Fortuna zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka w Fortunie to czołowa promocja powitalną. Jest to jeden z najlepszych tego typu bonusów dostępnych u legalnych bukmacherów online. Możliwie jest również odebranie zakładów bez ryzyka będąc już graczem Fortuny. W poniższym tekście opiszemy jak skorzystać z cashbacku Fortuny na start, jakie są jego warunki i wyjaśnimy dlaczego jest to czołowy zakład bez ryzyka. Opiszemy też zakłady bez ryzyka dla stałych graczy.

Zakład bez ryzyka Fortuna

Fortuna zakład bez ryzyka na start wynosi 600 PLN. Nie jest to może najwyższa kwota jaką można znaleźć u bukmacherów online, ale z pewnością ma najlepsze warunki.

600 PLN Zakład bez ryzyka Odbierz bonus

Promocja ta jest przeznaczona dla nowych graczy, którzy zdecydują się założyć konto w Fortunie i postawią pierwszy kupon. Nie jest to jedyny bonus na jaki mogą liczyć. U bukmachera znajdziemy również bonus bez depozytu 20 zł, bonus od drugiej wpłaty 50 % do 200 zł oraz freebet 15 zł dla osób, które zarejestrują konto w Fortunie z kodem promocyjnym. Cały pakiet może wynieść w sumie 835 zł.

Co to jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka to promocja oferowana przez bukmacherów dla graczy, która umożliwia postawienie bezpiecznego zakładu. Jak działa?

 • gracz wpłaca depozyt
 • stawia kupon za środki własne
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzyma zwrot całości lub części stawki

Skupmy się jednak na zakładzie bez ryzyka. Jest to jeden z najpopularniejszych bonusów wśród bukmacherów, bardzo lubiany przez graczy. Dlaczego? Bo po postawieniu zakładu przez gracza, w razie niepowodzenia otrzyma on zwrot postawionych środków.

Zakład bez ryzyka może być promocją przeznaczoną dla nowych graczy, jak i dla już zarejestrowanych. Ten oferowany w Fortunie to promocja przeznaczona dla osób, które założą konto. Dotyczy on pierwszego kuponu postawionego przez gracza po założeniu konta. Kupon musi być postawiony za środki własne.

Co ważne, w Fortunie otrzymasz zwrot pełnej stawki kuponu. Co to znaczy? Że bukmacher nie odejmie 12% podatku od postawionej stawki. Za to należy się Fortunie duży plus, gdyż większość bukmacherów oferujących zakłady bez ryzyka na start odejmuje podatek od stawki.

Fortuna zakład bez ryzyka – rejestracja

Jak wspomnieliśmy, zakład bez ryzyka 600 PLN w Fortunie otrzymać mogą osoby, które zarejestrują konto u tego buka. Pokażemy teraz krok po kroku co należy zrobić, aby zarejestrować konto i otrzymać zakład bez ryzyka, a także pozostałe bonusy powitalne Fortuny.

 1. Kliknij w link, który przekieruje cię do formularza Fortuny –> REJESTRACJA FORTUNA.
 2. Uzupełnij wymagane dane w formularzu.
 3. Użyj kodu promocyjnego Fortuna (przechodząc przez nasz link pole będzie już uzupełnione kodem).
 4. Zaznacz zgody i oświadczenia (wymagane).

Te kilka prostych kroków umożliwi otwarcie konta w Fortunie, a co za tym idzie – skorzystania z zakładu bez ryzyka.

Wskazówka: Aby otrzymać wszystkie bonusy powitalne (zwłaszcza bonus bez depozytu) załóż konto stałe w Fortunie. Wystarczy, że uzupełnisz pozostałe informacje o sobie na swoim koncie gracza (w tym zdjęcie lub skan dowodu), a będziesz mógł odebrać pełen pakiet 835 zł.

Jak odebrać zakład bez ryzyka Fortuna?

Po rejestracji konta jesteśmy już bardzo blisko w drodze do skorzystania z zakładu bez ryzyka w Fortunie. Bukmacher, podobnie jak w przypadku innych bonusów, określa konkretne warunki jakie należy spełnić, by móc odebrać cashback.

 1. Wpłać pierwszy depozyt na swoje konto. Zaloguj się na swoje konto na efortuna.pl. Kliknij przycisk „depozyt” i wpłać dowolną kwotę na swoje konto. Minimalna wpłata to 1 zł, zaś maksymalna to 1 000 0000 zł. Dokonując wpłaty skorzystaj z jednej z dostępnych metod (np. Przelewy24, BLIK, karta kredytowa, tpay).
 2. Postaw pierwszy po rejestracji kupon. W ciągu 5 dni od rejestracji konta należy postawić pierwszy kupon. Bukmacher nie określa szczegółów tego kuponu, zatem może to być kupon SOLO lub AKO, na zakłady przedmeczowe lub live z dowolnym kursem. Jedyny warunek: zakład/zakłady zawarte na kuponie musza być rozstrzygnięte w ciągu 30 dni od dnia zawarcia kuponu.
 3. Kupon przegrany = zwrot stawki. Powiedzmy, że nie udało się trafić i pierwszy kupon jest przegrany. W takim wypadku gracz otrzymuje zwrot stawki kuponu do maksymalnej kwoty 600 zł. Bonus zostanie przyznany do 3 dni od momentu rozliczenia kuponu.

Sprawdziliśmy dokładnie regulamin zakładu bez ryzyka Fortuna. Nie ma w nim żadnych haczyków, które mogłyby utrudnić otrzymanie bonusu. Wszystko jest jasne i czytelne. Każdy gracz może skorzystać z promocji tylko jeden raz.

Fortuna zakład bez ryzyka – zasady wypłaty

Po rozstrzygnięciu pierwszego kuponu w Fortunie jako przegrany do iKonta gracza zostanie przypisany bonus w postaci zwrotu stawki do 600 zł. Przypominamy, że nie będzie on pomniejszony o podatek od zakładów wzajemnych. Oznacza to, że otrzymamy pełną kwotę stawki jaką postawiliśmy w pierwszym zakładzie.

Otrzymanych środków nie można od razu wypłacić, należy przeznaczyć je na zakłady. Fortuna nie określa dokładnych warunków zakładów na jakie mamy przeznaczyć bonus. Nie podaje minimalnego kursu, liczby zakładów na kuponie czy liczby obrotów otrzymaną kwotą. Oznacza to, że możemy sobie wybrać na jakie zakłady chcemy przeznaczyć nasz bonus.

Ważne: Bonus nie może zostać wypłacony przez gracza, co oznacza, iż po przeznaczeniu bonusu na grę wypłacona może zostać dopiero wygrana w przypadku jej uzyskania.

Bukmacher określa jedynie kilka rodzajów zakładów, które nie mogą znaleźć się na kuponie postawionym za bonus. Są to zakłady na:

 • sporty wirtualne,
 • Bet on Games (zakłady na gry karciane),
 • Hit Dnia,
 • Ekspert+,
 • Superoferta.

W naszej ocenie warunki cashbacku Fortuny są bardzo dobre. Oczywiście lepiej jeśli wygramy pierwszy postawiony kupon, gdyż w takim przypadku możemy od razu wypłacić wygraną. Cashback z kolei trzeba przeznaczyć na zakłady, a nie mamy pewności, że wytypujemy poprawnie.

Dlaczego zakład bez ryzyka Fortuny jest najlepszy?

Znamy wszystkie oferty powitalne bukmacherów i wiemy jakie mają warunki. Wielu z nich, podobie jak Fortuna kusi graczy zakładem bez ryzyka. Porównując wszystkie cashbacki u bukmacherów możemy stwierdzić, że ten oferowany przez Fortunę jest najlepszy. Dlaczego?

 • wysokość zakładu bez ryzyka jest jedną z wyższych na rynku – większość buków proponuje niższe kwoty na start (np. 200 zł w TOTALbet, 100 zł w STS czy 115 zł w eWinner)
 • gracz otrzymuje zwrot 100% stawki nie pomniejszonej o podatek – większość bukmacherów pomniejsza zwrot o 12% podatku od zakładów wzajemnych, Fortuna zwraca całość stawki
 • brak wymogów dotyczących kuponu objętego promocją – Fortuna daje nam całkowitą dowolność w kwestii pierwszego kuponu, za który możemy otrzymać zwrot; nie określa min. kursu, liczby zdarzeń czy minimalnej stawki
 • bardzo dobre warunki obrotowe – wystarczy jednokrotny obrót bez dodatkowych warunków dotyczących kuponu

Jak widać mamy całkiem sporo argumentów przemawiających za wyborem zakładu bez ryzyka w Fortunie. Szczerze polecamy ten bonus nowym graczom.

Fortuna – zakłady bez ryzyka dla stałych graczy

Bukmacher Fortuna jest bardzo popularny w Polsce, zatem większość graczy posiada już u niego konto. Wszystkie te osoby nie mogą zatem już skorzystać z promocji „Fortuna zakład bez ryzyka 600”. Na szczęście jest również opcja na zdobycie cashbacków przez stałych graczy bukmachera. Jest to możliwe dzięki programowi Fortuna Klub Plus, w którym gracze zbierają punkty za postawione zakłady.

Fortuna Klub Plus to program lojalnościowy tego bukmachera. Członkiem klubu jest każda osoba, która zarejestruje konto. Za każde 2 zł przeznaczone na zakłady gracz otrzymuje 1 punkt FKP. Zebrane punkty można wymieniać na bonusy w e-Shopie.

W sklepie Fortuny można znaleźć zawsze kilka bonusów, które gracz może otrzymać za zebrane punkty w programie lojalnościowym. Wśród tych bonusów są także zakłady bez ryzyka.

 • Bonus bez ryzyka 10 zł – 1200 punktów FKP
 • Bonus bez ryzyka 20 zł – 2100 punktów FKP
 • Bonus bez ryzyka 50 zł – 4100 punktów FKP
 • Bonus bez ryzyka 100 zł – 8100 punktów FKP

Jak wymienić punkty Fortuny na zakład bez ryzyka?

zakład bez ryzyka Fortuna Klub Plus

Powiedzmy, że gracz chce wymienić swoje punkty na zakład bez ryzyka w sklepie. Jak to zrobić?

 1. Zaloguj się na konto gracza w Fortunie i przejdź do zakładki e-Shop.
 2. Wybierz bonus, z którego chcesz skorzystać klikając przycisk „kup bonus”.
 3. Pierwszy kupon postawiony po akceptacji bonusu będzie objęty promocją bez ryzyka.
 4. Stwórz kupon spełniający warunki danego bonusu (każdy z bonusów ma inne warunki; znajdziesz je na karcie bonusu w e-shopie).
 5. Jeśli kupon postawiony zgodnie z warunkami wybranego bonusu będzie przegrany otrzymasz zwrot stawki do maksymalnej kwoty jakiej wynosił wybrany bonus.

Fortuna Klub Plus to najlepszy naszym zdaniem program lojalnościowy u bukmacherów online. Nie jest ograniczony tylko dla wybranych osób, każdy w miarę regularnie typujący gracz ma szanse na wymianę punktów na zakłady bez ryzyka.

Fortuna zakład bez ryzyka opinie

Po przeczytaniu naszego artykułu chyba nikt nie ma wątpliwości, że w naszej ocenie zakład bez ryzyka Fortuna jest bardzo dobrą promocją. Świadczą o tym jego wysokość, niewygórowane warunki jakie trzeba spełnić, żeby go otrzymać oraz proste warunki obrotu.

Oczywiście są na rynku bukmacherzy, którzy również posiadają atrakcyjne cashbacki na start, jak chociażby Superbet, gdzie można zgarnąć w sumie 1300 zł zwrotu za przegrane zakłady w trakcie pierwszego tygodnia od rejestracji. Jednak warunki kuponów biorących udział w promocji, jak i warunki obrotu są nieco gorsze.

Dodając do zakładu bez ryzyka Fortuny pozostałe promocje na start, czyli bonus bez depozytu, freebet oraz bonus od wpłaty tworzy to naprawdę bardzo atrakcyjny pakiet. Doceniamy również możliwość korzystania z zakładów bez ryzyka poprzez program Fortuna Klub Plus.

Zakład bez ryzyka Fortuna – FAQ

Co to jest zakład bez ryzyka Fortuna?

Zakład bez ryzyka Fortuna to promocja, w której gracz może otrzymać zwrot za przegrany zakład.

Jak odebrać zakład bez ryzyka Fortuna 600 zł?

Aby odebrać Fortuna zakład bez ryzyka 600 zł należy zarejestrować konto w Fortunie, wpłacić depozyt i postawić pierwszy kupon. Jeśli będzie przegrany bukmacher zwróci 100 % stawki do kwoty 600 zł.

Jakie są opinie o Fortuna zakład bez ryzyka?

Opinie o zakładzie bez ryzyka Fortuny są bardzo dobre. Bonus jest wysoki, nie ma wymagań co do kuponu, a do tego Fortuna zwraca pełną stawkę przegranego kuponu.