BestBet kod promocyjny

Oceń bonus
3.9(42)
Kod promocyjny BestBet cashback na start

Bukmacher BestBet ma aktualnie problemy techniczne. Nie posiadamy informacji jak długo potrwają. W związku z tym polecamy grę u sprawdzonego bukmachera Superbet, który posiada znakomity bonus powitalny, na który składają się: zakład bez ryzyka do 3500 zł, bonus od wpłaty 200 zł, bonus mobile 20 zł i ekskluzywny freebet 35 zł dostępny z kodem promocyjnym Superbet. W sumie na start można otrzymać 3755 zł.

Bukmacher BestBet przygotował dla nowych graczy tylko jedną promocję powitalną. Jest to cashback do 1500 PLN. Pierwszy bonus 750 zł dotyczy zwrotu w przypadku przegrania pierwszego kuponu. Drugi zakład bez ryzyka to 750 zł jeśli nie uda ci się obrócić pierwszego zwrotu. Sprawdziliśmy również czy istnieje BestBet kod promocyjny, który powiększałby bonus powitalny. Zapoznaj się z naszym artykułem, żeby poznać wszystkie szczegóły bonusów BestBet.

Już na wstępie możemy powiedzieć, że oferta na start w BestBet nie należy do najlepszych na rynku. Zachęcamy zatem do zapoznania się z bonusami powitalnymi w Fortunie i kodem promocyjnym tego buka, który pozwala na otrzymanie wyższego bonusu od wpłaty.

BestBet kod promocyjny 2024

BestBet kod promocyjnywkrótce
Cashback na startdo 750 PLN za pierwszy kupon
Cashback za nieudany obrótdo 750 PLN
Codzienny freebet50 PLN za najlepsze kupony

Kwota cashbacku na start w BestBet wydaje się imponująca, w końcu to aż 1500 zł. Sprawdziliśmy jednak jego warunki i te nie wypadają najlepiej. Przeanalizowaliśmy również promocje z jakich mogą korzystać gracze i oceniliśmy ich atrakcyjność.

Jaki jest BestBet24 kod promocyjny?

BestBet kod promocyjny to coś na co czekają wszystkie osoby, które chcą wypróbować ofertę nowego bukmachera. Na razie jednak nie mamy dobrych informacji. Bukmacher nie posiada kodu bonusowego na start, który umożliwiałby powiększenie bonusów na start. Warto jednak wspomnieć, że na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego na stronie bestbet24.pl znajduje się pole „kod promocyjny”. Oznacza to, że bukmacher planuje wprowadzenie takiej promocji. Będziemy trzymali rękę na pulsie i gdy tylko się pojawi BestBet kod bonusowy poinformujemy o tym w tym artykule.

BestBet bonusy na start 2024

Główną promocją BestBet dla nowych graczy jest cashback do 750 zł za pierwszy kupon AKO. Druga to również cashback, ale za nieudany obrót bonusem. Omówmy teraz szczegółowo co należy zrobić, aby otrzymać BestBet bonusy i czy warto z nich skorzystać.

Cashback BestBet 750 PLN – graj bez ryzyka

Cashback BestBet w pigułce
 • wpłać pierwszy depozyt
 • postaw pierwszy po rejestracji kupon AKO (min. 2 zdarzenia) za środki własne
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz bonus w w wysokości stawki kuponu
 • aby otrzymać bonus zgłoś się na czacie BestBet do 30 dni od rozliczenia kuponu
 • maksymalny bonus wynosi 750 zł

Podstawowym bonusem powitalnym w BestBet jest cashback do maksymalnej kwoty 750 zł. To całkiem sporo. Warunki jego przyznawania nie są skomplikowane. Gracz wpłaca pierwszy depozyt o dowolnej wysokości. Następnie stawia za własne środki pierwszy po rejestracji kupon za dowolną stawkę. Jedyny wymóg to min. 2 zdarzenia. Jeśli ten kupon będzie przegrany to gracz będzie mógł otrzymać cashback, czyli zwrot stawki postawionego kuponu. Stawka będzie pomniejszona o podatek od gier (12 %). Aby otrzymać BestBet bonus należy w ciągu 30 dni od rozliczenia kuponu napisać na czacie na stronie bestbet24.pl. Konsultant na czacie ma obowiązek w ciągu 48 godzin dodać cashback do konta bonusowego gracza.

Niezależnie od tego ile wynosiła stawka kuponu to maksymalny bonus wynosi 750 zł. Należy pamiętać, że kwota bonusu będzie pomniejszona o podatek 12 %.

Drugi zakład bez ryzyka

Gracz ma jeszcze drugą szansę na otrzymanie bonusu, ale tylko w przypadku, gdy podczas obrotu pierwszym bonusem przegra go w całości. Wtedy może wpłacić drugi depozyt i postawić kupon za środki własne z min. 2 zdarzeniami. Podobnie jak w przypadku pierwszego bonusu, jeśli gracz przegra kupon to w ciągu 30 dni musi zgłosić się do konsultanta na czacie, a ten w ciągu 48 godzin przyzna mu cashback do kwoty 750 zł.

Obrót bonusem BestBet

Poza kwotą, najistotniejszym elementem, w przypadku bonusów u bukmacherów, są warunki jakie należy spełnić, by je otrzymać i wypłacić. Jak wyglądają warunki wypłaty cashbacków BestBet?

Rodzaj BonusuWarunki obrotu
Cashbacki do 750 PLNobrót 2x AKO, min. 2 zdarzenia, kurs poj. min. 1.30 , 14 dni na obrót

Aby przenieść otrzymane cashbacki z salda bonusowego na pieniężne trzeba spełnić pewne warunki. Należy zawrzeć i rozliczyć zakłady równe dwukrotności kwoty bonusu (obrót 2x) na kuponach z min. 2 zdarzeniami i kursem każdego z nich min. 1.30. Do obrotu zaliczają się wszystkie zakłady sportowe prematch i live. Obrotu należy dokonać w ciągu 14 dni.

Dwukrotny obrót wydaje się niezbyt wygórowanym warunkiem wypłaty, jednak są bukmacherzy, którzy mają jeszcze lepsze. Na przykład zakładu bez ryzyka w STS nie trzeba w ogóle obracać, tylko można go od razu wypłacić.

Bonus BestBet – opinie

Ocenę bonusu powitalnego BestBet stworzyliśmy w oparciu o porównanie go do promocji na start pozostałych bukmacherów online. Niestety BestBet wypada na ich tle raczej słabo. Sa jednak również pewne pozytywy.

Plusy:

 • wysoka kwota cashbacku na start
 • możliwość otrzymania dwóch cashbacków
 • dowolna stawka kuponu

Minusy:

 • cashback pomniejszony o podatek
 • bonus przyznawany po kontakcie z konsultantem, a nie automatycznie po rozliczeniu kuponu
 • dwukrotny obrót bonusem

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2024

BukmacherBonus na start 2024Kod bonusowy
STS600 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + 60 PLN za zadaniaSprawdź kod
Fortuna20 PLN bez depozytu + 300 PLN zakład bez ryzyka + 10 PLN +5 PLN za kuponSprawdź kod
TOTALbet333 PLN zakłady bez ryzyka + 5 PLN freebetSprawdź kod
forBET 1200 PLN cashback + 2000 PLN od depozytu + 150 PLN freebet Sprawdź kod
Najlepsze kody promocyjne bukmacherów 2024

BestBet rejestracja – jak założyć konto?

Pierwszym etapem jaki musimy przejść, chcąc zacząć grę u bukmachera i skorzystać z BestBet bonusu na start, jest rejestracja konta. Formularz rejestracyjny składa się z trzech stron. Przejdźmy krok po kroku ten proces.

 1. Wejdź na stronę bukmachera i przejdź do formularza. Wpisz w wyszukiwarkę adres: www.bestbet24.pl i otwórz stronę. Następnie kliknij w przycisk ZAREJESTRUJ widoczny w prawym górnym rogu strony.
 2. Uzupełnij pierwszą stronę formularza. Wpisz na pierwszej stronie: adres email, hasło i numer telefonu. Jest tu też pole KOD PROMOCYJNY. Jak pisaliśmy, na razie nie został on udostępniony, więc zostawiamy pole puste. Potwierdź pełnoletność i zaakceptuj postanowienia regulaminu i politykę prywatności. Wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (jest to konieczne).
 3. Wpisz dane osobowe na drugiej stronie. Podaj: imię, nazwisko, narodowość, PESEL. Pobierz kod weryfikacyjny i wpisz w odpowiednie pole. Wybierz źródło pochodzenia środków na grę i potwierdź prawdziwość podanych danych.
 4. Ustal limity gry. Limit dzienny, miesięczny w godzinach i kwotach.

Po spełnieniu tych kroków gracz ma aktywne konto tymczasowe z limitem stawek do 5000 zł. Po osiągnięciu tego limitu lub chęci wypłaty środków należy dosłać do bukmachera dokumenty tożsamości do weryfikacji. Wtedy konto zostanie przekształcone na stałe.

BestBet promocje i bonusy

Na stronie bukmachera BestBet znajdziemy też zakładkę „Promocję”. Poza opisem bonusu powitalnego można tam też znaleźć akcje dla zarejestrowanych użytkowników. Jest ich jednak bardzo mało.

 • eGRY Bez Podatku – w BestBet można typować esporty bez podatku od stawki; siedem dni w tygodniu, przez całą dobę
 • Freebet 50 zł codziennie – codziennie bukmacher nagradza freebetem 50 zł osobę, która udostępni na swoim koncie na Twitterze najlepszy trafiony kupon; zwycięzcę wybiera jury

Od czasu do czasu pojawiają się również krótkoterminowe promocje, jak na przykład Happy Hours na grę bez podatku na całą ofertę w określonych godzinach i dniach czy kalendarz adwentowy z codziennymi grudniowymi bonusami.

Wpłaty i wypłaty w BestBet

Niezwykle istotnym elementem przy wykorzystywaniu bonusu u bukmachera są dostępne metody płatności. Im jest ich więcej, tym mamy pewność, że znajdziemy coś co będzie nam odpowiadało.

Metody wpłaty:

 • DotPay,
 • PayU,
 • Blik,
 • Przelewy24,
 • Skrill,
 • karty Visa i MasterCard

Ważna informacja: Pierwsza wpłata po rejestracji musi zostać dokonana przez system Przelewy24 w celu weryfikacji konta.

Sprawdziliśmy jak przebiega proces wpłaty depozytu. Należy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

 • zarejestruj się na konto i kliknij przycisk „wpłata”
 • wybierz metodę (jeśli to pierwsza wpłata, to musisz wybrać system Przelewy24)
 • wpisz lub wybierz spośród wybranych kwot tę, którą chcesz wpłacić
 • kliknij przycisk „dalej”
 • zostaniesz przekierowany na stronę Przelewy24, wybierz swój bank, zaloguj się i potwierdź płatność

Po potwierdzeniu płatności w banku, wylogowaliśmy się z konta na bestbet24.pl i ponownie zalogowaliśmy. Środki były już dostępne na koncie.

Niestety, póki co BestBet nie posiada opcji szybkiej wypłaty. Po zleceniu wypłaty, płatność zwykle jest realizowana następnego dnia roboczego. Najmniejsza kwota jaką można wypłacić to 10 zł. Warto w tym miejscu dodać, że niemal wszyscy bukmacherzy posiadają opcję szybkiej wypłaty.

BestBest aplikacja mobilna

Od samego początku BestBet udostępnił aplikację mobilną dla graczy. Za to należy się duży plus. Niestety jest dostępna tylko na telefony z systemem Android. Jak pobrać aplikację BestBet?

 1. Przejdź do ustawień telefonu i wybierz opcję zabepieczenia.
 2. Zezwól na instalowanie aplikacji z innych źródeł niż Sklep Play
 3. Pobierz aplikację na swój telefon.
 4. Zainstaluj pobraną apkę na telefonie.

Aplikacja wygląda niemal identycznie jak wersja strony mobilnej, a to niestety nie jest plus. Powinna zostać lepiej dostosowana do urządzeń mobilnych i posiadać dodatkowe opcje personalizacji pod gracza. Niezbyt ciekawie prezentują się też zakłady live w aplikacji. Nie ma też specjalnych promocji dla graczy typujących przez apkę.

BestBet zakłady bukmacherskie

Na koniec spójrzmy ogólnie jak prezentują się zakłady bukmacherskie BestBet. Zarówno strona, jak i aplikacja bukmachera wyglądają ok, ale nic specjalnego ich nie wyróżnia. Tradycyjnie listę dyscyplin znajdziemy po lewej stronie, na środku informację o aktualnych promocjach, a na górze rodzaje zakładów jakie można typować. Jak prezentuje się oferta?

 • Zakłady przedmeczowe – 22 dyscypliny sportowe
 • Zakłady live – około 10 dyscyplin + esport
 • Rynki zdarzeń – Premier League: 350, Ekstraklasa: 330, Bundesliga: 350, NBA: 60, NHL: 50, Davis Cup: 50, Plus Liga: 22
 • Sporty wirtualne – 5 dyscyplin (piłka nożna, wyścigi psów, wyścigi koni, żużel, wyścigi motocyklowe)
 • Gry karciane – wojna, poker, blackjack

Według naszej oceny oferta BestBet24 wymaga jeszcze dopracowania. Brakuje kilku istotnych elementów, jak chociażby szybkie wypłaty, zakłady na esporty czy aplikacja na urządzenia z systemem iOS. Na plus zasługuje liczba rynków zdarzeń i zakłady na gry karciane. Czekamy jednak na więcej!