Fortuna freebet

Freebet Fortuna to promocja powitalna, która przyciąga tysiące graczy. W sumie można odebrać dwa darmowe zakłady w Fortunie, w tym jeden freebet bez depozytu. Jak to zrobić? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jak zgarnąć freebety 35 zł.

Fortuna zakłady bukmacherskie freebet

Suma freebetów w Fortunie wynosi 35 PLN. Składają się na niego freebet bez depozytu 20 zł oraz freebet dostępny z kodem promocyjnym 15 zł. Obie promocje przeznaczone są dla nowych graczy.

35 PLN freebety 20 PLN + 15 PLN Odbierz bonus

Freebety można łatwo odebrać i mają niewygórowane warunki obrotu. Podobnie jak pozostałe promocje Fortuny dla nowych graczy, takie jak zakład bez ryzyka. Cały pakiet bonusów wynosi 635 zł. Taka kwota jest możliwa do odebrania dzięki użyciu kodu promocyjnego Fortuny.

Co to jest freebet?

Freebet (inaczej nazywany darmowym zakładem) to bonus przyznawany graczom przez bukmacherów. Mamy dwa rodzaje freebetów:

 • freebet bez depozytu – przyznawany za samą rejestrację konta
 • freebet po depozycie – przyznawany po dokonaniu określonej wpłaty

Kwoty freebetów są z góry określone i są to zwykle niewielkie kwoty. Mają jednak atrakcyjne warunki obrotu.

Freebet to dosyć rzadki bonus w ofertach bukmacherów, zwłaszcza ten przyznawany bez konieczności wpłaty własnych środków. Jednak Fortuna dba o to, aby mieć czym zachęcić nowe osoby do swojej oferty.

Freebet bez depozytu jest niewysoki, ale biorąc pod uwagę, że otrzymujemy go jedynie za zarejestrowanie darmowego konta, trudno się dziwić, że nie wynosi kilkaset złotych.

Istnieje jeszcze druga grupa freebetów. Są to bonusy przyznawane za dokonanie zwykle określonej wpłaty. Czym różnią się od klasycznych bonusów od depozytu? Tym, że gracz nie otrzymuje bonusu w wysokości określonego procentu depozytu (zwykle 50 % lub 100 %) tylko z góry określoną kwotę freebetu. Takie freebety mają znacznie lepsze warunki obrotu niż klasyczne bonusy od wpłaty, a wymagany depozyt nie jest wysoką kwotą (maksymalnie kilkadziesiąt złotych).

Obie formy freebetu są atrakcyjne i obie są pożądane przez graczy. Również w naszej opinii to jedne z najlepszych możliwych bonusów.

Fortuna freebet – rejestracja

rejestracja z kodem fortuna

Jak wspomnieliśmy wyżej bukmacher Fortuna umożliwia otrzymanie dwóch freebetów na start. Aby skorzystać z tych promocji należy zarejestrować konto u tego bukmachera według określonej instrukcji. Poniżej opisujemy krok po kroku rejestrację w Fortunie.

 1. Kliknij w nasz link, który przekieruje cię do formularza Fortuny – FORTUNA REJESTRACJA.
 2. Uzupełnij wymagane w formularzu dane.
 3. Użyj kodu promocyjnego (jest on wymagany, by otrzymać freebety). Kod będzie już uzupełniony jeśli przejdziesz do rejestracji przez nasz link.
 4. Zaznacz zgody i oświadczenia. Zapoznaj się z regulaminami bonusów.
 5. Przekształć konto w stałe*.

*Aby otrzymać freebet bez depozytu Fortuna konieczne jest założenie konta stałego. W tym celu uzupełnij pozostałe informacje o sobie na swoim koncie gracza i wyślij skan lub zdjęcie dowodu (lub skorzystaj z narzędzia MojeID).

Na koniec możesz, ale nie musisz wyrazić chęć na otrzymywanie od Fortuny ofert promocyjnych i reklamowych.

Jak odebrać Fortuna bonus bez depozytu?

Przejdziemy teraz do szczegółów dotyczących bonusu: Fortuna freebet bez depozytu, a konkretniej tego jak go odebrać i na co można go wykorzystać.

Po rejestracji konta stałego Fortuna przyzna do konta gracza bonus bez depozytu w wysokości 20 zł. Stanie się to maksymalnie do 3 dni od zarejestrowania konta. Freebet bez depozytu jest przyznawany w formie punktów FKP.

Czym to są punkty FKP? To forma gratyfikacji za środki przeznaczone przez graczy na zakłady w Fortunie. Za każde pieniądze wydane na zakłady gracze otrzymują punkty w ramach programu lojalnościowego. Zebrane punkty można wymieniać na bonusy w e-shopie. Często bukmacher przyznaje specjalne bonusy dla graczy w formie punktów Fortuna Klub Plus. W takiej formie przyznawany jest freebet bez depozytu Fortuna.

Jak widać, jedynymi czynnościami jakie trzeba było wykonać, by otrzymać Fortuna freebet bez depozytu jest rejestracja darmowego konta.

Następny krok to wykorzystanie bonusu.

Fortuna freebet punkty FKP

Jak wykorzystać freebet bez depozytu Fortuna?

Fortuna wskazuje w jaki sposób można wykorzystać przyznany freebet na zakłady. Warunki te nie są skomplikowane:

 • stwórz kupon SOLO lub AKO z dowolnymi zdarzeniami
 • zdarzenia na kuponie nie mogą pochodzić z oferty sportów wirtualnych i gier karcianych
 • kurs kuponu jest dowolny
 • zaznacz opcję, że chcesz opłacić stawkę kuponu punktami FKP (okienko poniżej stawki na kuponie)
 • jeśli twój kupon będzie trafiony możesz wypłacić wygraną lub przeznaczyć ją na dalszą grę

Jak widać bukmacher daje absolutną swobodę w kwestii wykorzystania środków z freebetu.

Ważne! Punkty, które bukmacher przyznał w ramach freebetu bez depozytu są ważne do końca roku kalendarzowego (podobnie jak wszystkie punkty w programie FKP). Zatem, aby ich nie stracić wykorzystaj je do 31 grudnia.

Freebet Fortuna z kodem promocyjnym – jak go otrzymać?

Przejdźmy teraz do drugiego freebetu jaki można otrzymać w Fortunie. Wynosi on 15 zł i zostanie przyznany tylko wtedy, gdy gracz zarejestruje się przez link promocyjny ze specjalnym kodem. Następnie, aby odebrać freebet należy:

 • wpłacić pierwszy depozyt dowolnej wysokości
 • w ciągu 5 dni od wpłaty aktywować Fortuna bonus bez depozytu
 • po aktywacji gracze otrzymają freebet w postaci punktów FKP
 • wartość bonusu to 15 zł

Jak wykorzystać freebet w Fortunie?

Jeśli chodzi o zasady wykorzystania freebetu za rejestrację z kodem to są one takie same jak w przypadku freebetu bez depozytu. Zatem należy stworzyć dowolny kupon SOLO lub AKO z dowolnym kursem. Na kuponie nie mogą znaleźć się zakłady na sporty wirtualne i gry karciane. Na kuponie należy zaznaczyć opcję, że chcemy opłacić stawkę punktami FKP. Wygraną z kuponu postawionego za freebet można wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Dlaczego warto skorzystać z freebetu Fortuna?

Po tym jak zapoznaliśmy się ze wszystkimi zasadami przyznawana freebetów w Fortunie możemy śmiało powiedzieć, że są to bardzo atrakcyjne promocje, które śmiało mogą konkurować z ofertami wszystkich bukmacherów. Największe plusy to:

 • bukmacher umożliwia otrzymanie aż dwóch freebetów na start – nie wszyscy bukmacherzy proponują freebety na start, a dwie promocje są niemal niespotykane
 • gracz otrzymuje freebet bez depozytu – ta forma bonusu jest niezwykle rzadka w ofertach powitalnych bukmacherów
 • użycie kodu promocyjnego pozwala na odbiór drugiego freebetu – bukmacher akceptuje kody promocyjne, które umożliwiają otrzymanie dodatkowych bonusów
 • brak wymogów dotyczących kuponów postawionych za freebety – Fortuna nie określa szczegółów kuponów takich jak kurs czy liczba zdarzeń
 • wygrane z kuponów postawionych za freebety można wypłacić – nie trzeba dokonywać obrotu wygranymi

Powyższe argumenty mówią same przez siebie. Jesteśmy w stanie pokusić się nawet o stwierdzenie, że freebety Fortuny są najlepsze na rynku bukmacherskim. Jedynym konkurentem pod względem tych bonusów może być TOTALbet, który proponuje również dwa freebety.

Fortuna freebet – opinie

Naszym zdaniem freebety Fortuny to świetna promocja dla nowych graczy. Zarówno Fortuna freebet bez depozytu, jak i freebet za kod promocyjny to promocje, które z powodzeniem można stawiać jako wzór dla innych buków.

Dodatkowe świetne warunki odbioru tych promocji sprawiają, że nie ma się kompletnie do czego przyczepić. Oczywiście nikt nie pogardziłby wyższymi kwotami bonusów, ale nigdy tego typu promocje nie są wysokie.

Należy również pamiętać o tym, że Fortuna posiada jeszcze inny bonus powitalny: zakład bez ryzyka za 3 kupony (100 zł + 200 zł + 300 zł = 600 zł). Cały pakiet Fortuny na start może wynieść 635 zł.

Fortuna freebet – FAQ

Jak odebrać freebet Fortuna?

Aby odebrać freebet Fortuna należy zarejestrować konto u bukmachera z kodem promocyjnym. Freebet bez depozytu zostanie automatycznie przypisany do konta, drugi freebet pojawi się po pierwszej wpłacie.

Jak odebrać 20 zł Fortuna?

Freebet 20 zł Fortuna zostanie przypisany do konta gracza automatycznie po zarejestrowaniu konta stałego.

Kto może odebrać freebet w Fortunie?

Freebet Fortuna jest dostępny dla każdej osoby, która zarejestruje konto stałe w Fortunie.