Wybierz bonus 30, 100 lub 250 PLN w PZBuk

Bonusy od depozytu PZBuk

Polski bukmacher PZBuk z początku nie proponował swoim graczom zbyt wielu bonusów. Poza ofertą powitalną osoby, które już posiadały konto u tego buka, nie miały zbyt wielu możliwości na powiększenie wygranych czy zgarnięcie cashbacków. Jednak w ostatnim czasie to się zmieniło.

PZBuk chce nagrodzić swoich wiernych graczy i dlatego zaproponował promocję “Bonusowy zawrót głowy”. Użytkownik w zależności od kwoty depozytu jaki wpłaci, może zgarnąć od 30 do nawet 250 zł bonusu. Oferta skierowana jest do osób, które posiadają aktywne konto u buka. Jednak wystarczy, że się zarejestrujesz i też będziesz miał szansę na freebety. Dodatkowo rejestrując konto otrzymasz 50 zł darmowego zakładu i 10 zł bonusu do depozytu, który jest dostępny z naszym kodem promocyjnym.

Bonusowy zawrót głowy w PzBuk

Wpłacając depozyt na swoim koncie gracza w PZBuk do 30 kwietnia 2019 do godziny 23:59, w zależności od wysokości depozytu, otrzymasz bonus:

  • Bonus nr 1: 30 zł przy depozycie 100 zł, kod: PZ1BONUS
  • Bonus nr 2: 100 zł przy depozycie 250 zł, kod: PZ2BONUS
  • Bonus nr 3: 250 zł przy depozycie 500 zł, kod: PZ3BONUS

By skorzystać z oferty gracz musi zalogować się na swoje konto i wpisać kod bonusowy odpowiadający wybranemu przez niego bonusowi w pole “Kod bonusowy”, w zakładce “Sklep” i aktywować bonus podczas depozytu.

Przyznany bonus podlega oczywiście wymogowi obrotu. Niezależnie od wybranej oferty należy postawić zakłady wielokrotne w wysokości trzykrotności sumy depozytu i bonusu, z kursem minimalnym 2.00. Na wykonanie obrotu użytkownik ma 21 dni. Każdy gracz może skorzystać tylko z jednej z zaproponowanych promocji.