Bonusy bez depozytu

Bonusy bez depozytu u bukmacherów

Darmowe freebety bez depozytu na zakłady w 2020

Na polskim rynku pojawia się coraz więcej bukmacherów. Poza czternastoma, którzy już prężnie działają i mają swoich stałych klientów, w kolejce czeka jeszcze kilku, którzy otrzymali licencje pod koniec 2018 roku i na początku 2019. Każdy chce przekonać do rejestracji jak najwięcej osób. Jednym z ważniejszych, jak nie najważniejszym, elementem, na który zwracają uwagę użytkownicy wybierając bukmachera są bonusy za rejestrację. I nie wystarczy tutaj tylko bonus bukmacherskie od depozytu, nawet jeśli będzie bardzo wysoki.

 1. STS
  Szybka rejestracja
  Warunek wypłaty
  3-krotny obrót,
  min. kurs 1.91
  25 PLN
 2. Fortuna
  Warunek wypłaty
  1- krotny obrót
  min. kurs – nie ma wymogu
  20 PLN
 3. Totolotek
  Warunek wypłaty
  2- krotny obrót
  min. kurs – 2.00
  25 PLN
 4. LV BET
  Warunek wypłaty
  2-krotny obrót
  min. kurs – 2.50
  min. 3 zdarzenia
  20 PLN
 5. TOTALbet
  Warunek wypłaty
  1-krotny obrót
  min. kurs – 2.00
  55 PLN

Polscy bukmacherzy bez depozytu na start

Bardzo ważne są również bonusy bez depozytu. Nie wszyscy bukmacherzy mają je w swojej ofercie. Jednak te firmy, które chcą znaleźć się w czołówce, muszą o nich pomyśleć. Sprawdziliśmy jakie aktualnie darmowe freebety na start mają do wyboru nowi gracze. Wśród legalnych bukmacherów znajdziemy pięciu, którzy posiadają w ofercie powitalnej bonusy bez depozytu po rejestracji. Są to:

 • STS – 25 PLN
  – freebet dostępny po szybkiej rejestracji (bez dowodu i numeru konta bankowego)
 • Fortuna – 20 PLN
  – 2800 FKP dostępne po pełnej rejestracji konta gracza w sklepie online
 • Totolotek – 25 PLN
  – darmowy zakład po pełnej rejestracji
 • LV BET – 20 PLN
  – darmowy zakład po pełnej rejestracji i wysłaniu maila o treści “bonus bez depozytu” na adres promocje[@]lvbet.pl
 • TOTALbet – 55 PLN
  – freebet bez wymogów na start po pełnej rejestracji

Najlepsze bonusy bukmacherskie bez depozytu Styczeń 2020

BukmacherBonus bez depozytuKod promocyjny
STS25 PLNSTSVIP
Totolotek25 PLNLEGALNI25
Fortuna20 PLNKliknij i sprawdź
LV BET20 PLNVIPLB

Szybka rejestracja + darmowa kasa na zakłady

Bukmacherzy, którzy działają legalnie na rynku starają się zmieniać co jakiś czas oferty powitalne by były atrakcyjne dla graczy. Na początku 2019 roku zmieniło je kilku buków. Kto zatem ma w ofercie najlepszy bonus bez depozytu na start?

Naszym zdaniem na prowadzenie wysunął się STS. Bukmacher wprowadził do swojej oferty bonus bez wpłaty 25 zł. Otrzymasz go korzystając z naszego kodu bonusowego. Dodatkowo oferta darmowej kasy na start u bukmachera STS dostępna jest z poziomu “Szybkiej rejestracji – mniej niż 1 minuta“, co znacznie przyspiesza i ułatwia otrzymanie darmowych środków na zakłady, gdyż nie musisz wysyłać skanu dowodu i podawać numeru konta bankowego.

Na drugie miejsce w rankingu najlepszych bonusów bez depozytu zasłużyła Fortuna. Tu freebet wynosi 20 zł, jednak zdecydowanie na plus zasługuje wymóg obrotu tym bonusem, wystarczy zrobić to jeden raz bez określonego min. kursu. Nikt nie dysponuje aż tak prostymi warunkami dotyczącymi bonusu bez depozytu. Do grona liderów dołączył również Totolotek, u którego rejestrując się z kodem promocyjnym otrzymasz bonus bez depozytu aż 25 zł.

Nieoczekiwanie na początku 2020 roku TOTALbet wprowadził do oferty dodatkowy bonus powitalny bez depozytu 20 zł + 20 zł. Dzięki temu bukmacher oferuje najwyższy tego typu bonus, który wynosi aż 55 zł (w połączeniu z freebetem z kodem TOTALbet 15 zł).

Rodzaje darmowych bonusów dla graczy

Warto na początek wyjaśnić czym są darmowe zakłady, czym zakłady bez depozytu, a czym zakłady bez ryzyka. Często bowiem te pojęcia są używane mylnie.

Darmowy zakład, to najszersze określenie. Są to środki jakie dostaje gracz podczas rejestracji lub korzystając z promocji danego bukmachera. Spełniając określone warunki otrzyma od niego bonus.

Zakład bez ryzyka to nic innego jak możliwość obstawienia bezpiecznego zakładu. Charakteryzuje się tym, że gracz stawiając zakład za środki ze swojego konta depozytowego, w razie niepowodzenia, otrzyma zwrot części lub całości postawionej stawki. Jest nazywany również cashbackiem.

I najbardziej pożądany przez graczy- zakład bez depozytu. To środki jakie otrzymuje gracz rejestrując się u bukmachera. Nie jest wymagana wpłata depozytu, by go otrzymać. Przyznany bonus należy wykorzystać na zakłady. W zależności od buka, należy dokonać określonej liczby obrotów po minimalnym kursie, by wypłacić środki.

Oferty powitalne legalnych bukmacherów

Coraz więcej polskich bukmacherów decyduje się na wprowadzenie do oferty powitalnej bonusu bez depozytu. Gdy na rynku branżowym konkurencja jest tak duża trzeba mieć coś, co przekona graczy do rejestracji. Jedni mają wysokie bonusy bukmacherskie, ale warunki obrotu są bardzo wymagające. Dlatego czasem warto wziąć mniejszy freebet, ale z mniejszymi wymogami.

Poniżej opisujemy wszystkie bonusy bez depozytu 2020 dostępne u legalnych bukmacherów. Sprawdź, który najbardziej ci odpowiada.
Pamiętajcie, aby przy wyborze sprawdzić:

 • wysokość bonusu
 • wymagany obrót
 • kurs obrotu
 • wymaganą ilość zdarzeń

25 PLN freebet bez depozytu w STS (szybka rejestracja)

Darmowe bonusy na start w STS


Największy legalny bukmacher STS oferuje nowym graczom bardzo dobry bonus bez depozytu na start – 25 zł. To świetna propozycja. Otrzymasz ją, gdy podczas zakładania konta, w formularzu rejestracyjnym wpiszesz kod bonusowy. Wtedy do konta bonusowego zostanie dodany freebet.

Warto wspomnieć, że STS ma w ofercie dla nowych graczy również zakład bez ryzyka, który wynosi 35 zł. Bonus ten jest dostępny tylko z kodem bonusowym. Na czym to polega? Stawiasz zakład za środki własne, jeśli przegrasz bukmacher zwróci ci stawkę do 35 zł.

Podobnie jak u innych bukmacherów, również STS ma w ofercie na start bonus od depozytu. Wynosi on 100 % do 1200 zł od pierwszej wpłaty. By go otrzymać musisz podczas rejestracji zaznaczyć opcję: “Chcę otrzymać swój bonus startowy!”. Zostanie on przyznany od razu po dokonaniu pierwszej wpłaty. W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91.

Jak wypłacić bonus w STS?

By móc wypłacić bonus bez depozytu 25 zł w STS należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty. Kurs minimalny wynosi 1.91. Co ważne, STS jest jedynym bukmacherem, który przyznaje bonus bez depozytu również tym graczom, którzy założą konto tymczasowe. To z pewnością może być powód, dla którego gracze wybiorą właśnie tego buka.

Odbierz Bonus STS

Kasa na start w Fortunie 20 PLN bez wpłaty

Bonus bez depozytu Fortuna na start

Fortuna jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Jednak nie spoczywa na laurach licząc na to, że dzięki wieloletniej obecności na rynku i rozpoznawalności marki nowi użytkownicy będą tłumnie rejestrować konta.

W ofercie powitalnej tego buka znalazł się bonus bez depozytu 20 zł przyznawany nowym graczom w formie 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Co trzeba zrobić, by go otrzymać? Musisz zarejestrować się u bukmachera zakładając konto stałe, by otrzymać ten bonus bukmacherskie. W przypadku założenia konta tymczasowego, nie będzie on aktywny. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać skan dowodu osobistego. Otrzymany bonus 20 zł musisz przeznaczyć na postawienie zakładu.

Oferta bez depozytu to nie jedyny prezent jaki otrzyma gracz dołączając do Fortuny. Dostępny jest również zakład bez ryzyka, który w standardowej ofercie wynosi 100 zł, zaś z kodem bonusowym- aż 130 zł. To dobra opcja dla początkujących graczy, który boją się od razu stracić swoje środki. W razie niepowodzenia bukmacher zwróci wpłaconą stawkę do 130 zł.

Fortuna dysponuje także bonusem od depozytu na start, który wynosi 100 % wpłaty do 1000 zł. Bonusu nie można jednak przelać od razu na swoje konto, byłoby to za proste. Od momentu uiszczenia pierwszego depozytu gracz ma 60 dni na zagranie za czterokrotność wpłaty z minimalnym kursem 1.90. Możesz go jednak obstawić tylko w zakładach akumulowanych z co najmniej 3 zdarzeniami.

Jak obrócić bonus w Fortunie?

Bonus od Fortuny w postaci 2800 punktów Fortuna Klub Plus nie ma określonych warunków obrotu. Nie jest wymagany minimalny kurs, ilość zdarzeń czy rodzaj kuponu. Wystarczy, że przeznaczysz otrzymaną punkty o wartości 20 zł na zakłady.

Odbierz Bonus Fortuna

Bonus bez depozytu 25 PLN w Totolotku

Po krótkiej przerwie, jeden z najpopularniejszych w Polsce bukmacherów, wraca z bonusem bez depozytu dla nowych graczy. 25 zł za założenie konta to znakomita opcja. Najważniejsze jest to, że ten freebet otrzymasz tylko z kodem bonusowym, nie jest on dostępny w standardowej ofercie.

Zatem, aby otrzymać bonus bez depozytu w Totolotku, musisz przejść do strony bukmachera przez nasz link . Wypełnij formularz rejestracyjny, podaj swoje dane włącznie z numerem konta bankowego i skanem dowodu. Zaznacz w formularzu rejestracyjnym opcję, że chcesz otrzymać bonus. Następnie zaloguj się na swoje konto, kliknij w przycisk “Wpłata” i wybierz opcję “Bonus.Card/Kod Bonusowy”. Otworzy ci się okno, w którym należy wpisać nasz kod promocyjny LEGALNI25.

Pamiętaj, że rejestrując się w Totolotku otrzymasz również bonus od pierwszej wpłaty 100 % do 1000 zł. By go otrzymać musisz wpłacić na swoje konto min. 20 zł. Do konta automatycznie zostanie dodany bonus.

Jak wypłacić bonus w Totolotku?

Jak wspomnieliśmy wyżej, bonus bez depozytu dostaniesz w Totolotku za darmo, wystarczy, że przejdziesz pełną rejestrację u bukmachera. By móc wypłacić freebet musisz obrócić nim dwa razy po kursie minimalnym 2.00. Na wykonanie obrotu masz 30 dni.

Odbierz Bonus Totolotek

Darmowy zakład 20 PLN w LV BET po rejestracji

Bonus bez depozytu LV BET. Oferta powitalna LV BET

Dobry bonus bez depozytu na start ma LV BET, jednak jest on dostępny tylko z kodem bonusowym. W standardowej ofercie nie ma w ogóle takiej opcji. Zarejestruj i załóż konto stałe wykorzystując kod promocyjny, a następnie wyślij maila na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując: “Bonus bez Depozytu”.

Bonus (równowartość 20 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1 PLN. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności (30 dni), musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero, gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x20, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego kuponu razy 20.

W LV BET otrzymamy też na start bonus od dwóch pierwszych depozytów. Podczas pierwszej wpłaty minimum 50 zł wybierz bonus z mnożnikiem. Otrzymasz prezent- 1 % depozytu z mnożnikiem kursu “x100”. Aktywuj mnożnik na kuponie kombi z minimum 3 zdarzeniami i łącznym kursem nie mniejszym niż 2.50. Możesz odebrać równowartość nawet 1000 zł. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku bonusu od drugiego depozytu. Różni się tylko mnożnikiem, otrzymasz tu mnożnik “x50”. Możesz zgarnąć nawet 500 zł bonusu.

Warunki obrotu bonusem w LV BET

Gdy już aktywujesz bonus musisz wykorzystać go na zakład kombi z minimum trzema zdarzeniami i kursem kuponu nie mniejszym niż 2.50.
Wygrana z kuponu z mnożnikiem podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0. na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji. Jeśli będzie to zakład kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna być zakładem 3-drogowym z kursem minimum 1.50.

Odbierz Bonus LV BET

TOTALbet freebet bez depozytu 15 PLN

TOTALbet bonusy na start dla graczy

Ostatnim bukmacherem, u którego nowi gracze mogą otrzymać bonus bez depozytu jest TOTALbet. Jednak również tutaj otrzymasz go tylko jeśli skorzystasz z kodu bonusowego. Możesz otrzymać 15 zł freebetu rejestrując się u tego buka oraz dwa bonusy po 20 zł każdy. Pamiętaj jednak, że otrzymasz je tylko jeśli przejdziesz pełną rejestrację. Nie będą one aktywne na koncie tymczasowym. 15 zł bonusu otrzymasz za rejestrację konta z kodem promocyjnym. Kolejne 20 zł dostaniesz po przejściu pełnej rejestracji (po 5 zł do wykorzystania na zakłady na: piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę i tenis). 5 zł przysługuje za wyrażenie zgód marketingowych. Do tego 5 zł za pierwszy depozyt, 5 zł za zakład z salda głównego i 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne. W sumie można zgarnąć aż 55 zł freebetu.

Tu również jest dostępny bonus od depozytu. Wynosi on 100 % do 5000 zł. Otrzymasz go po dokonaniu pierwszej wpłaty. Minimalny depozyt uprawniający do otrzymania freebetu wynosi 10 zł. Gracz może wybrać sposób obrotu. Pierwsza opcja to obrót cztery razy na kuponach z czterema zdarzeniami, druga to obrót pięć razy na kuponach AKO z trzema zdarzeniami. Minimalny kurs zdarzenia wynosi 1.25.

Jak wypłacić bonus w TOTALbet?

Bukmacher ma bardzo dobre warunki obrotu bonusem bez depozytu. Za jego wartość musisz obstawić zakład z min. kursem 2.00 – jeśli go wygrasz to możesz wypłacić go od razu, bez żadnych wymogów obrotu.

Odbierz Bonus TOTALbet

Kasyno z bonusem na start bez depozytu 2020

Ustawa Hazardowa wprowadzona w kwietniu 2017 roku zmieniła znacząco rynek hazardowy w Polsce. Przede wszystkim wszelkie kasyna internetowe stały się nielegalne, a zgodnie z zapisami w ustawie wyłączność na tego typu gry internetowe ma będący spółką Skarbu Państwa – Totalizator Sportowy. Strony hazardowe, które nie są zarejestrowane w naszym kraju są blokowane i trafiają do Rejestru Domen Blokowanych.

W grudniu 2018 roku zostało otwarte jedyne w Polsce legalne kasyno online – Total Casino. Gry dostępne są dla pełnoletnich graczy. Zagramy tam za prawdziwe pieniądze w pokera, ruletkę czy na automatach.

Darmowe spiny za rejestrację

Darmowe kasyno online Jackpot.pl

Powstanie kasyna online nadzorowanego przez Skarb Państwa nie oznacza, że nie znajdziemy w sieci stron z darmowymi maszynami online. Co prawda nie zagramy w nich za prawdziwe pieniądze a za wirtualne monety, ale miłośników automatów nie powinno to zniechęcać.
Jedną z takich legalnych platform do gry w Polsce, na której znajdziemy automaty do gry online jest jackpot.pl. Dostępnych jest ponad 100 gier stworzonych przez rożnych operatorów oprogramowania. Sprawia to, że są bardziej urozmaicone, a co za tym idzie ciekawsze. Poza odpowiednikami klasycznych hot-spotów zagramy tu również w ruletkę i bingo.

Gra na Jackpot.pl jest legalna i bezpieczna. Nie musimy obawiać się żadnych prawnych konsekwencji.

Rejestracja na platformie jest całkowicie darmowa i co najważniejsze na samym starcie nowy gracz otrzymuje pakiet żetonów, którymi jak wirtualnymi pieniędzmi możemy obracać na grach dostępnych na stronie.
Jednak to nie koniec. Poza żetonami na start codziennie gracz otrzymuje bonus czasowy, pojawiający się co 3 godziny. Przy logowaniu pojawia się również na ekranie dźwignia, dzięki której możesz wygrywać darmowe żetony.

Odbierz Bonus Jackpot.pl

Ocena darmowych bonusów na start

Jak widać bonusy bez depozytu na start otrzymasz u czterech bukmacherów. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie są dostępne w tradycyjnej ofercie powitalnej. By otrzymać część z nich potrzebujesz specjalnych kodów bonusowych, które znajdziesz na naszej stronie.

Naszym zdaniem najlepszym bonusem bez depozytu na start u bukmacherów jest ten oferowany przez Fortunę. Wystarczy obrócić nim tylko raz po dowolnym kursie, to bardzo dobre warunki.

Takie bonusy to świetny prezent dla nowych graczy, którzy bez stresu mogą rozpocząć zabawę z zakładami bukmacherskimi. Niekiedy, jest to również powód “migracji” graczy z jednej firmy do innej.

Ważne, aby przed przystąpieniem do jakiejś promocji przeczytać uważnie regulamin, by uniknąć później rozczarowania. Każdy bukmacher ma inne wymogi i różnić może się niemal wszystko.

Rynek zakładów bukmacherskich wciąż się rozwija i nie musimy przyzwyczajać się i trwać tylko przy jednym bukmacherze. Oferty są po to żeby z nich korzystać, więc zdecydowanie zachęcamy do eksperymentowania.