AdmiralBet kod promocyjny

Jaki jest kod promocyjny AdmiralBet Polska?

AdmiralBet kod promocyjny nie jest potrzebny, aby otrzymać bonus powitalny. Wystarczy rejestracja konta u bukmachera, aby otrzymać do 1000 PLN na start. Dostaniesz bonus 100 % do 300 PLN za pierwszą wpłatę, 50 % do 600 PLN za drugą wpłatę i dwa freebety na łączną kwotę 100 PLN.

Kody promocyjne to opcja stosowana przez niemal wszystkich legalnych polskich bukmacherów, dziwne zatem, że bukmacher AdmiralBet nie zdecydował się na wprowadzenie takiej opcji. Polecam ci zapoznać się z ofertami kodowymi u innych legalnych bukmacherów. Dzięki nim zdobędziesz bonusy o podwyższonej wartości.

Spis treści

Jaki jest AdmiralBet bonus za kod promocyjny?

AdmiralBet ruszył pełną parą i od samego początku zaskoczył dość pokaźnym bonusem. Nowy gracz może otrzymać pakiet do 1000 zł. Co wchodzi w skład bonusu AdmiralBet?

Bonus 100 % od 1. wpłaty300 PLN
Freebet po 1. wpłacie25 PLN
Bonus 50 % od 2. wpłaty600 PLN
Freebet po 2. wpłacie75 PLN

AdmiralBet zdecydował się na klasyczne bonusy od depozytu i freebety, które możesz otrzymać za odpowiednio wysoki depozyt. Suma bonusów jest całkiem niezła, jednak brakuje mi tutaj tego co gracze lubią najbardziej, czyli zakładu bez ryzyka lub freebetu bez depozytu. Obie te promocje posiada w swojej ofercie np. Fortuna.

bonusy powitalne admiralbet

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2024

BukmacherBonus na start 2024Kod bonusowy
STS600 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + 60 PLN za zadaniaSprawdź kod
Fortuna20 PLN bez depozytu + 300 PLN zakład bez ryzyka + 10 PLN +5 PLN za kuponSprawdź kod
TOTALbet333 PLN zakłady bez ryzyka + 5 PLN freebetSprawdź kod
forBET 1230 PLN cashback + 2000 PLN od depozytu + 150 PLN freebet Sprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne bukmacherów 2024

W dalszej części artykułu rozkładam na czynniki pierwsze bonus powitalny AdmiralBet. Sprawdzam warunki każdej promocji i oceniam, czy warto z niej skorzystać.

AdmiralBet kod promocyjny – bonus za pierwszą wpłatę 300 PLN

Pierwszy bonus jaki otrzyma nowy gracz jest klasyczną promocja przyznawaną za pierwszą wpłatę. Jakie konkretnie warunki należy spełnić, aby go otrzymać?

 1. załóż konto w AdmiralBet

 2. wpłać pierwszy depozyt min. 10 zł

 3. po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz bonus równy 100 % depozytu do kwoty 300 zł

 4. zaakceptuj bonus na swoim koncie

 5. otrzymaną kwotę bonusu należy obrócić 3 razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym min. 2.50 (kurs poj. min. 1.30)

 6. czas na obrót to 14 dni od chwili przyznania bonusu

Warunki AdmiralBet bonusu od pierwszej wpłaty są jasne i czytelne, nie ma tutaj żadnych haczyków. Niestety wymagany obrót bonusem jest dosyć wymagający.

AdmiralBet bonus za 2. wpłatę

Za drugi depozyt wpłacony przez gracza na konto możesz otrzymać kolejny bonus. Będzie on wynosił 50 % depozytu do kwoty 600 zł. Jak skorzystać z tej promocji?

 1. wpłać drugi depozyt na konto min. 10 zł

 2. do twojego konta bonusowego zostanie dodany bonus 50 % do kwoty 600 zł

 3. zaakceptuj bonus na swoim koncie

 4. otrzymany bonus obróć 3 razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami; kurs całkowity min. 2.50, kurs poj. min. 1.30

 5. czas na obrót to 14 dni od chwili przyznania bonusu

Zasady bonusu od 2. wpłaty są takie same jak w przypadku pierwszego bonusu. Różni się tylko jego wysokość, gdyż otrzymujesz 50 % kwoty do 600 zł. Oznacza to, że jeśli chcesz dostać maksymalny bonus musisz wpłacić co najmniej 1200 zł.

AdmiralBet freebety na start do 100 PLN

Z pierwszą i drugą wpłatą związane są jeszcze dwa bonusy. Po pierwszym depozycie możesz otrzymać freebet 25 zł, zaś po drugim 75 zł. Aby odebrać te promocje należy wpłacić depozyt, który zapewnia maksymalny bonus od wpłaty. To znaczy, że:

 • jeśli wpłacisz 1. depozyt min. 300 zł – otrzymasz freebet 25 zł
 • jeśli wpłacisz drugi depozyt min. 1200 zł – otrzymasz freebet 75 zł

Trzeba przyznać, że wymagana wpłata, która zapewnia drugi freebet jest naprawdę duża, raczej nie wszyscy gracze się na nią zdecydują.

Warto jednak zwrócić uwagę na to, że otrzymane freebety wystarczy obrócić tylko jeden raz, na jednym lub kilku kuponach. Możesz postawić na dowolne zdarzenia z dowolnym kursem. Czas na wykorzystanie freebetów to 14 dni od chwili przyznania.

Pamiętaj! Kwota freebetu (czyli stawka zakładu) jest odejmowana od wygranej z kuponu postawionego za darmowy zakład.

AdmiralBet rejestracja – jak założyć konto?

Na stronie AdmiralBet.pl możliwa jest rejestracja konta u tego bukmachera. Jest to warunek niezbędny do spełnienia, jeśli chcemy obstawiać zakłady legalnie w naszym kraju i aby otrzymać AdmiralBet bonus powitalny. Żeby zarejestrować konto należy wypełnić formularz rejestracyjny, który składa się z kilku stron.

rejestracja konta admiralbet
 1. 1. Wejdź na stronę AdmiralBet.pl i przejdź do rejestracji.

  Wpisz adres bukmachera w przeglądarce i kliknij przycisk „Dołącz”.

 2. 2. Wypełnij swoje dane w formularzu.

  Podaj swoje imię, nazwisko i płeć. Ustal nazwę użytkownika i hasło. Podaj też adres email.

 3. 3. Zapoznaj się z regulaminem i potwierdź pełnoletniość.

  Niezbędne jest odznaczenie checkboksów z potwierdzeniem pełnoletniości oraz zapoznanie się z regulaminem i polityką prytwatności.

 4. 4. Podaj numer telefonu i wpisz kod.

  Zostaniesz poproszony o podanie numeru telefonu, na który otrzymasz kod aktywacyjny, który wpisujesz w formularzu.

 5. 5. Podaj PESEL i adres.

  Dalej należy wpisać PESEL oraz adres zamieszkania.

 6. 6. Zaznacz zgody i oświadczenia.

  Na przedostatniej stronie zaznacz źródło przychodu, deklarację PEP i zgody marketingowe.

 7. 7. Potwierdź tożsamość.

  Ostatnim krokiem jest weryfikacja tożsamości. W tym celu należy wysłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości.

Po załadowaniu zdjęć kliknij przycisk „utwórz konto”. Bukmacher będzie miał 72 godziny na potwierdzenie twojej tożsamości.

Warto wiedzieć: nie musisz potwierdzać swojej tożsamości w tej chwili. Możesz pominąć ten krok w formularzu i wrócić do niego po zakończeniu rejestracji.

rejestracja admiralbet zgody

AdmiralBet promocje bukmacherskie

Promocje dla stałych graczy to kolejna bardzo istotna składowa ofert bukmacherów. Testując oferty AdmiralBet w innych krajach, zauważyłem, że nie są one specjalnie rozbudowane. A jakie promocje AdmiralBet znajdziesz na polskiej stronie bukmachera?

 • AKO Boost – klasyczna promocja na kupony wielokrotne ; im więcej zdarzeń dodajesz na kupon, tym większy bonus do wygranej; maksymalny bonus może wynieść 100 % i podwoić twoją wygraną; promocja zaczyna się natomiast od kuponów z min. 5 zdarzeniami
bonus ako admiralbet
 • darmowe zakłady – jak zapewnia bukmacher, zarejestrowani gracze również mogą liczyć na freebety; aby być pewnym, że taka akcji nas nie ominie należy pamiętać, żeby mieć zaznaczone zgody marketingowe; aktywni gracze mogą być pewni, że będą otrzymywać dodatkowe bonusy
 • Cash Out – nie jest to co prawda promocja bukmacherska, ale warto odnotować, że AdmiralBet posiada opcję cash out, czyli wcześniejsze zamknięcie zakładu
promocje admiralbet

AdmiralBet bukmacher online – jak wypłacić środki?

Kolejną bardzo istotną kwestią są metody wpłaty i wypłaty środków. Nadrzędną kwestią jest ich bezpieczeństwo, które jest gwarantowane przez samą licencję od polskiego Ministerstwa Finansów. Ważna jest również szybkość ich realizacji oraz brak dodatkowych opłat.

AdmiralBet Polska – wpłaty

Jeśli chodzi o wpłaty środków w AdmiralBet, to oczekuję, że będzie u niego do wyboru co najmniej kilka opcji. Mogą być wśród nich m.in.:

 • błyskawiczne przelewy (np. w ramach systemu Przelewy24),
 • bramki płatnicze (np. PayU),
 • kody BLIK,
 • karty VISA i MasterCard,
 • portfele elektroniczne (np. PayPal, Skrill, Neteller),
 • portmonetki elektroniczne (Google Pay, Apple Pay),
 • karty pre-paid (PaysafeCard).

Opcje takie jak BLIK, karty płatnicze czy szybkie przelewy z banku są moim zdaniem niezbędne. Pozostałe z wymienionych metod płatności będą traktowane jako dodatkowa, jednak bardzo pożądana zaleta.

Bukmacher AdmiralBet – wypłaty

Kolejna bardzo istotna opcja w AdmiralBet. Wypłaty powinny być realizowane w sposób wygodny i błyskawiczny. Szybkie metody wypłaty środków, takie jak Przelewy24, stały się wręcz standardem i są dostępne w ofertach większości bukmacherów.

Nie muszą chyba dodawać, że oczekuję, że AdmiralBet wstawi tę opcję do swojej oferty. Najlepiej, by była ona dostępna od samego początku jego obecności na polskim rynku.

Admiralbet aplikacja mobilna

admiralbet aplikacja mobilna

Jednym z podstawowych pytań, jest to, czy bukmacher od razu zdecyduje się na udostępnienie aplikacji mobilnej. Zdarzało się bowiem tak, że bukmacher wchodzący na polski rynek kazał użytkownikom na apkę czekac kilka miesięcy.

Jak zapewniają przedstawiciele apka AdmiralBet to szybka, intuicyjna aplikacja mobilna z bogatą ofertą zakładów oraz licznymi promocjami. Aplikacja, którą testowałem w Niemczech, dostępna jest na systemy iOS i Android. Działała poprawnie, bez większych zastrzeżeń.

AdmiralBet zakłady bukmacherskie

AdmiralBet, jako część międzynarodowej grupy igamingowej, na pewno posiada zaplecze i potencjał, aby stać się znaczącym graczem na polskim rynku. Historia pokazuje jednak, że nie wszystkie międzynarodowe marki inwestują duże środki w działalność w naszym kraju. Niemniej, nie trzeba daleko szukać, by znaleźć przykłady pozytywne, takie jak np. Superbet czy Betclic.

zakłady bukmacherskie admiralbet

Austriacki bukmacher ma więc szansę osiągnąć sukces, jednak będzie miał mniej narzędzi niż np. w Niemczech czy Rumunii, gdzie oferuje również usługi kasynowe i pokerowe. Fanów zakładów bukmacherskich w Polsce jednak nie brakuje, więc zbudowanie dochodowego biznesu jest na dłuższą metę wykonalne.

AdmiralBet kod promocyjny – pytania i odpowiedzi

Obecnie kod promocyjny Admiralbet nie jest jeszcze dostępny. Jednak, aby otrzymać bonus powitalny 1000 zł nie jest potrzebny kod.

Tak, bukmacher posiada już licencję na prowadzenie legalnej działalności w naszym kraju. Została ona wydana w lutym 2024 roku.

Adres strony internetowej bukmachera Admiralbet to admiralbet.pl

AdmiralBet bonus na start to 1000 zł. Składa się na niego bonus 100 % do 300 zł, bonus 50 % do 600 zł i dwa freebety na łączną kwotę 100 zł.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *