Najlepsze bonusy bukmacherskie 2022

Z roku na rok przybywa nowych legalnych bukmacherów w Polsce. Zanim wejdą na rynek dobrze się do tego przygotowują i startują z dobrze przemyślaną ofertą. Również zakłady, które działają od lat nie pozostają w tyle i ciągle udoskonalają swoje strony, aplikacje i oferty, by sprostać oczekiwaniom graczy. Jednak jednym z ważniejszych elementów, który decyduje o wyborze bukmachera jest bonus powitalny.

Spis treści

Można znaleźć różne opcje, od zakładów od depozytu po bonusy bez wpłaty. Jak zatem znaleźć najlepszy bonus bukmacherski? Sprawdziliśmy wszystkie oferty bukmacherów i w poniższym tekście wskażemy najlepsze bonusy bukmacherskie 2022.

Najlepsze bonusy bukmacherskie na start 2022 – ranking

Przeanalizowaliśmy bonusy bukmacherskie na start legalnych bukmacherów online dostępne z kodami promocyjnymi i wybraliśmy TOP 5 najlepszych bonusów powitalnych:

BukmacherBonus bukmacherskiOcenaKod promocyjnyRejestracja
Fortuna logo20 PLN bez depozytu
600 PLN zakład bez ryzyka
15 PLN freebet z kodem
9,5/10FORTUNAVIPODBIERZ BONUS
forbet logo1200 PLN zakład bez ryzyka
2000 PLN od drugiej wpłaty
100 PLN freebet od wpłaty
9/10FORBETVIPODBIERZ BONUS
ewinner logo110 PLN zakład bez ryzyka
500 PLN od wpłaty
5 PLN bez depozytu
8/10EWINVIPODBIERZ BONUS
Superbet logo35 PLN freebet od wpłaty
200 PLN od wpłaty
3500 PLN zakład bez ryzyka
20 PLN za aplikację
8/10SBVIPODBIERZ BONUS
Logo STS100 PLN zakład bez ryzyka
1500 PLN od wpłat
60 PLN bonus za zadania
7,5/10STSVIPODBIERZ BONUS
Najlepsze bonusy bukmacherskie 2022

W powyższej tabeli zestawiliśmy pięciu bukmacherów z najlepszymi ofertami na start. Podejmując decyzję braliśmy pod uwagę wysokość bonusów, ich rodzaje, kody promocyjne podwyższające bonusy, a także warunki obrotu. Po naszej analizie wybraliśmy pięć ofert, w których gracze znajdą najlepsze bonusy bukmacherskie. Są to oferty bukmacherów:

 • Fortuna
 • STS
 • forBET
 • eWinner
 • Superbet

W listopadzie i grudniu 2022 u bukmacherów znajdziemy również specjalne akcje dla nowych graczy przygotowane z okazji mundialu w Katarze. Aktualne bonusy i promocje na MŚ 2022 znajdziesz w naszym artykule.

Fortuna – najlepszy bonus powitalny 2022

Choć wszyscy wymienieni wyżej bukmacherzy oferują znakomite promocje na start, to naszym zdaniem na pierwsze miejsce wysuwa się bukmacher Fortuna. Po pierwsze, w jego ofercie znajdziemy aż cztery rodzaje bonusów na start. Jest to bonus od wpłaty, zakład bez ryzyka, freebet od wpłaty oraz bonus bez depozytu. Po drugie, w porównaniu z innymi bukmacherami Fortuna ma bardzo dobre warunki obrotu. Po trzecie rejestrując się w Fortunie z kodem promocyjnym można podwyższyć powitalny o freebet.

Zatem nowy gracz może otrzymać od Fortuny zakład bez ryzyka do 600 zł. Tak wysoka kwota bonusu jest rzadko spotykana. Do tego bukmacher nie stawia warunków co do min. kursu czy stawki, a zwrot można przeznaczyć na dowolne zakłady.

Kolejnym prezentem na start jest bonus bez depozytu o równowartości 20 zł. Są to środki, które gracz otrzymuje za samo zarejestrowanie konta, niezależnie od wpłaty. Przyznawane są w formie punktów Fortuna Klub Plus. Wystarczy, że gracz przeznaczy te środki na dowolny zakład z oferty, po dowolnym kursie i już można je wypłacić.

Ostatnia promocja jest możliwa tylko z kodem promocyjnym Fortuna. Po rejestracji przez naszą stronę z kodem promocyjnym gracz otrzyma freebet 15 zł. Wystarczy wpłacić pierwszy depozyt i zaakceptować bonus. Freebet możesz przeznaczyć na dowolny zakład.

Rodzaje bonusów bukmacherskich na start

Jakie są rodzaje bonusów bukmacherskich?

Patrząc na oferty powitalne bukmacherów online możemy wyróżnić trzy najpopularniejsze rodzaje bonusów powitalnych. Są to: bonus od wpłaty, bonus bez depozytu i zakład bez ryzyka. Na czym polegają? Już wyjaśniamy.

 • Bonus od depozytu – nazywany również często bonusem od wpłaty. To środki, jakie gracz otrzymuje po wpłaceniu depozytu na konto gracza. Mogą one być przyznawane za pierwszą wpłatę lub/i kolejne. Większość bukmacherów posiada w ofertach powitalnych bonus od pierwszej wpłaty, ale zdarzają się również za drugą i trzecią. Zwykle od pierwszego depozytu można otrzymać 100% bonusu, oznacza to, że jeśli gracz wpłaci 200 zł to otrzyma bonus w wysokości 200 zł. W każdym przypadku przyznane środki bonusowe należy obrócić przed wypłatą.
 • Bonus bez depozytu – nazywany także freebetem. Jeden z najpopularniejszych bonusów wśród graczy. Są to środki, jakie otrzymuje gracz za samo założenie konta u bukmachera. Nie jest konieczne wpłacanie depozytu. W kwestii obrotu takim bonusem to różni on się dosyć znacząco wśród bukmacherów. Zdarza się, że wystarczy przeznaczyć go na dowolne zakłady i nie jest konieczny dalszy obrót. Są też przypadki, gdy trzeba nim obrócić 3 czy nawet 4 razy. Często otrzymanie freebetu jest możliwe tylko wtedy, gdy gracz wpisze kod promocyjny w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera.
 • Zakład bez ryzyka – nazywany również cashbackiem lub bezpiecznym zakładem. Działa w następujący sposób: gracz stawia zakład, jeśli wygra otrzyma swoją nagrodę, zaś jeśli przegra otrzyma zwrot stawki zakładu do określonej kwoty. Zwykle przyznawany jest za pierwszy postawiony zakład po rejestracji. Są jednak przypadki, gdy można go otrzymać za pierwszy przegrany zakład lub cashback przyznawany jest za sumę stawek przegranych zakładów w określonym czasie. Zakład bez ryzyka należy obrócić przed wypłatą, a warunki wypłaty są różne u bukmacherów. Należy pamiętać, że często warunkiem otrzymania tego bonusu lub podwyższenia jego kwoty jest wpisanie kodu promocyjnego podczas rejestracji u bukmachera.

Najlepszy bonus bukmacherski

Naszym zdaniem najlepszy bonus bukmacherski na start to bonus bez depozytu. Choć jego wysokość w porównaniu do innych rodzajów bonusów jest niska, to są to jednak zupełnie darmowe środki. Wystarczy się zarejestrować i można postawić wybrany przez nas zakład bez wpłacania własnych środków. Dodatkowym atutem są również najatrakcyjniejsze warunki obrotu bonusów bez depozytu.

Bonusy bukmacherskie bez depozytu 2022

Skoro wybraliśmy bonus bez depozytu za najlepszy rodzaj promocji powitalnej to warto pokazać, którzy bukmacherzy mają je w swojej ofercie i jakie są warunki ich otrzymania i wypłaty. Sprawą zajmiemy się krótko i kompleksowo, a dla osób które zainteresuje ten temat polecamy nasz artykuł o bonusach bez depozytu, w którym kompleksowo zajmujemy się tym tematem. Freebety oferuje zaledwie pięciu legalnych bukmacherów online:

 • Fortuna – wyżej wspomniana Fortuna, wybrana przez nas bukmacherem z najlepszymi bonusami bukmacherskimi na start posiada w ofercie bonus bez depozytu 20 zł przyznawany w formie punktów FKP. Przyznawany jest on za samą rejestrację i wystarczy go przeznaczyć na dowolne zakłady po dowolnym kursie. Dalszy obrót nie jest wymagany
 • TOTALbet – niezwykle ciekawa opcja otrzymania darmowych bonusów do 40 zł. To najwyższa oferta z dostępnych wśród legalnych bukmacherów, jednak jest podzielona. Po rejestracji konta i przejściu pełnej weryfikacji, gracz otrzymuje 30 zł freebetu (po rejestracji z kodem promocyjnym). Dodatkowo za zaznaczenie zgód marketingowych w formularzu rejestracyjnym otrzymasz 10 zł freebetu. Wystarczy, że freebety przeznaczysz na dowolne zakłady z kursem min. 2.00 i możesz je wypłacić.
 • Totolotek – aby otrzymać freebet bez depozytu w Totolotku konieczne jest użycie kodu promocyjnego po rejestracji konta. Wtedy gracz dostanie 25 zł darmowego zakładu. By móc go wypłacić należy obrócić nim 2 razy po kursie min. 2.00.
 • eWinner – u bukmachera można otrzymać skromny bonus bez depozytu 5 zł. Aby go otrzymać należy zarejestrować konto, pobrać aplikację bukmachera i dołączyć do klubu eWinnera. Po spełnieniu tych warunków bukmacher przyzna w ramach klubu 1500 punktów, które można wymienić na freebet. Możesz go wykorzystać na dowolny kupon.
 • Betters – bonus bez depozytu Betters jest przyznawany za założenie konta i jego weryfikację oraz za udzielenie zgód marketingowych. Wynosi on 5 zł i można go wykorzystać na dowolny kupon z kursem min. 1.80.
 • LVBET – w LVBET darmowy bonus wynosi 20 zł. Należy przejść przez pełną rejestrację i zaznaczyć tam opcję „Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”. Bonus zostanie automatycznie dodany do konta. Będzie to premia w wysokości 1 zł z mnożnikiem x20. Trzeba ją aktywować stawiając kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.50. Wygraną z kuponu można wypłacić.

Najlepszy bonus bukmacherski bez depozytu

Naszym zdaniem najlepszy bonus bukmacherski bez depozytu 2022 znaleźć można u bukmachera TOTALbet. Po pierwsze, w sumie można otrzymać aż 40 zł freebetów, czyli najwięcej spośród wszystkich bukmacherów. Po drugie, wystarczy je przeznaczyć na dowolne zakłady i można je wypłacić.

Najlepsze bonusy cashback 2022

To zdecydowanie popularniejszy bonus, jaki można znaleźć w ofertach powitalnych. Znajdziemy go u kilku bukmacherów, a jego wysokość może się wahać od 35 zł do nawet 1300 zł. Zakłady bez ryzyka znajdziemy w:

 • Fortunie – 600 zł
 • STS – 100 zł (z kodem promocyjnym)
 • forBET – 1200 zł (z kodem promocyjnym)
 • eWinner – 110 zł (z kodem promocyjnym)
 • Betters – 310 zł (z kodem promocyjnym)
 • TOTALbet – 200 zł (z kodem promocyjnym)
 • Betcris – 100 zł
 • PZBuk – 1000 zł
 • Superbet – 3500 zł
 • BETFAN – 600 zł
 • LVBET – 333 zł
 • Fuksiarz – 500 zł
 • BetX – 250 zł

Jak widać wybór jest spory. Skąd więc wiadomo, który jest najlepszy zakład bez ryzyka? Sprawdziliśmy warunki każdego z nich i wybraliśmy TOP 3 cashbacki na start:

 1. Fortuna – kolejny raz ten bukmacher plasuje się w czołówce. Bonus jest niemal najwyższy na rynku, a do tego wystarczy postawić go jeden raz bez wymogu kursowego czy liczby zdarzeń na kuponie.
 2. PZBuk – to co wyróżnia go spośród innych cashbacków to fakt, że gracz otrzyma zwrot za pierwszy przegrany kupon, a nie za pierwszy postawiony kupon. Otrzymany zwrot wystarczy obrócić jeden raz na kuponie z min. 2 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.40
 3. eWinner – trzecie miejsce na podium przyznajemy gdyńskiemu bukmacherowi. Po pierwsze nie ma żadnych wymogów związanych z kuponem, za który można otrzymać zwrot (poza tym, że stawka musi być nie mniejsza niż 20 zł). Po drugie cashback trafia of razu na konto depozytowe i nie trzeba nim obracać.

Bonusy od depozytu – najlepsze oferty

Niemal wszyscy legalni bukmacherzy posiadają w ofertach bonusy od depozytu. Różnią się one pod względem wysokości, procentu od wpłaty, czy liczbie takich bonusów, bo często promocje te są dostępne również od drugiej czy trzeciej wpłaty. Jakie bonusy od depozytu znajdziemy u legalnych bukmacherów? Sprawdziliśmy:

 • STS – 100 % do 300 zł od pierwszej wpłaty + 50 % do 500 zł od drugiej wpłaty + 50 % do 700 zł od trzeciej wpłaty
 • forBET – 100% do 2000 zł od drugiej wpłaty
 • eWinner – 50% do 500 zł od drugiej wpłaty
 • LVBET – 100% do 1500 zł od pierwszej wpłaty + 50% do 1500 zł od drugiej wpłaty
 • Superbet – 100% do 200 zł od pierwszej wpłaty
 • Noblebet – 100% do 500 zł od pierwszej wpłaty + 50% do 800 zł od drugiej wpłaty + 100% do 200 zł na virtuale i karcianki
 • TOTALbet – 100% do 5000 zł od pierwszej wpłaty
 • Etoto – 200 % do 240 zł od pierwszej wpłaty
 • Totolotek – 100% do 500 zł od pierwszej wpłaty
 • Betcris – 100 % do 400 zł od pierwszej wpłaty + 50 % do 400 zł od trzeciej wpłaty + 50 % do 500 zł od piątej wpłaty
 • BETFAN – 100 % do 1000 zł od drugiej wpłaty
 • BetX – 50 % do 250 zł za trzeci depozyt

Jak widać powyżej do wyboru jest mnóstwo różnych bonusów. Oczywiście najwyższe kwoty wydają się najatrakcyjniejsze, ale jeśli weźmiemy pod uwagę warunki obrotu, to oferta przestaje być już taka atrakcyjna. Dlatego przeanalizowaliśmy dokładnie każdy bonus, aby wybrać ten najlepszy.

Najlepszy bonus bukmacherski od depozytu

Naszym zdaniem najlepszym bonusem od depozytu jest ten oferowany przez Superbet. 200 zł to niewielka kwota porównując wszystkie bonusy bukmacherskie tego rodzaju oferowane przez bukmacherów, ale warunki obrotu są bardzo korzystne. Wystarczy obrócić nim dwa razy na kuponach z kursem min. 1.80. Nowi gracze bukmachera, poza bonusem od wpłaty, mogą otrzymać cały pakiet bonusów powitalnych Superbet dzięki specjalnemu kodowi.

Jak odebrać bonusy bukmacherskie?

Bonus bukmacherski jak go odebrać

Sposoby na odebranie bonusów bukmacherskich są różne u bukmacherów. Dlatego najłatwiej skorzystać z naszej strony, gdzie szczegółowo opisujemy promocje powitalne. Napisaliśmy artykuły o każdym bukmacherze, w których szczegółowo opisujemy jakie bonusy na start z kodem promocyjnym może otrzymać gracz i co zrobić, aby odebrać poszczególne bonusy. Niemniej jednak można wyróżnić kilka stałych etapów, które najprościej doprowadzą do najwyższych promocji powitalnych.

 1. Przejdź do formularza rejestracyjnego wybranego bukmachera z naszego linku. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nie ominie cię żaden z bonusów powitalnych.
 2. Wypełnij dane w formularzu rejestracyjnym. Niemal wszyscy bukmacherzy posiadają opcję szybkiej rejestracji, dzięki czemu konto można założyć w dosłownie chwilę podając kilka danych. Jednak, aby otrzymać wszystkie bonusy bukmacherskie na start wymagane jest przez większość buków założenie konta stałego. Dlatego zalecamy od razu przejście pełnej rejestracji.
 3. Wpisz kod promocyjny podczas rejestracji. Jak wspominaliśmy wyżej, wiele bonusów na start można otrzymać tylko po wpisaniu kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym. Znajdź pole kodowe i wpisz w nie kod do wybranego bukmachera (wszystkie kody znajdziesz na naszej stronie).
 4. Wpłać pierwszy depozyt. Aby otrzymać większość bonusów powitalnych należy wpłacić depozyt na konto gracza. Sprawdź w wymogach wybranego bukmachera ile musi wynosić minimalna kwota wpłaty, aby skorzystać ze wszystkich bonusów. Oczywiście w przypadku bonusu bez depozytu nie jest konieczne wpłacanie środków.
 5. Postaw pierwszy kupon. Przygotuj swój pierwszy kupon, który spełni warunki wskazane przez bukmachera, by otrzymać bonus na start.

Z jakich bonusów najchętniej korzystają gracze?

Napisaliśmy jakie są plusy i minusy poszczególnych bonusów powitalnych i które z nich są naszym zdaniem najlepsze. Ale sprawdziliśmy też u samego źródła (czyli u polskich bukmacherów online), z których bonusów rzeczywiście najchętniej korzystają gracze. Zapytaliśmy o to przedstawicieli bukmacherów.

PZBuk – bonus cashback jest bardzo popularny wśród naszych graczy;

STS – najpopularniejsze bonusy wśród graczy to bonus od wpłaty 100 % oraz darmowy zakład (tej promocji nie ma już w STS); po tych bonusach jest zakład bez ryzyka; w dalszej kolejności pewne 20 zł na Betgames i sporty wirtualne;

forBET – gracze chętnie korzystają z bonusu od wpłaty 100 % do 2000 zł

Jak widać również bonus od wpłaty ma wielu zwolenników, mimo tego, że ma zwykle najbardziej wymagające warunki. Często jednak nie są one aż tak trudne do wykonania.

Darmowe bonusy bukmacherskie na start

Wybraliśmy już bukmachera z najlepszym bonusem bukmacherskim na start. Ale gorąco zachęcamy również do poznania ofert innych bukmacherów, których bonusy powitalne są również bardzo dobre. Poniżej opiszemy kilka z nich.

STS

Najpopularniejszy w Polsce bukmacher nie spoczywa na laurach. Dla nowych graczy przygotował bonusy od 3 pierwszych wpłat, zakład bez ryzyka dostępny z kodem oraz bonus za wykonanie zadań. Zakładu bez ryzyka do 100 zł nie trzeba obracać, ale konieczne jest wpisanie kodu promocyjnego podczas rejestracji, aby go otrzymać. Bonusy od depozytu (100 % do 300 zł od pierwszej wpłaty, 50 % do 500 zł od drugiej wpłaty i 50 % do 700 zł od trzeciej wpłaty) mają wymagany dwukrotny obrót po kursie nie mniejszym niż 1.91. Dostępny jest też bonus 60 zł za wykonanie 6 zadań (po 2 zadania po każdym z pierwszych trzech depozytów). Ta ostatnia promocja jest w naszym odczuciu znacznie gorsza niż dwie pierwsze. Mimo to polecamy graczom bonusy bukmacherskie STS.

forBET

U tego popularnego bukmachera znajdziemy w standardzie zakład bez ryzyka do 1000 zł, bonus od drugiej wpłaty 100 % do 2000 zł oraz promocję na 30 dni gry bez podatku. Po wpisaniu kodu promocyjnego gracz otrzyma wyższy zakład bez ryzyka do 1200 zł oraz dodatkowy freebet od drugiej wpłaty 100 zł. Cashback wystarczy obrócić jeden raz na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami. Bonus od wpłaty należy aktywować obracając jeden raz depozytem, a następnie obrócić bonusem dwa razy na kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami.

eWinner

Dosyć młody bukmacher proponuje graczom rejestrującym się z kodem promocyjnym eWinner zakład bez ryzyka do 110 zł oraz bonus od drugiej wpłaty 50% do 500 zł. Zwrot za przegrany zakład trafia na konto depozytowe i można go od razu wypłacić. To bardzo dobra opcja. Z kolei bonus od wpłaty trzeba obrócić sześć razy na kuponach z kursem min. 2.50. Pobierając aplikację bukmachera i dołączając do klubu eWinner trzymasz też bonus bez depozytu 5 zł.

TOTALbet

Kolejnym bukmacherem, którego chcielibyśmy wyróżnić jest TOTALbet. U tego buka otrzymamy jeden z najwyższych bonusów od wpłaty, który wynosi 100 % do 5000 zł. Obrót: 4 razy na kuponach z 4 zdarzeniami. Min. kurs zdarzenia wynosi 1.30. Poza tym są jeszcze freebety do 30 zł za rejestrację i weryfikację konta oraz 10 zł freebetu za zaznaczenie zgód marketingowych. Darmowe zakłady można przeznaczyć na dowolne kupony z kursem min. 2.00. Rejestrując się z kodem otrzymasz również zakład bez ryzyka 200 zł.

Betcris

Betcris w ofercie posiada pięć bonusów powitalnych. Są one przyznawane za pięć pierwszych depozytów. Od 1, 3 i 5 wpłaty są to bonusy od depozytu (kolejno: 400 zł, 400 zł i 500 zł), zaś od 2 i 4 wpłaty można otrzymać cashback 50 zł. W przypadku wszystkich bonusów warunki wyglądają tak samo: należy wpłacić depozyt 50 zł i postawić kupon SOLO za min. 50 zł z kursem min. 1.80.

Cashbacki wystarczy obrócić jeden raz na kuponach SOLO z kursem 1.80, zaś bonusy od wpłaty 4 razy na takich samych kuponach. Wszystkie bonusy są dostępne z kodem promocyjnym Betcris.

PZBuk

Bonus powitalny PZBuk może wydawać się kiepski na tle innych, bo może wynieść maksymalnie 1070 zł, ale warto przyjrzeć mu się bliżej. Po pierwsze gracze otrzymują za rejestrację zakład bez ryzyka do 1000 zł. Jest on atrakcyjniejszy niż u innych buków, gdyż gracz otrzyma zwrot za pierwszy przegrany kupon, a nie pierwszy postawiony kupon. Do promocji zaliczają się kupony z min. 2 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.40. Otrzymany zwrot wystarczy postawić jeden raz na kuponie z min. 2 zdarzeniami i kursem poj. 1.40. Nowi gracze PZBuk, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym otrzymają też darmowy zakład w wysokości 20 zł. Aby go otrzymać wystarczy wpłacić min. 20 zł pierwszego depozytu, a po kilku minutach bonus zostanie dodany do konta. Można przeznaczyć go na dowolny kupon AKO z kursem poj. zdarzenia min. 1.40.

Ostatni bonus przeznaczony jest na zakłady na gry karciane. Wpłacając drugi depozyt po rejestracji gracz otrzyma 100 % bonusu do 50 zł. Należy nim obrócić wraz z depozytem 5 razy na kuponach z zakładami na gry karciane.

LVBET

Popularny w naszym kraju bukmacher, którego wybrało tysiące graczy również postarał się o ciekawy bonus powitalny. Od depozytów można otrzymać aż 3000 zł bonusów. Po pierwszej wpłacie 100% do 1500 zł, zaś po drugiej 50% do 1500 zł.

Minimalna wpłata uprawniająca do otrzymania pierwszego bonusu to 10 zł. Zatem gracz wpłaca pierwszy depozyt i otrzymuje bonus w wysokości 100% swojej wpłaty do kwoty 1500 zł. Bonus i depozyt trafiają na konto bonusowe. Następnie w ciągu 30 dni od przyznania bonusu gracz musi obrócić środkami bonusowymi (depozytem + bonusem) 4 razy po kursie min. 1.75.

Na innych zasadach działa bonus od drugiej wpłaty do 1500 zł. Po drugiej wpłacie gracz otrzymuje bonus w wysokości 1% depozytu z mnożnikiem x50. Następnie musi stworzyć kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. 2.50 (kurs poj. 1.25). Na kuponie należy wybrać mnożnik kursu x50. Wtedy gracz otrzyma pełen bonus. Aby móc wypłacić środki z kuponu z mnożnikiem należy obrócić depozytem 3 razy na kuponie z kursem min. 2.00.

Kolejnym bonusem jaki można otrzymać w LVBET jest zakład bez ryzyka do 333 zł. Można z niego skorzystać dopiero po wpłacie trzeciego depozytu min. 25 zł. Po zaznaczeniu opcji zakład bez ryzyka przy wpłacie środki zostaną zapisane na koncie bonusowym. Zostaną też powiększone o 1% wpłaty. Pierwszy zakład postawiony po trzeciej wpłacie będzie zakładem bez ryzyka. Musi on mieć kurs nie mniejszy niż 1.75. Gracz sam decyduje jaka będzie kwota zakładu. Jeśli zakład będzie przegrany gracz otrzyma zwrot stawki na konto bonusowe. Cashback podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie min. 1.75.

Jest również freebet od wpłaty przyznawany za rejestrację konta w LVBET z kodem promocyjnym. Wynosi on 30 zł i jest przyznawany za postawienie pierwszego kuponu AKO za min. 50 zł z kursem min. 1.75.

Dodatkowo nowi gracze LVBET mogą skorzystać z promocji, dzięki której przez 14 dni od rejestracji nie płacą podatku za zakłady.

Superbet

Większość bukmacherów stawia na wysoki bonus od wpłaty, inaczej jest w przypadku Superbetu. Bonus od depozytu to zaledwie 100 % do 200 zł. Jednak ma bardzo atrakcyjne warunki. Gracz w ciągu 14 dni od rejestracji wpłaca min. 20 zł. Wtedy bukmacher przyzna bonus do 200 zł. Aby móc go wypłacić wystarczy obrócić nim dwa razy na kuponie SOLO lub AKO z kursem min. 1.80. Dodatkowo rejestrując się przez nasz link można otrzymać dodatkowy freebet od wpłaty 35 zł. Po założeniu konta należy wpłacić min. 50 zł. Wtedy do konta bonusowego zostanie przyznany freebet. Można go wykorzystać na dowolne zakłady przedmeczowe lub live. Aby móc wypłacić ten bonus wystarczy jeden obrót po dowolnym kursie. Jest też bonus 20 zł za założenie aplikacji.

Ostatnim bonusem bukmacherskim na start w Superbet jest zakład bez ryzyka. Działa on jednak nieco inaczej niż u innych buków. Jest on uruchamiany po pierwszym depozycie. Przez siedem dni gracz typuje zakłady, a bukmacher zlicza sumy stawek przegranych zakładów. Następnie gracz otrzymuje zwrot za przegrane zakłady do 3500 zł. Zwrot podlega warunkom obrotu. Należy to zrobić 2 razy na kuponach z kursem min. 1.80.

Noblebet

Wszystkie bonusy Noblebet są przyznawane w oparciu o wpłaty. Od pierwszego depozytu można otrzymać 100 % do 500 zł (min. wpłata 10 zł). Aby móc wypłacić środki z bonusu należy obrócić depozytem i bonusem 4 razy na kuponach z kursem min. 1.85. Od drugiej wpłaty można otrzymać bonus 50% do 800 zł. Depozytem należy obrócić 3 razy na kuponach z kursem min. 1.85.

Przy wpłacie trzeciego depozytu można zgarnąć kolejny bonus – 100 % do 200 zł na sporty wirtualne i gry karciane. Jest on przyznawany od razu po wpłacie. Aby móc wypłacić środki bonusowe (depozyt + bonus) należy obrócić nimi 5 razy na sportach wirtualnych lub grach karcianych. W przypadku wszystkich bonusów od wpłaty obrotu należy dokonać w ciągu 30 dni od ich przyznania.

Rejestracja z kodem promocyjnym umożliwia również otrzymanie freebetu od pierwszej wpłaty 35 zł. Należy wpłacić pierwszy depozyt min. 50 zł i postawić pierwszy kupon za tę kwotę z kursem min. 1.85.

Dodatkowo Noblebet oferuje też 20 zł bonusu za pierwszy zakład w aplikacji i 30 dni gry bez podatku po rejestracji.

Totolotek

Nowi gracze mogą otrzymać na start w Totolotku do 525 zł w bonusach. Na początek bonus bez depozytu 25 zł. Aby go otrzymać, należy po rejestracji wpisać w odpowiednie miejsce kod promocyjny Totolotek. Freebet należy obrócić dwa razy na kuponach z kursem min. 2.00. Następnym bonusem jest ten od pierwszej wpłaty i może wynieść maksymalnie 500 zł. Aby go otrzymać trzeba wpłacić min. 20 zł. Do konta bonusowe automatycznie zostanie dodany bonus 100 %. By go wypłacić należy obrócić bonusem i depozytem 3 razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.35. Wszystkie bonusy dostępne są dla graczy, którzy zweryfikują swoje konto wysyłając skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości.

BETFAN

Na trzy bonusy powitalne mogą liczyć nowi gracze BETFAN. Pierwszym jest zakład bez ryzyka do 600 zł. To najwyższy taki bonus oferowany przez bukmacherów. Należy wpłacić pierwszy depozyt min. 50 zł i postawić za kwotę wpłaty pierwszy zakład. Jeśli będzie przegrany bukmacher zwróci stawkę do 600 zł. Otrzymanym bonusem należy obrócić przed wypłata jeden raz na kuponie z min. 3 zdarzeniami i kursem min. kuponu 3.80.

Drugą promocją powitalną jest klasyczny bonus od wpłaty. W przypadku BETFAN dotyczy to drugiego depozytu i jest to bonus 100 % do 1000 zł. Minimalny depozyt uprawniający do promocji to 100 zł. Na początek trzeba odblokować bonus należy obrócić jeden raz depozytem na kuponie z kursem min. 2.50. Z kolei aby wypłacić bonus trzeba obrócić nim 3 razy na kuponach z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.50.

Trzecia promocja to freebet 60 zł. Po rejestracji należy stworzyć kupon, ustawić stawkę 60 zł i zaznaczyć opcję, że chcesz grać za freebet. Wygrana z kuponu trafi na konto główne.

Etoto

Bukmacher dobrze znany polskim graczom, gdyż na rynku działa od wielu lat. Postawił na dwa bonusy powitalne. Otrzymanie ich jest uzależnione od użycia kodu bonusowego Etoto. W Etoto można otrzymać bonus od wpłaty 200 % do 200 zł, a z kodem bonusowym nawet 240 zł. Wystarczy po rejestracji wpłacić pierwszy depozyt min. 1 zł. Bonus należy obrócić tylko jeden raz na kuponie SOLO lub AKO z kursem min. 2.50. Kod umożliwia też otrzymanie freebetu 40 zł w aplikacji mobilnej.

BetX

W BetX można otrzymać bonusy na łączną kwotę 1000 zł. Jest ich w sumie 8. Standardowa oferta składa się z cashbacku 50 % do 250 zł, freebetu 50 % do 250 zł, bonusu od wpłaty 50 % do 250 zł, freebetu 30 zł oraz bonusu mobile 20 zł. Zakładając konto z kodem promocyjnym BetX otrzymasz dodatkowo dwa freebety po 50 zł oraz freebet 100 zł.

Fuksiarz

Najmłodszy na rynku bukmacher zaproponował na start cashback 50 % do 500 zł. Promocja dotyczy pierwszego postawionego po rejestracji zakładu za stawkę nie mniejszą niż 50 zł. Muszą znaleźć się na nim min. 2 zdarzenia, każde z kursem min. 1.20. Jeśli będzie przegrany bukmacher zwróci 50 % stawki do 500 zł. Otrzymanego cashbacku nie trzeba obracać. Dodatkowo rejestrując się w Fuksiarzu z kodem można otrzymać Pakiet Polsat Box Go Sport.

Czy warto korzystać z bonusów bukmacherskich?

Naszym zdaniem zdecydowanie TAK. Można mieć co prawda wątpliwości co do bonusu od wpłaty, który mimo tego, że może sięgać kilku tysięcy złotych ma jednak dosyć wymagające warunki do spełnienia. Jednak zakład bez ryzyka czy freebet to świetne opcje dla graczy. Jeden pozwala odzyskać wpłaconą stawkę, nawet do kilkuset złotych, zaś drugi nie wymaga od nas wpłacania żadnych środków. Zalecamy jednak przed skorzystaniem z bonusów bukmacherskich szczegółowo zapoznać się z ich warunkami. Wtedy nic nas nie zaskoczy i będziemy wiedzieli jak postępować, by w pełni je wykorzystać.

FAQ

Jaki jest najlepszy bonus bukmacherski 2022?

Najlepszy bonus bukmacherski na start to bonus Fortuny. Nowy gracz może otrzymać 835 zł na grę. W skład oferty powitalnej wchodzi: bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka, freebet i bonus od wpłaty. Bonus można otrzymać rejestrując się z kodem promocyjnym.

Jaki jest najlepszy bonus bez depozytu?

Naszym zdaniem najlepszym bonusem bez depozytu jest freebet TOTALbet. Nowi gracze rejestrujący się z kodem promocyjnym mogą otrzymać aż 40 zł bez depozytu. 30 zł za pełną rejestracje i 10 zł za zgody marketingowe.

Jaki jest najlepszy zakład bez ryzyka?

Najlepszym zakładem bez ryzyka jest cashback Fortuna. Jego wysokość po rejestracji z kodem wynosi 600 zł. Ma również bardzo dobre warunki obrotu, gdyż otrzymany zwrot wystarczy obrócić jeden raz po dowolnym kursie.

Jaki jest najlepszy bonus od depozytu?

Najlepszym bonusem od depozytu jest bonus Superbet. Wynosi on 100% do 200 zł. Wystarczy obrócić nim 2 razy na kuponach z kursem min. 1.80.

Jak otrzymać darmowy bonus bukmacherski?

Aby otrzymać darmowy zakład bukmacherski należy założyć konto u bukmachera. Konieczne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. Aby mieć pewność otrzymania najwyższych bonusów polecamy wpisać kod promocyjny. Część bukmacherów przyznaje darmowy bonus bukmacherski za samą rejestrację, są to: Fortuna, STS, TOTALbet, LVBET i Totolotek. Można go wykorzystać na dowolnie wybrane zakłady.