Metody płatności u bukmacherów internetowych – wpłaty i wypłaty

Spis treści

Wybierając zakłady, w których chcemy typować warto sprawdzić jakie są metody płatności u bukmacherów. Nie jest to najważniejszy czynnik, ale jeśli jesteśmy ograniczeni do dwóch czy trzech opcji może być to dla nas problematyczne. Ważna jest również szybkość realizowanych wpłat i wypłat. Sprawdziliśmy metody płatności u legalnych bukmacherów online, kto wypadł najlepiej?

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów 2024

Zdarza się, że gdy już gracz założy konto u wybranego bukmachera, przechodzi do wpłaty depozytu i okazuje się, że żadna z dostępnych metod mu nie odpowiada. Innym razem chce wypłacić środki, a jedyna dostępna opcja realizuje wypłaty, które trwają nawet kilka dni. Warto zatem najpierw sprawdzić metody płatności u bukmacherów.

 • Wpłaty: Visa, MasterCard/Maestro, BLIK, PayU Tpay.com, przelew, depozyt w punkcie
 • Wypłaty: szybkie wypłaty do 17 banków (ok. 15 min.), pozostałe banki w ciągu 1-2 dni roboczych
Załóż konto
 • Wpłaty: Visa, MasterCard, Tpay, Skrill, Neteller, Paysafecard, Przelewy24, Blik, Revolut, przelew (tradycyjny I błyskawiczny)
 • Wypłaty: przelew (do 7 dni), karta kredytowa, Paysafecard, Neteller, Skrill, Przelewy24
Załóż konto
 • Wpłaty: Visa, MasterCard, PayU, Dotpay, PayPal. Skrill, Neteller, Blik, Paysafecard, przelewy, depozyt w punkcie
 • Wypłaty: szybkie wypłaty do 11 banków (do 15 min), pozostałe banki w ciągu 1-2 dni roboczych
Załóż konto
 • Wpłaty: Visa, MasterCard, PayU, Dotpay, Tpay.com, Paysafecard, SkyCash, przelew
 • Wypłaty: szybkie wypłaty Quick Pay do 10 banków (do 30 min.), pozostałe banki 1-2 dni robocze
Załóż konto
 • Wpłaty: Visa, MasterCard, Blik, Paysafecard, PayU, DotPay, Przelewy24, przelew
 • Wypłaty: szybkie wypłaty Pay Express do 19 banków (do 8 min), pozostałe banki do 7 dni
Załóż konto

Wpłaty: Paymenticon, Blik, DotPay, Przelewy24, Tpay.com, Paysafecard, Visa, MasterCard, przelew

Wypłaty: LVBET Rapid Pay – szybkie wypłaty (ok. 10 minut) do 8 banków. Pozostałe banki przelewy według sesji banku

Załóż konto

Wpłaty: Visa, MasterCard, Przelewy24, DotPay, Tpay.com, Blik, przelew

Wypłaty: Przelewy24 (z reguły do 30 minut, max. 14 dni), DotPay (1-2 dni)

Załóż konto

Wpłaty: Blik, Przelewy24, Visa, Mastercard, Paysafecard, przelewy

Wypłaty: szybkie wypłaty (średnio 15 minut) do 16 banków

Załóż konto

Wpłaty: Visa, MasterCard, Dotpay, BLIK, Revolut, Przelewy24, paysafecard, przelew

Wypłaty:  szybkie przelewy Przelewy24

Załóż konto

Wpłaty: Blik, Przelewy24, MasterCard, Visa, Skrill, Paysafecard, przelew

Wypłaty: Przelewy24 (do 1 dnia po akceptacji), zwykły przelew (do 5 dni po akceptacji)

Załóż konto

Spośród wszystkich legalnych bukmacherów online najwięcej metod wpłat i wypłat środków z konta mają bukmacherzy Fortuna i STS. Warto dodać, że w STS możemy dokonać szybkiej wypłaty na konto w 12 bankach. Pieniądze zlecone do wypłaty znajdą się na koncie bankowych do 15 minut.

Rodzaje płatności u bukmacherów

Na polskim rynku działa obecnie 19 bukmacherów internetowych. Każdy z nich oferuje od 2 do nawet kilkunastu metod wpłat. Są wśród nich szybkie przelewy, karty kredytowe, szybkie transfery, portfele elektroniczne, przelewy z rachunku, systemy płatności mobilnych i tradycyjne przelewy. Nie tak dawno najpopularniejszą metodą było doładowanie konta przez SMS. Niektórzy dysponują wszystkimi opcjami, co jest bardzo cenione przez graczy. Duży wybór daje pewność, że każdy znajdzie coś co mu odpowiada.

Najpopularniejsze metody płatności u bukmacherów online:

 • szybki przelew bankowy,
 • BLIK,
 • Paysafecard,
 • Skrill,
 • Neteller,
 • Revolut,
 • tradycyjny przelew bankowy.

Sprawa z wypłatami środków wygląda zdecydowanie gorzej. Każdy bukmacher oferuje wypłatę przez tradycyjne przelewy bankowe. Ich minusem jest czas, gdyż środki na naszym koncie mogą się znaleźć nawet do 7 dni od zlecenia wypłaty. Część bukmacherów ma możliwość korzystania również z szybkich wypłat, które trwają maksymalnie do 30 minut. Taka opcja jest bardzo atrakcyjna, bo wiadomo, że nikt nie lubi długo czekać na swoje pieniądze.

Revolut bukmacherzy

Usługi bankowe Revolut zyskują tysiące zwolenników każdego dnia. Ta metoda płatności jest używana również przez tysiące Polaków. Czy u bukmacherów można korzystać z Revoluta? Na chwilę obecną opcję tę znajdziemy jedynie u bukmachera BetX, który posiada ją w ramach usługi Dotpay. Liczymy jednak, że pozostali operatorzy również zauważą niesłabnącą popularność Revoluta i umożliwią graczom korzystanie z niego. 

Przypomnijmy, że Revolut to brytyjskie przedsiębiorstwo, świadczące usługi bankowe. Oferuje karty prepaid, wymianę walut, usługi związane z kryptowalutami czy płatności peer-to-peer. Od 2017 roku aplikacja Revolut zaczęła obsługiwać polską walutę. Dzięki aplikacji mobilnej można uzyskać dostęp do bezpłatnych przelewów krajowych i międzynarodowych oraz opcji płacenia za granicą bez prowizji.

Paysafecard bukmacher

Dostępne w 40 krajach karty Paysafecard są jedną z najpopularniejszych metod płatności opartych na systemie pre-paid. Dostęp do nich nie jest trudny, gdyż znaleźć je można w wielu popularnych sklepach, takich jak: Auchan, Carrefour, Żabka, Leclerc, Real i wiele innych. Co wyróżnia tę metodę płatności? Przede wszystkim to, że jest anonimowa. Nie jest wymagane wprowadzanie swoich danych osobowych. Po drugie pozwala kontrolować wpłacane środki. Stan na swojej karcie możesz w każdej chwili sprawdzić na stronie paysafecard.com. Po trzecie, metoda ta działa błyskawicznie, środki znajdą się na twoim koncie u bukmachera w dosłownie chwilę. Jak działa ta metoda? Gracz kupuje kartę Paysafecard za określoną kwotę, którą ta karta jest zasilona. Każdy kupon posiada unikalny, 16-cyfrowy kod PIN. Należy go wpisać podczas wpłacania depozytu u bukmachera i wybrać kwotę. Co ważne, kod można wpisywać wielokrotnie, także nie trzeba wykorzystać wszystkich środków na karcie od razu.

Wypłaty środków u bukmacherów online

Najczęściej oferowaną przez bukmacherów metodą wypłaty środków jest oczywiście klasyczny przelew na konto bankowe. Większość legalnych operatorów księguje tego typu przelewy wychodzące raz dziennie, z reguły w okolicach godzin południowych. Zdarza się, że weryfikacja wypłaty może jednak potrwać nieco dłużej, jednak z reguły nie więcej niż 48 godzin.

Szybkie wypłaty

Większość polskich bukmacherów online poszło z duchem czasu i pozwala swoim klientom na szybkie przelewy środków na konta bankowe z konta depozytowego. Najczęściej stosowaną przez bukmacherów opcją są w tym wypadku Przelewy24, a więc jedna z najpopularniejszych platform płatniczych w Polsce. Korzystają z niej tacy bukmacherzy jak ETOTO, PZBUK, czy BetX. Na wypłatę przy wykorzystaniu tej metody czeka się na ogół od kilku do kilkunastu minut, jednak warto pamiętać, że nie obejmuje ona kont we wszystkich bankach. Równie szybkie metody wypłaty środków oferują bukmacherzy LVBET, forBET, STS, TOTALbet czy Betfan. Podobnie jak w przypadku wypłaty środków za pośrednictwem serwisu Przelewy24, z reguły nie są one obsługiwane przez wszystkie banki.

Metody płatności w STS

Bardzo dobrze prezentuje się wybór opcji płatności u największego polskiego bukmachera STS. Oczywiście absolutna podstawa to tradycyjne przelewy, a także płatności kartami kredytowymi Visa i Mastercard. Gracze skorzystają też z szybkich transferów, takich jak: PayU i Dotpay.

Wpłaty w STS

Dostępne są również dwa portfele elektroniczne, czyli elektroniczne odpowiedniki zwykłego portfela używane do przeprowadzenia transakcji w handlu elektronicznym. W STS są to Skrill, Netteler i PayPal, czyli najpopularniejsze cyfrowe portfele w Polsce.  Tę ostatnią opcję bukmacher ten obsługuje jako jedyny w Polsce.

Dodatkowo mamy dostęp do polskiego systemu płatności mobilnych Blik i elektronicznej metody płatności Paysafecard bazującej na systemie pre-paid dostępnym dla 25 banków.

W przypadku większości metod minimalna kwota wpłaty wynosi 1 zł lub limit nie jest określony. Dokonując płatności Skrillem i Netellerem musi to być nie mniej niż 30 zł, zaś w przypadku PayPal jest to 20 zł. Wszystkie metody wpłaty działają natychmiastowo.

W STS dokonamy też szybkiej wypłaty środków. Opcja dostępna jest w 11 bankach (mBank, ING, PKO Bank Polski, Millennium, Santander, Alior Bank, Inteligo, Bank Pekao, Getin Bank, Noble Bank i BNP Paribas) i trwa maksymalnie 15 minut. W pozostałych bankach proces ten może trwać nawet do 1-2 dni robocze. 

Ostatnią dostępną metodą jest możliwość wpłaty pieniędzy w punkcie STS. Opcja ta nic nie kosztuje, a środki pojawią się na Twoim koncie depozytowym natychmiast.

Wpłaty i wypłaty w Fortunie

Całkiem dobrą ofertę metod płatności znajdziemy też w Fortunie. Podstawowe formy jak tradycyjny przelew i karty Visa i MasterCard to dopiero początek. Do tego dochodzi szybki transfer PayU i przelew z rachunku Tpay.com. Dodatkowo gracze Fortuny mogą korzystać błyskawicznej opcji Visa Click to Pay. Rejestrując się u bukmachera, wpłać środki na konto wybraną metodą i korzystaj z pakietu bonusów na start w Fortunie.

Podobnie jak w STS można w Fortunie skorzystać z Blika. Metoda ta jest dostępna dla użytkowników aplikacji mobilnych największych banków, takich jak m.in.: PKO Bank Polski, ING Bank Śląski, mBank, Bank Millennium, Santander, Bank Pekao, Alior Bank czy Getin Bank. W przypadku płatności kartą, BLIKIEM, Tpay i PayU minimalna wpłata wynosi 1 zł.

Szybkie wypłaty są możliwe w Fortunie dzięki systemowi Przelewy24, który obsługuje 17 banków. Wypłata środków zajmuje około 15 minut. Szybkie wypłaty są zwykle realizowane przez całą dobę oraz w weekendy. Są jednak wyjątki. Szczegóły znajdziesz na stronie efortuna.pl.

Jak wpłacić środki w Totolotku?

Totolotek niedawno zmienił właściciela, została nim firma Merkur. Na szczęście w związku z tym nie zmieniły się metody płatności dostępne dla graczy, które są bardzo dobre.

Wpłat dokonamy za pomocą podobnych narzędzi jak w opisanych powyżej bukmacherach. Są to: Dotpay, Tpay, Blik, Skrill, karty Visa i MasterCard oraz tradycyjne przelewy. Minimalna kwota depozytu we wszystkich opcjach to 4 zł. Dodatkowo, gracze mogą skorzystać z opcji Paysafecard (minimalna wpłata 20 PLN) oraz z kodu bonusowego (brak minimalnej kwoty wpłaty).

Niestety rozczarowanie przychodzi, gdy wypłacamy środki. Totolotek nie dysponuje opcją szybkiej wypłaty i gracz zlecający wypłatę będzie musiał czekać na swoje pieniądze nawet kilka dni. W niektórych bankach zlecenia wypłaty zgłoszone do godziny 10:00 są realizowane tego samego dnia. Minimalna kwota wypłaty to 10 PLN.

Dostępne w LV BET metody płatności

Popularny w Polsce LV BET też prezentuje się w kwestii metod płatności całkiem nieźle. Z portfeli elektronicznych mamy średnio w naszym kraju popularny Paymenticon. Poza tym LV BET daje możliwość płatności przez Przelewy24, Dotpay, tPay.com i Paysafecard. Jest też oczywiście możliwość wpłaty za pomocą karty kredytowej Visa i MasterCard oraz karty debetowej.  Warto również odnotować, że opcja Dotpay w LVBET obsługuje m. in. portfele Apple Pay, Masterpass oraz Google Pay.

Istnieją limity co do minimalnej i maksymalnej kwoty, którą można wpłacić za pomocą poszczególnych metod. W przypadku Paymenticon, Blik, dotpay, Przelewy24, tPay i Dotpay min. depozyt wynosi 1 zł, a za pomocą Paysafecard 20 zł. Maksymalne wpłaty wahają się od 3000 zł do 10 000 zł.

Dzięki LV BET Rapid Pay środki, które chcesz wypłacić z konta gracza na twoje osobiste konto bankowe, znajdą się na nim w 10 minut. Opcja szybkiej wypłaty dostępna jest w bankach z listy Rapid Pay, czyli: mBanku, Inteligo, PKO BP, Credit Agricole, Alior Banku, Volkswagen Banku, Nest Banku i Getin Banku. Minimalna kwota jaką możesz wypłacić wynosi 10 zł.

forBET – metody wpłaty i wypłaty

Trzeba przyznać, że forBET w ostatnim czasie zdecydował się na ofensywę i znacznie poprawił swój produkt. Powiększyła się oferta, kursy są konkurencyjne, jest wiele promocji dla graczy i dobra aplikacja. Jest też dobry pakiet startowy forBET dla nowych graczy. Do tego całkiem niezłe możliwości wpłaty i wypłaty środków.

Oczywiście wpłaty kartami Visa i MasterCard i debetowymi są możliwe w forBET. Poza tym PayU, Tpay.com i Dotpay. W ramach tej ostatniej opcji możemy skorzystać Paysafecard, Apple Pay, Google Pay czy Masterpass.

Co ciekawe można u tego bukmachera wpłacać środki za pomocą SkyCash, który również jest dostępny w ramach opcji Dotpay. Wiele osób może kojarzyć tę platformę płatności mobilnych z zakupem biletów kolejowych czy komunikacji miejskiej. Jak się okazuje można też za jej pomocą wpłacić środki na konto gracza w forBET.

Metody płatności forBET- wypłata

forBET zadbał też by gracze nie musieli długo czekać na swoje wygrane. Szybkie wypłaty umożliwia Quick Pay, czyli przekazowi pieniędzy w czasie rzeczywistym. System działa 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 23:00. Środki zlecone do wypłaty znajdą się na koncie bankowym w maksymalnie 30 minut.

Niestety klienci nie wszystkich banków mogą korzystać z tej opcji. Jest ona możliwa w: BNP Paribas, mBank, PKO BP, Santander, Millennium, ING, Credit Agricole Bank, Pekao SA, Getin Noble Bank i Alior Bank. W większości tych banków wypłaty są realizowane od kwoty 50 zł.

Jeśli posiadasz rachunek w innym niż wymienione powyżej banki, to wypłata zostanie zaksięgowana na koncie w maksymalnie 1-2 dni robocze.

Wpłaty i wypłaty w TOTALbet

Nie ma też do czego przyczepić się w metodach płatności oferowanych przez TOTALbet. Jest tu wszystko co powinno być, czyli płatności kartami kredytowymi i debetowymi, płatności mobilne Blik, systemy Paysafecard, PayU i DotPay i bardzo popularne Przelewy24. Minimalny depozyt wynosi 1 zł.

Osoby posiadające konto gracza w TOTALbet mają możliwość korzystania z bardzo dobrej opcji wypłaty. Zleć wypłatę a a środki znajdą się na twoim koncie w maksymalnie 8 minut. Usługa jest dostępna dla 19 banków i działa całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Dzienny limit wypłaty środków w systemie ekspresowym wynosi 5000 zł. Wypłacić można nawet 1 zł.

Metody płatności w PZBuk

Całkiem nieźle wyglądają również metody płatności w PZBuk.

Poza kartami Visa i MasterCard i tradycyjnymi przelewami PZBuk korzysta z systemu płatności Przelewy24, Tpay i Dotpay. Ponadto bukmacher proponuje mobilne płatności Blik. Minimalna kwota wpłaty do PZBuk wynosi 5 zł. Czar realizacji to około 1 minuta.

Ciekawie wygląda sprawa wypłat w PZBuk. Dokonywane są za pomocą dwóch platform: Przelewy24 i DotPay. Najniższa kwota jaką można wypłacić to 5 zł. Przedział czasowy, jaki podaje bukmacher na stronie internetowej, w którym środki znajdą się na koncie jest bardzo duży, od 10 minut do 7 dni. Jednak poniżej znajduje się informacja, że wypłaty na zweryfikowanych konta powinny trwać od 10 minut do 48 godzin.

Jak wpłacić depozyt w Superbet?

Bardzo poważnie do kwestii wygody swoich klientów podchodzi bukmacher Superbet, o czym świadczy bogaty arsenał metod płatności dostępny w jego serwisie. Wśród dostępnych u niego opcji znajdziemy m. in. karty płatnicze Visa i MasterCard, portfele elektroniczne Skrill i Neteller, kody Blik, vouchery Paysafecard, platformę bankową Revolut oraz błyskawiczne transfery pieniężne w ramach usługi Przelewy24. Jest więc naprawdę solidnie. Dodatkowo, klienci tego bukmachera mogą skorzystać z przelewów tradycyjnych i błyskawicznych.

Superbet oferuje również liczne metody wypłaty środków, które w większości pokrywają się z opcjami wpłaty depozytu. Mamy więc do dyspozycji przelew na karty płatnicze, portfele Neteller i Skrill oraz szybkie wypłaty w Przelewy24. Pieniądze możemy również przelać na nasze konto w banku za pomocą tradycyjnego transferu, jednak w tym wypadku realizacja może potrwać nieco dłużej, maksymalnie do 7 dni.

Płatności w Etoto

Etoto umożliwia wpłacanie depozytów za pomocą: Przelewy24, BLIK oraz kart płatniczych Visa i Mastercard. Minimalna kwota wpłaty poprzez przelewy, BLIK oraz karty płatnicze to 1zł. To samo tyczy się wpłat za pomocą platformy Przelewy24.

Etoto realizuje szybkie wypłaty do 17 banków za pośrednictwem wspomnianego serwisu Przelewy24. W większości przypadków środki zlecone do wypłaty znajdą się na koncie gracza w maksymalnie 8 minut. Godziny dostępności tej opcji w poszczególnych bankach są różne, jednak najczęściej można z niej korzystać całodobowo.

BETFAN metody płatności

Bukmacher Betfan oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z błyskawicznych metod wpłaty depozytu, takich jak Blik, Przelewy 24, karty płatnicze/debetowe MasterCard i Visa oraz vouchery Paysafecard. Poza tym możliwa jest wpłata środków za pomocą tradycyjnego przelewu. Betfan obsługuje ponad 20 banków, w tym m. in. PKO BP, mBank, Inteligo, Santander, ING, Bank Pekao, Allior Bank czy Millennium. Minimalna kwota wpłaty to zaledwie 2 zł.

Operator ten pozwala również na błyskawiczną wypłatę środków, która obejmuje ponad 97% kont bankowych w Polsce. Opcja ta dostępna jest przez cały tydzień, w godzinach od 08:00 do 00:00. Czas realizacji przelewu z reguły nie przekracza 15 minut.

Wpłaty i wypłaty u pozostałych bukmacherów

Warto wspomnieć również o pozostałych markach bukmacherskich i ich metodach płatności.

U bukmachera BetX można korzystać z płatności BLIK, kart Visa i MasterCard, Paysafecard, Dotpay i Przelewy24. Co ciekawe, jako jedyny bukmacher obsługuje również transakcje w ramach platformy Revolut, co należy uznać za sporą zaletę. Zarówno wpłaty, jak i wypłaty zajmują w Betx maksymalnie 15 minut.

Na koniec, pozostał jeszcze najmłodszy bukmacher w stawce, czyli Fuksiarz. Na chwilę obecną umożliwia on dostęp do płatności za pośrednictwem platform PayU, Dotpay, Tpay oraz Przelewy24, a także wpłaty za pomocą kart Visa i MasterCard oraz kodów Blik. Fuksiarz pozwala również wypłacić błyskawicznie środki na konta w 12 obsługiwanych bankach.