Etoto Kod Bonusowy

Kod bonusowy Etoto bonus na start

Bukmacher wstrzymał bonus powitalny 200 % do 200 PLN na start. Na razie nie jest on dostępny dla nowych graczy do odwołania. Gdy promocja wróci lub gdy bonus na start się zmieni niezwłocznie o tym poinformujemy.

Bukmacher Etoto przygotował dla nowych graczy bonus 200 % do 200 zł. Aby go otrzymać należy przejść przez formularz rejestracyjny i wpłacić pierwszy depozyt. W tym artykule dowiesz się jak szybko przejść przez proces rejestracji i gdzie wpisać proponowany przez nas Etoto kod bonusowy ETOTOVIP, dzięki któremu otrzymasz bonus powitalny i dostęp do promocji dla zarejestrowanych graczy.

ETOTO Kod Bonusowy 2021

Typ BonusuJaki otrzymasz bonus?
Etoto Kod Promocyjny:ETOTOVIP
Bonus za 1 depozyt:200 % do 200 PLN
Zaproś Znajomych:Bonusy do 500 PLN
ETOTOMANIA:program lojalnościowy i codzienne nagrody
Bonusy z kodem bonusowym Etoto

Sprawdzimy też w tym materiale jak prezentuje się oferta na zakłady Etoto i jakie promocje czekają na zarejestrowanych użytkowników. Przyjrzymy się aplikacji mobilnej, obsłudze klienta i metodom płatności w Etoto.

Jak założyć konto? Etoto rejestracja

Gdy już zdecydujesz się założyć konto w Etoto, warto dowiedzieć się jak przebiega ten proces. Przeprowadzimy cię przez niego i podpowiemy, gdzie wpisać kod bonusowy Etoto.

 1. Przejdź na stronę etoto.pl z naszego linku. Klikając w udostępniony przez nas link zostaniesz przeniesiony na stronę bukmachera. Następnie kliknij w przycisk “Załóż konto” widoczny w prawym górnym rogu.
 2. Uzupełnij dane na pierwszej stronie formularza. Na początek należy podać: płeć, imię i nazwisko, datę urodzenia i adres email. Następnie kliknij w przycisk “Następna”.
 3. Wpisz dane na drugiej stronie rejestracji. Kolejna strona to dane kontaktowe: kraj pochodzenia, obywatelstwo, kraj urodzenia, pesel, numer i seria dowodu tożsamości, numer telefonu i adres. Ponownie klikamy w przycisk “Następna”.
 4. Wpisz kod bonusowy Etoto. Na trzeciej, ostatniej stronie formularza należy wpisać swój login i hasło. Następnie wybieramy walutę w jakiej będzie obsługiwane nasze konto. Niżej znajduje się pole, w którym możesz wpisać Etoto kod bonusowy – ETOTOVIP, który umożliwi dostęp do bonusu na start i promocji.
 5. Zaznacz zgody i oświadczenia. Na koniec należy przepisać kod z obrazka i zaznaczyć kilka opcji. Pole potwierdzające naszą pełnoletność, stwierdzające, że środki, które wpłacamy pochodzą z legalnego źródła i wyrażenie zgody na przetwarzanie naszych danych przez Etoto. Następnie kliknąć “Załóż konto”.
 6. Wyślij zdjęcie dowodu tożsamości. Jeśli dobrze uzupełniłeś wszystkie dane, to po kliknięciu w “Załóż konto” zostaniesz poproszony o przesłanie skanu dowodu tożsamości i podanie numeru rachunku bankowego. Będziesz mógł to zrobić po zalogowaniu na konto. Masz 90 dni na dosłanie skanu. Jeśli nie zdążysz uzupełnić dokumentu w tym terminie konto zostanie zawieszone. Musisz poczekać na weryfikację dokumentu przez zespół Etoto.
 7. Kliknij w link aktywacyjny. Po uzupełnieniu wszystkich danych i kliknięciu w “Załóż konto” na twój adres mailowy podany podczas rejestracji zostanie wysłany link aktywacyjny. Jednak będzie on aktywny dopiero po weryfikacji twojego dokumentu. Gdy otrzymasz wiadomość o pozytywnej weryfikacji, kliknij w link aktywacyjny i rozpocznij grę w Etoto.
Rejestracja Etoto kod bonusowy
Formularz rejestracyjny Etoto

Jak widzisz Etoto rejestracja jest bardzo prosta. Niestety bukmacher nie posiada opcji szybkiej rejestracji, jak większość legalnych buków, ale założenie konta stałego nie trwa długo i nie powinno sprawić problemów.

Kod bonusowy Etoto – jak otrzymać bonus powitalny?

Oferta powitalna Etoto to bonus 200 % od pierwszej wpłaty. Co zrobić by go otrzymać? Oczywiście zarejestrować się u tego bukmachera. Przejdź na stronę buka z naszego linku i załóż darmowe konto.

W trzecim kroku rejestracji Etoto znajdziesz specjalne pole, w którym możesz wpisać kod bonusowy. Dzięki niemu otrzymasz bonus Etoto na start 200 % do 200 zł i możliwość korzystania z promocji Etoto.

Jakie bonusy na start w Etoto?

Bonus powitalny Etoto
Zarejestruj się w Etoto i odbierz bonus

Jak każdy bukmacher, który chce zachęcić do założenia u siebie konta, również Etoto przygotowało ofertę powitalną. Ta, która obowiązywała do końca lipca 2019 była naprawdę atrakcyjna, gdyż zawierała Etoto bonus od 1 depozytu 200 % do 100 zł, bonus od 2 depozytu 100 % do 900 zł, bonus bez depozytu 20 zł i freebet 20 zł. Niestety 1 sierpnia 2019 oferta na start się zmieniła. Został tylko bonus Etoto od pierwszej wpłaty 200 % do 200 zł.

Jednak bukmacher stara się nadrobić niedobory w bonusie powitalnym promocjami dla graczy, w których do zgarnięcia są cashbacki i różne freebety. Co najważniejsze można z nich korzystać wiele razy.

Warunki bonusu w Etoto

Kod bonusowy EtotoETOTOVIP
Obrót4x bonus + depozyt
Kursmin. 2.20
Czas na obrót30 dni
Typ zdarzeniaprematch i LIVE
Rodzaj zakładuSOLO lub AKO
Jak obrócić bonus Etoto?

Warunki obrotu bonusem na start w Etoto są naprawdę kiepskie. Bonus od depozytu oraz depozyt należy obrócić 4 razy po kursie nie mniejszym niż 2.20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia wynosi 1.50. Obrotu można dokonać zakładami przedmeczowymi i live.

Etoto bonus od depozytu

Niemal każdy bukmacher dysponuje bonusem od depozytu. Jest to absolutną podstawą jeśli chodzi o oferty powitalne. Etoto oferuje taki freebet od pierwszej wpłaty.

Po zarejestrowaniu się w Etoto gracz wpłacając pierwszy depozyt otrzymuje bonus 200 % do 200 zł. Czyli wpłacając przykładowo 100 zł, dodatkowo otrzymasz od buka 200 zł i masz łącznie 300 zł na grę.

Aby uzyskać bonus od depozytu należy dokonać wpłaty do 7 dni od dnia rejestracji konta.

Bonus bez depozytu Etoto

Przez długi czas w ofercie powitalnej Etoto próżno było szukać bonusu bez depozytu. Wprowadzała je natomiast konkurencja buka, która doskonale wiedziała, jak bardzo ten freebet jest ważny dla graczy. Na początku 2019 roku pojawił się taki freebet. Wynosił on 20 zł, które gracz otrzymywał zupełnie za darmo. Promocja bardzo zachęcała nowe osoby do rejestracji.

Niestety 1 sierpnia 2019 roku bukmacher zrezygnował z tego atrakcyjnego bonusu. Nie wiemy czy bonus bez depozytu w Etoto będzie jeszcze kiedyś dostępny, mamy nadzieję że tak.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2021

BukmacherBonus na start 2021Kod bonusowy
Fortuna2000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 215 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 75 PLN bez ryzykaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 40 PLN freebetySprawdź kod
forBET 2200 PLN od depozytu + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Kody promocyjne bukmacherów 2021

Etoto promocje online

Zakłady Etoto zawsze dbały o zarejestrowanych graczy oferując im mnóstwo promocji. Niestety oferta ta uległa zmianie i zniknęło większość popularnych akcji. Ostatecznie pozostała tylko Etotomania oraz akcja Zaproś Znajomych.

ETOTOMANIA – odbieraj bonusy codziennie

W 2020 roku bukmacher zaproponował graczom program bonusowy, w którym codziennie można zdobyć inne bonusy. Gracze należą do trzech statusów, przynależność do konkretnego statusu jest określana na podstawie liczby punktów zdobytych przez użytkownika w poprzednim miesiącu kalendarzowym. Codziennie dla każdego statusu: Brąz, Srebro i Złoto oferowane są bonusy, a wśród nich: bonusy od depozytu, freebety i darmowe zakłady. Aby wymienić bonusy na gotówkę należy obrócić nim i depozytem 4 razy w ciągu 30 dni i z kursem nie mniejszym niż 2.20.

Zaproś Znajomych i zgarnij bonus Etoto do 500 PLN

Jeśli jesteś zadowolony z gry w Etoto i masz przyjaciół czy znajomych, którym chciałbyś polecić grę u tego buka, to jest to promocja dla ciebie. Do tego możesz zgarnąć bonusy. W sumie do gry możesz zaprosić 10 osób, a za każdego poleconego gracza otrzymasz 50 zł, w sumie do zgarnięcia jest aż 500 zł bonusu.

Wystarczy, że na stronie promocji wpiszesz swój adres e-mail i adres twojego przyjaciela, któremu chcesz polecić Etoto. Otrzyma on na skrzynkę wiadomość z linkiem, przez który rejestruje się u bukmachera. Następnie musi dokonać obrotu na min. 300 zł po kursie nie mniejszym niż 2.20. Dzięki temu zarówno ty jak i twój przyjaciel otrzymacie Etoto bonus 50 zł na grę.

By odebrać bonus, musisz mieć na swoim koncie obrót min. 50 zł po kursie nie mniejszym niż 2.20.

Aby wypłacić przyznany bonus należy dokonać pięciokrotnego obrotu na zakładach przedmeczowych lub LIVE pojedynczych lub wielokrotnych. Kurs nie mniejszy niż 2.20.

Liga VIP – klub dla najlepszych graczy

Etoto posiada również program lojalnościowy dla najwierniejszych graczy. Członkiem Ligi VIP można zostać tylko na specjalne zaproszenie bukmachera. Pod uwagę brane jest to jak długo użytkownik jest graczem Etoto, jak często loguje się na konto, jak często wpłaca depozyty i typuje zakłady oraz czy gra odważnie.

Co zyskują członkowie Ligi VIP? Priorytetowe wypłaty, osobistego asystenta, Etoto bonus powitalny dla nowych członków programu, bonusy urodzinowe, specjalne oferty stworzone pod klienta z wyższymi limitami, a także różnego rodzaju wyjazdy (na mecze, koncerty, wypady weekendowe czy luksusowe wakacje).

Zakłady bukmacherskie Etoto – oferta

Oczywiście wybierając bukmachera nie można kierować się tylko bonusem na start czy kodem promocyjnym, trzeba przede wszystkim wziąć pod uwagę ofertę. Przeanalizowaliśmy ofertę na zakłady, rodzaje i liczbę dyscyplin, kursy, aplikację i inne ważne dla gracza elementy. Jak Etoto wypada na tle innych bukmacherów?

Kursy

Kursy bukmacherskie w Etoto są jednymi z najwyższych na rynku, warto je czasami porównać przed meczem, bo różnice mogą wynosić nawet ok. 10% na daną drużynę. Jednak warto pamiętać, aby porównywać je między dobrymi bukmacherami. Tutaj polecamy właśnie Etoto, Forbet i Fortunę. To tam zazwyczaj znajdziesz najwyższe kursy, ponieważ Ci bukmacherzy mają niską prowizję.

Dyscypliny

Oprócz kursów bukmacherskich warto zwrócić też uwagę na ilość zakładów. W Etoto jest ona przyzwoita, zarówno jeżeli chodzi o standardowe zakłady przedmeczowe jak i zakłady na żywo.
Poza najpopularniejszymi dyscyplinami takimi jak piłka nożna, tenis czy koszykówka znajdziemy tu również niszowe sporty, między innymi: hurling, netball czy surfing.
Jeśli jednak mielibyśmy porównać ofertę zakładów sportowych w Etoto z innymi bukmacherami to nie jest ona najlepsza na rynku. Zdecydowanie więcej dyscyplin znajdziemy w Fortunie, Totolotku i STS.

Esporty

W ofercie Etoto nie mogło zabraknąć zakładów na esporty. Ta szybko rozwijająca się dyscyplina budzi coraz większe zainteresowanie. W tej kwestii Etoto wypada całkiem nieźle. Obstawimy tu wydarzenia: CS:GO, Dota 2, League of Legends, Rainbow Six i kilka innych gier. Możemy tu również stawiać zakłady live, co jest możliwe tylko u niektórych bukmacherów. Duży plus należy się również za stałą promocję E-granie, w której można otrzymać cashback do 100 zł.

Sporty wirtualne

Po bardzo długim czasie, gdy niemal wszyscy legalni bukmacherzy posiadają rozwinięte i cieszące się popularnością zakłady na sporty wirtualne, Etoto również je wprowadziło.

Póki co oferta składa się tylko z dwóch dyscyplin i jest to:

 • piłka nożna,
 • koszykówka.

Mamy jednak nadzieję, że to dopiero początek. Dobrze by było, gdyby pojawiły się również wirtualny tenis, wyścigi konne i psów czy żużel. Oceńmy jednak to co jest już dostępne. Jakość symulacji jest całkiem dobra, a ich wielkość wystarczająca. Przed każdym spotkaniem wyświetlane są statystyki, na podstawie których można typować mecz. Nie powala niestety liczba rynków zdarzeń gdyż jest ich maksymalnie 4.

Sporty wirtualne w Etoto są chwilowo niedostępne.

Zakłady live

Istniejący na rynku od wielu lat Etoto dosyć późno wprowadził do oferty zakłady live. Ale lepiej późno, niż wcale. Na żywo obstawimy piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę, esport i kilka innych dyscyplin. Duży plus należy się za transmisje live, które zdecydowanie podnoszą wartość oferty. Można oglądać najpopularniejsze dyscypliny sportowe w Polsce. Warto dodać, że zakładka zakładów na żywo w Etoto jest bardzo czytelna i intuicyjna. Nie powinna sprawić żadnych problemów graczom.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna u bukmacherów to absolutna podstawa. Gracze coraz rzadziej odwiedzają punkty naziemne buków i powoli odchodzą również od stawiania zakładów na komputerach. Wszystkie działania odbywają się w telefonach komórkowych. Dlatego tak ważne jest, by aplikacja była czytelna i działała sprawnie. W przypadku Etoto sprawa wygląda całkiem nieźle, ale są pewne minusy. Występują problemy z logowaniem i prędkością z jaką działa apka. Nie są dostępne w niej transmisje wideo. Niestety pojawiają się też problemy z pobieraniem aplikacji.

Ale wspomnijmy też o plusach. Aplikacja dostępna jest w wersjach na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. Obstawiać możemy zakłady przedmeczowe i live. Bez problemu można w niej dokonywać wpłat i wypłat. Ciekawą opcją jest możliwość logowania do apki za pomocą odcisku palca.

Wpłaty i wypłaty w Etoto

W kwestii dostępnych metod płatności Etoto wypada całkiem nieźle. Dokonamy tu błyskawicznych płatności dzięki Przelewy24, DotPay, Skrill i Neteller. Minimalna wpłata wynosi 1 zł. W kwestii wypłat nie ma żadnych ograniczeń.

Dostępny jest także bardzo popularny Blik i oczywiście transakcje kartami płatniczymi MasterCard i Visa.

Wpłaty i wypłaty w Etoto
Metody płatności w Etoto

Etoto opinie

Nie da się ukryć, że w ciągu ostatniego roku bukmacher Etoto zrobił zdecydowany krok naprzód, poprawiając kilka istotnych kwestii. Z drugiej jednak strony zmiany były konieczne jeśli buk chciał mieć szansę na rywalizację z czołowymi bukmacherami online. Nie zapominajmy jednak o kiepskim bonusie powitalnym.

A jak Etoto oceniają sami gracze?

Całkiem ciekawa strona, spora oferta. Z odbiorem oferty powitalnej nie było problemów, bardzo miła obsługa. Jest trochę niedociągnięć, ale jak tak dalej pójdzie to mają szansę na czołówkę polskich buków. – AGNIESZKA

Tragedia z wyplata pieniędzy wpłaciłem wygrałem i nie chcą pieniędzy wypłacić – KONRAD

Co to za bukmacher w którym po każdej wpłacie przez 24H weryfikują rachunek z którego wpłacano…. Do momentu zakończenia weryfikacji nie można wypłacić gotówki… No proszę was… – Michał

Czy warto skorzystać z kodu bonusowego Etoto?

Naszym zdaniem oferta powitalna Etoto z kodem jest kiepska. Jest w niej tylko bonus od depozytu, żadnych cashbacków, freebetów czy bonusów bez depozytu. Do tego Etoto bonus 200 % do 200 zł ma wysokie wymogi obrotu.

Jeśli ofertę powitalną Etoto porównalibyśmy do innych bukmacherów to umieścilibyśmy ją na końcu rankingu. Zdecydowanie lepiej prezentuje się oferta na start w Fortunie, w której poza bonusem od depozytu do 2000 zł, dostaniesz również 20 zł bonusu bez depozytu w postaci 2800 pkt FKP, a także dostępny z kodem zakład bez ryzyka do 215 zł. Bardzo dobra jest także promocja STS, w której nowi gracze także mogą otrzymać bonus od wpłaty do 1200 zł, a także bonus bez depozytu 25 zł i zakład bez ryzyka 35 zł, który dostaniesz wpisując kod promocyjny STS podczas rejestracji.

Plusy:

 • czytelna i intuicyjna strona internetowa
 • wysokie kursy
 • dużo promocji bukmacherskich

Minusy:

 • mała oferta na sporty wirtualne
 • niewielki bonus powitalny
 • brak szybkiej rejestracji

FAQ Etoto

Gdzie wpisać kod bonusowy Etoto?

Podczas rejestracji konta u tego bukmachera, na trzeciej karcie rejestracyjnej wpisz Etoto kod bonusowy. Po przesłaniu skanu dowodu, weryfikacji i dokonaniu wpłaty otrzymasz bonus od depozytu. Rejestracja Etoto zajmuje kilka minut.

Jaki jest bonus na start w Etoto?

Bukmacher oferuje nowym graczom bonus 200 % od pierwszej wpłaty do 200 zł. Minimalna wpłata uprawniająca do bonusu to 1 zł.

Jak wypłacić bonus powitalny?

Otrzymany przy pierwszej wpłacie bonus na start w Etoto należy obrócić wraz z depozytem cztery razy po kursie minimalnym 2.20.

Jak długo trwa wypłata środków w Etoto?

Bukmacher zastrzega sobie prawo do akceptacji zleconej wypłaty do 12h. W ciągu dnia wypłaty są zazwyczaj akceptowane na bieżąco. Po zaksięgowaniu czas oczekiwania na środki na koncie zależy już od banku.

Jak długo trwa rozliczenie zakładu?

Zwykle rozliczenie zakładu trwa do 15 minut po zakończeniu wydarzenia. Oczywiście w przypadku zakładów kombi kupon zostanie rozliczony po rozstrzygnięciu wszystkich zdarzeń.

Jak odebrać bonus w Etoto?

By otrzymać bonusy na start w Etoto należy zarejestrować konto u tego bukmachera i na trzeciej karcie rejestracyjnej wpisać kod. Po przesłaniu skanu dowodu, weryfikacji i dokonaniu wpłaty gracz otrzyma bonus od depozytu.

Nie dostałem bonusu na start w Etoto – co zrobić?

Jeśli zdarzy się sytuacja, że mimo poprawnie przeprowadzonej rejestracji nie otrzymasz bonusu przewidzianego w ofercie powitalnej Etoto koniecznie skontaktuj się z obsługą klienta Etoto. Możesz to zrobić za pomocą czata lub e-maila: pomoc@etoto.pl.

Czy mogę w Etoto założyć konto tymczasowe?

Nie. Bukmacher póki co nie ma takiej opcji. Można założyć tylko konto stałe, które wymaga przesłania skanu dowodu tożsamości.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *