Totolotek Kod Bonusowy

✅ Kod sprawdzony dnia 09.04.2020

0 zł 25 zł Bez Depozytu!
100% do 1000 zł Bonus Powitalny
49 zł Bonus Mobile
Tło bukmachera

Totolotek w ofercie powitalnej przygotował dla graczy pakiet powitalny, na który składa się bonus od depozytu do 1000 zł, freebet w aplikacji 49 zł i bonus bez depozytu 25 zł, który dostępny jest dla osób, które zarejestrują konto korzystając z naszego linku, zaznaczą w formularzu opcję, że chcą otrzymać bonus i w odpowiednim miejscu w zakładce “Wpłata” wpiszą kod LEGALNI25. W dalszej części artykułu dokładnie opiszemy cały proces rejestracji, dzięki któremu otrzymasz najwyższy bonus powitalny.

Typ BonusuJaki otrzymasz bonus?
Totolotek Kod Bonusowy:LEGALNI25
Bonus powitalny:100% depozytu do 1000 PLN
Bonus bez depozytu:Darmowy zakład 25 PLN
Bonus mobile na start:100% do 49 PLN na aplikację mobilną
Członkostwo w programie BetClub:Darmowe zakłady, nagrody rzeczowe

Aktywuj maksymalne bonusy i promocje 2020 w Totolotku

Opiszemy również promocje bukmachera Totolotek dla graczy i wyjaśnimy co należy zrobić, aby z nich skorzystać. Z artykułu dowiesz się jaką ofertę na zakłady proponuje bukmacher, jak wpłacać i wypłacać środki, jaką aplikację mobilną oferuje graczom oraz na jaką obsługę klienta możesz liczyć.

Jak założyć konto w Totolotku z kodem bonusowym?

Rejestracja konta na totolotek.pl nie powinna sprawić większych problemów, dla pewności jednak przeprowadzimy was przez ten proces, byście jak najszybciej i bez kłopotów mogli rozpocząć grę otrzymując wszystkie bonusy.

 1. Przejdź na stronę bukmachera przez nasz link.

  Klikając w nasz link zostaniesz przekierowany na stronę totolotek.pl.

 2. Kliknij w przycisk “Zarejestruj się”.

  W lewym górnym roku strony Totolotka znajdziesz przycisk “Zarejestruj się”, gdy w niego klikniesz na ekranie pojawi się formularz rejestracyjny.

 3. Wypełnij dane w formularzu.

  Musisz podać kilka informacji o sobie, by zarejestrować konto. Należy uzupełnić: kraj, datę urodzenia, email, hasło, płeć, imię, nazwisko, adres, narodowość i PESEL. Następnie zaznaczyć opcję “TAK, chcę bonus powitalny!”. Na koniec zgody i oświadczenia, czyli potwierdzenie, że mamy ukończone 18 lat, zapoznaliśmy się z regulaminem, polityką prywatności i politykę bezpieczeństwa. Wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowej i w razie pełnienia eksponowanego stanowiska politycznego, zaznaczenie również tej opcji. Następnie klikamy w “Ukończenie rejestracji”.

 4. Kliknij w link aktywacyjny.

  Przejdź na swoją skrzynkę pocztową, którą podałeś podczas rejestracji. Znajdziesz tam wiadomość od Totolotka. Kliknij w link umieszczony w wiadomości potwierdzając, że to ty zakładałeś konto. Otrzymasz kolejnego maila z informacją, że twoja rejestracja przebiegła pomyślnie i możesz zalogować się na swoje dane na totolotek.pl.

 5. Dokończ rejestrację, aby otrzymać bonus bez depozytu.

  Konto, które założyłeś, jest kontem tymczasowym, aby otrzymać 25 zł bez depozytu musisz przekształcić je w konto stałe. W tym celu, będąc zalogowanym na swoim koncie, należy przejść do menu i do zakładki Moje konto. Tam uzupełnić numer konta bankowego, źródło finansowania, a następnie wysłać na adres: klient@totolotek.pl wiadomość, z załączonym zdjęciem obu stron dowodu tożsamości. Teraz musisz poczekać na akceptację Totolotka wysłanego dokumentu. Zazwyczaj proces ten trwa kilkanaście minut, ale w skrajnych przypadkach może wynieść nawet 24 godziny. Informację o akceptacji i przekształceniu konta w stałe otrzymasz w wiadomości email.

 6. Wpisz kod bonusowy Totolotek.

  Przejdź do zakładki “Wpłata”, a następnie “Inne”. Wybierz opcję “bonus.card/Kod Bonusowy”. Na karcie, która się otworzy w polu: Wprowadź numer/kod bonusowy wpisz kod LEGALNI25. Wykonując te zalecenia otrzymasz bonus bez depozytu 25 zł.

Kod bousowy Totolotek 2020

Totolotek szybka rejestracja

Totolotek rejestracja
Formularz rejestracyjny Totolotek

Totolotek, podobnie jak większość legalnych bukmacherów online, posiada opcję szybkiej rejestracji, po której aktywujesz konto tymczasowe. By otworzyć takie konto wystarczy wypełnić kartę formularza rejestracyjnego i kliknąć w link aktywacyjny, który otrzymamy na maila. Na takim koncie możemy wpłacać depozyty (do 5000 zł), stawiać zakłady i wygrywać. Nie można jednak wypłacać wygranych. By móc wypłacać swoje środki konieczne jest założenie konta stałego. Ponadto, jak widać po opisanym przez nas wyżej procesie rejestracji, założenie konta stałego jest konieczne, aby otrzymać bonus bez depozytu. By przekształcić konto na stałe należy podać numer rachunku bankowego, podać skąd pochodzą środki na grę i wysłać zdjęcie dowodu tożsamości.

Bonus powitalny

Jeśli zdecydujesz się założyć konto u bukmachera Totolotek, otrzymasz pakiet powitalny dla nowych graczy. Gdy wpłacisz pierwszy depozyt otrzymasz bonus 100 % od wpłaconych środków do 1000 zł. Dodatkowo korzystając z naszego kodu bonusowego otrzymasz ekskluzywny zakład bez depozytu 25 zł. Dostępny jest także darmowy zakład w aplikacji mobilnej 49 zł.

Jak obrócić bonus powitalny?

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Bonus od depozytu 1000 PLN:obrót 3x bonus + depozyt, min. kurs poj. 1.3590 dni
Bonus bez depozytu 25 PLN:obrót 2x, kurs min. 2.00 30 dni
Bonus mobile 49 PLN:obrót 3x dep. + bonus, kurs min. 1.9030 dni

Dostępny w ofercie powitalnej bonus Totolotek od depozytu 100 % do 1000 zł podlega wymogowi obrotu. Jednak w przypadku Totolotka obrócić należy bonus i depozyt. Trzeba to zrobić trzy razy na kuponach z minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia 1.35. Na wykonanie obrotu masz 90 dni.

Również darmowy bonus bez depozytu dostępny z kodem bonusowym należy obrócić. Trzeba to zrobić dwa razy po kursie nie mniejszym niż 2.00. Gracz ma 30 dni na dokonanie obrotu. Pamiętaj, że ten freebet daje ci Totolotek kod promocyjny użyty podczas rejestracji.

Bonus mobile trzeba obrócić razem z wpłaconym depozytem trzy razy po kursie minimalnym 1.90.

Totolotek bonus bez depozytu

Jednym z najbardziej pożądanych bonusów wśród graczy jest bonus bez depozytu, czyli środki na stawianie zakładów, które dostajesz tylko za zarejestrowanie konta. Nie musisz wpłacać żadnego depozytu, by go otrzymać.

Co musisz zrobić żeby otrzymać bonus bez depozytu? Wejść na stronę totolotek.pl przez nasz link. Następnie przejść pełną rejestrację w Totolotku i zaznaczyć w formularzu rejestracyjnym opcję, że chcesz otrzymać bonus Totolotek. Następnie kliknij w przycisk “Wpłata” i wybierz z sekcji “Inne” opcję “bonus.card/Kod Bonusowy. Na karcie, która się otworzy w polu: Wprowadź numer/kod bonusowy wpisz LEGALNI25 i zgarnij bonus bez depozytu na start.

Niektórzy gracze zastanawiają się, czy jest dostępny również: Totolotek kod rejestracyjny. Aktualnie obowiązującym kodem jest kod promocyjny Totolotek – LEGALNI25.

100 % do 1000 PLN od depozytu

Pamiętaj jednak, że poza 25 zł darmowego zakładu dostaniesz też od Totolotka bonus 100 % od pierwszej wpłaty. By go otrzymać bonus od depozytu wpłać po rejestracji minimum 20 zł na swoje konto za pomocą jednej z wielu metod płatności dostępnych w Totolotku i postaw zakład. Do twojego konta automatycznie zostanie dodany bonus 100 % od wpłaty do 1000 zł. By móc go wypłacić należy go obrócić według opisanych wyżej wymogów.

Bonus w aplikacji mobilnej na start

Większość graczy, korzystających z usług bukmacherów online, przeniosło się z komputerów czy laptopów na telefony komórkowe. Korzystają albo z wersji mobilnej strony albo aplikacji. Totolotek przygotował dla osób, które pobiorą aplikację bonus na start. Pamiętaj, że aplikacja tego bukmachera jest dostępna póki co tylko na systemy Android. Wpłać minimum 20 zł. Otrzymasz od Totolotka bonus 100 % od pierwszego depozytu w aplikacji do 49 zł. By móc wypłacić bonus trzeba go obrócić razem z depozytem trzy razy po kursie nie mniejszym niż 1.90.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2020

BukmacherBonus na start 2020Kod bonusowy
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 55 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Fortuna1000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 130 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
Betclic550 PLN zakład bez ryzyka Sprawdź kod
forBET 2000 PLN od depozytu + 100 PLN freebet + 100 PLN bez ryzykaSprawdź kod

Zakłady bukmacherskie Totolotek

Totolotek to jeden z najdłużej działających na polskim rynku bukmacherów. Od 1992 roku organizuje zakłady wzajemne w naszym kraju, zaś od 2013 roku poza punktami stacjonarnymi działa również w sieci. Na stronie totolotek.pl zarejestrowanych jest tysiące graczy, którzy cenią sobie ofertę tego buka. W marcu 2019 roku Merkur Sportwetten GmbH, spółka córka grupy Gauselmann z siedzibą w Espelkamp w Niemczech przejęła Totolotka od greckiej grupy Intralot.

Nowy właściciel wprowadził wiele zmian. Strona Totolotka działa w nowej, nowoczesnej odsłonie mocno ukierunkowanej na grę mobilną i zakłady live. System jest szybszy i intuicyjny, a oferta zakładów live została poszerzona do 40 tysięcy miesięcznie.

Zmianie uległy też bonusy powitalne i promocje dla graczy. Pozostał dobrze znany program lojalnościowy Bet Club, ale są też nowe akcje, o których więcej napiszemy w dalszej części artykułu.

Oferta bukmachera

Gdy już omówiliśmy bonusy dla nowych graczy warto przeanalizować jaką ofertę na zakłady przygotował dla nich bukmacher. Totolotek proponuje zdarzenia z 30 dyscyplin sportowych, są wśród nich te najpopularniejsze jak piłka nożna, tenis czy koszykówka, ale również mniej popularne, jak: snooker, unihokej czy dart. Nie zabrakło również zakładów specjalnych, a wśród nich zdarzenia ze świata polityki, kultury i rozrywki.

Esporty

Oferta na esporty w Totolotku nie jest zbyt imponująca. Brakuje tu zakładów live na sporty elektroniczne. Z zakładów prematch możemy typować:

 • Counter Strike,
 • League of Legends,
 • Rainbow Six,
 • StarCraft i inne.

Bukmacher nie dysponuje też zbyt bogatym rynkiem zdarzeń na esporty. Przydałaby się również jakaś promocja dedykowana tej dziedzinie.

Sporty wirtualne

Niestety w ofercie bukmachera Totolotek brakuje sportów wirtualnych. Szkoda, bo to bardzo szybko rozwijająca się kategoria zakładów, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem graczy, zwłaszcza gdy są przerwy w rozgrywkach ważnych lig. Jesteśmy jednak przekonani, że bukmacher nadrobi ten brak i będzie można typować u niego wirtualną piłkę nożną, koszykówkę, tenisa i wyścigi.

Największa oferta live na rynku

Jest jednak rodzaj zakładów, w których bukmacher ten nie ma sobie równych. Totolotek od dawna słynął z bogatej oferty live, jednak teraz jest ona naprawdę niesamowita. Oferta została poszerzona do aż 40 tysięcy zakładów miesięcznie. Dodatkowo można łączyć te zakłady z przedmeczowymi. Na żywo postawimy zakłady między innymi z piłki nożnej, piłki ręcznej, tenisa, koszykówki, esportów i wielu innych dyscyplin.

Cash out w Totolotku

Po zmianach w ofercie pojawiła się także długo wyczekiwana opcja cash out. Dzięki niej masz możliwość kontroli gry i wypłaty wygranej dla zakładów, które nie są jeszcze rozstrzygnięte. Early cash out jest dostępny z poziomu “Szczegóły kuponu” w sekcji “Moje zakłady”. Pamiętaj, że opcja działa tylko w przypadku, gdy potencjalna wygrana jest wyższa od stawki zakładu i gdy zakład nie zawiera błędnych typowań.

Promocje bukmacherskie

Totolotek nie zapomina też o już zarejestrowanych graczach. Poza pakietem powitalnym na start, po rejestracji i bonusem dla osób, które pobiorą aplikację mobilną, dostępne są także inne promocje w Totolotku.

Zbieraj punkty w BetClub – program lojalnościowy

Program lojalnościowy BetClub istnieje w Totolotku od dawna, jednak po zmianie właściciela  zmieniają się także zasady jego działania. Bukmacher nagradza graczy za lojalność.

Każdy gracz Totolotka jest automatycznie członkiem BetClub. Stawiając zakłady zbierasz punkty, które wymieniasz na darmowe zakłady. W zależności od rodzaju zakładu dostajesz:

 • Toto-Mix- stawka x liczba zdarzeń = ilość punktów BetClub
 • Toto-Mix Live – stawka x liczba zdarzeń = ilość punktów BetClub

Oczywiście bukmacher będzie organizował również czasowe promocje, w których będzie można wymienić na dodatkowe punkty.

W programie, w zależności od liczby punktów, gracz ma określony status: srebrny, złoty i platynowy.

Program lojalnościowy BetClub
Trzy statusy członków BetClub

Bonus King Size

To promocja dla miłośników kuponów wielokrotnych. Im więcej zdarzeń tym twoja wygrana zostanie powiększona o większy bonus. W promocji biorą udział zdarzenia z kursem min. 1.21. Przy kuponie z 5 zdarzeniami otrzymasz bonus 5 %. Za każde kolejne zdarzenie na kuponie otrzymujesz dodatkowe punkty procentowe bonusu. Przy 30 zdarzeniach możesz otrzymać aż 66 % bonusu! Tyle wynosi maksymalny bonus, ale możesz oczywiście dodać do swojego kuponu więcej zdarzeń. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie wynosi 5.

Kursy Bukmacherskie na totolotek.pl

Niezwykle ważnym elementem przy wyborze bukmachera są kursy oferowane przez stronę z zakładami. Totolotek ma jedne z najwyższych w Polsce. To dzięki dosyć niskiej marży, która waha się między 7 a 10 % w przypadku głównych rynków (piłka nożna, tenis, hokej, koszykówka). Wciąż najwyższymi kursami na rynku polskich legalnych bukmacherów może pochwalić się Fortuna, ale Totolotek wypada w tej kwestii też bardzo dobrze.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Totolotek
Pobierz aplikację mobilną Totolotka

Po zmianie właściciela Totolotka zmieniła się również aplikacja mobilna. Możesz ją zainstalować w trzech prostych krokach. Kliknij w przycisk “Pobierz aplikację”, który znajdziesz na stronie. Następnie włącz na telefonie opcję “Nieznane źródła”, którą znajdziesz w zakładce Ustawienia > Prywatność > Nieznane źródła/Pochodzenie. Zainstaluj aplikację i ciesz się stawianiem zakładów w twoim telefonie.

W aplikacji znajdziesz ofertę taką jak na stronie internetowej, zatem możesz typować zakłady live, przedmeczowe czy esporty. Niestety póki co jest ona dostępna tylko na telefony z systemem Android, wierzymy jednak, żę szybko będą mogli z niej korzystać gracze z systemem iOS.

Jak wpłacić i wypłacić pieniądze w Totolotku?

Trzeba przyznać, że w Totolotku mamy naprawdę sporo metod wpłat środków na nasze konto gracza, które działają natychmiastowo. Wpłat dokonasz przez:

 • DotPay.pl
 • Tpay.com
 • Paysafecard
 • Blik
 • Skrill
 • karty: Visa i MasterCard

Wypłaty środków z konta gracza możemy zrobić tylko za pomocą przelewu, co może trwać 1-2 dni robocze.

Obsługa klienta

Sprawdziliśmy jakimi opcjami obsługi klientów dysponuje Totolotek. Gdy będziemy mieli jakieś pytanie do bukmachera mamy kilka możliwości:

 • Czat na żywo – na stronie głównej, w prawym dolnym rogu znajdziemy pomarańczowy symbol czatu; klikając w niego połączymy się z konsultantem, który odpowie na nasze pytania
 • Infolinia – Pod numerem telefonu +48 22 321 03 40 lub +48 507 002 393 oraz +48 507 002 139 możesz się połączyć z konsultantem; infolinia czynna jest w godzinach 9:30-20:00
 • E-mail – z bukmacherem możemy skontaktować się również drogą mailową pisząc na adres: pomoc@totolotek.pl

Totolotek opinie

Nasza ogólna ocena bukmachera Totolotek jest dobra. Znajdziemy tu zakłady na najciekawsze wydarzenia sportowe i nie tylko, a także największą ofertę live wśród bukmacherów w Polsce. Nowi gracze otrzymują ciekawy bonus na start, a Ci którzy już posiadają konto mogą korzystać z programu lojalnościowego i promocji. Kursy są na dobrym poziomie, a strona mobilna działa szybko i sprawnie. Z czystym sumieniem polecamy tego bukmachera. 

Jeśli mielibyśmy znaleźć jakieś minusy to byłby to na pewno brak sportów wirtualnych. Mamy też nadzieję, że wkrótce pojawi się też wersja aplikacji mobilnej na systemy iOS, a także transmisje live z ciekawych wydarzeń sportowych.

FAQ

Jak długo trwa weryfikacja konta w Totolotku?

Konto, które gracz zakłada w Totolotku musi zostać zweryfikowane. Proces ten może trwać maksymalnie do 24 godzin. Jednak jeśli dokonasz Totolotek rejestracji w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta, weryfikacja zajmie kilkanaście minut.

Jaki jest kod promocyjny w Totolotku?

Totolotek dysponuje kodem bonusowym dla nowych graczy, dzięki któremu otrzymują oni wyższy pakiet powitalny niż standardowo (tylko po kliknięciu w link z naszej strony). Kod LEGALNI25 należy wpisać po pełnej rejestracji w zakładce “Wpłaty”, w wyznaczonym miejscu. Sprawi on, że poza bonusem od depozytu do 1000 zł gracz otrzyma darmowy zakład 25 zł.

Czy mogę dokonać wpłaty w Totolotku z innego konta niż podawałem podczas rejestracji?

Tak. Totolotek pozwala na szybkie i bezpieczne wpłacanie środków na swoje konto przy użyciu doładowania za pośrednictwem przelewów bankowych w ponad 30 bankach i Paysafecard.

Jak długo trwa rozliczenie zakładu i kiedy wygrana wpłynie na moje konto?

Po zakończeniu wszystkich zdarzeń znajdujących się na kuponie i opublikowaniu wyników na stronie internetowej Totolotka, bukmacher niezwłocznie przypisze do konta gracza wygraną.

Jak zweryfikować swoje konto?

By zweryfikować konto należy wysłać na adres: weryfikacja@totolotek.pl skan lub zdjęcie swojego dowodu tożsamości. Może to być paszport lub dowód osobisty. Weryfikacja jest konieczna do spełnienia przepisów ustawy dotyczącej internetowych gier hazardowych.


O bukmacherze

Przejdź do strony bukmachera