Wybory parlamentarne 2019 w Polsce – zakłady bukmacherskie

Wielkimi krokami zbliżają się wybory parlamentarne 2019 w Polsce. Polki i Polacy wybiorą swoich kandydatów do Sejmu i Senatu. W sumie mandat posła dostanie 460 osób a senatora 100 osób. Im bliżej wyborów tym jest o nich coraz głośniej. Zauważyli to również bukmacherzy, którzy wzbogacili swoje oferty zakładami na wybory parlamentarne.

Oferta na politykę u legalnych bukmacherów

Większość bukmacherów internetowych ma w ofercie zakłady specjalne, czyli takie, które dotyczą wydarzeń politycznych, społecznych i kulturalnych. Jeśli chodzi o politykę to zakłady związane są z wydarzeniami w strategicznych europejskich krajach, ale także w USA. Znajdziemy zatem pytania o to, kiedy odbędą się następne wybory powszechne w Wielkiej Brytanii, kiedy dojdzie do Brexitu, kto zwycięży w wyborach prezydenckich w USA w 2020 roku, która partia zwycięży w wyborach parlamentarnych w Niemczech w 2021 roku, a także pytanie o kolejny kraj, który przeprowadzi do referendum w sprawie wyjścia z UE.

Największe jednak zainteresowanie wśród Polaków budzą zakłady na wybory parlamentarne 2019, które odbędą się 13 października. Która partia zwycięży, kto będzie reprezentował interesy rodaków w Sejmie i Senacie? U bukmacherów można typować różne opcje.

Zakłady na wybory 2019

Na razie na zakłady dotyczące wyborów w Polsce zdecydowało się sześciu bukmacherów, są to: Fortuna, STS, Betclic, Milenium i Etoto. U każdego oferta nieco się różni, ale oczywiście każdy proponuje zakład na to, które ugrupowanie zdobędzie najwięcej głosów. Bukmacherzy nie mają wątpliwości, że będzie to PiS, kursy 1.01 nie pozostawiają złudzeń. Na drugą w kolejności Koalicję Obywatelska kursy wahają się od 12.0 do 15.0.

Popularna Fortuna dodała również zakład, w którym wytypować należy procentowy wynik głosowania Polaków na PiS. Zdaniem bukmachera będzie to więcej niż 45,5 %, ale mniej niż 47,5 %. Chcesz postawić zakład na wybory parlamentarne w Fortunie? Zarejestruj się u tego buka korzystając z kodu promocyjnego, dzięki któremu otrzymasz najwyższy pakiet powitalny na rynku.

BukmacherFrekwencja poniżej 57,5%Frekwencja powyżej 57,5%Kod bonusowy
STS1.941.75Sprawdź kod
Fortuna2.101.65Sprawdź kod
Etoto2.201.66Sprawdź kod
Betclic2.001.72Sprawdź kod
Wybory 2019 frekwencja – zakłady

Popularny jest także zakład na frekwencję w październikowych wyborach. Bukmacherzy zastosowali różne przedziały procentowe, a my pod lupę wzięliśmy wartość 75,5 %. Wszyscy uważają, że frekwencja będzie większa od tej liczby. Betclic uważa nawet, że będzie większa niż 58,5 %.

Zakłady bukmacherskie wybory – kogo typują bukmacherzy?

Poza zakładami na konkretne ugrupowania czy frekwencję w zbliżających się wyborach, jeden z bukmacherów spróbował wytypować kto zostanie premierem Polski po wyborach parlamentarnych. W sumie w tym zakładzie mamy do wyboru aż 18 kandydatów, sprawdziliśmy kursy na nich.

KandydatKurs
Mateusz Morawiecki1.30
Jarosław Kaczyński4.50
Beata Szydło6.00
Mariusz Błaszczak7.00
Joachim Brudziński7.00
Elżbieta Rafalska7.00
Małgorzata Kidawa-Błońska8.00
Grzegorz Schetyna30.0
Sławomir Neumann35.0
Andrzej Halicki40.0
Rafał Trzaskowski40.0
Władysław Kosiniak-Kamysz45.0
Robert Biedroń100.0
Włodzimierz Czarzasty150.0
Katarzyna Lubnauer150.0
Barbara Nowacka150.0
Janusz Korwin-Mikke300.0
Paweł Kukiz300.0
Wybory 2019 – kursy

Jak widać buk wydaje się niemal pewny, że premierem zostanie wybrany Mateusz Morawiecki, kurs na jego kandydaturę jest bardzo niski. Różnica do drugiego w kolejności według kursów Jarosława Kaczyńskiego wynosi ponad 3.00. Nie wspominając już o kolejnych kandydatach, na których kursy zaczynają się od 6.00 (Beata Szydło), a kończą na 300.0 (Janusz Korwin-Mikke, Paweł Kukiz).

Zakłady na wybory parlamentarne w BETFAN

Warto poświęcić więcej czasu na zapoznanie się z ofertą zakładów na wybory w Polsce oferowane przez BETFAN. Jak wiadomo bukmacher ten słynie z najlepiej na rynku rozwiniętej oferty zakładów specjalnych. Wśród nich znajduje się kategoria „Polityka”, gdzie znajdziemy wiele możliwości na typowanie wyborów. Skorzystaj z nich i zarejestruj konto. W formularzu rejestracyjnym użyj kodu promocyjnego BETFAN a zwiększysz bonus powitalny.

BETFAN zakłady na wybory
Szeroka oferta zakładów na wybory parlamentarne 2019

Na stronie wyróżniono przede wszystkim zakład na liczbę mandatów największych partii w poszczególnych okręgach, co daje w sumie aż 130 opcji do wyboru. Do tego typować można także frekwencję w okręgach w całej Polsce – czyli kolejne 41 zakładów.

Poza tym znajdziemy jeszcze kilka innych, ciekawych propozycji, między innymi:

  • Czy w wyborach parlamentarnych 2019 PiS zdobędzie samodzielną większość sejmową?
  • Czy w wyborach parlamentarnych 2019 PiS zdobędzie większość konstytucyjną?
  • Czy Tomasz Zimoch zdobędzie najwięcej głosów w ramach listy wyborczej KO w okręgu nr 9 (Łódź)?
  • Czy Paweł Kukiz zdobędzie mandat poselski w wyborach parlamentarnych 2019?

BETFAN zestawia też po dwóch kandydatów z różnych okręgów i ocenia kto zdobędzie więcej głosów, co daje kolejne kilkadziesiąt zakładów.

Nie ulega zatem wątpliwości, że najwięcej opcji do wyboru, jeśli chodzi o zakłady na wybory parlamentarne w Polsce znajdziemy w BETFAN. Ale to nie wszystko. Bukmacher, jako jedyny daje graczom możliwość zgłaszania własnych pomysłów na zakłady. Tak jest też w przypadku oferty na wybory. Jeśli twojej propozycji nie ma wśród typów dostępnych na stronie, napisz na czacie do konsultanta. On przekaże twój pomysł działowi bukmacherskiemu, który oceni czy mogą dodać taki zakład. Pod uwagę brane są popularność, szansa i kursy.

STS wybory parlamentarne

Największy polski bukmacher również wzbogacił ofertę zakładów na wybory w Polsce o dodatkowe opcje. Poza wytypowaniem zwycięskiego ugrupowania i frekwencji możemy ocenić, która frakcja zdobędzie więcej głosów (bukmacher zestawia po dwa ugrupowania).

STS zakłady na wybory
Zakłady specjalne na wybory parlamentarne w STS

Są też (podobnie jak w BETFAN) pytania o to czy PiS zdobędzie samodzielną większość sejmową i konstytucyjną. Możemy też zagłosować na „tak” lub „nie” w zakładzie: Jarosław Kaczyński premierem do 31.12.2019.

STS pokusił się także o dodanie 41 zakładów dotyczących tego, które ugrupowanie zdobędzie najwięcej głosów w poszczególnych okręgach wyborczych. Sprawdź te i inne zakłady STS rejestrując się u bukmachera. Wpisz kod promocyjny podczas rejestracji i ciesz się aż trzema bonusami powitalnymi.

Bonusy bukmacherskie na wybory parlamentarne

Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił i postawić zakład na wybory parlamentarne 2019 warto skorzystać z bonusów bukmacherskich, dzięki którym zwiększysz swoją wygraną lub unikniesz straty postawionych środków.

Betclic ma w stałej ofercie dla graczy promocję Multi +, w której stawiając kupony wielokrotne gracz zwiększa swoją wygraną. Bonus otrzymasz już za wygrany kupon z 5 zdarzeniami, a wyniesie on +7%. Maksymalnie możesz zwiększyć wygraną aż do 50 %. Jeśli nie jesteś jeszcze graczem Betclic to również możesz skorzystać z bardzo dobrej promocji. Zarejestruj się u tego bukmachera korzystając z naszego kodu promocyjnego a otrzymasz najwyższy cashback powitalny na rynku! Postaw zakłady na wybory w Polsce, a w razie niepowodzenia Betclic zwróci ci aż 550 zł stawki.

Warto skorzystać też z oferty powitalnej Fortuny, gdyż składa się z aż trzech atrakcyjnych bonusów dostępnych dzięki naszemu kodowi promocyjnemu. Po pierwsze bonus bez depozytu 20 zł, czyli środki, które otrzymasz za za darmo za samo założenie konta. Po drugie zakład bez ryzyka 130 zł, dzięki któremu nie ryzykujesz straty swoich pieniędzy. Po trzecie bonus od depozytu do 1000 zł.

Stawiaj na wyniki wyborów parlamentarnych 2019 u legalnych bukmacherów i walcz o wysokie wygrane. Korzystaj z bonusów powitalnych dostępnych dla nowych graczy i wykorzystaj je na obstawienie swoich typów.