Fortuna zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka w Fortunie to czołowa promocja powitalną. Jest to jeden z najlepszych tego typu bonusów dostępnych u legalnych bukmacherów online. Sprawdź, jak skorzystać z cashbacku Fortuny na start, jakie są jego warunki. W mojej opinii jest to najlepszy zakład bez ryzyka u polskich bukmacherów.

Spis treści

Zakład bez ryzyka Fortuna

U bukmachera Fortuna zakład bez ryzyka na start wynosi 300 PLN. Nie jest to może najwyższa kwota, jaką można znaleźć u bukmacherów online, ale z pewnością ma najlepsze warunki. Zakład bez ryzyka w Fortunie podzielony jest na 3 bonusy po 100 zł każdy, zatem gracz może otrzymać zwrot za 3 przegrane kupony.

 • 100 PLN cashback na 1. kupon
 • 100 PLN cashback na 2. kupon
 • 100 PLN cashback na 3. kupon

do wykorzystania w ciągu 48 h od rejestracji

Odbierz cashback

Promocja ta jest przeznaczona dla nowych graczy, którzy zdecydują się założyć konto w Fortunie. Nie jest to jedyny bonus, na jaki mogą liczyć. U bukmachera znajdziemy również bonus bez depozytu 20 PLN, bonus 5 PLN za udostępniony kupon w Strefie Kuponów oraz freebet 10 PLN dla osób, które zarejestrują konto w Fortunie z kodem promocyjnym. Cały pakiet może wynieść w sumie 335 PLN.

Co to jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka to promocja oferowana przez bukmacherów dla graczy, która umożliwia postawienie bezpiecznego zakładu. Jak działa?

 • gracz wpłaca depozyt
 • stawia kupon za środki własne
 • jeśli kupon będzie przegrany otrzyma zwrot całości lub części stawki

Skupmy się jednak na zakładzie bez ryzyka. Jest to jeden z najpopularniejszych bonusów wśród bukmacherów, bardzo lubiany przez graczy. Dlaczego? Bo po postawieniu zakładu przez gracza, w razie niepowodzenia otrzyma on zwrot postawionych środków.

Zakład bez ryzyka może być promocją przeznaczoną dla nowych graczy, jak i dla już zarejestrowanych. Ten oferowany w Fortunie to promocja przeznaczona dla osób, które założą konto. Dotyczy on trzech kuponów postawionych przez gracza po założeniu konta. Kupony muszą być postawione za środki własne.

Co ważne, w Fortunie otrzymasz zwrot pełnej stawki kuponu. Co to znaczy? Że bukmacher nie odejmie 12% podatku od postawionej stawki. Za to należy się Fortunie duży plus, gdyż większość bukmacherów oferujących zakłady bez ryzyka na start odejmuje podatek od stawki.

Fortuna zakład bez ryzyka – rejestracja

Jak wspomnieliśmy, zakład bez ryzyka 300 PLN w Fortunie otrzymać mogą osoby, które zarejestrują konto u tego buka. Pokażę krok po kroku, co należy zrobić, aby zarejestrować konto i otrzymać zakład bez ryzyka, a także pozostałe bonusy powitalne Fortuny.

 1. Kliknij w link, który przekieruje cię do formularza Fortuny –> REJESTRACJA FORTUNA.
 2. Wybierz metodę rejestracji (przez konto bankowe lub formularz).
 3. Uzupełnij wymagane dane w formularzu.
 4. Użyj kodu promocyjnego Fortuna (przechodząc przez nasz link, pole będzie już uzupełnione kodem).
 5. Zaznacz zgody i oświadczenia (wymagane).

Te kilka prostych kroków umożliwi otwarcie konta w Fortunie, a co za tym idzie – skorzystania z zakładu bez ryzyka.

Wskazówka: Aby otrzymać wszystkie bonusy powitalne (zwłaszcza bonus bez depozytu) załóż konto stałe w Fortunie. Wystarczy, że uzupełnisz pozostałe informacje o sobie na swoim koncie gracza (w tym zdjęcie lub skan dowodu), a będziesz mógł odebrać pełen pakiet 335 zł.

Jak odebrać zakład bez ryzyka Fortuna?

zakład bez ryzyka fortuna

Po rejestracji konta jesteśmy już bardzo blisko w drodze do skorzystania z zakładów bez ryzyka w Fortunie. Bukmacher, podobnie jak w przypadku innych bonusów, określa konkretne warunki, jakie należy spełnić, by móc odebrać cashbacki. Są one niezwykle proste, a wszystkie zakłady bez ryzyka otrzymasz w ciągu 3 minut od rejestracji.

 1. Postaw pierwszy kupon. Do 48 godzin od rejestracji postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO ze zdarzeniami sportowymi po dowolnym kursie. Jeśli przegrasz bukmacher zwróci 100 % stawki do kwoty 100 PLN.
 2. Postaw drugi kupon. W ciągu 48 godzin od rejestracji skorzystaj z drugiego zakładu bez ryzyka. Postaw kupon SOLO lub AKO ze zdarzeniami sportowymi po dowolnym kursie. Jeśli przegrasz bukmacher zwróci 100 % stawki do kwoty 100 PLN.
 3. Postaw trzeci kupon. W ciągu 48 godzin od rejestracji postaw kupon SOLO lub AKO ze zdarzeniami sportowymi po dowolnym kursie. Jeśli przegrasz bukmacher zwróci 100 % stawki do kwoty 100 PLN.

Wszystkie postawione kupony powinny rozliczyć się w ciągu 7 dni od rejestracji.

Sprawdziłam dokładnie regulamin zakładu bez ryzyka Fortuna. Nie ma w nim żadnych haczyków, które mogłyby utrudnić otrzymanie bonusu. Wszystko jest jasne i czytelne. Każdy gracz może skorzystać z każdej promocji tylko jeden raz. Co istotne, zwroty trafiają na konto depozytowe i gracz może je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Fortuna zakład bez ryzyka – zasady wypłaty

Po rozstrzygnięciu kuponów spełniających warunki promocji na zakłady bez ryzyka w Fortunie jako przegrane do konta depozytowego gracza zostanie przypisany bonus. Przypominamy, że nie będzie on pomniejszony o podatek od zakładów wzajemnych. Oznacza to, że otrzymamy pełną kwotę stawki. jaką postawiliśmy w zakładzie.

Otrzymane środki można wypłacić lub przeznaczyć je na zakłady.

Bukmacher określa jedynie kilka rodzajów zakładów, które nie mogą znaleźć się na kuponach zaliczanych do promocji. Są to zakłady na:

 • sporty wirtualne,
 • Bet on Games (zakłady na gry karciane),
 • Hit Dnia,
 • Ekspert+,
 • Superoferta.

W naszej ocenie warunki cashbacku Fortuny są bardzo dobre. Oczywiście lepiej jeśli wygrywamy zakłady, ale w razie przegranej w Fortunie możemy czuć się bezpiecznie. Nie stracimy naszych środków.

Dlaczego zakład bez ryzyka Fortuny jest najlepszy?

Porównałam wszystkie oferty powitalne bukmacherów i wiem, jakie mają warunki. Wielu z nich, podobnie jak Fortuna kusi graczy zakładem bez ryzyka. Porównując wszystkie cashbacki u bukmacherów, mogę stwierdzić, że ten oferowany przez Fortunę jest najlepszy. Dlaczego?

 • wysokość zakładu bez ryzyka w Fortunie nie jest najwyższa – niektórzy bukmacherzy oferują niższe kwoty cashbacku (np. 50 zł w Betclic czy w Fuksiarzu, 100 zł w STS czy w ComeOn), ale ma najlepsze warunki
 • gracz otrzymuje zwrot 100% stawki niepomniejszonej o podatek – większość bukmacherów pomniejsza zwrot o 12% podatku od zakładów wzajemnych, Fortuna zwraca całość stawki
 • brak wymogów dotyczących kuponu objętego promocją – Fortuna daje nam całkowitą dowolność w kwestii kuponu, za który możemy otrzymać zwrot; nie określa min. kursu, liczby zdarzeń czy minimalnej stawki
 • brak konieczności obrotu – otrzymane cashbacki można od razu wypłacić

Jak widać mamy całkiem sporo argumentów przemawiających za wyborem zakładu bez ryzyka w Fortunie. Szczerze polecamy ten bonus nowym graczom.

Fortuna – zakłady bez ryzyka dla stałych graczy

Bukmacher Fortuna jest bardzo popularny w Polsce, zatem większość graczy posiada już u niego konto. Wszystkie te osoby nie mogą zatem już skorzystać z opisanej powyżej promocji. Na szczęście jest również opcja na zdobycie cashbacków przez stałych graczy bukmachera. Jest to możliwe dzięki programowi Fortuna Klub Plus, w którym gracze zbierają punkty za postawione zakłady.

Fortuna Klub Plus to program lojalnościowy tego bukmachera. Członkiem klubu jest każda osoba, która zarejestruje konto. Za każde 2 zł przeznaczone na zakłady gracz otrzymuje 1 punkt FKP. Zebrane punkty można wymieniać na bonusy w e-Shopie.

W sklepie Fortuny można znaleźć zawsze kilka bonusów, które gracz może otrzymać za zebrane punkty w programie lojalnościowym. Wśród tych bonusów są także zakłady bez ryzyka.

 • Bonus bez ryzyka 10 zł – 1200 punktów FKP
 • Bonus bez ryzyka 20 zł – 2100 punktów FKP
 • Bonus bez ryzyka 50 zł – 5000 punktów FKP
 • Bonus bez ryzyka 100 zł – 10000 punktów FKP

Jak wymienić punkty Fortuny na zakład bez ryzyka?

zakład bez ryzyka Fortuna Klub Plus

Powiedzmy, że gracz chce wymienić swoje punkty na zakład bez ryzyka w sklepie. Jak to zrobić?

 1. Zaloguj się na konto gracza w Fortunie i przejdź do zakładki e-Shop.
 2. Wybierz bonus, z którego chcesz skorzystać klikając przycisk „kup bonus”.
 3. Pierwszy kupon postawiony po akceptacji bonusu będzie objęty promocją bez ryzyka.
 4. Stwórz kupon spełniający warunki danego bonusu (każdy z bonusów ma inne warunki; znajdziesz je na karcie bonusu w e-shopie).
 5. Jeśli kupon postawiony zgodnie z warunkami wybranego bonusu będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki do maksymalnej kwoty, jakiej wynosił wybrany bonus.

Fortuna Klub Plus to najlepszy naszym zdaniem program lojalnościowy u bukmacherów online. Nie jest ograniczony tylko dla wybranych osób, każdy w miarę regularnie typujący gracz ma szanse na wymianę punktów na zakłady bez ryzyka.

Fortuna zakład bez ryzyka opinie

Po przeczytaniu naszego artykułu chyba nikt nie ma wątpliwości, że w naszej ocenie zakład bez ryzyka Fortuna jest bardzo dobrą promocją. Świadczą o tym jego wysokość, niewygórowane warunki jakie trzeba spełnić, żeby go otrzymać oraz brak wymogu obrotu.

Oczywiście są na rynku bukmacherzy, którzy również posiadają atrakcyjne cashbacki na start, jak chociażby Superbet gdzie można zgarnąć w sumie 3500 zł zwrotu za przegrane zakłady w trakcie pierwszego tygodnia od rejestracji. Jednak warunki kuponów biorących udział w promocji, jak i warunki obrotu są nieco gorsze.

Dodając do zakładu bez ryzyka Fortuny pozostałe promocje na start, czyli bonus bez depozytu i freebet tworzy to naprawdę bardzo atrakcyjny pakiet. Doceniamy również możliwość korzystania z zakładów bez ryzyka poprzez program Fortuna Klub Plus.

Zakład bez ryzyka Fortuna – pytania i odpowiedzi

Zakład bez ryzyka Fortuna to promocja, w której gracz może otrzymać zwrot za trzy przegrane kupony.

Aby odebrać Fortuna zakład bez ryzyka należy zarejestrować konto w Fortunie, wpłacić depozyt i postawić dowolny kupon. Jeśli będzie przegrany bukmacher zwróci 100 % stawki. Za pierwszy kupon 100 zł, za drugi 100 zł i za trzeci 100 zł.

Opinie o zakładzie bez ryzyka Fortuny są bardzo dobre. Bonus jest dość wysoki, nie ma wymagań co do kuponu, a do tego Fortuna zwraca pełną stawkę przegranego kuponu.