Etoto Kod Bonusowy

Kod bonusowy Etoto bonus na start
euro 2020

Odbierz ekstra zakład bez ryzyka 100 zł na start! Zarejestruj się w Etoto w dniach 10.06-11.07.2021 z kodem ET100. Otrzymasz dodatkowy cashback 100 % do 100 zł. Wystarczy wpłacić depozyt i postawić za środki własne pierwszy kupon AKO. Jeśli przegrasz bukmacher zwróci kwotę stawki do 100 zł. Zwrot trafia na konto depozytowe. Promocja nie łączy się z pozostałymi bonusami powitalnymi.

Bukmacher Etoto przygotował dla nowych graczy bonus 100 % do 1500 zł. Jest również specjalna oferta dla osób rejestrujących się z kodem bonusowym Etoto – to freebety na łączną kwotę 1000 zł w programie Etotomania. Aby skorzystać z obu promocji należy przejść do formularza Etoto przez naszą stronę, wpisać kod ETVIP i wpłacić depozyt. W tym artykule dowiesz się jak szybko przejść przez proces rejestracji i jak wykorzystać Etoto kod bonusowy, dzięki któremu można otrzymać dodatkowe promocje.

ETOTO Kod Bonusowy 2021

Typ BonusuJaki otrzymasz bonus?
Etoto Kod Promocyjny:ETVIP
Bonus za 1 depozyt:100 % do 1500 PLN
Freebety na start:16 freebetów o wartości 1000 PLN
Zaproś Znajomych:Bonusy do 500 PLN
ETOTOMANIA:program lojalnościowy i codzienne nagrody
Bonusy z kodem bonusowym Etoto

Sprawdzimy też w tym materiale jak prezentuje się oferta na zakłady Etoto i jakie promocje na czerwiec 2021 czekają na zarejestrowanych użytkowników. Przyjrzymy się aplikacji mobilnej, obsłudze klienta i metodom płatności w Etoto.

Kod bonusowy Etoto – jak otrzymać bonus powitalny?

Oferta powitalna z Etoto kodem bonusowym to bonus 100 % od pierwszej wpłaty do 1500 zł oraz do 16 freebetów o łącznej wartości do 1000 zł. Ten drugi bonus jest niedostępny w standardowej ofercie. Co zrobić by je otrzymać? Oczywiście zarejestrować się u tego bukmachera. Przejdź na stronę buka z naszego linku, wpisz w formularzu kod ETVIP i załóż darmowe konto.

Pole “kod bonusowy” znajduje się na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego.

Jak założyć konto? Etoto rejestracja

Gdy już zdecydujesz się założyć konto w Etoto, warto dowiedzieć się jak przebiega ten proces. Przeprowadzimy cię przez niego i podpowiemy, gdzie wpisać kod bonusowy Etoto. Poniżej opisujemy jak wygląda proces szybkiej rejestracji.

 1. Przejdź na stronę etoto.pl z naszego linku. Klikając w udostępniony przez nas link zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego.
 2. Uzupełnij dane na pierwszej stronie formularza. Rejestracja składa się z dwóch stron. Na pierwszej należy podać e-mail oraz hasło. Poniżej znajduje się pole “kod bonusowy” gdzie należy wpisać kod: ETVIP. Następnie zaznaczyć zgody i oświadczenia.
 3. Wpisz dane na drugiej stronie rejestracji. Druga strona to nasze dane: imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. Ewentualnie można zaznaczyć zgodę na kontakt marketingowy przez telefon. Kliknij przycisk “kontynuuj” i już masz aktywne konto tymczasowe.
Szybka rejestracja Etoto
Formularz rejestracyjny Etoto

Jak widzisz Etoto rejestracja jest bardzo prosta i zajmuje około 30 sekund. Aby móc wypłacać środki należy przekształcić konto tymczasowe w stałe. W tym celu, będąc zalogowanym na swoje konto gracza, przejdź do sekcji “twoje konto”, a następnie “twój profil”. Tam kliknij w link “przejdź na konto stałe”. Uzupełnij wymagane dane, wyślij zdjęcia lub skany dowodu tożsamości. Następnie trzeba poczekać na weryfikację danych. Co ważne, aby otrzymać bonus powitalny konieczne jest przejście pełnej rejestracji i weryfikacja konta.

Jakie bonusy na start w Etoto?

Bonusy Etoto

Jak każdy bukmacher, który chce zachęcić do założenia u siebie konta, również Etoto przygotowało ofertę powitalną. Ta, która obowiązywała do końca lipca 2019 była naprawdę atrakcyjna, gdyż zawierała Etoto bonus od 1 depozytu 200 % do 100 zł, bonus od 2 depozytu 100 % do 900 zł, bonus bez depozytu 20 zł i freebet 20 zł. Niestety 1 sierpnia 2019 oferta na start się zmieniła. Został tylko bonus Etoto od pierwszej wpłaty 200 % do 200 zł. Na szczęście bukmacher w marcu 2021 ponownie zmienił bonus i pojawiła się opcja zdobycia bonusu 100% do 1500 zł oraz dodatkowych 16 freebetów o wartości do 1000 zł. Są one dostępne dla graczy, którzy zarejestrują się z kodem bonusowym Etoto. Wtedy otrzymują status Złoty w programie Etotomania i dostęp do freebetów.

W ofercie Etoto można znaleźć również promocje, w których można zdobywać dodatkowe bonusy, na przykład za polecenie przyjaciela.

Warunki bonusu w Etoto

Kod bonusowy EtotoETVIP
Obrót bonusem 100 % do 1500 zł6x bonus
Kursmin. 2.20
Czas na obrót30 dni
Typ zdarzeniaprematch i LIVE
Rodzaj zakładuSOLO lub AKO
Jak obrócić bonus Etoto?

Warunki obrotu bonusem na start w Etoto 100 % do 1500 zł są dosyć kiepskie. Bonus od depozytu należy obrócić 6 razy po kursie nie mniejszym niż 2.20. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia w przypadku kuponów AKO wynosi 1.30. Obrotu można dokonać zakładami przedmeczowymi i live.

Etoto bonus od depozytu

Niemal każdy bukmacher dysponuje bonusem od depozytu. Jest to absolutną podstawą jeśli chodzi o oferty powitalne. Etoto oferuje taki freebet od pierwszej wpłaty.

Po zarejestrowaniu się w Etoto gracz wpłacając pierwszy depozyt otrzymuje bonus 100 % do 1500 zł. Czyli wpłacając przykładowo 100 zł, dodatkowo otrzymasz od buka 100 zł i masz łącznie 200 zł na grę.

Aby uzyskać bonus od depozytu należy dokonać wpłaty do 7 dni od dnia rejestracji konta. Z kolei aby wypłacić bonus trzeba spełnić warunki obrotu, które opisaliśmy powyżej.

Freebety na start w Etoto

Osoby, które zdecydują się założyć konto w Etoto z kodem bonusowym mogą liczyć na dodatkowy bonus na start. Po rejestracji przez naszą stronę gracz zyskuje od razu status Złoty w programie lojalnościowym Eototomania. Oznacza to, że może skorzystać z nawet 16 freebetów w ciągu miesiąca o łącznej wartości 1000 zł.

Bonusy z jakich możesz korzystać znajdziesz w zakładce “Etotomania” w górnym menu na stronie buka. Z wszystkich freebetów i bonusów, które są oznaczone Złotym statusem możesz korzystać. W ciągu miesiąca możesz zgarnąć nawet 1000 zł dodatkowych środków. To najwyższy poziom w programie Etotomania.

Etotomania to program, w którym gracze typują zakłady, za które zbierają punkty. Im więcej punktów tym wyższy status osiągną i mogą dzięki temu korzystaj z większej liczby promocji i bardziej atrakcyjnych bonusów. Tradycyjnie osoby, które rejestrują się w Etoto mają status brązowy, czyli najniższy. Na tym poziomie jest najmniej promocji i są one raczej kiepskie. Ale dzięki wspomnianej rejestracji przez nasz link i kodowi zyskasz od razu status Złoty i dostęp do nawet 16 freebetów i innych bonusów.

Bonus bez depozytu Etoto

Przez długi czas w ofercie powitalnej Etoto próżno było szukać bonusu bez depozytu. Wprowadzała je natomiast konkurencja buka, która doskonale wiedziała, jak bardzo ten freebet jest ważny dla graczy. Na początku 2019 roku pojawił się taki freebet. Wynosił on 20 zł, które gracz otrzymywał zupełnie za darmo. Promocja bardzo zachęcała nowe osoby do rejestracji.

Niestety 1 sierpnia 2019 roku bukmacher zrezygnował z tego atrakcyjnego bonusu. Nie wiemy czy bonus bez depozytu w Etoto będzie jeszcze kiedyś dostępny, mamy nadzieję że tak.

Najlepsze kody promocyjne bukmacherów online 2021

BukmacherBonus na start 2021Kod bonusowy
Fortuna2150 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 600 PLN zakład bez ryzykaSprawdź kod
STS 1200 PLN od depozytu + 25 PLN bez depozytu + 275 PLN bez ryzykaSprawdź kod
TOTALbet5000 PLN od depozytu + 20 PLN bez depozytu + 40 PLN freebetySprawdź kod
forBET 2200 PLN od depozytu + 250 PLN bez ryzykaSprawdź kod
Kody promocyjne bukmacherów 2021

Etoto promocje online

Zakłady Etoto zawsze dbały o zarejestrowanych graczy oferując im mnóstwo promocji. Niestety oferta ta uległa zmianie i zniknęło większość popularnych akcji. Ostatecznie pozostała tylko Etotomania oraz akcja Zaproś Znajomych.

ETOTOMANIA – odbieraj bonusy codziennie

W 2020 roku bukmacher zaproponował graczom program bonusowy, w którym codziennie można zdobyć inne bonusy. Gracze należą do trzech statusów, przynależność do konkretnego statusu jest określana na podstawie liczby punktów zdobytych przez użytkownika w poprzednim miesiącu kalendarzowym. Codziennie dla każdego statusu: Brąz, Srebro i Złoto oferowane są bonusy, a wśród nich: bonusy od depozytu, freebety i darmowe zakłady. Aby wymienić bonusy na gotówkę należy obrócić nim i depozytem 4 razy w ciągu 30 dni i z kursem nie mniejszym niż 2.20.

Zaproś Znajomych i zgarnij bonus Etoto do 500 PLN

Jeśli jesteś zadowolony z gry w Etoto i masz przyjaciół czy znajomych, którym chciałbyś polecić grę u tego buka, to jest to promocja dla ciebie. Do tego możesz zgarnąć bonusy. W sumie do gry możesz zaprosić 10 osób, a za każdego poleconego gracza otrzymasz 50 zł, w sumie do zgarnięcia jest aż 500 zł bonusu.

Wystarczy, że na stronie promocji wpiszesz swój adres e-mail i adres twojego przyjaciela, któremu chcesz polecić Etoto. Otrzyma on na skrzynkę wiadomość z linkiem, przez który rejestruje się u bukmachera. Następnie musi dokonać obrotu na min. 300 zł po kursie nie mniejszym niż 2.20. Dzięki temu zarówno ty jak i twój przyjaciel otrzymacie Etoto bonus 50 zł na grę.

By odebrać bonus, musisz mieć na swoim koncie obrót min. 50 zł po kursie nie mniejszym niż 2.20.

Aby wypłacić przyznany bonus należy dokonać pięciokrotnego obrotu na zakładach przedmeczowych lub LIVE pojedynczych lub wielokrotnych. Kurs nie mniejszy niż 2.20.

Liga VIP – klub dla najlepszych graczy

Etoto posiada również program lojalnościowy dla najwierniejszych graczy. Członkiem Ligi VIP można zostać tylko na specjalne zaproszenie bukmachera. Pod uwagę brane jest to jak długo użytkownik jest graczem Etoto, jak często loguje się na konto, jak często wpłaca depozyty i typuje zakłady oraz czy gra odważnie.

Co zyskują członkowie Ligi VIP? Priorytetowe wypłaty, osobistego asystenta, Etoto bonus powitalny dla nowych członków programu, bonusy urodzinowe, specjalne oferty stworzone pod klienta z wyższymi limitami, a także różnego rodzaju wyjazdy (na mecze, koncerty, wypady weekendowe czy luksusowe wakacje).

Zakłady bukmacherskie Etoto – oferta

Oczywiście wybierając bukmachera nie można kierować się tylko bonusem na start czy kodem promocyjnym, trzeba przede wszystkim wziąć pod uwagę ofertę. Przeanalizowaliśmy ofertę na zakłady, rodzaje i liczbę dyscyplin, kursy, aplikację i inne ważne dla gracza elementy. Jak Etoto wypada na tle innych bukmacherów?

Kursy

Kursy bukmacherskie w Etoto są jednymi z najwyższych na rynku, warto je czasami porównać przed meczem, bo różnice mogą wynosić nawet ok. 10% na daną drużynę. Jednak warto pamiętać, aby porównywać je między dobrymi bukmacherami. Tutaj polecamy właśnie Etoto, Forbet i Fortunę. To tam zazwyczaj znajdziesz najwyższe kursy, ponieważ Ci bukmacherzy mają niską prowizję.

Dyscypliny

Oprócz kursów bukmacherskich warto zwrócić też uwagę na ilość zakładów. W Etoto jest ona przyzwoita, zarówno jeżeli chodzi o standardowe zakłady przedmeczowe jak i zakłady na żywo.
Poza najpopularniejszymi dyscyplinami takimi jak piłka nożna, tenis czy koszykówka znajdziemy tu również niszowe sporty, między innymi: hurling, netball czy surfing.

Jeśli jednak mielibyśmy porównać ofertę zakładów sportowych w Etoto z innymi bukmacherami to nie jest ona najlepsza na rynku. Zdecydowanie więcej dyscyplin znajdziemy w Fortunie, Totolotku i STS.

Esporty

W ofercie Etoto nie mogło zabraknąć zakładów na esporty. Ta szybko rozwijająca się dyscyplina budzi coraz większe zainteresowanie. W tej kwestii Etoto wypada całkiem nieźle. Obstawimy tu wydarzenia: CS:GO, Dota 2, League of Legends, Rainbow Six i kilka innych gier. Możemy tu również stawiać zakłady live, co jest możliwe tylko u niektórych bukmacherów. Sporadycznie pojawiają się również promocje dedykowane esportom.

Sporty wirtualne

Po bardzo długim czasie, gdy niemal wszyscy legalni bukmacherzy posiadają rozwinięte i cieszące się popularnością zakłady na sporty wirtualne, Etoto również je wprowadziło.

Póki co oferta składa się tylko z dwóch dyscyplin i jest to:

 • piłka nożna,
 • koszykówka.

Mamy jednak nadzieję, że to dopiero początek. Dobrze by było, gdyby pojawiły się również wirtualny tenis, wyścigi konne i psów czy żużel. Oceńmy jednak to co jest już dostępne. Jakość symulacji jest całkiem dobra, a ich wielkość wystarczająca. Przed każdym spotkaniem wyświetlane są statystyki, na podstawie których można typować mecz. Całkiem nieźle prezentuje się również liczba rynków zdarzeń. W piłce nożnej to nawet 25 różnych zakładów, natomiast w koszykówce około 14.

Zakłady live

Istniejący na rynku od wielu lat Etoto dosyć późno wprowadził do oferty zakłady live. Ale lepiej późno, niż wcale. Na żywo obstawimy piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę, esport i kilka innych dyscyplin. Duży plus należy się za transmisje live, które zdecydowanie podnoszą wartość oferty. Można oglądać najpopularniejsze dyscypliny sportowe w Polsce. Warto dodać, że zakładka zakładów na żywo w Etoto jest bardzo czytelna i intuicyjna. Nie powinna sprawić żadnych problemów graczom.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna u bukmacherów to absolutna podstawa. Gracze coraz rzadziej odwiedzają punkty naziemne buków i powoli odchodzą również od stawiania zakładów na komputerach. Wszystkie działania odbywają się w telefonach komórkowych. Dlatego tak ważne jest, by aplikacja była czytelna i działała sprawnie. W przypadku Etoto sprawa wygląda całkiem nieźle, ale są pewne minusy. Występują problemy z logowaniem i prędkością z jaką działa apka. Nie są dostępne w niej transmisje wideo. Niestety pojawiają się też problemy z pobieraniem aplikacji.

Ale wspomnijmy też o plusach. Aplikacja dostępna jest w wersjach na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. Obstawiać możemy zakłady przedmeczowe i live. Bez problemu można w niej dokonywać wpłat i wypłat. Ciekawą opcją jest możliwość logowania do apki za pomocą odcisku palca.

Wpłaty i wypłaty w Etoto

W kwestii dostępnych metod płatności Etoto wypada dosyć blado. Dokonamy tu błyskawicznych płatności dzięki systemowi Przelewy24, za pomocą płatności mobilnych BLIK i za pomocą kart płatniczych Visa i Master Card. To naprawdę ograniczony wybór. Liczymy, że wkrótce zostaną dodane dodatkowe metody, jak na przykład portfele Skrill czy Neteller. Minimalna wpłata i wypłata wynosi 1 zł. W kwestii wypłat nie ma żadnych ograniczeń.

Bukmacher posiada możliwość szybkiej wypłaty. Jest to opcja realizowana przez system Przelewy24, który obsługuje większość banków, a na pewno te najpopularniejsze. Po zleceniu wypłaty środki trafiają na konto bankowe w około 8 minut. Opcja ta jest dostępna również w weekendy.

Etoto opinie

Nie da się ukryć, że w ciągu ostatniego roku bukmacher Etoto zrobił zdecydowany krok naprzód, poprawiając kilka istotnych kwestii. Z drugiej jednak strony zmiany były konieczne jeśli buk chciał mieć szansę na rywalizację z czołowymi bukmacherami online. Nie zapominajmy jednak o kiepskim bonusie powitalnym.

A jak Etoto oceniają sami gracze?

Całkiem ciekawa strona, spora oferta. Z odbiorem oferty powitalnej nie było problemów, bardzo miła obsługa. Jest trochę niedociągnięć, ale jak tak dalej pójdzie to mają szansę na czołówkę polskich buków. – AGNIESZKA

Fajnie, że można po rejestracji mieć wyższy status w Etotomani. Są tam dużo lepsze bonusy niż na poziomie brązowym – KONRAD

Co to za bukmacher w którym po każdej wpłacie przez 24H weryfikują rachunek z którego wpłacano…. Do momentu zakończenia weryfikacji nie można wypłacić gotówki… No proszę was… – Michał

Czy warto skorzystać z kodu bonusowego Etoto?

Naszym zdaniem kod bonusowy Etoto to dobra opcja. Umożliwia korzystanie z atrakcyjnych freebetów w ramach programu Etotomania. Niemniej jednak dobrze by było, gdyby bukmacher dodał do oferty powitalnej cashback czy bonus bez depozytu.

Jeśli ofertę powitalną Etoto porównalibyśmy do innych bukmacherów to umieścilibyśmy ją raczej za środkiem rankingu. Zdecydowanie lepiej prezentuje się oferta na start w Fortunie, w której poza bonusem od depozytu do 2000 zł, dostaniesz również 20 zł bonusu bez depozytu w postaci 2800 pkt FKP, a także dostępny z kodem zakład bez ryzyka do 215 zł. Bardzo dobra jest także promocja STS, w której nowi gracze także mogą otrzymać bonus od wpłaty do 1200 zł, a także bonus bez depozytu 25 zł i zakład bez ryzyka 35 zł, który dostaniesz wpisując kod promocyjny STS podczas rejestracji.

Plusy:

 • czytelna i intuicyjna strona internetowa
 • wysokie kursy
 • kanał Etoto TV na YouTube

Minusy:

 • mała oferta na sporty wirtualne
 • niewielki bonus powitalny
 • mały wybór metod płatności

FAQ Etoto

Gdzie wpisać kod bonusowy Etoto?

Aktualnie bukmacher nie posiada w formularzu pola kodowego, w którym można wpisać Etoto kod bonusowy.

Jaki jest bonus na start w Etoto?

Bukmacher oferuje nowym graczom bonus 100 % od pierwszej wpłaty do 1500 zł. Ponadto rejestrując się przez naszą stronę można otrzymać dostęp do freebetów na łączną kwotę 1000 zł.

Jak wypłacić bonus powitalny 100 %?

Otrzymany przy pierwszej wpłacie bonus na start w Etoto należy obrócić sześć razy po kursie minimalnym 2.20.

Jak długo trwa wypłata środków w Etoto?

Bukmacher zastrzega sobie prawo do akceptacji zleconej wypłaty do 12h. W ciągu dnia wypłaty są zazwyczaj akceptowane na bieżąco. Po zaksięgowaniu czas oczekiwania na środki na koncie zależy już od banku.

Jak długo trwa rozliczenie zakładu?

Zwykle rozliczenie zakładu trwa do 15 minut po zakończeniu wydarzenia. Oczywiście w przypadku zakładów kombi kupon zostanie rozliczony po rozstrzygnięciu wszystkich zdarzeń.

Jak odebrać bonus w Etoto?

By otrzymać bonusy na start w Etoto należy zarejestrować konto u tego bukmachera przez naszą stronę. Wtedy gracz otrzyma bonus od wpłaty i dostęp do freebetów.

Nie dostałem bonusu na start w Etoto - co zrobić?

Jeśli zdarzy się sytuacja, że mimo poprawnie przeprowadzonej rejestracji nie otrzymasz bonusu przewidzianego w ofercie powitalnej Etoto koniecznie skontaktuj się z obsługą klienta Etoto. Możesz to zrobić za pomocą czata lub e-maila: pomoc@etoto.pl.

Czy mogę w Etoto założyć konto tymczasowe?

Tak. Bukmacher niedawno wprowadził opcję szybkiej rejestracji, która składa się z dwóch stron formularza. Wypełnienie go zajmuje 30 sekund.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *