherów online. Naszym zdaniem bardzo korzystne warunki oferuje Fortuna, STS i Totolotek.

Oferty powitalne bukmacherów – warunki obrotu
Bukmacher Bonusy i warunki obrotu Kod promocyjny
Fortuna Bonus od depozytu – do 1000 zł
obrót 4 razy, kurs min. 1.91, AKO min. 3 zdarzenia
Bonus bez depozytu – 20 zł (2800 pkt FKP)
obrót 1 raz, dowolny kurs
Zakład bez ryzyka – 130 zł (tylko z kodem)
obrót 1 raz, dowolny kurs
Sprawdź kod
STS Bonus od depozytu – do 1200 zł
obrót 3 razy, kurs min. 1.91
Bonus bez depozytu – 25 zł
obrót 3 razy, kurs min. 1.91
Zakład bez ryzyka – 35 zł (tylko z kodem)
brak wymogu
Sprawdź kod
Totolotek Bonus od depozytu – do 1049 zł
obrót 3 razy bonus + depozyt, kurs min. 1.90
Bonus bez depozytu – 25 zł
obrót 2 razy bonus, kurs min. 2.00
Sprawdź kod
LvBET Bonus od 1. depozytu – do 1000 zł
aktywacja: kombi, min. 3 zdarzenia, kurs min. 2.50; wypłata: obrót 4 razy, kurs min. 2.00
Bonus od 2. depozytu – do 500 zł
aktywacja: kombi, min. 3 zdarzenia, kurs min. 2.50; wypłata: obrót 3 razy, kurs min. 2.00
Bonus bez depozytu – 20 zł (tylko z kodem)
aktywacja: kombi, min. kurs 2.50; wypłata: obrót 2 razy, kurs min. 2.00
Sprawdź kod
forBET Bonus od 3 pierwszych depozytów – do 1200 zł
aktywacja: obrót 1 raz, kurs min. 2.00; wypłata: AKO min. 3 zdarzenia, obrót 4 razy
Freebet od depozytu – 100 zł
obrót 4 razy, kurs min. 2.00
Bonus bez depozytu – 10 zł
obrót 4 razy, kurs min. 2.00
Sprawdź kod
TOTALbet Bonus od depozytu – do 5000 zł
obrót depozyt 4x min. 4 zdarzenia lub 5x min. 3 zdarzenia, kurs min. zdarzenia 1.25
Bonus bez depozytu – 15 zł (tylko z kodem)
aktywacja: obrót 1 raz, kurs min. 2.00
Freebet 20 zł + 20 zł
aktywacja: obrot 1 raz, kurs min. 2.00
Sprawdź kod
PZBUK Darmowy zakład 50 zł
Brak wymogów
freebet 100 zł (20 000 pkt. gracza)
obrót 5 razy, AKO, kurs min. 2.00
Sprawdź kod
Milenium Bonus od depozytu – do 1500 zł
obrót 4 razy, AKO min. 3 zdarzenia, min. kurs 2.00
Zakład bez ryzyka – 100 zł
obrót 1 raz, dowolny kurs
Freebet – 30 zł (tylko z kodem)
obrót 1 raz, dowolny kurs
Sprawdź kod
Etoto Bonus od  pierwszego depozytu 200% do 200 zł
obrót 4 razy (bonus + depozyt), kurs min. 2.20
Sprawdź kod
Betclic Zakład bez ryzyka do 500 zł
obrót 6 razy bonus, kurs min. 2.00
Sprawdź kod
eWinner Bonus od depozytu – do 1000 zł
obrót 6 razy bonus, kurs min. 2.50
Zakład bez ryzyka – 210 zł
obrót 6 razy bonus, kurs min. 2.50
Freebet – 25 zł
obrót 1 raz bonus, kurs min. 2.50
Sprawdź kod
Betfan Bonus od 3 pierwszych depozytów – do 3000 zł
aktywacja: kupon SOLO lub AKO, kurs min. 2.00, przeniesienie środków: obrót 5 razy, min. 2 zdarzenia, kurs min. zdarzenia 1.45
Zakład bez ryzyka do 100 zł
obrót 5 razy, min. 2 zdarzenia, min. kurs zdarzenia 1.45
Sprawdź kod
Noblebet Bonus od 1. depozytu do 800 zł
aktywacja: KOMBI 3.00, obrót: 4 razy bonus SOLO lub KOMBI, kurs min. 1.85
Bonus od 2. depozytu do 800 zł
aktywacja: KOMBI 3.00, obrót: 3 razy bonus SOLO lub KOMBI, kurs min. 1.85
Zaklad bez ryzyka 50 zł
obrót: 5x na sporty wirtualne, kurs dowolny
Sprawdź kod
Superbet Bonus od depozytów do 600 PLN
obrót 4 razy bonus, kurs min. 1.80
Sprawdź kod

Warunki obrotu bonusem powitalnym u bukmacherów

Wybierając bukmachera, u którego chcemy się zarejestrować bardzo często kierujemy się wysokością i rodzajem bonusu jaki otrzymujemy w ofercie powitalnej. To oczywiście zrozumiałe, jeśli mamy możliwość otrzymania bonusów za samą rejestrację to dlaczego nie wybrać najwyższych? Niestety, czasami najwyższy bonus nie oznacza, że jest on najlepszy. Gdy wybierasz promocję na start koniecznie zapoznaj się z warunkami obrotu bonusów. Czym jest obrót i jaki jest dla nas najkorzystniejszy? Przeczytajcie.

Obrót bonusem – co to znaczy?

By móc przeanalizować konkretne przykłady warunków obrotu bonusów w ofertach powitalnych bukmacherów, musimy najpierw zrozumieć czym jest obrót bonusu.

Przeglądając promocje na start legalnych bukmacherów online, u każdego znajdziemy jeden lub kilka bonusów jakie oferują nowym graczom, są to: freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy od depozytu i bez depozytu.

Na pierwszy rzut oka, wydaje się, że te przy których widnieją najwyższe kwoty, są najlepszymi. Ważne jednak, aby wczytać się w warunki jakie musisz spełnić by otrzymać te freebety. Jednym z najważniejszych jest obrót bonusu. Co to oznacza? To znaczy, że jeśli będziesz chciał wypłacić bonus bukmacher będzie wymagał abyś postawił w zakładach kwotę otrzymanego bonusu określoną ilość razy. Dla przykładu, powiedzmy, że dostałeś 100 zł bonusu za rejestrację u buka. Wymaga on żebyś obrócił nim 2 razy. Oznacza to, że musisz postawić w sumie 200 zł (100 zł x 2).

Czasami bukmacherzy wymagają obrotu kwotą bonusu i wpłaconym przez nas depozytem. Przedstawmy to na przykładzie. Powiedzmy, że bonus wynosi 100 % od depozytu. Wpłaciłeś 100 zł i buk dorzucił do tego drugie 100 zł. I wymaga, abyś obrócił nie tylko wpłaconą stówką, ale i stówką którą ci dorzucił, w sumie 200 zł. Jeśli wymagany obrót to x2, to musisz obrócić 200 zł x 2, czyli postawić w sumie 400 zł.

Często bukmacherzy określają też minimalny kurs jaki musi mieć zdarzenie na kuponie i cały kupon, który stawiamy za środki bonusowe, by obrót został zaliczony.

Koniecznie doczytajcie też w regulaminie ile czasu macie na dokonanie obrotu bonusem. Czasami jest to zaledwie kilka dni, a niekiedy nawet 3 miesiące. Po upływie określonego czasu stracimy możliwość skorzystania z bonusu.

Dlaczego jest wymagany obrót?

Odpowiedź jest prosta. Bukmacher daje ci w prezencie środki pieniężne, ale wymaga od Ciebie określonego obrotu, by zwrócić sobie część, całość a niekiedy jeszcze większą kwotę niż od niego dostałeś. Nikt przecież nie rozdaje za darmo pieniędzy. A wyzwaniem jest spełnienie wymaganego obrotu i wygranie wszystkich postawionych zakładów. Trzeba mieć albo duże szczęście albo naprawdę ogromną wiedzę i doświadczenie. Oczywiście nie twierdzimy, że nikomu się to nie udaje, sugerujemy tylko, że może to być trudne.

Na co zwracać uwagę:

  • wysokość obrotu (jaką wielokrotność kwoty musisz obrócić)
  • czy wymagany jest obrót tylko bonusem czy bonusem i depozytem
  • jaki jest wymagany minimalny kurs zdarzenia i kuponu zaliczany do obrotu
  • jakie zakłady liczą się do obrotu
  • jakie zakłady są wykluczone z obrotu
  • czas na dokonanie obrotu
  • wymagana liczba zdarzeń na kuponie

STS obrót bonusem

STS jak obrócić bonus?

Największy bukmacher w Polsce oferuje nowym graczom aż trzy bonusy powitalne.

Zacznijmy od bonusu bez depozytu, który otrzymasz za samą rejestrację u buka. Co ważne, dostaną go nawet ci gracze, którzy dokonają szybkiej rejestracji. Wynosi on 25 zł. By móc go wypłacić musisz dokonać obrotu kwotą bonusu trzy razy, z minimalnym kursem 1.91.

Kolejnym bonusem jest zakład bez ryzyka, który otrzymasz tylko wtedy, gdy podczas rejestracji w formularzu wpiszesz nasz specjalny kod. Wpłacając pierwszy depozyt minimum 2 zł otrzymasz do 35 zł zakładu bez ryzyka. Czyli zwrotu stawki w przypadku przegranej. Co ważne, zwrot trafi na twoje konto depozytowe i nie musisz nim obracać.

Ostatnim bonusem dostępnym w ofercie na start STS jest bonus od depozytu. Wpłacając pierwsze środki na swoje konto bukmacher doda kwotę równą twojej wpłacie. Maksymalnie 1200 zł. Bonus podlega trzykrotnemu wymogowi obrotu po kursie minimalnym 1.85.

Co zrobić by wypłacić bonus w Totolotku?

Totolotek jak obrócić bonus?

Dobrze znany graczom bukmacher Totolotek również ma promocję dla nowych użytkowników. Najciekawszy jest bonus bez depozytu 25 PLN, który jest dostępny tylko dla graczy, którzy zarejestrują się w Totolotku z naszym kodem bonusowym. Otrzymany bonus należy obrócić dwa razy po kursie nie mniejszym niż 2.00. Masz na to 30 dni.

Wpłacając pierwszy depozyt w Totolotku otrzymasz bonus 100 % do 1000 zł. Minimalna wpłata uprawniająca do otrzymania bonusu to 20 zł. Na dokonanie obrotu masz 90 dni. Bonus, który otrzymasz i wpłacony depozyt podlegają trzykrotnemu wymogowi obrotu po kursie minimalnym 1.90. Jest jeszcze specjalny bonus w aplikacji mobilnej, który wynosi 100 % do 49 zł za pierwszy wpłacony w apce depozyt. Minimalna wpłata wynosi 20 zł. Niestety póki co Totolotek posiada tylko aplikację na systemy Android. Mobile bonusem i wpłaconym depozytem należy obrócić trzy razy po kursie min. 1.90.

Warunki obrotu w Fortunie

Fortuna jak obrócić bonus?

Aż trzy bonusy powitalne swoim nowym graczom oferuje bukmacher Fortuna. Trzeba przyznać, że to jedna z najlepszych ofert na rynku legalnych zakładów bukmacherskich.

Znajdziesz tu oczywiście bonus od depozytu, który wynosi 100 % do 1000 zł. Masz 60 dni na to by nim obrócić cztery razy po kursie nie mniejszym niż 1.91. Możesz go jednak obstawić tylko w zakładach akumulowanych z co najmniej 3 zdarzeniami.

Nowy użytkownik otrzyma także bonus bez depozytu od Fortuny. Występuje on w formie punktów Fortuna Klub Plus (2800 pkt) o równowartości 20 zł. Warunki obrotu tego freebetu są bardzo dobre. Wystarczy obrócić nim jeden raz po dowolnym kursie.

Trzecim bonusem jest zakład bez ryzyka. W standardowej ofercie wynosi on 100 zł, jednak można go zwiększyć do 130 zł, jeśli w formularzu rejestracyjnym wpiszesz kod promocyjny. Tu również warunki obrotu są bardzo korzystne. Wystarczy obrócić nim jeden po dowolnym kursie.

Jak obrócić bonus w LV BET?

LV BET jak obrócić bonus?

Ten bukmacher oferuje dwa rodzaje bonusów powitalnych, jednak warunki ich obrotu są bardziej skomplikowane niż te opisane powyżej.

Zacznijmy od bonusu od depozytu. Wpłacając minimum 50 zł przy pierwszym depozycie otrzymasz bonus 1% swojej wpłaty z mnożnikiem kursu całkowitego x100. Następnie musisz aktywować na swoim koncie ten mnożnik. Musisz postawić kupon kombi z minimum 3 zdarzeniami, kursem łącznym nie mniejszym niż 2.50 i minimum 1.25 na każdą selekcję za środki bonusowe. Postaw zakład z mnożnikiem i zgarnij bonus do 1000 zł. By wypłacić bonus należy obrócić nim cztery razy po kursie minimalnym 2.00.

Kolejny bonus dotyczy drugiego depozytu. Ten aktywuje się również przy wpłacie minimum 50 zł. Otrzymasz bonus w wysokości 1 % swojej wpłaty z mnożnikiem kursu całkowitego x50. Następnie przygotuj kupon kombi z minimum 3 zdarzeniami i kursem łącznym nie mniejszym niż 2.50 za środki bonusowe. Aktywuj na kuponie mnożnik kursu x50 i postaw kupon. Odbierz bonus o równowartości nawet 500 zł. By wypłacić środki bonusowe należy nimi obrócić trzy razy po kursie nie mniejszym niż 2.00.W sumie od dwóch pierwszy depozytów możesz otrzymać aż 1500 zł. To najwyższa oferta od wpłaty wśród legalnych bukmacherów online.
W LV BET znajdziesz też bonus bez depozytu. Gdy przejdziesz pełną rejestrację i użyjesz w formularzu kodu bonusowego otrzymasz 20 zł. By aktywować środki bonusowe musisz postawić zakład kombi z kursem całkowitym co najmniej 2.50, a kursem zdarzenia na kuponie nie mniejszym niż 1.25. By zaś wypłacić bonus należy obrócić nim dwa razy po kursie 2.00 lub wyższym.

Oferta powitalna TOTALbet – warunki

TOTALbet jak obrócić bonus?

TOTALbet oferuje nowy graczom bonus od pierwszej wpłaty 100 % do 5000 zł. Gracz ma do wyboru dwie opcje obrotu depozytem. Pierwsza to 4 razy na kuponach z min. 4 zdarzeniami, druga to 5 razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami. W obu przypadkach kurs zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.25. Co ważne po dokonaniu każdego z obrotów na konto główne trafi 20 % lub 25 % bonusu (w zależności od obrotu jaki wybraliśmy). Środki te można wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Po dokonaniu wymaganej liczby obrotów na konto główne trafi 100 % bonusu od pierwszej wpłaty.

Osoby rejestrujące się w TOTALbet mają również szansę na bonus bez depozytu. Jednak można go otrzymać tylko z kodem promocyjnym. Freebet 15 zł zostanie dodany do konta gracza, gdy przejdzie proces rejestracji. Należy go aktywować stawiając kupon SOLO lub AKO po kursie min. 2.00. Nie ma dalszych wymogów obrotu. Jeśli chodzi o dwa freebety po 20 zł, które gracz otrzyma na start za różne aktywności, to również należy je aktywować kuponem z kursem min. 2.00.

Jak obrócić bonusem w forBET?

forBET jak obrócić bonus?

forBET daje swoim nowym klientom możliwość zgarnięcia bonusu do 1200 zł od trzech pierwszych depozytów.

Od pierwszej wpłaty możesz zgarnąć 100 % do 400 zł, od drugiej 75 % do 400 zł i od trzeciej 50 % do 400 zł. Minimalna wpłata, która daje możliwość skorzystania z tych trzech bonusów to 20 zł. Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po kursie minimalnym 2.00. Aby wypłacić środki bonusowe należy obrócić nimi cztery razy kuponami posiadającymi co najmniej trzy zdarzenia, każde z kursem 1.30 lub wyższym. Na aktywację bonusu masz 30 dni.

Dodatkowo możesz otrzymać również 100 zł ekstra, korzystając z kodu promocyjnego. Wpłacając pierwszy depozyt, powiedzmy 100 zł, na saldzie głównym będziesz mieć 100 zł a na saldzie bonusowym 150 zł (bonus 100 % od pierwszej wpłaty i połowę bonusu dostępnego z kodem). W kolejce będzie czekało drugie 50 zł (druga połowa promocji z kodem). Gdy obrócisz środkami z konta bonusowego zostaną one przeniesione na konto główne a druga połowa bonusu pojawi się na koncie bonusowym. Dodatkowe 50 zł należy obrócić 4 razy z kursem nie mniejszym niż 2.00.

Jest również możliwość otrzymania z bonusu bez depozytu 10 zł, jeśli wpiszesz kod promocyjny podczas rejestracji. By go wypłacić musisz obrócić kwotą bonusu 4 razy po kursie nie mniejszym niż 2.00.

Freebet na start PZBuk

PZBuk jak obrócić bonus?

U bukmachera PZBuk osoba rejestrująca nowe konto otrzyma darmowy zakład 50 zł. Kwota ta może wydawać się mała porównując ją do bonusów u innych bukmacherów, ale PZBuk nie wymaga obrotu tym bonusem, co sprawia, że jest bardzo atrakcyjny. Należy go tylko aktywować stawiając zakład AKO z kursem min. 2.00. Możesz też zyskać freebet 100 zł (2×50 zł) jeśli przy rejestracji skorzystasz z kodu bonusowego. Po rejestracji z kodem otrzymasz 20 000 punktów w Sklepie Gracza, które możesz wymienić na dwa freebety po 50 zł. By aktywować pierwszy bonus należy wpłacić 50 zł. Otrzymasz wtedy 50 zł darmowego zakładu. By go wypłacić musisz obrócić kwotą depozytu i bonusu pięć razy po kursie nie mniejszym niż 2.00. Po dokonaniu obrotu pozostałe 10 000 punktów gracza możesz wymienić na 50 zł darmowego zakładu. Należy go obrócić pięć razy po kursie min. 2.00. Warunki obrotu nie są może zbyt korzystne, ale osoby, które są aktywnymi graczami nie powinny mieć problemu z ich spełnieniem. Masz na to 60 dni.

Obroty bonusami w Milenium

Milenium jak obrócić bonus?

Ciekawie wygląda pakiet powitalny w Milenium. Do zgarnięcia są aż trzy bonusy.

Po pierwsze zakład bez ryzyka po pierwszym depozycie do 100 zł. Wystaczy go obrócić jeden raz na kuponie SOLO lub AKO po dowolnym kursie.

W Milenium dostaniesz bonus od depozytu 100 % do 1500 zł. Dostanie go każdy kto wyrazi taką chęć zaznaczając odpowiednie miejsce w formularzu. Obrót w tym przypadku wygląda trochę inaczej, a mianowicie należ obrócić depozytem a nie bonusem. Należy to zrobić 4 razy na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem nie mniejszym niż 2.00.

Jest jeszcze jeden bonus, jednak otrzymanie go jest możliwe tylko z kodem promocyjnym. Wpisując go podczas rejestracji otrzymasz dodatkowy zakład bez ryzyka o wartości 30 zł. By go uruchomić musisz dokonać pierwszej wpłaty minimum 50 zł. Wymagany jest tylko jednokrotny obrót bonusem.

Etoto bonusy na start

Etoto jak obrócić bonus?

A jak sytuacja wygląda w zakładach Etoto? Tu również otrzymamy bonus od depozytu na start. Jako jedyny bukmacher w Polsce oferuje freebet od pierwszej wpłaty aż 200 %. Niestety maksymalnie można otrzymać 200 zł.

Dokonując pierwszej wpłaty otrzymasz bonus 200 % do 200 zł. Otrzymanymi środkami i depozytem należy obrócić cztery razy z kursem min. kuponu 2.20. Minimalna wpłata uprawniająca do otrzymania środków wynosi 1 zł.

W poprzedniej ofercie powitalnej Etoto był jeszcze bonus bez depozytu, bonus od drugiej wpłaty i freebet od drugiej wpłaty, niestety 1 sierpnia 2019 oferta na start została ograniczona tylko do bonusu 200 % od pierwszego depozytu.

Betclic obrót bonusem

Betclic jak obrócić bonus?

Betclic, czyli bukmacher, który wrócił do Polski po dwóch latach nieobecności, przygotował dla nowych graczy zakład bez ryzyka do 500 zł, który z kodem promocyjnym wyniesie aż 550 zł. Minimalna kwota, jaka kwalifikuje do skorzystania z bonusu to 1 zł. Gracz wpłaca swój depozyt i stawia swój pierwszy zakład. Jeśli przegra, bukmacher zwróci mu postawioną stawkę do 500 zł. By gracz mógł wypłacić pieniądze musi obrócić bonusem 6 razy po kursie minimalnym 2.00. Na dokonanie obrotu gracz ma 60 dni. Do obrotu zaliczają się zakłady pojedyncze i wielokrotne, live, pre-live. To najwyższy dostępny wśród bukmacherów online cashback na start.

eWinner pakiet powitalny – wypłata

eWinner jak obrócić bonusem?

Najnowszy bukmacher eWinner również przewidział dla graczy pakiet powitalny. Na początek gracz otrzymuje zakład bez ryzyka 210 zł (dostępny z kodem eWinner), 150 zł standardowe i ekstra 60 zł. Stawiając zakład bez ryzyka za 210 zł, który okaże się przegrany otrzymasz pełny zwrot stawki (stawiając zakład będzie on obciążony podatkiem 12%, czyli postawisz go za 176 zł). Zwrot po odjęciu podatku będzie wynosił 132 zł (150 zł – 12%) plus 60 zł dzięki naszemu kodowi, które nie są objęte podatkiem. Minimalna wpłata uprawniająca do otrzymania zakładu bez ryzyka wynosi 20 zł. Jeśli gracz wpłaci od 150 do 209,99 zł to cashback wyniesie 150 zł minus 12% podatku.. Jeśli natomiast 210 zł lub więcej to dostajesz dodatkowe 60 zł zwrotu, które nie jest objęte podatkiem. 

Przy pierwszym depozycie dostępny jest też freebet 25 zł. Aby otrzymać freebet należy postawić kupon SOLO lub AKO za minimalną stawkę 50 zł i wtedy otrzymasz bonus w postaci 50 % wpłaconego depozytu czyli 25 zł. Freebet trzeba obrócić raz na kuponie SOLO lub AKO po kursie min. 2.50. Masz na to tylko 7 dni.

Za drugi i trzeci depozyt użytkownik otrzyma bonus 100 % do 500 zł, które trzeba obrócić 6 razy po kursie min. 2.50 w ciągu 30 dni.

Jak obrócić bonus na start w BETFAN?

W BETFAN gracze mogą zgarnąć najwyższy bonus od depozytu, nawet do 3000 zł. Sprawdźmy zatem jakie są warunki jego obrotu. Bonus jest podzielony na trzy pierwsze depozyty i od każdego dostaniemy bonus 10 % naszej stawki do 100 zł za każdą z 3 pierwszych wpłat. Po dokonaniu każdej wpłaty należy zagrać za równowartość depozytu. By środki z konta bonusowego trafiły na konto główne musisz obrócić nimi 5 razy, na kuponach z co najmniej 2 zdarzeniami i kursem pojedynczego zdarzenia 1.45. Gdy środki będą przenoszone zostanie włączony mnożnik x10, dzięki któremu można otrzymać bonus nawet 3000 zł.

W BETFAN możemy też dostać zakład bez ryzyka, który jest dostępny z kodem promocyjnym BETFAN. Maksymalnie może wynieść 100 zł. Zakładem z cashbackiem będzie pierwszy postawiony przez nas zakład. Należy wpłacić min. 20 zł, postawić zakład z minimalnym kursem 1.14. Jeśli przegramy bukmacher zwróci nam stawkę do 100 zł. Kwota bonusu zaokrąglana jest w dół do pełnych dziesiątek, czyli stawiając kupon za 57 zł bonus wyniesie 50 zł. By przenieść bonus na konto główne należy obrócić nim 5 razy na kuponie AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem pojedynczego zdarzenia nie mniejszym niż 1.45. Bonus jest ważny 30 dni.

Jak wypłacić bonus w Noblebet?

W ofercie powitalnej Noblebet znajdziemy w sumie trzy bonusy. Gracz otrzyma bonus od pierwszego i drugiego depozytu do 800 zł, w przypadku pierwszej wpłaty jest to bonus 100 %, zaś drugiej 50 %. Oba freebety trzeba najpierw aktywować na kuponie KOMBI z minimum dwoma zdarzeniami i kursem nie mniejszym niż 3.00. By wypłacić bonusy musimy postawić kupon KOMBI lub SOLO z kursem min. 1.85. Przy pierwszym depozycie obrotu należy dokonać 4 razy, a przy drugim 3 razy.

Jest jeszcze 50 zł zakładu bez ryzyka, które otrzymają gracze stawiając zakłady na sporty wirtualne. Zwrot w wysokości 50 zł należy obrócić 5 razy typując virtuale.

Warunki obrotu bonusem w Superbet

Superbet działał od kilku lat na polskim rynku, jednak tylko w punktach stacjonarnych. W końcu zdecydował się dołączyć do bukmacherów online. Dla nowych graczy przygotował bonusy od trzech pierwszych depozytów. Maksymalnie gracz może otrzymać 600 zł.

Wpłacając pierwszy depozyt można otrzymać bonus 100 % do 300 zł, przy drugiej wpłacie 100 % do 200 zł, zaś przy trzeciej 100 % do 100 zł. Minimalna kwota kwalifikująca do bonusów to 20 zł.

Warunki obrotu wszystkich trzech bonusów są takie same. Należy obrócić ich kwotą cztery razy na kuponach solo po minimalnym kursie 1.80.

Warunki obrotu bonusami u legalnych bukmacherów

Jak widać warunki obrotu bonusami powitalnymi są bardzo różne. Każdy bukmacher określa swoje zasady, czasami są one dosyć skomplikowane. Różnice wynikają też z rodzajów bonusów. Ważne, abyś zanim dokonasz rejestracji przeczytał uważnie warunki obrotu i wybrał taką ofertę, która najbardziej będzie ci pasowała. Pamiętaj, wysoka kwota bonusu często oznacza bardziej wymagające wymagania obrotu.