Totolotek Kod Bonusowy

Totolotek kod promocyjny 2021

Aktywuj maksymalne bonusy i promocje na styczeń 2022 w Totolotku

Co aktywuje Totolotek kod promocyjny?

Zakłady bukmacherskie Totolotek w standardowej ofercie na start przygotowały dla nowych graczy bonus powitalny, na który składa się bonus od depozytu do 500 zł. Dodatkowo jeśli zarejestrujesz się w Totolotku przez nasz link, zaznaczysz w formularzu opcję, że chcesz otrzymać bonus i w odpowiednim miejscu w zakładce „Wpłata” wpiszesz kod promocyjny Totolotek – TTVIP otrzymasz dodatkowe bonusy:

 • Bonus bez depozytu 25 zł

Spis treści

Sprawdziliśmy wszystkie oferty z kodami dostępne w internecie i ten kod umożliwia otrzymanie najlepszego bonusu u tego bukmachera, w sumie 525 zł. W dalszej części artykułu opiszemy jak wygląda Totolotek rejestracja, dzięki której otrzymasz najwyższy Totolotek bonus powitalny, a także promocje bukmachera.

Totolotek kod promocyjny

Typ BonusuJaki otrzymasz bonus?
Jaki jest Totolotek Kod Bonusowy?TTVIP
Bonus bez depozytu za użycie kodu:Darmowy zakład 25 PLN
Bonus powitalny:100% depozytu do 500 PLN
Członkostwo w programie BetClub:Darmowe zakłady, nagrody rzeczowe
Bonus powitalny Totolotek

Jak wspomnieliśmy wyżej, używając po rejestracji kodu bonusowego Totolotek gracz otrzyma wyższy pakiet powitalny. Będzie się na niego składał bonus od wpłaty do 500 zł i dodatkowo, niedostępny w standardowej ofercie Totolotka – bonus bez depozytu 25 zł. To jeden z najbardziej pożądanych bonusów wśród użytkowników zakładów bukmacherskich, a dodatkowo ma bardzo dobre warunki obrotu. Dzięki niemu gracz otrzyma darmowe środki na grę i nie musi ryzykować utraty własnych pieniędzy. Zdecydowanie polecamy.

Jak użyć kodu promocyjnego Totolotek?

Wykonując kilka prostych kroków możesz skorzystać z kodu bonusowego Totolotek, który otworzy ci drogę do bonusów na łączną kwotę 525 zł.

 1. Kliknij w baner widoczny na górze artykułu lub przycisk widoczny pod nim.
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny i zaznacz w nim opcję: „Tak, chcę bonus powitalny!”
 3. Załóż konto stałe w Totolotku (prześlij skan lub zdjęcie dowodu tożsamości).
 4. Zaloguj się na swoje konto i przejdź do zakładki Menu > Wpłata.
 5. Spośród dostępnych opcji wybierz: bonus.card/Kod bonusowy.
 6. Wpisz w pole kod: TTVIP.

Po spełnieniu tych kroków będziesz miał dostęp do wszystkich bonusów powitalnych Totolotka, zarówno ze standardowej oferty, jak i tych dostępnych z kodem promocyjnym.

Jak założyć konto w Totolotku?

Totolotek rejestracja konta nie powinna sprawić większych problemów, dla pewności jednak przeprowadzimy was przez ten proces, byście jak najszybciej i bez kłopotów mogli rozpocząć grę otrzymując wszystkie bonusy. Opiszemy jak założyć konto na totolotek.pl krok po kroku.

 1. Przejdź na stronę bukmachera przez nasz link. Klikając w nasz link zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego na totolotek.pl.
 2. Wypełnij dane w formularzu. Musisz podać kilka informacji o sobie, by zarejestrować konto. Należy uzupełnić: kraj, datę urodzenia, email, hasło, płeć, imię, nazwisko, adres, narodowość i PESEL. Następnie zaznaczyć opcję „TAK, chcę bonus powitalny!”. Na koniec zgody i oświadczenia, czyli potwierdzenie, że mamy ukończone 18 lat, zapoznaliśmy się z regulaminem, polityką prywatności i politykę bezpieczeństwa. Wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowej i w razie pełnienia eksponowanego stanowiska politycznego, zaznaczenie również tej opcji. Następnie klikamy w „Ukończenie rejestracji”.
 3. Kliknij w link aktywacyjny. Przejdź na swoją skrzynkę pocztową, którą podałeś podczas rejestracji Totolotek. Znajdziesz tam wiadomość od Totolotka. Kliknij w link umieszczony w wiadomości potwierdzając, że to ty zakładałeś konto. Otrzymasz kolejnego maila z informacją, że twoja Totolotek rejestracja przebiegła pomyślnie i możesz zalogować się na swoje dane na totolotek.pl.
 4. Dokończ rejestrację, aby otrzymać bonus bez depozytu. Konto, które założyłeś, jest kontem tymczasowym, aby otrzymać 25 zł bez depozytu musisz przekształcić je w konto stałe. W tym celu, będąc zalogowanym na swoim koncie, należy przejść do menu i do zakładki Moje konto. Tam uzupełnić numer konta bankowego, źródło finansowania, a następnie wysłać na adres: klient@totolotek.pl wiadomość, z załączonym zdjęciem obu stron dowodu tożsamości. Teraz musisz poczekać na akceptację Totolotka wysłanego dokumentu. Zazwyczaj proces ten trwa kilkanaście minut, ale w skrajnych przypadkach może wynieść nawet 24 godziny. Informację o akceptacji i przekształceniu konta w stałe otrzymasz w wiadomości email.
 5. Wpisz kod bonusowy Totolotek. Przejdź do zakładki „Wpłata”, a następnie „Inne”. Wybierz opcję „bonus.card/Kod Bonusowy”. Na karcie, która się otworzy w polu: Wprowadź numer/kod bonusowy wpisz kod TTVIP. Wykonując te zalecenia otrzymasz bonus bez depozytu.
Gdzie wpisać kod promocyjny Totolotek
Totolotek rejestracja z kodem promocyjnym

Szybka rejestracja Totolotek

Totolotek, podobnie jak większość legalnych bukmacherów online, posiada opcję szybkiej rejestracji, po której aktywujesz konto tymczasowe. By otworzyć takie konto wystarczy wypełnić kartę formularza rejestracyjnego i kliknąć w link aktywacyjny, który otrzymamy na maila. Na takim koncie możemy wpłacać depozyty (do 5000 zł), stawiać zakłady i wygrywać. Nie można jednak wypłacać wygranych. Na koncie tymczasowym nie otrzymasz też bonusu bez depozytu.

By móc wypłacać swoje środki konieczne jest założenie konta stałego. Ponadto, jak widać po opisanym przez nas wyżej procesie rejestracji, założenie konta stałego jest konieczne, aby otrzymać Totolotek bonus bez depozytu i zakład bez ryzyka. By przekształcić konto na stałe należy podać numer rachunku bankowego, podać skąd pochodzą środki na grę i wysłać zdjęcie dowodu tożsamości.

Bonus Totolotek na start

Jeśli zdecydujesz się założyć konto u bukmachera Totolotek, otrzymasz pakiet powitalny dla nowych graczy. Gdy wpłacisz pierwszy depozyt otrzymasz bonus Totolotek 100 % od wpłaconych środków do 500 zł. Dodatkowo korzystając z proponowanego przez nas kodu rejestracyjnego Totolotek otrzymasz bonus bez depozytu 25 zł. Kod wpisz w pole bonus.card Totolotek.

Jak obrócić bonus powitalny Totolotek?

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Bonus od depozytu 500 PLN:obrót 3x bonus + depozyt, min. 3 zdarzenia, min. kurs poj. 1.3530 dni
Bonus bez depozytu 25 PLN:obrót 2x, kurs min. 2.00 14 dni
Obrót bonusem Totolotek

Dostępny w ofercie Totolotek bonus powitalny od depozytu 100 % do 500 zł podlega wymogowi obrotu. Jednak w przypadku Totolotka obrócić należy bonus i depozyt. Trzeba to zrobić trzy razy na kuponach kombi z conajmniej 3 zdarzeniami i z minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia 1.35. Na wykonanie obrotu masz 30 dni.

Również darmowy bonus bez depozytu dostępny z kodem bonusowym należy obrócić. Trzeba to zrobić dwa razy po kursie nie mniejszym niż 2.00. Gracz ma 14 dni na dokonanie obrotu. Pamiętaj, że freebet daje ci Totolotek kod promocyjny użyty po rejestracji.

Totolotek bonus bez depozytu

Jednym z najbardziej pożądanych bonusów wśród graczy jest bonus bez depozytu, czyli środki na stawianie zakładów, które dostajesz tylko za zarejestrowanie konta. Nie musisz wpłacać żadnego depozytu, by go otrzymać.

Co musisz zrobić żeby otrzymać Totolotek freebet? Wejść na stronę totolotek.pl przez nasz link (w banerze na górze artykułu lub w button w tekście). Następnie przejść pełną rejestrację Totolotek i zaznaczyć w formularzu rejestracyjnym opcję, że chcesz otrzymać bonus Totolotek. Następnie kliknij w przycisk „Wpłata” i wybierz z sekcji „Inne” opcję „bonus.card/Kod Bonusowy. Na karcie, która się otworzy w polu: Wprowadź numer/kod bonusowy wpisz TTVIP i zgarnij Totolotek bonus na start bez depozytu 25 zł.

Niektórzy gracze zastanawiają się, czy jest dostępny również: Totolotek kod rejestracyjny. Aktualnie obowiązującym jest Totolotek kod promocyjny – TTVIP.

100 % do 500 PLN od depozytu

Pamiętaj jednak, że poza 25 zł darmowego zakładu dostaniesz też od Totolotka bonus 100 % od pierwszej wpłaty. By go otrzymać wpłać po rejestracji minimum 20 zł na swoje konto za pomocą jednej z wielu metod płatności dostępnych w Totolotku. Do twojego konta automatycznie zostanie dodany bonus 100 % od wpłaty do 500 zł. By móc go wypłacić należy obrócić bonus i depozyt trzy razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami. Każde zdarzenie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.35.

Bonus w aplikacji mobilnej na start

Większość graczy, korzystających z usług bukmacherów online, przeniosło się z komputerów czy laptopów na telefony komórkowe. Korzystają albo z wersji mobilnej strony albo aplikacji. Totolotek miał przygotowany dla tych osób specjalny bonus mobile 100 % do 49 zł. Niestety bukmacher zrezygnował z tej promocji na start, nad czym bardzo ubolewamy. Ta promocja wyróżniała go bowiem spośród innych buków.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2022

BukmacherBonus na start 2022Kod bonusowy
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 279 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Fortuna600 PLN zakład bez ryzyka + 2150 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu Sprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 40 PLN freebety + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
forBET 2200 PLN od depozytu + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne

Promocje bukmacherskie

Totolotek nie zapomina też o już zarejestrowanych graczach. Poza pakietem powitalnym na start, po rejestracji i bonusem dla osób, które pobiorą aplikację mobilną, dostępne są także inne promocje w Totolotku.

Zbieraj punkty w BetClub – program lojalnościowy

Promocje bukmacherskie Totolotek

Program lojalnościowy BetClub istnieje w Totolotku od dawna, jednak po zmianie właściciela  zmieniają się także zasady jego działania. Jedna kwestia się jednak nie zmieniła, bukmacher nagradza graczy za lojalność.

Każdy gracz Totolotka jest automatycznie członkiem BetClub, wystarczy mieć aktywne konto gracza. To bardzo dobra opcja, gdyż wielu bukmacherów umożliwia uczestnictwo w programach lojalnościowych tylko użytkownikom, grającym za najwyższe stawki i wpłacającym najwyższe depozyty, zaś w Totolotku każdy ma szansę na dodatkowe bonusy. Stawiając zakłady zbierasz punkty, które wymieniasz na darmowe zakłady. W zależności od rodzaju zakładu dostajesz:

 • Toto-Mix- stawka x liczba zdarzeń = ilość punktów BetClub
 • Toto-Mix Live – stawka x liczba zdarzeń = ilość punktów BetClub

Oczywiście bukmacher będzie organizował również czasowe promocje, w których będzie można wymienić na dodatkowe punkty.

W programie, w zależności od liczby punktów, gracz ma określony status: srebrny, złoty i platynowy.

Bonus King Size

To promocja dla miłośników kuponów wielokrotnych. Im więcej zdarzeń tym twoja wygrana zostanie powiększona o większy bonus. W promocji biorą udział zdarzenia z kursem min. 1.21. Przy kuponie z 5 zdarzeniami otrzymasz bonus 5 %. Za każde kolejne zdarzenie na kuponie otrzymujesz dodatkowe punkty procentowe bonusu. Przy 30 zdarzeniach możesz otrzymać aż 66 % bonusu! Tyle wynosi maksymalny bonus, ale możesz oczywiście dodać do swojego kuponu więcej zdarzeń. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie wynosi 5.

Lucky Loser

Aby skorzystać z akcji należy w dniu obowiązywania promocji postawić wskazaną kwotę minimalną na wybrane rozgrywki. Informację o aktualnie obowiązujących zasadach promocji znajdziesz na stronie totolotek.pl. Po rozliczeniu promocyjnego kuponu w przypadku przegranej gracz otrzyma bonus na kolejne gry.

Jak wpłacić i wypłacić pieniądze w Totolotku?

Wpłaty i wypłaty w Totolotku

Trzeba przyznać, że w Totolotku mamy naprawdę sporo metod wpłat środków na nasze konto gracza, które działają natychmiastowo. Wpłat dokonasz przez:

 • DotPay.pl
 • Tpay.com
 • Paysafecard
 • Blik
 • Skrill
 • karty: Visa i MasterCard

Minimalna wpłata wynosi 4 zł, jednak w przypadku płatności Paysafecard jest to 20 zł.

Wypłaty środków z konta gracza realizowane są w dni robocze o godzinie 12:00. Wnioski złożone do godziny 10:00 zostaną zrealizowane tego samego dnia. Wnioski złożone w dzień wolny od pracy zostaną zrealizowane w najbliższym dniu roboczym. Brakuje niestety wypłat natychmiastowych, które posiada część bukmacherów.

Obsługa klienta

Sprawdziliśmy jakimi opcjami obsługi klientów dysponuje Totolotek. Gdy będziemy mieli jakieś pytanie do bukmachera mamy kilka możliwości:

 • Czat na żywo – na stronie głównej, w prawym dolnym rogu znajdziemy pomarańczowy symbol czatu; klikając w niego połączymy się z konsultantem, który odpowie na nasze pytania
 • Infolinia – Pod numerem telefonu +48 22 321 03 40 lub +48 507 002 393 oraz +48 507 002 139 możesz się połączyć z konsultantem; infolinia czynna jest w godzinach 9:30-20:00
 • E-mail – z bukmacherem możemy skontaktować się również drogą mailową pisząc na adres: pomoc@totolotek.pl

Aplikacja mobilna

Po zmianie właściciela Totolotka zmieniła się również aplikacja mobilna. Możesz ją zainstalować w trzech prostych krokach. Kliknij w przycisk “Pobierz aplikację”, który znajdziesz na stronie. Następnie włącz na telefonie opcję “Nieznane źródła”, którą znajdziesz w zakładce Ustawienia > Prywatność > Nieznane źródła/Pochodzenie. Zainstaluj aplikację i ciesz się stawianiem zakładów w twoim telefonie.

W aplikacji znajdziesz ofertę taką jak na stronie internetowej, zatem możesz typować zakłady live, przedmeczowe czy esporty. Aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemem Android i iOS.

Zakłady bukmacherskie Totolotek

Bukmacher Totolotek oferta

Totolotek zakłady bukmacherskie to jeden z najdłużej działających na polskim rynku bukmacherów. Od 1992 roku organizuje zakłady wzajemne w naszym kraju, zaś od 2013 roku poza punktami stacjonarnymi działa również w sieci. W marcu 2019 roku Merkur Sportwetten GmbH, spółka córka grupy Gauselmann z siedzibą w Espelkamp w Niemczech przejęła Totolotka od greckiej grupy Intralot. Nowy właściciel wprowadził wiele zmian. Strona Totolotka działa w nowej, nowoczesnej odsłonie mocno ukierunkowanej na grę mobilną i zakłady live. System jest szybszy i intuicyjny.

Totolotek proponuje zdarzenia z 30 dyscyplin sportowych, są wśród nich te najpopularniejsze jak piłka nożna, tenis czy koszykówka, ale również mniej popularne, jak: snooker, unihokej czy dart. Nie zabrakło również zakładów specjalnych, a wśród nich zdarzenia ze świata polityki, kultury i rozrywki.

Oferta na esporty nie jest zbyt imponująca. Brakuje tu zakładów live na sporty elektroniczne. Z zakładów prematch możemy typować:

 • Counter Strike,
 • League of Legends,
 • Rainbow Six,
 • StarCraft i inne.

Niestety w ofercie bukmachera Totolotek brakuje sportów wirtualnych. Szkoda, bo to bardzo szybko rozwijająca się kategoria zakładów, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem graczy, zwłaszcza gdy są przerwy w rozgrywkach ważnych lig.

Jest jednak rodzaj zakładów, w których bukmacher ten nie ma sobie równych. Totolotek od dawna słynął z bogatej oferty live, jednak teraz jest ona naprawdę niesamowita. Oferta została poszerzona do aż 40 tysięcy zakładów miesięcznie. Dodatkowo można łączyć te zakłady z przedmeczowymi. Na żywo postawimy zakłady między innymi z piłki nożnej, piłki ręcznej, tenisa, koszykówki, esportów i wielu innych dyscyplin.

Cash out w Totolotku

Po zmianach w ofercie pojawiła się także długo wyczekiwana opcja cash out. Dzięki niej masz możliwość kontroli gry i wypłaty wygranej dla zakładów, które nie są jeszcze rozstrzygnięte. Early cash out jest dostępny z poziomu “Szczegóły kuponu” w sekcji “Moje zakłady”. Pamiętaj, że opcja działa tylko w przypadku, gdy potencjalna wygrana jest wyższa od stawki zakładu i gdy zakład nie zawiera błędnych typowań.

Totolotek opinie – czy warto skorzystać z kodu?

Naszym zdaniem możliwość skorzystania z kodu promocyjnego Totolotka to świetny pomysł. Powiększa on ofertę powitalną o najbardziej pożądany przez graczy bonus – freebet bez depozytu. Dodając do tego bonus 100 % od wpłaty i freebet na mobile możemy uznać, że jest to jeden z najlepszych bonusów na start.

FAQ

Jaki jest Totolotek kod promocyjny?

Kod promocyjny Totolotek to TTVIP. Dzięki niemu masz gwarancję otrzymania wyższej oferty na start. Możesz z niego skorzystać przechodząc do formularza z naszego linku. Kod TTVIP należy wpisać po pełnej rejestracji w zakładce "Wpłaty", w wyznaczonym miejscu. Dzięki niemu możesz otrzymać bonus na start do 525 zł.

Co daje kod promocyjny Totolotek?

Dzięki rejestracji konta z kodem bonusowym otrzymasz na start w Totolotku bonus bez depozytu 25 zł. Freebet to zupełnie darmowe środki, które otrzymasz za samą rejestrację Totolotek. Promocja łączy się z pozostałymi bonusami powitalnymi.

Jaki jest Totolotek bonus na start?

Na bonus powitalny w Totolotku składa się bonus od wpłaty 100 % do 500 zł oraz freebet bez depozytu 25 zł (jeśli zarejestrujesz się z kodem).

Jak długo trwa weryfikacja konta w Totolotku?

Konto, które gracz zakłada w Totolotku musi zostać zweryfikowane. Proces ten może trwać maksymalnie do 24 godzin. Jednak jeśli dokonasz Totolotek rejestracji w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta, weryfikacja zajmie kilkanaście minut.

Czy mogę dokonać wpłaty w Totolotku z innego konta niż podawałem podczas rejestracji?

Tak. Totolotek pozwala na szybkie i bezpieczne wpłacanie środków na swoje konto przy użyciu doładowania za pośrednictwem przelewów bankowych w ponad 30 bankach i Paysafecard.

Jak długo trwa rozliczenie zakładu i kiedy wygrana wpłynie na moje konto?

Po zakończeniu wszystkich zdarzeń znajdujących się na kuponie i opublikowaniu wyników na stronie internetowej Totolotka, bukmacher niezwłocznie przypisze do konta gracza wygraną.

Jak zweryfikować swoje konto?

By zweryfikować konto należy wysłać na adres: weryfikacja@totolotek.pl skan lub zdjęcie swojego dowodu tożsamości. Może to być paszport lub dowód osobisty. Weryfikacja jest konieczna do spełnienia przepisów ustawy dotyczącej internetowych gier hazardowych.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *