Totolotek Kod Promocyjny

Z dniem 13 grudnia 2023 roku Totolotek przestaje świadczyć zakłady wzajemne. Od tego dnia nie będzie możliwości rejestrowania się w Totolotku oraz wypłaty pieniędzy z konta gracza. Poniższa oferta bonusowa na start oraz kod promocyjny są nieaktualne. Zachęcamy Was do zapoznania się z ofertą nowych legalnych bukmacherów.

Jeśli szukacie bukmachera, u którego moglibyście obstawiać zakłady i skorzystać z cashbacku, to polecamy Wam nowego bukmachera ComeOn, który oferuje na bonus na star w postaci zakładu bez ryzyka.


Zarejestruj konto w Totolotku przez nasz link, wpisz po rejestracji kod promocyjny TTVIP i odbierz niedostępny w standardowej ofercie bonus bez depozytu. Promocja łączy się z bonusem od wpłaty. Po rejestracji otrzymasz:

 • 0 25 PLN freebet bez wpłaty
 • 500 PLN bonus od depozytu

Totolotek kod promocyjny 2024

Typ BonusuJaki otrzymasz bonus?
Jaki jest Totolotek kod bonusowy?TTVIP
Bonus bez depozytu za użycie kodu:Darmowy zakład 25 PLN
Bonus powitalny:100% depozytu do 500 PLN
Członkostwo w programie BetClub:Darmowe zakłady, nagrody rzeczowe
Bonus powitalny Totolotek

Totolotek kod promocyjny - co aktywuje?

Zakłady bukmacherskie Totolotek w standardowej ofercie na start przygotowały dla nowych graczy bonus powitalny, na który składa się bonus od depozytu do 500 zł. Dodatkowo jeśli zarejestrujesz się w Totolotku przez nasz link, zaznaczysz w formularzu opcję, że chcesz otrzymać bonus i w odpowiednim miejscu w zakładce "Wpłata" wpiszesz kod promocyjny Totolotek - TTVIP otrzymasz dodatkowe bonusy:

 • Bonus bez depozytu 25 zł

To jeden z najbardziej pożądanych bonusów wśród użytkowników zakładów bukmacherskich, a dodatkowo ma bardzo dobre warunki obrotu. Dzięki niemu gracz otrzyma darmowe środki na grę i nie musi ryzykować utraty własnych pieniędzy.

Sprawdziliśmy wszystkie oferty z kodami dostępne w internecie i ten proponowany przez nas umożliwia otrzymanie najlepszego bonusu u tego bukmachera, w sumie 525 zł. W dalszej części artykułu opiszemy jak wygląda rejestracja Totolotek, dzięki której otrzymasz najwyższy bonus powitalny, a także promocje bukmachera.

Gdzie wpisać Totolotek kod promocyjny?

Wykonując kilka prostych kroków możesz skorzystać z kodu bonusowego Totolotek, który otworzy ci drogę do bonusów na łączną kwotę 525 zł.

 1. Kliknij w baner widoczny na górze artykułu lub przycisk widoczny pod nim.
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny i zaznacz w nim opcję: "Tak, chcę bonus powitalny!"
 3. Załóż konto stałe w Totolotku (prześlij skan lub zdjęcie dowodu tożsamości).
 4. Zaloguj się na swoje konto i przejdź do zakładki Menu > Wpłata.
 5. Spośród dostępnych opcji wybierz: bonus.card/Kod bonusowy.
 6. Wpisz w pole kod: TTVIP.

Po spełnieniu tych kroków będziesz miał dostęp do wszystkich bonusów powitalnych Totolotka, zarówno ze standardowej oferty, jak i tych dostępnych z kodem promocyjnym.

Totolotek bonus na start

Jeśli zdecydujesz się założyć konto u bukmachera Totolotek, otrzymasz pakiet powitalny dla nowych graczy. Gdy wpłacisz pierwszy depozyt otrzymasz bonus Totolotek 100 % od wpłaconych środków do 500 zł. Dodatkowo wpisując Totolotek kod promocyjny po rejestracji otrzymasz bonus bez depozytu 25 zł. Kod wpisz w pole bonus.card Totolotek.

Totolotek kod promocyjny - bonus bez depozytu

freebet totolotek z kodem

Totolotek kod promocyjny to TTVIP. Wpisując go po rejestracji konta w Totolotku otrzymasz ekstra bonus bez depozytu 25 zł. Promocja ta nie jest dostępna w standardowej ofercie bukmachera.

Jednym z najbardziej pożądanych bonusów wśród graczy jest bonus bez depozytu, czyli środki na stawianie zakładów, które dostajesz tylko za zarejestrowanie konta. Nie musisz wpłacać żadnego depozytu. Co musisz zrobić żeby otrzymać Totolotek bonus bez depozytu?

 • przejdź na stronę bukmachera z naszego linku
 • zaznacz w formularzu opcję "tak, chcę otrzymać bonus"
 • zarejestruj konto stałe
 • zaloguj się na konto i przejdź do zakładki "wpłata"
 • z dostępnych opcji wybierz "bonus card - kod bonusowy" - wpisz tam kod TTVIP
 • bonus bez depozytu Totolotek zostanie dodany do konta od razu po wpisaniu kodu na zweryfikowane konto
 • freebetem obróć 2 razy na kuponach z kursem min. 2.00
 • na obrót masz 14 dni

Standardowa oferta Totolotka nie robi wielkiego wrażenia. Jednak dostępny z kodem freebet znacznie ją uatrakcyjnia. Niewielu bowiem bukmacherów umożliwia otrzymanie bonusu bez depozytu.

100 % do 500 PLN od depozytu

Poza darmowym zakładem dostaniesz też od Totolotka bonus 100 % od pierwszej wpłaty. Jest to klasyczna promocja, która występuje u wielu bukmacherów. Każdy jednak określa swoje warunki przyznania bonusu. Jak wygląda to w Totolotku?

 • załóż konto stałe w Totolotku
 • wpłać pierwszy depozyt min. 20 zł
 • depozyt należy wpłacić do 6 miesięcy od rejestracji konta
 • bonus 100 % zostanie dodany automatycznie do konta gracza po wpłacie
 • bonus i depozyt trafią na wspólne saldo
 • bonus i depozyt należy obrócić 3 razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.35
 • przy opłacaniu stawki za zakład w pierwszej kolejności pobierane są środki z depozytu
 • obrót należy dokonać w ciągu 30 dni

By go otrzymać wpłać po rejestracji minimum 20 zł na swoje konto za pomocą jednej z wielu metod płatności dostępnych w Totolotku. Do twojego konta automatycznie zostanie dodany bonus 100 % od wpłaty do 500 zł. By móc go wypłacić należy obrócić bonus i depozyt trzy razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami. Każde zdarzenie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.35.

Totolotek bonus w aplikacji mobilnej

Większość graczy, korzystających z usług bukmacherów online, przeniosło się z komputerów czy laptopów na telefony komórkowe. Korzystają albo z wersji mobilnej strony albo aplikacji. Totolotek miał przygotowany dla tych osób specjalny bonus mobile 100 % do 49 zł. Niestety bukmacher zrezygnował z tej promocji na start, nad czym bardzo ubolewamy. Ta akcja wyróżniała go bowiem spośród innych buków.

Jak obrócić bonus powitalny Totolotek?

Rodzaj bonusuWarunki obrotuCzas na obrót
Bonus od depozytu 500 PLN:obrót 3x bonus + depozyt, min. 3 zdarzenia, min. kurs poj. 1.3530 dni
Bonus bez depozytu 25 PLN:obrót 2x, kurs min. 2.00 14 dni
Obrót bonusem Totolotek

Dostępny w ofercie Totolotek bonus powitalny od depozytu 100 % do 500 zł podlega wymogowi obrotu. Jednak w przypadku Totolotka obrócić należy bonus i depozyt. Trzeba to zrobić trzy razy na kuponach kombi z conajmniej 3 zdarzeniami i z minimalnym kursem pojedynczego zdarzenia 1.35. Na wykonanie obrotu masz 30 dni.

Również darmowy bonus bez depozytu dostępny z kodem bonusowym należy obrócić. Trzeba to zrobić dwa razy po kursie nie mniejszym niż 2.00. Gracz ma 14 dni na dokonanie obrotu. Pamiętaj, że Totolotek freebet daje ci kod promocyjny użyty po rejestracji.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2024

BukmacherBonus na start 2024Kod bonusowy
STS600 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + 60 PLN za zadaniaSprawdź kod
Fortuna20 PLN bez depozytu + 300 PLN zakład bez ryzyka + 10 PLN +5 PLN za kuponSprawdź kod
TOTALbet333 PLN zakłady bez ryzyka + 5 PLN freebetSprawdź kod
forBET 1230 PLN cashback + 2000 PLN od depozytu + 150 PLN freebet Sprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne bukmacherów 2024

Totolotek rejestracja - jak założyć konto?

Rejestracja konta Totolotek nie powinna sprawić większych problemów, dla pewności jednak przeprowadzimy was przez ten proces, byście jak najszybciej i bez kłopotów mogli rozpocząć grę otrzymując wszystkie bonusy. Przeczytaj jak założyć konto na totolotek.pl krok po kroku.

Gdzie wpisać kod promocyjny Totolotek
Totolotek rejestracja z kodem promocyjnym
 1. Przejdź na stronę bukmachera przez nasz link. Klikając w nasz link zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego na totolotek.pl.
 2. Wypełnij dane w formularzu. Należy uzupełnić: kraj, datę urodzenia, email, hasło, płeć, imię, nazwisko, adres, narodowość i PESEL. Następnie zaznaczyć opcję "TAK, chcę bonus powitalny!". Na koniec zgody i oświadczenia, czyli potwierdzenie, że mamy ukończone 18 lat, zapoznaliśmy się z regulaminem, polityką prywatności i polityką bezpieczeństwa. Wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowej i w razie pełnienia eksponowanego stanowiska politycznego, zaznaczenie również tej opcji. Następnie klikamy w "Ukończenie rejestracji".
 3. Kliknij w link aktywacyjny. Przejdź na swoją skrzynkę pocztową. Znajdziesz tam wiadomość od Totolotka. Kliknij w link umieszczony w wiadomości potwierdzając, że to ty zakładałeś konto. Otrzymasz kolejnego maila z informacją, że twoja Totolotek rejestracja przebiegła pomyślnie i możesz zalogować się na swoje konto.
 4. Dokończ rejestrację, aby otrzymać bonus bez depozytu. Konto, które założyłeś, jest kontem tymczasowym. Aby otrzymać 25 zł bez depozytu musisz przekształcić je w konto stałe. Przejdź do menu i do zakładki Moje konto. Tam uzupełnij numer konta bankowego, źródło finansowania, a następnie wyślij na adres: klient@totolotek.pl wiadomość, z załączonym zdjęciem obu stron dowodu tożsamości. Teraz musisz poczekać na akceptację Totolotka wysłanego dokumentu. Informację o akceptacji i przekształceniu konta w stałe otrzymasz w wiadomości email.
 5. Wpisz kod bonusowy Totolotek. Przejdź do zakładki "Wpłata", a następnie "Inne". Wybierz opcję "bonus.card/Kod Bonusowy". Na karcie, która się otworzy w polu: Wprowadź numer/kod bonusowy wpisz kod TTVIP. Wykonując te zalecenia otrzymasz bonus bez depozytu.

Szybka rejestracja Totolotek

Totolotek, podobnie jak większość legalnych bukmacherów online, posiada opcję szybkiej rejestracji, po której aktywujesz konto tymczasowe. By otworzyć takie konto wystarczy wypełnić kartę formularza rejestracyjnego i kliknąć w link aktywacyjny, który otrzymamy na maila. Na takim koncie możemy wpłacać depozyty (do 5000 zł), stawiać zakłady i wygrywać. Nie można jednak wypłacać wygranych. Na koncie tymczasowym nie otrzymasz też bonusu bez depozytu.

By móc wypłacać swoje środki konieczne jest założenie konta stałego. Ponadto, jak widać po opisanym przez nas wyżej procesie rejestracji, założenie konta stałego jest konieczne, aby otrzymać Totolotek bonus bez depozytu. By przekształcić konto na stałe należy:

 • podać numer rachunku bankowego
 • podać skąd pochodzą środki na grę
 • wysłać zdjęcie/skan dowodu tożsamości

Totolotek - promocje

Totolotek nie zapomina też o już zarejestrowanych graczach. Poza pakietem powitalnym na start, po rejestracji i bonusem dla osób, które pobiorą aplikację mobilną, dostępne są także inne promocje w Totolotku.

BetClub - program lojalnościowy

Promocje bukmacherskie Totolotek

Program lojalnościowy BetClub istnieje w Totolotku od dawna. Każdy gracz Totolotka jest automatycznie członkiem BetClub, wystarczy mieć aktywne konto gracza. To bardzo dobra opcja, gdyż wielu bukmacherów umożliwia uczestnictwo w programach lojalnościowych tylko użytkownikom, grającym za najwyższe stawki i wpłacającym najwyższe depozyty, zaś w Totolotku każdy ma szansę na dodatkowe bonusy.

Stawiając zakłady zbierasz punkty, które wymieniasz na darmowe zakłady. W zależności od rodzaju zakładu dostajesz:

 • Toto-Mix- stawka x liczba zdarzeń = ilość punktów BetClub
 • Toto-Mix Live – stawka x liczba zdarzeń = ilość punktów BetClub

Oczywiście bukmacher organizuje również czasowe promocje, w których można zdobywać dodatkowe punkty.

W programie, w zależności od liczby punktów, gracz ma określony status: srebrny, złoty i platynowy.

Bonus King Size

To promocja dla miłośników kuponów wielokrotnych. Im więcej zdarzeń tym twoja wygrana zostanie powiększona o większy bonus. W promocji biorą udział zdarzenia z kursem min. 1.21.

Przy kuponie z 5 zdarzeniami otrzymasz bonus 5 %. Za każde kolejne zdarzenie na kuponie otrzymujesz dodatkowe punkty procentowe bonusu. Przy 30 zdarzeniach możesz otrzymać aż 66 % bonusu! Tyle wynosi maksymalny bonus, ale możesz oczywiście dodać do swojego kuponu więcej zdarzeń. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie wynosi 5.

Lucky Loser

Aby skorzystać z akcji należy w dniu obowiązywania promocji postawić wskazaną kwotę minimalną na wybrane rozgrywki. Informację o aktualnie obowiązujących zasadach promocji znajdziesz na stronie totolotek.pl. Po rozliczeniu promocyjnego kuponu w przypadku przegranej gracz otrzyma bonus na kolejne gry.

Cash out w Totolotku

Po zmianach w ofercie pojawiła się także długo wyczekiwana opcja cash out. Dzięki niej masz możliwość kontroli gry i wypłaty wygranej dla zakładów, które nie są jeszcze rozstrzygnięte. Early cash out jest dostępny z poziomu “Szczegóły kuponu” w sekcji “Moje zakłady”. Pamiętaj, że opcja działa tylko w przypadku, gdy potencjalna wygrana jest wyższa od stawki zakładu i gdy zakład nie zawiera błędnych typowań.

Jak wpłacić i wypłacić pieniądze w Totolotku?

Wpłaty i wypłaty w Totolotku

Trzeba przyznać, że w Totolotku mamy naprawdę sporo metod wpłat środków na nasze konto gracza, które działają natychmiastowo. Wpłat dokonasz przez:

 • DotPay.pl
 • Tpay.com
 • Paysafecard
 • Blik
 • Skrill
 • karty: Visa i MasterCard

Minimalna wpłata wynosi 4 zł, jednak w przypadku płatności Paysafecard jest to 20 zł.

Wypłaty środków z konta gracza realizowane są w dni robocze o godzinie 12:00. Wnioski złożone do godziny 10:00 zostaną zrealizowane tego samego dnia. Wnioski złożone w dzień wolny od pracy zostaną zrealizowane w najbliższym dniu roboczym. Brakuje niestety wypłat natychmiastowych, które posiada część bukmacherów.

Totolotek kod promocyjny - opinie

Gdyby oferta powitalna Totolotka ograniczała się do tego co mamy w standardzie, czyli do bonusu od wpłaty, to uznalibyśmy ją za kiepską. Sytuację ratuje na szczęście bonus bez depozytu dostępny z kodem. Totolotek kod promocyjny to znakomita opcja do postawienia darmowego zakładu za ekstra środki.

Jakie są największe plusy i minusy bonusów w Totolotku?

PLUSY
 • kod promocyjny dla nowych graczy
 • bonus bez depozytu na start z kodem
 • długi czas na złożenie pierwszego depozytu
MINUSY
 • konieczność obrotu bonusem od wpłaty wraz z depozytem
 • pole na wpisanie kodu w nietypowym miejscu

Naszym zdaniem możliwość skorzystania z kodu promocyjnego Totolotka to dobry pomysł. Urozmaica on zdecydowanie ofertę powitalną bukmachera. Suma bonusu nie jest zbyt wysoka, ale dodatkowy Totolotek freebet bez wpłaty nieco to rekompensuje.

FAQ - kod promocyjny Totolotek

Jaki jest Totolotek kod promocyjny?

Kod promocyjny Totolotek to TTVIP. Dzięki niemu masz gwarancję otrzymania wyższej oferty na start. Możesz z niego skorzystać przechodząc do formularza z naszego linku. Kod TTVIP należy wpisać po pełnej rejestracji w zakładce "Wpłaty", w wyznaczonym miejscu. Dzięki niemu możesz otrzymać bonus na start do 525 zł.

Co daje kod promocyjny Totolotek?

Dzięki rejestracji konta z kodem bonusowym otrzymasz na start w Totolotku bonus bez depozytu 25 zł. Freebet to zupełnie darmowe środki, które otrzymasz za samą rejestrację Totolotek. Promocja łączy się z pozostałymi bonusami powitalnymi.

Jaki jest Totolotek bonus na start?

Na bonus powitalny w Totolotku składa się bonus od wpłaty 100 % do 500 zł oraz freebet bez depozytu 25 zł (jeśli zarejestrujesz się z kodem).