BETFAN promocje bukmacherskie

Bukmacher BETFAN znany jest ze swojej oferty promocyjnej dla nowych i już zarejestrowanych graczy. Jakich bonusów możesz się spodziewać? W poniższym artykule znajdziesz wszystkie aktualne w BETFAN promocje. Dowiesz się, jak działają i które są najbardziej atrakcyjne.

 • freebet 25 PLN za kod promocyjny
 • 200 % do 400 PLN bonus od wpłaty
 • promocyjny freebet za kod BFVIP
 • jedyny bonus 200 % od wpłaty na rynku
 • okazjonalne boosty kursowe dla nowych graczy
Odbierz bonus

Spis treści

BETFAN promocje dla nowych graczy

Zacznę od przeanalizowania promocji BETFAN dla nowych graczy. Sprawdziłam jej warunki i porównałam oferty w sieci, żeby wybrać tę najlepszą.

Promocja BETFAN na startBonus
Freebet z kodem BFVIP25 PLN
Bonus powitalny od wpłaty 200 %400 PLN
Bonus na wydarzeniaod 100 do 400 PLN
Betfan promocje bukmacherskie

BETFAN promocja z kodem – freebet 25 zł

W Betfan na start – wyłącznie z kodem BFVIP – możesz otrzymać freebet w wysokości 25 PLN. Warunki są bardzo proste:

 • Załóż konto z kodem BFVIP i wypełnij zgody marketingowe
 • Dokonaj pierwszej wpłaty za min. 75 PLN.
 • Po wykonanym depozycie twoje konto zasili również freebet 25 PLN, który będzie ważny przez 48h.
 • Freebet można wykorzystać na dowolny zakład, a wygrana trafi na konto główne i będzie pomniejszona o stawkę freebetu, czyli o 25 PLN.

Promocja BETFAN bonus 200 %

W ramach pwoitalnej promocji BETFAN możesz skorzystać z bonusu 200 % od pierwszej wpłaty do kwoty 400 zł. Poniżej opisuję krok po kroku jak skorzystać z tej promocji:

 • załóż konto w BETFAN (najlepiej z kodem BFVIP)
 • zaznacz pełne zgody marketingowe
 • wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł
 • po zaksięgowaniu wpłaty do konta zostanie przypisany bonus 200 %
 • obróć jeden raz wpłaconym depozytem na jednym lub kilku kuponach
 • poczekaj na rozliczenie wszystkich zdarzeń na kuponie/kuponach
 • przejdź na saldo bonusowe
 • obróć bonusem jeden raz na jednym lub kilku kuponach AKO (min. 2 zdarzenia) i kursem min. 3.00

Co ważne: od momentu dokonania wpłaty masz 14 dni na obrót depozytem i wykorzystanie bonusu BETFAN na start. Dlatego nie umieszczaj zdarzeń długoterminowych na kuponach. Nie możesz też wrzucić na kupon zakładów systemowych i na gry karciane.

Łącznie, z kodem BFVIP możesz otrzymać dodatkowo 425 PLN na start.

Promocje BETFAN na wydarzenia – bonusy na start

Regularnie bukmacher wprowadza dodatkowe promocje na start, które są aktywne przez kilka dni. Polegają one na tym, że gracz rejestruje konto z kodem, wpłaca określony depozyt i stawia kupon na typ wskazany przez bukmachera. Jeśli typ wejdzie, gracz otrzymuje ekstra bonus na start. Ta promocja BETFAN umożliwia zgarnięcie dodatkowo 100, 200 lub nawet 400 PLN. Ta promocja Betfan nie łączy z się z bonusem 200 % od depozytu.

Każda z takich promocji na swój osobny regulamin, ale w większości zasady wyglądają tak samo:

 1. Rejestracja BETFAN.

  Załóż konto w BETFAN z kodem BFVIP (najlepiej przejdź do rejestracji z któregoś z przycisków w tym artykule, wtedy kod będzie już uzupełniony).

 2. Wpłacenie depozytu.

  Drugim krokiem jest wpłacenie środków na konto w BETFAN. Bukmacher wskazuje wymaganą kwotę minimalną i jest to zwykle między 25 a 40 zł.

 3. Postawienie zakładu.

  Trzeci krok to postawienie zakładu określonego w promocji za określoną kwotę. Zwykle jest to kwota równa wpłaconemu depozytowi.

 4. Przyznanie bonusu.

  Jeśli postawiony przez ciebie kupon będzie wygrany otrzymasz bonus 100, 200 lub 300 zł (w zależności od promocji).

 5. Obrót bonusem.

  Przyznany w promocji bonus należy obrócić przed wypłatą. Wymagany jest dwukrotny obrót na kuponach SOLO lub AKO z kursem min. 2.00 (kurs poj. min. 1.30)

Czego mogą dotyczyć BETFAN promocje na wydarzenia? Może to być zakład na zwycięstwo reprezentacji Polski w meczu eliminacji do Euro, zakład na wypowiedzenie podczas meczu przez komentatora określonych słów, zakład na gola Lewego w meczu La Liga czy zakład na awans Polski do Mistrzostw Europy.

BETFAN promocje dla stałych graczy

Z kolei z myślą o zarejestrowanych użytkownikach bukmacher posiada ofertę stałych promocji, z których można regularnie korzystać. Okazjonalnie pojawiają się też akcje czasowe, stworzone z okazji aktualnych wydarzeń sportowych.

Stałe promocje BETFAN

Zacznę od oferty promocji, która nie jest limitowana czasowo. Do wyboru jest kilka interesujących propozycji.

 • AKO Booster
 • Program Concierge
 • Prezent urodzinowy
 • BetMatch
 • Wybierz BOOST
 • Daily Challenge
 • wygrywaj freebety
 • My Bet

AKO Booster BETFAN

Jedna z popularniejszych form promocji dla graczy bukmacherskich. Polega na powiększeniu wygranej na kuponach AKO. W BETFAN ta promocja rozpoczyna się od kuponów z min. 5 zdarzeniami. Im więcej zdarzeń, tym większy bonus. Maksymalnie możesz powiększyć wygraną o 150 %. Minimalny kurs zdarzenia na kuponie musi wynosić 1.40.

Poniżej przedstawiam grafikę, na której widać jaki bonus otrzymasz za wygrany kupon z określoną liczbą zdarzeń.

promocja AKO betfan

Program Concierge

To program lojalnościowy przeznaczony dla wybranych graczy. Jakie są benefity płynące z bycia jego członkiem?

 • priorytetowa obsługa klienta,
 • dedykowane promocje,
 • priorytetowe wypłaty,
 • wycieczki.

Wszystko to brzmi bardzo atrakcyjnie. Jednak, tak jak wspomniałam, członkami Programu Concierge zostają tylko niektórzy gracze, którzy otrzymają specjalne zaproszenie od bukmachera. Na takie zaproszenie mogą liczyć te osoby, które regularnie obstawiają w BETFAN i wyróżniają się aktywnością. Oznacza to, że jeśli często stawiasz zakłady i poświęcasz na to sporo środków możesz liczyć na członkostwo.

Prezent urodzinowy od BETFAN

Promocja BETFAN dla graczy z okazji urodzin. Bukmacher nie określa co dokładnie jest tym prezentem, ale opisuje, kto może na niego liczyć. Jeśli:

promocja urodzinowa betfan
 • masz zarejestrowane konto,
 • zaznaczyłeś zgody marketingowe,
 • regularnie obstawiasz zakłady

To możesz liczyć na prezent urodzinowy. Aby go otrzymać, przejdź na stronę promocji „Zgarnij prezent” i kliknij przycisk „chcę prezent”. Otrzymasz email od BETFAN życzenia i prezent urodzinowy. Spełnij warunki promocji i odbierz swój prezent (wszystko będzie dokładnie opisane w wiadomości email). Warto dodać, że bonusy urodzinowe posiada kilku bukmacherów.

BetMach

Słynny mechanizm z aplikacji randkowych trafił do bukmachera BETFAN. Mowa o ofercie BetMatch, czyli możliwości swipe’owania zakładów. W ciągu jednego dnia bukmacher pozwala przewinąć 10 kart z propozycjami.

Jeżeli chcesz wykorzystać zakład, wystarczy przesunąć w prawo. Z kolei odrzucenie zakładu wykonujemy za pomocą przesunięcia w lewo.

Wybierz BOOST

Na swoim profilu na facebooku BETFAN publikuje informacje o promocjach boostowych, czyli podwyższonych kursach na wydarzenia. Co ciekawe bukmacher umożliwia graczom wybranie zdarzenia, którego kurs zostanie podniesiony. Mogą to zrobić głosując na profilu Facebook BETFAN. Głosowanie pojawia się w każdy piątek i dotyczy weekendowych meczów.

Zdarzenie, które otrzyma najwięcej głosów trafi na stronę bukmachera do sekcji FB BOOST i można z niego korzystać.

Daily Challenge

Promocja BETFAN - Daily Challenge

Bardzo ciekawa promocja dla graczy, którzy cenią sobie regularną grę. BETFAN przygotowuje codziennie ofertę na konkretne dyscypliny i gwarantuje freebety przy spełnieniu prostych warunków.

Z reguły mowa o zagraniu kuponu AKO z min. 3 zdarzeniami i konkretnym kursem oraz kwotą. Otrzymany freebet możemy wykorzystać na dowolną ofertę, bez wymogu kursu czy liczby zdarzeń.

Wygrywaj freebety Betfan

BETFAN działa aktywnie na swoich profilach Facebook, Instagram i Twitter. Co jakiś czas publikuje na nich specjalne konkursy, w których można zdobyć dodatkowe freebety nawet 50 zł. Spełnij warunki konkursu i postaw opisany w nim zakład. Po meczu bukmacher sprawdzi, którzy gracze najszybciej wytypowali poprawnie zakład i przyzna freebety.

Z opisanych powyżej promocji BETFAN możesz korzystać każdego dnia. Zdarzają się też akcje, które trwają na przykład tydzień. Czasami jest to zadanie do wykonania, czasami możliwość odebrania freebetu na jakieś konkretne rozgrywki. Sprawdzaj zakładkę „promocje” na betfan.pl, by być na bieżąco z promocjami.

My Bet – wyjątkowa promocja Betfan

Betfan typy promocja my bet

Choć coraz większą popularnością cieszy się oferta pt. BetBuilder, czyli możliwość tworzenia zakładu z kilku zdarzeń, czasem wyobraźnia gracza sięga jeszcze dalej. Z pomocą przychodzi My Bet w BETFAN, czyli możliwość wysłania zgłoszenia na konkretny zakład.

Wystarczy uzupełnić krótki formularz, a propozycja zostanie rozpatrzona w ciągu 24 godzin. Decyzję otrzymamy drogą mailową, a oferta będzie dostępna dla wszystkich graczy.

Promocje w BETFAN – czy warto z nich korzystać?

Jak widać, BETFAN posiada całkiem sporo promocji dla graczy. Za najciekawszą uznaję AKO Booster bo dzięki niemu można otrzymać naprawdę niezły bonus do wygranego kuponu. Na plus zaliczam też konkursy organizowane przez bukmachera w social mediach oraz promocję Daily Challenge.

Uważam jednak, że oferta stałych promocji BETFAN nie powala. Po pierwsze nie jest ich zbyt dużo, a po drugie nie są bardzo atrakcyjne. Jeśli porównać ją do oferty promocji i bonusów Superbet to wypada średnio. Nie zmienia to jednak faktu, że jeśli mamy opcję powiększenia wygranej czy zgarnięcia ekstra freebetu to oczywiście warto z tego skorzystać.

BETFAN promocje – pytania i odpowiedzi

Promocja BETFAN dla nowych graczy to bonus 200 % do 400 zł. A jeśli zarejestrujesz sie przez naszą stronę z kodem BFVIP otrzymasz dodatkowo freebet 25 zł

Promocje BETFAN dla graczy to między innymi: prezent urodzinowy, boosty kursowe, bonusy do wygranych kuponów AKO i konkursy w social mediach.

Każda z promocji BETFAN posiada swój regulamin, w którym są wyjaśnione jej zasady. Działanie stałych promocji BETFAN opisujemy też w naszym artykule.