Etoto Kod Rejestracyjny 2019

Kod sprawdzony dnia 26.03.2019

20 zł freebet za rejestrację
do 1000 zł bonus powitalny
20 zł freebet od drugiej wpłaty
Tło etoto
20 zł bez depozytu + do 1000 zł oferta powitalna + 20 zł freebet od drugiej wpłaty
ocena
9.2
redakcji
Etoto - legalny bukmacher

Etoto bonus bez depozytu 20 PLN. Oferta powitalna Etoto 2019

Rejestracja Marzec 2019

Etoto Kod Bonusowy to dostęp do bonusów na start. Rejestrując się otrzymasz 20 zł bonusu bez depozytu. Możesz zgarnąć też bonus powitalny 200% od pierwszego depozytu do 100 zł i 100% od drugiego depozytu do 900 zł oraz freebet 20 zł. Dodatkowo w ramach promocji możesz skorzystać z freebetu 50 zł na zakłady na sumę goli i na mecze polskiej ligi piłkarskiej.

Odbierz najlepszą ofertę na start
Aktywuj maksymalne bonusy i promocje 2019 na etoto.pl

Etoto Kod Promocyjny 2019

Typ Bonusu Jaki otrzymasz bonus?
Etoto Kod Promocyjny: Odkryj Kod Bonusowy
Bonus mobile za rejestrację: 20 PLN bez depozytu na start
Bonus za 1 depozyt: 200 % do 100 PLN
Bonus za 2 depozyt: 100 % do 900 PLN + 20 PLN freebet
Okazjonalne promocje: Bonus freebet 2019
3 TOP: Freebet 50 PLN
Weekendogranie: Bonus 50 PLN
Minimalna wpłata: 1 PLN

Zyskaj więcej z wyjątkowym pakietem powitalnym i promocjami na marzec 2019 u bukmachera etoto.pl:

 • Bonus 20 PLN bez depozytu – dodany w aplikacji mobilnej
 • 200 % do 100 PLN – bonus od pierwszego depozytu
 • 100 % do 900 PLN + 20 PLN freebet – bonus od drugiego depozytu
 • Weekendogranie – bonus 50 PLN za weekendowe zakłady
 • TOP 3 – freebet 50 PLN za kupon pojedynczy live o min. stawce 100 zł na wybrane wydarzenie
 • E-granie – freebet 50 % do 100 PLN za pojedynczy zakład na esporty
  zakład za min. 50 zł
 • Kornery – freebet 25 PLN za zakład na sumę rzutów rożnych
 • Mniej – Więcej – freebet 50 PLN na sumę goli
  zakład pojedynczy na sumę goli o min. stawce 100 zł
 • Nocne Granie – freebet 50 PLN za przegrane pojedyncze zakłady live o min. stawce 100 zł
 • Typuj Naszą – freebet 50 PLN na polską ligę
  zakład akumulowany o min. stawce 100 zł
 • Promocje na mobile – specjalna oferta na telefony

Promocje bukmacherskie

Oferta powitalna Etoto to całkiem sporo promocji. Otrzymasz nie tylko bonusy powiększające twoją pierwszą i drugą wpłatę do 1000 zł. Dostępny jest również freebet bez depozytu dla nowych graczy.

Bonus bez depozytu na start Etoto

Bukmacher Etoto, który do tej pory miał w swojej ofercie bonusy od depozytu dla nowych graczy dorzucił coś ekstra. Rejestrując się u tego buka otrzymasz bonus 20 zł bez depozytu. Dostępny będzie on tylko na urządzeniach mobilnych. Wystarczy, że przejdziesz pozytywnie proces rejestracyjny.
Przyznany bonus 20 PLN trzeba przeznaczyć na zakład kombinacyjny składający się z minimum trzech selekcji. Minimalny łączny kurs wynosi 2.20.

Bonus od depozytów

Po zarejestrowaniu się w Etoto gracz wpłacając pierwszy depozyt otrzymuje bonus 200 % do 100 zł. Dokonując drugiego depozytu do zgarnięcia jest bonus 100 % do 900 zł. Zatem od pierwszych dwóch depozytów można zgarnąć aż 1000 zł. Dodatkowo przy wpłacie drugiego depozytu bukmacher dodaje freebet 20 zł uruchomiony na urządzeniach mobilnych. Przyznany freebet 20 PLN trzeba przeznaczyć na zakład kombinacyjny składający się z minimum trzech selekcji. Minimalny łączny kurs wynosi 2.20.

Aktualne promocje Etoto

Oprócz stałej oferty bukmacher Etoto przygotował także promocje na specjalne wydarzenia, np. polskie ligi, ale też ligi zagraniczne oraz bonusy na zakłady live itp. Sprawdźmy jak obecnie prezentuje się oferta tego legalnego buka.

Mniej-Więcej w Etoto

To oferta na zakłady na sumę goli. Wystarczy, że zamiast popularnego zakładu trzydrogowego, czyli na zwycięzcę lub remis postawisz kupon na bramki, jakie Twoim zdaniem padną w meczu. Zakład musi być przedmeczowy, pojedynczy, o kursie min. 1.95 i wynosić minimum 100 zł.
Skąd nazwa promocji Mniej- Więcej? Bowiem tak właśnie stawia się zakłady na gole: sumę goli (więcej/mniej), sumę goli w pierwszej połowie (więcej/mniej), sumę goli w drugiej połowie (więcej/mniej) lub sumę goli drużyny (więcej/mniej).
Jak odebrać freebet? Jeśli Twój zakład okaże się nietrafiony otrzymasz na swoje konto zwrot w postaci 50 zł! Możesz je wykorzystać na dowolne zakłady z oferty Etoto.
Promocja ważna od 17 lipca 2018 do odwołania.

Nocne Granie- freebet 50 zł

Ta oferta obejmuje zakłady postawione na NFL, NHL, MLS, MLB i NBA. Gracz w przypadku niepowodzenia odbierze freebet 50 zł. Promocja dotyczy pojedynczych zakładów live z minimalną stawką 100 zł i minimalnym kursem 1.95. Każdy może odebrać jeden freebet na tydzień.
Promocja ważna od 31 sierpnia 2018 do odwołania.

Weekendogranie- bonus 50 PLN

Aby wziąć udział w promocji należy przed postawieniem kuponów zapisać się do akcji Weekendogranie. Jeśli chcesz korzystać z tej opcji częściej należy zapisywać się co tydzień. Następnie postawić trzy zakłady, z których każdy został postawiony i rozliczony od piątku do niedzieli tego samego tygodnia. Minimalna stawka każdego zakładu to 50 zł, a najmniejszy kurs wynosi 1.50, minimum 2 zdarzenia muszą znaleźć się na zakładzie wielokrotnym. Nie ma znaczenia czy zakład był wygrany czy przegrany. Po rozliczeniu kuponu środki bonusowe- 50 zł zostaną w ciągu 72 godzin przypisane do jego konta.
Promocja ważna od 15 stycznia 2019 do odwołania.

TOP 3 – freebet 50 PLN za przegrany kupon

Co tydzień Etoto wytypuje trzy wydarzenia do promocji TOP 3. Obstaw zakład pojedynczy LIVE na wybrane przez siebie wydarzenie spośród zaproponowanych przez bukmachera za minimum 100 zł na wygraną lub remis (1×2). W przypadku przegranej otrzymasz freebet 50 PLN. Przed postawieniem kuponu musisz zapisać się do promocji.
Promocja ważna od 15 stycznia 2019 do odwołania.

E-granie dla fanów esportów

Jeśli chcesz skorzystać z promocji musisz przed postawieniem kuponu zapisać się do niej. By brać udział wiele razy należy zapisywać się co tydzień. Liczą się wszystkie zakłady pojedyncze i wielokrotne postawione na e-sport za minimum 50 zł, z kursem całkowitym co najmniej 1.02. Na zakładzie wielokrotnym muszą znaleźć się co najmniej dwa zdarzenia. Wszystkie zdarzenia muszą być postawione na e-sport. W sytuacji, gdy kupon okaże się przegrany Etoto zwróci 50 % stawki pierwszego z zakładów, do 100 zł.
Promocja ważna od 15 stycznia 2019 do odwołania.

Kornery w Etoto. Zgarnij freebet 25 PLN

To promocja dla osób, które lubią obstawiać rzuty rożne. Postaw pojedynczy zakład przedmeczowy lub LIVE za minimum 50 zł na sumę rzutów rożnych w wybranym przez siebie meczu piłki nożnej. Minimalny kurs zakładu to 1.02. Jeśli kupon zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz od Etoto freebet o wartości 25 PLN. Przed postawieniem kuponu należy zapisać się do promocji. Można z niej korzystać co tydzień.
Promocja ważna od 15 stycznia 2019 do odwołania.

Promocja Typuj Naszą na polską ligę

Wystartowała Ekstraklasa i inne polskie ligi piłkarskie, a wraz z nimi promocja Typuj Naszą! To oferta na zakłady akumulowane przedmeczowe oraz live na min. 3 wydarzenia polskiej ligi – od 4 do Ekstraklasy. Postaw zakład ako z min. kursem 1.40 na każde zdarzenie z kuponu o min. stawce 100 zł. W przypadku gdy przegrasz, otrzymasz darmowy zakład 50 zł.
Promocja ważna od 20 lipca 2018 do odwołania.

Oferta Etoto

Oczywiście nie samym kodem promocyjnym człowiek żyje, co z tego że promocja świetna jeśli nie warto stawiać u danego bukmachera. Na szczęście tutaj tego problemu nie mamy. Kursy bukmacherskie w Etoto są jednymi z najwyższych na rynku, warto je czasami porównać przed meczem, bo różnice mogą wynosić nawet ok. 10% na daną drużynę. Jednak warto pamiętać, aby porównywać je między dobrymi bukmacherami. Tutaj polecamy właśnie Etoto, Forbet i Fortunę. To tam zazwyczaj znajdziesz najwyższe kursy, ponieważ Ci bukmacherzy mają zwyczajnie niską prowizję. Pamiętaj, nie musisz wpisywać kodu bonusowego etoto przy rejestracji. Wystarczy, że klikniesz w nasz link, a kod bonusu automatycznie zostanie zapamiętany.
Oprócz kursów bukmacherskich warto zwrócić też uwagę na ilość zakładów. W etoto jest ona naprawdę przyzwoita, zarówno jeżeli chodzi o standardowe zakłady przedmeczowe jak i zakłady na żywo. Ogólnie produkt bukmacherski Etoto stoi na naprawdę przyzwoitym poziomie.

Metody płatności w Etoto

Warto jeszcze przyjrzeć się metodom płatności w etoto. Tutaj pojawia się największa bolączka tego bukmachera. Wśród metod płatności są tylko: Przelewy24 i karty płatnicze (kredytowe) VISA i Mastercard. Naszym zdaniem to zdecydowanie za mała liczba płatności, brakuje przede wszystkim Skrilla lub innych portfeli wirtualnych. Dla niektórych graczy przydatne byłyby również karty przedpłacone jak choćby paysafecard.

Etoto wprowadza cash-out

Opcja cash-out jest bardzo pożądana wśród graczy. Nie dysponują nią wszyscy bukmacherzy. 8 marca 2019 Etoto wprowadziło ją do swojej oferty. Cash-out daje możliwość kontroli nad postawionym przez nas zakładem i wypłatę środków przed końcem wydarzenia. W taki sposób zamykamy zakład. Z tej opcji można skorzystać w zakładach pojedynczych i wielokrotnych.

Etoto zakłady bukmacherskie

Jak zapewne łatwo się domyślisz, ofertę bukmachera etoto uważamy za całkiem dobrą. Wysokie kursy bukmacherskie, duża ilość zdarzeń i spora ilość innych promocji (pamiętaj o kodzie promocyjnym etoto przy depozycie) sprawiają, że warto z niej skorzystać.

Zobacz także:


Kupon ważny do:
31.03.2019
 • Zostało 6 dni
 • Pozostało kuponów: 199
 • Czas rejestracji: 7 min
Etoto Kod Bonusowy
Ocena redakcji
9.2

O bukmacherze

Przejdź do strony bukmachera
Na rynku online od 2014
Pomoc techniczna 7/10
Jakość serwisu 7/10
Strona mobilna 8/10
Oferta zakładów 7/10
Kursy 7/10
Promocje 6/10
Metody płatności 8/10
Ocena użytkowników
4,1 (115 głosów)