Bukmacherzy online z cash out

Opcja cash out jest bardzo popularna u dużych bukmacherów zagranicznych. Coraz częściej pojawia się również u polskich bukmacherów online. Zanim z niej skorzystasz warto dowiedzieć się jak działa ta funkcja, który bukmacher ma ją w swojej ofercie i czy w ogóle warto z niej korzystać. Bukmacherzy z cash out pozwolą ci ograniczyć ryzyko przegranej, przeczytaj jak.

Cash out u bukmacherów online

Sprawdziliśmy funkcje cash out u legalnych bukmacherów. Zazwyczaj warunki korzystania z niej są podobne u każdego buka, ale nie zawsze są dostępne dla najpopularniejszych rodzajów zakładów. Najlepiej cash out wygląda u bukmacherów: STS, Fortuna, LV BET, TOTALbet i eWinner.

BukmacherJakie zakłady?Wymagania
FortunaSOLO, LIVE AKO i AKO
prematch i LIVE
– nie ma przegranego spotkania na kuponie
– min. 1 trafione zdarzenie na kuponie
– wszystkie nierozstrzygnięte zdarzenia są w ofercie
STSSOLO i AKO
prematch i live
– na kuponie nie ma przegranego zakładu
– wszystkie otwarte spotkania z kuponu są w ofercie
– opcji cash out nie podlegają kupony Maxikombi oraz z opcją Bezpieczny zakład
LV BetSOLO i AKO
prematch i live
– na kuponie nie może być przegranego zakładu
– nierozstrzygnięte zdarzenia z kuponu muszą być w ofercie
TOTALbetSOLO i AKO
prematch i live
– nierozstrzygnięte zdarzenia z kuponu są w ofercie
– wygrana z cash out musi przekraczać stawkę kuponu
– użycie funkcji możliwe, gdy wyniki spotkań są w systemie
eWinnerSOLO i AKO
prematch i live
– kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
– wygrana z cash out musi być wyższa niż stawka kuponu
Cash out u bukmacherów online

Cash out – u których bukmacherów?

Spośród wszystkich legalnych w Polsce bukmacherów online aż dwunastu dysponuje opcją cash out. To naturalne, że kolejni wprowadzają ją do swoich ofert, gdyż jest to pożądana opcja wśród graczy.
Zatem cash out jest dostępny u bukmacherów:

 • Fortuna
 • LV BET
 • STS
 • TOTALbet
 • forBET
 • PZBuk
 • Etoto
 • Betclic
 • Totolotek
 • Noblebet
 • eWinner
 • Superbet

Opcja ta działa u różnych buków na odmiennych zasadach. Poniżej opisujemy szczegółowo cash out u poszczególnych bukmacherów.

Cash out – co to znaczy?

Cash out daje ci możliwość kontroli nad postawionym przez ciebie zakładem, wypłatę przed końcem wydarzenia i rozstrzygnięcie kuponu.
Nazwa pochodzi z języka angielskiego i oznacza w wolnym tłumaczeniu – wypłata gotówki. Inaczej funkcję tę nazywa się wcześniejszym zamknięciem kuponu. Dzięki tej opcji mamy możliwość rozliczenia kuponu zanim zakończą się wszystkie umieszczone na nim zdarzenia. Wcześniejsze rozliczenie zamkniętego zakładu jest ustalane jako iloczyn współczynnika stawki i kursu ustalonego przez bukmachera. Zgodnie z tzw. ustawą hazardową wygrana w zakładzie wzajemnym musi być wyższa niż stawka. W związku z tym cash-out nie pozwala na zmniejszenie przegranej, a tym samym na wypłatę wygranej, która jest niższa niż wkład.

Early cash out w Fortunie

Early cash out w Fortunie


Fortuna może się pochwalić bardzo dobrą wersją cash out. Na czym polega Early cash out? Fortuna daje możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponów SOLO i AKO z oferty przedmeczowej i live. Na kuponie nie może znajdować się ani jedno przegrane spotkanie, zaś musi znajdować się co najmniej jedno trafione spotkanie. Wszystkie nierozstrzygnięte jeszcze zdarzenia na kuponie znajdują się w ofercie.

Możliwość skorzystania z opcji Earlu cash out musi zostać zaproponowana i przyjęta przez Fortunę. Ta opcja daje możliwość zminimalizowania strat. Jeśli chcesz z kolei otrzymać ciekawe bonusy bez depozytu i od depozytu do wykorzystania na zakłady u tego bukmachera skorzystaj z naszego kodu bonusowego i zgarnij najlepszą ofertę.

Jak działa Early cash out?

Informacje o tym, czy dany kupon możesz zamknąć wcześniej znajdziesz w zakładce “Moje kupony” a także na podglądzie kuponu. Wypłacić kupon korzystając z Early cash out możesz bezpośrednio z podglądu kuponu. Po kliknięciu “wypłać” pojawi się okno, w której musisz potwierdzić chęć wcześniejszego zamknięcia kuponu.

Jeśli podczas zamykania kuponu kwota wygranej się zmieni, zostaniesz o tym poinformowany. Gdy Fortuna przyjmie twoją wypłatę, wygrana zostanie automatycznie przypisana do twojego konta.

Cash out STS

Cash out w STS


U największego i najpopularniejszego bukmachera w Polsce gracze także mogą skorzystać z opcji cash out. Wcześniejsze zamknięcie kuponu jest możliwe na kuponach SOLO i AKO zawartych na zdarzenia przedmeczowe i live. Funkcja nie jest dostępna w kuponach Maxikombi oraz z opcją Bezpieczny Zakład.

By zadziałała opcja cash out na kuponie nie może być żadnego przegranego zakładu i wszystkie otwarte spotkania z kuponu są nadal w aktywnej ofercie STS. W przypadku zakładów przedmeczowych żadne zdarzenie nie może być rozpoczęte.
Podobnie jak u innych buków funkcja nie jest dostępna przy wszystkich zakładach, jej dostępność uzależniona jest od kursów nierozliczonych zdarzeń dostępnych na kuponie.

Ten bukmacher również oferuje ciekawe opcje dla nowych graczy: bonusy bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus od pierwszej wpłaty. Minimalizuj ryzyko przegranej, korzystaj z freebetów od STS i ciesz się typowaniem swoich ulubionych drużyn i zawodników. Pamiętaj, że najlepszą ofertę na start otrzymasz, gdy skorzystasz podczas rejestracji z naszego kodu bonusowego.

W STS z cash out możesz korzystać zarówno przez aplikację jak i stronę bukmachera. Jak skorzystać z opcji? Wyświetl podgląd swojego kuponu, który chcesz wypłacić. Następnie kliknij w przycisk w prawym dolnym rogu. Jeśli cash out jest dostępny przycisk będzie miał kolor pomarańczowy, a wyświetlona na nim kwota jest możliwa do wypłacenia. Wystarczy potwierdzić wypłatę i gotowe, środki zostaną dodane do twojego konta.

Wcześniejsze zamknięcie zakładu w LV BET

Popularny bukmacher LV BET także dysponuje opisywaną funkcją. Można z niej skorzystać stawiając kupon SINGIEL lub KOMBI na zakłady przedmeczowe i live. Musisz skorzystać z cash out przed zamknięciem rynku zdarzenia. Pamiętaj, że na kuponie nie może znaleźć się przegrany zakład, a każde z nierozstrzygniętych zdarzeń z kuponu dalej znajduje się w ofercie LV BET. Cash out jest dostępny zarówno na stronie lvbet.pl jak i w aplikacji mobilnej. O dostępność opcji w każdym z zagranych zakładów informuje czerwony napis “CASH OUT” znajdujący się pod zakładką “ Moje Zakłady”. Na liście swoich zakładów te z dostępną opcją wcześniejszej wypłaty oznaczone są specjalną ikoną. Jeśli chcemy wypłacić należy kliknąć w tę ikonę a następnie w przycisk “WYPŁAĆ”.

Jeśli widzisz, że cash out nie jest dostępny na twoim kuponie, poczekaj kilka minut, po zmianie kursów może zostać aktywowany. Opcja nie jest dostępna w zakładach stawianych za środki bonusowe. Bonusy w LV BET są dostępne z kodem promocyjnym. Otrzymasz freebet od wpłaty i bonus bez depozytu, które będziesz mógł wykorzystać na wybrane przez siebie zakłady.

Wycofaj się z zakładu w forBET

Cashout w aplikacji forBET


U bukmachera forBET również możesz skorzystać w wcześniejszego zamknięcia kuponu, jednak tylko w aplikacji i wersji mobilnej strony. Liczą się zarówno kupony AKO i SOLO z oferty przedmeczowej i na żywo. Można to zrobić przed pełnym rozliczeniem wszystkich zakładów, jednak tylko wtedy jeśli nie znajduje się na nim przegrane zdarzenie, a nierozliczone zdarzenia znajdują się nadal w ofercie przedmeczowej lub live. Co ważne, do cash out w forBET nie są liczone kupony zawarte za środki z konta bonusowego a także zakłady systemowe.

Funkcja Cash-out dostępna jest dla wybranych zdarzeń z różnych dyscyplin dostępnych w ofercie.To czy opcja jest dostępna, jest zależne od kursów. Jeśli na twoim kuponie cash out jest aktualnie niedostępny, sprawdź dostępność za kilka minut, po aktualizacji kursów.

Wcześniejsza wypłata w TOTALbet

Zamknięcie kuponu przed zakończeniem meczu lub w czasie jego trwania to także jedna z opcji w TOTALbet. By sprawdzić czy dany kupon ma dostępną funkcję wcześniejszej wypłaty kliknij w zakładkę “Moje Konto” – “Kupony”. Kliknij przycisk “Sprawdź Cash Out widoczny obok stawki. Jeśli przycisk się nie wyświetla oznacza to, że opcja nie jest w tej chwili niedostępna. Jeśli chcesz zamknąć zakład kliknij w przycisk a następnie w opcję “Wypłać”.

Należy pamiętać, że użycie funkcji cash out jest możliwe, gdy wyniki zakończonych spotkań zostały już wprowadzone do systemu, a niezakończone spotkania dostępne są w ofercie przedmeczowej lub live. W praktyce oznacza to, że czasami należy poczekać na odświeżenie baz danych. Cash out dostępny jest tylko dla kuponów zawartych za środki z salda głównego.

Cash out w Betclic – jak działa?

Również u bukmachera Betclic możesz skorzystać z zamknięcia kuponu przed rozliczeniem wszystkich zdarzeń. Bukmacher opcję tę miał dostępną od samego początku. Możesz z niej korzystać zarówno na kuponach pojedynczych, jak i wielokrotnych, przedmeczowych i na żywo. Zakłady, przy których można skorzystać z cash out będą oznaczone specjalną ikoną. Na stronie betclic.pl możesz także przefiltrować zakłady z możliwością wcześniejszego zamknięcia kuponu.

Opcja wcześniejszej wypłaty jest możliwa oczywiście dla zarejestrowanych użytkowników. Jeśli zarejestrujesz się w Betclic z kodem promocyjnym otrzymasz na start cashback do 550 zł, który podobnie jak cash out pozwoli ci uniknąć straty postawionych przez ciebie środków.

Cash out w eWinner

Najnowszy bukmacher eWinner od samego początku zapewnił graczom dostęp do opcji cash out. Dzięki niej będziesz mógł zamknąć kupon i wypłacić część wygranej z zakładu, bez czekania na zakończenie wszystkich obstawionych zdarzeń.

Z cash out możesz skorzystać wtedy, kiedy twój kupon został zagrany za środki z salda głównego i gdy aktualna wygrana jest wyższa, niż stawka za którą zawarto zakład.

Totolotek wprowadził cash out

W końcu doczekaliśmy się też opcji zamknięcia kuponu przed zakończeniem spotkania w Totolotku. Została ona wprowadzona, gdy właścicielem tej marki została firma Merkur. Na pewno wielu graczy Totolotka ucieszyła ta zmiana. 

Będąc zalogowanym na swoim koncie w Totolotku znajdź zakład, który cię interesuje. Sprawdź w szczegółach kuponu czy cash out jest dostępny i decyduj. Kontroluj swoją grę i wypłaty wygranej dla zakładów, które zawierają nierozstrzygnięte wyniki spotkań. Z funkcji cash out można skorzystać tylko w przypadku, gdy potencjalna wygrana jest wyższa od stawki postawionego zakładu i gdy nie zawiera błędnych typowań. 

Wcześniejsze zamknięcie kuponu w PZBuk

A jak wygląda wcześniejsze rozliczenie kuponu w PZBuk? Kwota jaka zostanie zwrócona jest każdorazowo ustalana przez bukmachera, gracz zostanie poinformowany jaka część wpłaconej stawki zostanie zwrócona. Cash Out jest dostępny na zakłady przedmeczowe oraz na żywo. Działa na zakładach pojedynczych i wielokrotnych. Usługa jest dostępna dla wybranych zdarzeń i graczy, jedynie w określonych ramach czasowych. Zmiany kursów mogą spowodować, że zostanie zawieszona lub wycofana.

PZBuk oferuje także bonus powitalny dla nowych graczy, którym jest cashback. Możesz powiększyć bonus na start o freebet jeśli podczas rejestracji PZBuk użyjesz kodu bonusowego. Dzięki cash out unikniesz całkowitej przegranej, a z bonusem będziesz mógł obstawić każde zdarzenie z oferty buka

Funkcja cash out w Etoto

W Etoto funkcję cash out możesz użyć w wydarzeniach live i pre-live. Jest dostępna przy zakładach pojedynczych jak i wielokrotnych. Gdy chcesz zabezpieczyć wygraną odbierając jej część zanim zakład zostanie rozstrzygnięty lub gdy na twoim kuponie nie ma jeszcze ani jednego przegranego zakładu warto skorzystać z cash out.

W opcjach dostępnych na stronie i aplikacji Etoto możesz odflitrować zakłady z możliwością cash out spośród wszystkich swoich kuponów. Daje to możliwość przejrzystego obrazu naszych zakładów. Należy kliknąć “cash out” następnie potwierdzić wypłatę. Środki zostaną przelane na twoje konto.

Szybka wypłata przed rozliczeniem kuponu w Noblebet

Młody bukmacher Noblebet wprowadził opcję cash out od samego początku działania strony z zakładami. Informacja o tym czy możesz z niej skorzystać w swoich zakładach znajdziesz w górnym menu przy zakładce “Moje zakłady”. Po przejściu do podstrony z zakładami, znajdziesz czytelne oznaczenia, dla których zakładów opcja cash out jest dostępna.

Możliwość wypłaty przed rozliczeniem kuponu jest możliwa w zakładach przedmeczowych i na żywo, pojedynczych i wielokrotnych.

Cash out w Superbet

Przydatną opcję cash out ma w ofercie również Superbet. Gracz może zmniejszyć ryzyko przegrania kuponu i cieszyć się wygraną, gdy się na to zdecyduje. Z cash out Superbet można korzystać w zakładach pojedynczych i wielokrotnych dotyczących oferty prematch i live. Dostępna jest również w zakładach mieszanych (przedmeczowe i na żywo).

Co ważne kupony zawarte z konta bonusowego nie podlegają opcji cash out. Informacja o możliwości skorzystania z cash out pojawi się w zielonym okienku na danym kuponie i w zakładce “Kupony”.

Plusy i minusy cash out

Na pewno największą zaletą jest możliwość kontrolowania w pewnym stopniu postawionych przez nas pieniędzy. Sport jest nieprzewidywalny i w każdym momencie może zdarzyć się sytuacja, która zmieni bieg meczu. W takim przypadku możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu jest przydatna.

Zdecydowanie jest to też dobra opcja dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z zakładami, są ostrożne i nie chcą ryzykować wszystkich swoich pieniędzy. Możliwość zamknięcia zakładu przed czasem da im poczucie bezpieczeństwa.

Cash out może być też ratunkiem w chwili, gdy omyłkowo obstawimy nie ten mecz, który chcieliśmy. Takie zdarzenia mają miejsce. Wtedy korzystając z zamknięcia zakładu odzyskamy część naszych pieniędzy. Bo pamiętajmy, że jeśli wynik meczu byłby różny od naszego typu nic byśmy nie dostali.

Jest też druga strona medalu. Gracz może niekiedy zbyt pochopnie decydować się na cash out i potem żałować. Zamykając kupon uchronisz się przed całkowitą przegraną, ale stracisz też szansę na wygraną. Zatem decydując się na tę opcję należy dobrze ją przemyśleć.

Naszym zdaniem plusów korzystania z funkcji cash back jest więcej niż minusów, dlatego zachęcamy do korzystania z niej. Wybierając bukmachera warto sprawdzić czy ma tę funkcję dostępną dla nowych użytkowników. Jesteśmy też przekonani, że bukmacherzy, którzy jeszcze jej nie wprowadzili, z pewnością wkrótce się zdecydują.