GOPlusBet kod promocyjny

Kod promocyjny GOBet czerwiec 2024
220 230 + 600 PLN
Freebet bez depozytu z kodem

20 30 PLN na start

Extra bonus

0 600 PLN na mecz Niemcy – Szkocja

Bonus powitalny

200 PLN od wpłaty

Kod promocyjny
GBVIP
Odbierz kod

Jaki jest GOBet kod promocyjny 2024?

GoBet kod promocyjny to: GBVIP. Jeśli wpiszesz kod promocyjny GOBet przy zakładaniu konta, zgarniesz najwyższy bonus powitalny w Goplusbet 230 + 600 zł. Jeśli zarejestrujesz się z kodem promocyjnym GBVIP, możesz skorzystać z bonusu powitalnego o wartości 230 + 600 złotych, czyli otrzymasz:

 • bonus bez depozytu 30 zł za kod promocyjny
 • bonus 600 zł na wygraną Niemców i BTTS w meczu ze Szkocją
 • bonus od wpłaty 200 zł.
goplusbet kod promocyjny bonusy

Pamiętaj, tylko nasz kod promocyjny Gobet 2024 uruchomi bonus bez depozytu 30 zł, bonus od wpłaty 200 zł i bonus z boostem kursowym. Przechodząc na stronę bukmachera przez przycisk na górze artykułu, pole "kod promocyjny" uzupełni się automatycznie słowem GBVIP.

Goplusbet to jeden z nowych legalnych bukmacherów. Możesz się u niego zarejestrować przez naszą stronę albo bezpośrednio na goplusbet.pl, wówczas wpisz kod promocyjny GObet o treści GBVIP ręcznie. Kod bonusowy GObet gwartantuje wyższy bonus bez depozytu 30 zł na start oraz wszystkie satndardowe bonusy i promocje bukmachera Goplusbet.

Goplusbet kod promocyjny to GBVIP. Gwarantuje on najlepszy bonus na start w GO+Bet o wartości 230 zł. Kod promocyjny Gobet zapewnia najwyższy bonus bez depozytu 30 zł oraz bonus od wpłaty 200 zł.

Kod promocyjny GOBet

Bonus powitalny GO Bet jest jedną z niższych ofert na rynku. Bukmacher udostępnia też kod promocyjny, z którym oferta jest wyższa niż w standardzie. Jeśli chcesz porównać ofertę Gobet z innymi bukmacherami, to zobacz ranking kodów promocyjnych do bukmacherów online.

GOPlusBet kod promocyjny 2024

Jakie bonusy GObet otrzymamy, wpisując kod promocyjny? Oto GO+bet kod promocyjny w podsumowaniu:

Kod promocyjny GOBet 2024GBVIP
Goplusbet bonus bez depozytu z kodem20 30 PLN na start
Bonus powitalny200 PLN od wpłaty
GO+Bet kod promocyjny 16.06.2024

Wykorzystując ten Goplusbet kod promocyjny, poza solidnym freebetem bez depozytu dla nowych graczy i bonusem od wpłaty, otrzymamy także dostęp do szeregu stałych promocji:

 • freebet 25 PLN na urodziny
 • promocje z boostami kursowymi
 • freebet na Ekstraklasę
 • 50 PLN bonusu za polecenie

GO Bet bonus powitalny

Osoby, które zdecydują się zarejestrować konto w GO+Bet z kodem promocyjnym mogą liczyć na trzy promocje powitalne. Freebet bez depozytu GOPlusBet to najwyższy tego typu bonus wśród bukmacherów online. Przyjrzałam się bliżej promocjom GoBet, sprawdziłam ich warunki i teraz pokażę, jak zdobyć wszystkie bonusy.

Poniżej skrócona instrukcja krok po kroku, jak odebrać Go Bet bonus:

 1. Zarejestruj konto i wpisz GoBet kod promocyjny

 2. Zaznacz wszystkie zgody marketingowe

 3. Zweryfikuj konto gracza

 4. Po weryfikacji konta otrzymasz bonus bez depozytu 30 PLN

 5. Wpłać pierwszy depozyt min. 20 zł i odbierz bonus od wpłaty 100 % do 200 PLN

 6. Wykonaj obrót depozytem oraz obrót przyznanym bonusem (szczegóły poniżej)

Jak widzisz, instrukcja odebrania pakietu powitalnego GoPlusBet nie jest długa, ale tak jak pisałam, jest to tylko ogólny zarys promocji - poniżej opisuję szczegółowo każdą promocję.

GOPlusBet kod promocyjny - freebet bez depozytu 30 PLN

gobet kod promocyjny freebet

Po rejestracji z naszym kodem promocyjnym gracz otrzyma GoBet bonus bez depozytu 30 PLN. W Go+Bet freebet standardowo wynosi 20 zł, ale z naszym kodem GBVIP freebet Go+Bet jest wyższy o 10 zł od standardowej oferty GoBet.

Poniżej opisuję po kolei, co należy zrobić, aby otrzymać Goplusbet bonus bez depozytu:

 • zarejestruj konto w GOBet przez nasz link (lub wpisz ręcznie w formularzu kod: GBVIP)
 • zaznacz zgody marketingowe w formularzu (wszystkie)
 • zweryfikuj konto (uzupełnij numer konta bankowego i dodaj zdjęcia dowodu osobistego)
 • w czasie do 2 dni po weryfikacji konta otrzymasz GoBet bonus bez depozytu 30 PLN
 • freebet bez depozytu wykorzystaj na kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. min. 1.40
 • na wykorzystanie freebetu masz 7 dni od chwili przyznania bonusu
 • wygrana z kuponu postawionego za freebet trafia na konto depozytowe (jest pomniejszona o stawkę, czyli kwotę freebetu)

Warunki freebetu GOBet są jasne i czytelne. Spełnienie ich nie jest trudne. Moim zdaniem to dobry bonus i warto z niego skorzystać, ponieważ niewielu bukmacherów posiada w ofercie freebet bez depozytu.

Jednak ma on dwa drobne minusy:

 • od wygranej odejmowana jest stawka kuponu, ale to akurat praktyka większości bukmacherów, wyjątkiem jest np. bukmacher BetX (więcej o ofercie BetX)
 • maksymalnie można wygrać 200 PLN, jeśli wygrasz więcej, to i tak otrzymasz 200 PLN

Kod promocyjny GoBet - bonus od wpłaty 200 PLN

goplusbet bonus powitalny depozyt

Standardowy bonus powitalny GO+Bet to klasyczny bonus 100 % od wpłaty. Jego wysokość nie jest oszałmiająca (200 zł) i wymaga on aktywacji przed wpłatą depozytu.

Przeczytaj, jak prawidłowo odberać ten bonus:

 • zarejestruj konto w GOBet z kodem GBVIP i zaznacz wszystkie zgody marketingowe
 • zweryfikuj swoje konto
 • wpłać pierwszy depozyt min. 20 zł
 • aktywuj bonus bez depozytu
 • po zaksięgowaniu wpłaty do konta zostanie dodany bonus 100 % do 200 PLN
 • aby wypłacić przyznaną kwotę należy dokonać obrotu depozytem i bonusem
 • wymagany jest jednokrotny obrót depozytem - kurs kuponu min. 1.80
 • wymagany jest trzykrotny obrót bonusem - kupon min. AKO2, kurs kuponu min. 1.80
 • na kuponach związanych z obrotem powinny znajdować sie zakłady z oferty przedmeczowej i/lub live
 • na obrót bonusem masz 7 dni
 • maksymalna wygrana z bonusu to 5000 PLN

Zasady odebrania bonusu GoBet od depozytu nie są skomplikowane. Wyglądają podobnie jak u innych bukmacherów, ale zwróć uwagę na to, że należy ten bonus aktywować przed wpłatą:

goplusbet aktywacja bonusu

Niestety muszę się przyczepić trochę do warunków obrotu bonusem. Są dosyć wymagające - mamy tu obrót depozytem i trzykrotny obrót bonusem. Pamiętaj też, że posiadając środki na koncie bonusowym nie masz możliwości wypłaty środków z konta depozytowego.

GO plus Bet kod promocyjny i boosty kursowe

Bukmacher GoPlusBet oferuje także boosty kursowe na najważniejsze wydarzenia. Mogą się one pojawiać raz, albo kilka razy, w miesiącu. Zazwyczaj jest to bonus 200 PLN, będący równowartością stawki 2 zł i kursu 100.0 na wybrane przez bukmachera rozstrzygnięcie.

 • rejestracja konta z kodem GBVIP
 • zaznaczenie zgód marketingowych
 • pierwszy depozyt min. 60 zł
 • kupon SOLO za dokładnie 2 zł na promocyjne zdarzenie

Aktualny boost kursowy, jeśli jest dostępny, znajdziecie zawsze na górze tego artykułu.

GO+Bet rejestracja - jak założyć konto?

Jak rozpocząć grę w GO+Bet i odebrać bonus powitalny? Zarejestruj konto u bukmachera. Oto, jak to zrobić krok po kroku:

GOBet kod promocyjny rejestracja z kodem goplusbet
 1. Wejdź na stronę GO+Bet przez nasz link i przejdź do rejestracji. Kliknij przycisk "zarejestruj" widoczny w prawym górnym roku strony.
 2. Wypełnij dane w formularzu. Na pierwszej stronie podaj: email, login, hasło, numer telefonu, kod weryfikacyjny (który otrzymasz na telefon podany w formularzu). Pole "kod promocyjny" uzupełnij kodem GBVIP. Na drugiej stronie wpisz: imię nazwisko, obywatelstwo i PESEL. Podaj też źródło twoich środków na grę.
 3. Ustal limity i zaznacz zgody i oświadczenia. Ustal limit stawek i czasu gry. Wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (jest to konieczne, by otrzymać freebet na start). Zaznacz oświadczenie o pełnoletności i zapoznaniu się z regulaminem i polityką prywatności.

Po spełnieniu wszystkich powyższych kroków będziesz miał aktywne konto tymczasowe. Otrzymanie bonusów na start jest jednak możliwe dopiero na zweryfikowanym koncie. W tym celu należy uzupełnić pozostałe dane na naszym koncie, numer konta bankowego i załączyć skan lub zdjęcie dowodu tożsamości.

GOBet promocje bukmacherskie

Po zarejestrowaniu konta u bukmachera GObet możesz korzystać z promocji stałych i tymczasowych. Umożliwiają one zdobywanie dodatkowych bonusów. Oferta stałych akcji GOBet jest całkiem ciekawa.

GO Bet kod promocje

Urodzinowy freebet w Goplusbet

Jeśli po rejestracji konta w GOBet dokonałeś przynajmniej jednego depozytu na kwotę min. 10 zł i zagrałeś przynajmniej jeden zakład to możesz liczyć na to, że w dniu swoich urodzin otrzymasz od GO+Bet freebet. Jest on ważny 7 dni. W tym czasie przeznacz go na dowolny kupon z min. kursem całkowitym 2.00. Na kuponie mogą znaleźć się zdarzenia z oferty sport, live i/lub esport.

Przyjdź z kolegami - promocja GO+Bet

Zapraszając swoich znajomych do bukmachera GOBet możesz otrzymać bonusy. Z promocji możesz korzystać jeśli dokonałeś obrotu co najmniej 50 zł. Wejdź do sekcji: mój profil - bonusy - moje bonusy. RTam wygenerujesz link polecający. Znajomy rejestruje się przez link i ma 30 dni aby: przejść weryfikację, wpłacić co najmniej 50 zł dokonać obrotu na min. 50 zł; po spełnieniu tych warunków obaj trzymacie freebet 50 zł.

GOBet freebet na Ekstraklasę

W listopadzie 2023 roku ambasadorem Goplubet został Radosław Majdan, były bramkarz reprezentacji Polski oraz klubów takich, jak: Wisła Kraków, Pogoń Szczecin czy Polonia Warszawa. I to właśnie on stał się twarzą promocji Perfekcyjny Pan Bramkarz. W ramach promocji dotyczącej Ekstraklay, gracz może otrzymać freebet o wartości 10 zł, jeśli dowolna drużyna zachowa czyste konto w meczu Ekstraklasy.

goplusbet promocje ekstraklasa

Do akcji promocyjnej może przyłączyć się gracz, który posiada zweryfikowane konto. Oto szczegóły:

 • przed zawarciem kuponu zapisz się do promocji Perfekcyjny Pan Bramkarz
 • postaw kupon AKO (min. 3 zdarzenia) z kursem minimalnym kuponu 2.0,  z min. 1 zdarzeniem ze spotkania PKO Ekstraklasy za stawkę 50 zł
 • kupon musi być rozliczony godziny 23:59 dnia, w którym odbywa się zawarte na kuponie spotkanie Ekstraklasy
 • jeśli w spotkaniu Ekstraklasy, które znalazło się na kuponie, choć jedna drużyna nie straci gola, otrzymasz freebet 10 zł
 • za jeden kupon przysługuje jeden freebet
 • freebet w ciągu 7 dni przeznacz na AKO z min. 3 zdarzeniami (min. kurs poj. 1.40)

Warto dodać, że stawka freebetu odliczana jest od wygranej, a maksymalna kwota wygranej z freebetu wynosi 2279 zł.

Polacy za granicą

Specjalna oferta zakładów na polskich zawodników biorących udział w zawodach na całym świecie zebrana w jednym miejscu. Ponadto bukmacher podnosi kursy na najciekawsze zdarzenia dotyczące występów Polaków.

GOBet promocje na podwyższone kursy

W GO+Bet znajdziesz aż trzy promocje dotyczące podwyższonych kursów na zakłady, są to: Super GO Boosters, GO Boosters i Szalone kursy.

Dodatkowe funkcje GO+Bet

Warto wspomnieć o jeszcze kilku ciekawych funkcjach w GOBet, które z pewnością ułatwią typowanie.

 • CashOut+

Opcja zakończenia kuponu przed rozpoczęciem spotkania lub w jego trakcie. Bukmacher udostępnia trzy opcje cashout:

 • częściowy - można skorzystaj z tej opcji dla wybranej części stawki
 • auto - ustawienie odpowiedniego limitu, po którego osiągnięciu, w wyniku zmian kursu automatycznie dokona się rozliczenie kuponu
 • częściowy auto - można ustawić opcję auto dla wybranej przez siebie części stawki

Z opcji cashout w GOBet można skorzystać wtedy, jeśli przy zdarzeniu widnieje ikona dolara. Żadne ze zdarzeń na kuponie nie może być przegrane. Cashout jest dostępny na zakłady przedmeczowe i na żywo.

 • Edytuj Kupon

Funkcja daje możliwość dodawania, zmieniania lub usuwania wybranej selekcji z nierozliczonych kuponów AKO. W przypadku kuponów SOLO jest możliwość zmiany lub dodania sekcji oraz zwiększenia stawki kuponu.

GOBet metody płatności

Aby rozpocząć grę u bukmachera należy wpłacić depozyt. Z kolei gdy uda nam się wygrać chcemy wypłacić nasze środki. Ważne jest, aby móc zrobić to szybko. Jak wyglądają metody płatności w GO+Bet?

Wpłaty GOBet

Wpłaty i wypłaty GoBet
 • min. wpłata to 2 zł
 • maksymalna wpłata to 100 000 zł
 • min. kwota wypłaty 20 zł
 • maksymalna kwota wypłaty to 50 000 zł
 • wpłaty/wypłaty trwają około 15 minut

Po zalogowaniu na konto kliknij w ikonę gracza i wybierz zakładkę "depozyt". Minimalna wpłata wynosi 2 zł. Zwykle księgowanie wpłaty trwa maksymalnie 15 minut. Bukmacher dysponuje 3 metodami wpłat:

 • Przelewy24
 • BLIK
 • Google Pay

Niemal wszyscy bukmacherzy oferują co najmniej kilka metod płatności, zatem to co proponuje GOBet wygląda kiepsko. Przydałyby się jeszcze portfele elektroniczne, karty płatnicze czy inne systemy płatności. Bardzo dobrze w tej kwestii wypada dobrze znany w Polsce bukmacher LVBET.

GOBet wypłaty

Chcąc wypłacić środki kliknij w ikonę gracza i wybierz zakładkę "wypłata". Minimalna kwota jaką możesz wypłacić to 20 zł, zaś maksymalna to 50 000 zł.

Wypłaty są realizowane u bukmachera przez system Przelewy24, dzięki temu nasze środki znajdą się na koncie w ciągu kilkunastu minut.

GO Bet pomoc

W czasie typowania zakładów mogą pojawić się pytania dotyczące kwestii z tym związanych. Wtedy na pomoc przychodzi obsługa klienta. W GOBet mamy kilka opcji do wykorzystania:

 • czat na żywo (czynny od 8:00 do 23:00)
 • formularz kontaktowy
 • e-mail (pomoc@goplusbet.pl)
 • FAQ

Konsultanci na czacie są bardzo mili. Po napisaniu wiadomości konsultant zgłosił się niemal natychmiast i szybko udzielił nam rzetelnej odpowiedzi. Odpowiedź na pytanie wysłane przez formularz i na email przyszła w ciągu godziny.

Zakładka FAQ podzielona jest na sekcje: rejestracja, konto, zakłady, wpłaty i wypłaty. W każdej znajdziemy krótkie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

GOBet bonus - opinie

W tym artykule skupiłam się głównie na ofercie bonusowej bukmachera i kodzie promocyjnym GOBet, dlatego właśnie je będę oceniać w podsumowaniu. Choć GOBet bukmacher jest na rynku bardzo krótko to ma już sporo zalet. Jakie są największe plusy i minusy bonusów i promocji GOBet?

PLUSY
 • freebet bez depozytu z kodem promocyjnym
 • sporo promocji dla zarejestrowanych graczy
 • gra bez podatku
MINUSY
 • krótki czas na wykorzystanie bonusu
 • duże wymagania obrotowe standardowych bonusów

Moim zdaniem oferta bonusowa z kodem promocyjnym GO Bet prezentuje się przyzwoicie. Plus należy się bukmacherowi za udostępnienie kodu promocyjnego, z którym można otrzymać atrakcyjny GoBet freebet bez depozytu. Fajnie, że w GoPlusBet można otrzymać w sumie trzy bonusy powitalne.

Dodatkowo bukmacher GOBet zdobywa ode mnie spory plus za rozwiniętą ofertę promocji. Widać, że stara się zatrzymać graczy u siebie.

GOBet kod promocyjny 2024 - pytania i odpowiedzi

Tak, Go+Bet to legalny bukmacher, posiadający stosowne zezwolenie Ministerstwa Finansów RP.

W GO+Bet freebet bez depozytu jest dostępny z naszym kodem GBVIP. Jest wyższy o 10 złotych

GOPlusBet kod promocyjny to GBVIP. Umożliwia otrzymanie wyższego freebetu bez depozytu na start.

GOBet bonus dla nowych graczy to freebet bez depozytu 30 PLN dostępny po rejestracji z kodem i bonus od wpłaty 200 PLN.

Każdy z bonusów GoBet na start wymaga obrotu. Warunki obrotu poszczególnych bonusów różnią się od siebie. Wszystko szczegółowo opisujemy w naszym artykule.

Aby uzyskać w Goplusbet bonus bez depozytu, należy wpisać nasz kod, wtedy przyznany zostanie powiększony freebet, w wysokości 30 zł.

Freebet dostępny jest u kilku bukmacherów, m.in. w Goplusbet, po wpisaniu kodu GBVIP.

Wszystkie Twoje kupony (wygrane, przegrane, nierozstrzygnięte) znajdują się w zakładce Moje zakłady.

Aby dostać freebet za darmo, należy zarejestrować się z naszym kodem GBVIP.