Etoto Kod Bonusowy

 • etoto-kod-bonusowy-2018
  Etoto Kod Bonusowy – Bonus 1000 PLN + 50 PLN

  Etoto bonus na start do 1000 PLN

  Rejestracja Listopad 2018

  Etoto Kod Bonusowy to dostęp przede wszystkim na zakład bez ryzyka do 50 zł. Jest to najlepsza taka oferta na rynku. Możecie zapytać dlaczego, w końcu w Fortunie możesz uzyskać zakład bez ryzyka nawet 120 zł. Jednak tylko w etoto pieniądze możesz wypłacić od razu, bez ŻADNEGO ryzyka. Przegrasz zakład to zwrócona stawka od razu znajdzie się na Twoim koncie. Możesz ją następnie wypłacić bez żadnych wymogów do spełnienia.

  Kasozwrot nie jest aktualny od października 2018. Liczymy, że oferta na zakład bez ryzyka powróci, jak zdarzało się to już nieraz.

  Możesz jednak wybrać bonus powitalny 200% od pierwszego depozytu do 50 zł i 100% od drugiego depozytu do 900 zł, czyli łącznie 1000 zł. Dodatkowo w ramach promocji na darmowy zakład możesz skorzystać zarówno z freebetu 25 zł na mobile, jak i freebetu 50 zł na zakłady na sumę goli i na mecze polskiej ligi piłkarskiej. Do tego możesz również wybrać darmowy zakład 100 zł w ramach promocji Weekendowe Koło Ratunkowe.

  Etoto Kod Promocyjny 2018

  Typ BonusuJaki otrzymasz bonus?
  Etoto Kod Promocyjny:Odkryj Kod Bonusowy
  Mobile:25 PLN
  Bonus powitalny:Bonus max do 1000 zł
  Okazjonalne promocje:Bonus freebet 2018
  Minimalna wpłata:1 PLN

  Zyskaj więcej z wyjątkowym pakietem powitalnym i promocjami na listopad 2018 u bukmachera etoto.pl:

  ✅  Zakład bez ryzyka 50 PLN na start
  ✅  Bonus do 1000 PLN 
  od dwóch depozytów
  ✅  Freebet mobile 25 PLN
  po rejestracji
  ✅  Liga VIP
  specjalne oferty i nagrody dla lojalnych graczy

  ✅  GIT TYP – freebet 50 PLN na zakłady live
  zakład pojedynczy na jeden z wybranych meczy o min. stawce 100 zł  
  ✅ Mniej – Więcej 
  – freebet 50 PLN na sumę goli
  zakład pojedynczy na sumę goli o min. stawce 100 zł
  ✅  Weekendowe Koło Ratunkowe 
  – freebet 100 PLN
  3 kupony za min. 50 zł każdy
  ✅  Typuj Naszą – freebet 50 PLN na polską ligę
  zakład akumulowany o min. stawce 100 zł

  ✅  Promocje na mobile – specjalna oferta na telefony

  Promocje bukmacherskie

  Oprócz zakładu bez ryzyka, z kodem bonusowym możesz uzyskać także bonus powiększający wpłatę do 1000 złotych. Jak to zrobić? Po prostu podczas rejestracji wybierz tę ofertę na start. Przy pierwszej wpłacie możesz trzykrotnie powiększyć swoje środki na koncie. Co więcej nie muszą to być zawrotne sumy – niektórzy bukmacherzy wymagają minimalnej wpłaty w wysokości kilkudziesięciu złotych. W Etoto wystarczy, że złożysz depozyt większy lub równy 1 zł. Oczywiście opłaca się wpłacić trochę większą kwotę, bowiem otrzymasz jej równowartość w postaci bonusu do 50 zł. My polecamy także odebrać bonus z zakładem bez ryzyka. Taka oferta bardzo rzadko zdarza się na polskim rynku. Oprócz oferty LVBET z kodem promocyjnym (bonus bez depozytu do 30 zł i powitalny do 1500 zł) jest to naszym zdaniem najlepsza oferta na polskim rynku. Jest to niemal identyczna oferta jak kiedyś miał bardzo w Polsce popularny EXPEKT oraz BETCLIC. Można ten bonus potraktować niemal jak bonus bez depozytu w etoto.

  Etoto zakład bez ryzyka

  Wróćmy jeszcze raz do promocji dostępnej z kodem bonusowym w etoto czyli zakładu bez ryzyka. Dzięki ofercie Kasozwrot, wpłacając swój pierwszy depozyt w dowolnej kwocie i stawiając swój pierwszy zakład można zgarnąć zwrot stawki. Jeżeli wygrasz – pieniądze są Twoje i możesz zrobić z nimi co chcesz. Obstawiać dalej lub wypłacić od razu na swoje konto. Z kolei jeśli Twój zakład okaże się nietrafiony Etoto zwraca Ci kwotę pierwszego zakładu (maksymalnie 50 zł), z którymi dalej możesz zrobić co chcesz. Możesz je też natychmiast wypłacić. Nie jest to bonus, który trzeba wypłacić (jak choćby w Fortunie), tylko od razu pełen zwrot. Jest to przykład klasycznego zakładu bez ryzyka (freebet). Bukmacher Etoto zadbał o swoich graczy dając im także cztery różne freebety dostępne po wpisaniu kodu bonusowego etoto.

  Promocja ważna od 30 września 2018 do odwołania.

  Wolisz grę ofensywną?

  Pamiętaj, że jeśli te bonusy to dla Ciebie za mało, to możesz skorzystać z bonusu powitalnego w etoto, czyli bonusu od pierwszej wpłaty. Tutaj już możesz stracić swoje środki, jednak zyskać możesz znacznie więcej, bo nawet 2100 zł. Aby skorzystać z tej promocji po prostu wybierz ofertę z grą ofensywną podczas rejestracji w etoto. Bonus będzie wynosił 100% od pierwszego depozytu. Aby z niego skorzystać musisz wpisać etoto kod bonusowy przy depozycie. Pamiętaj, że nie musisz nic robić podczas rejestracji. Wystarczy, że przejdziesz do formularzu z naszego linku. Aby wypłacić środki należy obrócić bonus i depozyt po kursie co najmniej 2.20 (single i AKO) jednokrotnie. Porównując ten bonus do pozostałych na rynku to wypada całkiem nieźle, chociaż ma dosyć spore warunki wypłaty (czterokrotny obrót bonusem i depozytem).

  Aktualne promocje Etoto

  Oprócz stałej oferty bukmacher Etoto przygotował także promocje na specjalne wydarzenia, np. polskie ligi, ale też ligi zagraniczne oraz bonusy na zakłady live itp. Sprawdźmy jak obecnie prezentuje się oferta tego legalnego buka.

  Mniej-Więcej w Etoto

  To oferta na zakłady na sumę goli. Wystarczy, że zamiast popularnego zakładu trzydrogowego, czyli na zwycięzcę lub remis postawisz kupon na bramki, jakie Twoim zdaniem padną w meczu.  Zakład musi być przedmeczowy, pojedynczy, o kursie min. 1.95 i wynosić minimum 100 zł.
  Skąd nazwa promocji Mniej- Więcej? Bowiem tak właśnie stawia się zakłady na gole: sumę goli (więcej/mniej), sumę goli w pierwszej połowie (więcej/mniej), sumę goli w drugiej połowie (więcej/mniej) lub sumę goli drużyny (więcej/mniej).
  Jak odebrać freebet? Jeśli Twój zakład okaże się nietrafiony otrzymasz na swoje konto zwrot w postaci 50 zł! Możesz je wykorzystać na dowolne zakłady z oferty Etoto.
  Promocja ważna od 17 lipca 2018 do odwołania.

  Freebet 25 zł mobile

  Kolejna promocja na darmowy zakład to freebet 25 zł na urządzenia mobile. Postaw zakład za minimum 50 zł z telefonu lub tabletu na wydarzenia live z minimalnym kursem 1.95. Jeśli okaże się przegrany nic nie tracisz. Otrzymasz na swoje konto zwrot w postaci freebetu o wartości 25 zł.
  Promocja ważna od 5 lipca 2018 do odwołania.

  Weekendowe koło ratunkowe do 100 zł

  Ta oferta obejmuje zakłady postawione od piątku do niedzieli w tym samym tygodniu. Należy postawić trzy kupony za conajmniej 50 zł każdy. Jeśli trzeci okaże się nietrafiony i rozliczony jako przegrany, Etoto da Ci koło ratunkowe i otrzymasz za ostatni kupon zwrot w postaci freebetu do 50 zł.
  Promocja ważna od 27 czerwca 2018 do odwołania.

  GIT TYP, czyli kolejne 50 PLN

  Etoto wybiera kilka meczy, Ty wybierz jeden z nich na żywo. Jeśli postawiony przez Ciebie kupon będzie przegrany i tak otrzymasz freebet w postaci 50 zł. Minimalna stawka pojedynczego zakładu to 100 zł, a kurs. 1.95.
  Promocja ważna od 27 czerwca 2018 do odwołania.

  Promocja Typuj Naszą na polską ligę

  Wystartowała Ekstraklasa i inne polskie ligi piłkarskie, a wraz z nimi promocja Typuj Naszą! To oferta na zakłady akumulowane przedmeczowe oraz live na min. 3 wydarzenia polskiej ligi – od 4 do Ekstraklasy. Postaw zakład ako z min. kursem 1.40 na każde zdarzenie z kuponu o min. stawce 100 zł. W przypadku gdy przegrasz, otrzymasz darmowy zakład 50 zł.
  Promocja ważna od 20 lipca 2018 do odwołania.

  Freebet Return na US Open

  Podczas turnieju US Open możesz stawiać zakłady bez ryzyka. Stawiasz min. 50 zł na zakłady przedmeczowe lub live dotyczące turnieju w Nowym Jorku. Na kuponie muszą się znaleźć min. 4 zdarzenia, z min. kursem 1.20. Jeśli przegrasz freebet 50 zł trafi na Twoje konto, a Ty możesz ponownie stawiać zakłady w Etoto.
  Promocja ważna od 27 sierpnia do 30 sierpnia 2018.

  Oferta Etoto

  Oczywiście nie samym kodem promocyjnym człowiek żyje, co z tego że promocja świetna jeśli nie warto stawiać u danego bukmachera. Na szczęście tutaj tego problemu nie mamy. Kursy bukmacherskie w Etoto są jednymi z najwyższych na rynku, warto je czasami porównać przed meczem, bo różnice mogą wynosić nawet ok. 10% na daną drużynę. Jednak warto pamiętać, aby porównywać je między dobrymi bukmacherami. Tutaj polecamy właśnie Etoto, Forbet i Fortunę. To tam zazwyczaj znajdziesz najwyższe kursy, ponieważ Ci bukmacherzy mają zwyczajnie niską prowizję. Pamiętaj, nie musisz wpisywać kodu bonusowego etoto przy rejestracji. Wystarczy, że klikniesz w nasz link, a kod bonusu automatycznie zostanie zapamiętany.

  Oprócz kursów bukmacherskich warto zwrócić też uwagę na ilość zakładów. W etoto jest ona naprawdę przyzwoita, zarówno jeżeli chodzi o standardowe zakłady przedmeczowe jak i zakłady na żywo. Ogólnie produkt bukmacherski etoto stoi na naprawdę wysokim poziomie.

  Metody płatności w etoto

  Warto jeszcze przyjrzeć się metodom płatności w etoto. Tutaj pojawia się największa bolączka tego bukmachera. Wśród metod płatności są tylko: Przelewy24 i karty płatnicze (kredytowe) VISA i mastercard. Naszym zdaniem to zdecydowanie za mała liczba płatności, brakuje przede wszystkim Skrilla lub innych portfeli wirtualnych. Dla niektórych graczy przydatne byłyby również karty przedpłacone jak choćby paysafecard.

  Kod bonusowy etoto na MŚ 2018

  Co zrobić aby skorzystać z bonusów na MŚ 2018? Wystarczy wpisać podczas drugiego i trzeciego depozytu odpowiednio ROSJA500 i ROSJA1000. Pozwoli to odebrać bonusy: 50% wpłaty do 500 zł przy drugim depozycie i 25% do 1000 złotych przy trzecim depozycie. Podobnie jak w przypadku bonusu od pierwszej wpłaty należy (bonus+depozyt) obrócić jednokrotnie z kursem minimalnym 2.20 (single lub AKO).

  Oferta nie jest już aktualna.

  Etoto zakłady bukmacherskie

  Jak zapewne łatwo się domyślisz, ofertę bukmachera etoto uważamy za naprawdę świetną. Darmowe zakłady działają rewelacyjnie, jest to freebet z prawdziwego zdarzenia, bez ukrytych kosztów, czasem w wysokości takiej jak wpłata. Do tego wysokie kursy bukmacherskie, duża ilość zdarzeń i spora ilość innych promocji (pamiętaj o kodzie promocyjnym etoto przy depozycie).

Przeglądając stronę akceptujesz politykę cookie oraz regulamin serwisu więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close