Polski bukmacher bez podatku

Podatki musi płacić każdy. Czy na pewno? Okazuje się, że wielu legalnych bukmacherów online ma w swoich ofertach dla graczy promocje, dzięki którym nie będą musieli płacić podatku. Mało tego, mogą wygrać nawet dużo więcej! Legalny bukmacher bez podatku – który jest najlepszy?

Podatek u bukmacherów

Obowiązujące w Polsce prawo nakłada na zakłady bukmacherskie obowiązek płacenia 12 % podatku obrotowego. Co to oznacza dla gracza? Że stawiając zakład, niezależnie od tego czy będzie on wygrany czy przegrany, na samym początku od postawionej kwoty zostaje odliczone 12 % stawki, w ramach podatku odprowadzanego do Urzędu Skarbowego. Trzeba przyznać, że jest to całkiem sporo, porównując do innych europejskich krajów, które stosują ten rodzaj podatku. Na przykład we Włoszech wynosi on 2,75 %, w Niemczech 5 %, w Irlandii 1 % a we Francji 9,30 %. Zatem tak naprawdę bukmacherzy płacenie podatku zrzucili na graczy, bo to od ich postawionych stawek zostaje odliczone 12%.

Jak zatem działają promocje bez podatku u bukmacherów online? Przecież zakłady są zobowiązane do płacenia podatków fiskusowi i nie mogą ich “odpuścić” na potrzeby promocji. W takich przypadkach bukmacherzy biorą częściowo lub w całości opłacenie podatku. Który legalny bukmacher bez podatku ma najlepszą ofertę? Sprawdziliśmy.

Bukmacherzy bez podatku

  • Fortuna – Happy Hours – większe wygrane o 14 %
  • Totolotek – Bonus King Size – do +66% do wygranych
  • LV BET – Multikozak – do 25 % więcej
  • forBET – Gramy Europejskie Puchary – 12 % więcej na Ligę Mistrzów i Ligę Europy
  • Betclic – Multi + – nawet do 50 % więcej na kupony wielokrotne
  • PZBuk – Kombodoładowanie i Komborakieta – dodatkowe 15 % na piłkę nożną i 30 % na tenisa
  • TOTALbet – Nowy Total Bonus i Super Total Bonus – powiększ wygraną nawet o 51 %
  • Noblebet – Zakłady Dotowane – zakłady kombi z wygraną większą o 20 %
  • Superbet – Super Bonus – wygrana z zakładów wielokrotny powiększona do 150 %
  • BetX – Bonus Akumulowany – do 100 % wyższa wygrana z kuponów AKO

Happy Hours, czyli Fortuna bez podatku

Gra bez podatku w Fortunie

Co jakiś czas jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce – Fortuna, proponuje swoim graczom promocję Happy Hours, która zwiększa wygraną o 14 %. Jest aktywna podczas ważnych wydarzeń sportowych, głównie piłkarskich takich jak: Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Świata czy Liga Mistrzów. Wtedy, godzinę przed spotkaniami, stawiając zakłady za minimum 20 zł na wyróżnione zdarzenia, można skorzystać z podwyższonego kursu 1.14, dzięki czemu unikamy płacenia podatku. Promocja dotyczy zakładów stawianych przez stronę efortuna.pl, a także przez aplikacje mobilną, zawiera zakłady SOLO i AKO, a także MAXIKOMBI. Jeśli nie założyłeś jeszcze konta w Fortunie to zarejestruj się z kodem promocyjnym, dzięki któremu otrzymasz trzy wysokie bonusy na start.

+66 % w Totolotku dzięki Bonus King Size

Bardzo korzystną promocję na podwyższenia wygranych, dzięki której nie tylko unikniesz płacenia podatku, ale wygrasz jeszcze więcej. Bonus King Size daje możliwość zwiększenia wygranej nawet o 66 %. By skorzystać z promocji musisz oczywiście być graczem Totolotka, jeśli jeszcze nie masz konta to koniecznie załóż je z naszym kodem promocyjnym, dzięki któremu otrzymasz wyższy bonus powitalny. Promocja Bonus King Size polega na stworzeniu kuponu z jak największą liczbą zdarzeń. Za pięć zdarzeń zwiększysz wygraną o 5 % , za sześć zwiększasz wygraną o 10 %. Maksymalny bonus wynosi 66 % i otrzyma go gracz, który umieści na kuponie 30 zdarzeń lub więcej. W promocji biorą udział zdarzenia z kursem min. 1.21.

Multikozak LV BET – wygrywaj więcej na kuponach AKO

Gra bez podatku LVBET

Aktualnie gracze lvbet.pl mają do dyspozycji akcję Multikozak, która dotyczy zakładów AKO. Wystarczy postawić kupon z 4 zdarzeniami a do twojej wygranej zostanie doliczone 7,5 %. Przy pięciu zdarzeniach wygrana zwiększy się o 10 %, przy sześciu o 15 %, przy siedmiu o 20 %, a przy ośmiu o aż 25 %. Minimalna stawka zakładu wynosi 10 zł, kurs kuponu musi być nie mniejszy niż 3.00. Do promocji kwalifikują się kupony kombi zagrane w czasie jednego tygodnia. By mieć dostęp do promocji LV BET musisz posiadać aktywne konto gracza, załóż je i skorzystaj z kodu promocyjnego, który zwiększy pakiet bonusów powitalnych.

Popularny bukmacher LV BET często proponuje graczom możliwość grania bez podatku lub wygrywania dużo więcej. Jakiś czas temu dostępna dla graczy była promocja w aplikacji bukmachera, która zwiększała wygrane o 14 %. Również osoby korzystające ze stacjonarnych punktów mają opcję skorzystania z dwóch promocji, dzięki którym wygrają 14 % więcej na wygranych zakładach na Ekstraklasę i inne wydarzenia piłkarskie.

forBET bez podatku – Gramy Europejskie Puchary

Gra bez podatku forBET

Ten bukmacher słynie z bardzo dobrego pakietu powitalnego, który składa się z wysokiego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i freebetu, które otrzymają gracze, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym. forBET oferuje również ciekawą promocję na grę bez podatku. Akcja Gramy Europejskie Puchary jest czasowa i obowiązuje w dni meczowe Ligi Mistrzów i Ligi Europy. By skorzystać z promocji musisz postawić kupon z min. czterema zdarzeniami przedmeczowymi włącznie ze zdarzeniem specjalnym “Puchary bez Podatku” (jest dostępne na górze listy zakładów na LM i LE). Kurs min. pojedynczego zdarzenia wynosi 1.30.

Betclic bez podatku

Również popularne w Europie zakłady Betclic proponują graczom promocję, dzięki której można wygrać więcej. Multi + dotyczy zakładów wielokrotnych i można zyskać aż 50 %. Promocja jest aktywna dla kuponów z min. 5 zdarzeniami, wtedy wygrana jest większa o 7 %. Im więcej zdarzeń, tym wygrana będzie powiększona o wyższy procent. Wrzucając na kupon 13 zdarzeń lub więcej Betclic doda do twojej wygranej aż 50 % więcej. Pamiętaj jednak, że w promocji biorą udział tylko zakłady oznaczone logo Multi +. Przypomnijmy, że Betclic posiada bardzo dobry bonus powitalny dostępny z kodem promocyjnym , który jest najwyższym cashbackiem na start u polskich bukmacherów. Zatem jeśli jeszcze nie masz zarejestrowanego konta na betclic.pl, to zachęcamy.

Zwiększ wygraną w PZBuk o 30 %

PZBuk oferuje aż dwie promocje, w których gracze mogą powiększyć swoje wygrane. Pierwszą z nich jest Kombodoładowanie, które dostępne jest w ofercie bukmachera od dawna. Podobnie jak u innych bukmacherów, również tu liczy się liczba zdarzeń na kuponie, im więcej tym lepiej. Promocję można wykorzystać tylko w wybranych ligach piłkarskich: Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa i mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej w meczach towarzyskich i Lidze Narodów oraz esport. Na kuponie z 2 zdarzeniami wygrana zwiększona jest o 1%, zaś przy 11 zdarzeniach i więcej aż o 15 %. Co ważne, dodatkowe wygrane nie wymagają obrotu. Min. kurs zdarzenia to 1.20.

Druga promocja to Komborakieta i działa bardzo podobnie, z tym że dotyczy tylko zakładów przedmeczowych na tenisa. Dodatkowe wygrane stanowią określony procent podstawowej wygranej. Przy dwóch zdarzeniach jest to 2 % a przy jedenastu lub więcej – 30 %.

Jeśli chcesz korzystać z promocji PZBuk musisz mieć zarejestrowane konto, zakładając je z kodem bonusowym otrzymasz dodatkowy ekstra bonus na start.

+ 51 % do wygranych w TOTALbet

Promocje w TOTALbet również umożliwiają graczom zwiększenie wygranej. Zacznijmy od akcji TOTAL Bonus, dzięki której wygrana zostaje powiększona już przy dwóch zdarzeniach na kuponie. W przypadku dwóch zdarzeń jest to 2 %. Jeśli postawisz kupon z trzynastoma lub więcej zdarzeniami i wygrasz to otrzymasz 51 % więcej. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.20, a minimalna stawka to 1 zł.

Drugą opcją do powiększenia wygranej jest Gra bez Podatku. By skorzystać z promocji wystarczy postawić kupon z min. trzema zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub live (każde z kursem min. 1.20). Wygrana z twojego kupony zostanie powiększona o 14 %. Twój zakład może mieć dowolną stawkę i dotyczyć dowolnej dyscypliny. Co ważne – promocja ta łączy się z Total Bonusem, czyli w sumie można zgarnąć większą wygraną o 113 %.

TOTALbet oferuje też wiele innych bonusów dla graczy z aktywnym kontem, sprawdź je rejestrując konto z kodem promocyjnym, który powiększy bonus powitalny.

Zakłady bez podatku w Noblebet

Nowy na polskim rynku bukmacher Noblebet postanowił zachęcić graczy do stawiania zakładów wielokrotnych promocją Zakłady Dotowane. Wytypuj na jednym kuponie min. 3 selekcje i zwiększ wygraną o 5 %. Przy czterech zdarzeniach wygrana będzie większa o 10 %, przy pięciu o 15 %, a przy sześciu lub więcej o 20 %. Stawka zakładu nie może być mniejsza niż 50 zł a kurs kuponu 2.50.

Super Bonus w Superbet

Rumuński bukmacher działający legalnie na polskim rynku również posiada w stałej ofercie promocję, w której można grać bez podatku. Wygraną można powiększyć nawet o 150 %. Przy sześciu zdarzeniach na kuponie wygrana zostanie powiększona o 5 %. Za każdą kolejną selekcję wygrana będzie powiększana o kolejne 5 %. By powiększyć ją o 150 % bonusu na kuponie musi się znaleźć 35 zdarzeń. Aby skorzystać z tej promocji kurs pojedynczego zdarzenia musi być nie mniejszy niż 1.35.

BetX Bonus Akumulowany

W promocji BetX możesz otrzymać do 100 % premii do wygranych kuponów AKO. Minimalny kurs zdarzenia na kuponie akumulowanym to 1.25. Przy 6-8 selekcjach wygrana jest powiększana o 5 %, przy 9-11 o 10 %, przy 12-14 o 20 % i tak dalej. Przy 29-30 zdarzeniach na kuponie wygrana zostanie powiększona o 100 %.

Polski bukmacher bez podatku

Jak widać, jest w czym wybierać jeśli chodzi o możliwość gry bez podatku u legalnych bukmacherów online. Zdecydowana większość promocji dotyczy kuponów wielokrotnych i bonus jest uzależniony od ich liczby. Wygrana może być powiększona nawet o 66 %. Bukmacherzy bez podatku – czy warto skorzystać? Oczywiście, że tak! Zwłaszcza, że powiększone wygrane nie wymagają zazwyczaj obrotu przed wypłatą. Oczywiście trudniej jest wygrać, jeśli mamy kilka lub kilkanaście zdarzeń na kuponie. Jednak przy odrobinie wiedzy i szczęścia można zgarnąć naprawdę przyzwoite bonusy.


O autorze

Adrianna Sulska