Wybory parlamentarne w Polsce – zakłady bukmacherskie

Wybory parlamentarne - zakłady bukmacherskie

Wielkimi krokami zbliżają się wybory parlamentarne 2019 w Polsce. Polki i Polacy wybiorą swoich kandydatów do Sejmu i Senatu. W sumie mandat posła dostanie 460 osób a senatora 100 osób. Im bliżej wyborów tym jest o nich coraz głośniej. Zauważyli to również bukmacherzy, którzy wzbogacili swoje oferty zakładami na wybory parlamentarne.

Oferta na politykę u legalnych bukmacherów

Większość bukmacherów internetowych ma w ofercie zakłady specjalne, czyli takie, które dotyczą wydarzeń politycznych, społecznych i kulturalnych. Jeśli chodzi o politykę to zakłady związane są z wydarzeniami w strategicznych europejskich krajach, ale także w USA. Znajdziemy zatem pytania o to, kiedy odbędą się następne wybory powszechne w Wielkiej Brytanii, kiedy dojdzie do Brexitu, kto zwycięży w wyborach prezydenckich w USA w 2020 roku, która partia zwycięży w wyborach parlamentarnych w Niemczech w 2021 roku, a także pytanie o kolejny kraj, który przeprowadzi do referendum w sprawie wyjścia z UE.

Największe jednak zainteresowanie wśród Polaków budzą zakłady na wybory parlamentarne 2019, które odbędą się 13 października. Która partia zwycięży, kto będzie reprezentował interesy rodaków w Sejmie i Senacie? U bukmacherów można typować różne opcje.

Zakłady na wybory 2019

Na razie na zakłady dotyczące wyborów w Polsce zdecydowało się sześciu bukmacherów, są to: Fortuna, STS, Betclic, BETFAN, Milenium i Etoto. U każdego oferta nieco się różni, ale oczywiście każdy proponuje zakład na to, które ugrupowanie zdobędzie najwięcej głosów. Bukmacherzy nie mają wątpliwości, że będzie to PiS, kursy 1.01 nie pozostawiają złudzeń. Na drugą w kolejności Koalicję Obywatelska kursy wahają się od 12.0 do 15.0.

Popularna Fortuna dodała również zakład, w którym wytypować należy procentowy wynik głosowania Polaków na PiS. Zdaniem bukmachera będzie to więcej niż 45,5 %, ale mniej niż 47,5 %. Chcesz postawić zakład na wybory parlamentarne w Fortunie? Zarejestruj się u tego buka korzystając z kodu promocyjnego, dzięki któremu otrzymasz najwyższy pakiet powitalny na rynku.

Bukmacher Frekwencja poniżej 57,5% Frekwencja powyżej 57,5% Kod bonusowy
STS 1.94 1.75 Sprawdź kod
Fortuna 2.10 1.65 Sprawdź kod
Milenium 1.95 1.65 Sprawdź kod
BETFAN 1.90 1.75 Sprawdź kod
Etoto 2.20 1.66 Sprawdź kod
Bukmacher Poniżej 58,5% Powyżej 58,5% Kod bonusowy
Betclic 2.00 1.72 Sprawdź kod

Popularny jest także zakład na frekwencję w październikowych wyborach. Bukmacherzy zastosowali różne przedziały procentowe, a my pod lupę wzięliśmy wartość 75,5 %. Wszyscy uważają, że frekwencja będzie większa od tej liczby. Betclic uważa nawet, że będzie większa niż 58,5 %.

Typuj wybory parlamentarne w BETFAN

Warto poświęcić więcej czasu na zapoznanie się z ofertą zakładów na wybory w Polsce oferowane przez BETFAN. Jak wiadomo bukmacher ten słynie z najlepiej na rynku rozwiniętej oferty zakładów specjalnych. Wśród nich znajduje się kategoria “Polityka”, gdzie znajdziemy wiele możliwości na typowanie wyborów. Skorzystaj z nich i zarejestruj się w BETFAN. W formularzu rejestracyjnym użyj naszego kodu promocyjnego a zwiększysz bonus powitalny o zakład bez ryzyka.

Szeroka oferta zakładów na wybory parlamentarne 2019 w BETFAN

Na stronie wyróżniono przede wszystkim zakład na liczbę mandatów największych partii w poszczególnych okręgach, co daje w sumie aż 130 opcji do wyboru. Do tego typować można także frekwencję w okręgach w całej Polsce – czyli kolejne 41 zakładów.

Poza tym znajdziemy jeszcze kilka innych, ciekawych zakładów, między innymi:

  • Czy w wyborach parlamentarnych 2019 PiS zdobędzie samodzielną większość sejmową?
  • Czy w wyborach parlamentarnych 2019 PiS zdobędzie większość konstytucyjną?
  • Kto zostanie premierem RP po wyborach parlamentarnych 2019?
  • Czy Tomasz Zimoch zdobędzie najwięcej głosów w ramach listy wyborczej KO w okręgu nr 9 (Łódź)?
  • Czy Paweł Kukiz zdobędzie mandat poselski w wyborach parlamentarnych 2019?

BETFAN zestawia też po dwóch kandydatów z różnych okręgów i ocenia kto zdobędzie więcej głosów, co daje kolejne kilkadziesiąt zakładów.

Nie ulega zatem wątpliwości, że najwięcej opcji do wyboru, jeśli chodzi o zakłady na wybory parlamentarne w Polsce znajdziemy w BETFAN. Ale to nie wszystko. Bukmacher, jako jedyny daje graczom możliwość zgłaszania własnych pomysłów na zakłady. Tak jest też w przypadku oferty na wybory. Jeśli twojej propozycji nie ma wśród typów dostępnych na stronie, napisz na czacie do konsultanta. On przekaże twój pomysł działowi bukmacherskiemu, który oceni czy mogą dodać taki zakład. Pod uwagę brane są popularność, szansa i kursy. Jednak z tego co wiemy BETFAN jest bardzo otwarty na propozycje graczy i chętnie dodaje je na stronie.

STS – zakłady na wybory parlamentarne

Największy polski bukmacher również wzbogacił ofertę zakładów na wybory w Polsce o dodatkowe opcje. Poza wytypowaniem zwycięskiego ugrupowania i frekwencji możemy ocenić, która frakcja zdobędzie więcej głosów (bukmacher zestawia po dwa ugrupowania).

Zakłady specjalne na wybory parlamentarne w STS

Są też (podobnie jak w BETFAN) pytania o to czy PiS zdobędzie samodzielną większość sejmową i konstytucyjną. Możemy też zagłosować na “tak” lub “nie” w zakładzie: Jarosław Kaczyński premierem do 31.12.2019.

STS pokusił się także o dodanie 41 zakładów dotyczących tego, które ugrupowanie zdobędzie najwięcej głosów w poszczególnych okręgach wyborczych. Sprawdź te i inne zakłady STS rejestrując się u bukmachera. Wpisz kod promocyjny podczas rejestracji i ciesz się aż trzema bonusami powitalnymi.

Stawiaj na wyniki wyborów parlamentarnych 2019 u legalnych bukmacherów i walcz o wysokie wygrane. Korzystaj z bonusów powitalnych dostępnych dla nowych graczy i wykorzystaj je na obstawienie swoich typów.