Bonusy urodzinowe u bukmacherów

Wśród przeróżnych promocji oferowanych przez bukmacherów można znaleźć bonusy urodzinowe dla graczy. Kilku bukmacherów ma tego typu akcje i cieszą się one sporym zainteresowaniem. Przyjrzyjmy im się bliżej.

Bonus na urodziny – bukmacherzy

BukmacherBonus urodzinowyWarunkiKod promocyjny
forBET bukmacher20 PLNObrót min. 100 zł w ostatnich 3 miesiącachOdbierz kod
Betcris bukmacher20 PLNObrót min. 50 zł w ostatnich 3 miesiącachOdbierz kod
Totalbet logo10 PLNKupon z kursem min. 2.00Odbierz kod

Urodzinowe promocje bukmacherów

Aktualnie trzech bukmacherów oferuje bonusy urodzinowe dla wszystkich graczy. Po 20 zł możemy otrzymać w prezencie w forBET i Betcris, z kolei TOTALbet oferuje 10 zł freebetu. Inni bukmacherzy również przyznają prezenty urodzinowe, ale tylko wybranym graczom. Szczegóły poniżej.

Bonus urodzinowy forBET

forbet bonus na urodziny

Od kilku lat promocja urodzinowa jest dostępna u bukmachera forBET. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi użytkownicy bukmachera, jak i ci którzy grają w forBET od lat. Jakie warunki należy spełnić?

Stali gracze:

 • w ciągu ostatnich trzech miesięcy wpłacili depozyty min. 100 zł i dokonali min. jednokrotnego obrotu nimi
 • obrót liczy się do dnia poprzedzającego dzień urodzin

Nowi gracze:

 • nowi gracze: promocja dla osób, które założyły konto w forBET 7 dni przed lub 7 dni po dniu swoich urodzin
 • jeśli konto zarejestrowane do 7 dni po urodzinach należy zgłosić się na adres: promocje@iforbet.pl.

Gracze, którzy spełnią opisane wyżej warunki otrzymają bonus urodzinowy 20 zł. Należy go obrócić dwa razy po kursie min. 2.00 (kurs poj. zdarzenia 1.20). Czas na obrót to 14 dni.

Pamiętaj, że do obrotu bonusem nie liczą się: zakłady systemowe, zakłady wirtualne i gry karciane.

Betcris – bonus na urodziny

betcris bonus na urodziny

Bonus urodzinowy w Betcris przeznaczony jest dla aktywnych graczy, którzy regularnie korzystają z usług tego buka. Należy spełnić kilka warunków, by go otrzymać.

 • posiadać konto stałe w Betcris
 • w ciągu trzech miesięcy przed swoimi urodzinami zawrzeć zakłady za środki z salda depozytowego za min. 50 zł
 • spełniając te warunki otrzymasz darmowy zakład o wartości 20 zł
 • freebet wykorzystaj na kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.30
 • zdarzenia nie mogą pochodzić z oferty sportów wirtualnych
 • na wykorzystanie freebetu gracz ma 3 dni od momentu jego przyznania
 • maksymalna kwota wygranej postawionej za freebet to 2000 zł

Wymagania Betcris dotyczące bonusu urodzinowego nie są zbyt wymagające. Obrót na kwotę 50 zł w ciągu 3 miesięcy nie powinien być żadną przeszkodą dla osób, które regularnie typują, ale również dla tych, którzy robią to okazjonalnie.

Prezent na urodziny od TOTALbet

totalbet bonus na urodziny

TOTALbet zapewnia, że nic tak nie cieszy jak kupon trafiony w urodziny. W związku z tym prowadzi promocję: prezent na urodziny. Kwota freebetu jaką można otrzymać jest niższa niż w forBET i Betcris i wynosi 10 zł. Zobaczmy szczegóły.

 • gracz musi posiadać konto stałe w TOTALbet
 • w całej historii konta wpłacił depozyt min. 10 zł i zawarli dowolny zakład (maksymalnie w dniu urodzin)
 • bukmacher przyzna freebet 10 zł w dniu urodzin gracza
 • aby wykorzystać bonus należy stworzyć kupon i zaznaczyć pole z nazwą „freebet”
 • kupon musi mieć kurs min. 2.00
 • na kuponie nie mogą znaleźć się zakłady systemowe i na sporty wirtualne
 • wygrana z freebetu trafia na konto depozytowe i można ją wypłacić
 • bonus urodzinowy jest ważny 7 dni od momentu przyznania

Bonus TOTALbet ma bardzo proste zasady. Należy pamiętać o tym, że bonus nie podlega możliwości dzielenia, czyli zawarcia kilku zakładów w ramach stawki. Z freebetu można skorzystać tylko jeden raz w roku.

STS voucher urodzinowy

Na stronie promocji bukmachera STS nie znajdziemy akcji umożliwiającej otrzymanie bonusu z okazji urodzin. Nie oznacza to jednak, że bukmacher nie obdarowuje graczy urodzinowymi bonusami. Wszystko zależy od Działu Promocji STS.

Dział ten odpowiada za przydzielanie wszelkiego rodzaju bonusów indywidualnych. Robi to na podstawie aktywności graczy. Vouchery urodzinowe STS są właśnie przyznawane indywidualnie. Jeśli jesteś aktywnym graczem, regularnie typującym zakłady masz duże szanse na otrzymanie prezentu urodzinowego od bukmachera.

Informacje o przyznanych bonusach wysyłane są mailowo lub w wiadomości SMS. Próbowaliśmy dowiedzieć się od konsultanta na czacie na jakiej dokładnie podstawie przyznawany jest bonus urodzinowy STS. Niestety nie posiadał takich informacji.

Superbet bonus urodzinowy

Wielu graczy szuka również informacji na temat bonusu urodzinowego Superbet. Mimo bardzo rozbudowanej sekcji promocji, nie znajdziemy w niej akcji dedykowanej użytkownikom, którzy obchodzą urodziny. Bukmacher przyznaje jednak często bonusy graczom, którzy są najbardziej lojalni. Może w nich się również pojawić bonus urodzinowy Superbet.

Bonus na urodziny u bukmachera

Stosunkowo niewielu bukmacherów przyznaje graczom prezent z okazji urodzin. W stałej ofercie znajdziemy takie promocje tylko w: forBET, Betcris i TOTALbet. Część osób może otrzymać takie bonusy również w STS i Superbet. Warunkiem jest aktywna gra.

W naszej opinii bonusy urodzinowe to świetny pomysł. Można z nich korzystać raz do roku i mają atrakcyjne warunki obrotu. Choć są one dosyć niskie to mając odrobinę szczęścia możemy zamienić bonus w naprawdę niezłą sumkę.